PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lكمك در مورد برنامه ويژال بيسيك 6

abd
03-11-2005, 10:05
دوستان درود بر شما
دستور بيسيك در مورد تغيير resolution صفحه تصوير را اگر كسي ميداند لطفا من را راهنمايي كند ميخواهم وقتي برنامه اجرا شد اول رزولوشن دستگاه را به مقدار دلخاواه تغيير بده و موقع خروخ از برنامه به رزولوشن پيش فرض دستگاه برگردد .

سپاسگزارم

bithiah
03-11-2005, 10:18
دوست عزیز به P30World خوش آمدید.
جای این سوال در انجمن برنامه نویسی->ویژوال بیسیک هست، ولی خوب کم کم یاد می گیرین
این کد رو دانلود کنین، همونی هست که لازم دارین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این رو هم ببینین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abd
03-11-2005, 10:32
ادوست عزيز bithiah
از راهنمايي شما بسيار سپاسگزارم

bithiah
03-11-2005, 11:26
خواهش می کنم. قابل شما رو نداشت.
یه نکته دیگه که یادم رفته بود بگم اینکه بهتره وقتی پست می زنین یه عنوان گویا براش بذارین که در آینده هم برای بقیه دوستان پیدا کردنش آسون تر باشه.
موفق باشید

تکنیک برتر
04-11-2005, 13:08
خوب بازم خیالم راحت است که اگر من و بعضی از دوستان نباشیم این خانم دست به کمک دوستان است.
ممنون خانم

bithiah
09-11-2005, 02:13
خوب بازم خیالم راحت است که اگر من و بعضی از دوستان نباشیم این خانم دست به کمک دوستان است.
ممنون خانم
خواهش می کنم جناب تکنیک برتر عزیز
یه خواهشی که از شما و همگی دوستان دارم اینه که:
بیایین پست های یه تاپیک رو با تشکر و سپاسگزاری از همدیگه اونم بخاطر اینکه به سوال یکی دیگه جواب داده شده زیاد نکنیم، تا وقتی یکی با کلی امید بدنبال جواب سوالش انجمنها رو زیر و رو می کنه، آخر سر از خستگی، ناامید نشه و دست خالی از P30World نره بیرون.

البته من شدیدا قبول دارم که "من لم یشکرالمخلوق، لم یشکر الخالق" و مخصوصا وقتبه سوال یه نفر جواب می دی، خیلی دوست داری اونم جواب بده که آیا راهنماییت بجا بوده یانه، ولی لطفا در اینجا فقط از لطفی که دیگران در حق شخص شما می کنند تشکر کنید.
ممنون :)

تکنیک برتر
09-11-2005, 21:35
;) ;) ;)
ممنون:دوست عزیز که شما هم به فکر هستین
عجب
;)
ممنون