PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

mrmmnb
04-04-2008, 18:58
برای اضافه کردن هم دو برنامه ی پایینی هم میشه .
برو تو گوگل همه رو سرچ کن همه میاد.

ببخشید برا اولی ودومی لینک پیدا کردم اما سومی وچهارمی رو هر چی گشتم پیدا نشد اگه میشه لینک دانلودش رو بزارید

_Barbod_
04-04-2008, 23:43
ببخشید برا اولی ودومی لینک پیدا کردم اما سومی وچهارمی رو هر چی گشتم پیدا نشد اگه میشه لینک دانلودش رو بزارید
دوست عزیز اون برنامه ها همگی یک کارایی دارند و نیاز به این نیست که همه رو داشته باشید.
یه دونه از این برنامه ها رو هم که داشته باشید کاری رو که میخواید میتونید انجام بدید.

Fxsignal
04-04-2008, 23:44
سلام

من برنامه ایی شبیه خزنده یاهو میخوام البته ورژن جدید که کار کنه !

:10:

ممنونم

hamidras
04-04-2008, 23:51
ببين اين به دردت ميخوره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shazdeh23
05-04-2008, 00:07
سلام
دوستان واسه منم 1 برنامه بزارید واسه Add کردن بدون اجازه طرف
چون برنامه Y!_Spy_Buddy_Sniper_V که معرفی کردید کار نمیکنه! (ID رو Login نمیکنه)
ممنون

Balrog
05-04-2008, 02:08
شما اگه ای دی کسیو از لیست خودت حذف کنی، ای دی تو از لیست اون حذف می‌شه.

نمی‌دونم...
جايى نگى‌ها!

rezaete
05-04-2008, 09:03
چطوری میتونم چند تا آی دی رو به هم وصل کنم ؟ اگه واسه یکی پی ام یا ایمیل بیاد از طریق بقیه آی دی ها میشه فهمید ؟

یه سوال دیگه هم دارم ،
این سیستم جدید یاهو که واسه جلوگیری از هک شدن هست چطور کار میکنه . چون آی دیم واسم خیلی مهمه و نمیخوام از دستش بدم . اینم بگم که موقع ثبت نام ایمیلی وارد نکردم ، میشه الان وارد کنم ؟؟؟

یکی به سوالات من هم جواب بده :19:

usfelme
05-04-2008, 10:51
ورژن جدیداش پولی شده من جایی لینکشو ندیدم!!!!

Viren
05-04-2008, 12:23
یکی به سوالات من هم جواب بده :19:

منظور سوال اول رو نفهمیدم

اما سوال دوم:میشه
میتونی از تو Messenger روی تب Messenger بری.بعد هم My Profiles و بعد روی پروفایل کلیک کنی.صفحه که باز شد.ٍ
Edit کن مشخصات خودت رو از جمله Email

امیدوارم منظورت همین باشه

zeos
05-04-2008, 16:10
چطوری میتونم چند تا آی دی رو به هم وصل کنم ؟ اگه واسه یکی پی ام یا ایمیل بیاد از طریق بقیه آی دی ها میشه فهمید ؟

چرا خوب چندتا یاهوتو با هم باز نمیکنی و بعد به حالات minimom در بیاری که دیگه راحت هم میل ها رو بفهمی هم اد لیستاتو؟؟ برای اینکارم از طریق ریجستر اقدام کن.
run>regedit<>HKEY_CURRENT_USER
بعد yahoo>pager بعد هم تو این قسمت راست کلید کن و dword value رو بزن . اسم این پوشه که ساختی رو بکن plural و مقدارشو به یک تبدیل کن.این طوری میتونی چندتا یاهو باز کنی.
این راهیه که من به نظرم میرسه.راحتم هست.من خودم این طوری کردم راحتم هستم

mohammad_dj_kazin
05-04-2008, 16:49
سلام آقايون من يه كمك ميخواستم
من هر كي برام ايميل فارسي ميزنه به صورت فينگيليش مياد چكار كنم كه درست بشه
كمك كنيد ممنون ميشم

soroosh20
05-04-2008, 19:05
سلام دوستان . مدتیه که یاهو هر وقت دلش بخواد باز می شه و هر وقت نخواد نمی شه . اول این مشکل کم اتفاق می افتاد و یاهو مسنجر بعضی وقتها هر چی لاگین می کردم باز نمی شد و بعد چند ساعت باز امتحان می کردم باز می شد . اما الان این مسئله خیلی زیاد شده و هر دفعه هم که بسته می شه هر کاری می کنم باز نمی شه مثلآ قبلآ کارت اینترنت عوض می کردم باز می شد اما حالا نه و گاهی تا یک روز کامل هم باز نمی شه . اگه می شه راهنماییم کنید . راستی ورژن یاهو مسنجرم 8 . متشکرم

huti_421
05-04-2008, 19:21
خوب شاید مشکل از کانکشنته !!! یدونه کانکشن جدید بساز !!! اگه عمل نکرد یه ورژن دیگه رو امتجان کن مثلا 9 اگه بازم موفق نشدی و نمی خوایم ویندوز عوض کنی از نرم افزار Gaim استفاده کنی در نوع خودش بی نظیره !!

soroosh20
06-04-2008, 00:20
سلام .نه من adsl دارم و اگه ایراد داشت که همیشه باید مشکل می داشت البته گفتم گاهی که باز نمی شد من با اینترنت دایال آپ کانکت می شدم ولی تازگیها وقتی باز نمی شه دیگه با اونم باز نمی شه فکر نمی کنم ایراد از کانکشن یا ورژن باشه چون من 2-3 آی دی دارم گاهی با یکیش وارد می شم اما وقتی می خوام برم او یکی آی دی رو هم چک کنم دیگه باز نمی شه تا مثلآ چند ساعت دیگه و گاهی تا یک روز . راستی این Gaim چی هست؟

shazdeh23
06-04-2008, 00:49
بچه ها کمکم کنید.
من میخوام بدون اجازه کسی رو Add کنم.
با چه برنامه ای میتونم این کار رو انجام بدم؟
ممنون

zeos
06-04-2008, 00:54
این برنامه برای پاک کردن ایدی خودتون از لیست بقیه. اون تیک رو هم اگه بزنین ایگنور میشه واسه همیشه.البته این برنامه فکر نکنم رو 9 جواب بده.رو 7 و 8 جواب میده ولی

اینم یه برنامه برای چت بازا که واسه تو روم رفتن دردسره کد وارد کردن رو دارن . با این برنامه دیگه احتیاجی نیست یه ساعت منتظر باز شدن صفحه کد شید این برنامه رو باز کنید و کد رو همونجا وارد کنید.حجمشم خیلی کمه.این طوری وارد روم میشید دیگه راحت.

یه برنامه هم دارم واسه اضافه کردن خودتون به اد لیست بقیه . ولی حجمش 5 مگ هست واسه همین فکر کنم کسی نتونه اینجا دانلود کنه.البته چت کلاینت هست و امکاناته دیگه هم از جمله ضد بوت خیلی قوی داره توش.

zeos
06-04-2008, 01:17
خوب اینم برنامه add buddie برای اضافه کردن به اد لیست بدونه اجازه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :46:
اینم یکی دیگه.اگه کار کردن با این دومی رو بلد نبودین بگین تا بگم.سادست اینم.برای این گذاشتم که اگر هر کدوم کار نکرد از این یکی استفاده کنین که کار کنه.

ولی خوب کسی که نمیخواد اددش کنید که زورکی که خوب نیست ادد کنید.مننت کشی؟؟؟بزارین یه بارم بقیه تو کفه شما باشن که اددشون نکردین بابا:29:

سلام آقايون من يه كمك ميخواستم
من هر كي برام ايميل فارسي ميزنه به صورت فينگيليش مياد چكار كنم كه درست بشه
كمك كنيد ممنون ميشم

بصورت فینگیلیش مییاد یا خطوط عجیب غریب.که مریخی مینویسه؟؟ این مربوط میشه به فارسیه سیستمت که باید تنظیمش کنی.ولی اگر خطوطت مریخی میشه تو صفحه ایمیل برو view رو بزن بعد encoding رو بزن بعد هم گزینه ی unicode(utf-8 رو بزن احتمالا اینطوری درست میشه.

Viren
06-04-2008, 04:57
این Add budie روی 9.0 کار می کنه؟
یه فقط 8.0

Ghaioom
06-04-2008, 15:01
سلام
شاید مشکل از یاهو مسنجر هست.
شما نسخه ی یاهو مسنجر رو عوض کن. یا یاهو مسنجر رو رو پاک کن و بعد دوباره نصب کن.
اگه درست نشد ویندوزت رو عوض کن.

Julian
06-04-2008, 16:08
منم یه مشکلی دارم با این یاهوی کوفتی
وقتی personal image میزارم به جاش یه کادر سیاه میاد که توش هیچی نیست.
اصلا هیچ کس نمی تونه personal image منو ببینه بگین چیکار کنم؟

راستی یه مسنجر ایرانی اومده جدیدا که اسمش hichatter messenger هست.
میتونین توش چت روم درست کنین ولی فعلا آزمایشی هست.
اینم لینک دانلودش: [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

M@M
06-04-2008, 21:11
یاهو مسنجر(تو رو خدا یکی جواب بده خیلی گیرم)

اقا من چند تا ای دی تو لیست مسنجرم دارم ولی مشکل اینه که وقتی که یکی ازای دی ها یا همون دوستام on میشن این چراغ زردی که باید روشن بشه و نشون بده که طرف ان لاین هست برا من روشن نمیشه برای همه ای دی هام این طوریه

چرا؟

میشه یکی کمکم کنه

مرسی

zeos
07-04-2008, 00:15
یاهو مسنجر(تو رو خدا یکی جواب بده خیلی گیرم)

اقا من چند تا ای دی تو لیست مسنجرم دارم ولی مشکل اینه که وقتی که یکی ازای دی ها یا همون دوستام on میشن این چراغ زردی که باید روشن بشه و نشون بده که طرف ان لاین هست برا من روشن نمیشه برای همه ای دی هام این طوریه

چرا؟

میشه یکی کمکم کنه

مرسی

حتما دوستات برات چراغشونو خاموش کردن.حالا یا از عمد یا اشتباهی.طوری که هیچ وقت انلاین شدن. چراغشون برات روشن نشه.اره؟ از کنار نوار وضعیت کنار هر ایدی.شاید دوستان چراغشونو برات این طوری خاموش کرده باشن.میدونی چه حالتی رو که میگم نه؟منم برای بقیه ادد لیستم همچین وضعیتی دارم هیچکی منو روشن نمیبینه.چراغم دیگه کلا فکر کنم سوخته.

این Add budie روی 9.0 کار می کنه؟
یه فقط 8.0

بی خبرم وللا.:23:من با 8 کار میکنم.ولی فکر کنم کار کنه.اون دومی ساختاره قوی تری داره.شاید اون یکی کار کنه رو 9.

منم یه مشکلی دارم با این یاهوی کوفتی
وقتی personal image میزارم به جاش یه کادر سیاه میاد که توش هیچی نیست.
اصلا هیچ کس نمی تونه personal image منو ببینه بگین چیکار کنم؟

راستی یه مسنجر ایرانی اومده جدیدا که اسمش hichatter messenger هست.
میتونین توش چت روم درست کنین ولی فعلا آزمایشی هست.
اینم لینک دانلودش: [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]
اگر منظورت همون my image :کناره ایدیته که
اولا که باید چراغت براشون روشن باشه حتما تا عکست ظاهر شه.خوب اینو که حتما میدونستی خودت.دوما شاید رزولویشن عکست بالا باشه.سوما شما اگر عکسو همونجا میزاری باید طرف ایدیشو ببنده دوباره خودت بهش پی ام بدی یا برعکس.که صفحه ی جدید باز شه خوب کمی هم طول میکشه تا ظاهر شه.راستی اصلا عکس کناره ایدیه خودت ظاهر میشه یا نه؟

Julian
07-04-2008, 10:40
اگر منظورت همون my image :کناره ایدیته که
اولا که باید چراغت براشون روشن باشه حتما تا عکست ظاهر شه.خوب اینو که حتما میدونستی خودت.دوما شاید رزولویشن عکست بالا باشه.سوما شما اگر عکسو همونجا میزاری باید طرف ایدیشو ببنده دوباره خودت بهش پی ام بدی یا برعکس.که صفحه ی جدید باز شه خوب کمی هم طول میکشه تا ظاهر شه.راستی اصلا عکس کناره ایدیه خودت ظاهر میشه یا نه؟

من اخرین نسخه یاهو رو دارم
ولی هر کاری که می کنم نه خودم عکس رو می بینم و نه کس دیگه ای.
ضمنا تصویر جلوی ایدیم هم نمیاد.

mr3573
07-04-2008, 16:26
سلام
من اخیرا مشکلی پیدا کردم که موقع ورود به چت رومها، بعد از وارد کردن کد مربوطه فقط id خودمو می بینم و باید صبر کنم تا اشخاص دیگه هم وارد اون روم بشم تا بیان توی لیست سمت راست. در واقع وقتی میرم توی یک روم که نوشته مثلا 40 نفر داخلشن، من هیچکدوم رو نمی تونم ببینم و فقط افرادی که بعد از من به روم ملحق میشن قابل دیدن و در نتیجه چت هستن. یکی دو هفته است که اینطوری شده. می خواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن و آیا راه حلی داره؟

wordist
08-04-2008, 07:47
اگه کسی یک لینک از یاهو سراغ داره که کار می کنه بده تا من با اون برم ببینم میشه یا نه لطفن کم حجم باشه ودرست باشه ممنون
دوست عزيز

انتخاب يه عنوان مناسب براي دادن پست الزامي است

اگه عنوان مناسبي به ذهنتون نميخوره اونو خالي بذارين

موفق باشي

Ship Storm
08-04-2008, 11:15
دوستان سلام
من این نرم افزار رو میخوام چون شنیدم که باهاش میتونیم Id خودمون رو از Add List طرف مقابل تو مسنجر حذف کنیم.
ممنون و با تشکر

parsbin
08-04-2008, 13:19
سلام
من یکی دو روزه با یاهو مشکل دارم
یکی از آی دیهام با یاهو مسجنر لاگین نمیشه ولی باقی آی دیهام راحت لاگین میشه
اون آی دی که لاگین نمیکنه در meebo راحت لاگین میشه و در میل باکسم هم میتونم برم
جریان چیه؟!

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 13:49
خوب اینم برنامه add buddie برای اضافه کردن به اد لیست بدونه اجازه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :46:
اینم یکی دیگه.اگه کار کردن با این دومی رو بلد نبودین بگین تا بگم.سادست اینم.برای این گذاشتم که اگر هر کدوم کار نکرد از این یکی استفاده کنین که کار کنه.

ولی خوب کسی که نمیخواد اددش کنید که زورکی که خوب نیست ادد کنید.مننت کشی؟؟؟بزارین یه بارم بقیه تو کفه شما باشن که اددشون نکردین بابا:29:

بصورت فینگیلیش مییاد یا خطوط عجیب غریب.که مریخی مینویسه؟؟ این مربوط میشه به فارسیه سیستمت که باید تنظیمش کنی.ولی اگر خطوطت مریخی میشه تو صفحه ایمیل برو view رو بزن بعد encoding رو بزن بعد هم گزینه ی unicode(utf-8 رو بزن احتمالا اینطوری درست میشه.

عزيزم ممنون از راهنمايي كه كردي درست شد

usfelme
08-04-2008, 14:03
اون مال قدیما بود.
الان دیگه جواب نمیده!!!
اینو تست کن:
NooberRemover 2.0
NooberRemover is a free buddy deny utility which allows you to remove your name from other people's list
NooberRemover is a free buddy deny utility which allows you to remove your name from other people's list.

Ghaioom
08-04-2008, 16:43
سلام
من یکی دو روزه با یاهو مشکل دارم
یکی از آی دیهام با یاهو مسجنر لاگین نمیشه ولی باقی آی دیهام راحت لاگین میشه
اون آی دی که لاگین نمیکنه در meebo راحت لاگین میشه و در میل باکسم هم میتونم برم
جریان چیه؟!
سلام
چه طوری لاگین نمیشه؟
خطا میده و لاگین نمیشه.
اگه خطا میده بگو چه خطایی میده؟

Ghaioom
08-04-2008, 16:59
سلام
من اخیرا مشکلی پیدا کردم که موقع ورود به چت رومها، بعد از وارد کردن کد مربوطه فقط id خودمو می بینم و باید صبر کنم تا اشخاص دیگه هم وارد اون روم بشم تا بیان توی لیست سمت راست. در واقع وقتی میرم توی یک روم که نوشته مثلا 40 نفر داخلشن، من هیچکدوم رو نمی تونم ببینم و فقط افرادی که بعد از من به روم ملحق میشن قابل دیدن و در نتیجه چت هستن. یکی دو هفته است که اینطوری شده. می خواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن و آیا راه حلی داره؟
سلام
شاید مشکل از نسخه ی یاهو مسنجر هست از یه نسخه ی دیگه استفاده کن شاید درست بشه.

parsbin
08-04-2008, 17:23
میگه پسورد و یوزر اشتباهه

answer me
08-04-2008, 19:20
سلام ببخشید من یک مشکل با یاهو دارم که اینه وقتی با یاهو 4.5 یا 5 کانکت میشم وارد روم نمیشه و یاهو 7 و 8 و 9 هجرا نمیشن این مشکل از وقتی که یاهو 9 رو دانلو کردم که 1.5 ساعت طول کشید شروع شد لطفا راهنمایی کنید.

Fxsignal
09-04-2008, 00:40
ورژن جدیدش من میخوام که نیست که از برنامه جدید یاهو بگذره

usfelme
09-04-2008, 00:59
قبلا درخواست شده به نتیجه ای نرسید!!

Ship Storm
09-04-2008, 06:19
اون مال قدیما بود.
الان دیگه جواب نمیده!!!

ممنون :11:
ولی پس باید چکار کرد من خودم دیدم که یکی از دوستان زورکی ADD LIST خودش رو پاک کرد و اون طرف مقابل هم هیچ کاری نتونست بکنه مجبور شد قبول کنه.

Mohsen6558
09-04-2008, 11:13
دوست عزیز
از شما بعیده :
همه چیز درباره Yahoo Messenger : ياهو مسنجر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
09-04-2008, 16:24
سلام
از نسخه ی دیگه ای استفاده کن شاید درست بشه.

Viren
09-04-2008, 16:51
سلام

برنامه ای هست که بشه فهمید طرف مخفی هست یا آف؟

به جز سایت Xeeber که موقعی که نیاز دارم خرابه

Ghaioom
09-04-2008, 16:57
سلام

برنامه ای هست که بشه فهمید طرف مخفی هست یا آف؟

به جز سایت Xeeber که موقعی که نیاز دارم خرابه
سلام
از برنامه ی Online checker استفاده کن.

amir_01
09-04-2008, 19:40
منم دقیقا همین مشکل رو دارم ولی با یاهو مسنجر ورژن 7 کار می کنم ومشکلی نداره ولی با ورژن8 اصلا باز نمی شه...چند نمونه از یاهو مسنجر ورژن 8 رو هم امتحان کردم ولی جواب نمیده فقط 7 به پایین!!

amir_01
09-04-2008, 19:50
سلام....مشکل من اینه که نمی تونم با مسنجر ورژن 8 کانکت بشم فقط 7 به پایین !!

چند نمونه هم امتحان کردم از سایت یاهو هم دانلود کردم باز جواب نمیده...کسی علتش رو می دونه؟؟

در ضمن اگه با مسنجر ورژن 7 با کسی که ورژن بالاتر رو داره چت کنی احتمال مشکل بوجود اومدن چقدره؟چون گاهی اون جوابای منو نمی بینه ولی من می بینم...ممنون

Viren
09-04-2008, 23:02
سلام
از برنامه ی Online checker استفاده کن.

همه برنامه ها این اسم رو دارن

کدومش کار میکنه

شما میدونید؟

Ghaioom
10-04-2008, 13:59
دوستان سلام
من این نرم افزار رو میخوام چون شنیدم که باهاش میتونیم Id خودمون رو از Add List طرف مقابل تو مسنجر حذف کنیم.
ممنون و با تشکر
سلام
شما میتونی از نرم افزار های
Best-DenyBuddy
Buddy Foka
DefaceBuddy EN
Deny_Buddy
Hard-Deny-By-FiZzI
این کار رو بکنی.

Ghaioom
10-04-2008, 14:08
سلام
شما برو تو گوگل Online checker رو جستجو کن.
یا بنویس دانلود Online checker بعد میتونی پیداش کنی.
این برنامه فقط برای چک کردن آنلاین طرف هست.

tik_tak
10-04-2008, 18:22
در هنگا م چت به صورت فارسی
باید بعد از فرستادن هر پی ام ، پی ام بعدی به حالت انگلیش میره و دوباره کلید آلت+شیفت رو زد تا بتونی فارسی بنویسی
واسه این مشکل راهی هست؟
ممنون

mrmmnb
10-04-2008, 18:56
دوستان چطور میشه به شکل های مخفی یاهو دست پیدا کرد؟من بعضی وقتا ا کسی که چت میکنم شکل هایی میفرسته که برا من نیست اونا کجا ی یاهو مسنجر هستند؟

Oracle_Eldorado
10-04-2008, 19:02
اینجا میتونی پیدا کنی :

DaRiOuShJh
10-04-2008, 23:09
دوستان خسته نباشید
نمیدونم چرا چند وقتیه که یا هو هم در کناره کارام باز میکنم در ابتدا مشکلی نداره ولی بعد از مدتی cpu رو 98 درصد به کار میگیره!
منم مجبورم از طریقه task manager ببندمش
ویروسی چیزی ممکنه باشه یا ....
همین الان هم دوستان داشتن فرمایش مینمودن که K.O شدیم با هم!
این تاپیک ذرو اینجا زدم که هم دوتانه یاهو مسنجر کار زیادتر داره وهم دوستانی که یه دفه قطع شده ببینن و یه وقت خدایی نکرده فکر نکنن کم محلی ای یا چیزی بوده:10::11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما نظری ندارید در این ضمینه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها تفریحم موقعه دانلود (البته اگه از دی وی بی و موزیک و پست دادن تو پی سی و خوندنه مطالبه سایت های دیگه و بعضا رایته دی وی دی و دمبل زدن و پیاز پوست کندن و .... بگزریم ) همین چت با دوستانه گل و گلاب بود که اونم چند وقتیه افتادم ازش به همین خاطر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورژنش هم اینه:
8.1.0.421

Šepehr
11-04-2008, 09:12
دوستان خسته نباشید
نمیدونم چرا چند وقتیه که یا هو هم در کناره کارام باز میکنم در ابتدا مشکلی نداره ولی بعد از مدتی cpu رو 98 درصد به کار میگیره!
این تاپیک ذرو اینجا زدم که هم دوتانه یاهو مسنجر کار زیادتر داره وهم دوستانی که یه دفه قطع شده ببینن و یه وقت خدایی نکرده فکر نکنن کم محلی ای یا چیزی بوده:10::11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما نظری ندارید در این ضمینه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها تفریحم موقعه دانلود (البته اگه از دی وی بی و موزیک و پست دادن تو پی سی و خوندنه مطالبه سایت های دیگه و بعضا رایته دی وی دی و دمبل زدن و پیاز پوست کندن و .... بگزریم ) همین چت با دوستانه گل و گلاب بود که اونم چند وقتیه افتادم ازش به همین خاطر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورژنش هم اینه:
8.1.0.421
راستش واسه منم بعضی وقتها اینطوری میشه
البته چون دو هسته اییه 50 درصد cpu رو میگیره
که علت اصلیش پروسه yupdater.exe هستش
تو هم توی تسک منیجر یه چک بکن ببین این پروسه است یا پروسه yahoomessenger.exe
اگه yupdater باشه میتونی end task ش کنی مشکلی هم پیش نمیاد
شاید حتی بشه از program files\yahoo رینمش کرد که دیگه اجرا نشه(که البته امتحان نکردم)

اینجا هم جوابتو دادم که اگه اون تاپیک قفل شد بتونیم بحث رو ادامه بدیم

Ghost Dog
11-04-2008, 09:25
سلام به همه ی دوستان
من الان دو روزه نمی تونم از طریق مسنجر آن شم هم ورژن 8 و هم 9 رو هم امتحان کردم با id دیگه هم تست کردم نشد مطمئنم هستم ای دی و پسورد رو هم درست وارد می کنم. نمی دونم چرا اینطوری شده
ممنون میشم کمکم کنید:11:

Ghaioom
11-04-2008, 09:32
سلام به همه ی دوستان
من الان دو روزه نمی تونم از طریق مسنجر آن شم هم ورژن 8 و هم 9 رو هم امتحان کردم با id دیگه هم تست کردم نشد مطمئنم هستم ای دی و پسورد رو هم درست وارد می کنم. نمی دونم چرا اینطوری شده
ممنون میشم کمکم کنید:11:
سلام
شما نگفتی چه جوری آن نمیشه یعنی خطا میده ؟
چی میگه بنویس ببینیم؟ اگه خطا میده بنویس چه خطایی میده.

Ghost Dog
11-04-2008, 10:00
تنها پیغامی که میده اینه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
11-04-2008, 10:06
فکر میکنم این مشکل کم شدن سرعت اینترنت هستش.
میگه بعداً دوباره سعی بکنید.

Ghost Dog
11-04-2008, 10:09
سرعت اینترنتم مشکلی نداره مثل قبله و چند دقیقه بعدم که امتحان می کنم مشکل حل نمیشه

DaRiOuShJh
11-04-2008, 12:14
دوستان خسته نباشید

ورژنش هم اینه:
8.1.0.421

راستش واسه منم بعضی وقتها اینطوری میشه
البته چون دو هسته اییه 50 درصد cpu رو میگیره
که علت اصلیش پروسه yupdater.exe هستش
تو هم توی تسک منیجر یه چک بکن ببین این پروسه است یا پروسه yahoomessenger.exe
اگه yupdater باشه میتونی end task ش کنی مشکلی هم پیش نمیاد
شاید حتی بشه از program files\yahoo رینمش کرد که دیگه اجرا نشه(که البته امتحان نکردم)

اینجا هم جوابتو دادم که اگه اون تاپیک قفل شد بتونیم بحث رو ادامه بدیم

مرسی سپهر جان:11:
اون yahooupdater رو که از msconfig حالشو گرفتم از اول
بله از تو task manager هم همونو میبندمyahoomessenger.exe
ولی همیشه نمیشه
بعضی اوقا ت میشه
شاید به خاطره زیاد بودنه addlist هست؟

Šepehr
11-04-2008, 12:29
پس بالاخره yahoomessenger.exe بود که cpu دزدی! می کرد یا yupdater.exe ؟
مشکلت حل شد حالا؟
راستش نفهمیدم چی گفتی

نه به خاطر اد لیست نمیتونه باشه

DaRiOuShJh
11-04-2008, 15:33
پس بالاخره yahoomessenger.exe بود که cpu دزدی! می کرد یا yupdater.exe ؟
مشکلت حل شد حالا؟
راستش نفهمیدم چی گفتی

نه به خاطر اد لیست نمیتونه باشه

کار کاره خوده yahoomessenger.exe تخم مرغ دزد بوده
مشکل که فعلا ندارم
ببینیم تا سب چی میشه:10:
آخه پند تا پی ام با هم میاد همچون میشه

Šepehr
11-04-2008, 15:45
سپهر جان خیلی خیلی ممنون مشکل از همون تنظیمات کانکشن بود ، درست شد
بازم ممنون :11:

خواهش می کنم Ghost Dog جان

کار کاره خوده yahoomessenger.exe تخم مرغ دزد بوده
مشکل که فعلا ندارم
ببینیم تا سب چی میشه:10:
آخه پند تا پی ام با هم میاد همچون میشه
ایشالا که بعدا هم مشکلی پیش نیاد

mrmmnb
11-04-2008, 19:43
اینجا میتونی پیدا کنی :

نتیجه نداد کسی برا این سوال راه حلی نداره؟

دوستان چطور میشه به شکل های مخفی یاهو دست پیدا کرد؟من بعضی وقتا ا کسی که چت میکنم شکل هایی میفرسته که برا من نیست اونا کجا ی یاهو مسنجر هستند؟

amir_infernal
11-04-2008, 19:59
نوشته شده توسط mrmmnb [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینا شکلکای مخفی یاهو هستن که برای ارسالش باید کدهاشون رو بلد باشین
کداش اینا هستن + عکسشون :
.
از اونجا که گذاشتن مستقیمشون دردسر داره لینک میدم که از اونجا برش دارین:

Šepehr
11-04-2008, 21:33
آقا پست من به علت داشتن یه کلمه خلاف قوانین حذف شد

من برای اینکه بحث ناقص نباشه و یه نفر الکی از من تشکر نکرده باشه دوباره به زبان دیگه مینویسم که به درد آیندگان بخوره
اگر با اون ارور مواجه شدید
وارد تنظیمات internet options میشید
و مطمئن میشید که نرم افزار دیگه ای یه عدد 4 قسمتی (اسمش رو نبر) در اونجا ست نکرده باشه
موفق باشید

mrmmnb
11-04-2008, 22:46
اینا شکلکای مخفی یاهو هستن که برای ارسالش باید کدهاشون رو بلد باشین
کداش اینا هستن + عکسشون :
.
از اونجا که گذاشتن مستقیمشون دردسر داره لینک میدم که از اونجا برش دارین:

یعنی کاری نمیشه کارد که اون مخفی ها اضافه بشه؟
یه مشکل دیگه من همه شکلک های عادی رو ندارم مثلا شکلک on the phone که نشون میده داری با یه نفر با تلفن حرف میزنی کدش هم اینه :)] جزو شکلک های مخفی نیست توی سایت یاهو هم جزو شکلک های عادی معرفی شده ولی برا من نیست تازه بعضی دیگشون هم نبود اینا جریانش چطوری هست؟

amirtoty
12-04-2008, 01:33
ببخشید کسی Yahoo Messenger Windows Vista نداره؟

Search کردم پیدا نشد!

Ghaioom
12-04-2008, 06:48
شما هم بنویس دانلود یاهو مسنجر مخصوص ویستا.

Mohsen khan
12-04-2008, 09:58
با سلام

اين تاپيك از اين تاريخ از بخش اينترنت و شبكه
به بخش بحث هاي نرم افزاري منتقل شد

ممنون
محسن

mani_2004_2006
12-04-2008, 15:27
سلام دوستان
یه مشکل عجیب . دارم شاخ در میارم

امروز تو یاهوو داشتم چت میکردم دیسکانکت شدم
خطمون قطع شد
بعد گوشی رو وصل کردم به pc و با ایرانسل کانکت شدم .
یاهوو رو باز کردم دیدم ادد لیستیام که 100 تا بودن شدن 75 تا
با خط تلفن هم اومدم بازم همون 75 تا اد لیستی هستش
یاهوو رو حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم همونه
کسی نمیدونم این چشه ؟ چه جوری اون 25 تا اد لیستی که این وسط معلوم نیست کجا رفتن رو برگردونم ؟

Geronimo_AD
12-04-2008, 18:39
یعنی کاری نمیشه کارد که اون مخفی ها اضافه بشه؟
یه مشکل دیگه من همه شکلک های عادی رو ندارم مثلا شکلک on the phone که نشون میده داری با یه نفر با تلفن حرف میزنی کدش هم اینه :)] جزو شکلک های مخفی نیست توی سایت یاهو هم جزو شکلک های عادی معرفی شده ولی برا من نیست تازه بعضی دیگشون هم نبود اینا جریانش چطوری هست؟

برای اینکه اون شکلک مخفیها کنار صفحه IM ت باشن میتونی از plug-in های یاهو مسنجر استفاده کنی... برو تو plug-in gallery یه چرخی بزن یکیشون هست که همین کارو میکنه ... من نصبش کردم ... خوبه!...:20:

Šepehr
12-04-2008, 21:50
سلام دوستان
یه مشکل عجیب . دارم شاخ در میارم

امروز تو یاهوو داشتم چت میکردم دیسکانکت شدم
خطمون قطع شد
بعد گوشی رو وصل کردم به pc و با ایرانسل کانکت شدم .
یاهوو رو باز کردم دیدم ادد لیستیام که 100 تا بودن شدن 75 تا
با خط تلفن هم اومدم بازم همون 75 تا اد لیستی هستش
یاهوو رو حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم همونه
کسی نمیدونم این چشه ؟ چه جوری اون 25 تا اد لیستی که این وسط معلوم نیست کجا رفتن رو برگردونم ؟

تو یاهو مسنجر تحت وب هم همینطوره؟
اگه اینطور باشه دوباره باید اد کنی

mohsen.rajabi
12-04-2008, 21:57
ببخشید من اگه بخوام با هدفون میکروفن دار توسط یاهو مسنجر با دوستم که اون طرفه حرف بزنم میکروفن و هدفون رو به کجا وصل کنم به پشت مودم یا به پشت مادربورد (خودایشش اولین باره دارم این کارو میکنم از قدیمم گفتن پرسیدن عیب نیست نپرسیدن عیبه)
منتظر جوابم

Šepehr
12-04-2008, 23:00
هر دو رو به مادربرد وصل کن

mohsen.rajabi
13-04-2008, 06:22
هر دو رو به مادربرد وصل کن

ممنون دوست عزیز

Ghaioom
13-04-2008, 12:49
سلام
چه طوری یه کار کنم که بدون استفاده از میکروفون یه آهنگی رو تو روم پخش کنم؟
اگه کسی میدونه بگه.
اینم شاید یه ترفند باشه.

Šepehr
13-04-2008, 19:42
با استفاده از کابل اسپیکر
از خروجی اسپیکر روی مادربرد وصل کن به ورودی میکروفن
البته من خودم این کارو نکردم
نمیدونم کار کنه یا نه
اما قاعدتا باید کار کنه

Ghaioom
14-04-2008, 16:06
با استفاده از کابل اسپیکر
از خروجی اسپیکر روی مادربرد وصل کن به ورودی میکروفن
البته من خودم این کارو نکردم
نمیدونم کار کنه یا نه
اما قاعدتا باید کار کنه
سلام
این جواب سوال من بود یا نه؟
اگه جواب سوال منه خیلی متوجه نشدم میشه خوب توضیح بدی؟

Šepehr
14-04-2008, 22:22
بله دیگه جواب شما بود
وقتی نقل قول نمی کنن یعنی جواب پست بالاییه

باید کابل اسپیکر رو ازش جدا کنی
یه سرشو بزنی به خروجی اسپیکر سر دیگه ش رو به ورودی میکروفون
جور دیگه نمی تونم توضیح بدم

atolympic
14-04-2008, 22:30
برنامه ای رو میخوام که همه پسوردهای یاهو تو کامپیوتر رو نشون بده.........

mrmmnb
15-04-2008, 14:40
برای اینکه اون شکلک مخفیها کنار صفحه IM ت باشن میتونی از plug-in های یاهو مسنجر استفاده کنی... برو تو plug-in gallery یه چرخی بزن یکیشون هست که همین کارو میکنه ... من نصبش کردم ... خوبه!...:20:

اگه ممکنه اسمش رو بزار خودم برم سرچ کنم اینطوری هر کدوم رو نگاه کردم مال این کار نبود ممنون میشم راهنمایی بفرمایی

Metalzadeh
15-04-2008, 14:43
سلام
این یابوی من مشکل پیدا کرده Log in نمیشه ، چه کنم ؟

Ghaioom
15-04-2008, 18:09
سلام دوستان
شما متوجه شدین که چرا گاهی وقت ها در یاهو مسنجر Create new room غیر فعال هست چرا اینطوریه؟

Ghaioom
15-04-2008, 18:46
بله دیگه جواب شما بود
وقتی نقل قول نمی کنن یعنی جواب پست بالاییه

باید کابل اسپیکر رو ازش جدا کنی
یه سرشو بزنی به خروجی اسپیکر سر دیگه ش رو به ورودی میکروفون
جور دیگه نمی تونم توضیح بدم
سلام دوست عزیز
از راهنماییت ممنون ولی من درست نمیفهمم چی کار باید بکنم.
شما کابل اسپیکر همونیه که پشت کیس یه سیم هست.
نمیتونی با عکس بهم توضیح بدی؟ اگه با عکس توضیح بدی خیلی ممنون میشم.
یه با انگلیسی بگو چی نوشته اون چیزهایی رو باید جابه جا کنم؟
انگلیسی چه حرفی نوشته؟

Šepehr
15-04-2008, 19:01
باشه مصور توضیح میدم
ببین این کابلیه که اسپیکر رو به مادربرد وصل میکنه

من میگم این سیم رو یه سرشو بزنی به خروجی صدای سبز رنگ مادربرد (که همون جای اسپیکره)
و سر دیگه ش رو به جای میکروفون (دورش قرمز رنگه)
البته رنگهای مال من اینطور بودن مال تو شاید فرق کنه

بازم می گم این در حد یه فرضیه است خودم انجام ندادم
اگه اهل روم رفتن بودم حتما امتحان می کردم

hamedmotevali
15-04-2008, 21:12
من نمی تونم پسورد ایدیم رو عوض کنم. پسوردم از دکمه های ترکیبی مثل alt+255 و فاصله و حروف بزرگ و... ایناست که از 2 سال پیش تا حالا همین بوده . عوضش نکردم. ولی الان نه میتونم با ایدیم وارد یاهو 9 بشم نه می تونم پسورد رو عوض کنم.وقتی میخوام پسورد رو عوض کنم میگه پسورد در حال حاضرت رو اشتباه وارد کردی، ولی با یاهو مسنجر میتمنم وارد بشم.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟

dear_2007
17-04-2008, 14:43
سلام
یه مشکل برام پیش اومده من موقعی که تبادل ادد لیست میکنم این پیغام میده

بعد هیچ کدومشون هم به لیستم اضافه نمیشن
مشکل چیه؟

Ghaioom
17-04-2008, 17:23
سلام
شما فقط در تبادل ادد لیست این مشکل رو دارید یا هر آی دی رو که میخوایید ادد کنید این مشکل پیش میاد؟

dear_2007
17-04-2008, 18:00
سلام
شما فقط در تبادل ادد لیست این مشکل رو دارید یا هر آی دی رو که میخوایید ادد کنید این مشکل پیش میاد؟
بعدش اومدم تک تک ادد کنم دیدم باز همون پیغام داد
هر موقع هم ساین این میشم این مشکل زیر میاد :

با اینکه اینا تو ادد لیستامن باز میگه میخوای ادشون کنی . بعد از ادد لیست پاکشون میکنم تا ایگنور بشن باز دفعه بعد برمیگردن به ادد لیستم
حتی گروپ هایی که تشکیل دادم دو تاست وقتی منتقل میکنم ادد لیستا رو به یه گروپ باز دفعه بعد که ساین اوت میشم ساین این میشم باز همون مثل قبله

Ghaioom
17-04-2008, 18:51
اونا اددت کردن؟

dear_2007
17-04-2008, 19:41
اونا اددت کردن؟
نمیدونم من کلی نفر ادد کردم ولی هیچدوم به لیستم اضافه نشدن

mrmmnb
17-04-2008, 21:39

اگه ممکنه اسمش رو بزار خودم برم سرچ کنم اینطوری هر کدوم رو نگاه کردم مال این کار نبود ممنون میشم راهنمایی بفرماید

یه نفر جواب بده( Geronimo_AD جون کجا رفتی حداقل اسم پلاگین رو مینوشتی من بتونم سرچ کنم)

Ghaioom
18-04-2008, 17:19
یه نفر جواب بده( Geronimo_AD جون کجا رفتی حداقل اسم پلاگین رو مینوشتی من بتونم سرچ کنم)
سلام
شما میخوای از شکلک های مخفی و غیره استفاده کنی؟
اگه این طوره با این برنامه FYME-Yahoo-Messenger میتونی این کارو بکنی. کار کردن باهاش هم خیلی راحته.
برو تو گوگل سرچی کن پیدا میشه.

amintnt
18-04-2008, 17:25
بعدش اومدم تک تک ادد کنم دیدم باز همون پیغام داد
هر موقع هم ساین این میشم این مشکل زیر میاد :

با اینکه اینا تو ادد لیستامن باز میگه میخوای ادشون کنی . بعد از ادد لیست پاکشون میکنم تا ایگنور بشن باز دفعه بعد برمیگردن به ادد لیستم
حتی گروپ هایی که تشکیل دادم دو تاست وقتی منتقل میکنم ادد لیستا رو به یه گروپ باز دفعه بعد که ساین اوت میشم ساین این میشم باز همون مثل قبله
چنین مشکلی برای من نیز پیش آمد کرده..... اما موقتی بوده و مدتی بعد به حال عادی بازگشته....... همچنین میتواند از سرعت پایین ارتباط شما نشات گیرد(که اگر اینطور باشد)......

Hidden yahoo smileys

عبارتی مانند بالا را در گالری پلاگین های سایت یاهو سرچ کنید..... یقینا بیش از چند پلاگین متفاوت خواهید یافت..... و حتی اگر در گوگل عبارت مذکور را جست و جو کنید علاوه بر پلاگین های متفاوت، برنامه های جانبی زیادی در این زمینه یافت خواهد شد.

من باب مثال، لینک زیر از این قبیل برنامه هاست:

امین

amirorama
18-04-2008, 20:16
سلام من یه مشکلی در رابطه با چت دارم به اینصورت که وقتی که وارد چت روم میشم انگار که همه خوابند اسامی رو میبینم ولی نمیتونم نوشته های بقیه رو ببینم ولی خودم میتونم تایپ کنم تا حالا چند کارت استفاده کردم با ------ رفتم هیچ فابده ای نداشته در ضمن آنتی ویروس و فیر والم هم خاموشن مشکل از کجاست؟
لطفا راهنمایی کنید.merc
این عکس وضیعتی که من میبینم انگار که کسی چیزی نمینو یسه

Mehdi.7600
19-04-2008, 00:09
سلام. من تازگيها پسورد ياهو رو عوض كردم. از حروف تركيبي ( Alt + عدد ) استفاده كردم.حالا هركاري ميكنم نميتونم وارد بشم. مطمئنم كه درست ميزنم ولي نميره! چه خاكي سرم بريزم؟

Ghaioom
19-04-2008, 13:41
سلام من یه مشکلی در رابطه با چت دارم به اینصورت که وقتی که وارد چت روم میشم انگار که همه خوابند اسامی رو میبینم ولی نمیتونم نوشته های بقیه رو ببینم ولی خودم میتونم تایپ کنم تا حالا چند کارت استفاده کردم با ------ رفتم هیچ فابده ای نداشته در ضمن آنتی ویروس و فیر والم هم خاموشن مشکل از کجاست؟
لطفا راهنمایی کنید.merc
این عکس وضیعتی که من میبینم انگار که کسی چیزی نمینو یسه

سلام
شما تو صفحه روم به اون آدرس آبی رنگ که هست رو انتخاب کردی؟
منظورتون رو خوب بگین.

amirorama
19-04-2008, 15:46
بله لينک رو هم ميزنم پسورد رو هم وارد ميکنم وارد روم هم ميشم.ولي انگار هيچ کس چيزي تايپ نميکنه .
اگر يک ساعت هم صبر کنم هيچ اتفاثي نمي افته فقط ميتونم خودم تايپ کنم و بفرستم.

Ghaioom
19-04-2008, 16:05
سلام
شما تو اون روم با کسی میتونی چت کنی؟
شما از یه نسخه ی دیگه از یاهو مسنجر استفاده کن شاید درست بشه.

amirorama
19-04-2008, 20:16
سلام
نه با کسي هم نميتونم چت کنم.من از ورژنهاي 5 و 6 استفاده کردم فايده اي نداشته .
ويندوز عوض کردم بازم فايده اي نداشته. گيج شدم واقعا نميدونم چه خبره.:41:

Ghaioom
20-04-2008, 17:17
سلام
منم یه سوال داشتم اینه که چرا گاهی وقت ها وقتی به روم وصل میشم این خطا رو میده؟؟
من از voice هم استفاده نمیکنم.
به نفری هم بود که به من گفت چرا این خطا میاد وقتی به روم متصل میشه و اون voice داشت ولی من ندارم.

SajjadKAZ2003
21-04-2008, 02:30
سلام
یکی از دوستان موقع تغییر پسورد ایدیش ، پسوردشو فراموش کرده
اطلاعاتی رو هم که موقع ثبت نام وارد کرده بوده به یاد نداره!
برای پیدا کردن پسوردش چی کار می تونه بکنه؟
کسی می تونه هکش کنه تا پسوردشو بدست بیاره؟
یا اینکه برنامه ای هست که بشه پسوردهای استفاده شده در Ie رو نمایش بده
لطفا کمک کنید
ممنون

Ghaioom
21-04-2008, 13:20
سلام
منم یه سوال داشتم اینه که چرا گاهی وقت ها وقتی به روم وصل میشم این خطا رو میده؟؟
من از voice هم استفاده نمیکنم.
یه نفری هم بود که به من گفت چرا این خطا میاد وقتی به روم متصل میشه و اون voice داشت ولی من ندارم.
آقا حل شد.
ولی یه نفری هم بود که به من گفت چرا این خطا میاد وقتی به روم متصل میشه و اون از voice استفاده میکرد.
کسی جواب اینو میدونه؟

dear_2007
21-04-2008, 16:43
سلام
چطور میشه مشخصات ایدی مثل تاریخ تولد و سوال امنیتی بدونیم چی بوده یا عوضش کنیم ؟
من دو سال پیش ایدی ساختم الکی تاریخ و سوال زدم رفت حالا اگر یه روز پسورد یادم رفت دیگه به کل ایدی نندازم دور
تو کدوم قسمت باید برم؟

Ghaioom
21-04-2008, 17:39
سلام
چطور میشه مشخصات ایدی مثل تاریخ تولد و سوال امنیتی بدونیم چی بوده یا عوضش کنیم ؟
من دو سال پیش ایدی ساختم الکی تاریخ و سوال زدم رفت حالا اگر یه روز پسورد یادم رفت دیگه به کل ایدی نندازم دور
تو کدوم قسمت باید برم؟
سلام
شما نمیتونی تاریخ تولدت رو عوض کنی.
شما میتونی مشخصاتت رو در ایمیلت برو به قسمت option بعد هم Account Information بعد در اینجا میتونی مشخصات ایمیلت رو ببینی.
شما نمیتونی تاریخ تولدت رو عوض کنی.

feremerz
22-04-2008, 14:26
سلام
بنده صبح از خواب بلند شدم رفتم ياهوم رو باز كنم خطاي پسورد داد

توي ميلم هم رفتم ديدم باز هم خطا ميده

تو قسمت forget password ياهو رفتم . اونجا 3 قسمت داره كه تو قسمت اول بايد آي دي و يه كد امنيتي رو وارد كني. اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من آيدي رو وارد ميكنم و كد امنيتي رو كه پيغام خطاي زير رو ميده

Sorry, your password can't be reset online

من ده ها بار امتحان كردم و متوجه شدم مشكل از آيدي feremerz هست چون چند تا آيدي ديگه رو امتحان كردم به قسمت بعدي ميرفت و پسورد رو ريست ميكرد

مشكل از چيه به نظرتون؟
آيدي قفل شده؟
پاك شده؟

واقا چه اتفاقي افتاده

و من بايد چي كار كنم

با تشكر

shahedi
22-04-2008, 15:44
سلام
ادامه در اینجا
ممنون

amirorama
22-04-2008, 17:49
سلام Ghaioom جان
ممکنه مشکل من که صفحه پیش گفتم از تنظیمات Network ام باشه؟
یعنی در

internet options -------->connections ------>settings----->properties -----> Networking

میشه لطف کنید تنظیمات درستشو به من بگید؟
مرسی

Ghaioom
22-04-2008, 18:49
سلام
ببینم شما یه عکسی بزار من میگم.

Ghaioom
22-04-2008, 18:50
سلام
چه طوری یه کار کنم که بدون استفاده از میکروفون یه آهنگی رو تو روم یاهو مسنجر پخش کنم؟

feremerz
22-04-2008, 18:54
مشكلي عجيب در لوگين ياهو مسنجر سلام
بنده صبح از خواب بلند شدم رفتم ياهوم رو باز كنم خطاي پسورد داد

توي ميلم هم رفتم ديدم باز هم خطا ميده

تو قسمت forget password ياهو رفتم . اونجا 3 قسمت داره كه تو قسمت اول بايد آي دي و يه كد امنيتي رو وارد كني. اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من آيدي رو وارد ميكنم و كد امنيتي رو كه پيغام خطاي زير رو ميده

Sorry, your password can't be reset online

من ده ها بار امتحان كردم و متوجه شدم مشكل از آيدي feremerz هست چون چند تا آيدي ديگه رو امتحان كردم به قسمت بعدي ميرفت و پسورد رو ريست ميكرد

مشكل از چيه به نظرتون؟
آيدي قفل شده؟
پاك شده؟

واقا چه اتفاقي افتاده

و من بايد چي كار كنم

با تشكر

Ghaioom
22-04-2008, 19:06
سلام
اگه ای دی شما این خطا رو میده
Sorry, we do not have enough information to proceed with password recovery for this account یعنی آی دیت پاک شده اگه نه یکمی دیگه توضی بده چه خطایی یا یه عکس بزار از صفحه.

amintnt
22-04-2008, 23:36
سلام
چه طوری یه کار کنم که بدون استفاده از میکروفون یه آهنگی رو تو روم یاهو مسنجر پخش کنم؟
با سلام

از آخرین ورژن موجود یاهو استفاده کنید....

پس از Call کردن و برقراری ارتباط، جای دکمه ی Call، دکمه ی دیگری پدید می آید که با کلیک بر روی آن لیستی از صداهای متنوع ظاهر می شود و علاوه بر آنها، در همان لیست، گزینه ای برای پخش موسیقی به طور مستقیم و بدون استفاده از میکروفون وجود دارد.... این قابلیت تنها در پنجره های پیام خصوصی (Private Message) وجود دارد و در روم ها تنها از راه میکروفون امکان پذیر است...

شما میتونی مشخصاتت رو در ایمیلت برو به قسمت option بعد هم Account Information بعد در اینجا میتونی مشخصات ایمیلت رو ببینی.
اطلاعات ذکر شده در بالا قابل مشاهده نیز نیستند.....

امین

feremerz
23-04-2008, 16:12
سلام
اگه ای دی شما این خطا رو میده
Sorry, we do not have enough information to proceed with password recovery for this account یعنی آی دیت پاک شده اگه نه یکمی دیگه توضی بده چه خطایی یا یه عکس بزار از صفحه.

از طرف ياهو ايميل اومد و اين پيغامشه :
Hello,

Thank you for writing to Yahoo! Messenger.

Yahoo! may, in appropriate circumstances and in its sole discretion,
remove or edit any content and/or terminate the accounts of users who
appear to have violated the Terms and Conditions.

Please feel free to visit the Yahoo! Terms of Service at:

Thank you again for contacting Yahoo! Messenger.

Regards,

Buffy

Yahoo! Customer Care

47920860

For assistance with all Yahoo! services please visit:

منم اين جواب رو براشون فرستادم :

Hi
i realy respect your rules.i don't understand why you block my id.please check it.if you trusted me.unblock my id.i realy need it.it's part of my job.

Thank U

شما نظري نداريد؟

بايد به كجا ميل زد؟
ميگن كه من از قوانينشون پيروي نكردم .

حالا دوستان خواهشا اگه راه حلي داريد مطرح كنيد
اگه شده زنگ ميزنم به شركتشون ميگم يه كاري بكنن باز شه آيديم

Ghaioom
23-04-2008, 18:01
از طرف ياهو ايميل اومد و اين پيغامشه :
Hello,

Thank you for writing to Yahoo! Messenger.

Yahoo! may, in appropriate circumstances and in its sole discretion,
remove or edit any content and/or terminate the accounts of users who
appear to have violated the Terms and Conditions.

Please feel free to visit the Yahoo! Terms of Service at:

Thank you again for contacting Yahoo! Messenger.

Regards,

Buffy

Yahoo! Customer Care

47920860

For assistance with all Yahoo! services please visit:

منم اين جواب رو براشون فرستادم :

Hi
i realy respect your rules.i don't understand why you block my id.please check it.if you trusted me.unblock my id.i realy need it.it's part of my job.

Thank U

شما نظري نداريد؟

بايد به كجا ميل زد؟
ميگن كه من از قوانينشون پيروي نكردم .

حالا دوستان خواهشا اگه راه حلي داريد مطرح كنيد
اگه شده زنگ ميزنم به شركتشون ميگم يه كاري بكنن باز شه آيديم

مثل اینکه یکی شما رو به یاهو گزارش کرده.

feremerz
23-04-2008, 20:42
خوب چاره چيه

من دنبال چاره هستم

چي كار بايد بكنم

يه نفر يعني اطلاع نداره بايد چي كار كرد؟

feremerz
24-04-2008, 11:02
دوستان از طرف ياهو مددا ميل اومد و عذر خواهي كردن بابت مشكل بوجود اومده و مشكل رو حل كردن

به اين ميگن ساپورت

اگر شما هم چنين مشكلي براتون بوجود اومد به ميل زير ايميل بزنيد

messenger-new-abuse@cc.yahoo-inc.com

Gune Baxan
24-04-2008, 21:47
سلام،

چند وقتیه یه مشکلی برای من پیش اومده اون هم اینه وقتی می خوام از طریق یاهو مسنجر کانکت بشم به هیچ عنوان کانکت نمی شه ولی وقتی از طریق خود سایت یاهو پسوردم رو می زنم هیچ مشکلی نداره و وارد بخش میل می شه. برای همین این کار رو توی کافی نت انجام دادم و توی یاهو مسنجر به راحتی کانکت شد. به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه؟

blackspider
24-04-2008, 23:37
یاهو مسنجرم رو وقتی می خوام باز کنم این ارور سند ریپورت رو میده، چیکار کنم درس شه؟؟ نسخه های مختلف یاهو مسنجر رو هم نصب کردم، بازم همینه...

Ghaioom
25-04-2008, 09:49
سلام،

چند وقتیه یه مشکلی برای من پیش اومده اون هم اینه وقتی می خوام از طریق یاهو مسنجر کانکت بشم به هیچ عنوان کانکت نمی شه ولی وقتی از طریق خود سایت یاهو پسوردم رو می زنم هیچ مشکلی نداره و وارد بخش میل می شه. برای همین این کار رو توی کافی نت انجام دادم و توی یاهو مسنجر به راحتی کانکت شد. به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه؟
سلام
یعنی چی میشه؟ خطا میده و وارد نمیشه؟ چه خطایی میده بنویس.
از خونه نمیتونی وارد بشی؟

wordist
26-04-2008, 07:13
یاهو مسنجرم رو وقتی می خوام باز کنم این ارور سند ریپورت رو میده، چیکار کنم درس شه؟؟ نسخه های مختلف یاهو مسنجر رو هم نصب کردم، بازم همینه...
سلام

به نظر من يه بار اونو از حالت نصب خارج كن و بعد توي سيستم Disk Defragmenter را اجرا كن بكن (براي درايوي كه ويندوز و مسنجر روش نصبه بوده) و بعد ياهو مسنجر رو دوباره نصب كن

اونم فقط نسخه آخرش رو : نسخه 8.0.1.421

ممكنه مشكلت بر طرف بشه

Gune Baxan
26-04-2008, 13:22
سلام
یعنی چی میشه؟ خطا میده و وارد نمیشه؟ چه خطایی میده بنویس.
از خونه نمیتونی وارد بشی؟

خطای زیر رو میده

there was a problem signing into yahoo messenger
please try again a little bit later

مشکل هم اینه که فقط با کامپیوتر خونه این مساله پیش میاد.

جاهای دیگه امتحان کردم بدون مشکل sign in میشه.

راستی آیا برنامه دیگه ای به غیر از yahoo messenger هست که بشه با yahoo id با اون برنامه کانکت شد؟

Ghaioom
26-04-2008, 16:59
خطای زیر رو میده

there was a problem signing into yahoo messenger
please try again a little bit later

مشکل هم اینه که فقط با کامپیوتر خونه این مساله پیش میاد.

جاهای دیگه امتحان کردم بدون مشکل sign in میشه.

راستی آیا برنامه دیگه ای به غیر از yahoo messenger هست که بشه با yahoo id با اون برنامه کانکت شد؟
سلام
این رو تو یاهو امتحان کن میشه.

messenger>>Connection preferences >>firewall with no proxies

اینم یه سایت جالب و فارسی برای چت آنلاین

mbfard
26-04-2008, 19:22
با سلام منم اين مشكل رو دارم

صفحه نوشته هايه اف برام مياد ولي وقتي روش كليك ميكنم كه بخونم در پنجره باز شده ياهو هيچي نيست يعني نوشته ها معلوم نيست سفيده و هنگامي هم كه پيغامي برايه كسي ميفرستم در قسمت سند ميتونم نوشته ها رو ببينم ولي هنگامي كه اينتر رو ميزنم كه متن ارسال بشه نوشته ها ناپديد ميشه
در صورت نياز هم ميتونم براتون عكس بزارم از ورژن 9 استفاده ميكنم

saiiddz
27-04-2008, 13:23
دوستان
من عکسی که تویه یاهو میزارم رو نشون نمیده و همینطور کسانی که آنلاین هستن و تویه لیست من هست رو که دارم باهشون چت میکنم
لطفآ بگید چرا این اتفاق افتاده و چه طوری میشه برطرفش کرد

eng2006
27-04-2008, 19:26
از کجا بفهمم که یک Add که on شده کدوم روم هست؟

eng2006
27-04-2008, 19:28
برنامه وبکم دزدی پیدا نشد که کار کنه؟

binesh_k750
27-04-2008, 23:58
سلام بچه ها
من ياهومسنجر 9 رو دانلود و نصب كردم اما وارد هر چت رومي كه ميشم فقط خودم توش هستم .60 درصد چت روم ها رو هم امتحان كردم

Balrog
28-04-2008, 00:15
«بينش» شما در نوع خودش نظير نداره! :happy:
روى لينكى كه تو روم نوشته شده كليك كنيد و بعد كد خواسته شده رو وارد كنيد...

Ghaioom
28-04-2008, 18:27
دوستان
من عکسی که تویه یاهو میزارم رو نشون نمیده و همینطور کسانی که آنلاین هستن و تویه لیست من هست رو که دارم باهشون چت میکنم
لطفآ بگید چرا این اتفاق افتاده و چه طوری میشه برطرفش کرد
سلام
اون عکس که میگی گاهی وقت ها این جوری میشه.
شما از یه نسخه ی دیگه از یاهو مسنجر استفاده کن ببین درست میشه یا نه.
اگه درست نشد یه عکس دیگه ای بزار اونو ببین نشون میده.

Ghaioom
28-04-2008, 18:31
از کجا بفهمم که یک Add که on شده کدوم روم هست؟
سلام
شما این کد رو بزن ببین درست میشه. goto id/
باید این کد رو تو روم بزنی.
تو قسمت id ای دی طرف رو بنویس.
این کد رو من تو هر سایتی دیدم ولی یا کد درست نیست یا خیلی دیر میاد اون روم.

Ghaioom
28-04-2008, 18:33
سلام بچه ها
من ياهومسنجر 9 رو دانلود و نصب كردم اما وارد هر چت رومي كه ميشم فقط خودم توش هستم .60 درصد چت روم ها رو هم امتحان كردم
سلام
شما در روم یه آدرس آبی رنگ هست شما اونو زدی اگه اونو زده باشی خود به خود یه صفحه باز میشه و باید کد رو وارد کنی بعد هم submit رو باید فشار بدی.
تا به روم وارد بشی.

eng2006
28-04-2008, 19:39
سلام
کار نکرد
نه یه روش های دیگه هم هست که کار کنه

SajjadKAZ2003
29-04-2008, 02:30
سلام

فکر می کنم این دستور دیگه از کار افتاده
زمان yahoo5 از این دستورا می شد استفاده کرد!

برنامه وبکم دزدی پیدا نشد که کار کنه؟

تا اونجایی که من می دونم،
با استفاده از این برنامه ها شما می تونی به صورت ناشناس به وب کم طرف دسترسی پیدا کنی
یعنی در هر صورت اعلام موافقت یا مخالفت برای دیدن وبکم ، بستگی به نظر طرف مقابل داره

با سلام منم اين مشكل رو دارم

صفحه نوشته هايه اف برام مياد ولي وقتي روش كليك ميكنم كه بخونم در پنجره باز شده ياهو هيچي نيست يعني نوشته ها معلوم نيست سفيده و هنگامي هم كه پيغامي برايه كسي ميفرستم در قسمت سند ميتونم نوشته ها رو ببينم ولي هنگامي كه اينتر رو ميزنم كه متن ارسال بشه نوشته ها ناپديد ميشه
در صورت نياز هم ميتونم براتون عكس بزارم از ورژن 9 استفاده ميكنم

یک بار دیگه اقدام به نصب یاهو در مسیر قبلی کن ولی موقع نصب گزینه Repair رو تیک بزن

SajjadKAZ2003
29-04-2008, 02:35
اگه یادتون باشه در یاهو 5.5 یه گزینه به نام refresh یا کلید ترکیبی ctr+r وجود داشت که باهاش می شد لیستتون رو رفرش کنید تا اگه مثلا چراغ یه ایدی به اشتباه روشن مونده با زدن ctr+r لیست رفرش بشه و مشکل حل بشه.

در یاهو 7 در منو ها گزینه ای به نام refresh وجود نداره، آیا با استفاده از کلیدهای ترکیبی میشه لیست رو رفرش کرد؟ اگه آره با کدوم کلیدها !؟؟؟؟

saiiddz
29-04-2008, 12:10
سلام
اون عکس که میگی گاهی وقت ها این جوری میشه.
شما از یه نسخه ی دیگه از یاهو مسنجر استفاده کن ببین درست میشه یا نه.
اگه درست نشد یه عکس دیگه ای بزار اونو ببین نشون میده.
همه ی این کارها رو کردم ولی بازم نشون نمیده

caspian
29-04-2008, 18:07
من یک مشکل با یاهم مسنجر دارم جدیدا که لاگین نمیشه.باید آناینستال کنم.باز اینستال کنم تا واسه 1 بار لاگین بشه.دفعه بعد که بخوام لاگین کنم باید همین کار را از اول انجام بدم

Ghaioom
29-04-2008, 18:13
سلام
شما باید در قسمت یاهو مسنجر این سوال رو میگفتی.
شما اینو نگفتی که چرا لاگین نمیشه. خطا میده یا نه؟
به هر حالا شما از نسخه های دیگه استفاده کن ببین درست میشه.
اگه باز هم درست نشد ویندوزت رو عوض کن.

Ghaioom
02-05-2008, 09:02
سلام
یه سوال داشتم اونم اینکه گاهی وقت ها تو روم این صفحه ی ignor چندین بار میاد و باید ok رو بزنیم آدم خسته میشه و عصبانی هم میکنه.
اینم خطا You cannot ignore yourself.

حالا چه طوری یه کاری کنم که دیگه کسی نتونه منو ایگنور کنه . دیگه اون صفحه ignor دیگه نیاد.
اگه زیاد اون صفحه بیاد خیلی عصبانی میشم.
آیا میتونم بفهمم کی اینکارو کرده؟
لطفاً راهنمایی کنید.

saiiddz
02-05-2008, 09:56
سلام
شما باید در قسمت یاهو مسنجر این سوال رو میگفتی.
شما اینو نگفتی که چرا لاگین نمیشه. خطا میده یا نه؟
به هر حالا شما از نسخه های دیگه استفاده کن ببین درست میشه.
اگه باز هم درست نشد ویندوزت رو عوض کن.
از نسخه های 7.5 و8 و9 استفاده کردم ولی باز همونجور بود
ویندوز رو هم عوض کردم ولی بازم اون مشکل رو دارم

Ghaioom
02-05-2008, 10:11
اگه خطایی میده بگو چی خطایی؟؟
اینم بگو دیگه.

mbfard
03-05-2008, 10:42
سلام من می خوام دوستم رو تو یا هو هک کنم هر نو ع فایلی هم میتونم براش بفرستم
ورژن یا هو من 9 هستش و ماله دوستم 7
از چه نرم افزاری یا روشی بایداستفاده کنم

parinaz571
03-05-2008, 14:52
سلام

1- چی کار کنم که وقتی تو اینترنتم یاهو مسنجرم کمترین مقدار کارکرد رو از سی پی یو بگیره.؟

2- ایا روشن کردن همزمان وبکم و ویس با هم باعث قطع شدن موقتی صدا و تصویر میشه یعنی سرعت جفتشونو کم میکنه؟ ( عجب سوالی پرسیدم معلومه اره دیگه )
برا این طوری نشدن چه باید کرد .؟

ممنون

پاکر
04-05-2008, 14:39
سلام

1- چی کار کنم که وقتی تو اینترنتم یاهو مسنجرم کمترین مقدار کارکرد رو از سی پی یو بگیره.؟

به دلخواه اولویت پردازش رو انتخاب کنید:11:

Ghaioom
04-05-2008, 15:07
سلام من می خوام دوستم رو تو یا هو هک کنم هر نو ع فایلی هم میتونم براش بفرستم
ورژن یا هو من 9 هستش و ماله دوستم 7
از چه نرم افزاری یا روشی بایداستفاده کنم
سلام
شاید دوستتون اون چیزی که میفرستین رو باز نمیکنه!!
حالا چه طوری اون فایل رو فرستادی؟
با چه برنامه ای یا از یاهو؟

arash66_2m
04-05-2008, 15:25
سلام.
من چیکار کنم همین اول که میرم نت منو به صورت آفلاین نشون بده؟

Ghaioom
04-05-2008, 15:37
سلام.
من چیکار کنم همین اول که میرم نت منو به صورت آفلاین نشون بده؟
سلام
شما بگو تو یاهو مسنجر نه نت.
شما برای مخفی اومدن در لیست دوستان در بالا اسم آی دیت هست روی اون کلیک کن و Invisible to Everyone رو انتخاب کن بعد مخفی وارد میشی در لیست دوستان.
موفق باشی.
:11:

arash66_2m
04-05-2008, 15:45
سلام
شما بگو تو یاهو مسنجر نه نت.
شما برای مخفی اومدن در لیست دوستان در بالا اسم آی دیت هست روی اون کلیک کن و Invisible to Everyone رو انتخاب کن بعد مخفی وارد میشی در لیست دوستان.
موفق باشی.
:11:

ok
ولی این کار اون لحظه منو اون طوری می کنه بهد از این خارج میشم و دوباره میام باز آنلاین نشون میده:13::19:

Ghaioom
04-05-2008, 16:15
شما همه ی ادد لیستات رو انتخاب کن بعد با کلیک راست رو یکی و انتخاب Stealth Settings بعد هم Appear Permanently Offline to رو انتخاب کن ببین چی میشه.

mbfard
04-05-2008, 20:47
سلام
شاید دوستتون اون چیزی که میفرستین رو باز نمیکنه!!
حالا چه طوری اون فایل رو فرستادی؟
با چه برنامه ای یا از یاهو؟
دوست عزيز من ميخوام اموزش هك رو ياد بگيرم از شما كمك مي خوام
ميگم با چه برنامه اينكار رو انجام بدم
من ميگم دوستم هر فايلي براش بفرستم ميگيره يعني از اين لحاظ مشكلي ندارم باهاش صحبت كردم مي خواهيم اينكار رو ياد بگيريم

Ghaioom
05-05-2008, 08:05
دوست عزيز من ميخوام اموزش هك رو ياد بگيرم از شما كمك مي خوام
ميگم با چه برنامه اينكار رو انجام بدم
من ميگم دوستم هر فايلي براش بفرستم ميگيره يعني از اين لحاظ مشكلي ندارم باهاش صحبت كردم مي خواهيم اينكار رو ياد بگيريم
در مورد هک خودتو خسته نکن.
برنامه های زیادی هم هستد که وقتی به یکی میفرستی اگه اون رو اجرا کنه همه ی چیزهایی که طرف تو کیبوردش فشار داده برات میفرسته پاسوورد یاهو ، سایت هایی که رفته. ولی شاید طرف بدونه اون فایلی که شما فرستادی چیه و اونو اجرا نکنه.

اون دوستتون میدونه که میخوای هکش کنی یا خبر نداره؟ که فایل میفرستی.
اینم نگفتی چه طوری میفرستی یا برای آزمایش کردن این کار رو با دوستت انجام میدی.
پس چه طوری هر فایلی که فرستادی هک نمیشه اون دوستت؟ از برنامه استفاده کردی یا یه چیز الکی میفرستی؟
از برنامه باید استفاده کنی.

mbfard
05-05-2008, 11:32
دوست عزیز من از شما کمک می خوام تا حالا با هیچ نرم افزاری برایه هک کار نکردم منظورم از فرستادن فایل برایه دوستم ویروس نیست براش همه چیز میفرستم اهنگ عکس فایل نه فایلی برایه هک
من از شما یه نرم افزار می خوام با اموزش برایه هک اینکار روهم برایه اولین بار می خوام بکنم
خواهشن کمک کنید خیلی فوریه

Ghaioom
05-05-2008, 12:20
شما اگه تو گوگل جستجو میکردی برنامه های زیادی در این مورد پیدا میکردی و با راهنما هم هست.
اکثر این برنامه ها تروجان دارن این برنامه های هک.
اینم دو تا برنامه برای اینکار
simo spy
SpyYahoo
کار کردن با این ها راحت هست اگه هر جایی نوشته Create اگه اون رو فشار بدی یه آیکون ایجاد میشه و شما اون رو باید به طرف بفرستی اگه اون طرف اون فایل رو اجرا کنه میتونی هکش کنی اگه هم بفهمه که چی هست اجراش نمیکه. بعد نمیتونی هکش کنی.

parinaz571
05-05-2008, 20:11

به دلخواه اولویت پردازش رو انتخاب کنید:11:

خیلی ممنون:11:

mbfard
05-05-2008, 21:29
شما اگه تو گوگل جستجو میکردی برنامه های زیادی در این مورد پیدا میکردی و با راهنما هم هست.
اکثر این برنامه ها تروجان دارن این برنامه های هک.
اینم دو تا برنامه برای اینکار
simo spy
SpyYahoo
کار کردن با این ها راحت هست اگه هر جایی نوشته Create اگه اون رو فشار بدی یه آیکون ایجاد میشه و شما اون رو باید به طرف بفرستی اگه اون طرف اون فایل رو اجرا کنه میتونی هکش کنی اگه هم بفهمه که چی هست اجراش نمیکه. بعد نمیتونی هکش کنی.
با تشکر تو گوگل سرچ کردم ولی چیز با فایده پیدا نکردم ضمن اینکه یاهو هدف من ورژن 7 هست و ماله خودم ورژن 9 اگه میشه لینک بدین که اموزش هم داشته باشه دارم گیج میشم ضمن اینکه فقط 2 روز وقت دارم

پاکر
06-05-2008, 13:03
ok
ولی این کار اون لحظه منو اون طوری می کنه بهد از این خارج میشم و دوباره میام باز آنلاین نشون میده:13::19:
وقتی Yahoo Messenger رو باز می کنین قبل از Sign in کردن گزینه ی

Sign in as invisible to everyone
رو تیک بزنین:11:

Ghaioom
06-05-2008, 13:48
با تشکر تو گوگل سرچ کردم ولی چیز با فایده پیدا نکردم ضمن اینکه یاهو هدف من ورژن 7 هست و ماله خودم ورژن 9 اگه میشه لینک بدین که اموزش هم داشته باشه دارم گیج میشم ضمن اینکه فقط 2 روز وقت دارم
برنامه های زیادی هست سایت ها مطالبش هم مفیده.
شما تو گوگل اینو جستجو کن.
دانلود برنامه های فرستادن پسورد طرف
یا این: برنامه های فرستادن پسورد طرف
بعد سایتهایی با راهنمایی هستن. چندین سایت هست اگه تو یکی آموزشش نبود تو یکی دیگه هست.
گاهی برنامه های هک پاسورد رو دانلود داری میکنی باید آنتی ویروس غیر فعال باشه اگه فعال باشه نمیزاره دانلود کنی.
اینم یه برنامه دیگه.
Power-spy

Bil Gits
06-05-2008, 18:41
سلام
دوستان من وقتی روی لینکی در یاهو مسنجر هست کلیک میکنم باز نمیشه و مجبورم آدرسو خودم در مرورگرم بنویسم.
چیکار کنم حل بشه؟
در ضمن ytunnel هم استفاده میکنم.
بعضی مواقع هم اینتر کار نمیده.

wordist
07-05-2008, 07:50
سلام
دوستان من وقتی روی لینکی در یاهو مسنجر هست کلیک میکنم باز نمیشه و مجبورم آدرسو خودم در مرورگرم بنویسم.
چیکار کنم حل بشه؟
سلام

شما از منوي مسنجر گزينه preference رو انتخاب كن و بعد از كادر باز شده و قسمت general ببين تيك گزينه Open web link in new browser window گذاشته شده يا نه

Ghaioom
07-05-2008, 13:21
سلام
چیکار کنم حل بشه؟
سلام
این اتفاق وقتی میفته که شما مرورگر فایر فاکس رو از سیستمت پاک کنی بعد هم از اینترنت اکسپلورر استفاده کنی اینطوری میشه.
مال من این طوری شده بود.
برای درست کردن این کار در Internet Explorer در قسمت Tools بعد Internet options بعد هم Programs بعد Reset Web Settings رو بزنی بعد هم Yes رو بزنی درست میشه اگه این کارو کنی همه ی تنظیمات Internet Explorer به حالت اولیه در میاد.
موفق باشی.

Hectorist
08-05-2008, 12:24
سلام. آقا من یه مشکلی دارم با این مسنجر ، هروقت میام روی لوگین کلیک میکنم ، پنجره ی مسنجر بسته میشه !!! سرچ هم کردم تو اینترنت و پی سی ، اما جوابی پیدا نکردم !!! توی همین پی سی خودمون هم یه نفر یه تایپیک زده بود و مشکلش همین بود ، اما مشکلش حل نشد. ویندوز هم عوض کردم.

Oracle_Eldorado
08-05-2008, 12:31
عزیزم مال منم یه مدت اینطوری شده بود .
فهمیدم ویروس گرفته .
آنتی ویروس داری ؟

Hectorist
08-05-2008, 12:50
عزیزم مال منم یه مدت اینطوری شده بود .
فهمیدم ویروس گرفته .
آنتی ویروس داری ؟

نه شفیق جان ، ندارم. تو با آنتی ویروس حلش کردی؟ :41:

Ghaioom
08-05-2008, 13:01
نه شفیق جان ، ندارم. تو با آنتی ویروس حلش کردی؟ :41:
سلام
شما از نسخه ی دیگه ای استفاده کن ببین چی میشه.
اگه نشد با آنتی ویروس کامپیوترت رو ویروس یابی کن.

milad-bavafa
09-05-2008, 08:31
سلام.
چند روزه که مسنجرم اجرا نمیشه.
وقتی بازش میکنم،کرسر موس رو توی فیلد آیدی قرار میدم تا آیدیمو تایپ کنم،گیر می کنه بعد یه دقیقه هم خودش خود به خود بسته میشه.یا اینکه آیدی و پسوردمو تایپ می کنم وقتی sign in رو میزنم مسنجر بسته میشه.
چند بار مسنجر رو پاک کردم دوباره نصب کردم.حتی نسخه 6 و 7 هم نصب کردم بازم جواب نداد.
تکلیفم چیه؟

Ghaioom
09-05-2008, 09:03
این جا جاش نبود تو آدرس پایین میگفتی.

sid
10-05-2008, 12:13
سلام شنيدم ياهو مسنجر ويستا اس ام اس و تلفن رايگان داره ايا ايراني ها هم ميتونن اس ام اس رايگان بدن ايا اين نسخه توي ايكس پي يا اوبونتو هم ميشه نصبش كرد؟
مگه ارتباط صوتي بين دو سيستم الانسم رايگان نيست؟ اينها چه فرقي با هم دارن؟

3jokes_x
11-05-2008, 14:52
سلام
اگر سوال تکراریه ببخشید. چون واقعا نمی تونم 465 صفحه این تاپیک رو یکی یکی از اول بخونم!

من ادلیستم خیلی زیاده (حدود 950 نفر) وقتی Send To All می کنم، پیغامم به دست همه نمی رسه.
من توی سایت خودم اعلام کردم که برای باخبر شدن از آپدیت های سایت این آی دی رو Add کنید. وقتی سایت رو آپدیت می کنم توی این آیدی یاهو لینک مطالب جدید سایت رو برای همه می فرستم. ولی همیشه با خیل عظیم افرادی مواجه می شم که ادعا می کنند هیچ پیغامی از طرف من دریافت نکردن! البته بعضی ها هم دریافت می کنند.

حدس خودم اینه که چون تعداد ادلیست خیلی زیاده، یا سرور یاهو قاطی می کنه! یا یاهو فکر می کنه من دارم Spam می فرستم. و جلوی ارسالش رو می گیره. هر چند اگر اینطور باشه... پس چرا برای یه عده ارسال می شه و برای بقیه نه؟!؟!

سوال 2: (در صورتی که راه حلی برای سوال 1 پیدا نشد)
آیا نرم افزاری سراغ دارید که بتونه به صورت خودکار پی ام رو برای همه ادلیست با فاصله بفرسته؟ برای پرهیز از شلوغی سرور و قاطی کردنش! یعنی به جای اینکه یک بار برای 900 نفر پی ام بده، در طول 9 دقیقه، هر دقیقه برای 100 نفر پی ام منو ارسال کنه.
لطفا پیشنهاد ندید که توی مسنجر Group بسازم و این کار رو به صورت دستی انجام بدم. چون تعداد آی دی های سایت الان به عدد 15 رسیده! (15 تا 900 نفر!)

atolympic
12-05-2008, 21:10
سلام ..من میخوام بدونم چطور میتونم سوال امنیتبی ایدیه یاهو رو عوض کنم؟؟؟؟؟؟
من رفتم تو My Account Information
حالا چطوری باید سوال امنیتی رو عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟........

blackspider
13-05-2008, 02:19
چرا گزینه Talk در ویس چتم روشن نمیشه؟؟

wordist
13-05-2008, 06:33
سلام ..من میخوام بدونم چطور میتونم سوال امنیتبی ایدیه یاهو رو عوض کنم؟؟؟؟؟؟
من رفتم تو My Account Information
حالا چطوری باید سوال امنیتی رو عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟........
سلام

بعيد ميدونم اينكار امكان پذير باشه

sid
13-05-2008, 11:01
یکی منو تحویل بگیره

شنيدم ياهو مسنجر ويستا اس ام اس و تلفن رايگان داره ايا ايراني ها هم ميتونن اس ام اس رايگان بدن ايا اين نسخه توي ايكس پي يا اوبونتو هم ميشه نصبش كرد؟

Ghaioom
13-05-2008, 13:40
چرا گزینه Talk در ویس چتم روشن نمیشه؟؟
سلام
حتماً خطا میده. مگه نه؟
وقتی به روم هم میری یه خطایی میاد در باره ی voice.
من که از ویس استفاده نمیکنم.
شما کارت صدا رو Uninstall یا پاک کن و دوباره نصب کن ببین چی میشه.

ali_r29
14-05-2008, 00:00
بچه ها من نميدونم بايد دنباله چی سرچ کنم ولی من ميخوام بدونم چطوری ميتونم Id خودم رو از ليسته
کسی پاک کنم بدونه اينکه باهاش چت کنم،اصلاً رهی هست

piishii
14-05-2008, 09:18
بچه ها من نميدونم بايد دنباله چی سرچ کنم ولی من ميخوام بدونم چطوری ميتونم Id خودم رو از ليسته
کسی پاک کنم بدونه اينکه باهاش چت کنم،اصلاً رهی هست

سلام.
اولی نرم افزار داره که من الان نمیدونم کجاست :20:
ولی اگه میخواین باهاش چن نکنید خیلی راحت از لیست خودتون پاکش کنید و به لیست ایگنوری هاتون اضافه کنید:20:

mahmood-gt2
14-05-2008, 10:45
آقا چه جوری میشه از شر آدم های بی ملاحظه ای که راه به راه میآن و میگن فلانی چرا invis هستی خلاص شد؟؟؟ :19: راهی هست که نبینن؟:41:
فکر میکنن خیلی زرنگن :2:....... جنبه هم خوب چیزیه....

ali_r29
14-05-2008, 11:27
سلام.
اولی نرم افزار داره که من الان نمیدونم کجاست :20:
ولی اگه میخواین باهاش چن نکنید خیلی راحت از لیست خودتون پاکش کنید و به لیست ایگنوری هاتون اضافه کنید:20:

ممنون ميشم نرم افزارشو بهم بگيد،من ميخوام اون ID منو تو ليستش نداشته باشه واسم خيلی مهمه

،ميخوام ايد من ديگه تو ليستش نباشه

bimokh
14-05-2008, 12:06
اره يه نرم افزار داره من دارمش jiigar خواسي بگو تا بزارم

erfan_h
14-05-2008, 17:33
سلام ،

سوال من اینه که آیا راه حلی هست که فردی که Id ما رو داره وقتی می

erfan_h
14-05-2008, 17:39
سلام ،

سوال من اینه که آیا راه حلی هست که فردی که ID من رو داره وقتی می خواهد به من پیغام ( چه آفلاین یا آنلاین بده ) ارسال پیغام رو براش مسدود کنیم البته جوری که خودش متوجه بشه که پیغامش برای من ارسال نمی شه . ( نه اینکه من اونو تو ایگنور لیست مسنجر بیارم که پیغام هاش به من ارسال نشه )
چون من امتحان کردم وقتی id کسی رو تو ایگنور لیست می یاریم وقتی اون برامون پیغام می فرسته پیغام
ارسال می شه ولی من دریافتش نمی کنم . من می خوام که اصلا نتونه ارسال کنه یعنی نگذاره که پیغامش ارسال بشه .
با پوزش از اینکه زیادی توضیح می دم چون نمی دونم چه جوری سوالم رو مطرح کنم طولانی شد

Ghaioom
15-05-2008, 07:06
ممنون ميشم نرم افزارشو بهم بگيد،من ميخوام اون ID منو تو ليستش نداشته باشه واسم خيلی مهمه

،ميخوام ايد من ديگه تو ليستش نباشه
سلام
شما میتونی ID خودتونو با برنامه ی Yahoo Tools از اد لیست طرف پاک کنید.
تو گوگل یه سرچی کنی پیدا میشه.

bimokh
15-05-2008, 18:29
اقا اينم برنامه اي كه گفته بودم يكي از كاراش ساخت ايدي.
:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد: kaboos

Arashdn
15-05-2008, 19:53
در یاهو مسنجر8.1
موقعی که میخوام بازی کنم بازی اجرا نمیشه

چیکار کنم؟

ممنون

r4pbr4p
16-05-2008, 00:05
یکی منو تحویل بگیره

شنيدم ياهو مسنجر ويستا اس ام اس و تلفن رايگان داره ايا ايراني ها هم ميتونن اس ام اس رايگان بدن ايا اين نسخه توي ايكس پي يا اوبونتو هم ميشه نصبش كرد؟

سلام

ویستا کماکان ویسش [Voice ] ایراد داره و نمیشه به هیچ صورتی اصوات رو رد و بدل کرد چه از طریق Skype, Yahoo, PalTalk.... (مگه اینکه تو این یکی دو ماه اخیر مشکلش رو حل کرده باشند)

در مو رد سوال دومت هم تلفن اینترنتی با Call موجود در یاهو مسنجر با هم فرق دارن

r4pbr4p
16-05-2008, 00:06
در یاهو مسنجر8.1
موقعی که میخوام بازی کنم بازی اجرا نمیشه

چیکار کنم؟

ممنون

سلام
تو ورژن های قبلی مشکلی نداشتی؟

r4pbr4p
16-05-2008, 00:08
آقا چه جوری میشه از شر آدم های بی ملاحظه ای که راه به راه میآن و میگن فلانی چرا invis هستی خلاص شد؟؟؟ :19: راهی هست که نبینن؟:41:

فعلآ نه:46:
بسوز و بساز :13:

3jokes_x
16-05-2008, 00:12

راهی نداره.

Arashdn
16-05-2008, 06:19
سلام
تو ورژن های قبلی مشکلی نداشتی؟
از ورژن های قبلی استفاده نکردم تا حالا

ممنون

nimafire
16-05-2008, 13:27
آقا ممنونم

r4pbr4p
17-05-2008, 00:39
A-750 عزیز برو تو این سایت و برنامه جاوا رو دانلود کن بعد نصبش کن... امیدوارم وشکلت حل شه

پاکر
17-05-2008, 07:37
سلام

ویستا کماکان ویسش [Voice ] ایراد داره و نمیشه به هیچ صورتی اصوات رو رد و بدل کرد چه از طریق Skype, Yahoo, PalTalk.... (مگه اینکه تو این یکی دو ماه اخیر مشکلش رو حل کرده باشند)

در مو رد سوال دومت هم تلفن اینترنتی با Call موجود در یاهو مسنجر با هم فرق دارن
تا اونجایی که من میدونم مشکلی نداشته،استفاده کردم الانم مشکلی نداره:11:

meshkiposh2200
17-05-2008, 19:43
اگه سوالم تکراریه بزارید به حساب معاشرت.
این مسنجر من وقتی که وارد هر چت رومی خودم هستم و هلپر یاهو یه لینکی هم هست روی لینک که کلیک میکنم یه کد باید بزنم بعد هم میگه اکانت شما فعال شد ولی بعد که میرم دوباره اوضاع همین است

Arashdn
18-05-2008, 06:38
A-750 عزیز برو تو این سایت و برنامه جاوا رو دانلود کن بعد نصبش کن... امیدوارم وشکلت حل شه

می شه لینک مستقیم بدی

ممنون

bzt
18-05-2008, 20:29
سلام...دوستان چند روزی است که وقتی در یاهو مسنجر میخوام با کسی چت کنم و پنجره ی مربوط به آیدی هر کسی را که باز میکنم تا با او چت کنم پنجره ی زیر باز میشود و به هیچ وجه امکان چت کردن و نوشتن میسر نمیباشد...عکسش را در زیر گذاشتم...ممنون میشم که کمکم کنید که مشکل از چیست و چی کار باید بکنم؟

ahmad00
19-05-2008, 10:18
سلام دوستان اگه تکراریه ببخشید .وقتی میخوام وارد روم بشم مینیویسه this request was refused

MaSoOd
19-05-2008, 14:19
سلام...دوستان چند روزی است که وقتی در یاهو مسنجر میخوام با کسی چت کنم و پنجره ی مربوط به آیدی هر کسی را که باز میکنم تا با او چت کنم پنجره ی زیر باز میشود و به هیچ وجه امکان چت کردن و نوشتن میسر نمیباشد...عکسش را در زیر گذاشتم...ممنون میشم که کمکم کنید که مشکل از چیست و چی کار باید بکنم؟

منم این مشکل رو داشتم با ورژن جدید مسنجر 9 :31:

فکر کردم مشکل از سیستم منه ولی الان میبینم اینطور نیست ! :27:

من که پاکش کردم و دوباره 8 رو نصب کردم و دارم استفاده میکنم :8:

فکر کنم اینم یکی از باگهاش بووده :21:

meshkiposh2200
19-05-2008, 19:57
اگه سوالم تکراریه بزارید به حساب معاشرت.
این مسنجر من وقتی که وارد هر چت رومی خودم هستم و هلپر یاهو یه لینکی هم هست روی لینک که کلیک میکنم یه کد باید بزنم بعد هم میگه اکانت شما فعال شد ولی بعد که میرم دوباره اوضاع همین است

کسی نبود به من کمک کنه

golmohammadi
20-05-2008, 00:01
ورژن 9 زياد جالب نيست و اشكالاتي داره
فعلا همون 8.1 بهتره

Ghaioom
22-05-2008, 07:47
سلام دوستان اگه تکراریه ببخشید .وقتی میخوام وارد روم بشم مینیویسه this request was refused
سلام
شما نمیونی وارد روم بشی.
شما در ساخت ایمیلتون تاریخ تولدت رو کوچیک زدی به خاطر اینه که نمیشه وارد شد.
برای منم اتفاق افتاد ولی هر کاری کردم درست نشد.
شما یه آی دی دیگه درست کن بعد تاریخ تولد رو بزن 1980 بعد راحت به روم وارد میشی.

eng2006
30-05-2008, 15:13
من تا چند وقت پیش به راحتی در یاهو مسنجر log in میشدم(ورژنv8.1.0.401 )
ولی چند روز که این پیغام رو میده
چیکار باید کنم؟

Ghaioom
01-06-2008, 07:14
من تا چند وقت پیش به راحتی در یاهو مسنجر log in میشدم(ورژنv8.1.0.401 )
ولی چند روز که این پیغام رو میده
چیکار باید کنم؟
سلام
شما این رو تو یاهو امتحان کن میشه.
منوی

اگه نشد یا به جای (firewall with no proxies) از No network detection را انتخاب کن.

sama_65
12-06-2008, 21:59
سلام دوستان
2-3 روزه که وارد مسنجر میشم، دیباگ میگیره. اینم پیغامش :

وقتی Click رو می زنم، اینو میده :

دوبارم برنامه رو نصب کردم اما بی فایده بوده. مسنجرم 9 هست
قبلاً هیچ مشکلی نداشتم. ولی ورژنهای 8 به پایین رو که نصب میکنم درست کار میکنه
تورو خدا زودتر کمکم کنین

lord_ashkan_z
13-06-2008, 02:25
اگر به متن پیام توجه کنید می بینید که نوشته مشکل از اینه که نسخه کرک شده نیست و license key نداری.

میتونی به تالار کرک بری و درخواست کرک یا سریال بدی. یا یه نسخه دیگه دانلود کنی

sama_65
13-06-2008, 06:40
من یک سال بیشتره که دارم ازش استفاده می کنم ....

WooKMaN
13-06-2008, 22:08
من یک سال بیشتره که دارم ازش استفاده می کنم ....
ver 9 كه beta هستش ، بهتره صبر كني final شه بعد نصب كني ...

در ضمن ver 9 رو بيش از يه سالي نصب كردي !؟ ...

Date Added Ver 9 : May 2008

S A M
16-06-2008, 08:04
سلام
بابا این یاهو مسنجر حسابی حال ادم رو میگیره اصلا ایدی توش نمیسازه همش میگه اون کلمه هایی که توی عکس هستش رو اشتباه وارد کردی من باید چیکار کنم؟
راه دیگری هم برای ساختن ایدی هستش؟

wordist
16-06-2008, 08:21
سلام
بابا این یاهو مسنجر حسابی حال ادم رو میگیره اصلا ایدی توش نمیسازه همش میگه اون کلمه هایی که توی عکس هستش رو اشتباه وارد کردی من باید چیکار کنم؟
راه دیگری هم برای ساختن ایدی هستش؟
سلام

نه عزيزجان راهي نيست ديگه

شما با حوصله و با دقت بايد همونا رو وارد كني

همين

S A M
17-06-2008, 13:45
اقا من نمیتونم ایمیل بفرستم _ تازه ای دی ساختم قسمتی به نام Send نداره
چیجوری بفرستم؟

wordist
17-06-2008, 14:22
اقا من نمیتونم ایمیل بفرستم _ تازه ای دی ساختم قسمتی به نام Send نداره
چیجوری بفرستم؟
سلام دوست عزيز

ايميل با حالت نمايشي بتا كه شما داري ازش استفاده ميكني send نداره

اون بالا سمت چپ كنار دكمه Check Mail دكمه New رو بزن تا سر برگ مربوط به ارسال ايميل برات باز بشه

البته بايد بگم توي ايميل كلاسيك هم Send نداشت و دكمه Compose داشت

S A M
17-06-2008, 14:31
دمت جیز منظور من همین حالت کلاسیک بود دستت طلا

shahshahani
18-06-2008, 11:32
سلام به همه دوستان...
من یه یاهو مسنجر پرتابل دارم که ازش تو سایت کامپیوتر دانشکده مون می خوام استفاده کنم.
ولی وقتی یوزر نیم و پسوورد رو وارد می کنم سیستم سکیوریتی آلرت ویندوز بالا میاد و میگه که میخواید برنامه تون رو Unblock کنم؟ و فقط یه گزینه OK وجود داره و وقتی اون میزنم صفحه یاهو مسنجر سفید میشه و not respond میشه و سیستم هنگ میکنه.
البته نمیدونم چرا رو بعضی از کامپیوتر های سایت این اتفاق نمی افته.
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.

Ghaioom
18-06-2008, 11:52
سلام به همه دوستان...
من یه یاهو مسنجر پرتابل دارم که ازش تو سایت کامپیوتر دانشکده مون می خوام استفاده کنم.
ولی وقتی یوزر نیم و پسوورد رو وارد می کنم سیستم سکیوریتی آلرت ویندوز بالا میاد و میگه که میخواید برنامه تون رو Unblock کنم؟ و فقط یه گزینه OK وجود داره و وقتی اون میزنم صفحه یاهو مسنجر سفید میشه و not respond میشه و سیستم هنگ میکنه.
البته نمیدونم چرا رو بعضی از کامپیوتر های سایت این اتفاق نمی افته.
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.
سلام
شما پرتابل استفاده نکن یا سیستم سیکوریتی رو غیر فعال کن.

S A M
19-06-2008, 08:59
سلام .
من میخوام یه اهنگ توی روم پخش کنم تا حالا اینکارو میکردم : اول صدای اهنگ رو بلد میکردم بعد بلندگو رو روشن میکردم و صدا رو میفرستادم ....
راه دیگه ای هستش ؟ یعنی بدون اینکه صدا رو بلند کنی خود به خود بفرسته؟

shahshahani
19-06-2008, 10:26
سلام
شما پرتابل استفاده نکن یا سیستم سیکوریتی رو غیر فعال کن.

منتاسفانه هيچ كدومش قابل اجرا نيست.چون همونطوري كه گفتم كامپيوتر براي سايت دانشكده است و ما نه اجازه نصب برنامه داريم(مورد اول) و نه ميتونيم تنظيمات ويندوز رو دست كاري كنيم(مورد دوم)
راه ديگه اي نيست؟
ممنون.

amintnt
19-06-2008, 10:40
منتاسفانه هيچ كدومش قابل اجرا نيست.چون همونطوري كه گفتم كامپيوتر براي سايت دانشكده است و ما نه اجازه نصب برنامه داريم(مورد اول) و نه ميتونيم تنظيمات ويندوز رو دست كاري كنيم(مورد دوم)
راه ديگه اي نيست؟
ممنون.
با سلام

اگر خیلی حیاتی هست، میتونید از مسنجر های تحت وب استفاده کنید که البته در این صورت، امکانات مربوط به مسنجر محدود به چت کردن و آفلاین دیدن و چند چیز ساده خواهد شد. سایت زیر نمونه ای از این سایت هاست:

amintnt
19-06-2008, 10:44
سلام .
من میخوام یه اهنگ توی روم پخش کنم تا حالا اینکارو میکردم : اول صدای اهنگ رو بلد میکردم بعد بلندگو رو روشن میکردم و صدا رو میفرستادم ....
راه دیگه ای هستش ؟ یعنی بدون اینکه صدا رو بلند کنی خود به خود بفرسته؟
سایت زیر را ملاحظه بفرمایید:

دستورالعمل ساده هست و نیازی به ترجمه ندیدم.

موفق باشید

shahshahani
19-06-2008, 19:51
با سلام

اگر خیلی حیاتی هست، میتونید از مسنجر های تحت وب استفاده کنید که البته در این صورت، امکانات مربوط به مسنجر محدود به چت کردن و آفلاین دیدن و چند چیز ساده خواهد شد. سایت زیر نمونه ای از این سایت هاست:

فعلا که دارم همینکار رو میکنم.اما همه تو سایت دارن از همین یاهو مسنجر پرتابل استفاده میکنن ولی من نمیدونم چی کار می کنن...:13: یه راهی هست که من نمیدونم.کسی می تونه کمک کنه؟
ممنون.:11:

amirtoty
20-06-2008, 00:21
کسی Yahoo Messanger Vista نداره!

S A M
20-06-2008, 20:45
چیجوری میشه بدون اینکه کسیو Add کرد بهش Pm داد؟

AK1
20-06-2008, 22:43
چیجوری میشه بدون اینکه کسیو Add کرد بهش Pm داد؟

با سلام
در ياهو مسنجر كليد Ctrl + M رو ميزني از پنجره اي كه باز مي شه تب دوم Other Contact در محل مورد نظر اي دي طرف رو نوشته و OK مي كني:46:

S A M
21-06-2008, 09:27
دمت گرم خیلی نیاز داشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dear_2007
21-06-2008, 10:22
سلام
یه مشکلی حدود 3 ماهه که برام پیش اومده خیلی اعصاب خرد کنه
ادد لیستم خیلی نامنظمه مثلا یه ایدی که ادد میکنم تو ادرس بوک اضافه میشه ولی تو ادد لیستم نه اصلا دیگه نمیتونم کسی ادد کنم این اخطار میده

نرم افزاری نیست که بشه باهاش ادد لیست منظم کرد /

S A M
21-06-2008, 10:36
سلام
1 _ چیجوری کسی رو که توی اد لیستمه اینگور کنم؟
2 _ چیجوری کسیو که اینگور کردم از اینگور در بیارم؟

Ghaioom
21-06-2008, 10:39
سلام
1 _ چیجوری کسی رو که توی اد لیستمه اینگور کنم؟
2 _ چیجوری کسیو که اینگور کردم از اینگور در بیارم؟

تو یاهو مسنجر از منوی Messenger بعد Preferences بعد Ignore List بعد کسانی که ایگنور کردی آی دی شون هست کسانی رو که میخوای از ایگنور در بیاری انتخاب کن و Remove رو بزن.

برای ایگنور کردن هم در آدرسی که دادم نوشته Add اونو بزن بعد آی دی رو بده بعد هم Ignore رو بزن.
موفق باشی.

Ghaioom
21-06-2008, 11:12
سلام
ادد لیستم خیلی نامنظمه مثلا یه ایدی که ادد میکنم تو ادرس بوک اضافه میشه ولی تو ادد لیستم نه اصلا دیگه نمیتونم کسی ادد کنم این اخطار میده

شاید مشکل از یاهو مسنجر هست عوضش کن.
منظم کردن اد لیست یعنی میخوای چیکار کنی؟
چیو منظم کنی؟

dear_2007
21-06-2008, 11:37
یاهو مسنجرم 8

مثلا بتونم کل ادرس بوکم پاک کنم
هی دونه دونه نشینم پاک کنم
ایدی هایی که تو ادرس بوک هست ولی تو ادد لیست نیست پاک کنه و ...

S A M
21-06-2008, 13:02
ایول قیوم جان حال دادی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majidsana
21-06-2008, 13:23
سلام چند روز نمیتونم وارد یاهو مسنجر بشم
فقط میتونم با meeboبرم لطفا راهنمای کنید
مسنجر8
و
9 رو امتحان کردم نشد!!!

ضمنا ای دی اس ال دارم میدونم فرق نمیکنه اما گفتنش بد نیست

S A M
21-06-2008, 13:28
یاهو رو دوباره نصب کن یا اینکه چند بار دیگه سعی کن وارد بشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
21-06-2008, 13:33
مسنجر8
و
9 رو امتحان کردم نشد!!!

ضمنا ای دی اس ال دارم میدونم فرق نمیکنه اما گفتنش بد نیست
سلام
شما این رو تو یاهو امتحان کن ببین میشه. ببین کدوم میشه.
منوی

یا این

1- از منوی Messenger بر روی Preferences کلیک کنید.
2- دقت کنید Category بر روی Connection باشد.
3- بر روی No network detection کلیک کنید.
4- بر روی Ok کلیک کرده و دوباره Sign In کنید.

majidsana
21-06-2008, 13:59
سلام
منوی

یا این

متاسفانه درست نشد
هیچ کدوم جواب نداد
دوباره هم نصب کردم نشد!!

Doyenfery
21-06-2008, 15:46
سلام
چطور میشه بعد از هر بار نصب ویندوز ( البته قبلش کپی گرفتن از فولدر ِ C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles) این آرشیو ها ( که هر کدوم مربوط به -یک دوره نصب و استفاده از ویندوزه - رو با هم ادغام کرد طوری که آرشیو مسیج فعلی پاک نشه و همینطور هر کدوم جایگزین اون یکی نشه .. (در کل یعنی همه در ادامه ی هم بیان ) .
مرسی

dear_2007
22-06-2008, 12:36
سلام

من امروز نشستم دونه دونه ایدی ها رو پاک کردم ولی این دو ایدی رو هر کاری کردم نتوسنم از ادرس بوک پاک کنم
این پیغام میده

مشکل چیه ؟

amiroo88
22-06-2008, 13:13
سلام
چطور میشه بعد از هر بار نصب ویندوز ( البته قبلش کپی گرفتن از فولدر ِ C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles) این آرشیو ها ( که هر کدوم مربوط به -یک دوره نصب و استفاده از ویندوزه - رو با هم ادغام کرد طوری که آرشیو مسیج فعلی پاک نشه و همینطور هر کدوم جایگزین اون یکی نشه .. (در کل یعنی همه در ادامه ی هم بیان ) .
مرسی

فقط همون فولدر Profiles رو کپی کنید رو همون شاخه از ویندوز جدید

mohsen_djd2
22-06-2008, 22:36
چطوری کسایی که اینویزیبل هستن رو ببینم

sinasalar2007
22-06-2008, 22:58
از طریق این سایت ها :

mohsen_djd2
23-06-2008, 13:12
این که کار نکرد

اینم که وقتی اینویزیبل هستی میگه سرور بیزی و وقتی اویلبل میشی میگه آنلاین هستش

برنامه ای وجود نداره که عملا 100 % کار کنه

majidsana
23-06-2008, 19:40
مسنجر8
و
9 رو امتحان کردم نشد!!!

اینو بگم که فقط با ای دی اس ال نمیتونم وارد شم با دیال اپ مشکلی ندارم!!
ممنون میشم راهنمای کنید

Ghaioom
25-06-2008, 07:24
مسنجر8
و
9 رو امتحان کردم نشد!!!

اینو بگم که فقط با ای دی اس ال نمیتونم وارد شم با دیال اپ مشکلی ندارم!!
ممنون میشم راهنمای کنید

سلام

منوی
یا این

siamak_mu
25-06-2008, 11:03
ميشه كاري كرد در Yahoo Messenger از شخصي خاص pm نگيريم؟

wordist
25-06-2008, 12:14
ميشه كاري كرد در Yahoo Messenger از شخصي خاص pm نگيريم؟
سلام

شما از قسمت Preference و از قسمت Ignore list ميتوني آي دي هاي مختلف رو ادد كني كه جزء ليست ردشدگان قرار بگيرن

Majid_17_206
25-06-2008, 12:39
یاهو مسنجر بالا میاد اما وقتی که sign in رو میزنم یاهو به کل ناپدید میشه از قسمت آیکن ها هم میره...ویندوز رو عوض کردم و دوباره یاهو رو نصب کردم اما درست نشد...اصلا نمیتونم sign in بشم ...باید چی کار کنم؟

siamak_mu
25-06-2008, 15:48
سلام

شما از قسمت Preference و از قسمت Ignore list ميتوني آي دي هاي مختلف رو ادد كني كه جزء ليست ردشدگان قرار بگيرن

خب راه ديگه اي نيست؟ آخه من مي خوام توي اد ليستم باشن و ازشون s2a نگيرم. :31:
sta هاشون اعصابمو خورد كرده.

اين راه شما رو كردم ولي ميگه اول بايد از add list پاك بشه بعد...
ولي با yahoo.com@ مي نويسم اد ميشه ولي نمي دونم Ignore شدن يا نه.

مرسي. :11:
:40:

Majid393
25-06-2008, 16:46
سلام
رو سیستم من یاهو مسنجر 7 نصبه ...
حالا میخام ورژن 8 نصب کنم ... نصب میشه ولی login نمیشه و ارور میده ...
با ورژن 9 هم همین مشکل رو دارم ....
ولی وقتی 8 و 9 رو حذف می کنم و 7 رو نصب میکنم به راحتی و بدون هیچ مشکلی login میشم ....
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟

wordist
25-06-2008, 16:49
خب راه ديگه اي نيست؟ آخه من مي خوام توي اد ليستم باشن و ازشون s2a نگيرم. :31:
sta هاشون اعصابمو خورد كرده.

اين راه شما رو كردم ولي ميگه اول بايد از add list پاك بشه بعد...
ولي با yahoo.com@ مي نويسم اد ميشه ولي نمي دونم Ignore شدن يا نه.

مرسي. :11:
:40:
من بعيد ميدونم اينكار بدون حذف شدن از ليست امكان پذير باشه

Doyenfery
26-06-2008, 00:23
فقط همون فولدر Profiles رو کپی کنید رو همون شاخه از ویندوز جدید
من 5-6 تا از این profile ها دارم ... که هر کدوم ماله یه ویندوزه .
چطوری با هم یکیشون کنم که اطلاعاتشون از بین نره ؟

Viren
26-06-2008, 06:01
دوستان افراد مخفی رو از کجا بفهمیم مخفی هستند یا Off ؟؟

wordist
26-06-2008, 06:16
دوستان افراد مخفی رو از کجا بفهمیم مخفی هستند یا Off ؟؟
سلام

سايتهايي بودن كه اينكارو ميكردن

ولي معمولا سرورشون بيزي هست

به نظر من بهترين اونا xeeber.com بود كه فعلا سايتش بسته شده و به نظر مياد در حال تغييرات هست

ولي الان ميشه از سايت Invisible.ir استفاده كرد

بازهم ميگم اعتباري به نتايج اوليه اونا هم حتي نيست و ممكنه نياز بشه براي اطمينان يه آي دي را بارها تكرار كرد

Majid393
26-06-2008, 09:13
سلام
ولی وقتی 8 و 9 رو حذف می کنم و 7 رو نصب میکنم به راحتی و بدون هیچ مشکلی login میشم ....

کسی نمیخواد جواب مارو بده ؟؟؟؟

pouria007
26-06-2008, 09:27
سلام

من هم همین مشکلو داشتم یه تعویض win کردم درست شد

amirtoty
26-06-2008, 14:23
من هم همین مشکلو داشتم یه تعویض win کردم درست شد
این و که همه یاد دارن :13:

pouria007
26-06-2008, 14:34
این و که همه یاد دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

چیه بدت میاد بقیه هم مشکل تو رو داشته باشن؟ :دی

amirtoty
26-06-2008, 14:43
چیه بدت میاد بقیه هم مشکل تو رو داشته باشن؟ :دی
منظورت چیه:20: