PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31

joe_satriani
13-08-2011, 20:16
با سلام
مرورگر IE تون رو هم چک کنید که روی پروکــسی ست نشده باشه.

موفق باشید.

Dariushtanha
13-08-2011, 23:47
دوستان دیگه نظری ندارین؟

MrGee
14-08-2011, 10:19
تنظيمات اينترنت رو از تب Advanced كلا ريست كرديد؟

همچنين كارهاي گفته شده تو اينجا بكنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه باز هم درست نشد اينجاها هم مي تونه مفيد باشه

Golbarg01
14-08-2011, 11:08
این پیغام به چه معناست؟
تازگی ها با یاهو مسنجر که لاگین می کنم یه پنجره باز میشه و این پیغامو میده.یعنی چی دقیقا؟

System: You are currently using an outdated version of Yahoo! Messenger which will no longer support voice mail after 2011-09-01. To continue using voice mail, please download the latest version:

Dariushtanha
14-08-2011, 14:36
با سلام
مرورگر IE تون رو هم چک کنید که روی پروکــسی ست نشده باشه.

موفق باشید.
نه رو ------ ست نشده

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

تنظيمات اينترنت رو از تب Advanced كلا ريست كرديد؟
همچنين كارهاي گفته شده تو اينجا بكنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه باز هم درست نشد اينجاها هم مي تونه مفيد باشه

من یک مشکل دیگه هم داشتم به آدرس زیر،که با رفع اون مشکل این هم حل شد:20:

saeidsafaei
14-08-2011, 19:21
سلام دوستان عزیز
پسورد یاهو رو گم کردم الان که میخوام بازیابیش کنم ایمیل دوم میخواد که یا اصلا وارد نکردم یا یادم رفته
بقیه اطلاعات رو دارم ... راهی نیست بدون وارد کردن ایمیل دوم بازیابی کنم
مرسی دوستان

ila
17-08-2011, 22:16
تنظیماتی که توی preference هست چیکار کنیم که همیشگی بشه..یعنی وقتی ویندوز رو عوض میکنی یا از یک سیستم دیگه متصل میشی نخوای دوباره تنظیم کنیم..خواهشا جواب بدید

Golbarg01
20-08-2011, 16:20
تازگی ها که در یاهو مسنجر لاگین میشم این ارور میاد معنیش چیه؟
یاهومسنجرم ورژن 8 هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
20-08-2011, 16:35
تازگی ها که در یاهو مسنجر لاگین میشم این ارور میاد معنیش چیه؟
یاهومسنجرم ورژن 8 هست.

آخرین ورژن یاهو رو دان کنید نصب کنید ببینید درست میشه:20:

Golbarg01
20-08-2011, 17:39
آخرین ورژن یاهو رو دان کنید نصب کنید ببینید درست میشه:20:

ورژن های بالاتر رو دارم ولی به دلایلی دوست دارم از همین ورژن 8 همچنان استفاده کنم.

ولی می خواستم بدونم این اروری که عکسشو گذاشتم یعنی چی؟
یعنی از اول سپتامبر دیگه یاهو پشتیبانیش رو از ورژن 8 برمیداره؟
اگر برداره چی میشه؟دیگه نمیشه با این ورژن چت کرد؟
یا از لحاظ امنیتی مشکل پیدا می کنه؟

mili_k
20-08-2011, 18:01
ورژن های بالاتر رو دارم ولی به دلایلی دوست دارم از همین ورژن 8 همچنان استفاده کنم.

ولی می خواستم بدونم این اروری که عکسشو گذاشتم یعنی چی؟
یعنی از اول سپتامبر دیگه یاهو پشتیبانیش رو از ورژن 8 برمیداره؟
اگر برداره چی میشه؟دیگه نمیشه با این ورژن چت کرد؟
یا از لحاظ امنیتی مشکل پیدا می کنه؟

از نظر امنیت هیچ مشکلی پیش نمیاد و چت هم میتونید بکُنید.

میگه این ورژنی که شما داری از اول سپتامبر دیگه voice mail رو ساپورت نخواهد کرد ؛ اگر میخوای voice mail رو همچنان داشته باشی آخرین ورژن یاهو رو از اون لینک که داده دانلود کُن .

Golbarg01
20-08-2011, 18:51
از نظر امنیت هیچ مشکلی پیش نمیاد و چت هم میتونید بکُنید.

میگه این ورژنی که شما داری از اول سپتامبر دیگه voice mail رو ساپورت نخواهد کرد ؛ اگر میخوای voice mail رو همچنان داشته باشی آخرین ورژن یاهو رو از اون لینک که داده دانلود کُن .

voice mail شامل voice chat هم میشه؟

mili_k
20-08-2011, 19:01
voice mail شامل voice chat هم میشه؟

نه
_____

00n
21-08-2011, 00:19
من web و voice دارم با کسی که میخوام چت کنن هم اینا رو داره ولی برای گفتگو با دوستانم video call را نمی تونم اجرا کنم دلیلش چیه !؟

Ship Storm
21-08-2011, 09:18
من web و voice دارم با کسی که میخوام چت کنن هم اینا رو داره ولی برای گفتگو با دوستانم video call را نمی تونم اجرا کنم دلیلش چیه !؟
دوستان شما هم امکان Video Call رو دارند؟ تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز رو

00n
21-08-2011, 13:03
بله ولی مطمئن نیستم که ورژن نرم افزارامون یکی هست یا نه !؟

nima812
22-08-2011, 13:56
سلام. یاهو مسنجر نسخه 11.0.0.2009 فینال رو نصب کردم وقتی می خوام وارد میشم صفحه برنامه سفید میشه و برنامه هنگ میکنه میاد بیرون. بعد از 3 4 بار وارد شدن و هنگ کردن بار بعدیش دیگه هنگ نمیکنه! بعضی وقتام یه مدت که باهاش کار نمی کنم دوباره هنگ میکنه میاد بیرون. میشه راهنماییم کنید؟ ممنون

Ghaioom
22-08-2011, 16:47
سلام. یاهو مسنجر نسخه 11.0.0.2009 فینال رو نصب کردم وقتی می خوام وارد میشم صفحه برنامه سفید میشه و برنامه هنگ میکنه میاد بیرون. بعد از 3 4 بار وارد شدن و هنگ کردن بار بعدیش دیگه هنگ نمیکنه! بعضی وقتام یه مدت که باهاش کار نمی کنم دوباره هنگ میکنه میاد بیرون. میشه راهنماییم کنید؟ ممنون
شما نسخه دیگه رو تست بکنید. مثلا آخرین نسخه 8 رو. یا نسخه 9 به بالا رو.

Ship Storm
22-08-2011, 20:19

ویندوز خودتون رو آپدیت کنید و نرم افزار جاوا رو روی سیتم نصب کنید
برای من همچین موردی پیش اومد با این روش مشکل برطرف شد

ashena55
24-08-2011, 18:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joe_satriani
24-08-2011, 20:14
با سلام
به منوی messenger برید و سپس گزینه preference رو انتخاب کنید. بعد connection رو انتخاب کنید.
حال دقت کنید که گزینه ی اول انتخاب شده باشه.

موفق باشید.

00n
24-08-2011, 22:06
این امکانات مه میگید چی هست ؟
ورژن نرم افزار ها هم یکی است .

ashena55
24-08-2011, 23:39
با سلام
به منوی messenger برید و سپس گزینه preference رو انتخاب کنید. بعد connection رو انتخاب کنید.
حال دقت کنید که گزینه ی اول انتخاب شده باشه.

موفق باشید.

گزینه اول انتخاب شده ، اما همچنان اون پیغامو میده ؟

محمد نامدار
26-08-2011, 15:33
سلام
می خواستم بپرسم چطور میشه با یاهو مسنجر وب بداد
که طرف مقابل ببینه - من یکسری کار انجام دادم ولی هیچی نشون نمی داد
مرسی

vb-sosol
26-08-2011, 16:10
من از وقتی که از ورژن 10 به 11 اومدم
دیگه نه چراغ آی دی من برای دوستم روشن هست و نه واسه اون برای من
در حالی که هر دو آنلاینیم
مشکل از چیه چطوری اوکی میشه؟

Ship Storm
26-08-2011, 19:49
این امکانات مه میگید چی هست ؟
ورژن نرم افزار ها هم یکی است .

منظورم سرعت مناسب و همچنین وب کم البته ناگفته نمونه برخی از شرکت ها پورت های صوتی و تصویری یاهو مسنجر رو بستن و برای استفاده از اون ها باید از وی | پی / ان استفاده کرد
ورژن رو هم که گفتید یکی هست پس نباید از نظر نرم افزاری مشکلی داشته باشید

محمد نامدار
27-08-2011, 00:15
سایت پایین توضیح داده:20:

خیلی ممنون از لطفت
ولی میشه درست فارسی بگی چکار باید کرد
ورژن یاهوی من 9 هست
من که هرچی خوندم متوجه نشدم چکار باید کرد
مرسی

omid81
27-08-2011, 23:45
سلام

یه مشکل دارم با یاهو مسنجر:

وقتی با IMDB دارم یه فایلو دان میکنم وارد یاهو مسنجر نمیتونم بشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا برعکس .. وقتی تو یاهو-م و یه فایلی رو دانلود میکنم از یاهو میپپره بیرون !

کمک کنید لطفاً
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lamanta
28-08-2011, 18:21
سلام
من یه مشکل دارم و اونم اینه که جدیدا نوشته های فارسی برام توی یاهو مربع مربع میوفته
راهی داره درست شه ؟

BEST 2
28-08-2011, 21:12
درود.چطوری میشه پیعام اپدیت کردن یاهو مسنجر رو که با لوگین شدن میاد رو کنسل کرد؟؟؟

omidbooter
29-08-2011, 01:52
سلام
من چند مدتی هست با یاهو مسنجر مشکل دارم
وقتی تازه نصبس میکنم خوبه اما بعد از چند بار انلاین شدن ارور میده که عکسشو گزاشتم.
الانم پاکش کردم دوباره نصب کردم اما بازم اروور داد

ویندوز هم عوض کردم اولش خوب بود اما باز ارور میداد
از چیه؟؟؟
ممنون

Amirrezaajalli
29-08-2011, 02:10
این Error خیلی رایجه!فکر میکنم از کانکشنتون باشه!تنظیماتش رو تغییر بدین!
پیشنهاد میکنم با نسخه 11 یاهو مسنجر هم امتحان کنید!منم گاهی اوقات این مشکل رو با نسخه 10 داشتم!

BEST 2
29-08-2011, 21:50
درود.چطوری میشه پیعام اپدیت کردن یاهو مسنجر رو که با لوگین شدن میاد رو کنسل کرد؟؟؟

:41::41::41::41:

eyou66
29-08-2011, 21:55
سلام
چطوری میتونم با 2 تا آیدی یاهو آنلاین بشم با مسنجر ؟

ask_bl
29-08-2011, 22:40
سلام
چطوری میتونم با 2 تا آیدی یاهو آنلاین بشم با مسنجر ؟
سلام
فایل زیر رو دانلود و اجرا کنین و دوباره یاهو رو اجرا کنین تا با یک آی دی دیگه لاگ این کنین:

Multiple login in yahoo

Farshid72
29-08-2011, 22:55
خودش باید تیک داشته باشه دوسته عزیز در ضمن بهتره شما آپگرید کنید آخه کی دیگه با اون یاهو های قدیمی کار میکنه ؟

ask_bl
29-08-2011, 23:00

سلام
به مسیر زیر برین :
c:\program files\yahoo!\messenger
و فایل yupdater.exe رو Rename کنین مثلا به yter.exe

Glad Boy
30-08-2011, 00:43
سلام دوستان؛

آقا من با یه چیز خیلی عجیب مواجه شدم ! یکی از بچه ها یه کاری میکنه که وقتی توی لیست آی دی ها توی مسنجر نگاه می کنم
آی دی ش آفلاینه. ولی وقتی با vizgin و سایت های مشابه وضعیت آی دی ش رو چک می کنم آی دی ش رو آنلاین نشون میده !!
خیلی عجیبه ! البته می دونم این سایت ها بعضی موقع ها اشتباه می کنن ! ولی من آی دی خودم هم تست می کنم ببینم درست
نشون میده یا نه ! و واقعا همینجوری بود که گفتم !
میشه بگید چطوری میشه اینکار رو کرد !؟

Ship Storm
30-08-2011, 09:54
سلام دوستان؛

آقا من با یه چیز خیلی عجیب مواجه شدم ! یکی از بچه ها یه کاری میکنه که وقتی توی لیست آی دی ها توی مسنجر نگاه می کنم
آی دی ش آفلاینه. ولی وقتی با vizgin و سایت های مشابه وضعیت آی دی ش رو چک می کنم آی دی ش رو آنلاین نشون میده !!
خیلی عجیبه ! البته می دونم این سایت ها بعضی موقع ها اشتباه می کنن ! ولی من آی دی خودم هم تست می کنم ببینم درست

سایت VIZGIN میشه گفت 95% اوقات مشکل داره و اصلا بهش نمیشه اعتماد کرد و این مورد شما هم برمیگرده به همین علت

Glad Boy
30-08-2011, 14:20
سایت VIZGIN میشه گفت 95% اوقات مشکل داره و اصلا بهش نمیشه اعتماد کرد و این مورد شما هم برمیگرده به همین علت

نه عزیز من؛
من گفتم که ! وقتی که آی دی دوستم رو توی اون چک می کنم همون موقع آی دی خودم هم چک می کنم ببینم
وضعیت خودم رو درست نشون میده یا نه ! چون اگه خراب باشه همه آی دی ها رو خراب نشون میده هیچوقت اینجوری
نیست که مثلا یک آی دی خاص رو اشتباه نشون بده ! وقتی وضعیت آی دی من رو درست نشون بده پس سالمه دیگه !

BEST 2
30-08-2011, 14:29
دوستان چطوری میشه صفحه ای که از یاهو بعد از لوگین یاهو مسنجر میاد رو غیر فعال کرد؟؟؟

BEST 2
30-08-2011, 14:55
سلام
به مسیر زیر برین :
c:\program files\yahoo!\messenger
و فایل yupdater.exe رو Rename کنین مثلا به yter.exe
کردم ولی باز پیغام میده.تاثیری نداشت

ask_bl
30-08-2011, 16:52
سلام دوستان؛

سلام
میتونین آنلاین وارد شین و برای یک آی دی خاص (مثلا شما) آفلاین باشین!
روی آی دی که میخواین براش آفلاین باشین کلیک راست کنین و Stealth Settings رو به Appear Permanently Offline To... تغییر بدین!
با این کار فقط برای اون طرف آفلاین هستین!

malkemid
01-09-2011, 10:03
سلام دوستان

همونطور که می دونین یاهو مسنجر 11 آرشیو چت ها رو بصورت آنلاین تو سرورهای خودش ذخیره می کنه..

چند هفته اول که نصب کردم خوب بود...الان یک هفته هست که آرشیو لود نمیشه...چرااااااااا؟

BEST 2
01-09-2011, 12:50
دوستان چطوری میشه صفحه ای که از یاهو بعد از لوگین یاهو مسنجر میاد رو غیر فعال کرد؟؟؟

Dark Shine
01-09-2011, 13:55
حالا تیکه این گزینه رو بردارید
show yahoo! messenger insider
و ok کنید

emadhsn
01-09-2011, 17:11
سلام دوستان
چند وقتیه vpn که کانکت میشم یاهو مسنجر کار نمیکنه یعنی اگه sign in کنم بعد مسنجرو باز کنم میاد بیرون ، مشکلش چیه دوستان؟
بعضی مواقع هم که vpn کانکت نیست sign in نمیکنه مشکله این یکی چیه؟!
مسنجرم ورژن 11

محمد نامدار
02-09-2011, 14:38
سلام
چند وقت پیش در مورد راه اندازی وب کم پرسیدم یکی از دوستان لطف کرد
این صفحرو معرفی کرد

من هم رفتم ولی خوندم چیزی ازش نفهمیدم که باید چکار کرد که راه بیفته
حالا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
مرسی

00n
02-09-2011, 22:05
منظورم سرعت مناسب و همچنین وب کم البته ناگفته نمونه برخی از شرکت ها پورت های صوتی و تصویری یاهو مسنجر رو بستن و برای استفاده از اون ها باید از وی | پی / ان استفاده کرد
ورژن رو هم که گفتید یکی هست پس نباید از نظر نرم افزاری مشکلی داشته باشید

من اینترنت 128 مخابرات دارم . کسی از دوستان تونسته با مخابرات ودیو کال داشته باشه !؟

Ship Storm
04-09-2011, 22:56
سلام دوستان
چند وقتیه vpn که کانکت میشم یاهو مسنجر کار نمیکنه یعنی اگه sign in کنم بعد مسنجرو باز کنم میاد بیرون ، مشکلش چیه دوستان؟
بعضی مواقع هم که vpn کانکت نیست sign in نمیکنه مشکله این یکی چیه؟!
مسنجرم ورژن 11

وقتی یاهو مسنجر رو کانکت کرده باشید و بعد وی | پی / ان رو بزنید مسلما باید دیسکانکت شید چون ip aما عوض شده و یاهو مسنجر با ip جدید باید به سرور وصل بشه
در مورد مشکل دوم هم اگر اینگونه هست که حتما باید وی | پی /. ان رو اکنکت کنید تا یاهو مسنجر وصل بشه باید بگم که این مشکل 90% مواقع برمیگرده به اون شرکتی که ازش اینترنت گرفتید که پورت های مسنجر رو براش محدودیت قائل شده البته ناگفته نمونه که تو تنظیمات یاهو مسنجر هم باید دقت کنید که تو قسمت پرو / کسی ip ست نکرده باشید

Golbarg01
07-09-2011, 12:37
سلام دوستان
من تا حالا از یاهو مسنجر 10 استفاده می کردم.
ولی چند روزه یاهو مسنجر 11 رو نصب کردم. 11.0.0.2014
منتها از اون موقع هر وقت وارد چت روم ها میشم بعد از چند ثانیه این پیغام میاد و برنامه بسته میشه:

چرا اینجوری میشه!؟
چیکار باید بکنم؟

گفتم شاید این نسخه ایراد داشته باشه و چند تا از ورژن های دیگر 11 رو هم مثل 11.0.0.2009 امتحان کردم تو همشون همینجوری بود.

Golbarg01
07-09-2011, 14:54
ضمنا در مورد این پنجره هم که بعد از کانکت شدن باز میشه یه توضیحی میدین؟

کدوم گزینه رو باید بزنم؟
من نمیخوام متن چت ها در سرورهای انلاین یاهو ذخیره بشه میخوام فقط در کامیپوتر خودم باشه.
در ورژن جدید در کجای کامپیوتر دخیره میشن این متن ها؟

این سرورهای انلاین یاهو که چت ها رو ذخیره می کنن چی هستن؟
امنیت دارن؟
چجوری میشه بهشون دسترسی داشت و میشه اطلاعاتشون رو پاک کرد؟
اطلاعات شخصی رو میگم.

malkemid
07-09-2011, 16:57
ضمنا در مورد این پنجره هم که بعد از کانکت شدن باز میشه یه توضیحی میدین؟

کدوم گزینه رو باید بزنم؟
من نمیخوام متن چت ها در سرورهای انلاین یاهو ذخیره بشه میخوام فقط در کامیپوتر خودم باشه.
در ورژن جدید در کجای کامپیوتر دخیره میشن این متن ها؟

این سرورهای انلاین یاهو که چت ها رو ذخیره می کنن چی هستن؟
امنیت دارن؟
چجوری میشه بهشون دسترسی داشت و میشه اطلاعاتشون رو پاک کرد؟
اطلاعات شخصی رو میگم.

داره از شما سوال می کنه که آرشیوهایی که الان تو کامپیوتر دارین رو به سرور آنلاین انتقال بده یا نه.

امنیت هم که معلومه داره

برای دسترسی هم تو مسنجر alt+shif+v رو بزنید آرشیو آنلاین رو میاره...یا اگه به ایمیل یاهو تون سر بزنید می بینید که یه قسمت به اسم conversation اضافه شده که از اونجا هم می تونید ببینید.

اتفاقا اینطوری که آنلاین باشه امنیتش بیشتره...چون رو هارد کامپیوتر باشه میشه با برنامه های archive decoder بدون داشتن پسورد، آرشیو رو خوند...

Golbarg01
07-09-2011, 19:33
داره از شما سوال می کنه که آرشیوهایی که الان تو کامپیوتر دارین رو به سرور آنلاین انتقال بده یا نه.

امنیت هم که معلومه داره

برای دسترسی هم تو مسنجر alt+shif+v رو بزنید آرشیو آنلاین رو میاره...یا اگه به ایمیل یاهو تون سر بزنید می بینید که یه قسمت به اسم conversation اضافه شده که از اونجا هم می تونید ببینید.

اتفاقا اینطوری که آنلاین باشه امنیتش بیشتره...چون رو هارد کامپیوتر باشه میشه با برنامه های archive decoder بدون داشتن پسورد، آرشیو رو خوند...

خوب اینجوری بدتره به نظرم چون اگر پسوردمون ه.ک بشه ه.ک کننده می تونه آرشیو تمام چت هامونو بخونه!

راستی نگفتید برای نفرستادن متن چت ها به سرویس انلاین کدوم گزینه رو باید بزنم؟

malkemid
07-09-2011, 20:54
خوب اینجوری بدتره به نظرم چون اگر پسوردمون ه.ک بشه ه.ک کننده می تونه آرشیو تمام چت هامونو بخونه!

راستی نگفتید برای نفرستادن متن چت ها به سرویس انلاین کدوم گزینه رو باید بزنم؟

پس قضیه جناییه؟:))

شما باید بری تو prefrence بعد تو conversation history...از اونجا گزینه do not keep رو بزن...

nekooee
07-09-2011, 22:05
سلام دوستان. من می خواستم status بگذارم تو یاهو که همینجور حرف # رو برای امتحان گذاشتم. ولی دیگه برداشته نمیشه. وقتی status جدید میگذارم جایگزین میشه ولی به محض اینکه پاکش میکنم باز همون قبلی میاد.

البته وقتی جدید هم میگذارم روی اسمم تو لیست که موس رو نگه میدارم و پنجره مربوط به اون باز میشه بالاش وضعیت جدید رو نوشته ولی پایینش همون وضعیت قدیمی یعنی حرف # هست

رفتم از داخل yahoo pluse! هم پاکش کردم فایده نداشت. یاهو مسنجر رو پاک کردم و دوباهر نصب کردم فایده نداشت.
به عکسها زیر دقت کنید. چجوری برش دارم ؟ :(

l24z4k@yahoo.com
08-09-2011, 10:59
سلام من تازه به عضویت در اومدم سوالی دلشتم که چگونه میتوان با داشتن نرم افزار ارشیم چت های ای دی خود را دید

GOLI87
08-09-2011, 14:13
شما اینو share کردین واسه همینه پاک نمیشه
رجیستری رو باز کنین و مسیر زیر رو امتحان کنید:

hkey curren user/software/yahoo/profile

اینجا باید ای دی خودتونو ببینین،محتویاتو پاک کنین ببینید درست میشه

MR. Garcia
08-09-2011, 16:14

درود ... این گزینه اگه فعال باشه ... هرچی بنویسید Share میشه !!!
این گزینه رو دوباره فعال کنید و یچیزی بنویسید و Share رو بزنید تا جایگزین اون بشه !!!

Golbarg01
08-09-2011, 16:23
پس قضیه جناییه؟:))

شما باید بری تو prefrence بعد تو conversation history...از اونجا گزینه do not keep رو بزن...

یعنی اصلا نمیشه در این ورژن متن چت ها رو به صورت آفلاین و بدون نیاز به انتقال به سرورهای آنلاین مشاهده کرد؟
یعنی منظورم به شیوه سابقه.

اگر نشه مجبورم برگردم به ورژن قبلی!

malkemid
08-09-2011, 19:45
یعنی اصلا نمیشه در این ورژن متن چت ها رو به صورت آفلاین و بدون نیاز به انتقال به سرورهای آنلاین مشاهده کرد؟
یعنی منظورم به شیوه سابقه.

اگر نشه مجبورم برگردم به ورژن قبلی!

فکر می کنم کلا یاهو اومده آرشیو رو آنلاین کرده...شما با ورژن قدیمی هم بری...باز آرشیوت آنلاین ذخیره میشه...محض اطمینان یه تست بکن...مثلا 10 نصب کن بعد یکم چت کن...بعد برو تو ایمیل ببین آرشیو شده؟

nekooee
08-09-2011, 20:09
ممنون اما هیچ کدوم از این دو جواب نمیده متاسفانه. از رجیستری که حذف کردم درست نشد. یک چیز هم جایگزین میکنم جایگزین قبلی نمیشه و تا پاکش میکنم قبلی بر میگرده. عکس زیر رو ببینید:

Golbarg01
08-09-2011, 22:36
فکر می کنم کلا یاهو اومده آرشیو رو آنلاین کرده...شما با ورژن قدیمی هم بری...باز آرشیوت آنلاین ذخیره میشه...محظ اطمینان یه تست بکن...مثلا 10 نصب کن بعد یکم چت کن...بعد برو تو ایمیل ببین آرشیو شده؟

اون قسمت conversation که در ایمیل اضافه شده کجاست دقیقا آدرس دقیقشو میدین؟
چون من هر چی گشتم پیدا نکردم.

در ضمن در ورژن 11 اگر میشد هم آنلاین و هم آفلاین مشاهده کرد متن چت رو خوب بود.اگر راه حلی براش پیدا شد حتما اینجا بگید.ممنون

Ship Storm
08-09-2011, 23:02

در ضمن در ورژن 11 اگر میشد هم آنلاین و هم آفلاین مشاهده کرد متن چت رو خوب بود.اگر راه حلی براش پیدا شد حتما اینجا بگید.ممنون

منوی Messenger برو و بعد Performance و بعد Conversation History

zeus_1
08-09-2011, 23:12
به نظر من آنلاین شدن آرشیو حرکت خوبیه در کل
ولی نه برای یاهو که کلا از نظر امنیت تعطیله
خیلی خوشم نیومد از اینکار

Golbarg01
09-09-2011, 11:55
منوی Messenger برو و بعد Performance و بعد Conversation History

از طریق خود آدرس mail.yahoo.com منظورم هست نه مسنجر.چون مسنجر 11 رو پاک کردم.

malkemid
09-09-2011, 12:00

سمت چپ زیر اینباکس...خیلی مشخصه چطور ندیدی؟

GOLI87
09-09-2011, 14:51
این مسیر رو هم امتحان کنین:

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles

nekooee
09-09-2011, 15:50
یاهوتون احتمالا ورژن آخر نیست. از من اصلا تو این مسیر پوشه profile نداره. اصلا وقتی من تیک یاهو پلاس رو زدم چرا وقتی چیزی شر میکنم میره بالا تو اون پنجره؟ و حرف # رو باز اون پایین جلو یاهو پلاس مینویسه؟ تو عکس پست قبلم مشخصه. چرا جایزگین اون هیچی نمیشه؟؟

من با نرم افزارهایی که کامل برنامه ها رو حذف میکنند یاهو رو پاک کردم و تو رجیستری هم سرچ کردم yahoo و هر چی بود حذف کردم و ری استارت کردم و دوباهر نصب کردم باز هم بود. !زفکر میکنم این اطلاعات تو کامپیوتر من نیست ت سرور یاهو هست ولی کجا نمیدونم. تو صفحه یاهو پلاس منم نیست!

nekooee
09-09-2011, 16:20
فکر میکنم تیک زدن و نزدن yahoo plus فرقی نداره
این نشون میده یاهو زورش نمیرسه اونجا تغییری ایجاد کنه و برای همین اون حرف # که قبلا شر شده هم نمیتونه تغییر کنه. اما اون روز نمی دونم چرا تونسته ولی دیگه نمیتونه! وی پی ان هم زدم ولی فرقی نداره باز هم همونجوره. مشکل از یاهو مسنجر ورژن جدید باید باشه

مثلا اون روز هر چی شر کردم تو لیست هست ولی دیگه هر چی شر میکنم اصلا تو اون لیست نمیره. عکس زیر و ببینید میفهمید:

nekooee
09-09-2011, 22:09
موفق شدم جایگزینش کنم. گزینه allow share در تنظیمات yahoo plus خاموش شده بود. روشنش کردم جایگزین شد. ولی پاک نمیشه:D
یعنی آدم چیزی در یاهو پلاس شر کنه دیگه نمیشه از جلو استاتوس اکانت پاکش کرد؟؟ عجب مسخره!! از خود یاهو پلاس پاک میشه کرد ولی از تو تاریخچه یاهو مسنجر نه!

paris001
09-09-2011, 22:43
سلام . من همین امروز این مشکل برام پیش اومد . من یه یک هفته ای بود با وی | p | ان کانکت می شدم هر موقع وصل میشد سریع از یاهو میومد برین بعد دوباره می رفت تو . هر موقعم میومدم بیرون سریع خودش دوباره تو مسنجر می رفت . اما از امروز جوری شده که من دیگه بدون وی | P | ان هم نمی تونم برم . راهنمایی کنید .

farshad.88
10-09-2011, 01:30
سلام . من همین امروز این مشکل برام پیش اومد . من یه یک هفته ای بود با وی | p | ان کانکت می شدم هر موقع وصل میشد سریع از یاهو میومد برین بعد دوباره می رفت تو . هر موقعم میومدم بیرون سریع خودش دوباره تو مسنجر می رفت . اما از امروز جوری شده که من دیگه بدون وی | P | ان هم نمی تونم برم . راهنمایی کنید .
فکر کنم منم دقیقا همین مشکل شمارو دارم. امروز اینجوری شد. از وی P ان که اومدم بیرون. کلا سیستم رو خاموش کردم. بعد دوباره چند ساعت بعد که روشن کردم دیدم دیگه نمیتونم انلاین شم.
مسنجر 11 دارم. 2 تا عکس گرفتم. یکی لحظه اعلام خطا و دیگری بعد انجام عمل Troubleshoot
اون راه حل هایی هم که گفته رو انجام دادم. اما کلا مشکل ------ نداشتم. یعنی در حالت معمولی بودن گزینه ها. عوض نشده بودند
---------
برای گوگل تاک هم همین مشکل پیش اومده !!

esilovexp
10-09-2011, 03:12
سلام به شما دوستان
آیا امکان این هستش که یاهو مسنجر هم ف ی ل ت ر بشود؟
من هرچه سعی می کنم که وصل بشم نمیشه که نمیشه ولی زمانی که برایش پ ر و ک س ی را فعال می کنم وصل میشه. یعنی تا به حال این چند سال که از یاهو استفاده کردم همچین چیزی ندیده بودم از برای همین برایم عجیب می باشد.
ایا بعد یک مدت خودش حل میشه یا اینکه باید با همین شرایط سر کرد یا کار خاصی انجام داد؟

MR. Garcia
10-09-2011, 09:46
درود ...
یاهو آی پی ایران رو ت ح ر یم کرده !!!
واسه همینه که نمیشه بدون چیز پی ان وصل شد !!!
البته یه سری راه در رو هم وجود داره !!! :31:

Ghaioom
10-09-2011, 10:01
درود ...
ما الان به چیز پی ان دسترسی نداریم شما اون راه رو بگو دور بزنیمش :27::31:
نسخه ما 8 هست مال ما میشه؟ D: فکر کنم تو نسخه 9 به بالا میشه یه کاری کرد

SA.JJ.AD
10-09-2011, 12:49
سلام دوستان !! من یه مشکلی که از دیشب پیدا کردم و هنوزم حل نشده اینه که یاهو مسنجرم لاگین نمیشه :41:و وقتی هم که دلیل این مشکلو میزنم تا نرم افزار چک کنه مشکل از کجاست اینا میاد :

ورژن مسنجرم هم جدیدترین ورژن هستش و تا دیروز خیلی خوب کار میکرد !!
+
لطفا راهنمایی کنید :11:

Dark Shine
10-09-2011, 13:55
مشـکل همگـانـیه .
نمیدونم یـا فیلتــر شـده یـا تحریم ؟
جالبـی اینـه کـه خودِ سـایت یـاهو فیلتـر نیسـت :دی

joe_satriani
10-09-2011, 21:36
با سلام
خود سایت رو معمولا کم میاد که فیلــتر کنن.
چون برای سرچ و .... کاربران استفاده میکنن. اما پورت های چت رو میبندن
فعلا هم که بستن و باید با وی پــی ان ازش استفاده کرد.

موفق باشید.

981368
10-09-2011, 22:24
برنامهی جایگزین کسی سراغ نداره ؟؟؟؟
من با این برنامه فقط میتونم اد لیستم را باز کنم و نمیتونم برو تو چت روم Palringo
کسی چیزی سراغ نداره که کار کنه ؟؟؟
برنامه نیمباز هم ف یل تر شده اونم کار نمیکنه دیگه من فکر نمیکنم مشکل از تحریم باشه
فکر کنم ف یلت ر شدن

malkemid
10-09-2011, 23:31
می تونید برای لاگین شدن از nimbuzz یا digsby استفاده کنید...از تو ایمیل یاهو هم میشه لاگین شد

Ship Storm
11-09-2011, 09:33
درود ...

کار یاهو نیست کار داخل خود کشور هست که هر چند وقت یکبار همچین حرکت هایی رو میزنن

miladddd
11-09-2011, 10:20
یه چند روزه یاهو مسنجرم لاگین نمیشه
ارور میده و مشکل رو مثل عکس زیر شناسایی میکنه
این کاری هم که گفته انجام میدم مشکل حل نمیشه

amini_bio
11-09-2011, 10:40
احتمالا میخواند چیز پی ان هاشون فروش بره!!!! :20:

Ship Storm
11-09-2011, 11:07
گویا مشکلات یاهو برطرف شده و الان همه میتونن بدون دردسر وارد بشن
تست کنید

t.sunami
11-09-2011, 20:48
دوستان من یاهوم کار نمیکنه! تا پریروز کار میکرد ولی الان وصل نمیشه! کمک کنین کار ضروری دارم!

Ship Storm
12-09-2011, 08:47
دوستان من یاهوم کار نمیکنه! تا پریروز کار میکرد ولی الان وصل نمیشه! کمک کنین کار ضروری دارم!

مشکلش چیه؟ چه اروری میده ؟

t.sunami
12-09-2011, 20:40
مشکلش چیه؟ چه اروری میده ؟

we cant sign to yahoo massenger!

there might be a problem with your internet connection . make sure your computer is connected to the internet.

چکار کنم؟؟:19::19::19:

MR. Garcia
12-09-2011, 20:48

there might be a problem with your internet connection . make sure your computer is connected to the internet.

Internet Explorer رو باز کنید ... این مسیر رو برید :
Internet Option > Connection > LAN Settings :
بعد هر چی تو فضا های اونجا نوشته شده پاک کنید و همه ی تیک ها رو هم بردارید ببینید درست میشه یا نه ؟؟؟ :46:

t.sunami
12-09-2011, 21:14
چیزی نیست! تیک ها هم خودش برداشته شده بود.یعنی تیکی نبود که بخوام بردارم! درضمن من فایرفکس هم دارم!:19:

Ship Storm
13-09-2011, 09:10

lمشکلات موجود که برطرف شده احتمالا isp شما هنوز محدودیت قائل شده برای پورت های مسنجر
شما گار دسترسی به وی | پی / ان دارید یکبار با اون تست کنید احتمالا مشکلتون برطرف بشه
اگر برطرف شد بدونید مشکل از isp شما هست که محدودیت قائل شده و اگر برطرف نشد نرم افزار رو پاک کنید و سیستم رو ریستارت کنید و مجدد آخرین نسخه ورزن 11 رو دانلود و نصب کنید

t.sunami
13-09-2011, 12:59
اولش درست نشد ولی با اولترا که رفتم بعد یکی دو بار امتحان درست شد! خدا کنه دوباره خراب نشه.فعلا که درسته تا ببینیم درست میمونه یا نه! بازم ممنون

t.sunami
13-09-2011, 20:03
سلام دوستان! دوباره کار نمیکنه. دیگه نمیدونم چکارش کنم! ظهری با اولترا کار کرد ولی ایبار همون ایرادی که گفتم رو میگیره!!:19:

Ship Storm
13-09-2011, 22:36
سلام دوستان! دوباره کار نمیکنه. دیگه نمیدونم چکارش کنم! ظهری با اولترا کار کرد ولی ایبار همون ایرادی که گفتم رو میگیره!!:19:

رو الترا حساب نمیشه باز کرد گاه میگیره و گاه نمیگیره اگر دسترسی به وی / پی / ان داری با اون تست کن

V E S T A
18-09-2011, 19:59
سلام دوستان

برای من یه مشکل خیلی عجیب پیش اومده نمیدونم علتش چیه خواهشن کمک کنید

چند روز پیش من با مسنجرم آن شدم و بعد آف وقتی دوباره آن شدم تمام آیدی های ادلیستم مربوط به 3ماه قبل شده بود یعنی همه ایدی هایی که جدیدا ادد کردم پاک شده بود و ایدی هایی که قبلا پاک کرده بودم دوباره اضافه شده بود یه بار با سیستم ری استور مشکل رو حل کردم ولی باز اینجوری شد . الان با سیستم ری استور هم درست نمیشه ایدی ها رو دوبا ره پاک کردم و دوباره ادد کردم وقتی سیستم رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم دوباره همون مشکل رو داشتم اول فقط با یک آیدی و الان با دو سه تا دیگه هم دارم

وقتی ایدی ادد میکنم هیچ آیدی ادد نمیشه و درخواست منم فرستاده نمیشه .اگه ایدی من ادد شه هم حتی با وجود تایید باز هم با ادد لیستم اضافه نمیشه:41: دیگه کلافه شدم با آنتی ویروس اسکن کردم ویه ویروس java/
exdoer.el.1 java virus همچین چیزی رو پیدا کرد و پاک شد .

یاهو رو کلا پاک کردم حتی از رجیستری هم پاک شد بعد که دوباره نصب کردم اولش درست بود بعد که کامپیوتر رو روشن خاموش کردم باز نمیتونم ایدی ادد کنم ..
خواهشن راهنمایی کنید :41::19:

Glad Boy
19-09-2011, 23:14
سلام

من وقتی می خوام یاهو رو باز کنم این ارور رو میده ! مشکل چیه !؟

ask_bl
20-09-2011, 13:46
سلام

من وقتی می خوام یاهو رو باز کنم این ارور رو میده ! مشکل چیه !؟

پاکش کنین و مجددا نصبش کنین

MR. Garcia
20-09-2011, 14:28
سلام دوستان

برای من یه مشکل خیلی عجیب پیش اومده نمیدونم علتش چیه خواهشن کمک کنید

چند روز پیش من با مسنجرم آن شدم و بعد آف وقتی دوباره آن شدم تمام آیدی های ادلیستم مربوط به 3ماه قبل شده بود یعنی همه ایدی هایی که جدیدا ادد کردم پاک شده بود و ایدی هایی که قبلا پاک کرده بودم دوباره اضافه شده بود یه بار با سیستم ری استور مشکل رو حل کردم ولی باز اینجوری شد . الان با سیستم ری استور هم درست نمیشه ایدی ها رو دوبا ره پاک کردم و دوباره ادد کردم وقتی سیستم رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم دوباره همون مشکل رو داشتم اول فقط با یک آیدی و الان با دو سه تا دیگه هم دارم

وقتی ایدی ادد میکنم هیچ آیدی ادد نمیشه و درخواست منم فرستاده نمیشه .اگه ایدی من ادد شه هم حتی با وجود تایید باز هم با ادد لیستم اضافه نمیشه:41: دیگه کلافه شدم با آنتی ویروس اسکن کردم ویه ویروس java/
exdoer.el.1 java virus همچین چیزی رو پیدا کرد و پاک شد .

یاهو رو کلا پاک کردم حتی از رجیستری هم پاک شد بعد که دوباره نصب کردم اولش درست بود بعد که کامپیوتر رو روشن خاموش کردم باز نمیتونم ایدی ادد کنم ..
خواهشن راهنمایی کنید :41::19:

احیاناً سرعتتون پایین نیست ؟؟؟ :13:

V E S T A
21-09-2011, 12:02
سلام

نه سرعتم خوبه ..تو انجمن دیگه که پرسیدم گفتن به علت وجود باگ هستش که فکنم از طرف خود یاهو باید مشکل حل شه

الان یه اِیدی دیگه ساختم و ورژن یاهو هم عوض کردم تو اِیدی جدیدم پیغام های آف نمایش داده نمیشه برای دیدن آف باید رو هر آیدی کلیک کنم بعد تو history بخونم پیغامشونو ... علتش چیه ممنون میشم رانمایی کنید:11:

Iceboy_LOVE
30-09-2011, 16:41
سلام.. من ویندوز 7 دارم و یاهو مسنجرم پیام های رو نمیاره وقتی تایپ میکنم یا کسی برایم off میزاره نمیتونم ببینم..

اخرین نسخه جاوا هم دارم .. IE9 -64bit دارم .. فکرکنم مشکل از IE9 باشه...
این راه حل ها رو امتحان کردم...جواب میده اما دوباره ری استارت میکنم جواب نمیده...

به نقل از سایت ترفندستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچطوری میشه از شر IE9 خلاص شد و یا IE8 رو ویندوز 7 نصب کرد؟

Iceboy_LOVE
30-09-2011, 21:49
پاسخگو کسی نبود؟

Ghaioom
01-10-2011, 09:57
پاسخگو کسی نبود؟
مگه الان ie8 رو نصب کنی نصب نمیشه؟ باید نصب بشه بعد هم فکر کنم ie9 بره.

Golbarg01
01-10-2011, 21:01
در یاهو مسنجر ورژن 8 در بالای پنجره یاهو مسنجر یک نواری بود که کنارش یک فلش بود و وقتی اون فلش رو میزدی آخرین آیدی هایی که باهاشون چت کردی رو میاورد و نشون میداد و می تونستی روش کلیک کنی ولی در ورژن های بعد توی هیچ کدوم دیگه همچین امکانی وجود نداشت.
نمیشه به ورژن های بالاتر این امکان رو اضافه کرد؟
آخه خیلی کاربردی بود.

منظورم در این نوار هست:

امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم.
در همونجا که نوشته type a ...

Ghaioom
02-10-2011, 08:46
در یاهو مسنجر ورژن 8 در بالای پنجره یاهو مسنجر یک نواری بود که کنارش یک فلش بود و وقتی اون فلش رو میزدی آخرین آیدی هایی که باهاشون چت کردی رو میاورد و نشون میداد و می تونستی روش کلیک کنی ولی در ورژن های بعد توی هیچ کدوم دیگه همچین امکانی وجود نداشت.
آخه خیلی کاربردی بود.

منظورم در این نوار هست:

من که نمیدونم ولی من 8 یوز میکنم هنوزم :31: تو هم 8 بنصب حالشو ببر چون هر چیز قدیمی باحالتره ! :31: ویندوز هم همینطور. نظر خودمه.

Ship Storm
02-10-2011, 10:28
آخه خیلی کاربردی بود.

منظورم در این نوار هست:

نخیر امکان اضافه کردن در ورزن های جدید مقدرو نیست

ila
02-10-2011, 12:41
1- آیا راهی برای بک آپ گیری از ادد لیست هات هست؟
2- امکان اینکه به طور کلی ببینی که توی ادد لیستات الان انلاین هست و کی نیست وجود داره برای همه ادد لیست ها یعنی نخواهیم آیدی ها رو تک تک وارد کنیم؟

Ship Storm
02-10-2011, 15:45
1- آیا راهی برای بک آپ گیری از ادد لیست هات هست؟
2- امکان اینکه به طور کلی ببینی که توی ادد لیستات الان انلاین هست و کی نیست وجود داره برای همه ادد لیست ها یعنی نخواهیم آیدی ها رو تک تک وارد کنیم؟

1-بله ، کافیه وارد ایمیلتون بشید و قسمت Contact هاتون Select All بگیرید و سپس بر اساس فرمت دلخواه Export کنید
2-نخیر همچین امکانی تو یاهو مسنجر وجود نداره که بخواین متوجه شید کی آنلاینه و کی اینویزیبل اومده و ... ولی با کلید ترکیبی Ctr+F میتونید فقط کسانی آنلاین و Avalable هستند رو مشاهده کنید

ila
02-10-2011, 16:12
1-بله ، کافیه وارد ایمیلتون بشید و قسمت Contact هاتون Select All بگیرید و سپس بر اساس فرمت دلخواه Export کنید
2-نخیر همچین امکانی تو یاهو مسنجر وجود نداره که بخواین متوجه شید کی آنلاینه و کی اینویزیبل اومده و ... ولی با کلید ترکیبی Ctr+F میتونید فقط کسانی آنلاین و Avalable هستند رو مشاهده کنید

هیچ سایتی هم نیست که این کار رو انجام بده؟

Ship Storm
02-10-2011, 20:20

اگر سایتی هم باشه مسلما آی دی و پسورد شما رو میخواد و باعث میشه امنیت آی دی شما از بین بره
بهترین و امن ترین روش همونی بود که عرض کردم خدمت شما

S@l@m
06-10-2011, 19:35
سلام عزیزان نمیدونم جاش اینجاست یا نه ولی مشکلم حیاتیه
لطفا هر کمکی میتونین بکنین
من یه ID رومدتی پیش add کردم حالا میخام بدونم دقیقا در چه تاریخی این ID رو add کردم
در ضمن میخام تمام مکالماتی رو که باهاش داشتمو تا الان یه جوری برگردونم بدبختانه قبلا هم هیچ برنامه ای برای archiv نصب نکردم یا تو خود archivکه مال خود برنامس ذخیره نکردم
نمیدونم میشه این دو کارو با برنامه ای سایتی چیزی انجام داد یا نه اگه نمیشه لطفا بگین تا دنبالش نباشم اگر هم میشه راهنمایی لطفا

Farhadstark
07-10-2011, 21:06
<<<<<<================================<<

zeus_1
08-10-2011, 01:31

اگه می خوای چک کنی که آیدی خاصی آنلاین هست یا نه می تونی از این سایت استفاده کنی
یوزر و پسسورد خودت رو هم اصلا لازم نداره.فقط آیدی مورد نظر رو وارد کن

Farhadstark
08-10-2011, 20:28
من چند وقتیه نمی تونم با آی دی خودم وارد روم های یاهو شم

وقتی وارد id میشوم و میزنم رو روم مورد نظر بعد از چند دقیقه پیام زیر رو میده

- قبلا میتونستم وارد روم شم
- با id دیگه راحت وارد روم میشوم
- یاهو مسنجر 11 استفاده میکنم( 10 و 9 هم تست کردم نشد )
- کوکی ها ، پروفایل و history پاک کردم
- تاریخ تولد موقع ثببت نام آی دی 1980 زدم
- این مشکل فقط مربوط به روم میشه و در جا های دیگه id درست کار میکنه ( فقط نمی تونم برم تو روم ! )

Farhadstark
09-10-2011, 22:25
یه جواب دادن انقدر سخته ؟!

Ship Storm
09-10-2011, 22:58
من چند وقتیه نمی تونم با آی دی خودم وارد روم های یاهو شم

وقتی وارد id میشوم و میزنم رو روم مورد نظر بعد از چند دقیقه پیام زیر رو میده

- قبلا میتونستم وارد روم شم
- با id دیگه راحت وارد روم میشوم
- یاهو مسنجر 11 استفاده میکنم( 10 و 9 هم تست کردم نشد )
- کوکی ها ، پروفایل و history پاک کردم
- تاریخ تولد موقع ثببت نام آی دی 1980 زدم
- این مشکل فقط مربوط به روم میشه و در جا های دیگه id درست کار میکنه ( فقط نمی تونم برم تو روم ! )

یه جواب دادن انقدر سخته ؟!

فکر میکنم مشکل شما برمیگرده به شبکه و اون ISP ای که به شما سرویس میده
شما با یک سرویس دهنده دیگه امتحان کن ببین باز هم این مشکل رو داری

Farhadstark
10-10-2011, 00:11
هر راهی بگی تست کردم ! تا به مشکل اساسی بر نخورم که اینجا پست نمیدم !

من همه اینارو تست کردم

فکر کنم یه بار که تو روم اسپم کردم از اون به بعد نمیشه وارد روم شم راهی برای فهمیدنش هست !؟

Golbarg01
12-10-2011, 12:13
دوستان من یه کمک فوری می خوام خواهش می کنم راهنماییم کنید.:41:
من ویندوز سون نصب کردم و در این ویندوز با یاهومسنجر هر موقع که وارد هر چت رومی میشن بعد از چند ثانیه این ارور میاد و مجبور میشم کل برنامه رو ببندم!
با همه ورژن ها هم امتحان کردم همین اتفاق میفته.
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که درست بشه؟
اینم عکسش:

Ship Storm
12-10-2011, 19:26
دوستان من یه کمک فوری می خوام خواهش می کنم راهنماییم کنید.:41:
من ویندوز سون نصب کردم و در این ویندوز با یاهومسنجر هر موقع که وارد هر چت رومی میشن بعد از چند ثانیه این ارور میاد و مجبور میشم کل برنامه رو ببندم!
با همه ورژن ها هم امتحان کردم همین اتفاق میفته.
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که درست بشه؟
اینم عکسش:

حدس میزنم ورژن 11 رو روی سیستم نصب کردی
البته ناگفته نمونه با نصب ورژن 9 در این موارد مشکل بطور کلی برطرف میشه ولی علت چیه دقیق نمیشه گفت چون با تعویض سیستم عامل مشکل برطرف میشه ولی 100% نه
نرم افزارهای جاوا و فلش رو روی سیتم نصب کنید
همچنین از نرم افزار TUNE UP برای رفع عیوب نرم افزاری و رجیستری کمک بگیرید

odbie
18-10-2011, 20:40
سلام دوستان خسته نباشید من بوتی می خواهم که بشه با اون وب کم دیگران را بدون اجازه ه ک کرد یعنی دید با یکی کل کل دارم ممنون میشم یکی از اون توپاشو بهم معرفی کنید با تشکر از شما

ماه آبي
20-10-2011, 12:10
فكر كنم نرم افزار خوبي باشه به امتحانش مي ارزه

Masоud
20-10-2011, 18:24
سلام دوستان خسته نباشید من بوتی می خواهم که بشه با اون وب کم دیگران را بدون اجازه ه ک کرد یعنی دید با یکی کل کل دارم ممنون میشم یکی از اون توپاشو بهم معرفی کنید با تشکر از شما
سلام

گذشت اون زمون. فکر نکنم دیگه بشه.

موفق باشید :40:

alex_pk
24-10-2011, 18:35
سلام من یه مدتیه نمیتونم وارد یاهو مسنجر بشم
همواره این Error رو میده
ورژن برنامه
10.0.0.1102
-us

هیچ تنظیماتی رو هم تغییر ندادم...نه پرو/کسی نه چیزی.
به نظرتون مشکل چیه؟

Ship Storm
24-10-2011, 21:09
همواره این Error رو میده
ورژن برنامه
10.0.0.1102
-us

به نظرتون مشکل چیه؟

سلام میثم جان
با وی | پی / ان تست کردی ؟
اگر تست کردی و مشکل داشت بدون مشکل از نرم افزاره حالا میتونه از نرم افزارهای امنیتی نصب شده روی سیستم باشه و یا خود نرم افزار یاهو و حتی خود ویندوز و سیستم عامل و اگر تست کردی و مشکل نداشت بدون مشکل از شبکه و اینترنت و اون ISP ای هست که ازش داری سرویس میگیری
موفق باشی :46:

alex_pk
25-10-2011, 15:56
سلام عزیز
با وی پی n تست کردم مشکلی نداشت...
الان یعنی باید ISP رو تغییر بدم؟
مرسی.

MR. Garcia
25-10-2011, 22:31
درود ...
من 1 هفته نت نداشتم !!! بعد که دوباره رفتم دیگه آیدی یاهوم باز نمیشه !!!
میگه پسورد اشتباهه ، درصورتی که 10000% مطمئنم درسته ...
همه ی حالت ها رو هم چک کردم : از سایت یاهو ، از سیستم دیگه ، با چیز پی ان ، همه !!!

نکته اینجاست که وقتی میرم سایت یاهو و هر کدوم از 4 حالت :
I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised
رو انتخاب می کنم و آیدیم رو می زنم ، این پیام میاد :

Sorry, your password can't be reset online

For security reasons, we require you to contact Customer Care

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

Erfan.B
26-10-2011, 18:15
درود ...
من 1 هفته نت نداشتم !!! بعد که دوباره رفتم دیگه آیدی یاهوم باز نمیشه !!!
میگه پسورد اشتباهه ، درصورتی که 10000% مطمئنم درسته ...
همه ی حالت ها رو هم چک کردم : از سایت یاهو ، از سیستم دیگه ، با چیز پی ان ، همه !!!

نکته اینجاست که وقتی میرم سایت یاهو و هر کدوم از 4 حالت :
I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised
رو انتخاب می کنم و آیدیم رو می زنم ، این پیام میاد :

Sorry, your password can't be reset online

For security reasons, we require you to contact Customer Care

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

دوست من شما مطوئنی 1 هفته بوده؟
مطمئنی پسوردت درسته؟
ممکنه اکانتت lock شده باشه برو از تو یاهو میل چک کن ببین چی می گه.
آی دی رو درست وارد می کنی؟
شاید هم کسی آی دیت رو خذف کرده باشه!!!
موفق باشی:11:

Erfan.B
26-10-2011, 18:28
همواره این Error رو میده
ورژن برنامه
10.0.0.1102
-us

به نظرتون مشکل چیه؟

متأسفانه اکثر پورت های انواع مسنجر ها تو ایران بلاک شده به طوری که خیلی راحت با وی| پــــــیِ آ ان خیلی راحت باز می شن این موضوع رو می شه خیلی راحت از تبلیغات زیر مسنجر و گزینه ی ویدیو و voice call که در حالت عادی غیر فعال هستن مشاهده کرد. در کل هیچ قاعده ای وجود نداره ! فعلاً وضع این جوری هستش و با تعویض آی اس پی هم هیچ فرقی نمی کنه مشکل از جای دیگه است.

MR. Garcia
27-10-2011, 01:32
دوست من شما مطوئنی 1 هفته بوده؟
مطمئنی پسوردت درسته؟
ممکنه اکانتت lock شده باشه برو از تو یاهو میل چک کن ببین چی می گه.
آی دی رو درست وارد می کنی؟
شاید هم کسی آی دیت رو خذف کرده باشه!!!
حالا برای نمونه 2 هفته باشه ، مگه فرق داره ؟؟؟ :13:
پسوردمم کامل مطمئنم ، اصلاً تو فایرفاکس ذخیره کرده بودم ، خودش وارد می کنه !!!
کجای یاهو میل چک کنم ؟؟؟ موقع ورود میگه پسورد اشتباهه !!! :41:
آی دی رو هم درست میدم !!!
آی دی هم هنوز حذف نشده چون تو سایت هایی که میشه آنلاین بودن آی دی رو چک کرد آیدیمو دادم و عکسش اومد ، پس یعنی هست !!!

:19:

smagoli
01-11-2011, 22:01
سلام
یه مشکل عجیب!!!
یکی از دوستام وقتی هدفونش رو وصل میکنه به لپتاپ موقع پخش موزیک صدا از هدفون میاد
ولی وقتی میخواد voice chat کنه صدا از اسپیکر پخش میشه!!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

p8tir
02-11-2011, 23:12
کسی از دوستان سورس بدست اوردن اد لیست یاهو مسنجر رو نداره ؟

Amir Varasteh
02-11-2011, 23:30
سلام
یه مشکل عجیب!!!
یکی از دوستام وقتی هدفونش رو وصل میکنه به لپتاپ موقع پخش موزیک صدا از هدفون میاد
ولی وقتی میخواد voice chat کنه صدا از اسپیکر پخش میشه!!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

باید بره به تنظیمات Yahoo Messenger و قسمت تنظیمات Speaker و اونجا خروجی مناسب رو انتخاب کنه.

Iceboy_LOVE
07-11-2011, 18:01
سلام
چطور میتونم این عبارت هایی که جلو ایدیم گذاشتم ( مثلا : پشت سیستم نیستم ! ) رو پاک کنم..الان خیلی زیاد شده
Win 7 64 bit و یاهو مسنجر ورژن 11.0.0.214 دارم

Ship Storm
07-11-2011, 18:33
سلام
چطور میتونم این عبارت هایی که جلو ایدیم گذاشتم ( مثلا : پشت سیستم نیستم ! ) رو پاک کنم..الان خیلی زیاد شده

نرم افزار Andy's Clear/Edit Messenger رو دانلود و اجرا کنید تا بتونید Status ها رو درست کنید

Iceboy_LOVE
07-11-2011, 19:35
نرم افزار Andy's Clear/Edit Messenger رو دانلود و اجرا کنید تا بتونید Status ها رو درست کنید

این برنامه کار نکرد . هر کار کردم Status ها پاک نشد
خیلی هم قدیمی هه مال سال 2006

Ship Storm
08-11-2011, 06:06
این برنامه کار نکرد . هر کار کردم Status ها پاک نشد
خیلی هم قدیمی هه مال سال 2006

روش دیگه ای برای ورژن های جدید موجود نیست ( پاک کردن و نصب مجدد نرم افزار این مسئله رو برطرف میکنه)
یاهو مسنجر طوری طراحی شده که 9 تا از status های شما رو ذخیره میکنه و شما میتونید با اضافه کردن موارد جدید یکی یکی موارد قدیمی رو از لیست خارج کنید و یا با انتخاب Clear My Status Messenger وضعیت فعلی رو پاک کنید و یا روی Status دیگر تنظیم کنید

Ghaioom
08-11-2011, 06:38
سلام
شما اینو تست بکنید من که این نسخه رو استفاده نمیکنم.

مراحل زیر را طی کنید
HKEY_CURRENT_USER>Software>yahoo>pager>profiles>USERID>custom msgs
در ضمن ممکنه تو بعضی از ورژن های یاهو قسمت USERID وجود نداشته باشه
که اونوقت این ترفند غیر قابل اجراست.

Iceboy_LOVE
08-11-2011, 08:47
تشکــر از دوستان

روش دوم جناب اقای Ghaioom جواب داد... من یه مشکل دیگه هم داشتم

یه سری جملات خرچنگ غورباقه ( به زبان روسی که لینک توییــتر twitter هست ) جلو ایدی من ظاهر میشه
اما من در قسمت Manage My Update broadcast از منو Messengers رفتم که میشه Share کرد یا نکرد
من Share نکردم برای کانکشن های خودم اما واسه خودمم هی هر روز یه چیز جدید میاد جلو آیدی

میخواستم بدونم چطوری میتونم از شرش خلاص شــم

Jeff hardy M
11-11-2011, 13:22
1- من یاهو 11 رو دانلود کردم ولی فارسی رو توی چت ها پشتیبانی نمیکنه . چیکار کنم ؟

2- کسی پلاگین سند تو ال برای نرم افزار pidgin رو اسمش رو میدونه چیه ؟

meysammw
14-11-2011, 10:23
با سلام خدمت دوستان گل
من مشکل عدم دریافت pm از کاربرانی که add نشدن رو مخصوصا داخل روم ها دارم وقتی طرف مقابل pm میده سطری که داخلش pm هست برای من سفید میاد یه سری مقاله تو سایت های مخطلف خوندم در مورد این مشکل که با update اینترنت اکسپلورر به 9 این مشکل ایجاد میشه.
Malwarebytes' Anti-Malware رو نصب کردم و اسکن کامل هم کردم نشد.
یه سری دستور هم بود گفته بودن تو cmd بزنم هم زدم خوب نشد
java رو به اخرین ورژن اپدیت کردم بازم نشد
شاید نصب ویندوز و نرم افزارهای اون 2 روز زمان ببره واسه همین سخته بخوام دوباره ویندوز نصب کنم
ممنوم میشم کمکم کنید

meysammw
14-11-2011, 11:13
راه حل 100% رفع مشکل سفید بودن صفحه چت یاهو

این مشکل به خاطر وجود یک بد افزار به وجود میاد که با آنتی ویروس های موجود در بیشتر موارد که دیدم قابل شناسایی نیست و تنها راه حل این مشکل دانلود و نصب نرم افزار Malware Bytes می باشد

دانلود
کد:

بعد از دانلود و نصب حتماً آپدیتش کنید و بعد با این برنامه سیستم خودتون رو quick scan کنید و بعد از پایان اسکن، حتماً سیستم رو ریستارت کنید

بعد از انجام این کارها می بینید که دیگه مشکلی به نام سفید بودن صفحه چت وجود نخواهد داشت!

*نکته: برنامه malware bytes به مدت 30 روز به صورت Trial (تمام امکاناتش توی ورژن Trial وجود داره) هست و تا 30 روز برای کار با این نرم افزار نیاز به کرک و ... ندارین و میتونین با همین لینکی که برای دانلود گذاشتم از شر این مشکل لعنتی راحت بشین.

لطفاً اگر جایی کپی می کنید منبع یادتون نره و دوستانی که مشکلشون با این روش رفع میشه همین جا اعلام کنن.

برای من نشد

meysammw
15-11-2011, 11:14
کسی نبود کمک کنه؟

saied1762
20-11-2011, 02:02
سلام
من هر ورژن یاهو مسنجرو نصب میکنم و اجرا میکنم بلافاصله بعد از لوگین هنگ میکنه میپره بیرون
کسی میتونه بهم کمک کنه؟
سپاس

Ship Storm
20-11-2011, 07:08
سلام
من هر ورژن یاهو مسنجرو نصب میکنم و اجرا میکنم بلافاصله بعد از لوگین هنگ میکنه میپره بیرون
کسی میتونه بهم کمک کنه؟
سپاس

این مورد بارها برای خودم تکرار شده
نرم افزار رو یکبار پاک کن و ورژن دیگه ای رو نصب کن اگر باز هم هنگ کرد مشکل از سیستم عامل هست

saied1762
20-11-2011, 17:53
این مورد بارها برای خودم تکرار شده
نرم افزار رو یکبار پاک کن و ورژن دیگه ای رو نصب کن اگر باز هم هنگ کرد مشکل از سیستم عامل هست

منم با شما موافقم احتمالا ایراد از سیستم عامل ولی نمیشه بدون نصب دوباره ویندوز درستش کرد؟
چندبار INSTALL UNISTALL کردم
درست نشده

Ship Storm
20-11-2011, 20:27
منم با شما موافقم احتمالا ایراد از سیستم عامل ولی نمیشه بدون نصب دوباره ویندوز درستش کرد؟
چندبار INSTALL UNISTALL کردم
درست نشده

راه دیگه هست البته 100% عملی نیست
نصب نرم افزار جاوا اسکریپت و اپدیت سیستم عامل هست
علتش رو منم متوجه نشدم چون یکبار سیستم عامل رو مجدد نصب کردم ولی باز این مشکل بوجود اومد ولی ببار بعد که سیستم عامل رو از نو نصب کردم مشکل برطرف شده بود
خیلی عجیب بد چون مشخصه ای در این بین نبود که بشه حتی حدس زد که عل اینکه مسنجر هنگ میکرد چی بود

poya_mrm
23-11-2011, 02:07
سلام
دو سوال در مورد یاهو مسنجر 11 دارم.
1- چطور میشه قابلیت لاگین شدن همزمان با یک آیدی از 2 کامپیوتر را در یاهو مسنجر 11 از بین برد.
2- آیا آرشیو چت در جایی از کامپیوتر در پوشه ای نگه داری میشه. آیا در صورت عدم ذخیره نیز آرشیو چت در جایی قابل دیدن می باشد.
با تشکر.

savoz
23-11-2011, 09:01
سلام دوستان امیدوارم سر حال باشید همیشه
اگه به آموزش یا هو مسنجر نیاز داشتید به لینک زیر مراجعه کنیدآموزش جدیدی هست.

mrmostafa
27-11-2011, 20:23
یاهو چرا دوباره وصل نمیشه؟؟؟؟ البته بدون وی پی ان بهتر وصل میشه. الان من با اسکایپ و msn messenger وصل میشم ولی یاهو کانکت نمیشه. مشکل خاصی داره؟؟؟

kaivanika
28-11-2011, 15:10
دوستان منم مشکل سفیدی صحفه چت رو دارم

مالورابیت رو نصب کردم و آپدیت کردم و اسکن کردم اما چیزی پیدا نکرد

و همچنان نمیتونم متونی رو که چت میکنم مبینم

ویندوز 7 نسخه 32 بیتی آخرین ورژن یاهو

راهنمایی دیگه ای دارید ؟

DaRiOuShJh
28-11-2011, 17:22
دوستان الان چند روزه از آی دی های عجیب غریب برام پی ام میاد و استتوسم رو به چیزای .... تغییر میدن
آبروم رفته پیشه مشتری ها
مشکل چیه؟ راهه حلش چیه؟
ورژنم 11.0.0.2014 هست

Ship Storm
28-11-2011, 19:02
دوستان الان چند روزه از آی دی های عجیب غریب برام پی ام میاد و استتوسم رو به چیزای .... تغییر میدن
آبروم رفته پیشه مشتری ها
مشکل چیه؟ راهه حلش چیه؟
ورژنم 11.0.0.2014 هست

این مشکل هم برای من پیش اومده و هم برای دوستان
گویا یک باگ هست تو یاهو مسنجر که باعث شده به راحتی بتونن این کار رو انجام بدن
باید صبر کرد تا این مشکل و این حفره امنیتی از سمت یاهو بسته بشه

poya_mrm
29-11-2011, 13:03
سلام
دو سوال در مورد یاهو مسنجر 11 در win7 دارم.
1- چطور میشه قابلیت لاگین شدن همزمان با یک آیدی از 2 کامپیوتر را در یاهو مسنجر 11 از بین برد.
2- آیا آرشیو چت در جایی از کامپیوتر در پوشه ای نگه داری میشه. آیا در صورت عدم ذخیره نیز آرشیو چت در جایی قابل دیدن می باشد.
با تشکر

Erfan.B
30-11-2011, 07:38
سلام
دو سوال در مورد یاهو مسنجر 11 در win7 دارم.
با تشکر
1- جدیداً خبر ندارم ولی باید مثل سری های قبل بشه.
2- تا اون جایی که می دونم 11 رو می تونی فعال کنی تا داخل اکانتت سیو کنی ،
البته من جدیداً زیاد از یاهو استفاده نمی کنم ، حرفی برای گفتن نداره + باگ های زیاد و حفره های امنیتی متعدد.

موفق باشي :40:

poya_mrm
02-12-2011, 19:08
1- جدیداً خبر ندارم ولی باید مثل سری های قبل بشه.
2- تا اون جایی که می دونم 11 رو می تونی فعال کنی تا داخل اکانتت سیو کنی ،
البته من جدیداً زیاد از یاهو استفاده نمی کنم ، حرفی برای گفتن نداره + باگ های زیاد و حفره های امنیتی متعدد.

موفق باشي :40:

ممنون از پاسخ شما.
ولی اگر ممکنه یه مقدار بیشتر در مورد هر دو سوال توضیح بدید.

Ship Storm
06-12-2011, 23:12
امروز یاهو مسنجر من قفل شده بود و پیغام میداد که اکانت قفل شده
رفتم به آدرس mail.yahoo و اونجا ایمیلم رو زدم با پسوردم پیغام داد به علت ساده بودن نوع پسورد باید پسورد عوض بشه و ما هم عوض کردیم و مشکل یاهو مسنجر هم برطرف شد با پسورد جدید
دوستان اگر به مشکل در این زمینه برخورد کردند بدونن جریان چیه

bahar73
13-12-2011, 00:24
چند وقته نمیتونم وارد مسنجر شم با اینکه ار وی پی ن استفاده نمیکنم اما وقتی proxyمسنجر رو تیک دار میکنم به سختی ان میشه اما برا کم تر از 10 دقیقه
باید چی کارکنم؟

Diff
16-12-2011, 17:57
پلاگین Foxy tunes کار نمیکنه ؟ مسنجرم آخرین ورژنش هست

Ship Storm
16-12-2011, 18:32
چند وقته نمیتونم وارد مسنجر شم با اینکه ار وی پی ن استفاده نمیکنم اما وقتی proxyمسنجر رو تیک دار میکنم به سختی ان میشه اما برا کم تر از 10 دقیقه
باید چی کارکنم؟

شما از چه سرویس اینترنتی ای استفاده میکنید؟ سرعت مناسبی رو دارید ؟
بررسی کردید ببینید اینترنت اکسپلورر IP نگرفته باشه ؟

Diff
22-12-2011, 13:31
از دیروز مسنجرم باز نمیشه و این ارور رو میده ، چرا ؟
در صورتیکه کانکت هستم و با لپ تاپ مسنجر باز میشه اما با این سیستم نه .

Ship Storm
22-12-2011, 14:23
از دیروز مسنجرم باز نمیشه و این ارور رو میده ، چرا ؟
در صورتیکه کانکت هستم و با لپ تاپ مسنجر باز میشه اما با این سیستم نه .

شما حالت پرو | کسی رو فعال نکردید ؟
به اینترنت اکسپلورر برید از منوی Tools گزینه internet option و سپس از تب conection روی کانکشن خودتون کلیک کنید و گزینه lan setting رو بزنید ببینید ip نگرفته(تیک گزینه automatically detect setting رو بزنید)

Diff
22-12-2011, 14:43
من متاسفانه هنوز هم مشکل دارم
تیک لن رو برمیدارم و یا پورت میدم و غیره .. فرقی نمیکنه همون ارور رو میده مسنجر و sign in نمیشه

golmohammadi
03-01-2012, 10:01
امروز یاهو مسنجر من قفل شده بود و پیغام میداد که اکانت قفل شده
رفتم به آدرس mail.yahoo و اونجا ایمیلم رو زدم با پسوردم پیغام داد به علت ساده بودن نوع پسورد باید پسورد عوض بشه و ما هم عوض کردیم و مشکل یاهو مسنجر هم برطرف شد با پسورد جدید
دوستان اگر به مشکل در این زمینه برخورد کردند بدونن جریان چیه

سلام
اتفاقا الان یاهو من لاگین نمیشد
مجبور شدم سر زنم به میلم
بعد برا میل بعد از وارد کردن کد وارد شد

و بعدش یاهو باز شد
ولی پیغامی در مورد اینکه پسوورد ساده هست یا .. نداد
یعنی برای کسانی که پسوردشون ساده هست اینطوری میشه ؟
اخه ادم میترسه سیستمش الوده باشه و رمزاشو دزدیده باشند

Ghaioom
03-01-2012, 10:52
میگما کاری نمیشه کرد که یکسره آی دی آنلاین تو یاهو باشه ؟ :31:

Ship Storm
03-01-2012, 20:07
من متاسفانه هنوز هم مشکل دارم
تیک لن رو برمیدارم و یا پورت میدم و غیره .. فرقی نمیکنه همون ارور رو میده مسنجر و sign in نمیشه

با وی // پی || ان تست کنید مشکل احتمالا برطرف میشه
شرکت ارائه دهنده اینترنت شما فکر کنم محدودیت قائل شده باشه تو این مورد

Ghaioom
04-01-2012, 09:49
مثل اینکه تو رجیستری نمیشه استاتوس رو پاک کرد؟ تو آخرین نسخه 11 که نیست تو نسخه 8 که قبلا استفاده می کردم میشد. الان توش خالیه تو ریجستری نسخه 11 شاید جای دیگه ای هست؟ یا نرم افزاری داره واسه اینکارو؟

said92
04-01-2012, 18:38
سلام این ایمیل های تبلیغاتی که برام میاد را چجوری از دستشون خبل شم هنمش هم از یک گروه یاهو هست نمی دونم چطور آی دی من را اد کرده اند از این آدرس Sozan2001@yahoogroups.com

Ship Storm
04-01-2012, 19:14
سلام این ایمیل های تبلیغاتی که برام میاد را چجوری از دستشون خبل شم هنمش هم از یک گروه یاهو هست نمی دونم چطور آی دی من را اد کرده اند

ایمیل مورد نظر رو میتونید بفرستید بلک لیست تو mail Option داخل ایمیلتون
اگر تو گروه مورد نظر عضو هستید باید برید به گروه مورد نظر و از گروه جدا بشید
البته این گروه ها معمولا با هم تبادل ایمیل میکنند و ایمل شما خواسته و ناخواسته دست صدها گروه میوفته

said92
04-01-2012, 19:16
چجوری میشه ادبش کرد کسی راهی بلده؟

Ghaioom
04-01-2012, 20:43
سلام این ایمیل های تبلیغاتی که برام میاد را چجوری از دستشون خبل شم هنمش هم از یک گروه یاهو هست نمی دونم چطور آی دی من را اد کرده اند از این آدرس Sozan2001@yahoogroups.com
نمیخواد زیاد سریع تایپ کنی اگه زیاد سریع تایپ کنی بدون دقت تایپ می کنی بعدش متنات یه جور دیگه در میاد که گاهی جاهاش نامفهومه این یک قانونه ! :31: (از خودم در آوردم ولی از نظر خودم راسته D: )

Ghaioom
05-01-2012, 20:40
نمیدونم چرا صفحه یاهو مسنجر از بالا به پایین کشیده نیست یعنی کامل ماکسیمایز نیست ! وقتی ماکسیمایز میکنم میشه ولی یاهو رو ببیندم دوباره باز کنم ریستور شده میاد !

Ali-ss
05-01-2012, 21:04
یه اتفاق باور نکردنی برام افتاده! یک ایمیل یاهو قدیمیم که تمام زندگیم داخلش هست الان پسوردش رو فراموش کردم وقتی 2 سال 2سال ویندوز عوض نکنی همین می شه!

نمی دونم چی شده بود آیدیم از یاهو مسنجر پاک شدهبود الان هر کار می کنم پسوردش یادم نمی یاد خواهشن تمام راه های ممکن رسیدن به پسوردم رو برام بگید خیلی مهمه برام

Ghaioom
06-01-2012, 10:38
یه اتفاق باور نکردنی برام افتاده! یک ایمیل یاهو قدیمیم که تمام زندگیم داخلش هست الان پسوردش رو فراموش کردم وقتی 2 سال 2سال ویندوز عوض نکنی همین می شه!

نمی دونم چی شده بود آیدیم از یاهو مسنجر پاک شدهبود الان هر کار می کنم پسوردش یادم نمی یاد خواهشن تمام راه های ممکن رسیدن به پسوردم رو برام بگید خیلی مهمه برام
اگه مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردی یادته از قسمت forget password برو درست میشه.

said92
07-01-2012, 17:06
lممنون دوست عزیز ولی هر دفعه آدرس سند شون رو عوض می کنند
مملکت بی قانون

said92
07-01-2012, 17:28
نقل قول:
نوشته شده توسط said92 مشاهده تاپيک
نمیخواد زیاد سریع تایپ کنی اگه زیاد سریع تایپ کنی بدون دقت تایپ می کنی بعدش متنات یه جور دیگه در میاد که گاهی جاهاش نامفهومه این یک قانونه ! (از خودم در آوردم ولی از نظر خودم راسته D: )

تشکر فراوان

m.prodigy
08-01-2012, 17:10
سلام
چند وقتی هست یاهوی من زیاد هنگ میکنه.گاهی هم پیغامهای من یا طرف مقابل رو نشون نمیده و صفحه سفید هست
چکار کنم درست شه؟
ورژن 11

pars20
09-01-2012, 01:38
هربار که از یاهو لوگین میکنم این پنجره باز میشه که ادمو کلافه میکنه. چطوری میشه کاری کرد که دیگه باز نشه؟

unknown47
12-01-2012, 22:51
درود.
دوستان چجوری میشه عکس آواتار Add لیست های خودمون رو بزرگ و واضح ببینیم؟(چه در خود سایت یاهو و چه در یاهو مسنجر)
با تشکر.

Ship Storm
12-01-2012, 23:34
سلام
چند وقتی هست یاهوی من زیاد هنگ میکنه.گاهی هم پیغامهای من یا طرف مقابل رو نشون نمیده و صفحه سفید هست
چکار کنم درست شه؟
ورژن 11

ورژن 11.5.0.152 رو نصب کنید امیدوارم مشکل برطرف بشه
البته این ورژن های جدید همگی با ویندوز های 7 سازگاری کامل رو دارند و ممکنه روی نسخه های قبلی ویندوز سازگار نباشند
در مورد سفید بودن صفحه مسنجر هم راه حلی هست که عنوان شده :

Ship Storm
12-01-2012, 23:39
درود.
دوستان چجوری میشه عکس آواتار Add لیست های خودمون رو بزرگ و واضح ببینیم؟(چه در خود سایت یاهو و چه در یاهو مسنجر)
با تشکر.

سایزش رو نمیشه بزرگتر از این حالت دید و امکانش نیست

shahab314
18-01-2012, 21:54
سلام بچه ها

چطوری میتونم از یه وبکم دیگه رو لپتاپم استفاده کنم با یاهو . منظورم اینه که از وبکم خود لپتاپ استفاده نکنم

هر چی از تو یاهو مسنجر تنظیم میکنم که با اون وبکم دیگه باز کنه اما بازم از وبکم خود لپتاپ باز میکنه

unknown47
19-01-2012, 20:36
درود.
دوستان میشه یکی شماره ی دقیق چت روم های هر شهر رو بزاره؟!
(توی هر سایتی یه چیزی نوشته!:18:)
با تشکر.

Ship Storm
19-01-2012, 21:58
درود.
با تشکر.

آمار دقیقی نداره و همه این ها حدودی هستند و قانونی نیست که بگه کسی که از شهر شیراز آنلاین شد حتما باید تو اون روم بره پس بخاططر همین مرجع معتبری در این زمینه وجود نداره

ila
21-01-2012, 16:39
آیا امکان این هست که با یاهو مسنجر که روی سیستم هست از طریق اینترنت به شماره تلفن همراه اول و ایرانسل اس ام اس فرستاد؟
اگه هست چطوری؟ ممنون
البته در ایران منظورمه

Ghaioom
26-01-2012, 22:18
آیا امکان این هست که با یاهو مسنجر که روی سیستم هست از طریق اینترنت به شماره تلفن همراه اول و ایرانسل اس ام اس فرستاد؟
اگه هست چطوری؟ ممنون
البته در ایران منظورمه
این امکانات فکر کنم برای خارج هست نه اینجا !

Ghaioom
30-01-2012, 15:44
سلام

چرا تو یاهو 11 آواتار عوض کنی یا دیر عوض میشه یا به طرف عوض نمیشه؟!!

Ship Storm
30-01-2012, 18:08
سلام

این برمیگیرده به اینترنت شما و مسائل مربوط به اون که با وی / پی / ان تست کنید مشکل حل میشه

Ship Storm
30-01-2012, 18:27
اگه هست چطوری؟ ممنون
البته در ایران منظورمه

نخیر این امکان تو ایران امکان پذیر نیست

babi_rich
30-01-2012, 18:30
چرا جدیدا تو قسمت تنظیمات وبکم هیچی نیست؟ خالیه کلا

Ship Storm
30-01-2012, 18:45

چرا هیچی نیست ؟ مثل قبله و مشکلی نداره
شما کدوم ورژن رو نصب کردی؟
یک عکس بگیر بزار ببینیم چطوریه

Ghaioom
30-01-2012, 18:46
این برمیگیرده به اینترنت شما و مسائل مربوط به اون که با وی / پی / ان تست کنید مشکل حل میشه
عجیبه! چرا وی پی ان ؟ فکر کنم از خود برنامه هست که دیر عوض میکنه! مثل اینکه هی باید عکس رو انتخاب کنی تا آخرش خودش عوض بشه!! :31:من که اینطوری میکنم بعد فکر کنم خسته میشه عوض میکنه! :31:
ولی عجیبش اینجاست که عکس به طرف مقابل یا دیر تغییر میکنه یا عوض نمیشه چون من سوال کردم از طرف میگفت اون عکس قبلیه که از اون عکس من دو تا بیشتر عوض کردم!! :18:

بعدشم چرا وقتی زیاد صفحه s2a رو باز کنی یاهو هنگ میکنه تو این نسخه 11 اینجوریه!! زیاد مثلا 3 یا 4 بار فک کنم s2a میخوای بدی کلا یاهو رو میهنگونه! :31: عجیبه ها!

تو قسمت پرفرمنس گزینه وب کم رو میگی؟ واسه ما که خالی نیست! نسخه یاهو رو عوض کن ببین چطوریه.

Ship Storm
30-01-2012, 20:36
عجیبه! چرا وی پی ان ؟ فکر کنم از خود برنامه هست که دیر عوض میکنه! مثل اینکه هی باید عکس رو انتخاب کنی تا آخرش خودش عوض بشه!! :31:من که اینطوری میکنم بعد فکر کنم خسته میشه عوض میکنه! :31:
ولی عجیبش اینجاست که عکس به طرف مقابل یا دیر تغییر میکنه یا عوض نمیشه چون من سوال کردم از طرف میگفت اون عکس قبلیه که از اون عکس من دو تا بیشتر عوض کردم!! :18:

بعدشم چرا وقتی زیاد صفحه s2a رو باز کنی یاهو هنگ میکنه تو این نسخه 11 اینجوریه!! زیاد مثلا 3 یا 4 بار فک کنم s2a میخوای بدی کلا یاهو رو میهنگونه! :31: عجیبه ها!

تو قسمت پرفرمنس گزینه وب کم رو میگی؟ واسه ما که خالی نیست! نسخه یاهو رو عوض کن ببین چطوریه.

بعد از چند بار تلاش درست میشه معمولا
مشکل برمیگیرده بیشتر به اینترنت
سایز عکستون کم باشه همیشه زیر 20 کیلوبایت که سریع جایگذاری بشه
ورژن 11 رو فقط روی ویندوز 7 باید نصب کنی روی سایر ویندوز ها دچار تداخل میشه و گاها اصلا موقع نصب به مشکل میخوره

Ghaioom
30-01-2012, 22:59
بعد از چند بار تلاش درست میشه معمولا
مشکل برمیگیرده بیشتر به اینترنت
سایز عکستون کم باشه همیشه زیر 20 کیلوبایت که سریع جایگذاری بشه
ورژن 11 رو فقط روی ویندوز 7 باید نصب کنی روی سایر ویندوز ها دچار تداخل میشه و گاها اصلا موقع نصب به مشکل میخوره
پس سایز عکس هم هست! فک کنم بیشتر سایزش بالای 20 ـه ! :31:

ما که با نسخه 11 رو اکسپی به مشکل بر نخوردیم :21: فقط اون هنگش که اونم چند بار پست سرهم سند تو ال بدی اینجوری میشه!

حالا اینم هست که طرف هم عوض کرده ولی من مال قبلیشو میبینم این چشه؟! :31:

Ship Storm
31-01-2012, 06:26
پس سایز عکس هم هست! فک کنم بیشتر سایزش بالای 20 ـه ! :31:

ما که با نسخه 11 رو اکسپی به مشکل بر نخوردیم :21: فقط اون هنگش که اونم چند بار پست سرهم سند تو ال بدی اینجوری میشه!

حالا اینم هست که طرف هم عوض کرده ولی من مال قبلیشو میبینم این چشه؟! :31:

ویندوز خودتون رو آپدیت کنید تا پچ های جدید روش نصب بشه
نرم افزار جاوا رو نصب کنید و از آخرین نسخه های فلش پلیر استفاده کنید
از برنامه های کمکی برای ارسال شکلیک به هیچ وجه استفاده نکنید

Ghaioom
31-01-2012, 13:56
ویندوز خودتون رو آپدیت کنید تا پچ های جدید روش نصب بشه
نرم افزار جاوا رو نصب کنید و از آخرین نسخه های فلش پلیر استفاده کنید
از برنامه های کمکی برای ارسال شکلیک به هیچ وجه استفاده نکنید
به ویندوز چه ربطی داره آواتار اون؟!

جاوا که نصبه فک کنم نسخه فلش پلیر آخرین نسخه نیست!

از اون برنامه هم استفاده نمیکنم.

بعدشم تو نسخه 8 موقعی که کسی رو ادد میکردی اسم و فامیلی که نوشته بود رو تو لیست نشون میداد ولی الان تو نسخه 11 آی دیشو نشون میده چرا؟! 11 خودش اینطوریه؟ تنظیمات داره شاید؟

aliebadi65
31-01-2012, 23:03
سلام به همه
چرا من نمی تونم ویدئو کال یا ویس کال انجام بدم
هر دو گزینه خاموش هستن وب کم هم نصبه ولی هر دو گزینه ای که گفتم خاموش هستن

Ship Storm
01-02-2012, 07:45
سلام به همه

چون اون طرف مقابل شما احتمالا امکان درسافت ویس و وبکم رو نداره و یا اینکه شبکه اینترنتی شما پورت های این قسمت یاهو رو محدود کرده ، با وی / پی | ان تست کنید ببینید نتیجه میگیرید

shad.saeed
01-02-2012, 11:52
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان من یک مشکل دارم لطفا"من را راهنمای بفرمایید پسورد ایملم را میخواهم عوض کنم هر کاری میکنم عوض نمی شه با تشکر از دوستانی که راهنمای می کنند

shad.saeed
01-02-2012, 12:05
:2:با عرض سلام خدمت تمامی دوستان من یک مشکل دارم لطفا"من را راهنمای بفرمایید پسورد ایملم را میخواهم عوض کنم هر کاری میکنم عوض نمی شه با تشکر از دوستانی که راهنمای می کنند

Ship Storm
01-02-2012, 12:30
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان من یک مشکل دارم لطفا"من را راهنمای بفرمایید پسورد ایملم را میخواهم عوض کنم هر کاری میکنم عوض نمی شه با تشکر از دوستانی که راهنمای می کنند

شما یاهو مسنجر رو باز کنید و آید یتون رو با پسورد بزنید وار شدی
حالا برید تو منوی Messenger قسمت My Acount Info اونجا پسوردتون رو تغییر بدید

shad.saeed
01-02-2012, 13:04
:2::11:با سپاس فراوان از شما دوست عزیز ship storm من پسورد ایمل را هم می خوام عوض کنم اگر راهنمای بفرمایید ممنون میشوم

Ship Storm
02-02-2012, 00:00
:2::11:با سپاس فراوان از شما دوست عزیز ship storm من پسورد ایمل را هم می خوام عوض کنم اگر راهنمای بفرمایید ممنون میشوم

سلام
پسورد ایمیل با پسور آی دی تو یاهو مسنجر یکی هست و وقتی عوض کنید کلی عوض میشه

Ghaioom
02-02-2012, 19:07
:2:با عرض سلام خدمت تمامی دوستان من یک مشکل دارم لطفا"من را راهنمای بفرمایید پسورد ایملم را میخواهم عوض کنم هر کاری میکنم عوض نمی شه با تشکر از دوستانی که راهنمای می کنند
لینک زیر رو چک بکنید.

omid-p30
03-02-2012, 23:22
آقا recent contacts رو تو مسنجر 11 در بخش گروه های لیست افراد، چیجور میشه کلا برداشت که نشون داده نشه دیگه ؟

Ship Storm
03-02-2012, 23:59
آقا recent contacts رو تو مسنجر 11 در بخش گروه های لیست افراد، چیجور میشه کلا برداشت که نشون داده نشه دیگه ؟

گزینه ای برای این منظور تو خود منوی های یاهو مسنجر طراحی نشده یا شایدم من ندیم
مگر اینکه پلاگینی باشه که اون این کار رو انجام بده

Ghaioom
04-02-2012, 20:00
تو نسخه 8 موقعی که کسی رو ادد میکردی اسم و فامیلی که طرف نوشته بود رو تو لیست نشون میداد ولی الان تو نسخه 11 آی دیشو نشون میده چرا؟! 11 خودش اینطوریه؟ تنظیمات داره شاید؟
گاهیا رو موقعی که ادد میکنی اوکی میکنه ولی گاهیا نه عجیبه!

Ship Storm
09-02-2012, 15:19
دوستان توجه داشته باشند که یاهو مسنجر ممکنه دچار مشکلاتی شده البته با استفاده از وی / پی | ان مشکلات رفع میشه و میشه کانکت کرد ، اینم همین چند روزه و برطرف میشه

mrmostafa
09-02-2012, 15:58
خیلی جالبه که کاری کردن گوگل نمیاد ولی سایت های معمولی با سرعت میاد و وی پی ان هم وصل میکنیم که هیچی نمیاره تازه من ساکس دارم سرعتش بالاست

AMIR_TRUCK
09-02-2012, 17:08
از صبح تا حالا این ارور میاد هر کاری میکنم باز نمیشه یاهو

Ship Storm
09-02-2012, 17:46
از صبح تا حالا این ارور میاد هر کاری میکنم باز نمیشه یاهو

پورت ها رو بستن از سمت مخابرات

محمد نامدار
10-02-2012, 13:28
سلام
مسنجر منم از دیشب تا حالا هی ارور میده و کانکت نمیشه
ارورشم اینه :
we can't singn you in to yahoo massenger
there might be problem with your internet connection. make sure your
computer is connected to the internet. click troubleshoot to begin a series
of test to try to diagnose the connection problem.

که پایین ی گزینه کنسل داره ی گزینه troubleshoot که من روش زدم ولی کار خاصی نکرد
میشه راهنمایی کنید
ممنون

البته به راحتی توی سایت خود یاهو میره ولی با مسنجر کانکت نمیشه
در ضمن هرکاری میکنم gmail هم باز نمی کنه

mammuot
10-02-2012, 15:24
چرا میلارو بستن؟

amirpers
10-02-2012, 16:36
هر دم از این باغ بری میرسد.
نه تنها یاهو بسته شده. بلکه هاتمیل و جیمیل هم باز نمیشه.
خوش به حالمون با این ....

Ship Storm
10-02-2012, 17:14
سلام
مسنجر منم از دیشب تا حالا هی ارور میده و کانکت نمیشه
ارورشم اینه :
we can't singn you in to yahoo massenger
there might be problem with your internet connection. make sure your
computer is connected to the internet. click troubleshoot to begin a series
of test to try to diagnose the connection problem.

که پایین ی گزینه کنسل داره ی گزینه troubleshoot که من روش زدم ولی کار خاصی نکرد
میشه راهنمایی کنید
ممنون

البته به راحتی توی سایت خود یاهو میره ولی با مسنجر کانکت نمیشه
در ضمن هرکاری میکنم gmail هم باز نمی کنه

مشکل سراسری هست و از سمت مخابرات بسته شده پورت ها و احتمالا تا 25 بهمن ماه هم بسته خواهد موند

Ship Storm
10-02-2012, 19:43
من یاهو مسنجر رو الان تست کردم بلاخره باز شد

mortal kombat 2008
12-02-2012, 14:11
به خاطر 22 بهمن بود.
چون پیش بینی شده بود ظاهرا قراره دوباره اختشاش بشه.
ظاهرا با بستن گوگل و یاهو و فیس بوک تونستن جلوش رو بگیرن :31:

shahrokhblash
12-02-2012, 16:43
درود
دوستان برای وصل شدن به مسنجر هیچ راهی نیست جز چیز پی ان؟:41:
لطفا راهنمایی کنید

MCSE MAN
12-02-2012, 18:12
بالاخره مسنجر آزاد شد
بريد حال كنيد:31:

malkemid
12-02-2012, 19:18
درود
دوستان برای وصل شدن به مسنجر هیچ راهی نیست جز چیز پی ان؟:41:
لطفا راهنمایی کنید

از nimbuzz استفاده کنید

mori_bsb
12-02-2012, 22:56
سلام یه سوال چطوری میشه عکسم تو یاهوو به یکی بدم اما تو کامپیوترش save نشه؟؟؟؟؟

Ship Storm
12-02-2012, 23:02

سلام
نمیشه دوست عزیز
حتی وقتی Share هم کنی امکان Save وجود داره

محمد نامدار
13-02-2012, 23:17
من هرچی گشتم جایی پیدا نکردم برای پرسیدن سوالم
می خواستم بپرسم چطوری باید ایمیل رو از حالت جدیدی که الان هست و چند وقته بوجود اومده
بصورت ایمیل کلاسیک درآورد
من روی option زدم ولی گزینه بنام mail calssic نداره
ممنون میشم از راهنماییتون

Ghaioom
13-02-2012, 23:34
من هرچی گشتم جایی پیدا نکردم برای پرسیدن سوالم
می خواستم بپرسم چطوری باید ایمیل رو از حالت جدیدی که الان هست و چند وقته بوجود اومده
بصورت ایمیل کلاسیک درآورد
من روی option زدم ولی گزینه بنام mail calssic نداره
ممنون میشم از راهنماییتون
بازگردانی «Yahoo! Mail» به نسخه قدیمی

یه سوال:
این عکسهای کاربران تو یاهو کدوم قسمت تو هارد ذخیره میشه. میخوام پاک کنم تا عکسشون اپدیت بشه راهی هست؟! چون عکس گاهیا قدیمی مونده تغییر نمیکنه!

محمد نامدار
20-02-2012, 22:07
سلام
دستگاه من با یاهومسنجر کانکت نمیشه
البته امروز که کلا قطع بود ولی خب از وقتی وصل شده هرکار میکنم وصل نمیشه
توی محل کارم راحت وصل شد ولی خونه
راه حلی سراغ ندارید؟
ممنون

Ghaioom
20-02-2012, 22:24
سلام
راه حلی سراغ ندارید؟
ممنون
امروز قطع بود درست شد.
حالا نسخه رو عوض کن ببین چطوری میشه.

موفق باشین.

Ship Storm
21-02-2012, 19:27
در حال حاضر که مشکلی نیست و به راحتی یاهو مسنجر کانکت میشه

nasim965
22-02-2012, 09:04
سلام دوستان
یک سوال داشتم راجع به imvironment . صبح ها قبل از اینکه دوستم online بشه وقتی روی اسمش کلیک می کنم یک imvironment doodle می یاد اما وقتی که online هست بدون imvironment ست . (صبحها هر دو از شرکت login می کنیم ) من فکر می کنم شبها از خانه تو این محیط doodle چت می کنه که صبحها قبل از online شدن اون صفحه load می شود . کسی نظر دیگه ای داره ؟

Dark Shine
22-02-2012, 11:50
چــرا یـاهـو مسجــر بـا S O C K S مَـچ نمیشــه ؟!

Ship Storm
23-02-2012, 12:48
چــرا یـاهـو مسجــر بـا S O C K S مَـچ نمیشــه ؟!

سلام
این پست رو ملاحظه کنید

mori_bsb
29-02-2012, 09:33
من وقتی با یاهوو مسنجرم ON میشم بعد 5 دقیقه بیرون میاد چرا؟

فری جیم
29-02-2012, 15:06
با سلام
مسنجر من تو یه یوزر کار می کنه تو یوزر دیگه کار نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوباره نصبش کردم مشکلم حل نشد

ele68naz
29-02-2012, 23:25
من وقتی با یاهوو مسنجرم ON میشم بعد 5 دقیقه بیرون میاد چرا؟

وقتی سرعت پایین باشه اینجوری میشه! البته من تجربه خودمو میگم. منم یه مدت یه نرم افزار نصب کرده بودم که تمام سرعت اینترنتمو میگرفت، بعد هی dc میشدم. بعد اینکه اونو uninstall کردم درست شد.:23:

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

نمیشه، وقتی یه عکسی رو شیر میکنی میتونه سیو کنه. و اگر اتچ کنی بازم میتونه سیو کنه

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

سلام
راه حلی سراغ ندارید؟
ممنون

احتمالا خوب نصب نشده. من پیشنهاد میکنم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید از اون جا نسخه 11 رو دانلود کنید. شاید مشکل حل بشه. شایدم به خاطر سرعت اینترنتتون باشه

ele68naz
29-02-2012, 23:32
سلام دوستان
یک سوال داشتم راجع به imvironment . صبح ها قبل از اینکه دوستم online بشه وقتی روی اسمش کلیک می کنم یک imvironment doodle می یاد اما وقتی که online هست بدون imvironment ست . (صبحها هر دو از شرکت login می کنیم ) من فکر می کنم شبها از خانه تو این محیط doodle چت می کنه که صبحها قبل از online شدن اون صفحه load می شود . کسی نظر دیگه ای داره ؟

نه. معمولا وقتی با کسی چت میکنی و تو اون محیط قرار میگیری اگر از اونجا بیرون نیای این روی صفحت میمونه. شما باید خودت بری روی گزینه no imvironment کلیک کنی تا دیگه نیاد.

mostafa<>khan
29-02-2012, 23:33
سلام
من میخوام از امکان voice call استفاده کنم اما چند روزیه که نمیتونم ازش استفاده کنم و ارور میده سیستم شما به شبکه متصل نشد!
میتونم وب رو استفاده کنم اما!
این ارور چیخ و برای رفعش چکار باید کنم؟
ارور :
your computer is not connected to the network.
!!!
کلا یه طرفه شده انگار
یعنی من میتونم فقط وب بدم
اما دوستم که بخواد وب بده مثل همون وویس کال اصلا درخواستش هم بهم نمیرسه
!!!

ele68naz
29-02-2012, 23:47

من یه راه ساده دارم. که خودم همیشه همین کارو میکنم. برید توی یاهو سرچ کنید how i change my password in yahoo mail بعدش توی نتایج جست جو روی هفتمین نتیجه کلیک کنید. صفحه که باز میشه یه لینک داره با فونت آبی نوشته شده Yahoo: Change Password. با کلیک بر روی اون میتونید پسوردتون رو عوض کنید.

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

سلام به همه

برای ویدئو کال که احتمال زیاد سرعت پایین باشه. برای ویس هم باید میکروفن داشته باشید که روی بعضی لپ تاپ ها نصبه و روی بعضی دیگه نصب نیست.

mostafa<>khan
29-02-2012, 23:54
من یه راه ساده دارم. که خودم همیشه همین کارو میکنم. برید توی یاهو سرچ کنید how i change my password in yahoo mail بعدش توی نتایج جست جو روی هفتمین نتیجه کلیک کنید. صفحه که باز میشه یه لینک داره با فونت آبی نوشته شده Yahoo: Change Password. با کلیک بر روی اون میتونید پسوردتون رو عوض کنید.

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

برای ویدئو کال که احتمال زیاد سرعت پایین باشه. برای ویس هم باید میکروفن داشته باشید که روی بعضی لپ تاپ ها نصبه و روی بعضی دیگه نصب نیست.

من نتم که کاملا سرعتش خوبه
512 دارم
میکروفن هم وصله
من دقیقا هفته پیش ویس کال داشتم اما الان دیگه ندارم!!!!

ele68naz
01-03-2012, 00:03
سلام
دو سوال در مورد یاهو مسنجر 11 دارم.
با تشکر.

اول اینکه با اینکه میشه با دو کامپیوتر همزمان لاگین شد، اما وقتی یکی میاد بالا، اون یکی پایین میره، که شما میتونی متوجه بشی که شخص دیگه ای هم با آیدی شما لاگین شده. دوم اینکه توی کامپیوتر سیو نمیشه، اما میتونید وقتی با مسنجرتون آن شدید Alt+shift+v رو همزمان بگیرید. این جوری هیستوریه چت هاتون رو میتونید ببینید. البته متونید توی ایمیل در قسمت کانورسیشن هم چت ها رو ببینید.

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

آبروم رفته پیشه مشتری ها
مشکل چیه؟ راهه حلش چیه؟
ورژنم 11.0.0.2014 هست

احتمالا آیدیتون رو -- کردن. بهتره که آیدیتون رو ببندید یا پسوردتون رو عوض کنید

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

من نتم که کاملا سرعتش خوبه
512 دارم
میکروفن هم وصله
من دقیقا هفته پیش ویس کال داشتم اما الان دیگه ندارم!!!!
مشکل از میکروفنتون نیس؟ شاید اون ایراد پیدا کرده.

---------- Post added 01-03-2012 at 12:03 AM ---------- Previous post was 29-02-2012 at 11:59 PM ----------

یه مثلث کوچیک داره اونو بزنید میره بالا. یا اینکه روی اون آیدی مورد نظر واستید بعد هم دکمه del رو بزنید.

mostafa<>khan
01-03-2012, 00:12
اول اینکه با اینکه میشه با دو کامپیوتر همزمان لاگین شد، اما وقتی یکی میاد بالا، اون یکی پایین میره، که شما میتونی متوجه بشی که شخص دیگه ای هم با آیدی شما لاگین شده. دوم اینکه توی کامپیوتر سیو نمیشه، اما میتونید وقتی با مسنجرتون آن شدید Alt+shift+v رو همزمان بگیرید. این جوری هیستوریه چت هاتون رو میتونید ببینید. البته متونید توی ایمیل در قسمت کانورسیشن هم چت ها رو ببینید.

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

احتمالا آیدیتون رو -- کردن. بهتره که آیدیتون رو ببندید یا پسوردتون رو عوض کنید

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

مشکل از میکروفنتون نیس؟ شاید اون ایراد پیدا کرده.

---------- Post added 01-03-2012 at 12:03 AM ---------- Previous post was 29-02-2012 at 11:59 PM ----------

یه مثلث کوچیک داره اونو بزنید میره بالا. یا اینکه روی اون آیدی مورد نظر واستید بعد هم دکمه del رو بزنید.

نه مطمئنا ربطی به مایکروفن نداره
چون لب تاپ ها اصلا نیاز به هد ست و اینها ندارن که.
بعدشم ایراد جای دیگست...میگه شما به شبکه متصل نیستید!!!

ele68naz
01-03-2012, 00:23
درود.
با تشکر.

الان دیگه خیلی قاطی پاطی شده! همه از همه جا میان

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

سلام

هر بار که آواتارتون رو عوض کردید یک بار ساین آوت شید و دوباره لاگین کنید. بیشتر مواقع با این کار عوض میشه

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

یه سری سوال هست که باید اون موقع که داشتید آیدیتون رو باز میکردید جواب میدادید، یا باید جواب اون سوال ها رو بدونید یا اینکه یه ایمیلی رو باید وارد میکردید همون زمان باز کردن آیدی، باید به اون ایمیل دسترسی داشته باشید.

Dark Shine
03-03-2012, 11:52
جدیداً نمیتـونـم Rename کنـم خودمُ .
همـش میگـه A Contact With The Same Yahoo ID Already Exist .
همـه چـی رو همـین میگـه یعنـی اگـه به فرضِ مثـال بزنـم [ Alkxjk jha ] هـم همینـو میگـه ! :31:

Ghaioom
03-03-2012, 12:27
جدیداً نمیتـونـم Rename کنـم خودمُ .
همـش میگـه A Contact With The Same Yahoo ID Already Exist .
همـه چـی رو همـین میگـه یعنـی اگـه به فرضِ مثـال بزنـم [ Alkxjk jha ] هـم همینـو میگـه ! :31:
از قسمت account info اینکارو بکن ببین چی شد.
همون options

tab-magnet
03-03-2012, 21:50
سلام .

ورژن 10 رو داشتم ، 11 رو که نصب کردم ، شکلک ها رو دیگه ندارم !!!
ویندوزم 7 و سیستم 32بیتی .

ممنون میشم .

ele68naz
03-03-2012, 21:54
سلام .

ممنون میشم .

ورژن قبلی رو پاک کنید. الان ورژن 11.5 هم اومده . برید از سایت ----------- دانلود کنید. فک کنم مشکل برطرف بشه.

tab-magnet
03-03-2012, 22:11
ورژن قبلی رو پاک کنید. الان ورژن 11.5 هم اومده . برید از سایت ----------- دانلود کنید. فک کنم مشکل برطرف بشه.

نه ، ورژن رو دقیق نگفتم ، همین ورژن آخری رو نصب کردم 11.5.192

ele68naz
03-03-2012, 22:13
نه ، ورژن رو دقیق نگفتم ، همین ورژن آخری رو نصب کردم 11.5.192

شاید خوب دانلود نشده؟ یا خوب نصب نشده. یه بار uninstall کنید. شاید درست بشه.

tab-magnet
03-03-2012, 22:25
شاید خوب دانلود نشده؟ یا خوب نصب نشده. یه بار uninstall کنید. شاید درست بشه.

نه !
رو لپ تاپ دوستم که 64بیته همنو نصب کردیم ، مشکلی نبود . همه چی درست بود.

واسه خودمم دوباره نصب کردم ، حتی پاک کردم ، ورژن قبلیشم زدم ولی فرقی نکرد.

ele68naz
03-03-2012, 22:29
نه !
رو لپ تاپ دوستم که 64بیته همنو نصب کردیم ، مشکلی نبود . همه چی درست بود.

واسه خودمم دوباره نصب کردم ، حتی پاک کردم ، ورژن قبلیشم زدم ولی فرقی نکرد.
شاید مشکل از ویندوز باشه. ویندوز منم 64 نمیدونم که 32 ساپورت میکنه یا نه.

Ship Storm
04-03-2012, 22:56
سلام .

ممنون میشم .
اول یاهو مسنجر رو پاک کنید و سپس سیستم رو ریستارت کنید
بعد از بالا اومدن ویندوز
نرم افزار های زیر رو نصب کنید
ADOBE FLASH PALAYER FOR IE
ADOBE SHOCKVAWE PLAYER
JAVA
MICROSOFT VISUAL C++ BUILDER
سیستم رو مجدد ریست کنید
بعد از بالا اومدن ویندوز آخرین نسخه نرم افزار یاهو رو اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید نصب کنید و مجدد یکبار دیگر سیستم رو ریستارت کنید
موفق باشید

tab-magnet
10-03-2012, 00:56
اول یاهو مسنجر رو پاک کنید و سپس سیستم رو ریستارت کنید
بعد از بالا اومدن ویندوز
نرم افزار های زیر رو نصب کنید
ADOBE FLASH PALAYER FOR IE
ADOBE SHOCKVAWE PLAYER
JAVA
MICROSOFT VISUAL C++ BUILDER
سیستم رو مجدد ریست کنید
بعد از بالا اومدن ویندوز آخرین نسخه نرم افزار یاهو رو اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید نصب کنید و مجدد یکبار دیگر سیستم رو ریستارت کنید
موفق باشید

برنامه ها سابقاً بودن که .
چک کردم و دوباره نصب کردم ، فرقی نکرد.

Ship Storm
12-03-2012, 21:13
برنامه ها سابقاً بودن که .
چک کردم و دوباره نصب کردم ، فرقی نکرد.

پس احتمال آلوده شدن سیستم وجود داره که بهترین راه و کم دردسرینش اینه که سیستم عامل عوض بشه چون ممکنه ایراد اسای باشه و از هسته سیستم عامل دچار نقص شده باشه
البته ناگفته نمونه که برای بعضی از اد لیست ها ممکنه همه شکلک ها فعال نباشه

mr.dengo
21-03-2012, 21:18
سلام بچه ها
اخرین نسخه ی یاهو رو نصب کردم نصب میشه اون شکلک یاهو در نمیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و وقتی چت میکنم هنگ میکنه برنامه
چرا ؟
از 3 سایت مختلف دانلود کردم و برنامه ی قدیمم پاک کردم همچنان مشکله هنگی دارم