PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Mansour_Manson
24-12-2007, 17:28
بچه ها به این تاپیک هم نگاه کنید. کمکم کنید :41:

حرکتی ناجوانمردانه و باورنکردنی از سوی یاهو!:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kaveh1589
24-12-2007, 23:10
يكي ميتون در مورد دو نرم افزار زير يه كم برام توضيح بده كه چي هستن و چگونه ميشه باهاشون كار كرد؟ مخصوصاً دوم :

1- N2R Online Checker Plus 1.0

2- Trillian (4.0) Astra

Kurosh
25-12-2007, 09:28
کاربرای نرم افزار یاهو مسنجر نمیتوانند بطور پیش فرض چندین ID مختلف خود را در یک سیستم بطور همزمان باز کنند.
در واقع نرم افزار مسنجر یاهو چنین اجازه ای به کاربران نمیدهد با ترفندی که امروز قصد آموزش آنرا به شما داریم براحتی میتوانید این کار را انجام دهید.
توجه داشته باشید که اغلب نرم افزارهایی که چنین کاری را برای شما انجام میدهند مورد اعتماد نیستند و احتمال مونیتور شدن کاربر و جاسوسی در چنین نرم افزارهایی وجود دارد.
شما ترفندی خواهید آموخت که بدون استفاده از چنین نرم افزارهایی میتوانید چندین ID خود را باز کنید.
نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که این ترفند بر خلاف نرم افزارهای Multi yahoo بر روی همه ی نسخه ها قابل اجراست و با آمدن نسخه جدید مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.
خوب , برای انجام این کار باید کد های زیر را در یک فایل Notepad کپی کنید و فایل را با نام tehroon20 ذخیره کنید.
فرمت فایل هم باید .reg باشد
کدها:

REGEDIT4
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\Test]
"plural"=dword:00000020
پس از اینکه کد را در فایل نوت ذخیره کردید پنجره مربوط به این فایل را ببندید. حال دو بار بر روی آیکون فایلی که ساخته اید کلیک کنید و به ترتیب YES و OK را انتخاب کنید.
موفق باشید

zerosector
25-12-2007, 23:56
سلام
مشكل من با ياهو مسنجر اينه كه وقتي دكمه sign In را مي زنم فوري پنجره ياهو بسته مي شود حالا بايد چكار كنم تا اين مشكل پيش نياد؟:41:

arash66_2m
26-12-2007, 06:09
کاربرای نرم افزار یاهو مسنجر نمیتوانند بطور پیش فرض چندین ID مختلف خود را در یک سیستم بطور همزمان باز کنند.
در واقع نرم افزار مسنجر یاهو چنین اجازه ای به کاربران نمیدهد با ترفندی که امروز قصد آموزش آنرا به شما داریم براحتی میتوانید این کار را انجام دهید.
توجه داشته باشید که اغلب نرم افزارهایی که چنین کاری را برای شما انجام میدهند مورد اعتماد نیستند و احتمال مونیتور شدن کاربر و جاسوسی در چنین نرم افزارهایی وجود دارد.
شما ترفندی خواهید آموخت که بدون استفاده از چنین نرم افزارهایی میتوانید چندین ID خود را باز کنید.
نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که این ترفند بر خلاف نرم افزارهای Multi yahoo بر روی همه ی نسخه ها قابل اجراست و با آمدن نسخه جدید مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.
خوب , برای انجام این کار باید کد های زیر را در یک فایل Notepad کپی کنید و فایل را با نام tehroon20 ذخیره کنید.
فرمت فایل هم باید .reg باشد
کدها:

REGEDIT4
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\Test]
"plural"=dword:00000020
پس از اینکه کد را در فایل نوت ذخیره کردید پنجره مربوط به این فایل را ببندید. حال دو بار بر روی آیکون فایلی که ساخته اید کلیک کنید و به ترتیب YES و OK را انتخاب کنید.
موفق باشید

ممنون جالب بود واسه من که کار کرد.
چطوری می تونم آیدی hotmail خودمون رو تو همین yahoo messenge هم آنلاین نشون بدیم؟
با تشکر.

SH@kira
26-12-2007, 16:43
لاگین نکردن یاهو مسنجر نسخه ویستا روی ویندوز ویستا

--------------------------------------------------------------------------------

سلام بچه ها

دو بار مسنجر یاهو نسخه ویستا رو از سایت یاهو دانلود کردم و نصب .
ولی هر دو بار نشد باهاش با ویندوز ویستای اورجینال لاگین کنم
مشکل از کجاست ؟
هر دفعه که ایدی و پسورد میدم میگه اشتباه وارد کردین
چند تا ایدی با پسورد های مختلف وارد کردم
از بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

kaveh1589
27-12-2007, 21:56
]چقدر اين تاپيك سوت و كوره !
دو تا سؤال كردم چند روزه جوابي نگرفتم

karaya
30-12-2007, 12:25
:32:سلام
بچه ها تو رو خدا یکی یک روش پیدا کردن پسورد یاهو یک نفر دیگه رو به من آموزش بده البته تو ورژن های جدید
فایل هم می تونم بهش بدم مشکلی نداره فقط تو رو خدا یکی کامل بگه - خیلی مهمه - خیلیییییییییی

zerosector
30-12-2007, 18:15
سلام
مشكل من با ياهو مسنجر اينه كه وقتي دكمه sign In را مي زنم فوري پنجره ياهو بسته مي شود حالا بايد چكار كنم تا اين مشكل پيش نياد؟:41:
لطفا يك نفر بياد به اين سوال جواب بده :41::41:

kaveh1589
30-12-2007, 20:53
لطفا يك نفر بياد به اين سوال جواب بده :41::41:

ظاهراً همه رفتند مسافرت . كسي خونه نيست.
:8::8::8::8:

HamedPC
31-12-2007, 01:49
یه برنامه برای دیدن وبکم می خوام همه برنامه ها از کار افتاده :8:

aliali58
31-12-2007, 09:00
سلام
ببخشید اگه سوالم تکراری هست
اگر ایدی کسی را از لیستت حذف کنی(delete) و همینجور از ادرس لیست
در صورت فرستادن پی امی به صورت send to all باز هم پی ام به اون ایدیهای حذف شده می رسه؟

دوست عزيز نه

answer me
31-12-2007, 09:31
سلام من یاهوی 4تا5 رو روی سی دی دارم ولی وقتی می خام وارد چت روم اسیا یا هر جای دیگه بشم وقتی می زنم go to room دیگه هیچی نمیاد از سایت یاهو . یاهو مسنجر 7و 8و 9 رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم اجرا نمیشن lotfan rahnamayi konin?.[/QUOTE]

aliali58
31-12-2007, 09:39
من ميخوام درايو ويندوزم رو فرمت كنم به همين دليل ميخوام آرشيو ياهو مسنجرم رو بعد از فرمت داشته باشم از دوستان كسي اطلاع داره كه آرشيو مسنجر با چه اسم فايلي و در كجا ذخيره ميشه؟

Meisam Khan
31-12-2007, 12:40
توي id بالاي 18 سال سن داري يا نه؟

s_m_mehdi_hashemi
31-12-2007, 15:19
دوستان عزیز من میخوام در اداره از یاهو مسنجر استفاده کنم ولی نمیدونم چه کار کردن که نمیشه این کار رو انجام داد. راهی برای این کار میشناسید؟

Balrog
31-12-2007, 16:01
من ميخوام درايو ويندوزم رو فرمت كنم به همين دليل ميخوام آرشيو ياهو مسنجرم رو بعد از فرمت داشته باشم از دوستان كسي اطلاع داره كه آرشيو مسنجر با چه اسم فايلي و در كجا ذخيره ميشه؟
كل محتويات موجود در اين مسير رو يه جا كپى كن و بعدا برشون گردون سر جاش!:
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles

winter+girl
31-12-2007, 16:17
آقا راهی نیست بفهمم یکی با یه آیدی که منم پسوردش رو دارم با کیا چت کرده>؟؟؟ البته مثلا طرف یه شهر دیگه س یا راه + اینجوری که اگه یه روز برم یه شهر دیگه یا رو یه کامپیوتر دیگه چطوری به آرشیو یاهو مسنجرم دست پیدا کنم؟؟؟؟

پاکر
31-12-2007, 17:57
لاگین نکردن یاهو مسنجر نسخه ویستا روی ویندوز ویستا

--------------------------------------------------------------------------------

سلام بچه ها

دو بار مسنجر یاهو نسخه ویستا رو از سایت یاهو دانلود کردم و نصب .
ولی هر دو بار نشد باهاش با ویندوز ویستای اورجینال لاگین کنم
مشکل از کجاست ؟
هر دفعه که ایدی و پسورد میدم میگه اشتباه وارد کردین
چند تا ایدی با پسورد های مختلف وارد کردم
از بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

من یه بارم به یکی از دوستان که مشکل مشابهی داشتن پیشنهاد زیر رو دادم که قرار شد تست کنن و نتیجه رو بگن اما خبری نشد! به هر حال

اگه پسوردتون دارای قسمت عددی هست اون را با دکمه های Num Locke کیبورد وارد نکنین و از دکمه های بالای حروف استفاده کنین شاید مشکلتون حل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

پاکر
31-12-2007, 18:15
آقا راهی نیست بفهمم یکی با یه آیدی که منم پسوردش رو دارم با کیا چت کرده>؟؟؟ البته مثلا طرف یه شهر دیگه س یا راه + اینجوری که اگه یه روز برم یه شهر دیگه یا رو یه کامپیوتر دیگه چطوری به آرشیو یاهو مسنجرم دست پیدا کنم؟؟؟؟

عزیزم آرشیو یاهو مسنجر توی هر کامپیوتری که توش ازش استفاده شده توی این پوشه ذخیره میشه:

\Yahoo!\Messenger\Profiles\

بنابراین فقط با داشتن فایلای dat که توی این پوشه هستن می تونی به آرشیو دسترسی داشته باشی
از این نرم افزارم می تونی واسه خوندن فایلا استفاده کنی:

Yahoo Message Archive Decoder

پس بدون داشتنه فایلا نمی تونی بفهمی طرف با کی چت کرده در عوض اگه فایلا رو داشته باشی با نرم افزار بالایی حتی تاریخ، ساعت و محتویاته چتم می تونی بفهمی

توجه کنین که آرشیویم که از خود نرم افزار Yahoo Messenger قابل دسترسی هست از همین فایلا استفاده می کنه:11:

answer me
31-12-2007, 20:53
:2:اره بابا خونه ی پسر خالم با همین id کلی چت کردم بعدشم yahoo ی 8 و 9 برام بعد از نصب اجرا نمیشه ارور میده

aliali58
01-01-2008, 01:24
دوستان عزیز من میخوام در اداره از یاهو مسنجر استفاده کنم ولی نمیدونم چه کار کردن که نمیشه این کار رو انجام داد. راهی برای این کار میشناسید؟

دوست عزيز شما با استفاده از ايميلتون بدون نصب مسنجر ميتونيد چت كنيد اگر ايميلتون قديمي هست گوشه سمت راست نوشته سويچ تو ياهو ميل بتا اگر از ياهو ميل بتا استفاده كني خودش مسنجر داره

winter+girl
01-01-2008, 13:24
من که چیزی نفهمیدم اما بازم دستت درد نکنه حالا یعنی میشه دست پیدا کرد یا نه؟؟؟؟

aliali58
01-01-2008, 13:31
من که چیزی نفهمیدم اما بازم دستت درد نکنه حالا یعنی میشه دست پیدا کرد یا نه؟؟؟؟

دوست عزيز
پاسخ سؤالتون رو خيلي ساده بهتون گفتن اون آدرسي كه نوشتن آدرس جايي هست كه متن شما موقع چت ذخيره ميشه (البته اگر قابليت آرشيو كردن رو فعال كرده باشيد در غير اينصورت پيش فرض مسنجر به اين صورت هست كه ذخيره نميكنه. براي فعال كردن آرشيو هم وقتي مسنجرتون رو باز ميكنيد كليد Ctrl+Shift+P رو بزنيد از ستون Category روي گزينه آرشيو كليد كنيد و گزينه yes, save all my masege رو انتخاب كنيد و كليد ok رو بزنيد البته بسته به ورژن مسنجر ممكنه اين گزينه متفاوت از چيزي باشه كه من گفتم) با پسوند dat چون شما پسوند dat رو نميتونين توي نرم افزاري مثل ورد يا وردپد يا نوت پد و... بازكنيد بنابراين نرم افزاري وجود دارد كه فايل dat را باز ميكند كه باز هم اون نرم افزار رو براي شما معرفي كرده.
بنابراين شما بايد به سيستم شخص مورد نظرتون دسترسي داشته باشيد كه اگر قابليت آرشيوش فعال باشه شما فايل رو از مسيري كه گفته شده كپي ميكنيد و مياري با همون نرم افزار بازش ميكني.
اگر هم آرشيو فعال نباشه بايد روي سيستم اون با مسنجر آنلاين بشي و قابليت آرشيو رو فعال كني و بعداً بري و اون فايل رو كپي كني.
پس ديگه ساده‌تر از اين من بلد نيستم توضيح بدم

pckiller
01-01-2008, 16:03
با سلام به همه
آقا من به یه Name Graber با سازگاری روم های جدید یاهو نیاز دارم ( Caption )

ممون:11:

ULF_VB6
01-01-2008, 16:25
سلام
حتما تا حالا دیدید که روبوت هایی رو که توی روم های یاهو مسنجر تبلیغ میکنن و مثلا آدرس یه سایت رو برای تمام افرادی که توی روم هستن pm میکنن.

میخواستم ببینم کسی لینکی برای دانلود یکی از این روبات ها سراغ نداره.
اگه دارید لطفا لینکشو بذارید یا بران pm کنید.:46:
خیلی احتیاج دارم.:19:

winter+girl
01-01-2008, 16:29
دوست عزيز
پاسخ سؤالتون رو خيلي ساده بهتون گفتن اون آدرسي كه نوشتن آدرس جايي هست كه متن شما موقع چت ذخيره ميشه (البته اگر قابليت آرشيو كردن رو فعال كرده باشيد در غير اينصورت پيش فرض مسنجر به اين صورت هست كه ذخيره نميكنه. براي فعال كردن آرشيو هم وقتي مسنجرتون رو باز ميكنيد كليد Ctrl+Shift+P رو بزنيد از ستون Category روي گزينه آرشيو كليد كنيد و گزينه yes, save all my masege رو انتخاب كنيد و كليد ok رو بزنيد البته بسته به ورژن مسنجر ممكنه اين گزينه متفاوت از چيزي باشه كه من گفتم) با پسوند dat چون شما پسوند dat رو نميتونين توي نرم افزاري مثل ورد يا وردپد يا نوت پد و... بازكنيد بنابراين نرم افزاري وجود دارد كه فايل dat را باز ميكند كه باز هم اون نرم افزار رو براي شما معرفي كرده.
بنابراين شما بايد به سيستم شخص مورد نظرتون دسترسي داشته باشيد كه اگر قابليت آرشيوش فعال باشه شما فايل رو از مسيري كه گفته شده كپي ميكنيد و مياري با همون نرم افزار بازش ميكني.
اگر هم آرشيو فعال نباشه بايد روي سيستم اون با مسنجر آنلاين بشي و قابليت آرشيو رو فعال كني و بعداً بري و اون فايل رو كپي كني.
پس ديگه ساده‌تر از اين من بلد نيستم توضيح بدم

يه پيشنهاد هم براي شما: وقتي ميخواهيد راجع به موضوعي كه قبلا بحث شده صحبت كنيد براي ارسال پاسخ روي نقل قول كليد كنيد تا معلوم بشه داريد راجع به چه موضوعي يا خطاب به چه كسي داريد صحبت ميكنيد. با تشكر

لابد بلد نیستم از نقل قول استفاده کنم خوب پس چرا داد میزنی ممنون از راهنماییت اینطوری من یه چیز فهمیدم اما قرار نیست وقتی یکی سوال میپرسه دعواش کنی:41:

aliali58
01-01-2008, 17:13
لابد بلد نیستم از نقل قول استفاده کنم خوب پس چرا داد میزنی ممنون از راهنماییت اینطوری من یه چیز فهمیدم اما قرار نیست وقتی یکی سوال میپرسه دعواش کنی:41:
اگه حرفي زدم كه ناراحتتون كرده معذرت ميخوام همه ما اومديم اينجا كه دانسته‌هامون رو به اشتراك بذاريم پس هيچكس از نظر شخصيت از ديگري برتر نيست كه بخواد داد بزنه.
قسمتي كه پيشنهاد دادم رو من ويرايش ميكنم شما هم همين كار رو انجام بدين كه متن بيهوده توي تاپيك نباشه موفق باشيد و سربلند

پاکر
02-01-2008, 00:08

دوست عزیز می تونی از این آدرس لوگین کنین:

webmessenger.yahoo.com

ULF_VB6
02-01-2008, 08:34
حالا خوبه نوشتم فوری فوتی. اینو نمینوشتم ...
خودم دیروز یه دونه پیدا کردم.یاهو خزنده 3. البته کار نکرد.

اگه کسی سراغ داره. لطف کنه معرفی کنه، خیلی عجله دارم.

jak_1300
02-01-2008, 13:15
اگه باز هم نتونستی به من ایمیل بزن حتما ERFANLCD@GMAIL.COM
یا پی ام بدیه ERFAN_LCD@YAHOO.COM

lahij_web
02-01-2008, 21:02
میشه بگین چطور میشه روم ها رو باز کرد و آنلاین ها رو دید ؟ از اون وقتی که ایران رو از لیست برداشتن و روم ها رو بستن و .... تو چت نرفتم . الان دیدم نمیشه .
راهنمایی میکنین ؟!

ULF_VB6
02-01-2008, 21:22
واقعا دمتون گرم.
ناسلامتي همكار انجمني‌ها.

Kurosh
02-01-2008, 23:24
میشه بگین چطور میشه روم ها رو باز کرد و آنلاین ها رو دید ؟ از اون وقتی که ایران رو از لیست برداشتن و روم ها رو بستن و .... تو چت نرفتم . الان دیدم نمیشه .
راهنمایی میکنین ؟!
عزیز،واسه کل روم های دنیا،نه فقط ایران،یاهو یه سیستم امنیتی و ضد هک گزاشته،شما وقتی وارد یه روم میشین،سمت چپتون یه لینک طولانی دیده می شه،روی اون باید کلیک کیند،توی پیج جدید،یه Verification Code باید وارد کنین و Submit رو بزنین...این جوری روم باز میشه...:11:

usfelme
03-01-2008, 01:52
خزنده ی یاهو مسنجر نسخه ی کامل

برنامه ی خزنده ی یاهو مسنجر که برای تبلیغات بسیار کار آمد هست. این برنامه به طور خودکار وارد روم های یاهو مسنجر شده و به جمع آوری ID های حاضر در روم ها می پردازد و به بانک اطلاعاتی می افزاید.

این برنامه امکان فرستادن یک پیغام مسنجری برای همه ی ID های موجود در بانک اطلاعاتی را به شما می دهد و برای مثال شما می توانید برای ۲۰۰.۰۰۰ نفر پیغام یاهو منسجری بفرستید. در واقع یک Send To All بسیار بسیار گسترده.

البته بانک اطلاعاتی برنامه خالی است و شما خود باید به جمع آوری ID ها اقدام کنید. اما احتمالا در آینده بانک اطلاعاتی اصلی برنامه که حدود ۲۱۰.۰۰۰ ID در آن موجود هست روی سایت قرار می گیرد.

پسورد:

البته یه نسخه خوبش تو این سایت میفروشند ارزونم هست:

aliali58
03-01-2008, 02:23
راهنمایی میکنین ؟!

دوست عزيز ميخواي روم باز كني و همه رو آنلاين ببيني برو توي سايتهاي چت فارسي كم كم بايد بي خيال ياهو بشيم درسته كه خيلي امكانات خوبي داره ولي چت كردن توي سايتهاي فارسي با اينكه به پاي ياهو نميرسه خيلي حالش بيشتره امتحانش ضرر نداره Iranchat.com Chatkon.com persiandown.com اگه غير از اينها اگه بازم سراغ دارين ليست كاملتري بدين تا ياهو ديگه از اين هوسها نكنه كه ايران رو از ليست حذف كنه

ULF_VB6
03-01-2008, 07:59
دستت درد نكنه.
خيلي ممنون.

دانلود ميكنم ببينم كار ميكنه يا نه.

ULF_VB6
03-01-2008, 10:13
من همیونو قبلا دانلود کرده بودم.
به محض این که یوزر و پسورد رو وارد میکنم. لوگین میکنه ولی پنجره بعدی که باز میشه. برنامه بسته میشه.
اون یکی مدلش (نسخه انگلیسیش) رو هم دانلود کردم. ولی اون یکی شروع میکنه با هر id دو بار لوگین میکنه بعدش هیچ کاری نمیکنه.
نمیدونم مشکلش چیه.
اگه شما باهاش کار کردیدبگید تا من روی یه pc دیگه تست کنم.

pillx
03-01-2008, 10:40
لینک خرابه !!!!

لطفا اصلاح کنید

pillx
03-01-2008, 11:38
من همیونو قبلا دانلود کرده بودم.
به محض این که یوزر و پسورد رو وارد میکنم. لوگین میکنه ولی پنجره بعدی که باز میشه. برنامه بسته میشه.
اون یکی مدلش (نسخه انگلیسیش) رو هم دانلود کردم. ولی اون یکی شروع میکنه با هر id دو بار لوگین میکنه بعدش هیچ کاری نمیکنه.
نمیدونم مشکلش چیه.
اگه شما باهاش کار کردیدبگید تا من روی یه pc دیگه تست کنم.

منم همین مشکل رو دارم

یکی لطفا جواب بده:13:

usfelme
03-01-2008, 14:19
عزیزان این یکی دیگه باید جواب بده :

kiarash3500
03-01-2008, 14:33
ممنون
اما كاش طرز كارش رو هم توضيح ميدادي...

farshad_4017
03-01-2008, 14:46
اين نسخه 4 رو كسي نداره

ULF_VB6
03-01-2008, 15:09
عزیزان این یکی دیگه باید جواب بده :

من دقیقا از همین لینک دانلود کرده بودم. دو نسخه برنامه داخل یه فایل قرار داده شده. هم نسخه فارسی و هم نسخه انگلیسیش. فارسیه که تا لوگین میکنه بسته میشه.
نسخه انگلیسی هم id ها رو که وارد میکنی. اون پایین برا هر id دو بار مینویسه connecting .
بعد روی شماره 10 گیر میکنه.

مثل اینکه کسی نتونسته با این برنامه ها کار کنه.
آخر سر هم یا باید بریم بخریم یا اینکه خودمون یه دونه بنویسیم.

usfelme
03-01-2008, 15:56
دیگه ورژن جدیداش پولیه .دارم میگردم ولی فکر نکنم باشه.

ULF_VB6
03-01-2008, 16:32
یعنی هیچ نرم افزار دیگه ای نیست.
یعنی خارجی ها تا حالا به فکر نوشتن همچین برنامه ای نیفتادن.

ULF_VB6
05-01-2008, 10:51
منتظریم ...

winxp
05-01-2008, 18:16
سلامم عزیزان

چه طوری میشه بدون هیچ نرم افزار یا ترفندهای خود یاهو فهمید که دوستمون همروز چند بار انلاین شده

مثلا من تو لیستم یه id هست با اسم ali

این همیشه چراغ خاموش میاد , منم میخوام مچشو بگیرم

مثلا امروز id اونو به یه سایت یا یه robot بدم که فردا اودم وصل شدم بگه ali دیروز فلان ساعت و فلان ساعت وصل شده

خیلی برام ضروریه

ممنون و موفق باشین

jak_1300
05-01-2008, 18:51
تمام برنامه هایی که برای چت کردن با چندین آی دی است به نوعی مشکلی را ایجاد می کنند یا کمبود هایی دارند و بهترین راه حل برای چت کردن با چند آیدی این است که تغییراتی را در رجیستری ویندوز بدهیم.

البته فایل آماده است و برای شما دوستان گرامی محیا کردیم فقط کافیه که دانلودش کنید و اجرا کنید و به پیغام داده شده جواب Yes بدهید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود:

پسورد فایل :

amin_rogh
05-01-2008, 19:50
تمام برنامه هایی که برای چت کردن با چندین آی دی است به نوعی مشکلی را ایجاد می کنند یا کمبود هایی دارند و بهترین راه حل برای چت کردن با چند آیدی این است که تغییراتی را در رجیستری ویندوز بدهیم.

البته فایل آماده است و برای شما دوستان گرامی محیا کردیم فقط کافیه که دانلودش کنید و اجرا کنید و به پیغام داده شده جواب Yes بدهید.

لینک دانلود:

پسورد فایل :
سلام
از ورژن8.0.0.1استفاده میکنم.جواب نداد
ممنون

Kurosh
05-01-2008, 22:11
سلامم عزیزان

چه طوری میشه بدون هیچ نرم افزار یا ترفندهای خود یاهو فهمید که دوستمون همروز چند بار انلاین شده

مثلا من تو لیستم یه id هست با اسم ali

این همیشه چراغ خاموش میاد , منم میخوام مچشو بگیرم

مثلا امروز id اونو به یه سایت یا یه robot بدم که فردا اودم وصل شدم بگه ali دیروز فلان ساعت و فلان ساعت وصل شده

خیلی برام ضروریه

ممنون و موفق باشین
winxp عزیز،واسه ورژن های قبلی یاهو کلی نرم افزار و ... اومد که این کارو می کرد،ولی یاهو همشون رو با بیرون دادن نسخه های جدید غیر فعال کرد...

اما...!

بچه های گل گروه معظم و بزرگ آشیانه:40::40::40:، اومدن با راه انداختن به سیستم جدید یاهو رو به خاک سیاه نشوندن...تا جایی که خود مدیر یاهو به قدرت این گروه اعتراف کرد و گفت که کاری در برابر اینا نمی تونیم بکنیم (چند بار دیگه هم ضد شرکت های بزرگ دست گل تقدیم کرده بودن!) ...

این کار راه انداختن سایتی بود به نام xeeber ...در شرایطی که همه از رکب زدن به یاهو ناامدی شده بودن،این عزیزان با راه انداختن این سیستم،همه رو نجات دادن!:31:

هر روز یه کار بزرگ می بینیم از این هم میهنای گلمون تو آشیانه...:11:

XEEBER.COM

Mohsen6558
05-01-2008, 23:29
جواب می ده کی می گه نمی ده اما وارد روم نمی شه دیگه یاهو با Image Verifing که کرده وارد نمی شه من ورژن کاملش رو پیدا کردم اینو اما کار نمی کنه

winxp
06-01-2008, 01:39
سلام بر کروش بزرگ

عزیزم اینو میدونستم , این برا یه لحظه کار میکنه

من یه سایتی میخوام که id طرف رو بهش بدم و برم فردا بیام بهم بگه از دیروز چند بار online شده

خیلی ضروریه ها

یادمه قبلا یه سایتی بود که توش ثبت نام میکردی ولی اونم یه مشکلی داشت

اگه سایت بهتر سراغ دارین لطف کنین راهنمایی کنین

ممنون و موفق باشین

ULF_VB6
06-01-2008, 10:09
خب نمونه خارجي چي؟
نيست؟

rvin@
06-01-2008, 13:28
اگه مشکل فقط image verifing یاهو باشه که با تغییر ip میشه از اون رد شد.

ULF_VB6
06-01-2008, 14:31
اگه مشکل فقط image verifing یاهو باشه که با تغییر ip میشه از اون رد شد.

ميشه يه مقدار بيشتر توضيح بدي.
چه ربطي داره image verifing به تغيير ip ؟!!!

پاکر
06-01-2008, 16:06
سلام
از ورژن8.0.0.1استفاده میکنم.جواب نداد
ممنون
دوست عزیز از این Registry Entry استفاده کنید بعدش می تونین چند تا Yahoo Messenger باز کنین و...
فک کنم برای همه ی ورژن ها قابل استفاده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

تذکر: فایل reg را اجرا و سپس yes را انتخاب کنید

amin_rogh
06-01-2008, 21:29
دوست عزیز از این Registry Entry استفاده کنید بعدش می تونین چند تا Yahoo Messenger باز کنین و...
فک کنم برای همه ی ورژن ها قابل استفاده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

تذکر: فایل reg را اجرا و سپس yes را انتخاب کنید

درود و دوصد درود برتو ای جوان
زنده باشی

answer me
06-01-2008, 22:46
:2:اره بابا خونه ی پسر خالم با همین id کلی چت کردم بعدشم yahoo ی 8 و 9 برام بعد از نصب اجرا نمیشه ارور میده
اقا جان ما یکی کمک کنه

sosol33
07-01-2008, 08:04
سلام
من پسورد ای دیم رو عوض کردم
بعد از چند روز فراموشش کردم
بعد از اون هم با یه ای دی دیگه لوگین شدم
تو ایمیل اون ای دیم ایمیلهای مهمی داشتم
برای همین باید پسوردش رو دوباره پیدا کنم
اگه میشه کمکم کنید

توجه:
1. مشخصاتی که در هنگام ساختن ای دی وارد کردم رو نیز فراموش کردم
پس نمی تونم از فورگت پسورد استفاده کنم
2. با اون ای دی و پسورد لوگین کردم
پس پسورد در ویندوز ذخیره شده
3. الان با یه ای دی دیگه اومدن
پس خوندن پسورد ستاره ای فایده ای نداره
4. وارد میل باکس هم شدم

چند راه برای پیدا کردن پسورد وجود داره
1. استفاده از تروجانی که تمام پسوردهای موجود در سیستم رو نمایش بده
2. استفاده از برنامه ای که تمام پسوردهای وارد شده رو نمایش بده
3. استفاده از برنامه ای که پسورد تمام ای دی های لوگین شده در سیستم رو نمایش بده
4. استفاده از برنامه ای که دیتا بیس یاهو مسنجر رو نمایش بده
و و و ...................

يكي از دوستان گفته بود به وسيله ي برنامه ي Cain ميشه اين كارو انجام داد
اگه كسي بلده اين كارو انجام بده ممنون ميشم راهنماييم كنه

خواهش میکنم هر راهی به ذهنتون میرسه رو مطرح کنید
اگر هم لینک دانلود یا اسم برنامه ای رو صراق دارید واسم بنویسید
ممنون میشم
با تشکر

rvin@
07-01-2008, 18:07
امون از این اینترنت بیخود می فرستی میگه not reasponding بعدا میای میبینی که دوتا دو تا فرستاده.
در جواب شما باید بگم که اینو من از خودم در آوردم گفتم شاید جواب بده .چون mohsen6558 گفت مشکل به خاطر image veryfing هست گفتم این راهو امتحان کنی ببینی شاید جواب داد. آخه من یه بار آیپی مو به آمریکا تغییر دادم هر جا می رفتم چه یاهو چه مگا آپلود و ... هیچکدوم باهام کاری نداشتن. میتونی امتحان کنی. آیپی تو به آمریکا تغییر بده ، دیگه مثلا سایت مگا آپلود نمیگه که تمام مسیر ها به کشور شما مشغوله . دیگه تولبارش رو هم لازم نداری.میتونی اینو در راب
در ضمن اگ برنامه Hide.The.IP.v2.0.1-DVT رو داری من پچش رو دارم. بقیه ورژن هاشو ندارم.
خواستی بگو آپش کنم.

ULF_VB6
07-01-2008, 19:41
نه تغيير ip به image verifing ياهو ربطي نداره. اين سايت‌هايي هم كه ميگي به خاطره اينه كه ايران رو ----- كردن.

كار هم ميكنه؟
اگه كار ميكنه آپ كن.

khosro-parviz
07-01-2008, 21:32
درود و سلام.
من یک آی دی دارم که تا دیروز سالم بود و 42 نف در اددلیست هایم بودند. امروز که خواستم آن شوم هر کای می کنم آی دی آن نمی شود. می شه کمک کنید؟

eng2006
08-01-2008, 13:23
من یک برنامه می خوام واسه دیدن " وب کم " بدون اجازه!
کسی میتونه یه چیزی که الان لینک دان و خود برنامه سالم باشه واسم بزاه ؟؟
خیلی ممنون میشم ازتون بچه ها!!!!!!

ضروریه

khook
08-01-2008, 17:43
اقا جان ما یکی کمک کنه

بايد بري اون لينك تو صفحه رو بزني.بعدش اون كد رو وارد كني و اينتر.وسلام

eng2006
09-01-2008, 13:54
کسی برنامه واسه دیدن وب کم نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟

Sec Expert
09-01-2008, 21:36
سلام
من پسورد ای دیم رو عوض کردم
بعد از چند روز فراموشش کردم
بعد از اون هم با یه ای دی دیگه لوگین شدم
تو ایمیل اون ای دیم ایمیلهای مهمی داشتم
برای همین باید پسوردش رو دوباره پیدا کنم
اگه میشه کمکم کنید

توجه:
1. مشخصاتی که در هنگام ساختن ای دی وارد کردم رو نیز فراموش کردم
پس نمی تونم از فورگت پسورد استفاده کنم
2. با اون ای دی و پسورد لوگین کردم
پس پسورد در ویندوز ذخیره شده
3. الان با یه ای دی دیگه اومدن
پس خوندن پسورد ستاره ای فایده ای نداره
4. وارد میل باکس هم شدم

چند راه برای پیدا کردن پسورد وجود داره
1. استفاده از تروجانی که تمام پسوردهای موجود در سیستم رو نمایش بده
2. استفاده از برنامه ای که تمام پسوردهای وارد شده رو نمایش بده
3. استفاده از برنامه ای که پسورد تمام ای دی های لوگین شده در سیستم رو نمایش بده
4. استفاده از برنامه ای که دیتا بیس یاهو مسنجر رو نمایش بده
و و و ...................

يكي از دوستان گفته بود به وسيله ي برنامه ي Cain ميشه اين كارو انجام داد
اگه كسي بلده اين كارو انجام بده ممنون ميشم راهنماييم كنه

خواهش میکنم هر راهی به ذهنتون میرسه رو مطرح کنید
اگر هم لینک دانلود یا اسم برنامه ای رو صراق دارید واسم بنویسید
ممنون میشم
با تشکر

از دیتابیس یاهو میشه بگید کجا دیدید؟

samirroshdi
10-01-2008, 13:08
من هم همین تور شدم ولی همین حالا

aliali58
10-01-2008, 14:18
من هم همین تور شدم ولی همین حالا

دوست عزيز نقل قول بكن كه بدونيم چطور شدي؟

eng2006
10-01-2008, 14:31
من یک برنامه می خوام واسه دیدن " وب کم " بدون اجازه!
کسی میتونه یه چیزی که الان لینک دان و خود برنامه سالم باشه واسم بزاه ؟؟
خیلی ممنون میشم ازتون بچه ها!!!!!!

ضروریه

کسی نیست کمک کنه واجبه لطفا

SH@kira
10-01-2008, 14:58
اگه پسوردتون دارای قسمت عددی هست اون را با دکمه های Num Locke کیبورد وارد نکنین و از دکمه های بالای حروف استفاده کنین شاید مشکلتون حل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

بازم نشد :41:
الان دارم یه ایدی جدید درست میکنم بدون هیچ عددی در پسورد و خود آیدی
ببینم نتیجه میده
شما هم اگر تونستی مشکل حل کنی خوشحال میشم به منم بگی

aliali58
10-01-2008, 15:14
کسی نیست کمک کنه واجبه لطفا

دوست عزيز منم دنبالش بودم يه جايي هم بهم لينك دادن رفتم دانلود كنم ولي موقع دانلود آنتي ويروسم به روز بود پيام داد كه تروجان داره به خاطر همين دانلودش نكردم توصيه من به شما اينه كه آگه آنتي ويروس مطمئن ندارين اينجور برنامه‌ها رو اگه بهتون معرفي هم كردن دانلود نكنين

akbarpasand
11-01-2008, 03:04
اینم یک برنامه فوقولاده برای کیشیدن وسی در رومم ه:cool: ا

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
S.P.S.A کار نمی کنه مگر یک نسخه اش
اینکه لینک دانلود را گذاشته ای اصلا باز نمی شه برادر:37:

alizshah
13-01-2008, 02:51
میگم بزار از اول شروع کنم
من تا حالا چت نکردم
ولی الان میخوام بکنم
ولی نمیدونم چطوری
میرم یاهو لاگین میشم
بعد باید چیکارکنم با یه نفر چت کنم
از کجا ؟

Kurosh
13-01-2008, 03:07
من تا حالا چت نکردم
ولی الان میخوام بکنم
ولی نمیدونم چطوری
میرم یاهو لاگین میشم
از کجا ؟
سخت نیست زیاد...
بسته به ورژن یاهوت،گزینه ی چت رو پیدا می کنی،تو ورژن های جدید تر: Messenger>Yahoo Chat>Join A Room
توی پنجره ی باز شده،اگه می خوای وارد روم های ایران شی:46:،به اضافه ی کنار Regional رو می زنی،روی Asia کلیک می کنی،و صبر می کنی تا Asia Global Chat سمت راست ظاهر بشه...روی + کلیک می کنی...یکی از روم ها رو که عدد داخل پرانتز اون 50 یا نزدیک 50 نیست،انختاب می کنی (این عدد داخل پرانتز تعداد افراد حاضر در اون رومه،اگه 50 باشه رات نمیده و میگه پره) ...

تو چند وفت اخیر یاهو به خاطر مسائل امنیتی :21: دسترسی سریع به افراد روم ها رو غیر فعال کرده...به این صورت که وقتی روم رو باز می کنی،در کادر سمت چپ یه لینک خیلی طولانی می بینی،روی اون کلیک می کنی و در پنجره ی باز شده،کد امنیتی داده شده رو وارد می کنی و Submit رو می زنی...حالا افراد داخل روم نشون داده میشن،با هر کدوم که خواستی صحبت کنی :27:روش دابل کلیک می کنی و پیغام میدی!!! اگه طرف خواست :21: (که اغلب نمی خواد!!!!) جوابتو میده...اگه نه،میری سراغ یکی دیگه...کلا" جدیدا" محل ... هم به بقیه نمی زارن...

ولی خب اگه خواستی بری تو رومای خارج،یادت باشه که،می پرسن Where R U اگه بگی iran در اغلب موارد متاسفانه و بدبختانه :19:،میگن Terrorist و دیگه جوابتو نمیدن....

alizshah
13-01-2008, 03:27
سخت نیست زیاد...
بسته به ورژن یاهوت،گزینه ی چت رو پیدا می کنی،تو ورژن های جدید تر: Messenger>Yahoo Chat>Join A Room
توی پنجره ی باز شده،اگه می خوای وارد روم های ایران شی:46:،به اضافه ی کنار Regional رو می زنی،روی Asia کلیک می کنی،و صبر می کنی تا Asia Global Chat سمت راست ظاهر بشه...روی + کلیک می کنی...یکی از روم ها رو که عدد داخل پرانتز اون 50 یا نزدیک 50 نیست،انختاب می کنی (این عدد داخل پرانتز تعداد افراد حاضر در اون رومه،اگه 50 باشه رات نمیده و میگه پره) ...

تو چند وفت اخیر یاهو به خاطر مسائل امنیتی :21: دسترسی سریع به افراد روم ها رو غیر فعال کرده...به این صورت که وقتی روم رو باز می کنی،در کادر سمت چپ یه لینک خیلی طولانی می بینی،روی اون کلیک می کنی و در پنجره ی باز شده،کد امنیتی داده شده رو وارد می کنی و Submit رو می زنی...حالا افراد داخل روم نشون داده میشن،با هر کدوم که خواستی صحبت کنی :27:روش دابل کلیک می کنی و پیغام میدی!!! اگه طرف خواست :21: (که اغلب نمی خواد!!!!) جوابتو میده...اگه نه،میری سراغ یکی دیگه...کلا" جدیدا" محل ... هم به بقیه نمی زارن...

ولی خب اگه خواستی بری تو رومای خارج،یادت باشه که،می پرسن Where R U اگه بگی iran در اغلب موارد متاسفانه و بدبختانه :19:،میگن Terrorist و دیگه جوابتو نمیدن....
دست شما درد نکنه

فقط یک مشکل دارم که این ارور میاد :
This request was refused.

ok

باید چیکار کنم :10: ؟

Kurosh
13-01-2008, 03:29
دست شما درد نکنه

فقط یک مشکل دارم که این ارور میاد :
This request was refused.

ok

باید چیکار کنم :10: ؟
تو کدوم مرحله؟

alizshah
13-01-2008, 03:33
تو کدوم مرحله؟

همون جا انتخاب میکنم
و میزنم
go to room
این ارور میاد
یک ماه پیش هم همین ارور اومد:41:

Kurosh
13-01-2008, 03:38
همون جا انتخاب میکنم
و میزنم
go to room
این ارور میاد
یک ماه پیش هم همین ارور اومد:41:
ممکنه اشکال از مسنجرت باشه...یه بار Uninstall ش کن،بعد یه نسخه ی دیگه اش (ترجیحا" بالاتر) رو گیر بیار نصب کن...ببین حل میشه؟

alizshah
13-01-2008, 03:41
:41:
ممکنه اشکال از مسنجرت باشه...یه بار Uninstall ش کن،بعد یه نسخه ی دیگه اش (ترجیحا" بالاتر) رو گیر بیار نصب کن...ببین حل میشه؟

من 8 هم نصب کردم
حتی ویندور هم عوض کردم :41:
نشد

اه ه ه ه
یک چیزی الان یادم اومد
من هر کاری کردم نشده
حتی نسخه های مختلف
باید مشکل از اکانت باشه
اگه حل شد به شما میگم:31:

alizshah
13-01-2008, 03:48

اقا حل شد
و باعثش شما بودید
graphmax
13-01-2008, 11:42
مدتی هستش بعد از این که آی دی و پسوردم رو میزنم یاهو مسنجر کاملا بسته میشه.
یک بار پاکش کردم و دوباره نصب اما باز هم درست نشد.
ممنون میشم کمکم کنید.

amin_mad67
13-01-2008, 13:48
سلام پس چه جوری دانلود كنم :-؟؟

MeMri
13-01-2008, 18:15
سلام به همه ی دوستان!(شرمنده شاید پست تکراری باشه،ولی مجبور شدم)

من یه بوتر قوی واسه یاهو 8 می خواستم!اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید!

aliali58
13-01-2008, 23:58
من تا حالا چت نکردم
ولی الان میخوام بکنم
ولی نمیدونم چطوری
میرم یاهو لاگین میشم
از کجا ؟

دوست عزيز چرا ميري ياهو؟؟ سايت‌هاي چت ايراني كه الان زياد شده خيلي هم باحال هستن مثل iranchat.com يا chatkon.com برو توي اين چت رومها ديگه هم نيازي نيست چيزي بلد باشي

maxoud
14-01-2008, 12:07
yahoo friend رو مسنجر 9 کار نمیکنه؟

برنامه جدیدی مثل یاهو فریند نیمده که رو مسنجر 9 هم کار کنه؟

kar1591
14-01-2008, 12:12
سلام به همگی
من یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
من میخوام از این شکلک های مخفی yahoo تو سایت های دیگه هم استفاده کنم
حتی کوییک اسماییل رو هم دانلود کردو ولی وقتی برا http استفاده میکنم و کدشونو میزارم شکلی واسم نشون نمی ده!

bijan.sh.ka
15-01-2008, 21:20
سلام
بچه ها كسي مي دونه چه طوري پسورد ياهو رو پيدا كنيم مال ديگران رو

mahdi17729
16-01-2008, 13:59
لعنت بر این yahoo
کسی میتونه کمک کنه
من تمام ایمیل های از سال 1998 تا 2003 پاک شده ؟
چی کار کنم که اینا رو دوباره برگردونم

wordist
16-01-2008, 15:02
لعنت بر این yahoo
کسی میتونه کمک کنه
من تمام ایمیل های از سال 1998 تا 2003 پاک شده ؟
چی کار کنم که اینا رو دوباره برگردونم
مگه همچين چيزي ممكنه كه خودبخود ايميل پاك بشه

به حق چيزاي نديده و نشنيده

يه بار ديگه لاگين شو ببين نشون ميده يا نه

saye
16-01-2008, 17:58
این مسنجر من چند روزیه که on نمیشه ؟
چرا ؟
کسی میدونه ایا ؟

dear_2007
16-01-2008, 18:07
بوتری هست که روی یاهو مسنجر 9 کار کنه

mahdi17729
16-01-2008, 20:14
مگه همچين چيزي ممكنه كه خودبخود ايميل پاك بشه

به حق چيزاي نديده و نشنيده

يه بار ديگه لاگين شو ببين نشون ميده يا نه

فعلا برای ما که شده؟
کسی میدونه چطوری میشه برگردوند

bijan.sh.ka
16-01-2008, 23:24
سلام
دوست عزيز ايميل هاي كه پاك مي شن مي افتن تو سطل آشغال برو تو سطل آشغال آيديتون رو باز كن ببينم كه اونجا نيافتاده اند و پاك شدن ايميل ها خود به خود امكان ندارد شايد يكي پسوردتون رو پيدا كرده و ايميل هاتون رو پاك مي كنه در كل برو اول سطل آشغال رو بگرد احتمالا از اونجا خارج نشده اند اگه خارج شده بود ند كه ديگه نمي شه كاري كرد و بعدش پسوردتون رو هم عوض كنيد چون فكر كنم كسي وارد ايديتون شده كه ايميلاتون پاك شدند
موفق باشيد

bijan.sh.ka
16-01-2008, 23:29
سلام
كسي نمي دونه كه پسورد ياهو رو چه طوري پيدا كنيم ، بابا واسه يه كاري مي خوام واجب است نمي خوام كه ازش سو استفاده كنم ، وبعضي ها مي گن نمي شه اما من چند شب پيش يكي از دوستام آيديش رو هك كرده بودند و پسوردش رو تغيير دادند اگه كسي مي دونه كه چه طوري پسورد ياهو را با داشتن آدرس اينترنتي طرف مقابل پيدا كنه
بهم كمك كنه ممنون مي شم

Mohandes_mansour
20-01-2008, 17:50
salam bacheha

khoubid ????

man ye soal dashtam ine ke chetor mishe to C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\logs

bebinid age tavajoh karde bashid to folder " LOGS " ye seri file hayi bar formate TXT hastan hala age kasi ina ro baz kone va bebine ke kheyli ham ziade badesh to ye jash neveshte ID& Password &-chal vaella akhar...!
chon man midounam Password ha to in ENCODE mishan vali man nemidounam ke chetor va ba che barnameyi IN HOROFE 1 khati ro DECODE konam !!!!

LOTFAN KOMAKAM KONID

THANK YOU VERY MUCH

kaveh1589
20-01-2008, 18:38
سلام
دوتا نرم افزار میخوام
1- اد کردن دوستان بدون اینکه خودشون موافقت کنند
2- گرفتن وب کم بدون اجازه

dear_2007
21-01-2008, 19:48
بوتری هست که روی یاهو مسنجر 9 کار کنه
نبود؟؟؟؟؟؟

kaveh1589
21-01-2008, 22:14
فکر کنم اگه تعطیلش کنید برید خیلی بهتره
60 تا سوال کردم دریغ از یک جواب

Mohandes_mansour
21-01-2008, 23:34
salam bacheha

khoubid ????

man ye soal dashtam ine ke chetor mishe to C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\logs

bebinid age tavajoh karde bashid to folder " LOGS " ye seri file hayi bar formate TXT hastan hala age kasi ina ro baz kone va bebine ke kheyli ham ziade badesh to ye jash neveshte ID& Password &-chal vaella akhar...!
chon man midounam Password ha to in ENCODE mishan vali man nemidounam ke chetor va ba che barnameyi IN HOROFE 1 khati ro DECODE konam !!!!

LOTFAN KOMAKAM KONID

THANK YOU VERY MUCH

spz
23-01-2008, 11:29
یه کمک خیلی فوری میخام !!

هر چی توی status ام می نیویسم نمایش نمیده ! چی کار کنم ؟

version 8

wordist
23-01-2008, 11:52
یه کمک خیلی فوری میخام !!

هر چی توی status ام می نیویسم نمایش نمیده ! چی کار کنم ؟

version 8
سلام

بد نيست اونو حذف و يه بار ديگه نصبش كني

spz
23-01-2008, 11:56
این کارم کردم ولی فرقی نکرد !

aliali58
23-01-2008, 13:36
مسنجر من نه عكس طرف مقابلم رو به من نشون ميده و نه طرف مقابل من ميتونه عكس من رو ببينه علت چيه؟ چراغ هر دو طرف هم روشن هست ويندوز هم تازه نصب كردم بنابراين مسنجر رو هم تازه نصب كردم. اين مشكل تقريبا يك ماهي هست كه برام پيش اومده ولي ويندوز قبلي رو فرمت كردم و ديروز ويندوز نصب كردم. آنتي ويروسمم اينترنت سكيوريتي كسپر اسكي هست در ضمن غير فعالش هم كردم ولي بازم جواب نداد. حالا بگين مشكل چيه؟

BEHZADKHAFAN
23-01-2008, 20:52
سلام لطفا کمک کنید که چه جوری می تونم با داشتن Id یه نفر پسورد ایمیلش رو بدست بیارم با Yahoo Messenger 9.0
و لطفا کمک کنید که چجوری می تونم تو چت با یه نفر شماره تلفنش رو بدست بیارم
با تشکر

BEHZADKHAFAN
23-01-2008, 20:54
سلام لطفا کمک کنید که چه جوری می تونم با داشتن Id یه نفر پسورد ایمیلش رو بدست بیارم با Yahoo Messenger 9.0
و لطفا کمک کنید که چجوری می تونم تو چت با یه نفر شماره تلفنش رو بدست بیارم
با تشکر

milad19833
24-01-2008, 03:53
سلام دوستان
اولا که اینجا کسی نیست جواب سوال ها رو بده دوما اون کسی که این تاپیک رو زده الان بازنشسته شده ودیگه جواب سوال هیشکی رو نمیده
منم یه سوال داشتم که با دیدن سوال های بی جواب بچه ها منصرف شدم

mohsen_djd2
24-01-2008, 14:13
سلام یه سوال داشتم
میشه کسی رو add کرد ولی خودش متوجه نشه ؟؟
ممنون

saye
26-01-2008, 19:33
امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه
من رمز ایمیلم رو گم کردم
ولی تو مسنجرم به صورت سیو شده موجوده
از چه راهی میتونم اون رمزی که تو مسنجرم به صورت ستاره نشون میده رو پیدا کنم ؟
شنیدم که گویا برای این کار یه نرم افزار وجود داره
درسته ؟

Kurosh
26-01-2008, 20:42
امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه
من رمز ایمیلم رو گم کردم
ولی تو مسنجرم به صورت سیو شده موجوده
از چه راهی میتونم اون رمزی که تو مسنجرم به صورت ستاره نشون میده رو پیدا کنم ؟
شنیدم که گویا برای این کار یه نرم افزار وجود داره
درسته ؟
من خودم قبلا" از انی نرم افزار ها استفاده کردم،جواب دادن...رو سیستم خودم پیداش نکردم...سرچیدم،اینو پیدا کردم،ببین می تونی باهاش کار کنی؟

پسورد هم همون آدرس توی عکسه...

saye
26-01-2008, 22:33
مرسی
ممنون
فکر نمیکردم کسی جواب بده
نمیدونم
شاید بتونم
شاید نتونم

mohsen_djd2
27-01-2008, 17:39
میشه کسی رو add کرد ولی خودش متوجه نشه ؟؟
ممنون

milad19833
27-01-2008, 17:48
سلام به همه
من یه مشکل دارم اونم اینه که پسورد من دو تا فاصله داره . و تو وب پیج نمیتونم این فاصله ها رو بدم . یعنی یاهوو دیگه تو پسوورد ها فاصله نمیزاره .ولی تو مسنجر میتونم آی دی خودم رو باز کنم . حالا چطور می تونم پس خودم رو عوض کنم . برنامه ای هست که واسه عوض کردن پسوورد باشه و الان هم کار کنه .
اگه هست لطفا لینک دانلودش رو بزارید.

mrmmnb
28-01-2008, 23:32
ورژن 9 به صورت فیتال اومد؟ من یه دونه دانلود کردم ورژن اون Yahoo! Messenger v9.0.0.922 هست میخواستم ببینم فینال هست یا نه؟اگه فینال هست نصب کنم چون یه بار 9 بتا نصب کردم اصلا به درد نمیخورد

hamidbn
30-01-2008, 12:44
ورژن 9 به صورت فیتال اومد؟ من یه دونه دانلود کردم ورژن اون Yahoo! Messenger v9.0.0.922 هست میخواستم ببینم فینال هست یا نه؟اگه فینال هست نصب کنم چون یه بار 9 بتا نصب کردم اصلا به درد نمیخورد
اگه بود لینک دانلودشو بذار

mrmmnb
30-01-2008, 22:41
نه بتا بود ولی تا حالا باهاش مشکل نداشتم
در مورد لینک هم باید بگم من از طریق دانلود افلاین برام اومده و من لینکی ندارم ولی اگه همین اسم رو با شماره ورزنش توی گوگل سرچ کنی به نتیجه برسی

mahdi nba
31-01-2008, 01:16
سلام.
من میخواستم اسم آیدیه یاهومو عوض کنم...میشه کمکم کنید؟؟؟؟

reza boy
31-01-2008, 03:51
يه بوتر با كار كرد راحت براي موبتدي ها مي خواستم

Balrog
31-01-2008, 15:10
من میخواستم اسم آیدیه یاهومو عوض کنم...میشه کمکم کنید؟؟؟؟
خود ID رو مى‌خواى عوض كنى؟ امكانش نيست عزيز.

mohammad_dj_kazin
31-01-2008, 16:42
سلام.من ميخواستم بدونم پوشه ي spam در ايميل كجاست.تو بعضي سايت ها كه عضو ميشم ميگن كه لينك فعال سازي به ايميلشما ارسال شد اگه نبود توي spam هستش ولي من هرجي ميگردم غير از inbox-bulk-sent-trash چيزي پيدا نميكنم.:41:

mahdi nba
01-02-2008, 19:58
خود ID رو مى‌خواى عوض كنى؟ امكانش نيست عزيز.

نه خود آیدی رو نمیخوام عوض کنم.میخوام اسم آیدی رو عوض کنم.منظورم اون اسمی هست که وقتی با یکی چت میکنی کنار چیزایی که مینویسی میاد.و با آیدی فرق داره.

اگه یگی ممنونت میشم.

amiroo88
01-02-2008, 20:40
سلام.من ميخواستم بدونم پوشه ي spam در ايميل كجاست.تو بعضي سايت ها كه عضو ميشم ميگن كه لينك فعال سازي به ايميلشما ارسال شد اگه نبود توي spam هستش ولي من هرجي ميگردم غير از inbox-bulk-sent-trash چيزي پيدا نميكنم.:41:

تو یاهو مینویسه Bulk

اینجاس:

mohammad_dj_kazin
02-02-2008, 00:32
amiroo88 جان ممنون عزيزم

rvin@
03-02-2008, 13:09
یه مدت نبودم شرمنده.
اینم پچ واسه شما:

ULF_VB6
03-02-2008, 17:17
ممنون
تست ميكنم. ببينم بدرد مي‌خوره يا نه.

eng2006
04-02-2008, 21:53
من چطوری میتونم از حمله هکر ها در یاهو در امان بمونم
مثلا از بوت شدن واینکه میتونن شماره تلفن رو در بیارن منظورمه!!!!!!!!!
آیا فایر وال ویندوز خوبه یا باید چیز خاصی نصب کنم؟؟؟

eng2006
04-02-2008, 21:57
کسی برنامه هک + بوتر یاهو مسنجر داره که درست کار کنه؟؟؟؟؟

adameh_bahal
04-02-2008, 23:17
من چجوری ميتونم تو 360 نظر سنجی بزارم؟
اگه بر حسب Ip هم باشه که خيلی عالی ميشه

Actros
05-02-2008, 00:07
آقا رو سیستم من از ظهر تا حالا هیچ id انلاین نمیشه
قضیه چیه؟

rezaete
05-02-2008, 00:11
چطوری میشه مسنجر رو تنظیم کرد که هروقت خواستم چت کنم یه فونت خاص با اندازه مشخص مثلا 14 بیاد؟؟؟

wordist
05-02-2008, 08:08
چطوری میشه مسنجر رو تنظیم کرد که هروقت خواستم چت کنم یه فونت خاص با اندازه مشخص مثلا 14 بیاد؟؟؟
سلام

شما از منوي Messenger گزينه preference رو انتخاب كن و از سمت چپ appearance رو بزن و اونجا مشخصه بايد چيكار كني

rezaete
05-02-2008, 10:11
سلام

شما از منوي Messenger گزينه preference رو انتخاب كن و از سمت چپ appearance رو بزن و اونجا مشخصه بايد چيكار كني
ممنون .:11:

linkin_park
06-02-2008, 15:47
چرا من نمیتونم لاگین کنم ؟! میگه :
There was a problem signign to Yahoo!messenger
Plz try again a bit later

این ارور رو برای آی دی : jam.fan میده اما برای آی دی بدون نقطه ام که قدیمی هست مشکلی نداره و لاگین میشه !
مسنجرم هم 9 هست ...

linkin_park
06-02-2008, 16:13
آوه یه مشکل جدید .... وقتی یه نفر بهم PM میده یاهو Don't Send میده خارج میشه ...

mohammadrezams
07-02-2008, 16:05
سلام . من ياهو مسنجر 9 رو تازه گرفتم . اما هر وقت كامپيوتر روشن ميشه اينم مياد سمت راست مانيتور . از استارت آپ غير فعالش كردم اما فايده نداشت . بازم اومد . به خاطر همين دوباره ياهو مسنجر قديمي رو دارم استفاده ميكنم . راهي هست ديگه تو استارت آپ نياد بالا ؟

atolympic
07-02-2008, 23:59
سلام من چند روز پیش ویندوز عوض کردم....و یاهو 9 ریختم از اون روز برای لاگین شدن 50 بار باید تلاش کنم تا یکیش بگیر..اولش فکر کردم از یاهو هستش پاکش کردم و یاهو 8 ریختم ولی مشکل لاگین شدن دارم... از سرعتم هم نمیتونه باشه چون من دی اس ال دارم و سرعتشم عالیه.........حالا هرکی میتونه کمکم کنه....
ممنونم...

pedram_sad
08-02-2008, 10:56
سلام . من ياهو مسنجر 9 رو تازه گرفتم . اما هر وقت كامپيوتر روشن ميشه اينم مياد سمت راست مانيتور . از استارت آپ غير فعالش كردم اما فايده نداشت . بازم اومد . به خاطر همين دوباره ياهو مسنجر قديمي رو دارم استفاده ميكنم . راهي هست ديگه تو استارت آپ نياد بالا ؟

سلام
از گزينه prefernces برو تو گزينه general اونجا كه رفتي اولين گزينه كه نوشته automatically starts yahoo! messenger تيكش رو بردار بعد apply و ok رو بزن :10:

Genjo
08-02-2008, 12:05
از همه ی کسانی که تو این تاپیک فعالیت می کنند ممنونم:11:

خسته نباشید:10:

ila
08-02-2008, 12:44
سلام..من دیروز به گفته یکی از دوستام به این سایت رفتم

که در مورد یاهو مسنجره..ولی وقتی برنامه اشو دانلود کردم نود 32 جزو یکی از تروجان های خطرناتک محسوبش کرد
میخواستم ببینم نظر شما چیه؟..این برنامه ادعاهای زیادی در بازه یاهو مسنجر داره که به نظرم خیلی هم نباید بهش اطمینان کنیم ..؟درسته؟

mohammadrezams
08-02-2008, 15:25
سلام
از گزينه prefernces برو تو گزينه general اونجا كه رفتي اولين گزينه كه نوشته automatically starts yahoo! messenger تيكش رو بردار بعد apply و ok رو بزن
ممنون .

سلام من چند روز پیش ویندوز عوض کردم....و یاهو 9 ریختم از اون روز برای لاگین شدن 50 بار باید تلاش کنم تا یکیش بگیر..اولش فکر کردم از یاهو هستش پاکش کردم و یاهو 8 ریختم ولی مشکل لاگین شدن دارم... از سرعتم هم نمیتونه باشه چون من دی اس ال دارم و سرعتشم عالیه.........حالا هرکی میتونه کمکم کنه....
ممنونم..
منم اين مشكلو داشتم . يه پسورد ديگه جاي مال من نوشته ميشه و وقتي كه لاگين ميخوام بشم ميگه پسورد غلطه .
اگه مال شمام همينطوريه و پسورد رو دوباره وارد مي كني . همينطوري بدون وارد كردن پسورد مجدد برو امكان داره درست بشه . منم همين كارو كردم . اينترنتتونم كه ماشاالله دي اس اله و از اين لحاظ مشكلي نداري .

amir saman
09-02-2008, 20:26
سلام بر همه دوستان من هر وقت که id و password خودمو میدم بعدشم sign in میزنم یک دفه ای yahoo messenger محو میشه یعنی آیکونش حتی از کنار ساعت سمت چپ کامپیوترم محو میشه در ضمن yahoo messenger رو unistall کردم و در جاهای دیگه هم نصب کردم مشکل حل نشد حتی windows هم عوض کردم مشکل حل نشد البته تو ویندوز ویستا این مشکل حل شد ولی من به xp نیاز دارم حتی version های مختلف yahoo messenger رو هم امتحان کردم ولی بازم همین که sign in رو می زنم yahoo messenger محو میشه در ضمن از وقتی که اینجوری شده وقتی my computer رو بار می کنم بعد رو هر کدوم از فایل ها رو باز می کنم (C D E F G H) این صفحه ها توی یک پنجره جدید وا میشن یعنی دو تا پنجره وا میشه یکی my computer دیگری فایل مربوطه درحالیکه قبلا این جوری نبود تو یک پنجره می رفت تو فایل مربوطه لطفا منو در این مورد کمک کنین فکر می کنم کار یک ویروس یا تروجان باشه ولی آنتی ویروسم پیداش نکرد در ضمن فایل ها رو هم فرمت کردم ولی مشکل رفع نشده لطفا کمکم کنید از توجه تون ممنون

Wisdom
09-02-2008, 20:37
عزیزم شما سیستمت ویروسی شده Win32/Pacex.Gen virus
ویروس بدی هم هست , من هم گرفتارش شدم و همین الان در حال اسکن کردن هستم

شما یک آنتی ویروس دانلود کن , حتماً هم آپدیتش کن و بعد اسکن کن
من از نود32 استفاده کردم

توی انجمن خودمون هم هست

تاکید میکنم حتماً آنتی ویروست به روز باشه و آپدیت بکنی چون غیر از اون شناسایی نمیکنه

Amirwwe619
10-02-2008, 16:40
سلام من تازه ويندوز عوض كردم هر كاري مي كنم با ياهو لاگين بشم نميشه و مشكل از كجاست؟

AaVaA
10-02-2008, 17:48
جدیدترین ورژن یاهو چیه؟ مالتیپلای داره؟ و نرم افزار deney-body رو برای جدیدترین ورژن میخوام

ممنون

mohammadrezams
10-02-2008, 18:48
سلام من تازه ويندوز عوض كردم هر كاري مي كنم با ياهو لاگين بشم نميشه و مشكل از كجاست؟
_ پسوردي رو كه وارد كردي چك كن .
_ بهتره از ورژن جديدش استفاده كني .
_ ممكنه از سرعت اينترنت باشه .
_ يا يه مشكلي هست كه در بعضي از مواقع اينترنت يه جوري ميشه كه اگه مثلا يه سايت بخواي براي وقتي ميزني پيدا نميكنه . انگار به اينترنت وصل نيستي . ( خيلي امكان داره اين باشه )
==================
ببخشيد دوستان من زياد خبر ندارم اما نسخه كامل ياهو 9 اومده يا نه ؟ من ورژن بيتا رو دارم .

Hectorist
10-02-2008, 20:26
بعضی وقتها فکر میکنم کالیو هستم !!! هیچ کدوم از اینا جواب نمیدن که !!! یه نرم افزاری بود که شکلک مسنجر توش چپه بود ، اون درست بودا ، حالا پیداش نمیکنم :41:

Amirwwe619
11-02-2008, 13:16
_ پسوردي رو كه وارد كردي چك كن .
_ بهتره از ورژن جديدش استفاده كني .
_ ممكنه از سرعت اينترنت باشه .
_ يا يه مشكلي هست كه در بعضي از مواقع اينترنت يه جوري ميشه كه اگه مثلا يه سايت بخواي براي وقتي ميزني پيدا نميكنه . انگار به اينترنت وصل نيستي . ( خيلي امكان داره اين باشه )
==================
ببخشيد دوستان من زياد خبر ندارم اما نسخه كامل ياهو 9 اومده يا نه ؟ من ورژن بيتا رو دارم .
هيچ يك از مشكلات بالا رو ندارم. از مسنجر 9 هم استفاده مي كنم كسي از دوستان نميدونند از كجاست؟

ali.bizlang
11-02-2008, 13:17
جالب بود....

ila
11-02-2008, 16:27

که در مورد یاهو مسنجره..ولی وقتی برنامه اشو دانلود کردم نود 32 جزو یکی از تروجان های خطرناتک محسوبش کرد
میخواستم ببینم نظر شما چیه؟..این برنامه ادعاهای زیادی در بازه یاهو مسنجر داره که به نظرم خیلی هم نباید بهش اطمینان کنیم ..؟درسته؟

اگه ممکنه جواب سوال ما هم بدید ممنون میشیم

Benygh
11-02-2008, 21:14
سلام
من امروز یک میل مهم رو اشتباهی Spam کردم ولی حالا میخوام بدونم چه طور میشه برشگردوند ؟ایا راهی هست ؟

Balrog
11-02-2008, 21:44
تو تنظيمات ايميل قسمتى هست كه مى‌تونى آدرس‌هايى كه تو ليست سياه‌ هستن رو حذف يا اضافه كنى...

mndst
11-02-2008, 22:01
سلام
من امروز یک میل مهم رو اشتباهی Spam کردم ولی حالا میخوام بدونم چه طور میشه برشگردوند ؟ایا راهی هست ؟

spam کردی یا ignore ؟
اگه ایمیل اسپم کردی که ربطی به messenger نداره و کار بدی هم کرده ای:31:

اگه ایگنور کردی بالروگ جواب داده.

Amirwwe619
12-02-2008, 13:32
كسي نميدونه مشكل از كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AaVaA
12-02-2008, 16:57
سلام مالتپلای یاهو برای ورژن 8 میخوام/ممنون

Balrog
13-02-2008, 13:55
spam کردی یا ignore ؟
اگه ایمیل اسپم کردی که ربطی به messenger نداره و کار بدی هم کرده ای:31:

اگه ایگنور کردی بالروگ جواب داده.
فكر كنم منظور ايشون اسپم كردن ايميل بوده، نه Ignore كردن ID.

lordisoh
13-02-2008, 20:11
خواستم بدونم ممکنه کسی بتونه off هایی رو که من برای یه نفر دیگه گذاشتم, یه جوری بخونه؟

Ghaioom
15-02-2008, 13:44
در سایتی عضو شدم و اون سایت هم برای من همیشه ایمیل میفرسته میخواستم بدونم چطوری میشه که
اون اون عضو رو غیر فعال کنم یه کاری کنم که دیگه ایمیل نفرسته.

Ghaioom
15-02-2008, 13:47
کسی نیست جواب منو بده ؟

Kurosh
15-02-2008, 13:55
کسی نیست جواب منو بده ؟

آخر هر ایمیل یه لینک میذاره با مضمون Unsubscription یا Unsubscribe ....
یا اینکه می نویسه If You Don't Want To Receive This E-mail , Click Here ، که خب روی Here کلیک می کنی...

روی اون کلیک کنی ، اشتراکت غیر فعال میشه....

Ghaioom
15-02-2008, 13:57
اینجا کسی نیست جواب منو بده !!!!!!!!!

amiroo88
15-02-2008, 14:31

این برنامه فقط یه ویروس بیش نیست

وقتی دانلود کنی خود به خود به تمام دوستات Pm میده که این برنامه خیلی خوبه برین دانلود کنید

احتمالا شما هم همینجوری اقفال شدید

amin r
15-02-2008, 22:09
سلام دوستان کسی میدونه چجوری میشه از شر این پیام you cannot ignore yourself راحت شد؟

eng2006
16-02-2008, 15:39
سلام دوستان کسی میدونه چجوری میشه از شر این پیام you cannot ignore yourself راحت شد؟

منم این مشکل رو دارم فکر میکردم ویروسی شده /
قضیه این پبغام چیه که مثل خوره میمونه؟؟؟؟؟

BehzadKiNG
16-02-2008, 20:16
سلام سلام ، ببخشید مزاحمتون می شوم ...
خیلی ممنون می شوم این مشکل ما را یه راه حلی بگویید ...
من حدود سه روزه که وقت می خوام واردش بشم می گه :
There was problem signing into Y! Messenger , try again later .
اولش 8 بود ولی الان نسخه ی 9 رو هم نصب کردم بازم ارور می ده !

ila
16-02-2008, 20:33
سلاااااااااام
من میخوام بدونم با برنامه نویسی میشه راحت کسی رو هک کرد از طریق یاهو مسنجر و به فایل های مربوط به کامپیوتر طرف دسترسی پیدا کرد؟
میشه برام کامل توضیح بدید که باید چیکار کنم؟

ila
16-02-2008, 20:58
آیا واقعا نرم افزاری هست که بشه خیلی راحت بوسیله اون موقع چت کردن بشه داخل کامپیوتر طرف مقابل شد و به فایلهای وی دسترسی پیدا کرد؟

eng2006
17-02-2008, 01:23
سلام
کسی بوتر و کرکر داره که کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

darya_Sh
17-02-2008, 09:24
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم :
نمی دونم چرا دیگه هیچی تو آرشیو یاهو مسنجرم نمی مونه ؟ چند وز پیش یه دفعه همه ی آرشیوم پاک شد و بعد از اون هم دیگه چیزی ذخیره نمیشه تو آرشیو ! از قسمت هم preferences تنظیماتش رو درست کردم که save شه . اما باز چیزی ذخیره نمیشه و نمی مونه . گفتم شاید اشکال از یاهو مسنجرم باشه . دوباره دانلود کردم ورژن جدید رو . اما باز همچنان همون مشکل برقراره ! کسی علت رو می دونه ؟ چه کنم ؟

eng2006
20-02-2008, 22:25
بچه ها این تاپیک چقدر بی جون شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tabriz-info
21-02-2008, 14:25
اقا من مسنجر جدید دانلود کردم ولی ای دی باز نمیکنه چیکار کنم؟

tabriz-info
21-02-2008, 14:52
یعنی از سایت یاهو میتونم میلمو باز کنم ولی ای دی باز نمیشه

alil1369
21-02-2008, 21:02
منم همین طور البته بعضی موقع ها میشه !!

الان رفتم یاهو مسنجر 6 رو گرفتم کار میکنه ولی 8 و 9 مشکل دارن !!

alil1369
21-02-2008, 21:09

اقا من مسنجر جدید دانلود کردم ولی ای دی باز نمیکنه چیکار کنم؟

سلام سلام ، ببخشید مزاحمتون می شوم ...
خیلی ممنون می شوم این مشکل ما را یه راه حلی بگویید ...
من حدود سه روزه که وقت می خوام واردش بشم می گه :
There was problem signing into Y! Messenger , try again later .
اولش 8 بود ولی الان نسخه ی 9 رو هم نصب کردم بازم ارور می ده !

یکی نمیدونه دلیل این مشکل چیه !!!!!!

adameh_bahal
22-02-2008, 09:00
یکی نمیدونه دلیل این مشکل چیه !!!!!!

طی تجربه ی مشابه اي که من قبلم داشتم،اگه يه version قديمی ياهو مسنجر رو install کرده باشی مثل 6 يا 7 و اونو uninstall کنی و بخوای version 8 نصب کنی به اين مشکلی بر ميخوری
منم فقط با نصب مجدد ويندوز تونستم اين مشکل رو بر طرف کنم

البته بعضی وقتا هم که از برنامه های انتی ف ي ل ت ر استفاده کنی اينجوری ميشه

tabriz-info
22-02-2008, 12:29
خوب حالا باید چیکار کنیم این مشکل حل بشه؟

ila
22-02-2008, 19:54
کسی میتونه اولین نسخه یاهو منجر رو برام بزاره؟

alil1369
22-02-2008, 21:34
اولین نسخش تحته داس هست میخوای چیکار ؟

Genjo
22-02-2008, 23:33
کسی میتونه اولین نسخه یاهو منجر رو برام بزاره؟

من هر چی فکر می کنم نمی تونم دلیلی پیدا کنم که اولین نسخه ی یاهو رو باسه چی می خوای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sama_65
23-02-2008, 11:34
سلام

یه مدتیه با کلی مکافات و حتی گاهی وقتا اصن وارد یاهو مسنجر نمی تونم بشم و IE .

البته فکر می کنم سرعت نتم بی تاثیر نمیشه. آخه با فایرفاکس هم وارد همه سایتها میشه و google talk هم وارد میشه.

چی کار کنم ؟! :19::41:

K A R I M I
23-02-2008, 11:47
چک کنید که تو Ie از ------ استفاده می کنید یا نه ؟

mahdi7610
23-02-2008, 12:15
سلام

یه مدتیه با کلی مکافات و حتی گاهی وقتا اصن وارد یاهو مسنجر نمی تونم بشم و IE .

البته فکر می کنم سرعت نتم بی تاثیر نمیشه. آخه با فایرفاکس هم وارد همه سایتها میشه و google talk هم وارد میشه.

چی کار کنم ؟! :19::41:
سلام سما جان
با اجازه کریمی عزیز
این مشکل بیشتر به خاطر سرعت کم isp که از اون استفاده می کنید هستش . که به مرور زمان خودش مشکلش حل میشه . می تونید با یه isp دیگه ای امتحان کنید .

اگه از انتی ویروس کسپر اسکای استفاده می کنید سعی کنید از قسمت start up تیک گزینه avp را بردارید و سیستم را ریستارت کنید .

history خودتون را خالی کنید و تمام کوکی ها را هم پاک کنید .

توی run بنویسید %temp% و بعد هم ok کنید از پنجره باز شده تمام فایلها را پاک کنید .

ila
23-02-2008, 12:16
نه منظورم اولین نسخه ای که تو ویندوز بشه باهاش کار کرد

tabriz-info
23-02-2008, 13:56
یکی این مشکل ما رو حل کن من با یه ای دی دیگه میتونم تو یاهو دید ان بشم ولی با ای دی خودم نمیتونم

چه اشکالی میتونه داشته باشه و راه حلش چیه

پسووردم درسته ها چون میتونم میل باکسمو باز کنم

Genjo
23-02-2008, 16:08
یکی این مشکل ما رو حل کن من با یه ای دی دیگه میتونم تو یاهو دید ان بشم ولی با ای دی خودم نمیتونم

چه اشکالی میتونه داشته باشه و راه حلش چیه

پسووردم درسته ها چون میتونم میل باکسمو باز کنم

ممکنه از خوده یاهو باشه.

برایه منم هم یه زمانی همچین مشکلی پیش اومد و خود به خود خوب شد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sama_65
23-02-2008, 17:12
با تمام هوشمندها هم مشکل داره
کارایی رو هم که گفتید، انجام دادم. پس چرا فقط توی فایرفاکس کار می کنه؟ الان فقط مسنجر برام مهمه !! (کمک!!)

mahdi7610
23-02-2008, 17:52
با تمام هوشمندها هم مشکل داره
کارایی رو هم که گفتید، انجام دادم. پس چرا فقط توی فایرفاکس کار می کنه؟ الان فقط مسنجر برام مهمه !! (کمک!!)
سلام سما جان

یه بار از طریق کنترل پنل چک کن ببین firewal بلاک نکرده باشه
برو داخل کنترل پنل و اونجا گرینه windows firewal رو بزن و بعد در تب exeptions اون ببین yahoo messenger وجو داره یا نه. اگه وجود داشته باشه باید کنارش تیک خورده باشه و اگه وجود نداره اونو به وسیله Add program وارد کن.

شما نرم افزار خاصی که در تنظیمات ------ مرورگر Internet Explorer تغییرات ایجاد کنه ، نصب نکردید؟ نرم افزارهایی مثل Ultrasurf ، Freegate ، CProxy و غیره.
چون ممکنه یک ------ در مرورگر شما وارد شده باشه اما به سرور اون متصل نباشید. به تنظیمات ------ مرورگر IE برید و چک کنید.

در اخر یکبار کامل اینترنت اکسپلورر را از قسمت کامپونت های ویندوز پاک کن بعد سیستم را ریستارت کن و بعد لاگین کن . این کار را حتما حتما بکن .

موفق باشی .

sama_65
23-02-2008, 18:21
فایروال اینا درست بود
از freegate استفاده می کنم
حالا باید چی کار کنم؟ برای مسنجر چی؟

mahdi7610
23-02-2008, 18:41
فایروال اینا درست بود
از freegate استفاده می کنم
حالا باید چی کار کنم؟ برای مسنجر چی؟
خوب سما جان اینا را که گفتم برا مسنجر هم بود . یعنی شما اول freegate را پاک کن بعد هم IE را پاک کن و سیستم را ریستارت کن . بعد با یاهو مسنجر لاگین کن . سعی کن بعدش IE-7 را نصب کنی .
------ را حتما نگاه کن بسته باشه .

0o1
23-02-2008, 18:42
با برنامه multiyahoo می شه. ولی نمی دونم روی یاهو 9 جواب می ده یا نه ؟

sama_65
23-02-2008, 18:54
چطوری ------ رو نیگا کنم؟ از کجا یعنی؟
Ie رو هم پاک کنم از کنترل پنل؟

mahdi7610
23-02-2008, 19:13
چطوری ------ رو نیگا کنم؟ از کجا یعنی؟
Ie رو هم پاک کنم از کنترل پنل؟
سما جان ابتدا برو به internet option و سپس تب connection بعد اونجا یه setting هستش اونا بزن و از اونجا نگاه کن ببین proxy server فعال نباشه .
بعدش هم برو به قسمت کامپونت های ویندوز و از اونجا تیک IE را بردار چند تا next بزن تا کاملا پاک بشه .
بعد هم سیستم را ریستارت کن بعد با یاهو مسنجر لاگین کن . به خاطر این میگم IE را پاک کنی چون بعضی وقتها مشکل لاگین شدن یاهو مسنجر را حل می کنه .
در ضمن سعی کن از یه ورژن یاهو مسنجر هم استفاده کنی .
ok سما جان
موفق باشی .

K A R I M I
23-02-2008, 19:14
چک کنید که تو Ie از ------ استفاده می کنید یا نه ؟
دوست عزیز ، شما برو تو قسمت تنظیمات و بعد مطابق شکل روی تب مورد نظر بروید حالا کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشید رو انتخاب کنید و روی ستینگ کلیک کنید :

sama_65
23-02-2008, 20:58
دوست عزیز ، شما برو تو قسمت تنظیمات و بعد مطابق شکل روی تب مورد نظر بروید حالا کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشید رو انتخاب کنید و روی ستینگ کلیک کنید :

سما جان ابتدا برو به internet option و سپس تب connection بعد اونجا یه setting هستش اونا بزن و از اونجا نگاه کن ببین proxy server فعال نباشه .
بعدش هم برو به قسمت کامپونت های ویندوز و از اونجا تیک IE را بردار چند تا next بزن تا کاملا پاک بشه .
بعد هم سیستم را ریستارت کن بعد با یاهو مسنجر لاگین کن . به خاطر این میگم IE را پاک کنی چون بعضی وقتها مشکل لاگین شدن یاهو مسنجر را حل می کنه .
در ضمن سعی کن از یه ورژن یاهو مسنجر هم استفاده کنی .
ok سما جان
موفق باشی .

هیچ تیکی نداشت
ورژن مسنجرمم 9 هست و تا حالا باهاش مشکلی نداشتم. فکر می کنم بخاطر همون پراکسی باشه.
توی کنتر پنلم جایی برای پاک کردن IE نبود. چی کار کنم؟
با اینکه قبل از شب سند و رسیوم خوبه، وارد مسنجر نمیشه. اما الان که معمولیه وارد میشه. الان چند شبه که همینطور شده

mahdi7610
23-02-2008, 21:30
هیچ تیکی نداشت
ورژن مسنجرمم 9 هست و تا حالا باهاش مشکلی نداشتم. فکر می کنم بخاطر همون پراکسی باشه.
توی کنتر پنلم جایی برای پاک کردن IE نبود. چی کار کنم؟
با اینکه قبل از شب سند و رسیوم خوبه، وارد مسنجر نمیشه. اما الان که معمولیه وارد میشه. الان چند شبه که همینطور شده
یعنی الان مشکل حل شده .
شما برو به کنترل پنل و بعد برو به قسمت add remove program بعد از اینکه صفحه اون باز شد سمت چپ پنل گزینه add remove windows component را می بینی روش کلیک کن تا باز بشه بعد از اینکه باز شد تیک گزینه اینتر نت اکسپلورر را بردار و چند تا next بزن تا پاک بشه .
برای نصب کردن هم تیک اون گزینه را بزن و سی دی ویندوز را توی سی دی رام بزار و چند تا next بزن تا نصب بشه .
یادت نره حتما یه بار اینترنت اکسپلورر را پاک کن و بعد نصب کن .
ok

sama_65
24-02-2008, 08:02
نه! هنوز هیچ چیز درست نشده. مشکل همچنان برقرار است :دی
مسنجر 8 رو نصب کردم و Ie رو هم همینطور
باید تا ظهر صبر کنم. اگه دیدم بازم کار نمی کنند، از نت هست حتمن

sama_65
24-02-2008, 13:09
ممنون از کمکتون
مشکلم حل شد. ولی یه سوال برام مونده: حالا که از فری گیت استفاده می کنم، چی کار کنم که دیگه به این بدبختی گرفتار نشم؟

tabriz-info
24-02-2008, 13:14
internet explorer با برداشتن پراکسی حل میشه ولی یاهو 9 ای دی اصلی رو باز نمیکنه یاهو 8 رو نصب کردم باز شد

mahdi7610
24-02-2008, 13:34
ممنون از کمکتون
مشکلم حل شد. ولی یه سوال برام مونده: حالا که از فری گیت استفاده می کنم، چی کار کنم که دیگه به این بدبختی گرفتار نشم؟
سلام سما
خوب خدا را شکر
الان می تونی فری گیت را نصب کنی و استفاده کنی چون زیاد ربطی به اون نداشت .
بیشتر این مشکل مربوط به اینترنت اکسپلورر بود . سعی کن از IE-7 استفاده کنی . چون ورژن های بالای یاهو مسنجر با ورژنهای پایین اینترنت اکسپلورر دچار مشکل می شن . البته در بعضی مواقع . که اون هم احتمالش کم هستش .
اگه می خوای از فری گیت هم استفاده کنی سعی کن از ورژن 8 یاهو مسنجر استفاده کنی .
ok سما
موفق باشی .

1795
24-02-2008, 14:39
با سلام
میشه بگین چطوری می تونیم ای دی کسی رو که داره باهامون چت می کنه رو بدست بیاریم
با تشکر

amiroo88
24-02-2008, 16:02
با سلام
میشه بگین چطوری می تونیم ای دی کسی رو که داره باهامون چت می کنه رو بدست بیاریم
با تشکر

خودت یه بار دیگه سوالتو بخون !

منظورت پسورده ؟

Farahmand Farshidy
24-02-2008, 18:32
سلام عزیزان!

این یاهو مسنجر هم صد ها عیب و نقص داره.

من چند روز قبل از یاهو مسنجر 7 استفاده میکردم چون ورژن های 8 و 9 را نداشتم. زمانی که میخواستم Sign in کنم، این یاهو مسنحر 7 میپرید و غیبش میزد و آیکون آن از System Tray ناپدید میشد.

من هم برای حل این مشکل از قسمت Compatibility کمک گرفتم و تنظیمات را بروی ویندوز 2000 تنظیم نمودم که مشکل کاملاً حل شد اما خیلی برام عجیب بود.

مؤفق باشید!
فرهمنـــــــــد

mahdi7610
24-02-2008, 19:21
سلام فرهمند جان
من خودم هم مشکل دارم با این مسنجر .
یاهو مسنجر 8 که همش هنگ می کنه . 7 را هم که نصب می کنم موقع ارسال پی ام یه پنجره مزخرف باز می شه و بسته هم نمی شه و یه جورایی کلیک اینتر را از روی صفحه کلیدم از کار می ندازه .
در ضمن جدیدا ویروسهایی اومدن که در کار یاهو مسنجر اختلال ایجاد می کنند .

Farahmand Farshidy
24-02-2008, 19:59
سلام مهدی عزیز!:11:

حرفات کاملاً درسته.

گرچه قبلاً هم ویروس های بودند که بوسیله یاهو مسنجر خود را انتشار میدادند اما جدیداً نسخه های حرفه ای تر این ویروسها عرضه شده که نتنها خود را انتشار میدن بلکه مزاحمت هم ایجاد میکنند.:46:

اما مشکل من از ویروس نبود.زمانی که مسنجر را برای ویندوز 2000 تنظیم کردم، مشکلم حل شد.خیلی هم برام عجیب بود که چطور برنامه ای که برای ویندوز Xp و دیگر ورژن های قدیمی ویندوز ساخته شده در خود ویندوز Xp کار نمیده اما در ویندوز های 2000 راحت کارمیده؟ ویندوزم هم اورجینال بود اما دلیلش برام معلوم نشد.

به هر حال، امیدوارم یه نسخه جدید عرضه کنند که این نواقص رفع شده باشه.

مؤفق باشی عزیزم!:10:
فرهمنـــــــــــــــــــد

behrad_f
24-02-2008, 20:22
سلام من وقتی میخوام از چت روم استفاده کنم وارد رومهایی که قبلا میرفتم میشم فقط id من و id خود یاهو هست وقتی هم رو لینک بالای صفحه کلیک میکنم وارد پوشه یاهو تو کامپوتر خودم میشه اخرین مسنجرم دانلود کردم درست نشد اتبته از 1/5 پیش این مساله بوده تا حالا . اگه ممکنه بگید چه کار بکنم؟؟ ممنون.

darya_Sh
24-02-2008, 21:16
سلام من وقتی میخوام از چت روم استفاده کنم وارد رومهایی که قبلا میرفتم میشم فقط id من و id خود یاهو هست وقتی هم رو لینک بالای صفحه کلیک میکنم وارد پوشه یاهو تو کامپوتر خودم میشه اخرین مسنجرم دانلود کردم درست نشد اتبته از 1/5 پیش این مساله بوده تا حالا . اگه ممکنه بگید چه کار بکنم؟؟ ممنون.

من هم همین مساله رو دارم . گرچه سالی یه بار هم وارد روم نمیشم . یه بار هم خواستیم بریم با این مشکل مواجه شدم .
در ضمن من هیچی تو آرشیو یاهوم نمی مونه . قبلا هم اینجا گفتم کسی علت رو نمی دونه ؟

amiroo88
24-02-2008, 21:42
در ضمن من هیچی تو آرشیو یاهوم نمی مونه . قبلا هم اینجا گفتم کسی علت رو نمی دونه ؟

تو Perferences مسنجرت یه قسمتی داره که میتونی تنظیم کنی .

1-همیشه Save بشه

2-هر دفعه که یاهو رو میبندی پاک بشه

3-هیچ وقت Save نشه

اینو چک کردی ؟

kaveh1589
24-02-2008, 22:00
سلام
اگه امکانش هست بفرمایید چطوری میشه سند تو آل کرد ؟
با اینکه یه چیز ابتدایی هست ولی چون من زیاد از مسنجر استفاده نمی کنم بلد نیستم
باتشکر

Balrog
25-02-2008, 02:56
كليك راست روى نام گروه مورد نظر و انتخاب گزينه‌ى اول...

sama_65
25-02-2008, 07:48
ممنون از همه
الانم مسنجر 8 رو نصب کردم. هنوز با 9 امتحانش نکردم.
من مسنجر 9 و Ie 7 رو روی سیستمم دارم و فقط زمانی که میخوام با فری گیت کار کنم میرم سراغ Ieو وگرنه همه کارم با فایرفاکسه.
حالا اگه فری گیت رو با فایرفاکس کار کنم بازم برای مسنجر مشکل پیش میاره؟

darya_Sh
25-02-2008, 08:10

1-همیشه Save بشه

3-هیچ وقت Save نشه

اینو چک کردی ؟

بله دوست عزیز . قبلا که تو همین تاپیک گفته بودم اشاره کرده بوئم به این مساله که تنظیمات درسته . مساله اینه که اصلا هیچی نمی مونه حتی قبل از sign out .

mahdi7610
25-02-2008, 09:53
ممنون از همه
الانم مسنجر 8 رو نصب کردم. هنوز با 9 امتحانش نکردم.
من مسنجر 9 و Ie 7 رو روی سیستمم دارم و فقط زمانی که میخوام با فری گیت کار کنم میرم سراغ Ieو وگرنه همه کارم با فایرفاکسه.
حالا اگه فری گیت رو با فایرفاکس کار کنم بازم برای مسنجر مشکل پیش میاره؟
سلام سما
راستش مشکل مسنجر خیلی نمی تونه به فری گت ربطی داشته باشه .
بیشتر مشکل یاهو مسنجر با اینترنت اکسپلورر هستش .
شما یاهو مسنجر 8 را نصب کن و IE-7 را هم نصب کن و فری گیت را هم نصب کن و فایرفاکس را هم نصب کن .
بعد ببین مشکلی به وجود میاره یا نه .
که احتمال ضعیف می دم مشکل به وجود بیاره . اگه مشکل به وجود اومد از ورژنهای دیگه فری گیت استفاده کنید .
ok سما
موفق باشی .:11:

sama_65
25-02-2008, 10:04
راستش نمی دونم ورژن فری گیتم چنده. اما نمی خوام مسنجرم 8 باشه :دی
راهی بجز فری گیت نیست؟ یعنی یه پراکسی دیگه که با فایرفاکس کار کنه و مشکل درست نکنه ؟

mahdi7610
25-02-2008, 10:38
راستش نمی دونم ورژن فری گیتم چنده. اما نمی خوام مسنجرم 8 باشه :دی
راهی بجز فری گیت نیست؟ یعنی یه پراکسی دیگه که با فایرفاکس کار کنه و مشکل درست نکنه ؟
سلام سما
نرم افزارهای دیگه هم وجود دارند که کار Freegate را انجام می دن مثل UltraSurf و PLink و CProxy و Gpass و VIDALIA و غیره ...
به خاطر این که Freegate بعد از اجرا شدن خودکار ------ را روی اینترنت اکسپلورر تنظیم می کنه به همین دلیل با اینترنت اکسپلورر با یاهو مسنجر دچار مشکل می شه . چون موقع کار با یاهو مسنجر باید ------ شما غیر فعال باشه .

می تونی ------ های دیگه را امتحان کنی .
ok
موفق باشی

1795
25-02-2008, 13:15
خودت یه بار دیگه سوالتو بخون !

منظورت پسورده ؟

سلام
ببین گلم . شما داری با یک کسی چت می کنی منتها شما اسم و فامیلی که اون برای معرفی خودش تعیین کرده رو میبینی و ای دیش رو نمیده می خواستم ببینم ایدی اون چیه . البته احتمالی که خودم می دم اینه که ایدی اون همون نام و نام خانوادگیش باشه و به خاطر همین نشون نمیده .
باتشکر

answer me
25-02-2008, 19:10
بابا اصلا رومش نمیاد که رو لنک کلید کنم دلیل اجرا نشدن یاهو 7.8.9. چیه پس

sama_65
26-02-2008, 07:42
کودوم یکیش بهتره که اگه با فایرفاکس هم کار می کنم، به مشکل نخورم.
بگبن تا همونو دانلود کنم

mahdi7610
26-02-2008, 11:41
کودوم یکیش بهتره که اگه با فایرفاکس هم کار می کنم، به مشکل نخورم.
بگبن تا همونو دانلود کنم
راستش فری گت از همشون بهتر هستش . البته زبان اصلی این برنامه چینی هستش . یعنی چینی ها این برنامه را نوشتن اما نسخه ای که ما ازش استفاده می کنیم انگلیسی هستش .

خوبی این برنامه اینه که میتونه ip شما را موقع جستجو توی اینترنت مخفی کنه .

به نظر من Gpass نسبت به بقیه بهتر هستش . و سرعت نسبتا خوبی هم داره اما ممکنه توی ساعت های مختلف روز سرعتش متفاوت باشه .
دقیقا نمی دونم که با فایرفاکس مشکل داره یا نه . یه بار امتحان کن ببین مشکل داره یا نه . احتمالش خیلی کمه که مشکل داشته باشه .

موفق باشی .

ali_r29
27-02-2008, 00:33
دوستم برناميی داره که وقتی من of هستم ميفهمه کا من رو خط هستم حالا برناميی هست که هيچ
هيچ برناميی نتونه بفهمه که من online هستم،،يعنی ضد اون برنامه رو ميخوام،اگر هم همچين برناميی
نيست منو رهنمای کنيد

sama_65
27-02-2008, 07:06
ممنون از کمک

K A R I M I
27-02-2008, 07:22
FreeGate با فایر فاکس مشکلی نداره ، کافیه که اجراش کنید و بعد ------ رو تو تنظیمات فایر فاکس وارد کنید ، من در اینجا ------ رو فقط برای پروتکل http فعال کردم:

agaa_hojat2007
27-02-2008, 18:07
سلام.من هنگامی که من یه رومی رو برای چت انتخاب میکنم خطامیده...

لطفا کمک کنید.

ramin1988
27-02-2008, 23:14
سلام من یه مشکل دارم در مورد یاهو .
میخواستم ببینم چجوری میتونم یه کار کنم که یه شخص خاص بهم ایمیل نده ؟؟؟؟؟؟؟؟

GHALEHNOEY
28-02-2008, 01:44
نرم افزاري ميخوام که بتونه offهاو چت آنلاينو رو در ياهو مسنجر به طور خودکار ذخيره کنه(فقط توي ياهو مسنجر باشه نرم افزار هايي مثل trillion ونميخوام

A_M_IT2005
28-02-2008, 02:17

1-همیشه Save بشه

3-هیچ وقت Save نشه

اینو چک کردی ؟
بله دوست عزیز . قبلا که تو همین تاپیک گفته بودم اشاره کرده بوئم به این مساله که تنظیمات درسته . مساله اینه که اصلا هیچی نمی مونه حتی قبل از sign out .

منم دقیقا همچین مشکلی دارم. با هر ورژن یاهو. من هر دفعه گزینه اول که میگه آرشیو سیو بشه و اینا رو میزنم ولی بعد که اوکی میکنم و آف میشم ، دوباره که آنلاین میشم همه چی برمیگرده به حالت پیش فرض.
این مسئله فقط برای سیو آرشیو و اینا نیست واسه همه تنظیماتمه. به هرچی دست میزنم دفعه بعد که آن میشم انگار نه انگار.
میشه لطفا یکی این مشکلو حل کنه.

hamedmotevali
28-02-2008, 16:16
تو مسنجر 8 وقتي كه پسورد save باشه بخواي پسورد رو با نرم افزارهايي كه پسورد ستاره رو نشان ميده بخوني پسورد رو ميزنه password. كسي ميدونه چطوري ميشه پسورد IDي كه رو سيستم save شده رو گير آورد؟
با اين

hamedmotevali
28-02-2008, 16:17
تو مسنجر 8 وقتي كه پسورد save باشه بخواي پسورد رو با نرم افزارهايي كه پسورد ستاره رو نشان ميده بخوني پسورد رو ميزنه password. كسي ميدونه چطوري ميشه پسورد IDي كه رو سيستم save شده رو گير آورد؟
با اين نرم افزارايي كه پسورد ستاره اي رو نشون ميدن نمي شه چون پسورد رو مي گه

hamedmotevali
28-02-2008, 16:19
با اين نرم افزارايي كه پسورد ستاره اي رو نشون ميدن نمي شه.

Farahmand Farshidy
28-02-2008, 16:42
سلام دوست عزیز!

سلام من یه مشکل دارم در مورد یاهو .
میخواستم ببینم چجوری میتونم یه کار کنم که یه شخص خاص بهم ایمیل نده ؟؟؟؟؟؟؟؟

من مراحل را با عکس براتون نوشتم که با استفاده از آن میتوانید آدرس ایمیل مورد نظر را بلوکه نمایید و اجازه ندید تا دیگر از اون آدرس یا آدرس ها براتون ایمیل بیاد.

مرحـــله اول:

مرحــله دوم:

مرحله سوم:

مرحله چهارم:

مرحله پنجم:

اگر باز هم مشکلی بود اطلاع دهید تا بیشتر توضیح بدم.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

amiroo88
28-02-2008, 16:57
سلام
ببین گلم . شما داری با یک کسی چت می کنی منتها شما اسم و فامیلی که اون برای معرفی خودش تعیین کرده رو میبینی و ای دیش رو نمیده می خواستم ببینم ایدی اون چیه . البته احتمالی که خودم می دم اینه که ایدی اون همون نام و نام خانوادگیش باشه و به خاطر همین نشون نمیده .
باتشکر

اهان:20:

این راهو برو :

Messenger>Preferennces>Appearance> Yahoo ID

تو این قسمت میتونی انتخاب کنی فامیلیو نشون بده یا ایدیو

sada
28-02-2008, 19:30
سلام
یه سوال داشتم.
من با یکی از دوستام با pc to pc call صحبت کردیم.حالا می خواستم ببینم میشه اون مکالمه رو گوش کرد.توی call history هست ولی نمیشه گوشش کرد.

amiroo88
28-02-2008, 22:27
سلام
یه سوال داشتم.
من با یکی از دوستام با pc to pc call صحبت کردیم.حالا می خواستم ببینم میشه اون مکالمه رو گوش کرد.توی call history هست ولی نمیشه گوشش کرد.

دیگه چی ؟:31:

call history فقط برای زمانی هست که شما افلاین هستید و دوستتون براتون پیغام مذاره تا وقتی انلاین شدید اون رو گوش بدید.

یاهو مکالمه های انلاینتون رو که ظبط نمیکنه.

ali_r29
29-02-2008, 01:48
دوستم برناميی داره که وقتی من of هستم ميفهمه کا من رو خط هستم حالا برناميی هست که هيچ
هيچ برناميی نتونه بفهمه که من online هستم،،يعنی ضد اون برنامه رو ميخوام،اگر هم همچين برناميی
نيست منو رهنمای کنيد

کسی نيست جوابه مارو بده ،اين برنامه اصلاً هستش که هيچ کس هتی با برنامه همم نفهمه
که رو خط هستی

_Barbod_
29-02-2008, 02:50
کسی نيست جوابه مارو بده ،اين برنامه اصلاً هستش که هيچ کس هتی با برنامه همم نفهمه
که رو خط هستی

فکر نمیکنم همچنین برنامه ای وجود داشته باشه.
خیلی وقت هست که تو زمینه یاهو دنبال برنامه و اینجور حرفها نرفتم اما با این حال فکر نکنم هنوز همچنین چیزی امکان داشته باشه.

porchoone26
29-02-2008, 04:22
علي آقا و آقا باربد برنامه نيست عزيزم شايدم باشه البته ولي يه سايت هست كه نشون ميده طرف آنلايته يا نه ( حتي اگه آفلاين كرده باشي ) اسم سايتشم اينه : xeeber.com بري توش خودت همه چي دستت مياد :27:

agaa_hojat2007
29-02-2008, 12:57
مگه این انجمن مدیر نداره پس چرا کسی جواب ما رو نمیده.

darya_Sh
29-02-2008, 16:47
گویا یا نداره یا مدیرانشون معلومات لازم رو ندارن ...
من هم مدتهاست سوالاتم اینجا بی جواب مونده ...

amiroo88
29-02-2008, 17:23
سلام.من هنگامی که من یه رومی رو برای چت انتخاب میکنم خطامیده...

لطفا کمک کنید.

مگه این انجمن مدیر نداره پس چرا کسی جواب ما رو نمیده.

شما سوالتونو درست مطرح نکردید ! پس توقع نداشه باش زود جواب بدن

هزارتا خطا ممکنه بده

بگو چه خطایی یا اینکه یه عکس ازش بگیر

amiroo88
29-02-2008, 17:25
گویا یا نداره یا مدیرانشون معلومات لازم رو ندارن ...
من هم مدتهاست سوالاتم اینجا بی جواب مونده ...

به نظر من یاهوتونو پاک کنید و تو یه درایو دیگه اینستال کنید.

تو فولدر یاهو یک فایل هست به اسم پروفایل برید ببینید در چه وضعیتی هست

agaa_hojat2007
29-02-2008, 19:02
شما سوالتونو درست مطرح نکردید ! پس توقع نداشه باش زود جواب بدن

هزارتا خطا ممکنه بده

بگو چه خطایی یا اینکه یه عکس ازش بگیر

بفرما اینم عکش ببینم چه شاهکاری بخرج میدی:20:

جایی که نوشتم 1 اول این خطا رو وجایی که نوشتم 2 این خطا رو میده

ila
29-02-2008, 19:22
در مورد این وب کم های عروسکی مخفی کسی آدرس فروش آنلاینشو داره بهم بده
ممنون

ya30n
29-02-2008, 20:38
سلام دوستان
يك سالي گذشت كه آف ندارم!!!
منظورم اينه كه يك سال هست تو مسنجر آف برام نمياد
نميدونم چرا
اد ليست هام هم زياد نيست
ميشه بگين چكار كنم؟
يا حق (:

Kurosh
01-03-2008, 15:14
حالا کسی چیزی هم واست می فرسته یاسین جان؟ :دی :31:

agaa_hojat2007
01-03-2008, 15:35
من که عکسشو هم گذاشتم پس دیگه حالا چرا جواب نمیدید...راستی راستی این انجمن مدیر نداره.

Balrog
02-03-2008, 06:49
2: اكثر اوقات به خاطر پايين بودن سرعت ارتباط شما و / يا ترافيك شبكه اتفاق مى‌افته.

linuxboy
02-03-2008, 09:53
در ياهو ها 9 چگونه ميشه فهميد دوستمان در كدام روم است؟

agaa_hojat2007
02-03-2008, 17:09
2: اكثر اوقات به خاطر پايين بودن سرعت ارتباط شما و / يا ترافيك شبكه اتفاق مى‌افته.

عزیز جان من اینترنتم سرعتش بالای. در شبکه اینترنتی که من ازش استفاده میکنم زیاد ترافیک نیست.

mohammadgame
03-03-2008, 16:53
سلام
یه سوال ؟
من می خوام یه آیدی رو ignor کنم که دیگه اصلاً به هیچ وجه نوشته هاش رو حتی تو روم یاهو هم نبینم
همچین چیزی امکان داره ؟
البته برا همیشه باشه ها نه فقط همون موقع
برای مثال : این آی دی های که میان تو روم سایت تبلیغ میکنن من از اون پایین ignor می کنم ولی وقتی یاهو رو میبندم دوباره میام دیگه ignor نیستن ؟

Balrog
04-03-2008, 02:45
عزیز جان من اینترنتم سرعتش بالای. در شبکه اینترنتی که من ازش استفاده میکنم زیاد ترافیک نیست.
كلا اين پيغام وقتى داده مى‌شه كه Time Out تعريف شده در برنامه به سر بياد (به هر علتى).

agaa_hojat2007
04-03-2008, 15:25
ممنون ... راهی نیست من از طریق یاهو مسنجر چت کنم...

W9
04-03-2008, 23:12
yahoo massenger بستست ؟؟؟
براي چت بايد چكار كرد ؟
چت رومهاي ديگه اي وجود داره ؟ لطفا معرفي كنيد ...