PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31

iran2008
11-10-2010, 23:28
من با یاهو مسنجر مشکلی دارم

من وقتی با کسی چت میکنم ، اون بالای پنجره ، دکمه های صدا و وبکم فعال نیستند . در صورتی که هر دوتامون هم ورژن یاهو مسنجرمون 10 هست و یکیه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل چیه ؟

Glad Boy
11-10-2010, 23:36
سلام دوستان؛
یه سوال عجیب واسم پیش اومده ...
می خوام ببینم چطور میشه که سایت های Detect Invisible آی-دی یه نفر رو آنلاین نشون بدن ولی همون لحظه توی خود
نرم افزار مسنجر یاهو طرف رو آفلاین نشون بده !؟
من با یه آی دی همچین مشکلی دارم ! طرف توی مسنجر آفلاینه ولی وقتی توی اون سایت ها میزنی آنلاین نشون میده !

Ship Storm
12-10-2010, 16:48
من با یاهو مسنجر مشکلی دارم

من وقتی با کسی چت میکنم ، اون بالای پنجره ، دکمه های صدا و وبکم فعال نیستند . در صورتی که هر دوتامون هم ورژن یاهو مسنجرمون 10 هست و یکیه .

مشکل چیه ؟

پورت های صوتی و تصویری یاهو توسط مخابرات بسته شده شما از طریق کنفرانس یاهو میتونید هم ویس بزنید و هم وب کم رو فعال کنید
موفق باشید

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

سلام دوستان؛
یه سوال عجیب واسم پیش اومده ...
می خوام ببینم چطور میشه که سایت های Detect Invisible آی-دی یه نفر رو آنلاین نشون بدن ولی همون لحظه توی خود
نرم افزار مسنجر یاهو طرف رو آفلاین نشون بده !؟
من با یه آی دی همچین مشکلی دارم ! طرف توی مسنجر آفلاینه ولی وقتی توی اون سایت ها میزنی آنلاین نشون میده !

این جور مشکلات برای سایت های detect invisible عادی هست شما برای اطمینان از دو تا از سایت های این موردی استفاده کنید
:
نمونه های خوب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Glad Boy
12-10-2010, 22:38
این جور مشکلات برای سایت های detect invisible عادی هست شما برای اطمینان از دو تا از سایت های این موردی استفاده کنید
:
نمونه های خوب:

اتفاقا توی همین دوتا سایت امتحان کردم !؟ هر دوتا آی دی رو آنلاین نشون میداد ولی توی مسنجر آفلاین بود !؟
خودم برای اینکه سایت رو تست کنم یکی دیگه از آیدی های خودم رو که اون موقع آفلاین بود توی سایت ها امتحان کردم که
درست نشون میدادن و آفلاین بود ولی اون آی-دی هنوزم همین جوری بود !

Ship Storm
13-10-2010, 19:53
اتفاقا توی همین دوتا سایت امتحان کردم !؟ هر دوتا آی دی رو آنلاین نشون میداد ولی توی مسنجر آفلاین بود !؟
خودم برای اینکه سایت رو تست کنم یکی دیگه از آیدی های خودم رو که اون موقع آفلاین بود توی سایت ها امتحان کردم که
درست نشون میدادن و آفلاین بود ولی اون آی-دی هنوزم همین جوری بود !

مشکل از سایت ها و سرور اون هاست که دچار تداخل میشه و این اشتباهات صورت میگیره

Creeping Death
14-10-2010, 19:45
سلام به همگی

عرضم به حضورتون که بنده ظطبق روشی که تو این تاپیک بود رفتم تو پوشه ی پروفایل و آرشیو مسیج هامو کپی کردم فقط مشکل اینه که وقتی تو پوشه ی پروفایل مسنجر جدید کپیشون می کنم همش به صورت یه سری کد بی معنا نمایش میده . چجوری میشه درستش کرد ؟ راهی داره ؟

با سپاس ...

salman.shabahang
15-10-2010, 16:11
دوستان چه جوری می شه از طریق وب یاهو مسنجر رو باز کرد ؟

masoud.b
15-10-2010, 19:35
مسنجر میخوام نصب کنم همش این پیغام رو میده. همه ورژناشم امتحان کردم. باز ویندوزم ایراد میگیره. چه کنم؟؟؟
لطفا کمک کنید. ممنونم.

masoud.b
15-10-2010, 19:42
مسنجر میخوام نصب کنم همش این پیغام رو میده. همه ورژناشم امتحان کردم. باز ویندوزم ایراد میگیره. چه کنم؟؟؟
لطفا کمک کنید. ممنونم.
ویندوزمم 7 هست.

Mohammad King
15-10-2010, 19:46
لطفا کمک کنید. ممنونم.
ویندوزمم 7 هست.

سلام

روی ستاپ برنامه کلیک راست کنید و گزینه run as admin را بزنید ببینید حل میشه؟

masoud.b
15-10-2010, 20:15
سلام

روی ستاپ برنامه کلیک راست کنید و گزینه run as admin را بزنید ببینید حل میشه؟

حرفت طلا. حل شد. مرسی

Armin1370
16-10-2010, 09:57
سلام ...

ببخشید من چند ماه پیش یه آیدی با پسوند ymail ساختم و از همون روز اول به یه مشکل اساسی خوردم و هر کاری هم کردم نتونستم حلش کنم تا الان که مزاحم شما شدم ، من با سرویس voice mail یاهو خیلی کار می کنم و مشکل این آیدی اینجاست که وقتی کسی برام پیام می ذارن یه صفخه باز می شه که voice mail آیدی و تنظیم کنم و تو تنظیماتش ازم می خواد یه ایمیل بهش معرفی کنم تا پیام هام رو بفرسته اونجا ، وقتی من می خوام تعیین کنم و صفحه لاگین یاهو میاد هر چی پسورد رو می زنم سایت لاگین می کنه ولی دوباره همون صفحه میاد که پسورد می خواد و از همه مهم تر ایمیل رو هم انتخاب نمی کنه که پیام بره داخلش ، می خواستم ببینم کسی می دونه چه طوری باید این مشکل رو برطرف کنم ؟

lahij_web
17-10-2010, 00:20
سلام .
من همچنان با مسنجرم درگیرم !
ISP من و دوستانم مشترکه ولی من وقتی میخوام لاگین کنم پیغام میده و Try Again میده . انگار پسوردی یا ای دی رو غلط وارد کرده باشی .
قبلا ها با ورژن های پایین مسنجر آن میشدم ولی بالاتر ها اصلا ولی الان با همون ورژن 6 هم نمیشه .
با آنطی پروکصی هم میشد آن شم ولی الان با انتی هم نمیتونم.
جالب شده برام ! یعنی ISP میتونه مسنجر رو فیل کنه ؟ اگه آره مال بقیه چرا نیست ؟!
مشکل کجاست ؟!
تنظیمات مسنجرم هم نرماله .

Ship Storm
17-10-2010, 15:47
دوستان چه جوری می شه از طریق وب یاهو مسنجر رو باز کرد ؟

شما اگه حالت ایمیلتون رو کلاسیک نباشه میتونید کانتکت هاتون رو تو خود ایمیلتون مشاهده کنید و با اون ها گفتگو کنید
همچنین از طریق لینک زیر هم میتونید اقدام کنید :

---------- Post added at 03:47 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

سلام .
من همچنان با مسنجرم درگیرم !
ISP من و دوستانم مشترکه ولی من وقتی میخوام لاگین کنم پیغام میده و Try Again میده . انگار پسوردی یا ای دی رو غلط وارد کرده باشی .
قبلا ها با ورژن های پایین مسنجر آن میشدم ولی بالاتر ها اصلا ولی الان با همون ورژن 6 هم نمیشه .
با آنطی پروکصی هم میشد آن شم ولی الان با انتی هم نمیتونم.
جالب شده برام ! یعنی ISP میتونه مسنجر رو فیل کنه ؟ اگه آره مال بقیه چرا نیست ؟!
مشکل کجاست ؟!
تنظیمات مسنجرم هم نرماله .

احتمال خیلی قوی ویندوز شما دچار مشکل شده که برای تمامی ورژن ها این مشکل رو دارید
از چه ISP ای سرویس میگیرید؟ و از کدوم شهر؟

lahij_web
17-10-2010, 16:07
احتمال خیلی قوی ویندوز شما دچار مشکل شده که برای تمامی ورژن ها این مشکل رو دارید
از چه ISP ای سرویس میگیرید؟ و از کدوم شهر؟

ویندوز رو هم بارها عوض کردم باز پابجاست .
اندیشه سبز خزر. لاهیجان

Ship Storm
17-10-2010, 22:30
ویندوز رو هم بارها عوض کردم باز پابجاست .
اندیشه سبز خزر. لاهیجان

این شرکت فکر کنم خودش از یه شرکت معتبر تری سرویس بگیره و خودش نمایندگی اون شرکت باشه
به هر حال یک روش هت که میتونی از سالم بودن سرویست مطلع بشی و اونم اینکه شخص دیگری که از همین شرکت تو شهر شما سرویس داره بری کنی ببینی اونم همین مشکل رو داره یا نه اگه برای ایشون هم همینگونه باشه که مشل از سرویسه و الا مشکل میشه از نرم افزار که اون رو باید مرحله به مرحبه بریم جلو
با آی دی دیگه که ثبت شده به نام شخصی که مثلا ساکن انگلیس و یا آمریکا باشه تست کنید ببینید چطوره

farhadfery
19-10-2010, 14:52
:41:سلام
تو کنفرانس وقتی می خوام صدای طرف مقابل را می خواهم داشته باشم پبغام زیر را به من می دهد و من هم اصلا صدای آنرا ندارم .تو device manageer هم تمام قطعات را شناخته. موزیک هم که می گذارم صدا دارم. <رژن yahoo messenger بالا 10 هست

Dew Drop
19-10-2010, 15:01
تو کنفرانس وقتی می خوام صدای طرف مقابل را می خواهم داشته باشم پبغام زیر را به من می دهد و من هم اصلا صدای آنرا ندارم .تو device manageer هم تمام قطعات را شناخته. موزیک هم که می گذارم صدا دارم. <رژن yahoo messenger بالا 10 هست

سلام
قبلاً هم این سوال بارها پرسیده شده.پورتهای صوتی وتصویری یاهو توسط مخابرات بسته شده.

Facon_Archi
19-10-2010, 15:11
پس یعنی این دوستانی که میگن با ورژن 9 به پایین پورت صوتی تصویری کار میکنه دروغه؟
کسی با یاهو 9 تست نکرده؟باز هست یا نه؟

farhadfery
19-10-2010, 19:07
سلام
قبلاً هم این سوال بارها پرسیده شده.پورتهای صوتی وتصویری یاهو توسط مخابرات بسته شده.

آخه من الان با xp تست کردم (البته ورژن 9) جواب داد. یعنی صدا را بدون مشکلی ارسال و دریافت کردم:41:

Armin1370
20-10-2010, 12:13
سلام ...

ببخشید من چند ماه پیش یه آیدی با پسوند ymail ساختم و از همون روز اول به یه مشکل اساسی خوردم و هر کاری هم کردم نتونستم حلش کنم تا الان که مزاحم شما شدم ، من با سرویس voice mail یاهو خیلی کار می کنم و مشکل این آیدی اینجاست که وقتی کسی برام پیام می ذارن یه صفخه باز می شه که voice mail آیدی و تنظیم کنم و تو تنظیماتش ازم می خواد یه ایمیل بهش معرفی کنم تا پیام هام رو بفرسته اونجا ، وقتی من می خوام تعیین کنم و صفحه لاگین یاهو میاد هر چی پسورد رو می زنم سایت لاگین می کنه ولی دوباره همون صفحه میاد که پسورد می خواد و از همه مهم تر ایمیل رو هم انتخاب نمی کنه که پیام بره داخلش ، می خواستم ببینم کسی می دونه چه طوری باید این مشکل رو برطرف کنم ؟

کسی نیست بتونه راهنماییم کنه ؟

mahyarSAMSUNG
20-10-2010, 17:41
بچه یکی کمک کنه . دیروز حدود 2000 تا فونت انگلیسیی و فارسی برای نرم افزار ورد ریختم توی پوشه فونت ویندوز بعد وقتی به یاهو وصل شدم آفلاینهامو و پیامهامو مربع مربع نشون میده که وقتی کپیشون میکنم توی یه فایل تکست ظاهر میشن چطور درستش کنم ؟

alirezaforghani
20-10-2010, 18:03
<FONT size=3>سلام.چند وقتیه من هرچیpm آفلاین میزنم برای هیچکس نمیره ووقتی تو روم که میرم هیچکس pmهای منو نمیگیره هرورژنی از مسنجرم ریختم حل نمیشه.بعضی وقتا pm تو روم میگیرن ولی بعضی وقتا نه.pm آفلاین ام اصلا برای کسی نمیره.الان با وایمکس کانکت می

farhadfery
20-10-2010, 18:22
سلام
[/QUOTE/][QUOTE=farhadfery;5534024]آخه من الان با xp تست کردم (البته ورژن 9) جواب داد. یعنی صدا را بدون مشکلی ارسال و دریافت کردم:41:

یک نفر جواب من را خواشا بده:19:

mahyarSAMSUNG
21-10-2010, 18:17
بچه یکی کمک کنه . دیروز حدود 2000 تا فونت انگلیسیی و فارسی برای نرم افزار ورد ریختم توی پوشه فونت ویندوز بعد وقتی به یاهو وصل شدم آفلاینهامو و پیامهامو مربع مربع نشون میده که وقتی کپیشون میکنم توی یه فایل تکست ظاهر میشن چطور درستش کنم ؟

کمک کنید . توروخدا چطوری میتنونم فونتهامو درست کنم .:41:

zeus_1
21-10-2010, 18:19
دوستان چند تا سوال دارم

1- آخرین ورژن این برنامه چنده؟؟؟ ورژن دقیق رو می خوام.

2- گاهی وقتا مسنجر من بی دلیل پیغام اررور میده و بسته می شه و مجبورم دوباره برنامه رو بازم کنم و لاگین کنم. دلیلش چیه؟

3- جدیدا یه مشکلی پیدا کردم.... گاهی وقتا صفحه ی PM سفید می شه و هیچ کدوم از نوشته های دریافتی و ارسالی رو نشون نمیده و مجبورم مسنجر رو ببندم و دوباره بازکنم. مشکل از کجاست؟؟

ممنون می شم اگه کسی راهنمایی کنه

aliupdate
21-10-2010, 18:25
دوستان چند تا سوال دارم

1- آخرین ورژن این برنامه چنده؟؟؟ ورژن دقیق رو می خوام.

2- گاهی وقتا مسنجر من بی دلیل پیغام اررور میده و بسته می شه و مجبورم دوباره برنامه رو بازم کنم و لاگین کنم. دلیلش چیه؟

3- جدیدا یه مشکلی پیدا کردم.... گاهی وقتا صفحه ی PM سفید می شه و هیچ کدوم از نوشته های دریافتی و ارسالی رو نشون نمیده و مجبورم مسنجر رو ببندم و دوباره بازکنم. مشکل از کجاست؟؟

ممنون می شم اگه کسی راهنمایی کنه
سلام سوال اول
10.0.0.1270
سوال دوم:اگه ممکنه ارور رو بنویسید یا یه عکس ازش بزاید من فکر کنم به خاطر سرعت ضعیف اینترنت هست
3:از نسخه ی بتا که استفاده نمی کنید یه نسخه درست و حسابی سازگار با ویندوز نصب کنید.

Ship Storm
22-10-2010, 20:54
کمک کنید . توروخدا چطوری میتنونم فونتهامو درست کنم .:41:

شما System Restore کن مشکلتون حل میشه :46:

Ship Storm
22-10-2010, 22:55

آخه من الان با xp تست کردم (البته ورژن 9) جواب داد. یعنی صدا را بدون مشکلی ارسال و دریافت کردم:41:

تو محیط کنفرانس ویس فعاله و مشکلی نداره و فقط تو محیط عادی هست که پورت ها بسته شدند و امکان voice call و video call نیست
شما احتمال زیاد سیستم عاملتون دچار مشکلی شده که سخت افزار مورد نظر رو شناسایی نمیکنه چون میگید تو ویندوز xp کار کرده
در حال حاضر ویندوز شما چیه؟
درایور های قطعات رو بدرستی و مخصوص همین ویندوز دریافت و نصب کردید؟

farhadfery
22-10-2010, 23:00
سلام
من هم حدس می زنم مسیله از دایور باشه. اما نمیدونم مدل کارت صدا چیه که درایور ان را دانلود کنم. تو device manger هم علامت زرد رنگ ندارم. چه کار کنم:18:؟

[/QUOTE/]

تو محیط کنفرانس ویس فعاله و مشکلی نداره و فقط تو محیط عادی هست که پورت ها بسته شدند و امکان voice call و video call نیست
شما احتمال زیاد سیستم عاملتون دچار مشکلی شده که سخت افزار مورد نظر رو شناسایی نمیکنه چون میگید تو ویندوز xp کار کرده
در حال حاضر ویندوز شما چیه؟
درایور های قطعات رو بدرستی و مخصوص همین ویندوز دریافت و نصب کردید؟[/QUOTE]

Ship Storm
22-10-2010, 23:56
سلام
من هم حدس می زنم مسیله از دایور باشه. اما نمیدونم مدل کارت صدا چیه که درایور ان را دانلود کنم. تو device manger هم علامت زرد رنگ ندارم. چه کار کنم:18:؟

مدل مادربردتون رو دقیقا میدونید چیه؟
و بگید از چه ویندوزی استفاده میکنید؟

Baltaza
23-10-2010, 15:24
چطور بعضی ها یا یک آیدی آنلاین میشن ولی چند تا آیدی دارن با اون ؟؟

ask_bl
23-10-2010, 16:15
چطور بعضی ها یا یک آیدی آنلاین میشن ولی چند تا آیدی دارن با اون ؟؟

Baltaza
23-10-2010, 17:22
برای ما از اینا نداره :دی

ask_bl
23-10-2010, 17:31
برای ما از اینا نداره :دی
یعنی کدوم رو نداره !؟

Yahoo! Messenger 10.0.0.1270

Baltaza
23-10-2010, 17:35
نه اون یکیشو نداره :دی

Ship Storm
24-10-2010, 15:04
نه اون یکیشو نداره :دی

منوی My Acount Info رو اگه ورژن 10 رو داشته باشی دقیقا همون جایی هست مثل همون تصویری که تو پست صفحه قبل قرار داده شده بود

Baltaza
24-10-2010, 15:15
من میرم یه سایت یاهو اما تو سایت اون گزینه رو نداره :(

Ship Storm
24-10-2010, 18:40
من میرم یه سایت یاهو اما تو سایت اون گزینه رو نداره :(

شما وارد سایت که بشی اولین مرحله اینه که پسورد ایمیل رو از شما میخواد بعد اینکه پسورد رو وارد کردی در قسمت account setting اون گزینه موجوده من همین الان تست کردم

Baltaza
24-10-2010, 22:47
برا من نیست :(
راه دیگه ای نداره؟

PSPMAN
25-10-2010, 00:36
کسی از دوستان این چند وقته تونسته یا یاهو ویدئو یا ویس چت کنه؟
مال من ایکونش غیر فعاله؟

میگن مخابرات بسته راهی داره بشه دورش زد؟

masoud_fakhary
25-10-2010, 10:49
با سلام
منم همین مشگل دارم که صدا و تصویرم بسته است
yahoo 10 استفاده میکنم

ask_bl
25-10-2010, 11:10
مال من ایکونش غیر فعاله؟

بله ،دیروز هم وب و هم ویس سالم بود !

Ship Storm
25-10-2010, 15:36
برا من نیست :(
راه دیگه ای نداره؟

سایت یاهو وقتی صفحه ای رو طراحی میکنه برای کاربر خاصی که طراحی نمیکنه برای همه هست پس یه مشکلی تو حین انجام کار وجود داره که نمیتونی اون قسمت رو ببینی

مال من ایکونش غیر فعاله؟

بله غیر فعال هست بصورت عادی و فقط از طریق کنفرانس میتونید دسترسی بهش داشته باشید
راه های دور زدن رو هم که دیگه اکثر افراد میدونن و استفاده از وی پی ان میتونه مشکل گشا باشه

با سلام
منم همین مشگل دارم که صدا و تصویرم بسته است
yahoo 10 استفاده میکنم

تو قسمت بالا توضیح داده شد :46:

betab
26-10-2010, 12:26
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام.
وقتی وارد کنفرانس یاهو میشم این EROR رو میده:
This computer does not appear to have audio input capability or it is not configured correctly.
قبلا با ویندوز xp به راحتی گزینه تالک کنفرانس یاهو فعال بود ولی حالا با ویندوز 7 نه!
در ضمن من بدون هدفون تالک دریافت میکردم (با اسپیکر).
در قسمت پرای ویسی و تنظیمات هم حالت enable تیک خورده با این حال تالکم فعال نیست !
باید چکار کرد؟

M1450M
26-10-2010, 14:12
سلام
تو مسنجر وقتی پنجره چت رو باز میکنم آیکون وب کم خاموشه.در صورتی که درایور وب کم لب تاپم رو نصب کردم.
دلیلش چیه ؟

سوال بعدی اینه که چرا تو مسنجرم فارسی رو به صورت مربعی نشون میده ؟
ویندوزم 7 , 64 بیت

ممنون

ask_bl
26-10-2010, 18:32
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام.
This computer does not appear to have audio input capability or it is not configured correctly.
قبلا با ویندوز xp به راحتی گزینه تالک کنفرانس یاهو فعال بود ولی حالا با ویندوز 7 نه!
در قسمت پرای ویسی و تنظیمات هم حالت enable تیک خورده با این حال تالکم فعال نیست !
باید چکار کرد؟
سلام
از چه ورژنی از یاهو استفاده میکنین ؟
این مشکل مربوط به ورژن های قدیمی هست که کدک نداشتن !

Ship Storm
27-10-2010, 16:41
سلام
تو مسنجر وقتی پنجره چت رو باز میکنم آیکون وب کم خاموشه.در صورتی که درایور وب کم لب تاپم رو نصب کردم.
دلیلش چیه ؟

سوال بعدی اینه که چرا تو مسنجرم فارسی رو به صورت مربعی نشون میده ؟
ویندوزم 7 , 64 بیت

ممنون

سوال اول : مشکل از مخابرات هست که جلو پورت ها رو بسته شما ازطریق کنفرانس یاهو میتونید هم ویس بدید و هم وب بگیرید
سوال دوم : مشکل از فونت های شما هستش شما نوع فونتت رو از منوی Performence از انواع استاندارد انتخاب ک مثل arial و tahoma

KING iMAN
27-10-2010, 17:12
سلام.
ميخوام بدونم آيا راهي هست كه بشه فهميد توي كامپيوترم كيا وارد ياهو شدن و چت كردن از طريق ياهو مسنجرم؟
ضمناً آيا راهي هست كه بشه طوري وارد ياهومسنجر شيم كه نفري كه بعد از ما مياد پشت سيستم نتونه آي ديمونو بفهمه؟

Scorpio2010
27-10-2010, 19:30
با سلام.
باید چکار کرد؟

Dew Drop
27-10-2010, 20:30
سلام.
ميخوام بدونم آيا راهي هست كه بشه فهميد توي كامپيوترم كيا وارد ياهو شدن و چت كردن از طريق ياهو مسنجرم؟
ضمناً آيا راهي هست كه بشه طوري وارد ياهومسنجر شيم كه نفري كه بعد از ما مياد پشت سيستم نتونه آي ديمونو بفهمه؟

سلام
تو رجیستری تو این مسیر می تونید ببینید آی دی هایی که از مسنجر استفاده کردن.

HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\Profiles

فکر می کنم باید تیک remember رو بردارید و این مسیر رو پاک کنید.

M1450M
27-10-2010, 21:09
سوال اول : مشکل از مخابرات هست که جلو پورت ها رو بسته شما ازطریق کنفرانس یاهو میتونید هم ویس بدید و هم وب بگیرید
سوال دوم : مشکل از فونت های شما هستش شما نوع فونتت رو از منوی Performence از انواع استاندارد انتخاب ک مثل arial و tahoma

فونت رو به Arial و Tahoma تغییر دادم . فونت های ویندوز رو یه بار دیگه نصب کردم ولی مشکل حل نشد .:41:
چیکار کنم حالا ؟

Ship Storm
27-10-2010, 21:56
فونت رو به Arial و Tahoma تغییر دادم . فونت های ویندوز رو یه بار دیگه نصب کردم ولی مشکل حل نشد .:41:
چیکار کنم حالا ؟

بعضی برنامه ها باعث تغييراتی در فونت يا خراب شدن اونها ميشن! که معمولاً فونت Arial قربانی
اين برنامه ها هست که اثرش هم بيشتر در فايرفاکس با تغيير شکل فونت اکثر صفحه ها و در ياهو
مسنجر با مربع مربع نشون داده شدن پيام های فارسی ديده ميشه
چون ظاهراً فونت پيش فرض ياهو مسنجر هم Arial هست. اگر با اين مشکل روبرو شديد بايد اون فونت رو دوباره نصب کنيد. سايت های زيادی هستند که ادعا می کنند فونت رايگان ميدن اما دروغ ميگن! من فونت های خانواده Arial رو پيدا کردم که به طور خودکار نصب ميشن میتونید استفاده کنید.

caca_caca888
28-10-2010, 10:02
من از دیشب تا حالا نمیتونم برم تو یاهو!
این میاد!
به محض این که sign in رو میزنم این ارور میاد.
مشکل از چیه؟ با وی پ ی ان و بدون وی پ ی ان هم امتحان کردم

KING iMAN
28-10-2010, 14:16
سلام
تو رجیستری تو این مسیر می تونید ببینید آی دی هایی که از مسنجر استفاده کردن.

HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\Profiles

فکر می کنم باید تیک remember رو بردارید و این مسیر رو پاک کنید.
يه دنيا ممنون دوست عزيز.

caca_caca888
28-10-2010, 15:08
من از دیشب تا حالا نمیتونم برم تو یاهو!
این میاد!
به محض این که sign in رو میزنم این ارور میاد.
مشکل از چیه؟ با وی پ ی ان و بدون وی پ ی ان هم امتحان کردم
جان من جواب بدید.
میخوام برم تو یاهو نمیشه.ضروریه

Dark Shine
28-10-2010, 15:34
زمانی که کانکت هستی از برنامه های ------ یا فیل ترشکن یا --- استفاده میکنی ؟
اگه آره مشکل از اوناست و این اتفاق طبیعیه چون بصورت مستقیم یاهو مسنجر از IP 172.0.0.1 یا همون Localhost استفاده میکنه که با ------ شما تداخل میکنه .

شما اینکارو بکنید :

Internet explorer رو باز کنید و بر رویه tools و سپس رویه Internet Options کلیک کرده و به تب Connections بروید و سپس در پایین بر رویه LAN Setting کلیک کرده و اگر خانه ها پر باشد و تیک ها زده باشند مشکل همینجاست

اگه هرکدوم تیک داره تیکشو بردارید و بعد ببینید مشکلتون حل میشه؟

alireza1411
28-10-2010, 15:37
جان من جواب بدید.
میخوام برم تو یاهو نمیشه.ضروریه

وقتی ترافیک زیاده و مسنجر نمیتونه آی پی رو به یاهو برسونه این طوری میشه. گاهی هم پیلتر میشه این جوریه و دیگه این که گاهی ترافیک شبکه ها رو زیاد میکنن نمیدونم چه جوری ولی باز نتیجش اینه که یاهو ساین این نمیکنه. گاهی 10 20 بار باید بزنی بره داخل و گاهی اصلا نمیره :41: . معمولا این مشکل با گوگل تالک کمتره تا با مسنجر هو.

:11::11:

caca_caca888
28-10-2010, 16:21
زمانی که کانکت هستی از برنامه های ------ یا فیل ترشکن یا --- استفاده میکنی ؟
اگه آره مشکل از اوناست و این اتفاق طبیعیه چون بصورت مستقیم یاهو مسنجر از IP 172.0.0.1 یا همون Localhost استفاده میکنه که با ------ شما تداخل میکنه .

شما اینکارو بکنید :

Internet explorer رو باز کنید و بر رویه tools و سپس رویه Internet Options کلیک کرده و به تب Connections بروید و سپس در پایین بر رویه LAN Setting کلیک کرده و اگر خانه ها پر باشد و تیک ها زده باشند مشکل همینجاست

اگه هرکدوم تیک داره تیکشو بردارید و بعد ببینید مشکلتون حل میشه؟

از وی بی ان که استفاده میکنم اما بدون اون هم مشکل هست.
این راهی که گفتی رو خود یاهو بهم گفت انجام بدم (وقتی troubleshoot رو میزنم) اما نشد!

وقتی ترافیک زیاده و مسنجر نمیتونه آی پی رو به یاهو برسونه این طوری میشه. گاهی هم پیلتر میشه این جوریه و دیگه این که گاهی ترافیک شبکه ها رو زیاد میکنن نمیدونم چه جوری ولی باز نتیجش اینه که یاهو ساین این نمیکنه. گاهی 10 20 بار باید بزنی بره داخل و گاهی اصلا نمیره :41: . معمولا این مشکل با گوگل تالک کمتره تا با مسنجر هو.

:11::11:
ممنون اما فکر نکنم مشکل از این باشه!
اگه توجه کرده باشی گفتم بلافاصله بعد از زدن دکمه ساین این ارور میده...

راستی از موقعی این طوری شد که من مودممو وصل کردم به لپ تاب.اولاش کانکت نمیشد.کلی زور زدم تا با اون کانکت شد.
جالب اینه که وقتی دوباره مودمو میخواستم وصل کنم به کامپیوتر بازم عین لپتاب وصل نمیشد!
شاید مشکل از این باشه!

mahdi_ctr
28-10-2010, 20:30
سلام

دوستان من ورژن مخصوص ویستا و 7 یاهو رو نصب کردم
این چرا اینقدر مشکل داره؟
اول که آنلاین شدنش با خداست و هر وقت بخوان آنلاین میشه
بعد نمیشه سند تو آل کرد و خیلی مشکل دیگه
راهی هست بشه درستش کرد یا باید برم سر وقت ورژنهای پایین تر

Ship Storm
28-10-2010, 21:16
سلام

دوستان من ورژن مخصوص ویستا و 7 یاهو رو نصب کردم
این چرا اینقدر مشکل داره؟
اول که آنلاین شدنش با خداست و هر وقت بخوان آنلاین میشه
بعد نمیشه سند تو آل کرد و خیلی مشکل دیگه
راهی هست بشه درستش کرد یا باید برم سر وقت ورژنهای پایین تر

شما ورژنی به جز ورژن 10.0.0.1270 اگه نصب کردید پاک کنید و این ورژن رو نصب کنید که آخرین ورژن هست

Scorpio2010
29-10-2010, 00:55
سلام
از چه ورژنی از یاهو استفاده میکنین ؟
این مشکل مربوط به ورژن های قدیمی هست که کدک نداشتن !

جدید ترین ورژن رو دانلود کردم .قبلا تالک فعال بود با همین ورژن!

Ship Storm
29-10-2010, 06:48
به مناسبت 13 آبان و روز دانش آموز احتمال لود نشدن یاهو مشنجر زیاده پس در جریان باشید که اگه یاهو مسنجر بالا نیومد علت از کجا میتونه باشه
چون پهنای باند شرکت ها هم تو این مدت خیلی افت داشته و نشون دهنده جریان این روزه

KING iMAN
29-10-2010, 18:00
سلام.
راستش چند وقته وقتی از خونه آن می شم، هیچ آف ندارم. یعنی مطمئنم که باید آف داشته باشم ولی همه آف هام می پره.دليل و راه حل؟

caca_caca888
29-10-2010, 18:26
بالاخره یاهوم درست شد.

راست میگه منم آف هام نیست!

M1450M
29-10-2010, 19:50
بعضی برنامه ها باعث تغييراتی در فونت يا خراب شدن اونها ميشن! که معمولاً فونت Arial قربانی
اين برنامه ها هست که اثرش هم بيشتر در فايرفاکس با تغيير شکل فونت اکثر صفحه ها و در ياهو
مسنجر با مربع مربع نشون داده شدن پيام های فارسی ديده ميشه
چون ظاهراً فونت پيش فرض ياهو مسنجر هم Arial هست. اگر با اين مشکل روبرو شديد بايد اون فونت رو دوباره نصب کنيد. سايت های زيادی هستند که ادعا می کنند فونت رايگان ميدن اما دروغ ميگن! من فونت های خانواده Arial رو پيدا کردم که به طور خودکار نصب ميشن میتونید استفاده کنید.

خیلی ممنون
یعنی اگه با فونت دیگه ای هم مشکل داشت با این روش حل میشه ؟؟؟

KING iMAN
30-10-2010, 11:52
سلام.
راستش چند وقته وقتی از خونه آن می شم، هیچ آف ندارم. یعنی مطمئنم که باید آف داشته باشم ولی همه آف هام می پره.دليل و راه حل؟
يادم رفت بگم نسخه ي ياهوم هم آخرينشه.

Ship Storm
30-10-2010, 19:18
خیلی ممنون
یعنی اگه با فونت دیگه ای هم مشکل داشت با این روش حل میشه ؟؟؟

تغییرات تو فونت هاتون باعث بروز این مشکل شده و این حالت زمانی روی میده که فونت ها از ریشه صدمه دیده باشن
بقیه فونت ها هم اگه به نسخه اصلیشون دسترسی دارید بله مشکل حل میشه

officer
31-10-2010, 17:34
سلام

Default font and color for message windoawas که انتخاب میکنی ، جای خاصی ذخیره میشه ؟ کجا ؟

Help118
31-10-2010, 23:49
من بتازگی مشکلی پیدا کردم
وقتی پنجره ای رو تو یاهو باز می کنم مثلا به دوستم پیام بدم اصلا پیام نوشته شده توسط خودم رو نشون نمیده که هیچ پیام نوشته شده توسط دوستانم رو بصورت پنجره ای pop up کئوچولو زیر صفحه سمت راست کنار ساعت نشون میده و بعد می ره. تو پنجره instatnt message هیچی نمیاد آخه این چه دردیه؟ شاید از قبل داشتم و متوجه نشدم ورژن من 10 هستش و پاک کردم 9 رو نصب کردم بازم همینجوریه

KING iMAN
01-11-2010, 18:07
هيچكدوم تا حالا به مشكل من بر نخوردين يعني؟

Ship Storm
01-11-2010, 21:05
سلام

Default font and color for message windoawas که انتخاب میکنی ، جای خاصی ذخیره میشه ؟ کجا ؟

داخل تنظیمات خود نرم افزاره که log های اون ذخیره میشه
چه نیازی بهش دارید؟

وقتی پنجره ای رو تو یاهو باز می کنم مثلا به دوستم پیام بدم اصلا پیام نوشته شده توسط خودم رو نشون نمیده که هیچ پیام نوشته شده توسط دوستانم رو بصورت پنجره ای pop up کئوچولو زیر صفحه سمت راست کنار ساعت نشون میده و بعد می ره. تو پنجره instatnt message هیچی نمیاد آخه این چه دردیه؟ شاید از قبل داشتم و متوجه نشدم ورژن من 10 هستش و پاک کردم 9 رو نصب کردم بازم همینجوریه

شما با نرم افزار tuneup utility سیستم رو چک کن و مشکلات موجود رو برطرف کن و بعد آخرین ورژن یاهو مسنجر رو استفاده کن

هيچكدوم تا حالا به مشكل من بر نخوردين يعني؟

شخص دیگه ای ممکنه پسورد شما رو داشته باشه البته این فقط یک احتماله
اول از همه پسورد رو عوض کنید
در صورتی که نتیجه نگرفتید از یک سیستم مطمئن که صحت و سلامت ویندوز و نرم افزار یاهو مسنجر اون مورد تاییده استفاده کنید ببینید باز به همون مشکل برخورد میکنید؟

A100000000000000A
03-11-2010, 15:15
امروز به یکی یه پیام دادم
بعد به طور اتوماتیک تو همون صفحه پیام برام اومد که :

Auto Message: در حال حاضر پشت سیستم نیستم . لطفا در زمان دیگری پی ام دهید.این پیام به صورت اتوماتیک ارسال می شود.اگر ممکن است ای-میل دهید
با تشکر
چطوری میتونم فعال کنم؟

KING iMAN
03-11-2010, 19:04
بازم آفام میپره.در حالیکه تو کافی نت اینجوری نیست.یعنی فقط رو سیستم خودم اینجوریه.

Ship Storm
03-11-2010, 22:18
بازم آفام میپره.در حالیکه تو کافی نت اینجوری نیست.یعنی فقط رو سیستم خودم اینجوریه.

یاهو مسنجر رو پاک کنید و دوباره آخرین نسخه اون رو نصب کنید اگر مشکل حل شد که هیچ و الا سیستم عامل دچار مشکل شده که با نصب مجدد ویندوز مشکل حل میشه

officer
05-11-2010, 13:14
داخل تنظیمات خود نرم افزاره که log های اون ذخیره میشه
چه نیازی بهش دارید؟

: دی

میخوام اون color effect و تنظیمات فونت رو توی یه ویندوز دیگه استفاده کنم ... یعنی حوصله تنظیم دوباره

هر دو ویندوز رو بعد از تغییر رنگ و تنظیمات فونت توی یکی از ویندوز ها ندارم : دی

arash66_2m
05-11-2010, 14:26
یه برنامه ی اینا هستش که تو همین یاهو مسنجر آفلاین و آنلاین که هیچ ! اونیی که invisible هستند رو نشون بده تو همین یاهو مسنجر !؟ :31:

Ship Storm
05-11-2010, 14:40
یه برنامه ی اینا هستش که تو همین یاهو مسنجر آفلاین و آنلاین که هیچ ! اونیی که invisible هستند رو نشون بده تو همین یاهو مسنجر !؟ :31:
نرم افزار که هست مثل Detect Invisible.Me ولی سایت های بهتری هم هستند که ارائه چنین خدماتی میکنند مثل :

این هم لینک اون نرم افزار :

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

: دی

میخوام اون color effect و تنظیمات فونت رو توی یه ویندوز دیگه استفاده کنم ... یعنی حوصله تنظیم دوباره

هر دو ویندوز رو بعد از تغییر رنگ و تنظیمات فونت توی یکی از ویندوز ها ندارم : دی

تاحالا همچین کاری من شخصا نکردم که بخوام یگم میشه یا نه شاید دستان دیگه باشن که چنین کاری انجام داده باشن راهنمایی کنن

kaivanika
07-11-2010, 03:06
من بخوام مثلا قدیما با چند ایدی تو یاهو آنلاین بشم باید چیکار کنم ؟
کرک مطمئنی سراغ دارید ؟
برای ویندوز ایکس پی کدوم نسخه از یاهو رو پیشنهاد میدید
این همزمان آنلاین شدن با چند ایدی رو هم خیلی لازم دارم ممنونم

Dew Drop
07-11-2010, 06:23
من بخوام مثلا قدیما با چند ایدی تو یاهو آنلاین بشم باید چیکار کنم ؟
کرک مطمئنی سراغ دارید ؟
برای ویندوز ایکس پی کدوم نسخه از یاهو رو پیشنهاد میدید
این همزمان آنلاین شدن با چند ایدی رو هم خیلی لازم دارم ممنونم

سلام
جواب شما رو قبلاً تو این دو تاپست دادن دیگه...

arash66_2m
07-11-2010, 08:15
[QUOTE=Ship Storm;5584172]نرم افزار که هست مثل Detect Invisible.Me ولی سایت های بهتری هم هستند که ارائه چنین خدماتی میکنند مثل :

این هم لینک اون نرم افزار :

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

نه منظور من اینه که یه نرم افزاری چیزی نصب بشه که از فرداش که با یاهو مسنجر آن شدی بری با دوستات چت کنی جلوی اسمشون وضعیت آنلاین و آفلاین رو که نشون میده وضعیت invis بودنشون هم مشخص بشه !
یعنی سرچ کردن اینا لازم نباشه دیگه خودش نشون بده !:31::27:

Ship Storm
07-11-2010, 14:12
نه منظور من اینه که یه نرم افزاری چیزی نصب بشه که از فرداش که با یاهو مسنجر آن شدی بری با دوستات چت کنی جلوی اسمشون وضعیت آنلاین و آفلاین رو که نشون میده وضعیت invis بودنشون هم مشخص بشه !
یعنی سرچ کردن اینا لازم نباشه دیگه خودش نشون بده !:31::27:

نه عزیز همچین چیزی نیست هنوز که به عنوان یک پلاگین بخواد روی یاهو مسنجر نصب بشه

Facon_Archi
07-11-2010, 14:22
این سایت ویزگین جدیدا ضریب خطاش زیاد شده!
ID ای که آفلاین هست ،آنلاین نشون میده! ID ای که انلاینه اینویزیبل!
سایت دیگه ای نیس شبیه این باشه؟

kaivanika
07-11-2010, 14:39
روشی بود که توی یکی از سایت ها من خونده بودم
در ویندوزXP از Start به منوی Run بروید و در آن تایپ کنید: Regedit تا به رجیستری ویندوز بروید. سپس در پنجره رجیستری (Registry Editor) به آدرس زیر بروید:
HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager\Test
حال باید یک فایل از نوع REG_DWORD بسازید و نام آنرا Plural بگذارید. برای این کار در سمت راست پنجره راست کلیک کنید و به ترتیب بر روی گزینه New و بعد DWORD Value کلیک کنید تا فایلی از نوع REG_DWORD ایجاد شود و نام آنرا Plural بگذاريد. بعد بر روی این فایل ایجاد شده (Plural) دابل کلیک کنید و در کادری که باز می شود و در قسمت Value Data به آن مقدار 20 بدهید. البته در حالتی که در قسمت Base همان کادر گزینه Hexadecimal را انتخاب کرده باشید می توانید به آن مقدار 20 بدهید. ولی در صورتی که در قسمت Base گزینه Decimal را انتخاب کرده اید آنوقت باید مقدار 32 را در قسمت Value Data تایپ کنید.

با انجام مراحل بالا شما می توانید با هر بار کلیک بر روی فایل اجرایی برنامه یاهو مسنجر - یک یاهو مسنجر جدید باز کنید و به طور همزمان آیدهای خود را در برنامه های باز شده آنلاین کنید.

میتونین از فایل رجیستری زیر به جای پست حامد عزیز استفاده کنین :

ممنون بابت پاسخگویی .
این دو پست یکیه دیگه درسته ؟
و مطمئن ترین راهیه که بشه با دو ایدی وارد شد ؟ :10:

Ship Storm
07-11-2010, 18:15
این سایت ویزگین جدیدا ضریب خطاش زیاد شده!
ID ای که آفلاین هست ،آنلاین نشون میده! ID ای که انلاینه اینویزیبل!
سایت دیگه ای نیس شبیه این باشه؟

اینم یک سایت خوب دیگه :

hamed malekpour
08-11-2010, 14:24
اگه باز هم ورژن جدید اومده در انجمن آپ کنید

alimortal
09-11-2010, 17:53
سلام دوستان ميخواستم درباره ارور دادن برنامه ياهو مسنجر كمكم كنيد
تا حالا از هر نسخه ياهو مسنجر را كه نصب كردم هيچكدام باز نميشه و ارور ميده و وقتي موس را روي ايكون مسنجر كنار ساعت ميبرم محو ميشه ميخواستم كمكم كنيد ببينم چطور ميتونم مشكلمو حل كنم.....با تشكر...!!!

Ship Storm
09-11-2010, 18:13
سلام دوستان ميخواستم درباره ارور دادن برنامه ياهو مسنجر كمكم كنيد
تا حالا از هر نسخه ياهو مسنجر را كه نصب كردم هيچكدام باز نميشه و ارور ميده و وقتي موس را روي ايكون مسنجر كنار ساعت ميبرم محو ميشه ميخواستم كمكم كنيد ببينم چطور ميتونم مشكلمو حل كنم.....با تشكر...!!!

از ویروسی نبودن سیستم اطمینان کامل رو دارید؟
احتمال میدم سیستم شما ویروسی شده باشه که این مشکل بوجود میاد

devil_ff2008
10-11-2010, 15:32
سلام دوستان
جدیدا یک مشکل اساسی با یاهو مسنجر 10 پیدا کردم
وقتی یاهو رو باز میکنم و به اینترنت وصل میشم بعد از چند دقیقه (هربار متفاوته) موس و کیبرد و مانیتورم کلا قفل میشه
ویندوز های مختلف (7) رو نصب کردم درست نشد
سر همین قضیه کل اطلاعات هاردم پرید !
بعدش کلا Fdisk کردم
بازم نشد
!!!
چکار کنم ؟!

Ship Storm
10-11-2010, 18:44
سلام دوستان
جدیدا یک مشکل اساسی با یاهو مسنجر 10 پیدا کردم
وقتی یاهو رو باز میکنم و به اینترنت وصل میشم بعد از چند دقیقه (هربار متفاوته) موس و کیبرد و مانیتورم کلا قفل میشه
ویندوز های مختلف (7) رو نصب کردم درست نشد
سر همین قضیه کل اطلاعات هاردم پرید !
بعدش کلا Fdisk کردم
بازم نشد
!!!
چکار کنم ؟!

سرویس دهنده اینترنتتون چیه؟
سرویس دهنده اینترنتتون رو عوض کنید ببینید باز همچین مشکلی دارید

saye
10-11-2010, 20:25
سلام
من هم مدتیه هر یاهو مسنجری که نصب میکنم
یوز و پسوردمو قبول نمیکنه با اینکه درست وارد میکنم
یا هم گیر میکنه به صورتی که میخاد متصل بشه

Ship Storm
10-11-2010, 20:38
سلام
من هم مدتیه هر یاهو مسنجری که نصب میکنم
یوز و پسوردمو قبول نمیکنه با اینکه درست وارد میکنم
یا هم گیر میکنه به صورتی که میخاد متصل بشه

شما اروری رو که بهتون میده یک عکس ازش بگیر بزار ببینیم ارور چیه
امکان داره از سمت شرکتی که ازش اینترنت گرفتید مشکل پیدا کرده باشه و با استفاده از فعال کردن تنظیمات پر--وکس---ی بشه بهش نفوذ پیدا کرد

saye
10-11-2010, 21:27
ای دی جدید هم میسازم باز همینه
یاهو جدید نصب میکنم باز هم ...

Ship Storm
10-11-2010, 21:33
ای دی جدید هم میسازم باز همینه
یاهو جدید نصب میکنم باز هم ...

احیانا پسورد رو فارسی و یا با caps lock روشن تایپ نمی کنید؟

saye
10-11-2010, 21:35
نه دیگه اینارو فکر کنم بچه ی 6 ساله هم بدونه
نمیدونم مشکل چیه

Ship Storm
10-11-2010, 21:38
نه دیگه اینارو فکر کنم بچه ی 6 ساله هم بدونه
نمیدونم مشکل چیه

من محض اطمینان پرسیدم چون بارها شاهد اینطور موارد از سوی افرارد نچندان مبتدی بودم
اینترنتتون رو عوض کنید و با یک سرویس دهنده دیگه تست بگیرید ببینید نتیجه چی میشه

9vin
11-11-2010, 01:11
سلام من میخام واسه کسی pm بدم و حتی دریافت کنم صفحه سفیده....

هیچی نشون داده نمیشه !!! چرا ؟؟

مشکل سرعت نت هم ندارم = وایرلس دارم

Ship Storm
11-11-2010, 06:02
سلام من میخام واسه کسی pm بدم و حتی دریافت کنم صفحه سفیده....

هیچی نشون داده نمیشه !!! چرا ؟؟

مشکل سرعت نت هم ندارم = وایرلس دارم

رنگ فونت رو برسی کنید
مطمئن شوید کلیدی از کلیدهای کیبرد گیر نکرده باشه
نرم افزار رو پاک کنید و جدیدترین ورژن اون رو که 10.0.0.1270US هست رو نصب کنید.

9vin
11-11-2010, 14:11
رنگ فونت رو برسی کنید
مطمئن شوید کلیدی از کلیدهای کیبرد گیر نکرده باشه
نرم افزار رو پاک کنید و جدیدترین ورژن اون رو که 10.0.0.1270US هست رو نصب کنید.

اینکارو کردم نشد....

برنامه TuneUp Utilities دانلود ونصب ولی بعضی اوقات مسنجر خوبه !بیشتر اوقات نه ...

صفحه سفید میاد کمک ........................:41:

Ship Storm
11-11-2010, 16:04
اینکارو کردم نشد....

برنامه TuneUp Utilities دانلود ونصب ولی بعضی اوقات مسنجر خوبه !بیشتر اوقات نه ...

صفحه سفید میاد کمک ........................:41:

یک عکس از این صفحه سفید که میگی میشه بزاری

9vin
11-11-2010, 18:13
عزیزم pm ردو بدل شده رو نشون داده نمیشه....

فکر نکنم به عکس احتیاجی باشه آخه تو عکسم پیدا نیست دیگه وقتی سفید میره !!!:13:

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:12 PM ----------

ایناش مشکل منم همینه دقیقا..... !:19:

Ship Storm
11-11-2010, 18:38
عزیزم pm ردو بدل شده رو نشون داده نمیشه....

فکر نکنم به عکس احتیاجی باشه آخه تو عکسم پیدا نیست دیگه وقتی سفید میره !!!:13:

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:12 PM ----------

ایناش مشکل منم همینه دقیقا..... !:19:

مشکل از شبکه اینترنت شما میتونه باشه چون برای خود من هم این موارد پیش اومده
امکانش رو دارید از وی--پی--ان استفاده کنید ببینید از اون طریق پی ام ها ردوبدل میشه یا نه البته باز هم سرویس دهنده اینترنت شماست که پورتهای یاهو رو بهش دسترسی داره و مدیریت میکنه
از طریق کنفرانس هم برسی کنید ببینید این مشکل رو دارید یا خیر

9vin
11-11-2010, 18:43
خیر الان از سایت خوده یاهو دارم چت میکنم راحت....

با نرم افزار مسنجر مشکل دارم ....

Ship Storm
11-11-2010, 19:38
خیر الان از سایت خوده یاهو دارم چت میکنم راحت....

با نرم افزار مسنجر مشکل دارم ....

اگه نسخه های مختلف یاهو مسنجر رو تست کردید و نتیجه نگرفتید پس مشکل از سیستم عاملتون هست که با تعویض اون مشکل برطرف میشه

devil_ff2008
13-11-2010, 18:00
سرویس دهنده اینترنتتون چیه؟
سرویس دهنده اینترنتتون رو عوض کنید ببینید باز همچین مشکلی دارید
صبانت
با Proxy هم رفتم بازم نشد !

Ship Storm
13-11-2010, 18:08
صبانت
با Proxy هم رفتم بازم نشد !

با proxy خود یاهو و نرم افزارهای این چنین باز نمیشه مگه اینکه با وی -- پی || ان باز بشه
اینترنتتون رو تغییر دادید؟ برای امتحان از یک شرکت دیگه کانکت کنید ببینید باز هم مشکل برقراره

9vin
13-11-2010, 18:23

من همچنان این مشلو دارم.....خیلی زور داره !

هر کاری هم بگید کردم نشده....

باورتون میشه دارم از نرم افزار Trillian استفاده میکنم راحت جواب میده....

نمیدونم چه کار کنم !:41:

mrmostafa
13-11-2010, 22:36
یاهو جدیدا بد کانکت میشه پشت سر هم باید بزنیم تا وصل بشه البته از اینترنت هم هست من الان فیلم دانلود میکردم قطع کردم وصل کردم درست شد من الان از مخابرات اینترنت گرفتم. ای بابا

kumarbaz
13-11-2010, 23:01
من همچنان این مشلو دارم.....خیلی زور داره !

هر کاری هم بگید کردم نشده....

باورتون میشه دارم از نرم افزار Trillian استفاده میکنم راحت جواب میده....

نمیدونم چه کار کنم !:41:
عزیز ویروسی شدی :5:

Ship Storm
14-11-2010, 15:12
یاهو جدیدا بد کانکت میشه پشت سر هم باید بزنیم تا وصل بشه البته از اینترنت هم هست من الان فیلم دانلود میکردم قطع کردم وصل کردم درست شد من الان از مخابرات اینترنت گرفتم. ای بابا

شما اگه دانلود فیلم میکنی و میخوای یاهو مسنجر رو هم بالا بیاری مسلما شاید دچار این مشکل بشی چون تمام پهنای باندتون رو دارید برای دانلود صرف میکنید و برای یاهو چیزی باقی نمیمونه که بخواد به سرور خودش وصل بشه

parisi
16-11-2010, 00:13
سلام من میخوام برم ایمیلم در یاهو میگخ رمزتون اشتباس ولی دیروزش با همین رمز رفتم چندین بارم رمزای مختلفو هی زدم میگه قفله... میخوام برم پسووردمو عوض کنم چند تا کد امنیتیش نمیاد بالا تا بقیه پروسه تغییر رمزو برم ( سکرت کوئسشن..) همون پیج اول میمونم احتمال هکر هم میدم...اون کدها چرا بالا نمیاد..؟؟ چی کار کنمممممممم؟ اکسپلوررمو پاک کنم از اول نصب کنم؟ مک آفی هم نصبه ولی نمیتونم پاکش کنم فایروال وآنتی..از چیههههههههه؟ کجای یاهو برم اون کدهای امنیتی میاد بالا.؟ البته صوتی هم میگه ولی اونم نمیاد..

ila
17-11-2010, 10:30
میشه آخرین نسخه یعنی ورژن 10.0.0.1270 رو برام توی یک لینکی بزارید غیر از لینک بالایی که توی امضاتون هست
که بشه با IDM هم دانلود کرد ممنون

sourena
17-11-2010, 14:14

9vin
17-11-2010, 14:18

عزیزم من نود 32 دارم و همیشه آبدیته .....

mili_k
17-11-2010, 16:51
صفحه چت یاهو من هم سفید هستش و هیچ pm ی دیده نمیشه! فعلاً که با pidgin مشکل رو حل کردم ولی به نظرم نباید صورت مسئله رو پاک کرد! (تعویض ویندوز)

zeus_1
17-11-2010, 20:55

گمان نکنم ربطی به ویروس داشته باشه
چون با باز و بسته کردن برنامه درست می شه
من از وقتی ویندوز عوض کردم دیگه به این مشکل بر نخوردم. اما واقعا مشکل مسخره ایه
کلا یاهو مسنجر از این بازی ها زیاد در میاره

Ship Storm
18-11-2010, 00:54
صفحه چت یاهو من هم سفید هستش و هیچ pm ی دیده نمیشه! فعلاً که با pidgin مشکل رو حل کردم ولی به نظرم نباید صورت مسئله رو پاک کرد! (تعویض ویندوز)

ویندوز اگه به مشکل خورده باشه نصب مجدد بشه بهتره ولی اگه مشکلتون حل شده دیگه نیازی به اینکار ندارید

hamed2366
18-11-2010, 09:53
سلام من هر وقت یاهو مسنجر رو باز میکنم با این پیغام روبرو میشم پیغام رو کلوز میکنم از یاهو خارج میشه چند بار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ورژن یاهو 10 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
19-11-2010, 20:59
سلام من هر وقت یاهو مسنجر رو باز میکنم با این پیغام روبرو میشم پیغام رو کلوز میکنم از یاهو خارج میشه چند بار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ورژن یاهو 10

مشکل از خود نرم افزار و در نهایت به سیستم عامل بر میگرده
شما اول یاهو رو پاک کن و بعد با نرم افزار tune up utility سیستم رو چک و پاکسازی کامل و رجیستری و تروتمیز کن و بعد نرم افزار یاهو جدیدترین ورژنش 10.0.0.1270 رو نصب کن اگه مشکل همچنان پابرجاست و رفع نشده از یک شرکت دیگه متصل بشید به اینترنت ببینید باز هم مشکل پابرجاست اگه باز هم مشکل پابرجا بود سیستم عامل دچار مشکل شده

ila
19-11-2010, 21:13
بفرمایید اینم نسخه بتا 11 یاهومسنجر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :

s_k_13582000
19-11-2010, 21:16
آقا همه اونهاییکه مشکل صفحه سفید دارن توجه کنن. تو ویندوز 7 وفتی اینترنت اکسپلورر9 رو نصب کنی ، یاهو مسنجر اینطوری خراب میشه وو بمحض پاک کردن و برگردوندن اکسپلورر مشکل حل میشه !!!

IMAN SD
19-11-2010, 21:43
دوستان خواهش می کنم کمکم کنییییییییییییییییییددددد دددددددددددددد
چه جوری میشه تو مسنجر اون nick name (آبی رنگ )که نشون میده رو تغییر داد؟

zeus_1
20-11-2010, 10:59
آقا همه اونهاییکه مشکل صفحه سفید دارن توجه کنن. تو ویندوز 7 وفتی اینترنت اکسپلورر9 رو نصب کنی ، یاهو مسنجر اینطوری خراب میشه وو بمحض پاک کردن و برگردوندن اکسپلورر مشکل حل میشه !!!

من هم روی ویندوز قبلی IE9 داشتم و مشکل صفحه سفید رو داشتم
پس مشکل می تونه همین باشه

mili_k
20-11-2010, 15:52
آقایون این مشکل رو فقط به 7 مربوط ش نکنید من ویندوزم xp هست و مشکل سفید شدن همچنان پا بر جاست. IE8 دارم تا حالا نزدیک IE9 هم نرفتم!

zeus_1
20-11-2010, 20:44
آقایون این مشکل رو فقط به 7 مربوط ش نکنید من ویندوزم xp هست و مشکل سفید شدن همچنان پا بر جاست. IE8 دارم تا حالا نزدیک IE9 هم نرفتم!

کلا من با یاهو 11 بتا که کار کردم به نظرم بهتر اومد
مشکل بسته شدن های الکی خیلی خیلی کم شده
فقط ظاهرا مسیج آرشیوش فرق کرده سیستمش که فکر کنم برای IP ایران فیلتره
باید یه بار با --- بزنم ببینم چی میاره
پیشنهاد می کنم شما هم تست کن شاید دیگه این مشکل رو نداشته باشی

Ship Storm
20-11-2010, 23:36
کلا من با یاهو 11 بتا که کار کردم به نظرم بهتر اومد
مشکل بسته شدن های الکی خیلی خیلی کم شده
فقط ظاهرا مسیج آرشیوش فرق کرده سیستمش که فکر کنم برای IP ایران فیلتره
باید یه بار با --- بزنم ببینم چی میاره
پیشنهاد می کنم شما هم تست کن شاید دیگه این مشکل رو نداشته باشی

نسخه بتا نسخه کاملی نیست و یک پیش نمایش از برنامه هست و خیلی مشکل ها و ایرادها داره که به مرور رفع میشه و نسخه اصلی اون ریلیز میشه

zeus_1
21-11-2010, 00:43
نسخه بتا نسخه کاملی نیست و یک پیش نمایش از برنامه هست و خیلی مشکل ها و ایرادها داره که به مرور رفع میشه و نسخه اصلی اون ریلیز میشه

اونی که شما میگی خیلی مشکل داره، نسخه ی آلفاست
نسخه ی بتا تقریبا کامله
و من مطئنم برای استفاده هایی که ما ایرانی ها از این برنامه می کنیم، صد در صد کامله:46:

Facon_Archi
21-11-2010, 00:48
چه جوری میره روی Idell?چی کار باید کرد؟

officer
21-11-2010, 00:53
15 دقیقه که به کامپیوتر ( موس ، کیبور و... ) دست نزنین میره رو Idlle !

میتونی از این مسیر مدت زمان رو تغییر بدین :

Messenger > Preferences > Privacy > Idlle Status

Facon_Archi
21-11-2010, 00:57

1ساعت هم بیشتر شده کاری انجام نمیداد ولی نمیرفت روی idlle
حالا باید برم تنظیماتش رو چک کنم
ممنون

Ship Storm
21-11-2010, 06:49
چه جوری میره روی Idell?چی کار باید کرد؟

میتونی از این مسیر مدت زمان رو تغییر بدین :

Messenger > Preferences > Privacy > Idlle Status

1ساعت هم بیشتر شده کاری انجام نمیداد ولی نمیرفت روی idlle
حالا باید برم تنظیماتش رو چک کنم
ممنون

همونطور که گفته شد تنظیمات idlle می تونید تعیین کنید بعد از گذشت چه مدت زمان بره روی این حالت
احتمالا یا غیر فعال بوده یا زمان بالایی داشته و اگه هیچکدوم از این دو مورد نبود نرم افزار رو پاک کنید و مجدد ورژن بالاتر رو نصب کنید

rambo_1386
22-11-2010, 12:36
دوستان تقریبا یک هفتست متوجه شدم هرچی واسه دوستام off گذاشتم بدست هیچکدوم نرسیده اولش فکر کردم شوخی میکنن ولی چند نفر این حرف زد مطمئن شدم جالبه اونا هم واسه من off میذارن بدستم نمیرسه!!! به نظرتون مشکل از کجاست تا دیروز با یاهو ورژن 8.1.0.421 کار میکردم امروز ورژن 10.0.0.1270 دانلود کردم ولی بازم مشکل حل نشد با دوتا ای دی خودم امتحان میکنم off بهم نمیرسن ویندوز هم xp sp3
ممنون:11:

mili_k
22-11-2010, 13:41
دوستان تقریبا یک هفتست متوجه شدم هرچی واسه دوستام off گذاشتم بدست هیچکدوم نرسیده اولش فکر کردم شوخی میکنن ولی چند نفر این حرف زد مطمئن شدم جالبه اونا هم واسه من off میذارن بدستم نمیرسه!!! به نظرتون مشکل از کجاست تا دیروز با یاهو ورژن 8.1.0.421 کار میکردم امروز ورژن 10.0.0.1270 دانلود کردم ولی بازم مشکل حل نشد با دوتا ای دی خودم امتحان میکنم off بهم نمیرسن ویندوز هم xp sp3
ممنون:11:

یاهو معلوم نیست تازگی ها چش شده خیلی ها مشکل دارن باهاش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلاً که مشکلات ش برقراره میتونی از pidgin استفاده کنی؛ همه مسنجر ها و یوزر هاشون رو ساپورت می کنه.

rambo_1386
22-11-2010, 18:52
یاهو معلوم نیست تازگی ها چش شده خیلی ها مشکل دارن باهاش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلاً که مشکلات ش برقراره میتونی از pidgin استفاده کنی؛ همه مسنجر ها و یوزر هاشون رو ساپورت می کنه. ممنون دوست عزیز ولی مشکل از یاهو نبوده این برنامرو هم نصب کردم کار نکرد دوباره پیاما نمیرسید!!!
امروز بعد کلی سرکله زدن با نسخه های مختلف یاهو مسنجر دانلود و نصب کردن پی در پی آخرش متوجه شدم همش سر این ایرانسل لعنتی بوده !!!:2:
واقعیتش من adsl قطع شد و برای اینکه دوباره پول تلفن ندم از این بسته های نامحدود ایرانسل میگیرم انصافا سرعت دانلودش خیلی خوبه زیر 20 نمیومد تا 30 هم میرسید!!! ولی تو یاهو پیغامهایی که واسه دوستام میفرستادم نمیرسید البته وقتی بودن میرسید ولی وقتی نبودن هیچ آفی بهشون نمیرسید!!!:2:
یه لحظه که با دایل آپ امتحان کردم دیدم هیچ مشکلی نیست و همین ورژن 10.0.0.1270 بدون هیچ مشکلی کار میکنه!!!
کسی میتونه بگه چرا ایرانسل با یاهو مشکل داره؟؟؟ همراه اول هم اینجوریه؟؟؟میشه این مشکل حل کرد؟؟؟

ashi-khan
23-11-2010, 01:58
سلام به همگی
دوستان
از دیشب با هر آیدی با هر ورژنی از یاهو به هرکسی که پی ام میدم یا بهم پی ام میدن نمیتونم ببینم!
یعنی متون ارسالی و دریافتی رو نمیتونم مشاهده کنید؟
پی ام ارسال میشه طرف میخونه جواب هم میده اما صفحه کی برای پی ام با طرف باز شده کاملا سفید هستش تغییری نمیکنه!
برای آف ها هم همینطوره برام که آف میزارن صحفش باز میشه اما توش سفیده !!!
با وی پن و انواع آیدی ها و ورژن ها هم امتحان کردم !! درست نشد!
الان ورژن 11 بتا رو هم نصب کرد بازم مشکل برقراره!

لطفا کمک کنیییید!
ممنون

Ship Storm
23-11-2010, 23:22
سلام به همگی
دوستان
از دیشب با هر آیدی با هر ورژنی از یاهو به هرکسی که پی ام میدم یا بهم پی ام میدن نمیتونم ببینم!
یعنی متون ارسالی و دریافتی رو نمیتونم مشاهده کنید؟
پی ام ارسال میشه طرف میخونه جواب هم میده اما صفحه کی برای پی ام با طرف باز شده کاملا سفید هستش تغییری نمیکنه!
برای آف ها هم همینطوره برام که آف میزارن صحفش باز میشه اما توش سفیده !!!
با وی پن و انواع آیدی ها و ورژن ها هم امتحان کردم !! درست نشد!
الان ورژن 11 بتا رو هم نصب کرد بازم مشکل برقراره!

لطفا کمک کنیییید!
ممنون

به گفته بعی از دوستان اگه روی سیستم اینترنت اکسپلورر 9 نصب کرده باشید این مشکل بروز میکنه
من خودم تست نکردم
آیا اینترنت اکسپلورر 9 دارید؟
از ک اینطوری شده؟ آیا جدیدا نرم افزاری روی سیستم نصب کردید که قبل از نصب اون این مشکل نبوده؟

Golbarg01
24-11-2010, 04:44
من از دیروز هر وقع که میخوام برم توی روم بعد از اینکه اون captcha رو وارد می کنم توی مرورگرم این ارور میاد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 417 Expectation Failed
و باید چند بار دوباره روم عوض کنم تا درست بشه چرا اینجوریه؟
ورژن یاهو مسنجرم 8 هست.

Ship Storm
24-11-2010, 06:06
من از دیروز هر وقع که میخوام برم توی روم بعد از اینکه اون captcha رو وارد می کنم توی مرورگرم این ارور میاد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 417 Expectation Failed
و باید چند بار دوباره روم عوض کنم تا درست بشه چرا اینجوریه؟
ورژن یاهو مسنجرم 8 هست.

این ارور به این معنیه که نرم افزار یاهو مسنجر برای وصل شدن به سرور مشکل داره
از کنترل پنل نرم افزار فعلی رو پاک کنید و سپس ورژن 10.0.0.1270 رو نصب کنید تا مشکلتون رفع بشه

Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ashi-khan
24-11-2010, 13:54
به گفته بعی از دوستان اگه روی سیستم اینترنت اکسپلورر 9 نصب کرده باشید این مشکل بروز میکنه
من خودم تست نکردم
آیا اینترنت اکسپلورر 9 دارید؟
از ک اینطوری شده؟ آیا جدیدا نرم افزاری روی سیستم نصب کردید که قبل از نصب اون این مشکل نبوده؟

نه اکسپلورر 7 دارم!
نرم افزاریم قبلش نصب نکردم!

چه کنیم!؟

Golbarg01
25-11-2010, 13:52
این ارور به این معنیه که نرم افزار یاهو مسنجر برای وصل شدن به سرور مشکل داره
از کنترل پنل نرم افزار فعلی رو پاک کنید و سپس ورژن 10.0.0.1270 رو نصب کنید تا مشکلتون رفع بشه

Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی ورژن یاهو مسنجر در وصل شدن به سرور تاثیر داره؟!
آخه تازگی اینجوری شده.

Ship Storm
25-11-2010, 16:58
نه اکسپلورر 7 دارم!
نرم افزاریم قبلش نصب نکردم!

چه کنیم!؟

مشکل فقط از نرم افزار نمیتونه باشه گاهی هم خود ISP ها دچار تداخل میشن که باعث بروز همچین مشکلی میشه
اگه تا چند روز پیش درست بوده و الان خراب شده system restore کنید

یعنی ورژن یاهو مسنجر در وصل شدن به سرور تاثیر داره؟!
آخه تازگی اینجوری شده.

بله ورژن های قدیمی کم کم از تحت پوشش یاهو در میان

Ahravan
26-11-2010, 12:37
معمولا در ابتدای کار با یاهو مسنجر فایر وال ویندوز سوالی مبنی بر بلوک یا انبلوک کردن برنامه ی در حال اجرا (که درخواست برنامه ی یاهو برای استفاده از اینترنت رو چک میکنه) رو میپرسه،در اینجا باید گزینه انبلوک را تایید کنید و ...

در بعضی انتی ویروس ها چون کسپراسکی لیستی وجود داره که تمام برنامه ها در اون لیست میشن و انجاست که باید سطح دسترسی برنامه رو کنترل کنید و اجازه ی دسترسی به ارسال و دریافت اطلاعات از اینترنت رو بهش بدید.

rezaete
26-11-2010, 22:59
نرم افزارهای مربوط به مسنجر رو کجا باید درخواست بدم ؟ پی ام سندر میخوام

mili_k
26-11-2010, 23:24

pidgin portable (نسخه ی نصب شدنی ش مشکل داره!)

به نظرم pidgin portable کارش عالیه، من که احتمالاً دیگه هیچ وقت سمت یاهو مسنجر نرم!

دانلود :

ask_bl
27-11-2010, 08:52

در خواست نرم افزار

Golbarg01
30-11-2010, 16:11
چطوری می تونیم ایدیمونو بذاریم تو یک چت روم خاص بمونه؟
منظورم اینه که log out هم که کردیم ایدیمون تو لیست ایدیهای قابل مشاهده در اون چت روم باقی مونده باشه و البته زمان باقی موندنش رو هم اگر بتونیم تعیین کنیم که چه بهتر یا مثلا تا زمانی که دوباره وارد یک چت روم دیگه شدیم ایدیمون تو چت روم قبلی بمونه!

samanajan
03-12-2010, 18:35
با سلام

من یاهو مسنجر ورژن 8.1.0.24 دارم

وقتی می خواهم با کسی از طریق voice صحبت کنم نمیشه و دکه voice غیر فعال است./

باید چه کا رکنم.

با تشکر

Ship Storm
03-12-2010, 19:46
با سلام

من یاهو مسنجر ورژن 8.1.0.24 دارم

وقتی می خواهم با کسی از طریق voice صحبت کنم نمیشه و دکه voice غیر فعال است./

باید چه کا رکنم.

با تشکر

سلام
یاهو خیلی وقته تو ایران اینطوره (مربوط میشه به سال گذشته-16ماه پیش)
شما از طریق کنفرانس میتونید این امکان رو فعال کنید و یا از وی || پی//ان استفاده کنید
موفق باشید

nvb007
06-12-2010, 12:01
میخوام بدون این که به کسی پیغام بدم ، بدونم توی لیستش هستم یا نه

ممنون میشم راهنمائی کنید

Ghaioom
06-12-2010, 12:24
میخوام بدون این که به کسی پیغام بدم ، بدونم توی لیستش هستم یا نه

ممنون میشم راهنمائی کنید

na_6006
07-12-2010, 09:28
سلام
من مدتيه يه مشكل تو attach كردن فايل در ايميل ياهو پيدا كردم يعني هيچ فايلي attach نميشه.ايميلم حالت كلاسيك هست ولي فقط با كامپيوتر خودم اين مشكل وجود داره با كامپيوترهاي ديگه ميتونم انجام بدم.يكي گفت حالت ايميل رو از كلاسيك تغيير بدم كه من فعلا اين كارو نكردم چون حالت كلاسيك ياهو رو بيشتر دوست دارم ولي سوالم اينه كه چرا با همين حالت كلاسيك با كامپيوترهاي ديگه ميتونم فايل attach كنم ولي با كامپيوتر خودم نمي تونم.لطفا هر كي ميدونه من رو راهنمايي كنه

ba maram
07-12-2010, 19:50
دوستان من جدیدا هر کی میل میده برام یه مشت نوشته میاد...
مشکل هم از محتوا نیست...نمیدونم چی شده! شاید -- شدم:31:
اینم عکسش...
چی کار کنم؟؟؟

Ship Storm
07-12-2010, 22:14
سلام
من مدتيه يه مشكل تو attach كردن فايل در ايميل ياهو پيدا كردم يعني هيچ فايلي attach نميشه.ايميلم حالت كلاسيك هست ولي فقط با كامپيوتر خودم اين مشكل وجود داره با كامپيوترهاي ديگه ميتونم انجام بدم.يكي گفت حالت ايميل رو از كلاسيك تغيير بدم كه من فعلا اين كارو نكردم چون حالت كلاسيك ياهو رو بيشتر دوست دارم ولي سوالم اينه كه چرا با همين حالت كلاسيك با كامپيوترهاي ديگه ميتونم فايل attach كنم ولي با كامپيوتر خودم نمي تونم.لطفا هر كي ميدونه من رو راهنمايي كنه

گاهی اوقات یاهو یک add ins داره که باید نصب بشه برای atach کردن فایل ها , آیا تا بحال با اون روبرو شدید و اقدام به نصبش کردید؟ اگه اقدام به نصبش نکردید یکبار به حالت جدید یاهو تغییر مد بدید و دکمه atach رو بزنید تا این add ins نصب بشه و مجدد اگه خوشتون نیومد از مد جدید برگردید به حالت کلاسیک

na_6006
08-12-2010, 00:02
گاهی اوقات یاهو یک add ins داره که باید نصب بشه برای atach کردن فایل ها , آیا تا بحال با اون روبرو شدید و اقدام به نصبش کردید؟ اگه اقدام به نصبش نکردید یکبار به حالت جدید یاهو تغییر مد بدید و دکمه atach رو بزنید تا این add ins نصب بشه و مجدد اگه خوشتون نیومد از مد جدید برگردید به حالت کلاسیک

یه بار به حالت جدید تغییر دادم و یه فایل رو attach کرد حدود 300 کیلو البته این add-in که شما گفتید رو من ندیدم ولی وقتی دوباره به حالت کلاسیک برگشتم بازم نشد یه روز دیگه هم دوباره میخواستم یه فایل 2 مگا attach کنم که حالت جدید تغییر دادم ولی نشد.نمیدونم باید چی کار کنم.

Variable
08-12-2010, 05:49
سلام . من نمی تونم با ای دی خودم وارد یاهو مسنجر بشم . ولی به راحتی از طریق بروزر می تونم نجام بدم . مشکل از کجا ست؟

Variable
08-12-2010, 05:51
سلام .
یه جا یه خوندم .برنامه یا پلاگینی هست که از طریق یا هم مسنجر . نشون می ده که دوستاتون تو چه ساعاتی انلاین شدن و یا چه کاری کردن ؟ کسی می دونه جریان چیه ؟

nvb007
08-12-2010, 12:51

این رو که باید حتما" به طرف پیغام بدیم تا بفهمیم

بدون پیغام دادن نمیشه ؟

Ship Storm
08-12-2010, 15:18
یه بار به حالت جدید تغییر دادم و یه فایل رو attach کرد حدود 300 کیلو البته این add-in که شما گفتید رو من ندیدم ولی وقتی دوباره به حالت کلاسیک برگشتم بازم نشد یه روز دیگه هم دوباره میخواستم یه فایل 2 مگا attach کنم که حالت جدید تغییر دادم ولی نشد.نمیدونم باید چی کار کنم.

300 کیلوبایت فایلی هست که دانلود شده
شما باید اون فایل دبل کلیک کنید روش و نصب کنید روی سیستم و در این مرحله بصورت آنلاین شروع به نصب پلاگین مورد نظر میکنه که حجم بالاتری داره

shazdee
08-12-2010, 21:50
na nemidonam man ke nashnidam doste aziz

SASANcie
09-12-2010, 18:07
پیجین یک نرم افزار اینترنت برای چت کردن است که به شما اجازه میدهد به طور همزمان با چندین آی دی از چندین سرویس دهنده چت وارد شوید و به گپ و گفتگو بپردازید. این نرم افزار چت همزمان با چند آی دی در چند سرویس دهنده چت مجزا همچنین قابلیت اتصال به اتاق های گفتگوی یاهو را نیز دارد. pidgin همچنین قابلیت های بسیار زیاد تمامی مسنجر ها را همزمان با هم دارد. برای مثال شما می توانید برای دوستان خود در هر سرویسی فایل ارسال کنید , پیغام آفلاین بگذارید, عکس آواتار خودتان را تغییر دهید یا برای دوستتان شکلک ارسال کنید و یا پیغام همگانی ارسال کنید. همچنین این نرم افزار قدرتمند قابل نصب بر روی تمامی سیستم عامل های مایکروسافت را دارد. نرم افزار پیجین قابلیت تغییر تم دارد و همچنین به دلیل کدباز بودن نرم افزار پلاگین های بسیاری برای نصب روی این نرم افزار موجود است. ایننرم افزار مسنجر قابلیت اتصال به شبکه های چت زیر را دارد. امیدواریم از دانلود رایگان این نرم افزار چت رایگان لذت ببرید.

سرویس دهنده هایی که pidgin 2.6.4 از آنها پشتیبانی میکند

AIM

Bonjour

Gadu-Gadu

Google Talk

Groupwise

IRC

MSN

MySpaceIM

QQ

SILC

SIMPLE

IBM Lotus Sametime

XMPP

Yahoo!

Zephyr

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL]
دانلود رایگان نرم افزار چت پیجین(حجم : ۱۴٫۵ مگابایت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک کمکی(راپیدشیر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رمز عبور فایل :

air_damned
11-12-2010, 09:04
سلام دوستان

من تو یاهو وقتی می نویسم نوشته هام تو صفحه دیده نمیشه برای طرف مقابل هم نمی تونم ببینم...؟

مشکل از کجا هست...؟
افا ما هم چند روزه مثل اين دوستمون اين مشكل را پيدا كردم ياهو را حذف كردم اخرين ورژن را دريافت و نصب كردم و با ورژن قبل هم تست كردم يوزر اكانت را فعال و غيرفعال كردم با يك ايدي ديگه لاگين كردم سيستم عامل ويستا و چند روز اين مشكل بوجود اومده اگر از طريق وب مسنجر كانكت بشم مشكلي نيست ولي در خود برنامه مسنجر اينطوره جالب اينكه پيام به طرف ميرسه ولي من كه تايپ ميكنم قبل لز send كردن ديده ميشه ولي بعداز send كردن ديگه پيام ديده نميشه يا افلاين ها و يا پيامي كه شخص مقابل ميفرسته اصلا ديده نميشه
ممنون

mili_k
11-12-2010, 13:05
سلام دوستان

من تو یاهو وقتی می نویسم نوشته هام تو صفحه دیده نمیشه برای طرف مقابل هم نمی تونم ببینم...؟

مشکل از کجا هست...؟
افا ما هم چند روزه مثل اين دوستمون اين مشكل را پيدا كردم ياهو را حذف كردم اخرين ورژن را دريافت و نصب كردم و با ورژن قبل هم تست كردم يوزر اكانت را فعال و غيرفعال كردم با يك ايدي ديگه لاگين كردم سيستم عامل ويستا و چند روز اين مشكل بوجود اومده اگر از طريق وب مسنجر كانكت بشم مشكلي نيست ولي در خود برنامه مسنجر اينطوره جالب اينكه پيام به طرف ميرسه ولي من كه تايپ ميكنم قبل لز send كردن ديده ميشه ولي بعداز send كردن ديگه پيام ديده نميشه يا افلاين ها و يا پيامي كه شخص مقابل ميفرسته اصلا ديده نميشه
ممنون

راه حل این مشکل :
ابتدا به منوی start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید. یا تو run عبارت cmd رو وارد کنید
حال بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید).
اکنون در پنجره command prompt ابتدا دستور زیر را وارد کرده و enter بزنید:

کد:
Regsvr32 jscript.dll
سپس دستور زیر را وارد نموده و enter بزنید:

کد:
Regsvr32 vbscript.dll
مشکل با انجام این کار حل خواهد شد.

دقت کنید که در صورتی که مشکل حل نشد، دو دستور زیر را نیز در محیط cmd وارد کنید:
کد:
Regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll

در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، آخرین نسخه java runtime environment را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود نموده و نصب کنید. سپس دستورات فوق را مجدداً وارد کنید

با تشکر از : VAHID216 ، از فوروم مجید آنلاین

air_damned
11-12-2010, 14:08
راه حل این مشکل :
ابتدا به منوی start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید. یا تو run عبارت cmd رو وارد کنید
حال بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید).

کد:
Regsvr32 jscript.dll

کد:
Regsvr32 vbscript.dll

کد:
Regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll

در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، آخرین نسخه java runtime environment را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود نموده و نصب کنید. سپس دستورات فوق را مجدداً وارد کنید

دوست من اخرین ورژن برنامه java runtime environment برای ویندوز 7 میزارید ؟؟

mili_k
11-12-2010, 14:21
دوست من اخرین ورژن برنامه java runtime environment برای ویندوز 7 میزارید ؟؟

آفلاین ش رو دانلود کن.

air_damned
11-12-2010, 16:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآفلاین ش رو دانلود کن.
دانلود نمیشه دوست من در ضمن من این برنماه رو از سایت های دیگه گرفته بودم و امتحان کردم . و مشکلم حل نشد..

شهنام89
11-12-2010, 16:51
سلام
رو سون 32بیتی نمی تونم یاهو مسنجر10 نصب کنم!
پیغام مبنی بر نیاز یه کامپوننت به نام Yimage.dll میده! آخه چرا؟
قبلش مسنجر9 داشتم مشکلی نبود فقط شکلکهارو نشون نمی داد!
الان ورژن 9 نصب نمیشه!

Alireza-Khan
11-12-2010, 17:47
من بعضي وقتا كه با وي - پي - ان ميام ، ياهوم هنگ ميكنه ! چرا ؟

Ship Storm
11-12-2010, 19:16
من بعضي وقتا كه با وي - پي - ان ميام ، ياهوم هنگ ميكنه ! چرا ؟

معمولا وقتی وی / پی || ان رو کانکت و دیسکانکت میکنید یاهو مسنجر یکبار sign out و مجدد sign in میشه و این هنگ از اونجا ناشی میشه
البته بعد از مدت زمان کمی از هنگ در میاد که اگه برای شما هم اینطوریه چیز عادی ای هست و اگر اینطور نیست باید بیشتر برسی بشه که علل بروز این مشکل چیه

mh.attari
11-12-2010, 19:23
کسی بالاخره نفهمید چطوری میشه تاریخ تولد رو عوض کرد من که هیچ راهی پیدا نکردم

Ship Storm
11-12-2010, 20:10
کسی بالاخره نفهمید چطوری میشه تاریخ تولد رو عوض کرد من که هیچ راهی پیدا نکردم

من چند سال گذشته با یاهو در این زمینه مکاتبه داشتم و در جواب گفت تاریخ تولد رو امکان عوض کردنش نیست چون جزء اطلاعات پایه فرد محسوب میشه و دیگه ثبت شده
حالا جدیدا دوباره قصد دارم در این زمینه یکبار دیگه با یاهو در تماس باشم ببینم چطور میشه چون خود من هم تاریخ تولد آی دی رو اشتباه زدم

AFSORDEH
11-12-2010, 20:46
:41:

قسمت بالايي صفحه ي مربوط به چت به شكلي دراومده كه قسمت بالايي اون كاملا خالي است و متني كه تايپ مي كنم و ميفرستم در قسمت بالايي نمايش داده نمي شود و همينطور ميتهايي كه شخص مقابل ارسال مي كند نيز در آن قسمت سفد رنگ نمايش داده نمي شوند!!!:41:

اين اولين باري نيست كه با چنين مشكلي مواجه شدم.... چندين بار هم ياهو رو حذف و دوباره نصب كردم ولي درست نشد...... ظاهرا بايد ورژن 6 نرم افزار رو نصب كنم!!!:13:

دوستان اگه ممكنه كمك كنن ... اين معلوم نيست چه مرگيش شده :4:

tarantino
13-12-2010, 15:27
من هم از ديروز مثل ساير دوستان مشكل پيدا كردم و صفحه صفيد بدون متن ارسالي نشون داده ميشه..
كارهاي زير رو هم انجام دادم:

نصب مجدد java runtime آخرين نسخه
رجيستر كردن مجدد فايلهاي:
jscript.dll
vbscript.dll
msxml3.dll
scrrun.dll
حذف اينترنت اكسپلور و نصب مجدد اون
نصب نسخه هاي مختلف ياهو مسنجر
نصب آخرين بروزرساني هاي ويندوز(ويندوز من xp هستش)
آنتي ويروسم هم nod و آپديت است
همچنين موارد نيز را نيز طبق راهنمايي سايت ياهو انجام دادم:
نصب فلش پلير اينترنت اكسپلورر
تغيير تنظيمات امنيتي اينترنت اكسپلور
نصب آخرين اسكريپت هاي ويندوز از سايت مايكروسافت

ولي مشكل هنوز پابرجاست!

Ship Storm
14-12-2010, 15:56
من هم از ديروز مثل ساير دوستان مشكل پيدا كردم و صفحه صفيد بدون متن ارسالي نشون داده ميشه..

jscript.dll
vbscript.dll
msxml3.dll
scrrun.dll

ولي مشكل هنوز پابرجاست!

یک احتمال میگه از ISP ای هست که ازش اینترنت میگیرید و کانکت میشید
اگه از دیروز این اتفاق افتاده شما از System Restore استفاده کنید و برگردونید سیستم رو به چند روز قبل که این مشکل وجود نداشته
اگه با این روش مشکل برطرف نشد احتمال داره سیستم عامل دچار مشکل شده باشه

AFSORDEH
14-12-2010, 20:11
................

pooriya_hp
14-12-2010, 20:23
پیجین یک نرم افزار اینترنت برای چت کردن است که به شما اجازه میدهد به طور همزمان با چندین آی دی از چندین سرویس دهنده چت وارد شوید و به گپ و گفتگو بپردازید. این نرم افزار چت همزمان با چند آی دی در چند سرویس دهنده چت مجزا همچنین قابلیت اتصال به اتاق های گفتگوی یاهو را نیز دارد. pidgin همچنین قابلیت های بسیار زیاد تمامی مسنجر ها را همزمان با هم دارد. برای مثال شما می توانید برای دوستان خود در هر سرویسی فایل ارسال کنید , پیغام آفلاین بگذارید, عکس آواتار خودتان را تغییر دهید یا برای دوستتان شکلک ارسال کنید و یا پیغام همگانی ارسال کنید. همچنین این نرم افزار قدرتمند قابل نصب بر روی تمامی سیستم عامل های مایکروسافت را دارد. نرم افزار پیجین قابلیت تغییر تم دارد و همچنین به دلیل کدباز بودن نرم افزار پلاگین های بسیاری برای نصب روی این نرم افزار موجود است. ایننرم افزار مسنجر قابلیت اتصال به شبکه های چت زیر را دارد. امیدواریم از دانلود رایگان این نرم افزار چت رایگان لذت ببرید.

سرویس دهنده هایی که pidgin 2.6.4 از آنها پشتیبانی میکند

AIM

Bonjour

Gadu-Gadu

Google Talk

Groupwise

IRC

MSN

MySpaceIM

QQ

SILC

SIMPLE

IBM Lotus Sametime

XMPP

Yahoo!

Zephyr
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL]
دانلود رایگان نرم افزار چت پیجین(حجم : ۱۴٫۵ مگابایت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک کمکی(راپیدشیر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رمز عبور فایل :
اگه از ویندوز استفاده می کنید این برنامه پیشنهاد نمیشه ......
اما اگه از لینوکس استفاده می کنید این برنامه مناسب هست .....
در ابونتو که سیستم voice & video call در Yahoo فعال نیست ......

موفق باشید

Amir Varasteh
17-12-2010, 00:25

jscript.dll
vbscript.dll
msxml3.dll
scrrun.dll

ولي مشكل هنوز پابرجاست!
آقا این مشکل برای منم هست و هنوز حل نشده!!

Facon_Archi
17-12-2010, 00:56
با مسنجر چند مگابایت فایل میشه منتقل کرد؟!!

Ship Storm
17-12-2010, 08:06
با مسنجر چند مگابایت فایل میشه منتقل کرد؟!!

2GB رو میشه منتقل کرد ولی با اینترنتی که تو ایران وجود داره وسط کار مشکل براش پیش میاد و ارسال بدلیل بروز مشکل متوقف میشه

ebicross
17-12-2010, 17:26
مشکل یاهو دقیقا از java Runtime هستش و قبل از اجرای یاهو ضمن اینکه آخرین ورژن Java باید نصب باشه؛ شما باید تمام برنامه هایی که جاوا استفاده میکنند رو خارج کنید.
حتی internet Explorer یک Addon جاوا داره که Disable کنید.
برنامه هایی مثل Your Free*dom و غیره که کاملا تحت جاوا هستند به کل تداخل دارند.
این مشکل با ایتفاده از IE9 حادتر هم میشه.
حالا مشکل رو باید یا یاهو حل کنه؛ یا مایکروسافت و یا Sun و ما منتظریم...

تمام راه حلهایی که دوستان گفتند هم مقطعی مشکل رو حل میکنه.
بهترین کار اینه که اول یاهو رو باز و کانکت کنید و بعدش Internet Explorer رو باز کنید.
همچنین Java Runtime حتما به روز باشه.

Java Runtime (LAST) Download

Amir Varasteh
17-12-2010, 21:59
ممنون ebicross اما مشکل هنوز پابرجاست.

باید شرکت Oracle و Yahoo مشکلو حل کنن.

بقیه ی دوستان هم اگه لینوکسی ان با Pidgin Messenger آشنایی دارن.

کسانی هم که ندارن از لینک زیر دانلود کنن و موقتا ازش استفاده کنن تا مشکل حل شه:

Golbarg01
19-12-2010, 19:03
دوستان چند وقته که وقتی میخوام با هر کدوم از ایدیهام وارد چت روم بشم پیغام This request was refused میاد و نمی تونم وارد روم بشم.
گاهی هم پیغام Signing in to Chat took longer that expected.Please try again later. میاد.
چیکار کنم برای رفع مشکل؟

asklt
19-12-2010, 20:26
ببخشید این فاینال هست ؟؟

Ship Storm
19-12-2010, 21:13
دوستان چند وقته که وقتی میخوام با هر کدوم از ایدیهام وارد چت روم بشم پیغام This request was refused میاد و نمی تونم وارد روم بشم.
گاهی هم پیغام Signing in to Chat took longer that expected.Please try again later. میاد.
چیکار کنم برای رفع مشکل؟

از قانونی بودن سن خودتون تو اطلاعات وارد شده در یاهو مسنجر مطمئن هستید؟
این مشکل گاها برای سرورهای یاهو پیش میاد که البته با تعویض نسخه یاهو مسنجر هم حل نمیشه
پیشنهاد میشه از یاهو مسنجر 10 و 11 استفاده کنید
همچین سرعت اینترنت شما و IP شما هم بر این مشکل میتونه تاثیر گذر باشه ( از وی || پی // ان استفاده کنید و یا اتصال خودتون رو به شبکه اینترنت با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی دیگری تست کنید)

reza.0000
21-12-2010, 21:13
چندین روزه نمیتونم برم تو چت روم اسیا .

ایا شما هم این مشکلو با یاهو مسنجر دارید؟

لطفا راهنمایی کنید.

ویندوز عوض کنم؟

ویروسی شدم یعنی؟

solo8
21-12-2010, 21:56
سلام دوستان
چندین روزه(2 هفته) که نمیتونم تو یاهو لاگین شم.یعنی اروری میده که میگه یوزر پس مشکل داره و من با چندین یوزر و پس امتحان کردم ولی نمیشه و مطمئنم که یوزر پسم درسته.
از یاه مسنجر 10 تا 7 به ترتیب از بالا به پایین تست کردم نشده.اینم عکس ارور تو یاهو 7:

تو یاهو 10 هم ارور میداد که باید ترابل شات میکردی.در هر صورت نمیتونم کانکت شم.
از تو سایت خود یاهو هو نمیتومن نمیدونم چرا.تو قسمت مسنجر که میرم صفحه لود نمیشه!!!!!
مشکل سرعت اینترنت هم ندارم( 512 KbPS).
ممنون میشم جوابمو بدین...

Amir Varasteh
21-12-2010, 22:14
سلام دوستان
چندین روزه(2 هفته) که نمیتونم تو یاهو لاگین شم.یعنی اروری میده که میگه یوزر پس مشکل داره و من با چندین یوزر و پس امتحان کردم ولی نمیشه و مطمئنم که یوزر پسم درسته.
از یاه مسنجر 10 تا 7 به ترتیب از بالا به پایین تست کردم نشده.اینم عکس ارور تو یاهو 7:

تو یاهو 10 هم ارور میداد که باید ترابل شات میکردی.در هر صورت نمیتونم کانکت شم.
از تو سایت خود یاهو هو نمیتومن نمیدونم چرا.تو قسمت مسنجر که میرم صفحه لود نمیشه!!!!!
مشکل سرعت اینترنت هم ندارم( 512 KbPS).
ممنون میشم جوابمو بدین...
سلام.

شما کوکیهات رو Remove کن.

ممکن هم هست که از ISP باشه.

solo8
22-12-2010, 14:50
سلام.

شما کوکیهات رو Remove کن.

ممکن هم هست که از ISP باشه.
از تو IE پاک کنم کوکی هارو؟
اگه از ISP باشه تکلیف چیه؟
فک نکنم.من از مخابرات ADSL دارم و بقیه دوستامم همینطور ولی اونا مشکل ندارن!

Ship Storm
22-12-2010, 20:14
چندین روزه نمیتونم برم تو چت روم اسیا .

ایا شما هم این مشکلو با یاهو مسنجر دارید؟

لطفا راهنمایی کنید.

ویندوز عوض کنم؟

ویروسی شدم یعنی؟

نخیر مشکلی نیست
مشکل ممکنه از ISP شما باشه

mahyarSAMSUNG
22-12-2010, 21:47
هرموقع وصل میشه به یاهو این پیام میاد چکار کنم این پیام پدر پدر پدر سوخته نیاد .

sahar-hd
23-12-2010, 10:55
برنامه ای هست که بشه واقعا وبکم دیگران دید میخام واسه رفیقم چک کنم
یه خورده بهش شک کردم
کمک کنید

Ship Storm
23-12-2010, 13:55
هرموقع وصل میشه به یاهو این پیام میاد چکار کنم این پیام پدر پدر پدر سوخته نیاد .

این برای پلاگین هایی هست که روی یاهو میخواد آپدیت بشه ولی چون ایران تو تحریم به سر میبره این قسمت غیر فعاله و تا زمانی که روی پلاگین ها کلیک نکنید این قسمت نباید بیاد
اگر ورژن 10 دارید پاک کنید و ورژن قدیمی تر رو نصب کنید احتمال میره از این مورد باشه ولی خیلی کم پیش میاد این مورد
یکسری پورت هایی هم بسته شده از سمت مخابرات که یکی از اون ها همینه و + ویس و وبکم و...

برنامه ای هست که بشه واقعا وبکم دیگران دید میخام واسه رفیقم چک کنم
یه خورده بهش شک کردم
کمک کنید

ورژن های یاهو وقتی بروز و جدید میشن معمولا این ضعف ها برطرف میشن که محیط امنی رو بتونن برای کاربر درست کنن و بعید میدونم مثل سابق نرم افزاری گیر باید که کار کنه

Golbarg01
24-12-2010, 18:12
از قانونی بودن سن خودتون تو اطلاعات وارد شده در یاهو مسنجر مطمئن هستید؟
این مشکل گاها برای سرورهای یاهو پیش میاد که البته با تعویض نسخه یاهو مسنجر هم حل نمیشه
پیشنهاد میشه از یاهو مسنجر 10 و 11 استفاده کنید
همچین سرعت اینترنت شما و IP شما هم بر این مشکل میتونه تاثیر گذر باشه ( از وی || پی // ان استفاده کنید و یا اتصال خودتون رو به شبکه اینترنت با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی دیگری تست کنید)

سن قانونی باید چقدر باشه؟

Facon_Archi
24-12-2010, 18:45
18 به بالا دیگه

Golbarg01
24-12-2010, 21:08
چرا تو یاهو سال تولد رو نمیشه تغییر داد؟
هر کار کردم نشد یعنی اصلا همچین گزینه ای وجود نداره!
یعنی روز و ماه تولد رو میشه عوض کرد ولی سال تولد رو نه!!

Ship Storm
25-12-2010, 23:38
چرا تو یاهو سال تولد رو نمیشه تغییر داد؟
هر کار کردم نشد یعنی اصلا همچین گزینه ای وجود نداره!
یعنی روز و ماه تولد رو میشه عوض کرد ولی سال تولد رو نه!!

من شخصا یکبار با یاهو در مکاتبه بودم سر این موضوع که به ما گفت مشخصاتی مثل تاریخ تولد رو تغییر نمیشه داد چون جز اطلاعات پایه محسوب میشه ولی شما میگید ماه و روزش رو میشه تغییر داد بازم جالبه چون اون زمان که من برسی میکردم این مورد هم امکان پذیر نبود

--
ویرایش :

الان که گفتگو کردیم با دوستان , میگن یاهو امکان ویرایش تاریخ تولد رو قرار داده

mh.attari
25-12-2010, 23:53
نه ماه و روز رو نمیشه

ask_bl
26-12-2010, 00:06
قابلیت تغییر سال ،ماه و روز هست :

Ship Storm
26-12-2010, 00:14
شما از یاهو مسنجر وارد منوی Messenger و سپس My Acount Info و در این بخش پسورد خودتون رو وارد کنید و Enter بزنید و در صفحه ای که باز میشه روی Edit profile details بزنید تا وارد بخش ویرایش مشخصات خود بشید, در اولین بخش این صفحه روی دکمه Edit کلیک کنید و مشخصات رو تغییر بدید .
موفق باشید

kakolak90
26-12-2010, 14:16
مشکل عدم نمایش پیام در یاهو دارم چطوری رفعش کنم

Golbarg01
26-12-2010, 14:40
قابلیت تغییر سال ،ماه و روز هست :

شما از یاهو مسنجر وارد منوی Messenger و سپس My Acount Info و در این بخش پسورد خودتون رو وارد کنید و Enter بزنید و در صفحه ای که باز میشه روی Edit profile details بزنید تا وارد بخش ویرایش مشخصات خود بشید, در اولین بخش این صفحه روی دکمه Edit کلیک کنید و مشخصات رو تغییر بدید .
موفق باشید

نه سال رو نمیشه تغییر داد.این هم عکسش که می بینید گزینه تغییر سال درش نیست:

نمی دونم اون عکسی که شما گذاشتین چرا این گزینه رو داره!!

mili_k
26-12-2010, 15:42
نه سال رو نمیشه تغییر داد.این هم عکسش که می بینید گزینه تغییر سال درش نیست:

نمی دونم اون عکسی که شما گذاشتین چرا این گزینه رو داره!!

به خاطر اینکه اون آقا رفته تو puls.yahoo.com و پروفایلی که همه میتونن ببین رو تغییر داده و اصلاً داستانش یه چیز دیگه س و یکی از سرویس های یاهو هست ش این سرویس puls.
ولی شما تو قسمت my yahoo خودت هستی و به نظرم نشه تغییرش داد سال تولد رو.

armin_punisher6
26-12-2010, 15:56
سلام از کجا میتونم تاریخ عضویتم تو یاهو رو ببینم؟یعنی بفهمم آی دیم مال چند ساله.

caca_caca888
26-12-2010, 16:07
یه سوال

میشه اسممونو (اونی که تو ادد لیست دوستانمون میاد) رو عوض کنیم؟

Ship Storm
26-12-2010, 17:06
سال رو میشه تغییر داد و من شخصا دیشب سال تولد رو تغییرد ادم

V E S T A
26-12-2010, 17:35
سلام از کجا میتونم تاریخ عضویتم تو یاهو رو ببینم؟یعنی بفهمم آی دیم مال چند ساله.

تو پروفایل میشه دید تاریخ عضویت خودمون رو..وارد Profile قسمت بالای ایمیل تون بشین

میتونید ازین سایت هم پروفایلتون رو ببینید:

بعد از اینکه آی دی رو وارد کردین قسمت view profile رو بزنید.

یه سوال

contact detail رو تغییر بدین

Ctrl + Shift + C

mili_k
26-12-2010, 18:16
سال رو میشه تغییر داد و من شخصا دیشب سال تولد رو تغییرد ادم

اطلاعات تو puls رو تونستی عوض کنی دیگه...؟ وگرنه تاریخ تولدی رو که موقع ساختن یاهو میدی رو که قابل تغییر نیست؛ هست؟!!!

Amir Varasteh
26-12-2010, 18:23
یه سوال

سلام.

بله. وقتی بکی رو Add میکنی از قسمت زیر میشه:

ila
26-12-2010, 21:04
آیا ترفندی هست که ایدی ما توی لیست دیگران بدون اجازه قرار بگیره؟

caca_caca888
26-12-2010, 21:13
تو پروفایل میشه دید تاریخ عضویت خودمون رو..وارد Profile قسمت بالای ایمیل تون بشین

میتونید ازین سایت هم پروفایلتون رو ببینید:

بعد از اینکه آی دی رو وارد کردین قسمت view profile رو بزنید.

contact detail رو تغییر بدین

Ctrl + Shift + C
ممنون
منظورم این بود اسم ما در ادد لیست دیگران رو عوض کنیم.اما فکر نکنم بشه چون تا حالا نشده اسم کسی تو پروفایلم عوض بشه

مگر این که طبق این روش:

سلام.

بله. وقتی بکی رو Add میکنی از قسمت زیر میشه:

از اول اسممونو یه چی دیگه بذارم.پس اگه بخوام اسمم عوض شه باید ادد لیستامو پاک کنم و یه بار دیگه اددشون کنم.راهی نداره که از الان عوض کنم.درسته؟
مگر این که بهشون بگم از طریق نقل و قول اولم ادد لیستام خودشون اسممو عوض کنن:دی میدونم خیلی پیچ وا پیچ شد:دی

اطلاعات تو puls رو تونستی عوض کنی دیگه...؟ وگرنه تاریخ تولدی رو که موقع ساختن یاهو میدی رو که قابل تغییر نیست؛ هست؟!!!
میشه
میدونی چرا؟
هرکی اولش میخواد اکانت بسازه یه چی الکی میزنه که فقط رد شه و به مرحله بعدیش بره...
من خودم تا چند سال پیش تاریخ تولدمو به میلادی نمیدونستم.هنوزم خیلیا نمیدونن.
من تاریخ تولد خیلی جاهارو بعدن عوض کردم از جمله پی سی و یاهو.(بازم یاهو رو مطمئن نیستم!)

V E S T A
26-12-2010, 21:30
ممنون
منظورم این بود اسم ما در ادد لیست دیگران رو عوض کنیم.اما فکر نکنم بشه چون تا حالا نشده اسم کسی تو پروفایلم عوض بشه

من و دوستانم خیلی وقتا با همین روش اسم خودمون رو تو ادلیست همدیگه عوض کردیم :13:

یه پنجره pm باز کنید از هر کسی که میخواین اسمتون رو تو ادلیستش تغییر بدین بعد Cttrl +Shift +C رو بزنید و اسمتون رو تغییر بدین

یا به دوستتون بگین رو اسم شما تو ادلیستش کلیک کنه و تو قسمت cantact detail اسم شما رو تغییر بده.

caca_caca888
26-12-2010, 21:41
من و دوستانم خیلی وقتا با همین روش اسم خودمون رو تو ادلیست همدیگه عوض کردیم :13:

یه پنجره pm باز کنید از هر کسی که میخواین اسمتون رو تو ادلیستش تغییر بدین بعد Cttrl +Shift +C رو بزنید و اسمتون رو تغییر بدین

یا به دوستتون بگین رو اسم شما تو ادلیستش کلیک کنه و تو قسمت cantact detail اسم شما رو تغییر بده.

e

دمت گرم
حالا فهمیدم چی شد

ما که اسمو عوض میکنیم برای طرف یه پیغام میره که باید اکسپتش کنه.
درسته ؟
برای خودم که تو لیست خودم ، خودمو ادد کردم این کارو کردم.یه سوال پرسید که دیکلینش کردم اما بازم عوض شد:دی شاید چون خودم آی دی خودم بود اینطوری شد

خیلی ممنون.خیلی حال دادی

یه سوال دیگه هم هست.
چطوری و از کجا اسم حالت پیش فرضمونو عوض کنیم؟ که دیگه هی نریم تغییرش بدیم

بازم ممنون:11:

V E S T A
26-12-2010, 21:46
بله یه پیغام میاد که باید Acc کنه طرف مقابلتون

منظورتون از اطلالعات پیش فرض همون اسم خودتون هست که از اول وارد کردین ؟

برای تغییر اون باید وارد پروفایل خودتون شین و اسمتون رو ادیت کنید

armin_punisher6
27-12-2010, 13:10
چطوری میتونم ظاهر میلمو از کلاسیک تغییر بدم؟

Ghaioom
27-12-2010, 13:32
در سمت راست بالاتر فک کنم باشه. نوشته try new yahoo mail

ask_bl
27-12-2010, 13:37
البته اینجا محل پرسیدن این سوال نیست
اما به لینک زیر برین و Try It Now رو بزنین :

V E S T A
27-12-2010, 13:46
ازین جا هم میشه:

ReziOnline
28-12-2010, 09:18
آیدی های زیادی در لیست یاهو مسنجر من قرار دارند که معمولا آنلاین نمیشن. بهترین و سریع ترین روش حذف آیدی های مورد نظر چیه؟
حذف آیدی از داخل نرم افزار یاهو مسنجر با اررور همراهه و یا آیدی های حذف شده به Adress Book منتقل میشن و یا بعد از لوگین مجدد مشاهده میشه که تمامی آیدی های حذف شده دوباره در لیست قرار دارند! لطفا یک راه خوب پیشنهاد بدید که با یک بار حذف، برای همیشه حذف بشن. متشکرم

Ghaioom
28-12-2010, 16:03
آیدی های زیادی در لیست یاهو مسنجر من قرار دارند که معمولا آنلاین نمیشن. بهترین و سریع ترین روش حذف آیدی های مورد نظر چیه؟
حذف آیدی از داخل نرم افزار یاهو مسنجر با اررور همراهه و یا آیدی های حذف شده به Adress Book منتقل میشن و یا بعد از لوگین مجدد مشاهده میشه که تمامی آیدی های حذف شده دوباره در لیست قرار دارند! لطفا یک راه خوب پیشنهاد بدید که با یک بار حذف، برای همیشه حذف بشن. متشکرم
وقتی که حذف میکنی تیک delete from address book, too رو هم بزار.

ReziOnline
28-12-2010, 16:24
وقتی که حذف میکنی تیک delete from address book, too رو هم بزار.
بله، من این کار رو هم انجام میدادم. اما تاثیر نداشت. شاید بخاطر زیاد بودن تعداد آیدی ها باشه...

kaivanika
29-12-2010, 14:34
میشه بگید از سایت خود یاهو چطور میشه آخرین نسخه رو دانلود کرد ؟ مشخوام از سایت خودش بگیرم

Gamemaster
29-12-2010, 16:06
نميشه بخاطر تحريم
بايد از سايتاي كمكي بگيري

kaivanika
29-12-2010, 18:31
خب آخرین نسخه فاینال رو میشه بزارید ؟

ila
29-12-2010, 21:51

نیست؟ بگید دیگه

Amir Varasteh
29-12-2010, 22:30
اینجا رو ببین:

نمیدونم جواب میده یا نه.

ila
30-12-2010, 12:43
این میگه که چه طوری کسی رو ما توی ادد لیستمون داشته باشیم بدون اجازه اون
من بر عکس اینو میخوام
یعنی آیدی من توی لیست یاهومسنجر اون قرار بگیره بدون اینکه من ادد کنم متوجه؟

Amir Varasteh
30-12-2010, 15:58
این میگه که چه طوری کسی رو ما توی ادد لیستمون داشته باشیم بدون اجازه اون
من بر عکس اینو میخوام
یعنی آیدی من توی لیست یاهومسنجر اون قرار بگیره بدون اینکه من ادد کنم متوجه؟
آهان. نمیدونم.

sama_65
31-12-2010, 08:24
راه حل این مشکل :

کد:
Regsvr32 jscript.dll

کد:
Regsvr32 vbscript.dll

کد:
Regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll

ميشه طريقه نصب جاوا رو توضيح بدين !؟ :13:

ask_bl
31-12-2010, 09:14
ميشه طريقه نصب جاوا رو توضيح بدين !؟ :13:
از لینک زیر دانلود کنین :

Golbarg01
31-12-2010, 12:38
به خاطر اینکه اون آقا رفته تو puls.yahoo.com و پروفایلی که همه میتونن ببین رو تغییر داده و اصلاً داستانش یه چیز دیگه س و یکی از سرویس های یاهو هست ش این سرویس puls.

ولی من به غیر از صفحه my yahoo از طریق آدرس puls.yahoo.com هم وارد شدم ولی بازم نتونستن سال تولد رو تغییر بدم!:41:

drweblog
31-12-2010, 13:49
راه حل این مشکل :

کد:
Regsvr32 jscript.dll

کد:
Regsvr32 vbscript.dll

کد:
Regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll

سلام دوست من
اگر امکان دارد یه خورده ساده تر اینو توضیح بدبد تا ما هم متوجه بشیم.
در ضمن این و هم یه تو ضیح بدید

متشکرم

arash66_2m
31-12-2010, 15:19
بحث های مربوط به ایمیل یاهو کجاس ؟ یا همین جا مطرح کنم ؟
این که مثلا از facebook ایمیل که میاد به من بره تو فولدری که به اسم facebook باز کردم !
هر کاری می کنم نمیره ! نه اینکه move کنم ها ! این که ایمیل خواست بیاد مستقیم بره تو فولدر facebook
!

mili_k
31-12-2010, 15:22
راه حل 100% رفع مشکل سفید بودن صفحه چت یاهو

این مشکل به خاطر وجود یک بد افزار به وجود میاد که با آنتی ویروس های موجود در بیشتر موارد که دیدم قابل شناسایی نیست و تنها راه حل این مشکل دانلود و نصب نرم افزار Malware Bytes می باشد

دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود و نصب حتماً آپدیتش کنید و بعد با این برنامه سیستم خودتون رو quick scan کنید و بعد از پایان اسکن، حتماً سیستم رو ریستارت کنید

بعد از انجام این کارها می بینید که دیگه مشکلی به نام سفید بودن صفحه چت وجود نخواهد داشت!

*نکته: برنامه malware bytes به مدت 30 روز به صورت Trial (تمام امکاناتش توی ورژن Trial وجود داره) هست و تا 30 روز برای کار با این نرم افزار نیاز به کرک و ... ندارین و میتونین با همین لینکی که برای دانلود گذاشتم از شر این مشکل لعنتی راحت بشین.

لطفاً اگر جایی کپی می کنید منبع یادتون نره و دوستانی که مشکلشون با این روش رفع میشه همین جا اعلام کنن.

david toomy
31-12-2010, 15:54
با سلام
من تازه کارم و هر چی هم دنبال برنامه yahoo messenger aarchive decoder گشتم نتونستم نسخه ی کرک شدشو پیدا کنم:41:
میدونم تو این تاپیک هست ولی پیداش نکردم
کسی هست که بتونه لینک دانلود با کرکشو بگه؟

یا حداقل ادرس فروم رو بده برم پیداش کنم
ممنون

ila
31-12-2010, 16:26
چرا توی نسخه جدید آرشیو چت ها تیکه تیکه هست..یعنی وقتی با یکی چت میکنی همه رو توی یه صفحه نشون نمیده..نصفه اش یه قسمته..نصفش یه قسمت دیگه..راهی هست که کامل بشه

V E S T A
31-12-2010, 16:59
بحث های مربوط به ایمیل یاهو کجاس ؟ یا همین جا مطرح کنم ؟
این که مثلا از facebook ایمیل که میاد به من بره تو فولدری که به اسم facebook باز کردم !
هر کاری می کنم نمیره ! نه اینکه move کنم ها ! این که ایمیل خواست بیاد مستقیم بره تو فولدر facebook
!

اینجا بپرسین زودتر جواب میگیرین

bahar73
31-12-2010, 17:30
سلام من چند روزه که وقتی میخوام sign in شم یاهو ارور میده که
(there was a problem signing into yahoo messenger. please try again a little bit later)
باید چی کار کنم ؟ لطفا کمک کنید

Amir Varasteh
31-12-2010, 18:11
سلام من چند روزه که وقتی میخوام sign in شم یاهو ارور میده که
(there was a problem signing into yahoo messenger. please try again a little bit later)
باید چی کار کنم ؟ لطفا کمک کنید
سلام.

شما به مرورگر Internet Explorer برو.

از منوی Tools برو به Internet Options و تب Connections. اونجا توی تنظیمات کانکشنت چک کن که تیک P*r*o*x*y برداشته باشه.

موفق باشی.

hesamyk
31-12-2010, 19:28
راه حل 100% رفع مشکل سفید بودن صفحه چت یاهو

این مشکل به خاطر وجود یک بد افزار به وجود میاد که با آنتی ویروس های موجود در بیشتر موارد که دیدم قابل شناسایی نیست و تنها راه حل این مشکل دانلود و نصب نرم افزار Malware Bytes می باشد

دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود و نصب حتماً آپدیتش کنید و بعد با این برنامه سیستم خودتون رو quick scan کنید و بعد از پایان اسکن، حتماً سیستم رو ریستارت کنید

بعد از انجام این کارها می بینید که دیگه مشکلی به نام سفید بودن صفحه چت وجود نخواهد داشت!

*نکته: برنامه malware bytes به مدت 30 روز به صورت Trial (تمام امکاناتش توی ورژن Trial وجود داره) هست و تا 30 روز برای کار با این نرم افزار نیاز به کرک و ... ندارین و میتونین با همین لینکی که برای دانلود گذاشتم از شر این مشکل لعنتی راحت بشین.

لطفاً اگر جایی کپی می کنید منبع یادتون نره و دوستانی که مشکلشون با این روش رفع میشه همین جا اعلام کنن.

آقا این روش جواب داد مرسیییییییییییییییییییییی یییییی

Golbarg01
31-12-2010, 20:05
نرم افزار یا ترفند خاصی هست که بشه ip طرف مقابل که داریم باهاش چت می کنیم پیدا کنیم؟
یا کلا هر کس که در یاهو آنلاین بود یا کسی که تو اد لیستمونه و ...

Ship Storm
01-01-2011, 00:11
نرم افزار یا ترفند خاصی هست که بشه ip طرف مقابل که داریم باهاش چت می کنیم پیدا کنیم؟
یا کلا هر کس که در یاهو آنلاین بود یا کسی که تو اد لیستمونه و ...

نرم افزار Nod32 تنظمیاتی داره تو قسمت فایروالش که وقتی روی حساسیت بالا قرار میدی به محض اینکه شخصی براتون پی ام بفرسته اول IP اون رو اعلام میکنه در صورتی که شما تایید کنید پی ام رو نشون میده
توشصحات تکمیلی رو میتونید تو انجمن آنتی ویروس پیگیر بشید

Golbarg01
01-01-2011, 14:07
نرم افزار Nod32 تنظمیاتی داره تو قسمت فایروالش که وقتی روی حساسیت بالا قرار میدی به محض اینکه شخصی براتون پی ام بفرسته اول IP اون رو اعلام میکنه در صورتی که شما تایید کنید پی ام رو نشون میده
توشصحات تکمیلی رو میتونید تو انجمن آنتی ویروس پیگیر بشید

ممنون
غیر از این راهی نداره؟
فکر کنم یه سری نرم افزارهای کم حجم هم قبلا بود که این کار رو انجام میداد نمی دونم هنوزم کار می کنه یا نه؟

Ship Storm
01-01-2011, 15:20
ممنون
غیر از این راهی نداره؟
فکر کنم یه سری نرم افزارهای کم حجم هم قبلا بود که این کار رو انجام میداد نمی دونم هنوزم کار می کنه یا نه؟

یک لینک از سایت تبیان:

لینک سایت آشیانه در این زمینه + نرم افزار معرفی شده

bahar73
02-01-2011, 09:41
من وقتی می خوام واردchat room بشم ارور میده که this request was refused میدونم احتمالا برای سنم اگه دلیل دیگه ای داره دلیلش چیه؟ اگه برای سنم چه جوری سنم رو عوض کنم؟

Ship Storm
02-01-2011, 15:45
من وقتی می خوام واردchat room بشم ارور میده که this request was refused میدونم احتمالا برای سنم اگه دلیل دیگه ای داره دلیلش چیه؟ اگه برای سنم چه جوری سنم رو عوض کنم؟

موفق باشید

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

تاریخ تولد رو میشه تغییر داد
حتی security question هایی که برای زمانی که پسورد رو فراموش کردیم کاربرد داره رو هم میتونید ببینید و تغییرش بدید

Vah!d
02-01-2011, 16:03
دوستان من نسخه 11 رو نصب کردم اما اشتباها آیکونش روی دسکتاپ پاک شد . مجبور شدم آیکونش رو از قسمت منوی استارت بیارم روی صفحه ولی وقتی این کارو کردم آیکون برنامه مثل برنامه ای هست که پاک شده ولی آیکونش مونده . براحتی هم اجرا میشه . پاک کردم و دوباره نصب کردم اما مشکل حل نشد . چی کار کنم ؟

Ship Storm
02-01-2011, 16:10
سرویس voice و webcamera یاهو بصورت عادی بعد از گذشت حدود 18 ماه دوباره فعال شده و برای voice و webcam دیگه نیازی به مراجعه به محیط Confrance نیست
البته در حال حاضر اینطوره و اگه دوباره مشکلی براش پیش نیاد
بررسی کنید ببینید برای همگی همینطوره

bahar73
02-01-2011, 16:15
ممنون اما تاریخ تولد عوض نمیشه فقط ماه و روز قابل تغییره

Ship Storm
03-01-2011, 15:35
ممنون اما تاریخ تولد عوض نمیشه فقط ماه و روز قابل تغییره

هم سال و هم ماه و هم روز قابل تغییره مسیر رو بدرستی طی کنید چون توسط خود من امتحان شده و قابل تغییر بوده

bahar73
03-01-2011, 17:27
من بازم امتحان کردم نشد که نشد پس باید 2 سال صبر کنم 18 سالم شه:41:
اما به هر حال مرسی

music6808
03-01-2011, 22:13
سلام
همین امشب یهو یاهوم خراب شد!!
آن میشم ولی وقتی صفحه ی چت رو باز می کنم پی ام هارو نشون نمیده
نه پی ام های خودم نه پی ام های طرف رو
فقط صفحه ی سفید نشون میده
مشکلش چیه؟؟!