PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

pouria007
26-06-2008, 14:55
منظورت چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

اول بگو منظورت از این چجی بود تا بگم

این و که همه یاد دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

amirtoty
26-06-2008, 15:24
اول بگو منظورت از این چجی بود تا بگم
منظورم این بود مشکل و دزست حل کن ! یک راه حل مناسب . ویندوز نصب کردن که نشد راه!

pouria007
26-06-2008, 15:40
منظورم این بود مشکل و دزست حل کن ! یک راه حل مناسب . ویندوز نصب کردن که نشد راه!

خوب اصلاً بیخیال کام شو بیا تو نت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Viren
27-06-2008, 02:07
سلام

سايتهايي بودن كه اينكارو ميكردن

ولي معمولا سرورشون بيزي هست

به نظر من بهترين اونا xeeber.com بود كه فعلا سايتش بسته شده و به نظر مياد در حال تغييرات هست

ولي الان ميشه از سايت Invisible.ir استفاده كرد

بازهم ميگم اعتباري به نتايج اوليه اونا هم حتي نيست و ممكنه نياز بشه براي اطمينان يه آي دي را بارها تكرار كرد

مرسی دوست عزیز

این سایت هم مثل بقیه کار نمی کنه:11:

thomas-anders
27-06-2008, 04:25
سلام

من کرک 7 و 8 و 9 رو دانلود کردم برای اینکه با دو ای دی بتونم ان بشم تو یاهو

چجوری میتونم اینکارو بکنم

مرسی

AK1
27-06-2008, 10:28
سلام

من کرک 7 و 8 و 9 رو دانلود کردم برای اینکه با دو ای دی بتونم ان بشم تو یاهو

چجوری میتونم اینکارو بکنم

مرسی

با سلام دوست عزيز جستجو مي كردي برنامه و كرك و اين چيزا زياد معرفي شده بود در هر سورت يه فايل ريجستري پيوست كردم دانولد كن اجرا بعد مي توني هر چند تا خواستي ياهو مسنجر باز كني و لوگين كني انشا الله حل ميشه

thomas-anders
27-06-2008, 21:04
با سلام دوست عزيز جستجو مي كردي برنامه و كرك و اين چيزا زياد معرفي شده بود در هر سورت يه فايل ريجستري پيوست كردم دانولد كن اجرا بعد مي توني هر چند تا خواستي ياهو مسنجر باز كني و لوگين كني انشا الله حل ميشه

خوب من گفتم نصبش کردم

ولی بلد نیستم چجوری با چندتا یاهو بیام بالا

باید دوباره یه یاهوی دیگه نصب کنم؟

بازم ممنون بابت جواب

AK1
27-06-2008, 21:21
خوب من گفتم نصبش کردم

ولی بلد نیستم چجوری با چندتا یاهو بیام بالا

باید دوباره یه یاهوی دیگه نصب کنم؟

بازم ممنون بابت جواب

عزيز تو پست گفتم كه بعد از اجرا هر چند تا ياهو مسنجر خواستي باز كن بعد با هركدوم با يك اي ديت لوگ اين كن
موفق باشي

Majid_17_206
29-06-2008, 09:59
یاهو مسنجر بالا میاد اما وقتی که sign in رو میزنم یاهو به کل ناپدید میشه از قسمت آیکن ها هم میره...ویندوز رو عوض کردم و دوباره یاهو رو نصب کردم اما درست نشد...اصلا نمیتونم sign in بشم ...باید چی کار کنم؟

کسی نمیخواد جواب مارو بده ؟؟؟؟:5:

Ghaioom
29-06-2008, 10:31
کسی نمیخواد جواب مارو بده ؟؟؟؟:5:
نسخه ی یاهو رو عوض کن

Majid_17_206
29-06-2008, 17:00
نسخه ی 7 رو پاک کردم و 8 رو نصب کردم اما درست نشد

vorojax
30-06-2008, 22:44
سلام
رفقا می خام اسممو از تو ایدیم ور دارم باید چی کا کنم؟

thomas-anders
01-07-2008, 01:48
مشکل با یاهو

این عکسه رو بیزحمت ببینید

همش این اروره رو میده

یه زحمتی بکشید یه نگاهی بهش بکنید بعد اینکه پسورد هم سیو نمیشه

هر چی نصب و پاک میکنم هم فایده نداره

ممنون

Ghaioom
01-07-2008, 06:24
سلام
رفقا می خام اسممو از تو ایدیم ور دارم باید چی کا کنم؟
سلام
من درست نفهمیدم چی میگی.
شما پروفایل درست کن شاید بشه.

مشکل با یاهو

این عکسه رو بیزحمت ببینید

همش این اروره رو میده

یه زحمتی بکشید یه نگاهی بهش بکنید بعد اینکه پسورد هم سیو نمیشه

هر چی نصب و پاک میکنم هم فایده نداره

ممنون

شما هم عکس رو یه جایی مثل سایت ------------- یا tinypic.com آپلود میکردی تا ببینیم. اینجوری که نمیشه دید باید عضو سایت شد.

eng2006
01-07-2008, 11:01
سلام بچه ها
توی روم 40 یه نفر هست که با 30 تا آیدی میاد تو و همیشه روم رو پر میکنه
و نمیشه دیگه وارد شد
ignore هم فایده نداره .
چه طور میتونیم بندازیمش بیرون؟

thomas-anders
02-07-2008, 01:47
شما هم عکس رو یه جایی مثل سایت ------------- یا tinypic.com آپلود میکردی تا ببینیم. اینجوری که نمیشه دید باید عضو سایت شد.

شرمنده اینم لینک درست

بازم ممنون الان سه روزه نمیره تو یاهو به نظرت باید ورژنش رو عوض کنم

ضمنا تو این سه روز چند بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم:41:

Ghaioom
02-07-2008, 11:58
شرمنده اینم لینک درست

بازم ممنون الان سه روزه نمیره تو یاهو به نظرت باید ورژنش رو عوض کنم

ضمنا تو این سه روز چند بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم:41:

شما این رو تو یاهو امتحان کن ببین میشه. ببین کدوم میشه.
منوی
messenger>>Connection preferences >>firewall with no proxies
یا این
1- از منوی Messenger بر روی Preferences کلیک کنید.
2- دقت کنید Category بر روی Connection باشد.
3- بر روی No network detection کلیک کنید.
4- بر روی Ok کلیک کرده و دوباره Sign In کنید.

thomas-anders
02-07-2008, 22:34
شما این رو تو یاهو امتحان کن ببین میشه. ببین کدوم میشه.
منوی
messenger>>Connection preferences >>firewall with no proxies
یا این
1- از منوی Messenger بر روی Preferences کلیک کنید.
2- دقت کنید Category بر روی Connection باشد.
3- بر روی No network detection کلیک کنید.
4- بر روی Ok کلیک کرده و دوباره Sign In کنید.

متاسفانه هیچ کدومش کار نکرد هر دوش رو رفتم هم اون فایروال هم نو نتورک:41:

نمیدونم شاید این نسخه ای که من هی نصب میکنم مشکل داره:13:

vorojax
03-07-2008, 11:18
سلام
من درست نفهمیدم چی میگی.
شما پروفایل درست کن شاید بشه.
سلام قیوم جان :40:
من اسم ایدیم وروجکس هست. و تو مشحصات چون نوشتم حامد و فامیلی ای ار ای
وقتی چت می کنم ایدیمو نمی زنه و اسه طرف جای ایدی میزنه hamediri که اسم فایملی که تو یاهو گزاشتم هست!
حالا می خام این اسم و فامیل رو عوض کنم یا لااقل کاری کنم که نزارتش .

MOHAMMAD2010
03-07-2008, 18:28
من چند وقته ورژن 8.1.0.421 یاهو مسنجر روی روی ویستا SP1 نصب کردم ولی اون شکلک مربوط به یاهو ( تو همون صفحه اول ) اصلا ظاهر نمیشه مثل عکس زیر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینطور از قسمت Audibles اون هم نمیتونم استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی کنین

wordist
05-07-2008, 07:27
وقتی چت می کنم ایدیمو نمی زنه و اسه طرف جای ایدی میزنه hamediri که اسم فایملی که تو یاهو گزاشتم هست!
عزيزجان

شما از لينك My Account قسمت مربوط به آي دي خودتو رو ويرايش كن حل ميشه

قسمت Address/Contact Information و لينك Edit

Milad_Sky
05-07-2008, 16:34
دوستان من یک سؤال جالب برام پیش اومده،اونم اینه که :
آیا می توان یاهو رو طوری تنظیم کرد که وقتی شخصی در add list آنلاین شود نرم افزار یاهو از طریق یک sms به موبایل این موضوع را خبر دهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر کسی جواب داد دمش گرم:11::11:

Ghaioom
06-07-2008, 08:20
سلام قیوم جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
شما اگه پروفایل درست کنی بعد در یه جایی که میخوایین pm بدین پروفایلی که درست کردین میاد. در پایین صفحه ی pm پروفایلی که درست کردی هست اونو انتخاب کن ببین چی میشه.

Milad_Sky
06-07-2008, 13:51
خسته نباشید
من الان 2 روز هست که وقتی می خوام با یکی از دوستام چت کنم،من pm های اونو می گیرم ولی اون pm های منو نمیگیره.به نظر شما مشکل کجاست؟؟؟ Ghaioom جان و دیگر دوستان لطفا منو راهنمایی کنید!!!
توجه:تا قبل از 2روز به راحتی pm هام رو می گرفت ولی حالا دیگه نمی گیره!!!
بعدش فقط به اون این مشکل رو دارم و با بقیه add lis این مشکل رو ندارم
(ممکنه yahoo دوستم خراب باشه؟؟؟؟):11::11::11::11:

samar60
06-07-2008, 19:08
سلام

خسته نباشيد.
چند وقته يا هو مسنجر يكي از ID هام و باز نميكنه و اين پيغام و ميزنه.

Please clik "Try Again" to re-enter your ID and password.If you have Forgotten your ID or password , clik " Sign-In Problems ?" .
پسورد رو هم عوض كردم ولي باز بي تاثير بوده.

البته واسه باز شدن mail . yahoo360 مشكلي ندارم .
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين.

samar60
06-07-2008, 19:42
سلام

خسته نباشيد.

Please clik "Try Again" to re-enter your ID and password.If you have Forgotten your ID or password , clik " Sign-In Problems ?" .

پسورد رو هم عوض كردم ولي باز بي تاثير بوده.:41:

nafe-bandar
07-07-2008, 02:10
سلام دوستان
من پسورد آی دیمو عوض کردم ولی الان یادم رفته از قسمت forget یاهو هم رفتم ولی یادم نیست که چی گذاشتم. اگه میشه کسی کمکم کنه یا نرم افزاری رو معرفی کنید که بشه باهاش پس آیدیمو برگردونم
( به خدا دروغ نمیگم)
با تشکر
یا حق

nafe-bandar
07-07-2008, 02:13
سلام

خسته نباشيد.

پسورد رو هم عوض كردم ولي باز بي تاثير بوده.:41:

سلام
فکر کنم به علت اینکه به تعداد مکرر پسورد اشتباه زدید یا آی دی و ایمیل شما سنگین هست( یعنی به تعداد زیاد ادلیست و ایمیل دارید)
ادلیست و ایمیل های خود رو پاک کنید (از طریق میل) بعد دوباره برین اگه نشد احتمال زیاد یاهو آی دی شما رو بسته و دیگر هیچ......:41::41:

Ghaioom
07-07-2008, 09:30
خسته نباشید
من الان 2 روز هست که وقتی می خوام با یکی از دوستام چت کنم،من pm های اونو می گیرم ولی اون pm های منو نمیگیره.به نظر شما مشکل کجاست؟؟؟ Ghaioom جان و دیگر دوستان لطفا منو راهنمایی کنید!!!
توجه:تا قبل از 2روز به راحتی pm هام رو می گرفت ولی حالا دیگه نمی گیره!!!
بعدش فقط به اون این مشکل رو دارم و با بقیه add lis این مشکل رو ندارم
(ممکنه yahoo دوستم خراب باشه؟؟؟؟):11::11::11::11:
سلام
شما نسخه ی یاهو رو عوض کن یا هر دو تا تون یک دیگه رو از اد لیست خودتون پاک کنید بعد یه بار از یاهو برید بیرون و دوباره وارد یاهو بشین و هم دیگه رو ادد کنید.
موفق باشی.

Ghaioom
07-07-2008, 09:33
سلام دوستان
من پسورد آی دیمو عوض کردم ولی الان یادم رفته از قسمت forget یاهو هم رفتم ولی یادم نیست که چی گذاشتم. اگه میشه کسی کمکم کنه یا نرم افزاری رو معرفی کنید که بشه باهاش پس آیدیمو برگردونم
( به خدا دروغ نمیگم)
با تشکر
یا حق
نمیشه.
نرم افزار نداره.

wordist
07-07-2008, 09:52

عزيزجان

شما از لينك My Account قسمت مربوط به آي دي خودتو رو ويرايش كن حل ميشه

شما اگه پروفایل درست کنی بعد در یه جایی که میخوایین pm بدین پروفایلی که درست کردین میاد. در پایین صفحه ی pm پروفایلی که درست کردی هست اونو انتخاب کن ببین چی میشه.

سلام

دوست عزيز به سوالي كه پاسخ داده شده و صحيح هم هست نيازي به دادن پاسخ دوباره نيست

اونم بصورت نامفهوم و گنگ و حتي ....

در پاسخ به سوالات دوستان بيشتر دقت كنين

موفق باشين

nafe-bandar
07-07-2008, 12:20
نمیشه.
نرم افزار نداره.

خوب کسی نمیتونه پسورد آیدی رو بهم بده(( :10::10:))

3Dmajid
07-07-2008, 12:24
توی ویندوز ویستا هر نسخه ی یاهو حتی جدیدترینش رو که 9 هست نصب میکنم ولی لاگین نمیشه و همش خطای ترای اگین رو میده !
ولی تو ایکس پی کار میکنه.
تا اون جایی که یادمه قبلا تو ویستا هم کار میکرد ولی الان کار نمیکنه.

میدونید مشکل چیه ؟ :10:

Milad_Sky
07-07-2008, 12:36
سلام
شما نسخه ی یاهو رو عوض کن یا هر دو تا تون یک دیگه رو از اد لیست خودتون پاک کنید بعد یه بار از یاهو برید بیرون و دوباره وارد یاهو بشین و هم دیگه رو ادد کنید.
موفق باشی.

Ghaioom جان،واقعا ازت ممنونم.
خیلی باحالی:11::11::11::40::40::40:

amirtoty
07-07-2008, 12:48
توی ویندوز ویستا هر نسخه ی یاهو حتی جدیدترینش رو که 9 هست نصب میکنم ولی لاگین نمیشه و همش خطای ترای اگین رو میده !
ولی تو ایکس پی کار میکنه.
تا اون جایی که یادمه قبلا تو ویستا هم کار میکرد ولی الان کار نمیکنه.

میدونید مشکل چیه ؟ :10:
گاهی اوقات برای منم چنین مشکلی پیش میاد ولی من برنامه Freegate یا U89 باز میزارم درست میشه این برنامه ها رو یکیشو پیدا کن دانلود کن درست میشه!!!

amirtoty
07-07-2008, 12:49
جایی نیست در مورد Windows Live Messenger بحث کنن؟؟؟؟ چون از Yahoo Messenger خیلی بهتره!
من که پیدا نکردم .

wordist
07-07-2008, 13:04
خوب کسی نمیتونه پسورد آیدی رو بهم بده(( :10::10:))
سلام

بعيد ميدونم اينكار امكان پذير باشه و بشه پسورد آي دي يا هو رو هك كرد

شما تنها راهت دونستن اطلاعات اوليه اي هستش كه موقع ثبت نام در ياهو ازت پرسيده شده

nafe-bandar
07-07-2008, 14:21
خوب مشکل همینجاست.
یادم نیست.
هکر مکر اینجاها نیست کمکمون کنه؟؟؟

samar60
07-07-2008, 19:26
سلام
فکر کنم به علت اینکه به تعداد مکرر پسورد اشتباه زدید یا آی دی و ایمیل شما سنگین هست( یعنی به تعداد زیاد ادلیست و ایمیل دارید)
ادلیست و ایمیل های خود رو پاک کنید (از طریق میل) بعد دوباره برین اگه نشد احتمال زیاد یاهو آی دی شما رو بسته و دیگر هیچ......:41::41:

سلام nafe-bandar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان .خوبيد.!
خيلي ممنون از راهنمايي. مشكل از ادلیستم بود.:46:

شاد و موفق باشي:)

wordist
08-07-2008, 07:57
خوب مشکل همینجاست.
یادم نیست.
هکر مکر اینجاها نیست کمکمون کنه؟؟؟
هر هكري هم هرچي توانا باشه نميتونه

rw280s
09-07-2008, 00:40
سلام. من دیشب داشتم توی یاهو چت می کردم با یه نفر توی pm هر دوتامونم invidible بودیم
من به اون شخص وب کم دادم بعد از مدتی یه پیغام از طرف اون اومد که نوشته بود "اگه فیلترشکن می خوای به این آدرس برو...." که اون طرف نفرستاده بود.
من حالا شک دارم که کسی می تونه تصویر وب کم منو دیده باشه. ضمنا هر دو ما هیچکس رو توی Add list نداشتیم و توی چت روم هم نرفته بودیم.
کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

Ghaioom
09-07-2008, 06:54
Ghaioom جان،واقعا ازت ممنونم.
خیلی باحالی:11::11::11::40::40::40:
خواهش :10:

good_messi
09-07-2008, 10:19
با سلام
من وقتی که چت میکنم به جای ایدی اسم خودم رو که در اول وارد کردم نشون میده چگار کنم تا اسم من رو نشون نده و ایدی رو بنویسه

wordist
09-07-2008, 10:43
با سلام
من وقتی که چت میکنم به جای ایدی اسم خودم رو که در اول وارد کردم نشون میده چگار کنم تا اسم من رو نشون نده و ایدی رو بنویسه
عزيزجان

شما از گزينه My Account Info از منوي messenger و صفحه بازشده قسمت مربوط به آي دي خودتو رو ويرايش كن حل ميشه

aliali58
09-07-2008, 12:00
سلام. من دیشب داشتم توی یاهو چت می کردم با یه نفر توی pm هر دوتامونم invidible بودیم
من به اون شخص وب کم دادم بعد از مدتی یه پیغام از طرف اون اومد که نوشته بود "اگه فیلترشکن می خوای به این آدرس برو...." که اون طرف نفرستاده بود.
من حالا شک دارم که کسی می تونه تصویر وب کم منو دیده باشه. ضمنا هر دو ما هیچکس رو توی Add list نداشتیم و توی چت روم هم نرفته بودیم.
کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

دو تا احتمال ميدم يكي اينكه سيستم طرف مقابلت ويروس داشته و اين پيام از طرف ويروس اومده و ديگري اينكه شخص ديگه‌اي اي دي شما رو داشته و براتون آفلاين گذاشته

aliali58
09-07-2008, 12:03
جایی نیست در مورد Windows Live Messenger بحث کنن؟؟؟؟ چون از Yahoo Messenger خیلی بهتره!
من که پیدا نکردم .
خب اگه شما استارتش رو بزني بد نيست حداقل توضيحات اوليه رو شما بدين كه چه جوري ازش استفاده ميكنند

Milad_Sky
09-07-2008, 12:15
یاهو مسنجر دارای سرویسی است که افراد بدین وسیله می توانند به صورت مخفی با ID خود آنلاین شده و تنها با دوستان مورد نظر خود چت کنند و حضور خود را از دید دیگران مخفی نگه دارند
مدتی پیش با طراحی یک روبات هوشمند و معرفی یک ID در یاهو مسنجر که به Sivarobot معروف بود امکان شناسایی افراد Invisible در مسنجر فراهم گردید ولی پس از مدتی به علت ترافیک زیاد و افزایش Request های ارسالی به سمت روبات ID ذکر شده توسط یاهو مسدود شد. پس از این اتفاق با اعمال تغییراتی، اقدام به طراحی وب سایتی برای ارائه این سرویس گردید نام این وب سایت***xeeber***ست و تنها وب سایتی است که در زمینه ارائه سرویس شناسایی Invisible در یاهو مسنجر فعالیت می کند این وب سایت توسط شخصی ایرانی ساخته شده است و امنیت آن را گروه آشیانه به عهده دارد.
در حال حاضر نرم افزارهایی مانند Buddy Spy به علت تغییر پروتکل یاهو مسنجر دچار اختلال شده و به طور صحیح کار نمی کنند.
اما برای پی بردن به Invisible بودن افراد در یاهو مسنجر کافی است به سایت اینترنتی زیر بروید.

پس از ورود به این سایت به جای عبارت Yahoo ID ، آیدی شخص مورد نظر را تایپ کرده و روی دکمه ذره بین کلیک کنید یا Enter بزنید.
پس از چند ثانیه مشخص می شود که آیا فرد مورد نظر آنلاین است یا آفلاین.
منبع:

wordist
09-07-2008, 12:37
یاهو مسنجر دارای سرویسی است که افراد بدین وسیله می توانند به صورت مخفی با ID خود آنلاین شده و تنها با دوستان مورد نظر خود چت کنند و حضور خود را از دید دیگران مخفی نگه دارند
مدتی پیش با طراحی یک روبات هوشمند و معرفی یک ID در یاهو مسنجر که به Sivarobot معروف بود امکان شناسایی افراد Invisible در مسنجر فراهم گردید ولی پس از مدتی به علت ترافیک زیاد و افزایش Request های ارسالی به سمت روبات ID ذکر شده توسط یاهو مسدود شد. پس از این اتفاق با اعمال تغییراتی، اقدام به طراحی وب سایتی برای ارائه این سرویس گردید نام این وب سایت***xeeber***ست و تنها وب سایتی است که در زمینه ارائه سرویس شناسایی Invisible در یاهو مسنجر فعالیت می کند این وب سایت توسط شخصی ایرانی ساخته شده است و امنیت آن را گروه آشیانه به عهده دارد.
در حال حاضر نرم افزارهایی مانند Buddy Spy به علت تغییر پروتکل یاهو مسنجر دچار اختلال شده و به طور صحیح کار نمی کنند.
اما برای پی بردن به Invisible بودن افراد در یاهو مسنجر کافی است به سایت اینترنتی زیر بروید.

پس از ورود به این سایت به جای عبارت Yahoo ID ، آیدی شخص مورد نظر را تایپ کرده و روی دکمه ذره بین کلیک کنید یا Enter بزنید.
پس از چند ثانیه مشخص می شود که آیا فرد مورد نظر آنلاین است یا آفلاین.
منبع:
عزيزجان اين سايت و اين خبر كه خيلي قديمي هستش و الان هم فعلا سايت لود نميشه و علتش هم مشخص نيست

rw280s
10-07-2008, 01:28
دو تا احتمال ميدم يكي اينكه سيستم طرف مقابلت ويروس داشته و اين پيام از طرف ويروس اومده و ديگري اينكه شخص ديگه‌اي اي دي شما رو داشته و براتون آفلاين گذاشته

مرسی از توجهت علی جان دوستان دیگه ظاهرا اطلاعی ندارن...
1- گزینه اول که گفتین احتمالش بسیار بالاست ولی اگر ویروس باشه چرا یه پیغام فارسی داده؟؟؟
2- در مورد احتمال دوم هم این پیغام با اسم آیدی من برای اون شخص و با اسم آیدی اون شخص برای من فرستاده شد پس فکر کنم آفلاین دیگه نباشه.
منتظر نظرت هستم.
با تشکر

aliali58
10-07-2008, 08:27
مرسی از توجهت علی جان دوستان دیگه ظاهرا اطلاعی ندارن...
1- گزینه اول که گفتین احتمالش بسیار بالاست ولی اگر ویروس باشه چرا یه پیغام فارسی داده؟؟؟

دوست عزيز مگه ايراني‌ها ويروس نمينويسند؟؟؟ كه شما ميگي چرا پيغام فارسي داده.
البته اطلاعات من در حد و اندازه دوستان ديگه نيست. اگه دوستان لطف كنن و اطلاعات ناقص من رو تكميل كنند ممنون ميشم

در مورد احتمال دوم هم این پیغام با اسم آیدی من برای اون شخص و با اسم آیدی اون شخص برای من فرستاده شد پس فکر کنم آفلاین دیگه نباشه.
منتظر نظرت هستم.
با تشکر
نميدونم متوجه منظورتون شدم يا نه. برداشت من اين هست كه اون پيام هم براي شما ارسال شده و هم براي دوستتون اگر اينطور باشه پس احتمال اول ميتونه درست باشه

ضمنا اين رو هم بگم كه اگه شخص ديگه‌اي براي شما اين پيام رو فرستاده باشه اون شخص شما رو به صورت آفلاين ميديده چون خود شما گفتين كه هر دو اينويزيبل بوديد.

hamed2661
10-07-2008, 12:09
دوستان سلام
مدتيه كه از اينترنت پر سرعت استفاده مي كنم به اين شكل كه يه سيستمو با ADSL به اينترنت وصل كردن و بقيه با يه ------ از تو LAN بهش وصل ميشن (‌ با نرم افزار USERGATE ) حالا من نميتونم وارد رومهاي ياهو بشم پنجره انتخاب روم مياد روم رو انتخاب مي كنم ولي وقتي تو صفحهء اصلي مياد و دكمشو ميزنم وارد نميشه و اين پيغام و ميده "Signing in to Chat took longer than expected. Please try agan later." هيچ كاريشم نميشه كرد. با DIAL UP مشكلي نداره . ممنون ميشم راهنمايي كنين. در ضمن وب كم هم كار نمي كنه (‌فقط با اينجوري وصل شدن و الا با DIAL UP مشكلي نداره )

amirtoty
10-07-2008, 13:27
خب اگه شما استارتش رو بزني بد نيست حداقل توضيحات اوليه رو شما بدين كه چه جوري ازش استفاده ميكنند
من خودم خواستم شروع کنم!

نمیتونستم تو این قسمت تاپیک جدید باز کنم!

این میاد.

Ghaioom
10-07-2008, 13:35
دوستان سلام
مدتيه كه از اينترنت پر سرعت استفاده مي كنم به اين شكل كه يه سيستمو با ADSL به اينترنت وصل كردن و بقيه با يه ------ از تو LAN بهش وصل ميشن (‌ با نرم افزار USERGATE ) حالا من نميتونم وارد رومهاي ياهو بشم پنجره انتخاب روم مياد روم رو انتخاب مي كنم ولي وقتي تو صفحهء اصلي مياد و دكمشو ميزنم وارد نميشه و اين پيغام و ميده "Signing in to Chat took longer than expected. Please try agan later." هيچ كاريشم نميشه كرد. با DIAL UP مشكلي نداره . ممنون ميشم راهنمايي كنين. در ضمن وب كم هم كار نمي كنه (‌فقط با اينجوري وصل شدن و الا با DIAL UP مشكلي نداره )

این خطا یعنی شما یکم طولش دادی که به روم وارد بشی باید زود بری به آدرسی که میده و زود وارد بشی.

hamed2661
10-07-2008, 13:37
نه عزيز فوري هم كه برم بازم همين خطا رو ميده

amirtoty
10-07-2008, 13:41
فکر کنم اشتباه میکنی چون اول این اخطار میاد The request was refused بعد یکم که گذشت اون اخطاری که شما میگی میاد!!! :13:

Ghaioom
10-07-2008, 13:43

نسخه ی یاهوت رو عوض کن.

amirtoty
10-07-2008, 13:44
یک هست چند روزه که همینطور On هست!
آی دیشم اینه Eshr_basala

هرچی هم براش میزنم جواب نمیده!!!

amirtoty
10-07-2008, 13:47
نسخه ی یاهوت رو عوض کن.
فکر کنم ربطی نداشته باشه! چون منم همین مشکل و دارم !
YM9 داشتم پاک کردم YM8 نصب کردم بازم همین مشکل و داره.

hamed2661
10-07-2008, 20:28
فکر کنم ربطی نداشته باشه! چون منم همین مشکل و دارم !
YM9 داشتم پاک کردم YM8 نصب کردم بازم همین مشکل و داره.
درست می گن ربطی نداره منم چند ورژن مختلفو امتحان کردم نشد

rw280s
11-07-2008, 00:00
دوست عزيز مگه ايراني‌ها ويروس نمينويسند؟؟؟ كه شما ميگي چرا پيغام فارسي داده.
البته اطلاعات من در حد و اندازه دوستان ديگه نيست. اگه دوستان لطف كنن و اطلاعات ناقص من رو تكميل كنند ممنون ميشم

نميدونم متوجه منظورتون شدم يا نه. برداشت من اين هست كه اون پيام هم براي شما ارسال شده و هم براي دوستتون اگر اينطور باشه پس احتمال اول ميتونه درست باشه

ضمنا اين رو هم بگم كه اگه شخص ديگه‌اي براي شما اين پيام رو فرستاده باشه اون شخص شما رو به صورت آفلاين ميديده چون خود شما گفتين كه هر دو اينويزيبل بوديد.

آره راست می گی.ممنونم

hamed2661
11-07-2008, 22:00
کسی رته حل مشکل ما رو نمی دونه؟ یعنی هیچ کس با شرایطی که من گفتم توی رومهای یاهو نمیره؟

abadan110
12-07-2008, 00:17
یک هست چند روزه که همینطور On هست!
آی دیشم اینه Eshr_basala

هرچی هم براش میزنم جواب نمیده!!!
این مشکل در زمانی پیش میاد که یا اینکه اشکال از isp یاشه که از اون استفاده میشه یا اینکه وقتی میخوایم از ای دی خارج بشیم از disconect استفاده نمیکنیم و مستقیم یاهو رو close میکنیم یا اینکه مستقیما کانکشن رو دی سی میکنیم. توی این حالات امکان داره ای دی چند دقیقه یا چند ساعت یا حتی چند روز انلاین بمونه.
البته یک احتمال دیگه هم هست که ای دی با موبایل انلاین نگه داشته بشه که توی ایران من ندیدم

mohamad23
12-07-2008, 01:47
چرا وقتی برای ادلیستم sendtoall فارسی میفرستم نمیره؟منظورم با حروف فارسیه ولی با حروف لاتین میره.

silent_note
12-07-2008, 14:36
سلام به دوستان.
من صفحه یاهوم فریز شده.نمیتونم ادییامو ببینم.ان اینستال هم کردم دوباره نصب کردم باز هم نشد. چکار کنم؟

abadan110
12-07-2008, 15:20
سلام به دوستان.
من صفحه یاهوم فریز شده.نمیتونم ادییامو ببینم.ان اینستال هم کردم دوباره نصب کردم باز هم نشد. چکار کنم؟

دوست عزیز این رو امتحان کن شاید درست بشه.
بعد از باز شدن یاهو ctrl+f بزن

hamed2661
12-07-2008, 19:54
بابا جون من کمک کنین دیگه اگه کسی راهی سراغ داره بگه

eng2006
13-07-2008, 00:25
سلام
تورو خدا کمکم کنید
بچه ها امروز یکی مزاحم من شد و گفت که شماره منو دراورده
میخوام بدونم راست گفته؟
واسم هیچی نفرستاد من هم هیچی رو ok نکردم
انتی ویروسم داشتم ولی اپدیت نبود
آیا ممکن هست راست گفته باشه؟

Ghaioom
13-07-2008, 06:54
سلام
تورو خدا کمکم کنید
میخوام بدونم راست گفته؟

aliali58
13-07-2008, 23:33
من خودم خواستم شروع کنم!

نمیتونستم تو این قسمت تاپیک جدید باز کنم!

این میاد.

من هم بعضي وقتها با اين پيام برخورد كردم ولي الان يادم نيست چي كار كردم كه اين اتفاق افتاده. ولي با زدن كليد موضوع جديد ميتونيد بحث رو شروع كنيد

mohamad23
14-07-2008, 01:50
چرا وقتی برای ادلیستم sendtoall فارسی میفرستم نمیره؟منظورم با حروف فارسیه ولی با حروف لاتین میره.

amirtoty
14-07-2008, 12:16
سلام
تورو خدا کمکم کنید
میخوام بدونم راست گفته؟

hamed_t
14-07-2008, 18:26
سلام
من آن لاین شدن و آف لاین شدن یه نفر رو میبینم که نه تو لیست مسنجرم هست نه تو آدرس بوکم و نه اصلا میشناسمش. کسی میدونه دلیلش چیه؟ ممنون

mohamad23
18-07-2008, 01:49
کسی می دونه علت این پنجره youcan not ignore yourself که تو رومهای یاهو میاد چیه,آخه تو ورژنهای قدیمی تر یاهو مسنجر این مشکل نبود.

Arash_mir
18-07-2008, 21:05
سلام
من یک نوتبوک HP با ویندوز vista گرفتم موقعی که messenger 8.1 رو اینستال کردم voice chat که می خوام بکنم پیغام میده که این فرمت ساپورت نمی کنه و messenger beta for vista هم که هیچی نداره!!!
اگه ممکنه بگید که چجوری می شه 8.1 رو درستش کنم
ممنون

mohamad23
19-07-2008, 01:05
سلام
من یک نوتبوک HP با ویندوز vista گرفتم موقعی که messenger 8.1 رو اینستال کردم voice chat که می خوام بکنم پیغام میده که این فرمت ساپورت نمی کنه و messenger beta for vista هم که هیچی نداره!!!
اگه ممکنه بگید که چجوری می شه 8.1 رو درستش کنم
ممنون

شما باید یاهو مسنجر ویستا رو نصب کنی.ویندوز ویستات سرویس پک 1 هست؟

amirtoty
19-07-2008, 01:43
چرا تو چت روم نمیره؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghaioom
19-07-2008, 07:41
کسی می دونه علت این پنجره youcan not ignore yourself که تو رومهای یاهو میاد چیه,آخه تو ورژنهای قدیمی تر یاهو مسنجر این مشکل نبود.
سلام
این خطا وقتی میاد که کسی اگه چند دفعه پشت سر هم تو چت روم پیغام بده شما ایگنور میشید فکر کنم همه ایگنور میشن.

چرا تو چت روم نمیره؟؟؟؟؟؟؟؟
چه خطایی میده جیگر؟ :31::5:

amirtoty
19-07-2008, 13:09
سلام
چه خطایی میده جیگر؟ :31::5:
the request was refused

Ghaioom
19-07-2008, 13:13
the request was refused
به این دلیله که شما در ساخت ایمیل سنتون رو کم زدین سنتون رو باید بالای 18 میزدین تا وارد روم بشین.
شما نمیتونید وارد روم بشید.

mohamad23
20-07-2008, 01:40

[QUOTE=Ghaioom;2674471]سلام
این خطا وقتی میاد که کسی اگه چند دفعه پشت سر هم تو چت روم پیغام بده شما ایگنور میشید فکر کنم همه ایگنور میشن.

منظورت اینه که چه پیغامی بده؟یعنی هر کی تو روم چند بار پیغام بده همه ایگنور میشن؟

Ghaioom
20-07-2008, 06:11
سلام

[/quote]

منظورت اینه که چه پیغامی بده؟یعنی هر کی تو روم چند بار پیغام بده همه ایگنور میشن؟

آره مثل اینکه اگه کسی هی پشت سر PM بده تو روم همه ایگنور میشن. درست نمیدونم. شما خودت برو از چند نفر همون لحظه بپرس.

mohamad23
21-07-2008, 08:18
چرا یاهو مسنجر ویستا رو که می خوام نصب کنم ارور میده: a network error was encountered. do you want to retry the downlod?

Ghaioom
21-07-2008, 13:23
چرا یاهو مسنجر ویستا رو که می خوام نصب کنم ارور میده: a network error was encountered. do you want to retry the downlod?
مثل اینکه درست دانلود نشده. دوباره دانلود کن.

Vahid67
21-07-2008, 21:12
ببخشید اگه تکراریه میخوام ببینم برای اینکه بفهمم یه ID خودشو Invisible کرده یا نه چکار باید بکنم

amirtoty
21-07-2008, 21:18
به این دلیله که شما در ساخت ایمیل سنتون رو کم زدین سنتون رو باید بالای 18 میزدین تا وارد روم بشین.
شما نمیتونید وارد روم بشید.
نه عزیزم سنم و درست زدم از 18 هم بیشتره!

mohamad23
22-07-2008, 01:50
مثل اینکه درست دانلود نشده. دوباره دانلود کن.

میشه لینک دانلود یاهو مسنجر ویستا رو قرار بدین.ممنون

amirtoty
22-07-2008, 06:19
یک سوالی داشتم!

من قبلا Yahoo messenger Vista دانلود کردم هیچ امکاناتی نداشت!!

این Yahoo Messsengeri هم که شما میگید همینطوریه؟؟؟

Ghaioom
22-07-2008, 07:55
ببخشید اگه تکراریه میخوام ببینم برای اینکه بفهمم یه ID خودشو Invisible کرده یا نه چکار باید بکنم
سلام
به دو سایت زیر یه سری بزن

نه عزیزم سنم و درست زدم از 18 هم بیشتره!
عجیبه !! پس شما نسخه ی یاهوت رو عوض کن. ببین چی میشه.

میشه لینک دانلود یاهو مسنجر ویستا رو قرار بدین.ممنون
این لینک رو دانلود کن

به آدرس زیر هم یه سری بزن.

یک سوالی داشتم!

من قبلا Yahoo messenger Vista دانلود کردم هیچ امکاناتی نداشت!!

این Yahoo Messsengeri هم که شما میگید همینطوریه؟؟؟
اون مال ویستاست از اسمش معلومه.
اون مسنجر خوبه. مال ویستا رو نمیدونم.

amirtoty
22-07-2008, 08:42
عجیبه !! پس شما نسخه ی یاهوت رو عوض کن. ببین چی میشه.

عوضم کردم! فاییده نداره! :41:

mohamad23
22-07-2008, 10:56
ببخشید کدوم ورژن یاهو مسنجر 9 voice داره یعنی ویسش تو ویستا هم کار می کنه؟

Ghaioom
22-07-2008, 13:50
عوضم کردم! فاییده نداره! :41:
شما برو یه ایمیل دیگه درست کن و تاریخ تولد رو 1980 بزن.

Vahid67
22-07-2008, 19:29
ببخشید یه سوال دیگه من چطوری بفهمم که تو Add List کسی دیگه هستم یا Delete شدم
مرسی

mohamad23
23-07-2008, 03:00
میشه ایگنور لیست یاهو مسنجر رو هم مثل ادلیستش دسته بندی کرد یعنی ایدیهایی که می خوام همیشه تو ایگنور باشن تو یه گروه باشن و بقیه تو یه گروه دیگه تا موقع پاک کردن قاطی نشن و راحت بشه پیداشون کرد.

amirtoty
23-07-2008, 03:12
لینک دانلود Yahoo Messenger Vista از RapidShare

Ghaioom
23-07-2008, 12:04
ببخشید یه سوال دیگه من چطوری بفهمم که تو Add List کسی دیگه هستم یا Delete شدم
مرسی
سلام

شما اگه ترفند میخوای به وبلاگ من یه سری بزن تا از ترفند های یاهو مسنجر هم استفاده کنی.
اینم برای شما

وقتی با يك نفر Chat مي كنيد از كجا مي فهميد طرف مقابل شما را در ليست خود Add كرده است يانه؟ كافی است به طرف مقابل يک PM بدهيم و هنگامي كه جواب طرف مقابل رسيد به بالای پنجره ی مخصوص PM نگاه كنيد. دو حالت ممكن است رخ دهد:
1.اگر طرف مقابل شما را در ليستش نداشته باشد، در بالای صفحه به صورت زير اسم ها را مشاهده خواهيم كرد: Yahoo Send ID Instant Messenger در اين صورت مي بينيد كه بين ID دوست شما و Instant Messenger فقط يک خط وجود دارد كه اين نشان می دهد كه طرف مقابل شما را Add نكرده است.
2.اگر بين ID دوست شما و Instant Messenger دو خط ديده شود مانند: Yahoo Send ID--Instant Messenger در اين صورت ID شما در ليست دوستان تان وجود دارد.

میشه ایگنور لیست یاهو مسنجر رو هم مثل ادلیستش دسته بندی کرد یعنی ایدیهایی که می خوام همیشه تو ایگنور باشن تو یه گروه باشن و بقیه تو یه گروه دیگه تا موقع پاک کردن قاطی نشن و راحت بشه پیداشون کرد.
فکر کنم نمیشه این کارو کرد.

amir_sa
23-07-2008, 12:08
اگه تكراري بود شرمنده ولي خيلي مشكل حياتي !!!
جديدا وقتي مي خوام ياهو مسنجر رو باز كنم اين ارور رو ميده :
there was a problem signing into yahoo messenger.
please try again a little bit later .(81003005)l

بعدش هر چي try again ميزنم دوباره همين مياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
23-07-2008, 12:47

بعدش هر چي try again ميزنم دوباره همين مياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
شما اگه یه عکس ازش میزاشتی هم خوب بود.
شما برو نسخه های دیگه رو امتحان کن.
:10:

amir_sa
23-07-2008, 13:59
سلام
yahoo messenger نسخه 9 اين ارور رو ميده . بعضي وقتها اينجوريه

amirtoty
23-07-2008, 14:00

من هم اولی که کانکت میشم این مشکل و دارم!
ولی وقتی Freegate یا U89 باز میکنم دیگه این مشکل رفع میشه!

amir_sa
23-07-2008, 17:28
سلام
بيا عزيز اينم عكسش:

پاکر
23-07-2008, 17:42

خب من یه سرچی کردم و اینا رو پیدا کردم:

اگر اینترنت دیال آپ دارید و فایل با حجم بالایی را دانلود می کنید یا سیستم شما چندان به روز و ارتقا یافته
نیست ممکن است با این پیام رو برو شوید

1. اگر از برنامه هایی استفاده می کنید که ظاهر ویندوز را تغییر می دهند (تم های ویندوز جزو این دسته نمی باشند) آن ها را غیر فعال کنید

2. اگر برنامه فلش پلیر را نصب ندارید آن را دانلود و نصب کنید (توجه کنید حتما از مرورگر Internet Explorer برای دانلود آن استفاده کنید!!!)
آدرس برای دانلود:

3. پاک کردن هیستوری نیز گاهی چاره ساز است!
برای این کار مسیر زیر را از کنترل پنل(Control Panel) ویندوز خود دنبال کنید:
Internet options> general > clear history > set the number of days to zero> OK.

4. با پاک کردن کوکی ها و تمپوریری فایلز نیز شاید بتوانید به این مشکل غلبه کنید!
برای این کار:
...Control Panel>Internet Options>General>Delet..>Delet files... & Delet Cookies

5. در تنظیمات Yahoo Messenger خویش در قسمت connection به جای گزینه No Proxies گزینه ی Firewall with no proxies را انتخاب کنید
برای این کار:
Messenger>Preferences>connection radio button 'Firewall with no proxies.

6. نرم افزار Yahoo Messenger خود را پاک کرده و دوباره دانلود و نصب کنید!

منبع:

:11:

amirtoty
23-07-2008, 23:10
بيا عزيز اينم عكسش:
دارم بهت میگم چیکار کن دیگه freegate باز کن درست میشه!

بیا از اینجا دانلود کن!

amir_sa
24-07-2008, 08:04
دارم بهت میگم چیکار کن دیگه freegate باز کن درست میشه!

بیا از اینجا دانلود کن!

ممنون . حالا اين freegate چي هست ؟ يه كم توضيح در موردش بده:10:

Ali-ss
24-07-2008, 12:30
سلام
من قصد دارم ویندوز عوض کنم با توجه به اینکه یاهو در درایو سی نصب شده و من مقدار زیادی آرشیو مسیج از خود یاهو ذخیره دارم آیا امکانش هست با نصب ویندوز جدید و یاهو مسنجر جدید آرشیو مسیج های قدیمی رو برگردونم اگر بله
چگونه؟

amirtoty
24-07-2008, 12:35
ممنون . حالا اين freegate چي هست ؟ يه كم توضيح در موردش بده:10:
حاا اصلا درست شد ؟ :20:

mohamad23
24-07-2008, 15:30
چرا این smile ها تو یاهو مسنجر 9 این شکلی شده مثلا خواستن بهترش کنن. :41:

Ali-ss
24-07-2008, 18:04
بچه ها خواهشا سریع جواب من رو بدهید چون پی سی بد جور ویروسیه و آنتی ویروس ها هم جواب نمی ده و سریع باید ویندوز تعویض شود می خوام بدونم می شه آرشیو ها رو حفظ کرد یا نه؟

MohandesMCD
24-07-2008, 23:25
من تازگي ها xp sp3 كه واسه MRT هستش رو ريختم روي لپتاپ
به وسيله LAN هم به اينترنت باهاش وصل ميشدم.مسنجرم هم 9 هستش و مشكلي نداشت
بعد چند روز اون شركتي كه ازش LAN ‌گرفته لودم اومد گفت يوزر پسورد بزنين تا بتونين از اينترنت استفاده كنيد.يوزر پسوردش هم اينجوريه كه مثلا فاير فكس رو باز كه ميكنم به جاي home page يه صفحه ديگه مياد ميگه يوز و پسورد رو بزنم .بعد اينكه زدم ميره و وارده home pageام ميشه
يكي دو روز اول مشكلي نبود ولي بعدش باهو مسنجر قاطي كرد و انگار تشخيص نميتونه بده من به اينترنت وصل هستم و ساين نميكنه.در حالي كه با pc كه تست كردم مشكلي نداشت و ساين ميشدم. فهميدم كه اشكال از سيستم لپتاپم هستش.
حالا ميخاستم ببينم تنظيماتي چيزي هست كه بشه يه كاريش كرد يا نه؟ در ضمن از آنتي ----- هم استفاده نميكنم

snowy_winter
25-07-2008, 00:00
سلام
من قصد دارم ویندوز عوض کنم با توجه به اینکه یاهو در درایو سی نصب شده و من مقدار زیادی آرشیو مسیج از خود یاهو ذخیره دارم آیا امکانش هست با نصب ویندوز جدید و یاهو مسنجر جدید آرشیو مسیج های قدیمی رو برگردونم اگر بله
چگونه؟

بچه ها خواهشا سریع جواب من رو بدهید چون پی سی بد جور ویروسیه و آنتی ویروس ها هم جواب نمی ده و سریع باید ویندوز تعویض شود می خوام بدونم می شه آرشیو ها رو حفظ کرد یا نه؟
سلام دوست عزیز

به این مسیر برید:

C:\program files\Yahoo!\Messenger\Profiles

که C، درایو ویندوزتونه و میتونه متفاوت باشه
آیدیهایی که باهاشون چت کردین و آرشیوشون(در صورتی که message archive براشون فعال بوده باشه) رو میتونین اونجا ببینین و هر کدوم رو که میخواین از فولدرش یه کپی بگیرین(رو سی دی یا درایو دیگه اگه کل هاردتون رو فرمت نمیکنین) و بعد از نصب مجدد ویندوز دوباره تو همون مسیر کپی ش کنین

موفق باشین
:11:

amirtoty
25-07-2008, 02:38
من تازگي ها xp sp3 كه واسه MRT هستش رو ريختم روي لپتاپ
به وسيله LAN هم به اينترنت باهاش وصل ميشدم.مسنجرم هم 9 هستش و مشكلي نداشت
بعد چند روز اون شركتي كه ازش LAN ‌گرفته لودم اومد گفت يوزر پسورد بزنين تا بتونين از اينترنت استفاده كنيد.يوزر پسوردش هم اينجوريه كه مثلا فاير فكس رو باز كه ميكنم به جاي home page يه صفحه ديگه مياد ميگه يوز و پسورد رو بزنم .بعد اينكه زدم ميره و وارده home pageام ميشه
يكي دو روز اول مشكلي نبود ولي بعدش باهو مسنجر قاطي كرد و انگار تشخيص نميتونه بده من به اينترنت وصل هستم و ساين نميكنه.در حالي كه با pc كه تست كردم مشكلي نداشت و ساين ميشدم. فهميدم كه اشكال از سيستم لپتاپم هستش.
حالا ميخاستم ببينم تنظيماتي چيزي هست كه بشه يه كاريش كرد يا نه؟ در ضمن از آنتي ----- هم استفاده نميكنم
میگم تو که میگی "انگار تشخيص نميتونه بده من به اينترنت وصل هستم" این میاد ؟

DARKFALLER
25-07-2008, 08:25
سلام
من یه سوال دارم ، میشه کاری کرد که هیچ پیام Offline برامون نیاد ؟ ، یعنی وقتی تو یاهو نیستم و کسی بهم PM داد بعدا که در یاهو ON شدم اون پیام برام بصورت Offline Message نیاد

rasul_kheiri
25-07-2008, 13:39
كي بلده چطور ميشه يه آيدي رو حذف كرد؟
هر كي بلده لطفا راه حل اون رو به آدرس ايميل من بفرسته
ممنون از همگي
Rasoul_kheiri@yahoo.co.uk

MohandesMCD
25-07-2008, 15:28
میگم تو که میگی "انگار تشخيص نميتونه بده من به اينترنت وصل هستم" این میاد ؟

همين مياد ولي عددي جلوش نمينويسه.مشكلم از پسورد نيست با pc ميتونم ساين بشم

mahdi7610
25-07-2008, 15:44
سلام

این مشکل هم بعضی وقتها گریبان گیر من هم می شه . ولی بعد از چند دقیقه مشکل برطرف می شه .

این مشکل به خاطر پسورد و یوزر نیست . به نظرم بیشتر به خاطر سرعت پایین اینترنت باشه .

اگه شما از دایال اپ استفاده می کنید با تعویض isp خودتون به نظر مشکل حل بشه . از یه isp دگیه استفاده کنید .

موفق باشید .

MohandesMCD
25-07-2008, 18:18
سلام

این مشکل هم بعضی وقتها گریبان گیر من هم می شه . ولی بعد از چند دقیقه مشکل برطرف می شه .

این مشکل به خاطر پسورد و یوزر نیست . به نظرم بیشتر به خاطر سرعت پایین اینترنت باشه .

اگه شما از دایال اپ استفاده می کنید با تعویض isp خودتون به نظر مشکل حل بشه . از یه isp دگیه استفاده کنید .

موفق باشید .

گفتم كه من LAN دارم.همون adsl هستش ولي مودم نداريم .يه شبكه محلي تو كل ساختمون راه انداختن.سرعتم 128 هستشو موقع ساين شدن هم سرعتم بالاست

Ghaioom
26-07-2008, 06:12
كي بلده چطور ميشه يه آيدي رو حذف كرد؟
هر كي بلده لطفا راه حل اون رو به آدرس ايميل من بفرسته
ممنون از همگي
Rasoul_kheiri@yahoo.co.uk
سلام

اين ترفند مربوط ميشه به پاك كردن اكانت سرويس ايميل ياهو. ممكنه كه تا حالا براتون پيش اومده باشه كه بخواهيد به واسطه ساختن يك اكانت ايميل جديد ، بخواهيد ايميل قبلي خود را پاک كنيد. اين امكان تقريبا ميشه گفت يكي از امكانات پنهانی ياهو است كه به طور آشكارا در اختيار كاربرانش قرار نداده.برای اين كار ابتدا شما بايد به اين لينك مراجعه كنين :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وقتی كه بر روی اين لينک كليک می كنيد وارد يكی از صفحه هاي سايت ياهو ميشويد،سپس در اين صفحه نام USER و PASSWORD ايميل خود را كه می خواهيد پاک شود را وارد كنيد سپس وارد صفحه ديگه ایی ميشيد،در اين صفحه هم در قسمت پايينش دوباره يوزر و پسوردتون رو وارد كنيد،اكنون بروي كليد YES و يا همون Terminate this Account كليک كنيد.

توجه: بدين ترتيب ايميل شما به طور كامل از روي سرور ياهو پاك ميشه و هيچ راه برگشتي هم نداره.
و این ایمیلی که پاک کردین رو میتونید بعد از ۶ ماه دوباره بسازین.

DARKFALLER
26-07-2008, 13:49
یکی لطف کنه جواب سوال من رو در پست شماره 4864 بده

Ghaioom
26-07-2008, 14:32
سلام
من یه سوال دارم ، میشه کاری کرد که هیچ پیام Offline برامون نیاد ؟ ، یعنی وقتی تو یاهو نیستم و کسی بهم PM داد بعدا که در یاهو ON شدم اون پیام برام بصورت Offline Message نیاد
فکر نکنم راهی باشه.
تو ادد لیست منم گاهی ها برام آف میزارن منم میخوام همین کار رو بکنم ولی فکر نکنم چنین چیزی باشه.
یا به دوستت بگو برات آف نزاره. :27: منم همین کار رو میکنم.
از این برنامه Yahoo Autoreply 3.0 استفاده کن. شاید بشه.

mohamad23
27-07-2008, 21:43
ببخشيد اين myyahoo module چيه كه توي about yahoo messenger نوشته؟

3Dmajid
27-07-2008, 22:27
بروبچ ... یاهو مسنجر توی ویستای 64 بیتی لاگ این نمیشه ؟

amirtoty
27-07-2008, 23:24

بروبچ ... یاهو مسنجر توی ویستای 64 بیتی لاگ این نمیشه ؟

وقتی خواستی از یاهو مسنجر استفاده کنی freegate باز کن درست میشه!

بیا از اینجا دانلود کن!
کد:

Viren
28-07-2008, 00:18
این سایت هایی که مخفی ها رو نشون میده هیچ کدوم کار نمی کنه که!

mohamad23
28-07-2008, 07:42
این سایت هایی که مخفی ها رو نشون میده هیچ کدوم کار نمی کنه که!

اين سايت رو امتحان كن:

faranakparsi1
28-07-2008, 13:16
با درود

من زمانی که با مسنجر یاهو وارد یکی از آی دی هام می شوم شگفت زده می شوم!!! چرا که زمانی که یکی از ادد لیست های آی دی دیگر من آنلاین می شود در این آی دی نشان داده می شود!!!

مشکل از کجاست؟

hajvahid
28-07-2008, 14:59
سلام دوستان ؛ من پسورد آیدی یاهوم رو فراموش کردم. مهمترین نکته و قوت قلب توی این قضیه اینه که من با پسورد سیو شده ی اون در یاهو مسنجر همین الان توسط یاهو مسنجر آنلاین هستم. ( پس مطمئنا این پسورد هنوز یه جایی از سیستمم ذخیرست )

یاهو مسنجر من ورژن 8 هست که نرم افزارهای تشخیص رمزای ستاره ای براش کار نمی کنه

همه ی این نرم افزار ها برای ورژن 7 به پایین بودند.

از طرفی چون حدود 6 سال پیش ایجاد کردمش یادم نمیاد چه مشخصاتی موقع ثبت نام دادم و خوب به همین خاطر از خود یاهو هم برای ارسال پسورد نمی تونم کمک بگیرم

این آیدی حقیقیه ؛ نه ایلگاله و نه چند حرفی ولی برای من ارزش داره ؛ چون این همه سال رو باهاش کار کردم . ممنون میشم کمکم کنین

Viren
28-07-2008, 19:46
اين سايت رو امتحان كن:

این یکی کار کرد!!:18:
دستت درد نکنه
دوستان از همین استفاده کنید:46:

nimafire
30-07-2008, 15:02
سلام. اطلاعات کامل درباره روبات یاهو میخوام.این نرم افرزار ها چه کاری میکنن و لینک دانلودشو اگه بدید ممنون میشم

Viren
31-07-2008, 01:24
سلام

دوستان 2 روزه که Text های دیگر افراد برای من میاد ولی من نمیتونم چیزی Send کنم.
Send می کنم ولی مثله اینکه نمیرسه چون بقیه میگن چرا جواب نمیدی.از 9.0 استفاده می کنم.ممکنه از این ورژن باشه؟
مشکل از کجاست؟؟؟

magic69
02-08-2008, 19:06
سلام.بچه ها کام÷یوترم چند روزه وقتی میرم تو یاهو مسنجر ÷یغام میده:security warning because it cant verify the publisher name:swflash.cab
بعدم از مسنجر میاد بیرون. چی کار کنم؟مرسی

ehsan_r_77
02-08-2008, 19:28
خوب مي خواي ريمو كن دوباره نصب كن

شايد درست شه

avril3
02-08-2008, 22:30
با سلام .دوستان من برنامه ایی می خوام که با copyاز password بتونه passwordرو از حالت نا معلوم *****دربیاره . و نشان بده.مخصوص yahoo messenger یه چیز تو این مایه ها
خیلی فورئ .مرسی.

avril3
02-08-2008, 22:37
با سلام .دوستان من برنامه ایی می خوام که با copyاز password بتونه passwordرو از حالت نا معلوم *****دربیاره . و نشان بده.مخصوص yahoo messenger یه چیز تو این مایه ها
خیلی فورئ .مرسی.

V A H I D
02-08-2008, 22:39

avril3
02-08-2008, 22:50
مرسی ولی ای کاش دقیقتر نشان می دادید .420 صفحه داره

V A H I D
02-08-2008, 22:56
نه منظورم این بود اونجا مطرح کنید !! :دی :دی

nw_nk
02-08-2008, 23:44
سلام

دوستان 2 روزه که Text های دیگر افراد برای من میاد ولی من نمیتونم چیزی Send کنم.
Send می کنم ولی مثله اینکه نمیرسه چون بقیه میگن چرا جواب نمیدی.از 9.0 استفاده می کنم.ممکنه از این ورژن باشه؟
مشکل از کجاست؟؟؟

سلام

ورژن های مختلف بتای 9 از این مشکلات دارن.

یک ورژن پایدار مثل 8.0.421 نصب کنید.

خیلی فورئ .مرسی.

برنامه های متنوعی کاراکتر های پشت ستاره های پسورد های تایپ شده در ویندوز رو نشون میدن, فرقی نمیکنه برای مسنجر باشه یا نرمافزار دیگه. مثل:

و

crazyfox
04-08-2008, 15:45
سلام یاهو مسنجر نصب کردم ورژنه 8.0.04 ولی وقتی کنترل +شیفت رو میگیرم به جای تایپه فارسی ؟؟؟؟ این رو تایپ میکنه

چه طور باید بهش بفهمونم زبونه فارسی رو ؟؟

crazyfox
05-08-2008, 00:51
زبانه فارسی رو نشناخت ولی به کمک زبون عربی ونصبه فونته کامران یه کاراییی کردم :27:

PeS
05-08-2008, 18:18
دوستان میخواستم پسورد یاهوم را که الان سیو هست در بیارم ؛ با چی باید انجام بدم ؟

3Dmajid
05-08-2008, 18:29
جون هر کسی رو که دوست دارید یه یاهو مسنجر بدید که توی ویستای 64 بیتی کار کنه.
من که هر چی یاهو نصب میکنم اصلا تو ویستا لاگ این نمیشه !!!
حتی نسخه ی آخرش.

nw_nk
05-08-2008, 21:29
دوستان میخواستم پسورد یاهوم را که الان سیو هست در بیارم ؛ با چی باید انجام بدم ؟

با برنامه هایی که کاراکتر های پشت ستاره های پسورد رو نشون میدن.

جون هر کسی رو که دوست دارید یه یاهو مسنجر بدید که توی ویستای 64 بیتی کار کنه.
من که هر چی یاهو نصب میکنم اصلا تو ویستا لاگ این نمیشه !!!
حتی نسخه ی آخرش.

مسنجری که یاهو برای ویستا داده رو امتحان کردم. بزحمت لاگین میشه و بیخودی هم می پره بیرون. مال شما اصلا لاگین نمیشه؟ حتی یکبار؟

3Dmajid
05-08-2008, 21:53
مسنجری که یاهو برای ویستا داده رو امتحان کردم. بزحمت لاگین میشه و بیخودی هم می پره بیرون. مال شما اصلا لاگین نمیشه؟ حتی یکبار؟

تا اونجایی که یادمه قبلا لاگ این میشد که فکر کنم وقتی بود که ویستا ی 32 بیتی نصب کرده بودم ولی الان تو 64 بیتی به هیچ وجه لاگ این نمیشه.

mohamad23
07-08-2008, 02:37
در مورد سرچ کردن ایدیها در سایت یاهو توضیح میدین؟

Ghaioom
07-08-2008, 06:32
در مورد سرچ کردن ایدیها در سایت یاهو توضیح میدین؟

بهترين راه براي پيدا كردن اي دي مورد نظر و پيدا كردن دوست خوب از بين كاربران ياهو برید به لینک زیر

اگر نميخواهيد نام خاصي انتخاب كنيددر قسمت Enter a YAHOO! ID چيزي ننويسيد.

فقط كافيست در قسمت Select a GENDER انتخاب كنيد كه كساني كه براي شما پيدا ميشوند دختر باشند يا پسر.
اگر سن خاصي مورد نظرتون نيست Select an AGE RANGE رو خالي بزاريد.Select a MARITAL STATUS هم وضعيت تاهل فرد مورد نظر است.
مثلا single مجرد.
در Enter a LOCATION ميتوانيد كشور فرد مورد نظرتون رو انتخاب كنيد.براي ايران بايد ir يا iran رو انتخاب كنيد.
در پايين اگر View Only Profiles With Pictures رو فعال كنيد كه در پروفايل انها عكسشان وجود دارند به شما نشان داده ميشوند.
و اگر View Only Online Profiles رو هم فعال كنيد فقط افرادي كه انلاين هستند به شما نشان داده ميشوند.

mohamad23
07-08-2008, 09:10
بهترين راه براي پيدا كردن اي دي مورد نظر و پيدا كردن دوست خوب از بين كاربران ياهو برید به لینک زیر

اگر نميخواهيد نام خاصي انتخاب كنيددر قسمت Enter a YAHOO! ID چيزي ننويسيد.

فقط كافيست در قسمت Select a GENDER انتخاب كنيد كه كساني كه براي شما پيدا ميشوند دختر باشند يا پسر.
اگر سن خاصي مورد نظرتون نيست Select an AGE RANGE رو خالي بزاريد.Select a MARITAL STATUS هم وضعيت تاهل فرد مورد نظر است.
مثلا single مجرد.
در Enter a LOCATION ميتوانيد كشور فرد مورد نظرتون رو انتخاب كنيد.براي ايران بايد ir يا iran رو انتخاب كنيد.
در پايين اگر View Only Profiles With Pictures رو فعال كنيد كه در پروفايل انها عكسشان وجود دارند به شما نشان داده ميشوند.
و اگر View Only Online Profiles رو هم فعال كنيد فقط افرادي كه انلاين هستند به شما نشان داده ميشوند.

ماسفانه من هر اطلاعاتی که اونجا وارد می کنم باز می نویسه: Search Results Found 0 categories and 0 :41:members

Ghaioom
07-08-2008, 14:23
از این سایت هم نمیشه؟

mohamad23
08-08-2008, 11:11
از این سایت هم نمیشه؟

نه هیچکدوم نمیشه نه فقط بعضی حروف ,خود ایدیرو به صورت کامل هم که وارد می کنم باز همون پیغامو میده.

Viren
08-08-2008, 16:48
نه هیچکدوم نمیشه نه فقط بعضی حروف ,خود ایدیرو به صورت کامل هم که وارد می کنم باز همون پیغامو میده.

شما در قسمت Location چیزی ننویس
اگه بنویسی ایران چیزی نمیاره
ایران تحریمه:20:

mohamad23
08-08-2008, 20:45
شما در قسمت Location چیزی ننویس
اگه بنویسی ایران چیزی نمیاره
ایران تحریمه:20:

نه مساله این حرفا نیست,کلا هیچ رقمه هیچیو سرچ نمی کنه همه جوره امتحان کردم.می خوای خودتم یه مثال بزن من وارد کنم نتیجشو ببینم.

arash_3tar
10-08-2008, 12:23
سلام دوستان
یاهو مسنجر من تا دسروز باز میشد ملی الان هر اری می کنم اصلا باز نمی شه
مشکل کجاست
اگز از توی run هم بازش کنم error می ده
راهنما یی کنید

nw_nk
10-08-2008, 15:16
سلام دوستان
یاهو مسنجر من تا دسروز باز میشد ملی الان هر اری می کنم اصلا باز نمی شه
مشکل کجاست
اگز از توی run هم بازش کنم error می ده
راهنما یی کنید

ارور چی؟ اصلا هیچ اتفاقی نمی یوفته؟ دوباره نصبش کردید؟

ebi66_boukan
12-08-2008, 14:29
سلام دوستان خسته نباشيد.مي خوام با چند ايدي تو ياهو آنلاين بشم.اگه ممكنه اينMulti loginد براي ياهو مسنجر 5/7 رو مي خواستم.

persian365
12-08-2008, 14:39
امروز برام مشکلی پیش اومده نمی دونم چرا هر کاری می کنم آیدی یاهو باز نیمشه ؟

تازه هم نصب می کنم کار نمیکنه . ورژن های مختلف رو هم تست می کنم کار نمیکنه . آیدی های مختلف رو هم تست می کنم باز نیمشه ؟

راهنمایی کنید ممنون میشم

persian365
12-08-2008, 20:08
یک خورده از این وضعیت اطلاعات بیشتر بدم شاید راهنمایی کردید ( شاید نیازی نباشه تایپیک جدا گانه بزنم)

برای تمام ورژن ها که تست کردم و برای همه ایدی ها این حالت رو داره

پاکر
12-08-2008, 20:42
سلام دوستان خسته نباشيد.مي خوام با چند ايدي تو ياهو آنلاين بشم.اگه ممكنه اينMulti loginد براي ياهو مسنجر 5/7 رو مي خواستم.
بفرمایین:11:

ebi66_boukan
12-08-2008, 20:51
بفرمایین:11:

مرسي از لطفتون ولي كار نميكنه.همون يه دونه رو باز ميكنه.ياهوي من قديميه نسخه ي 5/7 اگه ممكنه بزاريد.

persian365
13-08-2008, 02:26
دوستان اینقدر طول کشید که جواب بدید . مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم
و بعد از اون فهمیدم مشکل چش بود

که در حالت باید ویندوز عوض میشد

nafe-bandar
13-08-2008, 03:33
سلام بر ملت مسنجر باز
یه room spammer yahoo میخوام!
خواهشان قبل از معرفی تست کنید!
قبلا یه تاپیک تو درخواست نرم افزار زدم ولی توفیقی نداشت!
انشاا.... اینجا یه خبرایی بشه!!

aghayex
13-08-2008, 10:06
خواهشاً کمک کنین پسور آی دیم رو بدست بیارم. هک شدم.کسی می تونه هکم کنه و پسورد رو بهم بده؟؟؟؟

aghayex
13-08-2008, 10:18
یکی یه برنامه معرفی کنه بتونم پسوردمو برگردونم.

amiroo88
13-08-2008, 15:00
یکی یه برنامه معرفی کنه بتونم پسوردمو برگردونم.

نمیخوام نا امیدتون کنم اما همچین برنامه ای وجود نداره:41:

تنها راه بر گردوندن ایدیتون , به یاد داشتن اطلاعات اولیه هست

aghayex
13-08-2008, 15:14
چجوری میشه بدون اینکه چت کنیم بفهمیم تو لیست کسی هستیم یا نه؟

esi_zholly
13-08-2008, 18:30
:13:سلام نزدیک به یک هفته هست که یاهو مسنجر من تو دریافت و ارسال فایل مشکل داره
با پاک کردن و دوباره نصب کردن هم درست نشد ! :18:
توی عکس زیر همه چیز معلوم .... :41:

milad_badboy
14-08-2008, 13:45
من چندتا سوال داشتم
1-زيپ كد ايران براي ساخت آيدي تو ياهو چنده؟
2-آموزش دي اكيتو كردن آيدي رو توضيح بدين
3-چطوري ميشه نيك نيم رو عوض كرد؟
ممنونم ميشم برو بچ:d

PeS
14-08-2008, 16:16
با برنامه هایی که کاراکتر های پشت ستاره های پسورد رو نشون میدن.

بوسیله چه برنامه ای پسورد را نمایش بدم ؟

لینک برنامه را میزارید ؟

amir_sa
15-08-2008, 11:27
يه سايتي بود كه histori انلاين بودن يه آيدي رو نشون ميداد كسي مي دونه اسمش چيه ؟

amiroo88
15-08-2008, 14:16
يه سايتي بود كه histori انلاين بودن يه آيدي رو نشون ميداد كسي مي دونه اسمش چيه ؟

:13:سلام نزدیک به یک هفته هست که یاهو مسنجر من تو دریافت و ارسال فایل مشکل داره
با پاک کردن و دوباره نصب کردن هم درست نشد ! :18:
توی عکس زیر همه چیز معلوم .... :41:

یاهو ورژن 8 نصب کن ببین تغییری میکنه یه نه ؟

amiroo88
15-08-2008, 14:23
من چندتا سوال داشتم
1-زيپ كد ايران براي ساخت آيدي تو ياهو چنده؟
2-آموزش دي اكيتو كردن آيدي رو توضيح بدين
3-چطوري ميشه نيك نيم رو عوض كرد؟
ممنونم ميشم برو بچ:d

1-زیپ کد پستی میشه دیگه . مثلا خونه ما 14659

2-

3-تنظیمات اکاننتتون

amirtoty
15-08-2008, 14:25
Harki mikhad biad yahoo behesh IP sho bedam :D

amir_sa
15-08-2008, 23:00
amiroo88 اين سايتي رو كه معرفي كردي فقط براي تشخيص آنلاين و آفلاين بودن يه آيديه من گفتم سايتي كه
histori انلاين بودن يه آيدي رو نشون ميداد

amiroo88
15-08-2008, 23:54
amiroo88 اين سايتي رو كه معرفي كردي فقط براي تشخيص آنلاين و آفلاين بودن يه آيديه من گفتم سايتي كه

اها منظورتون رو فهمیدم

منظورتون چیه ؟ ای پی خودمون رو به خودمون بدید ؟

Hazy
16-08-2008, 08:21
با چه نرم افزاري اين كار رو ميكنيد؟!

amirtoty
16-08-2008, 14:31
با چه نرم افزاري اين كار رو ميكنيد؟!
Pidgin Internet Messenger

ramin_007
16-08-2008, 20:20
اقا راهی هست که بشه پسورد ایدی که تو مسنجرت لوگین کردی رو بدست بیاری

akbarnet
16-08-2008, 20:47
چرا مسنجر من لوگین نمیشه ایدی سالم هست 100% چند بار هم مسنجر دوباره نصب کردم ولی نشد لطفا راهنمایی کنید

amir_sa
16-08-2008, 23:19
چرا مسنجر من لوگین نمیشه ایدی سالم هست 100% چند بار هم مسنجر دوباره نصب کردم ولی نشد لطفا راهنمایی کنید
منم همين مشكل رو تو چند صفحه قبل داشتم كه دوستان كمك كردن و الن با باز كردن free gate مشكلم حل شده . يه سرچ بكن پيدا مي كني !!

milad_badboy
17-08-2008, 01:54

داداش منظورم اين بود كه آيدي ديگران رو چطور ميشه دي اكتيو كرد نه آيدي خودمون رو

Ali-ss
17-08-2008, 16:35
چند سال پیش یه آیدی ساختم و ادد کردم تو لیستهام تا بعدا بدمش به یکی امروز با کمال تعجب دیدم یک نفر باهاش آنلاین شده نگو پروفایل ساخته بود باهاش
امکانش هست من این رو دیلیت کنم دوباره بسازم؟

milad_badboy
17-08-2008, 21:49
كسي نتونست در مورد دي اكتيو كردن آيدي ديگران توضيح بده

amir_sa
17-08-2008, 22:14
اها منظورتون رو فهمیدم

اين كه اطلاعاته غلط ميده . طرف آف هست ميزنه آنه

thomas-anders
18-08-2008, 22:09
دوستان کسی میتونه به من کمک کنه؟

دو سه ماهه هر کاری میکنم وارد یاهو بشم وارد نمیشه ... هر ورژنی رو نصب کردم از یاهو ارور داده وارد نمیشه .. اول فک کردم ایدیم خرابه ولی از سایت میتونم انلاین بشم ..!

ویندوز من ویستاست ...

اول اینکه ارم یاهو اصلا رو یاهو مسنجرایی که نصب میکنم نیستن !!!

بعد وقتی یاهو ای دی و پس رو میزنم ارور میده همیشه !

اقایون اگه میشه بهم کمک کنید من کار واجبی تو یاهو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirtoty
18-08-2008, 22:32
اقایون اگه میشه بهم کمک کنید من کار واجبی تو یاهو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب فعلا Yahoo Messenger Vista نصب کن تا کارت راه بیفته! :11:

milad_badboy
19-08-2008, 00:16
دوستان لينك گزارش تخلف به ياهو رو كسي داره؟

Saghi_ZEA
20-08-2008, 20:08
سلام
من تا چند روز پیش ویسم سالم بود

ولی حالا می گه

the computer's audio output is already in use by another application

چندباری هم می گفت

your voice is not authorized

چکارش کنم

در ضمن صداش از تو ویندوز میاد

noonva
21-08-2008, 12:45
سلام
ID که هک شده و secret answer شو یادمون رفته...
آیا راهی هست که بشه پسورد رو پس گرفت؟
کسی میتونه کمکم کنه؟
خیلی ممنون میشم

wordist
21-08-2008, 12:48
سلام
ID که هک شده و secret answer شو یادمون رفته...
آیا راهی هست که بشه پسورد رو پس گرفت؟
کسی میتونه کمکم کنه؟
خیلی ممنون میشم
همونطور كه بارها روش بحث شده اينكار قابل انجام نيست

milad_badboy
21-08-2008, 21:20
من ميخوام از يه آيدي به ياهو شكايت كنم كسي ميدونه از كدوم لينك بايد وارد شم؟

xman_dj
24-08-2008, 12:43
با سلام بوتر جديد دارين كه تو ياهو 9 كار كنه؟
اگه دارين لطف كنين معرفي كنين يا لينك دانلودشو بدين..............
و حتما كار كنه يعني تست شده بازم ممنون

david toomy
25-08-2008, 20:11
سلام دوستان
منم 4 5 روزه که هرچی میخوام sign in بشم نمیشه

به محض اینکه sign in رو میزنم یاهو کلا بسته میشه

هم آنتی ویروس رو عوض کردم هم ویندور هم نسخه یاهو مسنجرمو

جلب اینجاس که حتی وقتیکه کانکت نیستم بازم به محض زدن sign in مسنجر کلا exit میشه

اگه کسی میدونه مشکل کجاس لطفا کمکم کنه

amiroo88
25-08-2008, 23:04
سلام دوستان

جلب اینجاس که حتی وقتیکه کانکت نیستم بازم به محض زدن sign in مسنجر کلا exit میشه

ان مشکلیه که واسه همه کسانی که از ایران میخوان وصل بشن چند روزه پیش اومده

با فـیلتر شکن تست کن ببین حل میشه یا نه

david toomy
26-08-2008, 08:47
ان مشکلیه که واسه همه کسانی که از ایران میخوان وصل بشن چند روزه پیش اومده

با فـیلتر شکن تست کن ببین حل میشه یا نه

آخه یاهو مسنجر رو مگه میشه با ----- شکن راه اندازی کرد؟منظورم برنامشه هااااا نه از طریق سایت

wordist
26-08-2008, 08:53
سلام دوستان

آخه یاهو مسنجر رو مگه میشه با ----- شکن راه اندازی کرد؟منظورم برنامشه هااااا نه از طریق سایت

سلام

اين مشكل همونطور كه اشاره شده چند روزي هست كه گريبان گير ايراني ها شده

البته نه براي همه

براي خود من هم پيش اومد

پيشنهاد دوستمون رو در جهت استفاده قيلطرشكن عملي كنيد تابتونيد متصل بشيد

در ضمن اين كه شما داري از قيلطرشكن استفاده ميكني هيچ ربطي نداره به اينكه با مسنجر كار كني يا سايتي رو ديدن كني

البته بعد از اينكه متصل شدي به ايميل يا مسنجرت ميتوني اونو قطع كني

pouria007
26-08-2008, 09:04

کی میگه نمیشه برو به بخش p ro x y settigns آی پی های فیلـتر شکن رو وارد کن!

Best Life
26-08-2008, 22:12
لطفآ کمک کنید

milad_badboy
29-08-2008, 10:14
دوستان كسي نتونست به من بگه چطوري ميشه از يه آيدي به ياهو شكايت كرد؟

amiroo88
29-08-2008, 15:42
دوستان كسي نتونست به من بگه چطوري ميشه از يه آيدي به ياهو شكايت كرد؟

من جستجو کردم چیز خاصی ندیدم . چون یاهو در قبال ایدی ها و گفتگو های بین افراد مسئولیتی نداره

اما تو قسمت 360 یه بار از یه صفحه که عکسای شخصیه دوستم رو گذاشته بود Report as Spam دادم

اونا بهم جواب دادن که باید 3 نفر گذارش بدن و اون دوستم یه عکس از خودش بفرسته

دوباره تو جوابشون براشون توضیح دادم و 2 تا دیگه از دوستام گذارش دادم و زودی صفحش پاک شد

بیرای ایدی چیز خاصی پیدا نکردم . فقط میگه میتونید ایگنور کنید

ayshin
29-08-2008, 16:33
سلام

قدیما یه xeeber بود که میشد باهاش فهمید کی onهست یا offیاinvisible ولی ظاهرا چند وقتیه هک شده,کسی سایت دیگه ای سراغ داره که این کارارو انجام بده؟

(البته با جستجو متوجه شدم تو این تاپیک در بارش بحث شده ولی پستشو پیدا نکردم اگه ممکنه لطفا راهنماییم کنین.):11:

Ghaioom
29-08-2008, 17:30
سلام

قدیما یه xeeber بود که میشد باهاش فهمید کی onهست یا offیاinvisible ولی ظاهرا چند وقتیه هک شده,کسی سایت دیگه ای سراغ داره که این کارارو انجام بده؟

(البته با جستجو متوجه شدم تو این تاپیک در بارش بحث شده ولی پستشو پیدا نکردم اگه ممکنه لطفا راهنماییم کنین.):11:

سلامبه این سایت سری بزنید مشکلتون حل میشه موفق باشین.

DrXoX
29-08-2008, 21:18
سلام

سلام

این سایتم بد نیست

nhd
31-08-2008, 17:46
کسی میدونه دلیل ارور زیر چیه؟ نمیتونم واردهیچ رومی بشم:
The request for signing in to chat took longer than expected.please try again later
راهنماییم کنین ممنون میشم:11:

ayshin
31-08-2008, 18:23
سلامبه این سایت سری بزنید مشکلتون حل میشه موفق باشین.
تشکر به خاطر راهنماییتون.همون چیزیه که می خواستم.:11:

ayshin
31-08-2008, 18:30
سلام

این سایتم بد نیست

این سایت فقط on یاoffیا invisible رو نشون میده.درسته؟من می خواستم تصویر اون فرد رو هم نشون بده.

milad_badboy
01-09-2008, 12:09
من جستجو کردم چیز خاصی ندیدم . چون یاهو در قبال ایدی ها و گفتگو های بین افراد مسئولیتی نداره

اما تو قسمت 360 یه بار از یه صفحه که عکسای شخصیه دوستم رو گذاشته بود Report as Spam دادم

اونا بهم جواب دادن که باید 3 نفر گذارش بدن و اون دوستم یه عکس از خودش بفرسته

دوباره تو جوابشون براشون توضیح دادم و 2 تا دیگه از دوستام گذارش دادم و زودی صفحش پاک شد

بیرای ایدی چیز خاصی پیدا نکردم . فقط میگه میتونید ایگنور کنید

ولي من جديدا ايدي هاي زيادي رو ميبينم كه دي اكتيو شدن حتي با اينكه 360 هم نداشتن فكر كنم اگه چند نفر از يه ايدي شكايت كنن ياهو ايدي اون شخص رو ميبنده فقط لينكش رو بلد نيستم فكر كنم لينكش يه چيزي تو مايه هاي .w w w .help.yahoo باشه

harimehamid
01-09-2008, 21:25
با سلام خدمت همگی

می خواستم بدونم آیا می شه تاریخ آخرین دفعه ای که یکی از ادلیستهایمان در یاهو لوگین کرده رو به دست آورد؟
حقیقتش من این سوال رو از هر کسی پرسیدم نتونسته جواب بده خواهش می کنم هرکی بلده بگه ممنون می شم حیاتیه:41:

wordist
02-09-2008, 06:47
با سلام خدمت همگی

می خواستم بدونم آیا می شه تاریخ آخرین دفعه ای که یکی از ادلیستهایمان در یاهو لوگین کرده رو به دست آورد؟
حقیقتش من این سوال رو از هر کسی پرسیدم نتونسته جواب بده خواهش می کنم هرکی بلده بگه ممنون می شم حیاتیه:41:
سلام دوست عزيز

ورودتون رو به انجمن تبريك ميگم

من تا حالا جايي رو نديدم كه اين مورد رو نشونت بده

ولي در سايت زير بعد از ساختن يه اكانت ميتوني با دادن آي دي طرف فعاليت 24 ساعت گذشته اونو ببيني البته در حالت استفاده رايگان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر مياد اگه پول بدي بيشتر هم نشونت ميده

موفق باشي

harimehamid
02-09-2008, 09:36
ممنون wordist جان ولی اگه می شه ببین می تونی کاملترش رو هم پیدا کنی خدا خیرت بده

hatam
02-09-2008, 22:02
سلام دوستان
خوبین؟!!
من چند وقته میخوام برم تو رومهای یاهو مسنجر ولی وقتی تو روم وارد میشم به جز خودم و help یاهو کسه دیگه نیست یعنی نمیتونم چت کنم!!!
باید چیکار کنم این مشگل حل بشه؟
نکنه اونم به خاطر تحریمه!

hamidras
02-09-2008, 22:04
این سایت فقط on یاoffیا invisible رو نشون میده.درسته؟من می خواستم تصویر اون فرد رو هم نشون بده.

harimehamid
02-09-2008, 23:08
سلام حاتم جان
ببین وقتی که اون صفحه ای که می گی باز شد سمت چپ صفحه یه لینک آبی هست روش کلیک کن یه صفحه باز می شه که باید در اون صفحه کد امنیتی رو وارد کنی و دکمه submit رو بزنی بعد از یکی دو ثانیه روم باز می شه

لازم به ذکره که بگم یاهو این کد رو برای این قرار داده چون تا قبل از این ربات هایی بودن که می رفتن و روم ها رو پر می کردن ولی حالا دیگه اون ربات ها نمی تونن این کد رو بخونن و برای همین روم ها به این آسونی ها پر نمی شه
با تشکر

caspian
03-09-2008, 02:42
من وقتی در یاهو مسنجر پیام میدم واسه طرف میره و طرف می بینه چی نوشتم اما واسه خودم سفیده.اونم که برام بده مینویسه طرف در حال تایپه اما هیچی نمیاد باز سفده.روی 2 تا کامپیوتر چک کردم با 3 تا یاهو مسنجر که نصب کردم باز هم هیمن مشکل بود.علت چیه؟سیستم ویروس نداره مطمئن هستم

mohamad23
03-09-2008, 17:08
سلام دوستان چرا تازگیها با ایدیم که ساین ان میشم هر چند دقیقه یک بار از طرف ایدیهایی با اسامی خارجی برام پی ام میاد و البته توی روم هم نیستما و اونها توی اد لیستمم نیستن و مضمون پی ام هاشونم یه چیزاییه شبیه به hi hello how are you و این جور چیزا ولی لینک برام سند نمی کنن فقط پی ام هست.علتش چیه؟البته این اتفاق واسه دو تا از ایدیهام میفته.

mohamad23
03-09-2008, 17:13
سلام دوستان چرا تازگیها با ایدیم که ساین ان میشم هر چند دقیقه یک بار از طرف ایدیهایی با اسامی خارجی برام پی ام میاد و البته توی روم هم نیستما و اونها توی اد لیستمم نیستن و مضمون پی ام هاشونم یه چیزاییه شبیه به hi hello how are you و این جور چیزا ولی لینک برام سند نمی کنن فقط پی ام هست.علتش چیه؟البته این اتفاق واسه دو تا از ایدیهام میفته.

harimehamid
03-09-2008, 20:09
با سلام mohammad23

دلیلش اینه که تازگی ها وقتی که از روم می یای بیرون گاهی اوقات آی دیت حتی تا ده روز توی روم می مونه
دلیل این که گاهی اوقات توی روم به یه نفر پی ام می دی و جواب نمی ده هم همینه.

elham55
03-09-2008, 23:10
لطفا کمک کنید ..پسورد yahoo massengeram زا فراموش کردم.تاریخ تولد را هم یادم نمی آید.ورژن یاهو 8 است .آیا راه حلی دارد؟؟؟؟لطفا بفرمایید.

milad_badboy
03-09-2008, 23:13
لطفا کمک کنید ..پسورد yahoo massengeram زا فراموش کردم.تاریخ تولد را هم یادم نمی آید.ورژن یاهو 8 است .آیا راه حلی دارد؟؟؟؟لطفا بفرمایید

با ايديت خداحافظي كن

mohamad23
04-09-2008, 00:44
با سلام mohammad23

دلیلش اینه که تازگی ها وقتی که از روم می یای بیرون گاهی اوقات آی دیت حتی تا ده روز توی روم می مونه
دلیل این که گاهی اوقات توی روم به یه نفر پی ام می دی و جواب نمی ده هم همینه.

نه عزیز من این که شما میگی زمانیه که دیسکانکت بشم بدون اینکه یاهو مسنجر رو ساین اوت کنم,ولی من همیشه اول ساین اوت می کنم بعد دیسکانکت میشم اون پی ام هایی هم که گفتم از ایدیهای مختلف میاد که هیچ کدوم هم فارسی صحبت نمی کنند ولی من فقط تو روم های ایرانی میرم.

Ghaioom
04-09-2008, 08:20
کسی میدونه دلیل ارور زیر چیه؟ نمیتونم واردهیچ رومی بشم:
The request for signing in to chat took longer than expected.please try again later
راهنماییم کنین ممنون میشم:11:
سلام
قبل از این پیغام یه پیغام دیگه هم میاد.
این پیغام برای اینه که شما نمیتونی به روم وارد بشی و سنت رو کمتر از 18 زدی در ساخت ایمیل. دیگه هم نمیتونی وارد روم بشی.

تشکر به خاطر راهنماییتون.همون چیزیه که می خواستم.:11:
دکمه ی تشکر موجود است. :27:

من وقتی در یاهو مسنجر پیام میدم واسه طرف میره و طرف می بینه چی نوشتم اما واسه خودم سفیده.اونم که برام بده مینویسه طرف در حال تایپه اما هیچی نمیاد باز سفده.روی 2 تا کامپیوتر چک کردم با 3 تا یاهو مسنجر که نصب کردم باز هم هیمن مشکل بود.علت چیه؟سیستم ویروس نداره مطمئن هستم
برای منم همینطور بود ویندوز رو Repair کردم درست شد. :10:

pezhmantoop
04-09-2008, 09:22
سلام به كاربران و مديران سايت
من آيدي و هم چنين پسورد آيدي ام يادم هست
اما info ( تولد و سوال و ... ) را يادم نيست
چي جوري مي تونم اين اطلاعات را ببينم ؟؟ ( سوال و تولد و ...)
كه حداقل هك شدم بتونم پس بگيرم
در ضمن بگوييد كه براي پس گرفتن آيدي سوال هم نياز هست ؟
خواهشا جواب هاي كامل و عملي دهيد

:5::5::5::5:

با تشكر

wordist
04-09-2008, 09:45
سلام به كاربران و مديران سايت
من آيدي و هم چنين پسورد آيدي ام يادم هست
اما info ( تولد و سوال و ... ) را يادم نيست
چي جوري مي تونم اين اطلاعات را ببينم ؟؟ ( سوال و تولد و ...)
كه حداقل هك شدم بتونم پس بگيرم
در ضمن بگوييد كه براي پس گرفتن آيدي سوال هم نياز هست ؟
خواهشا جواب هاي كامل و عملي دهيد

:5::5::5::5:

با تشكر
سلام دوست عزيز

ورودت رو به انجمن تبريك ميگم

بايد اشاره كنم كه براي پس گرفتن پسورد هك شده يا فراموش شده يا تغيير يافته در ايميل ياهو نياز به اطلاعات زير هست

- پاسخ سوال امنيتي
- كد پستي
- نام كشور
- تاريخ تولد

شما حتي اگه يكي از اينا رو هم اشتباه وارد كني نميتوني پسورد رو عوض كني

البته با استفاده از لينك My Account در صفحه ايميل ياهو امكان دسترسي به برخي از اطلاعات از جمله نام كشور و كدپستي وجود داره ولي بقيه اطلاعات در فايلي كه نزد ياهو هست نگهداري ميشه

در نهايت تنها با دونستن سوال امنيتي و پاسخ فعلي اون ميتونيد از طريق لينك زير فرم مربوط به تغيير اطلاعات فعلي رو پر كرده و اونو به پاهو ارسال كنيد تا ياهو براتون نسبت به تغيير اطلاعات اقدام كنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد

milad_badboy
04-09-2008, 11:51
يه سوال :آيا كسي كه ايدي رو هك كرده ميتونه اينو رو عوض كنه يا اينفو غير قابل تغيره؟

و سوال دوم اينكه چطور ميشه از ايدي به ياهو شكايت كرد؟

wordist
04-09-2008, 11:57
يه سوال :آيا كسي كه ايدي رو هك كرده ميتونه اينو رو عوض كنه يا اينفو غير قابل تغيره؟

و سوال دوم اينكه چطور ميشه از ايدي به ياهو شكايت كرد؟
عوض كردن اينفو در صورتي امكان پذيره كه اطلاعات قبلي را بلد باشي

و در پست قبلي گفتم كه به كدوم يك از اطلاعات قبلي از طريق My Account دسترسي وجود داره

در مورد دوم من نديدم كه برا شكايت كاري بشه كرد

اگه پيدا كردم لينك ميذارم

sam_sami_2000
04-09-2008, 15:12
سلام به همه .
وقتی که می خوام توی status یاهو مسنجر فارسی تایپ کنم یا حتی از جایی دیگه مطلب فارسی رو copy / paste کنم توی status یاهو به شکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در میاد و همش علامت سوال میذاره !
اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه ...

mohamad23
04-09-2008, 17:12
سلام,نرم افزاری هست که بشه باهاش عکسهای اواتوره ایدیهایی که توی یک روم هستند رو سیو کرد ؟منظورم اینه که همرو یه جا سیو کنه ,از این سایتهای invisible checker نمی خوام.

yoosef_st
04-09-2008, 23:05
سلام عزیزان.
میرم سر اصل مطلب.
اول از هر چیزی بگم ، اون قسمتهای خود سایت یاهو واسه فراموشی پسورد رو نمیدونه چی نوشته. بیخودی از این پیشنهادها ندین.
یکی از دوستان من مدت طولانی هست که پسورد آیدی یاهو رو فراموش کرده.
هر چی هم فکر میکنه یادش نمیاد.
تنها نکته مثبت قضیه اینه که این پسورد روی کامپیوتر Save هست. یعنی الان میتونه لوگین بشه. اما اگه این پسورد پاک بشه دیگه...
نکته1: ورژن نرم افزار یاهو مسنجر 8 هست. آخرین ورژن! برنامه ای معرفی کنین که به درد این ورژن بخوره.
نکته 2: تا حالا هرچی برنامه برای پسوردهای ستاره ای بوده امتحان کردم. رو یاهو 8 کار نمیکنه. این پیشنهادم ندین، مگر در صورتی که برنامه ای دارین که مطمئن هستین رو آخرین ورژن (همین 8) کار میکنه.

یکی از دوستان یه فابل تروجانی داد که روی سیستم اجرا کردیم اما بازم فایده ای نداشت.
فکر کنم تنها راه چاره همین تروجان باشه. اگر چیزی سراغ دارین که به درد ما بخوره تو رو خدا زودتر معرفی کنین که ما بد جوری گیریم.
خدا یک در این دنیا ، 100 در آخرت خیرتون بده.:40::40::40::40::11::11::11::11:

caspian
05-09-2008, 06:40

Crespo
05-09-2008, 22:06
سلام.

من نمی دونم چرا چند وقته به هیچ وجه از یاهو مسنجر نمی تونم Sign In‌ بشم!!!!! از خود مسنجر سایت می تونم،

اما وقتی از خوده مسنجر می خوام وارد بشم میگه یوزر یا پس اشتباست!!!!

تو رو خدا کمکم کنید.

ورژن یاهوی من هم 9بتا هست. 8 رو هم نصب میکنم بازم همینطوریه!!!!

milad_badboy
05-09-2008, 23:12
سلام.

من نمی دونم چرا چند وقته به هیچ وجه از یاهو مسنجر نمی تونم Sign In‌ بشم!!!!! از خود مسنجر سایت می تونم،

اما وقتی از خوده مسنجر می خوام وارد بشم میگه یوزر یا پس اشتباست!!!!

تو رو خدا کمکم کنید.

ورژن یاهوی من هم 9بتا هست. 8 رو هم نصب میکنم بازم همینطوریه!!!!

اين مشكل فراگيره اصلا به مسنجرت كاري نداشته باش ياهو داره سروراشو عوض ميكنه

اگر چیزی سراغ دارین که به درد ما بخوره تو رو خدا زودتر معرفی کنین که ما بد جوری گیریم.

به ايدي من پي ام بده مشكلتو برطرف ميكنم داداش

wordist
06-09-2008, 08:09
سلام به همه .
وقتی که می خوام توی status یاهو مسنجر فارسی تایپ کنم یا حتی از جایی دیگه مطلب فارسی رو copy / paste کنم توی status یاهو به شکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در میاد و همش علامت سوال میذاره !
سلام دوست عزيز

شما در كنترل پنل ويندوز و از قسمت regional and language option و در سربرگ advanced بايد گزينه farsi رو انتخاب كني

SIR MAMAD
06-09-2008, 20:18
سلام به همه .

اگه تو استاتوس نتونی فارسی بنویسی .. تو خوده باکس هم نمی تونی :20:

اگه ویندوزه ویستا داری به این شکل عمل کن

: برو کنترل پنل و برو به regional and language option

حالا برو به تبه adminstrative

سپس برو به change system locate

سپس persian رو انتخاب کن وسیستم رو ریست کن

مشکل حل می شه :46:

telsat
07-09-2008, 19:03
ایا روش 100درصدی برای فهمیدن Invisible بودن ای دی مورد نظر وجود داره؟

telsat
07-09-2008, 19:11
از کجا میشه فهمید که 2تا id ماله یه نفره؟

yoosef_st
09-09-2008, 00:36
سلام عزیزان.
میرم سر اصل مطلب.
اول از هر چیزی بگم ، اون قسمتهای خود سایت یاهو واسه فراموشی پسورد رو نمیدونه چی نوشته. بیخودی از این پیشنهادها ندین.
تنها نکته مثبت قضیه اینه که این پسورد روی کامپیوتر Save هست. یعنی الان میتونه لوگین بشه. اما اگه این پسورد پاک بشه دیگه...
نکته1: ورژن نرم افزار یاهو مسنجر 8 هست. آخرین ورژن! برنامه ای معرفی کنین که به درد این ورژن بخوره.
نکته 2: تا حالا هرچی برنامه برای پسوردهای ستاره ای بوده امتحان کردم. رو یاهو 8 کار نمیکنه. این پیشنهادم ندین، مگر در صورتی که برنامه ای دارین که مطمئن هستین رو آخرین ورژن (همین 8) کار میکنه.

یکی از دوستان یه فابل تروجانی داد که روی سیستم اجرا کردیم اما بازم فایده ای نداشت.
فکر کنم تنها راه چاره همین تروجان باشه. اگر چیزی سراغ دارین که به درد ما بخوره تو رو خدا زودتر معرفی کنین که ما بد جوری گیریم.

عزیزان تو رو خدا اگر کسی راهی میدونه یه کمکی به ما بکنه.
کار فوریه. ممنون میشم.:11::11:

aaaammmm87
09-09-2008, 14:53
از کجا میشه فهمید که 2تا id ماله یه نفره؟
دوست عزيز سلام
اين يكي ديگه بايد شمع پليسي خودتو بكار بندازي و بفهمي يه چيز دركي !! يا متوني بهش بگي با دو تا اي ديش واست ايميل بفرسته اونوقت از روي اي پيش مي توني جريانو بگيري البته اگه دو تا اي پي متعلق به يه نفر باشه

aaaammmm87
09-09-2008, 14:59
ایا روش 100درصدی برای فهمیدن Invisible بودن ای دی مورد نظر وجود داره؟

دوست عزيز سلام اره ميتوني توي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اي دي طرفو بدي ببيني واقعا ان هست يا اف

ila
10-09-2008, 11:23
یه نرم افزار واسه دیدن وب کم میخوام بدون اجازه وب کم رو بگیره..فقط درست کار کنه لطفا

S A M
10-09-2008, 16:16
سلام
بچه ها میشه یک ترفند بهم بدین که بدون بلندگو توی روم اهنگ پخش کنم ؟
اخه قبلا یکی یه ترفند داده بود ولی کار نمیکنه ...

milad_badboy
10-09-2008, 21:13
دوستان من بعد از مدتها تونستم برنامه دي اكتيو كردن ياهو آيدي رو پيدا كنم ولي نمي تونم اينجا بذارم اگه كسي خواست يه آيدي من پي ام بده

wordist
11-09-2008, 14:40
دوستان من بعد از مدتها تونستم برنامه دي اكتيو كردن ياهو آيدي رو پيدا كنم ولي نمي تونم اينجا بذارم اگه كسي خواست يه آيدي من پي ام بده
منظورتون دي اكتيو كردن آي دي ديگران هست ديگه !!!؟؟؟؟؟

hatam
13-09-2008, 22:25
سلام دوستان.
چند روزی هست یه آی دی برام چرتو پرت میفرسته.
میخواستم بدونم میشه تو یاهو مسنجر یه ای دی رو بلوک(block) کرد.اگه نه راه حل دیگه هستش؟
قبلا از زحمت دوستان تشکر میکنم.

AK1
13-09-2008, 23:23
سلام دوستان.
چند روزی هست یه آی دی برام چرتو پرت میفرسته.
میخواستم بدونم میشه تو یاهو مسنجر یه ای دی رو بلوک(block) کرد.اگه نه راه حل دیگه هستش؟
قبلا از زحمت دوستان تشکر میکنم.

بله دوست عزيز
قابليت ايگنور براي همين حالت تعبيه شده

اگه اي دي موردنظر جزء اد ليستتون نباشه تو پنجره پيغام داده شده سمت راست گزينهIgnore موجوده
اگر جزء اد ليستتون باشه اول روي ادي كليك راست و دليت رو بزنيد دفعه بعد كه پيغام دا از همون راه قبل ايگنور كنيد تا ديگه پيغام از اون اي دي نداشته باشين

البته اين مباحث در صفحات قبلي بحث شده

موفق باشين:10:

hatam
14-09-2008, 00:03
بله دوست عزيز
قابليت ايگنور براي همين حالت تعبيه شده

اگه اي دي موردنظر جزء اد ليستتون نباشه تو پنجره پيغام داده شده سمت راست گزينهIgnore موجوده
اگر جزء اد ليستتون باشه اول روي ادي كليك راست و دليت رو بزنيد دفعه بعد كه پيغام دا از همون راه قبل ايگنور كنيد تا ديگه پيغام از اون اي دي نداشته باشين

البته اين مباحث در صفحات قبلي بحث شده

موفق باشين:10:

خیلی ممنون از راهنمایتون
حالا اگه قبلا من Add کرده و Ignore زرده باشم بعد Delete کرده باشم باز هم توAdd list اون طرف هستم و میتونه برام پیام بفرسته اینجا باید چیکار کنم؟

AK1
14-09-2008, 00:08
خیلی ممنون از راهنمایتون
حالا اگه قبلا من Add کرده و Ignore زرده باشم بعد Delete کرده باشم باز هم توAdd list اون طرف هستم و میتونه برام پیام بفرسته اینجا باید چیکار کنم؟

اگه اگنور كني ديگه نميرسه
ولي چون مي خواي خيالت راحت بشه با برنامه زير اي ديت رو از تو اد ليستش حذف كن

mojtaba_6485
14-09-2008, 20:26
سلام
دوستان من چطوری می تونم وضعیت status خودم رو در پروفایلم به حالت آنلاین در بیارم؟
یعنی زمانی که من آنلاینم کاربری که به پروفایلم رجوع می کنه بفهمه آنم و چراغم روشن باشه.
در
کد:

هم سرچ کردم فقط 2 تا تاپیک پیدا کردم که با توضیحات توش مشکلم حل نشد.
من به قسمت زیر رفتم
کد:

بعد تیک جلوی Check the box to hide my online status (online) from other users. رو ور داشتم ولی با این حال زمانی که روی Finished Editing میزنم این تیک دوباره زده میشه!!
کسی می دونه چه جوری میشه مشکلم رو حل کنم؟
با تشکر

amirtaji
15-09-2008, 17:49
سلام اگر ممكنه يك اسپمر خوب براي تبليغات در روم به من بديد - اكثر نسخه هايي كه دارم كار نميكنه - ممنون

Šepehr
15-09-2008, 20:44
سلام
من تازگیا یه نفر رو ignore کردم از لیستم هم حذف شده اما وقتی میاد و میره باز اون پایین کنار ساعت براش اعلام وضعیت میکنه!
رفتم تو preferences تو لیست ignore شده ها هم بودش!
نمیدونین چطور میشه از دستش راحت شم؟
قبلا ignore می کردم مشکلی نبود، نمیدونم این یکی چرا اینطوری شده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tabriz-info
16-09-2008, 08:06
مشکل جدیدم با یاهو اینه که وقتی لوگین میشم فقط قسمت بالا و پائین مسنحر دیده میشه قسمت ادلیست کاملا سفیده انگار هنگر کرده مثلا

یعنی از بالا فقط منو ها دیده میشه و باز میشه از پائین هم تبلیغات یاهو بقیه سفید شده

AK1
16-09-2008, 10:20
مشکل جدیدم با یاهو اینه که وقتی لوگین میشم فقط قسمت بالا و پائین مسنحر دیده میشه قسمت ادلیست کاملا سفیده انگار هنگر کرده مثلا

یعنی از بالا فقط منو ها دیده میشه و باز میشه از پائین هم تبلیغات یاهو بقیه سفید شده

سلام
يعني به طول كلي اينجوري ميمونه؟
يه عكس بزار
راستي ورژن اينا رو هم بگو

مال من اون لحظه اول لوگ اين در اين حالت قرار ميگيره ولي بعد لود ميشه

yoosef_st
16-09-2008, 14:12
سلام عزیزان.
میرم سر اصل مطلب.

یعنی 1 نفر پیدا نمیشه کمک ما بکنه؟ به خدا کار اضطراریه

nafe-bandar
16-09-2008, 20:54
با سلام
من پچ برای یاهو 9 میخوام ه بشه چند آی دی باهم لاگین کرد
با تشکر

gone4ever
16-09-2008, 22:42
دوستان کسی اخیرا در login کردن مسنجر مشکل نداشته؟

من یه مدت پیش برای دو روز نمی تونستم لاگین کنم، امروز هم از صبح دوباره همون مشکلو پیدا کرده :

There was a problem signing into Yahoo messenger.Please try again a little bit later

یعنی سرور یاهو مشکل پیدا کرده؟ اون هم این همه طولانی مدت! به نظر خیلی عجیب میاد...