PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31

abc2009
15-05-2009, 19:56
سلام
ميخواستم ببينم چه راهي براي اينكه مطمئن بشي فردي بصورتinvisible مياد يا واقعا نيست،وجود داره ؟ممنون
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از پاسختون ممنون،بعد يك سوال ديگه اي هم كه داشتم اينه كه در مسنجر آواتار افراد كه بصورت كوچيك كنار اسمشون مياد(در ليست دوستان)چرا بعضي وقت ها كه آنلاين نيستن اصلاعكسش نمياد ولي بعضي وقت ها به صورت كمرنگ مياد؟؟

Balrog
15-05-2009, 22:14
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

devil_ff2008
16-05-2009, 22:03
سلام دوستان
میخوام ببینم راهی هست که بعد از لوگین کردن Off ها نپره ؟

Balrog
16-05-2009, 22:29
اگه تنظیمات قسمت Archive رو گزینه‌ی اول باشه چیزی نمی‌پره...

amin_rogh
17-05-2009, 15:49
سلام
امروز متوجه شدم که جلوی اسم من توی لیست دوستانم( یعنی خودم نمیبینم و تا حالا هم نمیدونستم ولی اونا توی لیستشون میبینند) یه کامنت نوشته شده که خیلی هم عبارت زشتی هست و وقتی روش کلیک میکنی به یه صفحه از یه خانوم آنچنانی برای چت هدایت میشی! سعی کردم پاکش کنم اما نمیدونم باید کجا پیداش کنم! خواهش میکنم زود راهنمایی کنید. آخه خیلی زشته!!
ممنون
سلام دوستان
مثل اینکه سووال منهم جاافتاده!!
حالا که اینطوره سووالم رو تکمیل میکنم
متوجه شدم که اون لینک صفحه مشخصات خودم رو باز میکنه اما در واقع این صفحه مشخصات خودم بود که یکی (اون خانوم آنچنانیه!) تغییرش داده بود. که من هم دوباره اونا رو به حالت اول برگردوندم اما اون لینک (همون عبارت زشت) همچنان به جای خودش باقی بودکه علی رغم اینکه تمام سیستم رو با آنتی ویروسهای مختلف چند بار چک کردم و نه ویروسی پیدا کردم نه اسپای نه مالویر نه هیچ چیز دیگه!!بهر صورت کلا مسنجر رو پاک کردم و دوباره دانلود و نصب کردم و کلی کار دیگه که بالاخره از شر اون عبارت هم راحت شدم.
اما هنوز از طرف من به کنتاکتهای توی مسنجرم یه ((دینگ)) میفرسته!!منظورم اینکه که مثلا وقتی با یه آی دی دیگه وارد میشم میبینم که توی آفلاین که باز میشه یه بار به از طرف من یه بار زنگ خورده!!
جواب بدین ممنون میشم

devil_ff2008
17-05-2009, 18:32
اگه تنظیمات قسمت Archive رو گزینه‌ی اول باشه چیزی نمی‌پره...
منظورم ایین بود که وقتی دوباره ON شدم بازم Off ها بیاد نه اینکه Save شه !!!

Ship Storm
17-05-2009, 18:42

تو خود نرم افزار یاهو مسنجر نخیر راهی وجود نداره ولی فکر کنم نرم افزارهایی هستن که از off ها کپی میگیرن backup درست میکنند

Ship Storm
17-05-2009, 18:45
سلام دوستان
مثل اینکه سووال منهم جاافتاده!!
حالا که اینطوره سووالم رو تکمیل میکنم
متوجه شدم که اون لینک صفحه مشخصات خودم رو باز میکنه اما در واقع این صفحه مشخصات خودم بود که یکی (اون خانوم آنچنانیه!) تغییرش داده بود. که من هم دوباره اونا رو به حالت اول برگردوندم اما اون لینک (همون عبارت زشت) همچنان به جای خودش باقی بودکه علی رغم اینکه تمام سیستم رو با آنتی ویروسهای مختلف چند بار چک کردم و نه ویروسی پیدا کردم نه اسپای نه مالویر نه هیچ چیز دیگه!!بهر صورت کلا مسنجر رو پاک کردم و دوباره دانلود و نصب کردم و کلی کار دیگه که بالاخره از شر اون عبارت هم راحت شدم.
اما هنوز از طرف من به کنتاکتهای توی مسنجرم یه ((دینگ)) میفرسته!!منظورم اینکه که مثلا وقتی با یه آی دی دیگه وارد میشم میبینم که توی آفلاین که باز میشه یه بار به از طرف من یه بار زنگ خورده!!
جواب بدین ممنون میشم

نرم افزار boot ای چیزی رو سیستم خودتون اجرا نکردید؟
پسورد آی دیتون رو حتما عوض کنید

Balrog
17-05-2009, 20:52
چقدر منظور رو روشن بیان کردید! بگذریم.
خیر، Offها فقط یک مرتبه نشون داده می‌شن.

معرق
18-05-2009, 16:32
سلام
توی یاهومسنجر چه جوری میشه متنی رو برای تمامی ادرس های موجودم یه دفعه بفرستم
به عبارتی send to all کنم؟
سپاس

Balrog
18-05-2009, 17:46
آیتم‌های مورد نظر رو با نگه‌ داشتن Ctrl هایلایت کنید، کلیک راست، و انتخاب گزینه‌ی اول... یا اینکه روی گروه مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه‌ی اول رو انتخاب کنید...

mousa1586
18-05-2009, 21:27
عزیزان چند وقتیه یاهو مسنجرم با نمیشه چیکار کنم؟

mousa1586
19-05-2009, 10:10
کسی نمیتونه جوابمو بده خیلی احتیاج دارم.
این مشکل مربوط به یک آیدی هم نیست هیچ کدوم از آیدی هام رو بالا نمی یاره!!

Ghaioom
19-05-2009, 11:20
عزیزان چند وقتیه یاهو مسنجرم با نمیشه چیکار کنم؟
سلام
از نسخه های دیگر یاهو مسنجر استفاده کنید. یا اگه خطایی میده اینجا بنویسید.
:20:

ghertas
21-05-2009, 13:54
با سلام دوستان عزیز من یه آف برای یه نفر گذاشتم که اشتباها ارسال شده !!! می خوام ببینم راهی هست که جلوی رسیدن آف رو بگیرم ؟
با تشکر

Balrog
21-05-2009, 14:03
خیر، آبی هست که ریخته شده!

ghertas
21-05-2009, 14:07
نمیشه یه جوری پسوردش رو گیر آورد بعد فقط یه بار لاگین شد!!!:31:

معرق
21-05-2009, 19:15
وعلیکم السلام

چه جوری میشه یاهومسنجر رو تنظیم کرد که به صورت خاموش بتونیم واردش بشیم!

سپاس

Balrog
21-05-2009, 21:58
قبل از Sign In کردن، گزینه‌ی Sign in as invisible to everyone رو تیک بزنید.

معرق
22-05-2009, 23:48
سلام
چند تا از دوستام رو توی other اد کردم.
حالا می خوام اونا رو ببرم توی قسمت frinds .
چه جوری این کار رو انجام بدم؟
اونایی که توی قسمت adress book هستند رو هم توضیح دهید - لطفا

سپاس

ADRIEN
23-05-2009, 01:15
برای بردن از قسمتی به قسمته دیگه کافیه اونها رو Select کنی و بندازی به قسمتی کی میخای(Drag & Drop with Mouse)

Benygh
23-05-2009, 16:35
سلام
من وقتی فردی رو ادد میکنم ... دیگه نمیتونم تایپ کنم و مجبورم Exit کنم و دوباره وارد شم ! مشکل از کجاست ؟!

Balrog
23-05-2009, 22:19
چند بار برای من هم پیش اومده... معمولا برنامه لحظاتی فریز می‌شه...

Crespo
25-05-2009, 07:25
سلام.
من نمی دونم چرا چند وقته اینترنتم اینجوری شده که هر موقع می خوام می خوام وارد مسنجر بشم با این ارور مواجه میشم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون فلش رو هم واسه این کشید که اون برنامه هشدار ایمیل هم همزمان با از کار افتادن یاهو اونم از کار می افته!

IDA هم با اینا از کار افتاده و هر چی رو میزنم واسه دانلود دیگه دانلود رو شروع نمیکنه!!!!!!

Ghaioom
25-05-2009, 07:35
سلام.
من نمی دونم چرا چند وقته اینترنتم اینجوری شده که هر موقع می خوام می خوام وارد مسنجر بشم با این ارور مواجه میشم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون فلش رو هم واسه این کشید که اون برنامه هشدار ایمیل هم همزمان با از کار افتادن یاهو اونم از کار می افته!

معرق
25-05-2009, 21:35
سلام
لطفا توضیح دهید در دو صورت زیر چگونه می تونم دوستم رو ایگنور کنم:

1-من اون رو اد کرده باشم
2-اون من رو اد کرده باشه

سپاس

Crespo
25-05-2009, 23:10
حل نشد!!!!!!!!!

Balrog
26-05-2009, 01:11
لطفا توضیح دهید در دو صورت زیر چگونه می تونم دوستم رو ایگنور کنم:

1-من اون رو اد کرده باشم
2-اون من رو اد کرده باشه

سپاس
اگه ادش داری که اول حذفش می‌کنی و بعد، Ctrl + Shift + P --> قسمت Ignore List...

peyman_nn
26-05-2009, 11:53
ببخشید چطوری میشه که خودمون رو Invisible کنیم ؟
چون من زیاد بلد نیستم ، یعنی دوستم وقتی وارد بشه ( جزو friend ها هستش ) ،فکر میکنه که من نیستم ؟؟
یعنی چراغ من رو خاموش میبینه وقتی مخفی باشم

Ghaioom
26-05-2009, 12:00
ببخشید چطوری میشه که خودمون رو Invisible کنیم ؟
چون من زیاد بلد نیستم ، یعنی دوستم وقتی وارد بشه ( جزو friend ها هستش ) ،فکر میکنه که من نیستم ؟؟
یعنی چراغ من رو خاموش میبینه وقتی مخفی باشم
سلام
روی آی دی دوستتون راست کلیک بعد Stealth Settings بعد هم اونجا هست آفلاین یا آنلاین .

omidh81
26-05-2009, 14:58
سلام
آیا امکان داره که بفهمم طرف آی دی من را ایگنور کرده یانه؟؟

ممنون

Ship Storm
26-05-2009, 15:08
سلام
آیا امکان داره که بفهمم طرف آی دی من را ایگنور کرده یانه؟؟

ممنون

راه خاصی وجود نداره به جز اینکه با یک id دیگه ادش کنید و ببینید به پیغام شما جواب میده یا نه و یا ادتون میکنه یا نه اگه کرد که خوب ignore شیدید و اگه نکرد که هیچی

معرق
28-05-2009, 16:40
سلام

چه جوری می تونم در آن واحد با دو یا سه تا آی دی م توی یاهومسنجر کار کنم؟

سپاس

Oracle_Eldorado
28-05-2009, 17:11
سلام

چه جوری می تونم در آن واحد با دو یا سه تا آی دی م توی یاهومسنجر کار کنم؟

سپاس

قبلا یه برنامه بود به اسم Multi Messenger
نمیدونم رو ورژن های جدید کار میکنه یا نه

معرق
28-05-2009, 17:19
قبلا یه برنامه بود به اسم Multi Messenger
نمیدونم رو ورژن های جدید کار میکنه یا نه

یعنی با خود یاهو مسنجر خالی نمیشه همچین کاری کرد؟

Ghaioom
28-05-2009, 18:02
یعنی با خود یاهو مسنجر خالی نمیشه همچین کاری کرد؟

باز کردن چندین یاهو مسنجر بدون هیچ برنامه ای

حتما خیلی از شماها بیشتر از کی آیدی در یاهو دارید ، ولی همانطور که میدانید بیشتر از یک بار نمی توانید برنامه یاهو مسنجر رو باز کنید . پس هیچوقت نمی توانید به طور همزمان با چند آیدی متفاوت چت کنید .
برنامه های مختلفی وجود دارند که این محدودیت رو برای شما از بین می برن . معروفترین آن ها Multi Login می باشد که نویسنده ی این برنامه در حق تمام مردم نامردی کرده و یک تروجان رو در برنامه جاسازی کرده . لذا استفاده از این برنامه ها اصلا توصیه نمیشه . من خودم اولیل که دانلودش کردم آنتی ویروسم اجزای اجراشو نداد .
من همون کاری که اون برنامه ها براتون انجام میدن رو به شکل خیلی بهتر بهتون آموزش میدم .
ابتدا وارد رجیستری ویندوزتون بشید . برای اینکار درون Run دستور regedit رو تایپ کنید و دکمه Enter رو بزنید . حال به ترتیب مراحل زیر رو انجام بدید تا در اخر بتونید چندین و چند تا یاهو مسنجر باز کنید :

ابتدا مسیر زیر رو از منوی سمت چپ باز کنید :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\Test
اگر مراحل رو درست رفته باشید باید صفحه ای مانند زیر براتون در سمت راست ظاهر بشه :
حال بر روی سمت راست صفحه راست کلیک کنید و از منوی New گزینه ی Dword Value کلیک نمایید
اسم کلید جدید که تولید کردید رو Plural قرار بدید .
دوبار بر روی کلید جدید کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود . سپس مقدار آن را به ۱ تغییر دهید .
بر روی Ok کلیک نمایید .
دیگه کار تموم شد . حالا یک بار سیستم خودتونو ریست کنید تا تغییرات اعمال شوند . پس از ریست می توانید بی نهایت یاهو مسنجر به طور همزمان با هم باز کنید .

sahar_snowy
29-05-2009, 11:26
از کجا میشه فهمید که دوستم تو کدوم فرومه ؟

Ship Storm
31-05-2009, 10:36
تو زمینه آنلاین شدن با چند تا آی دی برای ورژن 8 راحت میشه این کار و کرد با استفاده از این فایلی که در اینجا براتون Atach کردم کافیه بعد از دانلود روش دبل کیلیک کنید تا اجرا بشه

یک راهی هم یکی از دوستان معرفی کرده شاید کاربردی باشه من امتحان نکردم

MaRiPoSa
06-06-2009, 20:54
سلام میشه کمکم کنین؟ . وقتي كه مي خوام از IMvironment استفاده كنم اين خطا را ميده :

Unable to load the "Doodle" IMVironment. The IMVironment cannot be installed.

Audibles هم كار نمي كنه .

فلش پلير 10 و جاوا و ... را هم نصب كردم .
ویندوز ام هم ویستا هست
میشه کمکم کنین؟

Ship Storm
11-06-2009, 05:40
سلام میشه کمکم کنین؟ . وقتي كه مي خوام از IMvironment استفاده كنم اين خطا را ميده :

ویندوز ام هم ویستا هست
میشه کمکم کنین؟

از چه ورژنی از یاهو مسنجر استفاده میکنید؟ Net Freamwork رو سیستم شما نصبه؟

peyman_nn
11-06-2009, 11:37
میشه فهمید که کسی رو که ادد نکردیم تو کدوم رومه ؟

Ship Storm
11-06-2009, 13:06
میشه فهمید که کسی رو که ادد نکردیم تو کدوم رومه ؟

نمیشه فهمید چون یاهو اجازه سرچ رو نمیده که بفهمی طرف تو کدوم روم هستش
فکر نمیکنم حتی وقتی کسی رو هم اد کنی این قابلیت وجود داشته باشه درسته؟

ghermezeteh
11-06-2009, 21:11
چرا من تازگی ها با یکی از ایدیهام که میرم تو چت روم توی روم که تکست می کنم فقط تکست های خودمو می بینم و هیچ تکست دیگه ای نمیاد و البته پی ام هایی هم که بهم میدن نمیاد تو روم و وقتی ساین اوت و بعد ساین ان می کنم آف هاش میاد.
یه مشکل دیگه ای هم دارم که امروز البته به وجود اومده و وقتی با بعضی ایدیهام ساین ان میشم بعد از چند ثانیه ساین اوت میشه.
البته سند تو ال هم که میکنم ساین اوت میشن گاهی.

Ghaioom
12-06-2009, 08:31
چرا من تازگی ها با یکی از ایدیهام که میرم تو چت روم توی روم که تکست می کنم فقط تکست های خودمو می بینم و هیچ تکست دیگه ای نمیاد و البته پی ام هایی هم که بهم میدن نمیاد تو روم و وقتی ساین اوت و بعد ساین ان می کنم آف هاش میاد.
یه مشکل دیگه ای هم دارم که امروز البته به وجود اومده و وقتی با بعضی ایدیهام ساین ان میشم بعد از چند ثانیه ساین اوت میشه.
البته سند تو ال هم که میکنم ساین اوت میشن گاهی.
سلام
شما نسخه ی یاهو مسنجر رو عوض کن شاید درست بشه.

Oracle_Eldorado
17-06-2009, 12:09
با سلام خدمت دوستان .
ببخشید خواستم ببینم کسی مثل من مشکل یاهو مسنجر داره ؟
میگن بنا به دلایلی قیلتر شده ( به دلایلی که نباید در انجمن بحث بشه ! )

mohsen_3
17-06-2009, 12:12
اره اصلا دیگه وارد یاهو نمی شه

Ghaioom
17-06-2009, 12:20
با سلام خدمت دوستان .
ببخشید خواستم ببینم کسی مثل من مشکل یاهو مسنجر داره ؟
میگن بنا به دلایلی قیلتر شده ( به دلایلی که نباید در انجمن بحث بشه ! )
سلام
آره
یاهو مشکل داره برا من فقط آی دی ها رو نشون نمیده و با کسی هم نمیشه چتید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crespo
19-06-2009, 11:31
سلام.
من یه آیدی جدید ساختم و می خوام تمام کانتکتای آیدی قبلی رو دقیقاً با همون گروه هایی که هستن وارد آیدی جدید کنم.
1- چجوری باید این کار رو بکنم؟
2- میشه طوری ایمپورت کرد که دیگه لازم نباشه کانتکتها هم تائید کنن؟؟!!! (چون توی آیدی قبلی اد شدن و اونا هم تائید کردن!)
3- میشه با ایمپورت کانتکتا به آیدی جدید یه PM یا Off واسشون بزارم که این منم که شما ها رو اد میکنم و مشخصات آیدی قبلی رو هم بزارم؟!!
4- میشه آیدی قبلی رو با جدید طوری مرتبط کرد که اگر واسه آیدی قبلی PM، Off و یا ایمیلی اومد بیاد به این آیدی جدید؟؟!!!

tekken god
20-06-2009, 05:44
سلام
دوستان من نمیتونم آواتارم رو تو یاهو عوض کنم .
یعنی مثل اینکه با کامپیوتر من نمیشه .
چون قبلاً با لپ تاپ پدرم که اومده بودم راحت آواتار عوض می کردم .
در این باره سرچ هم کردم فقط یه پست بود که نوشته بود عکس های حجیم و bmp انتخاب نکنید .
امّا من حتّی نمی تونم آواتار های پیش فرض خود یاهو رو بذارم چه برسه به jpeg و ....
در ضمن ، به یکی از دوستام گفتم فکر کرد بلد نیستم عوض کنم از اوّل هر چی بلد بودم گفت ... نه من بلدم ، عوض نمی شه !
ممنون
خدانگهدار

lilac82
20-06-2009, 12:53
سلام
من تا یک هفته پیش می تو نستم با یاهو مسنجر با کا مپیوتر های دیگه تماس تلفنی داشته باشم الان یک هفته هست که نمیتونم

mohsen_djd2
20-06-2009, 13:24
یاهو مسنجر هم که چیز شد
چطوری این چیزو دور بزنم؟؟

Oracle_Eldorado
20-06-2009, 20:01
ببخشید دوستان راه حلی واسه دور زدن این یاهو مسنجر وجود نداره ؟

Crespo
20-06-2009, 22:03
چرا.
برای Login کردن در Y!M باید از Proxy استفاده کنید. Y!M V9.0 خودش یک حالت داره که می تونید راحت با اون Log in کنید :

Connection Preferences >-> General >-> Connect Via a Proxy Server >-> HTTP Proxy

Setareh 2006
21-06-2009, 04:49
دوستان من تا حالا از یاهو مسنجر استفاده نکردم و مبتدی هستم . می خواستم بدونم اگه با یاهو مسنجر تماس تلفنی بگیریم ( کامپیوتر به کامپیوتر یا کامپیوتر به تلفن ) طرف مقابل می تونه شماه تلفن ما رو بفهمه ؟ در ضمن منظورم تماس از ایران هست
در ضمن تماس کامپیوتر به کامپیوتر مجانی و کامپیوتر به تلفن پولیه ؟ اگه پولیه هزینه اش چقدره مثلا از ایران به امریکا ؟
در ضمن کیفیت صدای مکالمه با یاهومسنجر چطوره ؟ مثل تلفن هستش یا بدتره ؟

aliali58
22-06-2009, 11:53
دوستان من تا حالا از یاهو مسنجر استفاده نکردم و مبتدی هستم . می خواستم بدونم اگه با یاهو مسنجر تماس تلفنی بگیریم ( کامپیوتر به کامپیوتر یا کامپیوتر به تلفن ) طرف مقابل می تونه شماه تلفن ما رو بفهمه ؟ در ضمن منظورم تماس از ایران هست
در ضمن تماس کامپیوتر به کامپیوتر مجانی و کامپیوتر به تلفن پولیه ؟ اگه پولیه هزینه اش چقدره مثلا از ایران به امریکا ؟
در ضمن کیفیت صدای مکالمه با یاهومسنجر چطوره ؟ مثل تلفن هستش یا بدتره ؟

اين چيزا رو من نميدونم اما يه راهنماييتون ميكنم
اگر طرف مقابل شما هم اي دي ياهو داشته باشه به راحتي ميتونيد فقط با پرداخت هزينه اينترنت داخلي ساعتها صحبت كنيد. من خودم با مصر صحبت ميكنم
تجهيزات مورد نياز:
هر دو اي دي ياهو داشته باشيد
هر دو يك عدد هدفون همراه با ميكروفون داشته باشيد

aliali58
22-06-2009, 11:55
آيا براي ويندوز سرور 2003 نياز به نسخه خاصي از ياهو مسنجر هست؟
من مسنجر 9 رو نصب ميكنم erorr ميده

اينم عكس ارور:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
22-06-2009, 12:58
آيا براي ويندوز سرور 2003 نياز به نسخه خاصي از ياهو مسنجر هست؟
من مسنجر 9 رو نصب ميكنم erorr ميده

اينم عكس ارور:
سلام
شاید میگه windaws installer نصب کن. نصب نیست بنصب :31:

hadi777
23-06-2009, 07:53

ویندوز ام هم ویستا هست
میشه کمکم کنین؟

با سلام این مشکل از آی پی اینترنت ایرانه از نرم افزارهای فیلترشکن استفاده کنید و بعد سایگن این کنید مثل
Ultra Surf و FreeGate
من هم همین مشکلو داشتم وشخصا این کارو کردم و کاملا جواب میده مشکل از جای دیگه ای نیست.

با تشکر

do_minor
23-06-2009, 14:58
خداييش يعني كسي راهي بلد نيست كه بشه با ياهو آن شد؟
تاحالا نديده بودم اينهمه بروبچ سوال كنند و كسي نباشه كه بجوابه. آخه چرا ----- شد؟

hamid_wairless
23-06-2009, 15:07
سلام ,
یه راه هست ...

که فکر کنم تنها راه ....

از طریق ایمیل آن بشی ....

ولی یه عیب داره اونم اینه که تنها با افرادی که اد کردی میتونی صحبت بکنی ....

البته مطمئن نیستم چون من اهل چت کردن نیستم و تنها وقتی وارد ایمیلم شدم این قابلیت رو دیدم ولی باهاش کار نکردم.

wordist
23-06-2009, 15:26
مسنجر كه برا من مشكلي نداره

من از ADSL و ورژن 9 مسنجر استفاده ميكنم و قبل از ورود از منوي messenger گزينه preference رو زدم و اونو روي گزينه دوم تنظيم كردم يعني connect via a p-r-o-x-y server و بعد هم گزينه HTTP ...

براحتي هم آن ميشم

پيشنهاد ميكنم شما هم همينكارو بكنيد

اينم لينك دانلود ورژن 9.0.0.2160

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته فكر كنم اخرين ورژن 9 موجود 2162 باشه ولي فعلا اين دم دستم بود

موفق باشيد

wordist
23-06-2009, 16:03
سلام ,
یه راه هست ...

که فکر کنم تنها راه ....

از طریق ایمیل آن بشی ....

ولی یه عیب داره اونم اینه که تنها با افرادی که اد کردی میتونی صحبت بکنی ....

البته مطمئن نیستم چون من اهل چت کردن نیستم و تنها وقتی وارد ایمیلم شدم این قابلیت رو دیدم ولی باهاش کار نکردم.
به نظر من از طريق ايميل به در نميخوره

بخاطر مشكلاتي كه داره

تازه خود ايميل هم برا بعضيا باز نميشه

Crespo
23-06-2009, 21:42
سلام.
من یه آیدی جدید ساختم و می خوام تمام کانتکتای آیدی قبلی رو دقیقاً با همون گروه هایی که هستن وارد آیدی جدید کنم.
2- میشه طوری ایمپورت کرد که دیگه لازم نباشه کانتکتها هم تائید کنن؟؟!!! (چون توی آیدی قبلی اد شدن و اونا هم تائید کردن!)
3- میشه با ایمپورت کانتکتا به آیدی جدید یه PM یا Off واسشون بزارم که این منم که شما ها رو اد میکنم و مشخصات آیدی قبلی رو هم بزارم؟!!
4- میشه آیدی قبلی رو با جدید طوری مرتبط کرد که اگر واسه آیدی قبلی PM، Off و یا ایمیلی اومد بیاد به این آیدی جدید؟؟!!!

فکر نمی کنم سئوالم سخت و یا بی جواب باشه!!!!!!!! :13::19:

misha898
23-06-2009, 22:29
من فعلا دارم اینجوری کار می کنم

حداقل شبیه yahoo messenger هست

Setareh 2006
24-06-2009, 03:49
اين چيزا رو من نميدونم اما يه راهنماييتون ميكنم
اگر طرف مقابل شما هم اي دي ياهو داشته باشه به راحتي ميتونيد فقط با پرداخت هزينه اينترنت داخلي ساعتها صحبت كنيد. من خودم با مصر صحبت ميكنم
تجهيزات مورد نياز:
هر دو اي دي ياهو داشته باشيد
هر دو يك عدد هدفون همراه با ميكروفون داشته باشيد

دوست عزیز منظورتون با استفاده از یاهو مسنجر و تماس از طریق کامپیوتر با کامپیوتر هستش ؟ کامپیوتر به تلفن گویا مجانی نیستش درسته ؟
در ضمن یاهومسنجری که من دانلود و نصب کردم ورژن 10 هستش ، آیا با همین ورژن می تونم تماس تلفنی بگیرم ؟

Alishmas
24-06-2009, 11:35
يعنی هيچ راهی نيست که بشه با خود ياهو مسنجر ID رو باز کرد ؟

نميشه با استفاده از پرو*کسی لاگين کرد ؟

do_minor
24-06-2009, 19:58
والا ما كه هرچي تلاش كرديم نشد. آخرش رفتم با meebo.com آنلاين شدم و جون خودمو راحت كردم. ولي هيچي آفلاين نداشتما. مشكل از meebo هستش يا پريده يا اصلا چيزي نيست؟

aliali58
25-06-2009, 01:36
دوست عزیز منظورتون با استفاده از یاهو مسنجر و تماس از طریق کامپیوتر با کامپیوتر هستش ؟ کامپیوتر به تلفن گویا مجانی نیستش درسته ؟
در ضمن یاهومسنجری که من دانلود و نصب کردم ورژن 10 هستش ، آیا با همین ورژن می تونم تماس تلفنی بگیرم ؟

در مورد تماس‌هاي تلفني و هزينه اونها چيزي نميدونم حالا چه از طريق كامپيوتر با كامپيوتر چه كامپيوتر با تلفن

كاري كه من انجام ميدم استفاده از گزينه call هستش كه بالاي پنجره گفتگو گوشه سمت چپ به شكل يك گوشي تلفن سبز رنگ هست. هنگامي كه شخص مورد نظر شما آنلاين هست روي اسم شخص دوتا كليد ميكنيد بعد از اينكه پنجره گفتگو باز شد روي گزينه call كليد ميكنيد كه پس از اون براي شخص مورد نظر يه پيغام ميره كه اون شخص بايد گزينه Accept رو انتخاب كنه و بعد شروع كنيد به صحبت كردن كه اصطلاحاً به اين ارتباط چت گفتاري مي‌گويند
البته بعضي وقتها به خاطر سرعت پايين اينترنت يا اختلال در خطوط ممكنه صدا رو خوب متوجه نشين كه در اين صورت بايد قطع كنيد و دوباره اين كار رو تكرار كنيد

اگه بازم سؤالي داشتين و كسي بهتون جواب نداد برام پيام خصوصي بذارين( چون به اين تاپيك سر نميزنم) كه اگه اومدم توي پي سي ورد جوابتون رو بدم. اگه تهراني باشين كه ميتونم تلفني هم راهنماييتون كنم البته به شرط رفع مشكلي كه فعلا توي مسنجر هست

wordist
25-06-2009, 07:49
سلام.

فکر نمی کنم سئوالم سخت و یا بی جواب باشه!!!!!!!! :13::19:

سلام

پاسخ سوالات 3 و 1 : ابتدا براي همه آي دي هاي گروه هات يه پيغام بفرست كه بزودي پيغام ادد كردن من با فلان آي دي جديدم واستون مياد. بعدش در آي دي قديمي آي دي جديدت رو ادد كن و سپس برو منوي action و گزينه send my messenger list رو بزني. سپس در مرحله اول اي دي جديدت رو از توي ليست انتخاب كني (انتخاب آي ديي كه قراره ليست براش ارسال بشه) و در مرحله بعديش گروه هات رو انتخاب كني و تمام

پاسخ سوال 2 : نه نميشه و حتما بايد قبولت كنن

ويرايش پاسخ سوال 4

پاسخ سوال 4 : خاصيت auto forwarding در ايميل ياهو فعال شده (كه قبلا فعال نبود و به پيروي از جي ميل براي ايميل رايگان ياهو هم فعا شده همچنين قابليت pop access) يعني ميشه اتوماتيك هر ايميلي به آي دي قديميت مياد به آي دي جديدت ارسال بشه

كافيه بري قسمت ,mail option و گزينه POP & Forwarding و سپس Set up or edit POP & Forwarding رو بزني و از قسمت Forwarding اون آدرس ايميل جديدت رو وارد كني كه بعدش يه ايميل براي ايميل جديدت ارسال ميشه كه لينك داده شده در اون رو با همين اي دي فعليت باز ميكني و ذخيره و تمام

ولي اين جريان براي مسنجر و پي ام ها وجود نداره يا لااقل بهتره بگم من خبر ندارم (هرچند احتمال اينكه نرم افزاري باشه كه اينكارو ميكنه وجود داره)

همچنين ميشه كاري كرد كه هر كسي برات ايميل مي فرسته در بازه تاريخي كه تعيين ميكني اتوماتيك يه ايميل براش ارسال بشه يه متن مشخص داشته باشه

اگه اين آخري رو هم ميخواي تا توضيح بدم

موفق باشي

aliali58
25-06-2009, 15:56

در اين مورد از يكي از دوستان سؤال كردم گفت: شما مي توانيد از طريق نرم افزار skype و با هزينه ناچيز اين كار را انجام دهيد اين نرم افزار در بسته نرم‌افزاري لرد موجود است.

mahdi_ctr
25-06-2009, 21:51
سلام
مشکل عجیبی پیدا کردم که اگه میشه بهم کمک کنید
امروز ویندوز عوض کردم و یاهو مسنجر 9 رو نصب کردم
و ارور های زیر رو میده
وقتی OK میکنم اینو میده:
خوب من چیکار کنم که اینا برطرف شن؟
مشکل از چیه؟

Setareh 2006
26-06-2009, 01:31
در اين مورد از يكي از دوستان سؤال كردم گفت: شما مي توانيد از طريق نرم افزار skype و با هزينه ناچيز اين كار را انجام دهيد اين نرم افزار در بسته نرم‌افزاري لرد موجود است.

نرم افزار اسکایپ رو دارم ولی وقتی نصبش کردم متوجه شدم که باید اول هزینه ای رو بابت استفاده پرداخت کنم ، ولی من چون از ایران می خوام تماس بگیرم ویزا کارت ندارم و نمی دونم چطوری میشه در ایران این کار رو انجام داد!

Crespo
26-06-2009, 11:02
خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم. :11:
اما اینا همشون یه جا اد میشن. من می خوام با همون گروه بندی که کردمشون اد بشن!
پ.ن: من حدود 70 تا کانتکت دارم. از این 70 تا حدود 18 تا اد نشدن و رفتن توی آدرس بوک! حالا من می خوام اینا رو اد کنم، نمیشه! :13::19:

hamidras
26-06-2009, 12:05
آقا add ليست من پاك شده!!
فقط adres book سالمه!
چه جوري بيارم سرجاش!؟
(خود به خود شده من انگولك نكردم)

yoosef_st
26-06-2009, 12:48
آقا add ليست من پاك شده!!
فقط adres book سالمه!
چه جوري بيارم سرجاش!؟
(خود به خود شده من انگولك نكردم)
مال این پر.ژه های جدید قیلترینگه.
مال منم اینجوری میشه. فکر کنم اگر با پرو*کسی وارد بشی درست بشه.
یه سوال:
واسه شما هم وقتی با پرو*کسی خود مسنجر وارد میشی آفلاینها نمیرسه؟

mahdi_ctr
26-06-2009, 20:23
سلام
و ارور های زیر رو میده
وقتی OK میکنم اینو میده:
مشکل از چیه؟
یه نفر هم جواب مارو بده
احتیاجی مبرمی به یاهو دارم

sanyax
26-06-2009, 20:33
یه نفر هم جواب مارو بده
احتیاجی مبرمی به یاهو دارم
شما ویندوز از بوت نصب کردین؟ویندوز شما در درایو D شماست؟
این error زمانی که برنامه مسیر نصبش پیدا نمیکنه

EvilDead
26-06-2009, 22:10
ببخشید !

یاهو مسنجر من وقتی باز میکنم user و pass رو که وارد میکنم بهد که S میکنم شکلکه میخنده ولی همینتور

دهنش باز میمونه نه error میده نه میره داخل Id من !

چی کار کنم ؟

تو رو خدا کمک کنید

mahdi_ctr
27-06-2009, 00:07
ویندوز رو از بوت نصب کردم
بله ویندوزم توی درایو D نصبه
خوب قبل از نصب این ویندوز یاهو خوب کار میکرد
اون ویندوز قبلی هم روی D نصب بود

چیکار کنم درست شه؟

aliali58
27-06-2009, 13:13
ببخشید !

یاهو مسنجر من وقتی باز میکنم user و pass رو که وارد میکنم بهد که S میکنم شکلکه میخنده ولی همینتور

چی کار کنم ؟

تو رو خدا کمک کنید

اينجا رو ببين احتمالا مشكلت حل بشه

aliali58
27-06-2009, 13:17
نرم افزار اسکایپ رو دارم ولی وقتی نصبش کردم متوجه شدم که باید اول هزینه ای رو بابت استفاده پرداخت کنم ، ولی من چون از ایران می خوام تماس بگیرم ویزا کارت ندارم و نمی دونم چطوری میشه در ایران این کار رو انجام داد!

بله درسته، گفته بود كه بايد هزينه ناچيزي رو هم پرداخت كني اما من فراموش كرده بودم اينو بهتون بگم، چشم اينم سؤال ميكنم بهتون جواب ميدم كه چطوري پرداخت كنيد

aliali58
27-06-2009, 13:20

نه دوست عزيز اينطور كه شما ميگين نيست، من هم چند روز پيش اين مشكل رو سؤال كرده بودم البته من ويندوز سرور نصب كرده بودم و فكر ميكردم كه شايد ورژن ياهو مسنجري كه دارم با ويندوز سرور سازگار نيست اما ديشب كامپيوترم رو فرمت كردم و دوباره ويندوز xp رو نصب كردم اما با كمال تعجب ديدم با همين مشكل مواجه شدم. باز هم فكر كردم فايل exe ياهو مسنجرم مشكل داره يه مسنجر جديد دانلود كردم و نصب كردم اما همچنان اين مشكل پا برجاست.

wordist
27-06-2009, 13:26
خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم. :11:
اما اینا همشون یه جا اد میشن. من می خوام با همون گروه بندی که کردمشون اد بشن!
پ.ن: من حدود 70 تا کانتکت دارم. از این 70 تا حدود 18 تا اد نشدن و رفتن توی آدرس بوک! حالا من می خوام اینا رو اد کنم، نمیشه! :13::19:
از چه ورژني استفاده ميكني ؟؟؟

چون با ورژن 9 من بعيد ميدونم اين مشكل رو داشته بشه

من فكر كنم در مورد دوم شما آدرس بوكي داشتي كه فقط آدرس ايميل دوستات توش بوده و نه آي دي اونا

بهتره يه بار از توي ايميل يا توي همون ياهو مسنجر چك كني و اگه فقط ادرسشون هست آي دي اونا رو هم اضافه كني و بعد همون كارو بكني

yahoo messenger 9.0.0.2160 download link

mory_fun
27-06-2009, 13:30
ببخشید !

چی کار کنم ؟

تو رو خدا کمک کنید
داداش یه سرچ میزدی پیدا میکردی خودم چند تا پست گزاشتم:5:

aliali58
27-06-2009, 13:36
سلام
و ارور های زیر رو میده
وقتی OK میکنم اینو میده:
مشکل از چیه؟

البته من اين سؤال رو تكميلش ميكنم لطفا يكي جواب بده
زماني كه فايل ستاپ رو اجرا ميكني اول اين صفحه‌اي كه عكسش رو ميذارم مياد بعد كه اين رو ok ميكني نصب ادامه پيدا ميكنه و بعد از اينكه كار نصب تموم شد اون دو تا پيام بالايي رو به ترتيب ميده

mahdi_ctr
27-06-2009, 14:12
این ارور بزرگی که گزاشتید برای من نمیاد ولی اون دوتا هنوز پا برجاست
کسی نیست جواب مارو بده؟

peyman_nn
27-06-2009, 17:40
میشه به کسی پیام داد بدون اینکه اون رو ادد کرد ؟

reza_021
27-06-2009, 21:18
دوستان من با مشکلات آخیر یاهو در ایران نمیتونم با یاهو v8.1.0.401 داخل مسنجر بشم . سرورهایی هم داده بودن کار نکرد ، کسی میتونه به من کمک کنه؟

معرق
27-06-2009, 21:19
سلام

می دونم سوالم تکراریه

یکی رو از لیست دوستام پاک (دیلیت) کردم.
آیا اون می تونه بفهمه که دیلیت شده؟
و اینکه وقتی به صورت روشن داخل یاهو مسنجر بشم، اون می تونه من رو ببینه؟

سپاس

aliali58
28-06-2009, 01:23
دوستان من با مشکلات آخیر یاهو در ایران نمیتونم با یاهو v8.1.0.401 داخل مسنجر بشم . سرورهایی هم داده بودن کار نکرد ، کسی میتونه به من کمک کنه؟

يه سري به لينك زير بزنيد شايد مشكلتون حل بشه

aliali58
28-06-2009, 10:18
سلام
و ارور های زیر رو میده
وقتی OK میکنم اینو میده:
مشکل از چیه؟

Ghaioom گفته بود windows installer بنصب ما گوش نكرديم اما الان كه windows installer نصب كردم درست شد من از لينك زير دانلود كردم نصب كردم

mahdi_ctr
28-06-2009, 11:10
من برنامه رو داشتم و نصب کردم
ورژن 3.1 بود
همونی که توی تبیان هست اما باز هم همین ارور ها رو میده
الان به نظرتون دیگه چیکار کنم؟
.net هم نصب کردم ورژن3.5 دیگه نمیدونم چیکار کنم!
یاهو 8 اجرا میشه ولی 9 نمیشه

aliali58
28-06-2009, 23:43
میشه به کسی پیام داد بدون اینکه اون رو ادد کرد ؟

بله، كليد ctrl+M رو بزن بعد Other Contact رو انتخاب كن و بعد داخل مستطيل اي دي شخص مورد نظرت رو بنويس و ok رو بزن

aliali58
28-06-2009, 23:48
و اینکه وقتی به صورت روشن داخل یاهو مسنجر بشم، اون می تونه من رو ببینه؟

سپاس
بله، اون ميتونه شما رو ببينه چون هنوز شما توي اد ليست اون هستين. اما نرم‌افزارهايي وجود داره كه شما ميتونين بدون اينكه شخص مقابل بفهمه اي دي خودتون رو از ليستش حذف كنين

قسمت اول سؤالت رو نميدونم بايد به يكي از افرادي كه توي اد ليستت هستن بگي كه تو رو از اد ليستش پاك كنه به اين صورت جواب سؤال اولت رو ميگيري

gamesaz
29-06-2009, 05:02
سوالى داشتم:
اتاق چت ايران را در ياهو مسنجر چگونه پيدا كنم؟

hamidrezaaa
29-06-2009, 22:12
سلام
من یه مشکل عجیب دارم مشکلم اینه که اون شکلک هست موقع لوگین شدن میاد لبخند میزنه واسه من نیماد و جاش خالی میمونه تا حالا جند بار هم اینستالش کردم دوباره ریختم ولی درست نشد میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه اگه نه راه حلی هست درستش کنم اینم یه عکس که بهتر متوجه بشین :

Setareh 2006
30-06-2009, 03:52
بله درسته، گفته بود كه بايد هزينه ناچيزي رو هم پرداخت كني اما من فراموش كرده بودم اينو بهتون بگم، چشم اينم سؤال ميكنم بهتون جواب ميدم كه چطوري پرداخت كنيد

ممنون میشم که این مورد رو پیگیری کنید.

Ghaioom
30-06-2009, 09:58
سلام
من یه مشکل عجیب دارم مشکلم اینه که اون شکلک هست موقع لوگین شدن میاد لبخند میزنه واسه من نیماد و جاش خالی میمونه تا حالا جند بار هم اینستالش کردم دوباره ریختم ولی درست نشد میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه اگه نه راه حلی هست درستش کنم اینم یه عکس که بهتر متوجه بشین :
نسخه ی یاهوت رو عوض کن
یا تو پوشه ی C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Media\misc ببین login.swf هست اگه نیست نیست دیگه :31:

mahdi_ctr
30-06-2009, 22:55
سلام
یه مشکل برام پیش اومده
یاهو رو نصب کردم وقتی میخوام برای کسی PM بزنم و روی اد لیستام کلیک میکنم این پیغام رو میده:
این یاهو مخصوص ویندوز ویستا هست ولی من روی اکس پی نصبش کردم!
چه کنم با این پیغام؟

gamesaz
01-07-2009, 03:55
مى تونيد كمكم كنيد؟ ببخشيد سوالم خيلى مبتدى هست، آخه من يكى دوبار بيشتر نيست با ياهو مسنجر چت مى كنم. اگه سرتون شلوغه لاقل يك راهنمايى كوچيك بكنيد بقيشو خودم ياد مى گيرم. بازم سوالمو تكرار مى كنم:
اتاق چت ايران رو تو ياهو مسنجر چطورى پيدا كنم؟

Ship Storm
01-07-2009, 09:04
مى تونيد كمكم كنيد؟ ببخشيد سوالم خيلى مبتدى هست، آخه من يكى دوبار بيشتر نيست با ياهو مسنجر چت مى كنم. اگه سرتون شلوغه لاقل يك راهنمايى كوچيك بكنيد بقيشو خودم ياد مى گيرم. بازم سوالمو تكرار مى كنم:
اتاق چت ايران رو تو ياهو مسنجر چطورى پيدا كنم؟

دو تا اتاق چت داریم برای ایران
1- yahoo chat>>Join Room>>Regional>>Asia>>Asia Global
2-yahoo chat>>Join Room>>Businece & Finance>>Asian Market

موفق باشید :11:

Ship Storm
01-07-2009, 09:06
سلام
یه مشکل برام پیش اومده
یاهو رو نصب کردم وقتی میخوام برای کسی PM بزنم و روی اد لیستام کلیک میکنم این پیغام رو میده:

این یاهو مخصوص ویندوز ویستا هست ولی من روی اکس پی نصبش کردم!
چه کنم با این پیغام؟

اگه منظورتون همون یاه مسنجر 10 هستش که برای ویندوز ویست معرفی شده باید خمت شما بگم که اصلا از این نسخه استفاده نکنید چون نسخه خوبی نیستش و از نسخه 9.0.0.2162 استفاده کنید که خود سایت یاهو در حال حاضر روش تاکید داره
شما این ورژن رو ری XP اجرا کردید در صورتی که اصلا این ورژن روی Xp اصلا نصب نمیشد جالبه برای شما نصب شده , به هر حا پاکش کنید و از اون ورژنی که گفتم استفاده کنید, ... البته روی Xp ورژن 9 گاهی اوقات ارور میده بهترین ورژن برای XP ورژن 8 هستش و برای ویستا ورژن 9 خوب جواب داده

Crespo
01-07-2009, 19:42
اگه منظورتون همون یاه مسنجر 10 هستش که برای ویندوز ویست معرفی شده باید خمت شما بگم که اصلا از این نسخه استفاده نکنید چون نسخه خوبی نیستش و از نسخه 9.0.0.2162 استفاده کنید که خود سایت یاهو در حال حاضر روش تاکید داره
شما این ورژن رو ری XP اجرا کردید در صورتی که اصلا این ورژن روی Xp اصلا نصب نمیشد جالبه برای شما نصب شده , به هر حا پاکش کنید و از اون ورژنی که گفتم استفاده کنید, ... البته روی Xp ورژن 9 گاهی اوقات ارور میده بهترین ورژن برای XP ورژن 8 هستش و برای ویستا ورژن 9 خوب جواب داده
من ورژن یاهوم 9.0.0.2034 هستش. الانم که فقط با پروکس می تون وارد بشم! اما مرتباً هر چند دقیقاً یه بار دی سی میشه!!!! آخه چرا؟ چیکارش کنم؟! :19::13:

Ship Storm
01-07-2009, 20:33
من ورژن یاهوم 9.0.0.2034 هستش. الانم که فقط با پروکس می تون وارد بشم! اما مرتباً هر چند دقیقاً یه بار دی سی میشه!!!! آخه چرا؟ چیکارش کنم؟! :19::13:
برای بالاآوردن یاهو مسنجر ورژن 9.0.0.2162 رو نصب کنید و بعد از منوی messenger performance رو بزن و بعد بخش connection گزینه connection via proxy رو بزنید و تیک زیرش رو هم بزنید و به راحتی با مسنجر بیاین بالا
دارم استفاده میکنم و بدون دردسر میاد بالا و خیلی ها هم بشون این روش رو گفتم بدون هیچ مشکلی دارن استفاده میکنند و فقط مشکلی که داره اینه که نمیشه Voice داد و وب کم بدیم و بگیریم

Eshghe_door
01-07-2009, 21:56
برای بالاآوردن یاهو مسنجر ورژن 9.0.0.2162 رو نصب کنید و بعد از منوی messenger performance رو بزن و بعد بخش connection گزینه connection via proxy رو بزنید و تیک زیرش رو هم بزنید و به راحتی با مسنجر بیاین بالا
دارم استفاده میکنم و بدون دردسر میاد بالا و خیلی ها هم بشون این روش رو گفتم بدون هیچ مشکلی دارن استفاده میکنند و فقط مشکلی که داره اینه که نمیشه Voice داد و وب کم بدیم و بگیریم

لینک بدین برای دانلود این نسخه

Ship Storm
01-07-2009, 22:27
لینک بدین برای دانلود این نسخه

Yahoo! Messenger 9.0.0.2162

لینک دانلود با قابلیت Resume از سرور Filezzz.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download%2F109926%2Fymsgr900_2162_us.exe.html)

لینک دانلود از سرور 4Shaed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F108670760%2Fc71d743a%2Fymsgr900_2162_us.htm l)

لینک دانلود از سرور Zshare.Net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ownload%2F60697606f3436172%2F)

لینک دانلود از سرور 2Shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F6008986%2Fa3e73640%2Fymsgr900_2162_us.html)

لینک دانلود از سرور Megaupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%3Fd%3DUTRBOFYS)

لینک دانلود از سرور Rapidshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F238733335%2Fymsgr900_2162_us.exe.html)

====

لینک پست معرفی شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mory_fun
02-07-2009, 23:36
آقایون 1 سوال پورت یاهو مسنجر رو باز کردند؟
آگه باز کردند چرا ID بالا نمیاد؟
یه ID دیگه باید بسازم؟

Ship Storm
03-07-2009, 01:05
آقایون 1 سوال پورت یاهو مسنجر رو باز کردند؟
آگه باز کردند چرا ID بالا نمیاد؟
یه ID دیگه باید بسازم؟

نخیر هنوز باز نیست :11:

vazirdaftar
03-07-2009, 14:52
با سلام
یک سوال دارم چرا هر چی این روزا یاهومسنجر رو صبر میکنیم، بالا نمیاد؟(منظورم بعد از وارد کردن id و password هست.)

mory_fun
03-07-2009, 16:38
داداش من پورت یاهو مسنجر رو قطع کردند
تا حالا نفهمیدی!!!!
یه سرچ می زدی هزار تا بود
!!!!!
جل الخالق!!!!!

Ship Storm
04-07-2009, 08:32
با سلام
یک سوال دارم چرا هر چی این روزا یاهومسنجر رو صبر میکنیم، بالا نمیاد؟(منظورم بعد از وارد کردن id و password هست.)

از این روش استفاده کنید تا یاهو بالا بیاد

mory_fun
04-07-2009, 11:01
برای اونایی که ورژن پایین تر دارن از منوی منوی messenger performance گزینه ی firewall with no prox رو بزنند

Ship Storm
04-07-2009, 19:04
بلاخره یاهو مسنجر رو باز کردن و الآن به راحتی میشه واردش شد

peyman_nn
05-07-2009, 18:56
ببخشید چطوری میشه فهمید که دوستم منو ایگنور کرده یا نه ؟
میدونم قبلا هم پرسیده شده ، ببخشید

vigorous
05-07-2009, 20:32
سلام.من یاهو مسنجر 9 دارشتم ولی بعد از مدتی اجرا نشد.وقتی هم میخوام حذفش کنم uninstaller قفل میشه.مشکل چیه؟

Ship Storm
06-07-2009, 02:26
ببخشید چطوری میشه فهمید که دوستم منو ایگنور کرده یا نه ؟
میدونم قبلا هم پرسیده شده ، ببخشید

با یک آی دی دیگه بهش بیاین بالا ادش کنید ببینید قبول میکنه یا نه
اگه قبول کرد و یا درخواس رو رد کرد خوب Ignore شدید ولی اگه خبری نشد بدونید آنلاین نمیشه و شما ignore نشدید
راه دیگه ای نداره

سلام.من یاهو مسنجر 9 دارشتم ولی بعد از مدتی اجرا نشد.وقتی هم میخوام حذفش کنم uninstaller قفل میشه.مشکل چیه؟

اینجور مشکات از یتم عامل ویندوز ستش بیشتر
شما نرم افزارهای Unilstaler رو مثل Tune Up Utility رو نصب کنید و از اون طریق اقدام به اک کردن اون کنید

shahroozm
06-07-2009, 02:45
دوستان من نمیتونم عکس بگیرم از کسی
حتی شیر هم که میکنن برفکی میمونه دلیلشو کسی میدونه؟
جدیدترین ورژن رو هم دارم

Ghaioom
06-07-2009, 07:10
جدیدترین ورژن رو هم دارم
یاهو با مشکلاتش باقیست :27:
شاید مشکل از سرعت هست.
نسخه ی یاهو رو هم عوض کن ببین چی میشه.

Ship Storm
06-07-2009, 08:24
جدیدترین ورژن رو هم دارم

یاهو بالا میاد الان ولی هنوز Voice نمیشه زد(تا دیروز که من تست کردم)
در مورد شیر شدن عکس هم نمیشه گفت مشکل فقط از سمت شماست میتونه از طرف مقابل هم باشه که داره عکس رو شیر میکنه, اغلب ناهماهنگی ها و ایراد های خود نرم افزار باعث بروز چنین مشکلاتی میشه

shahroozm
06-07-2009, 12:25
مرسی دوستان از کمکتون

Armin1370
10-07-2009, 13:28
سلام ...

ببخشید من مشکلم اینه که یاهو مسنجرم وقتی می خوام باهاش شکلک بزنم،جای شکلک یه ضربدر میاد و کلی نوشته دیگه،در صورتی که وقتی می رم تو روم همون شکلکها کاملا صحیح زده می شه...

چند بار هم یاهو مسنجرم رو عوض کردم ولی مشکل همچنان پا برجاست...

ممنون می شم کمکم کنید...

Ship Storm
10-07-2009, 13:58
شما به مسیر C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Media\Smileys برید ببینید شکلک ها رو اونجا میبینید؟
یاهو مسنجر خودتون رو به نسخه 9.0.0.2162 ارتقا بدید و از نرم افزارهای جانبی که برای ارسال شکلک هستش استفاده نکنید و اون ها رو از روی سیستم پاک کنید

Oxizhen
10-07-2009, 22:22
بچه ها یاهو من 2 , 3 روزه باز نمیشه ... کار واجب دارم...ایراد از سیستمه منه یا همه مشکله منو دارید ؟

Armin1370
10-07-2009, 22:41
شما به مسیر C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Media\Smileys برید ببینید شکلک ها رو اونجا میبینید؟
یاهو مسنجر خودتون رو به نسخه 9.0.0.2162 ارتقا بدید و از نرم افزارهای جانبی که برای ارسال شکلک هستش استفاده نکنید و اون ها رو از روی سیستم پاک کنید

دوست عزیز من یاهو رو تو درایو ویندوز نصب نکردم و تو یه درایو دیگه نصب کردم،ولی این دستوری که دادید رو رفتم و شکلکها بود ...

در ضمن از هیچ نرم افزار شکلک هم استفاده نمی کنم...

Armin1370
10-07-2009, 22:44
بچه ها یاهو من 2 , 3 روزه باز نمیشه ... کار واجب دارم...ایراد از سیستمه منه یا همه مشکله منو دارید ؟

نه دوست عزیز ایراد از سیستم شما نیست ...

یه چند روزی هست که دوباره یاهو رو یه کاری کردن و باز نمی شه ...

شما از طریق میل می تونید به مسنجرتون دسترسی داشته باشین...

jojo happiness
10-07-2009, 22:55

سلام دوست عزیز
شما می تونی از یکی از راه های زیر استفاده کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dariushiraz
10-07-2009, 23:40

این آدرس را امتحان کن. سرویس جدید یاهو مسنجره.

در اینجا می تونی از طریق وب چت کنی.

MaSoUd555
10-07-2009, 23:49

از این سایت هم میتونین استفاده کنین

Ship Storm
11-07-2009, 01:46
دوست عزیز من یاهو رو تو درایو ویندوز نصب نکردم و تو یه درایو دیگه نصب کردم،ولی این دستوری که دادید رو رفتم و شکلکها بود ...

در ضمن از هیچ نرم افزار شکلک هم استفاده نمی کنم...

شما یاهو رو تو خود درایو c نصب کن و ورژن 9.0.0.2162 رو اجرا کن
با هر کسی که تو محیط چت گفتگو کنید شکلک ها رو نمیبینیدیا فقط برای بعضی از افراد اینطوری میشه؟
ویندوز شما چیه؟کی این مشکل بوجود اومده؟
میتونید یکبار system restore کنید ویندوز رو و نتیجه رو اعلام کند

Armin1370
11-07-2009, 07:06
شما یاهو رو تو خود درایو c نصب کن و ورژن 9.0.0.2162 رو اجرا کن
با هر کسی که تو محیط چت گفتگو کنید شکلک ها رو نمیبینیدیا فقط برای بعضی از افراد اینطوری میشه؟
ویندوز شما چیه؟کی این مشکل بوجود اومده؟
میتونید یکبار system restore کنید ویندوز رو و نتیجه رو اعلام کند

آهان پس باید تو C نصب کنم ...

نه برای همه همین هست،فقط توی روم درست می شه خودش ...

ویندوز من Vortex هست،تقریبا 1 روز بعد نصب یاهو مسنجر ...

این آخری رو هم دقیقا نفهمیدم باید چی کار کنم...

Ship Storm
12-07-2009, 10:47
آهان پس باید تو C نصب کنم ...

نه برای همه همین هست،فقط توی روم درست می شه خودش ...

ویندوز من Vortex هست،تقریبا 1 روز بعد نصب یاهو مسنجر ...

این آخری رو هم دقیقا نفهمیدم باید چی کار کنم...

سعی کنید از ویندوزهای اورجینال و یا نسخه های کپی شده از روی اون استفاده کنید و از ویندوزهای دستکاری شده توسط سایر شکت ها استفاده نکنید
system restore کنید به مسیر زیر برید:
Start Menu\Programs\Accessories\System Tools
و بعد system restore
البته این رو گفتم اگه قبلا درست بوده و جدیدا دچار این مشکل شدید اینکار رو انجما بدید ولی اگه از اول همین بوده ویندوز رو عوض کنید از نسخه های اورجینال و دستکاری نشده استفاده کنید

Armin1370
12-07-2009, 11:36
آقا دیگه کار به اینجا نکشید ...

من یاهو مسنجر رو پا ک کردم و ورژن آخرش رو دانلود کردم و توی C نصب کردم و مشکل حل شد ...

آخه ویندوزش این قدر خوشگله،نمی شه ازش راحت دل کند D:

Ship Storm
12-07-2009, 19:01
آقا دیگه کار به اینجا نکشید ...

من یاهو مسنجر رو پا ک کردم و ورژن آخرش رو دانلود کردم و توی C نصب کردم و مشکل حل شد ...

آخه ویندوزش این قدر خوشگله،نمی شه ازش راحت دل کند D:

خوب من این کار رو اول توصیه کرده بودم و در آخر عوض کردن ویندوز بود

Armin1370
12-07-2009, 22:46
خوب من این کار رو اول توصیه کرده بودم و در آخر عوض کردن ویندوز بود

آقا ما که جسارت نکردیم:31:

هر چی شما بگی:46:

Ship Storm
13-07-2009, 04:01
دستتون در د نکنه . من اینو دانلود و نصب کردم
متاسفانه هرچی سعی می کنم لاگین نمیشه و خطای کانکشن میده : 81003400 یک همچین چیزی میده
شما می دونین ایراد کار از کجاست ؟

مشکل احتمالی بسته بودن پورت یاهو هستش
شما سرویس دهنده اینترنت خودتون رو عوض کنید ببینید مشکل حل میشه اگه نشد از منوی messenger و بعد performance بخش conection تیک گزینه conect via proxy server رو بزنید

Setareh 2006
13-07-2009, 07:32
مشکل احتمالی بسته بودن پورت یاهو هستش
شما سرویس دهنده اینترنت خودتون رو عوض کنید ببینید مشکل حل میشه اگه نشد از منوی messenger و بعد performance بخش conection تیک گزینه conect via proxy server رو بزنید
این رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد

Armin1370
13-07-2009, 08:58
من الان با digsby راحت ON می شم ...

اگه امکانش رو دارین این رو هم امتحان کنید...

p30ex2
13-07-2009, 21:27
سلام من میخوامچراغم در یاهو هی خاموش وروشن بشه +اموزشش وحذف ایدی خودم از لیست دیگران +اموزشش

Ship Storm
14-07-2009, 09:11
این رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد

شما ویندوز خودت رو Restore کنید و یک ورژن دیگه از یاهو رو نصب کنید
اگه از XP استفاده میکنید از نسخه 8 فول استفاده کنید و اگر از ویستا یا 7 استفاده میکنید از نسخه 9

amintnt
14-07-2009, 09:23
شما ویندوز خودت رو Restore کنید و یک ورژن دیگه از یاهو رو نصب کنید
اگه از XP استفاده میکنید از نسخه 8 فول استفاده کنید و اگر از ویستا یا 7 استفاده میکنید از نسخه 9
سلام، من از 8 توی ویستا استفاده میکنم مشکلی نیست.توی اکس پی هم همین نصبه بازم مشکلی نیست
:11:

p30ex2
14-07-2009, 10:06
سلام من میخوامچراغم در یاهو هی خاموش وروشن بشه +اموزشش وحذف ایدی خودم از لیست دیگران +اموزشش
کسی جواب منو نمیده:41:

Ship Storm
14-07-2009, 11:37

کسی جواب منو نمیده:41:

در مورد حذف ای دی شما از لیست دیگران باید از نرم افزاری که در همین پست پیوست میکنم استفاده کنید

با اجرای این نرم برنامه آنتی ویروس و یا نرم افزارهای امنیتی روی سیستم شما اون رو به عنوان ویروس و ترجان شناسایی میکنه ولی مشکلی نیست اول آنتی ویروس خود رو غیر فعال کنید و با خیال راحت ازش استفاده کنید

Ship Storm
14-07-2009, 11:40
سلام، من از 8 توی ویستا استفاده میکنم مشکلی نیست.توی اکس پی هم همین نصبه بازم مشکلی نیست
:11:

درسته 8 توی ویستا مشکلی نداره و من هم نگفتم که 8 توی ویستا مشکل داره ولی ورژن 9 توی ویستا خوب جواب میده و هنگ نمیکنه و به خاطر ابزارهای جدیدی که بهش اضافه شده خیلی جالب تر از نسخه 8 هست ولی اگه نسخه 9 رو روی Xp نصب کنی گه گاه هنگ میکنه و دچار مشکلاتی میشه

unforgiven2009
19-07-2009, 15:28
درسته 8 توی ویستا مشکلی نداره و من هم نگفتم که 8 توی ویستا مشکل داره ولی ورژن 9 توی ویستا خوب جواب میده و هنگ نمیکنه و به خاطر ابزارهای جدیدی که بهش اضافه شده خیلی جالب تر از نسخه 8 هست ولی اگه نسخه 9 رو روی Xp نصب کنی گه گاه هنگ میکنه و دچار مشکلاتی میشه
سلام دوستان من ورژن 9.0.0.2160 یاهو مسجر را نصب کردم. فقط برای بار اول که وارد روم شدم ویس روم کار میکرد . اما بعد از آن از کار اقتاد. کلا تمامی ورژن ها ار امتحان کردم اما همه در ویستا با ویس مشکل دارند. راحی برای حل این مشکل وجود دارد؟

amintnt
19-07-2009, 16:34
سلام دوستان من ورژن 9.0.0.2160 یاهو مسجر را نصب کردم. فقط برای بار اول که وارد روم شدم ویس روم کار میکرد . اما بعد از آن از کار اقتاد. کلا تمامی ورژن ها ار امتحان کردم اما همه در ویستا با ویس مشکل دارند. راحی برای حل این مشکل وجود دارد؟
تا اونجایی که من شنیدم یاهو برای ویستا مسنجری نمیسازه فعلا. نسخه ای ناکامل(آزمایشی) فقط الآن موجوده که توسط یاهو پشتیبانی نمیشه. حتی سایت رسمی یاهو، مسنجرش رو برای دانلود نذاشته! فعلا پروژه ی این مسنجر متوقف شده مثل اینکه... منم الآن توی ویستا از مسنجر 8 استفاده میکنم که گاهی اوقات رفتار عجیبی ازش سر میزنه... البته این مسئله ی ویس ممکنه ربطی به موضوعی که گفتم نداشته باشه.

mohsen.rajabi
23-07-2009, 06:13
ببخشید دوستان چرا با یاهو دیگه نمیشه چت صوتی کرد؟؟

واسه من که نمی شه

Ghaioom
23-07-2009, 06:40
ببخشید دوستان چرا با یاهو دیگه نمیشه چت صوتی کرد؟؟

واسه من که نمی شه
ایران بسته فک کنم

Armin1370
23-07-2009, 07:48
بله دقیقا همین طوره...

DJ POLESTAR
23-07-2009, 16:44
من چجوری می تونم پروفایلم رو دوباره تغییر بدم؟

Ghaioom
24-07-2009, 13:44
من چجوری می تونم پروفایلم رو دوباره تغییر بدم؟
سلام
شما تو یاهو مسنجر از منوی messenger بعد my porofiles بعد تو پنجره ای که میاد نوشته پایین سمت چپ create /edite my profiles اونو انتخاب کن با اون میتونی.

vmohsen
24-07-2009, 15:31
سلام
من نمیتونم با مسنجرم کار کنم,این پیغام رو میده
messenger encountered a connection problem please chek the network connection and then click "try again" (81003004)
اما از طریق میلم میتونم,فکر میکنید مشکل از چی هست؟

Ghaioom
24-07-2009, 18:43
سلام
من نمیتونم با مسنجرم کار کنم,این پیغام رو میده
messenger encountered a connection problem please chek the network connection and then click "try again" (81003004)
اما از طریق میلم میتونم,فکر میکنید مشکل از چی هست؟
گاهی وقت مشکل از سرعت اینترنت هست.
نسخه ی یاهو رو عضو کن شاید درست بشه.
موفق باشید.

vmohsen
24-07-2009, 20:30
گاهی وقت مشکل از سرعت اینترنت هست.
نسخه ی یاهو رو عضو کن شاید درست بشه.
موفق باشید.

من adsl دارم,2 بار هم عوض کردم نمیشه!؟

a.a1371
25-07-2009, 03:52
من adsl دارم,2 بار هم عوض کردم نمیشه!؟

من هم قبلا اين مشكل رو داشتم ولي از وقتي نرم افزار ف.ي.ل.ت.ر شكن رو نصب كردم راحت باز ميشه :21::5:
اگه نرم افزار رو خواستي pm بده

Ship Storm
26-07-2009, 07:26
شما ISP که ازش سرویس میگیری رو هم عوض کن ببین مشکل باز هم برقراره

AFSORDEH
27-07-2009, 16:37
ببخشيدا من اين سوالو ميپرسم:41:
شايد چند بار در اين سايت گفته شده باشه ولي خب
ميشه كاري كرد كه هميشه آيدي من براي يك شخصي آف نشون داده بشه و اون شخص اصلا از ورود و خروج من هم اطلاعي پيدا نكنه؟
و اينكه راهي هست كهبشه مثلا شخصي به خصوصي هر چي برا من ميفرسته براي من ارسال نشه و برعكس متن هاي فرستاده شده من هم برا اون طرف نره؟

1 سوال ديگه ::31:
اگه من اسم يك شخصي رو از توي ليست ياهوم پاك كنم چي ميشه؟
آيا از ليست ياهوي آن طرف هم حذف ميشم يا نه؟

يه توضيحي بفرماييد ممنون ميشم.....:40::40::11::11::11::11::11:

peyman_nn
27-07-2009, 18:27
دوستان من ctrl +m رو میزنم ، برای یکی دیگه از ایمیل هام یک اف میذارم
ولی وقتی وارد ای دی مربوطه میشم نیومده ، جریان چیه ؟
باید چیزی رو سیو کرد یا اینکه همین جوری خودش میره

Ghaioom
27-07-2009, 18:41
ببخشيدا من اين سوالو ميپرسم:41:
شايد چند بار در اين سايت گفته شده باشه ولي خب
ميشه كاري كرد كه هميشه آيدي من براي يك شخصي آف نشون داده بشه و اون شخص اصلا از ورود و خروج من هم اطلاعي پيدا نكنه؟
و اينكه راهي هست كهبشه مثلا شخصي به خصوصي هر چي برا من ميفرسته براي من ارسال نشه و برعكس متن هاي فرستاده شده من هم برا اون طرف نره؟

1 سوال ديگه ::31:
اگه من اسم يك شخصي رو از توي ليست ياهوم پاك كنم چي ميشه؟
آيا از ليست ياهوي آن طرف هم حذف ميشم يا نه؟

يه توضيحي بفرماييد ممنون ميشم.....:40::40::11::11::11::11::11:

سلام
روی آی دی کلیک راست کن بعد stealth settings بعد ...Appear permanently offline to این گزینه فکر کنم اینطوریه همیشه روی آی دی مورد نظر مخفی میاد.
شاید طرفو ignore کنی هیچی نمیبینی از پیام اون و برای اون پیامت نمیره فکر کنم.
نه فقط از لیست شما پاک میشه آی دی شما رو اون تو لیستش داره از لیست اون پاک نمیشه.

دوستان من ctrl +m رو میزنم ، برای یکی دیگه از ایمیل هام یک اف میذارم
ولی وقتی وارد ای دی مربوطه میشم نیومده ، جریان چیه ؟
باید چیزی رو سیو کرد یا اینکه همین جوری خودش میره
میره فکر کنم ولی گاهی وقتا نمیبینی یا بعد از چند مدتی میتونی ببینی.

Gamemaster
28-07-2009, 17:32
نرم افزاري براي تغير تم ياهو
ياهو 9 به بالا

||SIAVASH||
29-07-2009, 19:28
دو تا سوال ! برای ویستا از آخرین ورژن باید استفاده کرد یا ورژن ویستا ؟؟
آخرین ورژن چنده؟

||SIAVASH||
30-07-2009, 14:09
چه فعال هست این جا !!

Ghaioom
30-07-2009, 14:16
دو تا سوال ! برای ویستا از آخرین ورژن باید استفاده کرد یا ورژن ویستا ؟؟
آخرین ورژن چنده؟
فکر نکنم زیاد فرقی بکنه.
اینجا میتونی آخرین نسخه رو بگیری.

God Of Photoshop
30-07-2009, 14:32
سلام.یکی به من بگه چه جور ی میتونم تو یاهو بوت کنم.تو بخش بوت کلی راجع بهش صحبت شدا اما یلنک دانلود نرم لفزار رو نزاشتن. آخه اینم شد آموزش؟؟؟؟؟؟

vmohsen
01-08-2009, 01:05
شما ISP که ازش سرویس میگیری رو هم عوض کن ببین مشکل باز هم برقراره

آخه امار گرفتم از کسای دیگه ای که عضون!

vmohsen
01-08-2009, 01:08
من هم قبلا اين مشكل رو داشتم ولي از وقتي نرم افزار ف.ي.ل.ت.ر شكن رو نصب كردم راحت باز ميشه :21::5:
اگه نرم افزار رو خواستي pm بده

من کلی دارم ,نرم افزاریش رو هم دارم اما چه ربطی داره به مسنجر؟

Ship Storm
02-08-2009, 08:21
آخرین ورژن چنده؟

فعلا بهترین ورژن برای ویستا 9.0.0.2162 هستش

majid.khaledi
02-08-2009, 18:01
سلام من می خواستم بدونم چطور میشه متن چت هایی که کردم رو ببینم
یادمه یه برنامه بود که با هرکی چت کرده بودی...متن چت رو واسط می اورد

اگه بهم لینک دانلوش رو بدین ممنون میشم

majid.khaledi
03-08-2009, 09:59
سلام من می خواستم بدونم چطور میشه متن چت هایی که کردم رو ببینم
یادمه یه برنامه بود که با هرکی چت کرده بودی...متن چت رو واسط می اورد

اگه بهم لینک دانلوش رو بدین ممنون میشم

m.karami jam
03-08-2009, 12:04
يکی می تونه بگه آخرین ورژن ياهو چنده ؟

HMD_KRO
04-08-2009, 13:28
سلام به همه دوستان عزیز.

یه سوال داشتم اگه مکان داره راهنماییم کنید.

نمی دونم چرا دکمه call تو یاهومسنجر من غیر فعاله یعنی نمیشه تماس داشت دو ورژن متفاوت رو هم که نصب کردم باز هم همین جوری بود رو تنظیماتش هم که نگاه کردم مشکلی نداره.

ممنون میشم راهنماییم کنید

Ghaioom
04-08-2009, 16:57
يکی می تونه بگه آخرین ورژن ياهو چنده ؟

سلام به همه دوستان عزیز.

یه سوال داشتم اگه مکان داره راهنماییم کنید.

نمی دونم چرا دکمه call تو یاهومسنجر من غیر فعاله یعنی نمیشه تماس داشت دو ورژن متفاوت رو هم که نصب کردم باز هم همین جوری بود رو تنظیماتش هم که نگاه کردم مشکلی نداره.

ممنون میشم راهنماییم کنید
قبلاً نبود تازگیا اینطوری کردن تو ایران اینطوریه فک کنم :31:

HMD_KRO
04-08-2009, 19:38
[quote=Ghaioom;4048348]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قبلاً نبود تازگیا اینطوری کردن تو ایران اینطوریه فک کنم :31:[/quot

والا واسه دوستان کار میکنه ولی واسه من نمی دونم چرا اینجوریه.

حالا به نظر شما راه چاره چیه؟ یعنی هیچ راهی نیست؟

Ship Storm
04-08-2009, 19:48
[quote=Ghaioom;4048348]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قبلاً نبود تازگیا اینطوری کردن تو ایران اینطوریه فک کنم :31:[/quot

والا واسه دوستان کار میکنه ولی واسه من نمی دونم چرا اینجوریه.

حالا به نظر شما راه چاره چیه؟ یعنی هیچ راهی نیست؟

هوز که هنوزه پروت یاهو تو ایران بسته هستش البته Voice
کاریش نمیشه کرد مگر با استفاده از ابزار الآت خاص که بتونی دور بزنی مخابرات رو

sasa_chelsea
04-08-2009, 21:40
سلام دوستان کمک فوری احتیاج دارم ..................... خواهش می کنم کمک کنید

من یاهو ورژن 9 دارم می خواستم بدونم چطوری می تونم برم تو روم . اونطوری یادم میاد قبلا روم های یاهو تو شاخه ای از گزینه ی messenger بود . ولی الان هر چی می گردم تو گزینه های نه این شاخه بلکه تو هیچ شاخه ای نیست

HMD_KRO
04-08-2009, 21:45
آخه خیلی از بچه ها بدون استفاده از هیچ ابزاری میتونند از voice استفاده کنند.

میتونه از خط باشه؟

sasa_chelsea
05-08-2009, 17:03
سلام دوستان کمک فوری احتیاج دارم ..................... خواهش می کنم کمک کنید

من یاهو ورژن 9 دارم می خواستم بدونم چطوری می تونم برم تو روم . اونطوری یادم میاد قبلا روم های یاهو تو شاخه ای از گزینه ی messenger بود . ولی الان هر چی می گردم تو گزینه های نه این شاخه بلکه تو هیچ شاخه ای نیست

کسی نیست جواب منو بده ....... اگر میشه اینم بگید که یاهو ورژن 8 میره تو روم ؟؟؟

کمک کنین خواهش می کنم .

Ship Storm
05-08-2009, 20:24
کسی نیست جواب منو بده ....... اگر میشه اینم بگید که یاهو ورژن 8 میره تو روم ؟؟؟

کمک کنین خواهش می کنم .

یاهو ورژن 9 رو شما باید تو منوی Messenger و بعد yahoo chat و بعد join room رو بزن
ورژن 8 هم میره تو روم و مشکلی نیست

mehran_286
07-08-2009, 14:16
سلام دوستان
هنگام لوگین کردن زود این ارور میاد میشه بگید برای چی هستش ؟

Eshghe_door
07-08-2009, 22:30
سلام دوستان

برای منم این میاد

شما با چی وصل اینترنت میشین؟

کارتی؟ یا ای دی اس ال؟

مال من ای دی اس ال آسیا تکه

mehran_286
07-08-2009, 22:49
برای منم این میاد

شما با چی وصل اینترنت میشین؟

کارتی؟ یا ای دی اس ال؟

مال من ای دی اس ال آسیا تکه

برای من دایال اپ هستش
نمیدونم چرا ؟

sasa_chelsea
09-08-2009, 00:05
یاهو ورژن 9 رو شما باید تو منوی Messenger و بعد yahoo chat و بعد join room رو بزن
ورژن 8 هم میره تو روم و مشکلی نیست

دوست عزیز همچنین گزینه ایو نداره این یاهوی من
من این ورزن یاهو 3 4 روز پیش از یاهو دانلود کردم و نصب کردم

خواهش می کنم کمک کنین بچه هاااااااااااااااااااااااا اااااا :41:

Ship Storm
10-08-2009, 19:08
دوست عزیز همچنین گزینه ایو نداره این یاهوی من
من این ورزن یاهو 3 4 روز پیش از یاهو دانلود کردم و نصب کردم

خواهش می کنم کمک کنین بچه هاااااااااااااااااااااااا اااااا :41:

ورژن یاهو شما 9.0.0.2162 هستش دیگه درسته؟

Ship Storm
10-08-2009, 19:09
برای من دایال اپ هستش
نمیدونم چرا ؟

مهران جان ISP که ازش سرویس میگیری رو عوض کن و از یک شرکت و ا یک شماره هوشمند دیگه استفاده کن ببین مشکلت برطرف میشه یا نه اگه برطرف نشد درصورتی که ویندوز xp داری از ورژن 8 و در صورتی که ویستا داری از ورژن 9.0.0.2162 استفاده کن

mrmostafa
11-08-2009, 13:45
اقا اين ورژن جديد ياهو رو از كجا بايد دانلود كنيم؟؟؟ سايت ياهو ديگه نرم افزارش رو نداره نميدونم چرا

MCSE MAN
11-08-2009, 14:51
سلام دوستان

دقیقا برای منم این ارور 3 روزه میاد.یکی گفت کانکشن رو پاک کن دوباره بساز،کانکشن رو هم پاک کردم و دوباره ساختم درست نشد.سرعت اینترنتم هم 512.خواهشا یکی کمک کنه.

pezhmantoop
11-08-2009, 20:38
سلام به شما
بچه ها من id info خودمو فراموش کردم
مثلا اون سوالی که داده بودم و از این چیزا که موقع ثبت نام میدیم
راهی داره دوباره یه جوری ببینمشون که اگه آیدی ام هک شد بتونم آیدی را پس بگیرم ؟

mehran_286
12-08-2009, 23:03
مهران جان ISP که ازش سرویس میگیری رو عوض کن و از یک شرکت و ا یک شماره هوشمند دیگه استفاده کن ببین مشکلت برطرف میشه یا نه اگه برطرف نشد درصورتی که ویندوز xp داری از ورژن 8 و در صورتی که ویستا داری از ورژن 9.0.0.2162 استفاده کن

حامد جان ISPها رو عوض کردم نشد
یاهو مسنجر رو هم عوض کردم بازم جواب نداد
حالا دیگه چیکار کنم ؟ :11:

Doyenfery
13-08-2009, 07:41
سلام
چطور میشه بعد از هر بار نصب ویندوز ( البته قبلش کپی گرفتن از فولدر ِ C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles) این آرشیو ها ( که هر کدوم مربوط به -یک دوره نصب و استفاده از ویندوزه - رو با هم ادغام کرد طوری که آرشیو مسیج فعلی پاک نشه و همینطور هر کدوم جایگزین اون یکی نشه .. (در کل یعنی همه در ادامه ی هم بیان ) .
مرسی

s-a-l-i-m
13-08-2009, 07:44
این مشکل رو من چند ماهیه که دارم ولی روی 8 من این مشکل رو نداشتم و الان که بر می گردم به ورژن 8 باز هم همین ارور رو میده که همه باهاش مشکل دارین.........
من ویستا دارم برای همین طبق گفته شما باید این رو دانلود کنم 9.0.0.2162 کسی این رو تست کرده و مطمعا هستید که جواب میده ؟؟؟ چون دوستمون در بالاتر گفتند که جواب نداده.

Ship Storm
13-08-2009, 10:43
حامد جان ISPها رو عوض کردم نشد
یاهو مسنجر رو هم عوض کردم بازم جواب نداد
حالا دیگه چیکار کنم ؟ :11:
ایم ارور از شبکه اینترنت هستش
کانکشنت رو باز کن ببین وقتی sign in میکنی سند و رسیو داری؟

MCSE MAN
13-08-2009, 11:31
مشکل من که خود به خود درست شد،ایشالا مشکل بقیه هم حل شه با این ارور ناگوار.:31:

s-a-l-i-m
13-08-2009, 18:13
مشکل من که خود به خود درست شد،ایشالا مشکل بقیه هم حل شه با این ارور ناگوار.:31:
برا من هم اینطوری میشه ولی هر 1 ماه 1 روزش خوبه.......خوشحال نباش چون دوباره همین طوری میشه.
یاهوی خودت رو عوض کردی { شاید بخاطر این باشه } اگه عوض کردی ورژنش رو بگو؟؟؟

Ship Storm
14-08-2009, 10:25
این مشکل ها خود به خود حل نمیشه ISP ها و مخابرات باعث برو چنین مشکلاتی هستن که سرعت کمی دارند و گه گاه دچار مشکلاتی میشن که باعث روز چنین مشکلاتی میشه

MCSE MAN
14-08-2009, 11:22
برا من هم اینطوری میشه ولی هر 1 ماه 1 روزش خوبه.......خوشحال نباش چون دوباره همین طوری میشه.
یاهوی خودت رو عوض کردی { شاید بخاطر این باشه } اگه عوض کردی ورژنش رو بگو؟؟؟

عوض که کردم یاهو رو ولی باز مشکلش حل نشد ولی 2 روز پیش یهو درست شد.الآن هم جدیدترین ورژنی که تو اینجا برای دانلود قرار داده شده بود رو دارم.نمیدونم ورژنش چنده.

این مشکل ها خود به خود حل نمیشه ISP ها و مخابرات باعث برو چنین مشکلاتی هستن که سرعت کمی دارند و گه گاه دچار مشکلاتی میشن که باعث روز چنین مشکلاتی میشه
نه دوست عزیز،من سرعت دانلودم تو همون موقع بالای 60 بود مگر اینکه بعضی ISPها فیلتر کرده بوده باشنش،در غیر این صورت نمیدونم مشکل از چی بوده.

encarta
14-08-2009, 12:33
سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال دارم می خواستم ببینیم میشه توی مسنجر 9 عکس دوستانمون برای همیشه کنارشون بمونه یعنی یه جورهایی همیشه آن باشن ؟ یا عکسشون کنارشون بمونه ه ه ه ه ؟ مرسی

Reza_Sadeghi
17-08-2009, 14:24
آقا این یاهو مسنجر نسخه های مختلف وقتی توی Room هستی یه هویی مدام پیغام میده :

"You cannot ignore yourself"

و مدام باید روش OK کنم.

دیوانه شدم.
چی کارش کنم؟

میدونم یکی داره پشت سر هم توی Room پیغام میده و باید یوزرش رو Ignore کنم اما نمیدونم کیه.

راه دیگه ای وجود نداره از این پیغام اعصاب خوردکن خلاص شم؟

Ghaioom
17-08-2009, 14:49
آقا این یاهو مسنجر نسخه های مختلف وقتی توی Room هستی یه هویی مدام پیغام میده :

"You cannot ignore yourself"

و مدام باید روش OK کنم.

دیوانه شدم.
چی کارش کنم؟

میدونم یکی داره پشت سر هم توی Room پیغام میده و باید یوزرش رو Ignore کنم اما نمیدونم کیه.

راه دیگه ای وجود نداره از این پیغام اعصاب خوردکن خلاص شم؟
این پیغام واسه اینه که هی تو روم پیغام میدن اونم یکدفعه کپی پیست میکنن :31:
آی دی کسی که پیغام های زیادی هر یه ثانیه میفرسته رو میتونی ایگ... بکنی. معلومه دیگه کی پیغام میده ای دیش نوشته اونجا :46:

Ship Storm
18-08-2009, 18:47
سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال دارم می خواستم ببینیم میشه توی مسنجر 9 عکس دوستانمون برای همیشه کنارشون بمونه یعنی یه جورهایی همیشه آن باشن ؟ یا عکسشون کنارشون بمونه ه ه ه ه ؟ مرسی

اگه هر دو طرف از ورژن 9 استفاده کنند وقتی شما عکس و قرار میدی عکس همیشه نمایش داده میشه تو یاهو مسنجر طرف مقابل ولی اینکه همیشه شما رو آنلاین نشون بده خیر

officer
21-08-2009, 12:00
سلام

من یاهو مسنجر ویستا رو دانلود کردم منتها نمیتونم sing in بشم ؛ همش میگه check internet connection ... چیکار کنم ؟

با 9 میتونستن وصل بشم .

ممنون

Ship Storm
21-08-2009, 17:13
سلام

من یاهو مسنجر ویستا رو دانلود کردم منتها نمیتونم sing in بشم ؛ همش میگه check internet connection ... چیکار کنم ؟

با 9 میتونستن وصل بشم .

ممنون

برادر امیر اون یاهو مسنجر ویستا رو پا کن ورژن 9.0.0.2162 رو نصب کن که خود سایت یاهو تایید کرده و آخرین نسخه و کاملترین نسخه اون رو معرفی کرده

officer
21-08-2009, 17:58
برادر امین اون یاهو مسنجر ویستا رو پا کن ورژن 9.0.0.2162 رو نصب کن که خود سایت یاهو تایید کرده و آخرین نسخه و کاملترین نسخه اون رو معرفی کرده
:31:

حامد جان من امیر بودم :دی

مجبور به همین کار شدم , مشکل از isp هاست یا از مسنجر ؟

ممنون :40:

Ship Storm
21-08-2009, 18:20
:31:

حامد جان من امیر بودم :دی

مجبور به همین کار شدم , مشکل از isp هاست یا از مسنجر ؟

ممنون :40:

ویرایشش کردم همون اول هم میدونستم امیر هستی ولی نمیدونم چرا نوشته بودم امین :31:
کلا ورژن 10 ورژن درست و حسابی ای نیست هنوز و خود سایت یاهو رو ورژن 9 داره کار میکنه و از ورژن 10 حرفی نمیزنه
مشکل از برنامه نیست چون من یکبار نصب کردم و مشکلی نداشت احتمالا از سمت سرور هاست که یا سرعت نمیدن و یا مشکلات فنی خاص خودشون رودارن

alahwazi
25-08-2009, 22:02
با سلام خدمت تمامی دوستان
مشکل بنده در یاهو مسنجر اینست که من بکلی نمی توانم برای مخاطبم عکس بفرستم ودر نیمه ارسال ( ارور ) می دهد. مسنجر 8 و 9 را نصب کردم ولی مشکل حل نشد. مخاطبم نیز همین کار را کرد. یعنی مسنجرش را عوض کرد ولی فایده نداشت.
با تشکر

Ghaioom
26-08-2009, 07:32
مشکل بنده در یاهو مسنجر اینست که من بکلی نمی توانم برای مخاطبم عکس بفرستم ودر نیمه ارسال ( ارور ) می دهد. مسنجر 8 و 9 را نصب کردم ولی مشکل حل نشد. مخاطبم نیز همین کار را کرد. یعنی مسنجرش را عوض کرد ولی فایده نداشت.
با تشکر
بله چنین مشکلاتی برای همه هست
شما یه وقت دیگه امتحا کن شاید اون موقع سرعت کمه یا مشکلات دیگه.
گاهی وقتا فایلهای دیگه میشه ارسال کرد.
بریزش تو rar بعد ارسال کن ببین چی میشه.

amintnt
26-08-2009, 11:23
با تشکر
اگه غرض فقط دیدن عکس از سوی طرف مقایل هست... از Photosharing استفاده کنید... و پیشنهاد بهتر اینکه به این Image آپلود سنتر مراجعه کنید و عکس رو اونجا upload کنید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alahwazi
28-08-2009, 18:12
اگه غرض فقط دیدن عکس از سوی طرف مقایل هست... از Photosharing استفاده کنید... و پیشنهاد بهتر اینکه به این Image آپلود سنتر مراجعه کنید و عکس رو اونجا upload کنید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از راهنماییهای دوستان

alahwazi
28-08-2009, 18:14
بله چنین مشکلاتی برای همه هست
شما یه وقت دیگه امتحا کن شاید اون موقع سرعت کمه یا مشکلات دیگه.
گاهی وقتا فایلهای دیگه میشه ارسال کرد.
بریزش تو rar بعد ارسال کن ببین چی میشه.

باتشکر فراوان

mrmostafa
30-08-2009, 12:05
ياهو مسنجر 9 رو نصب كردم براي اينكه بخواي پيغام بزاري كنار آي دي قبلا داخل همون گزينه هاي busy , invisible اينا بودش ولي الان نداره ؟؟؟

amintnt
30-08-2009, 13:16
ياهو مسنجر 9 رو نصب كردم براي اينكه بخواي پيغام بزاري كنار آي دي قبلا داخل همون گزينه هاي busy , invisible اينا بودش ولي الان نداره ؟؟؟
الآن زیر آدیت که یه چراغ روشن هم کنارشه نوشته: What are you doing now... که اگه روش کلیک کنی میتونی وارد کنید پیام رو...

الآن دیدم یاهو مسنجر 9 رو گذاشته واسه دانلود و همچنین 10 بتا رو... دوستان میتونن دانلود کنن

ممنون

Kurosh
30-08-2009, 13:42
10 رو گرفتم و نصب کردم ، تفاوت چندانی نکرده ، یه کم از لحاظ گرافیکی بهتر شده...(ایشالا که باگ ها برطرف شده باشند)

Ship Storm
30-08-2009, 22:14
خود سایت یاهو فعلا نسخه برتر رو 9.0.0.2162 معرفی کرده و از نسخه 10 به عنوان نسخه جدید و مناسب فعلا حرفی نمیزنه تا زمانی که نسخه کامل اون بیاد

tak.star
31-08-2009, 16:11
با سلام
من از ویندوز ویستا استفاده میکنم و یاهو 10 رو سیستم نصب کردم.
وقتی میرم روم این Error رو میده/:37:
Voice Error
The computer's audio input is already is in use by another application
اصلا نمیتونم از Voice او یاهو استفاده کنم. رو یاهو 9 تم همین Error رو میداد:5:

Ship Storm
01-09-2009, 11:37
با سلام
من از ویندوز ویستا استفاده میکنم و یاهو 10 رو سیستم نصب کردم.
وقتی میرم روم این Error رو میده/:37:
Voice Error
The computer's audio input is already is in use by another application
اصلا نمیتونم از Voice او یاهو استفاده کنم. رو یاهو 9 تم همین Error رو میداد:5:

این پیغام میگه که سیستم شما در حال حاضر voice اون جایی دیگه داره اسنفاده میشه ببینید نرم افزاری بازه که داره از voice استفاده میکنه؟
در ضمن voice یاهو باز نشده و کسی تو ایران فعلا نمیتونه از voice استفاده کنه مگر به روش های خاص که بتونه از محدودیت اعمال شده رد بشه

yaghob.boss
01-09-2009, 13:56
دوستان از کجا بفهمیم یه نفر مارو ایگنر کرده ( ignore)

alfex
01-09-2009, 18:54
دوستان من امروز اومدم وارد مسنجر شم دیدم نمیشه وارد میلمم نمیشه فکر کنم پسوردمو کسی هک کرده؟من رو سیستمم هم کسپر سکیوریتی هس هم انتی ویروس هیچ کی لاگری هم ندارم رو سیستمم که پسمو زده باشن!چه جوری ممکنه!؟کسی می تونه کمک کنه؟رفتم یه جا گفت 10 تومن می گیرم پستو پیدا می کنم گفتم اینجا کسی هس کمک کنه؟اگه نیس که برم سراغ 10 تومنیه :( خواهشن لطف کنین زود جواب منو بدین دارم دیوونه میشم

Ship Storm
01-09-2009, 21:07
دوستان از کجا بفهمیم یه نفر مارو ایگنر کرده ( ignore)

تنها راهش اینه که با یک ID دگه ادش کنی ببینی Accept میکنه یا Reject و یا بهش پی ام بدی ببینی جواب میده یا نه والا راه دیگه ای فعلا نیست

Ship Storm
01-09-2009, 21:08
دوستان من امروز اومدم وارد مسنجر شم دیدم نمیشه وارد میلمم نمیشه فکر کنم پسوردمو کسی هک کرده؟من رو سیستمم هم کسپر سکیوریتی هس هم انتی ویروس هیچ کی لاگری هم ندارم رو سیستمم که پسمو زده باشن!چه جوری ممکنه!؟کسی می تونه کمک کنه؟رفتم یه جا گفت 10 تومن می گیرم پستو پیدا می کنم گفتم اینجا کسی هس کمک کنه؟اگه نیس که برم سراغ 10 تومنیه :( خواهشن لطف کنین زود جواب منو بدین دارم دیوونه میشم

وارد یاهو مسنجر میشه و وارد میلتون نمیشه؟

alfex
01-09-2009, 23:02
نه وارد هیچ کدوم نمیشه!من 2 3 روز پیش یه فایل که واسه کیژن یه برنامه بود نصب کردم که یه نفر واسم میل زده بود!حماقت کامل کردم!البته الان ویندوزمو عوض کردم اگه کی لاگری چیزی بوده باشه!ولی به هر حال فک کنم کار خودشو کرده!نمیدونم چیکار کنم!

Oxizhen
02-09-2009, 11:05
سلام

یه سوال چطوری بتونم بیشتر از یه ای دی رو آن کنم به صورت همزمان ؟!...قبلآ بلد بودم از یادم رفته...

ElmO
02-09-2009, 11:09
سلام دوستان

خسته نباشید ...

یه مشکل با یاهو برای یکی از دوستان پیش اومده ..

این دوستم ویستا داره .. ورژنش هم 9 هست ..
مشکل اینه که بعضی وقتا به صورت نامشخص هر از گاهی خود به خود ساین اوت میشه ..
یا به قول خودمون میپره بیرون !! ..

بعضی وقتا به 5 دقیق هم نمیکشه که میپره .. بعضی وقتا هم ممکنه بعد نیم ساعت بپره ..
ولی مشکل اینکه حتما میپره ..
و بعد از اینکه بپره هم ساین این شدنش خیلی سخت میشه ..

خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنید ..
قابل حله ؟
من شخصا تا حالا اصلا همچین چیزی نه دیده بودم و تجربه کرده بودم ..

ممنون

یا حق

:40:

s-a-l-i-m
02-09-2009, 11:20
راستی مشکل اروری که یاهو به کانکشن میداد حل شد؟؟؟ { من که باهاش هنوز مشکل دارم }

Ship Storm
02-09-2009, 21:44
سلام دوستان

خسته نباشید ...

یه مشکل با یاهو برای یکی از دوستان پیش اومده ..

این دوستم ویستا داره .. ورژنش هم 9 هست ..
مشکل اینه که بعضی وقتا به صورت نامشخص هر از گاهی خود به خود ساین اوت میشه ..
یا به قول خودمون میپره بیرون !! ..

بعضی وقتا به 5 دقیق هم نمیکشه که میپره .. بعضی وقتا هم ممکنه بعد نیم ساعت بپره ..
ولی مشکل اینکه حتما میپره ..
و بعد از اینکه بپره هم ساین این شدنش خیلی سخت میشه ..

خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنید ..
قابل حله ؟
من شخصا تا حالا اصلا همچین چیزی نه دیده بودم و تجربه کرده بودم ..

ممنون

یا حق

:40:

90% اوقات مربوط میشه به سرعت اینترنت که به صفر میرسه و بعد از چند ثانیه اتوماتیک Sign Out میشه و اون 10% ما بقی هم مربوط به خود ویندوز و نرم افزار یاهو مسنجر هست که احتمالا مشکل داره

Ship Storm
02-09-2009, 21:51
سلام

یه سوال چطوری بتونم بیشتر از یه ای دی رو آن کنم به صورت همزمان ؟!...قبلآ بلد بودم از یادم رفته...

اگه یاهو مسنجر ورژن 8 داشته باشی این RegKey زیر رو که پیوست کردم دانلود کن و اجراش کن و بعد هرچندتا که خواستی yahoo meesenger رو اجرا کن و باهاش با آی دی های مختلف بالا بیا

Oxizhen
03-09-2009, 18:49
اگه یاهو مسنجر ورژن 8 داشته باشی این RegKey زیر رو که پیوست کردم دانلود کن و اجراش کن و بعد هرچندتا که خواستی yahoo meesenger رو اجرا کن و باهاش با آی دی های مختلف بالا بیا

آقا مرسی ولی یه روشی بود بدون نیاز با برنامه ی خاصی تو ریجستری ویندوز یه والو میدادی این قابلیت ایجاد میشد من منظورم اون بود....اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

Ship Storm
04-09-2009, 11:19
آقا مرسی ولی یه روشی بود بدون نیاز با برنامه ی خاصی تو ریجستری ویندوز یه والو میدادی این قابلیت ایجاد میشد من منظورم اون بود....اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

برای رجیستری به مسیر زیر برو :
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\Test]
حال در صورت عدم وجود Plural بر روی سمت راست صفحه راست كليك كنيد و از منوی New گزينه‌ی Dword Value كليك نماييد اسم كليد جديدی را كه توليد كرديد رو Plural قرار بديد. دوبار بر روی كليد جديد كليك كنيد تا پنجره مربوطه باز شود. سپس مقدار آن را به 1 تغيير دهيد. بر روی Ok كليك نماييد. حالا يك بار سيستم خودتونو ريست كنيد تا تغييرات اعمال شوند . پس از ريست می‌توانيد بينهايت ياهو مسنجر به طور همزمان با هم باز كنيد.

golbarg_yas
05-09-2009, 15:24
یک پایان نامه ربات اتش نشان میخواستم.شما میدونین از کجا میشه پیداش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ship Storm
06-09-2009, 15:50
یک پایان نامه ربات اتش نشان میخواستم.شما میدونین از کجا میشه پیداش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما باید درخواست خودتون رو در انجمن مربوطه مطرح کنید :

درخواست مقالات کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Facon_Archi
07-09-2009, 20:52
سلام
هیچ راه حلی نیست که بشه وویس چت کرد تو مسنجر؟یا با وب کم کار کرد؟
تغییر آی پی هم جواب نداد و می پی ان ها هم که کار نمیکنه!!!

King_90
07-09-2009, 20:54
من الان چند روز مسنجرم اصلا باز نمی شه.هر کاری هم می کنم باز نمی شه.9 بود که 19پ0 رو دانلود کردم بازم نشد.
کسی می دونه مشکلش چیه.

Ship Storm
10-09-2009, 20:30
من الان چند روز مسنجرم اصلا باز نمی شه.هر کاری هم می کنم باز نمی شه.9 بود که 19پ0 رو دانلود کردم بازم نشد.
کسی می دونه مشکلش چیه.

شما با یک کانکشن دیگه و از یک شرکت دیگه سرویس بگیرید ببینید باز هم مشکل رو دارید

Ship Storm
10-09-2009, 20:31
سلام
هیچ راه حلی نیست که بشه وویس چت کرد تو مسنجر؟یا با وب کم کار کرد؟
تغییر آی پی هم جواب نداد و می پی ان ها هم که کار نمیکنه!!!

فعلا پورت های مرتبط با این خدمات بسته شدند تو ایران و تنها راهش استفاده از اکانت های و-ی-پ/ی|ا=ن هستند

Gamemaster
10-09-2009, 21:09
این نسخه final که اومده همش برای ویستا هست. برای ایکس پی سرویس پک 3 هم هست ؟

كدوم ميگي ؟
يه فينال داريم اون 9 بود
يه 10 داريم اونم بتاست

MrGee
10-09-2009, 21:11
دوستان ببخشید ولی یک سوال مبتدی:
چه جوری میشه آیدی کسی رو که می خوام بدون استفاده از چت روم اد کنم.
یعنی آیدی طرف رو بدونم و آیدی رو بدم و اون رو اد کنم.

Ship Storm
10-09-2009, 21:13
کدوم نسخه؟ منظورتون نسخه 10 هستش؟ اگه منظورتون همینه باید بگم که روی xp هم نصب میشه ولی رو ویستا و ویندوز 7 بهتر جواب میده و سازگارتره

Ahmad-Ra
11-09-2009, 12:25
من یه نسخه دانلود کردم که همون بتا نسخه 10 هست.. اما یه نسخه تو گوگل سرچ کردم رو چند تا سایت دانلود هم بود نوشته شده بود 10 final .. که البته بیشتر واسه ویستا بود... میشه یه توضیحی بدید ؟ :11:

Gamemaster
11-09-2009, 15:29
اون 10 فينال براي ويستا بود
ولي اين 10 بتا بعد 9 مياد براي وين خاصي نيست

Ahmad-Ra
11-09-2009, 16:30
خب همین درست.. میخوام بدون 10 فاینال برای ایکس پی هم میاد ؟

Gamemaster
11-09-2009, 16:45
فكر نكنم اگه ميخاست بياد تا حالا خبري بايد ميشد

sajjadgameactor
11-09-2009, 17:20
میشه با یاهو مسنجر یه فایل رو فرستاد
اگه میشه ایا میشه یه فایل رو برای یه گروه فرستاد؟؟

Gamemaster
11-09-2009, 17:23
تكي رو كه ميشه ولي تو گروه نميدونم
تكي از گزينيه اكشن بعد سند فايل

MrGee
15-09-2009, 09:05
دوستان ببخشید ولی یک سوال مبتدی:
چه جوری میشه آیدی کسی رو که می خوام بدون استفاده از چت روم اد کنم.
یعنی آیدی طرف رو بدونم و آیدی رو بدم و اون رو اد کنم.

یهنی سوالم این قدر خنده داربود که کسی جواب نداد؟

Facon_Archi
15-09-2009, 14:16
فعلا پورت های مرتبط با این خدمات بسته شدند تو ایران و تنها راهش استفاده از اکانت های و-ی-پ/ی|ا=ن هستند

وقتی و -ی - پ -ی ا=ن وصل میکنم کلا نت قطع میشه!!
پی گیری کردم که چرا اینجوری میشه،بعد گفتن مخابرات اختلال ایجاد کرده تو وی پ ی ا ن ها!!
این رو چی کارش کنم الان؟:41:
با u- 95 نمیشه؟

Ship Storm
15-09-2009, 20:49
وقتی و -ی - پ -ی ا=ن وصل میکنم کلا نت قطع میشه!!
پی گیری کردم که چرا اینجوری میشه،بعد گفتن مخابرات اختلال ایجاد کرده تو وی پ ی ا ن ها!!
این رو چی کارش کنم الان؟:41:
با u- 95 نمیشه؟

من خودم یکی دارم دارم که برای voice با استرالیا استفاده میکنم مشکلی نداره و به راحتی کانکت میکنه
مشل از اون اکانتتونه احتمالا

Gamemaster
18-09-2009, 16:06
ياهو چرا كار نميكنه؟
كسي مشكلي باهاش نداره؟

Kurosh
18-09-2009, 16:09
واسه من هم باز نمیشه...

resident_evil
18-09-2009, 16:11
قيلتر شده ديگه ! چه سرعت عملي دارن اين مسئولين ترسو !

درست ميشه !

Tornado2800
18-09-2009, 16:18
از ساکس ها استفاده کنید

Kurosh
18-09-2009, 16:28
از ساکس ها استفاده کنید
چی هست اینی که میگی؟ نرم افزار پروک سیه؟ (فکر کنم پورت های Ultra Surf رو بستن ، چون کار نمی کنه)

Ship Storm
18-09-2009, 22:31
یاهو فعلا پورتش بسته شده مثل چند وقت پیش که به علت مسائلی بسته شد و فعلا در دسترس نیست
کار ضروری دارید میتونید از سایت های جایگزین مثل meebo.com استفاده کنید

bax_021
19-09-2009, 08:48
کی وصل می شه ؟
خب دیروز یه خبرایی بوده... تموم شد دیگه
چرا هنوز وصل نیست یاهو ؟؟؟؟