PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

omid.com
08-08-2006, 04:27
اینم یک آکانت لوکر

که کارکردن باهاش بسیار راحته

آیدی رو در محل مربوط نوشته و گزینه لوک را بفشارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid.com
08-08-2006, 04:47
تغییر وضعیت در قسمت های مختلف

omid.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid.com
08-08-2006, 05:08
اینم یک اسپمر جدید که براتون میذارم

و خود برنامه لیست روم هارو نیز در خودش داره

omid.com
08-08-2006, 05:17
بوسیله این برنامه میتونید پسوردهای مشگل و غیر قابل حدس زدن برای آیدی های خود انتخاب کنی

omid.com
08-08-2006, 05:29
اینم یک پسورد جنراتور دیگه

که هر چیزی را بهش بدید
به 5 صورت مختلف براتون پسورد میسازه

omid.com
08-08-2006, 05:46
اینم برنامه مسنجر آرشیو

که تمامی دوستان با اون آشنایی دارن

omid.com
08-08-2006, 06:16
2 در یک

جدیدترین ورژن از این برنامه عالی

که هم اسکنر در چند حالت و بصورت هم زمانه و هم کراکر

که در این بخش گذاشتمش چون ورژن های قبلی فقط اسکن بود

hack4u-2
08-08-2006, 14:04
دوستان من يك پسخ در بخش مقالات دادم كه گفتن اگه اينجا ميگفتم بهتر بود در هر صورت اينجا هم ميگم كه به اين بخش وارد شيد كه واقعا جالبه يك بوتر آنلاين تو ياهو مسنجر كه رو ياهو مسنجر 8 هم كار ميكنه و آي دي لاگ اين كردن هم لازم نداره خلاصه خودتون بخونيد بهتر متوجه ميشيد :

از دستش نديد D:

mrt2007
09-08-2006, 06:15
اين برنامه براي گرفتن وب كم دزدي استفاده مي شه....

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!%20Cam%20Veiwer.zip)

اشكان جان لينك دانلود اشتياه دادي

omid.com
09-08-2006, 06:54
اشكان جان لينك دانلود اشتياه دادي

سلام

این نوشته شما مربوط به کدوم پست میشه

omid.com
09-08-2006, 06:57
دوستان من يك پسخ در بخش مقالات دادم كه گفتن اگه اينجا ميگفتم بهتر بود در هر صورت اينجا هم ميگم كه به اين بخش وارد شيد كه واقعا جالبه يك بوتر آنلاين تو ياهو مسنجر كه رو ياهو مسنجر 8 هم كار ميكنه و آي دي لاگ اين كردن هم لازم نداره خلاصه خودتون بخونيد بهتر متوجه ميشيد :

از دستش نديد D:
سلام

مرسی
یعنی در اصل شما دارید کار بوت رو برای بقیه انجام میدی
البته فقط با یکی از گزینه های بوت

ولی وقتی خودت از بوتر استفاده میکنی میتونی تما م آپشن ها رو استفاده کنی مثل گزینه شکلکها و لاگ و فریز و غیره که خیلی جالب هستن

ضمنا" این کلاینت هایی غیر از مسنجر رو نمیزنه

ولی جالبه مرسی

x-boy
09-08-2006, 12:03
:: Remover ترجانهاي ايراني!!! ::

صبح كه از خواب بلند ميشي مي بيني يه تروجان جديد از نوع ايرانيش ساخته شده :laughing: . شايد براي خيلي ها افتخار باشه كه يك ايراني يه تروجان ساخته . خوب دل بعضي ها هم به اين جور چيزا خوشه ديگه ، چي ميشه كرد؟
با اين حال ما يه remover ساختيم كه اكثر تروجان هاي ايراني رو از سيستم پاك ميكنه. هم فايل رو وهم كليد هاي رجيستري رو.
روي سه چهار تا سيستم آلوده هم تست كرديم و جواب داد . يعني كارش رو بخوبي انجام ميده
حالا اگه شما هم به اين تروجان هاي جديد آلوده شدين ، دانلودش كنيد!
اين برنامه قادر به از بين بردن اين تروجان هاست :
Magic-ps 1.1 &1.4 & 1.4.1 & 1.4.2 و Amitis 1.3 و در آخر هم Tranzhva
در ضمن اين برنامه اصلا قيافه نداره! با دوبار ok سيستم پاكسازي ميشه ( در عرض 2 يا 3 ثانيه )
البته ما قصد نداريم كار تروجان ساز ها رو كوچك نشون بديم چون به هر حال remover ساختن آسون تر از Trojan ساختنه!
موفق باشيد

دانلود كنيد با حجم 79 كيلو بايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطلب از همين سايت برداشته شده.
سلام عزيز ميشه لينك سالم اينو بزاري؟
ممنون

R e Z a
09-08-2006, 15:21
دوست عزيز لينك سالم تشريف داره . همين الان تست كردم . آكبند آكبند
برو خيالت راحت :)

fingulii
09-08-2006, 17:45
برنامه يا ترفندي واسه پيدا كردن شماره تلفن فردي كه باهام چت ميكنه ميخوام.......لطفا از هر كمكي دريغ نكنيد................. موضوع مرگ و زندگيه

AK1
09-08-2006, 17:57
برنامه يا ترفندي واسه پيدا كردن شماره تلفن فردي كه باهام چت ميكنه ميخوام.......لطفا از هر كمكي دريغ نكنيد................. موضوع مرگ و زندگيه

دوست گلم خوبي
يه جستجو كني مطلب زياد پيدا مي كني راستي با مودم اسپالي ميشه ولي سخته آموزشش هست تو انجمن
بعد هم اينجرو ببين

fingulii
09-08-2006, 19:25
دوست گلم خوبي
يه جستجو كني مطلب زياد پيدا مي كني راستي با مودم اسپالي ميشه ولي سخته آموزشش هست تو انجمن
بعد هم اينجرو ببين

سلام ميشه يه راه حل هم بگيد واسه من كه از Lan استفاىه ميكنم توي كافي نت هستم

zouhir_zouhir01
09-08-2006, 20:12
ممكن Multi Webcam Grabber بلييييييييييييييز :blush:
Thank you

masoud908
09-08-2006, 20:30
ممكن Multi Webcam Grabber بلييييييييييييييز :blush:
Thank you
يك گشتي تو صفحات قبل بزني 100% پيدا ميكني

masoud908
09-08-2006, 20:32
در ضمن اميد جان همون موضوع رو كه عملي نشد اگر با نرم افزار يا ترفندي هست به من بگو خودم پيدا كنم.

omid.com
10-08-2006, 04:06
سلام
مسعود جان فکر نمیکنم بتونی در بیاریش
دارم روش کار میکنم
اینا خیلی سفتن :laughing:

خوب اینم یه سری سوک 5 برای ویسی کش های عزیز

793 عدد
پورت 1080

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*NashenaS*
10-08-2006, 20:54
Keylogger چيست؟ :laughing:

Keylogger يک برنامه جاسوسی است به اين صورت كه به محض اجرا روي سيستم قربانی هر كليدی كه زده شود توسط برنامه ذخيره شده و هنگامی كه حجم كليدهای ضبط شده به مقدار تعيين شده رسيد برنامه آن را برای شما ميفرستد.

چرا Keylogger ؟

پسورد سندرها اصولا فقط پسورد های خاصی رو می فرستند مثلا پسورد ياهو, ديالاپ ها ,و...
اما کی لاگرتمامی این هارو براتون ميفرسته يعنی يک کی لاگرقادر به فرستادن پسورد های ياهو, ديالاپ ها و يا پسورد های که در وب ها زده ميشه مانند Orkut,blogfa,yahooو... هست.همچنين ميتونيد تمامی پيام هايی رو که طرف در انواع مسنجر ها ميفرسته داشته باشيد و بخونيد!

امکانات برنامه:

مخفی موندن از دست Firewallها.

چند حالت کاملا جديد در Start up که موجب ميشه توسط انتی ويرس شناسيی نشه.

مخفی بودن فایل اجرایی پس از نصب.

مخفی شدن در MsConfig و RegEdit که باعث میشه شناسایی برنامه خیلی مشکل بشه. این برنامه از روشی کاملا جدید برای Start up استفاده میکنه.
(Secret Method).

قابليت اجرا شدن قبل از هر برنامه ای (انتی ويروس هاو...)حتی در حالت Safe Mode.

باز کردن قفل های Task Mgr+Regedit Editor+IE Download که در کافينت ها ازش استفاده ميشه.

حالت جديد برای فرستادن کليد های فشرده شده(FTP).

[?Add Size]به وسيله این قسمت وقتی که شما سرور رو ساختيد ميتونيد حجم سرور رو تغييربدين.(زمانی که ازFile Binder استفاده نکرده باشيد).به درد این ميخوره که اگه شما ایکن سرور رو مثلا ياهو گذاشتيد حجم اون روهم ميتونيد به مسنجرواقعی برسونيد تا کسی شک نکنه!

از کار انداختن Clipboard textوOn-Screen Keyboard-(کی لاگر های ديگه این امتياز رو ندارن که موجب ميشه کاربرپسورد خودش رو در يک فايل text کپی کرده و در صورت لزوم از ان استفاده بکنه ويا از کيبورد مجازی استفاده کنه که در هر دو صورت کليدی ضبط نميشه).

از کار انداختن System Restor,Task Mgr,Regedit ditor,MsConfig

حالت Events که باعث ميشه به هنگام نصب سرور و برای گمراه کردن قربانی فايلی مثل NotepadياCmd و... رو اجرکنيد.

امکان Bind کردن فايل سرور به فايل ديگر(باهرپسوندی:صوتی,اجراي ,تصوير...).

ارسال كليدهای ضبط شده به صورت مرتب همراه با عنوان پنجره ای كه كليد ها در اون زده شده که باعث ميشه شما خيلی راحت تر به اطلاعات مورد نظرتون برسيد.

امكان ضبط كليد در حالتی هم كه كاربر به اينترنت متصل نباشد.

و آخر این که امکان گذاشتن هر نوع ایکن با هر حجمی.
(محدود به چند ایکن نيست. اینطوری ديگه کسی نميتونه سرور روتشخيص بده).
با همه امکانات حجم سرور در حالت اديت معمولی حدود25۰-32 کيلوبايت است!

*NashenaS*
10-08-2006, 20:58
[IMP-Multi Yahoo! 2.7 [Yahoo! 8.x Beta

نسخه جديد از این برنامه که فقط مخصوص ياهو ۸ هست که جديدا وارد بازر شده است.
اگر ‌Bug داشت با من تماس بگيريد!

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_mansour
10-08-2006, 21:09
آقا کمک کنید...........
ما یه برنامه از سایت خراما_ماله بهزاد هکر) گرفتیمو تا چندتا یاهو با هم باز کنه.......اما الان تا میخوام باز کنم اون پیغام Dont send رو که دیدی,اونو میده,حتی ویندوزمو عوض کردم ولی فایده نداره,کمک کنید

omid.com
10-08-2006, 22:04
آقا کمک کنید...........
ما یه برنامه از سایت خراما_ماله بهزاد هکر) گرفتیمو تا چندتا یاهو با هم باز کنه.......اما الان تا میخوام باز کنم اون پیغام Dont send رو که دیدی,اونو میده,حتی ویندوزمو عوض کردم ولی فایده نداره,کمک کنید
سلام

یه برنامه توی تاپیک هست که ناشناس گذاشته که وقتی اجرا بشه مسنجر دیگه باز نمیشه .همینطور ضد اون رو هم گذاشته بگرد و اونو اجرا کن ضمن اینکه بهتر کل سیستم رو از نظر اسپای و برنامه های مخرب یک اسکن کامل بکنی بعضی از این ها با عوض کردن ویندوز بازم اجرا میشن و همنطور بهتر که رجیستری رو هم تمیز کنی و یک فول اسکن برای ویروس هم انجام بدی

کار از محکم کاری عیب نمیکنه

موفق باشید

masoud908
10-08-2006, 22:12
سلام
مسعود جان فکر نمیکنم بتونی در بیاریش
دارم روش کار میکنم
اینا خیلی سفتن :laughing:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در اينكه بايد اينقدر سفت باشن هيچ شكي نيست.چون اولا مدل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و حتي اينترانت تبيان نميتونه جلوي اونو بگيره و از درگاهش رد ميشه.ولي ببينم اميد جان چيكار ميكني.ميتوني از پاش در بياري. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

layenz
11-08-2006, 00:09
سلام مسعود واميد جون

ميشه بگيد چه جوري اينترانت را دور ميزنيد (اگه فضولي نباشه) بعدش ميشه با هاش تو سايت هاي مختلف گشت و گذر كرد يا نه؟

satttanism
11-08-2006, 00:50
Keylogger چيست؟ :laughing:

Keylogger يک برنامه جاسوسی است به اين صورت كه به محض اجرا روي سيستم قربانی هر كليدی كه زده شود توسط برنامه ذخيره شده و هنگامی كه حجم كليدهای ضبط شده به مقدار تعيين شده رسيد برنامه آن را برای شما ميفرستد.

چرا Keylogger ؟

پسورد سندرها اصولا فقط پسورد های خاصی رو می فرستند مثلا پسورد ياهو, ديالاپ ها ,و...
اما کی لاگرتمامی این هارو براتون ميفرسته يعنی يک کی لاگرقادر به فرستادن پسورد های ياهو, ديالاپ ها و يا پسورد های که در وب ها زده ميشه مانند Orkut,blogfa,yahooو... هست.همچنين ميتونيد تمامی پيام هايی رو که طرف در انواع مسنجر ها ميفرسته داشته باشيد و بخونيد!

امکانات برنامه:

مخفی موندن از دست Firewallها.

چند حالت کاملا جديد در Start up که موجب ميشه توسط انتی ويرس شناسيی نشه.

مخفی بودن فایل اجرایی پس از نصب.

مخفی شدن در MsConfig و RegEdit که باعث میشه شناسایی برنامه خیلی مشکل بشه. این برنامه از روشی کاملا جدید برای Start up استفاده میکنه.
(Secret Method).

قابليت اجرا شدن قبل از هر برنامه ای (انتی ويروس هاو...)حتی در حالت Safe Mode.

باز کردن قفل های Task Mgr+Regedit Editor+IE Download که در کافينت ها ازش استفاده ميشه.

حالت جديد برای فرستادن کليد های فشرده شده(FTP).

[?Add Size]به وسيله این قسمت وقتی که شما سرور رو ساختيد ميتونيد حجم سرور رو تغييربدين.(زمانی که ازFile Binder استفاده نکرده باشيد).به درد این ميخوره که اگه شما ایکن سرور رو مثلا ياهو گذاشتيد حجم اون روهم ميتونيد به مسنجرواقعی برسونيد تا کسی شک نکنه!

از کار انداختن Clipboard textوOn-Screen Keyboard-(کی لاگر های ديگه این امتياز رو ندارن که موجب ميشه کاربرپسورد خودش رو در يک فايل text کپی کرده و در صورت لزوم از ان استفاده بکنه ويا از کيبورد مجازی استفاده کنه که در هر دو صورت کليدی ضبط نميشه).

از کار انداختن System Restor,Task Mgr,Regedit ditor,MsConfig

حالت Events که باعث ميشه به هنگام نصب سرور و برای گمراه کردن قربانی فايلی مثل NotepadياCmd و... رو اجرکنيد.

امکان Bind کردن فايل سرور به فايل ديگر(باهرپسوندی:صوتی,اجراي ,تصوير...).

ارسال كليدهای ضبط شده به صورت مرتب همراه با عنوان پنجره ای كه كليد ها در اون زده شده که باعث ميشه شما خيلی راحت تر به اطلاعات مورد نظرتون برسيد.

امكان ضبط كليد در حالتی هم كه كاربر به اينترنت متصل نباشد.

و آخر این که امکان گذاشتن هر نوع ایکن با هر حجمی.
(محدود به چند ایکن نيست. اینطوری ديگه کسی نميتونه سرور روتشخيص بده).
با همه امکانات حجم سرور در حالت اديت معمولی حدود25۰-32 کيلوبايت است!
پس لينک download ش کجاست

AK1
11-08-2006, 00:52
سلام مسعود واميد جون

ميشه بگيد چه جوري اينترانت را دور ميزنيد (اگه فضولي نباشه) بعدش ميشه با هاش تو سايت هاي مختلف گشت و گذر كرد يا نه؟

ها اين كه گفتي چه ربطي به يــــــــــــاهــــــــــ ــــــــو داره :blink:

omid.com
11-08-2006, 06:28
سلام مسعود واميد جون

نه عزیز این کارا رو نمیشه کرد
;)

اگر به نتیجه رسید از مطرح کنندش میپرسم چشم

layenz
11-08-2006, 10:19
ها اين كه گفتي چه ربطي به يــــــــــــاهــــــــــ ــــــــو داره :blink:

حالا من يك سوال غير موضوعي پرسيدم شما هم گير ندين. :thumbsup:

khaiyam
11-08-2006, 21:56
من اين برنامه Keylogger را مي خواستم اگر امكان داره براي من بفرستيد

merlin_magic
11-08-2006, 22:08
سلام
ببخشید یک سوال داشتم ازتون
من برنامه Y! intai رو رو کامپیوترم نصب کرده بودم ولی چند روزه که کار نمی کنه... شما اطلاع دارید دلیلش چیه؟؟
و اينكه name, serial برنامه buddy check رو مي خواستم اگر لطف كنيد ممنون ميشم

mska
11-08-2006, 22:27
مثل لينك براي دانلود جا مونده

liliputboy
12-08-2006, 00:51
يه نرم افزار واسه مالتي لاگين كردن ياهو مسنجر 8 مي خواهم...

R e Z a
12-08-2006, 01:06
يه نرم افزار واسه مالتي لاگين كردن ياهو مسنجر 8 مي خواهم...

اينم مولتي

liliputboy
12-08-2006, 01:10
ممنونم رضا جون...
بازم..اقا رضاي گل خدم

barton2500
12-08-2006, 03:58
سلام, چه خبره اینجا! حالا که صحبت از چت و یاهو شد, من یه برنامه برای تغییر صدا تو اتاق ها می خواستم .! قبلا با Voice Changer کار کردم اما کرکش رو گیر نیوردم. کسی کرک یا برنامه بهتری سراغ داره .

mrt2007
12-08-2006, 05:51
دوستان من يه نرم افزار مي خواستم كه بتونم شماره تلفن طرفو تو چت روم بردارم

davood6385
12-08-2006, 11:40
آقا راهی وجود نداره که توی yahoo 8 دسترسی راحتتری به گزینه چت داشت.چرا اینطوری شده ؟ باید بری به messnger/yahoochat/

kazemfdisk
12-08-2006, 11:41
دوستان من يه نرم افزار مي خواستم كه بتونم شماره تلفن طرفو تو چت روم بردارم
دوست عزیز تو ایران فکر نکنم بشه با نرم افزار بهترین روش همون مهندسی اجتماعی هستش
که به طرف بگی این یوزر و پسورد رو بگی کارت اینترنت رایگان هست بعد شماره خودتو بدی تا اون بگیره و شمارش
بیفیته :happy:

vahid182
12-08-2006, 14:27
سلام دوستان
من چند روزيه يه مشكلي با برنامه BuddyCheck دارم و اونم اينكه افراد online رو مشخص
نمي كنه، حتي با يكي از ايدي هام on شدم ولي تو BuddyCheck چراغش روشن نمي شد
چه موقعي كه invisible بودم چه available .
Server host برنامه buddycheck هم اينه : scs.msg.yahoo.com
حالا مي خواستم ببينم مشكل از كجاست؟ و قابل حل هست يا نه؟
ممنون

merlin_magic
12-08-2006, 18:30
سلام دوستان
من چند روزيه يه مشكلي با برنامه BuddyCheck دارم و اونم اينكه افراد online رو مشخص
ممنون

من همین مشکل رو با برنامه Y! intai دارم کسی میدونه چرا؟؟
در ضمن اگر Nameو Serial برنامه Buddy check رو هم لطف کنید خیلی ممنون میشم

mska
12-08-2006, 21:58
اقا بوتر كه 100% كار بكنه ميخاستم
مرسي

spider703
13-08-2006, 01:33
هر دو برنامه Y! intai وBuddyCheck به علت تغييراتي در ساختار پروتكل پيغام رساني ياهو فعلا كار نمي كنند حتي سايتهايي كه اين كار رو انجام مي دادند نيز فعلا از كار افتادند من يك ايميل به سايت BuddyCheck زدم و طراحش گفت فعلا به علت محدويت شديد ياهو نميشه كاري كرد
اساتيد ياهو مسنجر اگر نرم افزار جايگيزين براي فهميدن دوستان آنلاين سراغ داريد كه در حال حاضر كار ميكنه خوشحال ميشم معرفي كنيد البته قبلش كسي تستش كرده باشه بهتره

barton2500
13-08-2006, 01:53
سلام, چه خبره اینجا! حالا که صحبت از چت و یاهو شد, من یه برنامه برای تغییر صدا تو اتاق ها می خواستم .! قبلا با Voice Changer کار کردم اما کرکش رو گیر نیوردم. کسی کرک یا برنامه بهتری سراغ داره .
کسی چنین نرم افزاری سراغ داره؟ :worried:

omid.com
13-08-2006, 04:01
سلام

دوستان از 5 شنبه تا امروز که نبودم باز یک سری سوالاتی پرسیدن که تمام جواب هاشوت در تاپیک هست از قبیل مولتی مسنجر برای 8 که رضا جان زحمتشو کشیده و بوتری که کار کنه که تمامی بوتر ها کار میکنن و همچنین برای تست اینویسیبل ها که من از دینش میگفتم بهترینش همینه که الانم کار میکنه و روی 8 هم تست کردم عکسشو ببینید توی تاپیک هم هستن تمامی این برنامه ها و بقیه درخواست هایی که از پست قبلی من تا این پست پرسیدید
قبل از دادن پست اگر تاپیک رو یه برسی بفرمایید تقربا" تمامی جولبهای خودتون رو میتونید بگیرید
اینم عکسی که برای تست کردن افراد خاموش همین الان تست کردم

موفق باشید

omid.com
13-08-2006, 04:07
با یک آیدی لوگین میشه و 5 گزینه بوت داره

omid.com
13-08-2006, 04:14
اینم یه بوتر برای دوستان مبتدی

که کار باهاش خیلی راحت و سادست

اینو برای این دوستان گذاشتم

omid.com
13-08-2006, 04:24
اینم یک بوتر پر قدرت
مولتی لوگین

8 گزینه بوت پر قدرت و عالی

omid.com
13-08-2006, 04:33
ورژن 2 از این بوتر

مولتی با 7 گزینه بوت

omid.com
13-08-2006, 04:44
یک بوتر
مولتی

با 3 گزینه مخصوص
2 گزینه برای زدن کنفرانس
و 5گزینه دیگر بوت بهمراه نوشته ای که میتونید ارسال کنید

omid.com
13-08-2006, 04:57
اینم یک بوتر دیگه

با 4 گزینه بوت

برای زدن 7 و 8

omid.com
13-08-2006, 05:04
اینم یک بوتر دیگه

مولتی بوت لوگین

با 10 گزینه بوت

و فرمت آیدی پسورد

برای آیدی های بوت که بایستی بین آیدی و پسوردش یک اسپیس فاصله قرار بدین

karenss
13-08-2006, 06:18
سلام

مي خواستم ببينم آيا برنامه اي هست كه بشه فهميد آخرين باري كه يكي با آيديش آنلاين شده چه روزي بوده؟
واقعا نياز دارم ممنون مي شوم اگه كمك كنيد

basterzt
13-08-2006, 08:13
آقا كارت حرف نداره
عالي
عزيزم برنامه داري براي تبليق در روم ها به همراه آموزش؟

spider703
13-08-2006, 11:07
سلام

دوستان از 5 شنبه تا امروز که نبودم باز یک سری سوالاتی پرسیدن که تمام جواب هاشوت در تاپیک هست از قبیل مولتی مسنجر برای 8 که رضا جان زحمتشو کشیده و بوتری که کار کنه که تمامی بوتر ها کار میکنن و همچنین برای تست اینویسیبل ها که من از دینش میگفتم بهترینش همینه که الانم کار میکنه و روی 8 هم تست کردم عکسشو ببینید توی تاپیک هم هستن تمامی این برنامه ها و بقیه درخواست هایی که از پست قبلی من تا این پست پرسیدید
قبل از دادن پست اگر تاپیک رو یه برسی بفرمایید تقربا" تمامی جولبهای خودتون رو میتونید بگیرید
اینم عکسی که برای تست کردن افراد خاموش همین الان تست کردم

موفق باشید

اميد جان ممنون از معرفي اين نرم افزار buddy-spy
اما من هر كاري مي كنم نمي تونم با آيديم بهش لاگين كنم البته آيدي مسنجرم با آيدي اين فرق داره چون به گفته سايتش نميشه همزمان از هر دو استفاده كرد ولي اين مشكل لاگين نكردن را خيلي ديگه هم توي نت داشتند و پاسخ درستي به اونها داده نشد شما راه حلي براي اين مشكل سراغ نداريد؟ مرسي از توجه تان

merlin_magic
13-08-2006, 13:20
اما من هر كاري مي كنم نمي تونم با آيديم بهش لاگين كنم البته آيدي مسنجرم با آيدي اين فرق داره چون به گفته سايتش نميشه همزمان از هر دو استفاده كرد ولي اين مشكل لاگين نكردن را خيلي ديگه هم توي نت داشتند و پاسخ درستي به اونها داده نشد شما راه حلي براي اين مشكل سراغ نداريد؟ مرسي از توجه تان

من هم نمي تونم لاگين بشم :sad:

Behroooz
13-08-2006, 19:15
اگر ميخواهيد كه از دست تبليغات در ياهو مسنجر 8 خلاص شويد فايل زير را داونلود كنيد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********\jamejam\yahoo8patch.zip
دو فايل ريجستري موجود در انرا كه با پسوند آر اي جي هستند را اجرا كنيد
و فايل yahoomessenger.exe را جايگزين فايل اصلي برنامه ياهو مسنجر كنيد
.موفق باشيد

ostadonline
13-08-2006, 19:54
مرسی بهروز جان. دمت گرم. تازه با این روش میتوان به صورت همزمان با چند تا آیدی وصل شد...

ostadonline
13-08-2006, 19:56
ببخشید. راستی دوستان به جای ستاره ها بزنید danlod.کام

eiankei
13-08-2006, 20:28
دوستان عزیز سرورهای Yahoo تغییرات کلی داشتن و این برنامه و مشابه اون دیگه به درد نمی خورن...

lovergod14amorousand
13-08-2006, 20:45
میخواستم نظر شمارو در مورد آخرین ورژن یاهو مسنجر بدونم اصلا بدرد میخوره یا نه ....

soooot
14-08-2006, 01:02
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم جديد ترين ورژن ياهو مسنجر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرقي كه ورژن 8.0.0.701 با ورژن قبلي داره اينه كه صداها به كلي در اين ورژن فرق كرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا به جاي !!!BUZZ مي گه ويزززززززز يا وقتي كسي از ادليستمون آن ميشه ديگه تق تق تق در نميزنه و به جاش يه صداي ديگه ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل صدا ها یه جوری شده که اگر یه نفر هزار تا !!!BUZZ هم پشت سر هم براتون بفرسته نمیتونه اعصابتون رو خورد کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا این ورژن چهار یا پنج روزه که اومده و اون ورژنی که توی صفحه اصلی سایت پی سی ورلد معرفی شده ورژن قبل از این هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک دانلودش با حجم 9.83 مگا بايت ( براي دانلود روي عكس زير كليك كنيد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javadbka
14-08-2006, 01:32
سلام دوست عزيز دمت گرم عالي بود
اما من يه نرمافزار ميخوام كه منو راه بندازه آخه من هنوز برنامه نويسي و هك كار نكردم

ممنون

javadbka
14-08-2006, 01:37
اينم جديد ترين ورژن ياهو مسنجر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرقي كه ورژن 8.0.0.701 با ورژن قبلي داره اينه كه صداها به كلي در اين ورژن فرق كرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا به جاي !!!BUZZ مي گه ويزززززززز يا وقتي كسي از ادليستمون آن ميشه ديگه تق تق تق در نميزنه و به جاش يه صداي ديگه ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل صدا ها یه جوری شده که اگر یه نفر هزار تا !!!BUZZ هم پشت سر هم براتون بفرسته نمیتونه اعصابتون رو خورد کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا این ورژن چهار یا پنج روزه که اومده و اون ورژنی که توی صفحه اصلی سایت پی سی ورلد معرفی شده ورژن قبل از این هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک دانلودش با حجم 9.83 مگا بايت ( براي دانلود روي عكس زير كليك كنيد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من امتحانش كردم خوبه هم كارش خوبه هم قشنگه هم اكين هاي قشنگي داره

Balrog
14-08-2006, 02:36
براى من يه مشكلى پيش اومده و اونم اينكه 3 تا ID هست كه اونا رو از ليستم حذف كردم، ولى هر دفعه كه Sign In مى‌شم، مى‌بينم كه دوباره اومدن تو ليست! تو Address Book هم نيستن.
كسى مى‌تونه كمك كنه؟!

R e Z a
14-08-2006, 02:45
سلام دوستان
ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Warning
Starting from 10 August 2006, due to Yahoo! Messenger server changes, BuddyCheck is unable to detect invisible users as easy as in the past. Now it can only detect invisible users which are added as a friend to the contact list of the account used by BuddyCheck.

This means that you'll have to add the friends you want to check to the account used by BuddyCheck and they must accept your invitation. This could blow your cover.

As an alternative, you could login with you main account for a short period to check for invisible users. You will be logged out of Yahoo! Messenger while you do this since only one application can be logged in into a specific account at the same time. If you receive a message during this time, it will be lost since BuddyCheck can't show it.

اميدوارم كه فهميده باشيد چي مي گه !! از 10 آگوست ديگه راه نمي ده :sad: نتها راهش اينه كه اي دي طرف رو تو ليستتون add کرده باشید تا جواب بده

arashgr
14-08-2006, 02:59
منظورتون از جمله آخر یعنی چی؟ باید چیکار کنیم؟

javadbka
14-08-2006, 03:22
براى من يه مشكلى پيش اومده و اونم اينكه 3 تا ID هست كه اونا رو از ليستم حذف كردم، ولى هر دفعه كه Sign In مى‌شم، مى‌بينم كه دوباره اومدن تو ليست! تو Address Book هم نيستن.
كسى مى‌تونه كمك كنه؟!
احتمالا اين ايدي هاي شما مال يه هكر حرفه اي هست :evil:

soooot
14-08-2006, 03:30
اينم از نسخه پرتابل ( قابل حمل ) ياهو مسنجر كه ورژن 7.5 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين نسخه احتياج به نسب نداره و شما ميتونيد به راحتي يك دابل كليك اون رو اجرا كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر ميكنم خيلي به درد كساني بخوره كه از محل كارشون چت ميكنن و اجازه نصب ياهو مسنجر روي كامپيوتر رو ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم از لينك دانلود با حجم 6.94 مگابايت ( براي دنلود روي عكس زير كليك كنيد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadbka
14-08-2006, 04:00
ممنون دستت درد نكنه

Balrog
14-08-2006, 04:30
javadbka، مى‌شه بيشتر توضيح بدى؟!

cyrus_achamenian
14-08-2006, 08:57

آقا میشه یکی لطف کنه و ADS Remover این ورژن رو هم بذاره...من دانلود کردم ولی باز اون تبلیغات اعصاب خرد کن اومد ؛ با ads remover ورژن 8 هم پاک نشد!!!!
با تشکر...

Behroooz
14-08-2006, 10:08
تا هزار نفر را هم می توان ادد کرد

kazemfdisk
14-08-2006, 11:16
آقا دمت گرم بابت نسخه پرتابل خوب چیزی باید بشینم دانلودش کنم کسی لینک کستقیم نداره اپلود نکرده جایی سرعت مکا پایین هست

soooot
14-08-2006, 11:32
براي حذف تبليغات در ياهو مسنجر ميتونيد از فايل زير استفاده كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم لينك دانلودش با حجم 417 بايت ( براي دانلود روي عكس زير كليك كنيد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyrus_achamenian
14-08-2006, 11:56
براي حذف تبليغات در ياهو مسنجر ميتونيد از فايل زير استفاده كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم لينك دانلودش با حجم 417 بايت ( براي دانلود روي عكس زير كليك كنيد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نععع...دوست عزیز این هم کار نکرد متاسفانه!!!!!

masoud908
14-08-2006, 12:46
ممنون عزيز

karenss
14-08-2006, 13:44
سلام

مي خواستم ببينم آيا برنامه اي هست كه بشه فهميد آخرين باري كه يكي با آيديش آنلاين شده چه روزي بوده؟
واقعا نياز دارم ممنون مي شوم اگه كمك كنيد

Balrog
14-08-2006, 15:00
اينم براى حذف تبليغات: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم امتحانش كردم، كار مى‌كنه. البته به شرطى كه مسير نصب، مسير پيش‌فرض باشه.

zendegi
14-08-2006, 15:05
دوستان ميشه يه جاي ديگه آپلود كنيد من نتونستم بگيرم ...........ممنون....

cyrus_achamenian
14-08-2006, 15:17
اينم براى حذف تبليغات: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم امتحانش كردم، كار مى‌كنه. البته به شرطى كه مسير نصب، مسير پيش‌فرض باشه.

نه...اینم کار نکرد!!! شما مطمئنی که روی آخرین ورژن ( ورژن 8.0.0.701 که جناب soooot معرفی کردن ) امتحان کردی؟؟؟؟

omid.com
14-08-2006, 15:45
سلام

ولی من هیچ مشگلی در این مورد ندارم و خیلی راحت لاگین میشه عکسشم که براتون گذاشتم اینم برای اون دوستی که میگفت اینا دیگه کار نمیکنن البته رضا جان یه راهی رو گفت که باید آیدی طرف رو در اد لیستت داشته باشی که اینم با برنامه های اد کردن بدون اجازه به راحتی قابل انجام هست

موفق باشید

Elfin-D
14-08-2006, 19:01
سلام
مرسي بهروز جان
استفاده كرديم

Kolubive
14-08-2006, 19:17
قضیه ی این ستاره ها چیه ؟

masoud908
14-08-2006, 19:33
قضیه ی این ستاره ها چیه ؟
مشكل خاصي نيست.p30world مثل اينكه اين سايت در ليست سياه گذاشته

*NashenaS*
14-08-2006, 19:38
... موضوعات ، مشكلات و معرفی های مربوط به ياهو مسنجر ...

spider703
15-08-2006, 13:02
اميد جان فكر كنم مشكل را فهيمدم
اول اينكه به صورت دستي در ديواره آتش بايد به اين نرم افزار اجازه فعاليت داده باشه و دومي كه مهمتره اينكه
در بخش regional setting ويندوز زبان را در تمام بخشها به انگليسي از نوع آمريكايي تغيير بدهيم

merlin_magic
15-08-2006, 13:41
اول اينكه به صورت دستي در ديواره آتش بايد به اين نرم افزار اجازه فعاليت داده باشه و دومي كه مهمتره اينكه
در بخش regional setting ويندوز زبان را در تمام بخشها به انگليسي از نوع آمريكايي تغيير بدهيم

می بخشید میشه بیشتر توضیح بدید باید چی کار کرد؟ من متوجه نشدم... زبان ویندوز من تو انگليسي از نوع آمريكايي است ولی باز هم درست نمیشه........

omid.com
15-08-2006, 18:28

سلام

خوشحالم که مشگل شما حل شد

من نمیدونستم که شما این تقیرات رو اعمال نکردید چون لازمه کار برنامه های یاهوست مخصوصا" بوترها که زبان ویندوز رو روی یونایتد استید قرار بدید
معملا" اینجوریه برخی از دوستان نمیتونن با یک برنامه کار کنن و به جای اینکه بپرسن مینویسن که برنامه کار نمیکنه البته منظورم شما نیستید

یکی از دوستان هم در مورد پاسخ شما پرسیده بود که خیلی روشن و واضحه زبان رو که میفرمایید تقییر دادید پس اگر فایر والتون جلوی کار برنامه رو میگیره برید و تنظیمش کنید مشگل خاصی نیست البته بعضی از فایروالها ممکنه گیر بدن نه همشون
شما در داخل سیتم 32 آیا فایل های وب ران رو دارید اگر ندارید بریزید که آدرس برای گرفتن فایل های کمکی در تاپیک هست و اگر دارید و باز کار نمیکنه میتونید با برنامه رجیستر کردن اتینگونه فایل ها که باز در تاپیک و نیز در انجمن معرفی نرم افزار گذاشتم استفاده کنید یکی از اونها به اسم Vb reg server هست که در انجمن معرفی گذاشتم

موفق باشید

omid.com
15-08-2006, 18:32
سلام

مسعود جان همشون خوب هستن و خیلی خوب کار میکنن شما پست 1906 رو امتحان کن

ضمن اینکه توی همین چند روزه چند تا دیگه از جدیداشون رو میزارم

هر کدوم رو که خواستی بگیر و اگر مشگلی بود در خدمت هستم

اون پرونده هم هنوز جواب نداده

به محض اینکه جواب گرفتم برات میفرستم

omid.com
15-08-2006, 18:41
اینم یکی از بوتر های گروه پروس که بوتر خوب و وقوی هست

با 100 آیدی لوگین
10 گزینه بوت
و فرمت اسپیس بین آیدی و پسورد

Its a 100 Bot Login Y Booter. Thanx to lJananl For Interface.
Options..

1) Boot = It Will Boot Victim Silently.

2) Pm Boot = It Will Sned Allot Of Pmz with Boot Codes and boot The Victim.

3) Auto Boot = It Will Kepp the Person Booting until u hit STOP. i set 25 secs so it will boot vicim after every 25 secs.

4) Error = It will Give Ypager (Yahoo Messenger Error) if thier Pms are open.

5) Clone= As the name says send clone pmz.

6) Proto = Send add,voice,IMV,smileys,buzzes,aud's and at last boot the victim.

7) Buzz = will send allot of buzz's.

8) Online = It will Chk that victim is Online or offline but some times ur vicitim is offline but u can still him Online coz thier ID remains stuck on yahoo server so may b some time it will give false report.

9) YT-DC = will Boot YTunnel

10) Killer = Will send every Thing at once.

omid.com
15-08-2006, 19:01
ورژن 2 از این بوتر پر قدرت
که دارای قسمتهای مربوط به
بوتر -روم بوتر و تولز میباشد
مولتیست و با کلیک بر روی هر قسمت گزینه های مربوط با آنرا مشاهده خواهید کرد

اینم عکسش که در بالا گذاشتم سیستم راه نداد مثل قبلی بزارم خودتون ببینید

اینم لینک دانلود

Saeid.Online
15-08-2006, 19:33
سلام رفقا ...

خيلي ساده بگم ميخوام پسورد مسنجر رو در بيارم

خواهشا هر نرم افزاري معرفي مي كنيد يه جوري باشه كه امتحان خودش رو پس داده باشه

چون تا حالا صد تا از اين نرم افزارا نصب كردم ولي جواب نداده

با تشكر.::Saeid.Online::.

omid.com
15-08-2006, 19:35
مولتی بوت لوگین

با 5 آپشن بوت

لینک دانلود

Saeid.Online
15-08-2006, 19:44
دانلود کردم ولی نصب نمیشه ارور میده

میشه شما خودت امتحانش کنی ... ممنون میشم

Saeid.Online
15-08-2006, 19:59
مولتی بوت لوگین

با 5 آپشن بوت

لینک دانلود

دانلود کردم ولی بعد از نصب اجرا نمیشه .

ممکنه خودتون اجراش کنید

خیلی ضروری ...

omid.com
15-08-2006, 20:39
اینم یک بوتر و روم فلودر

که دارای گزینه های بسیاریست
و خودتون میتونید قسمت های مختلف برنامه رو تنظیم کنید

دارای آپشن های بسیار زیادیه که به جز بوت کردن میتوید روم رو باهاش به هم بریزید و آیدی به روم بفرستید و همینطور آیدی های در انتظار که به روم وارد و خارج کنید همینطور برای تالک در روم و گزینه های بسیاری که باید باهاش کار کنید و بدست بیارید من خودمم یک سریاشو تست نکردم و بدرد دوستان حرفه ایمون میخوره که باهاش کار کنن و از قسمت های مختلفش استفاده ببرن .فرمت قرار دادن آیدیها نیز بصورت اسپیس بین آیدی و پسورد میباشد

نمایی از برنامه

قسمتی از تنظیمات

مربوط به دیدن آیدی های درون روم و ارسال پی ام

لینک دانلود

برنامه خوبیه که میتونید تنظیمات دلخواهتون رو اعمال کنید

امیدوارم به کارتون بیاد

omid.com
15-08-2006, 20:44
دانلود کردم ولی بعد از نصب اجرا نمیشه .

ممکنه خودتون اجراش کنید

خیلی ضروری ...
سلام

دوست عزیز این برنامه ها نیازی به نصب ندارن من تست میکنم و میزارم تو فروم شما برام بنویسید چه اروری میگیرید تا راهنمایی کنم به احتمال زاد فایل کسری دارید
در مورد پسورد مسنجر هم راه زیاده و توضیحات کامل و همچنین برنامه هاش در تاپیک موجوده باید تاپیک رو بگردید .حتما" به جوابتون میرسید در این مورد زیاد توضیح داده شده

موفق باشید

masoud908
15-08-2006, 21:46
ممنون اميد جان.
در ضمن اقا اميد گل ولش كن اگه نميشه.بيخيالش ميشيم.

layenz
15-08-2006, 22:38
سلام اميد جون

من هر چي گشتم اين فايل هاي كمكي وب ران را گير نياوردم .

ميشه واسم بزاري يا اسم وب ران را به انگليسي بنويسي تا با گوگل بگردم شايد پيدا كردم.

بازم واسه برنامه ها ممنون.

parsbin
15-08-2006, 22:44
ممنون از برنامه هاي خوبتون
يك برنامه هم معرفي كنيد كه بشه تو روم ها تبليغات كرد مثلا pm دسته جمعي فرستاد
يا برنامه اي براي ساخت روبات
ممنون

R e Z a
15-08-2006, 23:26
اینم یک بوتر و روم فلودر

که دارای گزینه های بسیاریست
و خودتون میتونید قسمت های مختلف برنامه رو تنظیم کنید

دارای آپشن های بسیار زیادیه که به جز بوت کردن میتوید روم رو باهاش به هم بریزید و آیدی به روم بفرستید و همینطور آیدی های در انتظار که به روم وارد و خارج کنید همینطور برای تالک در روم و گزینه های بسیاری که باید باهاش کار کنید و بدست بیارید من خودمم یک سریاشو تست نکردم و بدرد دوستان حرفه ایمون میخوره که باهاش کار کنن و از قسمت های مختلفش استفاده ببرن .فرمت قرار دادن آیدیها نیز بصورت اسپیس بین آیدی و پسورد میباشد

نمایی از برنامه

قسمتی از تنظیمات

مربوط به دیدن آیدی های درون روم و ارسال پی ام

لینک دانلود

برنامه خوبیه که میتونید تنظیمات دلخواهتون رو اعمال کنید

امیدوارم به کارتون بیاد

اميد جان خيلي خيلي ممنون
ولي من و خيلي هاي ديگه از اين بونر ها هيجي سر در نمي ياريم . مثلا boot list چیه ؟ ID ها رو کجا بدیم ؟ کلا چه طوری on بشیم ؟ ............................ و الی ماشاالله :biggrin:
ممنون می شم
حالا یه دلایا امنیتی pm بده !! ممـــــــــــــــــــــــ ـنون

omid.com
16-08-2006, 00:01
برنامه ای برای عوض کردن پسورد

omid.com
16-08-2006, 00:07
ممنون اميد جان.
در ضمن اقا اميد گل ولش كن اگه نميشه.بيخيالش ميشيم.
سلام

مسعود جان همچین درستو حسابی وقت گیر نیاوردم که بهش پیله کنم

اگه خدا بخواد یه کاریش میکنم بالاخره

ممنون از انرژی +

;)

omid.com
16-08-2006, 00:09
سلام اميد جون

من هر چي گشتم اين فايل هاي كمكي وب ران را گير نياوردم .

ميشه واسم بزاري يا اسم وب ران را به انگليسي بنويسي تا با گوگل بگردم شايد پيدا كردم.

بازم واسه برنامه ها ممنون.
سلام

عزیز من یه چند تا اسم برات میزارم اگر پیدا کردی که هیچ اگر نکردی بگو تا برات آپ کنم یه سریشون مثل ایناست

VRun
Vbrun60 200 300 و غیره

موفق باشی

omid.com
16-08-2006, 00:11
ممنون از برنامه هاي خوبتون
يك برنامه هم معرفي كنيد كه بشه تو روم ها تبليغات كرد مثلا pm دسته جمعي فرستاد
يا برنامه اي براي ساخت روبات
ممنون
سلام

خیلی از این مدل برنامه توی تاپیک داریم

بگردی پیدا میکنی

از روم اسپمر ها استفاده کن

موفق باشی

omid.com
16-08-2006, 00:15
اميد جان خيلي خيلي ممنون
ولي من و خيلي هاي ديگه از اين بونر ها هيجي سر در نمي ياريم . مثلا boot list چیه ؟ ID ها رو کجا بدیم ؟ کلا چه طوری on بشیم ؟ ............................ و الی ماشاالله :biggrin:
ممنون می شم
حالا یه دلایا امنیتی pm بده !! ممـــــــــــــــــــــــ ـنون
سلام

رضا جان

عزیز آموزش کار با بوترهارو چندین بار تو تاپیک گذاشتیم
این بوتری که مشخص کردی کار باهاش مشگله

ولی اگر با بقیشون که هم توضیح دادنشون وقت کمتری میبره و هم راحت تر میشه استفاده کرد مشگلی داشتی اسم و شماره پستشو برام بذار رو چشم

یکی از بوترای توپ که توی تاپیک نیست الان یه چند روزی میشه کرکش کار نمیکنه کرک جدیدش و گرفتم
به دلایل امنیتی برات تو پیغام خصوصی میفرستم ;)
:biggrin:
موفق باشی

omid.com
16-08-2006, 00:38
برنامه ای برای نشان دادن مشخصات دقیق و کامل از آی پی شما و رنج های نزدیک و...

omid.com
16-08-2006, 00:53
این برنامه ام که نیازی به توضیح نداره
مبنا رو بهش میدید و آیدی های پیشنهادی رو میگیرید
که به کار دوستان کرکر که حتی میتونن به عنوان لیست پسورد هم ازشون استفاده کنن و همینطور بعضی شون برای ساخت میاد

omid.com
16-08-2006, 01:28
برنامه ای برای چک کردن آنلاین بودن

که علاوه بر نشون دادن آی پی خودتون

میتوید چک کنید که شخص مورد نظرتون آنلاین هست یا خیر

صد در صد کار میکنه ولی خوب باید آی پی رو داشته باشید

که برای یک سری کار ها لازم و ضروریه و راهای بدست آوردنشم بسیار توضیح داده شده

R e Z a
16-08-2006, 01:28
سلام

رضا جان

عزیز آموزش کار با بوترهارو چندین بار تو تاپیک گذاشتیم
این بوتری که مشخص کردی کار باهاش مشگله

ولی اگر با بقیشون که هم توضیح دادنشون وقت کمتری میبره و هم راحت تر میشه استفاده کرد مشگلی داشتی اسم و شماره پستشو برام بذار رو چشم

یکی از بوترای توپ که توی تاپیک نیست الان یه چند روزی میشه کرکش کار نمیکنه کرک جدیدش و گرفتم
به دلایل امنیتی برات تو پیغام خصوصی میفرستم ;)
:biggrin:
موفق باشی

اميد عزيز خيلي خيلي ممنون :) :) واقعا لطف داري ! ايشاالله حبران كنم

kazemfdisk
16-08-2006, 12:23
سلام بچه ها
یکی از دوستان این سوال رو پرسیده ممنون میشم جوابشو بدین
آقا من برا psse id از alt+255 استفاده کردم , حالا وقتی میخوام passwordamo عوض کنم errore میده , توی .my account informations nemire حالا موندم چی کار کنم .
توی emile میره ولی بالایی رو نه
چی کار کنم؟
من که فکر میکنم راهی نباشه چون بیشتر اونایی رو که دیدم از الت استفاده میکنن به همین مشکل برخوردن

layenz
16-08-2006, 14:39
سلام

عزیز من یه چند تا اسم برات میزارم اگر پیدا کردی که هیچ اگر نکردی بگو تا برات آپ کنم یه سریشون مثل ایناست

VRun
Vbrun60 200 300 و غیره

موفق باشی

سلام اميد جون

ممنون عزيز بازم شما كه به اينجا يه سر و ساماني ميدي اين اشكان كه ديگه خيلي كم سر ميزنه.

بازم ممنون.

omid.com
16-08-2006, 21:20
اميد عزيز خيلي خيلي ممنون :) :) واقعا لطف داري ! ايشاالله حبران كنم
سلام

رضا جان قربون تو من فقط وظیفه خودمو انجام میدم عزیز ممنون از لصف شما

لاینز جان از شما هم ممنونم لطف دارید

دوستمون هم که در مورد پسور پرسیده بود اگر با این پسورد مشگلی نداره چرا میخواد عوض کنه

در هر حال از مای یاهو امتحان کن البته با استفاده از آلت پسورد جزو پسورد های جنرال شده

برای عوض کردنش بهتره از برنامه های پسور چنجر استفاده کنه
من با یک آیدی امتحان کردم و عوض کرده ولی بخاطر ندارم که کدوم یکی از برنامه ها بود یه چند تا از قوی هاشون رو توی چند صفحه قبل گذاشتم امتحان کن انشا.. که جواب میگیرید

موفق باشید

Y@var
17-08-2006, 17:45
آقا کسی برنامه ای برای دیدن مخفی وبکم دیگران که 100% کار کنه داره؟

bahal20
17-08-2006, 17:55
سلام به همه دوستان خوب این تایپیک
من دیروز ویندوزم رو عوض کردو ووقتی مجددا یاهو مسنجر رو نصب کردم با تعداد زیادی خطاهای جور واجور مواجه شدم که دو نمونه از اونها رو در پایین شاهد هستید.
می خواستم ببینم علتش چیه؟
من تاحالا چنین پیغامهایی نداشتم
با تشکر از همه دوستان با این تایپیک خوب

*NashenaS*
17-08-2006, 18:48
سلام اميد جون

ممنون عزيز بازم شما كه به اينجا يه سر و ساماني ميدي اين اشكان كه ديگه خيلي كم سر ميزنه.

بازم ممنون.
دارمتون.... ;) (از دور)...

bahal20 ...دوست عزيز

از دوستمون Leuven بپرسين ... ايشون هم به همين مشكل گرفتار شده بودن..

پروفايل ايشون:

موفق باشين . :)

D3ViiiL
18-08-2006, 01:36
سلام
من يه مشكل داشتم
يكي از دوستان گفت كه اينجا مطرح كنم

اميدوارم اينجا يكي به دادمون برسه

من پسورد ای دیم رو عوض کردم
بعد از چند روز فراموشش کردم
بعد از اون هم با یه ای دی دیگه لوگین شدم
تو ایمیل اون ای دیم ایمیلهای مهمی داشتم
برای همین باید پسوردش رو دوباره پیدا کنم
اگه میشه کمکم کنید

توجه:
1. مشخصاتی که در هنگام ساختن ای دی وارد کردم رو نیز فراموش کردم
پس نمی تونم از فورگت پسورد استفاده کنم
2. با اون ای دی و پسورد لوگین کردم
پس پسورد در ویندوز ذخیره شده
3. الان با یه ای دی دیگه اومدن
پس خوندن پسورد ستاره ای فایده ای نداره
4. وارد میل باکس هم شدم

چند راه برای پیدا کردن پسورد وجود داره
1. استفاده از تروجانی که تمام پسوردهای موجود در سیستم رو نمایش بده
2. استفاده از برنامه ای که تمام پسوردهای وارد شده رو نمایش بده
3. استفاده از برنامه ای که پسورد تمام ای دی های لوگین شده در سیستم رو نمایش بده
4. استفاده از برنامه ای که دیتا بیس یاهو مسنجر رو نمایش بده
و و و ...................

يكي از دوستان گفته بود به وسيله ي برنامه ي Cain ميشه اين كارو انجام داد
اگه كسي بلده اين كارو انجام بده ممنون ميشم راهنماييم كنه

خواهش میکنم هر راهی به ذهنتون میرسه رو مطرح کنید
اگر هم لینک دانلود یا اسم برنامه ای رو صراق دارید واسم بنویسید
ممنون میشم
با تشکر

Yahoo ID: mehdi_iranboy
هر شب از ساعت 1 تا 3 یا 3:30 هستم

omid.com
18-08-2006, 01:40
سلام به همه دوستان خوب این تایپیک
من دیروز ویندوزم رو عوض کردو ووقتی مجددا یاهو مسنجر رو نصب کردم با تعداد زیادی خطاهای جور واجور مواجه شدم که دو نمونه از اونها رو در پایین شاهد هستید.
می خواستم ببینم علتش چیه؟
من تاحالا چنین پیغامهایی نداشتم
با تشکر از همه دوستان با این تایپیک خوب
سلام

به جهت امنین بالایی که در سرویسهای مسنجر ایجاد شده و احتمالا" شما برنامه ای رو دان کردید و یا به سایتی وارد شدید که در قسمت رجیستری در ارتباط به سیستم سرویس مسنجر مشگل ایجاد کرده که در تعویض ویندوز با نصب مجدد ایراد میگیره دو برنامه ای رو که خواسته از لینک های پایین دانلود کن توضیحاتش هم هست همون جا

البته بهتر میدونم به جهت ویروسی که مسنجر رو جدیدا" آسیب میرسونه سیستم خودتون رو حتی حالا یه فول اسکن از نظر اسپای و اد ور و همچنین ویروس بفرمایید اگر نشد که احتمالا" درست میشه راه قبلی رو امتحان کن

لینک برنامه ها

روی اسکن و کلیک هییر کلیک کنید برنامه ها رو بهتون میده

موفق باشید

omid.com
18-08-2006, 01:49
سلام
من يه مشكل داشتم

اگه میشه کمکم کنید

توجه:
4. وارد میل باکس هم شدم

ممنون میشم
با تشکر

Yahoo ID: mehdi_iranboy
هر شب از ساعت 1 تا 3 یا 3:30 هستم

سلام
اگر دنبتل نرم افزار Cain میگردی ناشناس عزیز این جایی که برات مینویسم اون گذاشته البته راه دیگری هم هست که خود ناشناس الان تو تاپیک هست و براتون مینویسه

من با اجازه باید مرخص بشم

D3ViiiL
18-08-2006, 02:01
نه دوست عزيز
من يه برنامه مي خوام كه پسورد اي دي هاي لوگين شده رو بده

يكي گفته بود با Cain ميشه
من اين برنامه رو دانلود كردم ولي موفق نشدم
اگه مسي ميدوني چطوري ميشه با اين برنامه پسورد اي ديم رو پيدا كنم
ممنون ميشم راهنماييم كنه

اگه نه كه يه برنامه معرفي كنيد
كه اين كار رو انجام بده

در ضمن بعضي از برنامه هاي ريكاوري
فقط پسوردهايي رو ميدن كه بعد از نصب برنامه وارد شده
پس اينجور برنامه ها هم به كار من نميان

لطفا راهنماييم كنيد :sad:

aminspy12
18-08-2006, 02:34
سلام
من يه برنامه براي ديدن وبكم ديگران مي خوام با اسم multi webcam grabber
من هر جا گشتم لينك دانلودشو پيدا نكردم.لطفا كمك كنيد!

Y@var
18-08-2006, 09:26
سلام
من يه برنامه براي ديدن وبكم ديگران مي خوام با اسم multi webcam grabber
من هر جا گشتم لينك دانلودشو پيدا نكردم.لطفا كمك كنيد!

این برنامه دیگه کار نمی ده ... من چند تا از نسخه های مختلفشون رو امتحان کردم فقط چند بار تونست وبکم طرف رو نشون بده اونم مطمئنم خوده طرف Accept کرده
اگه یه برنامه جدیدتر اومده دوستان لطف کنند بزارن

aminspy12
18-08-2006, 11:34
راستي؟
خب پس يه برنامه خوب براي ديدن وبكم ديگران كي سراغ داره؟

vast_vision_office
18-08-2006, 12:09
سلام دوستان
من اين تاپيك رو كامل نخوندم ولي من يه چيزي ديدم خيلي خوشم اومد يه برنامه اي بود كه يكي از افرادي كه تو ليست ادم بود باهاش كار مي كرد گفتم بده گفت نمي دم مي دونيد چي بود؟؟ اين بود كه يهو آف مي شد و يهو آن مي شد همين طوري اين كار رو انجام مي داد ديگه كفري شده بودم متوجه شديد؟؟؟(برنامه اي مي خوام كه يهو آف بشه و يهو آن بشه)

با تشكر
باي

bahal20
18-08-2006, 12:41
دارمتون.... ;) (از دور)...

bahal20 ...دوست عزيز

از دوستمون Leuven بپرسين ... ايشون هم به همين مشكل گرفتار شده بودن..

پروفايل ايشون:

موفق باشين . :)
دوست عزیز از راهنمایی خوبتون متشکرم
با ایشون تماس گرفتم

Honradez
18-08-2006, 13:12
من چجوری میتونم همزمان با دو آیدی وارد بشم؟

سلام.
من چجوری میتونم همزمان با دو آیدی وارد بشم؟

منظورم یکی با یاهو مسنجر و یکی هم با buddy check

با تشکر.

Wisdom
18-08-2006, 14:49
سلام بر كاربران فعال اين تاپيك
اشكان جان بگير تاااااااااااااااااااااااا اااااااا اميد جون

يك سوال
نرم افزار Y! Intai 2 ديگه براي من كار نميكنه
به قول معروف مشكل از گيرنده هستش يا فرسنده

من مشكل دارم يا سرورش مشكل داره
با چند تا ID مختلف لاگين شدم ولي باز هم Invisible ها رو نشون نميده
اگه امكانش هم بود يك برنامه مشابه هم بهم بگيد كه آدم بد هايي كه Invisible ميان رو بشه ديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي اين Y! Intai 2 خيلي خوب بود
نمي دونم چرا كار نميكنه !!!!!!!!!

مرسي دوستان گل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahal20
18-08-2006, 14:58
سلام

به جهت امنین بالایی که در سرویسهای مسنجر ایجاد شده و احتمالا" شما برنامه ای رو دان کردید و یا به سایتی وارد شدید که در قسمت رجیستری در ارتباط به سیستم سرویس مسنجر مشگل ایجاد کرده که در تعویض ویندوز با نصب مجدد ایراد میگیره دو برنامه ای رو که خواسته از لینک های پایین دانلود کن توضیحاتش هم هست همون جا

البته بهتر میدونم به جهت ویروسی که مسنجر رو جدیدا" آسیب میرسونه سیستم خودتون رو حتی حالا یه فول اسکن از نظر اسپای و اد ور و همچنین ویروس بفرمایید اگر نشد که احتمالا" درست میشه راه قبلی رو امتحان کن

لینک برنامه ها

روی اسکن و کلیک هییر کلیک کنید برنامه ها رو بهتون میده

موفق باشید
امید جان سلام
می ترسم اینها بجای درست کردن ارور ویروس بفرستن
آخه توی یه سایتی یک نمونه از این ارورها رو جاسوس معرفی کرده بود
شاید اینها نرم افزار سازنده همین ارور باشن
نظر شما چیه؟

essi99
18-08-2006, 16:10
سلام نرم افزاري مي خام که ش تلفن کسي که بام چت ميکنه يا آف مي زاره بهم بده
متشکرم

vast_vision_office
18-08-2006, 19:20
متشکرم
سلام دوست عزيز
گشتم نبود نگرد كه نيست من چند ماه پيش به طور مداوم دنبالش بودم تا گيرش آوردم ولي اصلا كار نداد شايدم تو ايران جواب نده ولي خلاصه كار نداد اصلا ياهو اگر اين كار رو بشه باهاش كرد ديگه ياهو نيست

با تشكر
باي

Dash Ashki
18-08-2006, 19:32
سلام ...
دوستان يه برنامه خوبي ميتونيد معرفي كنيد كه وقتي طرف چراغ خاموش مياد بالا ..فهميد on در صورتی که off نشون میده
مرسی ;)

soooot
18-08-2006, 20:07
متشکرم
سلام :happy:
فكر ميكنم غير ممكن باشه كه بتونيد مشخصات فردي رو كه براي شما آف گذاشته رو فقط به وسيله آفلاينهاش پيدا كنيد ;)
البته مشخصات كسي رو كه ميل فرستاده باشه رو به راحتي ميشه پيدا كرد ( البته اگر از ياهو ميل براتون ميل فرستاده باشه ) ولي آفلاين رو فكر نميكنم ممكن باشه :blink:
البته ميتونيد آيديي رو كه با اون براتون آف گذاشته شده رو توي اينترنت سرچ كنيد شايد تونستيد سايتهايي رو كه با اين آيدي در اون ها ثبت نام كرده ( مثل سايتهاي دوستيابي يا فروم ها و ... ) رو پيدا كنيد و از طريق اونها آي پيش رو به دست بياريد و باقي قضايا ... :rambo:
ولي در مورد پيدا كردن شماره تلفن شخص مقابل شما ميتونيد از طريق به دست آوردن آي پي اون شخص و پيدا كردن مشخصات آي اس پي اون به آي اس پي مراجه كنيد و شماره شخصي رو كه از طريق اون آي پي كانكت شده رو بگيريد ( البته يا بايد صاحب آي اس پي رو بشناسيد يا از طريق قانوني اقدام كنيد ) :blush:
يه راه ديگه فرستادن نرم افزارهاي جاسوسي براي طرف مقابل هست ( كه براي اين كار فرد مقابلتون بايد مبتدي باشه ) :puke:
يه راه ديگه حك كردن از طريق دستورات داس هست ( البته اگر فرد مورد نظر كامپيوتر امني نداشته باشه و از فاير وال خوبي استفاده نكنه و كامپيوترش داراي پورتهاي باز و ... باشه ) :cool:
يه راه ديگه هم اينه كه از طريق آي پي طرف مقابل ببينيد اون شخص در چه شهريه بعد بريد و ببينيد كدوم كارت اينترنت در اون شهر هست كه وقتي به قسمت مديريت اكانتش وارد ميشيد شماره تلفن هايي رو هم كه با اون كانكت شدن رو مينويسه بعد شما ميتونيد يه دونه از اون كارت بخريد و يوزر پسوردش رو برداريد و اون كارت رو به شخص مورد نظر بديد بعد از اولين باري كه شخص مقابل از طريق اون كارت به اينترنت كانكت ميشه ميتونيد به قسمت مديريت اكانت اون كارت بريد و ببينيد با چه شماره اي كانكت شده :rolleye:

kazemfdisk
18-08-2006, 20:35
سلام ...
دوستان يه برنامه خوبي ميتونيد معرفي كنيد كه وقتي طرف چراغ خاموش مياد بالا ..فهميد on در صورتی که off نشون میده
مرسی ;)
برنامه Y!int برای همین کاره دیگه

kazemfdisk
18-08-2006, 20:37
آقا دیدید وقتی با یاهو مسنجر به صورت مخفی وارد میشیم کسی نمیفهمه به صورت عادی ولی هنگامی که میخاهیم از یاهو خارج بشیم با اینکه اینیزیبل اومدیم بالا ولی واسه طرف میگه که فلانی اف شد که این ضایع هستش
حالا نمیشه کاری کرد که این مشکل برطرف بشه بدون هیچ برنامه ای

Dash Ashki
18-08-2006, 21:16
برنامه Y!int برای همین کاره دیگه

درسته...
این برنامه زیاد جالب نیست
برنامه ای که همزمان بشه از مسنجر استفاده کرد...نه اینکه از مسنجر sign out بشی و با اون برنامه sign in و این کار رو ادامه بدی...
در ضمن تو این برنامه چطور بایستی همه اد لیستا رو وارد کرد...دونه دونه وارد کردن یکمی مشکله
......................
اشکان جان برنامه ای نیست...منتظرم داداشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

Wisdom
19-08-2006, 02:23
ادامه پست 1974

من از اين آدرس ها استفاده ميكردم

scs.msg.yahoo.com
scsc.msg.yahoo.com
scsb.msg.yahoo.com
scsa.msg.yahoo.com

ولي الان هيچ كدوم كار نميكنه !!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ardalan shahabi
19-08-2006, 19:05
یه سوال درباره ی یاهو مسنجر داشتم من وقتی می خوام تو چت روم با کسای دیگر چت کنم یاهو مسنجر ارور می ده درحالی که وقتی بادوستام چت میکنم همچین مشکلی نیست باید چکار کنم؟

omid.com
19-08-2006, 19:24
سلام دوستان
من اين تاپيك رو كامل نخوندم ولي من يه چيزي ديدم خيلي خوشم اومد يه برنامه اي بود كه يكي از افرادي كه تو ليست ادم بود باهاش كار مي كرد گفتم بده گفت نمي دم مي دونيد چي بود؟؟ اين بود كه يهو آف مي شد و يهو آن مي شد همين طوري اين كار رو انجام مي داد ديگه كفري شده بودم متوجه شديد؟؟؟(برنامه اي مي خوام كه يهو آف بشه و يهو آن بشه)

با تشكر
باي
سلام

برنامه ای که میخواید توی تاپیک هست چند بار گذاشتم

اسمش هست

Y!Buddy Annoyer

R e Z a
19-08-2006, 19:24
موضوعات ، مشكلات و معرفی های مربوط به ياهو مسنجر ...

omid.com
19-08-2006, 19:28
امید جان سلام
می ترسم اینها بجای درست کردن ارور ویروس بفرستن
آخه توی یه سایتی یک نمونه از این ارورها رو جاسوس معرفی کرده بود
شاید اینها نرم افزار سازنده همین ارور باشن
نظر شما چیه؟
سلام

آدرس هایی که براتون نوشتم دقیقا" مربوط به ارورهایی که سیستم به شما داده برای مطمئن شده میتونید قبل از اجرا با ویروس یابهای آنلاین چک کنید

موفق باشید

omid.com
19-08-2006, 19:30
سلام

چند تا از دوستان هم در مورد اینویسیبل ها سوال داشتن که توی صفحات قبل هم چندین بار توضیح دادم و هم چند تا برنامه در این مورد گذاشتم

و این که نمیشه با یک آیدی هم زمان هم در مسنجر و در برنامه دیگر آن باشید چون در هر حال از سرورهای یاهو استفاده میکنن

موفق باشید

omid.com
19-08-2006, 20:17
سلام

رنج مورد نظر و پروتکل انتخابی خود را معین کنید و سپس استارت

پورت اسکنر

Wisdom
19-08-2006, 20:29
اميد جان شما پست هاي من رو كامل مطالعه نكرديد
من با سرور ها مشكل دارم

همين الان با Y! Intai 2 تست كن
اگه كار كرد بگو من نام كاربري ام رو عوض كنم !!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخي كردم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.com
19-08-2006, 20:30
با این برنامه میتوید امتیاز ویس رو از قربانی صلب کنید

نحوه کارش هم که از شکل پیداست

Dash Ashki
19-08-2006, 21:35
امید جان نمیدونم به سوال من جواب دادی یا نه(پست1986)
یعنی همزمان نمیشه...
در ضمن چطور همه اد لیستها رو بیارم داخل برنامه...
تک تک آوردن خیلی وقت گیره...(حدود 250 اد لیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
راهی نیست بشه از لیست ادهای مسنجر یه بکآپ گرفت و اونو تو برنامه وارد کرد..

R e Z a
19-08-2006, 22:01
امید جان نمیدونم به سوال من جواب دادی یا نه(پست1986)
یعنی همزمان نمیشه...
در ضمن چطور همه اد لیستها رو بیارم داخل برنامه...
تک تک آوردن خیلی وقت گیره...(حدود 250 اد لیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
راهی نیست بشه از لیست ادهای مسنجر یه بکآپ گرفت و اونو تو برنامه وارد کرد..

Dash Ashki
19-08-2006, 22:25

ممنون رضا جان... :)

.....................

fingulii
20-08-2006, 08:16
سلام به همه مهندسان گرامي ........ بچه ها يه برنامه نيست كه بفهميم طرف داره با كي چت ميكنه الان ؟؟؟؟....

Dash Ashki
20-08-2006, 09:07
رضا جان این برنامه مثل اینکه یه قسمت رو نداره واین ارور رو میده

مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kazemfdisk
20-08-2006, 11:32
fingulii اینو دیگه فکر نکنم بشه مگه بری به سیتم طرف نفوذ کنی والا

*NashenaS*
20-08-2006, 12:27

.... تبریک می گم 200 صفحه ای شدن این تاپیک رو ....

سلام دادا....

ببخشید دیر دیدم درخواستت رو... این هم این فایلی که می خای:

بزارش توی همون فلدری که توش بقیه فایل ها هستن...

موفق باشی. :)

kazemfdisk
20-08-2006, 12:31
یهخ برنامه که کل ocx ها رو داشته باشه به نظرتون چیه بعضیی ها کامل نیست و همیشه جواب نمیده

Dash Ashki
20-08-2006, 14:51
.... تبریک می گم 200 صفحه ای شدن این تاپیک رو ....

سلام دادا....

ببخشید دیر دیدم درخواستت رو... این هم این فایلی که می خای:

بزارش توی همون فلدری که توش بقیه فایل ها هستن...

موفق باشی. :)

سلام داداش... :)

منم تبریک میگم به خاطر 200 صفحه شدن تاپیک ;)

اینی که معرفی کردی KewlButtonz.ocx جواب نمیده یه z اضافه داره تو اسمش ;)
مرسی از زحمتت :)

Wisdom
20-08-2006, 17:04
ادامه پست 1974

من از اين آدرس ها استفاده ميكردم

scs.msg.yahoo.com
scsc.msg.yahoo.com
scsb.msg.yahoo.com
scsa.msg.yahoo.com

ولي الان هيچ كدوم كار نميكنه !!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه بار درخواست دادم
آدرس سرور ديگه اي به جزء اين ها وجود نداره ؟؟؟؟؟

LeBron
20-08-2006, 17:58
یه سوال چه جوری میتونم تاریخ تولدی که تو یاهو وارد کردمو عوض کنم؟

hamedmotevali
20-08-2006, 18:16
سلام
من تو یاهو 8 یه مشکل دارم. موقع Sign In خیلی طول میکشه و بعضی از مواقع اصلا وارد نمیشه.
میخاستم بد.نم کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

LeBron
20-08-2006, 20:43
لطفا به سوال من بجوابید مهمه برام

R e Z a
20-08-2006, 21:46
سلام
من تو یاهو 8 یه مشکل دارم. موقع Sign In خیلی طول میکشه و بعضی از مواقع اصلا وارد نمیشه.
به خاطر plug-ins ها هستش . غیر فعالشون کن خوب می شه :)

R e Z a
20-08-2006, 21:48

سه بار درخواست دادم
آدرس سرور ديگه اي به جزء اين ها وجود نداره ؟؟؟؟؟

R e Z a
20-08-2006, 21:51

اين فايل رو در c:/windows/system32 سیو کن .
موفق باشی

hamedmotevali
20-08-2006, 23:56
به خاطر plug-ins ها هستش . غیر فعالشون کن خوب می شه :)
يه نمه توضيح نميدي چطوري غير فعال كنم؟
ممنون

kazemfdisk
21-08-2006, 00:07
یه سوال چه جوری میتونم تاریخ تولدی که تو یاهو وارد کردمو عوض کنم؟

عزیزم هیچ راهی وجود نداره مگه اینکه یاهوت پولی باشه وگرنه نمیتونی عوض کنی اگر میشد که خیلی توپ بود

hamedmotevali
21-08-2006, 00:13
عزیزم هیچ راهی وجود نداره مگه اینکه یاهوت پولی باشه وگرنه نمیتونی عوض کنی اگر میشد که خیلی توپ بود
منم خيلي گشتم پيدا نكردمو فكر نكنم بشه اونو تغير داد.

kazemfdisk
21-08-2006, 00:41
اصلا نمیشه هیچ راهی نداره مگه ایمیلت رو پولی کنی

R e Z a
21-08-2006, 00:46
يه نمه توضيح نميدي چطوري غير فعال كنم؟
ممنون

بزن رو plug-ins
بعد یکی یکی همه رو disable یا remove کن .

omid.com
21-08-2006, 00:52
سلام داداش... :)

منم تبریک میگم به خاطر 200 صفحه شدن تاپیک ;)

اینی که معرفی کردی KewlButtonz.ocx جواب نمیده یه z اضافه داره تو اسمش ;)
مرسی از زحمتت :)
سلام

همونی رو که اشکان برات گذاشته رو بعد از ریختن توی سیستم 32 اگر جواب نداد یه کپی هم بریز کنار خود برنامه باز اگر جواب نداد باید رجیسترش کنی .بعضی مواقع نیاز دارن که نسخه جدیدشون رو بریزی که به جای آن میتونی رجیستر کنی
این کارم میتونی با برنامه VBregsever انجام بدی

یکی دو نمونه از این برنامه در تاپیک هست خود این که اسمشو برات نوشتم در انجمن معرفی نرم افزار گذاشتم بگردی پیداش میکنی

باز اگر نشد که دیگه غیر ممکنه بگو تا برات دوتا از کدهای همریتمشو بذارم تا بریزی

موفق باشی

omid.com
21-08-2006, 01:06
بزن رو plug-ins
بعد یکی یکی همه رو disable یا remove کن .
سلام

رضا جان اونی که دوست داشتمو پیدا نکردم ولی یکی برات فرستادم که تعطیل کنه

یه سر به پیغامات بزن

موفق باشی
;)

omid.com
21-08-2006, 01:15
آکانت لوکر

که نیازی به توضیح نداره

khaiyam
21-08-2006, 01:51
آکانت لوکر
چكار ميكنه يعني چه بلايي سره طرف مياد

Wisdom
21-08-2006, 02:01
رضا جام مرسي بابيت اون آدرس سرور ها
ولي اون ها هم كار نكردن

انگار ياهو دست به خونه تكوني اساسي زده !!!!!!1

omid.com
21-08-2006, 02:24
اینم یک برنامه برای ارسال شکلک های یاهو

omid.com
21-08-2006, 02:26
چكار ميكنه يعني چه بلايي سره طرف مياد

سلام

این برای قفل کردن آیدی بکار میره

یعنی فردی که در نظر دارید برای مدتی آیدیش قفل میشه و نمیتونه لاگین کنه

موفق باشید

khaiyam
21-08-2006, 02:36
مرسي من چطوري با اين بوتر ها لاگين بشم

omid.com
21-08-2006, 02:42
ویرایش شد

پست اشتباه

omid.com
21-08-2006, 02:43
رضا جام مرسي بابيت اون آدرس سرور ها
ولي اون ها هم كار نكردن

انگار ياهو دست به خونه تكوني اساسي زده !!!!!!1

بیا عزیز اینم سرورهای یاهو در ضمینه های مختلف

جمع آوری از سعید یاهو تولز

omid.com
21-08-2006, 02:51
مرسي من چطوري با اين بوتر ها لاگين بشم

بازم سلام

عزیز اگر منظورت اینه که چطوری باهاشون کار کنی که آموزش کار با بوتر ها چندین بار در تاپیک گذاشته شده

در مورد لوگین کردن هم همینطور

منظور شما رو درست متوجه نشدم

ولی برای این که بوتر ها لوگین شن باید زبان سیستمتون رو روی یونایتد استید یعنی امریکا (انگلیسی مربوط به امریکا) قرار بدید و یه سری فایل های وب رو داشته باشید تاپیک رو بگردید جواب خودتون رو میگیرید

اگر منظورتون بوتر خاصیه از لحاظ طرز کار برام اسمش و شماره پست رو بنویسید

موفق باشید

omid.com
21-08-2006, 03:04
با این برنامه میتونید آیدیتون رو از اد لیست دیگران پاک کنید

omid.com
21-08-2006, 03:32
کار اصلی برنامه البته اسکن پورت های باز هست

ولی کار های دیگر رو نیز برای شما انجام میده
به توضیحات سازنده توجه کنید

ok peeps all you do is hit listen then copy n paste the link into an instant message
and send to your victim then when they click it will give you their ip
then u hit close and it sends em to a lil page ...also included is a simple but fast portscanner

omid.com
21-08-2006, 04:02
اینم یک برنامه جالب که به شما نشون میده
اگر کسی بخواد از وضعیت استاتوس شما با خبر بشه و یا شما رو بوت کنه
برنامه برای شما مشخص میکنه و پاکت های ارسالی رو در یک فرم دیگه در خود برنامه نگه میداره

و جلوگیری میکنه

____________________________________ Messenger Monitor V1.0.0

- This program was made by AST867 in VB6

- This program will let you know if somebody is trying to get your
status or boot you. Just open it up and keep it open! I have not
included all the Packets in the packet deffinition of this program, so
just wait for the future releases!!

omid.com
21-08-2006, 05:40
اینم یک فیلم آموزشی

هک کردن آیدی یاهو

mrt2007
21-08-2006, 11:30
اميد جان ميشه يه برنامه بهم معرفي كني كه بتونم با دادن شماره تلفن طرف آي دي شو پيدا كنم يا برعكس

kazemfdisk
21-08-2006, 12:17
اميد جان ميشه يه برنامه بهم معرفي كني كه بتونم با دادن شماره تلفن طرف آي دي شو پيدا كنم يا برعكس
اینو دیگه نشنیده بودم نه نمیشه

mrt2007
21-08-2006, 12:30
اینو دیگه نشنیده بودم نه نمیشه
بله عزيزم چنين نرم افزاري وجود داره مثل telsenderمنتها اين نرم افزار من دچار مشكل شده

bahal20
21-08-2006, 14:03
سلام
من با نسخه آزمایشی 8 این مشکل رو داشتم ولی الان با نسخه فولش مشکلی ندارم

khaiyam
21-08-2006, 15:33
اگز مكان داره آموزش هايي كه گفته شده را مجددا بهم پام خصوصي بزنيد آخه تعداد صفحات خيلي هست

alonelytree
21-08-2006, 17:42
سلام دوستان من يه فيك پيج براي ياهو ميخوام كه مار كنه ...توي فروم سيرچ كردم ولي چيزي پيدا نكردم...توي همين تاپيك هم تا 50 صفحه قبل رو 3/2 ساعت خوندم ولي چيزي پيدا نكردم....لطف كنيد يهفيك پيج برامون بزاريد.

mehdi_vsgh
21-08-2006, 19:14
ميشه اين پچي كه همراه ياهو مسنجر 8 هستش را يكي بهم بده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kazemfdisk
22-08-2006, 00:02
مهدی جان کدوم پچ؟

R e Z a
22-08-2006, 00:37
ميشه اين پچي كه همراه ياهو مسنجر 8 هستش را يكي بهم بده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برايتون آپ كردم :)

alonelytree
22-08-2006, 02:03
سلام دوستان من يه فيك پيج براي ياهو ميخوام كه مار كنه ...توي فروم سيرچ كردم ولي چيزي پيدا نكردم...توي همين تاپيك هم تا 50 صفحه قبل رو 3/2 ساعت خوندم ولي چيزي پيدا نكردم....لطف كنيد يهفيك پيج برامون بزاريد.

D3ViiiL
22-08-2006, 05:23
سلام دوستان
من هنوز نتونستم مشكلم رو حل كنم
كسي نميتونه به داد ما برسه :sad:

سلام
من يه مشكل داشتم

اگه میشه کمکم کنید

توجه:
4. وارد میل باکس هم شدم

ممنون میشم
با تشکر

Please Help Me :sad:

mehdi_vsgh
22-08-2006, 10:09
مهدی جان کدوم پچ؟

همون پچ مولتي ياهو را ميگم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LeBron
22-08-2006, 19:34
تجربه به من ثابت کرده بتای هیچی رو دانلود نکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
22-08-2006, 22:04
كسي پچ مولتي ياهو 8 را نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soda
22-08-2006, 22:22
اوه اوه
چقدر عصباني هست اين آقا مهدي :tongue:
اينم پچ
كار خودمه
تو كافي نت روي Yahoo! Messenger 8.0.0.683 امتحان كردم و جواب داد :)

AK1
22-08-2006, 22:31
soda جان پچ شما رو دانلود كنيم ببينم چيطوره كارات شاهكاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
23-08-2006, 08:14
Soda جان عالي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه وقتي بي كار ميشم ميشينم آهنگ همراه با اين پچ رو گوش ميدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soda
23-08-2006, 08:23
Soda جان عالي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه وقتي بي كار ميشم ميشينم آهنگ همراه با اين پچ رو گوش ميدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
قابلي نداشت
آهنگش رو من هم خيلي بهش علاقه دارم ;)

Wisdom
23-08-2006, 08:34
دوستان يك سوال
در حال حاضر بهترين راه براي ديدن افراد Invisible توي ياهو چي هستش

البته به جزء BuddyCheck و Y! Intai 2 و درخواست دادن به كنفرانس

اين نرم افزار ها ديگه كار نمي كنن

Soda
23-08-2006, 08:45
Buddy Check نسخه چند داري ؟

Wisdom
23-08-2006, 08:49

mehdi_vsgh
23-08-2006, 12:07
اوه اوه
اينم پچ
كار خودمه

دستت درد نكنه عالي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sunboy454
23-08-2006, 12:35
Patch to Remover ADs

Patch to Enable Multi Login

both of them work with the last version (8.0.0.701) ;;l

*NashenaS*
23-08-2006, 13:28
سلام دوست عزيز
از حضور جنابعالي سوالي داشتم مي خواستم بدانم كه چه مي توانم در آواتار يا هو عكس خودم را قرار بدهم
از زحمات شما متشكرم

از آوتار های خود یاهو می شه استفاده کرد و همچنین خودتون می تونید بسازید.

Yahoo! Avatars

An Avatar is an image that you create to represent yourself online. You can change the clothes, accessories and hairstyles to reflect who you are and what you look like. You can also use your Avatar to express your mood.

Enabling Yahoo! Avatars

================================================== =============

Display Images

اگه عکس های خود یا هر عکس دیگه ای از روی کامپیوتر خودتون رو می خایید آپلود کنید به این روش هست:

موفق باشین. :)

star_blue
23-08-2006, 15:21
سلام دوستان
مي خواستم بدونم اين كرك براي مولتي كردن مسنجر ويروس نيست ؟
آخه يه دونه به ما دادن تروجان بود. از دوستاني كه از اين كرك استفاده كردن بگن اين ويروس هست يا نه؟
موفق باشيد
باي

Soda
23-08-2006, 16:11
نه تروجان نداره
خيالت راحت

MOHAMMAD2010
23-08-2006, 18:50
وقتي فاميل رو در Yahoo Mail عوض ميكنيم از ما زيپ كد ميخواد بايد چي بنويسم

Soda
23-08-2006, 19:15
بنويس
12345

MOHAMMAD2010
23-08-2006, 20:43
soda جان ممنون

Dj Sasan
24-08-2006, 00:29
بابا این یا هو مسنجر من حدود یک هفته است که وصل نمی شه؟ من چیکار کنم!؟؟ :sad:

omid.com
24-08-2006, 01:25
سلام

توی این چند روزه 40 تا 50 تا از دوستان کد های مربوط به فیلم رو میخواستن که اگر میخواستم در پیغام خصوصی براشون بفرستم خیلی طول میکشید
این جا براتون میزارم انشا.. که به کارتون بیاد
داخل کد ها لینک ثبت آیدیها هم موجود میباشد

موفق باشید

Hossein_Bahal
24-08-2006, 03:31
ممنون اميدجان .

فقط يه سوال :

چه طور ميشه تنظيم كرد كه ايدي و پسورد به ادرس موردنظر ما فرستاده بشه .

من كه با اين قسمتش مشكل دارم .

ممنون ميشم كمك كني .

viper-max
24-08-2006, 04:04
من يه اي دي داشتم ولي يكي هكش كرد

در مورد چيزايي كه اون موقع براي ياهو نوشتم چيزي يادم نمياد

و من پسوورد قديميشو دارم . كاري ميشه كرد . :blush:

اگه نه چه جوري انتقام بگيرم :devil:

omid.com
24-08-2006, 06:37
ممنون اميدجان .

فقط يه سوال :

چه طور ميشه تنظيم كرد كه ايدي و پسورد به ادرس موردنظر ما فرستاده بشه .

من كه با اين قسمتش مشكل دارم .

ممنون ميشم كمك كني .
سلام

دوست عزیز

دقیقا" که باز بینی کنید مشخصه شما هنگامی که میخواهید کد رو وارد کنید آیدی خودتون رو مینویسید ضمن اینکه بایستی آیدی از میل رو هم داشته باشید
با دقت که ریزه کاری ها رو ببینید متوجه مطلب میشید چون پاسخ با اون ارسال میشه

ضمنا" با این میتونید کارهای دیگری هم بکنید که........

:happy:
موفق باشید

موفق باشید

omid.com
24-08-2006, 06:39
من يه اي دي داشتم ولي يكي هكش كرد

در مورد چيزايي كه اون موقع براي ياهو نوشتم چيزي يادم نمياد

و من پسوورد قديميشو دارم . كاري ميشه كرد . :blush:

اگه نه چه جوري انتقام بگيرم :devil:
سلام

نه عزیز از راه مثالمت آمیز نمیشه کاری کرد

مگر اینکه شما آیدی خودتون رو مجدد کرکر کنی

موفق باشی

star_blue
24-08-2006, 13:50
يه فيلم بود واسه كرك ياهو اين يه كد مي خواد كه من توي صفحه ها ديدم اما بعد كه اومدم دنبالش پيدا نكردم دوستان اگه كمك كنن آدرس صفحه يا لينك دانلود رو بدن مرسي

Hossein_Bahal
24-08-2006, 17:43
سلام

دوست عزیز

دقیقا" که باز بینی کنید مشخصه شما هنگامی که میخواهید کد رو وارد کنید آیدی خودتون رو مینویسید ضمن اینکه بایستی آیدی از میل رو هم داشته باشید

موفق باشید

موفق باشید
اميدجان ميتوني يه جور ديگه توضيح بدي ؟!

من كه چيزي سر در نياوردم . :blink: :blink:

ببخشيدا

hamid03
24-08-2006, 21:14
من بلد نیستم با یاهو مسنجر چت کنم لطفا برام توضیح بدید

layenz
25-08-2006, 00:57
سلام

دوست عزیز

موفق باشید

موفق باشید

سلام اميد جون

براي اينكار بايد آدرس ايميل mail داشته باشيم چون من هر چي روي يكي از آيدي هام نامه را باز كردم اتفاقي نيفتاد

و بدون هيچ چيز خاصي باز شد البته من از طرف يك آيدي ديگم از ياهو فرستادم ولي كار نكرد.

بايد براي قسمتي كه نامه را سند مي كنم از جستجو گر فاير فكس استفاده كنم.

توي فيلم اون با يك آيدي ديگه وارد mail شد ولي توي قسمت از طرف كسي كه ميل را زده آيدي ديگه اي وارد

كرد كه پسوند mail نداشت .

ميشه يكم بيشتر توضيح بدين لطفا"

mrt2007
25-08-2006, 02:47
دوستان يه راه براي بدست آوردن پسورد ياهو بدون استفاده از برنامه هايي مثل Magic ps مي خواستم.لطفا راهنماييم كنيد.

Setareh 2006
25-08-2006, 05:48
ببخشيد من از هك هيچ چي نميدونم !

مي خواستم بدونم آيا اين امكان وجود داره كه با داشتن آي پي آدرس يك شخص ، ردش رو بگيريم و بفهميم كه چه سايت ها و كلا كجا ها ميره ؟

اگه اين امكان وجود داره ، بفرمايين چطوري ميشه اين كار رو كرد ؟

آيا افرادي كه مثل من هيچ چي از هك نميدونن ميتونن اين كار رو بكنن ؟

j0l6
25-08-2006, 06:26
در جواب شما باید بگم که با داشتن ای پی شخص میشه فهمید از کجای دنیا داره چت میکنه و میشه رو سیستمش تروجان ریخت که در این صورت تمام سیستم قربانی رو میتونی کنترل کنی ( ولی تروجا ریختن رو سیستم همیشه ساده نیست ) اموزشش تو انجمن هستش سرچ کنی پیداش میکنی . زیاد سیستم هک نکن گناه داره بیچاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

Setareh 2006
25-08-2006, 06:31
در جواب شما باید بگم که با داشتن ای پی شخص میشه فهمید از کجای دنیا داره چت میکنه و میشه رو سیستمش تروجان ریخت که در این صورت تمام سیستم قربانی رو میتونی کنترل کنی ( ولی تروجا ریختن رو سیستم همیشه ساده نیست ) اموزشش تو انجمن هستش سرچ کنی پیداش میکنی . زیاد سیستم هک نکن گناه داره بیچاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

خيلي از توجه شما ممنونم

راستش من قصد مزاحمت براي كسي رو ندارم .

من خودم ميتونم كشورش رو بفهمم ولي ميخواستم بدونم كه چه سايت هايي رو نگاه ميكنه و كلا ردش رو دنبال كنم ببينم كجاها ميره ، همين !

K053_LSH_KV90
25-08-2006, 07:56
قابل توجه شما- اگه آي پي يه نفر رو داشتي باشي مثل اينه كه آدرس خونه اون رو داشته باشي! حالا ديگه بستگي به علم و قدرت و عقل شما داره كه چه طور وارد خونه اون فرد بشي !

اگه آي پي فرد مقابلتو داشته باشي و بتوني با استفاده از حفره هايي كه در كامپيوتر اون وجود داره وارد كامپيوترش بشي ديگه ميتوني هر كاري كه به فكر ميرسه انجام بدي !.درست مثل اينكه پشت سيستم خودت باشي !

ميتوني وارد Ie بشي و در قسمت history بگردي كه تو چه سايت هايي ميره !
----------------------------------------------------------------------------------------
يه راه ديگه هم هست البته مخصوص آدم هاي زرنگ - اگه به سيستم طرف مقابلت دسرسي داره يه كيسه (ديسكت) بگير و كوكي هاي اونو كپي كن !!! بعد بيا خونه اين كوكي ها رو به اپرا ايمپروت كن بعد برو تو كوكي اديتور اونجا ميتوني آدرس تمام سايت هايي كه طرف مقابل شما به انها وارد شده رو ببني حتي مهمتر از همه ميتوني ه جاي اون وارد قسمت كاربري بشه و ببيني كه اونجا چي كار مي كنه با كي ميگرده يا اصلا چه كارست!

ReZa DN
25-08-2006, 10:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كسي نميدونه چه جوري ميشه YIntai رو دوباره فعال كرد؟الان هيچي نشون نميده اگه كسي مثله اين برنامه اي سراغ داره معرفي كنه

Wisdom
25-08-2006, 11:08
اينجا مطرح كردم ولي انگار كسي چيزي نميدونه

ما هم منتظريم

Setareh 2006
25-08-2006, 18:19
قابل توجه شما- اگه آي پي يه نفر رو داشتي باشي مثل اينه كه آدرس خونه اون رو داشته باشي! حالا ديگه بستگي به علم و قدرت و عقل شما داره كه چه طور وارد خونه اون فرد بشي !

اگه آي پي فرد مقابلتو داشته باشي و بتوني با استفاده از حفره هايي كه در كامپيوتر اون وجود داره وارد كامپيوترش بشي ديگه ميتوني هر كاري كه به فكر ميرسه انجام بدي !.درست مثل اينكه پشت سيستم خودت باشي !

ميتوني وارد Ie بشي و در قسمت history بگردي كه تو چه سايت هايي ميره !
----------------------------------------------------------------------------------------
يه راه ديگه هم هست البته مخصوص آدم هاي زرنگ - اگه به سيستم طرف مقابلت دسرسي داره يه كيسه (ديسكت) بگير و كوكي هاي اونو كپي كن !!! بعد بيا خونه اين كوكي ها رو به اپرا ايمپروت كن بعد برو تو كوكي اديتور اونجا ميتوني آدرس تمام سايت هايي كه طرف مقابل شما به انها وارد شده رو ببني حتي مهمتر از همه ميتوني ه جاي اون وارد قسمت كاربري بشه و ببيني كه اونجا چي كار مي كنه با كي ميگرده يا اصلا چه كارست!

راستش من اصلا از چت استفاده نميكنم و آي پي رو هم از طريق ايميل دارم .

آيا از اين طريق هم ( يعني داشتن آي پي از طريق ايميل ) ميشه وارد سيستم شد ؟

آيا من كه هيچ چي از هك نميدونم ، ميتونم اين كار رو ياد بگيرم يا اينكه كار مشكليه ؟

اگر يادگيريش زياد سخت و حرفه اي نيست ، لطفا بگين كدوم قسمت رو بايد مطالعه كنم ؟

faramoosh shode
25-08-2006, 18:33
سلام!
کسی میتونه بگه که چه جوری میشه IP یک شخص رو به دست آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :biggrin:

متشکرم.

Don`t Forget me!!!!ِ

Dj Sasan
25-08-2006, 23:52
بابا این یا هو مسنجر من حدود یک هفته است که وصل نمی شه؟ من چیکار کنم!؟؟
کسی چیزی نمی دونه؟

*NashenaS*
26-08-2006, 00:17
راستش من اصلا از چت استفاده نميكنم و آي پي رو هم از طريق ايميل دارم .

آيا از اين طريق هم ( يعني داشتن آي پي از طريق ايميل ) ميشه وارد سيستم شد ؟

آيا من كه هيچ چي از هك نميدونم ، ميتونم اين كار رو ياد بگيرم يا اينكه كار مشكليه ؟

اگر يادگيريش زياد سخت و حرفه اي نيست ، لطفا بگين كدوم قسمت رو بايد مطالعه كنم ؟
دوست من سلام...

نصيحه بنده به خانم ها اين هست كه وارد اين مقوله ها نشن... مگه مجبور باشن... شما هم اگه خانم تشريف دارين براتون صدق مي كنه!

اما اگه به هر حال استعدادش رو دارين و مهم تر از همه چيز دوست دارين ياد بگيرين بايد 1- ابتكار داشته باشين 2- خودتون بيشتر چيز ها رو امتحان كنين...

به هر صورت تاپيك زير هم كمك بزرگي مي تونه باشه براي شروع:

.. بحث ها و معرفی ها در مورد هک و نفوذ به شبکه و سیستم های عامل ...

faramoosh shode عزيز...
در صفحات قبل اين بار ها توضيح داده شده (حدود صفحات 40) و در تاپيكي كه بالا هم داده شد اين كار ذكر شده...

بابا این یا هو مسنجر من حدود یک هفته است که وصل نمی شه؟ من چیکار کنم!؟؟
کسی چیزی نمی دونه؟
اگر از فايروال استفاده مي كنين تنظيماتش رو چك كنين كه مبادا به عنوان برنامه مخرب در ليست رفته باشه...

موفق باشين. :)

omid.com
26-08-2006, 03:36
سلام اميد جون

براي اينكار بايد آدرس ايميل mail داشته باشيم چون من هر چي روي يكي از آيدي هام نامه را باز كردم اتفاقي نيفتاد

و بدون هيچ چيز خاصي باز شد البته من از طرف يك آيدي ديگم از ياهو فرستادم ولي كار نكرد.

بايد براي قسمتي كه نامه را سند مي كنم از جستجو گر فاير فكس استفاده كنم.

توي فيلم اون با يك آيدي ديگه وارد mail شد ولي توي قسمت از طرف كسي كه ميل را زده آيدي ديگه اي وارد

كرد كه پسوند mail نداشت .

ميشه يكم بيشتر توضيح بدين لطفا"
سلام
دوست عزیز و همینطور حسین عزیز

من براتون نوشتم که به فیلم که نگاه کنید مشخصه که کجا باید آیدی خودتون و کجا آیدی طرف رو بنویسید اصلا" مشخصه نوشته از فلانی به فلانی یعنی در صفحه ای که باید کد رو بزنیئ بالای نوشته To که آیدی خودتون و دو سطر پایین تر هست form که آیدی طرف رو مینویسید
در مورد آیدی دیگر هم نوشتم که باید در سایت mail.r اید ی درست کنید

K053_LSH_KV90
26-08-2006, 08:58
مهم ip هست كه داري ! كله مي خواد اگه كله داشته باشي خيلي راحت ميتوني ياد بگيري ! قسمت خاصي نداره ! قسمت مهندسي اجتماعي !

parsbin
26-08-2006, 10:33
من دنبال يك مقاله يا آموزش درباره اين هستم كه با دونستن ip و port هاي باز يك سيستم چه كارهايي ميشه انجام داد
و آموزشش البته
ممنون ميشم اگر دوستان راهنمايي كنند

bahal20
26-08-2006, 14:16
اوه اوه
اينم پچ
كار خودمه
این پچ برای حذف تبلیغات یاهو مسنجر هست!؟
یا کار دیگه ایی می کنه؟

layenz
26-08-2006, 14:26
سلام
دوست عزیز و همینطور حسین عزیز

من براتون نوشتم که به فیلم که نگاه کنید مشخصه که کجا باید آیدی خودتون و کجا آیدی طرف رو بنویسید اصلا" مشخصه نوشته از فلانی به فلانی یعنی در صفحه ای که باید کد رو بزنیئ بالای نوشته To که آیدی خودتون و دو سطر پایین تر هست form که آیدی طرف رو مینویسید
در مورد آیدی دیگر هم نوشتم که باید در سایت mail.r اید ی درست کنید

ممنون اميد جون كه توضيح دادي

ولي من آيدي در mail.ru هم درست كردم و ايميل زدم ازطريق سايتي كه معرفي كرده بودي و اون كدي را گذاشته

بودي را فرستادم به يك آيدي خودم در ياهو در ياهو نامه آمد ولي بدون هيچ چيز خاصي باز شد اگه امكان داره اون

كدي را كه گذاشته بودي خودت چك كن كار مي كنه يا نه چون من همه ي مراحل را طبق فيلم انجام دادم.

بازم يك دنيا تشكر.

AK1
26-08-2006, 14:26
bahal20 عزيز اگه پست بالاش رو نگاه مي كرديم وضوع مولتي ياهو بود نه تبليغات البته چند صفحه قبل تر برنامه حذف تبليغات معرفي شده
اين هم كه سودا جان داده براي باز شدن چند تا ياهو مسنجر هست كه عاليه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahal20
26-08-2006, 15:22
ممنون دوست عزیز
اون پچ برای حذف تبلیغات رو دیده بودم منتهی فکر می کردم برای یاهو8 جواب نمی ده

Dj Sasan
26-08-2006, 17:13
از فایر والم استفاده نمی کنم :sad: !؟

khaiyam
27-08-2006, 00:46
اگر آي ديم رو يكي هك كرد را قفل كرد و .... چكار كنم كه دوباه نجات پيدا كنم اگر آي دي كسي را با همين آي دي لاكري كه شما معرفي كرده بوديد قفل كنيم مي فهمه كه من بودم چقدر طول مي كشه كه با يك بوتر لاگين بشيم يعني چند دقيقه طول مي كشه

alonelytree
27-08-2006, 01:27
ممنون اميد جون كه توضيح دادي

ولي من آيدي در mail.ru هم درست كردم و ايميل زدم ازطريق سايتي كه معرفي كرده بودي و اون كدي را گذاشته

بودي را فرستادم به يك آيدي خودم در ياهو در ياهو نامه آمد ولي بدون هيچ چيز خاصي باز شد اگه امكان داره اون

كدي را كه گذاشته بودي خودت چك كن كار مي كنه يا نه چون من همه ي مراحل را طبق فيلم انجام دادم.

بازم يك دنيا تشكر.

دقيقا من هم اين مشكل رو دارم

star_blue
27-08-2006, 02:28
سلام دوستان
مي خواستم بدونم توي يا هو 8.0 قسمت share از كجا قابل دسترس . مثلا من مي خوام از فايل هاي share شده يه نفر استفاده كنم چه جوريه
مرسي
باي

hessaml
27-08-2006, 02:34
سلام دوستان
میخواستم بدونم چطوری میشه پس ورد یک آی دی دیگرو بدست اورد؟
اگه برنامه ای برای این کار وجود داره منون میشم بذارید برای دانلود
:blush:

Setareh 2006
27-08-2006, 07:32
دوست من سلام...

نصيحه بنده به خانم ها اين هست كه وارد اين مقوله ها نشن... مگه مجبور باشن... شما هم اگه خانم تشريف دارين براتون صدق مي كنه!

اما اگه به هر حال استعدادش رو دارين و مهم تر از همه چيز دوست دارين ياد بگيرين بايد 1- ابتكار داشته باشين 2- خودتون بيشتر چيز ها رو امتحان كنين...

به هر صورت تاپيك زير هم كمك بزرگي مي تونه باشه براي شروع:

.. بحث ها و معرفی ها در مورد هک و نفوذ به شبکه و سیستم های عامل ...

faramoosh shode عزيز...
در صفحات قبل اين بار ها توضيح داده شده (حدود صفحات 40) و در تاپيكي كه بالا هم داده شد اين كار ذكر شده...

اگر از فايروال استفاده مي كنين تنظيماتش رو چك كنين كه مبادا به عنوان برنامه مخرب در ليست رفته باشه...

موفق باشين. :)

دوست عزیز آیا تاپیکی هست که مطالب رو به صورت ابتدایی یعنی از صفر شروع کرده باشه .

من به شدت در این زمینه مبتدی هستم .

BioHazard
27-08-2006, 08:54
سلام
ناشناس جان چه عیبی داره
اتفاقا خانوم ها تو یک سری مسائل بهتر از آقایون هستند

khaiyam
27-08-2006, 11:32
اگر آي ديم رو يكي هك كرد را قفل كرد و .... چكار كنم كه دوباه نجات پيدا كنم اگر آي دي كسي را با همين آي دي لاكري كه شما معرفي كرده بوديد قفل كنيم مي فهمه كه من بودم چقدر طول مي كشه كه با يك بوتر لاگين بشيم يعني چند دقيقه طول مي كشه

كسي نيست كه جواب بده راستي اگر يك برنامه داريد كه كساني كه اينويزيبل آن ميشن رو نشون بده ميدونم اين سوال خيلي خيلي تكراري اما اگر مكان داره جواب بديد

kazemfdisk
27-08-2006, 11:36
آقا دیشب با یکی از دوستان داشتک چت میکردم که بهم میگفت هر موقع کیلک میکنم توی پنجره مثلا میخوام شکلک انتخاب کنم
پنجره بسته میشه
به نظر شما مشکل از چی بوده دوباره هم نصب کرد ولی فایده نداشت

kazemfdisk
27-08-2006, 12:15
یه سوال دیگر هم دارم که اینه که وقتی با یاهو به صورت مخفی وارد میشیم کسی متوجه ما نمیهش به صورت پیش فرض ولی هنگامی که به همان صورت اینویزیبل خارج میشیم باز به طرف نشون میده که فلانی آف شد که این ضایع هستش راهی وجود نداره
که در خود یاهو مسنجر بشه این کار رو کرد که وقتی اینویزیبل اومدیم بالا دیگه وقتی خارج شدیم اد لیستهای انم نفهمن
ممنون
اینا به صورت پیش فرض و بدون نرم افزار

K053_LSH_KV90
27-08-2006, 12:19
Good invissible cheker : Ressie-Check-
---------------------------------------------