PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

*NashenaS*
19-04-2006, 14:50
سلام به همه

من اول از همه بخاطر تاپیک قشنگتون ممنونم یه سوال داشتم می خواستم بدونم این فایل های با پسوند Ocx قضیه اش چیه اینا همه این فایل ها رو می خوان

مرسی
سلام به شما...
ورودتون رو به اين انجمن تبريك مي گم...
خدمت شما عرض كنم كه اين فايل ها جزو فايل هاي پيش نياز براي اجراي برنامه هاي بوت.. وي سي كشي .. و خيلي چيز هاي ديگه هستن...
دليلش هم بر مي گرده به برنامه نويسي هاي مختلف در محيط هاي مختلف... شما وقتي بوتري رو براي مثال اجرا مي كنين اگه نياز به يكي از اين فايل ها داشته باشه اون رو بايد در پوشه مربوط به بوتر قرار بدي...
اگه باز سوالي بود بفرما...
موفق باشي. :)

UN4given
19-04-2006, 14:58
اقا مرسی واقعا سرعت عملتون اعجاب انگیزه

آمدم بگم فایل های مورد نظر رو dlownload کردم که با جواب کامل شما مواجه شدم

واقعا ممنون

Behroooz
19-04-2006, 17:10
چه تاپيكي است اينجا..........

omid.com
19-04-2006, 20:53
[QUOTE=*AshKaN*]اميد عزيزم سلام...
ممنون از بوترت...
گزشتن عكس رو بارها در انجمن توضيح دادم ... دوباره مي گم...
شما عكس خودتون رو اول در يكي از سايت هاي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اپلود مي كني و بعد در اون سايت يه سري لينك به شما داده مي شه...
شما مي توني هر كدوم از اون لينك ها رو برداري و اينجا توي فروم كپي و پيست كني اما اگه مي خاي عكست مثل عكسي كه من مي زارم باشه... بايد اخرين لينكي كه در اون سايت به شما داده مي شه رو direct link رو كپي كني و اينجا در قسمتي كه IMG مي توني بزاري پيست كني...
راحته... مشكلي داشتي بگو... :)[/
اشکان جان در یکی از اون سایتا آ÷لود کردم ولی در کدوم قسمت از اینجا میتونم ایمیج بزارم لطف کن برام بنویسی یا با شکل توضیح بده من تا اینجا رفتم ببین این لینکو داد .بقییشو نمی دونم چی کار کنم
این لینک مال عکس بوتری که گزاشتم

koochooloo
20-04-2006, 15:53
:biggrin: salam dostan ashkan jan va bagie dostan
:cool: ashkan javabe maro kenemidi
:ohno: hade aghal bia site jadide man va anjomane ghavie man ke be dostani mesle shoma niaz daram ya hagah ;) movafagh bashin
:blush:

omid.com
21-04-2006, 03:51
با سلام خدمت دوستان اینم یک بوتر دیگه که فکر نمیکنم جای دیگه ای باشه بنام:Chaotic Bumb offV.2 که فرمت لگین کردن آیدیهاتون رو در فولدر برنامه هست و سرعت لگین کردن آیدی در این بوتر بسیار بالاست .

اینم عکسش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
21-04-2006, 04:02
[QUOTE=*AshKaN*]اميد عزيزم سلام...
ممنون از بوترت...
گزشتن عكس رو بارها در انجمن توضيح دادم ... دوباره مي گم...
شما عكس خودتون رو اول در يكي از سايت هاي

اپلود مي كني و بعد در اون سايت يه سري لينك به شما داده مي شه...
شما مي توني هر كدوم از اون لينك ها رو برداري و اينجا توي فروم كپي و پيست كني اما اگه مي خاي عكست مثل عكسي كه من مي زارم باشه... بايد اخرين لينكي كه در اون سايت به شما داده مي شه رو direct link رو كپي كني و اينجا در قسمتي كه IMG مي توني بزاري پيست كني...
راحته... مشكلي داشتي بگو... :)[/
اشکان جان در یکی از اون سایتا آ÷لود کردم ولی در کدوم قسمت از اینجا میتونم ایمیج بزارم لطف کن برام بنویسی یا با شکل توضیح بده من تا اینجا رفتم ببین این لینکو داد .بقییشو نمی دونم چی کار کنم
این لینک مال عکس بوتری که گزاشتم
اميد جان تا اينجا شو خوب اومدي...
حالا اين لينك رو بردار موقعي كه مي خاي اينجا (توي پيسي ورلد) پست بدي يه عكس هست اين شلكي:
اين رو فشار مي دي و لينكت رو توش مي زاري... بعد وقتي پست كني عكسي كه مي خاي اينجا ديده ميشه...
حالا يه تست ديگه كن بهم بگو نتيجش رو...

salam dostan ashkan jan va bagie dostan
ashkan javabe maro kenemidi
hade aghal bia site jadide man va anjomane ghavie man ke be dostani mesle shoma niaz daram ya hagah movafagh bashin

دوست من سلام...
خدمت شما عرض كنم كه من سوالي از شما نديدم كه بخام جواب بدم. بعد هم سايد شما به علت تبليق ----- شده اينجا...
اگه چيزي هست كه مي تونم كاري كنم بفرما...
موفق باشي.

:)

vahid19
21-04-2006, 04:27
خدايي خيلي حال كردم با اين تاپيك

اميد وارم به همين صورت ادامه داشته باشه

omid.com
21-04-2006, 05:23
دستت طلا حل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.com
21-04-2006, 06:20
یه بوتر جدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
download:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.com
21-04-2006, 07:42
اینا هم چندتا بوتر جدید که با یک آی دی لوگین میشن
1:DR.Bomber

Download:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2:Shits lapper

Download:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3:Yah Wanted Y...

اینارو عکسشونونزاشتم چون 3 تا بودن خودتون زحمتشو بکشید بعد از دانلود ببینید

korosh bozorg
22-04-2006, 17:49
این هم از آخرین ورژن Hide IP Platinum

قابلیت های این برنامه

از جمله

۱. مانع از هک شدن.

۲. نا شناس نمودن ما در اینترنت و....

حال به آموزش این برنامه می پردازیم.

. با تایید این گزینه با زدن کلیک چپ موس روی نشانگر برنامه در کنار ساعت ویندوز آی پی شما عوض می شود1- .

۲. با استفاده از این کلید میانبر برنامه خاموش و روشن می شود.

۳. با استفاده از این کلید میانبر آی پی خود را تغییر می دهیم.

۴. با استفاده از این کلید میانبر آی پی خود را میتوان مشاهده کرد.

در این تصویر که مشاهده می نمایید آی پی خود من مانند آی پی های سایت شده و دارای پورت 8080 می باشد.

چند نکته این برنامه

۱. این برنامه برای مخفی نمودن آی پی ما در برابر سایتها قفط بر روی این 3 نوع مرور گر کار می کند.

Internet Explorer.۱

Firefox .۲

۳. Opera

سیستم مورد نیاز

Windows 98/2000/XP/2003/Me

32 Megabyte Memory

200 MHz CPU

این هم سریال مورد نیاز برنامه :

S/N: 2BA1056B1A10559F

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من رو هم دعا كنين... :)
درود
دوست گرامی این نرم افزار انگار تنها پراکسی را تغییر میدهد و آی پی را تغییر نمیدهد!!!
در صورتی که در تارنما(سایت) اجازه ی دسترسی برای آی پی ما قطع شده باشد چگونه میتوان از این سد گذشت؟

*NashenaS*
22-04-2006, 18:01
درود
دوست گرامی این نرم افزار انگار تنها پراکسی را تغییر میدهد و آی پی را تغییر نمیدهد!!!
در صورتی که در تارنما(سایت) اجازه ی دسترسی برای آی پی ما قطع شده باشد چگونه میتوان از این سد گذشت؟
كورش عزيزم سلام..
خدمت شما عرض كنم كه همين طور كه از اسم اين برنامه پيداست اي پي شما رو هم تقيير مي ده...
شما اگه بعد از انجام مراحل لازم به سايت برين مي بينين كه اي پي شما عوض شده.

اگه باز مشكلي بود بفرما...

korosh bozorg
22-04-2006, 19:53
كورش عزيزم سلام..
خدمت شما عرض كنم كه همين طور كه از اسم اين برنامه پيداست اي پي شما رو هم تقيير مي ده...
شما اگه بعد از انجام مراحل لازم به سايت برين مي بينين كه اي پي شما عوض شده.

اگه باز مشكلي بود بفرما...
سپاس دوست گرامی
اما آی پی من هنوز تغییر نکرده و همچنان به آن تارنما(سایت)ی که دسترسی من قطع شده بود نمیتوانم دسترسی داشته باشم! آی پی هم تغییری نمیکند در صورتی که هر بار یک پراکسی تازه پیدا میشود و جایگزین میشود اما آی پی نه!
یک نکته من از ای دی اس ال بهره میبرم و دو رایانه به هم شبکه شده اند. این رایانه ای که من از آن بهره میبرم کلاینت هست.

*NashenaS*
22-04-2006, 20:08
سپاس دوست گرامی
اما آی پی من هنوز تغییر نکرده و همچنان به آن تارنما(سایت)ی که دسترسی من قطع شده بود نمیتوانم دسترسی داشته باشم! آی پی هم تغییری نمیکند در صورتی که هر بار یک پراکسی تازه پیدا میشود و جایگزین میشود اما آی پی نه!
یک نکته من از ای دی اس ال بهره میبرم و دو رایانه به هم شبکه شده اند. این رایانه ای که من از آن بهره میبرم کلاینت هست.
كورش جان سلامي دوباره...
بله اين موضوع در ADSL فرق مي كنه... خدمت شما عرض كنم كه يه جايي يه مقاله اي ديدم به اين صورت كه مي زارم... گفته بود اي پي رو در 30 ثانيه عوض مي كنه... خودم امتحان نكردم اما ببين به دردت مي خوره يا نه:

How to change your IP in 30 seconds?!!

The following is a guide on how to change your IP in 30 seconds or less. This can be used if your IP has been banned from a game server, or on gunbound if your IP get's blocked. I've tried this on both Windows XP and Windows 2000, and it has worked:

1. Click on Start in the bottom left hand corner of screen
2. Click on Run
3. Type in command and hit okay

You should now be at an MSDOS prompt screen.

4. Type ipconfig /release just like that, and hit enter
5. Type exit and leave the prompt
6. Right-click on Network Places or My Network Places on your desktop.
7. Click on properties

You should now be on a screen with something titled Local Area Connection, or something close to that, and, if you have a network hooked up, all of your other networks.

8. Right click on Local Area Connection and click properties
9. Double-click on the Internet Protocol (TCP/IP) from the list under the General tab
10. Click on Use the following IP address under the General tab
11. Create an IP address (It doesn't matter what it is. I just type 1 and 2 until i fill the area up).
12. Press Tab and it should automatically fill in the Subnet Mask section with default numbers.
13. Hit the okay button here
14. Hit the okay button again

You should now be back to the Local Area Connection screen.

15. Right-click back on Local Area Connection and go to properties again.
16. Go back to the TCP/IP settings
17. This time, select Obtain an IP address automatically
18. Hit okay
19. Hit okay again
20. You now have a new IP address

With a little practice, you can easily get this process down to 15 seconds.

*Note* This only changes your dynamic IP address, not your ISP/IP address. If you plan on hacking a website with this trick be extremely careful, because if they try a little, they can trace it back

omid.com
22-04-2006, 21:43
با سلام خدمت دوستان وآشکان عزیز
بوتر به نام:Black bayte

برای لوگین کردن آی دی در این بوتر باید بین آی دی و ÷سورد فاصله باشه .همچنین دارای آنلاین چکر و8آ÷شن بوته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ِDawnload:

*NashenaS*
22-04-2006, 21:58
اميد جان ممنون از زحمتي كه مي كشي....

من هم يه سري بوتر جديد مي زارم واسه دانلود:

KImmeyOwnzV1DslVersion
Description: Clean - Multi, 9 options
Date Added: 5:57 PM 4/16/06
Last Download: 12:28 PM 4/22/06
Rating: 0/10 (0 votes)
Downloads: 98
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BeerBottleBoot
Description: Clean - Multi, 3 options
Date Added: 5:53 PM 4/16/06
Last Download: 12:24 PM 4/22/06
Downloads: 143

Y-KILLAZ-YCHT-BOOTER
Description: Clean - 5 bot login, 1 option
Date Added: 6:33 PM 4/15/06
Last Download: 10:01 AM 4/22/06
Downloads: 502

omid.com
22-04-2006, 22:48
با سلم مجدد اشکان جان شاید جبران اندکی از زحمات شما بشه
اینم یه بوتر قویبه نامه:؛Yhoo Silly Bomb

مولتی لوگین
فرمت لوگین فاصله بین آی دی و ÷سورد
دارای 40 آ÷شن بوت که دستتونو برای ترکوندن قربانی باز میزاره
اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینکDownload:

layenz
22-04-2006, 23:36
سلام
بوتر ساده براي مسنجر 7 مي خواستم.

omid.com
22-04-2006, 23:40
بوتر THE-YAHOO-PM-SLAPER V.5

Download:

omid.com
23-04-2006, 00:09
بوتر the Forg Bomb

Download:

tasih shod

vahid19
23-04-2006, 00:22
يه سوال داشتم: اين نرم افزار هاي بوت كه ميذارين همشون كارشون مثل هم هست يا اين كه فرقي هم ميكنه

omid.com
23-04-2006, 00:34
سلام
بوتر ساده براي مسنجر 7 مي خواستم.
خدمت شما دوست گرامی عرض شود تمامی این بوتر هایی که میبینید برای کار شما مناصب هستند شما هر کدوم رو که خواستید دانلود کنید اگر در مورد کار با آن به مشگل خوردید مطرح کنید .دوستان جواب شما رو میدن

omid.com
23-04-2006, 00:44
يه سوال داشتم: اين نرم افزار هاي بوت كه ميذارين همشون كارشون مثل هم هست يا اين كه فرقي هم ميكنه
خدمت شما دوست گرامی باید یگم نرم افزارهای بوت کلا" برای این است که شما یک فرد مزاحم رو از روم بیرون کنید بعضی از آنها فرد رو فقط از روم میندازن بیرون وبعضی هم آ÷شنهایی دارن که قربانی رو دی سی میکنه و یا سیستمشو فریض میکنه و یا ..........و طرز کارشون هم بجز در بعضی مواقع که مربوط به لوگین کردن آی دی و یا لود کردن آنها باشد تقریبا" مشابه است و این قدرتشون وتعداد لوگین کردن آی دی شونه که فرق میکنه.
اشکان جان ;) با اجازه شما.

vahid19
23-04-2006, 01:13
از راهنمايي كامل و خوبتون تشكر ميكنم

korosh bozorg
23-04-2006, 01:37
كورش جان سلامي دوباره...
بله اين موضوع در ADSL فرق مي كنه... خدمت شما عرض كنم كه يه جايي يه مقاله اي ديدم به اين صورت كه مي زارم... گفته بود اي پي رو در 30 ثانيه عوض مي كنه... خودم امتحان نكردم اما ببين به دردت مي خوره يا نه:

How to change your IP in 30 seconds?!!

The following is a guide on how to change your IP in 30 seconds or less. This can be used if your IP has been banned from a game server, or on gunbound if your IP get's blocked. I've tried this on both Windows XP and Windows 2000, and it has worked:

1. Click on Start in the bottom left hand corner of screen
2. Click on Run
3. Type in command and hit okay

You should now be at an MSDOS prompt screen.

4. Type ipconfig /release just like that, and hit enter
5. Type exit and leave the prompt
6. Right-click on Network Places or My Network Places on your desktop.
7. Click on properties

You should now be on a screen with something titled Local Area Connection, or something close to that, and, if you have a network hooked up, all of your other networks.

8. Right click on Local Area Connection and click properties
9. Double-click on the Internet Protocol (TCP/IP) from the list under the General tab
10. Click on Use the following IP address under the General tab
11. Create an IP address (It doesn't matter what it is. I just type 1 and 2 until i fill the area up).
12. Press Tab and it should automatically fill in the Subnet Mask section with default numbers.
13. Hit the okay button here
14. Hit the okay button again

You should now be back to the Local Area Connection screen.

15. Right-click back on Local Area Connection and go to properties again.
16. Go back to the TCP/IP settings
17. This time, select Obtain an IP address automatically
18. Hit okay
19. Hit okay again
20. You now have a new IP address

With a little practice, you can easily get this process down to 15 seconds.

*Note* This only changes your dynamic IP address, not your ISP/IP address. If you plan on hacking a website with this trick be extremely careful, because if they try a little, they can trace it back
دوست گرامی سپاس
اگر شدنی هست این را به فارسی برگردانید. مراحلی اضافی دیدم در اینجا!!!

*NashenaS*
23-04-2006, 01:56
وحيد جان سلام...
خدمت شما عرض كنم كه عملكرد بوتر ها تقريبا كم و بيش شبيه هم هست اما بعضي ها از socket هاي درست ياهو استفاده مي كنن و به دلايلي (مربوط به برنامه نويسي) بهتر از بقيه هستن و به طور ساده بخايم بگيم خيلي قوي هستن... بعضي ها هم option هاي بيشتري مثل قفل كردن اي دي كسي يا چك كردن اينكه انلاين هست يا افلاين يا invisible و ...

دوسن گرامی سپاس
اگر شدنی هست این را به فارسی برگردانید. مراحلی اضافی دیدم در اینجا!!!
كورش عزيز سلام...
در اين متن سعي شده با دادن جزئيات بيشتر از سردرگمي ها جلوگيري بشه...
اگه وقت شد چشم ترجمه هم مي كنم.
موفق باشيد. :)

omid.com
23-04-2006, 23:34
با عرض سلام خدمت دوستان و اشکان گل .اشکان جان نمیدونم چرا نمیشد بیام تو برای همین برات میل زدو ولی حل شد.
اینم یک بوتر ÷رقدرت که کارایی زیادی داره
به نام:Rescue fund

1: مولتی لوگین

2: تالک قفل کن
3: دارای آ÷شن ایگنور کردن شخصی که غیر از شما روی تالک باشه
4:ا بوت جوند به روم
5: تمام بوت ها جویند به روم
6:دارای 42 آ÷شن بوت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Download:

royaye_talkh55
23-04-2006, 23:43
اميد جون لينك دانلودت خيلي تابلو تشريف داره لطفا اصلاح شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.com
23-04-2006, 23:49
نوشته هاش چسبیده بود به هم جداش کردم ممنون :
tasih shod dar hamon ja

omid.com
24-04-2006, 00:26
اینم یک بوتر ناز که 3 تا آ÷شن بوت داره و باید قبل از باز کردن برنامه آی دیاتونو در فایل تکست بریزد
به نامه: Back yard Boot

لینک دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ِ)

hamed79
24-04-2006, 02:41
من يه نرم افزار براي ديدن webcam بي اجازه
اون لينكي (Busted! Cam Veiwer)كه بود فيتره و كار هم نميكنه لطفا جاي ديگه بزارين البته اگه واقعا كار ميكنه
ممنون

babi
24-04-2006, 23:01
اينم يه بوتر ياهوي 7.5 ديگه...

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اشکان جان این برنامه های توپ را که معرفی میکنی همراشون هم یک فیلتر شکن توپ هم معرفی کن که دیگر اینقدر زحمت نکشیم دنبال فیلترشکن نگردیم ..

متشکرم

vahid19
24-04-2006, 23:49
من نميدونم مشكل اين تاپيك چي هست

وقتي كه ميام اينجا ويندوز ارور ميده

چرا؟؟؟؟

*NashenaS*
25-04-2006, 00:18
من يه نرم افزار براي ديدن webcam بي اجازه
اون لينكي (Busted! Cam Veiwer)كه بود فيتره و كار هم نميكنه لطفا جاي ديگه بزارين البته اگه واقعا كار ميكنه
ممنون

چشم... مي گردم پيدا كردم مي زارم.

اشکان جان این برنامه های توپ را که معرفی میکنی همراشون هم یک فیلتر شکن توپ هم معرفی کن که دیگر اینقدر زحمت نکشیم دنبال فیلترشکن نگردیم ..

متشکرم

با سلام خدمت شما دوست عزيز...
من راستش توي ايران نيستم و زياد در زمينه فيل تر ش كن ها وارد نيستم اما يه سري لينك براتون مي زارم كه همشون تست شده هستن و به دردتون مي خورن...

من نميدونم مشكل اين تاپيك چي هست
وقتي كه ميام اينجا ويندوز ارور ميده
چرا؟؟؟؟
وحيد عزيز سلام...
دليلي براي اين امر نمي بينم مگر اينكه مرورگر شما به اواتور يا چيز خاصي در اين صفحات مشكل داشته باشه... از چه مرورگري استفاده مي كني؟ پيشنهاد مي كنم يكي ديگه رو امتحان كني.

موفق باشي.

piishii
25-04-2006, 01:36
اين داداشي ما اگه يادش بود من يك نرم افزار قوي تر از اوناي قبلي در چه زمينه ايي ميخوام

*NashenaS*
25-04-2006, 02:00
اين داداشي ما اگه يادش بود من يك نرم افزار قوي تر از اوناي قبلي در چه زمينه ايي ميخوام
اي قربونش برم ... معلومه كه يادمه... رو جف چشام زودي برات گير مي ارم... باشه؟ :tongue:

ADELANTE
25-04-2006, 04:34
بنده یه کمی ناوارد هستم میشه بگین بعد از همه تنضیماتی که رو مجیک کردیم
و Exit رو هم زدیم و مجیک بسته شد ..بعدش باید چیکار کنیم
یعنی اون فایل که میگید بعد از اون تنضیمات درس شده کجاست و چجوری باید ارسالش کنیم
یه عکسی رو من برای ضمیمه فایل انتخاب کردم و حالا اون تو محل نصب برنامه کپی شده ..ایا فایل مورد نظر همونه و من باید ارسالش کنم..ممنون میشم جواب بدی..اخه اولین بارمه..
مرسی

omid.com
25-04-2006, 06:01
با سلام
3 تا آی دی ساز که می تونید باهاشون آی دی های مختلفی بسازید
دانلود:

دانلود:

دانلود:

omid.com
25-04-2006, 06:19
با سلام
تالک قفل کن: Bone locker v.2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Download)

omid.com
25-04-2006, 06:38
با سلام
2 تا برنامه برای ÷اک کردن آی دی از اد لیست دیگران
1 :AQUAMULTIDENY

2: Mass-deniyal

omid.com
25-04-2006, 06:54
بوتر :SarahAttack

دانلود:

omid.com
25-04-2006, 07:05
بوتر: Messy Fuck

دانلود:

omid.com
25-04-2006, 07:21
بوتر KimmeysWorld Bl....
دانلود:

*NashenaS*
25-04-2006, 17:00
بنده یه کمی ناوارد هستم میشه بگین بعد از همه تنضیماتی که رو مجیک کردیم
و Exit رو هم زدیم و مجیک بسته شد ..بعدش باید چیکار کنیم
یعنی اون فایل که میگید بعد از اون تنضیمات درس شده کجاست و چجوری باید ارسالش کنیم
یه عکسی رو من برای ضمیمه فایل انتخاب کردم و حالا اون تو محل نصب برنامه کپی شده ..ایا فایل مورد نظر همونه و من باید ارسالش کنم..ممنون میشم جواب بدی..اخه اولین بارمه..
مرسی
بله دوست من...
بارها اين رو توضيح دادم ... شما قبل از به وجود اوردن فايل سرور (هموني كه گفتي به وجود اومده) يه نگاهي به فولدري كه داري توش كار مي كني بنداز ببين چند تا فايل داري ...اون ها رو درست و حسابي ببين... بعد كه سرور رو ايجاد كردي يه فايل جديد ايجاد مي شه .. اون رو به هيچ وجه نبايد باز كني... فقط بايد بفرستي براي طرف...
حالا 2 تا نكته:
1- مجيك روي ياهو 7 به بالا كار نمي كنه.
2- براي رفع شك طرف مقابل شما بايد icon فايلي كه ايجاد مي كني رو به .jpg تقيير بدي..

omid.com
25-04-2006, 22:57
با سلام
3 تا آی دی ساز دیگه که میتونید با یکیشون آی دی به تعداد زیاد بسازید
1: DEVILSALLIA

دانلود:

2:Dual Cyclon

3: Easy ID Creator V.4.3

omid.com
25-04-2006, 23:09
بوتر : ُSerial killer

دانلود

omid.com
25-04-2006, 23:19
بوتر :Spawn Kill

کمتر بوتری هست که با یک آی دی لوگین بشه ولی آ÷شنهای متعدد داشته باشه
دانلود:

omid.com
25-04-2006, 23:27
بوتر: Smack yahoo

دانلود:

omid.com
25-04-2006, 23:44
بوتر:
N00b Eliminator V.2

یک بوتر خیلی خوب که اگه دانلود نکنید از دستتون رفته
دانلود:

omid.com
26-04-2006, 00:24
هر دو تا ورزن بوتر :ABC++.....
V.2

Download:

V.1 Download

omid.com
26-04-2006, 00:54
یه بوتر بسیار خوب وعالی که ورزن های بالاترشم بعدا" براتون میزارم به نام:
SMAL-BUT-EFFECTIVE. V.2

دانلود:

*NashenaS*
26-04-2006, 01:14
اميد جان جا داره ازت تشكر كنم به خاطر زحمت هايي كه مي كشي و كمك مي كني كه اين تاپيك بهتر و بهتر شه...
سعي كن توي زمينه هاي ديگه هم غير از بوتر ها برنامه بزاري كه دوستان استفاده كنن...
قربونت...
:)

omid.com
26-04-2006, 14:20
چشم اشکان جون بروی دوتا چشای بادومیم .داداشی هر چی که هست داریم آموزشای خودتو ÷س میدیم . برنامه های آی دی سازم گزاشتم و یه چند تا چیز دیگه ولی خوب میدونی که من عشقم بوترهای جدیده .ولی در کل به چشم.

arman_linkin
26-04-2006, 15:31
حتما تا حالا اين پنجره رو ديديد
و به گزينه مشخص شده با علامت قرمز توجه كرديد
من تا به حال خيلي به اين گزينه فكر كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم .چند بار هم امتحان كردم كه انتخاب كردن و نكردن اين گزينه چه فرقي ميكنه ولي چيزي نفهميدم :blink: :sad:
حالا مي خوام از دوستان بپرسم اين گزينه چيه و چه فايده اي داره؟
با تشكر

mohammad hamed
26-04-2006, 19:05
اگر گزينه بالاي اون رو انتخاب كني آي دي و پسورد در مسنجر ذخيره مي شود و اگر اين گزينه رو هم انتخاب كني وقتي كه مسنجر رو باز كني شروع به متصل شدن به اطلاعات و مسنجر شما ميكند.
موفق باشي

Speedi
26-04-2006, 19:58
سلام
بچه كارتون واقعا عالي بود يه سايت هم بهتون معرفي مي كنم البته اگر اشكال نداره ولي فكر كنم ديديه باشن !

از اينجا هم ميتونيد كمك بگيريد !

======

من ازتون چند تا درخوسات داشتم !

1 دونه بوتر سالم براي ورژن جديده ياهو ( حتمن كا كنه ) + آموزش لگين كردن و آموزش كامل
2 يه برنامه اي كه بشه باهاش پسورد طرف رو پيدا كرد
3 يه برنامه برايه بدونه اجازه ادد كردن
4 يه برانامه هم براي بلواك كردن ايديه طرف

مرسي !
gl gusy

mostafaeshghi
26-04-2006, 20:36
اونقدر که اطلاعات من جواب میده. یکی از امکانتش حرف آقای محمئ حامئ خان هست و در تکمیل باید بگم که وقتی اول مسنجر را باز کنی و بعد کانکت بشی مسنجر وضعیت کانکت را میشنجه و خود به خود به سرور متصل میشه و لازم به دستی وارد کردن دکمه ی Sign In نیست/

omid.com
26-04-2006, 21:23
سلام
بچه كارتون واقعا عالي بود يه سايت هم بهتون معرفي مي كنم البته اگر اشكال نداره ولي فكر كنم ديديه باشن !

از اينجا هم ميتونيد كمك بگيريد !

======

من ازتون چند تا درخوسات داشتم !

1 دونه بوتر سالم براي ورژن جديده ياهو ( حتمن كا كنه ) + آموزش لگين كردن و آموزش كامل
2 يه برنامه اي كه بشه باهاش پسورد طرف رو پيدا كرد
3 يه برنامه برايه بدونه اجازه ادد كردن
4 يه برانامه هم براي بلواك كردن ايديه طرف

مرسي !
gl gusy
دوست عزیز ممنون از معرفی شما سایت خوبییه ولی اکثر برنامه هاش نصب شدنی و گاهی هنگام دان کردن به مشگل میخوری در مورد بوتر باید بگم صفحات قبلی رو چک کن اکثر غریب به اتفاق این بوتر ها یاهو جدید رو میزن و اینکه شما لود کن اگر به مشکل خوردی مشکلتو بگو تا راهنمایت کنیم برنامه هایی که در موارد بعدی نوشتی توی همین تا÷یک هست بگرد ÷یدا میکنی ولی بازم برات میزاریم مثلا" برای اد کردن بدون اجازه می تونی اینجا ÷یداش کنی صفحه 36 یا شاید 35 از همین تا÷یک .که توی توضیحات نوشته شده برنامه یک چت کلاینت هستش که اینکارو میکنه. موفق باشی

omid.com
27-04-2006, 04:44
ایدی ساز به نامه

ILLEGAL ID!
دانلود:

omid.com
27-04-2006, 04:52
ای های متنوع با:

IDMACKERDOTAREA

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 05:00
آی دی ساز :EXPOLITED-TRANSLATOR

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 05:29
آی دی ساز که می توان باهاش به تعداد زیاد ساخت

FIDC V. 1.3

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 05:40
با این برنامه میتونید فرمت لیست آی های بوترتونو برای استفاده در بوتر های مختلف عوض کنید

اسم برنامه:
BLT

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 05:44
برنامه :

Bot converter

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 05:56
آنتی بوتر برای محافظت از ویس
به نام: Anti voice iggy v.1

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 06:02
anti_booter

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 06:11
آنتی بوتر برای مسنجر به نام:

Anti booter pro

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 06:32
بوتر به نام:
BeRrYS-Deliverance

download:

omid.com
27-04-2006, 06:40
بوتر به نام:ATTiyude Adjustment

DOWNLOAD:

omid.com
27-04-2006, 06:51
بوتر:American Booter

Download:

omid.com
27-04-2006, 07:05
بوتر به نام:Dark-bom

download:

omid.com
27-04-2006, 07:17
یکی از بوتر های واقعا" عالی و قوی
به نام: .=playgirls-intimidation=.

download:

omid.com
27-04-2006, 07:23
بجز ریس کل اشکان عزیزم که همیشه منو مورد لطف خودش قرار میده دوستان دیگه نمی خوان نظری چیزی بدن این برنامه ها که اینجا میزاریم کمتر جایی ÷یدا میشه .نظر بدید بدونیم چیکار میکنیم.

alibh3444
27-04-2006, 10:09
آيا دوست داريد به طور مثال بدون داشتن هيچ چيزي بفهميد چه كساني با چه ID هايي پشت سيستم شما به اينترنت وصل شده اند يا از اون جالب تر با چه كساني چت كرده اند!!! خب از منوي Start گزينه Run را انتخاب كنيد سپس تايپ كنيد Regedit پس از باز شدن پنجره ويرايشگر ريجستري به كليد زير برويد : HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\profiles خب چي ميبينيد؟ ليست يك سري ID كه 100% ID شما هم در بين آنها مي باشد ، بله به همين راحتي ليست تمام ID هايي كه در ياهو وصل شده اند اينجا ليست شده است خب براي اينكه بفهميم كه يك ID خاص با چه كسي چت داشته است به طور مثال من ID خودم را باز مي كنم HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\profiles\ra min_jon\IMVironments\Recent خب در پنجره مقادير مشاهده مي كنيد كه ID فردي كه با آن چت كرده ايد و اي دي خود شما قرار دارد. به طور مثال اينجا من با YahooHelper چت كردم : YahooHelper;ramin_jon به همين راحتي ميتوانيد يكي ديگر از ID هايي رو كه توي سيستم شما كانكت شده و با كسي چت كرده است را در بياريد.

Hamid110
27-04-2006, 12:14
سلام

دوستان عزيز باز هم ممنون از برنامه هاي خوبتون

arman_linkin
27-04-2006, 15:12
ممنون از دوستاني كه پاسخ دادند
فقط يه سوال:چرا به فكر خودم نرسيد؟ :blink: انگار يه كم خنگ شدم :happy:

mohammad hamed
27-04-2006, 17:34
دوست عزيز
خواهش در اين انجمن اين نوع پست ها را ندهيد

lopez
27-04-2006, 17:53
قديمي شد بابا اون هم وقتي جواب مي ده كه شما User :tongue:ادمين باشيد واگر نه كه دسترسي به ريجستري نداريد

*NashenaS*
27-04-2006, 21:44
اگر گزينه بالاي اون رو انتخاب كني آي دي و پسورد در مسنجر ذخيره مي شود و اگر اين گزينه رو هم انتخاب كني وقتي كه مسنجر رو باز كني شروع به متصل شدن به اطلاعات و مسنجر شما ميكند.
موفق باشي

+ موقع روشن كردن كامپيوتر اگه به اينترنت وصل باشي خود به خود ياهوت روشن مي شه...

ممنون از دوستاني كه پاسخ دادند
فقط يه سوال:چرا به فكر خودم نرسيد؟ :blink: انگار يه كم خنگ شدم :happy:
معما چو حل گشت اسان شود..

يه مورد ديگه... اگه اين سوالات رو در تاپيك مخصوص ياهو مطرح كني هم از پراكندگي جلوگيري مي شه و هم اينكه اونجا هم دوستاي واردتري مي تونن كمكت كنن.

Link: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون. :)

arman_linkin
27-04-2006, 22:26
]

موقع روشن كردن كامپيوتر اگه به اينترنت وصل باشي خود به خود ياهوت روشن مي ش
اگه تو startup هم yahoo رو نذاري باز هم اگه موقع باز كردن yahoo messenger تو اينترنت باشي به صورت خودكار
sign in مي شي
ممنون از تذكرتون(راستي من تا حالا اون تاپيك رو نديده بودم :tongue: )

arman_linkin
27-04-2006, 22:35
بجز ریس کل اشکان عزیزم که همیشه منو مورد لطف خودش قرار میده دوستان دیگه نمی خوان نظری چیزی بدن این برنامه ها که اینجا میزاریم کمتر جایی ÷یدا میشه .نظر بدید بدونیم چیکار میکنیم.
اينم نظر------------> خيلي عالي بود :happy:

omid.com
28-04-2006, 04:45
آی دی ساز :Just A toy

download:

omid.com
28-04-2006, 04:57
EnDLeSs_ILLeGaL_ID_Ma:er_V.2

آی أی ساز
دانلود:

omid.com
28-04-2006, 05:02
آی دی ساز :Electra-fied

download:

omid.com
28-04-2006, 05:14
آی دی ساز :
id spawner2

download:

kazemfdisk
28-04-2006, 05:14
دوستان ممنون از زحمتي كه ميكشيد

omid.com
28-04-2006, 05:19
TripleExploit آی دی ساز
دانلود:

omid.com
28-04-2006, 05:22
دوستان ممنون از زحمتي كه ميكشيد
خواهش میکنم عزیز از شما ودو دوست دیگرمون که نضر دادن ممنون داشتم برنامه میزاشتم متوجه ÷یغام شما نشدم .تشکر که به تا÷یک اشکان جان میایید .امیدوارم که از برنامه ها لذت ببرید .امید

kazemfdisk
28-04-2006, 05:34
اينم يه بوتر كاري از بچه هاي اير سكيوريتي

omid.com
28-04-2006, 05:36
آی ساز به تعداد زیاد

Easy ID creator V.4.3.2

download:

omid.com
28-04-2006, 05:44
آِآی دی ساز برای تعداد زیاد:

Easy+ID+Creator+v.4.7

download:

omid.com
28-04-2006, 05:59
اینم برنامه ایست که هر آی یا اسمی که بهش بدی بصورت اشکال خاصی در میاره

ASCII Name Maker

download:

omid.com
28-04-2006, 06:15
ELItte Craker Grabber V1

اینم یه روم گرابر
دانلود:

omid.com
28-04-2006, 06:32
اینم :Socks-scanner برای گرفتن سوک 5 و 4
دانلود:

omid.com
28-04-2006, 07:03
اینم یه برنام برای فریز کردن ویس

VOice Freeze

download:

omid.com
28-04-2006, 07:44
اینم یه ÷س لسیت برای کرکرها

Y!Fuck pass list

omid.com
28-04-2006, 07:48
بازم ÷س لیست

world list

omid.com
28-04-2006, 07:52
اینم ÷ه ÷س لیست بصورت دیگه و بسیار کامل

omid.com
28-04-2006, 08:05
بوتر:Ya Rage Fixed که یه ورزن ازشو قبلا" باید دیده باشید
دانلود:

omid.com
28-04-2006, 08:15
بوتر:

TOTTALLY--AWESOME

دانلود:

omid.com
28-04-2006, 08:24
بوتر به نام:Yahoo Eclipse

download:

omid.com
28-04-2006, 08:41
یک بوتر با آ÷شنهای بسیار و گزینه اس÷م روم و اضافه کردن ÷روفایل و .........
به نام: Under taker spawn

download:

M.R.M
28-04-2006, 09:05
سلام دوست عزيز ( alibh3444 ) ،
با توجه به عدم رعايت قوانين انجمن و بر هم زدن نظم انجمن كامپيوتر و موضوعات مرتبط ( به علت ايجاد تاپيكهاي كپي برداري شده و تكراري ) و عدم توجه به تذكرات كاربران و تكرار مجدد ايجاد تاپيكهاي تكراري و غير مرتبط با موضوع ، كليه تاپيكهاي شما در اين بخش قفل خواهند شد .
اميدوارم از اين پس به قوانين انجمن و همچنين درخواستهاي ساير كاربران احترام گذاشته و در ايجاد تاپيك بيشتر دقت نماييد.
با تشكر از توجه شما.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

omid.com
28-04-2006, 09:18
اینم یه سوگلی .یه بوتر بسار قدرتمند وقوی. شما فقط به من بگید این بوتر چیکار نمیکنه

!SMAK-A-Hoe-V4!$

download:

omid.com
28-04-2006, 09:51
VIRUS -CHAT-V1

یک چت کلینت قدرتمند که شمارو در برابر اکثر بوتر ها مواظبت میکنهو همچنین خودشم بوتره .گزینه هایی همچون روم بوتر -دیدن وبکم-اد کردن-ام ÷ی تری ÷لییر-و بسیاری گزینه های دیگر که خودتون در هنگام استفاده متوجه خواهید شد.اینم نمایی از قسمتی از برنامه:

دانلود:

layenz
28-04-2006, 12:58
سلام
لينك بيشتر برنامه ها ----- شده هست!!!

*NashenaS*
28-04-2006, 13:53
سلام
من سعي مي كنم يه پستي بزنم و توش همه ----- شكن ها رو معرفي كنم...

م.پ.د
28-04-2006, 14:37
همه را خطا ميده . اگه ممكنه جاي ديگه آپلودشون كن !

*NashenaS*
28-04-2006, 14:43
همونطور كه قول داده بودم ليستي از ----- شكن ها اماده كردم و توي اين تاپيك گزاشتم:

دوستاني كه با ----- مشكل دارن مي تونن از اين پست من استفاده كنن.

gelim22
28-04-2006, 15:27
اینم یه سوگلی .یه بوتر بسار قدرتمند وقوی. شما فقط به من بگید این بوتر چیکار نمیکنه

!SMAK-A-Hoe-V4!$

download:

سلام من اين بوتر رو دانلود كردم موقع اجرا اين ارور رو ميده :

component 'comdlg32. ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

Hamid110
28-04-2006, 15:49
VIRUS -CHAT-V1

یک چت کلینت قدرتمند که شمارو در برابر اکثر بوتر ها مواظبت میکنهو همچنین خودشم بوتره .گزینه هایی همچون روم بوتر -دیدن وبکم-اد کردن-ام ÷ی تری ÷لییر-و بسیاری گزینه های دیگر که خودتون در هنگام استفاده متوجه خواهید شد.اینم نمایی از قسمتی از برنامه:

دانلود:

سلام

دوست عزيز اين برنامه هم طبق معمول خرابه

دانلود كردم اما موقع اجرا ارور ميده

لطفا برنامه سالب بزاريد :blush:

leranix
28-04-2006, 17:22
سلام دوستان
ایا میشه در chat با استفاده از yahoo messenger به پسورد شخص مقابل پی برد ؟ من این قضیه خیلی واسم حیاتیه .
لطفا کمک کنید

br0991
28-04-2006, 17:30
سلام دوستان
ایا میشه در chat با استفاده از yahoo messenger به پسورد شخص مقابل پی برد ؟ من این قضیه خیلی واسم حیاتیه .
لطفا کمک کنیدا
توسط یا هو مسنجر ؟؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره می شه ، تنها راهش اینه که از طرف تقا ضا کنی شاید بهت داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leranix
28-04-2006, 17:40
ولی من شنیدم در حین چت میشه به پسورد طرف مقابل رسید . البته برای حرفه ای ها . یعنی هیچ راهی وجود نداره ؟! :worried:

arman_linkin
28-04-2006, 18:00
ولی من شنیدم در حین چت میشه به پسورد طرف مقابل رسید . البته برای حرفه ای ها . یعنی هیچ راهی وجود نداره ؟! :worried:
متا سفانه نه
چون اونوقت ديگه كسي تروجان و... نمي فرستاد :happy:
مطمئن باش اگه يه راهي پيدا بشه تو بوق و كرنا اعلام مي كنن :biggrin: .بعدشم خدا مي دونه سر شركت yahoo چي مي آد :blink:

leranix
28-04-2006, 18:15
خوب الان من چه طوری می تونم تروجان بسازم یا بنویسم و برای طرف مقابل بفرستم ؟

omid.com
28-04-2006, 19:38
سلام
تمام لینک ها سالمن من دونه به دونه چک کردم شما به فرمایید با کدوم مشگل دارید و از کدوم سایت می تونید دانلود کنید و کدوم برنامه هارو میخواید تا ترتیبشو هون جا براتون بدم یه بار هم قبلش با یک مورور گره دیگه داخل شید امتحان کنید اگر نشد بگید کارهای بالا رو انجام بدیم

omid.com
28-04-2006, 19:43
سلام

دوست عزيز اين برنامه هم طبق معمول خرابه

دانلود كردم اما موقع اجرا ارور ميده

لطفا برنامه سالب بزاريد :blush:
عزیز جان اون عکسی که می بینید ما قبل از گزاشتن برنامس که خودم باهاش رفتم توی چت شما چه اروری دریافت می کنید من همین الان مجدد دانلود کردم واجرا از روی لینکی که براتون گزاشته بودم ولی هیچ مشگلی نداره شما بنویس چه اروری میگیری

omid.com
28-04-2006, 20:13
سلام من اين بوتر رو دانلود كردم موقع اجرا اين ارور رو ميده :

component 'comdlg32. ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
عزیز جان شما این لینکی رو که گزاشتم و فایل نیدی هستش که شما برای اجرای این برنامه کم داری رو دانلود کن و بعد از اینکه از حالت زی÷ درش اوردی قرارش بده در این مسیر .
درایوی که ویندوزت در آن نصب شده مثلا" c/WINDOWS/system 32 بعد براحتی بوتر براتون باز میشه
موفق باشید امید
لینک دانلود

omid.com
28-04-2006, 20:30
همه را خطا ميده . اگه ممكنه جاي ديگه آپلودشون كن !
چه خطایی می ده اگه منظورتون خطای دانلوده که من دونه به دونشونو چک کردم و مشگلی نداشتن چون توی دو تا از بهترین سایتا آ÷لودشون کردم 4 share va send spac ;i که اکثر دوستان هون جا ها آ÷ میکنن و اگر خطای اجرا دارید بفرمایید چه اروری می ده و اگر شما به شخصه با این سایتا مشگل دارید بفرماید از کدوم سایت می تونید دانلود کنید و کدوم بر نامه هارو میخوایید تا براتون همونجا آ÷لود کنم . موفق باشید امید

omid.com
28-04-2006, 20:37
دوست عزیز توی همین تا÷یک رو خوب بگرد جواب تمامی سوالاتتو می گیری

Hamid110
28-04-2006, 23:28
عزیز جان اون عکسی که می بینید ما قبل از گزاشتن برنامس که خودم باهاش رفتم توی چت شما چه اروری دریافت می کنید من همین الان مجدد دانلود کردم واجرا از روی لینکی که براتون گزاشته بودم ولی هیچ مشگلی نداره شما بنویس چه اروری میگیری

سلام اميد جان

اين پيغام رو ميده

نميدونم برا چيه

ممنون ميشم كمكم كني

مرسي

*NashenaS*
28-04-2006, 23:37
سلام اميد جان

اين پيغام رو ميده

نميدونم برا چيه

ممنون ميشم كمكم كني

مرسي
حميد عزيز...
شما به فايل MSWINSCK.OCX نياز داريي كه مي توني از اينجا دانلود كني:

لينك:

مشكل ديگه اي بود بگو...

*NashenaS*
29-04-2006, 02:05
با سلام...
يه سري برنامه جديد مي خام بزارم ...

Room_up_Down_v2
» Clean - Easy tool to change quick rooms up or down (N2R)
واسه منتقل شدن راحت و بدون دردسر در روم هاي ياهو...

Description: Clean - Easy tool to change quick rooms up or down (N2R)
Date Added: 12:06 PM 7/9/05
Last Download: 6:28 PM 4/28/06
Downloads: 7056

MicLocker
!I-Rawk-MicLock!
با قفل كردن ميكروفون به شما اجازه مي ده به راحتي روي talk بمونين... حالا مي خاين مثلا واسه دوستتون گيتار بزنين يا هر كار ديگه اي...

Description: Clean - Miclocker with radio and mp3 player
Creator: boogie man
Date Added: 5:59 PM 2/9/06
Last Download: 5:41 PM 4/28/06
Downloads: 917

*NashenaS*
29-04-2006, 02:22
++RednetIDMaker++
Description: Clean - dot id maker
Date Added: 9:54 AM 8/25/05
Last Download: 5:32 PM 4/28/06
Downloads: 3843
اي دي هاي نقطه دار + ... بسازيد...

EXPLOITED-TRANSLATOR
Description: Clean - dot id maker with translater build in
Date Added: 3:51 PM 9/30/05
Last Download: 5:45 PM 4/28/06
Downloads: 1072

Mortification_Creation
Description: Clean - Multi id creator (very good and simple)
Date Added: 3:59 PM 12/10/05
Last Download: 6:37 PM 4/28/06
Downloads: 3452
Downnload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hamid110
29-04-2006, 03:08
حميد عزيز...
شما به فايل MSWINSCK.OCX نياز داريي كه مي توني از اينجا دانلود كني:

لينك:

مشكل ديگه اي بود بگو...

سلام اشكان جون

ممنون از زحمتي كه كشيدي

اگه ميشه جاي ديگه آپلود كن چون سايتش فيلتره :sad: :sad: :blush:

مرسي از لطفت

omid.com
29-04-2006, 09:10
سلام اشكان جون

ممنون از زحمتي كه كشيدي

اگه ميشه جاي ديگه آپلود كن چون سايتش فيلتره :sad: :sad: :blush:

مرسي از لطفت
بیا عزیز اینم یه جای دیگه که برات آ÷ کردم میدونی که باید کجا قرارش بدی اگر نمی دونی چند تا ÷ست قبل برای یکی از دوستان که کثری فایل کمکی داشت توضیح دادم .موفق باشیدو÷یروز
دانلود:

Tornado2800
29-04-2006, 09:37
ولی من می گم می شه !
البته من تا به حال به سرویس پک 1 حمله کردم یعنی دوران بچه بازی ها این ها همش بچه بازیه ولی خوب برای استارت خوبه
به وصیله ی اکسپولایت می شه

*NashenaS*
29-04-2006, 14:46
ولی من می گم می شه !
البته من تا به حال به سرویس پک 1 حمله کردم یعنی دوران بچه بازی ها این ها همش بچه بازیه ولی خوب برای استارت خوبه
به وصیله ی اکسپولایت می شه
راجه به كدوم موضوع صحبت مي كني شما؟

arman_linkin
29-04-2006, 16:08
دوست عزيز توي همين تا÷يک رو خوب بگرد جواب تمامي سوالاتتو مي گيري
leranix عزيز .بايد بگم كه طرف بايد خيلي آماتور باشه كه از شما فايل دريافت كنه
تازه فقط هم از طريق مسنجر ها مي شه اين كار رو انجام داد چون اگه بخواي ميل بفرستي yahoo mail مي فهمه كه تروجانه و فايل رو نمي فرسته :sad:
اگه هم به صورتي هم تروجانه رو دريافت كرد به احتمال 99% آنتي ويروسش اونو شناسايي مي كنه :sad:
پس اگه همه اينا رو كنار هم بذاري مي بيني در صد اين كه تروجان به خوبي روي سيستم طرف اجرا بشه و طرف نفهمه 0.1%هست :blink: . پس راههاي ديگه رو امتحان كن (تو همين forum كلي مطلب در اين مورد هست)
و در آخر هم نكته اخلاقي پست-------> هيچ كس رو هك نكنيد .مگه اون چه هيزم تري به شما فروخته ؟
بجاي اين كار طرف رو بكشيد :evil: تا به كل از دستش راحت شيد :ohno: ن(نه بابا شوخي كردم بهترين راه اينه كه با هم مهربون باشيد :blink: :blink: )

br0991
29-04-2006, 17:13
عزیز اگه خیلی این کار برات مهمه ، من یه مبلغی رو ازت می گیرم و این کار رو برات انجام می دم ، نه تنها پسووردش رو بهت میدم هر چی تو کامپیوترش باشه رو بهت می دم

*NashenaS*
29-04-2006, 19:32
يه نرم افزار ميخوام كه تو 3 سوت يه آي دي (ايميل ) تو ياهو برام درست كنه
البته تو بعضي از ورژنهاي ياهو مسنجر ميشه اما من يه نرم افزار مخصوص اين كار رو ميخوام . ممنون

Link 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

or

Link 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arman_linkin
29-04-2006, 21:05
عزیز اگه خیلی این کار برات مهمه ، من یه مبلغی رو ازت می گیرم و این کار رو برات انجام می دم ، نه تنها پسووردش رو بهت میدم هر چی تو کامپیوترش باشه رو بهت می دم
مي شه قيمت اين كار ور براي همه اعلام كنيد
برا من كه جالبه يه نفر پول بگيره هك كنه!!!!!
ابته اينم يه نوع كسب در آمده!!!!

omid.com
29-04-2006, 21:26
با عرض سلام به دوستان
بوتر:DarkYahoo_mad_bomber

download:

*NashenaS*
29-04-2006, 21:52
نحوه پاکسازی ویروس W32/Sober.r@MM

نام ویروس : W32/Sober.r@MM
نوع : ویروس
میزان حجم : 113,551
طریقه پخش : E-mail

تشریح :
این کرم خود را از طریق فایل های ضمیمه به نام های KlassenFoto.zip و pword_change.zip و screen_photo.zip و privat-photo.zip پخش می کند .
درون این فایل های Zip شده فایل های اجرایی به نام PW_Klass.Pic.packed-bitmap.exe و Screen_Photo.jpeg-graphic1.exe
این کرم در مرحله اول شاخه های زیر را در رجیستری تهیه می کند :

• HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\
Run " WinINet" =C:\WINDOWS\ConnectionStatus\services.exe
• HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\
Run "_WinINet"=C:\WINDOWS\ConnectionStatus\services.exe

سپس فایل های زیر را می سازد :

• c:\WINDOWS\ConnectionStatus\netslot.nst
• c:\WINDOWS\ConnectionStatus\services.exe
• c:\WINDOWS\ConnectionStatus\socket.dli

سپس فایل های با حجم 0 درست می کند با نام و آدرس های زیر :

• c:\WINDOWS\system32\bbvmwxxf.hml
• c:\WINDOWS\system32\gdfjgthv.cvq
• c:\WINDOWS\system32\langeinf.lin
• c:\WINDOWS\system32\nonrunso.ber
• c:\WINDOWS\system32\rubezahl.rub
• c:\WINDOWS\system32\seppelmx.smx

سپس پورت های شماره TCP 587 و TCP 37 و صفحه خانگی قربانی را عوض می کند .
تیم irvirus حداکثر تا 12 ساعت دیگر پج آنتی ان را به زبان فارسی برای شما عزیزان قرار می دهد .
برای پاک سازی دستی هم می توانید از طریق Safe mode فایل های یاد شده را پاک و شاخه ایجاد شده را در رجیستری پاک کنید

منبع:iritn.com

*NashenaS*
29-04-2006, 21:53
نرم افزار سمانتيك مكاني براي پنهان شدن نرم افزارهاي هكرها

شركت سمانتيك نسخه بروزي براي نرم افزار مشهور ضدويروس Norton System Works منتشر كرد تا مشكل امنيتي آن را كه باعث پنهان شدن نرم افزارهاي هكري در آن مي شد را از بين ببرد.
به گزارش بخش خبر سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در اين برنامه ضدويروس ، ويژگي به نام Norton protected Recycle Bin وجود دارد كه يك دايركتوري پنهان روي سيستم هاي ويندوز بوجود مي آورد.
اين ويژگي به كاربران كمك مي كند فايل هاي حذف شده يا اصلاح شده را دوباره برگردانند اما پوشه مخفي شده شايد در طول اسكن كردن ويروس ها به طوردستي يا برنامه ريزي شده شناسايي نشوند.
اين كار باعث مي شود هكرها مكاني براي پنهان كردن فايل هاي بدانديش روي كامپيوتر پيدا كنند. شركت سمانتيك تاكنون گزارشي مبني بر پنهان شدن كه مخرب در اين پوشه دريافت نكرده است. انتشار نرم افزار به روز نيز براي از بين بردن امكان اين نوع فعاليت بوده است.
زمانيكه ويژگي بازگرداندن فايل هاي حذف شده براي اولين بار معرفي شد. با پنهان شدن دايركتوري هكرها مطمئن شدند كه كاربر به طور تصادفي فايل هاي داخل آن را حذف نمي كند.
در نسخه بروزي كه براي Norton منتشر شده است دايركتوري Nprotect كه قبلا به صورت پنهان وجود داشت در وسط ويندوز به نمايش درمي آيد كه به اين دايركتوري اجازه اسكن شدن با نرم افزارهاي ضدويروس را مي دهد.
كاربران مي توانند از طريق سرويس Symantec live Update نسخه جديد را دانلود كنند. براي نصب اين نرم افزار سيستم دوباره راه اندازي مي شود.

*NashenaS*
29-04-2006, 21:55
آخرين برنامه که به درد دزدهای اکانت ميخوره.

*NashenaS*
29-04-2006, 21:56
اينم يه برنامه برای اذيت کردن اد ليست وقتی که نياز به خنده داری. باعث ميشه اد ليست هی انلاين و آفلاين بشن.

*NashenaS*
29-04-2006, 21:57
به يرنامه خوب برای پيدا کردن پروکسيهای سالم

*NashenaS*
29-04-2006, 21:58
اينم به ميل بومبر که در بعضی مواقع به درد ميخوره

*NashenaS*
29-04-2006, 21:59
اگر تو ليست اد کسی هستيد و نميخاين ديگه باشيد اين برنامه رو دانلود کنيد.

*NashenaS*
29-04-2006, 22:00
اينم شکلکهای ياهو . در واقع شکلکهای مخفی ياهو.

*NashenaS*
29-04-2006, 22:01
اينم يه بوتر بسيار قوی بازهم کار تيم مردان نامرئی که دانلودش رو بهتون توصيه ميکنم.

*NashenaS*
29-04-2006, 22:02
يکی از قويترين تروجانهای موجود که بر روی نسخه ۷ و ۷.۵ مسنجر باهو جواب ميده . و هيچ آنتی ويروسی اون رو نميشناسه !!! (البته به گفته سازندش)

omid.com
29-04-2006, 22:04
اشکان جون چطوری داداش گلم چی شد یهو ناقافل اسم تا÷یکو عوض کردی . ضمنا" یه چند تا سایت برای آ÷لود عکس برلم بنویس ممنون زنده و ÷ایدار باشی .امید

*NashenaS*
29-04-2006, 22:28
اشکان جون چطوری داداش گلم چی شد یهو ناقافل اسم تا÷یکو عوض کردی . ضمنا" یه چند تا سایت برای آ÷لود عکس برلم بنویس ممنون زنده و ÷ایدار باشی .امید
سلام اميد داداشي..
والا ديدم اين روزا مسائل مربوط به ياهو داره قوقا مي كنه... از اون طرف هم بعضي دوستان از اسم هك مي ترسي ... !
واسه همين تاپيك رو به اين اسم تغيير داديم...

سايت هايي كه عكس مي توني اپلود كني:

در خدمتيم. :)

omid.com
29-04-2006, 22:38
بوتر F_Factor_reborn_Again

download:

omid.com
29-04-2006, 22:46
اشکان جان اون دو تا رو دارم اگه غیر از این هست بده .امشبم که شب تعطیلیته و خوشی دیگه شاد باشی ماام تا اون جا که بتونیم کمک حالت هستیم البته اگه قابل بدونی . قربانت امید

omid.com
29-04-2006, 22:56
+++N2ROWNSV2++
بوتر دانلود:

omid.com
29-04-2006, 23:08
بوتر:BLADE-BLINGA V.2

عکسش به صورت 4 تیکس نمیشد بزارمش که هر قسمتشم یه سری آ÷شن مجزا داره
دانلود:

omid.com
29-04-2006, 23:37
HAPPY-Customers

download;

یه بوتر بسیار قوی

*NashenaS*
29-04-2006, 23:43
اشکان جان اون دو تا رو دارم اگه غیر از این هست بده .امشبم که شب تعطیلیته و خوشی دیگه شاد باشی ماام تا اون جا که بتونیم کمک حالت هستیم البته اگه قابل بدونی . قربانت امید
اميد جان... قربون مرام تو برم من كه اينقد اقايي...
تعطيل غير تعطيل ندارم من! هميشه گرفتارم... فعلا وقت تفريح نيست داداشي... يه چند سال ديگه ايشالا.
يا علي. :)

omid.com
29-04-2006, 23:45
Matrix-Meltdown

download:

R e Z a
29-04-2006, 23:48

پست شماره 1007

تاييد مي شه !

omid.com
30-04-2006, 00:00
50 CenT Lagger

اینم بوتر فیفتی سنت

دانلود:

omid.com
30-04-2006, 00:05

پست شماره 1007

تاييد مي شه !
دوست گرامی نسخه فاینال مدتی هست که امده .ممنون

*NashenaS*
30-04-2006, 00:08

پست شماره 1007

تاييد مي شه !

دست داداشيم درد نكنه....
اين هم Confirmation:

اينهم اخرين version از yahoo messenger :

yahoo messenger 7.5 final

omid.com
30-04-2006, 00:10
دست داداشيم درد نكنه....
اين هم Confirmation:

اينهم اخرين version از yahoo messenger :

yahoo messenger 7.5 final

اشکان جان ممنون

omid.com
30-04-2006, 00:26
اتو کم ویور.مولتی لوگین با 2 آ÷شن
A-C-V

download:

omid.com
30-04-2006, 00:48
AcconT Massacre

download:

omid.com
30-04-2006, 00:55
hell-id-locker-v.01

اینم مثل قبلی آی دی قفل کنه
دانلود:

omid.com
30-04-2006, 01:06
evils_anti_boot

یک آنتی بوتر که میتونید باهاش ÷ی ام هاتونرو هم ببندید

دانلود:

omid.com
30-04-2006, 01:18
idscanner

download:

omid.com
30-04-2006, 01:24
live-box-v2

برای ویس گرفتن در روم
دانلود:

omid.com
30-04-2006, 01:33
برای عوض کردن ÷سورد آی دی ها استفاده می شود

C-K-Pass-Changer

download:

omid.com
30-04-2006, 01:42
Anti-Yahoo_netspammer.v.1.0

download:

br0991
30-04-2006, 01:45
مي شه قيمت اين كار ور براي همه اعلام كنيد
برا من كه جالبه يه نفر پول بگيره هك كنه!!!!!
ابته اينم يه نوع كسب در آمده!!!!
بستگی داره طرفی که می خواد هک بشه چقدر پوست کلفت باشه ، بر حسب اون قیمت گذاری می شه ، در ضمن من به خاطر کار پول نمی گیرم ، چون وقت می بره و باید براش زمان بزارم هزینه داره ، خودت با ید این چیزارو بفهمی ;)

omid.com
30-04-2006, 01:50
SpyNick%20V3

آنلاین وب کم چکر

دانلود:

omid.com
30-04-2006, 02:01
اینم یک سوک اسکنر قوی

دانلود:

omid.com
30-04-2006, 02:10
ALpha 6 Toolv.6

÷روکسی چکر -کوکی دکودر و...

دانلود:

omid.com
30-04-2006, 02:19
تست وچک کردن ÷روکسی با برنام :APL

download:

omid.com
30-04-2006, 02:30
اینم ِیک آی ÷ی گرابر به نام:Purg%26Boogs IP GrabbeR

DOWNLOAD:

omid.com
30-04-2006, 02:38
روم لیست گرابر: Gotcha

download:

omid.com
30-04-2006, 02:49
اینم ِک چت کلاینت قوی که تست شده و بوت هم میکنه برای این گزینه با 50 آی دی لوگین می شه (از 1 تا 50)
Chat.Killer-limited-v1

download:

*NashenaS*
30-04-2006, 02:57
اخ اخ ... اميد جان...
اين Chat.Killer-limited-v1 كرك شدست؟
اين خداي ياهو كلاينت هستش...
اگه Full Version هست پيشنهاد مي كنم همه دانلود كنين.
دست اميد داداشي هم درد نكنه.

omid.com
30-04-2006, 03:01
[QUOTE=*AshKaN*]اخ اخ ... اميد جان...
دست اميد داداشي هم درد نكن
اشکان جان من خودم باهاش کار میکنم بوترشم حرف نداره :thumbsup: (من باز از بوتر تعریف کردم ) :
اشکان عزیز و دوست داشتنی من با اجازت دیگه ما رفع زحمت میکنیم تا بعد یا علی مدد

*NashenaS*
30-04-2006, 03:13
[QUOTE=*AshKaN*]اخ اخ ... اميد جان...
دست اميد داداشي هم درد نكن
اشکان جان من خودم باهاش کار میکنم بوترشم حرف نداره :thumbsup: (من باز از بوتر تعریف کردم ) :
اشکان عزیز و دوست داشتنی من با اجازت دیگه ما رفع زحمت میکنیم تا بعد یا علی مدد
اقا شبت به خير... خدا از بزرگي كمت نكنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شب و روزت به كامت باشه ايشالا. :)

omid.com
30-04-2006, 03:43
دست حق بهمرات . راستی این مسنجرو من چند وقتی هست دارم ولی چون خیلی کم تو چت میرم حواسم نبود الان کیلرم جواب نداد نمد دونم چرا .÷ریروز باهاش آن شدم خیلی دوست دارم یروز که وقت داشتی توچت ببینمت .یا حق تا بعد

*NashenaS*
30-04-2006, 16:25
دست حق بهمرات . راستی این مسنجرو من چند وقتی هست دارم ولی چون خیلی کم تو چت میرم حواسم نبود الان کیلرم جواب نداد نمد دونم چرا .÷ریروز باهاش آن شدم خیلی دوست دارم یروز که وقت داشتی توچت ببینمت .یا حق تا بعد
سلام اميد جان...
خدمتت عرض كنم كه من ياهو رو خيلي وقت گزاشتم كنار.. تابستون حالا شايد يه سر زدم...

حالا يه یه پسورد سندر جديد:

امکانات:

۱-ارسال پسورد های یاهو مسنجر و Dialup

2-ارسال IP و Computer Name و Win User و Os Name

3-غیر فعال کردن Task Manager و MsConfig و Registry و Gpedit

4-غیر فعال کردن آنتی ویروس نورتون و مک آفی و کسپر اسکای

5-غیر فعال کردن فایروال ویندوز

7-Auto Startup

8-نمایش پیغام جعلی برای قربانی

9-انتخاب آیکون پیش فرض و دلخواه برای سرور

10-(Supported On Yahoo (5x,6x,7x

11-مخفی کردن و قفل کردن تمامی درایو ها

12-پاک کردن پسورد بایوس و ایجاد حالت default در Cmos

13-اتصال به کامپیوتر قربانی از راه دور

14-از کار انداختن ویندوز

15-قفل کردن ماوس و کیبرد

16-قفل کردن سیستم

تنظیمات بعد از ۳۰ ثانیه:

17-باز و بسته کردن Cd Rom

18-جا به جا کردن نشانگر ماوس

19-قفل کردن TaskBar

20-غیر فعال کردن TaskBar

21-مخفی کردن گزینه Run در منوی Start

22-مخفی کردن دکمه Start در ویندوز

23-قفل کردن TaskBar

24-قفل کردن راست کلیک

25-مخفی کردن گزینه ShutDown در منوی Start

26-مخفی شدن در لیست Process (انتخابی)

27-خاموش کردن مانیتور قربانی بعد از ۳۰ ثانیه

28-سازگاری با یاهو کرک شده

29-عدم شناسایی توسط آنتی ویروس حتی آنتی ویروس هایی نظیر Nod32,Norton

30-ارسال کلیه پسوردهای ذخیره شده اینترنتی

31-ارسال پسورد های ذخیره شده میل

(Gmail-Hotmail-Yahoo-Mozilla-Netscape Saved Password) و Outlook

32-ارسال پسوردهای ذخیره شده مسنجرها

(MSN-Netscape-Trillian-Miranda-AOL-GAIM Saved Password )

33-ارسال به میل و یاهو

35-مخفی شدن در لیست Process (انتخابی)

36-خاموش کردن مانیتور قربانی بعد از ۳۰ ثانیه

37-سازگاری با یاهو کرک شده

۳۸-عدم شناسایی توسط آنتی ویروس حتی آنتی ویروس هایی نظیر Nod32,Norton

۳۹-ارسال کلیه پسوردهای ذخیره شده اینترنتی

40-ارسال پسورد های ذخیره شده میل

(Gmail-Hotmail-Yahoo-Mozilla-Netscape Saved Password) و Outlook

41-ارسال پسوردهای ذخیره شده مسنجرها

(MSN-Netscape-Trillian-Miranda-AOL-GAIM Saved Password )

42-ارسال به میل

43-از کار انداختن تروجان IE-Ps

44-از کار انداختن آنتی ویروس Kasper

*NashenaS*
30-04-2006, 16:28
J-BiNdEr

اینم یه Binder که با اون میتونید تروجان هاتون رو با یه عکس یا هر چیز دیگه ادغام کنید و برای قربانی بفرستید تا هر دو با هم اجرا بشن.

*NashenaS*
30-04-2006, 16:30
Mini-Ps

یه پسورد سندر با مزه واسه اونایی که می خوان حجم سرورشون کم باشه

*NashenaS*
30-04-2006, 22:34
ياهو جديد و مولتي لو گين براي براي آن

Download Yahoo Messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Link Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehdi_Full
30-04-2006, 23:28
آقا يه سوال داشتم اونم اينكه هيچ كدوم از لينكهاي تو ياهم مسنجرم كار نميكنه . پروفايلها رو هم باز نميكنه حتي پروفايل خودم . وقتي ياهو مسنجر بازه اگه ايميلي بياد اون پايين نشون ميده كه اگه كليك كني يه سره ميره تو ايميل ولي مال من نميره . ورژن هم 7 هستش و ورژنهاي مختلف هم امتحان كردم ولي جواب نداد . جالبه نه ؟!!
به نظر شما مشكل چيه ؟؟

*NashenaS*
01-05-2006, 00:11
آقا يه سوال داشتم اونم اينكه هيچ كدوم از لينكهاي تو ياهم مسنجرم كار نميكنه . پروفايلها رو هم باز نميكنه حتي پروفايل خودم . وقتي ياهو مسنجر بازه اگه ايميلي بياد اون پايين نشون ميده كه اگه كليك كني يه سره ميره تو ايميل ولي مال من نميره . ورژن هم 7 هستش و ورژنهاي مختلف هم امتحان كردم ولي جواب نداد . جالبه نه ؟!!
به نظر شما مشكل چيه ؟؟

جالبي كه جالبه... :laughing:
1- موقع نصب ياهو چه چيز هايي رو گزاشتي اينستال شه همراش؟ (مثلا Toolbar, ....)
2- بعد از نصب ياهو چه كلاينت هاي ديگه اي رو استفاده كردي؟

*NashenaS*
01-05-2006, 00:42
Anti Yahoo Messenger

بازم سلام به دوستان عزیزم

آقا این دفه واسه بچه پر رو ها یه برنامه مي زارم که حسابی حالشونو می گیره چون با این برنامه دیگه

یاهو مسنجرشون باز نمیشه حتی اگه هزار بار هم دوباره نصب کنن فایده نداره خلاصه هرکی واستون

پررویی کرد این برنامه رو بهش بدین اجرا کنه :laughing:

غیر فعال کننده این برنامه رو هم واستون گذاشتم ;)

دانلود برنامه

دانلود غیر فعال کننده

*NashenaS*
01-05-2006, 01:17
پیدا کردن پسورد یاهو مسنجر بدون ارسال تروجان و PS !!!!

آقا این برنامه دیگه آخرشه بدون مجیک و تروجان پسورد طرف رو در میاری البته پسورد آخرین کسی رو که پشت سیستم نشسته باشه در میاره هیچ آنتی ویروسی هم نمی تونه شناساییش کنه اسم برنامشم YDump هستش که می تونید از اینجا دانلود کنید!!!

omid.com
01-05-2006, 01:17
Power Boot
یک مولتی بوتر با 9 آ÷شن

دانلود:

*NashenaS*
01-05-2006, 01:19
Bat To Com

این برنامه می تونه فایل های با پسوند bat رو به فایل های اجرایی با پسوند com تبدیل می کنه

*NashenaS*
01-05-2006, 01:21
Yahoo Dumper

این برنامه هم یه دامپره که پسورد یاهو مسنجرتون رو بهتون می ده و روی ورژن های ۵ و ۶ و ۷ کار می کنه

*NashenaS*
01-05-2006, 01:23
DPS 1.

سلام

اینم ورژن جدید DPS که امکانات جدیدی نسبت به ورژن قبلی بهش اضافه شده.

1-ارسال IP قربانی

2-ارسال Computer Name

3-غیرفعال کردن آنتی ویروس Norton

4-غیر فعال کردن آنتی ویروس McAfee

5-مخفی شدن در Process (که برای اولین بار در این تروجان به کار رفته و باعث میشه که شناسایی اون توسط آنتی ویروس ها مشکل تر بشه و اجرای اون از دید کاربر هم مخفی بمونه)

*NashenaS*
01-05-2006, 01:24
Control Cofee Net Ver 1.0

این برنامه واسه محدود کردن سیستم های کافی به کار میره

*NashenaS*
01-05-2006, 01:26
Anti IE-Ps

اینم یه آنتی واسه تروجان IE-Ps با این آنتی سرور IE-Ps رو از روی سیستم تون پاک کنید

*NashenaS*
01-05-2006, 01:28
GamePort Password Manager

سلام این برنامه واسه مدیریت پسورد در برنامه های GamePort به کار میره

برنامه GamePort توی کافی نت ها کاربرد داره

omid.com
01-05-2006, 01:34
یک مولتی بوتر با آ÷شنهای بسیار که حرف نداره
Noobs R us v1

download:

*Dash Ali*
01-05-2006, 01:43
بروبچز تورو به خدا كمكم كنيد 1 ماه ياهوو مسنجرم قطع دارم ديوونه ميشم از هركسي هم ميپرسم بلد نيست
مشكلم اينه كه وقتي مي خام وصل بشم eror setup proxy ميده در حالي كه من گزينه no proxy از قسمت تنظيمات انتخاي كردم
توي اينترنت آپشن هم ------ نزاشتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omid.com
01-05-2006, 01:43
یه مولتی بوتر دیگه که قدرتش خوبه
M16 Kill By System-Inc

Download:

omid.com
01-05-2006, 01:57
با سه تا آی دی آن میشه و 16 ـآ آ÷شن بوت داره

Kill-A-lamer- v2

download:

*NashenaS*
01-05-2006, 02:06
بروبچز تورو به خدا كمكم كنيد 1 ماه ياهوو مسنجرم قطع دارم ديوونه ميشم از هركسي هم ميپرسم بلد نيست
مشكلم اينه كه وقتي مي خام وصل بشم eror setup proxy ميده در حالي كه من گزينه no proxy از قسمت تنظيمات انتخاي كردم
توي اينترنت آپشن هم ------ نزاشتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام به شما دوست عزيز و تبريك ورود شما به اين انجمن...
شايد توسط يكي از برنامه هايي كه اينجا براي دانلود هم گزاشتم اين مشكل پيش اومده باشه برات...
پيشنهاد مي كنم برنامه Hide Ip Platinium رو كه در چند صفحه پيش گزاشتم دانلود كني و يه ------ ست كني واسه خودت...
بعد ياهو رو يك بار uninstall كن و دوباره بريز...
اون وقت اگه جواب نگرفتي خبرش رو بده.

omid.com
01-05-2006, 02:51
[QUOTE=kamran_d12]بروبچز تورو به خدا كمكم كنيد 1 ماه ياهوو مسنجرم قطع دارم ديوونه ميشم از هركسي هم ميپرسم بلد نيست
توي اينترنت آپشن هم ------ نزاشتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE

دوست عزیز برامون بنویس چطور شد که قطع شد آیا از کسی چیزی گرفتی .لینک دانلودی یا چیزیزرو دانلود کردی . واینکه مسنجرت بالا میادو کانت نی شه یا اصلا" با نمی یاد . تا بهتر متوجه بشیم ضمن اینکه اشکان عزیز داره برنامه می زاره و متوجه ÷ست شما نیست . حتما جواب کامل براتون مینویسه شما بنویس چطوری شد شاید راهی به نظرمون رسید فعلا" یه ÷روکسی سالم توی قسمت تنضیماتت قرار بده و مسنجرت رو از اول نصب کن اگه نشد مسایل بالا رو برامون بنویس. موفق باشی

omid.com
01-05-2006, 03:05
مولتی بوتر با چند آ÷شن بوت وآ÷شنهای سری

بوتر:
K1Ttyownz v2

download:

omid.com
01-05-2006, 03:20
یه بوتر ساده و کم ججم ولی قوی .تمام بوتر هایی که براتون میزارم تست شدن و جواب دادن ضمن اینکه بغیر از چند مرد بقیشون رو جای دیگه ÷یدا نمی کنید
بوتر:
Jessii Cunt v.1

doenload:

omid.com
01-05-2006, 03:36
HuriCane

Multi Boot login

Build In Cludig Tunnel

Download:

omid.com
01-05-2006, 03:56
messy hoesl!

با یک بوت لوگین شده و داخل روم میشید و بعد از نمایان شدن لیست روم روی هر کدوم که کتیک کنید میاد به قسمت قربانی و.....

دانلود:

omid.com
01-05-2006, 04:04
اینم یه می نی بوتر که با این یه وجبیش مولتی لوگین و قوییه
Mini

DOWNLOAD:

omid.com
01-05-2006, 04:20
Nightmare v1

مولتی بوت لوگین
20 آ÷شن بوت
سیستم کیلر

دانلود:

omid.com
01-05-2006, 04:39
Purgatoris-Playhouse-vol2
این یکی رو دیگه نمی شد عکسشو گزاشت

دانلود:

:blink: -

omid.com
01-05-2006, 04:54
PUNK-FUCKER

300 بوت لوگین
آنلاین چکر
دیدن ÷روفایل
10 آ÷شن بوت

download:

omid.com
01-05-2006, 05:42
S-B-E-V5

با یه بوت لوگین میشه و یک عالمه کار انجام میده یه ورزن از اینو قبلا" براتون گزاشتم که امکاناتش کمتر بود ( از سری بوترهای اسمال بوت که خیلی قوی هستن)
اینم عکسش:

دانلود:

omid.com
01-05-2006, 05:53
اکانت لوکر به اسم: nOTHING aT aLL

DOWNLOAD:

*NashenaS*
01-05-2006, 05:55
اميد جان داداشي هنوز بيداري تو؟ بگير بخواب عزيز دلم...
ساعت اينجا 3:23 شبه...من كه خابم نمي بره.... :sad:
خيلي اقايي داداشي به خدا...
ايشالا خير ببيني.
من برم زور بزنم شايد خابم برد... شب تو هم بخير گلم...
يا حق. :)

omid.com
01-05-2006, 06:03
اینم یک آکانت لوکر دیگه که حتما" بدردتون می خوره
لینک دانلود:
tp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.com
01-05-2006, 06:19
اگه یه وقت بخواید آی دی تونو ÷اک کنید میتونید از این استفاده کنید
No-Turning

download:

omid.com
01-05-2006, 06:36
Protection

این نام یک آنتی بوتر واقعا" قوی هست که بایستی برای استفاده از ان برنام رو اجرا کنید ولی آن نکنید بعد از اینکه داخل روم رفتید با مسنجر. گزی نه های برنام رو فعال کنید توضیح اینکه گزینه pm با مسنجر 7.5 همخوانی نداره ولی بقیش چرا برای این گزینه می تونید از برنامه های دیگری که برای بستن pm گزاشتم استفاده کنید
دانلود:

omid.com
01-05-2006, 07:43
اینم یک ویس فریز قوی

دانلود:

omid.com
01-05-2006, 08:09
اینم ورزن 2 از بوتری که ورزن 5 شو گزاشته بودم
دانلود:

Download:

omid.com
01-05-2006, 08:15
اینم یه بوتر خوب: SyStem Killer

download:

omid.com
01-05-2006, 08:39
آنتی ویس فریز:UDP-lock2.0

download:

omid.com
01-05-2006, 08:58
name: Thetur Banator

chang the room
Check the Box Reneme Evrey Room

DisaBal Pms And Room INvites

DOWNLOAD:

omid.com
01-05-2006, 09:11
از وقتی که دیگه جاوایی در کار نیست این آنتی یا حتما" بدردتون می خوره ÷یشنهاد میکنم حتما" دانلودشون کنید
SPARK

download:

omid.com
01-05-2006, 09:30
اینم ورزن 7_1 از این بوتر معرکه
smart-But_Effective v7.o

دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.com
01-05-2006, 09:43
اینم یک روم بوتر جدید که وقتی کارش تموم شه باید با خودتون چت کنید .حتما" دانلودش کنید تا از دستتون نرفته ( فقط روم بوتر )
لینک دانلود:

omid.com
01-05-2006, 09:58
اینم یک کرکر تازه و ترو تمیزبه نام:
25socket cracker.v2.0

download:

omid.com
01-05-2006, 10:20
Back Lash v.3.0

یک کرکر جدید و قوی خودتون تست کنید ببینید چقدر خوب کار می کنه

لینک دانلود:

R e Z a
01-05-2006, 10:20
سلام
اشكان من يه برنامه مي خواستم مه اي دي خودم و از ايست طرف مقابل پاك كنم .كل اين تاپيك گشتم تو صفحه 20 يه چيزايي پيدا كردم ولي يكي نوشته بود كه ياهو سرورش رو عوش كرده و ديگه كار نمي كنه....
ببينم اساتيد اينجا به خصوص داش شاكانم چي كار مي كنه ها !
منتظرم
خيلي ممنون
رضا

omid.com
01-05-2006, 10:33
اینم از جدیدترین بوتر یاهو که همش 2-3 روز از عمرش میگزره
به نام:Ab -Fucking-Gay

DOWNLOAD:

omid.com
01-05-2006, 10:57
سلام
اشكان من يه برنامه مي خواستم مه اي دي خودم و از ايست طرف مقابل پاك كنم .كل اين تاپيك گشتم تو صفحه 20 يه چيزايي پيدا كردم ولي يكي نوشته بود كه ياهو سرورش رو عوش كرده و ديگه كار نمي كنه....
منتظرم
خيلي ممنون
رضا
آقا رضای گل ص 41 دو تاش هست بازم عیر از اون بگردی ÷یدا میکنی داشتم میگشتم ببینم توی کدوم صفحص یکمی دیر شد اگه اونا مشگلتو حل نکرد بگو چند تا دیگه واست ÷یدا میکنم .حالا داداش اشکان نازنینم میاد اونم داره . موفق باشید

Hamid110
01-05-2006, 11:03
سلام

دوستان عزیز میشه یک برنامه معرفی کنید برای ترکیب یک عکسه با پسوند jpg با فايل exe

ممنون از شما

*NashenaS*
01-05-2006, 14:40
سلام
منتظرم
خيلي ممنون
رضا
رضا جان سلام ...
چطوري داداشي؟ اين برنامه رو مي زارم ببين به دردت مي خوره يا نه..
خبرشو بده.

پاک کردن ID خودتان از Add List دیگران

DenyBudy
به کمک این نزم افزار میتوانید ID خودتان را از Add List دیگران، بودن اجازه آنها پاک کنید!
برای این کار کافی است که به کمک این نرم افزار با ID خودتان لوگین کنید و بعد از اینکه لوگین شد، ID شخص مورد نظرتان که می خواهید ID شما از Add List او خط بخورد را در قسمت Them بنویسید، و بعد دکمه Deny را بزنید!
برای طرف مقابل یک پیغام خواهد آمد و ID شما را از دست خواهد داد !

توجه کنید که اگر لوگین نشدید، مشکل از سیستم عامل شماست، این نرم افزار مشکلی ندارد!

دانلود - 108 کیلوبایت

سلام دوستان عزیز میشه یک برنامه معرفی کنید برای ترکیب یک عکسه با پسوند jpg با فايل exe ممنون از شما
در پست شماره #538 در اين صفحه گزاشتم قبلا:

** نكته: قبل از درخواست لطف كنين يه نگاه كلي به چيز هايي كه گزاشته شده بكنين.

ممنونم. :)

Hamid110
01-05-2006, 15:49
سلام اشكان جان

ممنون از شما

من اين صفحه رو ديده بودم و نرم افزار رو هم دانلود كردم . . . !

اما اين نرم افزار فايل رو بصورت exe ذخيره ميكنه . من دنبال برنامه اي هستم كه تركيب دو فايل رو بصورت jpg ذخيره كنه

ممنون از شما

*NashenaS*
01-05-2006, 16:59
سلام اشكان جان

ممنون از شما

من اين صفحه رو ديده بودم و نرم افزار رو هم دانلود كردم . . . !

اما اين نرم افزار فايل رو بصورت exe ذخيره ميكنه . من دنبال برنامه اي هستم كه تركيب دو فايل رو بصورت jpg ذخيره كنه

ممنون از شما
سلام حميد جان...
شما موقع save كردن يا در properties يك فايل مي توني اسم (و فرمت) اون رو تغيير بدي...
مثلا موقعي كه با Magic PS كار مي كنه ... موقعي كه سرور رو مي خاي بسازي اونجا كه مي گه با چه اسمي سيو كنم به جاي اينكه بگي mypic.jpg.exe يا Mypicutre.exe مي توني به راحتي بزاري mypic.jpg...

mska
01-05-2006, 18:01
سلام
اين علامت موبايل كنار اي دي(ID)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه چيه؟
مرسي

*NashenaS*
01-05-2006, 18:13
سلام
اين علامت موبايل كنار اي دي(ID)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه چيه؟
مرسي
سلام....
يعني اينكه طرف داره با تلفن (عكس موبايل) صحبت مي كنه!
البته توي ياهو كه به هيچي نمي شه اعتماد كرد! :evil:

شما اين گزينه رو مي توني از توي status براي خودت بزاري... گزينه On The Phone بود فكر كنم.

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:41
اشکان جون لازم اون برنامه هکو آموزش ها رو بریزم اینجا یا نه؟

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:49
شما بوسیله این برنامه می توانید کل سیستم قربانی را در دست بگیرید .ضمنا این برنامه و برنامه های دیگری که می گویید کار نمیکند در هنگام اجرا باید آنتی ویروس خودتان را غیر فعال کنید و بعد برنامه را فعال کنید برنامه ی magic هم به همین صورت هست .

۷۳۱.۹کیلوبایت
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:50
با استفاده از این برنامه شما می توانید فایل ها را تروجانی کنید و برای یم آیدی در یاهو سنجر بفرستید و پسورد و... را ازش بگیرید
۴۳.۱ کیلوبایت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:52
SPLeecherv2
دوستان عزیز شما بوسیله ی این نرم افزار می توانید ------ سبز پیدا کنید در پست بعدی یک برنامه برای ویسی کشی در روم می گزارم که با ------ کار کند و شما هم ------ هاتون رو از همین برنامه بگیرید
۲۰۶ کیلوبایت
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:53
این برنامه یکی از قویترین و سریعترین برنامه ها برای پیدا کردن ------ میباشد
۳۲۵.۹کیلوبایت

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:55
safe Vox
اين برنامه مخصوص اين هست که در روم ويس بديد و تالک رو بيشتر در دست بگيريد

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:56
آموزش
IP

شماره‌ ايست که به هر کامپيوتر متصل به اينترنت داده می‌شود تا بتوان به‌کمک آن شماره به آن کامپيوترها دسترسی داشت. اين عدد برای کامپيوترهايی که حالت سرور دارند (مثلا سايت‌ها) و نيز کامپيوتر‌های کلاينتی که معمولا به روشی غير از شماره‌گيری (Dial Up) به اينترنت وصل هستند، عددی ثابت و برای ديگران عددی متغير است. مثلا هر بار که شما با شرکت ISP خود تماس گرفته و به اينترنت وصل می‌شويد، عددی جديد به شما نسبت داده می‌شود.
اين عدد يک عدد ۳۲ بيتی (۴ بايتی) است و برای راحتی به‌صورت زير نوشته می‌شود:
xxx.xxx.xxx.xxx که منظور از xxx عددی بين ۰ تا ۲۵۵ است (البته بعضی شماره‌ها قابل استفاده نيست که بعدا علت را توضيح خواهم داد). مثلا ممکن است آدرس شما به صورت 195.219.176.69 باشد. حتی اسم‌هايی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که برای اتصال استفاده می‌کنيد، در نهايت بايد به يک IP تبديل شود، تا شما سايت ياهو را ببينيد.
در IP معمولا xxx اولی معنای خاصی دارد، که بعدا توضيح می‌دهم... فقط اين را بگويم که اگر به روش Dial Up به اينترنت وصل شويد، معمولا عددی که به عنوان xxx اول می‌گيريد، مابين 192 تا 223 خواهد بود.اين توضيح برای تشخيص کامپيوترهای کلاينت از سرور (حداقل در ايران) بسيار می‌تواند مفيد باشد.
بعد از اتصال به اينترنت برای به دست آوردن IP خود، از دستور IPCONFIG در command prompt استفاده کنيد.

------------------------------------------------------------

بدست اوردن ip ديگران بدون نياز به برنامه:

اگر در چت روم با شخصی در حال چت کردن هستيد از او بخواهيد يک فايل(عکس) برای شما بفرستد در هنگام دانلود فايل به منوی start رفته و بر روی گزينه run کليک کنيد ودر کادر باز شده ( در ويندوزXP هستيد cmd تايپ کنيد ،در ويندوز 98 commandتايپ کنيد ) يک صفحه داس مانند برای شما باز می شود که مانند دستور روبرو عمل کنيدc:\>netstat -n
تايپ کنيد می بينيد در دو رديف به شما تعدادی شماره نشان خواهد داد که در رديف اول ip خود شماست ودر رديف دوم ip طرف مقابل است . البته اين هم گفته باشم که بعضی از آن شماره ها ip سايتها يست که باز کرديت . در بخش آموزش نرم افزارها روش های ساده تری را آموزش می دهم.

------------------------------------------------------------
بدست اوردن ip سايت:

برای بد ست اوردن ip سايت می توانيم در همان command prampt از دستور ping استفاده کنيم مانند مثال اگر بخواهيم ip سايت yahoo را پيدا کنيم مانند دستور زير عمل می کنيم

C:\>ping yahoo.com می بينيد که براحتی ip سايت yahoo به شما نشان خواهد داد

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 18:57
این هم یک بوتر بسیار عالی که در کار خود بی نظیر است و افراد را به سرعت بوت می کند فقط کا فی است یک بار آن را امتحان کنید بعد خودتان متوجه قدرت این برنامه می شوید.
در ضمن این بوتر محصولی از neo می باشد که یکی از قویترین سازنده های بوتر است.
download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 مگا بایت

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 19:01
ترفند های اینترنتی برای هک کردن isp

اينترنت با هايپرترمينان

سلام دوستان عزيزم امروز قصد دارم دربارهء استفاده از يک برنامه بسيار مهم اما در عين حال سادهء ويندوز برايتان بنويسم . در کليهء ويندوزها شما برنامه ای تحد عنوان هايپرترمينان را می شناسيد . درست حدس زديد . برنامهء مذکور يکی از ابزار مهم هک اينترنتی بحساب می آيد . علاوه بر کاربری که برای ارتباط بين دو کامپيوتر دارد برنامهء مذکور می تواند ابزاری برای هک ISP ها باشد .

اولين قدم : برای هک يک شرکت ISP شما ابتدا بايد يک ID داشته باشيد که می تواند کارت اينترنت باشد . ابتدا بايد توسط هايرترمينان شماره تلفن شرکت را نوشته تا وصل شود . بعد از اتمام اتصال (بستگی به ISP آن شرکت دارد) از شما اسم رمز و پسورد می خواهد .

Welcome To The Router

Username : system

Password : ROUTER

با وارد نمودن اطلاعات مورد نظر شما وارد سيستم می شويد که می توانيد با صادر نمودن فرمانهای مختلف مانند سيستم عامل داس از روتر مورد نظر اطلاعات ارزشمندی بدست آوريد از جمله کليهء اطلاعات کارت اينترنت يا اشتراک ها

ROUTER > systat

...
10 tty 10 5ab102676 Async interface 00:00:00 PPP: 217.219.137.89
12 tty 12 acc110549 Async interface 00:00:03 PPP: 217.219.137.64
13 tty 13 s5c112320 Async interface 00:00:06 PPP: 217.219.137.90
14 tty 14 a3ac107287 Async interface 00:00:00 PPP: 217.219.137.61

منبع[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 19:02
دزديدن کارت اينترنت و اکانت از isp

قسمت اول :

computername or ip : تو اين قسمت IP سايتی که می خواهين از روش acconte بدوزديد رو وارد می کنيد یا آدرس اون رو ! سعی کنید Ip اون باشه !

Port : تو اين قسمت شما ميتونيد پورت ۲۱ يا ۷۹ رو وارد کنيد البته اگر باز بود

current password : تو اين قسمت چيزی وارد نکنيد

Usernsme : تو اين قسمت بايد ايدی که ميخواهيد کرک کنيد رو می زنید : مثلا Username یه کارت اینترنت یا ....که می تونید خودتون هم حدس بزنید

Dictionary File : تو اين قسمت بايد اسم ليست پسورد رو انتخاب کنيد

شما هم ميتونيد از برنامه توليد پسورد خود برنامه انتخاب کنيد يا از ليست پسوردی که خودتون تو يه فايل TXT ذخيره کردين استفاده کنيد ! من یه لیست پسورد تو فایل این نرم افزار گذاشتم ! اسمش unsdisk هست !

قسمت دوم : Attack Option

Dictionry Attack : اگر میخواهین از لیست پسورد برای پیدا کردن پسورد استفاده کنید باید اینجا رو تیک بزنید توجه : passlist معمولا یه فایل که تعداد زیادی پسورد توش قرار داره و شما میتونید اون رو از روی اینترنت پیدا کنید و معمولا یه فایل TXT یا pas هستش اگر اینجا رو تیک بزنید باید آدرس این فایل رو روی هاردتون یعنی جایی که ذخیرش کردین رو بنویسید که من این آدری رو باید تو قسمت قبل یعنی Dictionary File وارد کنيد ! من یه لیست پسورد تو فایل این نرم افزار گذاشتم ! اسمش unsdisk.txt هست !

Brute Force attack :این گذینه رو حتما باید تیک بزنید

Reconnect on disconnect :این یکی رو هم حتما باید تیک بزنید

AutoSave every 100 Attack : این گذینه بعد از هر ۱۰۰ بار چک کردن نتیجه رو براتون save میکنه

قسمت سه.....Brute Force option

تو این قسمت شما باید نحوه چک کردن پسورد رو تنظیم کنید مثلا من براتون یه مثال میزنم ببینید مثلا من یه کارت اینتر نت دارم که به این صورت است :

Username :ksn20212

Password : 666boy45

6خوب اول من باید بیام و یه Username رو برای چک کردن حدس بزنم و با کمی تعییر میشه به راحتی این کارو کرد چون اکثر شبکه ها برای Userbame های خودشون از یه فرم خاص استفاده میکنن مثلا من این رو انتخاب میکنم :

ksn20212

دقت کنید که تعداد کاراکتر ها ثابت است و من فقط سعی کردم اعداد آخر رو تغییر بدم که شانس وجود داشتن این username بیشتر میشه در قسمت پسورد ما فقط به دوتا فاکتور اهمیت میدیم

اول : پسورد اما از چه کارکتر هایی تشکیل شده که در مثال من از عدد و حروف تشکیل شده پس من باید بر طبق همین قسمت a-z و 0-9 رو تیک بزنم

دوم : تعداد کارکتر های تشکیل دهنده پسورد ما چقدره ؟ که در مثال من 8 تا است پس من عدد 8 رو باید در قسمت Number of characters to start on تایپ کنم این دیگه بستگی به خلاقیت شما داره و قدرت تشخیص و تفکر شما به عنوان یه هکر

قسمت چهار

Speed : سرعت نرم افزار و چک کردن هست که تا آخر زیادش کنید !

Hiden Ip : اینم تیک بزنید !

Shot Down …. : این گرینه رو تیک نزنید !

Save : تغیرات رو Save می کنه !

قسمت پنج :

در این قسمت کار تنظیمات دیگه تموم شده و ما باید برای شروع دکمه Conecct رو فشار بدیم فقط یادتون باشه که این روش احتیاج به حوصله زیاد داره !

برای نگه داشتن مکسی pause رو میزنن و برای نگه داشتن کامل Stop رو بزنید !

قسمت شش:

این جا تغیرات رو می نویسه ! همون status خودمونه !

ین روش حمله رو اصتلاحا به اون روش Brute Force ميگن !

امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره !

Aidin_ONLINE
01-05-2006, 19:04

آیااین عکس می دونید مربوط به چه میشه؟پس مطلب بعد رو بخوانی
ين کد رو همه جا می تونید پيدا کنيد . تو خيلی از وبلاگ ها هست . ولی هيچ کس در موردش توضيحی نداده . ولی من می خوام تمام اسرار اين کد رو بريزم وسط . اين کد بعد از قرار داده شدن در تگ [386en] در فايل اجرائی system.ini برای وصل شدن به اينترنت فعال ميشه . بدون اين کد سيستم سرويس دهی شرکتی که از آن اينترنت خريده ايد به صورت Real step حرکت می کند و از اولين تماس شما تايمر کارتی که شما از آن استفاده می کنيد شروع به فعاليت می کند و مثلاْ‌ اگر اين کارت ۱۰ ساعته باشد ، اين تايمر به مدت ۱۰ ساعت به طور معکوس حرکت می کند . اين سيستم در ۹۹.۹ درصد سرورهای ايران فعال می باشد و حتماْ‌ می پرسيد آن ۱ صدم درصد پس چيه ...؟؟ اون ۱ صدم ۱ شرکت اينترنت يا همون ISP هستش که در تهران قرار داره که اسمشم شرکت اينترنت البرز هستش که در آخر دليل اين که از شرکت های سرور ديگه جدا هست رو هم بهتون ميگم . اين کد بعد از تماس با شرکت و وصل شده به اينترنت مانند ۱ بختک بر روی تايمر کارت شما می نشيند و سيستم تايمر را ۱ فرق اساسی ميدهد و آن اين است که سيستم Real step تايمر کارت شما را به سيستم Shok step تغيير می دهد و اين بدين معنا است که تايمر به جای حساب زمان واقعی به صورت شوک تايمر در می آيد يعنی تايمر را نگه داشته و برای مثال هر ۱۰ دقيقه ۱ دقيقه به صورت ۱ شوک به تايمر می دهد و هر ۱۰ دقيقه که شما استفاده می کنيد برای تايمر ۱ دقيقه می افتد....!!! اين نتيجه ی تحقيقات من در طول اين ۱ ماه بود که با اين کد آشنا شده بودم . حالا اين کد رو می زارم که اگر قبلاْ‌ جايی نديدينش اينجا ازش استفاده کنيد .اين کد رو در ويدوز XP بايد به حالت عکس زير قرار بدهيد . يعنی در پشت تگی که در دفتر چه ی System.ini قرار دارد و آن تگ اين است [386en] . اين کدها را وارد کنيد و در آخر کرشه را ببنديد که من خودم بستم . شما فقط اینو کپی کنید .....!!!

Com0@00 Irq0000@0 Buffer=1024
@ number = ( 3,1,4,1,5,9)
@ letters = ( " this", " is ", "a" , "test" )
$word , $ anther - word - ) = ( " one " , "two" )
woafont=dosapp.FON]

*NashenaS*
01-05-2006, 19:16
اشکان جون لازم اون برنامه هکو آموزش ها رو بریزم اینجا یا نه؟
جيگرت و من برم كه اينقد با معرفتي... :blush:
اره قربونش... بريز ديگه هر چي دستت ميرسه...

mska
01-05-2006, 19:42
سلام....
يعني اينكه طرف داره با تلفن (عكس موبايل) صحبت مي كنه!
البته توي ياهو كه به هيچي نمي شه اعتماد كرد! :evil:

شما اين گزينه رو مي توني از توي status براي خودت بزاري... گزينه On The Phone بود فكر كنم.
گزينه on the phone عكس موبايل كناره اي دي نمياره
مستجر طرف هم جديده

omid.com
01-05-2006, 20:20
آموزش انتقال add list از یک آی دی به آی دی دیگه بدون نرم افزار
برای انتقال add list از یک آیدی به آیدی دیگه باید ابتدا صفحه ÷یغام اون آیدی که میخواهید ادلیستتون رو در اون ذخیره کنید رو باز کرده ctrl+shift+m را زده بعد آیدی های اذ لیستتون رو انتخاب کنید و فینیش.س÷س ÷یغامی برای اون آیدیتون فرستاده میشه که با رفتن به اون آیدی و انتخاب اون هم زمان add list را در آیدی دیگرتون add کنید

Oxizhen
01-05-2006, 22:41
سلام

من میخوام یه نفر رو هک کنم!!!! تو یه چت روم...اگه کسی میتونه کمکم کنه بگه تا ادرسه چت روم رو تو پیغام خصوصی بهش بدم چون اینجا نمیشه!!! از بچه های باحاله این تاپیک هم به خاطر اموزشها و برنامه هایی که میذارن تشکر میکنم مخصوصا" اقا ایدین که خیلی بچه ی گلی........

*NashenaS*
01-05-2006, 23:20
سلام

من میخوام یه نفر رو هک کنم!!!! تو یه چت روم...اگه کسی میتونه کمکم کنه بگه تا ادرسه چت روم رو تو پیغام خصوصی بهش بدم چون اینجا نمیشه!!! از بچه های باحاله این تاپیک هم به خاطر اموزشها و برنامه هایی که میذارن تشکر میکنم مخصوصا" اقا ایدین که خیلی بچه ی گلی........
دوست عزيزم ...
شما كسي رو توي چت روم نمي توني هك كني...
بايستي بهش پي ام بدي ... يا فايل براش بفرستي و يا از راه به دست اوردن اي پي اپلود كني تو كامش...
برنامه هايي هم كه براي اين كار ها استفاده مي شه به اندازه كافي توي اين تاپيك هاي قبلي گزاشته شده و توضيح هم داده شده...
يه مرور كني دستت مياد.
موفق باشي.

R e Z a
01-05-2006, 23:57
سلام
بچه ها اون برنامه كار نمي كنه كه نمي كنه.....من نمي دونم مگه وقتي از طريق اين برنامه آنلاين مي شيم خوب از اون ور مسنجر بايد بگه كه شنا از طريق يه كامپوتر ديگه آن شديد و براي همين ساين اوت مي شيد.....ولی نمی گه !
راستي من رو يكي از ID های خودم امتحان کردم جواب نداد که نداد .باید @yahoo رو هم وارد کنیم ؟Pass چه طور ؟
دوستان (اشکان و امید عزیز ) اگه راهی یا لمی داره لطفا راهنمایی کنن.
مرسی