PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Masоud
12-07-2004, 00:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این تاپیک تمام مباحث مربوط به این نرم افزار بحث و گفتگو می گردد

با تشکر از همراهی شما عزیزان

Sina
12-07-2004, 06:57
منظورتون نوشته هاي چند وقت پيش انجمن هست ؟
آره ميشه ... :)

Amir_P30
12-07-2004, 12:13
الهام خانوم سلام
مسيج توي فروم يا مسنجر ياهو؟

elham
13-07-2004, 00:49
امير آقا سلام
بله منظور مسنجر ياهو است.

Ali
13-07-2004, 06:41
در Yahoo Messenger در صورتي كه از منوي تولز در ياهو هاي قديمي ويا منوي Contact دز ياهو 6 گزينه ي Message Archive زو فعال كرده باشيين تمام مكالمات چتي ياهو شما در اين ياهو نصب شده ذخيره ميشود( البته فقط شامل بالا آوردن ياهو از همون سيستمي كه Message Archivesh فعال شىه ميباشه. :idea:

elham
14-07-2004, 03:51
سلام
از راهنماي شما ممنونم.
الهام :D

Amir_P30
14-07-2004, 14:31
الهام خانوم سلام

براي استفاده از آرشيو ياهو مسنجر6 به اين صورت عمل كنيد:
ابتدا اين مسير رو طي كنيد:
Messenger---> Preferences---->Archive وقتي كه به اين جا رسيديد ابتدا تيك Enable Archiving رو بزنيد تا ساير گزينه ها فعال بشن اونوقت ميتونين هر كدوم از گزينه ها رو كه خواستيد علامت بزنيد تا از اين به بعد اونها رو براتون آرشيو كنه و نگه داره همچنين ميتونين تعداد روزش رو هم مشخص كنيد.
براي ديدن پيغام هاي گذشته نيز ابتدا به قسمت Contact برويد كليك كنيد از بين گزينه ها Offline Message رو بزنيد تا پيغام هاي گذشته خودتون رو بتونيد بيابيد.

موفق باشيد

dost1
25-11-2004, 07:23
به نام خدا
سلام دوستان اميدوارم كه خوب باشيد
من ياهو مسنجر جديد را نصب كردم
به وسيله آن مي تونم فايل بفرستم ولي دريافت نمي تونم بكنم خطا ميده
unable to recive
در دو ويندوز امتحان كردم ولي نشد
چي كار كنم كمك كنيد لطفاْ

Sinagood
25-11-2004, 10:38
ممكنه كه مشكل از فايروال باشه

يعني مطمينن هست شما قبل دريافت فايل im security , zone alarm , firewall ها رو خاموش كنيد

احتمالا درست ميشه

Soso
25-11-2004, 10:54
ممكنه كه از yahoo.messenger باشه؛ لگه قبلا ميفرستاده و الان نميفرسته برو 2باره دانلود كن درست ميشه آخه براي من هم پيش اومده بود :mrgreen:

coolboy6929
22-01-2005, 23:22
سلام
من نمیتونم پیامهای آفلاینم رو ببینم یعنی میبینم که آفلاین دارم اما نمیتونم اونهارو کامل ببینم و بازشون کنم
در ضمن موقعی که پیام هم میفرستم نمیتونم اونو توی صفحه بالائیش ببینم.

لطفا کمک.

hossein500300
28-01-2005, 03:52
lotfan beh man begooyeed keh chetor mitoonam az tarighe yahoo messenger kasi ra keh id an dar yahoo messengere man hast ---- konam ya na?

[/i]

Amir_P30
28-01-2005, 14:08
راه كه داره

ولي براي فهميدن اين موضوع بايد با هكر ها صحبت كني.

ولي بهت توصيه مي كنم هك نكن.

راستي برنامه مجيك پي اس هم هست
آموزشش توي انجمن آموزش هم هست

pedramonline
08-02-2005, 01:26
سلام دوستان

زمانی که در یاهو مسنجر برای دوستانم شکلک میفرستم . شکلک ها برای خودم ثابت هستند و تحرک ندارند . مثلا وقتی شکلک گریه رو میفرستم به صورت ثابت برای من به نمایش در میاد طوری که اشک هاش متحرک نیست !!!!!!!
مشکل از کجاست ؟

pedramonline
09-02-2005, 22:41
نبود جواب ؟
:shock:

Amir_P30
09-02-2005, 23:05
فكر كنم ماله اينه كه شما تنظيمات مرورگرتون خيلي در حد بالايي گذاشتين

ماله من هم همين جوريه و ميدونم كه ماله تنظيمات زياد قوي منه :mrgreen:

pedramonline
10-02-2005, 17:34
فكر كنم ماله اينه كه شما تنظيمات مرورگرتون خيلي در حد بالايي گذاشتين
ماله من هم همين جوريه و ميدونم كه ماله تنظيمات زياد قوي منه :mrgreen:

من اصلا به تنظیمات مرورگرم دست نزدم
1 : این تنظیمات چی هست ؟
2 : دیگه چه هدسی میزنید ؟

Navid
10-02-2005, 18:38
ورژن یاهوت چیه ؟

M.e.h.r.a.n_Swe
10-02-2005, 20:49
هر وقت که انتی ویروس و فایروالهای مختلفی بر روی یک سیستم نصب وپاک بشه یک سری تاثیرات منفی رو بر روی سیستم ایجاد میکنه و اونم دلیلش پاک نکردن رجیستری و فایلهای باقی مونده در System 32 هستش که گاهی این تاثیرات باعث میشه که توسط Outolook هم نمیشه هیچ ایمیلی دریافت کرد

کلا هر چیزی که مربوط به Network و Port بشه در وصل کردن و پاک کردنش باید دقت بیشتری کرد
د
در ضمن اگر مشکلت همینه که در بالا گفتم رجیستری رو میتونی پاکسازی کنی اگر بازم نشد تنها راهت فورمت هستش.

موفق باشی

pedramonline
12-02-2005, 00:41
خدمت آقاي كاشاني بگم كه ورژن ياهو 6 هست
خدمت آقا مهران هم بگم در مورد انتي ويروس بايد بگم همين طوري شد
اما رجيستري رو با برنامه system machin پاك كردم بازم تاثيري نداشت
و اما فرمت و نصب ويندوز كه انجام دادم و مشكلم حل شد

اما دوستان من ميخوام بدونم چه دلايله ديگه اي وجود داره ؟
آقاي كاشاني من سراپا گوشم :?:

Navid
12-02-2005, 06:21
همونطوری که مهران گفت یسری فایل ها می مونه
همون فایلها باعث یسری از مشکلات می باشد که ممکنه ربطی هم به رجیستری نداشته باشه

pouya
12-02-2005, 09:02
عزيز اين مشكل اينترنت شماست يعني سرعت اينترنت شما پايينه به همين دليل خودش رو اين طور نشون ميده :wink:
زياد هم مهم نيست
موفق باشي

Navid
12-02-2005, 14:05
ولی من فکر نکنم مشکل از سرعت اینترنت باشه ها !!!

dost1
28-02-2005, 07:56
به نام خدا
سلام دوستان عزيز
نمي دونم چي مشكلي است كه تازگي ها خود به خود به ليست يا هو مسنجر دوست اضافه ميشه
يعني اينكه آي دي هاي مختلف تو ليست اضافه ميشه اين چي مشكلي است
من يه آي دي ساخته بودم كه هيچي باهاش چت نكرده بودم وقتي وارد شدم چهار نفر همين طوري اد شده بودن
تا هنوز چندين دوستم هم اين مشكل را داشتن اين چي مشكلي است در ضمن پسوردش را هيچ كس نداره و هيچ ويروسي هم نيست كه پسورد بفرسته
موفق باشيد خداحافظ

M.e.h.r.a.n_Swe
28-02-2005, 08:26
اونا دوست نیستن و شایدم باشند... این افراد کسانی هستند که با بوترهای مختلف بوت شدن و بعضی از این بوترها وقتی کسی را از یاهو بوت میکنند آن را به لیست ID که یاهاش بوت شده رو اضافه میکنند.

Soso
28-02-2005, 16:26
من خودم يه برنامه دارم كه ميتونه بدون اجازه گرفتن از طرف مقابل من رو در ليست اون اد كنه. ( بدون بوت كردن طرف)‌ :arrow:

dost1
01-03-2005, 07:37
خوب ميشه اين برنامه را معرفي كني :wink:

مهمان
02-03-2005, 08:51
هميشه ابزارهايي براي اسن کار وجود دارن
نگران نباش
شايد هم هک شدي :wink:

pedramonline
04-03-2005, 16:48
سلام دوستان
من بعد از اينكه به اين مشكل برخوردم و طبق گفته دوستمون كه فرمودن

هر وقت که انتی ویروس و فایروالهای مختلفی بر روی یک سیستم نصب وپاک بشه یک سری تاثیرات منفی رو بر روی سیستم ایجاد میکنه و اونم دلیلش پاک نکردن رجیستری و فایلهای باقی مونده در System 32 هستش که گاهی این تاثیرات باعث میشه که توسط Outolook هم نمیشه هیچ ایمیلی دریافت کرد
کلا هر چیزی که مربوط به Network و Port بشه در وصل کردن و پاک کردنش باید دقت بیشتری کرد
در ضمن اگر مشکلت همینه که در بالا گفتم رجیستری رو میتونی پاکسازی کنی اگر بازم نشد تنها راهت فورمت هستش.

و من هم دقيقا همين مشكل رو داشتم با نصب مجدد ويندوز مشكلم حل شد
اما الان كه 1 ماه از اين موضوع و نصب ويندوزم ميگذره دوباره با اين مشكل مواجه شدم

مثل اينكه مشكل از جاي ديگه آب ميخوره :cry: [/quote]

Navid
04-03-2005, 17:09
منم چند روزه دچار این مشکل شدم :mrgreen:

bshahab
05-03-2005, 10:43
male manam gahi intori mishe,khodesham dorost mishe

pedramonline
07-03-2005, 01:43
خوب ميگيد چه كار كنيم ؟

راستي مال من خود به خود درست نميشه
چرا ؟

Mohammad
08-03-2005, 00:52
سلام
2 3 روزیه موقع اجرای yahoo messenger با این پیغام روبرو میشم:
runtime error!
(آدرس فایل اجرایی مسنجر)
this application has requested the runtime
to terminate it in an usual way.please contact
the application's support team for more information.
چندین بارم reinstall کردم ولی فرقی نکرد.
در عنوان پنجره خطا اسمی از c++ میاره.
مشکل از کجاست؟ :?:

MaFia
08-03-2005, 01:36
ويندوزت چيه ؟؟؟؟

Mohammad
08-03-2005, 01:42
xp media center

ba_maram
09-03-2005, 18:36
مسنجر يكي از دوستان من هم ران تايم ارور مي ده
ويندوزش هم ايكس پي است.آيا راهي جز تعويض ويندوز داره؟
يا حق

emmi
11-03-2005, 22:41
سلام
اين چند روزه به مشكلات عجيبي بر ميخورم وقتي ميخوام تو مسنجر فارسي تايپ كنم ميشه ولي وقتي بخوام از جايي كه فارسيه توشه paste كنم همه حروفو به صورت ؟ (علامت سوال) تايپ ميكنه. كسي ميدونه مشكل كجاست.
mer40

Amir_P30
14-03-2005, 01:49
اينو يكي ديگه از دوستان هم پرسيده بود

به احتمال زياد ماله تفاوت كدينگ ياهو مسنجر جديد با كدينگ ويندوزه

golnaz
19-03-2005, 17:19
سلامدستتوندرد نكنه من هم مستفيض شدم :) :D

مهمان
20-03-2005, 06:18
سلام
در مورد اين موضوع يک يادآوري به ذهنم رسيد شايد گفتنش بد نباشه.
برنامه هاي زيادي جهت دزديدن آرشيو ياهو مسنجر وجود دارند.
پس بنابراين با کساني که چت مي کنيد از آنها مطمئن باشيد.
چون امکان دارد که تمام نوشته هاي شما در چت و پي ام را به راحتي به دست آورد.
يکي از برنامه هايي که من ديدم آرشيو ياهو مسنجر را ميل مي کرد
پس هميشه آرشيو ياهو مسنجر را اکتيو نکنيد
يا اگر هم اکتيو مي کنيد مراقب افرادي که با آنها چت مي کنيد باشيد.
موفق باشيد :wink:

yahya89dk
10-04-2005, 13:04
سلام دوستان گرامي.

من تازگي ها هر موقع مثلا چت كردن موقعي كه از منوي زبان هام كه سه زبان به ترتيب Danish , English (US) , Farsi هستش مي خوام استفاده كنم و موقعي كه مي خوام با كسي چت كنم و زبان فارسي را انتخاب مي كنم بعد از اين كه اولين جمله را مي فرستم زبانم به Danish تغيير پيدا مي كنه و مجبورم از اول زبان را تغيير بدم . در ضمن Default Input Language من هم Danish هست چون صفحه ي كليدم دانماركيه .اگه كسي بتونه كمك كنه ممنون مي شم.

Mehdi_Best
10-04-2005, 14:34
يحيي جان به تاپيكي كه در همين مورد هست مراجعه كن. فقط خلاصه بگم كه مربوط به ورژن جديد مسنجر هست كه اين مشكل رو داره.

yahya89dk
10-04-2005, 15:17
آقا مهدي عزيز سلام.

يعني اين مشكل براي تمام ياهو مسنجرها وجود دارد.در ضمن راستي من يه مشكل ديگه هم با ياهو مسنجر پيدا كرده ام و آن مربوط به تغيير رنگ Language ‌Bar هست.يعني موقعي كه مي رم توي ياهو مسنجر رنگ Language Bar سفيد مي شود.در ضمن منظورتان از تاپيك در مورد همين موضوع كدام است.اگر مي شود آدرسش را بدهيد.ممنون

yahya89dk
11-04-2005, 22:11
چرا هيچ كي جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :twisted:

Mehdi_Best
12-04-2005, 11:14
يحيي جان من نبودم. ببخشيد. اما در مورد همه ياهو مسنجرهاي 2-3 ورژن آخر اين مشكل هست.

اين هم لينك تاپيك مورد نظر:

skid
18-04-2005, 09:11
:?:

M.R.M
18-04-2005, 13:04
سلام دوست عزيز.
يك روش وجود دارد كه معمولا ( توجه كنيد گفتم معمولا نه هميشه ) جواب ميدهد.
شما بايد ابتدا آن برنامه را روي هارد خود بريزيد ( به صورت كامل ).
سپس فايل اجراي مراحل نصب آن را ( به عنوان مثال Setup.exe ) را بايد به يكي از نامهاي زير تغيير نام دهيد :
Iexplorer.exe يا wmplayer.exe يا Explorer.exe
( توجه داشته باشيد كه نامهاي ديگر را نيز ميتوانيد امتحان كنيد فقط با اين شرط كه جزو فايلهاي اصلي ويندوز باشند نه نام دلخواه شما ، براي اين منظور ميتوانيد به ليست Process در پنجره Task Manager نيز مراجعه كنيد ، چندين نام فايل اصلي مهم سيستمي را در آنجا ميتوانيد پيدا كنيد و از آنها استفاده كنيد ).
در اين مورد در برخي موارد استفاده از ارقام نيز ميتواند جواب دهد ( استفاده از ارقام به تنهايي ) ، براي مثال ميتوانيد نام فايل را اينگونه تغيير دهيد :
123 و يا 123456 و ... ( البته با پسوند exe. )
بعد از اين كار ميتوانيد با اجراي فايل نصب برنامه آن را به راحتي نصب كنيد. :wink:
توجه داشته باشيد كه اجرا شدن يا نشدن اين دستورات كاملا به چگونگي تنظيم امنيت سيستم مورد نظر بستگي مستقيم دارد.
مسئوليت استفاده از اين دستورات كاملا به عهده خودتان ميباشد.
موفق باشيد. :)

internet1
13-05-2005, 12:34
با سلام
ويندوز رو تازه عوض كردم مثل هميشه
همون نسخه و ورژن
ولي ياهو مسنجر باز نمي شه ببينيد تصوير رو :

راهنمايي كنيد
موفق باشيد
پيمان از شيراز

reza jaky
21-05-2005, 02:55
سلم احتمالا يوزرنيم و پسورد تو اشتباه دادي؟ :wink:

reza jaky
21-05-2005, 02:57
ببخش تمام حرفهام رو اشتباه زدم

گفتم كه احتمالا يوزر نيم و پسورد رو اشتباه وارد كردي دقيق وارد كن؟ :roll:

bemi
21-05-2005, 04:59
با سلام........احتمالا ويندوزي كه نصب كردي يك فايوروال قوي دار د كه اجازه به ياهو مسجر نمي دهد كه باز شود.بايد اين قسمت را غيرفعال كني........يا يك نرم افزاري نصب كردي مثل
black ice يا zone labe security كه بايد در اين برنامها به يا هو مسنجر اجازه ورود بدهي....راه ديگه اينكه يك بار ديگه yahoo messneger خودت را uninstallكرده و دوباره نصب كني. :D

farhad resalati
21-05-2005, 06:19
اول از هم احتمال 90% فایروال هست و باید اون رو در مورد مسنجر غیر فعال کنی یا میخوای مطمن بشی پاکش کن بدا بریز اما چون بار اولت هم هست میخواهی وصل بشی گزینه no proxy
رو حتما از یاهوو مسنجر انتخاب کن

ikeyvan
29-05-2005, 00:57
من مدتی که یاهو مسنجرم آفلاین هامو نشون نمیده!
با كامپيوتر هاي ديكه آفلاين هام مياد ...اما با مال خودم نه :cry:
چند با ر هم نصب کردم اما بازم جواب نمیده
من ویندوزم xp service pack 2 .....مشكلي هم نه تو رجيستري داره نه كلا خود سيستم
من دنباله راهي هستم كه بدون فرمت كردن بشه ياهو مو درست كنم
چون اگه فرمت كنم بايد حدود 80 تا برنامه رو دوباره NASB KONAM
LOTFAN BACHE HAEI KE HERFIE HASTAN JAVAB BEDAN(LOL BA FARSI MOSHKEL PEYDA KARDAM FINGIL TYPE KARDAM SORRY)

ba_maram
01-06-2005, 12:33
ياهوت را پاك كن و دوباره نصب كن در ضمن از توي رجيستري هم پاك كن شايد مشكلت حل بشه
يا حق

syamak790
01-06-2005, 13:00
سلام
خیلیا این مشکل داشتن
فکر کنم با نصب ورژن جدید مشکلت حل بشه .

moslem.b
01-06-2005, 13:16
اول اينو چك كن(البته قبل از اينكه به اينترنت وصل بشي)اول گزينه ي messenger بعد گزينه ي conection preferences بعد گزينه ي No proxies بعدش هم رو ok كليك كن

Arashi
24-06-2005, 21:42
سلام دوستان من امروز وارد ياهو مسنجر شدم ولي تا اومد آف هامو بخونم كارتم تموم شد و DC شدم در نتيجه آف ها همه پاك شدن
ميخواستم ببينم آيا راهي هست كه برشون گردونم ؟؟؟
و يه سوال ديگه ميشه كاري كرد كه آف ها اصلا پاك نشن و در جايي ذخيره بشن ؟؟

موفق باشيد -- آرش -- :wink: :wink:

mehdi87
24-06-2005, 21:48
Arashi, جان آرشيو مسنجرت فعال بوده !؟

اگر نبوده ديگه رفته رفته - قبلا !

تو خود سايت ياهو ذخيره ميشود !!

ولي بدليل ترافيك خيلي زيادش - هم پاك ميكنه !

دگه هم تو سايتش نگه نميداره !!‌

شايد راهه ديگاي باشه ...

شك نكن !!

نا اميد مشو !!

:mrgreen:

AveCina
24-06-2005, 21:49
آره آرش جان !
یکی استفاده از قسمته Messages Archive هستش که در اونجا میتونی انتخاب کنی که هیچ وقت پاک نشن و حتی در کامپیوتره خودن Save بشه !

Navid
24-06-2005, 23:09
آرش جان آفهای شما پریده مطمئن باش . چون شما اصلا اونا رو نخوندین . اگه مسیج آرشیوت هم فعال باشه باز هم اونجا ذخیره نمی شه چون شما اصلا اونارو نخوندی

شک نکن !!!
:mrgreen:

Mehdi_Best
25-06-2005, 00:26
آرش جان اگه آفهات اومد و بعد سريع پريد كه در صورت فعال بودن آرشيو حتما ذخيره شده. اما اگه اصلا نيومده كه پس بي خيالش شو.
من خودم جديدا با مشكلي برخورد كردم كه بعضي اوقات موقعي كه آنلاين مي شم همين كه مسنجر آن مي شه يه دفعه كلا بسته مي شه و مجبورم دوباره مسنجر رو اجرا كرده و آي دي و پسورد رو بزنم. بعد كه اين كار رو مي كنم هيچي آف نمي بينم. خودم هم موندم كه چرا اينطوريه. البته بعضي اوقات. شايد به خاطر بتا بودن نسخه جديد مسنجر باشه.
جالب اينجاست كه يكي از همين روزها كه اين اتفاق افتاد و من آفهام رو نديدم بعد كه دوباره آن شدم از صبح تا ظهر آنلاين بودم و با يكي از بچه ها صحبت مي كردم و ايشون گفت كه يك لينك گذاشته كه من دانلود كنم اما من گفتم نرسيده و آفهام پريده.
بعد ظهر كه آف شدم و بعد از چند دقيقه دوباره آن شدم يه دفعه ديدم كه همه آفهايي كه براي ديشب بود و همون لينكي كه دوستم هم گفته بود اومد!!! نزديك بود از تعجب شاخ در بيارم!!!

mpsjavad
25-06-2005, 00:35
با سلام ..

دوست خوبم اقا ارش, شما تنها چاره اي كه داري اينه كه Messages Archive رو فعال كني ( همن طور كه بقيه دوستان گفتن ) ..

اما اينجا يه چيز ميمونه و اون هم اينه كه خوندن افلاين ها و قتي كه كانكتي يه خورده عجله اي ميشه .. ( البته خود ارشيو ياهو با فرمت DAT هست و تنها با استفاده از نرم افزار ميشه اون ها رو رمز گشايي كرد ) براي همين من يه نرم افزار توپ پيدا كردم كه كارش باز كردن كودك هاي ارشيوي ياهو مسنجره و به وسيله اون ميشه افلاين ها رو حتي وقتي كه كانكت نيستيم به راحتي بخونيم بدون استفاده از پسورد حتي افهاي ديگران رو :mrgreen:

اسم اين نرم افزار Yahoo Message Archive Decoder 3.1 هست كه امكانات زيادي داره از جمله پشتيباني از يونيكد كه ميتونه متن هايي رو كه فارسي نوشتيم رو هم نشون بده البته با تاريخ و زمان دقيق البته در دو قالب متني ( TEXT ) و صفحه وب ( Html ) البته امكانات ديگه اي از جمله مطالعه بحث ها ( كنفرانس ها ) و همچنينpassword Recovery داره كه بايد ريجيستر بشه تا اون ها رو اكتيو كنه در هر صورت اين ديگه زحمت خودتون :| البته يه كركي من پيدا كردم اما ...

پس دانلود كنيد اين نرم افزار رو با حجم 568 كيلو بايت .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Navid
25-06-2005, 00:40
ببینید اگه شما براتون 10 تا off اومده باشه بعد وقتی یاهو مسنجر رو باز می کنید ( مسیج آرشیوتون هم فعاله ) بعد یکی از آف ها رو می خونید ولی یهو DC می شید . در این صورت فقط همون یه فایلی که دیدی در مسیج آرشیوت ذخیره می شه و بقیه می پره ! چون مثل اینه که اصلا این پیغام به شما نرسیده و هر پیغامی که شما ببینی در مسیج آرشیو ذخیره می شه .

Mehdi_Best
25-06-2005, 02:11
جواد جان حرف نويد جان كاملا صحيحه. برنامه اي كه شما معرفي كردي وقتي كاربرد داره كه ايشون تونسته باشه اونها رو بخونه. اما وقتي آفها پريده پس ذخيره نشده كه بخواد با برنامه هاي مخصوص اين كار بخونه.

mpsjavad
25-06-2005, 02:36
با سلام ..

در اين مورد من تجربه اي ندارم اما به تجربه شما و اقا نويد, احترام ميزارم ..

در اصل اين برنامه رو براي اقا ارش, معرفي كردم چون فكر ميكنم قبلا قولش رو داده بودم ( يادم نيست به ايشون بود يا به يه نفر ديگه )

اما برنامه خوبيه ها :mrgreen: ( ميتونيد كركش رو پيدا كنيد )

ما رو دعا كنيد يكشنه امتحان خفني دارم :arrow:

:?

Mehdi_Best
25-06-2005, 16:25
جواد جان من مدتي پيش اين برنامه رو به همراه كركش معرفي كرده بودم. لينك اون تاپيك رو در زير مي آورم.
اين هم پستي كه در مورد اين برنامه داده بودم:

يه برنامه هست به نام Yahoo Message Archive Decoder 3.1 كه تنها برنامه اي هست كه آرشيو ها رو به همراه شكلك و همينطور فونت فارسي نشون مي ده.

لينك دانلود و كركش (كرك رو در شاخه نصب برنامه به جاي فايل برنامه كپي كنيد):

اين هم لينك تاپيك مذكور:

Arashi
26-06-2005, 21:09
از همه دوستان ممنونم كه وقتي يه مشكلي برام پيش مياد همتون كمك مي كنيد

پس با صداي بلند : بچه ها مچكريم

از داش جواد هم سو تنكس :arrow: :arrow:
موفق باشيد :wink: :wink:

mpsjavad
27-06-2005, 04:26
با سلام ..

ممنونم اقا مهدي, خيلي دنبال كرك اون بودم .. و ارش, خان ما مخلصيم :mrgreen:

صميمانه تشكر :arrow:

papiyoon
09-08-2005, 10:32
سلام
اگه دقت كرده باشين در ياهو مسنجر 7 كنار اي دي كسايي كه در ياهو 360 پروفايل دارن موقع انلاين شدن يه ستاره ميندازه
اين ستاره زماني دردسر ساز ميشه كه invisble باشيم چون اون موقع كسايي كه ما رو add كردن مي فهمن ما انلاين هستيم
حالا ميخوام ببينم كسي راهي براي از بين بردن اين ستاره بلده ؟ :?:
درضمن من گزينه Check this box to hide your online status from other people on Yahoo! 360° رو هم تيك زدم اما ظاهرا فايده اي نداشت :!:

papiyoon
10-08-2005, 00:46
كسي نبود جواب منو بده ؟ :cry:

dash_mehran
19-08-2005, 02:08
واسه پرفایل هایی که تو id اصلي هستند اين برنامه آرشيو رو نا مفهوم نشون مي ده...چه كار كنم؟!ممنون

Ali_k
19-08-2005, 06:14
مهران جان میشه دقیقتر توضیح بدی
منظورت از پروفایل چیه؟

mostafaeshghi
19-08-2005, 08:51
احتمالا شما اين برنامه را رجيستر نكردي.

من هم وقتي رجيستر نكرده بودم اعداد و شكلكها به صورت نامفهوم بودند.

locked account
19-08-2005, 18:39
من دارم يكي درست كار ميكنه. اسمش يادم نيست. نگاه ميكنم ميگم. رجيستر هم نميخواد

dash_mehran
20-08-2005, 13:49
پرفايل هايي كه روي آي دي اصليم درست كردم.واسه آرشيو اونا مشكل داره.نا مفهوم نشون مي ده.من خود فايل رو دانلود كردم با كركش.شايد درست كرك نكردم.اگه ممكنه يه خورده توضيح بدين واسم كه چطوري رجيستر بايد كنم و اين مشكل و حل كنم.ممنونم!

amirspecialboy
04-09-2005, 00:17
سلام
خسته نباشید
من نمیدونم چرا رومهایه یاهو مسنجرم اصلا باز نمی شه
یعنی فقط یه گزینه وجود داره اونم فقط یاهو رومه و به درد من نمی خوره
من حتی کارت اینترنتمو عوض کردم ولی فایده نکرد
یک ماهی هست که این مشکلو دارم
لطفا راهنماییم کنید

Amir_P30
04-09-2005, 02:25
عزيز من اين برميگرده به خوده ياهو كه روم هاشو بسته

اشكال از كارت اينترنت شما نيست.

البته يه ترفند هست كه ميشه وارد شد

Lord_theOne
04-09-2005, 09:31
چه ترفندی می شود به ما هم بگویید ممنون

Amir_P30
04-09-2005, 17:41
در اين لينك ترفند رو ميبينيد:

PC-PC
05-09-2005, 04:18
به خاطر مشکلات اخلاقی و شکایت از یاهو user room هاش فعلا بستست

al asghari
31-12-2005, 10:09
كسي از دوستان ميدونه اگه من بخوام از طريق يا هو مسنجر 7.5 با تلفن خارج تماس بگيرم چطوري توي ايران مي تونم هزينه اونو شارژ كنم .

MaFia
31-12-2005, 10:55
فقط لازمش كرديت كارت هست حالا يا از طريق بانك هاي داخلي و يا خارجي
البته اگه ايران هستي هزينه 1 دلار براي 1 دقيقه (900تومن) ارزش داره يا 40 الي 50 تومن
اروپا هم همين طور و حتي خود آمريكا هم خيلي ارزون تر از 1 دلار در دقيقه هست كارت هاشون

al asghari
31-12-2005, 12:25
دوست عزيز اشتباه مطالعه فرموده اي يك سنت براي هر دقيق

al asghari
31-12-2005, 12:25
دوست عزيز اشتباه مطالعه فرموده اي يك سنت براي هر دقيقه

kumarth
31-12-2005, 12:42
كسي از دوستان ميدونه اگه من بخوام از طريق يا هو مسنجر 7.5 با تلفن خارج تماس بگيرم چطوري توي ايران مي تونم هزينه اونو شارژ كنم .
ارسال كنيد لطفا

soooot
31-12-2005, 15:40
فکر ميکتنم تعرفه هاي اسکايپ ارزون تر باشه و اون طور هم که من شنيدم کيفيت صداش هم خيلي بهتر از نرم افزارهاي مشابه هست البته در انجمن متفرقه در حال آزمايش کيفيت صداي اين نرم افزار هستيم در صورت امکان صدامون رو ضبط ميکنم و در اونجا قرار ميدم تا کيفيت صداي اون براي همه ثابت بشه البته اگر واقعا صداش کيفيت داشته باشه :rolleye:

al asghari
31-12-2005, 18:32
حالا مشکل دوتا شد پول skype را چطور می شه پرداخت کرد .

masoud_35_teh
01-01-2006, 19:13
الان کارتهای اعتباری برای برنامه nettelephone و pc to phone موجود هست و من خودم خیلی از اینها استفاده کردم واز 10 دلار تا
100 دلاریش هم هست ولی skype رو من ندیدم

masoud_35_teh
17-01-2006, 18:38
با درود .
چند روزه که یاهو مسنجر دیر کانکت میکنه ،من هم ار ورژن 7 وهم از 7.5 استفاده کردم .آیا کسی این مشکل رو در این چند روز داشته یا نه ؟ در ضمن من با چند تا سیستم امتحان کردم و سرویس adsl هم دارم .
با سپاس .

shabhay_paris
17-01-2006, 18:50
اره واسه منم اینجوریهه. ولی نگران نباش خودش درست میشه.

mohammad hamed
18-01-2006, 16:07
ماله ما که هنوز نشد و در عرض چند ثانیه کانکت می شه

kazemfdisk
18-01-2006, 16:18
از منم درسته

mahdy2021
18-01-2006, 17:26
دوست عزيز ما هر چند وقت يكبار سر مشكلات ياهو مسنجر كلي بحث مي كنيم و در 90% موارد هم اشكال از سرورهايه ياهو هست و بس(حالا يا خرابه يا داره كار جديد انجام ميده)

justmp3
22-01-2006, 18:34
این مراحل را امتحان کن:

تو یاهو مسنجر به این مسیر برو:

Messenger > Preferences > Connection

و در قسمت بالا گزینه no network detection را انتخاب کن...

امیدوارم مشکل حل بشه...

موفق باشید

sa3er
23-01-2006, 00:29
+
هميشه پس از نصب فايل yupdater.exe رو از محل نصب ياهو مسنجر حذف يعني delete كنيد.
سرعت ورود به سيستمهاي ياهو افزايش مي يابد. چون ديگه به سرور آپديت ياهو متصل نمي شه.
اطلاع از نسخه هاي جديد ياهو مسنجر هم كار دشواري نيست.

masoud_35_teh
25-01-2006, 13:24
باسپاس از همه شما که جواب دادین .
من فکر میکنم بیشترش هم مال سرورهای یاهوست .چون گاهی خوبه گاهی بد

*NashenaS*
03-02-2006, 00:58
سلامي به دوستان...

من هر چي در سايت نگاه كردم قسمتي راجه به هك و بوت و اين حرفا توي ياهو نديدم... گفتم خوب خودم اين كارو به عهده مي گيرم... :tongue:
از امروز مي خام براتون بهترين برنامه هارو بزارم در اين زمينه ... مي دونم كه ماشالا طرفدار هم زياد داره... پس Here You GO:

*بديهيه اگه دوستان چيزي داشتين كه جالب بود اضافه كنين.*

اها اينم بگم.... خاهشن از برنامه هايي كه مي زارم به منطور خوب استفاده كنين تا نفرين كسي نياد دنبالتون...مرسي!

خوب ديدم صفحات اين تاپيك داره به لطف هم اميد جان و هم شما دوستان هي زياد تر مي شه... و درخاست ها تقريبا همشون بارها معرفي شدن... و نظر به اين كه دوستان حوصله خودنم 150 و خورده اي صفحه رو ندارن... تصميم گرفتيم يه ليستي از چيز هاي كه در اين صفحات اومده رو بزاريم كه راحت تر بتونين پيدا كنين چيز هاي كه مي خاين رو...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*NashenaS*
03-02-2006, 00:58
اولين چيزي كه مي خام براتون بزارم يه ليستي از socket5 هست كه ساعت 4:30 بعد از ظهر به وقت تهران اپديت شده...

Download Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )[/COLOR]

==00==00==00==00==00

درسته كه در ياهو ساختن ايدي هاي نقطه دار ازاد شده اما به كمك اين برنامه مي تونين اين كار رو خيلي خوب به همراه كمك و اموزشي كه داره انجام بدين...:rolleyes:

دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

درود...

*NashenaS*
03-02-2006, 00:59
Spy Uploader
ورژن : 1.0

توضیحات :
• حجم بسیار کم سرور تروجان.
• قابلیت دریافت اطلاعاتی‌ از سیستم مقابل و ارسال آنها برای شما.
• قابلیت مشخص کردن فولدر مقصد در سیستم شخص مقابل برای آپلود و انتقال فایل.
• قابلیت شناسایی‌ فولدر ویندوز و یا فولدر سیستم جاری کامپیوتر مقابل برای انتقال فایل به آنها.
• امکان اجرای فایل بعد از آپلود و انتقال کامل آن.
• قابلیت حذف سرور و غیر فعال کردن آن بعد از اتمام کار در سیستم مقابل.
• امکانات دیگر ....

نحوه استفاده :این برنامه محتوی یک فایل ایجاد کننده سرور به نام Creator و یک فایل اصلی‌ کلاینت به نام Spy Uploader است.

به وسیله فایل Creator شما میتوانید سرور این برنامه را با تنظیمات دلخواه خود ایجاد کنید. بعد از تنظیمات دلخواه در Creator کافیست بر روی دکمه Create کلیک کنید تا فایل Server در فولدر و پوشه جاری برنامه ساخته شود. حال فقط کافیست این فایل را برای فرد مورد نظر ارسال کنید.

به وسیله فایل اصلی Spy Uploader‌ شما میتوانید به سرور در کامپیوتر مقابل متصل و فایل های دلخواه خود را بر روی آن سیستم آپلود، اجرا و یا حذف کنید.
در عکس بالا پنجره اصلی‌ برنامه را میتوانید ملاحظه کنید که شامل قسمت های زیر است :

IP : در این قسمت آیپی‌ کامپیوتر مقابل را وارد نمایید.
Port : در این قسمت شماره پرتی‌ را که زمان ساخت سرور وارد کردید وارد نمایید.
Connect : بعد از مشخص کردن آیپی‌ و پرت کافیست بر روی این دکمه کلیک کنید تا به کامپیوتر فرد مقابل متصل شوید.
Get informations : در این قسمت میتوانید اطلاعاتی‌ مفید و مقدماتی‌ از قبیل نام کامپیوتر ، نام کاربری ، نام وارد شده زمان ساختن سرور و آدرس سرور را ملاحظه نمایید.
Run file : در این قسمت میتوانید با وارد کردن آدرس یک فایل در کامپیوتر مقابل آن فایل را اجرا کنید.
Delete file : در این قسمت میتوانید با وارد کردن آدرس یک فایل در کامپیوتر مقابل آن فایل را حذف کنید.
Remove server : با کلیک بر روی این دکمه و تایید شما سرور در کامپیوتر مقابل بسته و خود را از Startup سیستم حذف میکند. بنابراین فقط در صورت لزوم از این گزینه استفاده کنید تا سرور در سیستم مقابل غیر فعال شود.
File to send : در این قسمت فایل دلخواه خود که مایلید به سیستم مقابل آپلود کنید را انتخاب نمایید.
Save file to : در این قسمت آدرس مورد نظر در کامپیوتر مقابل را وارد نمایید تا فایل به آن فولدر آپلود شود، به وسیله دو دکمه Get system dir و Get windows dir میتوانید پوشه ویندوز و سیستم را در کامپیوتر مقابل به دست اورید و در صورت لزوم فایل را به انها آپلود و منتقل کنید. دقت کنید که در این بخش باید بعد از آدرس فولدر مورد نظر نام فایل را هم مشخص کنید مانند: C:\File.exe
Run file after upload : با انتخاب این گزینه بعد از آپلود فایل به کامپیوتر مقابل آن فایل اجرا میشود.
Upload : با کلیک بر روی این دکمه آپلود فایل به کامپیوتر مقابل آغاز میشود، بعد از اتمام آپلود شما با پیغام File upload successful در پایین برنامه و قسمت Status مواجه میشوید.

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*NashenaS*
03-02-2006, 01:00
این روز ها همه سعی و تلاش خوره های تازه وارد به پدیده ی اینترنت بر اینه که یه روشی برای هک کردن یه سرور داشته باشن.... من امروز یه کتاب در این مورد می زارم اما خواهشن جنبه داشته باشین... نکته ی بعدی اینکه این کار صبر و حوسله ی خیلی زیاد می خواد... اگه نداری بی خیال شو....;)

مشخصات کتاب درخواست شده

نام کتاب آموزش قدم به قدم هک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نویسنده صمدی، آراز
موضوع اصلی کامپیوتر
موضوع فرعی هک
جلد ۱
حجم فایل ۵۷۱ کیلوبایت
قالب کتاب PDF
تاریخ ثبت ۱۳۸۴/۴/۲۱
دفعات دریافت

*NashenaS*
03-02-2006, 01:01
ورژن BootIran v1.0.2 با بوت پکت های جدید و اپدیت شده.... این نسخه با ۵۰ ایدی لوگین شده و قدرت نسبتا خوبی دارد.----> واسه بعضی ها:evil:

برای دانلود اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را کلیک کنید.

رای دانلود فایل actskn4 اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را کلیک کنید.

*NashenaS*
03-02-2006, 01:02
BassManKicker
Description: Clean - Multi, 13 options
Date Added: 12:05 AM 12/20/05
Last Download: 11:02 PM 1/25/06
Rating: 0/10 (0 votes)
Downloads: 2551
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Clowie
Description: Clean - 20 bot login, Autokill and boot
Date Added: 12:38 PM 12/25/05
Last Download: 11:17 PM 1/25/06
Rating: 0/10 (0 votes)
Downloads: 1669

*NashenaS*
03-02-2006, 01:02
برنامه اي براي عوض كردن سريع پسوردتون در موقع هك شدن...

*NashenaS*
03-02-2006, 01:03
اين برنامه براي گرفتن وب كم دزدي استفاده مي شه....

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!%20Cam%20Veiwer.zip)

*NashenaS*
03-02-2006, 01:03
اين برنامه هم براي قفل كردن اي دي و همچنين نشون دهنده زمان قفل هست...

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!PRO-AcCoUnT-LocK-2.zip)

*NashenaS*
03-02-2006, 01:04
اينم براي دزدين اكانت كافي نت ها...

*NashenaS*
03-02-2006, 01:05
اینم یک برنامه فوقولاده برای کیشیدن وسی در رومم ه:cool: ا

shabgard
03-02-2006, 01:08
خیلی ممنون اشکان جون!!!

ترکوندی ها ادامه بده!!

kazemfdisk
03-02-2006, 01:12
سلام
مرسي داداش اميدوارم ادامه بدي بچه ها زياد تو نخش هستن
باز بنويش
يا حق

*NashenaS*
03-02-2006, 01:16
ممنونم.... چشم نهضت ادامه داره... :laughing:

اين ها هم توضيحات خوبه نگار خانم در مورد هك با مجيك پي اس... برنامش رو هم سعي مي كنم بزارم...

به طور كل نرم افزارMagic-PS به شش قسمت تقسيم ميشود كه آموزش را بر اساس اين قسمت بنديها شروع ميكنيم:

1-)قسمت اولVictim كه به معني هدف است و وظيفه اين قسمت تنظيم وظايف فايليست كه براي هك كردن فرد مورد نظر ميسازيد گزينه هاي اين قسمت عبارتند از:

1)Send Y! Mess Pass:
اگر اين گزينه را انتخاب كنيد پسوردIDشخص هك شونده زماني كهOnlineميشود بهIDكسي كه در مرحله بعدي وارد كرده ايد فرستاده ميشود.

2)Send IP:
اين گزينه باعث ميشود اگر شخص هك شونده آنلاين شدIPوي فرستاده شود.

3)Disable taskmgr XP-2k:
اين گزينه باعث ميشود نوع سيستم عامل شخص هك شونده فرستاده شود.

4)Disable Y! Save Pass:
اين گزينه باعث ميشود اگر ماOfflineبوديم(يعني در Chatيا اينترنت نبوديم)پسورد شخص هك شونده به صورتPMفرستاده ميشود.

5)Delete Mass Archive:
كار اين گزينه اين است كه اگر آرشيو ياهوي شخص مورد نظر فعال بود پيغامي كه دارايUserNameوPasswordاست ذخيره نشود.

6)Send OS Name:كار اين گزينه گزينه اين است كهUserNameشخص هك شونده را ميفرستد.7

7)Auto Startup:
اين گزينه باعث ميشود كه فايل ايجاد شده در هر بار روشن شدن كامپيوتر اجرا شود.8

8)Disable RegEdit:
اين گزينهEditor(ويرايشگر)رجيستري را از كار مي اندازد.

9)Disable MSConfig:
اين گزينهUtility System Configurationرا از كار مي اندازد.

10)Melt After Install:
اين گزينه باعث ميشود كه فايل پس از اجرا شدن مخفي شده و يا از بين برود.

2-)قسمت دوم:
در اين قسمت با انتخاب گزينهFake Error Messageميتوانيد يك پيغام خطاي دروغين ايجاد كنيد كه پس از اجرا شدن فايل هك نمايش داده شود.در قسمتCaptionنيز ميتوانيد يك عنوان براي پيغام خود بگذاريد و در قسمتMessageميتوانيد يك خط متن و يا هر چيز ديگري براي نمايش دادن پيغام در آن بنويسيد.ضمنا گزينهTestهم براي امتحان كردن پيغام خطاي شما است.

3-)قسمت سوم(Your Yahoo! ID that logged pass send to it):
در اين قسمت بايدIDكسي را وارد كنيد كه ميخواهيدPasswordوUserNameو اطلاعات ديگر شخص هك شونده به آنIDفرستاده شود كه آنIDقطعا بايد آي دي هكر يعني خودتان باشد.

4-)قسمت چهارمChoose Icon(only for .exe and .scr):
در اين قسمت بهتر است كه شما يك Icon براي فيال خود انتخاب كنيد.5

5-)قسمت پنجم:
در اين قسمت با انتخاب كردن گزينهBinderميتوانيد يك فايل مثلا عكس يا يك فايل اجرايي و يا هر چيز ديگر به فايل هك خود ضميمه كنيد.اين كار براي جلوگيري از شك و ترديد فرد هك شونده ميباشد.6

6-)قسمت ششمMPS Creator:
در اين قسمت نام فايل خودتان را انتخاب كنيد سپس بر روي گزينهCreat MPS كليك كنيد تا فايل شما ايجاد شود.در ضمن زماني كه شما انتخابهاي مورد نظر خود را انجام داديد بايد بر روي گزينهCreat MPSو سپسExitكليك كنيد و فايل ايجاد شده را براي شخص مورد نظر بفرستيد تا او آن را اجرا كند.البته هك روشهاي مختلف ديگري هم داره كه من فقط به هك با نرم افزارMagic-PSاشاره كردم.نظر يادتون نره ...زنده باشيد و جاودان و فعلا باي

mpsjavad
03-02-2006, 02:23
با سلام ..

دوست من اشكان جان فكر نميكنيد اگر اين تاپيك در انجمن معرفي نرم افزار باشه بهتر جلب توجه ميكنه !

nimo
03-02-2006, 18:52
اشکان جان خیلی ممنون. خیلی حال دادی. ادامه بده

sAsAn.K
03-02-2006, 19:20
این Bootiran که بوتره LogIn نمیشه دیگه بوتر سراغ ندارین؟

Farid007
03-02-2006, 19:55
برنامه اي براي عوض كردن سريع پسوردتون در موقع هك شدن...

خود برنامه براي دانلود پسورد ميخواد :sad:

*NashenaS*
03-02-2006, 20:11
این Bootiran که بوتره LogIn نمیشه دیگه بوتر سراغ ندارین؟

بوتر 2 تا ديگه هم گزاشتم اما هالا 2 تا بوتر مي خام بزارم خدا.... يعني من رو دست اينا بوتر نديدم..

خود برنامه براي دانلود پسورد ميخواد
چك مي كنم اگه مشكل داشت يه دونه جديد مي زارم.
:)

sAsAn.K
03-02-2006, 20:22
اشکان جور منتظریم;)

Sina.G
03-02-2006, 20:43
اشکان جان ، خودت بگو ، چطوری میشه از برنامه های هک و بوت طوری استفاده کرد که کسی نفرینمون نکنه ؟ هان؟
مثلا همین برنامه ی دزدیدن اکانت .......... راستی یه کم دربارش توضیح بده. خیلی مرسی.

*NashenaS*
03-02-2006, 20:56
چطوری میشه از برنامه های هک و بوت طوری استفاده کرد که کسی نفرینمون نکنه ؟

به جهت كسي رو هك يا بوت نكنين.. به نظر من براي Revenge بد نيست با شرايط! :rolleye:
در مورد دزدين اكانت من توي ايران نيستم روش استفادش رو بلد نيستم اما نبايد سخت باشه...

اي هم ورژن جديد اين بوتر كه براتون مي زارم حالشو ببرين.

SmartBoot Elite v-14 Cracked

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).rar)

*NashenaS*
03-02-2006, 21:00
اين هم يه بوتر ديگه مخصوص بوت كردن ياهو 7.5:

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*NashenaS*
03-02-2006, 21:01
يكي از بوترهاي جالب...با چهره اي قشنگ...

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*NashenaS*
03-02-2006, 21:02
اينم يه بوتر ياهوي 7.5 ديگه...

Am!d
03-02-2006, 21:03
اين هم يه بوتر ديگه مخصوص بوت كردن ياهو 7.5:

اشكان جون داري مارو بخطر ميندازيا !!!
اگه اينا دست بعضيا باشه زندگي مشكل ميشه .
بگذريم ادامه بده . سراپا گوشيم :laughing:

*NashenaS*
03-02-2006, 21:07
اشكان جون داري مارو بخطر ميندازيا !!!
:laughing:
خوب تو بشو خطر!!!
-----------------------------------

دوباره بوتر ياهو 7.5!!!

*NashenaS*
03-02-2006, 21:11
اين و فكر كنم كمتر ديدين.... اين برنامه واسه كرك استفاده مي شه... براي اي دي ياهو... اگه نهوه استفادشم خاستين ميگم استفادش اسونه...

*NashenaS*
03-02-2006, 21:12
2 تا برنامه باهال واسه گرفتن Talk يا همون vc در كنفرانس ها...

*NashenaS*
03-02-2006, 21:19
اخرين ورژن ياهو اليته Elite ....

R e Z a
03-02-2006, 23:01
سلام اشكان
دمت گرم ...همين جور ادامه بده

nimo
03-02-2006, 23:32
ایول اشکان جان ممنون. بازم بزار از این چیزها

superbadboy
04-02-2006, 13:36
سلام خسته نباشی .
یه سوال داشتم در مورد اینکه شرایط لاگین شدن با بوتر چی هست ؟
زمان لازم برای این کار چقدر هست ؟
من شاید بیشتر از10 یا 12 نوع مختلفو امتحان کردم ولی هیچ کدوم لاگین نمیشه .
ویندوزم سرویس پک هست و آنتی ویروس هم فعاله
اگه آنتی ویروس روی کامپیوتر نصب باشه ممکنه این مشکلو بوجود بیاره ؟ یا مشکل جای دیگه ای هست
باز هم از شما متشکرم .

hamii
04-02-2006, 14:02
سلام اشکان جان ولي شما که چيزي در مورد برنامه اي براي فرستادن پسورد یاهو طرف و تمام پیغام های رد بدل شده شخص رو اينجا نگفتين و همين طور ورژن جديد مجيک که رو يا هو جديد بيفته يا هر برنامه ديگه

Crow
04-02-2006, 14:18
با سلام
متعصفانه همه اینا برا من فیلترن

omid.com
04-02-2006, 15:44
اقا اشكان سلام عرض شد تاپيک خیلی عالیه

مرسی

*NashenaS*
04-02-2006, 16:19
یه سوال داشتم در مورد اینکه شرایط لاگین شدن با بوتر چی هست ؟
زمان لازم برای این کار چقدر هست ؟
من شاید بیشتر از10 یا 12 نوع مختلفو امتحان کردم ولی هیچ کدوم لاگین نمیشه .
ویندوزم سرویس پک هست و آنتی ویروس هم فعاله
اگه آنتی ویروس روی کامپیوتر نصب باشه ممکنه این مشکلو بوجود بیاره ؟ یا مشکل جای دیگه ای هست

شرايط لاگين شدن...
1- به تعداد فراوون اي دي ياهو داشته باشين... حد اقل 5 تا... بيشتر بهتر... غير از ايدي هستش كه خودتون باهاش لوگين كردين تو ياهو...
2- زمان اين كار؟ اگه منظورتون به زمان لوگين شدن ايدي هاتونه بستگي به نوع سرعت اينترنت شما و تعداد اي دي هاتون داره.
3- بودن يا نبودن انتي وايروس موردي ايجاد نمي كنه....

اقا اشكان سلام عرض شد تاپيك پر باره شما رو مستر عزيز بهم معرفي كرد من زياد از كامپيوتر سر در نمييارم پس ممكنه سوالاتم خيلي مبتدييانه باشن مثلا اينكه برنامه رو كه دانلود كردم چطوري از زيپ خارجش كنم البته پيغام دادام اگه كسي بود برم ازش ياد بگيرم ولي متاسفانه همه سرشون شلوغه ممنونتم اميد
اميد عزيز... شما هر سوالي كه داشتي بپرس من در خدمتم...
روش unzip كردن:
another way of unzipping:

به شما پيشنهاد مي كنم برنامه winRAR رو بگيرين اين كار هارو راحت تر ميكنه.

نهوه بوت كردن هم براتون مي زارم بعدن...

دوست عزيز هم كه فرمودن فيلتره من نمي دونم اين مورد چيكار كنم... :rolleye:

omid.com
04-02-2006, 17:27
اشكان جان ممنون اگه برات زحمتي نيست يه ايميل به من بزن يه سوال شخصي ازت داشتم كه به محض دريافت آدرس ايميل شما برات مينويسم ضمنا" اون دو تا بوتري كه گزاشتي وستاش دانلودش قط ميشه . ممنون و خسته نباشی

*NashenaS*
04-02-2006, 18:48
اشكان جان ممنون اگه برات زحمتي نيست يه ايميل به من بزن يه سوال شخصي ازت داشتم كه به محض دريافت آدرس ايميل شما برات مينويسم ضمنا" اون دو تا بوتري كه گزاشتي وستاش دانلودش قط ميشه دوستار شما با تقديم فاعقه اميد omid_optision@yahoo.com
به شما ايميل زدم... :)

hamii
04-02-2006, 22:45
سلام آقا اشكان ژس جواب من چي شد

hamii
04-02-2006, 22:46
سلام آقا اشكان پس جواب من چي شد ;)

hamii
04-02-2006, 23:11
QUOTE=hamii]سلام بچه ها به کمکتون احتیاج دارم من یه برنامه می خوام که علاوه بر فرستادن پسورد یاهو طرف تمام پیغام های رد بدل شده شخص رو برای من بفرسه
یعنی یه جور برنامه جاسوسی همراه با آموزش البته رو ورژن یاهو 7 بیفته اگه برنامه مجیک ورژن جدید هم لینکشو دارین بزارین پیش از پیش از شما برو بچ با حال پی سی ورلد مچکرم
یا حق[/QUOTE]

*NashenaS*
05-02-2006, 16:49
سلام آقا اشكان ژس جواب من چي شد

سلام اشکان جان ولي شما که چيزي در مورد برنامه اي براي فرستادن پسورد یاهو طرف و تمام پیغام های رد بدل شده شخص رو اينجا نگفتين و همين طور ورژن جديد مجيک که رو يا هو جديد بيفته يا هر برنامه ديگه

هامي عزيز.... مي بخشيد من يه خورده گرفتار بودم... دوستان جواب ندادن رو مبني بر بي توجهي نگيرن...
خوب خدمت شما عرض كنم كه چشم درخاست هاي هك خيلي رفته بالا... دارم يه دونه خوبشو ميگيرم براتون بزارم...

*NashenaS*
05-02-2006, 16:55
:: Remover ترجانهاي ايراني!!! ::

صبح كه از خواب بلند ميشي مي بيني يه تروجان جديد از نوع ايرانيش ساخته شده :laughing: . شايد براي خيلي ها افتخار باشه كه يك ايراني يه تروجان ساخته . خوب دل بعضي ها هم به اين جور چيزا خوشه ديگه ، چي ميشه كرد؟
با اين حال ما يه remover ساختيم كه اكثر تروجان هاي ايراني رو از سيستم پاك ميكنه. هم فايل رو وهم كليد هاي رجيستري رو.
روي سه چهار تا سيستم آلوده هم تست كرديم و جواب داد . يعني كارش رو بخوبي انجام ميده
حالا اگه شما هم به اين تروجان هاي جديد آلوده شدين ، دانلودش كنيد!
اين برنامه قادر به از بين بردن اين تروجان هاست :
Magic-ps 1.1 &1.4 & 1.4.1 & 1.4.2 و Amitis 1.3 و در آخر هم Tranzhva
در ضمن اين برنامه اصلا قيافه نداره! با دوبار ok سيستم پاكسازي ميشه ( در عرض 2 يا 3 ثانيه )
البته ما قصد نداريم كار تروجان ساز ها رو كوچك نشون بديم چون به هر حال remover ساختن آسون تر از Trojan ساختنه!
موفق باشيد

دانلود كنيد با حجم 79 كيلو بايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطلب از همين سايت برداشته شده.

farhad resalati
05-02-2006, 17:09
اینم یک برنامه فوقولاده برای کیشیدن وسی در رومم ه:cool: ا

اشكان جان من فارسي چيزي كه گفتي رو نفهميدم ميشه توضيح بدي
واسه از روم خارج كردنه ؟بعد اينكه اين ها رو كه فايروال ها يي مثل كريو و كاسپراسكاي ميشناسند !اين طور نيست ؟

mkoleiny
05-02-2006, 17:09
کارتون قشنگه.موفق باشید

*NashenaS*
05-02-2006, 17:19
Magic PS 1.5 SE

Mirror Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Send Yi Mess Pass : در صورتی که این قسمت علامت خورده باشه پس از اجرای سرور در سیستم قربانی شما پسورد های آیدی هایی را که در مسنجر یاهو وارد میشه دریافت خواهید کرد.

Send IP : در صورتی که این گزینه انتخاب وتیک خورده باشه هر بار به همراه سایر اطلاعات IP قربانی هم برای شما فرستاده میشود.

Send Computer Name : با انتخاب این گزینه اسمی که قربانی برای کامپیوترش قرار داده برای شما فرستاده می شود.

Disable taskmgr xp-2k : در صورتی که این گزینه تیک خورده باشه امکان دسترسی قربانی به Windows Task Manager برای متوقف کردن سرور برنامه از اون گرفته میشه.

Disabe Y! save pass : با فعال شدن این گزینه بس از اجرای سرور در سیستم قربانی پسورد کاربر در مسنجر یاهو ذخیره نمیشه و هر بار مجبور هستش که پسورد را وارد کنه.

Delete Mess Archive : باعث میشه که اثری از پیغامی که برای شما فرستاده میشه در آرشیو مسنجر باقی نمونه.

EnCode Pass : با استفاده از این گزینه می تونید پسورد ها را به صورت EnCode شده دریافت کنید.

Send OS Name : همونطور که از اسم اون مشخص نوع و نام ویندوز قربانی را برای شما میفرسته.

Auto Startup : با انتخاب این گزینه با هر بار بالا اومدن ویندوز سرور مجددا در سیستم قربانی اجرا می شود.

Send ein UserName :

Disable RegEdit : با فعال شدن این گزینه دسترسی قربانی به ریجستری ویندوز غیر فعال میشه.

Disable MsConfig : با فعال کردن این گزینه امکان دسترسی به System Configuration Utility از بین میره.

Melt After Install : با انتخاب این گزینه پس از اجرای سرور فایلی که قربانی بر روی اون کلیک کرده ( فایلی که شما برای اون فرستاده اید ) پاک میشه.

FileName After Install : در این قسمت می بایست اسمی برای فایل بعد از اجرا در سیستم قربانی انتخاب کنید.

و اما قسمت بعد، شما می تونید در این قسمت یک پیغام خطا ایجاد کنید که در هنگام اجرای سرور به نمایش در بیاد

Y! ID : بایستی در این قسمت آی دی خودتون در یاهو وارد کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات قربانی به این آی در فرستاده می شود.

قسمت چهارم قسمت پیوند دادن فایل به سرور هستش که در این قسمت می تونید فایلی را انتخاب کنید که در هنگام اجرای سرور در سیستم قربانی به نمایش در بیاد

Binder : برای پیوند دادن فایل به سرور می بایستی در باکس کنار این گزینه علامت بزنید تا فعال شود.

Extract to : محلی را که فایل پیوند شده قبل از اجرا در اون استخراج میشه را می تونید از این قسمت انتخاب کنید.

Run : نوع اجرای فایل را به صورت مخفی یا معمولی از طریق این گزینه مشخص می کنید.

قسمت بعدی قسمت مربوط به آیکن سرور برنامه هستش که در این قسمت می تونید یکی از آیکن های موجود در لیست را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که فقط سرور های دارای پسوند exe یا scr می تونند آیکن داشته باشند.

و آخرین قسمت قسمت، در این قسمت شما می تونید پس از وارد کردن نام فایل سرور در قسمت FileName و کلیک بر روی دکمه Create MPS سرورتون را ایجاد کنید.

.:: Magic_h2001 Home Page ::.

Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*NashenaS*
05-02-2006, 17:25
اشكان جان من فارسي چيزي كه گفتي رو نفهميدم ميشه توضيح بدي
واسه از روم خارج كردنه ؟بعد اينكه اين ها رو كه فايروال ها يي مثل كريو و كاسپراسكاي ميشناسند !اين طور نيست ؟

فرهاد عزيز.... اين برنامه واسه روم ها يا كنفرانس هاي ياهو استفاده ميشه...
شما در ياهو مي تونين Talk كنين درسته؟ اگه دوستان سر talk دعوا كنن و خوره باشن هر چقدم 1 بزني بهت نمي رسه..! :laughing:
پس بايد از قوه زور كمك گرفت و روي talk رفت.... اين برنامه هم با فرض اينكه شما ايدي زياد داريد ( قير از اوني كه باهاش در هال چتي) به شما به تعداد اي دي هاتون اجازه بالا موندن و هكمراني كردن رو ميده...
اميدوارم خوب توضيح داده باشم. :)

کارتون قشنگه.موفق باشید
ممنونم.

*NashenaS*
06-02-2006, 02:04
دوست عزيزمون اقا اميد درخاست انتي بوت كرده بودن...
اين ها رو فعلا داشته باش تا باز بزارم...

Y!TunnelPro Version 2.0 Build 372
1.8 مگابايت
a2des-7sj8ak-ba97b7-j66f9s-6rfc5n

Y!TunnelPro Version 2.0 Build 374
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
serial: a2des-7sj8ak-ba97b7-j66f9s-6rfc5n

Y!TunnelPro Version 2.0 Build 368
Serial : a2des-7sj8ak-ba97b7-j66f9s-6rfc5n

توضيح:
شما اين برنامه رو نصب مي كني و همچنين رجيستر...
بعد قبل از وارد شدن به ياهو اين رو باز مي كني... در كنار ساعت شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مياد و بعد ياهو رو باز مي كني..
موفق باشي.

Am!d
06-02-2006, 02:24
اشكان حرف نداري .
كارت درسته :happy:
Love From Masih [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كبريت
06-02-2006, 02:33
اقا اشكان من از شما خئ=واهش ميكنم - تقاضا ميكنم ديگه نميدونم چي بگم
جونه هر كي دوست داري همراه برنامه هايي كه ميزاري آموزششون رو هم بزار ديگه

Yizi
06-02-2006, 03:01
اي هم ورژن جديد اين بوتر كه براتون مي زارم حالشو ببرين.

SmartBoot Elite v-14 Cracked

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).rar)
سلام
اين بوتره وقتي اجراش ميكنم ميگه Not Active Program بعدشم يه سايتي رو وا ميكنه
اكتيو كردنش چجورياس؟

ممنون از برنامه هايي كه ميذاري

*NashenaS*
06-02-2006, 03:19
اشكان حرف نداري .
كارت درسته
Love From Masih
مسيح جان ممنونم.

اقا اشكان من از شما خئ=واهش ميكنم - تقاضا ميكنم ديگه نميدونم چي بگم
جونه هر كي دوست داري همراه برنامه هايي كه ميزاري آموزششون رو هم بزار ديگه
چشم... يه توضيح راجه به هر كدوم ميدم... اما يه خورده هم خودتون بايد كشف كنين... مغز خلاق داشته باشين.

سلام
اين بوتره وقتي اجراش ميكنم ميگه Not Active Program بعدشم يه سايتي رو وا ميكنه
اكتيو كردنش چجورياس؟
شما وقتي كه مي خاي بوتر هاتو لود كني اون جايي كه نوشته 142 اونجا رو روي بيشترين تعداد بوتري كه داري بزار...

omid.com
07-02-2006, 16:58
اشكان جان سلام براي رجيستر كردن شماره سريال زيريشوكه نوشتيد مينويسم ولي كليد اكتيوش خاموش ميمونه ميشه لطفا بگيد بايد چيكار كنم ممنون اميد

omid.com
07-02-2006, 18:38
اقا اشكان گل سلام من اون بوتري كه به اسم هست رو دانلود كردم ولي ا فکر میکنم کرکش از بین رفته .کرک دیگه ای نداره قربانت اميد smart boot elite v - 14 cracked

omid.com
08-02-2006, 00:20
اشكان جون سلام من اين برنامه zone haunter رو دانلود كردم بفيه رو هم دانلود كردم ولي كار نميكنه ولي اين كار کرد فکر کنم بقیه مشگل دارن قربانت اميد

*NashenaS*
08-02-2006, 20:45
آموزش کامل ساب سون ورژن 2.2 :)

Download Link:

انواع هکرها

1. New bie : به هکرهای مبتدی گفته می شود .
2. Lammer : به New bie های پرمدعا گفته می شود .
3. Black Hats : با Crackers از آنها یاد می شود ، اینگونه افراد به اطلاعات و سیستم های رایانه ای از قبیل سیستم های امنیتی بانک ها ، سایتهای اینترنتی و همچنین سیستم های خانگی Client ها آسیب می رسانند و هیچگونه پایبندی به موازین اخلاقی و قانونی ندارند .
4. White Hats : از آنها به عنوان شوالی های دنیای هک یاد می شود ، اینگونه افراد از دانش خود در راه درست استفاده می کنند و معمولا به عنوان مشاوران امنیتی ، مدیران سیستم های رایانه ای و برنامه نویسان مشغول به فعالیت هستند و هیچگونه ضرر و زیانی به سیستم های رایانه ای نمی رسانند و در حقیقت نقش Helper را ایفا می کنند و به کمک مردم می پردازند و دانش خود را در اختیار همگان می گذارند ... .
5. Gray Hats : از آن ها به عنوان مرز میان دسته سوم و چهارم هکرها یاد می شود ، بدینصورت که اینگونه افراد هم به عنوان Cracker و هم به عنوان Helper در دنیای هک نقش ایفا می کنند . یعنی بدینصورت که هم به سیستم های رایانه ای ضرر می رسانند و هم به عنوان مشاوران امنیتی به مردم کمک می رسانند .

تعریف چند اصطلاح - Dofinitions Of Expressions
Ping : جهت فرستادن data به كار مي رود و محاسبه سرعت رفت و برگشت و موارد دسترسي را Ping كردن گونيد .
Whoise : پيدا كردن IP و رديابي مكاني آنرا گونيد .
Server.exe : يك فايل اجرائي است كه كلا در نرم افزار Sub Seven پايه و اساس ورود به سيستم هاي رايانه اي به و جود اين فايل اجرائي بنا شده ، نه تنها نرم افزار Sub Seven بلكه تمامي نرم افزارهائي كه مانند ساب سون احتياج به يك فايل اجرائي Server.exe دارند . در حقيقت فرد هك كننده يا هكر يك فايل اجرائي Server.exe كه حال مي تواند به هر اسمي دلخواه باشد را از طرق مختلف كه بعدا در مورد آن توضيح داده خواهد شد براي شخصي در اينترنت ارسال مي كند و هنگاميكه آن فرد Server.exe را اجرا كند فقط با يك كليك ماووس ، شخص هكر مي تواند توسط فايل Client كه توضيحات بيشتر نيز در مورد اين فايل بعدا گفته خواهد شد ، امكان ارتباط با كامپيوتر شخص هك شده را خواهد يافت و مي تواند به طور كلي بر كامپيوتر فرد هك شونده در زماني خيلي كم كنترل پيدا كند .
: Victimبه كامپيوتري اطلاق مي شود كه فايل اجرائي Server.exe روي آن اجرا شود در اصل يعني كامپيوتر قرباني و هك شونده .
: Subبه معني تحت ، تابع ، مادون ،‌ فرع ، جاي كسي را گرفتن و جايگزين كردن مي باشد .
IP/TCP : مخفف Internet Protocol مي باشد و يكي از پروتكل هاي مورد استفاده در اينترنت مي باشد .
Port : مقاديري مجازي هستند كه در ارتباطات مبتني بر TCP/IP كاربرد دارند و برنامه هاي شبكه از طريق آن ها به سرويس هاي مختلف دست مي يابند ، محدوده Port ها بين صفر تا 65535 مي باشد كه از شماره صفر تا 1023 رزرو شده مي باشد . مثلا سرويس http كه به منظور مشاهده صفحات web به كار مي رود روي Port شماره 80 فعال است . در حقيقت در دنياي هك Sub Seven ، كامپيوتر خانه اصلي اينترنتي مورد نظر مي باشد . IP آدرس اينترنتي اين خانه مورد نظر مي باشد .Port درب هاي ورودي به اين خانه مي باشد Server.exe در اين خانه وظيفه جاسوسي به صورت يك دوربين مخفي و مدار بسته را ايفا مي كند . شخص هكر براي جاسوسي به كامپيوتر قرباني با ارسال يك فايل اجرائي حمله ور شده ابتد امي بايست آدرس اين خانه يا كامپيوتر قرباني رو بدست بياورد كه خانه اصلي ID شخص مورد نظر مي باشد مانند Yahoo ID و حال هكر احتياج به آدرس دارد كه IP آدرس اين خانه يا کامپيوتر مي باشد كه از چند كاركتر بصورت عدد تشكيل شده مانند مثال : 216.156.98.42 كه اين اعداد از 0 تا 256 متغيرند و در هر بار متصل شدن به اينترنت اين اعداد تغيير پيدا مي كند و اين IP ها از سوي ISP هائي كه Account در اختيار User كاربر مي گذارند اختصاص داده مي شود و هر ISP براي خود IP مخصوصي دارد و تعدادي IP در اختيار دارد كه به Userها اختصاص مي دهد . حال هكر احتياج به اين دارد كه بداند چه درب هائي براي ورود به اين خانه وجود دارد كه در اصطلاح Port تلقي مي شود و پورت ها از عدد 0 تا 65535 متغيرند كه در ويندوزهاي 98 براحتي مي توان وارد اين سيستم عامل ها شد ولي در ويندوزهاي XP به دلايل امنيت فايروالي و حفاظت اكثر پورت هاي فعال كه اين مزيت را اين سيستم عامل ها دارند نمي توان براحتي وارد شد و به سختي اين كار امكان پذير است . حال شخص هكر احتياج به يك دوربين مخفي و مدار بسته دارد كه از آن بعنوان فايل اجرائي Server.exe ياد مي شود كه با كنترل بر اين فايل اجرائي شخص هكر مي تواند بر تمامي حركات افراد داخل خانه يا همان كامپيوتر قرباني هك شده Victim تسلط پيدا كند . و در آخر اين كه يك پست الكترونيكي E-mail واقع در سايت هات ميل Hotmail احتياج است كه تمامي اعمال ضبط شده بوسيله فايل اجرائي Server.exe اعم از بدست آوردن IP ، Port و تمامي پسوردهاي Save شده در كامپيوتر Victim و …….. با هربار وصل شدن كامپيوتر قرباني ويكتيم به اينترنت با فرستادن يك نامه الكترونيكي مايلmail ساده از سوي شخصي نامعلوم از سايت هات ميل Hotmail به پست الكترونيكي E-mail شخص هكر ، وي را از دانستن IP-Port با خبر می سازد.
آماده سازي فايل اجرائي Server.exe ؛ تذكر : ابتدا مي بايست نرم افزارهاي ويروس ياب خود را به دليل اينكه همين فايل اجرائي Server.exe نوعي ويروس تروجان تلقي مي شود از کار انداخت يا غيرفعال كرد . براي استفاده از Sub seven ابتدا بايد فايل اجرائي Server.exe را بطور كامل بشناسيم و طراحي اش كنيم . پس از بازكردن پوشه Sub seven سه فايل اجرائي exe.* براي ما قابل يافت مي باشد . اولين آن فايل Server.exe مي باشد كه بايد براي شخصي در اينترنت فرستاده شود كه اين فايل اجرائي قابليت كمي دارد ، پس براي تنظيم و افزايش قابليت بايد از فايل اجرائي Editserver.exe استفاده شود و پس از تنظيم براي شخصي در اينترنت به طرق مختلف فرستاده شود . برنامه Client براي برقراري ارتباط با Server استفاده مي شود . همانگونه كه قبلا گفته شد نياز به يك فايل اجرائي بنام Server.exe داريم كه بايد روي Victim اجرا شود ، بدين منظور در پوشه Sub Seven برنامه Editserver را انتخاب كرده ، در پنجره باز شده دو گزينه وجود دارد :
run inadvance mode - run innormal mode
run inadvance mode : كه قسمت اول براي كاربران حرفه اي است پس بهتر است كه شما گزينه دوم را انتخاب كنيد .
run innormal mode : حال اين گزينه را انتخاب كنيد صفحه Editserver پس از انتخاب باز مي شود كه داراي 8 گزينه و صفحه
مي باشد . گزینه server seting : پس از انتخاب اين گزينه در صفحه آن قسمت هاي مختلفي ظاهر مي شود كه مرور مي كنيم .
Port : اين گزينه شماره درگاهي است كه توسط آن با فايل Server.exe خود ارتباط برقرار مي كنيد .
تذكر : از انتخاب Port هاي 0 تا 1023 خودداري كنيد چون رزور شده است و بعنوان مثال یا پورتی را که خود برنامه انتخاب کرده و یا اینکه از Port شماره 30000 به بعد پورت هاي مورد نظر خويش را انتخاب كنيد .
Password : اين گزينه براي حفاظت از Server به كار مي رود به طوري كه فرد ديگري نتواند با Server ي كه شما ايجاد كرده ايد ارتباط برقرار كند مزيت آن اين است كه اگر هكر ديگري به Victim راه پيدا كند بدون Password نمي تواند از Server شما استفاده كند re-enterpassword : اين گزينه جهت جلوگيري از اشتباه به هنگام وارد كردن Password به كار مي رود .
آموزش Sub Seven 2.2 (قسمت دوم)

Victim name : اين گزينه نام كامپيوتري است كه شما فايل Server.exe را براي آن ارسال مي كنيد و هر اسمي مي تواند باشد .
portec password : با انتخاب اين گزينه براي حفاظت از تغيير توانائي هايServer بعد از ارسال آن يك Password دروني برايServer مي گذاريم كه براي تغيير دادن تنظيمات مي باشد .
re-enterpassword : اين گزينه جهت جلوگيري از اشتباه به هنگام وارد كردن Password به كار مي رود .
use random port : با انتخاب اين گزينه هر باري كه Victim به اينترنت متصل مي شود Server به صورت تصادفي يك شماره Port را به Victim اختصاص مي دهد و پيشنهاد مي شود كه اين گزينه را فعال نكنيد ،چون با تعیین Server , Password محافظت مي شود.
melt server after installation : با انتخاب اين گزينه Server بعد از جدا شدن بر روي Victim خود را ناپديد مي كند ، بدين ترتيب عين اجراي عمليات خود براي هيچكس قابل ديدن نيست . در اصل شما مي توانيد با انتخاب كردن اين گزينه فايل Server.exe را بعد از اجرا شدن به حالت Hidden يا مخفي در بياوريد تا كسي از هويت اصلي آن با خبر نشود و بصورت مخفيانه عمليات محوله به خويش را انجام دهد .
wait for reboot : با انتخاب اين گزينه Server تا زمان راه اندازي مجدد Victim توانائي انجام وظايف محوله خويش را نخواهد داشت ، اگر اين گزينه را فعال كنيم باعث مي شود كه Server تا زماني كه Reset نشود فعاليت خود را آغاز نكند .
تذكر : بديهي است از انتخاب كردن گزينه فوق صرف نظر شود .
server filename : با انتخاب اين گزينه Server در هر بار اتصال به اينترنت به صورت تصادفي يك نام جداگانه را به Victim اختصاص مي دهد .
specify : با انتخاب اين گزينه Server به صورت دائمي نامي را به Victim اختصاص مي دهد و شما مي توانيد با انتخاب كردن اين گزينه يك نام دائمي براي Victim خود داشته باشيد كه مي توانيد همان اسمي رو كه قبلا به victim name خود اختصاص داده ايد را در اين جا انتخاب كنيد .
گزينهstartup methods : صفحه اصلي آن گزينه هائي مربوط به محل ذخيره سازي Server و نام Server به هنگام بالا آمدن و برخي گزينه هاي ديگر مي شود كه توصيه مي شود اين گزينه ها ( تنظيمات آن ها ) را به هيچ عنوان تغيير ندهيد .
گزینه notifications : اين گزينه به ترتيب مراحل زير فايل Server.exe را بسيار قدرتمند مي سازد .
add ICQ notify : با انتخاب اين گزينه اطلاعاتي در مورد Server شما شامل شماره Port و ….. را به ICQ شما ارسال مي كند كه اين گزينه مدنظر ما نمي باشد ولیکن اگر ICQ دارید حتما استفاده نمائید چون به تجربه ثابت کرده که خوب کار می کند .

add e-mail notify : با انتخاب اين گزينه اطلاعاتي در مورد Server شما شامل شماره Port و ….. را به e-mail شما در سايت هات ميل ارسال مي كند كه در اصل اين گزينه مدنظر ما مي باشد .
تذكر : توجه داشته باشيد كه حتما بايد e-mail انتخابي شما از سايت هات ميل باشد ، زيرا فايل Server.exe در فرستادن مايل به سايت هاي ديگر مانند سايت Yahoo مشكل دارد و در سايت هات ميل به راحتي مي تواند مايلي از سوي كامپيوتر Victim در هر بار اتصال Victim به اينترنت حاوي اطلاعات خواسته شده از سوي شما از قبيل شماره IP ، Port ، كليه Password های save شده و ….. را ارسال كند . در ضمن هر جائي كه از شما e-mail خواشته شده سعي كنيد يك e-mail بدهيد يعني در حقيقت e-mail انتخابي شما در هر گزينه كه خواسته شده يكي باشد و متغير نباشد .
add IRC notify : با انتخاب اين گزينه اطلاعاتي در مورد Server شما شامل شماره Port و ….. را به IRC شما ارسال مي كند كه اين گزينه مدنظر ما نمي باشد .
add SIN notify : اين گزينه به دليل كاربرد محدودي كه دارد توضيح داده نمي شود .
add CGI notify : اين گزينه به دليل كاربرد محدودي كه دارد توضيح داده نمي شود .
more info : اين گزينه به منظور ارائه توضيحات بيشتر در رابطه با پنج گزينه بالا به كار مي رود دراصل Help گزينه هاي بالا حساب مي شود .
current notifications: يك كادر آبي رنگ است كه پس از ايجاد يك notifications آن را درون اين جعبه ليست مشاهده خواهيد كرد كه به منظور پاك كردن آن كافي است روي آن دوبار كليك كنيد .
گزينه binded files : در حقيقت صفحه اصلي اين گزينه اهميت زيادي دارند ، بدينصورت كه مي توان فايلهاي اجرائي و استخراجي را به Server طراحي شده خويش الصاق كرده و بابت اين است كه دريافت كننده Server يعني شخص هك شده متوجه اصل هويت فايل Server.exe نشود . كه اگر اين فايلهاي اجرائي يا استخراجي كه شما از هارد خويش انتخاب مي كنيد به فايل اصلي Server.exe الصاق شود به محض اجراي Server آن فايلها هم اجرا مي شوند . عزيت اين كار اين است كه مي توان فايل اصلي Server.exe را با يك فايل اجرائي ، مثلا : فايلهاي صوتي و تصويري الصاق كرده و هويت اصلي آن Hidden يا مخفي شود و همچنين اگر فايل اصلي Server.exe را با فايلهاي استخراجي الصاق كنيد ، پس از اجراي Server فايلهاي استخراجي جدا شده و در همان محل نمايان مي شوند . تذكر : در اين جا فايلهاي اجرائي همان فايلهاي صوتي يا تصويري mp3.* و … مي باشد و فايلهاي استخراجي همان فايلهاي txt.*مي باشد و به صورت يك متن دلخواه مي تواند باشد .
با انتخاب كردن كيد add web plugin شما مي توانيد plugim هائي از اينترنت دريافت كرده و بدون اينكه شخص هك شده متوجه شود با هر بار برقراري ارتباط با Server در كامپيوتر Victim ، پلاگينهائي از اينترنت , خوده Server دانلود كرده و روي Victim نصب مي نمايد . تذكر : براي اين كار مي بايست آدرس معتبري را در قسمت خواسته شده وارد كنيد كه هر بار Victim به اينترنت وصل مي شود plugin هاي مدنظر بر روي Victim بوسيله Server كار گذاشته شود كه با وجود plugin هاي موجود در پوشه Sub Seven احتياجي به فعال كردن اين گزينه نيست .

گزینه restrictions : از اين قسمت براي محدود كردن عملكرد Server استفاده مي شود . با فعال كردن گزينه enable filter و فشردن كليد add allowed feature مي توان دستوراتي را كه در نظر داريد توسط Server اجرا شود را انتخاب كنيد ، كه اين دستوارت نيز در قسمت Clinet وجود دارد .
آموزش Sub Seven 2.2 (قسمت سوم)

و اما معرفي چند دستور از هفتاد دستوري كه در قسمت all allowed feature …. وجود دارد :
تذكر : تمامي اين دستورات بدون اينكه شخص هك شده متوجه شود در سيستم Victim مي توان انجام گرفت .... !

server option ها : دستورات اختیارات در Server
server options . update server : دستور جایگزین کردن Server جدید .
server options . restar server : دستور ريست كردن و از كار انداختن عمليات محوله به Server .
server options . close server : دستور بستن و از كار انداختن موقت عمليات محوله به Server .
server options . remove server : دستور پاك كردن كامل Server از سيستم Victim .
server options . change password : دستور تغيير دادن پسورد Server .
server options . change victim name : دستور تغییر نام Victim .
server options . change port : دستور تغيير شماره Port داده شده به Server و ... .
file manager ها : دستورات مديريت فايل هاي Victim بوسيله Server :
file manager . rename file : دستور تغيير نام فايلها در هارد دیسک Victim .
file manager .download file : دستور دانلود كردن كامل هر فايل دلخواهي از سيستم Victim .
file manager . play wav file : دستور فعال کردن فایلهای صوتی و اجرا كردن فایلهائی با فرمت wav در سيستم Victim .
file manager . change wallpaper : دستور تغيير وال پيپر صفحه دكستاپ سيستم Victim .
file manager . delet files : دستور پاك كردن كامل فايل ها از سيستم Victim .
file manager . delet folders : دستور پاك كردن كامل شاخه ها يا پوشه ها از سيستم Victim .
file manager . make folders : دستور ساختن شاخه ها يا پوشه ها در سيستم Victim .
capture ها : دستورات دستگيري ، اسير كردن و تسخير كردن كامل Victim بوسیله Server :
capture . mouse clicks : دستور تغيير دگمه هاي كليك راست و چپ ماووس .
capture . webcam capture : دستور فعال كردن وب كم شخص هك شده در سيستم Victim .
fun ها : دستورات شوخي كردن با شخص هك شده :
fun1 . show picture : دستور ديدن عكسي كه شخص هك شده مشاهده مي كند .
fun1 . print text : دستور چاپ يك متن دلخواه بوسيله چاپگر Victim .
fun2 . change resolution : دستور تغيير وضوح و تحليل تصاوير Victim .
fun2 . change window color : دستور تغيير رنگهاي Appearance سيستم عامل ويندوز Victim در قسمت .Display Properties
fun2 . restart computer : دستور ري استارت كردن كامپيوتر Victim .
password ها : دستورات بدست . Victimآوردن پسوردهای Save شده يا تغيير آن هادر سیستم
passwords . screen saver : دستور بدست آوردن پسورد Save شده محافظ صفحه نمايش ويندوز Victim .
passwords . e - mailing password : دستور بدست آوردن پسورد e-mail شخص هك شده در Victim .
passwords . ICQ : دستور بدست آوردن پسوردهاي حساب هاي ICQ .
passwords .cached : دستور بدست آوردن پسوردهای Save شده در Victim .
passwords . recorded : دستور بدست آوردن پسوردهائي كه در حال ثبت و ضبط است در Victim .
و ……… كه خيلي از اين دستورات در اينجا بنا به سادگي ، از گفتن آنها پرهيز مي شود .
گزينه add manual command با اينكه براي كاربران حرفه اي است وليكن در اينجا كاربرد چنداني ندارد ، چرا كه از گزينه قبلي براي طراحي دستورات لازم استفاده شده است و اين گزينه مدنظر ما نمي باشد ولي مي توان به يك دستور براي طراحي ستورات لازم كاربران حرفه اي اشاره كرد ؛ دستور +++HTL : اين دستور براي از كار انداختن Modem به كار مي رود و با از كار انداختن پياپي موجب سوختن Modem و از كار افتادن دائم اين قطعه سخت افزاري مهم براي متصل شدن به اينترنت مي شود . با فشردن كليد delete مي توان دستورات انتخاب شده رو كه كاربردي براي ما ندارد را از ليست مذكور حذف كرد ... .

گزینه e-mail all pressed key to : اين گزينه به Server اختيار مي دهد كه ليست تمامي كليدهائي كه فشرده شده است را به آدرس پست الكترونيكي e-mail شما در سايت هات ميل بصورت يك مايل نامه الكترونيكي ارسال كند ، كمااينكه اجراي این قسمت نیاز به key plugin دارد .
e-mail all password to : اين گزينه به Server اختيار مي دهد كه ليست تمام پسوردهاي سيو شده Victim را به آدرس پست الكترونيكي e-mail شما در سايت هات ميل بصورت يك مايل نامه الكترونيكي ارسال كند ، كمااينكه اجراي اين قسمت نياز به password pluginدارد .
e-mail recorded password to : اين گزينه به Server اختيار مي دهد كه ليست تمام پسوردهاي اينترنتي سيو شده Victim را به آدرس پست الكترونيكي e-mail شما در سايت هات ميل بصورت يك مايل نامه الكترونيكي ارسال كند ، كمااينكه اين قسمت نياز به password plugin دارد .
تذكر : با فعال كردن قسمت اول و وارد كردن e-mail خود در جعبه متن اين قسمت Server موظف به فرستادن كليدهاي فشرده شده تا قبل از اتصال به اينترنت مي شود و دو گزينه بعدي Server را موظف به فرستادن تمامي ليست شامل Password هاي Save شده پس از اتصال به اینترنت به e-mail شما مي شود .
آموزش Sub Seven 2.2 (قسمت چهارم)

exe icon / otherگزینه
configure error message
enable fake error message : با فعال كردن اين گزينه ، هنگاميكه Server روي Victim اجرا مي شود . يك پيغام جعلي جهت رد گم كردن به نمايش در مي آيد . با انتخاب اين گزينه براي اينكه پيغام جعلي نمايش داده شود ، ابتدا يك icon اخطارآميز از ميان icon هاي موجود انتخاب كرده كه در سمت چپ پيغام ظاهر مي شود. در مرحله بعد كليدهائي را كه مي خواهيم در حقيقت پاسخ سئوال error طرح شده از سوي ما باشد در پيغام جعلي جايگزين مي كنيم و از قسمت buttons آنها را انتخاب كرده جايگزين مي كنيم . حال در مرحله آخر مي بايست متن پيغام رو نسبت به سليقه خود ويرايش كرد كه موضوع اين پيغام جعلي را در قسمت : title و نوع متن را در قسمت : text تايپ مي كنيم . حال براي اينكه يك بار تست بكنيد كه پيغامتان با icon انتخابي شما و همچنين متن مورد نظر شما به چه صورت ويرايش شده كافيست يك بار كليد test message را فشار دهيد تا پيغام جعلي شما با ويرايشي كه انجام داده ايد نمايان شود . هم اكنون نوبت به Save كردن اين پيغام جعلي رسيده كه شما ميتوانید با کلیک بر روی ok آن را ذخيره نمائيد
[download from web : for more infohit ' add file ' and ' help ] : از اين مجموعه براي دريافت فايل از اينترنت استفاده مي شود كه به دليل كاربرد كم اين گزينه ها از توضيح آن اجتناب مي شود .
change server icon : با استفاده از اين مجموعه مي توان شكل ظاهري فايل Server را با الصاق كردن چند عكس تغيير داد .
حال اين سئوال به ذهن شما خطور مي كند : با وجود پيغام جعلي error ، الصاق عكس چه فايده اي دارد ؟
پاسخ : الصاق كردن فايل اجرائي به صورت تصوير يا …. حتي يك متني ساده مي تواند هويت فايل Server را تغيير دهد ، بدين صورت كه وقتي شخص هك شده اين فايل را اجرا نمايد اگر ما گزينه بالائي را فعال نكرده باشيم ، منظور همان گزينه اي كه پيغام جعلي را مي سازد enable fake error messag : ، حال با اضافه كردن يك يا چند عكس به فايل Server وقتي شخص هك شده فايل Server را اجرا نمايد اكنون به جاي error يا فرمان جعلي عكس ها ظاهر مي شوند . ولي در حقيقت اين عكس ها فقط براي رد گم كردن هست و در اصل فايل Server هنوز باقي است .
توجه : با انجام دادن اين كار تا حدودي از شناسائي فايل Server جلوگيري مي شود و شك فرد هك شده به شما كم مي شود .
ابتدا گزينه change server icon را فعال كرده و در قسمت پائين يك icon از ميان 208 ، icon موجود انتخاب كرده و شكل ظاهري آن نيز در گوشه پائيني سمت راست صفحه ظاهر مي شود در قسمت exe icon : ، اگر icon مورد نظر شما در اين صفحه وجود نداشت مي توان با فشردن كليد load from file ، آيكون مورد نظر خود را از روي hard disk بارگذاري كرد . كليد default icons شكل ظاهري icon انتخابي را به شكل اوليه باز مي گرداند . اكنون مرحله آخر براي طراحي Server خود رسيده . بر روي كليد save as كليك كرده و محل يا paht ي كه مي خواهيد فايل اجرائي Server.exe در آنجا ذخيره شود را انتخاب مي كنيد و سپس در قسمت File name : نام Server خويش را انتخاب كرده يا به همين اسم يا به هر اسم دلخواهي كه خودتان در نظر داريد و در قسمت Save as type : پسوند exe را انتخاب مي كنيد البته مي توانيد all files كرده و هر پسوندي كه دلتان خواست رو انتخاب كنيد ولي در اين جا پسوند exe مدنظر ما مي باشد و بايد با پسوند exe باشد . به عنوام مثال مي توانيد نام Server خود را ali.exe و ….. بگذاريد . حال Server شما آماده ارسال از طرق مختلف مي باشد . پس از آماده سازي Server نوبت ارسال آن فرا مي رسد . طبق آزمايشات و تحقيقات انجام شده ، بهترين روش براي فرستادن Server استفاده از اتاق هاي گفتگو مانند chat room ها و در حالت كلي استفاده از پيغام رسان هاي اينترنتي مانند yahoo messenger مي باشد .
چناچه مثلا شما در حال chat با دوست خود يا Victim در سايت yahoo هستيد ، يا در يك اتاق گفتگو يعني همان room ها حضور داريد مي توانيد از طريق گزينه send file فايل Server خود را به شخص مورد نظر ارسال داريد . بعد از دانلود كردن اين فايل و اجراي Server از طرف فرد هك شونده روي کامپیوتر Victim ، تمام notifization هائي كه هنگام طراحي Server ايجاد كرده ايد مانند : add e-mail notify اطلاعات مورد نياز را به آدرس پست الكترونيكي e-mail شما واقع در سايت هات ميل ارسال مي كند . حال براي ارتباط با Server نياز به دانستن اين اطلاعات داريد : از جمله شماره IP و Port و ……. . پس به صندوق پستي الكترونيكي خود واقع در سايت هات ميل رفته و e-mail فوق الذكر را چك مايل كنيد . حال مشاهده مي كنيد كه اين مايل يا نامه الكترونيكي از طرف شخصي نامعلوم در سايت هات ميل ارسال شده . به نام فرستنده و عنوان نامه توجهي نكرده و آن را باز كنيد . البته ناگفته نماند اكثرا نامه ها بدون عنوان مي آيند none . حال از ميان اطلاعات دريافت شده بوسيله اين مايل شماره IP و Port و شماره Password را يادداشت كرده و سپس فايل اجرائي client.exe را از پوشه Sub Seven انتخاب كرده و اجرا كنيد .
تذكر : به علت سادگي بعضي از گزينه هاي برنامه Client از گفتن آنها اجتناب مي شود و جستجو در مورد آنها با خود شماست و ما در اينجا گزينه هاي اساسي و مهم را توضيح مي دهيم .
بعد از اجراي برنامه client بايد IP را در قسمت destination : و Port را در قسمت port : وارد كنيد و روي connect كليك كنيد ، اگر در طراحي Server پسوردي براي Server گذاشته باشيد حال آن را بايد در قسمتي كه ظاهر مي شود و از شما پسورد را مي خواهد وارد كنيد . اگر در قسمت Status bar عبارت windows list received ظاهر شود به منزله ارتباط شما با Server مي باشد. در سمت چپ برنامه Client نه انتخاب براي شما وجود دارد كه با انتخاب گزينه conection اطلاعاتي راجع Victim بدست مي آوريد.
گزينه pc info : با انتخاب اين گزينه مجموعه اطلاعاتي را نسبت به طرف مقابل به شما مي دهد و در قسمت more pc info اطلاعات بيشتري را نسبت به pc ifno در اختيار شما قرار مي دهد . در قسمت server option مي توانيم اطلاعات بيشتري مربوط به Server را ويرايش كنيم يا تغييردهيم بدينصورت كه گزينه change port : با انتخاب اين گزينه مي توان Port قبلي را تغيير داد كه هنگام برقراري ارتباط با Victim بايد Port جديد را وارد كرد .
گزينه remove server : با انتخاب اين گزينه ميتوان Server را در كامپيوتر Victim از بين برد و اگر بخواهيم مجددا با Victim ارتباط برقرار کنیم باید Server ديگري بفرستيم .
گزينه set password : با انتخاب اين گزينه مي توان Password جديدي براي Server انتخاب كرد .
گزينه remove password : با انتخاب اين گزينه مي توان Password را پاك كرده كه هيچ وقت نيازي به آن نباشد و با هر بار وصل شدن به Victim و وارد كردن IP و Port جديد پسورد را از ما نخواهد و همچنين در مراحل ديگر .
گزينه close server : با انتخاب اين گزينه مي توان ارتباط خود را با Server قطع كرد .
گزينه restart server : با انتخاب اين گزينه مي توان مجددا ارتباط خود را با Server برقرار كرد .
گزينه update server from file : با انتخاب اين گزينه مي توان فايل Server خود را به روز كرد .
گزينه scanner به ما امكان مي دهد IP و Port هاي جديد را Search كرد .
با انتخاب گزينه keys / message و سپس در قسمت keyboard شما مي توانيد پنج انتخاب داشته باشيد .
گزينه open keylogger را انتخاب كرد پنجره اي بنام key logger ظاهر مي شود . در قسمت enable / key loger كه آيكون يك دست دارد ، ليست تمام قسمت هائي كه Victim در حال تايپ دارد را مشاهده كرد .
آموزش Sub Seven 2.2 (قسمت پنجم)

هائي از fun كردن ، يعني شوخي كردن با Victim :
در قسمت disable keys شما مي توانيد كليدهائي از key bord كامپيوتر Victim انتخاب كرد و آن ها را غير فعال كرد كه اين عمل به نوع خود یکجور دستور fun حساب مي شود يعني شوخي با Victim .
در قسمت replace keys شما مي توانيد جاي دو كليد از key board كامپيوتر Victim را عوض كرد .
در قسمت clear keys شما مي توانيد صفحه اي كه قسمت هاي مختلف تايپ شده است را پاك كنيد و يا اينكه مثلا اگر Victim در Chat yahoo messenger مي باشد مي توانيد pm ها يا off هائي را كه براي طرف مقابلش مي فرست را پاك كنيد تا نوشته ای به طرف مقابل send نشود .
گزينه open logged key : با انتخاب اين گزينه ، پنجره اي بنام logged keys ظاهر مي شود . در قسمت get log keyss شما مي توانيد ليست تمامي كليدهاي فشرده شده ، حتي در زماني كه Victim به اينترنت متصل نبوده و يا لحظه اي كه به اينترنت وصل هست يا بوده را براي شما پخش مي كند و شما با زدن كليد logged keys to a txt file save all مي توانید تمامی آنها را در هارد دیسک خویش ذخیره نمائید .
با زدن كليد delet all loged keys شما مي توانيد تمامي ليست كليدهاي فشرده شده را پاك كنيد .
در قسمت matrix شما مي توانيد به صورتي نمونه اي كه در پنجره matrix opening text : داده شده است نوشته اي تايپ كرده و باز زدن كليد start matrix براي Victim بفرستيد . و از قسمت font color: مي توانيد رنگ نوشته اتان را تغيير دهيد .
از قسمت background color : مي توانيد صفحه اي كه در آن تايپ مي كنيد ، رنگش را تغيير دهيد . با انتخاب گزينه msg manager يك پنجره اي بنام message manager ظاهر مي شود كه مي توانيد به مانند گزينه اي كه در طراحي Server پيغامي جعلي ويرايش مي كرديد ، حال به همان صورت يك پيغام جعلي ويرايش كنيد كه روي صفحه مانيتور Victim هر چند باري كه شما برايش Send كنيد ظاهر شود و حتي اين پيغام ها مي تواند از error هاي مختلف و جعلي تشكيل يابد تا اخطارها و حتي پرسش هائي كه از داخل خوده سيستم عامل ويندوز ميشود و … .
حال وقتي كه پيغام جعلي خود را ويرايش كرديد ابتدا يك بار كليد test message را فشار مي دهيد تا براي شما آن متن پيغام جعلي را نمايش دهد بعد وقتي كه مورد تاييد شما بود كليد send message را فشار مي دهيد تا بفرستد .
گزينه spy manager : با انتخاب اين گزينه شما Server را مجبور به جاسوسي مي كنيد كه ليست تمام ارتباطات معروف گفتگو اينترنتي مانند aol . icq , msn , yahoo messenger را براي شما ارسال كند . كه با فشردن اين گزينه پنجره اي بنام spies ظاهر مي شود كه در آن گزينه هاي گفتگو اينترنتي فعال است و شما با انتخاب كردن هر يك مي توانيد به اطلاعاتي كه درآنها رد و بدل مي شود دست يابيد .
گزینه advance : روي گزينه find files رفته كليك كنيد دو قسمت رو ملاحظه مي كنيد . قسمت find files را كليك كرده كه پنجره اي به همين عنوان ظاهر مي شود و شما در آن مي توانيد تمامي فايلهاي مورد نظر خورد را با هر پسوندي در قسمت find what : وارد كرده و در قسمت where : محلي را كه بايد Server جستجو كند را انتخاب مي كنيد و در قسمت مربوطه وارد مي كنيد و سپس كليد search را در پائين فشار مي دهيد تا به Server دستور دهيد تمامي فايلهاي مدنظر را در مسيري كه انتخاب كرده ايد جستجو كند و در قسمت show found files نتيجه را به شما اعلام دارد .
آموزش Sub Seven 2.2 (قسمت ششم)

گزينه password : در اين گزينه قسمت هاي ذيل وجود دارد .
screen saver : با انتخاب اين گزينه ليست Password هاي قسمت screen ( مخفي ) Victim را پيدا مي كند .
ras password : با انتخاب اين گزينه ليست تمامي شماره تلفن و حتي شماره موبايل و همچنين Password هاي اينترنتي ذخيره شده موجود در کامپیوتر Victim را به شما ارسال مي كند .
aim passwoed : با انتخاب اين گزينه ليست حسابهاي aol را براي شما ارسال مي كند .
گزينه mis cellanous : اين گزينه داراي پنج قسمت مي باشد :
قسمت file manager : با انتخاب اين گزينه مي توان كارهاي مختلفي روي hard disk كامپيوتر Victim بدون اينكه شخص هك شونده متوجه شود انجام داد . بدين ترتيب كه با انتخاب درايو مدنظر از كامپيوتر Victim و با استفاده از Icon هاي و در اصل انتخاب هائي كه در سمت راست صفحه داده شده است كارهائي از قبيل : دانلود كردن فايل ، پاك كردن فايل ، refresh كردن مسيرهاي جاري و همينطور پوشه ها ، شاخه ها ، ريشه ها و همچنين درايوهاي داخل hard disk ، run كردن فايل ها ، ساختن شاخه ها و پوشه هاي جديد در مسيرهاي مختلف ، فعال كردن فايلهاي صوتي با پسوند wav ، عوض كردن wallpaper صفحه دكستاپ ، تغيير دادن نام فايل ها ، جستجو كردن فايل ها و همچنين ديدن تصاوير هارد دیسک Victim انجام داد .
گزينه fun manager : كه داراي نه انتخاب است :
قسمت screen capture : با انتخاب اين گزينه پنجره اي بنام screen capture - disabled ظاهر مي شود كه شما مي توانيد تصويري را كه Victimدر حال مشاهده است را مشاهده نموده و براي شروع كار كافيست روي گزينه اي كه آيكون عينك دارد بنام enable / disable screen capture رفته و اجرا كنيد . در همين پنجره اي كه باز شده گزينه بنام full screen capture با آيكون يك ماينتور وجود دارد و شما با انتخاب اين گزينه تمام صفحه ويندوز طرف مقابل را مي توانيد مشاهده كنيد .
گزينه web cam : با انتخاب اين گزينه شما مي توانيد به صورت مخفي و بدون اينكه شخص مقابل متوجه شود دوربين ديجيتالي وي را فعال كنيد .
گزينه flip screen : با انتخاب اين گزينه شما مي توانيد صفحه مانيتور Victim را با سه حالتي كه در اختيار شما مي گذارد تغيير دهيد
flip screen horizontally : با انتخاب اين قسمت شما مي توانيد صفحه مانيتور Victim را افقي نمائيد .
flip screen vertically : بانتخاب اين قسمت شما مي توانيد صفحه مانيتور Victim را عمودي نمائيد .
flip screen both vertically and horizontally : با انتخاب اين قسمت مي توانيد صفحه انيتور Victim را ابتدا افقي و سپس عمودي نمائيد .
گزينهmanager print : با انتخاب اين گزينه پنجره اي بنام print در سمت راست ظاهر مي شود و شما مي توانيد متني مورد دلخواه را در كادري كه وجود دارد تايپ كنيد و سپس با كليدهاي فعال تغيير font متن تايپي خود را ويرايش داده و با زدن كليد print متن مورد نظر را بوسيله چاپگر Victim چاپ نمائيد كه اين عمل به نوع خود باعث حيرت شخص هك شده مي شود و در اصل نوعي عمليات fun حساب مي شود .
گزينه open browser : با انتخاب اين گزينه مي توان سايت اينترنتي دلخواهي را در كامپيوتر Victim باز كرد ، بدينصورت كه در قسمت url : نام سايت مورد دلخواه را تايپ كرده و سپس كليد open browser را فشار مي دهيد .
گزينه windows color : اين گزينه شخص هك شده را به حيرتي چند برابر وا مي دارد . در حقيقت شما با اين گزينه مي توانيد رنگ هاي موجود در ويندوز را به دلخواه خود تغيير دهيد ، به اين ترتيب كه شما با انتخاب اين گزينه در سمت راست سه انتخاب با عنوانين ذيل داريد
[menu color start menu , other menus] : با كليك كردن پنجره colorحاوي رنگ ها باز مي شود كه شما با انتخاب رنگهاي مورد دلخواه مي توانيد رنگ منوهاي داخلي سيستم عامل ويندوز را تغيير دهيد .
[3d face color task bar , buttons] : با كليك كردن پنجره color حاوي رنگ ها باز مي شود كه شما با انتخاب رنگهاي مورد دلخواه مي توانيد رنگ task bar ها و همچنين تكمه هاي موجود را تغيير دهيد .
[ widow color widow background] : با كليك كردن پنجره colorحاوي رنگ ها باز مي شود كه شما با انتخاب رنگهاي مورد دلخواه مي توانيد رنگ زمينه پنجره هاي موجود را تغيير دهيد .
گزينه Realistic matrix : اين گزينه مانند همان قسمت matrix مي باشد ، با اين تفاوت كه محيط ايجاد شده در اين قسمت بسيار كاملتر از گزينه matrix مي باشد.
آموزش Sub Seven 2.2 (قسمت هفتم)آخر

گزينه fun other : داراي هفت انتخاب مي باشد :
restart computer : با انتخاب اين گزينه در سمت راست پنج انتخاب به شما داده مي شود .
shutdown computer : با اين انتخاب شما مي توانيد كامپيوتر Victim را shutdown نمائيد .
power off computer : با اين انتخاب شما مي توانيد برق را خاموش كرده تا به كامپيوتر Victim نرسد .
reboot : با اين انتخاب مي توانيد کامپیوتر Victim را از نو بوت كنيد و ... .
mouse : با انتخاب اين گزينه شما مي توانيد تمام عمليات ماووس را در اختيار كامل خود درآوريد ، در سمت راست شش انتخاب به شما پيشنهاد مي شود از جمله :
revers mouse button : تغيير دادن لبه تكمه هاي ماووس يعني كليك راست و كليك چپ .
restore mouse button : به حالت درآوردن تكمه هاي ماووس .
hide mouse : پنهان كردن نشان گر ماووس در صفحه كامپيوتر Victim .
show mouse : ظاهر كردن نشان گر ماووس در صفحه كامپيوتر Victim .
control mouse : به كنترل درآوردن كامل ماووس و در اختيار گرفتن تمام عمليات اجرائي ماووس .
stop controlling : متوقف كردن كنترل كامل ماووس از طرف شما و همچنين از گزينه mouse trails مي توانيد نشانگر ماووس را دنباله دار كنيد .
گزينه volume settings : با انتخاب اين گزينه مي توانيد به اسپيكرهاي Victim ولم داده و صدا را كم و زياد كنيد .
گزينه record mic : با انتخاب اين گزينه مي توانيد ميكروفن Victimرو فعال كنيد و صداي طرف مقابل رو ضبط كنيد .
گزينه time / date : با انتخاب اين گزينه مي توانيد ساعت و تاريخ كامپيوتر Victim رو بدلخواه تغيير دهيد .
گزينه extra fun : كه يكي از مهمترين عمليات fun حساب مي شود ، شما با انتخاب اين گزينه و چهارده پيشنهادي كه در سمت راست به شما مي شود كاملا طرف هك شده را به حيرت واداريد و حتي باعث ترس و وحشت وي شويد .
با انتخاب كليد hide desktop icons : تمامي آيكون هاي موجود در دكستاپ را مي توانيد محو نمائيد .
با انتخاب كليد show desktop icons : تمامي آيكون هاي موجود محو شده بوسيله شما در دكستاپ را مي توانيد دوباره نمايان و ظاهر نمائيد .
با انتخاب كليد hide statr button : شما مي توانيد دكمه استارت منوي ويندوز را پنهان نمائيد .
با انتخاب كليد show start button : شما مي توانيد دكمه پنهان شده استارت منوي ويندوز بوسيله شما را دوباره نمايان و ظاهر نمائيد .
با انتخاب كيد open CD-ROM : شما مي توانيد درب CD-ROM را پس از پانزده ثانيه مكث Eject نمائيد .
با انتخاب كليد close CD-ROM : شما مي توانید درب Eject شده CD-ROM را ببندید .
با انتخاب كليد hide clock : شما مي توانيد ساعت سيستم Victimرا ناپديد كنيد ،‌ پنهان كنيد .
با انتخاب كليد show clock : شما مي توانيد ساعت سيستم Victim را كه ناپديد كرده ايد رو باز نمايان سازيد .
با انتخاب كليد start speaker : شما می توانید اسپیکرهای Victim را روشن کنید .
با انتخاب كيلد stop speaker : شما مي توانید عملیات اسپیکرهای Victim را متوقف سازید .
با انتخاب كليد hide taskbar : شما مي توانيد taksbar هاي Victim را ناپديد ،‌ پنهان كنيد .
با انتخاب كليد show taskbar : شما مي توانيد taskbar هاي ناپديد شده Victim از جانب شما را نمايان سازيد .
با انتخاب كليد turn monitor off : شما مي توانيد برق ورودي به مانيتور Victim را خاموش نمائيد .
با انتخاب كليد turn monitor on : شما مي توانيد برق ورودي به مانيتور Victim را كه خاموش كرده ايد را روشن نمائيد .
گزينه keys fun : كه داراي هشت انتخاب در سمت راست هست و مربوط به fun با كي بورد Victim مي باشد .
با انتخاب كليد Num loack off : شما مي توانيد اين كليد از كي بورد Victim را خاموش نمائيد .
با انتخاب كليد Num loack on : شما مي توانيد كليد خاموش شده مذكور را دوباره روشن نمائيد .
با انتخاب كليد Caps loack off : شما مي توانيد اين كليد از كي بورد Victim را خاموش نمائيد .
با انتخاب كليد Caps loack on : شما مي توانيد كليد خاموش شده مذكور را دوباره روشن نمائيد .
با انتخاب كليد Scroll loack off : شما مي توانيد اين كليد از كي بورد Victim را خاموش نمائيد .
با انتخاب كليد Scroll loack on : شما مي توانيد كليد خاموش شده مذكور را دوباره روشن نمائيد .
با انتخاب كليد enable CtrlAltDel : شما مي توانيد سه كليد جهت restart كردن ويندوز را فعال نمائيد .
با انتخاب كليد disable CtrlAltDel : شما مي توانيد سه كليد مذكوري را كه فعال كرده ايد را غير فعال نمائيد .
توجه : با تمامي اين تفاصير شما مي توانيد fun هاي مختلفي انجام دهيد كه باعث وحشت Victim شود ... .
آخرين گزينه :
گزينه local option : كه دو شاخه اصلي دارد و اولين شاخه داراي پنج گزينه مجزا مي باشد كه مهمترين آنها prefernce خ مي باشد كه تنظيمات اصلي Client توسط اين قسمت انجام مي شود . تنظيمات پيش فرض بسيار مناسب مي باشد با اين حال اين امكان براي شما فراهم مي شود كه تنظيمات خود را بر روي Client انجام دهيد كه توصيه مي شود تغييري در تنظيمات Client انجام ندهيد و بگذاريد با تنظيمات پيش فرض اوليه عمليات را انجام دهد . شما از گزينه هاي شاخه local option مي توانيد به Server خود يك سري proxi هائي تعريف كنيد كه براي اينترنت اكسپلورر Victim مشكلاتي ايجاد كند ، همچنين مي توانيد دوباره ويرايش plugin ها را داشته باشيد .
دومين شاخه advanced است كه توضيحاتي در مورد commands به شما مي دهد و …..
-------
Thanx 2 nesta

*عیسی*
08-02-2006, 21:56
تاپیک به این باحالی دیده بودی؟؟؟

omid.com
09-02-2006, 04:00
اشكان جان سلام خسته نباشي بوتر قرار بود برامون پیدا کنی پس چی شد مثل اینکه وقت نداری منتظرم با تشكر اميد

*NashenaS*
09-02-2006, 05:25
اميد جان اختيار داري داداشم...
برات يه بوتر مي زارم كه بهت هال بده... :tongue:

Easy-Tunnel
Description: » Clean - 1 bot, 2 options «
Version: | File size: 0 bytes
Added on: 26-Dec-2005 | Downloads: 436

Download Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

persian art
09-02-2006, 07:44
آقا اشكان دستت درد نكنه. مطالبت خيلي جالب و مفيد بود.

b-z
09-02-2006, 14:42

Easy-Tunnel

Download Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من يكي كه نتونستم باهاش لوگ اين بشم نميدونم اشكال كار از كجاست ميشه راهنماييم كني اشكان :blush:

omid.com
10-02-2006, 01:55
اشكان جان سلام دستت دوروست فكر كنم كار كنه البته من امتحان نكردم گفتم برات براي روز مباداست ولي عزيز اون يكي كه بالاتر برات نوشتم چطورييه واونايي كه تصويرشون نميياد مينويسه پروگرام اكتيو نيست ميشه در موردشون بگي در هر صورت بابته زحماتت خيلي خيلي تشكر ميكنم دوستتار شما اميد

*NashenaS*
10-02-2006, 01:58
اشكان جان سلام دستت دوروست فكر كنم كار كنه البته من امتحان نكردم گفتم برات براي روز مباداست ولي عزيز اون يكي كه بالاتر برات نوشتم چطورييه واونايي كه تصويرشون نميياد مينويسه پروگرام اكتيو نيست ميشه در موردشون بگي در هر صورت بابته زحماتت خيلي خيلي تشكر ميكنم دوستتار شما اميد
اميد عزيز... دوستان ديگه هم با اون نتونستن كار كنن... پس بي خيال اون شو.... بهت چيزاي ديگه اي معرفي مي كنم. :rolleye:

nhkARAMI
12-02-2006, 16:51
اقا اشكان پرت را بايد از كجا بياوريم براي نرم افزار Spy Uploader

nhkARAMI
12-02-2006, 16:53
اگه بخوام با داشتن ادرس ايميل يك نفر پسوردش را پيدا كنم چكار كنم

omid.com
12-02-2006, 23:38
آقا اشكان گل يه سوال تو بعضي از اين بوترها يه قسمتي هست كه نوشته clone name..costom text اون چيه وبايد بهجاش چي گزاشت همچنين كارايشون براي چه كاريه .منتظر پاسخ شما دوست بزرگوار هستم اميد

*NashenaS*
12-02-2006, 23:56
اقا اشكان پرت را بايد از كجا بياوريم براي نرم افزار Spy Uploader
دوست عزيز شما بايستي يه سري پرت ها رو بدونين مثلا 25 براي تلنت .... 80 براي http و ...
سعي مي كنم يه ليستي از پرت ها رو بعدا براتون بزارم.

اگه بخوام با داشتن ادرس ايميل يك نفر پسوردش را پيدا كنم چكار كنم
بايد بگم به همين راحتي ها نيست... روش هايي كه گزاشتم رو بايد با دقت پيش بري...

آقا اشكان گل يه سوال تو بعضي از اين بوترها يه قسمتي هست كه نوشته clone name..costom text اون چيه وبايد بهجاش چي گزاشت همچنين كارايشون براي چه كاريه .منتظر پاسخ شما دوست بزرگوار هستم اميد
اميد عزيز... شما وقتي كسي رو بوت مي كني... ممكنه بخاهي به طرف فحش بدي يا يه طوري بفهموني كي بوده كه بوتش كرده... اينجا يه متن فدايت شوم مي نويسي .. :laughing:

موفق باشين.

*meisam*
13-02-2006, 03:35
ايول اشکان
کارت مثل هميشه عاليـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــه :happy:

*NashenaS*
13-02-2006, 03:41
ايول اشکان
کارت مثل هميشه عاليـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــه

I :wub: YoU

nhkARAMI
13-02-2006, 08:23
اين Magic Pcهم كه تروجان داره

nhkARAMI
13-02-2006, 08:27
بوت كردن يعني چه

omid.com
13-02-2006, 17:13
اشكان جان ممنون اون هردو قسمتي كه گفتم براي همين كاره .2تا سوال ديگه دارم 1.چطوري صفحه پي ام رو ميبندن كه كسي نتونه برات پيام بده 2. ديدي بعضيها توي روم ايديي كه براوشون نوشته يه چيزه ديگست و وقتي ميزارن ادشون كني ميبيني كه اون ايدي يك اسمه ديگه داره . ممنونتم تورو خدا مارو ببخش انقدر ازت سوال ميكنيم موفق و مويد و سرفراز باشيد دوستار شما اميد

moslem.b
14-02-2006, 20:35
بالا سمت راست صفحه ی پی ام یه علامت ممنوع قرمز هست اگه اونو بزنی آی دی طرف ایگنور میشه یعنی اینکه دیگه پی ام هاش به شما نمیرسه

درمورد سوال دوم هم اون آی دیها یی که اول می بینی اونا یه پروفایل هستن نه یه آی دی واقعی و موقعی که آی دی اونا رو اد

می کنی آی دی اصلیشون نشون داده میشه

moslem.b
14-02-2006, 20:51

Easy-Tunnel

این بوتر یه ویروس داره

armin_goooodboy
15-02-2006, 00:04
اينم براي دزدين اكانت كافي نت ها...

عزیزان
میشه اینو یه جای دیگه آپلود کنید
واسه من ف ی ل ت ر ه
ممنون

*NashenaS*
15-02-2006, 03:32
اين Magic Pcهم كه تروجان داره
اگه منظورت Magic PS هست بايد بگم كه موقع استفاده اينها بايد انتي ويروست رو از كار بندازي ... بعد دوباره فعال كني...

بوت كردن يعني چه
شوخي نكن ديگه ;) .... طرف رو اگه بخاي از ياهو پرت كني بيرون از بوتر استفاده مي كني...

1.چطوري صفحه پي ام رو ميبندن كه كسي نتونه برات پيام بده
صفحه پي ام رو نمي بندن... از توي مسنجر پي ام ها رو مي بندن...
اين مسير رو دنبال كن:
Messenger/Preferences/ignore list/ Ignore anyone who is not in my Messenger List.

ديدي بعضيها توي روم ايديي كه براوشون نوشته يه چيزه ديگست و وقتي ميزارن ادشون كني ميبيني كه اون ايدي يك اسمه ديگه داره .
اون ها رو ميگن Profile... اين طوري مي سازن:
Messenger/My Profiles/(Create/Edit My Profiles)/...
اين مسير شما رو مي بره به وبسايت ياهو و اونجا بهت مي گه چي كار كني.....

این بوتر یه ویروس داره
شما احتمالا از كسپرسكي استفاده مي كني ... اين ها ويروس نيستن دوست عزيز... اگه به ريسكش نمي ارزه دانلود نكن...

دوستان اين رو براي اين دوستمون اپلود كنين من نمي دونم كجا ----- نيست!

موفق باشين... :rolleye:

adameh_bahal
15-02-2006, 09:34
الان چرا هيچ سريالی برا y!tunnel کار نميکنه؟من 2 تا داشتم که قبلاً کار ميکرد امّا الان هيچ کدوم کار نميکنه

moslem.b
15-02-2006, 14:18
اگه به ريسكش نمي ارزه دانلود نكن...

:rolleye:

چرا ناراحت میشی داداشی من که چیزی نگفتم

moslem.b
15-02-2006, 14:23
یه قفل کننده ی آی دی خفن

moslem.b
15-02-2006, 15:09
عزیزان
واسه من ف ی ل ت ر ه
ممنون

خدمت شما دوست عزیز

moslem.b
15-02-2006, 15:11
اینم یه بوتر قوی

omid.com
15-02-2006, 18:51
آقا مسلم ممنون از توضيحات شما ولي منظور من اين بود كه چطوري صفحه پي ام رو ببندم كه از هيچيك از افراد روم پي ام نرسه واينكه اون بوتري كه گزاشتيد باز نمي كنه همچنين در مورد ساختن پروفايل لطفا" توضيح بديد چون من وقتي ماي پروفايلو مي زنم صفحه اي باز نمي شه ممنون اميد

omid.com
15-02-2006, 19:04
آقا اشكان گل سلام اون راحي كه براي بستن پي ام گفتي رو ميرم ولي بازم پي ام ميياد اگه مردوني بايد چي كار كنم لطفا" برام بنوسي ممنونتم اميد

omid.com
15-02-2006, 19:10
من يكي كه نتونستم باهاش لوگ اين بشم نميدونم اشكال كار از كجاست ميشه راهنماييم كني اشكان :blush:
با اجازه آقا اشكان دوست گرامي شما بايد با يك اي دي قير از اوني كه باهاش تو روم هستي لوگين بشي من باهاش كار كردم لوگين ميشه

*NashenaS*
16-02-2006, 18:23
مسلم و اميد عزيز ممنون از كمك...
موفق باشين. :)

moslem.b
16-02-2006, 20:59
مسلم و اميد عزيز ممنون از كمك...

منم از این به بعد اینجا کمکه اشکان جان میکنم

moslem.b
16-02-2006, 21:04
در مورد ساختن پروفايل لطفا" توضيح بديد چون من وقتي ماي پروفايلو مي زنم صفحه اي باز نمي
شه

از قسمت Contact گزینه ی Veiw Profile رو انتخاب کن و بعد Veiw my Profile رو انتخاب کن و ok کن تو صفحه ی باز شده نوشته Creat new public profile

omid.com
16-02-2006, 23:11
مسلم جان سلام اون كاري كه گفتي ميكنم يه ويندو باز ميشه كه اي ديه ياهو رو ميخواد وپس از انتخاب مراحت بهد هيچ اتفاقي نمييوفته و قسمت آخر نمي ياد نميدونم اشكال از كجاست قربان شما دوستان خوب اشكان ومسلم
اميد

END_GIRL
16-02-2006, 23:22
سلام.كسي ميدونه با چه برنامه اي در روم Vc ميكشن.و طرز كارش چجوريه ؟ :blush:

rb97
17-02-2006, 20:59
من 1 برنامه می خوام که بشه برای قربانی در 1 ثانیه 9999999999999999 پیغام داد (البته به رقمش توجه نکنید)

*NashenaS*
17-02-2006, 22:31
مسلم اين لينكش خرابه... بوترش هم زياد خوب نيست زحمت اپلودش رو ديگه نكش.

سلام.كسي ميدونه با چه برنامه اي در روم Vc ميكشن.و طرز كارش چجوريه ؟
دخترا و اين كارا؟ :blink:
برنامه هاي زيادي در اومده اما معروف ترينشون STB هست... ميگردم اخرين ورژنش رو برات مي زارم.

من 1 برنامه می خوام که بشه برای قربانی در 1 ثانیه 9999999999999999 پیغام داد (البته به رقمش توجه نکنید)
شما با همين بوتر هايي كه مي زارم مي توني تا دلت مي خاد براي طرف پي ام بفرستي و توش هر چي مي خاي بنويسي..

منتظر بوتر ها باشين.

rb97
18-02-2006, 19:47
یکیشو بده

من 2-3 تاشو دیدم این کارو نمیکرد

omid.com
18-02-2006, 20:28
شما يكي از بوتر هاي رو كه توي صفحه سوم همين تاپيك هستشو انتخاب كن و دانلود كن بعد وقتي براي قرباني پي ام ارسال ميكني پشت سر هم پي امها فرستاده ميشن همچنين وقتي استاب كني و مجدد ارسال رو بزني ارسال پي ام تكرار خواهد شد. براي ارسال پي ام به تعداد زياد از گزينه مولتي پي ام بوتر استفاده كنيد

*NashenaS*
18-02-2006, 21:13
The Final Solution v2

*NashenaS*
18-02-2006, 21:14
- - ||- - F430-V2.0 - -|| - -

*NashenaS*
18-02-2006, 21:16
-I-T-A-L-I-2.04-

*NashenaS*
18-02-2006, 21:17
+++N2R Owns++TUMBA YTUNNEL

nimo
19-02-2006, 08:45
بزارید من راحتتون کنم. هرچی بوت و ابزار یاهو از جمله انسرینگ ماشین و عوض کردن استتوس و این چیزها می خواهید همه ی جدید هاش اینجا هست. امیدوارم که خوشتون بیاد

moslem.b
19-02-2006, 14:47
مسلم جان سلام اون كاري كه گفتي ميكنم يه ويندو باز ميشه كه اي ديه ياهو رو ميخواد وپس از انتخاب مراحت بهد هيچ اتفاقي نمييوفته و قسمت آخر نمي ياد نميدونم اشكال از كجاست قربان شما دوستان خوب اشكان ومسلم
اميد

تو پنجره ای که باز شده گزینه ی پایینی رو انتخاب کن ( View My Profile ) بعد OK رو بزن

بعد تو صفحه ای که باز شده Create New Public Profile رو بزن

بعد از این کار یه صفحه ای باز میشه که یه مقدار مشخصات برای ساخت پروفایل جدید از شما می خواد

موفق باشی

*NashenaS*
19-02-2006, 15:03
بزارید من راحتتون کنم. هرچی بوت و ابزار یاهو از جمله انسرینگ ماشین و عوض کردن استتوس و این چیزها می خواهید همه ی جدید هاش اینجا هست. امیدوارم که خوشتون بیاد
منظورت كجاست؟ :)

omid.com
19-02-2006, 20:45
مسلم جون قربون دستت قبل از اينكه جوابيتو ببينم ايرادو پيدا كردم ايراد از جستجو گرم بود در هر صورت خيلي ازت ممنونم بعد از اين بريم سراغ آقا اشكان گل . اشكان جون ميبينم كه هر چي بوتر ديشب در گوشه و كنار دنيا پيدا شده همرو امروز گزاشتي تو تاپيك با كار دوروست .با اجازه شما توضيحا" بگم كه اولين بوتر كه مولتي بوتره و با اي دي هاي بسيار هم لوگين ميشه براي لود كردن بايستي خودمون يك فايل تكست جاي ديگه بسازيم و سيو كنيم تا لود كنه چون در خود فايلهاي پشتيبان بوتر موجود نيست دومي براي من كار نكرد چون موو نمي شد و اگر آقا اشكان گل در مورد آخرين بوتر و نحوي نوشتن تكست يه توضيح مختصر بده ممنونش ميشم . با تشكر اميد

omid.com
19-02-2006, 20:51
اشكان جان اينو اينجا نوشتم كه با قبلي ادغام نشه اگه لطف كني چنتا نرم افزار وي سي كشي هم برامون بزاري با توضيحاتي در مورد نحوي بدست آوردن ------ و اس اوك 5 ها كه ديگه خيلي خيلي شرمنده ميكني ما كه هميشه زحمتامون براي شماست قربان تو اميد

*NashenaS*
19-02-2006, 21:45
ITALI

*NashenaS*
19-02-2006, 21:47
Y!oltre By Oltre_la_mente

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!oltre.zip)

*NashenaS*
19-02-2006, 21:48
Y!Coderv3

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Coderv3.rar)

*NashenaS*
19-02-2006, 21:49
JustinsLagger2

*NashenaS*
19-02-2006, 21:50
X-TREAM-BOOTER-V.3.0

*NashenaS*
19-02-2006, 21:51
++DANGER-ZONE++

sgh888
19-02-2006, 21:51
سلام
خسته نباشین بچه ها
نمی دونم می تونم تو این تاپیک درخواست نرم افزاری برا دیدن وبکم دیگران بدون اجازه در یاهو مسنجر کنم یا نه؟
ولی به هر حال اگه کمکم کنین خوشحال می شم

*NashenaS*
19-02-2006, 21:52
Toyota SupraV5

*NashenaS*
19-02-2006, 22:01
اشكان جون ميبينم كه هر چي بوتر ديشب در گوشه و كنار دنيا پيدا شده همرو امروز گزاشتي تو تاپيك با كار دوروست .با اجازه شما توضيحا" بگم كه اولين بوتر كه مولتي بوتره و با اي دي هاي بسيار هم لوگين ميشه براي لود كردن بايستي خودمون يك فايل تكست جاي ديگه بسازيم و سيو كنيم تا لود كنه چون در خود فايلهاي پشتيبان بوتر موجود نيست دومي براي من كار نكرد چون موو نمي شد و اگر آقا اشكان گل در مورد آخرين بوتر و نحوي نوشتن تكست يه توضيح مختصر بده ممنونش ميشم . با تشكر اميد

اميد عزيز ممنون... اره يه سري بوتر گفتم بزارم... راجه به اخري كه پرسيده بودي بايد بگم كه عين بوتر هاي ديگه هست... مي تونم بگم راحت تره كار باهاش...
روي دگمه Load كه فشار بدي بهت اجازه انتخاب اون text فايلي رو كه گفتي رو ميده. بعد بايد در اون text فايلي كه توي خود بوتر هست ببيني كه ايا بين username و password بايد نقطه باشه يا فاصله...
بعد login رو مي زني و بوتر هات login مي شن.
اي دي طرف رو اونجا كه نوشته llxll_moria_ مي دي و بنگ... طرف بيرونه. ;)

براي وي سي هم برنامه مي زارم... اما اموزشش رو بعيد مي كنم وقت كنم. :blush:

سلام
خسته نباشین بچه ها
نمی دونم می تونم تو این تاپیک درخواست نرم افزاری برا دیدن وبکم دیگران بدون اجازه در یاهو مسنجر کنم یا نه؟
دوست من... بله جاي درستيه. من ميگردم ... پيدا كردم ميزارم براتون.

nimo
19-02-2006, 22:18
منظورت كجاست؟ :)

اینجا

sgh888
19-02-2006, 22:35
دوست من... بله جاي درستيه. من ميگردم ... پيدا كردم ميزارم براتون.[/quote]
متشکرم

omid.com
20-02-2006, 04:04
سلام
خسته نباشین بچه ها
دوست عزيز ميتوني توي صفحه اول همين تاپيك نرم افزاز مورد نظرتون پيدا كنيد برگرد به اولين صفحه .....اميد.....

omid.com
20-02-2006, 22:49
اینجا

دوست عزيز در اين سايت با توجه به اينكه پنجره دانلود باز هم ميشود ولي اجازه دانلود نمي ده اگر غير از اينه شما زحمتشو بكشو لينكه دانلود java chat chat2.0 بزار لطفا" با تشكر اميد

nimo
21-02-2006, 02:23
دوست عزيز در اين سايت با توجه به اينكه پنجره دانلود باز هم ميشود ولي اجازه دانلود نمي ده اگر غير از اينه شما زحمتشو بكشو لينكه دانلود java chat chat2.0 بزار لطفا" با تشكر اميد

امید جان

من همه ی برنامه هام را از اینجا میگیرم. این جوا چت در کدام بخش هست؟
من برای لینک داونلودش را میزارم

omid.com
21-02-2006, 13:15
نيمو جان تو بخش اطلاعات ياهو كه بري هنگام انتخاب مدل نرم افزار مورد نياز يك قسمت نوشته chat cilinet داخل اون كه شدي در يك مستطيل برنامه هاي مربوط به اين قسمت رو گزاشته همون جاست ضمنا" جاوا چت و چت 2 دو تا برنامه مجزا هستن شايد من نزديك هم نوشتم شما پيداشون نكردي .ممنون اميد

nimo
22-02-2006, 02:21
امید جان من الان رفتم و همه چیز کار میکنه. مثلا اینو امتجان کن:
برای من همه چیز قابل داونلود هست

omid.com
22-02-2006, 14:14
نيمو جان در هر صمرت ممنون ولي براي من كار نكرد اپن بروسر زد ومجددا" برگشت به سايت قربان شما اميد

nimo
22-02-2006, 15:03
اسم اونهایی را که میخواهی بگو امید جان. من برات میگیرم و آپلود میکنم

omid.com
22-02-2006, 16:28
نيمو جان زحمتت ميشه ولي كلا" من دنبال چند تا برنامه ميگردم كه يكيش جاوا چته 2 يه برنامه براي ساختن اي دي به تعداد زياد ودر آخر يك برنامه خوب براي وي سي كشي كه كار كنه از شما دوست عزيز ويا بقيه دوستان ممنون ميشم اگر اين برنامه هارو لينكه دانلودشو بزارن . نيمو جان اولي و دومي فكر ميكنم تو اون سايت بود آخري رم كه اگه داشته باشي "ـ كاشتي البته قرار بود اشكان گل بزاره سومي رو كه هنوز خبري نيست در هر صورت ممنونت ميشم قربانت اميد

nimo
23-02-2006, 01:21
امید جان من جاوا چت را پیدا نکردم اما 9 تا آی دی میکر های که جدید ترین بودن را خودم گرفتم و آپلود کردم. حالش را ببر:(حجمش 1.55 مگا بایت)

omid.com
23-02-2006, 17:25
نيمو جان دستت درد نكنه من به اين آي دي ساز خيلي احتياج دارم ولي متاسفانه دانلود نشد يه جاي ديگه اپلودش كن خواهشن اول امتخانش كن قربانت اميد

nimo
23-02-2006, 22:29
امید جان از چه سایتی می تونی داوتلود کنی که من همونجا برات آپلود کنم؟

nimo
23-02-2006, 22:36
امید جان من اینجا آپلود کردم اگر باز هم نتونستی داوناود کنی بگو تو هر سایتی خواستی آپلود میکنم.

یا

*NashenaS*
23-02-2006, 22:46
سلام
خسته نباشین بچه ها

تو اين مدت خيلي ها درخواست برنامه اي رو كرده بودند كه براي جاسوسي و گرفتن WebCam از افراد باشه و خيلي تاكيد داشتند اكثر برنامه هايي كه به اين منظور وجود دارند كارايي ندارند و اين هم برنامه اي كه 100% عمل مي كنه و ناگفته نباشد كه اين برنامه براي فروش بوده در اينجا شما مي توانيد برنامه را به صورت كامل كه كرك شده است دريافت كنيد ... به صورت خلاصه بهتره بگم كه اين برنامه در بين برنامه هاي همانند خود بي نظير هست ... اين هم قولي كه داده بودم.

Multi webcam Grabber

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg

در ابتدا بايد بگم كه اين برنامه توسط من و دوستان من در گروه wsx بارها تست شده و جواب داده هست .. كار كردن با اين برنامه خيلي ساده هست و براي مفهوم شدن قسمتهاي برنامه آموزشي براي شما در نظر گرفته شده است كه فكر كنم با مطالعه آموزش برنامه با نحوه كار اين برنامه به صورت كامل آشنا بشيد ... نحوه كرك كردن برنامه نيز در پوشه كرك برنامه توضيح داده شده است .

دانلود آموزشی برنامه با حجم ۱۸۶ کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
سریال برنامه : WebcTGVrnaSX

*NashenaS*
23-02-2006, 23:18
کسانی که دنبال برنامه VC کشی بودند این هم آخرين نسخه فانتوم ويسي که براتون آوردم که خیلی ها در خواست کرده بودند .

عکس برنامه ....

دانلود برنامه با حجم ۱۶۰ کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sgh888
24-02-2006, 00:21
سلام اقا اشکان خسته نباشین
برنامه دانلود نمی شه از این لینک بالایی
اگه می شه لینک دیگه ای معرفی کنین
Multi Webcam Grabber
ممنون میشم از لطفتون

*NashenaS*
24-02-2006, 00:45
سلام اقا اشکان خسته نباشین
برنامه دانلود نمی شه از این لینک بالایی
اگه می شه لینک دیگه ای معرفی کنین
Multi Webcam Grabber
ممنون میشم از لطفتون
سلام دوست من...
ممنون..
همين الان چك كردم لينك سالم هست... لينك قير مستقم هست... شما وقتي روش كليك مي كنيد وارد يه صفحه جديد ميشه كه نوشته "Download". بعد اون رو كه مي زنيد دوباره يه صفحه جديد مياد كه نوشته:" Click here to download". روي اون كليك كنين و دانلود كنين.

omid.com
24-02-2006, 20:09
اشكان گل سلام برنامه وي سي كشي سريع دانلود شد خوشحال شدم ولي باز نشد و حالمونو گرفت اشكان جون يه حالي بده و تست كن باز نمي شه .ضمنا" برنامه وب كم نيز بعد از باز كردن يك كلمه عبور مي خواد كه اون سريالي كه در پوشه برنامه هستشو نوشتم ولي اتفاقي نيوفتاد راهنمايي لطفا" من منتظر عزيزمي قربانت اميد

omid.com
24-02-2006, 20:11
نيمو جان سلام اين دوتاي كه گزاشتي مشخص نيست بايد كجا رو كليك كني براي دانلود يه راهنمايي كني ممنون ميشم اميد

eiankei
25-02-2006, 13:52
دوست خوبم پي ام هات رو ببند.
من نحوه انجام اين كار رو قبلا توضيح داده بودم در قسمت:

اما اگه مشكل داشتي بگو.
Messenger / Preferences / Ignore List / Ignore anobody who is not in my list.
موفق باشيد.

این کار رو هم کردم درست نشد...

eiankei
25-02-2006, 15:40
بزارین یکم توضیح بیشتر بدم:
من فقط از طریق Y! Messenger نمی تونم وصل شم وقتی می خوام وصل شم هی چراغم روشن و خاموش می شه بعد CPU Usage به 100% می رسه و کامپیوتر یا قاطی می کنه یا یاهو رو می بنده بعضی وقتها می تونم وصل شم اونم شانسی... با Trillian به راحتی وصل می شم و توی Y! Messenger هم اگر Firewall With No Proxies رو روشن کنم می تونم وصل شم یعنی با سرویسهایی که فقط از پروتکل HTTP استفاده می کنند ولی انقدر PM ها دیر می رسه که منصرف می شم!
مشکلم فقط با همین آیدیمه که متاسفانه آیدیه اصلیمم هست...
Y!Tunnel هم Database سریال نامبر هاش رو تغییر داده و عملا نمی شه ازش استفاده کرد!
رفتم کلی از ID های تو لیستم رو هم پاک کردم PM هام رو بستم از نسخه های قدیمیه Y!Tunnel و Y!Messenger استفاده کردم ولی بازم درست نشد!
خودم فکر می کنم شاید یه نوع از این بوتها یا خرابکاری ها باشه...
خواهشا کمک کنید!

*NashenaS*
25-02-2006, 18:48
بزارین یکم توضیح بیشتر بدم:
من فقط از طریق Y! Messenger نمی تونم وصل شم وقتی می خوام وصل شم هی چراغم روشن و خاموش می شه بعد CPU Usage به 100% می رسه و کامپیوتر یا قاطی می کنه یا یاهو رو می بنده بعضی وقتها می تونم وصل شم اونم شانسی... با Trillian به راحتی وصل می شم و توی Y! Messenger هم اگر Firewall With No Proxies رو روشن کنم می تونم وصل شم یعنی با سرویسهایی که فقط از پروتکل HTTP استفاده می کنند ولی انقدر PM ها دیر می رسه که منصرف می شم!
مشکلم فقط با همین آیدیمه که متاسفانه آیدیه اصلیمم هست...
Y!Tunnel هم Database سریال نامبر هاش رو تغییر داده و عملا نمی شه ازش استفاده کرد!
رفتم کلی از ID های تو لیستم رو هم پاک کردم PM هام رو بستم از نسخه های قدیمیه Y!Tunnel و Y!Messenger استفاده کردم ولی بازم درست نشد!
خودم فکر می کنم شاید یه نوع از این بوتها یا خرابکاری ها باشه...
خواهشا کمک کنید!

دوست خوبم...
من نميدونم نتظيمات فايروال شما چطور انجام شده اما راه هاي پيشنهادي:
1- درجه سكيوريتي رو بيار پايين ... مثلا روي معمولي Medium يا پايين Low بزار.
2- در ياهو مسنجر از No Proxies / No fire wall استفاده كن.
3- از كلاينت هاي ديگه مثل همين تريليان /Ellite / Chat Killer / ... استفاده كن.
4- به بوت و اين ها ربطي نداره پس نگران نباش.
چيز ديگه اي هم يادم اومد ميگم.
موفق باشي. :)

*NashenaS*
25-02-2006, 18:54
يه سري چيز بسيار پيش پا افتاده ميخام بگم اما شايد به درد بعضياتون بخوره.

ID مجازي

معمولا آنهایی که از یاهو! و پیام رسان یاهو! (میسنجر) استفاده می کنند، بیشتر از یک شناسه (ID) برای خودشان دارند. حرفه ای ها، شناسه های مجازی تعریف می کنند و تازه کارها شناسه حقیقی می سازند.
حتما می دانید چه فرقی دارند؟ برای یک شناسه مجازی، ایمیل معتبر بر روی یاهو وجود ندارد.
اما استفاده از شناسه های مجازی اشکالاتی هم دارد که حرفه ای ها را وادار به تعریف شناسه های حقیقی مختلف می کند:: داشتن وضعیت یکسان برای تمام شناسه های مجازی (مثلا Availabe یا Invisible بودن و نمایش یک خط وضعیت برای همه) و حتی امکان فراموشی در اینکه کدام کاربر را با کدام شناسه اضافه کرده اید؟ و بدتر از همه اشتباه در ارسال پیام از طرف یک شناسه بجای یک شناسه دیگر!
از طرفی چون میسنجر اجازه فعال بودن تنها یک نسخه خود را می دهد، استفاده از شناسه های حقیقی متعدد کار را برای آنلاین بودن همزمان برای چند شناسه مشکل می کند. به همین خاطر برنامه نویسان اصلاحیه هایی (Patch) برای یاهومیسنجر ساخته اند که امکان اجرای همزمان چندین میسنجر را می دهند.
از فارس تک دیدم که «علی مشاطان» هم (به تازگی) اصلاحیه ای ساخته که برروی تمام نسخه های یاهو! کار می کند و البته مزیتی دارد که... خودتان بخوانید
می توانید آن را از اینجا هم دریافت کنید

*NashenaS*
25-02-2006, 19:03
آبي كردن Status

خوب دوستان امروز ميخوام يه چی ديگه بگم ...حتما ديدين بعضی ها تو ياهو مسنجر Status خودشونو بصورت لينک مانند ميکنند و رنگش هم آبی ميشه اين مراحلی که ميگم رو انجام بدين :

ابتدا در Status خود هرچی که ميخوايد بنويسيد رو تایپ کنيد سپس يک فاصله بعد دکمه Alt را گرفته و ۰۱۶۰ را تایپ کرده و Alt را رها کنيد و يک / بگذاريد

نکته : وقتی Alt را گرفته و ۰۱۶۰ را تایپ ميکنيد بايد بعد از رها کردن Alt حرف (ی) ظاهر شود و بدون فاصله / را تایپ کنيد.

*NashenaS*
25-02-2006, 19:05
حذف تبلیغات چت روم

براي اين کار ابتدا رجيستري را باز مي کنيم و در آن به دنبال کليد :

Hkey_Current_User - Software - Yahoo - Pager - yurl

مي گرديم. پس از آن در پنجره اي که در سمت راست باز مي شود دو کليد از نوع رشته اي با نام هاي Chat Adurl و Conf Adurl مي سازيم (براي ساختن کليد هاي رشته اي در منوي Edit روي قسمت New کليک کرده و از منوي باز شده گزينه String Value را بر مي گزينيم ) پس از آنکه هر دو را ساختيم تک تک روي هر کدام دوبار کليک مي کنيم. در پنجره باز شده در هر دو مقداري که ساخته ايم بايد عبارت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را بنويسيم. پس از اين کار رجيستري را ببنديد و ويندوز را Restart میکنیم حال پس از رفتن به اتاق هاي گفتگو (روم) ميبينيد که پس از ورود سيستم يک پيغام خطا مي دهد. اين پيغام را OK کنيد و مشاهده کنيد که ديگر تبليغي باقي نمانده که شما را در حين چت کردن آزار دهد.

*NashenaS*
25-02-2006, 21:25
هشدار برای کاربران یاهو

این بار ميخواهیم يکی از روشهائی رو که هکر ها از اون برای هک کردن آی دی ياهو استفاده ميکنند رو بهتون آموزش دهیم:
معمولا هکرها ، شما رو با حقه های رنگين و جذاب وادار به Login کردن در صفحه ای ميکنند که کاملا شبيه به صفحه Login در ياهو است و شما ذره ای شک نميکنيد!

اما Login کردن همان و ارسال ID و Password شما به ايميل هکر همان! هميشه در برخورد با اين صفحات مراقب باشيد که login نکنيد!

*NashenaS*
25-02-2006, 21:26
ترفندی برای کشف آی دی مورد نظر در چت

اگر دنبال اين هستيد که دوست شما الان تو کدوم روم هست وارد Tools یاهو مسنجرتون بشید سپس روی گزینه Yahoo! Chat برید و از منویی که جلوتون باز میشه Join User In Chat رو کلیک کنید سپس اسم آیدی مورد نظرتون رو بنویسید و وارد اتاقی که دوست شما در اون جا حضور داره بشید.
البته اگر شما طرف مقابل رو Add کرده باشید مسیرتون کوتاه تر میشه یعنی تنها با کلیک کردن دکمه سمت راست موس و انتخاب آخرین گزینه یعنی همون Join User In Chat شما میتونید وارد چت روم دوستتون بشید.

*NashenaS*
25-02-2006, 21:27
چگونه آی دی خود را از هکر پس بگیرید

اينم يه نکته جالب که خيلی ها بهش توجه نميکنن
اگر يک زمانی در اثر بی توجهی کسی ID شما رو هک کرد و PassWord شما رو عوض کرد ، ميدونيد بايد چی کار کنيد!
-شما ميتوانيد در همچين مواقعي از امکان Forgot Password استفاده کنيد!
-اين نکته يادتون باشه که به هنگام Sign Up ، ياهو سوالاتي در زمينه تاريخ تولد ،کد پستی، کشور ،سوال کوتاه و جواب کوتاه و يک آدرس ميل برای مواقع اضطراری از شما سوال ميکنه! اينا خيلی مهم هستند. اين موارد رو هميشه بخاطر داشته باشيد که اگر کسی شما رو هک کرد بتونيد از اين طريق پسوردتون رو پس بگيريد و عوض کنيد

-حالا برای اين کار در صفحه Email Login روی گزينه Password Lookup کليک کنيد در اين صفحه همان اطلاعات کليدی که در قسمت بالا گفته شد رو بايد وارد کنيد، اگر اين اطلاعات را بخاطر داريد که جای اميد باقی است در غير اينصورت از ادامه اين کار صرفنظر کنيد.خوب حالا بعد از وارد کردن اين اطلاعات ياهو درست بودن آنها را چک ميکنه و در صورت درست بودن آنها شما به مرحله بعدی هدايت ميشويد
-در اين مرحله که بمنظور ايجاد امنيت بيشتر ايجاد شده است ، ياهو از شما يک سوال کوتاه ميپرسد و شما بايد به آن پاسخ صحيح بدهيد ، البته دقت کنيد که اين پرسش و پاسخ را خودتان بهنگام Sign Up تعيين کرده ايد و بايد آنرا به خاطر داشته باشيد. بعد از وارد کردن پاسخ کوتاه در صورت درست بودن آن شما قادريد به دو صورت موجود پسورد خود را تغيير داده و تصاحب کنيد

*NashenaS*
25-02-2006, 21:28
background براي ياهو مسنجر

كارهايی كه گفته ميشه رو به ترتيب انجام بدين تا بتونيد از هر عكسی در ياهو مسنجر در پشت ليسته دوستاتون استفاده كنيد.

عكسی رو كه ميخواهيد استفاده كنيد به فرمت BMP در بياريد.
اسمه عكسو به background تغيير نام بدين.
عكسو به جايی كه ياهو رو نصب كردين به آدرس زير كپی كنيد:
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\skins\custom
حالا كانكت شين و اين كارهايی كه نوشته شده به ترتيب انجام بديد:
yahoo messenger_login_privacy setting_appearance
بعد از انجام اين مراحل در صفحه جديدی كه باز ميشه بايد روبروی (كارنت سيم) اين گزينه رو انتخاب كنيد Current Theme:Custom.
حالا ميتونيد كارو تموم كنيد Apply_ok.

نكته: سعی كنيد عكسيرو كه در ابتدای كار انتخاب ميكنيد زياد تيره نباشه چون نميتونيد اسمه دوستاتونو به خوبی ببينيد

*NashenaS*
25-02-2006, 21:29
13 روش براي بالا بردن امنيت در ياهو

با رعایت نکات زیر امکان بسته شدن یا بدست اوردن پسورد در یاهو رو به حداقل برسونید:

1. اینکه پسورد یاهو هک شه دیگه دورانش گذشته اونقدر یاهو امنیتش رو بالا برده که دیگه باید خواب بدست اوردن پسورد رو فقط ببینیم اگرم الان میگن فلانی پسورد یکی رو بدت اورده فقط به علت بی احتیاتی خودشه که دلایلش رو پایین نوشتم

2.اقا جان وقتی کارتون با مسنجر یا mail box تموم میشه حتمآ sign out کنید این موضوع خیلی مهمه در مبحث استفاده از ردپاها یا همون cookies ها روشی هست که هر چند تعداد خیلی کمی میتونن ازش استفاده کنن ولی میتونن از همین ردپا ها استفاده کنن و ایمیل های شما رو بخونن ولی با این روش نمی تونن پسورد بدست بیارن

3.حتمآ از پسورد های امن استفاده کنید مثلآ ورندارین شماره تلفن خونتون رو بزارین پسورید یا اسم دوست دختر یا دوست پسرتون رو سعی کنید از کارکترهایی مثل @ در پسورد خودتون استفاده کنید این موضوع به خاطر اینه که با پسورد یاب ها نتونن کلمه عبورتون رو بدست بیارن هر چند باز بخاطر بالا رفتن امنیت یاهو این کارم تخته شده!

4.اقا یارو میگه میخواد واست فایل بفرسته مثلا عکس خودشو شما به سه شماره میگرید بعدم اجرا میکنید اخر سرم میگید error داد یارو هم میگه اشکال از سیستم خودت شما میگین بیخیال حالا بگو منو چندتا دوست داری!!!!!!!!!

5.وقتی یه فایلی فرستاده میشه به پسوند اون دقت کنید دیگه تابلو که پسوند عکس چیزایی مثل gif/jpg و.... هست و فایل های اجرایی exe/com/bat که اکثرا تروجان ها در قالب exe فرستاده میشه

6. بعضی ها میان زرنگی کنن ور میدارن بعد از پسوند فایل چند تا space میزنند همون طوری که میدونید در ویندوز نام فایل ها تا 11 کاراکتر نشون داده میشه و اگه بیشتر بشه ....... میزاره به اینم هواستون باشه که طرف کلک رشتی نزنه

7.این دیگه واقعا دورانش گذشته اونم استفاده از fake login هستش هر چند الان این راه بیشترین قربانی رو میده هواستون باشه تو هر صفحه که میرید تا لاگین دیدید ور ندارین پسوردتون رو بدید چون با اینکار پسورد خودتون رو دو دستی تقدیم به اون کسی کردین که این صفحه رو ساخته

8. یه کلک رشتی که کمتر به فکر کسی میرسه گذاشتن یک تروجان به جای فونت مخصوص یک سایته که روشی که هنوز خیلی لو نرفته فرض کنید وارد یک صفحه میشید که اصلا نمیتونید فونتشو بخونید حالا یه لینک پایین گذاشته که گفته اقا جان این فایل رو دریافت کنید بعد از نصب میتونید متن صفحه رو بخونید حالا حساب کنید به جای فایل مربوط به فونت یک تروجان باشه!

9.یه نکته ای هست اونم در مورد بسته شدن مسنجره ببینید یکی از دلایل اصلی که شما تو ایمیل میتونید برید ولی مسنجرتون باز نمیشه استفاده از بوترهاست که اینم بر میگرده به سیستم امنیتی جدید یاهو که ممکنه مسنجر شما رو برای چند روز ببنده میگن هیچ راهی نیست که خود ادم درستش کنه و باید منتظر موند تا یاهو دلش به رحم بیاد و مسنجر رو باز کنه ولی باز میگن در این حال استفاده از yahoo messenger 5.0 تونسته به یه عده ادم کمک کنه

10. اگر نه تو مسنجر میرید نه تو یاهو میل و اون پیغام گند بسته شدن ID رو میبیند که متاسفانه راهی برای درست کردنش نیست به جز اینکه زنگ بزنید یاهو دو ساعت صحبت کنید تا راضی بشن که خوب این موضوع واسه کسایی که تو امریکان مثلآ برن دم در شرکت یاهو چهار تا داد بزنن یا چرخ ماشین اون دوتایی که یاهو رو ساختن پنچر کنن یا مثلا یه هزاری بزارن تو جیب یارو مثلآ بگن ما فامیل اقای پشکل پناهیان هستیم شاید یه کاری براتون کردن ولی کلآ اگه اینجوری شد دیگه باید به طور کامل و برای همیشه بیخیال id تون بشین

11.یه سری password sender هست مثل k2ps که تمام پسوردهای کامپیوتر شما مثل اشتراک یا یاهو رو برای طرف میفرسته که باز اینم باید فایل مربوطه رو سیستم قربانی اجرا بشه خوب اگه طرف هواسش باشه چی رو داره اجرا میکنه مشکلی براش پیش نمیاد

12. شاید مهمترین نکته که خیلی ها بهش تاکید دارن استفاده از یک دیوار اتش مطمئن و همچنین یک انتی ویروس قوی هست که هر دویه این برنامه ها همیشه باید بروز باشن مثلآ برای دیوار اتش میتونین از zone alarm یا black ice استفاده کنید انتی ویروسم norton , pc-cillin , mcafee پیشنهاد میشه

13. هیچ وقت cookies های اینترنت اکسپلور رو نگه ندارید و همیشه پاک کنید برای این کار در از منوهای بالایه صفحه گزینه Tools رو انتخاب کنید و بعد delete cookies رو بزنید یا کلا از setting گزینه never رو بزنید تا دیگه ردپایی از شما باقی نمونه

*NashenaS*
25-02-2006, 21:29
ارسال پيغام به چند نفر در ياهو مسنجر

ياهو براي اين مورد فکري اساسي کرده و شما همانطور که براي ارسال ايميل در قسمت To مي توانيد با مشخص کردن ايميل افراد، خود را از نوشتن و ازسال مککر نجات دهيد، در اينجا نيز مي توانيد در قسمت To نام اي دي (ID) افراد را که مي خواهيد براي آنها پيام يکساني ارسال کنيد را نوشته و آنها را توسط کاما (،) از يکذيگر جدا نمايد، و يا مي توانيد با نگه داشتن کليد CTRL بروي صفحه کليد بروي اي دي ها مورد نظر کليک کرده و سپس Enter را فشار دهيد، بعد از آن شروع به نوشتن پيام خود کنيد و بعد از اتمام نوشتن کليد ارسال (Send) را فشار دهيد.

*NashenaS*
25-02-2006, 21:30
چگونه در ياهو مسنجر با هك مقابله كنيم؟

معمول ترين و آسانترين راه برای هكران، هك در ياهو مسنجر است!

چگونه در ياهو مسنجر با هك مقابله كنيم؟

در ياهو مسنجر جديد براي مقابله با هك تنظيمات مناسب جدي را در اختيار قرار داده است
براي فعال كردن آن مي بايستي
1- گزينه login را در ياهو مسنجر انتخاب كنيد.
2- روي گزينه preferences ... كليك نماييد. (شكل الف)
3- در صفحه اي كه باز مي شود گزينه firewall with no proxies را انتخاب كنيد.
4- سپس ok كنيد.
5- از ياهو مسنجر خارج شده دوبارهlogin نماييد.
اكنون ياهو مسنجر شما داراي firwall مي باشد.

نكات ايمني براي مقابله با هك

1- از دريافت فايل هاي ناشناس جدداً خودداري كنيد.
2- چنانچه فايلي دريافت كرديد قبل از اجرا، راست كليك كرده و با مطالعه properties از نوع فايل مطمئن باشيد فايل اجرايي نمي باشد.
3- عكس هاي غالباً با پسوند .jpg و .gif مي باشد. در صورتي كه پسوند هاي مشكوك و يا اجرايي مانند .exe داشت با shift+delet آن را پاك كنيد.
4- از voice chat بپرهيزيد.
5- چنانچه به شخصي مشكوك هستيد يا ايجاد مزاحمت مي نمايد id شخص را به هيچ وجه add نكرده و در صورت add بودن delet كنيد و سپس ignore نماييد.

*NashenaS*
25-02-2006, 21:32
معرفی برنامه Multi Machine

اين برنامه قابليت فرستادن پيام مورد نظر شما رو به صورت خودکار و در حالي که شخصي در ياهو به شما پي ام ميده رو داره! يعني شما متن مورد نظرتون خودتون رو در برنامه وارد ميکنيد و زماني که يکي از دوستان شما بهتون پي ام ميده اين پيام به صورت خودکار براش فرستاده ميشه! کار کردن هم باهاش خيلي آسونه شما بعد از دريافت برنامه و اجراي اون در قسمت Text متن خودتون رو مينويسيد و کليد Add رو ميزنيد تا پيام شما وارد ليست شود براي پاک کردن متن هم ميتونيد روي متني که اون رو Add کرديد کليک کنيد و کليد Remove رو بزنيد!‌ براي پاک کردن تمامي متون از گزينه Clear استفاده کنيد! حالا با کليک کردن بر روي گزينه ON برنامه فعال ميشود البته اگر ياهو مسنجر شما کانکت باشه.

در قسمت ID Of Senders هم ميتونيد آي دي هايي که به شما پي ام دادن رو ببينيد. (کليد Clear در اين قسمت به منظور پاک کردن پاک کردن تمامي آي دي هاست)

در قسمت Options هم شما ميتونيد انتخاب کنيد که متن شما رو ساده بفرسته يا به همراه ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌Bu zz Friend و يا حتي فقط Buzz Friend بفرسته که اون ديگه به خودتون بستگي داره.

*NashenaS*
25-02-2006, 21:32
با چه كساني چت داشته ايد

1- آيا دوست داريد به طور مثال بدون داشتن هيچ چيزي بفهميد چه كساني با چه ID هايي پشت سيستم شما به اينترنت وصل شده اند يا از اون جالب تر با چه كساني چت كرده اند!!!

خب از منوي Start گزينه Run را انتخاب كنيد سپس تايپ كنيد Regedit پس از باز شدن پنجره ويرايشگر ريجستري به كليد زير برويد :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\profiles

خب چي ميبينيد؟ ليست يك سري ID كه 100% ID شما هم در بين آنها مي باشد ، بله به همين راحتي ليست تمام ID هايي كه در ياهو وصل شده اند اينجا ليست شده است خب براي اينكه بفهميم كه يك ID خاص با چه كسي چت داشته است به طور مثال من ID خودم را باز مي كنم

HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\profiles\ra min_jon\IMVironments\Recent

خب در پنجره مقادير مشاهده مي كنيد كه ID فردي كه با آن چت كرده ايد و اي دي خود شما قرار دارد.

به طور مثال اينجا من با YahooHelper چت كردم :

YahooHelper;ramin_jon

به همين راحتي ميتوانيد يكي ديگر از ID هايي رو كه توي سيستم شما كانكت شده و با كسي چت كرده است را در بياريد

*NashenaS*
25-02-2006, 21:33
روش های قفل شدن آی دی

منظور از قفل شدن آي دي در ياهو اين است كه كاربر قادر به استفاده از آي دي خود براي مدتي يا هميشه نباشد. برای اینکار میتوان از روشهای زیر استفاده کرد:

- استفاده از برنامه هاي Blocker كه استفاده از این نوع برنامه ها بسیار ساده میباشد.

- يك راه خيلي ساده كه احتياج به برنامه هم ندارد اين است كه به mail.yahoo..com رفته سپس آي دي مورد نظر را وارد كنيد و تا 10 بار كلمه عبورش رو اشتباه بزنيد، سپس ياهو فکر میکند که قصد هک داريد و یا با استفاده از برنامه قصد دارید کلمه عبور را حدس بزنید. به همين جهت آي دي مورد نظر براي 12 ساعت و یا بیشتر بسته خواهد شد.

- گاهی آي دي عده ایی در مسنجر نميره ولي وارد صندوق پستيشون ميشوند. دليل این امر رو بعضي ها User Room هاي Romace مي دونن و بعضي هام مشكل ياهو.

- بعضي اوقات بخاطر Ignor شدن هاي زياد اين حالت پيش مي ياد.

- اين روش هم تازه راه افتاده و به اين ترتيب هست كه ميل ياهو رو ميل بومبر مي كنند به اين ترتيب ياهو آي دي طرف رو قفل میکنند.
راه مقابله هم اين هست كه اگه ديديد آي دي شما به حالات اولیه که در بالا توضیح داده شد بسته شده، وارد mail.yahoo.com بشيد يك بار آي دي و كلمه عبور رو بزنيد، باز همون صفحه خواهد آمد ولي با اين تفاوت كه زير جايي كه كلمه عبور مي خواهد محلی وجود دارد كه يك رمز نوشته كه پس از زدن اون و دوباره وصل شدن وارد صندوق پستي خودتون مي شيد. ولي اگر به روش پایانی که در آخر شرح داده شد بسته شده با آي ديتون خداحافظي كنيد.

*NashenaS*
25-02-2006, 21:35
چه طوری به چت روم پر بریم:

براي ورود به چت رومي كه پر است يعني 40 نفر در آن آن لاين هستند مراحل زير را طي كنيد:

ابتدا يك چت روم بسازيد تا هيچ كس داخل آن نباشد.
كد روبرو را در قسمت پيغام تايپ كنيد join/ ?كه بجاي بايد نام چت رومي كه پر هست و قصد ورود به آن را داريد را وارد كنيد.
ممكن است با پيغامي كه مي گويد اين چت روم پر است مواجه شويد. يك مدت صبر كنيد دو باره كد بالا را وارد كنيد اين بار وارد چت روم پر خواهيد ش

*NashenaS*
25-02-2006, 21:35
لوگین شدن به یاهو مسنجر بدون نیاز به نصب نرم افزار یاهو مسنجر!

قصد داریم تا ترفندی فوق العاده را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید بدون نصب نرم افزار یاهو مسنجر بتوانید به راحتی به ID خود در یاهو لوگین شوید و به چت کردن با دوستان خود بپردازید. در صورتی که در محل کار شما امکان استفاده از این برنامه نیست و یا یاهو مسنجر بر روی سیستم شما به خوبی اجرا نمیشود این ترفند بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین میتوانید با این ترفند به MSN Messenger و AOL Messenger خود هم لوگین شوید ، بدون نصب این دو نرم افزار!

برای این کار تنها کافی است به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید و در باکس مربوط به هر مسنجر یورز نیم و پسورد خود را تایپ نمایید و بر روی دکمه Login کلیک کنید.
حال میتوانید صفحه یاهو مسنجر خود را ببینید و از تمامی امکانات موجود استفاده کنید.
لازم به ذکر است که از نظر امنیتی ، وب سایت ترفندستان ، کاملا این سایت را تضمین میکند و اصلا نگران لو رفتن پسورد خود نباشید ، چرا که این سایت به طور کامل از مسنجر یاهو بهره میگیرد.

omid.com
25-02-2006, 23:08
اشكان جان ممنون از اطلاعاتت يك سوال از عزيزان داشتم ميخواستم بدونم شناسه اي پي هر فرد همواره ثابت است يا هر بار كه به اينترنت وصل ميشيم متفاوت ميشه اگر متفاوت مي شه كه هيچ ولي اگر ثابته آيا نرم افزاري هست كه بتونونيم با اون شناسه اي پي خودمونو گاهي عوض كنيم ضمنا" اشكان جان نگفتي مشگل وي سي كشه فانتوم چيه كه باز نشد ممنون از شما اميد

*NashenaS*
25-02-2006, 23:49
اشكان جان ممنون از اطلاعاتت يك سوال از عزيزان داشتم ميخواستم بدونم شناسه اي پي هر فرد همواره ثابت است يا هر بار كه به اينترنت وصل ميشيم متفاوت ميشه اگر متفاوت مي شه كه هيچ ولي اگر ثابته آيا نرم افزاري هست كه بتونونيم با اون شناسه اي پي خودمونو گاهي عوض كنيم ضمنا" اشكان جان نگفتي مشگل وي سي كشه فانتوم چيه كه باز نشد ممنون از شما اميد
اميد جان سلام...
مشكل وي سي رو من نمي دونم چون براي من كه كار كرد... حالا برات باز ميزارم... نگران اون نباش.

2 نوع IP داريم... Dynamic و Static ... معمولا توي ايران Dynamic هست يعني تغيير مي كنه هر دفعه كه به اينترنت وصل ميشي. اما اينجا Static هست و تغيير نمي كنه.
براي تغيير اي پي هم از برنامه استفاده كن... يادت نره ------ بدي بهش.

Hide IP Platinum 2.3
یکی از بهترین برنامه ها در ضمینه تغییر IP Adress هستش که با استفاده از اين برنامه مي تونيد از محديت سايت هايي مثل رپيد شير و مگاآپلود گذشته و به هر مقدار که دوست داريد دانلود کنيد .

حجم فايل :750 کيلوبايت

کيجن :

omid.com
26-02-2006, 01:28
اشكان جان از اينكه برنام رو گزاشتي ازت ممنونم ولي همينقدر كه هينجا عوض ميشه واسم بست بود فقط يه برنامه وي سي كشي كه براي ما كار كنه مثله اينكه وجود نداره .اشكان گل من نميدونم يه دونه شخصي ميخوام آدرسه ايميلم كه داري آرزو به دل مونديم بابا ديگه خودت ميدوني قربانت اميد :biggrin:

reza-abadan
26-02-2006, 15:10
Ashkan jan salam va khaste nabshi, vaghean ke karet doroste va man hesabi lezat ordam az tamamiye matalebi ke to in forum neveshti.
haghighat ine ke man ziyad ba pc ashena nistam ama mikhastam age momkene barnamei moarefi koni baraye bedest avardane 1: Ip pc victim 2: bedst avardane yahoo password victim to jadidtarin version yahoo 3: agar PALTAL ra mishenasi barnamei baraye ---- kardane id va password victim onja 4 4: ---- password MSN messenger victim
midonam ketaghazaye ziyadi hast ama besiyar mamnoon misham ke dar har moredi ke mitoni komaki koni.
ba behtarine dorood ha va khaste nabshi