PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31]

Ship Storm
07-11-2012, 22:17
چرا یاهو نمیزاره روم برم؟
خطای:
Signing in to chat took longer than expected. please try again later.
میاد!

وین هم عوض کردم نه به خاطر این. ولی بازم میاد.

مشکل از شبکه اینترنت شما هست
با وی پی ان تست کنید و یا با یک شرکت ارائه دهنده اینترنت امتحان کنید

M@hdi-B
08-11-2012, 18:53
سلام

چند وقتیه کل کانتکت هام حذف شدن چند نفری رو اد کردم دوباره ولی بعد از چند روز دوباره حذف می شن چی کار کنم؟ :sq_3:

hosein_a
09-11-2012, 19:26
سلام
من مسنجرم مشکل پیدا کرده بود و توش نمیرفت تو ویندوز7 بودم!البته از میل میرفت
قبلش من یه vpnگرفته بودم که مجبور به تغییرات در کانکشنم شدم و همین تغییرات باعث شد که دیگه تو مسنجر نره!هرچیم مسنجرو پاک کردم و ورزن های دیگه ای نصب کردم فایده نداشت!
مجبور شدم ویندوز را دوباره نصب کنم و مشکلم حل شد!
گفتم شاید به دردتون بخوره:11:

M0naa
17-11-2012, 09:16
سلاااااااااااام من یه سری فونت نصب کردم اما بعد نصبش تو مسنجر پیامای فارسی رو برام مرع مربع میزنه میشه کمکم کنید باید چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghaioom
17-11-2012, 10:05
سلاااااااااااام من یه سری فونت نصب کردم اما بعد نصبش تو مسنجر پیامای فارسی رو برام مرع مربع میزنه میشه کمکم کنید باید چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم ctrl + t رو میزدی قسمت فونت میومد یا گزینه T بزرگ نوشته فونتشو تغییر بده.

یا یاهو دوباره نصب کن.

M A S 0 U D
17-11-2012, 12:05
سلام خدمت دوستان گرامی
سوال من اینه که آیا تو یاهو مسنجر می تونم در مورد مثلا مسائل کامپیوتری یا موبایل و اینترنت و ... چت کنم؟
منظورم اینه که روم فارسی خاصی هست که بشه اطلاعات رد و بدل کرد؟

Ship Storm
18-11-2012, 22:23
فکر کنم ctrl + t رو میزدی قسمت فونت میومد یا گزینه T بزرگ نوشته فونتشو تغییر بده.

یا یاهو دوباره نصب کن.
فونت ها استاندارد نیستن و مشکل دارند
باید از فونت های استاندارد و معتبر استفاده کنید

Ship Storm
18-11-2012, 22:24
سلام خدمت دوستان گرامی
سوال من اینه که آیا تو یاهو مسنجر می تونم در مورد مثلا مسائل کامپیوتری یا موبایل و اینترنت و ... چت کنم؟
منظورم اینه که روم فارسی خاصی هست که بشه اطلاعات رد و بدل کرد؟

روم فارسی برای این زمینه و=جود نداره و فکر میکنم فقط یک بخش انگلیسی در این زمینه هست

behrouz_hh
20-11-2012, 18:05
سلام دوستان ، زمانی که میخوام با یاهو مسنجر لاگین کنم و وارد آی دیم بشم ، بعد چند ثانیه خطا می ده که : " نمی تونه وارد یاهو بشه اتصال اینترنتی رو چک کنید " ، اینترنت رو هم چک می کنم ایرادی نداره ، زمانی که توسط خود یاهو ایراد یابی می کنم این گزارش رو میده :
possible Problem With Secure [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگه از طریق اینترنت اکسپلورر وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شده ، تا مطمئن شوید که سیستم و اینترنت شما با سایتهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلی نداره.
با اینترنت اکسپلورر هم می تونم وارد سایت یاهو شده و لاگین کنم، ولی باز موقع لاگین با مسنجر همین ایراده تکرار می کنه ، بعد چندین بار لاگین غیر موفق ( مثلا 10و20 بار و حتی بیشتر ) زمانی که وارد یاهو شده و لاگین میشم FireWall ویندوزم اتوماتیک OFF میشه !!
قبل لاگین به یاهو فایروال ویندوزه OFF می کنم ولی یاز تاثیری نداره و همون خطا را میده ، اگه اطلاعاتی در این مورد دارید لطفا راهنمایی کنید . ممنون.

hhhh_1360
21-11-2012, 03:12
سلام به دوستان عزیز من ویندوز 8 نصب کردم و آخرین ورزن یاهو مسنچر نصب کردم ولی یک مشکل دارم یاهو مسنچر voice call و video call غیر فعال هست چیکار کنم

kases
21-11-2012, 04:13
سلام

شما از انتی ویروس کسپرسکی استفاده میکنید؟؟؟
اگه جواب مثبته این پست ببنیید جواب شما مطلب شماره 1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه جواب منفیه که باید بقیه دوستان نظر بدن:31:

solo8
24-11-2012, 13:33
سلام

چطور میشه این پیغام آن و آف شدن یکی از کانتکت هامو نشونم نده یاهو...طرف روزی n بار آن و آف میشه نمیخوام گوشه صفحه بیاد آن شده آف شده...

مهرسا1
24-11-2012, 13:34
آخرین نسخه یاهو العان چنده؟

Eblis 2011
24-11-2012, 13:59
آخرین نسخه یاهو العان چنده؟

نسخه 11.5 ......

Ship Storm
26-11-2012, 21:25
ورژن 11 که نسخه نهایی اون 0.228 US هست

farhad101
30-11-2012, 04:20
کمک، من ویندوز 8 نصب کردم، وقتی میرم تو یاهو مسنجر بعد از اینکه sign in میشم، پیغام yahoo stopped working میده. چیکار کنم؟!؟!

shi rin
30-11-2012, 16:56
بچه ها یکی کمک کنه . دیروز حدود 2000 تا فونت انگلیسیی و فارسی برای نرم افزار ورد ریختم توی پوشه فونت ویندوز بعد وقتی به یاهو وصل شدم آفلاینهامو و پیامهامو مربع مربع نشون میده که وقتی کپیشون میکنم توی یه فایل تکست ظاهر میشن چطور درستش کنم ؟

ŞHÍЯÍŃ
03-12-2012, 15:06
سلام امروز برام یه مشکلی پیش اومده هر چقدر پسوورد آی دیم رو میزنم لاگین نمیشه!!:(

caps lock رو چک کردم زبون رو چک کردم نمیشه !!

پیغامی که میده رو چک کردم میگه اکانت قفل شده!!دو تا آی دیم هم همینطوری شده!!

من اطلاعاتی که داده بودم رو یادم رفته!! :((

Ship Storm
06-12-2012, 22:01
سلام امروز برام یه مشکلی پیش اومده هر چقدر پسوورد آی دیم رو میزنم لاگین نمیشه!!:(

caps lock رو چک کردم زبون رو چک کردم نمیشه !!

پیغامی که میده رو چک کردم میگه اکانت قفل شده!!دو تا آی دیم هم همینطوری شده!!

من اطلاعاتی که داده بودم رو یادم رفته!! :((

اگر چند بار اطلاعات رو اشتباه وارد کنید اکانت شما برای مدتی بسته میشه
شما اگر پسورد رو یادتون رفته باید از طریق سوال های امنیتی که در زمان ایجاد آی دی انتخاب کردید پسورد فراموش شده رو بازیابی کنید

kaivanika
08-12-2012, 21:56
قابلیت video call چرا عیر فعال شده تا چند روز پیش فعال بود

ask_bl
08-12-2012, 23:14
قابلیت video call چرا عیر فعال شده تا چند روز پیش فعال بود
Kaspersky نصبه رو سیستم؟

mmarjan
08-12-2012, 23:58
سلام
لطفا راهنماییم کنید
تازه ویندوز عوض کردم(البته محبور شدم و الان کلی حالم گرفتست که هیچی نصب ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مسنجری که برام نصب شده تا میام آی دی و پس و میزنمو وارد میشم این پیعامو میده :
System: You are using an old version of Yahoo! Messenger. Please upgrade to the latest version.

این مسنجرمه : 94 Yahoo Messenger 11.0.0.1751

آیا باید یه نسخه ی دیگه نصب بشه؟!

ask_bl
09-12-2012, 00:12
سلام
لطفا راهنماییم کنید
تازه ویندوز عوض کردم(البته محبور شدم و الان کلی حالم گرفتست که هیچی نصب ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مسنجری که برام نصب شده تا میام آی دی و پس و میزنمو وارد میشم این پیعامو میده :
System: You are using an old version of Yahoo! Messenger. Please upgrade to the latest version.

این مسنجرمه : 94 Yahoo Messenger 11.0.0.1751

آیا باید یه نسخه ی دیگه نصب بشه؟!

سلام
آخرین ورزن: Yahoo! Messenger 11.5.0.228
آپدیتش کنین

Golbarg01
09-12-2012, 01:45
سلام
چجوری می تونیم اطلاعات یک آیدی مثل تاریخ ساخت اون آیدی و سال تولد صاحب آیدی و همینطور جنسیتش رو بفهمیم؟

kaivanika
09-12-2012, 01:52
Kaspersky نصبه رو سیستم؟

بله کاسپر نصبه

وب کم هم که میگیرم بعد چند ثانیه تصویر طرف هنگ میکنه و دیگه تکون نمیخوره

ask_bl
10-12-2012, 00:04
بله کاسپر نصبه

وب کم هم که میگیرم بعد چند ثانیه تصویر طرف هنگ میکنه و دیگه تکون نمیخوره
پس Video call دارین!؟
شما یه بار مسیر زیر رو از Kaspersky برین و تیک یاهو (و همینطور oovoo رو که با اونم مشکل دارین) رو بردارین:

kaivanika
10-12-2012, 02:12
مرسی درست شد . ولی واسه oovoo هیچی تعریف نشده یعنی اونجا وجود نداره که تیکش رو بردارم . به هر حال خیلی ممنونم

gama
15-12-2012, 10:37
یه مشکلی از دبشب برام بوجود اومده:وقتی مسنجرو اجرا میکنم لاگین میشم ولی گزینه ی چت روم از تب مسنجر اصلا نیست برنامه رو دوباره نصب کردم نشد ورژن جدید نصب کردم نشد بعد از نصب بار اول که لاگین میشم این گزبنه توی تب مسنجر هست ولی وقتی انتخاب میکنمش ارور میده و کلا این گزینه پاک میشه.کسی راه حلی داره؟

esfhost
15-12-2012, 11:05
یه مشکلی از دبشب برام بوجود اومده:وقتی مسنجرو اجرا میکنم لاگین میشم ولی گزینه ی چت روم از تب مسنجر اصلا نیست برنامه رو دوباره نصب کردم نشد ورژن جدید نصب کردم نشد بعد از نصب بار اول که لاگین میشم این گزبنه توی تب مسنجر هست ولی وقتی انتخاب میکنمش ارور میده و کلا این گزینه پاک میشه.کسی راه حلی داره؟

دوسته عزیز چت روم از یاهو حذف شد
از تاریخ 14دسامبر یعنی دیروز یاهو کلا چت روم را برداشته است

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

gama
15-12-2012, 11:11
خوب به سلامتی این مشکل جهان اسلام هم ختم به خیر شد

iOS
15-12-2012, 11:37
خوب به سلامتی این مشکل جهان اسلام هم ختم به خیر شد

این تصمیم خود یاهو هست و ربطی به جهان اسلام نداره و برای همه جهان هست
به این تاپیک برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید

mohammad.ef
17-12-2012, 14:03
سلام
برای چت صوتی ، یاهومسنجر بیشتر ترافیک مصرف میکنه یا اسکایپ ؟

Ship Storm
21-12-2012, 20:44
سلام
برای چت صوتی ، یاهومسنجر بیشتر ترافیک مصرف میکنه یا اسکایپ ؟

سلام
آنچنان فرق نداره ولی اسکایپ به دلیل کیفیت بهتر ترافیک بیشتری مصرف داره

reza8137
22-12-2012, 21:21
سلام

من وقتی میخوام وارد یاهو چت روم بشم و وقتی روم رو انتخاب میکنم اررو میده و مینویسه error chat

ویندوز هم عوض کردم ولی جواب نداد و مشکل همچنان پابرجاست

کسی میدونه باید چیکار کنم؟

thx

مهرسا1
22-12-2012, 21:44
سلام من وقتی میخوام وارد یاهو چت روم بشم و وقتی روم رو انتخاب میکنم اررو میده و مینویسه error chat ویندوز هم عوض کردم ولی جواب نداد و مشکل همچنان پابرجاست کسی میدونه باید چیکار کنم؟ thx دوست عزیز یاهو چت روم هاشو بسته و دیگه نمیشه تو روم های یاهو چت کرد ویندوز شما هم مشکل نداشته شما میتونین چت روم های رایگان نیم باز استفاده کنین موفق باشین

Atghia
27-12-2012, 14:35
سلام دوستان خیلی مرتبط با مسنجر نیست اما جای بهتری پیدا نکردم لطفا کمک کنید و راهنمایی بفرمایید
من دوتا ادرس ایمیل دارم واسه جفتش این مشکل پیش اومده وقتی میخوام ساین این کنم بااینکه مطمئنم پسورد رو درست وارد میکنم یه کد میاد که باید وارد کنم و بعد ازاینکار یکی اون سوالاتی رو که زمان بوجود اوردن یوزر انتخاب کرده بودم میپرسه! و ازاونجایی که من یادم نمیاد جواب رو چی نوشته بودم دسترسی به ایمیلم ندارم:n29:
الان مشکل از کجاست؟ راهکار چیه؟:n28:

ask_bl
27-12-2012, 17:28
سلام دوستان خیلی مرتبط با مسنجر نیست اما جای بهتری پیدا نکردم لطفا کمک کنید و راهنمایی بفرمایید
من دوتا ادرس ایمیل دارم واسه جفتش این مشکل پیش اومده وقتی میخوام ساین این کنم بااینکه مطمئنم پسورد رو درست وارد میکنم یه کد میاد که باید وارد کنم و بعد ازاینکار یکی اون سوالاتی رو که زمان بوجود اوردن یوزر انتخاب کرده بودم میپرسه! و ازاونجایی که من یادم نمیاد جواب رو چی نوشته بودم دسترسی به ایمیلم ندارم:n29:
الان مشکل از کجاست؟ راهکار چیه؟:n28:
سلام
فکر میکنم به دلیل اینکه با آی پی های متفاوت میخواستین وارد شین، ازتون سوال امنیتی رو میپرسه
باید جواب بدین!
یا از ایمیل دومتون که بهش دادین برای فعال کردن استفاده کنین (اگر داده باشین).

Atghia
27-12-2012, 21:29
سلام
فکر میکنم به دلیل اینکه با آی پی های متفاوت میخواستین وارد شین، ازتون سوال امنیتی رو میپرسه
باید جواب بدین!
یا از ایمیل دومتون که بهش دادین برای فعال کردن استفاده کنین (اگر داده باشین).

اخه این دیگه چجورشه!
من فقط با اینترنت گوشی با یه برنامه ایمیل وارد شدم بعداز اون بار بعد با پی سی دیگه رام نداد! اخه اینکه نمیشه من ایمیل رو هزار سال قبل ساختم چه میدونم فرضا اسم کتاب مورد علاقه رو اون زمان چی نوشتم!!:n28:

نه ایمیل دوم وارد نکردم:n30:
راه دیگه ای نداره؟:n27:

binaafarin
28-12-2012, 00:54
دوستان منم مشکل لاگین دارم
با دو تا ایدی تست کردم وارد نشد
ولی از طریق صفحه ایمیل ها وارد میشه
ایا راهی بغیر از عوض کردن ویندوز وجود داره
فکر میکنم بخاطر استفاده از اولترا سوزف مشکل بوجود اوممده

hosein_a
29-12-2012, 15:06
دوستان منم مشکل لاگین دارم
با دو تا ایدی تست کردم وارد نشد
ولی از طریق صفحه ایمیل ها وارد میشه
ایا راهی بغیر از عوض کردن ویندوز وجود داره
فکر میکنم بخاطر استفاده از اولترا سوزف مشکل بوجود اوممده

سلام
تغییرات کانکشن ویندوزتون ریخته بهم باید به حالت اولیه بیاریدش در غیر اینصورت ویندوزا عوض کنید

Mr_100_dolari
29-12-2012, 17:09
دوستان اگر یه آی دی از طرف یاهو بسته بشه کلا دلیلش اینکه اون آی دی با برنامه ریجستر شده یا اینکه با دو تا آپی مختلف از یه کامپوتر باهاش آن شدی ؟

نه با ایمیل دوم نه با سوال امنیتی برنمیگرده و کلا سوخته (باید چی کارکرد ؟) نمیشه به خود یاهو میل زد ؟

ممنون

Ship Storm
03-01-2013, 15:36
دوستان اگر یه آی دی از طرف یاهو بسته بشه کلا دلیلش اینکه اون آی دی با برنامه ریجستر شده یا اینکه با دو تا آپی مختلف از یه کامپوتر باهاش آن شدی ؟

نه با ایمیل دوم نه با سوال امنیتی برنمیگرده و کلا سوخته (باید چی کارکرد ؟) نمیشه به خود یاهو میل زد ؟

ممنون

چیزی به اسم سوختن برای آی دی ها شناخته شده نیست و با سوالات امنیتی اون آی دی برمیگرده مگر به دلایل نقض قوانین مثل اسپم و یا مواردی این چنین
شما میتونید با yahoo coustomer care از طریق قسمت ارتباط با ما خود سایت یاهو با شرکت تماس داشته باشید و تقریبا ظرف مدت 24 ساعت پاسخگو هستند

maryamtop
04-01-2013, 19:46
سلام دوستان من ورزن 11 یاهو مسنجرو نصب کردم برنامه فری گیتم گرفتم .وقسمت پ ر و ک س ی یاهورو فعال کردم ولی بازم نمیتونم وارد یاهو مسنجر بشم این پیغام را میده troubleshooter
مشکل کجاست چیکار باید بکنم؟

Ship Storm
04-01-2013, 23:03
سلام دوستان من ورزن 11 یاهو مسنجرو نصب کردم برنامه فری گیتم گرفتم .وقسمت پ ر و ک س ی یاهورو فعال کردم ولی بازم نمیتونم وارد یاهو مسنجر بشم این پیغام را میده troubleshooter
مشکل کجاست چیکار باید بکنم؟

قسمت پ / روک // سی رو غیر فعال کنید چون پورت ها رو مخابرات بسته
یاهو مسنجر در حال حاضر مشکلی نداره که میخواین از این روش استفاده کنید
به راحتی باز میشه

maryamtop
05-01-2013, 01:03
قسمت پ ر و کس ی غیر فعال کردم ولی باز نمیشه.چندتا ایدی مختلفم امتحان کردم فایده نداره:n03:

maryamtop
05-01-2013, 01:05
ممکن ربطی به ورژن اینترنت اکسپلورم داشته باشه؟

maryamtop
05-01-2013, 01:11
ممکن ربطی به ورژن اینترنت اکسپلورم داشته باشه؟یا شماره ای که باهاش کانکت میشم به نت ؟من باشماره هوشمند کانکت میشم

V E S T A
06-01-2013, 13:29
ممکن ربطی به ورژن اینترنت اکسپلورم داشته باشه؟یا شماره ای که باهاش کانکت میشم به نت ؟من باشماره هوشمند کانکت میشم

سلام اینترنت اکسپلورر شما سایتی رو باز میکنه ؟ بخاطر استفاده از ------ ممکنه تیک ------ تو تنظیمات ie اضاقه بشه هم یاهو مسنجر هم ie رو چک کنید تیک مربوط به ------ وجود نداشته باشه..

internet explorer >>option>>connection>>setting>>proxy server تیک نداشته یاهو هم قسمت messenger >>connection performances اولین گزینه رو انتخاب کنید

maryamtop
06-01-2013, 23:58
نه تو اینترنت اکسپلور تیک نداره.هر کاری میکنم باز نمیشه ایدی جدیدم ساختم بازم باز نشد

Ship Storm
11-01-2013, 07:29

یکی از همین مشکلات بر میگرده به شبکه ، شمارتون رو عوض کنید احتمال خیلی قوی مشکل باید برطرف بشه

lord legolas
14-01-2013, 18:19
سلام
من یه بار تو قسمت مکالمات یاهووم نمیدونم چی کار کردم که همه مکالمات (converstion) رو کامل نشون میداد.یعنی مثل پیش فرضش که هر صفحه 25 تا از پیام هارو نشون میده و باید بزنی next page نبود.همه پیام ها تو یه صفحه بود
اما حالا هر کار میکنم نمیدونم چه دکمه ای رو زدم
اگه میشه کمکم کنین

solo8
26-01-2013, 00:34
سلام

این یاهو من پی ام گذاشتم برا یکی از دوستام ولی نمیدونم چرا پی امم نه تو Conversation هست نه تو هیسنوری...جالب اینجاست که جوابمو هم نداده یعنی فک میکنم بهش نرشیده...

علتش چی میتونه باشه که من آف هام برا این شخص نمیره؟

bking
28-01-2013, 21:26
دوستان یاهو مسنجر من قسمت چت برای چت روم اداره ؟!ورژن اخرشه !!

Ship Storm
31-01-2013, 22:53
دوستان یاهو مسنجر من قسمت چت برای چت روم اداره ؟!ورژن اخرشه !!

قابلیت چت روم ها همگی حذف شدند طی ماه اخیر توسط خود شرکت یاهو

bobbyrash
02-02-2013, 01:26
پس Video call دارین!؟
شما یه بار مسیر زیر رو از Kaspersky برین و تیک یاهو (و همینطور oovoo رو که با اونم مشکل دارین) رو بردارین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دمت گرم عجب مخی ... منم این مشکلو داشتم با راهنمایی شما حل شد ... ایول

coocooliii
11-02-2013, 17:13
سلام
من 2 روزه میخوام با یاهو مسنجر 11 فینال لاگین کنم نمیشه با چند تا ایدی یاهو هم امتحان کردم این ارور رو میده:n28:

Golbarg01
18-02-2013, 12:55
سلام دوستان
من یه آیدی قبلا داشتم حالا می خوام باهاش تو یاهو مسنجر لاگین کنم ولی وقتی می خوام لاگین شم یه صفحه لاگین یاهو مسنجر در مرورگر باز میشه و ازم یوزر پسورد رو می خواد وقتی اونو وارد می کنم ازم سوال امنیتی رو که موقع ساخت این ایدی جواب دادم رو می خواد ولی من یادم نیست چی جواب داده بودم!
راهی نیست که بشه وارد یاهو مسنجر شد بدون جواب دادن این سوال؟:n27:

ツツツ
25-02-2013, 23:36
سلام
من 2 روزه میخوام با یاهو مسنجر 11 فینال لاگین کنم نمیشه با چند تا ایدی یاهو هم امتحان کردم این ارور رو میده:n28:

دقیقا مشکل من هم همینه!
کسی راه حلی نداره؟

رویا123
04-03-2013, 13:26
سلام. تو یه تایپیک دیگه هم مشکلمو مطرح کردم. من از فیلتر شکن استفاده کردم. بعد از اون یاهو مسنجرم باز نمیشه. چجوری باید درستش کنم. لطفا راهنمایی کنید.

رویا123
04-03-2013, 13:27
دقیقا مشکل من هم همینه!
کسی راه حلی نداره؟
منم این مشکلو هم دارم. واسه منم همین ارور رو میده. تازه الانم که به خاطر استفاده از فیلتر شکن همون ورژن ده هم باز نمیشه.

amiretto
16-03-2013, 16:15
سلام دوستان
من يك يه هته اي هست دچار مشكل سفيد نشون دادن پنجره پيامهاي ارسالي و دريافتي شدم
يعني پيام ها رد و بدل ميشه اما خودم چيزي نميبينم
ظاهرا خيليا اين مشكل رو داشتن و روشهاي زيادي مطرح شده و مشكلشون حل شد
اما من نمي دونم چرا هيچ كدوم جواب نداده
من روشهاي زيز زو امتحان كزدم
1-چك كردن رجيستري كه دوستان گفتن تو بخش zone 0,1,2,3,4 وجود دارن و چيري ديگر نيست
2-اجراي regsvr32 jscriptو regsvr32 vbscript.dll و .. در cmd با موفقيت
نصب و حذف yahoo messenger ,IE و Java آخرين ورژنها نصب شدند
چك كردن ويروس و بدافزار با Antimalvare byte و kaspersky اپديت شده و حذف ويروسهاي شناخه شده
و در IE گزينه هاي زير فعال بودند
Script ActiveX.controls marked safe for scripting"- enable
"Scripting - Active scripting" - enable
"Scripting of Java applets" - enable
و همچنين از Yahoo! Messenger Tweaker هم استفاده كزدم برا فيكس كردن اين مشكل
اما هيچ كدوم نشد

مشخصات: باهو مسنحر 11.5 ويندوز 7 -64 بيتي- اينترنت اكسپلورر 10

واقعا كلافه و خسته شدم
كسي هست كه راهي بدونه من انجام بدم
لطفا كمك كنيد

V E S T A
16-03-2013, 16:56
دقیقا مشکل من هم همینه!
کسی راه حلی نداره؟

یه مدتی هست که سرویس های یاهو جی میل و skype مشکل پیدا کردن برای یاهو چند بار امتحان کنید باز میشه

اگر باز نشد.اگر از فیل...شک.. هم استفاده کرین مسیر زیر زو نگاه کنید که تیک نداشته باشه. ممکنه مشکل از فایروال

یا کم بودن سرعت نت هم باشه

سلام. تو یه تایپیک دیگه هم مشکلمو مطرح کردم. من از فیلتر شکن استفاده کردم. بعد از اون یاهو مسنجرم باز نمیشه. چجوری باید درستش کنم. لطفا راهنمایی کنید.

چک کنید pro...server درمسیر زیر تیک نداشته باشه:

internet explorer >>option>>connection>>setting>>proxy server تیک نداشته باشه یاهو هم قسمت messenger >>connection performances اولین گزینه رو انتخاب کنید

سلام دوستان
من يك يه هته اي هست دچار مشكل سفيد نشون دادن پنجره پيامهاي ارسالي و دريافتي شدم
يعني پيام ها رد و بدل ميشه اما خودم چيزي نميبينم
ظاهرا خيليا اين مشكل رو داشتن و روشهاي زيادي مطرح شده و مشكلشون حل شد
اما من نمي دونم چرا هيچ كدوم جواب نداده
من روشهاي زيز زو امتحان كزدم
1-چك كردن رجيستري كه دوستان گفتن تو بخش zone 0,1,2,3,4 وجود دارن و چيري ديگر نيست
2-اجراي regsvr32 jscriptو regsvr32 vbscript.dll و .. در cmd با موفقيت
نصب و حذف yahoo messenger ,IE و Java آخرين ورژنها نصب شدند
چك كردن ويروس و بدافزار با Antimalvare byte و kaspersky اپديت شده و حذف ويروسهاي شناخه شده
و در IE گزينه هاي زير فعال بودند
Script ActiveX.controls marked safe for scripting"- enable
"Scripting - Active scripting" - enable
"Scripting of Java applets" - enable
و همچنين از Yahoo! Messenger Tweaker هم استفاده كزدم برا فيكس كردن اين مشكل
اما هيچ كدوم نشد

مشخصات: باهو مسنحر 11.5 ويندوز 7 -64 بيتي- اينترنت اكسپلورر 10

واقعا كلافه و خسته شدم
كسي هست كه راهي بدونه من انجام بدم
لطفا كمك كنيد

به نظر من بعداز آنیستال کردن مسنجر، از رجیستری هم تمام Data،Value،Keys مرتبط با یاهو رو پاک کنید (البته مسئولیت پاک کردنشون با خودتونه:n26:) من بعد از اینکه این مشکل

برام پیش اومد بعد از آنیستال کردن و پاک کردن کامل یاهو و پوشه های مرتبط با یاهو در ویندوزم ..وارد رجیستری شدم و هر چیزی که مرتبط با یاهو بود رو پاک کردم بعد با Antimalware

آپدیت شده سیستم رو اسکن کردم دستوراتی که گفتین رو هم اجرا کردم بعد ie رو آنیستال کردم .. که بالاخره مشکلم با آنیستال کردم ie و بعد از اون ری استارت کردن ویندوز حل شد ،( بعد از ری استارت

کردن ویندوز اول یاهو رو نصب کنید (فایل set up هم دوباره از جای دیگه دانلود کردم)) .. بعد از اون که مطمئن شدم مشکل حل شده تست کردم با نصب دوباره Ie مشکل سفید شدن دیگه پیش نیومد.

یک بار هم که دوباره سفید شد با اسکن کامل Antimalware (آپدیت شده)یه trojan malware پیدا شد تو رجیستری که بعد از پاک شدن مشکل حل شد.

amiretto
17-03-2013, 21:04
نه با اين كارم مشكل حل نشد
مشكل فقط از ياهو نيست
مشكل ظاهرا اساسي تره
تازه متوجه شدم چنين مشكلي رو با gadgets ها هم دارم اونام در نمايش مشكل دارند

كسي هست راهنمايي كنه ؟؟؟
واقعا اعصابمو خرد كرد

hamidchi
17-03-2013, 21:19
دوستان منم بعضی وقتا مشکل وارد نشدن با ایدی رو از طریق یاهو دارم که این طور برطرف میشه مال من
میرم از مرورگر وارد ایمیل یاهو با همون ایدی میشم ، بعد ازم میخاد یه کد تصویری رو وارد کنم که بعد از اون وارد ایمیل میشه ، بعد از این قضیه مشکل با مسنجر هم حل میشه !!1

a6543210
27-03-2013, 19:06
دوستان نمی دونم به کدوم کلید دستم خود و موقع چت هم چی دکمه اینترو می زنم متن نمی ره و یه خط می ره پایینتر و مجبورم روی دیکه سند کلیک کنم!
راحل بگین عین قدیم بشه و با اینتر متن بپره بالا!:n06:

a6543210
28-03-2013, 18:49
دوستان نمی دونم به کدوم کلید دستم خود و موقع چت هم چی دکمه اینترو می زنم متن نمی ره و یه خط می ره پایینتر و مجبورم روی دیکه سند کلیک کنم!
آقا یکی اینو دریابنه داره می ره رو اعصاب!!!:n23:

V E S T A
28-03-2013, 19:55

سلام

وارد آیدی خودتون بشین و از تب های بالا Messenger رو انتخاب و وارد قسمت Messages بشین و تیک رو مثل عکس زیر روی sends the message

Beta
09-04-2013, 23:02
نرم افزاری هست که بشه آی دیه خودتو از ادلیست بقیه پاک کنی ؟؟!

V E S T A
09-04-2013, 23:43
سلام اسم نرم افزار رو یادم نیست ولی ازین لینک میتونید پاک کنید البته قبلش روی یه آیدی از طرف خودتون تست کنید

(قبلا یکبار درست کار نکرد غیر از یکبار بقیه موارد که من امتحان کردم راحت حذف کرد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

barish_n
13-04-2013, 15:29
سلام دوستان
من تازگی به یه مشکل تو یاهو برخورد کردم ! که برام خیلی عجیبه .
صدای میکروفن من تو ریدکال یا خوده پی سی هستش !! یعنی از کنترل پنل چک میکنم صدام هست. تو ریدکال هم صدام هست. ولی یاهو نیست !! یعنی یاهو حرف میزنم صدام نمیره .
بعضی وقتها یاهو رو پاک میکنم دوباره نصب میکنم درست میشه ولی بازم صدام میره !! از preferences یاهو هم چیک میکنم ! صدام نمیره ولی صدا میشنوم !!
نمیدونم از کجا باید درستش کنم
میشه لطفا" کمکم کنید خیلی نیاز دارم به یاهو .

NeverLand.ok
14-04-2013, 10:44
سلام دوستان
تو yahoo 11 چطوری میشه از چت ها بک آپ بگیرم؟!
خیلی جا ها رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم!
راهی هستش؟

poyul
16-04-2013, 14:17
درود دوستان

حالت Voice Call و Video Call از دیروز برای من غیرفعال شده.با نصب مجدد نرم افزار هم این مشکل برطرف نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

poyul
16-04-2013, 14:22
سلام دوستان
تو yahoo 11 چطوری میشه از چت ها بک آپ بگیرم؟!
خیلی جا ها رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم!
راهی هستش؟

با گرفتن همزمان دکمه های Alt+Shift+V وارد بخش مکالمات میشی.اونجا هر مکالمه ای داشتی میتونی ببینی و سیو کنی.

Ghaioom
16-04-2013, 14:25
درود دوستان

حالت Voice Call و Video Call از دیروز برای من غیرفعال شده.با نصب مجدد نرم افزار هم این مشکل برطرف نشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو همه آی دیهای دوستان اینطوری شده؟
اینو بچکین:

تو لینک زیر هم میتونید برین تو سایتهایی که بحث شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=why+disable+Voice+Call+and+Video+Call+in+yahoo+ msg&oq=why+disable+Voice+Call+and+Video+Call+in+yahoo+ msg&gs_l=serp.12...14969.14969.4.19781.0.0.0.0.0.0.0.0 ..0.0...0.0...1c.1.9.serp.ss9YpYoDzOk&bav=on.2,or.&bvm=bv.45175338,d.d2k&fp=d4e5d071310d4047&biw=1600&bih=703

در ضمن لینکها خارجی ان :دی

اینم فارسیش که بحث شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84+%D8% B4%D8%AF%D9%86+Voice+Call+and+Video+Call+&oq=%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84+%D8% B4%D8%AF%D9%86+Voice+Call+and+Video+Call+&gs_l=serp.3...85937.96562.6.97641.0.0.0.0.0.0.0.0. .0.0...0.0...1c.1.9.serp.soq8FXiw2hw&bav=on.2,or.&bvm=bv.45175338,d.d2k&fp=d4e5d071310d4047&biw=1600&bih=703

poyul
16-04-2013, 14:33
رو همه آی دیهای دوستان اینطوری شده؟
اینو بچکین:

تو لینک زیر هم میتونید برین تو سایتهایی که بحث شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=why+disable+Voice+Call+and+Video+Call+in+yahoo+ msg&oq=why+disable+Voice+Call+and+Video+Call+in+yahoo+ msg&gs_l=serp.12...14969.14969.4.19781.0.0.0.0.0.0.0.0 ..0.0...0.0...1c.1.9.serp.ss9YpYoDzOk&bav=on.2,or.&bvm=bv.45175338,d.d2k&fp=d4e5d071310d4047&biw=1600&bih=703

در ضمن لینکها خارجی ان :دی

اینم فارسیش که بحث شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84+%D8% B4%D8%AF%D9%86+Voice+Call+and+Video+Call+&oq=%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84+%D8% B4%D8%AF%D9%86+Voice+Call+and+Video+Call+&gs_l=serp.3...85937.96562.6.97641.0.0.0.0.0.0.0.0. .0.0...0.0...1c.1.9.serp.soq8FXiw2hw&bav=on.2,or.&bvm=bv.45175338,d.d2k&fp=d4e5d071310d4047&biw=1600&bih=703

رو همه ID ها اینطوری شده.

l3izar
09-05-2013, 19:39
سلام دوستان
من الان چند ماهی هست که نمیتونم در یاهو مسنجر آنلاین بشم و همیشه این پنجره باز میشه

امروز ویندوزم رو هم عوض کردم اما بازم مشکل حل نشد! ! !

antbadell
09-05-2013, 19:49
سلام دوستان
من الان چند ماهی هست که نمیتونم در یاهو مسنجر آنلاین بشم و همیشه این پنجره باز میشه

امروز ویندوزم رو هم عوض کردم اما بازم مشکل حل نشد! ! !

با سلام

لطفأ چک کنید که تاریخ میلادی کامپیوترتون درست باشه

باید ‎Thursday, ‎May ‎09, ‎2013 باشه.

l3izar
09-05-2013, 22:04
با سلام

لطفأ چک کنید که تاریخ میلادی کامپیوترتون درست باشه

باید ‎Thursday, ‎May ‎09, ‎2013 باشه.

ممنون درست شد:n16:

ALIREZA MM
12-05-2013, 13:46
سلام.
یه مشکل پیش اومده برای یاهو مسنجرم که ویندوز عوض کردم درست شد . ولی بعد یه مدت باز هم همون مشکل پیش اومد . مشکلش اینه که وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده :

ممنون میشم راهنمایی کنید !

ALIREZA MM
15-05-2013, 21:56
سلام.
یه مشکل پیش اومده برای یاهو مسنجرم که ویندوز عوض کردم درست شد . ولی بعد یه مدت باز هم همون مشکل پیش اومد . مشکلش اینه که وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده :

ممنون میشم راهنمایی کنید !
مشکلم حل شد. پاک کردم دوباره نصب کردم. درست شد !

l3izar
16-05-2013, 20:55
سلام مجدد
دوستان چه طور میشه اسمم رو در مسنجر تغییر بدم مثل این عکس::n13:

MR. Garcia
18-05-2013, 04:20
سلام مجدد
دوستان چه طور میشه اسمم رو در مسنجر تغییر بدم مثل این عکس::n13:

از منوی Messenger گرینه‌ی My Contact Details رو می‌زنید و اطلاعاتتون رو ویرایش می‌کنید...
ولی بعدش باید برای تک تک اددلیستتون اطلاعات رو بفرستید!
برای فرستادنِ اطلاعات به دیگران، صفحه‌ی چت با فرد مورد نظر رو باز می‌کنید و دکمه‌های Ctrl + Shift + C رو می‌زنید تا اطلاعاتتون براش فرستاده بشه... : )

BeauTeenBoy
25-05-2013, 14:00
سلام

تو یاهو مسنجر تو کامپیوتر وقتی میخوام Sign In کنم میگه your account has been locked
و Forgot Pass رو بزنید تا آنلاک شه

ولی تو گوشی همچین مشکلی رو ندارم

حتی ایمیل هم راحت وارد میشه

حتی Forgot Pass هم زدم و مراحلش رو رفتم ولی بازم همین اررور رو میده

آخرین ورژنش هم نصب دارم توو PC

خیلی مرسی اگه کمکم کنید

llophalab
26-05-2013, 09:43
سلام به دوستان عزیز
یک سوال داشتم میخواستم ببینم چه طوری میشه توی یاهو مسنجر یک اتاق درست کرد و دو سه نفر رو دعوت کرد و یک گفتوگویی داشته باشیم
لطف کنید و منو راهنمایی کامل کنید
ممنون از همه شما

Master Root
26-05-2013, 10:15
در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یکسری از ترفندهای یاهو را گفته شاید به دردتون خورد.

llophalab
26-05-2013, 10:39
آقای مستر روت من نتونستماون چیزی رو که میخوام پیدا کنم
میخوام وقتی دارم با یکی میچتم اونوقت یکی دیگه رو هم به جمعمون اضافه کنم
نمیدونم متوجه میشین
یعنی یک اتاق سه نفره که مثلا من بهشون یک چیزی یاد بدم و اون دوتای دیگه ببینند و با همدیگه صحبت کنیم

BeauTeenBoy
26-05-2013, 11:44
سلام

تو یاهو مسنجر تو کامپیوتر وقتی میخوام Sign In کنم میگه your account has been locked
و Forgot Pass رو بزنید تا آنلاک شه

ولی تو گوشی همچین مشکلی رو ندارم

حتی ایمیل هم راحت وارد میشه

حتی Forgot Pass هم زدم و مراحلش رو رفتم ولی بازم همین اررور رو میده

آخرین ورژنش هم نصب دارم توو PC

خیلی مرسی اگه کمکم کنید

مشکل حل شد

V E S T A
26-05-2013, 12:45
سلام به دوستان عزیز
یک سوال داشتم میخواستم ببینم چه طوری میشه توی یاهو مسنجر یک اتاق درست کرد و دو سه نفر رو دعوت کرد و یک گفتوگویی داشته باشیم
لطف کنید و منو راهنمایی کامل کنید
ممنون از همه شما

آقای مستر روت من نتونستماون چیزی رو که میخوام پیدا کنم
میخوام وقتی دارم با یکی میچتم اونوقت یکی دیگه رو هم به جمعمون اضافه کنم
نمیدونم متوجه میشین
یعنی یک اتاق سه نفره که مثلا من بهشون یک چیزی یاد بدم و اون دوتای دیگه ببینند و با همدیگه صحبت کنیم

سلام

بعد از اینکه sign in کردین از منوی بالا

Actions>>Invite to Conference

از صفحه ای که باز شده دوستانی که می خواین باهاشون کنار هم چت کنید رو از لیست سمت چب add کنید به لیست سمت راست و Invite رو بزنید

تا درخواست برای دوستانتون فرستاده بشه ...

ارسام جان
26-05-2013, 17:40
سلام دوستان.من میدونم که یاهو مسنجر رو دنلود کردم و دارم تو کامپیوترم اما نمیونم پیداش کنم و ازش استفاده کنم/لطفا راهنمایی کنید(من خیلی مبتدی هستم):n05:

llophalab
26-05-2013, 19:39
مرسی داداش
ممنونم ازت
ناظم عزیز

Ghaioom
26-05-2013, 20:46
سلام دوستان.من میدونم که یاهو مسنجر رو دنلود کردم و دارم تو کامپیوترم اما نمیونم پیداش کنم و ازش استفاده کنم/لطفا راهنمایی کنید(من خیلی مبتدی هستم):n05:

خوب جستجو کن دیگه D:

مثلا: ymsgr

رو جستجو کن. یا yahoo

اگه پیدا نکردی دوباره دانلود کن :دی

ارسام جان
27-05-2013, 18:21
سلامghaioomممنون از راهنماییتون.یه سال دیکه.تو قسمت idباید ایمیلمو بنویسم واسه چت کردن؟یاباید یه idبسازم؟
مرسی :n01:

Ghaioom
27-05-2013, 22:51
سلامghaioomممنون از راهنماییتون.یه سال دیکه.تو قسمت idباید ایمیلمو بنویسم واسه چت کردن؟یاباید یه idبسازم؟
مرسی :n01:
تو نرم افزار یاهو مسنجر منظورت؟
باید آی دی یا همون ایمیل بنویسی دیگه.

آی دی بنویسی راحت تره.

ارسام جان
28-05-2013, 13:21
اره تو یاهو مسنجر.پس اینجور که من متوجه شدم باید اول یاهو مسنجررو دانلود کنم 2.یه idبسازم 3.شروع به چت .
درست گفتم؟ ببخشیداااااااااا:n27:

ارسام جان
29-05-2013, 09:39
ببخشید من یاهو مسنجر 11رودنلود کردم میخوام بدونم راهی هست که بتونم متنهای چت یه هفته پیشم رو دوباره ببینم؟مسنجر دانلود شده
رو حذف کردم اگه دوباره دانلودش کنم میشه متنها رو بازیابی کنم؟

Ghaioom
30-05-2013, 12:41
ببخشید من یاهو مسنجر 11رودنلود کردم میخوام بدونم راهی هست که بتونم متنهای چت یه هفته پیشم رو دوباره ببینم؟مسنجر دانلود شده
رو حذف کردم اگه دوباره دانلودش کنم میشه متنها رو بازیابی کنم؟

سلام

تو صفحه چت هر کی که میخوای بری F3 رو بزنی میاد. بعد f4 رو بزنی میتونی قبلترش رو ببینی. هی f4 رو بزنی بیشتر میتونی ببینی.
از منوی contacts هم گزینه ی conversion history رو بری برای همه رو میتونی ببینی. تو خود ایمیل هم همین گزینه هست. از ایمیل هم میشه دید.

موفق باشی.

ارسام جان
30-05-2013, 17:44
سلام

تو صفحه چت هر کی که میخوای بری F3 رو بزنی میاد. بعد f4 رو بزنی میتونی قبلترش رو ببینی. هی f4 رو بزنی بیشتر میتونی ببینی.
از منوی contacts هم گزینه ی conversion history رو بری برای همه رو میتونی ببینی. تو خود ایمیل هم همین گزینه هست. از ایمیل هم میشه دید.

موفق باشی.
سلام
از راهنماییتون متشکرم.جامع و کلی بود.

vmohsen
02-06-2013, 22:14
راهی نداشت؟

vmohsen
02-06-2013, 22:19
راهی نداشت؟ منم اینجوری شدم

درود دوستان

Eblis 2011
09-06-2013, 22:38
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

بنده از دار دنیا یک آیدی یاهو داشتم که امروز صبح به طور کاملا ناگهانی دیدم که دیگه واردش نمیشه و میگه پسورد اشتباه .
درحالی که تا دیشب ساعت 3 صبح توش بودم و مشکلی نداشت .
از طریق reset pass هم نتونستم اقدام کنم و یاهو این عمل رو برای بنده بسته .

خودم احتمال میدم کسی آیدمو ه ک کرده . آیا این گفته صحت داره و همچین چیزی میشه انجام شه ؟
از دوستان کسی راهی برای بازگشت ایدیم سراغ دارن .
تشکر.

اینم اخطار :

Master Root
12-06-2013, 15:17
دوست عزیز وارد all program بشید در منوی استارت و در اونجا فولدر یاهو مسنجر را میبینید .باز کنید و اجرا کنید.

از قدیم گفتن پرسیدن عیب نیست ، ندانستن عیب است..:n01:
موفق باشید.

Eblis 2011
12-06-2013, 15:24

بنده از دار دنیا یک آیدی یاهو داشتم که امروز صبح به طور کاملا ناگهانی دیدم که دیگه واردش نمیشه و میگه پسورد اشتباه .

خودم احتمال میدم کسی آیدمو ه ک کرده . آیا این گفته صحت داره و همچین چیزی میشه انجام شه ؟
تشکر.

اینم اخطار :

مشکل ما علاج نداره؟

mili_k
12-06-2013, 15:36
یوزر نیم و پسورد رو دوباره وارد کن . باتن Caps Lock رو چک کن . در نهایت پسورد رو همراه آیدی [ بدون yahoo.com@ ] در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وارد کن ببین میتونی بری تو ایمیلت !

Eblis 2011
12-06-2013, 15:40
یوزر نیم و پسورد رو دوباره وارد کن . باتن Caps Lock رو چک کن . در نهایت پسورد رو همراه آیدی [ بدون yahoo.com@ ] در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وارد کن ببین میتونی بری تو ایمیلت !

تشکر جناب mili_K
وارد نمیشه.

mostafa_ciris
17-06-2013, 16:29
سلام دوستان.
من وقتی یاهو مسنجر رو باز میکنم و sign in میشم چند ثانیه بعد برنامه بسته میشه و میپره بیرون.
مشکلش چیه؟؟
یه بار پاک کردم دوباره ریختم
ورژن رو هم عوض کردم ولی درست نشد.

ask_bl
19-06-2013, 10:36
سلام دوستان.
من وقتی یاهو مسنجر رو باز میکنم و sign in میشم چند ثانیه بعد برنامه بسته میشه و میپره بیرون.
مشکلش چیه؟؟
سلام
Start> Control Panel>Internet Options>Advanced
تو قسمت Settings تیک گرینه Disable script debugging (Internet Explorer)d رو بردارین

vahidv1
19-06-2013, 13:04
با عرض سلام و خسته نباشد خدمت دوستان . من رو لب تاپم ویندوز 7 - 64 بیتی دارم وقتی مسنجر نصب میکنم وقتی که آی دی خودمو وارد میکنم sign in نمیشه , هم اینترنتم وصله , هم سایت واسم باز میشه هم اینکه send / recive دارم , هر کاری هم که بگین انجام دادم , مثل ------ , ساکس , حتی اینترنت اکسپلورر هم reset کردم , خلاصه همه کاری کردم نشده ممنون میشم راهنمایی کنید
:n28::n28:

V E S T A
19-06-2013, 14:09
سلام

یه بار وارد ایمیل بشین بعد دوباره مسنجر رو sign in کنید اگر بازم نشد از مسنجر ایمیل امتحان کنید ببینین باز میشه یا نه ..

mostafa_ciris
19-06-2013, 15:48
سلام
اینکارو انجام دادم ولی درست نشد.
تو رو خدا کمک کنید

mostafa_ciris
19-06-2013, 17:43
سلام
Start> Control Panel>Internet Options>Advanced
تو قسمت Settings تیک گرینه Disable script debugging (Internet Explorer)d رو بردارین

سلام

اینکارو انجام دادم ولی درست نشد.

تو رو خدا کمک کنید

mili_k
19-06-2013, 22:38
دوستان یاهو واسه شما باز می شه ؟

Eblis 2011
19-06-2013, 22:42

آره ... باز میشه

namgo
20-06-2013, 18:05
سلام از دیروز هر کار میکنم ارور زیر میده تو یاهو
Sign -In Problem

ضمنا ------ هم ندارم

و با 2تا پی سی دیگه هم امتحان کردم 5تا ایدی دارم هیچ کدام جواب نمیده

ضمنا چگونه میتونمن از اد لیستم بکاپ بگیرم البته از طریق ایمل بلدم اما اون بدردم نمیخوره

میخواهم فایل تکست بشه

namgo
20-06-2013, 18:08

تشکر.

اینم اخطار :

اقاراهی نداره من مشکل این دوستمان رو دارم

چرا 5تا ایدی که مال قدیم هستن اینجوری شده

مطمئن هستم هکی در کار نیست

mili_k
21-06-2013, 20:19

آیدیت درست شد ؟

همون که اروره پسورد اشتباه می داد . اینجا پست داده بودی . همون باز شد ؟

Eblis 2011
21-06-2013, 21:23
آیدیت درست شد ؟

همون که اروره پسورد اشتباه می داد . اینجا پست داده بودی . همون باز شد ؟

نه ...
طبق پیگیری هایی که کردم تا حدودی مشخص شد که یکی از خدا بی خبر DeActivesh کرده.

mili_k
21-06-2013, 22:20
نه ...
طبق پیگیری هایی که کردم تا حدودی مشخص شد که یکی از خدا بی خبر DeActivesh کرده.

با یاهو صحبت کردی ؟ چی گفتن بهت ؟

Eblis 2011
21-06-2013, 22:31
با یاهو صحبت کردی ؟ چی گفتن بهت ؟

یکی از دوستان برام چک کرد و گفت آیدیت نابود شده توسط یکی ...

mili_k
21-06-2013, 22:51
آیدیم 3-2 روز بود لاگین نمیشد . گفتم حتماً واسه فیلترینگ و این چیزاس . ولی دیدم باز لاگین نمی شه ! با یه آیدی دیگه امتحان کردم دیدم لاگین شد !

دوباره برگشتم رو آیدیم که برم تو کارش . خواستم برم تو میل که دو تا گزینه اومد ! گفت که به دلایل امنیتی شما باید یکی از این دو تا گزینه رو انتخاب کنید و ادامه بدید تا بتونید برید تو ایمیلتون !

یکی از گزینه ها ایمیل بود ! که کد verify کردن بیاد بهش ! ولی اون ایمیلی که من ساخته بودم برای روز مبادا که همین روز بود !!! پریده بود ! ایمیل از این ایمیل های موقت بود . تو سایت emeil.ir که inbax.co.cc بود !! و توسط همین سایت ارائه شده بود ، حالا دیگه پریده ! دیگه از این آدرس پشتیبانی نمیکنه .

گزینه دوم پرسش و پاسخ بود . که اول که میزدم جواب رو یادم نبود دقیق چی بود ! وقتی جواب یادم اومد ، از بس اشتباه جواب داده بودم قبلش ، یاهو آیدیمو قفل کرد !

آزاری ترین کمپانی همین یاهوئه .

Atghia
21-06-2013, 22:56
دوستان نگران نباشید من مدتی قبل از دو تا آی پی مختلف در فاصله کوتاهی میخواستم آن بشم که گیر داد و سوال امنیتی و منم که یادم نبود جوابش!
بعدش چی شد؟
حدود دوماه بعد یک روز که ناامیدانه رفتم سراغ مسنجر دیدم که با همون پسورد قبلی و بدون هیچگونه سوال و گیری اکی شد:n06:
فقط نباید درطول این مدت دیگه اقدام کنید براش:n02:

mili_k
21-06-2013, 22:59
دوستان نگران نباشید من مدتی قبل از دو تا آی پی مختلف در فاصله کوتاهی میخواستم آن بشم که گیر داد و سوال امنیتی و منم که یادم نبود جوابش!
بعدش چی شد؟
حدود دوماه بعد یک روز که ناامیدانه رفتم سراغ مسنجر دیدم که با همون پسورد قبلی و بدون هیچگونه سوال و گیری اکی شد:n06:

وقتی میخواستی لاگین کنی ، چه اروری میداد ؟ واسه من الان ارور incorrect password میده . تماس با یاهو اشتباست ! من تماس گرفتم گمونم آیدیمو دی اکتیو کردن ... :(

Atghia
21-06-2013, 23:01
وقتی میخواستی لاگین کنی ، چه اروری میداد ؟ واسه من الان ارور incorrect password میده . تماس با یاهو اشتباست ! من تماس گرفتم گمونم آیدیمو دی اکتیو کردن ... :(

یادم نمیاد دقیقشو فقط همین که اصلا نمیتونستم وارد ایمیل بشم چه از سایت چه مسنجر بعد ارجاع میداد به سوال امنیتی که واسه ساخت ایمیل جواب داده بودم اونم که مربوط به ماقبل تاریخ میشد :دی یادم نمی اومد و باقی ماجرا
اره تماس با یاهو رو باید بیخیال شد
خودبه خود درست میشه! فقط زمان میبره((تجربه من فقط نیست چند نفر دیگه هم برخورد داشتم همینطور شده بوده))

Eblis 2011
21-06-2013, 23:05
بعدش چی شد؟

مرسی . :n16:
ولی مشکل من اینه که آیدیم توسط یکی از خدا بی خبر دی اکتیو شده و کلا آیدیمو زده ترکونده ...
عالم و آدم با من مشکل دارن :n23:

mili_k
21-06-2013, 23:12
یادم نمیاد دقیقشو فقط همین که اصلا نمیتونستم وارد ایمیل بشم چه از سایت چه مسنجر بعد ارجاع میداد به سوال امنیتی که واسه ساخت ایمیل جواب داده بودم اونم که مربوط به ماقبل تاریخ میشد :دی یادم نمی اومد و باقی ماجرا
اره تماس با یاهو رو باید بیخیال شد
خودبه خود درست میشه! فقط زمان میبره((تجربه من فقط نیست چند نفر دیگه هم برخورد داشتم همینطور شده بوده))

اولش سوال امنیتی کرد که من گویا گند زدم و الان دی اکتیو شده کاملا !! ارور پسورد یا آیدی اشتباه میده ! وقتی می خوام وارد ایمیل بشم ! دیگه از اون سوال امنیتی خبری نیست ...

لعنت

namgo
22-06-2013, 11:37
اقا یکی بگه این پیغام چی هست من نمیتونم تو ایمیلم برم

CRIS Joon CR7
22-06-2013, 11:39
اقا یکی بگه این پیغام چی هست من نمیتونم تو ایمیلم برم

ماه عسل کجا رفتی؟:n26:

mili_k
22-06-2013, 12:03
باز سوالات تکراری در مورد " پرسش یاهو موقع ورود به ایمیل " می بینم !!!!!

دوستان اینو از سر تجربه می گم !

اگه یاهو موقع ورود به ایمیل از شما سوال کرد اگر بلدید که هیچ اگر بلد نیستید بی خود انگولکش نکنید که اکانتتون غیر فعال خواهد شد !!!

اگر جواب پرسش رو نمیدونید ، برین 2-1 دوماه بی خیال اون آیدی بشین تا دوباره عادی باز بشه . راه دیگه ای نداره

namgo
22-06-2013, 12:36
ماه عسل کجا رفتی؟:n26:

چه سوالی حال کسی ازدواج نکرده ماه عسل کجا میره

تکلیف چیست چکار کنم دوستان این ایمیل من با خیلی ها در ارتباط هستم و حتی تو چت هم بکاپ برداشتم راهی هست از این سوالهای مسخره دیگه نیاد

ضمنا این ایمل مال خیلی سال پیش هست حداقل 8سال و من هیچ چیزش یادم نیست فقط پسورد رو دارم که چندین بار هم ع.وض کردم

Eblis 2011
23-06-2013, 03:35
چه سوالی حال کسی ازدواج نکرده ماه عسل کجا میره

تکلیف چیست چکار کنم دوستان این ایمیل من با خیلی ها در ارتباط هستم و حتی تو چت هم بکاپ برداشتم راهی هست از این سوالهای مسخره دیگه نیاد

ضمنا این ایمل مال خیلی سال پیش هست حداقل 8سال و من هیچ چیزش یادم نیست فقط پسورد رو دارم که چندین بار هم ع.وض کردم

شما در حین ثبت نام به سوال "ماه عسل کجا رفتی " پاسخ دادی که یاهو الان جوابش رو از شما میخواد
شما ۲راه بیشتر نداری : اول اینکه به سوال پاسخ بدین . دوم اینکه اگه زمان ثبت نام ایمیل جایگزین دادین از طریق اون ایمیل پسورد جدید برای خودتون تعیین کنین .

در غیر اینصورت ، چاره ای جز خداحافظی با ایمیلتون ندارید:D

mostafa_ciris
23-06-2013, 07:05
سلام دوستان.

مشکلش چیه؟؟

esfhost
23-06-2013, 11:36
من یاهوم ساین این نمیکنه بعد از 2ماه چک کردمش هر ایدی بهش میدم نمیاره
چیکارش کنم؟ آخرین ورژن از آسان دان کردم

mili_k
23-06-2013, 13:59
من یاهوم ساین این نمیکنه بعد از 2ماه چک کردمش هر ایدی بهش میدم نمیاره
چیکارش کنم؟ آخرین ورژن از آسان دان کردم

برو تو mail.yahoo.com ببین چه پیامی بهت میده [ البته اگر از درست بودن آیدی و پسورد مطمئنی ]

mili_k
23-06-2013, 14:01
شما در حین ثبت نام به سوال "ماه عسل کجا رفتی " پاسخ دادی که یاهو الان جوابش رو از شما میخواد
شما ۲راه بیشتر نداری : اول اینکه به سوال پاسخ بدین . دوم اینکه اگه زمان ثبت نام ایمیل جایگزین دادین از طریق اون ایمیل پسورد جدید برای خودتون تعیین کنین .

در غیر اینصورت ، چاره ای جز خداحافظی با ایمیلتون ندارید:D

اگر صبر کُنه ، چند وقت دیگه باز می شه .

A L I E N
24-06-2013, 22:45
کیست که مرا یاری کند ؟؟؟:n27:

آقا این چی میگه ؟ حرف حسابش چیه ؟ نمی ذاره مسنجرم وارد شه :n15:

Eblis 2011
24-06-2013, 22:46
کیست که مرا یاری کند ؟؟؟:n27:

آقا این چی میگه ؟ حرف حسابش چیه ؟ نمی ذاره مسنجرم وارد شه :n15:

با قند شکن امتحان کن . وارد میشه !!!!

qwertym
24-06-2013, 23:30
سلام و درود دوستان عزیز

متاسفانه یه نامردی نمیدونم چکار کرده با آی دیم که دیگه نه میتونم وارد یاهو مسنجر بشم نه وارد یاهو میل

وارد یاهو میل که میخوام بشم ازوم پرسش امنیتی موقع ثبت نام رو میپرسه که متاسفانه موقع ثبت نام جوابا رو چرت و پرتی زدم

حالا باید چکار کنم ؟؟ راهی هست بشه وارد ایمیل شد ؟؟

D E M O N
25-06-2013, 01:49
سلام و درود دوستان عزیز

متاسفانه یه نامردی نمیدونم چکار کرده با آی دیم که دیگه نه میتونم وارد یاهو مسنجر بشم نه وارد یاهو میل

وارد یاهو میل که میخوام بشم ازوم پرسش امنیتی موقع ثبت نام رو میپرسه که متاسفانه موقع ثبت نام جوابا رو چرت و پرتی زدم

حالا باید چکار کنم ؟؟ راهی هست بشه وارد ایمیل شد ؟؟
دوست من شما چند تا پست بالایی رو هم بخونی به جوابت میرسی
پست 7627 خوب گفته شده

Ghaioom
25-06-2013, 05:25
سلام

اونایی که نمیتونن وارد ایمیل بشن این لینکا رو ببینن:

و

انشالله به جواب برسید :n02:

ویرایش:
اینام ببینید:

qwertym
25-06-2013, 08:10
دوست من شما چند تا پست بالایی رو هم بخونی به جوابت میرسی
پست 7627 خوب گفته شده

یعنی احتمالش چند درصده یک دو ماه دیگه باز شه ؟

qwertym
25-06-2013, 08:21
این خطا رو میده

pedram25teh
25-06-2013, 08:33
سلام دوستان عزیز من یخ مشکلی دارم
خیلی هم عجله ای هستش ممنون می شم کمکم کنید
مشکل من تو کنفرانس صوتی
می خوام به صورت هم زمان چت صوتی بزاریم 3 یا 4 نفری به تونیم هم زمان صحبت کنیم خیلی تلاش کردم ولی نشد
کنفرانس صوتی یاهو که پیغام خطا می دهerror می ده نمی دونم چرا؟؟؟
برنامه nimbuzz رو هم هر چی گشتم توش گذینه ای برای کنفرانس صوتی پیدا نکردم
برنامه oovoo هم همینطور
skype رو فقط گذینه اش رو پیدا کردم که انم همش قطع می شه یا اصلا online نمی شه یا دوستم پیدام نمی کنه خلاصه داغونه....
واقعا دیگه نمی دونم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALI . R
02-07-2013, 17:24
سلام دوستان عزیز من یخ مشکلی دارم
خیلی هم عجله ای هستش ممنون می شم کمکم کنید
مشکل من تو کنفرانس صوتی
می خوام به صورت هم زمان چت صوتی بزاریم 3 یا 4 نفری به تونیم هم زمان صحبت کنیم خیلی تلاش کردم ولی نشد
کنفرانس صوتی یاهو که پیغام خطا می دهerror می ده نمی دونم چرا؟؟؟
برنامه nimbuzz رو هم هر چی گشتم توش گذینه ای برای کنفرانس صوتی پیدا نکردم
برنامه oovoo هم همینطور
skype رو فقط گذینه اش رو پیدا کردم که انم همش قطع می شه یا اصلا online نمی شه یا دوستم پیدام نمی کنه خلاصه داغونه....
واقعا دیگه نمی دونم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام.
خب شما برای این کار در یاهو مسنجر شما باید محیط کنفرانس ایجاد کنید ! برای این کار وارد یاهو مسنجر بشید . در قسمت Actions گزینه Invite to Conferense انتخاب کنید . حالا در این قسمت دوستان خودتون رو برای کنفرانس دعوت کنید ! :n01:

gianna michaels
15-07-2013, 18:27
سلام
دوستان و اساتیدی که خبره هستند راهنمایی کنند.....

بنده هر کاری میکنم یاهو مسنجر لوگین نمیشه و میگه مشگل از تنظیمات LAN است... البته به راحتی وارد صفحه ایمیل میشوم و از صحت رمز و آیدی100 درصد مطمین هستم
اقدامات زیر را برای حل مشکل انجام دادم ..ولی هنوز مشکلم پابرجاست !!!!

1- در تنظیمات Control Panel\All Control Panel Items>Internet Options>Connection>>LAN Setting
چک User the proxy را برداشتم....
ولی متاسفانه مشکل login حل نشد...
2- دانلود یک یاهو مسنجر جدید و نصب مجدد در درایو های مختلف هارد
3- تست یاهو آیدی دیگر
4-uninstall کردن آنتی ویروس avira ( گفتم شاید ممکنه با آنتی ویروس ناسازگار باشه)
5- خلاصه کلی کلانجار رفتم ولی هیچ نتیجه ای نداد...

یک عکس هم از وضعیت موجود آپلود کردم

Dew Drop
16-07-2013, 09:49
سلام
دوستان و اساتیدی که خبره هستند راهنمایی کنند.....

بنده هر کاری میکنم یاهو مسنجر لوگین نمیشه و میگه مشگل از تنظیمات LAN است... البته به راحتی وارد صفحه ایمیل میشوم و از صحت رمز و آیدی100 درصد مطمین هستم
اقدامات زیر را برای حل مشکل انجام دادم ..ولی هنوز مشکلم پابرجاست !!!!

1- در تنظیمات Control Panel\All Control Panel Items>Internet Options>Connection>>LAN Setting
چک User the proxy را برداشتم....
ولی متاسفانه مشکل login حل نشد...
2- دانلود یک یاهو مسنجر جدید و نصب مجدد در درایو های مختلف هارد
3- تست یاهو آیدی دیگر
4-uninstall کردن آنتی ویروس avira ( گفتم شاید ممکنه با آنتی ویروس ناسازگار باشه)
5- خلاصه کلی کلانجار رفتم ولی هیچ نتیجه ای نداد...

یک عکس هم از وضعیت موجود آپلود کردم

سلام
از نرم افزارهای فی*لتر شکن استفاده کردید؟

gianna michaels
16-07-2013, 13:58
سلام
از نرم افزارهای فی*لتر شکن استفاده کردید؟

بله متاسفانه....

AVAVA
19-07-2013, 20:11
سلام بچه ها من و یکی از دوستام که تو ادد لیستم هستش با هم نمیتونیم چت کنیم فقط بعضی اوقات پی ام هامون به دست هم میرسه
ولی با بقیه دوستامون هر جفتمون راحت چت میکنیم
همدیگرو هم ایگنور نکردیم
و هر جفتمون هم از اینترنت ADSL پارس انلاین استفاده میکنیم با وایمکس هم امتحان کردم باز جواب نداد
کسی میدونه مشکل از چیه؟

Ali-ss
20-07-2013, 10:45
من مشکلم این بود ایمیلم به راحتی باز می کردم و یاهو مسنجر برام باز نمی شد با قند شکن هم باز نمی شه

جدیدن توی منزل یاهو مسنجر به سلامتی باز گردید ولی در محل کارم هنوز باز نیم شه خط نتی که در خونه دارم با محل کارم از یه آی اس پی می گیریم
مشکل چیه؟

supermax15
21-07-2013, 22:38
90% مشکلات مربوط به یاهو مسنجر مربوط به login نشدن هست
اخه چرا
این چه وضعیت اینترنتی هست اخه ما داریم

Ghaioom
25-07-2013, 15:42
سلام

برای حل مشکل لوگین به مسنجر خطای troubleshoot میاد.
من هر کاری کردم نشد. چیکار کنم دگه؟ :n13:

تو اینترنت که به انگلیسی زیاد پیدا میشه یه مرد سرچ بزنه ببینه بهترین تنظیماتش چیه؟ :n02:

babelirani
25-07-2013, 17:58
سلام بچه ها من و یکی از دوستام که تو ادد لیستم هستش با هم نمیتونیم چت کنیم فقط بعضی اوقات پی ام هامون به دست هم میرسه
ولی با بقیه دوستامون هر جفتمون راحت چت میکنیم
همدیگرو هم ایگنور نکردیم
و هر جفتمون هم از اینترنت ADSL پارس انلاین استفاده میکنیم با وایمکس هم امتحان کردم باز جواب نداد
کسی میدونه مشکل از چیه؟
با سلام دوست عزیز

یک بار هر دو همدیگر رو پاک کنید و دوباره ادد کنید در صورتی که مشکل حل نشد یکیتون از یه ایدی جدید استفاده کنید ببنید مشکل حل میشه یا خیر

از طریق خود سایت یاهو هم چک کنید ببنید بازم نمیتونید چت کنید

من مشکلم این بود ایمیلم به راحتی باز می کردم و یاهو مسنجر برام باز نمی شد با قند شکن هم باز نمی شه

جدیدن توی منزل یاهو مسنجر به سلامتی باز گردید ولی در محل کارم هنوز باز نیم شه خط نتی که در خونه دارم با محل کارم از یه آی اس پی می گیریم
مشکل چیه؟
با سلام

دوست عزیز متاسفانه جدیدا" از طرف خود مخابرات مشکلات بسیار زیادی روی یاهو مسنجر اعمال شده و شما فقط باید صبر کنید تا درست بشه اگه از قند شکن استفاده میکنید و مشکل حل نمیشه از نرم افزار های مثل Free*gate استفاده کنید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون رفع خواهد شد

90% مشکلات مربوط به یاهو مسنجر مربوط به login نشدن هست
اخه چرا
این چه وضعیت اینترنتی هست اخه ما داریم
دوست عزیز مشکل از سمت مخابرات هستش و تقریبا" نمیشه براش کاری کرد

سلام

برای حل مشکل لوگین به مسنجر خطای troubleshoot میاد.
من هر کاری کردم نشد. چیکار کنم دگه؟ :n13:

تو اینترنت که به انگلیسی زیاد پیدا میشه یه مرد سرچ بزنه ببینه بهترین تنظیماتش چیه؟ :n02:

با سلام دوست عزیز مشکلی هستش که از طرف خود سایت یاهو این موارد گفته شد

پاک شدن فایل XmlLite.dll
که باید سرچ کنید و دانلودش کنید
عدم خوانده شدن فایل های DLL که مشکل از طرف ویندوزتون هستش که معمولا" باید آپدیت بشه یا ویندوز رو تعویض کنید
نرم افزار یاهو مسنجر به صورت درست نصب نشده دوباره از سایت یاهو دانلود و اقدام به نصب کنید
ووو مشکلات دیگری که هستش

majideblis
25-07-2013, 20:40
سلام دوستان
وقتی من تو یاهو مسنجر افلاین هستم کسی واسم اف پیام بده متوجه نمیشم و به طور کل یاهو پیامهایی که نخوندم رو بهم نمایش نمیده
راه حل چیه؟

majideblis
26-07-2013, 22:00
سلام دوستان
وقتی من تو یاهو مسنجر افلاین هستم کسی واسم اف پیام بده متوجه نمیشم و به طور کل یاهو پیامهایی که نخوندم رو بهم نمایش نمیده
راه حل چیه؟

یعنی واقعا کسی نمیدونه مشکل از چیه؟:n13:

YOUSEF_A25
27-07-2013, 11:04
سلام دوستان لطفا بهم بگید چه جوری میشه وارد چت روم شد اخه با ورژنهای جدید یا چت ارور میزنه یا اصلا در بعضی ورژنها گزینه یاهو چت رو برداشتن ممنون میشم راهنمایی کنید

babelirani
27-07-2013, 11:09
سلام دوستان لطفا بهم بگید چه جوری میشه وارد چت روم شد اخه با ورژنهای جدید یا چت ارور میزنه یا اصلا در بعضی ورژنها گزینه یاهو چت رو برداشتن ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام

دوست عزیز چت روم های یاهو مدتی هستش که حذف شده

YOUSEF_A25
27-07-2013, 14:57
با سلام

دوست عزیز چت روم های یاهو مدتی هستش که حذف شده

دوست عزیز چه برنامه ای رو که بتونه جایگزین خوبی برای یاهو چت باشه پیشنهاد میکنید با سپاس

majideblis
27-07-2013, 20:18
سلام دوستان
راه حل چیه؟
کلا هیچکی هیچ نمیدونه در کل اگه نمیدونید بگید نمیدونین بریم یه کار دیگه ای انجام بدیم
جواب دادن به این سوالهایی که دوستمون پرسیده راحته
من الان مشکل دارم شما نتونستی جواب بدی و رفتی به یه سوال که چت رومه جواب دادی:n15:

WOLF PACK
02-08-2013, 12:37
دوستان این مشکل خراب شدن فونت یاهو مسنجر و مربع مربع شدن نوشته ها چطوری حل میشه؟

l3izar
02-08-2013, 12:48
دوستان تازه ویندوز عوض کردم الان نمیتونم تو یاهو مسنجر آنلاین بشم

Eblis 2011
02-08-2013, 17:45
درود :n01:
بنده یک ایمیل ساختم ، در مرحله ی ساخت ؛ به پسوردم گیر میده !
یعنی هر چی میزنم می نویسه Week ، حتی در پسوردم از حرف و عدد + کاراکترهای خاص ( % و .... ) استفاده میکنم اما بازم Strong نمیده که بتونم برم مرحله ی بعد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید !

سپاس

ask_bl
02-08-2013, 18:28
درود :n01:
بنده یک ایمیل ساختم ، در مرحله ی ساخت ؛ به پسوردم گیر میده !
یعنی هر چی میزنم می نویسه Week ، حتی در پسوردم از حرف و عدد + کاراکترهای خاص ( % و .... ) استفاده میکنم اما بازم Strong نمیده که بتونم برم مرحله ی بعد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید !

سپاس
سلام
تو پسوردتون حداقل یه حرف بزرگ باید استفاده کنین، مثلا K

Eblis 2011
02-08-2013, 20:48
سلام
تو پسوردتون حداقل یه حرف بزرگ باید استفاده کنین، مثلا K

سپاس فراوان
استفاده کردم ولی بازم Week !

V E S T A
02-08-2013, 21:29
مثلا این نوع پسورد رو امتحان کنید :

1E2b3l4i5s میشه very strong

هم از عدد هم از حروف یکی از حروف ها هم بزرگ نوشته بشه

WOLF PACK
03-08-2013, 01:22
دوستان این مشکل خراب شدن فونت یاهو مسنجر و مربع مربع شدن نوشته ها چطوری حل میشه؟
دوستان کسی نمیدونه این مشکل چطوری حل میشه؟

ask_bl
03-08-2013, 10:15
سپاس فراوان
استفاده کردم ولی بازم Week !
حداقل 8 کاراکتر و حداقل یک حرف بزرگ

Ship Storm
01-10-2013, 23:24
دوستان کسی نمیدونه این مشکل چطوری حل میشه؟

سلام
برخی از برنامه هایی که روی سیستم نصب میکنید باعث میشه فونت ها بهم بریزه و در واقع فونت Arial که فونت اصلی سیستم محسوب میشه بیشتر از همه دچار این مشکل میشه
شما برای رفع این مشکل باید فونت های سیستم رو پاک کنید و مجدد از یک منبع معتبر فونت های سالم و معتبر رو روی سیستم کپی کنید
موفق باشید :n16:

behnamy01
18-10-2013, 18:51
دوستان در یاهو مسنجر چجوری میشه بیشتر از 1000 تا ادلسیت داشت؟:n26:

behnamy01
20-10-2013, 17:13
واقعا کسی نمیدونه؟ قوانین تعداد ادد در روز و کل فرندای یاهو چیه؟

V E S T A
20-10-2013, 18:19

واقعا کسی نمیدونه؟ قوانین تعداد ادد در روز و کل فرندای یاهو چیه؟

درباره تعدادی که مجاز به ادد کردن هستین اطلاع ندارم ولی می تونید اگر نتونستین ادد کنید دوستان رو گروه بندی کنید

این روش رو خودم تست نکردم ولی امتحان کنید تو هر گروه یه تعدادی رو اضافه کنید.

javad1361839
21-10-2013, 04:38
علت اینکه بعضی وقتها صدا طرف مقابل تو یااهو مسنجر و اسکایپ به صورت کامپیوتری میشه چیه؟؟ راه حلی داره که اینجوری نشه!؟

mrmostafa
21-10-2013, 08:17
دوستان ياهو مسنجر هر پيوردي ميزنم قبول نميكنه چطوري بايد پسورد بذارم و اينكه ياهو مسنجرم ديگه وصل نميشه از موقعي كه ايران رو هم از ليستش حذف كرده. كلا پسورد هم درست هست ايراد پسورد ميگيره. ممنون ميشم راتهنماي يكنيد چيكار بايد بكنم.

ask_bl
08-11-2013, 19:20
دوستان ياهو مسنجر هر پيوردي ميزنم قبول نميكنه چطوري بايد پسورد بذارم و اينكه ياهو مسنجرم ديگه وصل نميشه از موقعي كه ايران رو هم از ليستش حذف كرده. كلا پسورد هم درست هست ايراد پسورد ميگيره. ممنون ميشم راتهنماي يكنيد چيكار بايد بكنم.

Messenger>Connection Preference>Connect via a proxy server رو بزنین ببینین باز نمیشه!؟

alborz92
15-11-2013, 14:33
یه سوال
چطوری در یاهو مسنجر فارسی تایپ کنم
فقط کلمه اول رو فارسی می نویسه بعد هرکاری می کنم همون انگلیسی می نویسه
اگه میشه کمکم کنید

kitkat
01-12-2013, 18:04
سلام خدمت دوستان
من مشکل عجیبی تو مسنجر برام پیش اومده که تا حالا باهاش مواجه نشدم،مشکلم اینه که تو پنجره مسیجی که برام میاد،هیچ کلمه ای نشون داده نمیشه
فقط یه صفحه سفیده و کلماتی که تایپ میکنم و سند میکنم اونا رو هم نشون نمیده(ولی به دست طرف مقابل میرسه)
مسنجر رو حذف کردم و دوباره یه ورژن دیگه نصب کردم،بازم مشکلم حل نشد

ghoghnous20
16-12-2013, 19:42
سلام دوستان خسته نباشین
مشکلی برام پیش اومده کمکم کنین لطفا میخوام ادد لیست دوستمو ببینم خیلی خیلی برام مهمه
نمیدونم داشتن همچین درخواستی توی این سایت کار درستیه یا نه
اگه همچین نرم افزاری وجود داره لطفا برام بذارین
تاپیک ها زیاد بودن نتونستم جوابمو توشون پیداکنم اگه سوالم تکراریه واقعا معذرت میخوام
ممنون میشم اگه جواب بدین :n14:

ask_bl
16-12-2013, 23:58
سلام خدمت دوستان
من مشکل عجیبی تو مسنجر برام پیش اومده که تا حالا باهاش مواجه نشدم،مشکلم اینه که تو پنجره مسیجی که برام میاد،هیچ کلمه ای نشون داده نمیشه
فقط یه صفحه سفیده و کلماتی که تایپ میکنم و سند میکنم اونا رو هم نشون نمیده(ولی به دست طرف مقابل میرسه)
مسنجر رو حذف کردم و دوباره یه ورژن دیگه نصب کردم،بازم مشکلم حل نشد
سلام
run\regedit\HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\MICROSOFT\W INDOWS\CurrentVersion\Internet Settings\zones
تو این مسیر هر فلدری جز فلدرای 0 تا 4 هست پاک کنین

Alishmas
19-12-2013, 20:56
یاهوم باز نمیشه چند وقته , لوگوی جای sing in هم نیست (سیاهــه) با yahoomail اما باز میشه بدون مشکل
چیکار کنم ؟

روانپریش
19-12-2013, 22:40
دوستان بعد از 10 دقیقه کار با مسنجر موقع پی ام دادن خیلی یاهوم سنگین میشه آخرین نسخه رو هم نصب کردم چیکار باید کنم؟

روانپریش
31-12-2013, 13:00
دوستان من شنیدم میشه با ایدی جیمیل از یاهو منسجر لوگین کرد درسته؟اگه میشه چجوری باید وارد بشیم؟

saeid 22
04-02-2014, 11:25
سلام
وقتی که با یاهو مسنجر وارد اکانتم میشم اون پایین سمت راست ویندوز مثلا میگه شما 30 تا پیام جدید دارید ولی میرم نگاه میکنم میبینم مثلا 4 تا پیام جدید دارم لطفا من رو راهنمایی کنید

Ghaioom
05-02-2014, 20:38
سلام
وقتی که با یاهو مسنجر وارد اکانتم میشم اون پایین سمت راست ویندوز مثلا میگه شما 30 تا پیام جدید دارید ولی میرم نگاه میکنم میبینم مثلا 4 تا پیام جدید دارم لطفا من رو راهنمایی کنید
سلام
همه پیاما رو خوندی؟ شاید همه رو نخونده باشیا !کل ایمیل ها حتی تو اسپم ها رو هم پاک کن بعد ببین باز چی میگه؟

Khazuk
05-02-2014, 20:49
سلام
قبلا که یاهو مسنجر ران میشد و تعداد ای میل را نشون میداد روش کلیک میکردم و لاگین میشد ولی یک مدتی هست وقتی کلیک میکنم صفحه لاگین یاهو میاد و باید پسورد وارد کنم مشکل از کجا هست ؟

Ghaioom
05-02-2014, 21:11
سلام
قبلا که یاهو مسنجر ران میشد و تعداد ای میل را نشون میداد روش کلیک میکردم و لاگین میشد ولی یک مدتی هست وقتی کلیک میکنم صفحه لاگین یاهو میاد و باید پسورد وارد کنم مشکل از کجا هست ؟

سلام
مال منم همینطوره. یکی گفت از تغییر ای پی هست ولی مال من که تغییر ای پی نشد . انگار برای امنیت خود یاهو اینکارو میکنه.

oohaam
19-03-2014, 20:27
سلام دوستان
من دو تا سیستم دارم که مدتیه سیستمی رو که به اینترنت وصل بود رو عوض کردم
روی این پی سی هر چی میخوام آیدیم رو آن کنم به این اخطار که توی عکس میبینید بر میخورم
اما با اون پی سی راحت میاد بالا

:n13::n03::n27:

oohaam
20-03-2014, 23:59
سلام دوستان
روی این پی سی هر چی میخوام آیدیم رو آن کنم به این اخطار که توی عکس میبینید بر میخورم

دوستان کسی نیست به این مشکل ما یه جوابی بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n03:

V E S T A
21-03-2014, 00:10
سلام دوستان

دوستان کسی نیست به این مشکل ما یه جوابی بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n03:

این مسیر رو چک کنید تیک مربوط به پرو*کسی برداشته شده باشه :

Control panel>> Internet Option>> Connection tab >>Setting/Lan Setting

use a pro*x*y تیک نداشته باشه

بعد تست کنید ببنید وصل میشه یانه ،

اگر متصل نشدین و مشکل داشت کوکی های مربوط به IE رو حذف کنید

اگر متصل نشد فایروال رو غیر فعال کنید

sahar211
21-03-2014, 16:43
سلام من یاهو مسنجرم درست بوده ولی 3هته استفاده نکردم ازش ساین این نمیشه....الان 2هفتس اینجوریه . ارورش اینه:
desktob/eror

V E S T A
21-03-2014, 17:13
سلام من یاهو مسنجرم درست بوده ولی 3هته استفاده نکردم ازش ساین این نمیشه....الان 2هفتس اینجوریه . ارورش اینه:
desktob/eror

عکس رو اینجا آپلود کنید :

و لینک عکس رو اینجا بذارین ..

oohaam
21-03-2014, 19:49
این مسیر رو چک کنید تیک مربوط به پرو*کسی برداشته شده باشه :

Control panel>> Internet Option>> Connection tab >>Setting/Lan Setting

use a pro*x*y تیک نداشته باشه

بعد تست کنید ببنید وصل میشه یانه ،

اگر متصل نشدین و مشکل داشت کوکی های مربوط به IE رو حذف کنید

اگر متصل نشد فایروال رو غیر فعال کنید

همه رو انجام دادم بازم نشد :(

V E S T A
21-03-2014, 20:03
همه رو انجام دادم بازم نشد :(

اخرین ورژن یاهو رو نصب کنید.

وارد ایمیل بشین و از ایمیل مسنجر رو لاگین کنید ببینین میتونید وارد مسنجر بشین یا نه.

همزمان با لاگین شدن به ایمیلتون، مسنجر رو هم لاگین کنید.

بعد از اینکه ارور اومد دکمه Troubleshoot رو بزنید ببینین چه توضیحی داده شده .

sahar211
22-03-2014, 00:16
چه جوری؟ بلد نیستم براتون ارورشو مینویسم:
yahoo massenger troubleshooter
we cant sign you in to yahoo massenger
the might be a problem with your internet cannection make sure your campiuter is cannected to the internet.cilick troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnos the cannection problem.
دوتا گزینه هم داره :
cancel troubshoot

V E S T A
22-03-2014, 01:06
چه جوری؟ بلد نیستم براتون ارورشو مینویسم:
yahoo massenger troubleshooter
we cant sign you in to yahoo massenger
the might be a problem with your internet cannection make sure your campiuter is cannected to the internet.cilick troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnos the cannection problem.
دوتا گزینه هم داره :
cancel troubshoot

همین ارور که این پست بود میاد دیگه درسته ؟ 7683# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مراحل این دو پست رو انجام بدین ببینین می تونید sign in بشین یا نه:

#7685 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و 7689# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم برای گذاشتن عکس :

آمـوزش قرار دادن عکس در انجمن ها (عضویت در آپلود سنتر انجمن / آپلود عکس/ نحوه ی قرار دادن عکس در انجمن ها) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sahar211
22-03-2014, 13:59
ممنون....میشه توضیح بدین که چه جوری کوکی ie رو حذف کنیم؟و چه جوری فایروال رو غیرفعال کنم؟ ممنون میشم بگید

sahar211
22-03-2014, 21:27
سلام ممنون یاهوم درست شد من تاریخ و ساعت ویندوز رو تنظیم کردم درست شد.... با تشکر از راهنماییهاتون

sahar211
22-03-2014, 21:29
سلام یاهوی من هم همین مشکلو داشت تاریخ و ساعت ویندوز رو تنظیم کنید درست میشه....حتما امتحان کنید چون دقیقا همین ارور رو میداد....گفتم تجربمو در اختیارتون بذارم

meisamking
11-04-2014, 17:28
سلام به همه من چند وقته یاهوم دیگه شکل های متحرک نشون نمیده کسی میدونه مشکلش چیه اگه کسی میدونه بگه :(

meisamking
11-04-2014, 17:36
سلام به همه من چند وقته یاهوم دیگه شکل های متحرک نشون نمیده کسی میدونه مشکلش چیه اگه کسی میدونه بگه :(

Ghaioom
12-04-2014, 11:09

سلام
شاید از نصب نبودن Adobe flash player یا سرعت پایین نت باشه.

meisamking
12-04-2014, 13:07
سرعت نتم 512 است فلش پلیر هم ورژن 13

Ghaioom
12-04-2014, 21:00
سرعت نتم 512 است فلش پلیر هم ورژن 13

نسخه یاهوتو عوض کن تست کن. تو یاهو به یکی بگو مال تو اگه نشون میده برای من بفرست شاید اون موقع برای تو هم درست بشه!

فروم باز
14-04-2014, 11:22
چطوری توی یاهو مسنجر 12.1 اس تو آ کنم؟

سلام دوستان خسته نباشید

من الان یاهو مسجر 12.1 رو دانلود کردم ظاهرش خیلی فرق داره

ببنیید

این الان نمیشه ک گروها رو او انتخاب کرد حالت کشیدن روی گروه ها نداره هر چی کنترل روی گروه ها میگیرم یا هر کی موس رو میکم نمیکه انتخاب نمیکنه گروه ها رو

الان چطوری اس تو آ بفرستم تو این؟؟ کسی داره ببلده؟؟

فروم باز
14-04-2014, 11:28
ککککککککمککککککککککککک

Captain
14-04-2014, 11:36

سلام دوستان خسته نباشید

من الان یاهو مسجر 12.1 رو دانلود کردم ظاهرش خیلی فرق داره

ببنیید

این الان نمیشه ک گروها رو او انتخاب کرد حالت کشیدن روی گروه ها نداره هر چی کنترل روی گروه ها میگیرم یا هر کی موس رو میکم نمیکه انتخاب نمیکنه گروه ها رو

الان چطوری اس تو آ بفرستم تو این؟؟ کسی داره ببلده؟؟

شما این رو از کجا دانلود کردین؟
تو خود سایت یاهو نسخه 11.5 آخرین نسخه هستش!

فروم باز
14-04-2014, 11:38
شما این رو از کجا دانلود کردین؟
تو خود سایت یاهو نسخه 11.5 آخرین نسخه هستش!

از اینجا

Captain
14-04-2014, 11:53
از اینجا

توجه کنید که این نسخه Beta هستش و شاید باگ های زیادی داشته باشه، امکاناتش به درستی کار نکنه و....
شما همیشه سعی کنید از نسخه های Alfa یعنی نهایی استفاده کنید بهتر هستش
یاحق

bahman72313
20-04-2014, 10:33
سلام دوستان وقتی می خوام وارد شم خطای زیر رو میده:

Actros
21-04-2014, 23:37
آقا چند شبه یاهو مسنجر واسه من آنلاین نمیشه ارور کانکشن میزنه در حالی که سرعت خوبه و قند شکن هم ندارم

omid2004
30-04-2014, 10:08
با سلام مشکل در اجرای یاهو مسینجر . یاهو مسینجر رو روی xp نصب کردم موقع اجرا این پیغام رو میده . چند مدل ورزن تست کردم 10 بار آنیستال کردم دوباره نصب کردم باز هم همین پیغام رو میده . لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر
this application has failed to start because the application configuration is incorrect.
reinstalling the application may fix this problem.

hoseinzkr
30-04-2014, 22:41
سلام دوستان.

من تو دفتر بیمه رو سیتممون یاهو مسنجر داشتم خیلیم خوب کار میکرد.

اومدن کارت خوان نصب کنن که نصب نمیشد و اون نصابه یه سری تنظیماته فایروال رو تغییر داد تا کارت خوان کار کنه. از اون روز به این ور با مسنجر ساین این نمیشه.

راه حلی به ذهنتون میرسه؟

ریموو کردم دوبراه نصب کرم. ورژن عوض کردم با ای دی دیگه امتحان کردم. نشد که نشد.

mehdisarvari
11-06-2014, 14:51
با سلام و عرض خسته نباشيد

آقا اين ياهو مسنجر اعصابمو خورد كرده..
1 ماهي ميشه ..مثلا من 3 تا ايميل دريافت ميكنم...ميزنه 600 تا يا بيشتر...history ياهو پاك كردم بازم نشد
ويندوز عوض كزدم بازم نشد...

ممنون

behnamy01
27-06-2014, 12:15

1 ماهي ميشه ..مثلا من 3 تا ايميل دريافت ميكنم...ميزنه 600 تا يا بيشتر...history ياهو پاك كردم بازم نشد

ممنونجواب سوالتون رو پیدا کردید؟ منم همین مشکل رو دارم :n03: پ.ن: ماشالله این تاپیک هم به فراموشی سپرده شده، هیچ کی جواب نمیده...

roya.rashidi
29-06-2014, 03:22

ممنون
باید قسمت اسپم و ترش را خالی کنید

monire24
29-06-2014, 14:14
سلام...من رمزهایی ک ب مسنجردادم روفراموش کردم بایدچه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:n29:

roya.rashidi
29-06-2014, 17:53
سلام...من رمزهایی ک ب مسنجردادم روفراموش کردم بایدچه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:n29:
قبلا تاریخ تولد و فیلدهای اضافی تو میدادی میتونستی بگیری . الانم همچین راههایی هس . فک کنم از طریق شماره تلفن باشه که تحریم ایران

FeelGood
30-06-2014, 21:13
یاهو مشکل پیدا کرده؟
واسه من لوگین نمیشه!!فقط مسنجر ولی ایمیل باز میشه

roya.rashidi
30-06-2014, 21:28
یاهو مشکل پیدا کرده؟
واسه من لوگین نمیشه!!فقط مسنجر ولی ایمیل باز میشه
نه مشکل نداره . من الانم انلاینم

FeelGood
02-07-2014, 02:37
نه مشکل نداره . من الانم انلاینم

پس مشکل از کجاست؟؟؟
راهنمایی کنید لطفا

roya.rashidi
02-07-2014, 03:43
میشه پیغامرو بزارید ؟ ویندوز هم ذکر کنید.

FeelGood
02-07-2014, 07:38
میشه پیغامرو بزارید ؟ ویندوز هم ذکر کنید.

پیغام در مورد کانکشن میگه (الان دسترسی ندارم) و ویندوز 7x64
همه جوره کانکشن بررسی کردم از نظر فایروال که بلوک نکرده باشه از لحاظ پراکسی که احیانا چیزی ست نشده باشه نصب دوباره برنامه و...
ممنون که پیگیری میکنید

roya.rashidi
02-07-2014, 09:06
پیغام در مورد کانکشن میگه (الان دسترسی ندارم) و ویندوز 7x64
همه جوره کانکشن بررسی کردم از نظر فایروال که بلوک نکرده باشه از لحاظ پراکسی که احیانا چیزی ست نشده باشه نصب دوباره برنامه و...
ممنون که پیگیری میکنید
یاهو بعضی موقع ها اینجوری میشه . بنظرم از یگاسپی استفاده کنید . هم سی پی یو کم مصرف میکنه . هم سرعتش بیشتر . هم چند پروتکلی

FeelGood
02-07-2014, 12:27
یاهو بعضی موقع ها اینجوری میشه . بنظرم از یگاسپی استفاده کنید . هم سی پی یو کم مصرف میکنه . هم سرعتش بیشتر . هم چند پروتکلی

یگاسپی!! از چی؟

roya.rashidi
02-07-2014, 16:54
یگاسپی!! از چی؟
digspy اخرین ورژنشو میتونین از سافت 98 بگیرین . فقط تنها اشکالش اینکه که شکلکاش با یاوهو یکی نیست . درکل خیلی بهتره .

FeelGood
02-07-2014, 23:39
digspy اخرین ورژنشو میتونین از سافت 98 بگیرین . فقط تنها اشکالش اینکه که شکلکاش با یاوهو یکی نیست . درکل خیلی بهتره .
digsby درست هست
ممنون امتحانش میکنم

roya.rashidi
03-07-2014, 01:14
digsby درست هست
ممنون امتحانش میکنم
خواهش میکنم . فقط با محیطش باید کنار بیاید مثل یاهو مسنجر دمه دس نیس.

sky1sky
04-07-2014, 09:27
چرا بعضی وختا با اینکه اینترنت وصل هست و سرعت خوبی هم داره اما یا هو مسنجر کانکت نمی شه و مجبوریم از ق*ن*د*ش*ک*ن استفاده کنیم ???
به ISP ربط داره یا کامپیوترم ??? چون بار ها واسم اتفاق افتاده خواستم یاهو مسنجر وصل شم اما هر بار خواستم وارد شم با خطای زیر مواجه شدم اما چند ساعت بعد باز به راحتی یاهو وصل میشد !!!!! بچه ها لطفا کمک کنیددددددددددددد

roya.rashidi
04-07-2014, 15:23
چرا بعضی وختا با اینکه اینترنت وصل هست و سرعت خوبی هم داره اما یا هو مسنجر کانکت نمی شه و مجبوریم از ق*ن*د*ش*ک*ن استفاده کنیم ???
به ISP ربط داره یا کامپیوترم ??? چون بار ها واسم اتفاق افتاده خواستم یاهو مسنجر وصل شم اما هر بار خواستم وارد شم با خطای زیر مواجه شدم اما چند ساعت بعد باز به راحتی یاهو وصل میشد !!!!! بچه ها لطفا کمک کنیددددددددددددد

بعضی وقتا اینجوری میشه و هیچ کس هم تا الان نتوسته دلیل واقعی شو بفهمه . فک نمیکنم مشکل از خود یاهو باشه . چون با برنامه دیگه راحت میشه کاکنکت شد.

mrmostafa
07-07-2014, 07:35
ياهو من الان 3 روز هست كه از كامپيوتر با اينترنت مبين نت وصل نميشه البته با ف ي ل ت ر شكن تست نكردم ولي داخل تبلت با رايتل وصل ميشه. نميدونم چرا اينطوري شده به محض اينكه sing in ميزنم بدون اينكه لوگين كنه سريع خطا ميده

roya.rashidi
07-07-2014, 08:20
ياهو من الان 3 روز هست كه از كامپيوتر با اينترنت مبين نت وصل نميشه البته با ف ي ل ت ر شكن تست نكردم ولي داخل تبلت با رايتل وصل ميشه. نميدونم چرا اينطوري شده به محض اينكه sing in ميزنم بدون اينكه لوگين كنه سريع خطا ميده
قسمت connection prefrenece رو انتخاب کن بعد connection via proxy اینو بزن .
البته کلا یاهو مسینجر بعضی وقتا وصل نمیشه. برنامه digspy رو جاگزین کنید .خیلی بهتره این یاهو مسنیحره چند منظوره هم هس.

behnambb
25-08-2014, 01:56
با سلام و درود خدمت شما ...من الان چند روزی هست هر کاری میکنم نمیتونم یک ایمیل بسازم تو یاهو و همه روشی را تست کردم ولی به نتیجه نرسیدم و دوستان کسی هست که تست کرده باشه و دقیقا راهنماییم کنه ؟؟؟

ایرانی.
25-08-2014, 05:34
سلام.

یه راه ساده واسه ساخت ایمیل یاهو:
رو این لینک کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 526ivt%25253D%252526sg%25253D&intl=in&origIntl=&done=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] KCdsXAx072.KCx0VV3pHe2jBJ).
در قسمت شماره تلفن، یه شماره دلخواه مثه 9331234567 بده و ok کن.
ایمیل ساخته میشه. (بدون اینکه بخواد کُدی رو اسمس کنه برات)

توجّه: اگه شمارۀ بالا جواب نداد، شماره‌های دیگه رو تست کنید.

آیدی یاهو: joibari2@yahoo.com

پسورد: P30world

توضیح اضافه: اون لینکی که دادم مربوط به ساخت ایمیل یاهو با کشور هند هست. یعنی اول باید صفحۀ یاهوی کشور هند رو باز کرد و بعد به قسمت ساخت ایمیل یاهو رفت. که من برای راحتی کار مستقیماً لینکش رو گذاشتم.
به جز هند، برای بعضی از کشورهای دیگه مثه فیلیپین رو هم امتحان کردم و جواب داد. فقط باید بدونی شماره تلفن اون کشورها چجوری شروع میشه و چند رقمیه.

behnambb
25-08-2014, 14:07
نه این شماره و نه شماره دیگه جواب نمیده عاجز شدم بخدا بخاطر این فیلترینگای اینجا

ایرانی.
25-08-2014, 17:47
با شماره تلفن 9331234567 و 9337654321، ایمیل‌های زیر رو ساختم:

ایمیل: behnambb93@yahoo.com

ایمیل: behnambb@yahoo.com

پسورد هر دو ایمیل: P30world

اگه موقع ساخت، پیغام خطائی می‌ده بهش دقّت کن. چون همین الآن دو تا ایمیل ساختم مشکلی نداشت. (شاید مشکل از جای دیگه باشه.)

behnambb
25-08-2014, 20:57
من تست کردم نمیشه و اگر امکانش هست یکبار دیگه توضیح دقیق بدین ممنون میشم

ایرانی.
25-08-2014, 22:48
اوّل باید صفحۀ یاهوی هند رو باز کنی. من مستقیماً لینکش رو می‌ذارم تا سریع‌تر این کارو بکنی: «لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 526ivt%25253D%252526sg%25253D&intl=in&origIntl=&done=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] KCdsXAx072.KCx0VV3pHe2jBJ)»
حالا قسمت‌های مختلف رو پُر می‌کنی. باید توجّه داشته باشی که پسورد باید چندتا ویژگی داشته باشه:
1. حدّاقل یک حرف بزرگ انگلیسی رو شامل بشه.
2. توش عدد به کار رفته باشه.
3. حدّاقل یک حرف کوچیک انگلیسی توش باشه.
4. در مجموع حدّاقل 8 کاراکتر باشه.
شاید به این موارد دقّت نمی‌کردی.
بقیه موارد رو هم پُر کن. تاریخ تولد و جنسیت.
در قسمت شمارۀ موبایل هم یه شماره مثل 9337321654 رو وارد کن.
بعد گزینۀ ایجاد اکانت رو بزن. بدون دردسر ساخته می‌شه. به غیر از اینا به ذهنم نمی‌رسه که مشکل از کجا می‌تونه باشه.

موقعی که این کارها رو کردی و ایجاد اکانت رو زدی، چی می‌گه؟ چه اتّفاقی میوفته؟ دوباره صفحۀ ساخت ایمیل لود می‌شه؟ اروری نمی‌ده؟

behnambb
26-08-2014, 01:31
داداش گلم شد مرسی و سپاس که وقت گذاشتین ...تشکر فراواااان

kian98
26-08-2014, 17:02
سلام
در این تاپیک تمامی روش های ساخت ایمیل رو قرار دادم. در ضمن اینجا محل مناسب برای تاپیکتون نبود:

[آموزش] ساخت اکانت یاهو با وجود تحریم ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

swamp
09-04-2015, 12:22
سلام
من می خواستم چند تا از conversation history هام رو پاک کنم اما وقتی دکمه ی delete رو در بخش مربوطه می زنم بعد از چند ثانیه این پیغام میاد :

من به چه صورت می تونم از طریق یاهو مسنجر بعضی از کانورسیشن هیستوریام رو پاک کنم ؟!!

swamp
12-04-2015, 10:49
کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omid-p30
19-04-2015, 22:40
سلام، یه مشکل بزرگ دارم

وقتی در یک جمله کلمات فارسی و انگلیسی رو با هم مینویسم، جمله دیگه به طور مرتب ارسال نمیشه

مثلا :

من معنی کلمه windows رو نمیفهمم.

اونجا windows رو میبره آخر جمله.

با کنترل و شیفت راست هم درست نمیشه.

ممنون.

behnamy01
19-04-2015, 23:40
سلام، یه مشکل بزرگ دارم

وقتی در یک جمله کلمات فارسی و انگلیسی رو با هم مینویسم، جمله دیگه به طور مرتب ارسال نمیشه

مثلا :

من معنی کلمه windows رو نمیفهمم.

اونجا windows رو میبره آخر جمله.

با کنترل و شیفت راست هم درست نمیشه.

ممنون.
فکر نمیکنم راه حلی واسه این مشکل وجود داشته باشه، فقط واسه اینکه طرف مقابل متوجه بشه شما چی گفتید، به کلمه انگلیسی که رسیدید یک ctrl+enter بزنید تا یک خط بره پایین، کلمه انگلیسی رو بنویسید و دوباره ctrl+enter

FETAKIM
15-07-2015, 11:03
سلام دوستان
من یاهو مسنجر 11 رو استفاده میکنم
واسه وب چت
هم من و هم برادرم که ازمون دوره و نمیتونیم ببینیمش هردومون یاهو مسجر 11 رو نصب کردیم
هردومونم گزینه invite to view my webcam
رو میزنیم
و دو تا پنجره واسه هر کدوممون باز میشه
پنجره تصویر ارسالی که تصویر خودمون که داره ارسال میشه رو میبینیم
یه پنجره هم تصویر دریافتی که تصویر اون شخصه
قبلا هیچ مشکلی نداشت
الان به محض وصل وب کم ها بعد از 5 ـ 6 ثانیه هردو پنجره میشه تصویر خودم یعنی تصویر دریافتی ندارم
واسه اون هم همینطور
اونم نه یک بار دوبار همش اینجور میشه
کسی راه حلی نمیدونه؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین.......:n37:

V130
15-07-2015, 20:46
سلام
امیدوارم سوال تکراری نپرسم ولی من هروقت می‌خوام یکی رو اد کنم، تو مسنجر ورژن 11 این پیام می‌آد:
Your request to add a contact has taken longer than expected to
complete
کسی می‌دونه باید چیکار کنم؟

ممنون.

Alcatel.
05-09-2015, 21:31
سلام دوستان :n16:
قبلا با ویندوز ایکس پی کار میکردم با همین ورژن یاهو مشکلی نبود و کانکت میشد ولی همین ورژن و چنتا ورژن دیگه تست کردم رو ویندوز هفت بالا نمیاد نمیدونم مشکل از کجاس . اخرین فلش پلیر و جاوا هم نصب کردم چون قبلا بالای کادری که ایدی رو توش مینوشتم لوگوی یاهو در حال خواب بود بعد که کانکت رو میزدی بیدار میشد اما اون لوگوی یاهو واسه من تو ویندوز هفت نیست !!! عکساشو براتون اپلود کردم . لطفا کمک کنید بدجوری به یاهو نیاز دارم. :n03:
انتی ویروس و فایروال رو هم غیر فعال کردم جواب نداد.
اینم ورژن یاهوم
0228_1150

gilane-ma
14-09-2015, 12:44
با سلام دوستان من تعداد زیادی آدرس ایمیل دارم میخوام اد کنم تو ادیم چطوری ممکنه؟

gilane-ma
19-09-2015, 11:49
کسی جوابی نداره؟

- - - Updated - - -

کسی جوابی نداره؟

123sat2
13-01-2016, 19:59
یاهومسنجر ورژن جدید چرا دیگه ارایه نمیده؟

antbadell
11-05-2016, 14:16
یاهومسنجر ورژن جدید چرا دیگه ارایه نمیده؟

دیگه یاهو مثل قدیم نیست جذابیتش از دست داده به همین خاطر ...

Tom Clancy's
23-06-2016, 16:39
یاهو مسنجر تا چند وقت دیگر به روی نسخه دسکتاپ کلا بسته خواهد شد...

ehsan RZG
29-07-2016, 12:20
سلام دوستان

همونطور که می دونید یاهو مسنجر تا حدود یک هفته ی دیگر برای همیشه از دسترس خارج میشه
سوال من اینه که چطوری میتونیم از آرشیو گفتگوها بک آپ بگیریم و به نوعی همه ی اون ها رو ذخیره کنیم؟
طبیعتا اولین راهکاری که به نظر میرسه رفتن به view conversations history و ذخیره آرشیو هست
اما مشکلش اینه که توی این بخش فقط چند صفحه ی آخر گفتگوها نمایش داده میشه
و برای رسیدن به گفتگوهای قدیمی باید روی گزینه show more messages کلیک کنیم
که خب طبیعتا نمیشه از این طریق همه گفتگوهای قدیمی رو در بیاریم
چون باید بشینی و سه سال فقط کلیک کنی!!!

آیا نرم افزار یا ترفندی وجود داره که بشه کل گفتگوهای انجام شده در اکانت رو به صورت یک جا ذخیره کرد؟
طوری که دیگه نیازی نباشه به صورت دستی بشینیم و با show more messages چت های قدیمی رو به دست بیاریم

ممنون میشم اگه پاسخ بدین

qaaa777
27-08-2016, 15:10
سلام
خسته نباشید
من به یک مشکل در لاگین شدن در یاهو برخوردم خواهشمیکنم کمکم کنید.
من نرم افزار یاهو مسنجر رو روی گوشیم نصب کردم و بعد خواستم لاگین کنم دیدم نشد یکمی باهاش کار کردم و تنظیمات و چیزا دست کاری کردم بازم وارد شند... بعد از طریق مرور گر اقدام کردم ووارد صفحه شد ! بعد دوباره خارج شدم. و باز با نرم افزار یاهو مسنجر که روی گوشیم بود کار کردم ولی این بار که خواستم وارد بشم دیگه ازم سوال امنیتی پرسید و منم جوابشو فراوش کرده بودم باز از طریق مرور گر خواستم وارد بشم اونم تا ایدیم رو وارد میکنم دو تا ایمیل که مال احد دقیانوسه رو میاره و میگه این ایمیل ها پشتیبانی مال شما هست منم یک بار زدم اره بعد یک کدی ازم خواست بازم بخیال شدم و دوباره امتحان کردم ولی بازم ازم اون ایمیل های پشتیبانی رو میخواد!!! منم رمز و ایدی ایمیل های پشتیبانی رو فراموش کردم.
خواهش میکنم کمکم کنید رمز و آیدی یاهو رو دارم اما اصلا کار به اونجا نمیکشه که بگه رمزو وارد کن!!!

behrosss
23-11-2017, 17:10
من یه کامپیوتر یکپارچه Lenovo دارم اخرین ورژن یاهو مسنجر رو هم دانلود کردم و نصب کردم اما پس از وارد کردن ای دی و پسورد وارد محیط برنامه نمیشه و پیغام میده

we can't sign you in to yahoo! messenger.
there might be aproblem with your internet connection.make sure your computer
is connected to the internet. click troubleshoot to begin a series of tests to
try to diagnose the connection problem.

این مشکل رو چطور میشه حل کرد ؟

ویندوز من هم ویندوز 7 هست