PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31

Ship Storm
21-03-2012, 21:46
سلام بچه ها
اخرین نسخه ی یاهو رو نصب کردم نصب میشه اون شکلک یاهو در نمیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و وقتی چت میکنم هنگ میکنه برنامه
چرا ؟
از 3 سایت مختلف دانلود کردم و برنامه ی قدیمم پاک کردم همچنان مشکله هنگی دارم

ویندوز شما احیانا XP نیست ؟

mr.dengo
21-03-2012, 23:07
ویندوز شما احیانا XP نیست ؟

نه دادا 32 بیت 7
مشکلم این شکله یاهو نیست مشکلم هنگ کردنشه

Ship Storm
23-03-2012, 17:30
نه دادا 32 بیت 7
مشکلم این شکله یاهو نیست مشکلم هنگ کردنشه

مسائلی که میتونه مربوط میشه
نرم افزار امنیتس انتی ویروس
اینترنت و شبکه
سیستم عامل
به ترتیب میشه گفت بیشترین تاثیر رو دارند

siminam
27-03-2012, 17:03
سلام
دوستان من یه id دارم میخوام یه اسم که قبلا داده بودم رو عوض کنم از طریق پروفایل ایمیلم تغییرش دادم saveهم کردم اما توی یاهو مسنجرم همون اسم قبلی هستش توی یاهو مسنجر چطوری میتونم تغییرش بدم
مر30

piishii
27-03-2012, 20:36
سلام
دوستان من یه id دارم میخوام یه اسم که قبلا داده بودم رو عوض کنم از طریق پروفایل ایمیلم تغییرش دادم saveهم کردم اما توی یاهو مسنجرم همون اسم قبلی هستش توی یاهو مسنجر چطوری میتونم تغییرش بدم
مر30
سلام روی آیدی مربوطه توی لیستتون کلیک راست کنید و کانتکت دیتیلز رو انتخاب کنید

siminam
28-03-2012, 16:21
سلام روی آیدی مربوطه توی لیستتون کلیک راست کنید و کانتکت دیتیلز رو انتخاب کنید
سلام
من اصلا متوجه نمیشم:41: با idم وقتی connectشدم دیگه اسمم رو مینویسه .idم رو که نمینویسه که من روش کلیک راست کنم و بقیه ماجرا
اگه واضح تر توضیح بدید ممنون میشم.

piishii
28-03-2012, 16:28
سلام
من اصلا متوجه نمیشم:41: با idم وقتی connectشدم دیگه اسمم رو مینویسه .idم رو که نمینویسه که من روش کلیک راست کنم و بقیه ماجرا
اگه واضح تر توضیح بدید ممنون میشم.
سلام
یا شما بد توضیح دادی یا من بد متوجه شدم ، شما الان چی رو میخوای دقیقا عوض کنی ؟
نامی که موقع ساختن آیدیت به یاهو دادی ؟ یا نام یکی از دوستانت رو توی ایدیت ؟

Ghaioom
29-03-2012, 13:12
چرا آی دی گاهیا به قسمت address book میره؟!!!
یه آی دی بیشتر میره از بقیه به اون قسمت!!

Lt.Ali
30-03-2012, 16:35
فقط 50 تا ادد میتونین در روز داشته باشین. بیشتر از اون میره به آدرس بوک.

Ghaioom
30-03-2012, 17:28
فقط 50 تا ادد میتونین در روز داشته باشین. بیشتر از اون میره به آدرس بوک.
من چنین ادد نکردم تا حالا!! :31:

منظورم بیشتر یه آی دی تو لیست به قسمت آدرس بوک میره نمیدونم چرا !!!
اونم گاهی وقتا.

beehrad
31-03-2012, 09:28
سلام
من یا هو مسینجر10 رو دارم چطورمیتونم بعدازباز کردن اون وقتی گزینه ایمیل رو میزنم با مرورگر فایرفاکس باز بشه ،آخه الان روی اون که میزنم با مرورگر اینترنت اکسپلوربازمیشه / ممنون میشم راهنمایی کنید چه تنظیماتی رو باید انجام بدم

Ghaioom
31-03-2012, 10:37
سلام
من یا هو مسینجر10 رو دارم چطورمیتونم بعدازباز کردن اون وقتی گزینه ایمیل رو میزنم با مرورگر فایرفاکس باز بشه ،آخه الان روی اون که میزنم با مرورگر اینترنت اکسپلوربازمیشه / ممنون میشم راهنمایی کنید چه تنظیماتی رو باید انجام بدم
اینم ترفندی که تازه گذاشتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اینکارو کردم الان حالا میخوام رو IE بیاد هر کاری کردم نشد باید ببینم چطوری میشه برگردوند! :31:

پیدا کردم اینه: :31:

آموزش انتخاب Internet Explorer بعنوان مرورگر پیش فرض سیستم:

1. ابتدا Internet explorer را اجرا نمائید.

2. در IE7 و یا IE8 از قسمت منوی برنامه به Tools و سپس Internet Options را انتخاب نمائید.

3. در IE9 بروی آیكن Tools [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كلیك كنید و سپس Internet Options را انتخاب نمائید.

4. به قسمت Programs رفته و سپس در قسمت Default web browser گزینه Tell me if Internet Explorer is not the default web browser را تیك دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F) نمائید و بعد بر روی Make default كلیك نمائید.

Oracle_Eldorado
01-04-2012, 23:02
دوستان عزیز 1 ، 2 روزی میشه با یاهو مشکل پیدا کردم
وقتی که یاهو مسنجر بازه و آهنگ داره پخش میشه
هم با windows media player ، هم با KMPlayer
وقتی که کسی آنلاین یا آفلاین میشه و پایین صفحه سمت راست نشون میده ،
صدای پخش آهنگ یا فیلم نصف میشه و باید از تو قسمت Mixer صدای ویندوز صداشو زیاد کنم
سیستم عامل من ویندوز 7 ــه
کسی میتونه کمک کنه ؟

AMIR.KIK
02-04-2012, 00:58

من چنین ادد نکردم تا حالا!! :31:

منظورم بیشتر یه آی دی تو لیست به قسمت آدرس بوک میره نمیدونم چرا !!!
اونم گاهی وقتا.
منم این مشکل رو دارم کسی رو نمیتونم اد کنم کسیم من رو اد میکنه میره در قسمت آدرس بوک
یاهو داغون شده:41:

mahyarSAMSUNG
02-04-2012, 16:02
اقا یه مشکلی برام پیش اومده یه یارو با این اسم ( leandrarheem595 ) منو اد کرده ولی هرچی باهاش حرف میزنم جواب نمیده و انگار روی اتو مسیج هستش و چرت و پرت انگلیسی بی ربط با جواب من مینویسه ... اصلا هم خاموش نمیشه ... هیچ وقت هیچ وقت ... فقط گاهی در حدود 1 ثانیه خاموش میشه و دوباره روشن میشه ... اینطوری نمیتونم خودمو از لیستش پاک کنم ... چکار باید انجام بدم....؟

Ship Storm
02-04-2012, 18:46
اقا یه مشکلی برام پیش اومده یه یارو با این اسم ( leandrarheem595 ) منو اد کرده ولی هرچی باهاش حرف میزنم جواب نمیده و انگار روی اتو مسیج هستش و چرت و پرت انگلیسی بی ربط با جواب من مینویسه ... اصلا هم خاموش نمیشه ... هیچ وقت هیچ وقت ... فقط گاهی در حدود 1 ثانیه خاموش میشه و دوباره روشن میشه ... اینطوری نمیتونم خودمو از لیستش پاک کنم ... چکار باید انجام بدم....؟

شما خیلی راحت میتونی این شخص رو ignore کنی ، اول باید آی دی رو پاک کنی و بعد تو لیست ignore ها اضافه کنی
با این تفاسیری ایشون شخص حقیقی نیستند و ربات هستند

mahyarSAMSUNG
03-04-2012, 07:39
خوب من میخوام خودمو از لیستش هم پاک کنم .این راهی نداره ؟ چون سایت vizgin میگه باید هردومون آف باشیم ... لامصب هیچ وقت خاموش نیست ... آخه چطور میشه یه نفر همیشه روشن باشه ...؟

saman_s755
03-04-2012, 21:40
سلام

دوستان من هر کاری که میکنم یاهومسنجرم لاگین نمیشه؟! شکلک زرد میمومنه و هیچی!

من قبلا از وی پی ا ن استفاده میکردم ولی بعد از اون که دیگه استفاده نکردم اینجوری شده.

ممنون میشم راهنمایی کنید

یاهوم هم نسخه 11 هست.
موفق باشید

pcsoft
03-04-2012, 21:46
این یاهو 11 مثل اینکه آنلاین می خواد پیام ها رو ذخیره کنه. راهی نیست آفلاین ذخیره بشه؟

mahdi_mbi
04-04-2012, 18:48
سلام

دوستان من هر کاری که میکنم یاهومسنجرم لاگین نمیشه؟! شکلک زرد میمومنه و هیچی!

من قبلا از وی پی ا ن استفاده میکردم ولی بعد از اون که دیگه استفاده نکردم اینجوری شده.

ممنون میشم راهنمایی کنید

یاهوم هم نسخه 11 هست.
موفق باشید

اینو امتحان کن شاید مشکلت حل بشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saman_s755
04-04-2012, 22:33
اینو امتحان کن شاید مشکلت حل بشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داداش ممنون از راهنماییت.

اینی که گفتی رو قبلا انجام میدادم درست میشد ولی الان این دستوری هم که دادی عمل نمیکنه و لاگین نمیشه.

ila
07-04-2012, 17:51
من این ورژن جدیدی اخری رو که نصب کردم نه با پرواکسی نه با وی پی نه با هیچی لاگ این نمیشه، ولی نسخه 11.155 رو خوب لاگین میکنه ولی این نسخه اخری رو نه..چرا؟ با اینکه HTTP Proxy هم میزنم ولی نه نمیشه

Ship Storm
07-04-2012, 21:14
من این ورژن جدیدی اخری رو که نصب کردم نه با پرواکسی نه با وی پی نه با هیچی لاگ این نمیشه، ولی نسخه 11.155 رو خوب لاگین میکنه ولی این نسخه اخری رو نه..چرا؟ با اینکه HTTP Proxy هم میزنم ولی نه نمیشه

منظورتون نسخه 11.5.0.192 هست ؟

مشکلی با وی | پی ؟ ان و حتی اکانت ساکس نداره مشکل شما احتمالا از شبکه اینترنت و ISP شما باید باشه و به احتمال 30% از خود سیستم عامل و نرم افزارهای امنیتی روی سیستم شما باشه

ila
07-04-2012, 21:28
منظورتون نسخه 11.5.0.192 هست ؟

مشکلی با وی | پی ؟ ان و حتی اکانت ساکس نداره مشکل شما احتمالا از شبکه اینترنت و ISP شما باید باشه و به احتمال 30% از خود سیستم عامل و نرم افزارهای امنیتی روی سیستم شما باشه

بله منظورم از همین نسخه هست، اگه از ISP هست چرا پس روی نسخه قبلی مشکلی نداره؟
و اگر از سیستم عامله تنظیماتش چیه و باید چیکار کنم
آنتی ویرس هم نورتونه
ممنون

pars20
14-04-2012, 19:04
چطوری میشه کل ارشیو انلاین رو حذف کرد؟

Ship Storm
14-04-2012, 22:05
بله منظورم از همین نسخه هست، اگه از ISP هست چرا پس روی نسخه قبلی مشکلی نداره؟
و اگر از سیستم عامله تنظیماتش چیه و باید چیکار کنم
آنتی ویرس هم نورتونه
ممنون

نسخه های قبلی ممکنه سازگار باشند با نوع ویندوز شما
تنظیمات خاصی نداره سیستم عامل و معمولا وقتی دچار آسیب میشه این مشکلات گاها بوجود میاد که با نصب مجدد ویندوز برطرف میشه
آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و مجدد تست بگیرید ، در خیلی از مواقع انتی ویروس ها باعث بروز این مشکلات میشوند

ila
15-04-2012, 00:12
نسخه های قبلی ممکنه سازگار باشند با نوع ویندوز شما
تنظیمات خاصی نداره سیستم عامل و معمولا وقتی دچار آسیب میشه این مشکلات گاها بوجود میاد که با نصب مجدد ویندوز برطرف میشه
آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و مجدد تست بگیرید ، در خیلی از مواقع انتی ویروس ها باعث بروز این مشکلات میشوند

اتفاقا تازه ونیدوز عوض کردم و اولین نرم افزار رو نصب کردم
انتی ویروس هم دیس ایبل کردم ولی نشد

h_kh_1367
21-04-2012, 12:36
من یه مشکلی دارم و اینکه نمی تونم تو یاهو مسنجرم contact جدید اد کنم - به پیشنهاد یکی از دوستان نسخه فعلی 11 رو پاک کردم و ورژن 9 نصب کردم ولی اونم کار نکرد !!

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

من یه مشکلی دارم و اینکه نمی تونم تو یاهو مسنجرم contact جدید اد کنم - به پیشنهاد یکی از دوستان نسخه فعلی 11 رو پاک کردم و ورژن 9 نصب کردم ولی اونم کار نکرد !!

your request to add a contact has taken longer than expected to complete.

the operation may have succeeded. please check your messenger list later .

این پیغامیه که در پایان کار تحویلم میده !!:41:

Ship Storm
21-04-2012, 20:46

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

با وی | پی | ان امتحان کنید

h_kh_1367
22-04-2012, 08:59
با وی | پی | ان امتحان کنید

به خاطر پایین بودن سرعت اینترنت مخابرا نمی تونم از و-ی پ-ی ا-ن استفاده کنم ، س-ا-ک-س دارم ولی بازم نمیشه - یکی دوتا اد میشه ولی دیگه نه !!:41:

Ship Storm
22-04-2012, 11:45
به خاطر پایین بودن سرعت اینترنت مخابرا نمی تونم از و-ی پ-ی ا-ن استفاده کنم ، س-ا-ک-س دارم ولی بازم نمیشه - یکی دوتا اد میشه ولی دیگه نه !!:41:

ساکس روی یاهو مسنجر تاثیر نداره و باید تنظیمات خاصی روش صورت بگیره ولی وی | پی / ان راحت این نوع مشکلات رو باید برطرف کنه

Homa_s
24-04-2012, 13:54
از ديروز تا به حال هر كار ميكنم ياهو مسنجر كار نميكنه اما به راحتي وارد ايميل ميشم و از اون قسمت آنلاين ميشه و مشكلي ندارم.نرم افزارم پاك كردم و دوباره نصبش كردم.چند تا ورژن مختلف نصب كردم اما هنوز اين مشكل برام وجود داره.
فقط از طريق وي.پي.N كار ميكنه ياهو مسنجرم.
راهي هست كه نياز به وي ... نباشه

Ghaioom
25-04-2012, 10:35
ساکس روی یاهو مسنجر تاثیر نداره و باید تنظیمات خاصی روش صورت بگیره ولی وی | پی / ان راحت این نوع مشکلات رو باید برطرف کنه
برا ما که داره! :31:
اونم بدون تنظیمات ولی برای گاهیا تنظیمات میخواد!!

محمد نامدار
25-04-2012, 12:22

ی سوال : اون شخصی که شما میخواهی ادش کنی شمارو تونسته اد کنه یانه؟

من احتمال میدم که یا آی دی ایشون تو مسنجر شما یا بالعکس
در لیست ignore قرار گرفته باشه که باید حذف بشه
حتماً یک سری به اونجا بزن شما
perferene / ignore list

Ship Storm
25-04-2012, 12:45
برا ما که داره! :31:
اونم بدون تنظیمات ولی برای گاهیا تنظیمات میخواد!!

زمانی که فیلترینگ سراسری اعمال بشه بدون تنظیمات هیچ اثری نداره و نخواهد داشت

Ghaioom
25-04-2012, 13:32
زمانی که فیلترینگ سراسری اعمال بشه بدون تنظیمات هیچ اثری نداره و نخواهد داشت
اگه شما اون موقع ها دقت کرده باشی تو اون تاپیک یاهو مسنجر واقع در انجمن اینترنت و شبکه بحث کردیم. برای گاهیا میشد برای گاهی نه بدون تنظیمات!

ALI V8
28-04-2012, 02:28
دوستان چطوری از اسمایلیها استفاده کنیم.بعضیهاشون دانلود میشن نصب میشن ولی تو مسنجر اضافه نمیشن.
بعضیها هم که سایتها بصورت GIF میذارن.مثلا باندو رو من داشتم ولی الان کارن نمیکنه.
بهترین اسمایلیها چیه نصب کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

pashangparsi6
29-04-2012, 19:14
با درود دوستان من زمانی که می خوام مسنجر ویرایش تازه ی یاهو رو نصب کنم این ایراد رو ازم می گیره و نمی زاره نصب کنم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید چکار کنم؟ با سپاس

black_p30
29-04-2012, 19:54
سلام
فکر کنم مربوط به ناقص بودن setup هستش.
این برنامه رو روی یک سیستم دیگه نصب کنید.
اگه نصب شد که مشکل از سیستمتونه.
اگه نصب نشد معلوم میشه که مشکل از setup هستش و یک بار دیگه برنامه رو از سابت Yahoo دانلود کنید.

A M ! N
29-04-2012, 20:52
با درود دوستان من زمانی که می خوام مسنجر ویرایش تازه ی یاهو رو نصب کنم این ایراد رو ازم می گیره و نمی زاره نصب کنم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید چکار کنم؟ با سپاس
سلام..

شما که میگین میخوام نصب کنم ارور میده ، این ارور که مربوط به باز شدنه برنامه هستش ؟

دقیقا منظورتون چیه ؟

موفق باشید..:40:

pashangparsi6
30-04-2012, 13:56
سلام..

شما که میگین میخوام نصب کنم ارور میده ، این ارور که مربوط به باز شدنه برنامه هستش ؟

دقیقا منظورتون چیه ؟

موفق باشید..:40:
ببخشید درسته. زمانی که برناهم رو نصب می کنم و می خوام بازش کنم این ایراد رو می گیره. راه حل چیه؟

با سپاس

black_p30
30-04-2012, 15:15
ببخشید درسته. زمانی که برناهم رو نصب می کنم و می خوام بازش کنم این ایراد رو می گیره. راه حل چیه؟

با سپاس

برنامه رو پاک کنید دوباره نصب کنید.

pashangparsi6
30-04-2012, 16:40
برنامه رو پاک کنید دوباره نصب کنید.

ولی دوست گرامی این کارو ده ها بار انجام دادم و گویا ربطی به این موضوع نداره

Ship Storm
30-04-2012, 18:44

با سپاس

یک عکس از ارور مربوطه بگیرید و قرار بدید تا ببینیم ارور از چی هست و مشکل کجا میتونه باشه

ALI V8
01-05-2012, 15:05
دوستان چطوری از اسمایلیها استفاده کنیم.بعضیهاشون دانلود میشن نصب میشن ولی تو مسنجر اضافه نمیشن.
بعضیها هم که سایتها بصورت GIF میذارن.مثلا باندو رو من داشتم ولی الان کارن نمیکنه.

:41::13::11:
کمک!

pashangparsi6
02-05-2012, 02:31
یک عکس از ارور مربوطه بگیرید و قرار بدید تا ببینیم ارور از چی هست و مشکل کجا میتونه باشه

Ship Storm
02-05-2012, 11:00

نرم افزار ايراد داره و بايد مجدد دانلود بشه از يك سرور ديگه كه فايل سالم باشه
نرم افزار فعلي رو پاك كنيد و سيستم رو ريستارت كنيد
بعد از بالا اومدن ويندوز نرم افزار دانلود شده رو نصب كنيد
اگر به مشكل برخورديد يك ور‍ژن ديگه رو امتحان كنيد

essi111
02-05-2012, 20:27
سلام خسته نباشید
آقا مشکل من اینه که وقتی میخوام کسی رو ادد کنم نمیشه ولی دیگران میتونن منو اد کنن ولی من نمیتونم چیکار کنم
اینترنتم ای دی اس ال با ایدی دیگه تو همون سیستم میزنم درسته کجا باید گزینه ای بزنم مثل اینکه محدود شدم

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

م خسته نباشید
آقا مشکل من اینه که وقتی میخوام کسی رو ادد کنم نمیشه ولی دیگران میتونن منو اد کنن ولی من نمیتونم چیکار کنم
اینترنتم ای دی اس ال با ایدی دیگه تو همون سیستم میزنم درسته کجا باید گزینه ای بزنم مثل اینکه محدود شدم

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

اد لیستامم خیلی کمن 9 تا بیشتر نیستن

Ship Storm
02-05-2012, 20:44
سلام خسته نباشید

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

م خسته نباشید

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

شما با وی | پی / ان امتحان کنید مشکلتون باید برطرف بشه
موفق باشید

light
02-05-2012, 20:52
سلام خسته نباشید

م خسته نباشید

این عکس که نشون میده شما طرف رو add کردی و باید بمونی تا اونم هم تایید کنه

essi111
02-05-2012, 21:27
اون نیست دوست عزیز من خودم با دوتا ایدی میام بالا اونو اد میکنم بازم نمیشه

essi111
02-05-2012, 21:46
گزینه ای چیزی نیست بزنم درست بشه on ya off گزینه ای هست مرا از این بدبختی نجات بدین

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

حاضرم یوزر پسوردمم بدم یکی درست کنه

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

id=e_salimpour

Ghaioom
02-05-2012, 22:13
گزینه ای چیزی نیست بزنم درست بشه on ya off گزینه ای هست مرا از این بدبختی نجات بدین

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

حاضرم یوزر پسوردمم بدم یکی درست کنه

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

id=e_salimpour
شاید از نسخه یاهوته. یا ویندوز.
یاهو رو عوض کن.

essi111
03-05-2012, 08:17
ممنون از جوابهای شما فکر کنم موقع ثبت نام با ساکس ثبت نام کردم zip postical زدم به خاطر اون شاید باشه
من پسوردم بدم کسی میتونه بره تو privacy درست کنه

zeus_1
03-05-2012, 09:53
ممنون از جوابهای شما فکر کنم موقع ثبت نام با ساکس ثبت نام کردم zip postical زدم به خاطر اون شاید باشه
من پسوردم بدم کسی میتونه بره تو privacy درست کنه

دوست عزیز
من نمی دونم مشکل کار کجاست
ولی این رو می دونم از اینی که گفتی نیست و ربطی نداره
نیازی هم نیست پسووردت رو به کسی بدی
اگه کسی بدونه مشکل از کجاست و راهنماییت کنه، خودت هم می تونی درستش کنی

black_p30
03-05-2012, 11:28
دوست عزیز.
شاید شما اونی که می خوای ادد کنی، ایگنور ت کرده (ignor)
یا شاید شما اونو ایگنور کردین.
برای این کار از منو Messenger گزینه Preferenes یا Ctrl + Shift + P رو بزنید.
از تب Ignor List ای دی مورد نظز رو از اوون لیست اگه هست پاک کنید.
این کار باید رو هر 2 تا ای دی انجام بشه.
بازم اگه نشد بگین کمک کنم.

اینم ss:

djmerikhi
03-05-2012, 12:59
دوستان بنده می خوام از کلیه مکالمات یا همون چت های انجام شده در یاهو یه بک اپ داشته باشم مثلا بتونم میلش کنم به ادرس میلی یا هر روش دیگر ایا راهی هست ؟؟

A M ! N
03-05-2012, 13:08
دوستان بنده می خوام از کلیه مکالمات یا همون چت های انجام شده در یاهو یه بک اپ داشته باشم مثلا بتونم میلش کنم به ادرس میلی یا هر روش دیگر ایا راهی هست ؟؟
سلام.

از منوی Messenger
به Preferences برین..

به Conversation history برین

اونجا تیک گزینه ی " keep a history of my conversations " رو بزنید

این برای همیشه ذخیره خواهد شد چه شما خونه باشید چه بیرون باشید. چون که در دیتابیس یاهو ذخیره میشه در سیستم شما ذخیره نمیشه.

ازین به بعد تمام اطلاعات چت ها و آفلاین ها نگه داری خواهد شد ، البته فقط درحالتی که از یاهو مسنجر به عنوان نرم افزار

Instant messaging استفاده کنید.

با زدن دکمه Conversation history تمام اطلاعات گذشته رو میتونید ببینید..

موفق باشید.:40:

djmerikhi
03-05-2012, 14:37
گلم مشگل این نبود بنده از مسنجر استفاده نمی کنم از طریق خود سایت می رم داخل و چت می کنم این چتها هم اکثرا مال حداقل 1 هفته پیش هست الان وقتی داخل سایت اصلی میرم پایین میل های ورودی ( این باکس) کانورسیشن همه سوابق چت موجوده درسته!!
حالا دنبال راهی هستم این چتها و ارتباط های انجام شده رو مثلا بصورت میل برای خودم فوروارد کنم ( یا هر میل دیگری) یا هر روشی که بتونم این متنها رو به میل دیگه یا داخل مثلا پی دی اف یا حتی ورود افیس بدون باز کردن تک تک اونها زخیره کنم.

essi111
03-05-2012, 18:16
دوستان اصلا جایی در میل اپشن چیزی هست تو ستاپ کلی چیزی هست که بشه استفاده کرد شاید لیست ایدی بیشتر از 10 تا نمیشه
از دیرزو که من نمیتونستم دیگران رو اد کنم دیگران منو میتو نستن حالا دیگه دیگران هم که اد میشن میرون تو ادرس بوک
یکی از شما اساتید ایدی من اد کنه ببنه مشکل از کجاست
e_salimpour
جایی هست که بشه اونای که تولیست هستن و محدود کنه

essi111
03-05-2012, 21:41
دوستان اصلا جایی در میل اپشن چیزی هست تو ستاپ کلی چیزی هست که بشه استفاده کرد شاید لیست ایدی بیشتر از 10 تا نمیشه
از دیرزو که من نمیتونستم دیگران رو اد کنم دیگران منو میتو نستن حالا دیگه دیگران هم که اد میشن میرون تو ادرس بوک
یکی از شما اساتید ایدی من اد کنه ببنه مشکل از کجاست
e_salimpour
جایی هست که بشه اونای که تولیست هستن و محدود کنه

ببخشید من انقدر سوال میکنم اگه این ایدی رو چاک کنم میتونم با همین نام درست کنم

Ghaioom
03-05-2012, 21:52
ببخشید من انقدر سوال میکنم اگه این ایدی رو چاک کنم میتونم با همین نام درست کنم
قبلنا بعد از 6 ماه میتونستیم دوباره همون آی دی رو بسازیم الان نمیدونم.

essi111
05-05-2012, 13:25
سلام اقا ما ایدی رو ادد میکنیم میره تو ادرس بوک
چیکار کنم تو لسیت مسنجر بیاد

Ship Storm
06-05-2012, 06:04
سلام اقا ما ایدی رو ادد میکنیم میره تو ادرس بوک
چیکار کنم تو لسیت مسنجر بیاد

يك Group بسازيد و توي اون اد كنيد

essi111
06-05-2012, 08:53
آقا راهی هست که بشه روزی 5 تا ایدی بیشتر اد کرد من تازه فهمیدم روزی اگه از یه مقدار بیشتر اد کنی دیگه نمیشه تا 48 ساعت بیشتر اد کنید

تازه من فروشنده لب تاپ و پیسی هستم هر کس خواست قیمت همکار بهش میدیم

Tom Clancy's
06-05-2012, 09:47
سلام دوستان
تازگی به یه مشکلی بر خوردم که برام جالبه!
مسنجر ورژن 11.5 یه قسمت Recent داره که اسامی آخرین نفراتی رو که چت کردی نشون میده
2 تا از آیدی هام رو که باز میکنم تو این قسمت آیدی هایی رو نشون میده که من اصلا باهاشون چت نکردم!!!
میخواستم بدونم آیدیهام هــــک شدن؟؟!!:13:

Ship Storm
06-05-2012, 20:03
سلام دوستان
تازگی به یه مشکلی بر خوردم که برام جالبه!
مسنجر ورژن 11.5 یه قسمت Recent داره که اسامی آخرین نفراتی رو که چت کردی نشون میده
2 تا از آیدی هام رو که باز میکنم تو این قسمت آیدی هایی رو نشون میده که من اصلا باهاشون چت نکردم!!!
میخواستم بدونم آیدیهام هــــک شدن؟؟!!:13:

سلام
نه عزیز شما حتی پی ام هم برات بزارن اون افرادی که پی ام گذاشتند تو اون لیست ظاهر میشن
مشکلی نیست و -- هم نشدید:46:

Ghaioom
06-05-2012, 21:27
بالای yahoo web search که تبلیغ هست رو چجوری میشه برداشت؟

در ضمن یه ربات هست که وقتی لوگین میشم یاهو گاهی وقتا میاد یه پی ام میده خسته کننده شده چیکار بکنیمش؟!

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

ایگ کردن رو هم دوس ندارم گفته باشم! :‏دی

Tom Clancy's
06-05-2012, 22:32
سلام
نه عزیز شما حتی پی ام هم برات بزارن اون افرادی که پی ام گذاشتند تو اون لیست ظاهر میشن
مشکلی نیست و -- هم نشدید:46:

ممنون
میدونی دوست عزیز آخه من از پسوردهای Complex استفاده کردم بعد کل مسایل امنیتی رو هم همیشه رعایت میکنم!!! به خاطر همین خیلی تعجب کردم :18:
برای اولین بار هم رفتم پسوورد عوض کردم از ترسم :43::34:
بعد یه چیزی ، فقط در صورتی که پی ام بفرستن توی اون لیست میاد؟! چون فکر کنم از 2 -3 تاشون پی امی هم نداشتم!!:23:

Ship Storm
08-05-2012, 06:54
ممنون
میدونی دوست عزیز آخه من از پسوردهای Complex استفاده کردم بعد کل مسایل امنیتی رو هم همیشه رعایت میکنم!!! به خاطر همین خیلی تعجب کردم :18:
برای اولین بار هم رفتم پسوورد عوض کردم از ترسم :43::34:
بعد یه چیزی ، فقط در صورتی که پی ام بفرستن توی اون لیست میاد؟! چون فکر کنم از 2 -3 تاشون پی امی هم نداشتم!!:23:

Buzz هم مثل PM تاثير گذاره

ALI V8
11-05-2012, 14:55
Buzz هم مثل PM تاثير گذاره

دوستان کسی کمک نمیکنه.چهار پنج صفحه قبل درخواست کردم.

Ship Storm
16-05-2012, 07:29
بهتره از اسميل ها استفاده نكنيد و ياهو مسنجر 11 رو نصب كنيد خودش كلكسيون كامل اسمايل ها رو در اختيارتون قرار ميده

A M ! N
16-05-2012, 11:14
سلام..

به تازگی داخل یاهو رباط ها خیلی زیاد شدن، کارشون هم به این شکل هستش که اول شمارو Add میکنن، و شما وارد لیست میشین. بعد به محض اینکه شما آنلاین بشین به شما پیغام میدن ( مثلا : Heeeey how are u doing ) ، همچنین اگه شما به حالت مخفی آنلاین بشین پیغامی به شما داده نمیشه.. ولی به محض اینکه آنلاین بشین پیغام میدن سریعا !!!

نکته ی دیگر این هستش که اگه شما حرفی بزنید جواب نمیدن اصن ، ولی اگه یک شکلک اسمایلی براشون ارسال کنید یه چیزی مینویسن..

هدفشون این هست که شما رو گول زده و وارد یک لینک دلخواه کرده که اونجا مثلا وبکم به شما نمایش بدن ، جالبه که میگه : " برو به این لینک اونجا میتونی منو ببینی ، دلیل اینکه من توی این لینک وبکم میدم این هستش که اونجا امن هستش و خطری مارو تهدید نخواهد کرد."
دیشب که بنده داشتم یکی ازین لینکهارو اسکن میکردم دیدم شدیدا آلوده هستش ، با وارد شدن به اون لینک و کلیک روی هر عنصری شما هایجک میشین.

اما نکته اینه که حتی اگه شکلک هم بفرستین براش و جواب بدن بهتون الکی یه چیزی ، بعد از مدتی دیگه این پیغامها تموم میشه ، این درست بعد ازین هست که اون لینک آلوده رو با شما به اشتراک گذاشتن و میشه گفت کارشون رو انجام دادن.

این رباط ها همیشه آنلاین هستند.

آی دی یکی ازین رباط ها رو به یاد داشته باشین : Liansik563 که البته میتونه با اعداد دیگه هم باشه.

درخواست اد لیست رو ازین آی دی ها قبول نکنید به هیچ عنوان.

موفق باشید.:40:

iran2008
16-05-2012, 17:16
سلام
خسته نباشید

من هنوزم که هنوزه و پس از مدت ها از آمدن نسخه های 10 و 11 یاهو مسنجر ، هنوزم با یاهو مسنجر 9 وصل میشوم و خیلی راحت هم وصل میشه و مشکلی هم نداره .
اما وقتی یاهو نسخه های بالاتر مثل 10 و 11 رو نصب میکنم وصل شدندش صلواتی هست و یکبار وصل میش هو چند بار وصل نمیشه .
برای همین مجبور شدم کلا یاهو 9 رو رو سیستم نصب کنم .
البته بیشتر حدس میزنم مشکل از ISP باشه .

فکر میکنم یاهو9 با یه پورت و ادرسی وصل میشه که تو یاهو 10 و 11 باید چیز دیگه باشه که براحتی وصل نیمشن .
چون کلا هر کسی که 11 نصب میکنه همین مشکل رو داره ( بیشتر از همین ISP ) و هر وقت نسخه 9 رو نصب میکنن راحت وصل میشن همه .

حالا راهی هست که ما بدونیم چرا 9 راحت وصل میشه و 11 با مشکل مواجه هست ؟

Ship Storm
24-05-2012, 10:32
شما ویندوز XP دارید ؟

ALI V8
26-05-2012, 01:53
پسورد آی دی رو فراموش کردم.یه روش سریع و کارآمد بگید لطفا.ممنون.

alone one
02-06-2012, 15:04
سلام
آقا ما یه اسم واس آی دیمون گذاشتیم،الان پشیمون شدم
الان میخوام عوض کنم نمیتونم
چیکار کنم؟

A M ! N
02-06-2012, 15:19
پسورد آی دی رو فراموش کردم.یه روش سریع و کارآمد بگید لطفا.ممنون.

سلام ... شما یا باید از طریق Email دومتون و اگه فعال کرده باشین پسورد رو ریست کنید ، یا اینکه به سوالهای امنیتی جواب بدین.

سلام
آقا ما یه اسم واس آی دیمون گذاشتیم،الان پشیمون شدم
الان میخوام عوض کنم نمیتونم
چیکار کنم؟

سلام..

دیگه امکان تغییرش نیست!

ولی راههای که داری اینه که یا اینکه Extra email address بسازی که از طریق Email و تنظیماتش میشه. که فقط دوبار در سال میتونید تغییرش بدین.

یا اینکه اسم Public ایمیلت رو تغییر بدی ، البته آدرس همون ایمیل خودتونه ولی نامی که نمایش داده میشه روی ایمیلتون میشه اونی که شما میخواین

راه بعدی هم اینه که کلا یک ایمیل دیگه بسازی !

موفق باشی.

Variable
03-06-2012, 18:28
سلام .
هر چی تو یاهو مینویسم اینتر میزنم . ولی تو اون قسمت دیالوگ نمایش نمیده
اگه طرف مقابل هم چیزی تایپ کنه . بازم برای من نمایش داده نمیشه /
دوستم میگفت بد افزار داره سیستمت/
ولی با اخرین ورژنه میل ور بایت اسکن. با نود اسکن . باز یاهور را پاک کردم . نصب کردم
نشد که نشد
چیکار کنم

DJ POLESTAR
03-06-2012, 19:06
درود

ورژن جدید یاهو (11.5.0.192) نصبیدم ولی شکلک ندارم... مشکل چیه؟ احیانا دوستان چنین مشکلی دارن!؟

A M ! N
03-06-2012, 19:22
سلام .
هر چی تو یاهو مینویسم اینتر میزنم . ولی تو اون قسمت دیالوگ نمایش نمیده
اگه طرف مقابل هم چیزی تایپ کنه . بازم برای من نمایش داده نمیشه /
دوستم میگفت بد افزار داره سیستمت/
ولی با اخرین ورژنه میل ور بایت اسکن. با نود اسکن . باز یاهور را پاک کردم . نصب کردم
نشد که نشد
چیکار کنم

سلام..

1)) به تنظیمات ! Yahoo برین و به این مسیر :

Preferences >> messages

بعد در سمت راست گزینه ی show the messages window رو بزنید.

2)) در رجیستری به این مسیر برین :

HKEY-CURRENTUSER-> Software -> Microsoft -> Windows -> Current Version -> Internet Settings -> Zones

خب اینجا هرچی کلیدبه جز نام های 0,1,2,3,4 میبینید باید پاک کنید.

در پایان اوکی کنید و ریستات کنید و امتحان کنید:20:

با آرزوی بهترینها..

A M ! N
03-06-2012, 19:33
درود

ورژن جدید یاهو (11.5.0.192) نصبیدم ولی شکلک ندارم... مشکل چیه؟ احیانا دوستان چنین مشکلی دارن!؟

سلام..:20:

اول مطمین بشو که آخرین ورژن فلش پلیر رو نصب دارین.

بعد به خود یاهو مسنجر برو و تنظیمات و بخش پایین :

Preferences-->Messages-->Miscellaneous

در سمت راست نگاه کن که گزینه ی Emoticons تیک داشته باشه.

بعد به IE و قسمت Options برو

به تب Advanced

اسکرول کن تا به بخش multimedia برسی.

اونجا ببین تیک گزینه های show image download placeholders و show pictures خورده باشه.

با آرزوی بهترینها..

Variable
03-06-2012, 19:50
سلام..

1)) به تنظیمات ! Yahoo برین و به این مسیر :

Preferences >> messages

بعد در سمت راست گزینه ی show the messages window رو بزنید.

2)) در رجیستری به این مسیر برین :

HKEY-CURRENTUSER-> Software -> Microsoft -> Windows -> Current Version -> Internet Settings -> Zones

خب اینجا هرچی کلیدبه جز نام های 0,1,2,3,4 میبینید باید پاک کنید.

در پایان اوکی کنید و ریستات کنید و امتحان کنید:20:

با آرزوی بهترینها..

خیلی ممنونم . ولی نشد/ تو شاخه zone 4 تا پوشه بود داخل این پوشه ها هرچی فایل رجیستری بود پاک کردم . ولی ...
مشکل اینجاست که نود32 نمیتونه چرا تشخیص بده و حل کنه مشکلو..
این مشکل من اسمش چیه . من باید دنبال رفع چی باشم .. میخام تو گوگل سرچ کنم . چی سرچ کنم . لطفا راهنماییم کنید

A M ! N
03-06-2012, 20:10
خیلی ممنونم . ولی نشد/ تو شاخه zone 4 تا پوشه بود داخل این پوشه ها هرچی فایل رجیستری بود پاک کردم . ولی ...
مشکل اینجاست که نود32 نمیتونه چرا تشخیص بده و حل کنه مشکلو..

ناد۳۲ که از قایله پسه دوست من..؛ روی یک آنتی ویروس دیگه حساب باز کنید؛ بود یا نبود ناد ۳۲ سودی به حال شما نداره اینو تجربه ی من میگه.:20:

در عوض اگه میتونین نورتون یا کسپراسکی نصب کنید. با SuperAntiSpyware هم آخرین ورژنش رو بگیرین و آپدیتش کنید و اسکن کنید.

و همچنین به تنظیمات IE برین و در بخش Secturity گزینه ی Custom level رو بزنین ؛

اسکرول کنید پایین و ببینید که اینها Enable باشن :

Script ActiveX.controls marked safe for scripting

Scripting - Active scripting

Scripting of Java applets

و اوکی کنید همرو.

این تاپیک رو هم مطالعه کنید :

نتیجه رو پس از انجام تموم مراحل باز بگو.

با آرزوی بهترینها..

DJ POLESTAR
04-06-2012, 00:20
سلام..:20:

اول مطمین بشو که آخرین ورژن فلش پلیر رو نصب دارین.

بعد به خود یاهو مسنجر برو و تنظیمات و بخش پایین :

Preferences-->Messages-->Miscellaneous

در سمت راست نگاه کن که گزینه ی Emoticons تیک داشته باشه.

بعد به IE و قسمت Options برو

به تب Advanced

اسکرول کن تا به بخش multimedia برسی.

اونجا ببین تیک گزینه های show image download placeholders و show pictures خورده باشه.

با آرزوی بهترینها..
با تشکر از توجه شما ♥

من تمامی راههایی که ذکر شد رفتم و آخرین ورژن فلش پلیر هم برای فایرفاکس و هم برای اکسپلورر نصب کردم اما مشکل همچنان پابرجاست!

A M ! N
04-06-2012, 00:52
با تشکر از توجه شما ♥

من تمامی راههایی که ذکر شد رفتم و آخرین ورژن فلش پلیر هم برای فایرفاکس و هم برای اکسپلورر نصب کردم اما مشکل همچنان پابرجاست!

دلیل این مشکل رو باز جستجو کردم در مواردی هم ویروسها باعث اینکار شده بودن.

درصورت امکان با MBAM کامل آپدیت شده سیستم رو کامل اسکن کن یکبار انشالله که درست بشه.

موفق باشی.

DJ POLESTAR
04-06-2012, 01:35
با نهایت تشکر ویژه از شما دوست عزیز♥
مشکلم با MBAM حل شد.

دمت گرم

saman_zd
04-06-2012, 11:05
سلام دوستان یه سوال داشتم کسی میتونه کمکم کنه؟

من دیشب داشتم توی یک روم چت میکردم که یه دفعه یاهو مسنجرم قطع شد از اون بعد هر چی میزنم ای دی و یا یوزرنیممو اشتباه اعلام میکنه و نمیزاره من آن بشم .کسی میدونه مشکل تز کجاست ؟؟؟
یاهو مسنجرم هم 11.5 هست

smagoli
04-06-2012, 12:21
دوستان من چند روزه نمیتونم کانکت شم، حتی با پرو....کسی هم نمیشه کانکت شم!!!
مشکله منه فقط یا دیگران هم همین مشکل رو دارن؟؟
یاهو 11.5

A M ! N
04-06-2012, 12:26
سلام دوستان یه سوال داشتم کسی میتونه کمکم کنه؟

من دیشب داشتم توی یک روم چت میکردم که یه دفعه یاهو مسنجرم قطع شد از اون بعد هر چی میزنم ای دی و یا یوزرنیممو اشتباه اعلام میکنه و نمیزاره من آن بشم .کسی میدونه مشکل تز کجاست ؟؟؟
یاهو مسنجرم هم 11.5 هست

سلام.

یکبار با برنامه ی CCleaner کوکی ها و کش اینترنت رو کلا پاک کن. درصورت ادامه ی مشکل به سایت برو و اونجا پسوردت رو عوض کن.

موفق باشی.

A M ! N
04-06-2012, 12:30
دوستان من چند روزه نمیتونم کانکت شم، حتی با پرو....کسی هم نمیشه کانکت شم!!!
مشکله منه فقط یا دیگران هم همین مشکل رو دارن؟؟
یاهو 11.5

شاید مشکل از همین باشه. اول یکبار Cache , Cookie هارو با CCleaner کلین کن ؛ دوباره به یاهو مسنجر برو به این قسمت :

Yahoo messenger -> messenger menu -> preferences -> Connections

در سمت راست ببین گزینه ی No Pro\xy فعال باشه.. یعنی گزینه ی اول باید باشه به نظرم.

بعد داخل تنظیمات IE هم نگاه کن که تیک Using pro\xy server زده نشده باشه..

موفق باشی.

clau
04-06-2012, 12:32
سلام یک سوال خدمتتون داشتم راهی نیست بشه از طریق yahoo messenger11فایل ارسال کرد من از یاهو 8به بعد این مشکل دارم یک فایل 1مگی هم ارسال نمیشه کرد مممنون میشم اگه کسی راهنمایی گنه:11:

saman_zd
04-06-2012, 12:40
اخه با بقیه ای دی هام وارد میشه فقط با همون یکی وارد نمیشه .در ضمن یاهو اجازه تغییر رمزو بهم نمیده .
امکان داره اشکال از خوده یاهو باشه و بعدا درست بشه؟؟

A M ! N
04-06-2012, 12:47
سلام یک سوال خدمتتون داشتم راهی نیست بشه از طریق yahoo messenger11فایل ارسال کرد من از یاهو 8به بعد این مشکل دارم یک فایل 1مگی هم ارسال نمیشه کرد مممنون میشم اگه کسی راهنمایی گنه:11:

سلام دوست من.

file transfer خب داخل یاهو کلا دوراه بیشتر نداره.. یکی استفاده ی از گزینه ی Attachement هست که از طریق Drag and drop هم میشه اینکارو انجام داد. و درمواقع ارسال عکس هم میشه از Photo sharing استفاده کرد.

در حالت Photo sharing احتمالش کمه که دچار مشکل بشین معمولا به راحتی میتونین عکس به اشتراک زارین.. اگه فرد مورد نظر داخل Add list شما باشه و همدیگرو ادد داشته باشین به تعداد دفعات نامحدود میتونید فایل به اشتراک بزارین. اگر هم نباشه ؛ تعداد دفعات برای هربار اشتراک گذاری محدود میشه.

اما دلیل این ارورها که عموما درهنگام به اشتراک گذاری فایل به وجود میاد مثلا یک فایل یک مگی ؛ از نکات تاثیر گذار فایروال ها هستند و آنتی ویروس ها.. در هنگام اشتراک گذاشتن همچین فایلهایی اول فایروال رو به صورت موقت غیرفعال کنید.و همچنین آنتی ویروستون رو چرا که الان بیشتر آنتی ویروس ها قابلیت Scan instant messaging و قابلیت Scan attachment رو دارن و روند اشتراک گذاری رو دچار اختلال میکنن. آخرین نسخه ی یاهو مسنجر که به تازگی منتشر شده فکر میکنم ورژن 11.5.258 باشه رو دریافت و نصب کنید. ماکزیمم مقدار به اشتراک گذاری اطلاعات از طریق یاهو مسنچر برای هرفایل 2 گیگابایت هست.

با آرزوی بهترینها..

A M ! N
04-06-2012, 12:54
اخه با بقیه ای دی هام وارد میشه فقط با همون یکی وارد نمیشه .در ضمن یاهو اجازه تغییر رمزو بهم نمیده .
امکان داره اشکال از خوده یاهو باشه و بعدا درست بشه؟؟

برای خود من پیش اومده که یه مدت وصل نشه و بعدا مشکل حل بشه اما مشکل همگانی بوده

با توجه به این که مشکل همگانی نیست تضمینی برای بعدا وصل شدن هم نیست. فعلا راهکاری که خدمتتون عرض کردم رو عملی کنید نتیجه رو بگین.

برای تغییر پسورد اول به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برین

یوزر و پسورد رو وارد کنید و Sign in بشین بعد از ورود در بخش Sign-In and Security گزینه ی Change your password رو باید ببینید

برین و پسورد رو عوض کنید.

موفق باشی.

smagoli
04-06-2012, 13:14
شاید مشکل از همین باشه. اول یکبار Cache , Cookie هارو با CCleaner کلین کن ؛ دوباره به یاهو مسنجر برو به این قسمت :

Yahoo messenger -> messenger menu -> preferences -> Connections

در سمت راست ببین گزینه ی No Pro\xy فعال باشه.. یعنی گزینه ی اول باید باشه به نظرم.

بعد داخل تنظیمات IE هم نگاه کن که تیک Using pro\xy server زده نشده باشه..

موفق باشی.

فایده ای نداشت!!

A M ! N
04-06-2012, 13:25
فایده ای نداشت!!

از طریق اکانت میلتون چی میتونید وارد بشین ؟

میتونید از برنامه ی Pidgin استفاده کنید ببینید با اون میتونید وارد اکانت یاهو مسنجرتون بشین یا نه. این خودش یک مسنجر هست فقط در هنگام تنظیم باید یوزر و پسورد اکانت یاهو رو بدین اونجا.

با آرزوی بهترینها..

hoomi_gta
04-06-2012, 14:28
دوستان من به مشکل صفحه سفید چت بر خوردم که نه پی ام های خودم و نه بقیه را میتونم ببینم. رجیستری را چک کردم مشکلی نداشت با Malware هم سیستم و فول اسکن کردم ولی همچنان مشکل هست. کسی راه حلی داره؟

smagoli
04-06-2012, 23:45
از طریق اکانت میلتون چی میتونید وارد بشین ؟

میتونید از برنامه ی Pidgin استفاده کنید ببینید با اون میتونید وارد اکانت یاهو مسنجرتون بشین یا نه. این خودش یک مسنجر هست فقط در هنگام تنظیم باید یوزر و پسورد اکانت یاهو رو بدین اونجا.

با آرزوی بهترینها..

اکانتم مشکلی نداره، با نیم باز ( Nimbuzz ) میتونم کانکت شم، مشکل از یاهو مسنجرمه!! یک دفعه اینطوری شد!!!
یک بار پاکش کردم دوباره نصب کردم ولی باز هم بی فایده بود!!

Ship Storm
05-06-2012, 16:49
دوستان من به مشکل صفحه سفید چت بر خوردم که نه پی ام های خودم و نه بقیه را میتونم ببینم. رجیستری را چک کردم مشکلی نداشت با Malware هم سیستم و فول اسکن کردم ولی همچنان مشکل هست. کسی راه حلی داره؟

با وی / پی / ان تست کردید ؟
اگر نشد احتمال زیاد ویندوز دچار مشکل شده باشه

pars20
05-06-2012, 19:32
کانورسیشن هیستوری

alone one
05-06-2012, 22:28
سلام..

دیگه امکان تغییرش نیست!

ولی راههای که داری اینه که یا اینکه Extra email address بسازی که از طریق Email و تنظیماتش میشه. که فقط دوبار در سال میتونید تغییرش بدین.

یا اینکه اسم Public ایمیلت رو تغییر بدی ، البته آدرس همون ایمیل خودتونه ولی نامی که نمایش داده میشه روی ایمیلتون میشه اونی که شما میخواین

راه بعدی هم اینه که کلا یک ایمیل دیگه بسازی !

موفق باشی.

سلام داداش
ماشالله همه جا دستی بر آتش داریا
نمگیرمون کردی استاد
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟
همین اسم پابلیک و اکترا ایمیل و ... میگم
ممنون

total22
06-06-2012, 10:10
سلام من وقتی میخوام برم توی چت روم asia این پیغام رو دریافت میکنم(this request was refused)

A M ! N
06-06-2012, 10:25
کانورسیشن هیستوری

سلام.

ابتدا ازین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sign in کنید
به جعبه ی Conversations برین که بغل Inbox هستش حدودا

و اونجا تمام پیام هارو میبینی.

اولین تیک رو که بزنی کل پیغام ها انتخاب میشه میتونی پاک کنید.

با آرزوی بهترینها..

A M ! N
06-06-2012, 10:40
سلام داداش
ماشالله همه جا دستی بر آتش داریا
نمگیرمون کردی استاد
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟
همین اسم پابلیک و اکترا ایمیل و ... میگم
ممنون

سلام عزیز جان.

لطف دارین ما کوچیک شما هستیم.

برای ساختن Extra Email address ازین طریق :

ازین لینک Sign in میکنید اول Yahoo! Mail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد به منوی Options
میرین و انتخاب Mail Option

در ستون سمت چپ گزینه ی Mail Accounts رو انتخاب میکنید

در سمت راست گزینه ی Create an extra email address رو میزنید و در قسمت
Extra Email Address اون اسم ایمیلی که تمایل دارین رو میسازین ( که نباید قبلا ثبت شده باشه )

بعد هم دکمه ی Choose زده میشه.

بعد از کامل کردن این ایمیل به قسمت ایمیل ها اضافه میشه ، شما میتونید حتی ایمیل پیشفرض رو بین ایمیل اصلی و ایمیل اضافه ای که الان ساختین تغییر بدین.

راه بعدی

ساختن Alias ---> خب Alias همون اسم عمومی پروفایل یاهوی شما هستش ، که هرکس شما رو ادد کرد یا وارد پروفایل شما شد اون اسم رو ببینه.

برای ساختن هم :

وارد این لینک بشین Yahoo! Account Information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صفحه ی بعدی یوزر پسورد وارد کنید

در این صفحه در بخش
Account Settings گزینه ی Manage your Yahoo! aliases رو بزنید

و حالا گزینه ی Add an alias رو میزنین ، سپس نام یا نامهای مورد نظر رو واردکنید و سپس دکمه ی Save

با آرزوی بهترینها..

A M ! N
06-06-2012, 10:48
سلام من وقتی میخوام برم توی چت روم asia این پیغام رو دریافت میکنم(this request was refused)

سلام.

اطمینان دارین که موقع ثبت Yahoo! ID سن خودتون رو بیشتر از 18 سال ثبت کردین ؟

افراد زیر 18 سال دسترسی به چت روم ها ندارند.

با آرزوی بهترینها..

A M ! N
06-06-2012, 11:07
اکانتم مشکلی نداره، با نیم باز ( Nimbuzz ) میتونم کانکت شم، مشکل از یاهو مسنجرمه!! یک دفعه اینطوری شد!!!
یک بار پاکش کردم دوباره نصب کردم ولی باز هم بی فایده بود!!

یاهو رو به طور کامل پاک کنید ، به Prgram file برین و اونجا هم تمامی فولدرهارو پاک کنید

!C:\ProgramData\Yahoo

C:\Users\Amin\AppData\Roaming

هم برین و فولدر یاهو رو پاک کنید کلا

به رجیستری میرین و این کلید :

HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo

و این کلید

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\yahoo

پاک میشه کلا.

سپس ریستارت کنید.

ازین لینک یاهو رو دریافت کنید :

نصب کنید.

سیتمتون رو هم برای ویروس ها چک کنید توسط MBAM یا SuperAntiSpyware

با آرزوی بهترینها..

bixente
06-06-2012, 20:35
سلام
میخواستم بدونم مکالمه صوتی در یاهو مسنجر هزینه ای داره؟؟

A M ! N
06-06-2012, 20:40
سلام
میخواستم بدونم مکالمه صوتی در یاهو مسنجر هزینه ای داره؟؟

سلام.

ببینید صوت هم نوعی داده هست ، درست مث همین نوشته ها که شما میفرستین، اگه میخواین بدونین که مکالمه ی صوتی که با یاهو مسنجر انجام میدین ( درحالی که ADSL دارین ) جز پول تلفن شما میاد یا نه ،،، باید بگم خیر.. این فقط جز همون ترافیک شما حساب میشه. حالا ممکنه مثلا در داخل یک اتاق چتی یکی آهنگ گذاشته باشه ، باز اینم جز ترافیک شما حساب میشه.. امیدوارم درست منظورم رو رسونده باشم.

با آرزوی بهترینها..

essi111
08-06-2012, 10:16
سلام خسته نباشید
من تا پنج شنبه صبح با ایدیم کار میکردم
ولی الان دیگه نمیتونمon بشم خواهش میکنم کمک کنید زندگی ما از این راه میگزره
id:salimpour_e@yahoo.com
خواهش میکنم کمک کنید
وقتی ایمیل میزینی این جواب میاد
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.
میگه همچین ایمیلی نیست یعنی طرف رفته اونو پاک کرده
در این صورت میشه ای دی رو برگردوند
پسورد ای دیم -------------------
چیکارنم

ellaahhee
08-06-2012, 10:20
کمکم کنید یا هو مسنجر من پیغام throbleshood میده چی کار کنم؟

Ghaioom
08-06-2012, 10:28
نسخه یاهو مسنجر رو عوض کنید تست کنید.

و به احتمال زیاد از سرعت اینترنت هست.

mori_bsb
08-06-2012, 11:27
سلام یه سوال یه نرم افزار میخوام که تو room های یاهو مسنجر تبلیغات بفرسته

essi111
08-06-2012, 12:21
سلام خسته نباشید
خواهش میکنم کمک کنید
پسورد ای دیم ------
چیکارنم

A M ! N
08-06-2012, 12:23
سلام خسته نباشید
خواهش میکنم کمک کنید
پسورد ای دیم *******
چیکارنم

سلام
لطفا پسوردتونو پاک کنین دوست عزیز..

این مشکل بدون اون هم میتونه بررسی بشه.

essi111
08-06-2012, 16:09
کسی هست مشکل مارو حل کنه

A M ! N
08-06-2012, 16:31
کسی هست مشکل مارو حل کنه

سلام خسته نباشید
خواهش میکنم کمک کنید
پسورد ای دیم ------
چیکارنم

سلام عزیز.. این آی دی که اسم بردین ازش به نام چه کسی هست.

منظورتون اینه که ایمیل هایی که به این آی دی فرستاده میشه ، دچار ارور میشه.؟ خب این دو دلیل بیشتر نداره :

یا اینکه درخواست remove کردن توسط صاحب آی دی مذکور داده شده و آی دی پس از مدتی پاک میشه به طور خودکار.

یا اینکه ازین آی دی به مدت 120 روز استفاده نشده که باز هم Deactive میشه.

بازم امتحان کنید که اسم آی دی رو درست وارد کرده باشین، با سیستم های دیگه هم امتحان کنید حتما.. گاهی مشکل یاهو هست و ممکنه درست بشه.

با آرزوی بهترینها..

essi111
08-06-2012, 17:06
ای دی واسه خودمه
الان که نمیتونم با هاش ان شم ایمیلم که بهش میزنم اون ارورو میده
منظورم این بود طرف id رو پاک کرده که این جواب واسش میاد
ایدیمم فعال بود تا همین دیروز صبح پنجشنبه

A M ! N
09-06-2012, 00:24
خب دوست من زیاد ناراحت نباشین !!

به نظر میرسه این مشکل و ایرادهای یاهو داره همگانی میشه ،

همین امروز هنگامی که آنلاین بودم به یکباره یاهو قطع شد و

گفت که پسورد رو اشتباه وارد کردی. نمیدونم دقیقا دست چه کسانی پشت این پرده هست.

با آرزوی بهترینها..

A M ! N
09-06-2012, 15:13
درخصوص اکانت غیر فعال شده ی خودم تماس گرفتم با Yahoo! Customer Care پس از مدت کوتاهی جواب داده شد به شرح این جریان

Your Yahoo! account was disabled pursuant to the Yahoo! Terms of Service (TOS). You agreed to abide by the TOS when you created your account with Yahoo!. The TOS can
be found for your review at:

"You agree that Yahoo! may, under certain circumstances and without prior notice, immediately terminate your Yahoo! account, any associated email address, and access to the Service. Cause for such termination shall include, but not be limited to, (a) breaches or violations of the TOS or other incorporated agreements or guidelines, (b) requests by law enforcement or other government agencies, (c) a request by you (self-initiated account deletions), (d) discontinuance or material modification to the Service (or any part thereof), (e) unexpected technical or security issues or problems, and (f) extended periods of inactivity. Termination of your Yahoo! account includes (a) removal of access to all offerings within the Service, including but not limited toYahoo! Mail, Groups, Messenger, Chat, Domains, Personals, Auctions, Message Boards, Greetings, Alerts, and Games, (b) deletion of your password and all related information, files, and content associated with or inside your account (or any part thereof), and (c) barring further use of the Service. Further, you agree that all terminations for cause shall be made in Yahoo!'s sole discretion and that Yahoo! shall not be liable to you or any third-party for any termination of your account, any associated email address, or access to the Service."

میگه اکانت من بنا به قوانین سرویس دهی یاهو غیر فعال شده.

میگه شما قبول کردین که یاهو این اجازه رو داره که تحت شرایط خاصی و بدون اطلاع قبلی کلیه سرویس های اکانت شما و هرایمیل مرتبط به اکانتتون رو غیر فعال کنه

از دلایلی که این اتفاق میفته رو نام برده که رنگی کردم داخل Quote با رنگ آبی ، که البته شک ندارم قسمت b وارد عمل شده.:angry:

و میگه غیرفعال شدن اکانت شما شامل چه چیزهایی میشه که اونم داخل Quote با رنگ قرمز مشخص کردم.

اینم از جریان اکانتهای ما... اون همه اطلاعات مهم داخل اینباکس داشتم به راحتی دیگه به اونا دسترسی ندارم.:13:

با آرزوی بهترینها..

mori_bsb
09-06-2012, 15:24
آقا یکی سوال منو جواب بده لطفا
میشه تو room های yahoo با نرم افزار خاصی تبلیغات کرد

A M ! N
09-06-2012, 20:01
آقا یکی سوال منو جواب بده لطفا
میشه تو room های yahoo با نرم افزار خاصی تبلیغات کرد

سلام.

بله ازین نرم افزارها زیاده ، فقط کافیه داخل گوگل سرچ کنید " نرم افزار تبلیغ در یاهو "

موفق باشی.:20:

omid-p30
10-06-2012, 20:35
دوستان یه موقع میدیدم یکی از دوستانم کنار آیکونش در مسنجر، زده بود فکر کنم : logged on by mobile

که وقتی روش کلیک میکردم میرفت به صفحه mobile.yahoo.com که یه جا داشت برا وارد کردن شماره موبایل، که البته هر چی میزدم کار نمیکرد.

اونها چطوری این کار رو میکردند ؟ خارج از ایران بودند ؟

بعد سیستمش چجوریه ؟ اگر باز دیدم یکی اینطوری شده یعنی چی ؟ یعنی پیام بهش بدم اس ام اس میره براش یا نه با برنامه ای کلا انلاین هست در موبایلش و میشه معمولی چت کنه ؟

ممنون.

essi111
11-06-2012, 10:39
سلام
خسته نباشید
بلاخره بعد از نامه نگاری ایدی باز شد
میخوام از لیست ایدیم بکاب بگیرم چه افلاین و چه انلاین با چه نرمافزاری
با خود یاهو گرفتم فقط انلاینارو میگیره

piishii
11-06-2012, 10:50
دوستان یه موقع میدیدم یکی از دوستانم کنار آیکونش در مسنجر، زده بود فکر کنم : logged on by mobile

که وقتی روش کلیک میکردم میرفت به صفحه mobile.yahoo.com که یه جا داشت برا وارد کردن شماره موبایل، که البته هر چی میزدم کار نمیکرد.

اونها چطوری این کار رو میکردند ؟ خارج از ایران بودند ؟

بعد سیستمش چجوریه ؟ اگر باز دیدم یکی اینطوری شده یعنی چی ؟ یعنی پیام بهش بدم اس ام اس میره براش یا نه با برنامه ای کلا انلاین هست در موبایلش و میشه معمولی چت کنه ؟

ممنون.
سلام
برای موبایل ها معمولا نرم افزار برای کانکت شدن به یاهو و چک کردن وجود داره میتونید یکسری به بخش موبایل بزنید

A M ! N
11-06-2012, 15:07
سلام
خسته نباشید
بلاخره بعد از نامه نگاری ایدی باز شد
میخوام از لیست ایدیم بکاب بگیرم چه افلاین و چه انلاین با چه نرمافزاری
با خود یاهو گرفتم فقط انلاینارو میگیره

سلام.

برای تهیه ی اسم ادد لیستتون وارد لینک پایین بشین :

یوزر و پسورد رو وارد کنید و اسم تمام ایمیلهای اعضای لیستتون رو بهتون میده.

چکار کردین دقیقا که ایمیلتون باز شد ، میشه یه توضیحی بدین دوست من ؟

با آرزوی بهترینها..

essi111
11-06-2012, 15:31
10 بار نامه به یاهو زدم باز شد نمی دونم یا از اون بود یا خودش باز شد
yahoo-account-services-us@cc.yahoo-inc.com
ای دی پس وردمو زدم ایمیلی که زدیم باز شد
با ارزوی بهترینها
کامل متنشو میزارم واستون

essi111
11-06-2012, 15:36
اونجا رفتم ولی این Error occured. We are sorry for the inconvinient
میده چیکار کنم

essi111
11-06-2012, 15:48
لینک اموزش باز کردن ایدی قفل شده واسه من که باز شد

A M ! N
11-06-2012, 16:50
اونجا رفتم ولی این Error occured. We are sorry for the inconvinient
میده چیکار کنم

آره فعلا سرویسشون خرابه ، بعدا باز امتحان کن.

یک دوتا راه هست برای این که از لیستت پشتیبان بگیری اینطوری عمل کن

1))
اول وارد Email ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بشو

وقتی داخل Email هستی ، وارد تب Contacts بشو

اونجا گزینه ی Actions رو میبینی ، بزن

گزینه ی Export all رو بزن

بعد گزینه ی : Yahoo! CSV رو میبینی ، جلوش دکمه ی Export Now رو بزن

و کد امنیتی رو وارد کن و فایل CSV رو یکجایی امن ذخیره کن. این اددلیست

شما هست. دوباره میتونی داخل هر اکانت دیگه به تب Contacts بری و گزینه ی

Import contacts رو بزنی و آدرس اون فایل CSV رو بدی

2))
یک برنامه ای هم هست اینجا با دستور کارش نوشته خودت بخون من استفاده نکردم :
نمیدونم از ادد لیست هم بک آپ میگیره یا نه

لینک اموزش باز کردن ایدی قفل شده واسه من که باز شد

من هم انجام دادم الان ببینم چی میشه.

موفق باشی.

essi111
11-06-2012, 16:56
ممنون
راستی میگن یه راه هست که میشه پسورد یاهو رو یجوری از ماشین خودکار یاهو بدست بیاری

A M ! N
11-06-2012, 17:05
ممنون
راستی میگن یه راه هست که میشه پسورد یاهو رو یجوری از ماشین خودکار یاهو بدست بیاری

اگه منظورتون هــک هست ، چیزی در این باره نشنیدم اصولا هــک به این سادگیها نیست:20:
ولی برای بازیابی پسوردهای خودتون دو طریق هست، یکی اینکه از Email دوم استفاده کنی
و در مواقعی که پسوردت یادت میره با ایمیل دوم پسورد رو ریست کنی

یکی هم اینکه سوالهای امنیتی رو بخاطر داشته باشی و دوباره توسط اون پسوردت رو بازیابی کنی.
خوبی ای که سوالهای امنیتی دارن اینه که حتی اگه یک هکــر ایمیل شمارو -- کنه ، باز میشه توسط
اون سوالهای امنیتی ایمیلتون رو پس بگیرین و پسورد رو عوض کنی :46:

kurosh joon
11-06-2012, 21:17
سلام دوستان من كاربر جديدم
ببخشيد درمورد هك هم ميشه اينجا حرف زد؟؟؟:45:

A M ! N
11-06-2012, 21:24

سلام.

عزیزجان خوش اومدی به P30world

درمورد هـک ، اگه مرتبط با یاهو هست
بله بگین نه روشهای هـک یاهو بلکه جلوگیری. ..
در غیر اینصورت بگین تا راهنماییتون کنم کجا مطرح کنید.

با آرزوی بهترینها..

Karkas20
11-06-2012, 21:24

سلام دادا

تو این تایپیک دوستان در مورد رفع هــــ: و بالا بردن امنیت یاهو صحبت میکنن ولی شما درخواست هـــک دادی؟:31:

انجمن اشیانه برو ، بی نصیب نمی مونی دادا

kurosh joon
11-06-2012, 21:32
:45:

نميخوام كه هك كنم
ميخوام بدونم ميشه كانورسيشن يكي ديگه رو پاك كرد
يعني من با يكي حرف زدم ميخوام حرفام 2از ليست كانورسيشنش پاك شه:41:

Karkas20
12-06-2012, 09:17
:45:

نميخوام كه هك كنم
ميخوام بدونم ميشه كانورسيشن يكي ديگه رو پاك كرد
يعني من با يكي حرف زدم ميخوام حرفام 2از ليست كانورسيشنش پاك شه:41:

سلام رفیق

شما می توانید کانورسیشن خود را دیلیت کنید ولی کانورسیشنی که در ایمیل طرف مقابل که باهاش چت کردید ، ثبت شده و شما برای اینکه بتونید کانورسیشن تارگت خود را ریمو بکنید باید ایمیل ایشون را -- بکنید تا ابزارهایی که هست و ترفندهای یکه وجود داره ، شما یک سر به انجمن اشیانه بزنید یکم سرچ بکنید میتونید روش های -- اییمل را بفهمید .

nimahandsomboy
23-06-2012, 16:55
مدت چند ماه هست که نمیتونم از یاهو مسنجر استفاده کنم

ویندوزم 7 64 بیب

ورژن 8 و 9 و 10 و 11 را نصب کردم بازم نشد

با ایدی های مختلف امتحان کردم بازم نشد

با اینترنت ایرانسل و مخابرات امتحان کردم بازم نشد

error : there might be problem with your internet connection : make sure

your computer in conected to internet click trouble shoot to begin

jafarian
23-06-2012, 23:36
مدت چند ماه هست که نمیتونم از یاهو مسنجر استفاده کنم

ویندوزم 7 64 بیب

ورژن 8 و 9 و 10 و 11 را نصب کردم بازم نشد

با ایدی های مختلف امتحان کردم بازم نشد

با اینترنت ایرانسل و مخابرات امتحان کردم بازم نشد

error : there might be problem with your internet connection : make sure

your computer in conected to internet click trouble shoot to begin

خود سایت یاهو یک روش قرارداده به اینصورت که گفته اول از همه اطمینان حاصل کنید که تمامی برنامه های روی سیستم آپدیت باشه همچنین خود ویندوز در مرحله بعد برنامه ccleaner از لینک دوم دانلود کنید بعدشم اجراش کنید به وسیله این برنامه کش و هیستوری سیستم خودتون پاک کنید همچنین پوشه temp بعدش رجیستری ویندوزم با همین برنامه فیکس کنید درمرحله آخرم گفته شده که به تنظیمات مسنجر خودتون برین به قسمت Connection Preference بعدشم Proxy setting اطمینان حاصل کنید که گزینه ------ غیر فعال باشه برای اینترنت اکسپلورر هم به این مسیر Connections > Lan settings > check 'Automatically detect settings برین اطمینان حاصل کنید تیک گزینه Automatically detect settings خورده باشه فقط و همچنین گزینه work offline اینترنت اکسپلورر فعال نباشه فایر وال سیستم رو هم غیرفعال کنید بطور موقت درضمن قبلشم از برنامه لینک سوم که قراردادم استفاده کنید با این برنامه تنظیمات تمامی قسمتهای سیستم بزارین ریستارت بشه تیک تمامی موارد از برنامه رو بزنید:20:

mori_bsb
05-07-2012, 12:00
سلام یه سوال نو وقتی میخوام ایمیل درست کنم تا creat میزنم صفحه sing in بالا میا اصلا درست نمیکنه و هیچ اخطاری هم نمیده

Ghaioom
06-07-2012, 07:17
سلام یه سوال نو وقتی میخوام ایمیل درست کنم تا creat میزنم صفحه sing in بالا میا اصلا درست نمیکنه و هیچ اخطاری هم نمیده
سلام
عجیبه. با مرورگر دیگه تست کنید.

Ship Storm
06-07-2012, 15:37

با وی پی ان و مرورگری مثل فایرفاکس امتحان کنید

Eblis 2011
10-07-2012, 15:10
با سلام خدمت دوستان

دوستم میخواد فونت یاهوو رو عوض کنه ( از فونت من خوشش اومده ) اما وقتی میره تو سربرگ فونت اون فونتو نداره . . . من بهش دادم ( از مسیر : c://windows/font ) بعد اونم فونتی که من دادم رو کپی کرد تو همین مسیر . . . یاهو رو بست و دوباره آنلاین شد اما بازم اون فونتو نداره تو ی یاهوو
ورژن هردو یاهوو مسنجر هم 11.5
چیکار کنه ؟ مشکل از کجاست ؟

farshad_pes9
14-07-2012, 14:35
سلام دوستان.
ایدیم توی یاهو سیو شدست اما پسوردش یادم نیست.
از صبح هر راهی رو هم امتحان کردم نشد.
آیا راهی هست بتونم پسوردمو ببینم.
توی قسمت عوض کردن پسورد هم,من چند وقت پیش سوالارو آپدیت کردم اما اون سوال امنیتی که من انتخاب کرده بودمو ازم نمیپرسه!!

SAJAD0936
14-07-2012, 15:16
سلام دوستان من جدیدا وقتی به هر آیدی که تو اد لیستم نیست پی ام میدم پی ام من به دستشون میرسه ولی پی ام اونا به من نمیرسه یه پیغامی هم بالایه پنجره چت میاد اینو مینویسه :

(esme id ke behesh pm dadam) is on your Ignore List. Your messages will be sent, but you will not receive any replies

لیست ایگنورمم خالی کردم الان هیچ کس تو لیست ایگنورم نیست ولی بازم همین پیامو میده چطوری میتونم درستش کنم ؟

A M ! N
15-07-2012, 21:09
سلام دوستان.
ایدیم توی یاهو سیو شدست اما پسوردش یادم نیست.
از صبح هر راهی رو هم امتحان کردم نشد.
آیا راهی هست بتونم پسوردمو ببینم.
توی قسمت عوض کردن پسورد هم,من چند وقت پیش سوالارو آپدیت کردم اما اون سوال امنیتی که من انتخاب کرده بودمو ازم نمیپرسه!!

سلام

احتمالا باید پسورد رو ریکاوری کنی با این نرم افزارها امتحان کن :

برای ویندوز ایکس پی :

ویندوز 7 و ویستا :

برنامه رو نصب کن طریقه کار رو هم که توضیح داده

A M ! N
15-07-2012, 21:13
سلام دوستان من جدیدا وقتی به هر آیدی که تو اد لیستم نیست پی ام میدم پی ام من به دستشون میرسه ولی پی ام اونا به من نمیرسه یه پیغامی هم بالایه پنجره چت میاد اینو مینویسه :

(esme id ke behesh pm dadam) is on your Ignore List. Your messages will be sent, but you will not receive any replies

لیست ایگنورمم خالی کردم الان هیچ کس تو لیست ایگنورم نیست ولی بازم همین پیامو میده چطوری میتونم درستش کنم ؟

سلام

از منوی messenger به گزینه ی Preferences برو اونجا به بخش Ignore list برو

و تیک گزینه ی دوم رو بزن Ignore only the people below بعد نگاه کن که داخل
اون لیست کسی نباشه اگه هست ازون لیست حذفش کن، با وجود اینکار اگه بازم

مشکل رو داشتی یه بار یاهو رو پاک کن فولدرشم پاک کن داخل Application data
هم باید پاک بشه چون فولدر پروفایلش اونجاست.

دوباره نصب کن.

farshad_pes9
16-07-2012, 17:22
سلام

احتمالا باید پسورد رو ریکاوری کنی با این نرم افزارها امتحان کن :

برای ویندوز ایکس پی :

ویندوز 7 و ویستا :

برنامه رو نصب کن طریقه کار رو هم که توضیح داده

ممنون ازت.
اما اینم پسوردمو اینطور نشون میده password.
من یه ماه پیش سوالارو آپدیت کردم و به سوالای جدید جواب دادم.اما الان ازم سوالی میپرسه که من قبلا بهش جواب ندادم.
انگار هیچ راهی نیست!!!
باز هم ممنون از شما.

hossein5800
21-07-2012, 23:40
سلام. من یاهو مسنجرمو پاک کردم که ورژن جدیدشو نصب کنم .وقتی نصبش میکنم. این ارور رو میده و بالا میاد .وقتی میخوای چت کنی. پی ام نمیره. چند بارم نصب کردم ولی بازم این ارور رو میده. خواهشا کمکم کنید بهش نیاز دارم

an internal error occurred in the initalization stage. the application could not loaded. please contact application vendor. Error No.502

Golbarg01
22-07-2012, 01:08
سلام دوستان
من ویندوز 7 نصب کردم ولی با یاهومسنجر وقتی وارد محیط چت روم میشم بعد از چند ثانیه یاهومسنجر هنگ میکنه و مجبور میشم ببندمش
اینم عکس اروری که میاد:

تو همه ورژن های یاهو هم امتحان کردم این مشکل درشون وجود داره
مشکل چیه؟
باید چیکار کرد؟

ALI . R
26-07-2012, 03:38
سلام دوستان
من ویندوز 7 نصب کردم ولی با یاهومسنجر وقتی وارد محیط چت روم میشم بعد از چند ثانیه یاهومسنجر هنگ میکنه و مجبور میشم ببندمش
اینم عکس اروری که میاد:

تو همه ورژن های یاهو هم امتحان کردم این مشکل درشون وجود داره
مشکل چیه؟
باید چیکار کرد؟
سلام

یاهو رو به طور کامل پاک کنید ، به Prgram file برین و اونجا هم تمامی فولدرهارو پاک کنید

و این کلید

پاک میشه کلا.

سپس ریستارت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نصب کنید.

شادباشید:40:

Mr_100_dolari
28-07-2012, 22:46
با سلام

امیدوارم شما دوستان عزیز بتونین کمکم کنید
id yahoo من وقتی میخوام لاگین کنم پیغام :

the password you entered is incorrect . cilck close to re enter it or click forgot password ... if you have forgotten your id or password

موقعه ای هم در میل باکسم میخوام لاگین شم این پیغام رو میده :

Invalid ID or password. Please try again using your full Yahoo! ID

تو قسمت forgot password هم که میرم یه صفحه باز میشه و میزنه

What problem are you having with your Yahoo! account از طریق گزینه زیر که میرم
I have a problem with my password
و وقتی id رو وارد میکنم این پیغام رو میده :

Sorry, this account is temporarily locked
For security reasons, your account is temporarily locked

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید که چی کار باید کنم
یعنی pass id تغییر کرده که امکان نداره البته این id برای yahoo 7 میباشد و قبلا هم این طوری شده بود که از همین طریق با دادن ایمیل دوم که از قبل بهش داده بودم دوباره پسش گرفته بودم ولی الان هر کاری میکنم نمیشه
لطفا کمک کنید
با تشکر

Mr_100_dolari
28-07-2012, 23:22
با سلام

امیدوارم شما دوستان عزیز بتونین کمکم کنید
id yahoo من وقتی میخوام لاگین کنم پیغام :

the password you entered is incorrect . cilck close to re enter it or click forgot password ... if you have forgotten your id or password

موقعه ای هم در میل باکسم میخوام لاگین شم این پیغام رو میده :

Invalid ID or password. Please try again using your full Yahoo! ID

تو قسمت forgot password هم که میرم یه صفحه باز میشه و میزنه

What problem are you having with your Yahoo! account

از طریق گزینه زیر که میرم
I have a problem with my password
و وقتی id رو وارد میکنم این پیغام رو میده :

Sorry, this account is temporarily locked

For security reasons, your account is temporarily locked

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید که چی کار باید کنم
یعنی pass id تغییر کرده که امکان نداره البته این id برای yahoo 7 میباشد و قبلا هم این طوری شده بود که از همین طریق با دادن ایمیل دوم که از قبل بهش داده بودم دوباره پسش گرفته بودم ولی الان هر کاری میکنم نمیشه
لطفا کمک کنید
با تشکر

دوستان من قبلا id yahoo اینجوری شده بودش البته گفتم yahoo 7 هستش (yahoo.com.au@) اما از طریق امیل دوم تونستم پسورد جدید بگریم . مشکل حل شد اما این بار اصلا قبول نمیکنه (امیل دومش تغیر نکرده)
باید چی کار کنم ؟

Mr_100_dolari
29-07-2012, 00:44
دوستان یه سوال دیگم داشتم این تیک remember my id & psddword تو مسنجرم زدست اما هر بار که pc میاد بالا باید دوباره id & pass وارد کنم
چرا این جوری شده ؟

Mr_100_dolari
29-07-2012, 13:18
10 بار نامه به یاهو زدم باز شد نمی دونم یا از اون بود یا خودش باز شد
yahoo-account-services-us@cc.yahoo-inc.com
ای دی پس وردمو زدم ایمیلی که زدیم باز شد
با ارزوی بهترینها
کامل متنشو میزارم واستون

سلام

دوست عزیز باید به هیمن آدرسی که لینکش رو دادی میل بزنم ؟
میشه متن ایمیل رو برام بزاری ؟
با تشکر

Golbarg01
30-07-2012, 01:35
سلام

و این کلید

پاک میشه کلا.

سپس ریستارت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نصب کنید.

شادباشید:40:

من همه این کارها رو قبلا کردم دوست عزیز افاقه نکرده
رو یک سیستم دیگه هم امتحان کردم همینجوری بود
خیلی وقته این مشکل رو دارم
ظاهرا مشکل از خود یاهو هست
و کاربرهای زیادی در جهان این مشکل رو دارند طبق سرچی که در نت کردم
و حتما یه راه حلی داره

منتها اون راه حل رو باید پیدا کنیم

hossein5800
31-07-2012, 17:06

سلام به همه ی دوستان. خواهشا کمکم کنید من این مشکلو توی این عکس دارم.هرچیم قسمت کانکشن مسنجرو عوض کردم درست نشد. تازه ویندوزمم عوض کردم

A M ! N
31-07-2012, 20:08
سلام به همه ی دوستان. خواهشا کمکم کنید من این مشکلو توی این عکس دارم.
هرچیم قسمت کانکشن مسنجرو عوض کردم درست نشد. تازه ویندوزمم عوض کردم

سلام.

داخل IE برو و به Options و سپس تب Connections گزینه ی Lan settings رو بزن

توی اون صفحه هیچ تیکی زده نشده باشه.

داخل یاهو مسنجر هم Preference برو و در قسمت Connections

گزینه ی Connect directly to internet رو بزن و اوکی کن.

A M ! N
31-07-2012, 20:16
من همه این کارها رو قبلا کردم دوست عزیز افاقه نکرده
رو یک سیستم دیگه هم امتحان کردم همینجوری بود
خیلی وقته این مشکل رو دارم
ظاهرا مشکل از خود یاهو هست
و کاربرهای زیادی در جهان این مشکل رو دارند طبق سرچی که در نت کردم
و حتما یه راه حلی داره

منتها اون راه حل رو باید پیدا کنیم

سلام هنوز از ورژن 8 استفاده میکنی ؟ چون داخل عکس قبلی ورژن 8 رو دیدم.

پس اول یاهو رو به روز کن.

برای یاهو مسنجر یه دونه استثنا داخل لیست Data Execution Prevention بساز.

ازینجا هم dll مربوطه رو توسط Fixer نصب کن روی سیستم:

Mr7 Illusive
05-08-2012, 12:17
سلام جدیدا نمیتونم کسی را اد کنم و این ارور را میده

A M ! N
06-08-2012, 10:34
سلام.

با ID دیگه هم امتحان کردی ؟

مسلما برای من که این مشکل نیست. پس مشکل شما باید نرم افزاری باشه.

که یا کار ویروس هاست یا برنامه یاهوتون خراب شده

این پست رو انجام بده :

یاهو باید به طور کلی پاک بشه.

اسکن با برنامه ی MBAM با آخرین آپدیتهاش ، فراموش نکن.

نتیجه رو اطلاع بده.

Mr7 Illusive
06-08-2012, 14:14
سلام.

با ID دیگه هم امتحان کردی ؟

مسلما برای من که این مشکل نیست. پس مشکل شما باید نرم افزاری باشه.

که یا کار ویروس هاست یا برنامه یاهوتون خراب شده

این پست رو انجام بده :

یاهو باید به طور کلی پاک بشه.

اسکن با برنامه ی MBAM با آخرین آپدیتهاش ، فراموش نکن.

نتیجه رو اطلاع بده.
اره امتحان کردم به آی دی دیگه هم نمی شد
یاهو را دیروز پاک مردم دوباره درست شد باز دوباره امروز خراب شده

اوکی تست میکنم خبر میدم

Last Night
06-08-2012, 16:54
سلام دوستان من مشکل ورود به مسنجر دارم وقتی میخوام وارد بشم این پیغامو میده:

-------------------------------------------

این کارها رو هم انجام دادم اما درست نشد:

سلام.

گزینه ی Connect directly to internet رو بزن و اوکی کن.

Mr7 Illusive
07-08-2012, 04:54
انجام دادم جواب نداد!
حالا امروز ویندوز 8 نصب میکنم ببینم چی میشه

Hidden-Hunter
07-08-2012, 22:00
سلام

چند روزی میشی یاهو خود به خود پسورد من را لوک میکنه تا من پسوردم را عوض بکنم این مشکل از کجاست؟:13:

Mr7 Illusive
07-08-2012, 22:28
سلام

چند روزی میشی یاهو خود به خود پسورد من را لوک میکنه تا من پسوردم را عوض بکنم این مشکل از کجاست؟:13:برای منم چند بار همینجوری شد فکر کنم باید پسورد قوی بگذارید تا اینجوری نشه

ای بابا ویندوز و پاک کردم ویندوز8 نصب کردم بازم مشکل داره ادد نمیکنه
الان با ای دی دیگه تست کردم مشکلی نداره قبلا با ای دی دیگه تست کرده بودم مشکل داشت/اگه تعداد اددها به1000تا برسه دیگه ادد نمیکنه؟ پیام میده؟

مشکل از زیاد بودت تعداد اد لیست ها بود چند تا اد لیست پاک کردم درست شد

essi111
08-08-2012, 19:15
سلام خسته نباشید
من اد لیست یاهو نزدیک400 تا نفر اد هستند واسه دوستم 900 نفر هستند واسه من دیگه کسی رو نمی تونه اد کنه واسه اون میشه چیکار گنم مسنجرمم 11

ارورشم اینه 2 هفته ای میشه با ایدی دیگه میشه ولی با این نمیشه

Ghaioom
08-08-2012, 19:49
سلام خسته نباشید
من اد لیست یاهو نزدیک400 تا نفر اد هستند واسه دوستم 900 نفر هستند واسه من دیگه کسی رو نمی تونه اد کنه واسه اون میشه چیکار گنم مسنجرمم 11

نسخه مسنجر رو عوض کن. یا از یه سیستم دیگه ادد کن ببین چی میشه.

Mr7 Illusive
08-08-2012, 20:55
سلام خسته نباشید

داداش منم همین مشکلو داشتم تعدادی از اد لیست ها را پاک کردم درست شد

essi111
08-08-2012, 22:03
دوست عزیز ممنون ولی من یسری از ایدیهامو مجبور شدم پاک کنم ببینم اد میشه که دیدم شد و لی مگه مسنجر تا 1000 نفر اد لیست نمیگیره که واسه من انقدر سریع بسته شده حداکثر واسه من 300 نفره چیکار کنم جایی هست که بشه اضافه کرد میل اپشنی چیزی ممنون از راهنماییتون مسنجرمم اخرین ورژنه

Last Night
08-08-2012, 22:43
سلام دوستان من مشکل ورود به مسنجر دارم وقتی میخوام وارد بشم این پیغامو میده:

-------------------------------------------

این کارها رو هم انجام دادم اما درست نشد:

سلام.

مسنجرو حذف کردم دوباره نصب کردم بازم درست نشد!

چی کار کنم؟

Mr7 Illusive
08-08-2012, 22:47
دوست عزیز ممنون ولی من یسری از ایدیهامو مجبور شدم پاک کنم ببینم اد میشه که دیدم شد و لی مگه مسنجر تا 1000 نفر اد لیست نمیگیره که واسه من انقدر سریع بسته شده حداکثر واسه من 300 نفره چیکار کنم جایی هست که بشه اضافه کرد میل اپشنی چیزی ممنون از راهنماییتون مسنجرمم اخرین ورژنه

اره میگن 1000تا
شاید شامل چیزهای دیگه هم بشه
نه فکر نکنم

ای بابا بازم همنطوری شد؟ از سرورهای یاهو نمیتونه باشه؟

Alishmas
09-08-2012, 21:15
سلام خسته نباشید

منم همين مشکل رو دارم ، چند تا از ادد ليستام رو هم پاک کردم اما بازم درست نشد !

Mr7 Illusive
10-08-2012, 00:05
منم همين مشکل رو دارم ، چند تا از ادد ليستام رو هم پاک کردم اما بازم درست نشد !
انگار اکثرا مشکل دارن/ پس مشکل از سرور یاهو هست حتما

Ghaioom
10-08-2012, 00:21
سلام

میخوام تو مسنجر اسمم تغییر داده بشه تو تنظیمات ایمیل هست ولی وقتی دکمه save رو میزنی هیچی نمیشه! فک کنم باید این قسمت درست بشه که نمیشه!
اینم لینکش:

انگار از خود مسنجر هم میشه ولی جالب نیست. میخوام از ایمیل تغییر بدم.

ویرایش میشه:
با وی پی ان سیو میشه! عجیب بود. یکی از دوستام چک کرد ساکس زده بود سیو شده بود براش D: !

golijan
10-08-2012, 23:21
سلام به همگی شنیدم که میشه به لیست دوستان دیگران دسترسی داشت و لسیت دوستانشون دید//// چه جوری میشه؟ نرم افزار خاصی مخواد؟ لطفا راهنمایی کنید

Eblis 2011
13-08-2012, 01:56
سلام جدیدا نمیتونم کسی را اد کنم و این ارور را میده

منم یه چند روزی میشه همین مشکل رو دارم
کسی راه حلی براش نداره ؟

Ship Storm
13-08-2012, 07:08

شما با استفاده از وي / پي / ان تست كنيد مشكل بايد برطرف بشه

Ship Storm
13-08-2012, 07:13
سلام به همگی شنیدم که میشه به لیست دوستان دیگران دسترسی داشت و لسیت دوستانشون دید//// چه جوری میشه؟ نرم افزار خاصی مخواد؟ لطفا راهنمایی کنید

حداقل ميتونم به جرآت بگم تو ورژن هاي جديد اين امكان نيست مگر اينكه تو ورژن هاي قديمي به علت وجود برخي از حفره هاي امنيتي امكان اين مطلب باشه

Mr7 Illusive
13-08-2012, 08:16
شما با استفاده از وي / پي / ان تست كنيد مشكل بايد برطرف بشه

نه عزیز خودم سوکس و وی پی میفروشم هر چی تست کردم جواب نمیده

Ship Storm
14-08-2012, 06:40
نه عزیز خودم سوکس و وی پی میفروشم هر چی تست کردم جواب نمیده

اين ارور بيشتر بر ميگرده به IP و با تغيير دادن اون مشكل در اغلب اوقات برطرف ميشه ولي ممكنه علت هاي ديگه اي هم داشته باشه مثل اد ليست بيش از حد و يا كندي سرعت اينترنت

Mr7 Illusive
14-08-2012, 09:17
اين ارور بيشتر بر ميگرده به IP و با تغيير دادن اون مشكل در اغلب اوقات برطرف ميشه ولي ممكنه علت هاي ديگه اي هم داشته باشه مثل اد ليست بيش از حد و يا كندي سرعت اينترنت
نه با تغیر دادن ایپی مشکل حل نشد/اد لیست هم حدود 800 تا هست/سرعت هم کند نیست 2048 هست

Mr_100_dolari
14-08-2012, 17:58
بچه ها من تقریبا یه ماه هستش آی دی یاهوم بالا نمیاد
هم اینفو آی دی رو دارم هم ایمیل دوم از قبل بهش دادم اما نه میتونم آنلاین پسوردم رو ریست کنم نه وقتی میرم تو قسمتی که اینفو آی دی رو میدم قبول میکنه نمیدونم چش شده یاهو
حتی یکی از دوستان لینک دادش که به یاهو میل بزنم و درخواست بدم که آی دی رو برگردونه که باید با vpn میرفتی که ip یه کشوری مثل آمریکا بیفته اما این کارم کردم و یاهو هیچ جوابی نداد یه جا خوندم که بعد از 90 روز خودش درست میشه

الان من که اینفو آی دی رو دارم چه جوری پسش بگیرم ؟

W216
14-08-2012, 20:48
سلام من چند روزیه که وقتی میخوام یه ایدی رو توی یاهو مسنجر ادد کنم پیغام خطا میده و اونو ادد نمیکنه پیغام میده که بعدا سعی کنید ..اما اگه کسی بخواد منو ادد بکنه مشکلی نداره
من یه عکس از متن خطا براتون میذارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Alishmas
14-08-2012, 22:51
سلام من چند روزیه که وقتی میخوام یه ایدی رو توی یاهو مسنجر ادد کنم پیغام خطا میده و اونو ادد نمیکنه پیغام میده که بعدا سعی کنید ..اما اگه کسی بخواد منو ادد بکنه مشکلی نداره

من و خيلی های ديگه هم دچار اين مشکل شدیم اما هنوز دليل و راه حلی واسش پيدا نکرديم و نشده !

nelahe
15-08-2012, 08:46
علامت زنگوله برای چی هست

wasted
15-08-2012, 12:45
علامت زنگوله برای چی هست

میفرمایند اکانت شما توسط یک وسیله (گوشی/تبلت/...) مورد استفاده قرار گرفته که قبلاً توسط ما شناسایی نشده. اگه کار خودت نبوده با کلیک رو اون لینک لیست ورود هاتو چک کن.

ضمناً علامت زنگوله هم اسمش Notifications هست. هر اتفاقی تو اکانتت بیفته اینجا فعال میشه. :5:

CRIS Joon CR7
15-08-2012, 13:58
این عکسی که واسه آواتار میشه گذاشت باید چجوری باشه؟
من هر سایز و فرمتی میزارم اصلا هیچ تغییری نمیکنه
حتی عکس های پیشفرض خودش هم نمیشه گذاشت
ورژن:
11.5.0.288

Mr_100_dolari
15-08-2012, 15:42

بعضی وقتها یاهو اینجوری قاطی میکنه
برای من هر وقت اینطوری شده یا بعد از اینکه یه بار یاهو رو بستم و دوباره باز کردم درست شد
یا اد زدم بعد از چند بار که با یاهو آن شدم (مثلا چند ساعت بعد یا فردا ) پیغام تاییدش برام اومده

55021
16-08-2012, 23:44
سلام
نمیشه کاری با یاهو کرد با طرف که وب کم نداره با ویدئو کال تماس گرفت که تصویر تو رو داشته باشه؟

Ship Storm
20-08-2012, 08:18
سلام
نمیشه کاری با یاهو کرد با طرف که وب کم نداره با ویدئو کال تماس گرفت که تصویر تو رو داشته باشه؟
ویدئو کال امکنای هست که برای برقراری ارتباط نیازمند تامین قطعات سخت افزاری از هر دو سمت هست و بنابراین امکانش نیست

Ship Storm
20-08-2012, 08:26
بعضی وقتها یاهو اینجوری قاطی میکنه
برای من هر وقت اینطوری شده یا بعد از اینکه یه بار یاهو رو بستم و دوباره باز کردم درست شد
یا اد زدم بعد از چند بار که با یاهو آن شدم (مثلا چند ساعت بعد یا فردا ) پیغام تاییدش برام اومده

دو تا حالت پیش میاد
1) شبکه اینترنت و مشکلات ناشی از آی پی و سرور های اینترنتی که ازش اینترنت میگیرید و همچنین شلوغ بودن سرور ها در اون لحظه
2) اد کردن بیش از حد افراد در طی روز و یا اد کردن بیش از حد در لیست

Ship Storm
20-08-2012, 09:26
این عکسی که واسه آواتار میشه گذاشت باید چجوری باشه؟
من هر سایز و فرمتی میزارم اصلا هیچ تغییری نمیکنه
حتی عکس های پیشفرض خودش هم نمیشه گذاشت
ورژن:
11.5.0.288

از وی / پی | ان استفاده کنید مشکل احتمال خیلی زیاد از این باشه
حجم تصویر رو هم هرچی کمتر کنید بهتره مثلا سایز 160 در 160 پیکسل باشه کافیه و زیر 50 کیلوبایت

Amir Hossein
22-08-2012, 00:22
سلام
بچه ها من یه مشکل کشنده با یاهو دارم که واقا اعصاب خورد کنه

وقتی میرم لیست روم هارو باز میکنم sing out میشه
دوباره sing in میشم لیست رو باز میکنم sing out مشه
و دوباره میرم روم رو باز میکنم به سختی یه روم رو باز میکنم sing out میشه
و بعد 10-12 بار sing out و sing in شدن:31: یواش یواش مشکل حل میشه و همه چی به خوبی کار میکنه
فکر نکنم از سرعت پایین نت باشه چون چرا بعد این 10 12 بار همه چی خوب میشه!؟!؟

دوستان نمیدونن مشکل چیه؟

Ghaioom
22-08-2012, 06:38
سلام
بچه ها من یه مشکل کشنده با یاهو دارم که واقا اعصاب خورد کنه

وقتی میرم لیست روم هارو باز میکنم sing out میشه
دوباره sing in میشم لیست رو باز میکنم sing out مشه
و دوباره میرم روم رو باز میکنم به سختی یه روم رو باز میکنم sing out میشه
و بعد 10-12 بار sing out و sing in شدن:31: یواش یواش مشکل حل میشه و همه چی به خوبی کار میکنه
فکر نکنم از سرعت پایین نت باشه چون چرا بعد این 10 12 بار همه چی خوب میشه!؟!؟

دوستان نمیدونن مشکل چیه؟
تغییر یا نصب دوباره یاهو؟ چک کردن.
شایدم ویروسی شدی. دی

Amir Hossein
23-08-2012, 01:56
تغییر یا نصب دوباره یاهو؟ چک کردن.
برای هفتمین بار ورژن 11 رو نصب کردم

شایدم ویروسی شدی
kis 2012 final به آپدیت امروز رو نصب دارم و اسکن هم کردم
ویروس رو بیخیال

Ship Storm
23-08-2012, 13:19
برای هفتمین بار ورژن 11 رو نصب کردم

kis 2012 final به آپدیت امروز رو نصب دارم و اسکن هم کردم
ویروس رو بیخیال

احتمال داره هسته سيستم عاملتون دچار مشكل شده باشه
براتون مقدور هست كه سيستم عامل رو از ابتدا نصب كنيد و تست كنيد ببينيد مشكل هرچنان برقرار هست يا نه ؟

kaivanika
26-08-2012, 09:10

منم چند روز میشه که مشکل همین دوستمون رو دارم
اصلن خیلی وقتم هست که کسی رو اد نکردم
لیست دوستامم بالای 700 نفر هست . هر کاری میکنم نمیتونم حذفشون کنم . چیکار کنم ؟

الان یه ایدی دیگه هم ساختم ولی نهایتا" تا 5 ایدی رو اجازه داد که اد کنم . چرا یاهو قاطی کرده ؟

Mr7 Illusive
26-08-2012, 11:23
منم چند روز میشه که مشکل همین دوستمون رو دارم
اصلن خیلی وقتم هست که کسی رو اد نکردم
لیست دوستامم بالای 700 نفر هست . هر کاری میکنم نمیتونم حذفشون کنم . چیکار کنم ؟

الان یه ایدی دیگه هم ساختم ولی نهایتا" تا 5 ایدی رو اجازه داد که اد کنم . چرا یاهو قاطی کرده ؟
مشکل از یاهو هست همه مشکل دارن اکثرا
خیلی وقته اینجوری شده
بعضی وتها هم یکطرفه اد میشه/اگه کسی هم ادت کنه فقط از اون طرف اد میشه

shahrokhblash
27-08-2012, 10:56
با درود
دوستان در یاهو مسنجر مشکل تایپ فارسی دارم با تایپ
در مسنجر مربع مربع تایپ می کنه لطفا راهنمایی
کنید (در ضمن این مشکل در زمان بعد از ریختن فونت های جدید
فارسی پیش امده)
منتظرم
با سپاس

Dew Drop
27-08-2012, 17:03
با درود
دوستان در یاهو مسنجر مشکل تایپ فارسی دارم با تایپ
در مسنجر مربع مربع تایپ می کنه لطفا راهنمایی
کنید (در ضمن این مشکل در زمان بعد از ریختن فونت های جدید
فارسی پیش امده)
منتظرم
با سپاس

سلام
باید فونتها رو دوباره نصب کنید.
تاپیک زیر رو ببینید

kaivanika
29-08-2012, 13:15
خب این مشکل ادد نشدن دوستان تو یاهو فقط واسه ایرانه ؟ ینی کشور های دیگه این مشکل رو ندارن ؟

کسی این مشکل رو به سایت یاهو گزارش داده ؟

اگه انگلیسی حرف زدن دوستان خوبه یه خبر بدید به سایتش که این مشکل تا کی وجود داره

Alishmas
03-09-2012, 14:38
آقا مسنجر ديگه اي نيست که بشه باهاش ياهو رو باز کرد ؟ شايد ازونجا بشه ادد کرد

ordiboY
05-09-2012, 19:53
سلام
من ویندوزم xp هست یاهو مسنجر ورژنهای 11.5.0.192 و 11.5.0.228 رو که نصب میکنم sign in نمیشن . این پیغام رو میدن.

.

ولی ورژن 11.5.0.152 به قبل مشکلی ندارن . sign in میشن. البته ورژن 11.5.0.192 یه مدت نصب بود و مشکلی نداشت . بعد دیگه sign in نشد. ورژن بعدش هم که فعلا آخرین ورژن هست "11.5.0.228" اینم sign in نمیشه.

کسی میدونه مشکل از کجاس ؟؟؟

Mr7 Illusive
05-09-2012, 20:49
سلام
من ویندوزم xp هست یاهو مسنجر ورژنهای 11.5.0.192 و 11.5.0.228 رو که نصب میکنم sign in نمیشن . این پیغام رو میدن.

.

ولی ورژن 11.5.0.152 به قبل مشکلی ندارن . sign in میشن. البته ورژن 11.5.0.192 یه مدت نصب بود و مشکلی نداشت . بعد دیگه sign in نشد. ورژن بعدش هم که فعلا آخرین ورژن هست "11.5.0.228" اینم sign in نمیشه.

از سایت یاهو وارد ایمیلت بشو احتمالا ازت بخواد پسوردت را عوض کنی برای منم چند مدت پیش اینجوری شده بود

یعنی یه ادم پیدا نمیشه زبانش خوب باشه گزارش بده به یاهو؟

شـیـفــو
05-09-2012, 20:59
دوستان این یاهوی من بدون و.پ.ن و ساکی کار نمیکنه ، از ورژن 9 تا 11.5.0.192 رو امتحان کردم ، حالا هم ساکسم کار نمیکنه ، چیکارش کنم ؟

Mr7 Illusive
06-09-2012, 00:10
دوستان این یاهوی من بدون و.پ.ن و ساکی کار نمیکنه ، از ورژن 9 تا 11.5.0.192 رو امتحان کردم ، حالا هم ساکسم کار نمیکنه ، چیکارش کنم ؟
به من پی ام بدید.

Ship Storm
07-09-2012, 10:09

احتمال میدم شبکه اینترنت شما مشکل داشته باشه و یا اینترنت اکسپولرر شما تو قسمت Lan و تنظیماتش IP گرفته باشه

ordiboY
08-09-2012, 01:06
سلام

.

از سایت یاهو وارد ایمیلت بشو احتمالا ازت بخواد پسوردت را عوض کنی برای منم چند مدت پیش اینجوری شده بود

یعنی یه ادم پیدا نمیشه زبانش خوب باشه گزارش بده به یاهو؟

ممنون از راهنماییت ؛ ولی همونطور که نوشتم با ورژن های 11.5.0.155 به پایین مشکلی ندارم و یاهو مسنجرم باز میشه . از این ورژن به بالا یعنی 192 و 228 با اینا مشکل دارم و این پیغام رو میدن . نمیدونم علتش چیه

Alishmas
09-09-2012, 11:57
دوستانی که توی ادد کردن مشکل داشتند اين رو سايت ياهو 14 اگوست زده :

Description

This article addresses an issue where customers may be unable to add contacts in Yahoo! Messenger due to one or both of the following error messages:

[*=left]There was an error in the server while trying to add a contact.
[*=left]Your request to add a contact has taken longer than expected.

Resolution

STATUS:
We are actively investigating this issue and working to provide a resolution as quickly as possible.
WORKAROUND:
There is no workaround at this time. We apologize for any inconvenience caused by this issue.

Mr7 Illusive
09-09-2012, 12:08
شرح
این مقاله یک مسئله که در آن مشتریان ممکن است قادر به تماس با ما در یاهو مسنجر اضافه کنید با توجه به یک یا هر دو از پیام های خطا زیر:
خطا در سرور وجود دارد در حالی که تلاش برای اضافه کردن یک تماس است.
درخواست شما برای اضافه کردن یک تماس گرفته است دیگر از انتظار است.

حل
وضعیت:
ما به طور جدی به بررسی این موضوع و تلاش برای ارائه یک راه حل به سرعت به عنوان امکان پذیر است.
راه حل:
در این زمان است که هیچ راه حلی وجود دارد. عذرخواهی ما را برای هر ناراحتی ناشی از این موضوع است.

Ship Storm
09-09-2012, 21:12
این ارور بر میگیرده به سرور های یاهو که اون موقع نمیتونن بخوبی عمل کنند و البته مشکلات دیگه هم مثل اینترنت و شبکه خودمون هم باعث بروز این موارد میشه

Alishmas
10-09-2012, 22:24
راه حل برای برطرف کردن مشکل Add نشدن آیدی های جدید

بالاخره موفق شدم راه حل اين مشکل رو پيدا کنم،
علت اين مشکل به نظر ميرسه اين باشه که شما افراد زيادی رو ادد کرديد که اونها هنوز شمارو تائيد نکردند به اصطلاح request pending هست ، به همين خاطر با يک چيزی شبيه بلاک شدن توی FaceBook مواجه شديد .

اما برای خلاص شدن از اين گرفتاری بايد تمام دوستاتون که جلوی آيديشون Request Pending هست يعنی هنوز ادد کردنشون رو تائيد نکردند حذف کنید .

چند ساعت بعد از حذف کردن اين آيدی ها دوباره ميتونيد افراد جديدی رو ADD کنيد .

موفق باشيد

patal
14-09-2012, 14:01
راه حل برای برطرف کردن مشکل Add نشدن آیدی های جدید

بالاخره موفق شدم راه حل اين مشکل رو پيدا کنم،
علت اين مشکل به نظر ميرسه اين باشه که شما افراد زيادی رو ادد کرديد که اونها هنوز شمارو تائيد نکردند به اصطلاح request pending هست ، به همين خاطر با يک چيزی شبيه بلاک شدن توی FaceBook مواجه شديد .

اما برای خلاص شدن از اين گرفتاری بايد تمام دوستاتون که جلوی آيديشون Request Pending هست يعنی هنوز ادد کردنشون رو تائيد نکردند حذف کنید .

چند ساعت بعد از حذف کردن اين آيدی ها دوباره ميتونيد افراد جديدی رو ADD کنيد .

موفق باشيد

دقیقا، دقیقا، دقیقا

Alishmas
15-09-2012, 16:11
چطوری میتونیم بفهمیم که توی ادد لیست یک نفر هستیم یا نه ؟

OMEGAA
15-09-2012, 16:59

اگر به طور عادی باشه پس اینطوری میشه گفت کسایی که تو ادلیستت هستن شما هم تو ادلیستشون هستی:31:

Ship Storm
15-09-2012, 19:43

کافیه آی دی طرف رو وارد کنید و پنجره چت کردن رو باز کنید حالا اگر دکمه aad user رو مشاهده کردید گوشه سمت راست بالای قسمت چت یعنی اینکه ایشون تو لیست شما نیست و اگر برای شما پیغامی مبنی بر اد کردن طرف مقابل اومده باشه و شما جواب ندادید هنوز نشون میده شما تولیست طرف مقابل نیستید هنوز
البته این نکته رو باید در نظر گرفت که اگر از قبل تو اد لیست هم نبودید با همون مورد اول میشه احتمال 90% داد که تو اد لیست طرف مقابل نیستید

hosein_a
18-09-2012, 21:07
سلام
اقا ما چند روز پیش یاهو مسنجرمون دیگه نرفت توش هرچی هم تلاش کردم نشد!!
رفتم پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم نشد! یه ورزن جدید گرفتم بازم نشد!
رفتم کافی نت شد اما از کامپیوتر خودم نمیشه تو میل میره ها اما تو مسنجر نمیره
لطف کنین و بگین چیکار کنم
باتشکر

pooriya_hp
19-09-2012, 20:03
دوستان من یه مشکل جدی دارم .... تو یاهو فقط 5-6نفر میتونم ادد کنم ....

باید چیکار کنم ؟؟

p_sh_63
21-09-2012, 04:53
خسته نباشید من از یاهو 11.5 استفاده میکنم وقتی دارم چت میکنم وقتی مدتی از چت میگذره صحفه یاهو وقتی هم زمان میخوای پی ام بدی هنگ میکنه یا گیر میکنه خواستم بدونم مشکل چیه؟؟
ویندوزمم 7 تازه عوض کردم تو این جدیدم اینطوریه

hosein_a
21-09-2012, 15:47
سلام
اقا ما چند روز پیش یاهو مسنجرمون دیگه نرفت توش هرچی هم تلاش کردم نشد!!
رفتم پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم نشد! یه ورزن جدید گرفتم بازم نشد!
رفتم کافی نت شد اما از کامپیوتر خودم نمیشه تو میل میره ها اما تو مسنجر نمیره
لطف کنین و بگین چیکار کنم
باتشکر

کسی نمیدونه مشکلش ماله چیه؟

arsheh
24-09-2012, 15:10
سلام . دوستان متاسفانه من تو برنامه یاهو مسنجرم وقتی می خوام از طریق contact details برای هر آیدی اسم دلخواهم رو تعریف کنم (یا کلا هر تغییری در این قسمت تعریف کنم). این error که براتون گذاشتم میاد . چه باید بکنم؟ واقعا واجبه

پیشاپیش ممنون از همه

mrt2iran
24-09-2012, 15:49
ایدی ای که میخوای اسمشو عوض کنی جدید یا قدیمیه !!!

Alishmas
24-09-2012, 17:31
دوستان من یه مشکل جدی دارم .... تو یاهو فقط 5-6نفر میتونم ادد کنم ....

باید چیکار کنم ؟؟

سلام . دوستان متاسفانه من تو برنامه یاهو مسنجرم وقتی می خوام از طریق contact details برای هر آیدی اسم تعریف کنم (آیدی اشخاص رو با اسم دلخواه خودم ذخیره کنم). این error که براتون گذاشتم میاد . چه باید بکنم؟ واقعا واجبه

پیشاپیش ممنون از همه

worldm
26-09-2012, 08:26
من اخرین نسخه یعنی 11 رو دارم موقعی که میخوام بایکی چت بکنم بعد اینکه چندساعت شد خوبه خود موقعی که میخام چیزی تایپ بکنم هنگ میکنه وباید چندلحظه وایستم تا دوباره تایپ و بفرستم علتش چیه؟
سیستمم قویه اینترنتم سرعتش خوبه بااپدیت خوب میشه؟

Ship Storm
28-09-2012, 07:34
من اخرین نسخه یعنی 11 رو دارم موقعی که میخوام بایکی چت بکنم بعد اینکه چندساعت شد خوبه خود موقعی که میخام چیزی تایپ بکنم هنگ میکنه وباید چندلحظه وایستم تا دوباره تایپ و بفرستم علتش چیه؟
سیستمم قویه اینترنتم سرعتش خوبه بااپدیت خوب میشه؟

ربطی به آپدیت نداره
احتمال میدم سیستم عامل شما یک مشکل داشته باشه و پیدا کردن اینگونه ایراد ها قطعا طولانی هست
شما نرم افزار جاوا رو روی سیستم نصب کردید ؟
ورژن های دیگه یاهو رو تست کردید ؟

fariborz.j
10-10-2012, 08:53
سلام دوستان خوبم

برنامه يا ترفنداي مي خوام كه بشه با اون تصويري كه از وب كم دوستمان در ياهو مسنجر من ديده ميشه رو ذخيره كنم.(به صورت فيلم)

برنامه هاي زير رو ازمايش كردم و هيچ كدوم جواب ندادن
1- Video2Webcam
2- WebcamMax
3- wwigo
4- Super Webcam Recorder
5- DawnArk WebCam Recorder Pro

حتما توضيح كامل بدين .

لطفان كمكم كنيد فوري هس

Ship Storm
13-10-2012, 20:49
سلام دوستان خوبم

برنامه يا ترفنداي مي خوام كه بشه با اون تصويري كه از وب كم دوستمان در ياهو مسنجر من ديده ميشه رو ذخيره كنم.(به صورت فيلم)

برنامه هاي زير رو ازمايش كردم و هيچ كدوم جواب ندادن
1- Video2Webcam
2- WebcamMax
3- wwigo
4- Super Webcam Recorder
5- DawnArk WebCam Recorder Pro

حتما توضيح كامل بدين .

لطفان كمكم كنيد فوري هس

نرم افزار های زیر رو هم امتحان کنید

Magic Camera
Anytotal Webcam Recorder,

abolfazl_gallant
19-10-2012, 11:33
سلام دوستان راهی هست که بشه Conversation History که پاک کردیمو دوباره برگردونیم؟؟؟

Ghaioom
19-10-2012, 13:19
سلام دوستان راهی هست که بشه Conversation History که پاک کردیمو دوباره برگردونیم؟؟؟
مگه پاک میشه؟!
در صفحه چت f3 رو بزنی همه میاد! هر بار که زدی بقیه میاد.

Reza Razor
19-10-2012, 13:44
سلام چرا نمیشه کل کنتکت هارو یجا پاک کرد
میزنم پاک میشه دفعه بد دوباره میاد ساین این میکنم:sq_3:

matr!x_2008
19-10-2012, 16:18
سلام
یاهو مسنجر و نیمباز رو کامپیوتر کانکت نمیشه. مشکل از نت منه یا همه این مشکلو دارن؟

Ship Storm
19-10-2012, 19:35
سلام چرا نمیشه کل کنتکت هارو یجا پاک کرد
میزنم پاک میشه دفعه بد دوباره میاد ساین این میکنم:sq_3:

شما احتمال خیلی زیاد شبکه اینترنتتون مشکل داره و همین مسئله باعث میشه تنظیمات و درخواست ها بدرستی ثبت نشه

Ship Storm
19-10-2012, 19:37
سلام
یاهو مسنجر و نیمباز رو کامپیوتر کانکت نمیشه. مشکل از نت منه یا همه این مشکلو دارن؟

با وی پی ان تست کنید چون مشکل خاصی در حال حاضر نیست ولی اختلالات شبکه اینترنت چند هفته ای هست که شدت گرفته

Ship Storm
19-10-2012, 19:37

نخیر امکان این امر نیست و ریکاوری نداره

Ali_pc
27-10-2012, 11:27
سلام ایدی من مشکل پیدا کرده و ارور زیر میده مشکل از یاهو هم نیستش دوستان یک راهنمایی کنند چطوری میتونم درستش کنم ؟

asidbaz2000
27-10-2012, 17:43
سلام ایدی من مشکل پیدا کرده و ارور زیر میده مشکل از یاهو هم نیستش دوستان یک راهنمایی کنند چطوری میتونم درستش کنم ؟

تایید میشه ماله منم همینجوری شده.

darkest
27-10-2012, 20:13
سلام دوستان چرا من تو ویندوز سون ققط میتونم با ورژن 10وارد بشم اما با11 نمیتونم مشکل چیه؟

matr!x_2008
27-10-2012, 20:37
سلام
تو مسنجر من میتونم عکس یا اهنگ و... بفرستم ولی کسی نمیتونه برام بفرسته! فقط عکس SHARE میشه کرد. مسنجر ورژن 11 . چرا اینجوریه؟

asidbaz2000
28-10-2012, 11:03

کسی نمیدونه این مشکل از کجاست؟

asidbaz2000
29-10-2012, 20:06
من توی هیچ کدوم از آیدی هام با مسنجر نمیتونم برم ولی توی تمام میلهام میتونم برم !!!!!! چکار کنم کلافه شدم ؟؟؟؟؟

Eblis 2011
29-10-2012, 20:07
کسی نمیدونه این مشکل از کجاست؟

شما یه دور از سایت یاهو وارد ایدیت شو بعد با یاهو مسنجر امتحان کن به احتمال زیاد درست میشه .

asidbaz2000
29-10-2012, 21:25
[QUOTE=Eblis 2011;7290375]شما یه دور از سایت یاهو وارد ایدیت شو بعد با یاهو مسنجر امتحان کن به احتمال زیاد درست میشه .[/QUOT

آقا اینکارم انجام دادم ولی باز وارد مسنجر نمیشه !! آیدی های دیگه هم همینجور شدن!!! آنیستال هم کردم درست نشد!

Eblis 2011
29-10-2012, 21:33
یخورده بیشتر توضیح میدین لطفا؟

وارد سایت یاهوو شو از قسمت میل آیدی و پسوردتو بزن تا وارد ایمیلیت بشی ......بعد که وارد میلیت شدی sign out شو و حالا از یاهوو مسنجر وارد شو ببین مشکلت حل میشه یا نه .

asidbaz2000
29-10-2012, 21:49
وارد سایت یاهوو شو از قسمت میل آیدی و پسوردتو بزن تا وارد ایمیلیت بشی ......بعد که وارد میلیت شدی sign out شو و حالا از یاهوو مسنجر وارد شو ببین مشکلت حل میشه یا نه .

انجام دادم اینکارو نشد که نشد

asidbaz2000
30-10-2012, 20:35
آقا ظاهرن مشکل از یاهو نیستش! از داخل ایرانه! چون وقتی که (hotspot shield) روشن میکنم بدون ارور وارد مسنجرم میشم ... با این اوصاف شما فکر میکنین مشکل از کجاست؟؟

Ship Storm
03-11-2012, 00:14
سلام
تو مسنجر من میتونم عکس یا اهنگ و... بفرستم ولی کسی نمیتونه برام بفرسته! فقط عکس SHARE میشه کرد. مسنجر ورژن 11 . چرا اینجوریه؟

با یک ID دیگه تست کنید و همچنین استفاده از وی | پی / ان رو هم تست کنید ببیند مشکل برطرف میشه

Ghaioom
04-11-2012, 06:15
چرا یاهو نمیزاره روم برم؟
خطای:
Signing in to chat took longer than expected. please try again later.
میاد!

وین هم عوض کردم نه به خاطر این. ولی بازم میاد.

K A R I M I
04-11-2012, 13:44
سلام
یه سوال داشتم؟
وقتی یاهو مسنجر رو باز می کنم اطلاعات فردی در یک پنجره باز میشه که سه گزینه accept , decline , ignore داره و اگر accept رو بزنم فرد به لیستم اضافه میشه حالا اون دو تا گزینه دیگه برای چی هست ؟
ممنون

omid-p30
04-11-2012, 13:52
سلام
یه سوال داشتم؟
وقتی یاهو مسنجر رو باز می کنم اطلاعات فردی در یک پنجره باز میشه که سه گزینه accept , decline , ignore داره و اگر accept رو بزنم فرد به لیستم اضافه میشه حالا اون دو تا گزینه دیگه برای چی هست ؟
ممنون

decline درخواست طرف رو کنسل میکنه و ignore علاوه بر کنسل دیگه نمیذاره طرف درخواست دوباره بده.