PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی از بچه ها بلده یه فیلم رو تیکه تیکه بکنه (AVI Splitter)

MSsoftCO
03-11-2005, 04:15
با سلام خدمت دوستان
کسی از بچه ها بلده یه فیلم رو تیکه تیکه بکنه (AVI Splitter) یا هر پسوند دیگه؟
ممنون می شم کسی کمکم کنه
بازم دمتون گرم

MSsoftCO
03-11-2005, 04:16
منظور من اینه که:

می خوام یه برنامه بنویسم که یک فیلم رو باز کنم و بعد یک فایل txt ;
بعد زمان هایی که باید فیلم بازشده کات شود (زمان شروع و زمان پایان کات) را از درون رکورد هایی که قبلا درون فایل txt نوشته شده(دستی نوشته شده و یا توسط یک برنامه دیگر) بر داره و فیلم را کات کنه

و اگر بشه این فیلم با پسوند dat یا mpg باشه
avi نباشه

امیدوارم توضیحم کامل باشه
بازم از توجه شما متشکر مرسی از همه

با ويزوال بيسيك 6

bithiah
03-11-2005, 08:43
تنها چیزی که تونستم برای این کار براتون پیدا کنم یه ماژوله که فایلهای Mpg رو ساپورت می کنه و می تونین از اینجا دانلودش کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طبق توضیح نویسنده اش برای بریدن فیلم باید تابعCutVideo رو صدا بزنین.
امیدوارم مفید باشه.

MSsoftCO
04-11-2005, 08:40
دمتون گرم
ميرم ببينم چي مي شه

MSsoftCO
02-12-2005, 12:02
با پسوند هاي ديگه كسي نميدونه

bithiah
02-12-2005, 12:35
دوست عزیز
می شه لطف کنین و بگین شما می خواین چه نوع فایلی رو Cut کنین؟ قبلا که نوشته بودین AVI یا هر پسوند دیگه. ولی یادمه که اون روز خیلی گشتم ولی جز این نمونه کد که گذاشتم چیز دیگه ای نبود.

MSsoftCO
03-12-2005, 01:03
اقا شما به ما خيلي لطف كردين و اون لينك رو دادين :blush:
از اين بابت بازم از شما تشكر مي كنم
اما دوست داشتم برنامم به جز پسوند mpg از پسوند هاي ديگه نيز ساپرت مي كرد به همين جهت باز نوشتم
چون پسوند mpg انواع مختلفي داره (mpg2,mpg1,mpg,...) وهمه اون ها با فيلتري كه در common dialog در visual Basic مي زارم باز ميشه و باعث ضعف در برنامه و هنگ كردن در برنامه ميشه
از اين لحاظ دوباره شما و دوستان ديگر را در دردسر انداختم
اگر شما (bithiah) مي تونيد كمك كنيد از من دريق نكنيد
بازم مرسي :biggrin: :biggrin: :rolleye:

bithiah
03-12-2005, 15:24
دوست عزیز
من بدنبال AVI Cutter هم گشتم، اما نتونستم چیزی پیدا کنم. باز هم سعی می کنم و نتیجه رو اینجا می ذارم.
ولی یه نکته: چرا فیلتر Common Dialog تون رو به صرفا MPG محدود نمی کنین تا مشکلی پیش نیاد؟

reza12100
03-12-2005, 20:54
نرم افزاردر این زمینه زیاده
AVI/MPEG/ASF/WMV Splitter 3.25 download:

crack:

Easy Video Splitter 2.01 donload:

serial:
Name:Bryan Garris S/N:37B8-C695-04C5-1AD2-48A2-50EC-7714-031C

bithiah
04-12-2005, 00:03
نرم افزاردر این زمینه زیاده
دوست عزیز
بله حق با شماست، برنامه های آماده با امکانات فراوون برای اینکار زیاده، ولی اگه دقت کنین حتما دوستمون می خواد خودش یه برنامه با زبون VB برای اینکار بنویسه که سوالش رو اینجا مطرح کرده. _البته تا بعدازظهر امروز که این سوال توی انجمن Visual Basic بود_ چی شد یهو؟ :blink:
اگه سوال ایشون، جوابش، جواب شما بود، مسلمه که باید اون رو در انجمن درخواست نرم افزار مطرح می کردند. درست نمی گم جناب MSsoftCO؟

reza12100
04-12-2005, 00:18
درسته
متوجه نبودم!

MSsoftCO
04-12-2005, 00:57
اول از همه دوستان كه توجه دارن تشكر ميكنم ;)
دوم اينكه حق با دوست عزيزمان bithiah است من ميخوام با ويژوال بنويسم
سوم اينكه با نرم افزار اولي كه دوست ديگرمان reza12100 گفتند استفاده كردم خوبه اما ....اگر خودم بتونم كارايي هاي اونو تو برنامم بگونجونم عالي ميشه (منظورم قسمت پسوند ها است)
چهارم اينكه من كامان ديالوگ ويژوال رو صرفا براي پسوند mpg گذاشتم اما بازم mpg2 و mpg1 رو باز ميكنه چون اين پسوند ها در ظاهر با ( mpg معمولي) هيچ تفاوت ندارند و همه يك شكل نوشته ميشن (test1.mpg)
اميدوارم خوب منظورم رو رسونده باشم :blink:
بازم مرسي از اينكه وقت ميزارين و جواب من رو ميدين :rolleye:

bithiah
04-12-2005, 01:16
سلام دوست عزیز
من نمی دونستم که پسوند فایلهای mpg2 و mpg1 هم پسوندشون همون mpg هست. ولی یه کم عجیبه، نه؟ اون موقع چطور باید تشخیص داد که کدوم به کدومه؟ یعنی یه فایلی چیه، اون یکی چی.
ولی خوب من باز هم میگردم، نتیجه رو بهتون می گم.
موفق باشید

MSsoftCO
07-12-2005, 12:06
دوست عزير اره اما در پراپرتيس فايل مي شه فهميد و در خود فايل چيز هايي هست كه مي شه فهميد فايل چي هست اما من بلد نيستم فقط ديدم چون بعضي برنامه ها مثل يوليد استاديو اين فايل ها رو از هم تشخيص ميده !!!
موفق باشي مرسي

MSsoftCO
11-12-2005, 03:27
من هنوز منتظر هستم :rolleye: :biggrin:

MSsoftCO
14-12-2005, 00:54
دوست عزيز
من مطمين هستم كه همه آن ها از همان پسوند mpg استفاده ميكنند
مثلا با نرم افزار Ulead Studio وقتي از كارمان خروجي ميگيريم اگر mpg1 و يا mpg2 و يا mpg را انتخاب و ذخيره كنيم چند تصوير با يك پسوند (mpg) و با چند حجم مختلف دريافت خواهيم كرد كه اگر هركدام از آنها را باز با همان نرم افزار Ulead Studio باز كنيم ان نرم افزار ميتونه اين پسوند ها را بعد از باز كردن تشخيص بده و از هم تفكيك كنه
ما اگر بخواهيم در برنامه خودمان اين كار را بكنيم بايد دنبال يك كد بگرديم كه اين كار را بكنه وگرنه با ----- در Common Dialog كارمان نميشود ;)