PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم‌افزاري كه واقعاً باهاش بشه فايل هاي فلش رو ذخيره كرد!

seppeehr
08-03-2008, 18:01
سلام دوستان.
من نرم‌افزارهاي مختلفي مثل flash Save‌رو امتحان كردم، اما تا حالا راهي عملي براي ذخيره كردن فايل هاي فلش موجود در سايت ها پيدا نكردم، كسي راهي، نرم‌افزاري چيزي سراغ داره؟!

rvin@
08-03-2008, 18:15
به نظر من saveflash 4.1 بهترینشونه البته بازم در دانلود بعضی از فلش ها ( به خاطر نوع خاصشون مثل بعضی فلش های بازی آنلاین) مشکل داره . ولی خوب بهتر از بقیه است. البته نرم افزارهای دیگه ای هم هست مثل flashfavorites , flashget و ...
اینم سایت سازنده و دانلود رایگان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم سریال ورژن 4.1 :

seppeehr
08-03-2008, 18:37
خيلي ممنون دوست عزيز، من اين برنامه رو دارم، اما نميدونم چرا فايل هاي اين صفحه رو فقط 2 كيلوبايتشو دانلود مي‌كنه. ببين راهي به ذهنت مي‌رسه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون هفت-هشت تا فايل پايين صفحه مد نظرم هست.
بازم ممنون.

SHABAHPASHA
08-03-2008, 20:30
سلام
دوتا برنامه هستش که تقریبا هر فایل فلاشی رو باهاشون دانلود کردم
یکیش دانلود منیجر اوربیت هستش

و اونیکه دیگه SWF Decompiler MX 2004 Pro
یه دکمه روی اینترنت اکسپلورر نصب می کنه که باهاش حتی در حالت ofline می تونی فلاش رو ذخیره کنی
سرعتم خیلی کمه وگرنه حتمآ آپلود می کردم

seppeehr
08-03-2008, 21:36
ممنون دوست عزيز، امتحان مي‌كنم.

Mohsen6558
08-03-2008, 21:39
سایتی که دادین یه فلش داره کلا اونم تو هدر هست به این آدرس

می تونین از Extention برای فایر به اسم FlashBloker استفاده کنین که با اون می تونین آدرس هر فلش رو بدست بیارین و با دانلود دانلودش کنین

rvin@
08-03-2008, 22:53
این تصاویر سه بعدی که تو سایت بود.جالب بود.ولی فکر نکنم بشه دانلودشون کرد.چون معمولا این چیزا رو یه جری نمیزارن که راحت بشه دانلودشون کرد. یه نوع اسکریپته اگه اشتباه نکنم.

seppeehr
08-03-2008, 22:54
دوست من، همونطور كه عرض كردم، اون 7-8 تا لينك پايين كه thumbnail هم داره مد نظرم هست، روي هر كدوم كه كليك كنيم، يك صفحه جديد باز مي‌شه كه فايل فلشش رو لود مي‌كنه. اون ها رو نمي‌تونم ذخيره كنم، همه اين نرم افزار ها و اكستنشن ها رو هم امتحان كردم، ظاهرا يه فرقي با باقي فايل هاي فلش داره، پليرش تحت عنوان flash panaroma player شناخته مي‌شه.مثلا يكيش اينه:

به هر حال ممنون از راهنمايي.

seppeehr
08-03-2008, 22:56
این تصاویر سه بعدی که تو سایت بود.جالب بود.ولی فکر نکنم بشه دانلودشون کرد.چون معمولا این چیزا رو یه جری نمیزارن که راحت بشه دانلودشون کرد. یه نوع اسکریپته اگه اشتباه نکنم.

نميدونم والا!:41:

Mohsen6558
08-03-2008, 23:02
دوست عزیز این عکس رو ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زمانی که رو گزینه ای که موس روش هست کلیک می کنی آدرس فلش ذخیره می شه و می تونی با دانلود دانلودش کنی به همین سادگی

seppeehr
08-03-2008, 23:05
اين اكستنشن رو هم امتحان مي‌كنم، اميدوارم حجم فايل ذخيره اين يكي، 2 كيلوبايت نباشه.
خيلي ممنون از رهنمايي.

فقط من گشتم چيزي پيدا نكردم، مي‌شه لينكي از اين اكستنشن لطف كنيد؟

rvin@
08-03-2008, 23:08
دوست عزیز این عکس رو ببینید :

موزیلا این امکان رو میده؟

seppeehr
08-03-2008, 23:13
بله، از اين اكستنشن ها زياد هست، من sothlink swf catcher‌و embedded downloader‌رو امتحان كردم، ولي هر دو فقط يه فايل دو كيلوبايتي تحويل مي‌دن، از اين يكي هم هنوز لينكي براي دانلودش پيدا نكردم.

Mohsen6558
08-03-2008, 23:41
می تونین از #430 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت و استفاده کنین