PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

secend life
03-10-2007, 14:58
سلام دوسته عزیز.یه سرچی بکن اگه پیدا نکردی اموزش بوت رو که فکر کنم همین سایت داشته باشه.کلا تو گوگل سرچ کن اگه پیدا نشد من بهت یکی میدم
رفیق ممنون میشم اگه بزاری آموزششو چون تو سایت که آمار گرفتم چیزی پیدا نکردم. تو گوگل هم قبلا توضیحات بدرد بخوری پیدا نکردم. پس ممنون میشم بزاری همین جا.

zeos
03-10-2007, 16:01
رفیق ممنون میشم اگه بزاری آموزششو چون تو سایت که آمار گرفتم چیزی پیدا نکردم. تو گوگل هم قبلا توضیحات بدرد بخوری پیدا نکردم. پس ممنون میشم بزاری همین جا.

برات به صورت خصوصی گذاشتم.امیدوارم رسیده باشه

zentex
03-10-2007, 21:29
سلام دوستان . من مدتی است که adsl گرفتم اما از اون موقع نمی تونم کسی رو در yahoo messenger اد کنم و هر بار انجام نمیشه اما با dial up امتحان کردم و شد . کسی به ای مشکل برخورده که بتونه کمکم کنه؟
با تشکر

به این مشکل نه اما این که کلا یاهو بالا نیاد چرا
برای حلشم از یه برنامه پ ر و ک س ی استفاده می کردم
اینم لینک دانلودش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی محسن جان ولی اون برنامه رو دارم ولی با اون هم نمیشه اد کرد کاری به اون برنامه نداره .اصلا مشکل از filtring نیست چون dial up هم ***** داره.

spz
03-10-2007, 22:44
چی کار کنم برای امنیت ؟

میخام کاری کنم ایدیم هک نشه ؟؟

ممنون

vahid123
05-10-2007, 11:44
ساخت آيدي نامبر در ياهو آزاد شده ... شما ميتونيد كل ايديتون رو شماره اي بسازيد. (اين امكان قبلا در ياهو نبود) مثلا ميتونيد بجاي آيدي شماره ي موبايلتون رو قرار بدين

در يك تاپيك اين رو توضيح دادم

HAJIIIX
05-10-2007, 15:26
دوستان یکی به من کمک کنه.
رفتم پسوردم رو عوض کردم توی یاهو. دوتا از حروف رو بصورت علایم گذاشتم (کلید Alt رو نگه داشتم و سه تا عدد زدم).
یاهو قبول کرد ولی وقتی خواستم وارد بشم قبول نکرد.
تو رو خدا کمک کنید. آیدی من برای 6 سال پیشه. دوستای زیادی رو از دست دادم

vahid123
05-10-2007, 18:01
رفتم پسوردم رو عوض کردم توی یاهو. دوتا از حروف رو بصورت علایم گذاشتم (کلید Alt رو نگه داشتم و سه تا عدد زدم).

اينفو آيديت رو نداري؟؟ براي Forgot Pass؟؟؟؟

malakeyetanhaye
06-10-2007, 09:32
کنون رزم virus و رستم شنو دگرها شنیدستی این هم شنو
که اسفندیارش یکی disk داد بگفتا به رستم که ای نیکزاد
در این disk باشد یکی file ناب که بگرفتم از سایت افراسیاب
برو خرمی کن بدین disk هان که هم نون و هم آب باشد در آن
تهمتن روان شد سوی خانه اش شتابان به دیدار رایانه اش
دگر صبر آرام و طاقت نداشت مر آن disk را در drive اش گذاشت
نکرد هیچ صبر و نداد هیچ لفت یکی list از root دیسکت گرفت
در آن disk دیدش یکی file بود بزد enter آنجا و اجرا نمود
به ناگه چنان سیستمش کرد hang که رستم در آن ماند مبهوت و منگ
تهمتن کلافه شد و داد زد ز بخت بد خویش فریاد زد
چو تهمینه فریاد رستم شنود بیامد که لیسانسش رایانه بود
بدو گفت رستم همه مشکلش وزان disk و برنامه قابلش
چو رستم بدو داد قیچی و ریش یکی دیسک bootable آورد پیش
یکی toolkit اندرآن disk بود بر آورد آن را و اجرا نمود
به ناگه یکی رمز virus یافت پی حذف امضای ایشان شتافت
چو virus را نیک بشناختش مر از bootsector بر انداختش
یکی ضربه زد بر سرش toolkit که هر byte آن گشت هشتاد bit
به خاک اندر افکند virus را تهمتن به رایانه زد بوس را
چنین گفت تهمینه با شوهرش که این بار بگذشت از پل خرش
دگر بار برنامه این سان مکن ز رایانه اصلا تو صحبت مکن
قسم خورد رستم به پروردگار نگیرد دگر disk ز اسفندیار

شرمنده یه زنگ تفریح بود

HAJIIIX
06-10-2007, 14:32
سلام
نه داداشي. براي قديمه. يادم نيست اصلا چي دادم اون موقع.
چو كنيم؟؟؟؟؟

بردیا
06-10-2007, 14:49

نگران نباش.اگر همون موقع بعد از عوض کردن پسوردت خواستی وارد بشی طبیعیه که قبول نکنه.این جوری میشه.باید بزاری مدتی سپری بشه و بعدش بخوای وارد بشی.اولش هرچند بار هم که پس جدیدت رو بزنی قبول نمیکنه.

HAJIIIX
06-10-2007, 22:34
الان 3 روزه
پس من بايد به كي بگم ؟؟؟ كي ميتونه كمكم كنه؟

p_s_m
06-10-2007, 23:20
با درود.

دوست من به آدرسی که گفته بودید رفتم ولی چیزی نبود.

اگه لطف کنید برام بزارید یک دنیا ممنون می شم.:10:

zeos
08-10-2007, 00:19

سلام دوسته من.اره الان دیگه هر کس تازگی پسورد ایدی عوض میکنه این بلا سرش مییاد مخصوصا اگر alti باشه.شما اگر پسوردتو که جدید گذاشتی یادته بیا این برنامه رو دانلود کن.بعد باهاش بگیر پسورد جدیدی که زدی رو وارد کن و یه پسورد جدید هم بزار تو خوده برنامه متوجه میشی.شاید بتونی از این راه درستش کنی. پسورده قدیمیتم یه امتحان بکن.جوابشو بگو بهم

shasha_ara2001
08-10-2007, 00:58
میشه راهنمایی کنید چطور اطلاعات ثبت نام رو عوض کنم تا در صورت بروز مشکل بتونم پسورد رو برگردونم؟

zeos
08-10-2007, 02:27
میشه راهنمایی کنید چطور اطلاعات ثبت نام رو عوض کنم تا در صورت بروز مشکل بتونم پسورد رو برگردونم؟

خوب اینم برای شما:38:

کار باهاش سادست.اگر سر در نیاوردی بگو بگم چطوریه. البته این برنامه مشخصاتتو نشون میده که قبلا باهاش ایدی رو درست کردی که هک شدی راحت درستش کنی باز

amanofnoname
08-10-2007, 02:42
سلام دوستان
من یه سوال داشتم فقط لطفا فوری جواب بدین
من یه دوست دارم تو آمریکاست و میخوام با یاهو مسنجر بهش اس ام اس بفرستم یعنی من با مسنجر بفرستمو اون با موبایل دریافت کنه. این کارو با موفقیتم انجام دادم. سوالم اینه که هزینه فرستادن و دریافت اس ام اس به شکلی که توضیح دادم برای من چقدره؟ لطفا بگین که از جوابی که میدید مطمئنید یا نه فقط حدس میزنید.
با تشکر

s_a_m4000
08-10-2007, 02:53
سلام دوستان
من یه سوال داشتم فقط لطفا فوری جواب بدین
من یه دوست دارم تو آمریکاست و میخوام با یاهو مسنجر بهش اس ام اس بفرستم یعنی من با مسنجر بفرستمو اون با موبایل دریافت کنه. این کارو با موفقیتم انجام دادم. سوالم اینه که هزینه فرستادن و دریافت اس ام اس به شکلی که توضیح دادم برای من چقدره؟ لطفا بگین که از جوابی که میدید مطمئنید یا نه فقط حدس میزنید.
با تشکر
هیچ هزینه ای نداره.....

amanofnoname
08-10-2007, 03:03
هیچ هزینه ای نداره.....

ممنون دوست عزیز ولی شما مطمئنید؟:11:
اون چند تا نقطه ی آخر جمله نشونه ی شک بود یا تعجب از سوال من؟
کسی تو مخابرات آشنا نداره بپرسه؟
آخه واسم خیلی مهمه. یدفعه من ده تا پیام نفرستم سر ماه مجبور بشم کلیه هامو بفروشم پول تلفنو بدم!!:31:
خواهشا درصد اطمینانتونم بگید. همینجوری جواب ندیدو اگه اطلاع کامل دارید جواب بدین چون واسم مهمه.
ممنون
راستی خودش میگفت دریافت پیام برای اون ده سنت آب خورده!
yahoo messenger میگه خودش هزینه ای دریافت نمیکنه ولی شرکتهای واسطه شاید هزینه دریافت کنن. یعنی همون مخابرات خودمون!!!

s_a_m4000
08-10-2007, 03:32
ممنون دوست عزیز ولی شما مطمئنید؟:11:
اون چند تا نقطه ی آخر جمله نشونه ی شک بود یا تعجب از سوال من؟
کسی تو مخابرات آشنا نداره بپرسه؟
آخه واسم خیلی مهمه. یدفعه من ده تا پیام نفرستم سر ماه مجبور بشم کلیه هامو بفروشم پول تلفنو بدم!!:31:
خواهشا درصد اطمینانتونم بگید. همینجوری جواب ندیدو اگه اطلاع کامل دارید جواب بدین چون واسم مهمه.
ممنون
راستی خودش میگفت دریافت پیام برای اون ده سنت آب خورده!
yahoo messenger میگه خودش هزینه ای دریافت نمیکنه ولی شرکتهای واسطه شاید هزینه دریافت کنن. یعنی همون مخابرات خودمون!!!
آره...فک نکنم هزینه ای داشته باشه مخابرات ما و چه به این کارا حالا دوستای دیگه هم یه نظری بدن اگه اطلاع دارن

shasha_ara2001
08-10-2007, 21:54
خوب اینم برای شما:38:

کار باهاش سادست.اگر سر در نیاوردی بگو بگم چطوریه. البته این برنامه مشخصاتتو نشون میده که قبلا باهاش ایدی رو درست کردی که هک شدی راحت درستش کنی باز

ممنون. این برنامه مطمئنه؟ میشه پسورد رو با خیال راحت بهش داد؟

HAJIIIX
08-10-2007, 22:53
زئوس جان سلام
من اون فایل رو دانلود کردم ولی موقع نصب ارور میده.
یه فایل او سی ایکس میخواد. خواهش میکنم کمک کن
kewlbuttonz.ocx
مشکل رجیستر داره...

zeos
09-10-2007, 00:59
ممنون. این برنامه مطمئنه؟ میشه پسورد رو با خیال راحت بهش داد؟

راستش چی بگم.این برنامه تنها برنامه ایه که همچین کاری میکنه.برنامه مشابه وجود نداره تا جایی که من میدونم.ولی خوب من فکر کنم مطمن باشه.درضمن شما که این مشخصات رو نگاه کنی و سیو کنی خوب هر وقت پسوردت بخوره دوباره وارد میکنی و میتونی ایدیتو برگردونی.پس نگرانیی به اون صورت نداره.میتونی هم یه ایدیه دیگه بسازی و چک کنی ببینی برنامه تا چه حد درست مشخصات رو میده.که اطمینان پیدا کنی.حالا من بازم اگه پیدا کردم راهی که بشه باهاش مشخصات رو تغییر داد میگم.

زئوس جان سلام
من اون فایل رو دانلود کردم ولی موقع نصب ارور میده.
یه فایل او سی ایکس میخواد. خواهش میکنم کمک کن
kewlbuttonz.ocx
مشکل رجیستر داره...

اره hajiix عزیز.بیا اینم فایل مورد نیازش.بعد از اینکه دانلود کردی برو و کپیش کن تو system32 بعد برنامه رو دوباره اجرا کن.امیدوارم که مشکلت حل بشه و بتونه ایدی رو بشناسه.
در ضمن دوست من شما چند بار هم از طریق سایت خوده یاهو امتحان کن وپسوردتو بزن.مخصوصا قسمت ایمیل.شاید بشناسه.در هر صورت اگه بازم مشکلی داشتی بگو اگر از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

HAJIIIX
09-10-2007, 02:41
زئوس چرا حال من گرفته میشه اینقدر؟؟؟
برنامه پسورد رو سیو نکرده.
چنج کرد اما صفحه خالی سیو شده........
چکار کنم آخه؟؟؟
شاید هم اصلا کاری نکرده چون اون علایمی که من زدم توی این برنامه فقط علامت سوال میزاره جاش

zeos
09-10-2007, 16:25
hajiix عزیز. شما چطوری از برنامه استفاده کردی مگه.وقتی ایدی رو واردش کردی قسمت پسورد .پسوردی که برای ایدیت جدید وارد کرده بودی رو باید بزنی و در قسمت new password مثلا چندتا عدد پشته سره هم بزن.بعد نرم افزار رو کار بنداز .با ایدیت هم نباید لوگین باشی البته تو که نمیکتونی لوگین هم کنی.بعد که زدی ایدی و پسورد رو اگه بشناسه قرمز میشه زیرشم مینویسه ایدی لوگین شد.بعد پسورد جدید رو میشناسه و واردش میکنه که اون پسورد جدیده رو حتما باید به خاطر بسپاری وگرنه تمومه همه چی.چون در هر صورت عوض میکنه پسورد رو.
حالا شما اون وقتی که کار کردی ایدی و پسورد قرمز رنگ شد؟یا نوشت مثلا ایدی لوگین شده؟حالا نمیشد فعلا بدونه علایم بزنی؟

msa d820
09-10-2007, 20:37
سلام دوستان من حدودا یه 2 ال 3 ماهی نبودم یعنی پام شکسته بود نتونستم بیام و ای دی خودم رو باز کنم الان که میام وقتی وارد یاهو می شم وقتی یه رومی رو باز می کنم تا چت کنم وقتی رومی باز میکنم که 35الی 49 نفر هستن هر رومی رو که باز می کنم فقط خودم هستم کسی دیگه نیست لطفا راهنمایی ام کنید مرسی

HAJIIIX
10-10-2007, 03:13
داداش میگفت پسوردت اشتباه هست چون علائمی که زدم توی اون برنامه چیز دیگه بود...

wordist
10-10-2007, 08:43
سلام دوستان من حدودا یه 2 ال 3 ماهی نبودم یعنی پام شکسته بود نتونستم بیام و ای دی خودم رو باز کنم الان که میام وقتی وارد یاهو می شم وقتی یه رومی رو باز می کنم تا چت کنم وقتی رومی باز میکنم که 35الی 49 نفر هستن هر رومی رو که باز می کنم فقط خودم هستم کسی دیگه نیست لطفا راهنمایی ام کنید مرسی
سلام دوست عزيز

خوب بود بعد از اين همه وقت كه به قول خودت نبودي اول يه گشتي تو اين تاپيك مي‌زدي تا اين سوال حداقل براي 10مين بار پرسيده نمي‌شد

اما جواب:

جهت جلوگيري از ورود روبو كامپيوترها (يعني افراد غير انسان كه براي چت غير واقعي هستن) و در نتيجه شلوغ شدن بيخودي رومها در ياهو ترفند جديد ياهو (البته ديگه نه چندان جديد) اينه كه از شما درخواست تاييد علامتهاي نمايشيي (عدد يا حروف) رو بكنه كه فقط ادما ميتونن اونو ببينن و درك كنن و وارد كنن .

اون علامتها هم با كليك كردن روي لينكي كه خود ياهو در سمت بهت چپ ميده ظاهر ميشه و كافيه فقط اونا را بخوني و تو كادر مربوطه وارد كني و .....

حالا ديگه برو تو روم و حال كن .....

zeos
11-10-2007, 00:14
خوب پسورد های alti همیشه یه شکل دیگه میشه وقتی ظاهر میشه اینا مهم نیست فقط این مهمه که ایدی رو لوگین میکنه یا نه همین.یعنی باید قرمز شه رنگش.بعد هم که عوض میکنه پسورد رو

zeos
11-10-2007, 00:15
خوب پسورد های alti همیشه یه شکل دیگه میشه وقتی ظاهر میشه اینا مهم نیست فقط این مهمه که ایدی رو لوگین میکنه یا نه همین.یعنی باید قرمز شه رنگش.بعد هم که عوض میکنه پسورد رو.شما یه امتحانی بکن از سایت یاهو هم ببین همینه وضع؟ یا یه بار دیگه مشخصاتتو وارد کن شاید درست شده باشه

KITANA
11-10-2007, 03:01
با عرض سلام
میخواستم تمام کد هایی را که در خود چت روم و در حال چت کردن میشه نوشت و یه بلایی سر یکی آورد رو بدونم ممنون میشم اگه یه فرشته این کد ها رو برام ایمیل کنه تا آخر عمر دعاش میکنم.
من از yahoo 8 استفاده میکنم .

majid-ar
12-10-2007, 17:47
سلام.

برای امنیت بیشتر توی یاهو مسنجر چه برنامه ای هست؟

البته آنتی ویروس و فایروال و آنتی اسپای ور دارم.

فقط برای مقابله با بوت این جور چیزا میخوام.

ممنون.

adameh_bahal
12-10-2007, 20:08
من وقتی با مسنجر on هستم و برام email ميزنن تو مسنجر alert نميده و نميفهمم که email دارم و بايد هی خودم چک کنم
چيکار بايد بکنم؟

ghiz_ghize_khasteh
12-10-2007, 21:54
سلام خدمت اساتید محترم
اگه یادتون باشه یکی دو سال پیش یه ویروسی بود که از طریق یاهو مسنجر به صورت کلمات اجق وجق گسترش پیدا کرد و پسورد ایمیل را عوض میکرد
من هم این ویروس را گرفتم و از آن به بعد دیگر نتوانستم ایمیل خود را باز کنم زیپ کدم هم نمیدونم چی زدم ولی سوال امنیتی که یاهو موقع فراموش کردن پسورد میخواهد را یادمه
آیا راهی هست که من پسورد ایمیلم را پیدا کنم خیلی دوست دارم دوباره ایمیلم باز بشه چون اطلاعات خیلی مهمی داخلش داشتم
اگه کسی راهی بلده من را راهنمایی کنه تو این دنیا و آخرت دعاش میکنم

Balrog
13-10-2007, 23:12
سلام.

برای امنیت بیشتر توی یاهو مسنجر چه برنامه ای هست؟

البته آنتی ویروس و فایروال و آنتی اسپای ور دارم.

فقط برای مقابله با بوت این جور چیزا میخوام.

ممنون.
سلام رفيق.

Y!TunnelPro.

majid-ar
14-10-2007, 01:09
سلام رفيق.

Y!TunnelPro.

ممنونم.عجب برنامه توپیه.

خدارو شکر قبلا هم توی انجمن معرفی شده بود حاظر آمادش با کرک بود.

به همه دوستان پیشنهاد میکنم این برنامه رو نصب کنن.

از اینجام میتونید دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aanaam
14-10-2007, 18:32
.baba man idm ---- shode chera kesi komak nemikone???? :29:rasti ye chizi man tamame chizaee ke moghe sakhtane id dadam ro yadame ama fek konam taraf taghiresh dade:18: baba man chikar konam? profile 360 am ham ba hamoon ide ke ax tooshe mikham axamo remove konam.taraf yeki az add listam boode ke javabesho nadadm ...toro khoda komak konid...:wac:

Jalal
14-10-2007, 21:15
.baba man idm ---- shode chera kesi komak nemikone???? :29:rasti ye chizi man tamame chizaee ke moghe sakhtane id dadam ro yadame ama fek konam taraf taghiresh dade:18: baba man chikar konam? profile 360 am ham ba hamoon ide ke ax tooshe mikham axamo remove konam.taraf yeki az add listam boode ke javabesho nadadm ...toro khoda komak konid...:wac:

سلام

دوست عزیز تنها راه حل شما همون بوده که میگید عوض کرده

راه دیگه ای جز خواهش از طرف نیست :27:

KITANA
18-10-2007, 19:24
اگر کسی همه کدهایی رو که در یاهو میزنند رو میدونه بهم پیام خصوصی کنه یا اینجا بنویسه ممنوم میشم
با تشکر kitana

mir@
18-10-2007, 23:36

wordist
20-10-2007, 08:34
سلام دوستان

كسي ميدونه چطوري ميشه فايلهاي dat مربوط به آرشيو ياهو مسنجر رو با هم تركيب كرد و روي يه سيستم همشون رو ديد

من توي خونه و محل كار از ياهو مسنجر استفاده ميكنم و بعضي ار آف هام روي هارد خونه‌ و بعضي محل كاره مي خوام يا همديگه داشته باشمشون

پيشاپيش از كمك همه ممنونم

قربان شما

Mohsen6558
21-10-2007, 14:07
سلام به دوستان منم مثل شما خیلی دنبال این بودم تا از چت هام آرشیو بگیرم
قبلا داشتم اما کرکش درست کار نمی کرد
تا اینکه اتفاقی دیدمش تست کردم و درست هم جواب داد چون لینکش از MegaUpload بود لینکشو نتونستم بذارم اما واستون آپ کردم :
تقدیم به شما :
Super yahoo archive decoder v30.01

wordist
22-10-2007, 13:15
سلام به دوستان منم مثل شما خیلی دنبال این بودم تا از چت هام آرشیو بگیرم
قبلا داشتم اما کرکش درست کار نمی کرد
تا اینکه اتفاقی دیدمش تست کردم و درست هم جواب داد چون لینکش از MegaUpload بود لینکشو نتونستم بذارم اما واستون آپ کردم :
تقدیم به شما :
Super yahoo archive decoder v30.01

سلام دوست عزيزم

من فايل رو فعلا دان كردم تا ببينم چطوري ميتونم ازش استفاده كنم

خيلي خيلي ممنون از زحماتت لطف كردي

panther99
22-10-2007, 20:54
دوستان ببخشید . برنامه ای هست که نشون بده طرف on هست یا نه ؟؟ و تو کدوم room هست ؟؟
صفحات اینقدر زیاد بود که نمیشه همشو دید . ممنون میشم برام بذارید .

wordist
23-10-2007, 08:00
دوستان ببخشید . برنامه ای هست که نشون بده طرف on هست یا نه ؟؟ و تو کدوم room هست ؟؟
صفحات اینقدر زیاد بود که نمیشه همشو دید . ممنون میشم برام بذارید .
سلام دوست عزيز

سايتهايي هست كه بشه ازش فهميد طرف آنلاين يا حتي اينويزيبلهست يا نه ولي اينكه تو كدوم روم هست را نميدونم

castel_xd
24-10-2007, 14:32
خواهشن اگه ممکنه یه بوتر خیلی خوب به من معرفی کنین بی زحمت طرز استفادش رو هم بگین خواهشن بهتری رو معرفی کنین چون زیاد اینجا معرفی شده و من نمیدونم کدوم از همه بهتره

sajad2000
26-10-2007, 11:02
سلام چرا من هر برنامه ی از سایت بوت ایران میگیرم بعد از این که دانلود کردم و می خوام اون را اجرا کنم اخطار می دهد آیا کسی راهی برای رفع این مشکل برام داره و نظرتون در باره ی این برنامه چیه Ytunnelpro v.2.5 Build 498a Full Cracked ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naseronline
26-10-2007, 11:20
سلام
يكي كمك كنه؟!هر بوتري دانلود مي كنم اي دي هاي لويگن نميشن؟ آي دي ها همه سالمن !!!

akbar_syberia
27-10-2007, 18:25
با سلام

وقتي آي دي خودمو در ياهو مسنجر ميزنم همينطوري مي مونه نميره تو ! مشكل چيه ؟

milaadesign
27-10-2007, 20:43
من زیاد در این مورد وارد نیستم ... ولی چون دوستان دیگه جواب ندادن یه عرایضی میکنم
از vpn استفاده میکنی؟ شاید مشکل از اون باشه...
و یه هم تست کن ببین میتونی وارد ایمیل همین آی دی یاهوت بشی...

بهنازی
27-10-2007, 22:23
با سلام به خدمت دوستان عزیزم یه سوال داشتم.

من یه مطلبی رو مثلا تو همین سایت نوشتم خوب وقتی یه کلمه از این متنمو تو google یا yahoo سرچ میکنم این آدرسی که متنو نوشتم رو میده.
حالا بعد از چند هفته میام این متنو کلا تغییر میدم به طوری که اون کلمه ای که بار اول سرچ کردم تو این متن جدیدی که ویرایش همون متن قبلست نباشه.ولی باز وقتی با همون کلمه اولی سرچ میکنم باز همون آدرسه اولو میده در حالی این کلمه اصالا تو این متن وجود نداره؟
این به چه علت و چی کار باید کرد که این کار صورت نگیره؟

با تشکر از همگی

darvish1900
28-10-2007, 00:00
مدتی طول میکشه تا سرچ به روز بشه و متن ها عوض بشه

winxp
28-10-2007, 01:11
سلام بهنازی

بله darvish جان درست گفتن
مدتی طول میکشه که سرور google یا yahoo بیان ادرسها رو به روز کنن اما زمان دقیق رو نمیدونم

مثل شما که هر مطلبی رو بعد یه سال میگیرین d:

موفق باشین دوست من

DrXoX
28-10-2007, 01:11
سلام

تمام موتورهاي جستجو گر يك سري Crawler دارن كه اصطلاحا بهش ميگن عنكبوت چون مثل عنكبوت عمل مي كنه به اين صورت كه در سايت هاي مختلف جستجو مي كنه و اطلاعات جمع مي كنه (يك سري قسمت هاي ديگه هم داره كه هر قسمت مسئول كار خاصي هستش مثلا يه قسمت مسئول اينه كه اطلاعات جمع آوري شده توسط Crawler رو دسته بندي كنه و يك قسمت مسئول قرار دادن اطلاعات در ديتابيس و ... هستش ) اين مشكلي كه شما مي گين به اين خاطره كه سايت هايي زيادي وجود داره و اين Crawler ها به دليل زيادي سايت ها نمي تونن هر روز سايت رو بررسي كنند و به همين دليل چند روزي طول مي كشه كه اطلاعات مربوط به يك سايت به روز بشن و در ديتابيس قرار بگيرن

موفق باشيد

winxp
28-10-2007, 01:22
سلام عزیزم

یاهو رو sign out کن بعد برو منو massenger/pefermance/connection

حالا اگه روی now proxi بود عوض کن رو فfirewal wich proxi

و برعکس

تست کن ببین فایروالت یاهو رو بسته یا نه

تست کن جوا بده

موفق باشی

DrXoX
28-10-2007, 01:44
سلام

شايد به خاطر سرعت كم اينترنتت باشه اگر تهران هستي يه بار با اينترنت هاي هوشمندي كه وجود داره كانكنت شو و امتحان كن ببين درست ميشه يا نه

اگر شد كه مشكل به خاطر سرعت كم اينترنتت هستش ولي اگر نشد اگر يه بار ديگه مسنجرت رو نصب كني فكر كنم درست بشه

موفق باشي

Hamidkhann
28-10-2007, 02:22
من شنیدم به خاطر تحریمه. بحثش داغ این روزا

Mohammad_4688
28-10-2007, 02:40
با سلام

بعضی موقع ها اینجوری می شه شما فقط باید از اینترنت قطع بشی و دوباره وصل بشی در این

صورت درست می شه برای اطمینان بیشتر با یه آیدی دیگه هم امتحان کنید ببین وارد می شه یا نه

Mohammad_4688
28-10-2007, 02:42
من شنیدم به خاطر تحریمه. بحثش داغ این روزا
با سلام

نه دوست عزیز ربطی به تحریم نداره :13:

Mohammad_4688
28-10-2007, 02:56
سلام

تمام موتورهاي جستجو گر يك سري Crawler دارن كه اصطلاحا بهش ميگن عنكبوت چون مثل عنكبوت عمل مي كنه به اين صورت كه در سايت هاي مختلف جستجو مي كنه و اطلاعات جمع مي كنه (يك سري قسمت هاي ديگه هم داره كه هر قسمت مسئول كار خاصي هستش مثلا يه قسمت مسئول اينه كه اطلاعات جمع آوري شده توسط Crawler رو دسته بندي كنه و يك قسمت مسئول قرار دادن اطلاعات در ديتابيس و ... هستش ) اين مشكلي كه شما مي گين به اين خاطره كه سايت هايي زيادي وجود داره و اين Crawler ها به دليل زيادي سايت ها نمي تونن هر روز سايت رو بررسي كنند و به همين دليل چند روزي طول مي كشه كه اطلاعات مربوط به يك سايت به روز بشن و در ديتابيس قرار بگيرن

موفق باشيد

تایید می شه

akbar_syberia
28-10-2007, 08:30
miladdisign عزيز VPN ديگه چيه ؟ آره به ايميل ميره !

WinXP روي هر 4 تا گزينه امتحان كردم نشد !

DrXoX نه سرعتم كم نيست ! ADSL 128 دارم ! تهران هم نيستم

Hamidkhann نه تحريم كه اينطوري نميشه ! اون موقع هيچ وقت نميرفت !

Mohammad_4688 ديسكانكت كه سهله كامپيوتر رو ريست ميكنم باز هم نميره - با 3 تا آي دي هم امتحان كردم نشد

ممنون از همه دوستان

metax
28-10-2007, 08:42
ممكنه ازتنظيمات پراكسي باشه.ازپراكسي استفاده ميكني؟

hoax3r
28-10-2007, 09:08
بد نیست یکبار یاهو مسنجر رو کلا پاکش کنید. اگر چیزی ازش داخل هارد یا رجیستری باقی موند اونا رو هم بگردین پاک کنید. بعد دوباره نصبش کنید

شاد باشید

hps
28-10-2007, 14:04
سلام . اگه کسی در مورد شماره تلفنی که باهاش پسورد و یوزرنیم رایگان از شرکت شاتل به صورت sms میگیرن چیزی میدونه بگه

akbar_syberia
28-10-2007, 16:19
Metax نه از پراكسي استفاده نميكنم

Hoax3r صد بار پاك و دوباره نصب كردم . 2 بار هم ويندوز رو عوض كردم ! اگر چيزي بود تا حالا پاك شده بود

nix
28-10-2007, 16:24
دوست من
مشکل با ورژن مسنجر هست...
شما اگر یک ورژن پایین تر را نصب کنی .. براحتی لاگین میشه..

akbar_syberia
28-10-2007, 18:59
دوست من
مشکل با ورژن مسنجر هست...
شما اگر یک ورژن پایین تر را نصب کنی .. براحتی لاگین میشه..

چرا نبايد با ورژن بالا نيام

DrXoX
30-10-2007, 04:29
سلام

akbar_syberia جان مشكل خيلي جالبي داري ، دوستان هم راه حل هاي مختلفي گفتند

شما كامل مسنجر رو پاك كن و از سايت ياهو دوباره برنامشو بگير و نصب كن

موفق باشيد

sama_65
30-10-2007, 10:27
با سلام

بعضی موقع ها اینجوری می شه شما فقط باید از اینترنت قطع بشی و دوباره وصل بشی در این

صورت درست می شه برای اطمینان بیشتر با یه آیدی دیگه هم امتحان کنید ببین وارد می شه یا نه

سلام عزیزم

یاهو رو sign out کن بعد برو منو massenger/pefermance/connection

حالا اگه روی now proxi بود عوض کن رو فfirewal wich proxi

و برعکس

تست کن ببین فایروالت یاهو رو بسته یا نه

تست کن جوا بده

موفق باشی

هر دوتا دوستمون درست میگن
منم چند وقت پیش همین مشکلو داشتم با همین دو راه حل شد:46:

smahdis
31-10-2007, 09:17
من روزی صد بار از این مشکلای یاهو مسنجر برام پیش میاد.
واقعا که این یاهو مسنجر خیلی باگ داره. یکبار برای فلش گیر میده. یکبار ِDon't Send میده, یکبار اجرا نمیشه, یکبار میگه بعدا Sign In شو, صد بار آفلاین ها رو می پرونه, صد بار ....

solikhobe
31-10-2007, 15:38
سلام به همه دوستان اين هم نسخه جديد ياهو مسنجر 9 بتا
از لحاظ محيط خيلي زيباتر شده همچنين در اين ورژن شكلكهاي بسيار جالبي نيز اضافه شده در حال بررسي اين ورژنم شما هم نصب كنيد تا بتونيد ازش استفاده كنيد
خیلی خیلی جدیده
واستون اپلود کردم تا حالشو ببرید

adameh_bahal
31-10-2007, 17:26
چطوری ميشه يه عکس رو تو backgroung 360 گزاشت جوری که فقط 1 عکس باشه و چند تا عکس کنار هم نباشه و کل صفحه هم باشه؟

Parnyan
31-10-2007, 18:05
سلام به همه دوستان اين هم نسخه جديد ياهو مسنجر 9 بتا
از لحاظ محيط خيلي زيباتر شده همچنين در اين ورژن شكلكهاي بسيار جالبي نيز اضافه شده در حال بررسي اين ورژنم شما هم نصب كنيد تا بتونيد ازش استفاده كنيد
خیلی خیلی جدیده
واستون اپلود کردم تا حالشو ببرید

من این یکی رو هم نمی تونم دانلود کنم :41: چرا این طوریه ؟؟؟؟؟ چه کار میشه کرد ؟:19:

s_a_m4000
31-10-2007, 18:16
من این یکی رو هم نمی تونم دانلود کنم :41: چرا این طوریه ؟؟؟؟؟ چه کار میشه کرد ؟:19:
سلام.
لینک زیر رو امتحان کنی.حجم تقریبا 13 مگ

Kasra 91
31-10-2007, 19:40
خیلی باهاله به دانلوش می ارزه ولی حیف که جایی برای ورود به360 نداره هتما باید از طریق Ie باید بری

amiroo88
31-10-2007, 21:01
یاهو جدیدرو نصب کردم

چیزه خاصی اضافه نشده بهش به جز 6 تا شکلک

فقط شکلش عوض شده

نمیشه کاری کرد که تو لیست دوستان به جای اسم . ایدی رو نشون بده؟
فکر میکنم قبلی راحت تر بود .

Kasra 91
31-10-2007, 23:08
[
نمیشه کاری کرد که تو لیست دوستان به جای اسم . ایدی رو نشون بده؟
فکر میکنم قبلی راحت تر بود . [/quote]

منم همین مشکلو داشتم
رو ایدی edit contact کن first name اینا ها رو پاک کن به save کن
برای تک تک ایدی ها باید اکارو کرد

amiroo88
31-10-2007, 23:24
منم همین مشکلو داشتم
رو ایدی edit contact کن first name اینا ها رو پاک کن به save کن
برای تک تک ایدی ها باید اکارو کرد

اینجوری که خیلی ستمه اصلا حال نمیکنما!

ramin1988
31-10-2007, 23:56
خیلی قشنگتر شده .
فقط یه سوال اینکه چجوری این عکسای طرفو بزارم جلوی اسم کاربری ؟یا اینکه اونا خودشون باید این کارو بکنن ؟

farshad_4017
01-11-2007, 13:52
ُسلام به همگي .....
مي خواستم بدونم ياهو مسنجر اين قابليت رو داره كه وقتي ما آفلاينيم يا كلا وقتي آنلاينيم ، هر كي pm داد به صورت خودكار يه pm بهش ارسال بشه ؟
اصلا يه همچين قابليتي هست ؟

M.C.
01-11-2007, 14:28
سلام
چند روز پیش YM 9 بتا رو گرفتم اما Sign In نمیشه
انگار نمیتونه خودشو به اینترنت وصل کنه
کسی هم هست این مشکل رو داشته باشه ؟

MaFia
01-11-2007, 14:30
سلام

من خودم نه
اما در سایت های دیگه خیلی این مورد گزارش شده

Balrog
01-11-2007, 14:34
اين نسخه‌ى جديد خيلى رم مى‌بره؟

MaFia
01-11-2007, 14:45
مشکل رم رو هنوز حل نکردن اینگار

amiroo88
01-11-2007, 20:25
سلام

منم یه همچین مشکلی داشتم. یهو خودش ساین اوت میکرد.وباره ساین این میشد.

پاک کردم رفت

kingweb
01-11-2007, 20:45
خوب آزمایشی هست این گونه مشکلات میشه گفت طبیعی هست

سپاس

Balrog
02-11-2007, 00:34
مشکل رم رو هنوز حل نکردن اینگار
همين ورژن 8 هم پدر اين سيستم قراضه‌ى ما رو درمى‌ياره تا بخواد كامل اجرا شه.

M.C.
02-11-2007, 00:40
تشکر از MaFia عزیز + بقیه ی دوستان...
@Amiroo88
اما YM اصلا Sign In نمیشه که بخواد Sign out بشه
باز به مال شما :27:

nima_vb
05-11-2007, 11:44
سلام دوستان
دو تا سوال دارم. اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم.
چرا بعضی وقتی دوستام برام آف میگذارند یا من براشون آف میگذارم آفها میپره؟ یعنی گاهی که اصلا هیچیش نمیرسه و گاهی یه مقداریش حذف میشه؟
چرا Ym لینکها را وقتی بصورت آف میفرستیم ، نمی فرسته .یعنی همه آفها میرسند ولی اون آفی که توش لینک بوده حذف میشه.

jak_1300
05-11-2007, 12:29
سلام بچه ها من اين ياهو جديده يعني ورژنه 9 رو نصب كردم رو سيستمم يه پيغامي ميده

اين پيغام يعني چي بچه ها ؟

mrmmnb
05-11-2007, 15:28
این ورژن 9 فعلا اشغاله چون نسخه بتا هست من که پاکش کردم ودوباره همون 8 رو نصب کردم

cyrus_achamenian
05-11-2007, 19:32
سلام

درباره ورژن جدید یاهو 9 ...آیا ad-remover براش اومده؟؟؟

اگه کسی پیدا کرد لطف کنه بذاره

ممنون

MOHAMMAD2010
06-11-2007, 00:38
سلام یه سوال داشتم
این روم مربوط به ایرانیا که قبلا تو اسیا بود الان کجا رفته امروز بعد از مدتها رفتم دیدم نیست قبلا مسیرش این بود
regional - asia

YAHYA-PRO
07-11-2007, 10:51
با سلام
آقا بدبختانه آیدی من هک شده :41: و هر کاری میکنم نمیتونم برش گردونم خواهشا یکی بگه هیچ راهی برای برگردوندنش وجود نداره ؟

wordist
07-11-2007, 11:16
سلام دوستان

آيا راهي هست كه بشه از اون طريق فهميد Ip طرف مقابل در ياهو مسنجر چيه

ممنون

YAHYA-PRO
07-11-2007, 11:16
با سلام
آقا بدبختانه آیدی من هک شده :41: و هر کاری میکنم نمیتونم برش گردونم خواهشا یکی بگه هیچ راهی برای برگردوندنش وجود نداره ؟
راستی هیچی از اطلاعاتی که موقع ثبت نام دادم یادم نیست

Oracle_Eldorado
07-11-2007, 23:43
ببخشید من یه مشکلی دارم :
من چرا نمیتونم از خونه Login بشم ؟
همش اون اروری که میگه پسورد رو اشتباه زدی رو میده .
اول فکر کردم هک شدم ولی امروز که رفتم کافی نت باز شد !

Oracle_Eldorado
08-11-2007, 00:02
با سلام
آقا بدبختانه آیدی من هک شده و هر کاری میکنم نمیتونم برش گردونم خواهشا یکی بگه هیچ راهی برای برگردوندنش وجود نداره ؟
نه متاسفانه ! چون فقط در اون صورت بر میگرده .
مگه اینکه یه هکر خفن گیر بیاری که واست برگردونه .

سلام دوستان

آيا راهي هست كه بشه از اون طريق فهميد Ip طرف مقابل در ياهو مسنجر چيه

ممنون

بله یه راهی هست ولی باید با برنامه DOS زیاد کار کرده باشی و بلد باشی .
توجه : قبل از انجام این کارها صفحات اضافی رو ببند . در آخر توضیح دادم .
وقتی داری با طرف چت میکنی ( یعنی هر 2 طرف آنلاین هستید ) برو مسیر زیر :
Start > Run
بعد اینو توی Run تایپ کن :
CMD
بعد که صفحه ی DOS باز شد اینو تایپ کن :
Netstat
بعد هرچی IP که داری استفاده میکنی بهت نشون میده . همونطور که اول گفتم باید صفحات اضافی رو ببندی چون الکی IP اضافی بهت میده و باعث گمراه شدنت میشه .

سلام یه سوال داشتم
این روم مربوط به ایرانیا که قبلا تو اسیا بود الان کجا رفته امروز بعد از مدتها رفتم دیدم نیست قبلا مسیرش این بود
regional - asia

قابل توجه دوستان :
به نظر من دیگه دور چت کردن رو خط بکشید خیلی بهتره . چون همش الکی شده . هروقت میری اعضای کل Asia روی 5000 تا گیر کرده . داخل هر Room هم که میری باید یه کد فعال سازی بزنی ! من که دیگه زیاد چت نمیکنم . مگه اینکه با دوستای مدرسه ایم .
این هم لینک دانلود Yahoo Messenger 9 Beta برای دوستان :

منبع :‌ Yahoo.com

بردیا
08-11-2007, 00:08
این امکانات یاهو مسنجر جدید چی هستش حالا؟چه چیز اضافه ای نسبت به نسخه های قبلی داره؟

پاکر
08-11-2007, 05:39
ببخشید من یه مشکلی دارم :
من چرا نمیتونم از خونه Login بشم ؟
همش اون اروری که میگه پسورد رو اشتباه زدی رو میده .
اول فکر کردم هک شدم ولی امروز که رفتم کافی نت باز شد !
پسوردتون اگه عددی هست با شماره های بالای حروف صفحه کلید وارد کنین شاید مشکل حل بشه:11:

wordist
08-11-2007, 08:38
نه متاسفانه ! چون فقط در اون صورت بر میگرده .

بله یه راهی هست ولی باید با برنامه DOS زیاد کار کرده باشی و بلد باشی .
توجه : قبل از انجام این کارها صفحات اضافی رو ببند . در آخر توضیح دادم .
وقتی داری با طرف چت میکنی ( یعنی هر 2 طرف آنلاین هستید ) برو مسیر زیر :
Start > Run
بعد اینو توی Run تایپ کن :
CMD
بعد که صفحه ی DOS باز شد اینو تایپ کن :
Netstat
بعد هرچی IP که داری استفاده میکنی بهت نشون میده . همونطور که اول گفتم باید صفحات اضافی رو ببندی چون الکی IP اضافی بهت میده و باعث گمراه شدنت میشه .

قابل توجه دوستان :
به نظر من دیگه دور چت کردن رو خط بکشید خیلی بهتره . چون همش الکی شده . هروقت میری اعضای کل Asia روی 5000 تا گیر کرده . داخل هر Room هم که میری باید یه کد فعال سازی بزنی ! من که دیگه زیاد چت نمیکنم . مگه اینکه با دوستای مدرسه ایم .
این هم لینک دانلود Yahoo Messenger 9 Beta برای دوستان :

منبع :‌ Yahoo.com
سلام دوست عزيز

ممنون از پاسخت

ولي من وقتي دستور netstat رو ميزنم براي ياهو مسنجر مي نويسه established و IP رو نمي‌نويسه

راه ديگه‌اي نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
08-11-2007, 12:45
این امکانات یاهو مسنجر جدید چی هستش حالا؟چه چیز اضافه ای نسبت به نسخه های قبلی داره؟

والا من هنوز دانلود نکردم که بخوام چیز جدیدی پیدا کنم! ولی از عکسش معلومه دیگه .

پسوردتون اگه عددی هست با شماره های بالای حروف صفحه کلید وارد کنین شاید مشکل حل بشه

چه فرقی داره ؟! حالا امتحان میکنم و نتیجشو بهت میدم .

سلام دوست عزيز

ممنون از پاسخت

ولي من وقتي دستور netstat رو ميزنم براي ياهو مسنجر مي نويسه established و IP رو نمي‌نويسه

راه ديگه‌اي نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا من در این زمینه زیاد حرفه ای نیستم . فقط اینو میدونستم که قبلا با ورژن 7 کار میکرد .
حالا میخوای یه گشتی توی Google بزن شاید پیدا کردی .
یه سری هم به سایت w w w . b o o t i r a n . c o m ( فاصله ها رو خودت بردار ) بزن شاید چیزی پیدا کردی .

mehdi1676
09-11-2007, 11:02
چگونه می توانم دوستان انلاین در یاهو مسنجر را مشاهدخ کنم باسپاس

YAHYA-PRO
09-11-2007, 12:22
[QUOTE=Oracle_Eldorado;1791028]نه متاسفانه ! چون فقط در اون صورت بر میگرده .

کسی یه هکر نمیشناسه این آیدی خیلی برام مهمه هر چی بخواد بهش میدم اگه بتونه آیدی رو برگردونه :10:

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 13:39
چگونه می توانم دوستان انلاین در یاهو مسنجر را مشاهدخ کنم باسپاس
دوست عزیز اگه شما در لیست دوستان خود کسی رو اضافه کرده باشید و اون کسی رو که به لیست اضافه کردید ، آنلاین باشه آیکونش زرد رنگ هست .

کسی یه هکر نمیشناسه این آیدی خیلی برام مهمه هر چی بخواد بهش میدم اگه بتونه آیدی رو برگردونه
دوست عزیز شما Id تو بده من یه نفر رو میشناسم که شاید ( شاید ) بتونه واست این کارو بکنه .
قبلاها که از این کارا زیاد میکرد ولی حالا نمیدونم . چون یه مدتی هست که ندیدمش .
Id تو واسم به پیغام خصوصی بفرست .

bagher.1113
11-11-2007, 08:55
سلام
من میخوام با کامپیوتر دوستم چت کنم اما نمی دونم چشه login نمیشه!!!!!!!!!
مینویسه we were not able to sign you in to yahoo!

اما از webmessenger.yahoo.com میره!

لطفا راهنمایی کنید.

MEHDI.MD
11-11-2007, 15:12
سلام
خسته نباشید من در مورد یاهو مسنجر به مشکل خوردم میخوام کمک کنید.
وقتی برنامه را اجرا میکنم و میخوام با آی دی خودم کانتک بشم همش یک پیغام خطا میده که آنرا برات مینویسم.

System is busy.
Please try again a little bit later.
System is busy. Please try again a little bit later.لطفا راهنمایی کنید که چکار باید بکنم تا حالا نتونسم باهاش کانکت بشم.

Yahoo! Messenger (9.0.0.797) (BETA)
Yahoo! Messenger (9.0.0.797) (BETA)

MOHAMMAD2010
11-11-2007, 19:43
من با این ورژن به این مشکل برخوردم هر وقت میخوام کانکت بشم میشه system is busy
باید چی کار کنم؟

qaderi
11-11-2007, 22:09
سلام
میشه من رو رهنمایی کنید چطوری پسورد یاهوم رو عوض کنم
خیلی فوری هست لطفا من رو راهنمایی کنید

Oracle_Eldorado
11-11-2007, 22:51
سلام
میشه من رو رهنمایی کنید چطوری پسورد یاهوم رو عوض کنم
خیلی فوری هست لطفا من رو راهنمایی کنید

برای شما :
اول از همه در برنامه یاهو مسنجر روی گزینه ی Messenger کلیک کنید و گزینه ی My Account Info رو بزنید .
بعد یه صفحه میاد که خودش ID تو نوشته و شما باید پایین پسورد وارد کنید .
پسوردتونو بزنید و در صفحه ی بعد روی Change Password کلیک کنید .
یه صفحه ی دیگه میاد که 3 تا جا برای تایپ داره .
در قسمت اول پسورد فعلی رو میزنید و در 2 تا قسمت دیگه پسورد جدیدتون (‌دومی Vertification یا همون اطمینان ) رو بزنید .
بعد Save یا Finish رو بزنید و در صفحه ی بعدی گزینه ی Finish رو میزنید .
بعد یه بار با یاهو مسنجر Sign Out بشید و دوباره با پسورد جدید وارد بشید X: .
اگه به مشکلی برخوردید همینجا مطرح کنید .
موفق باشید .

من با این ورژن به این مشکل برخوردم هر وقت میخوام کانکت بشم میشه system is busy
باید چی کار کنم؟

دوست من با کدوم ورژن ؟

MOHAMMAD2010
11-11-2007, 23:09
همین ورژن 9 دیگه
(9.0.0.797) (beta

Oracle_Eldorado
11-11-2007, 23:18
همین ورژن 9 دیگه
(9.0.0.797) (beta

دوست عزیز من که مشکلی باهاش ندارم .
شما میخوای ISP تو عوض کن . یعنی کارت اینترنتت رو از یه شرکت دیگه بخر . شاید مشکلت حل بشه .
یه بدی Beta همینه دیگه !

MOHAMMAD2010
11-11-2007, 23:33
دوست عزیز من که مشکلی باهاش ندارم .
شما میخوای ISP تو عوض کن . یعنی کارت اینترنتت رو از یه شرکت دیگه بخر . شاید مشکلت حل بشه .
یه بدی Beta همینه دیگه !

adsl دارم عزیز

amiroo88
11-11-2007, 23:42
adsl دارم عزیز

با VPN تست کن

MOHAMMAD2010
12-11-2007, 00:18
vpn از کجا گیر بیارم

qaderi
12-11-2007, 13:32
برای شما :
با پسورد جدید وارد بشید X: .
اگه به مشکلی برخوردید همینجا مطرح کنید .
موفق باشید .

مشکل حل شد و پسوردم رو عوض کردم
اقا جان خیلی ممنون
واقعا متشکرم

sajad2000
13-11-2007, 15:55
سلام چرا من هر برنامه ی از سایت بوت ایران میگیرم بعد از این که دانلود کردم و می خوام اون را اجرا کنم اخطار می دهد آیا کسی راهی برای رفع این مشکل برام داره و نظرتون در باره ی این برنامه چیه [U]Ytunnelpro v.2.5 Build 498a Full Cracked[/URL

jedivssith
13-11-2007, 21:29
درود

من اكانت و نام كاربري كسي را از ياهو مسنجرم پاك كردم و قصد ندارم با ايشان چت كنم . حالا چطور مي شود كاري كرد كه اكانت و نام كاربري من در ياهو مسنجر طرف مقابل غير فعال شود يعني هر موقع من آنلاين هستم و چت مي كنم ايشان متوجه نشوند يعني هيچ پيغامي در كامپيوتر طرف مقابل نشان ندهد كه نام كاربري من آنلاين شده است.

با سپاس فراوان
بدرود

wordist
14-11-2007, 12:35
سلام به همه دوستان عزيز و هكر

مي خواستم بدونم چطوري ميشه فهميد شخصي كه داريم باهاش چت مي‌كنيم در چه منطقه جغرافيايي قرار داره يا Ip اون چنده و با IP چطوري ميشه فهميد شخص كجاست از لحاظ مكاني

اگه زودتر و دقيق جواب بدين ممنون ميشم

qaderi
14-11-2007, 17:57
سلام
یک نفر هست من رو ای میکنه میخواستم بدونم چطوری میتونم بفهمم چه کسی هست لطفا من رو راهنمایی کنید

Hazy
14-11-2007, 19:32
درود

من اكانت و نام كاربري كسي را از ياهو مسنجرم پاك كردم و قصد ندارم با ايشان چت كنم . حالا چطور مي شود كاري كرد كه اكانت و نام كاربري من در ياهو مسنجر طرف مقابل غير فعال شود يعني هر موقع من آنلاين هستم و چت مي كنم ايشان متوجه نشوند يعني هيچ پيغامي در كامپيوتر طرف مقابل نشان ندهد كه نام كاربري من آنلاين شده است.

با سپاس فراوان
بدرود
يك كليك رو اسم طرف ازمنوي كه يغل باز ميشه appear offline رو انتخاب كن!:27:

nvb007
15-11-2007, 13:21
يه برنامه براي دیدن بدون اجازه وب کم میخوام. سراغ ندارید ؟

jedivssith
16-11-2007, 23:19
درود

سوال اول : چطور مي توانم در هنگام چت با يكي اسم و فاميل خودم را از جلوي پيغامي كه تايپ مي كنم برداشته يا يك نام مستعار جايگزين آن كنم.

سوال دوم : اگر طرف مقابل من وب كم داشته باشد و من نداشته باشم آيا قادر به مشاهده تصوير وي مي باشم. اگر امكان دارد توضيح دهيد

با سپاس فراوان
بدرود

wordist
17-11-2007, 08:05
درود

سوال اول : چطور مي توانم در هنگام چت با يكي اسم و فاميل خودم را از جلوي پيغامي كه تايپ مي كنم برداشته يا يك نام مستعار جايگزين آن كنم.

سوال دوم : اگر طرف مقابل من وب كم داشته باشد و من نداشته باشم آيا قادر به مشاهده تصوير وي مي باشم. اگر امكان دارد توضيح دهيد

با سپاس فراوان
بدرود
سلام دوست عزيز

ج 1 : اين كار بصورت موردي انجام‌پذير نيست ولي بطور كلي ميتوني اسمت رو عوض كني

كافيه از منوي messenger گزينه my account info رو بزني و پس از وارد كردن رمز عبور در صفحه نمايش داده شده (پايين صفحه) و از قسمت Address/Contact Information گزينه EDIT رو انتخاب كني و اسمت رو عوض كني و ذخيره و تمام ...

حالا يه بار مسنجر رو باز بسته كن مطلب حل شده

ج 2 : اين هم امكان پذيره و ميتوني پس از انتخاب آي دي طرف در بيست مسنجر از منوي Action گزينه View webcam رو انتخاب كني اگه طرف وب كمش روشن باشه مشاهده ميشه

asimaa11@yahoo.com
17-11-2007, 20:15
با درود
نیاز به جدیدترین برنامه تروجان ساز برای هک مسنجر یاهو نسخه ی 8 دارم که واقعا کار بکنه. برای فرستادن و اجرا شدن فایل روی رایانه ی هدف مشکلی ندارم.

nvb007
18-11-2007, 09:19
درود

با سپاس فراوان
بدرود

جواب اول: باید بری توی پروفایلت و اسمت رو تغییر بدی
جواب دوم: بله می تونید به شرطی که طرف مقابل این اجازه رو به شما بده. یا این که از نرم افزار های مخصوصی استفاده کنید تا بدون اینکه طرف مقابل اجازه بده بتونید اون رو ببینید.

mani32
18-11-2007, 12:06
با سلام دیروز ویندوز xp سرویس pak2 ریختم از طریق اینترنت برای نصب یاهو مسنجر 8 و 9 بتا اقدام میکنم ولی هنگامی که نوار ابی تا 12% یا گاها تا 56% میرسه error میده میگه 1 فایل از تو temp نمی تونه باز کنه اینرنتم دایل اپ هست مشکل از کجاست؟

wordist
18-11-2007, 13:08
با سلام دیروز ویندوز xp سرویس pak2 ریختم از طریق اینترنت برای نصب یاهو مسنجر 8 و 9 بتا اقدام میکنم ولی هنگامی که نوار ابی تا 12% یا گاها تا 56% میرسه error میده میگه 1 فایل از تو temp نمی تونه باز کنه اینرنتم دایل اپ هست مشکل از کجاست؟
سلام دوست عزيز

شما بجاي اون كار از بين پستهاي قبلي كافيه لينك مستقيم فايل اجرايي ياهو مسنجر 8 نه 9 (9 فعلا به درد نمي خوره) رو پيدا كني و بعد از دالود اجرا كني

wordist
18-11-2007, 13:08
سلام دوست عزيز

شما بجاي اون كار ، از بين پستهاي قبلي كافيه لينك مستقيم فايل اجرايي ياهو مسنجر 8 نه 9 (9 فعلا به درد نمي خوره) رو پيدا كني و بعد از دانلود اجرا كني

qaderi
18-11-2007, 14:38
سلام
یک نفر هست من رو ای میکنه میخواستم بدونم چطوری میتونم بفهمم چه کسی هست لطفا من رو راهنمایی کنید
با سلام
اقا کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟

Hazy
18-11-2007, 16:26
با سلام
اقا کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟
اي يعني چي؟

Hazy
18-11-2007, 16:29
اينم يه بوتر قوي!
**Sting_of_The_Scorpion_v9.by_Resident Evil**
Multi Login Booter,24 0ptions,Chat2,YTK,YahElite,MyChat-(NEW PACKETS ADDED FOR HARDER HITTING POWER )-[Paid Program

yas30n
19-11-2007, 14:07
با درود
نیاز به جدیدترین برنامه تروجان ساز برای هک مسنجر یاهو نسخه ی 8 دارم که واقعا کار بکنه. برای فرستادن و اجرا شدن فایل روی رایانه ی هدف مشکلی ندارم.
سلام واسه اینکار برو اینجا بعد هم یاکوزا پس را دانلود کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکلی داشتین به این ایدی پی ام بدین مال خودمه jigsaw_shadow

qaderi
20-11-2007, 05:06
اي يعني چي؟
سلام یعنی اینکه
یکی هست برای من اد میفرسته و منم قبول میکنم حالا میخوام بدونم اون کیه که برای من اد میفرسته

qaderi
20-11-2007, 05:06
اي يعني چي؟
سلام یعنی اینکه
یکی هست برای من اد میفرسته و منم قبول میکنم حالا میخوام بدونم اون کیه که برای من اد میفرسته

mrmmnb
20-11-2007, 15:20
قبلا یه سایتایی بود که ایدی طرف رو بهش میدادی نشون میداد ان هست یا نه حالا اگه میشه یکی دو تا از این سایتا معرفی کنید

wordist
20-11-2007, 17:43
قبلا یه سایتایی بود که ایدی طرف رو بهش میدادی نشون میداد ان هست یا نه حالا اگه میشه یکی دو تا از این سایتا معرفی کنید
سلام

xeeber.com

Hellion Abyss
20-11-2007, 22:49
سلام اينم اولين پست من . با تشكر از همه . آبيس هستم

Hellion Abyss
20-11-2007, 22:51
سلام من آبيس هستم

Oracle_Eldorado
20-11-2007, 23:16

این هم هست :

سلام یعنی اینکه

خوب دوست من در قسمت عنوان صفحه ID شو نوشته .
برای مثال :
Oracle Eldorado ( Oracle_Eldorado) X
( اون X رو نادیده بگیر )
اونی که بیرون از پرانتز هست نیک نیمش هست که توی روم نشون میده و اونی که داخل پرانتز هست ID اصلیشو نشون میده .
!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!! i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!!i!i!i!
ببخشید کسی یه برنامه ID میکر قوی نداره ؟ واقعا نیاز دارم . ممنون میشم .

mrmmnb
20-11-2007, 23:20
سلام

xeeber.com

ممنون واقعا عالی و کارامد بود

qaderi
24-11-2007, 17:40
سلام یعنی اینکه
سلام کسی که ما رو راهنمایی نکرد خیلی مهمه بابا جان یکی جواب ما رو بده دیگه

Oracle_Eldorado
24-11-2007, 23:21
سلام کسی که ما رو راهنمایی نکرد خیلی مهمه بابا جان یکی جواب ما رو بده دیگه

من این همه واسه شما توضیح دادما !

خوب دوست من در قسمت عنوان صفحه ID شو نوشته .
برای مثال :
Oracle Eldorado ( Oracle_Eldorado) X
( اون X رو نادیده بگیر )
اونی که بیرون از پرانتز هست نیک نیمش هست که توی روم نشون میده و اونی که داخل پرانتز هست ID اصلیشو نشون میده .

qaderi
25-11-2007, 06:00
من این همه واسه شما توضیح دادما !
سلام دوست عزیز ID که مشخصه چی هست میخواستم بدونم این ID مال کی هست اخه من اون رو اد میکنم بعد از اینکه اد میفرسته ولی اون من رو اد نمیکنه

kamran agha
25-11-2007, 16:43
من با یاهو مسنجر مشکل پیدا کردم و sign in نمی کنه. البته تو میل باکسم می تونم برم و با ویستا هم مشکلی نداره و مسنجر ساین این میشه ولی چند روزیه تو اکس پی مشکل پیدا کردم.
قبلا هم این مشکل رو پیدا کرده بودم که ناچار از تعویض ویندوز شدم ولی ایندفعه اگه بخوام وین عوض کنم باید ویستا رو هم پاک کنم و تازه اکس پی من هم هنوز سر حاله و نیاز به تعویض نداره.

لطفا بگین چه طوری مشکل رو حل کنم که نیاز به عوض کردن وین نباشه.
در ضمن یه بار هم یاهو رو پاک کردم دوباره ریختم بازم فایده نداشت.
از نسخه 8 هم استفاده میکنم که بتا نیست.

با تشکر :41:

Eshghe_door
25-11-2007, 17:10
ببخشید

این یاهو مسنجر 9

یاهو 360 نداره؟

من که چیزی توش نمیبینم!

somayeh_63
25-11-2007, 23:18
یاهو مسنجر 8 و 9 نمیذاره من لاگین بشم
چند روزیه این طوریه
من خیال کردم یاهو ایدی های ایرانی رو بلاک کرده
ولی وقتی یاهوی 7 رو نصب کردم تونستم لاگین بشم اما از هیچ امکاناتی نمیتونم استفاده کنم
مشکل چیه؟

somayeh_63
25-11-2007, 23:20
من با یاهو مسنجر مشکل پیدا کردم و sign in نمی کنه. البته تو میل باکسم می تونم برم و با ویستا هم مشکلی نداره و مسنجر ساین این میشه ولی چند روزیه تو اکس پی مشکل پیدا کردم.
قبلا هم این مشکل رو پیدا کرده بودم که ناچار از تعویض ویندوز شدم ولی ایندفعه اگه بخوام وین عوض کنم باید ویستا رو هم پاک کنم و تازه اکس پی من هم هنوز سر حاله و نیاز به تعویض نداره.

ااااااااااااااا آره آفرین منم دقیقا همین مشکل رو دارم
اتفاقا منم ویندوزمو دو عفته نشده تروتمیزش کردم

bahal20
26-11-2007, 08:04
بچه ها از یاهو9 راضی هستید!؟

ReZa DN
26-11-2007, 08:37

منم همین مشکل رو دارم نمیتونم sing in شم:41:البته باید 1000بار بزنم که شاید رد کنه
میگن ip ایران رو یاهو بسته راسته؟شاید بخاطر این باشه

kamran agha
26-11-2007, 11:03
نه فکر نکنم به خاطر یاهو و آی پی اینا باشه آخه من تو ویستا راحت وارد میشم و مشکلی ندارم تو میلم هم میتونم برم ولی تو اکس پی اینطوریه. میگم شاید رجیستری تنظیماتش به هم خورده اینا
از این طور راه ها که رجیستری رو دستکاری کنیم کسی سراغ نداره؟

somayeh_63
26-11-2007, 12:37
نه انگار فقط یکی دو نفر نیستیم که ایدیمون لاگین نمیشه

Jalal
26-11-2007, 12:44
نه انگار فقط یکی دو نفر نیستیم که ایدیمون لاگین نمیشه

فکر میکنم از یاهو 8.1 استفاده کنید درست میشه :46:

kamran agha
26-11-2007, 13:40
من یاهو 8.1 نصب دارم یه ورژن دیگه هم الان گرفتم نصب کردم ولی فایده نداره.
مشکل اعصاب خورد کن مزخرفی شده ها!
هر دفعه یه ویندوز زیر سر ما میذاره!

somayeh_63
26-11-2007, 14:17
فکر میکنم از یاهو 8.1 استفاده کنید درست میشه :46:

نه آقای مدیر این هم نمیشه اصلا ورژن 8 به بالا نمیذاره لاگین بشم

Ezel
27-11-2007, 02:35
من همچین مشکلی ندارم . هم با یاهو 8.1 تست کردم هم با یاهو 9 . خیلی راحت همsign in
میشم.

kamran agha
27-11-2007, 19:58
آقا با یاهو 7 بالاخره مشکل حل شد.
دوستانی که میخوان یه ویندوز عوض کردن زیر سرشون نمونه این نسخه رو بگیرن علی الحساب تا تعویض وین بعدی جواب میده!

Alishmas
29-11-2007, 06:49
من خيلی از وقت ها که ميخوام با ياهو 9 لاگين کنم ميگه پسوورد و يوزرنيم اشتباهه ، ياهو 7 رو ريختم درست شد.

somayeh_63
29-11-2007, 15:19
بله من گفتم که یاهو 7 لاگین میکنه
فقط نه میتونم آواتار بذارم، نه فوتو شیر کنم، نه فایلی سند کنم، نه فایلی بگیرم، نه آواتار دوستامو ببینم...
کسی نمیدونه مشکل چیه؟؟؟؟

البه من ویندوزمو عوض کردم درست شد، الان میتونم با یاهو 8 لاگین بشم
اما بعد 7-8 بار که میگه سوردت غلطه لاگین میشه

tabriz-info
29-11-2007, 15:56
کسی مولتی لوگین یاهو 9 داره؟

یعنی چند تا مسنجر باز بشه

mahdy_system
30-11-2007, 08:16
سلام و خسته نباشید به بخشید که من بعد از 362 صفحه یه دفحه می یفتم وسط حرف ها آخه اول می خاستم همشو بخونم که گفتم این توری نمی شه اگر ممکنه یکی به این سوال ما جواب بده:
من یه بوتر گرفتم که اول باز نمی شد که بعد با سرچ کردن فایل Mswinsck.ocx که این هم از این جا خوندم تو نستم بازش کنم ولی حالا آیدیا لاگین نمی شن یکی می گه به خاتر فارسی ساز ویندزه یکی می گه بخاطر سرویس پک ویندزه خاصه هرکی یه چیز می گه .
حالا من از شما عزیزان می خاستم به من یه راهنمایی کنید ببین باید چی کار کنم خیلی خیلی ممون.

adameh_bahal
30-11-2007, 10:00
نه آقای مدیر این هم نمیشه اصلا ورژن 8 به بالا نمیذاره لاگین بشم

نصب ويندوز ميتونه مشکلتونو حل کنه
من وقتی ورژن 7 رو نصب کرده بودم و ميخواستم ورژن 8 رو نصب کنم نميشد تا وقتی ويندوز عوض کردم

adameh_bahal
30-11-2007, 10:01
سلام و خسته نباشید به بخشید که من بعد از 362 صفحه یه دفحه می یفتم وسط حرف ها آخه اول می خاستم همشو بخونم که گفتم این توری نمی شه اگر ممکنه یکی به این سوال ما جواب بده:
من یه بوتر گرفتم که اول باز نمی شد که بعد با سرچ کردن فایل Mswinsck.ocx که این هم از این جا خوندم تو نستم بازش کنم ولی حالا آیدیا لاگین نمی شن یکی می گه به خاتر فارسی ساز ویندزه یکی می گه بخاطر سرویس پک ویندزه خاصه هرکی یه چیز می گه .
حالا من از شما عزیزان می خاستم به من یه راهنمایی کنید ببین باید چی کار کنم خیلی خیلی ممون.

به نظر من به هيچ کدوم ربطی نداره
يا بوتر از کار افتاده يا يه فايل .ocx يا .dll نداری

m.r.s
30-11-2007, 19:10
سلام.من یه ایدی رو 4 سال داشتم.ولی نمیدونم چرا یهو خر شدمو پسمو عوض کردم.مشخصاتمم یادم نیس(بجز زیپ کد که 0098 زده بودم).حالا کسی نیس کمک کنه؟:41:
ممنون

m.r.s
30-11-2007, 19:19
سلام.کسی نرم افزاری برای دزدیدن web برای yahoo messanger 9 سراغ داره؟
مرسی:10:

qaderi
01-12-2007, 05:52
سلام دوست عزیز ID که مشخصه چی هست میخواستم بدونم این ID مال کی هست اخه من اون رو اد میکنم بعد از اینکه اد میفرسته ولی اون من رو اد نمیکنه
سلام من هنوز منتظرم کسی نمیخواد من رو راهنمایی کنه اخه خیلی خیلی فوری هست
PLZ

*IN*
01-12-2007, 14:56
ببخشيد ميشه لينك ياهو مسنجر 9 رو بدين

mohammad.oops
01-12-2007, 15:33
راهی وجود داره که وقتی که کسی invisible هست بدونیم online ؟

m.r.s
01-12-2007, 15:44
راهی وجود داره که وقتی که کسی invisible هست بدونیم online ؟
من یه سایت رو میشناسم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad.oops
01-12-2007, 17:12
من یه سایت رو میشناسم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک مشکل داره .راهه دیگه ای نیست مثلا برنامه یا چیزه دیگه ای؟

amir_infernal
01-12-2007, 18:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.r.s
01-12-2007, 19:56
ببخشيد ميشه لينك ياهو مسنجر 9 رو بدين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] yahoo messanger 9 beta

curios
01-12-2007, 20:39
كشيدن اي دي از ليست ادم مزاحم ..... خب اين واسه يه سرياس كه ادم مزاحم اونارو ادد زده هيم امارشونو داره با اين برنامه پس از زدن اي دي خودتون اي دي مزاحمو بزنيد از ليسش اي دي تون مياد بيرون لينك دانلود :

curios
01-12-2007, 20:48
اگه واقعان طلبه باشين من هر برنامه اي بخاين براتون مي زارم فقط فارسي بگين از ياهوو چي مي خاين

m.r.s
02-12-2007, 07:29
من هنوز منتظرما:31:.

somayeh_63
03-12-2007, 19:14
مشکل اونایی که نمیتوستن با یاهو 8و9 لاگین بشن حل شد؟
من بااینکه ویندوزمو عوض کرده بودم و میتونستم لاگین بشم، اما بازم دیگه نمیذاره لاگین بشم
کسی راه حلی پیدا نکرده؟
نمیدونه مشکل از کجاس؟؟؟

namakdoon
03-12-2007, 19:19
سلام دوستان . یه مشکلی برای من پیش اومده. پسورد یاهو مسنجرم رو فراموش کردم. اون سن و .... رو هم یادم نیست که چی وارد کردم برای آیدیم . ولی پسوردم سیو هسته، یعنی می تونم آن شم ولی پسوردو نمی دونم . آگه می تونین کمک کنین که من چی کار کنم ؟ مرسی

m.r.s
03-12-2007, 19:45
سلام دوستان . یه مشکلی برای من پیش اومده. پسورد یاهو مسنجرم رو فراموش کردم. اون سن و .... رو هم یادم نیست که چی وارد کردم برای آیدیم . ولی پسوردم سیو هسته، یعنی می تونم آن شم ولی پسوردو نمی دونم . آگه می تونین کمک کنین که من چی کار کنم ؟ مرسی
سلام.روی گزینه ی messanger بر روی yahoo messanger کلیک کن.بد هم account info رو باز کن.بد می تونی پستو عوض کنی.

m.r.s
03-12-2007, 19:54
سلام .دیدمکه خیلی درباره ی پی بردن به invisible بودن طرف سوال مشه.اینم یه راه دیگه:
آیدی kikeykoja_robot رو که یک روبوت هست ادد کنید.بد هم بنویسید: id/o (بجای id , آیدی مورد نظر رو بنویسید.) . بهتون میگه طرف off هست یا invisible یا on.
:46:

kaveh1589
03-12-2007, 22:39
چطوري ميشه با چند تا آي دي اومد بالا ؟

!As@d
03-12-2007, 23:02

با برنامه :
Y!Multi Messenger

H A M E D
03-12-2007, 23:10
كشيدن اي دي از ليست ادم مزاحم ..... خب اين واسه يه سرياس كه ادم مزاحم اونارو ادد زده هيم امارشونو داره با اين برنامه پس از زدن اي دي خودتون اي دي مزاحمو بزنيد از ليسش اي دي تون مياد بيرون لينك دانلود :
استفاده از اين برنامه ها كاملا اشتباه هست همه اونا بدون استثنا پسورد ربا هستن!

بهترين راه براي رها شدن از دست مزاحم ها يدرون ادليست اول از همه پاك كردن اون و سپس ايگنور كردنشه.

kaveh1589
03-12-2007, 23:32
با برنامه :
Y!Multi Messenger

ميشه لينك دانلود بزارين

namakdoon
04-12-2007, 00:52
سلام.روی گزینه ی messanger بر روی yahoo messanger کلیک کن.بد هم account info رو باز کن.بد می تونی پستو عوض کنی.
مرسی دوست عزیز ولی وقتی اونجا میرم پسورد آیدیم رو میخاد که من ندارم

wordist
04-12-2007, 07:43
سلام دوست عزيز

شما كافيه در رجيستري و اونم توي مسير زير يه كليد از نوع DWORD به نام Plural بسازي و مقدارش رو 1 بدي تا كار حل بشه و نرم‌افزار هم نمي‌خواد نصب كني

HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager\test

موفق باشي

m.r.s
04-12-2007, 14:54
ميشه لينك دانلود بزارين
من یه لینک از mega upload سراغ دارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.r.s
04-12-2007, 15:06
راستی طرز استفادشم اینجوریه که باید همه ی گزینه هارو مارک کنید.:5:

kaveh1589
04-12-2007, 18:52
سلام دوست عزيز

شما كافيه در رجيستري و اونم توي مسير زير يه كليد از نوع DWORD بسازي و مقدارش رو 1 بدي تا كار حل بشه و نرم‌افزار هم نمي‌خواد نصب كني

موفق باشي

دوست عزيز كاري كه شما فرموديد انجام دادم بعدش چيكار كنم( شرمنده من يه كم ...........)
در ضمن من از ياهو مسنجر 9 استفاده مي كنم
يه سؤال ديگه هم داشتم : يه بار توي يه سايت الكي عضو شدم حالا روزي 100 تا ايميل تبليغاتي و چرت برام مياد هر چي هم ديليت و اسپمشون ميكنم ول بكن نيستند چكار كنم كه از شرشون خلاص شم.
با تشكر و سپاس فراوان

wordist
05-12-2007, 08:29
دوست عزيز كاري كه شما فرموديد انجام دادم بعدش چيكار كنم( شرمنده من يه كم ...........)
در ضمن من از ياهو مسنجر 9 استفاده مي كنم
يه سؤال ديگه هم داشتم : يه بار توي يه سايت الكي عضو شدم حالا روزي 100 تا ايميل تبليغاتي و چرت برام مياد هر چي هم ديليت و اسپمشون ميكنم ول بكن نيستند چكار كنم كه از شرشون خلاص شم.
با تشكر و سپاس فراوان
سلام دوست من

اينجا هستيم تا به هم كمك كنيم

اينجا دوستان با هر سطح اطلاعاتي هستن و از اينكه سوال مي‌كنن شرمنده نيستن

شما وقتي اون DWORD رو كه من گفتم ساختين كافيه هر چند بار كه مي‌خواين مسنجر رو اجرا كنين و با چند تا آي دي وارد بشين

راستي يادم رفت توي پست قبلي بگم : نام DWORD كه ميسازي بايد باشه Plural با مقدار يك

اگه اين سايتي كه مي گي يكي از گروه‌هاي ياهو هست ميشه عضويتش رو لغو كرد و اگه نيست بگين چيه تا ببنيم ميشه كاري كرد كه عضويتت از اونجا لغو بشه

هرچند خودت هم اگه يه سري بزني ممكنه بتوني اين كارو بكني

البته يه راه ديگه‌اي هم هست و اونم استفاده از Block Address ياهو است به اين معني كه آدرس فرستنده رو بلوكه كني تا ديگه از طرفش برات ايميل نرسه

موفق باشي

S A M
05-12-2007, 09:23
منم همين مشكلو دارم

چيجوري ميشه كل ايميل ها رو پاك كردش؟

wordist
05-12-2007, 09:41
منم همين مشكلو دارم

چيجوري ميشه كل ايميل ها رو پاك كردش؟
سلام

چه جوري ميشه اون ايميلهايي كه برات رسيده رو پاك كرد يا چه جوري ميشه ديگه برات اونا نياد ؟؟

نوعش و سايتش رو هم نگفتي آيا گروه‌هاي ياهو هست يا جاي ديگه ؟؟؟

rezapourmanesh
05-12-2007, 10:06
سلام دوستان من می خواهم از کافی نت آدی و پسورد یکی رو که قبل از من چت کرده رو به دست بیاورم. اگه بشه اد لیست و اینکه با هر کسی در مورد چی چت کرده رو هم بشه بدست آورد خیلی باحال میشه به طوری که خودش نفهمه و من بتونم فقط اون رو کنترلش کنم حالا یا بعد از اون بشینم پشت اون دستگاه و اطلاعاتش را به دست بیاورم یا از جای دیگه بعد از اینکه آف شد من با آی دی اون وارد بشم و مطالب بالا را از توی یاهو در بیاورم.
مهمتر از همه به دست آوردن آی دی و پسوردش هست.
با تشکر ممنون از اینکه پاسخ می دهید.

S A M
05-12-2007, 10:22
نميدونم يه گروهه كه هر دفعه كلي ايميل ميزنه

Ali.yp
05-12-2007, 14:51
سلام

دوستان من یک برنامه ای می خوام که با اون بتونم چندتا یاهو مسنجر باز کنم و بعد با چندتا آیدی همزمان چت

کنم دوستان اگه سراغ دارن لینک دانلودشو برام بزارن ممنون می شم لطف کنید یه برنامه برام بزارید که واقعا

کار کنه چون تو اکثر سایت ها که دانلود کردم کار نداد یعنی اجرا می کرد ولی جواب نمی داد

ممنون

MB_Danger
05-12-2007, 14:55
سلام دوست من

این تاپیک به بخش بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتقل شد .

موفق باشید .

NoYesNo
05-12-2007, 14:58
من اصلا از یاهو مسنجر دیگه استفاده نمی کنم پر از هکر و ویروسه

amiroo88
05-12-2007, 15:10

میتونی بری تو صفحه گروهش و عضویت خودت رو لغو کنی تا دیگه ایمیل نیاد

wordist
05-12-2007, 15:28
سلام

تاييد ميشه هر گروهي هم براي عضويت و هم براي لغو اون يه قسمتي داره كه ميتوني با سرزدن به اون عضويتت رو لغو كني

wordist
05-12-2007, 16:00
من اصلا از یاهو مسنجر دیگه استفاده نمی کنم پر از هکر و ویروسه
سلام دوست عزيز

شما كافيه در رجيستري و اونم توي مسير زير يه كليد از نوع DWORD و به نام Plural بسازي و مقدارش رو 1 بدي تا كار حل بشه و نرم‌افزار هم نمي‌خواد نصب كني

موفق باشي

rsh
05-12-2007, 16:20
سلام این خیلی اسونه
فایل زیر رو دانلود کن حجمش خیلی خیلی کمه سه سوت دان میشه
کافیه فقط اجراش کنی
روی تمام ورژنها ی یاهو حتی یاهو 9 هم جواب میده بعد هر چقدر مسنجر که دوست داری باز کن با هر چقدر ایدی
موفق باشی
رمز فایل زیپ شده
لینک دانلود

MB_Danger
05-12-2007, 16:46
سلام دوست عزيز

شما كافيه در رجيستري و اونم توي مسير زير يه كليد از نوع DWORD بسازي و مقدارش رو 1 بدي تا كار حل بشه و نرم‌افزار هم نمي‌خواد نصب كني

موفق باشي

سلام wordist جان
تمام گفته های شما صحیح ...
اما فراموش کردید نام متغیر DWORD را ذکر کنید .
نام متغیر : Plural
موفق باشید .

wordist
05-12-2007, 16:57
سلام wordist جان
تمام گفته های شما صحیح ...
اما فراموش کردید نام متغیر DWORD را ذکر کنید .
نام متغیر : Plural
موفق باشید .
سلام دوست عزيز و مدير جان :)

شما درست گفتي ولي من دو دقيقه پيش از پست شما مطلب رو اديت كرده بودم كه فكر كنم مشخص باشه

بازم از توجهت ممنون

موفق باشي

MB_Danger
05-12-2007, 17:17
سلام wordist عزیز
حق با شماست .

Ali.yp جان !
برای ویرایش رجیستری به صورت خودکار من دو روش رو توضیح میدم :

روش اول :
1 . نرم افزار Notepad را اجرا کنید .
2 . عبارت زیر را در آن کپی کنید .

3 . سپس آن را با نام Ali.yp.BAT در مسیر دلخواه ذخیره کنید .
4 . فایل جدید را اجرا کنید .

روش دوم :

3 . سپس آن را با نام Ali.yp.REG در مسیر دلخواه ذخیره کنید .
4 . فایل جدید را اجرا کنید و شستی Yes را فشار دهید .

موفق باشید .

saiiddz
05-12-2007, 17:30
سلام

دوستان من یک برنامه ای می خوام که با اون بتونم چندتا یاهو مسنجر باز کنم و بعد با چندتا آیدی همزمان چت

کنم دوستان اگه سراغ دارن لینک دانلودشو برام بزارن ممنون می شم لطف کنید یه برنامه برام بزارید که واقعا

کار کنه چون تو اکثر سایت ها که دانلود کردم کار نداد یعنی اجرا می کرد ولی جواب نمی داد

ممنون
سلام دوست عزیز
من روش چت با دو آی دی رو میدونم
روش اینکه اول با یاهو مسنجر وارد چت شو بعد وارد سایت چت یاهو(chat.yahoo.com)شو.فقط توجه داشته باش که قبل از ورود به چت نسخه یchat 2 رو انتخاب کن،از لیست اقلام چت voice chat رو انتخاب کن.
موفق باشی:20:

S A M
05-12-2007, 18:36
من نميدونم اون جا كه رفتم كجا بودش ولي الان ميل باكس من 700 تا هستش

Ali.yp
05-12-2007, 19:09
ممنون ولی کار نداد یعنی رجیستر هم کردم ولی باز یک مسنجر بیشتر باز نمی شه :13:

یعنی مشکل از کجاست؟

rsh
05-12-2007, 19:11
سلام wordist عزیز
حق با شماست .

Ali.yp جان !
برای ویرایش رجیستری به صورت خودکار من دو روش رو توضیح میدم :

روش اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3 . سپس آن را با نام Ali.yp.BAT در مسیر دلخواه ذخیره کنید .
4 . فایل جدید را اجرا کنید .

روش دوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3 . سپس آن را با نام Ali.yp.REG در مسیر دلخواه ذخیره کنید .
4 . فایل جدید را اجرا کنید و شستی Yes را فشار دهید .

موفق باشید .

اون فایلی که من برای دانلود گذاشتم در حقیقت همون دستکاری رجیستری رو فقط با یک کلیک براتون انجام میده
برید اون فایلو رو دانلود کنید بعد با بینهایت مسنجر ان لاین شید دیگد

MB_Danger
05-12-2007, 21:50

یعنی مشکل از کجاست؟
سلام دوست من
احتمالا رجیستری را بطور صحیح ویرایش نکرده اید .
من روی Yahoo! Messenger 9.0.0.907 Beta امتحان کردم و جواب داد .
فایل ضمیمه را دانلود کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید و سپس آن را اجرا نمایید .
موفق باشید .

اون فایلی که من برای دانلود گذاشتم در حقیقت همون دستکاری رجیستری رو فقط با یک کلیک براتون انجام میده
برید اون فایلو رو دانلود کنید بعد با بینهایت مسنجر ان لاین شید دیگه

سلام دوست خوبم
فایل پیشنهادی شما رو دانلود کردم ...
این فایل دقیقا با روش دومی که توضیح دادم ساخته شده .

موفق باشید .

wordist
06-12-2007, 08:00
من نميدونم اون جا كه رفتم كجا بودش ولي الان ميل باكس من 700 تا هستش
سلام

خوب عزيز من توي ميل باكس از اونجايي كه نوشته From ميتونستي مشخص كني كه از كجا و از طرف كيه و ببيني آيا گروهه يا نه

saiiddz
06-12-2007, 13:07

یعنی مشکل از کجاست؟
سلام
اشکال اینه که باید یک باز از یاهو مسنجر وارد بشی وبار دیگر از سایت یاهو
موفق باشی

rezapourmanesh
06-12-2007, 18:53
سلام دوستان من می خواهم از کافی نت آدی و پسورد یکی رو که قبل از من چت کرده رو به دست بیاورم. اگه بشه اد لیست و اینکه با هر کسی در مورد چی چت کرده رو هم بشه بدست آورد خیلی باحال میشه به طوری که خودش نفهمه و من بتونم فقط اون رو کنترلش کنم حالا یا بعد از اون بشینم پشت اون دستگاه و اطلاعاتش را به دست بیاورم یا از جای دیگه بعد از اینکه آف شد من با آی دی اون وارد بشم و مطالب بالا را از توی یاهو در بیاورم.
مهمتر از همه به دست آوردن آی دی و پسوردش هست.
با تشکر ممنون از اینکه پاسخ می دهید.

سلام کسی پیدا نشد جواب من را بدهد؟ یعنی اینجا هم پارتی می خواد تا جواب آدم را بدهند؟ یا کسی بلد نیست؟
به هر حال از اینکه پاسخ من را می دهید پیشاپیش تشکر می کنم.
:10::10::10:

kaveh1589
07-12-2007, 09:10
سلام دوست من

اينجا هستيم تا به هم كمك كنيم

اينجا دوستان با هر سطح اطلاعاتي هستن و از اينكه سوال مي‌كنن شرمنده نيستن

شما وقتي اون DWORD رو كه من گفتم ساختين كافيه هر چند بار كه مي‌خواين مسنجر رو اجرا كنين و با چند تا آي دي وارد بشين

راستي يادم رفت توي پست قبلي بگم : نام DWORD كه ميسازي بايد باشه Plural با مقدار يك

اگه اين سايتي كه مي گي يكي از گروه‌هاي ياهو هست ميشه عضويتش رو لغو كرد و اگه نيست بگين چيه تا ببنيم ميشه كاري كرد كه عضويتت از اونجا لغو بشه

هرچند خودت هم اگه يه سري بزني ممكنه بتوني اين كارو بكني

البته يه راه ديگه‌اي هم هست و اونم استفاده از Block Address ياهو است به اين معني كه آدرس فرستنده رو بلوكه كني تا ديگه از طرفش برات ايميل نرسه

موفق باشي

با تشكر از راهنماييتون
من باز موفق نشدم دستورات شما رو مو به مو انجام دادم
حالا نميدونم چطوري بقيه كار ( با چند آي دي لوگين شدن ) را انجام دهم

kaveh1589
07-12-2007, 20:34
يه سؤال ديگه هم داشتم : يه گوشي چيني دارم كه وب كم هم ميشه ولي وقتي وصلش مي كنم به كامپيوتر و تصوير دارم توي ياهو كه ميرم و گزينه my web رو ميزنم پيغام ( the webcam does not support the required image size) رو ميده
ميشه بگين مشكل از چيه؟

ramin4116
08-12-2007, 00:56
سلام من دنبال برنامه اي هستم كه بشه اي دي كه با ياهوم لوگين شده پسوردش رو ببينم اگه برنامه اش هست بهم بدينش مرسي

wordist
08-12-2007, 09:08
با تشكر از راهنماييتون
من باز موفق نشدم دستورات شما رو مو به مو انجام دادم
حالا نميدونم چطوري بقيه كار ( با چند آي دي لوگين شدن ) را انجام دهم
سلام

شما احتمالا يه جاي كارت ايراد داره چون من الان خودم دارم استفاده ميكنم و ميشه

به بزرگي و كوچكي حروف توجه كردي توي رجيستري . ميدوني كه نسبت به اون حساسه ها

اگر هم كاركردن با رجيستري برات سخته به نظر من يه سري به اينجا بزن و برنامه‌اي رو كه گذاشته دان كن و حال كن حجمش هم كمه.

wordist
08-12-2007, 09:19
يه سؤال ديگه هم داشتم : يه گوشي چيني دارم كه وب كم هم ميشه ولي وقتي وصلش مي كنم به كامپيوتر و تصوير دارم توي ياهو كه ميرم و گزينه my web رو ميزنم پيغام ( the webcam does not support the required image size) رو ميده
ميشه بگين مشكل از چيه؟
سلام

اين طور كه از ظاهر پيغام پيداست سايزي كه دوربين شما ميده مناسب براي ياهو مسنجر نيست و احتمالا سايز بزرگتر ميخواد

موفق باشي

ramin4116
08-12-2007, 22:10
اقا يون كسي نيست به ما كمك كنه

mojtaba182003
10-12-2007, 12:14
چت منو دوستمو يه نفر تونسته متناشو بخونه اين شخص نه به كامپيوتر من دسترسي داشته نه كامپيوتر دوستم

لطفا به من بگيد چجوري اينكارو كرده يا اصلا امكان پذير هست اينجور كاري ؟:41::41:

wordist
10-12-2007, 12:33
چت منو دوستمو يه نفر تونسته متناشو بخونه اين شخص نه به كامپيوتر من دسترسي داشته نه كامپيوتر دوستم

لطفا به من بگيد چجوري اينكارو كرده يا اصلا امكان پذير هست اينجور كاري ؟:41::41:
به كامپيوترت دسترسي نداشته يا به رمز ياهو

چون اگه به كامپيوترت به هر نحوي دسترسي داشته باشه ميتونه بفهمه

mojtaba182003
10-12-2007, 13:03
به كامپيوترت دسترسي نداشته يا به رمز ياهو

چون اگه به كامپيوترت به هر نحوي دسترسي داشته باشه ميتونه بفهمه

من از كافينت و از خونه و از محل كارم باهاش چت كردم يه جا نبوه كه بگم از يه كامپيوتر برداشته پسوردمم رو فكر مميكنم برداشته باشه اگه من بخوام اينكارو بكنم چكار بايد بكنم؟

piishii
11-12-2007, 17:30
سلام.
من از دیشب آیدیم باز نمیشه هیچ کدوم از آیدی هام.
این مشکل رو کسی دیگه هم داره ؟

mh2002ir
13-12-2007, 00:35
سلام دوستان
من هم بمانند piishi عزیز از دیشب نمیتونم با هیچ کدکاربری وارد شم
فکر کنم ایران تحریم یاهویی !! شد

پاکر
13-12-2007, 00:47
دوستان شایعه ایجاد نکنین صرف مشکل یکی دو نفر که نمیشه بگین تحریم شدیم!!!!
من خیلی راحت لوگین می کنم

sH-aB
13-12-2007, 20:02
من هم تقریبا" 10 روزه که نمیتونم با هیچ کدوم از id هام تو messenger ،
sign in بشم . به جاش از meebo استفاده می کنم . ضمنا" از لحاظ سرعت خط هم مشکلی ندارم . َADSL 128 دارم.
این مشکل رو یکی دیگه از دوستام هم داشت .وقتی سیستمشو کلا" عوض کرد مشکلش حل شد.
ضمنا" اون دوستم مشکلش با فرمت کردن هم حل نشد . من که هنوز نفهمیدم مشکل از کجاست!:13:
کسی میتونه کمکی بکنه ؟؟؟

sarina_sh
13-12-2007, 22:27
منم آیدی قبلیم همین طوری شد ... مجبور شدم یه آیدی جدید درست کنم

Oracle_Eldorado
13-12-2007, 23:03
من هم تقریبا" 10 روزه که نمیتونم با هیچ کدوم از id هام تو messenger ،
sign in بشم . به جاش از meebo استفاده می کنم . ضمنا" از لحاظ سرعت خط هم مشکلی ندارم . َADSL 128 دارم.
این مشکل رو یکی دیگه از دوستام هم داشت .وقتی سیستمشو کلا" عوض کرد مشکلش حل شد.
ضمنا" اون دوستم مشکلش با فرمت کردن هم حل نشد . من که هنوز نفهمیدم مشکل از کجاست!:13:
کسی میتونه کمکی بکنه ؟؟؟

منم آیدی قبلیم همین طوری شد ... مجبور شدم یه آیدی جدید درست کنم

دوستان عزیز .
من یه روشی بلدم که بعضی وقت ها کارساز هست .
اول از همه برنامه Yahoo Messenger رو اجرا کنید ولی Login نکنید .
بعد روی منوی Messenger و بعد گزینه ی Connection Prefence انتخاب کنید .
بعد یه قسمتی هست که چهار تا گزینه ی انتخاب داره .
حالت پیشفرضش باید این باشه :
No Proxies
اگه این بود به این تغییرش بدید :
FireWall With No Proxies
و اگه هم اول روی دومی بود بالعکس .
بعد OK بزنید و یه بار دیگه Login بشید .
اگه باز هم نشد به نظر من ISP هاتونو عوض کنید .
چون منم قبلا همین مشکل رو داشتم . از یه شرکت دیگه که کارت گرفتم درست شد .
اگه کسی موفق شد Login بشه به دوستان بگه .

mh2002ir
13-12-2007, 23:28
سلام
با ورژن 9 که توی سایت کمیاب آنلاین بود مشکلم حل شد و با تمامی ایدی هام میتئنم وصل شم ...
ممنون

sH-aB
13-12-2007, 23:36
دوستان عزیز .
من یه روشی بلدم که بعضی وقت ها کارساز هست .
اول از همه برنامه Yahoo Messenger رو اجرا کنید ولی Login نکنید .
بعد روی منوی Messenger و بعد گزینه ی Connection Prefence انتخاب کنید .
بعد یه قسمتی هست که چهار تا گزینه ی انتخاب داره .
حالت پیشفرضش باید این باشه :
No Proxies
اگه این بود به این تغییرش بدید :
FireWall With No Proxies
و اگه هم اول روی دومی بود بالعکس .
بعد OK بزنید و یه بار دیگه Login بشید .
اگه باز هم نشد به نظر من ISP هاتونو عوض کنید .
چون منم قبلا همین مشکل رو داشتم . از یه شرکت دیگه که کارت گرفتم درست شد .
اگه کسی موفق شد Login بشه به دوستان بگه .

متاسفانه این کار رو هم من قبلا" انجام داده بودم اما باز هم درست نشد:41:. connection من از نوع ADSL هست خیلی دردسر داره اگه بخوام عوضش کنم ! از شرکت داتک گرفتم ! کار دیگه ای نمیشه کرد ؟:question:

ALI.ARB
13-12-2007, 23:50
منم چند بار که می خواستم به یاهو سری بزنم Error میداد ...

خوب بستگی داره چه Errori باشه..

یه دفعه هر کاری کردم Error ادامهداشت تا اینکه کلافه شدم رفتم با یه Id دیگه به این Id پی ام دادم
و Conference Invite کردمش و از این قبیل کارا ...

بعدش جواب داد ...

البته بازم می گم بستگی به Error داره ...!

mndst
14-12-2007, 00:11
چطوری می‌تونم کلماتو از توی pm ها حذف کنم.

مثلا این Bo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که میگن منو کشته.:19:

من با staff یاهو مکاتبه کردم و گفتم این کلمه در زبان‌ ما نوعی توهینه.:21:. اونام قول دادن توی ورژن بعدی به adult filter اضافش کنن.:27:

می‌خوام ببینم تا اون موقع باید چکار کنم؟

amin_rogh
14-12-2007, 19:16
سلام
پریروزا یه لب تاپ ایسر5313باویندوزویستاخریدم وبایاهومسنجرمشکل دارم.بخوبی تماس به کامپیوتربرقرارمیشه امابرای کنفرانس این پیامومیده"this computer does not support audio compression format"
یه جادیدم ازویستاهست.کسی میدونه چکارکنم؟
ممنون

arash66_2m
14-12-2007, 19:32
سلام.
کسی از دوستان میدونه چطوری مثلا وقتی با یه آیدی مثلا arash66_2m دارم انلاین میشم.با یه آیدی دیگرم مثلا star_kk هم آنلاین بشم.
میگن فقط یه کد داره؟
ممنون میشم کمکم کنید.

آرشین
16-12-2007, 11:33
سلام روم یاهو مسنجر باز نمیشه
همش یک روم با یک آی دی خود یاهو تو رومها هست
چیکار کنم
لطفا مفصل راهنمایی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

wordist
16-12-2007, 11:58
سلام.
کسی از دوستان میدونه چطوری مثلا وقتی با یه آیدی مثلا arash66_2m دارم انلاین میشم.با یه آیدی دیگرم مثلا star_kk هم آنلاین بشم.
میگن فقط یه کد داره؟
ممنون میشم کمکم کنید.
سلام دوست عزيز

اين پست و فايل ضميمه آن ميتونه كمكت كنه

wordist
16-12-2007, 12:01
سلام روم یاهو مسنجر باز نمیشه
همش یک روم با یک آی دی خود یاهو تو رومها هست
چیکار کنم
لطفا مفصل راهنمایی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
سلام دوست عزيز

اين كار ياهو براي جلوگيري از واردشدن روبوتها و اشغال شدن بي مورد روم‌هاست

شما بايد روي او ن لينكي كه نمايش داده ميشه كليك كني و بعد اون چيزي كه توي كادر بهت نمايش داده ميشه رو توي كادر مربوطه وارد كني و تاييد كني تا وارد روم بتوني بشي

موفق باشي

Amirwwe619
16-12-2007, 19:07
سلام من وقتي ميخوام از ياهو بيرون برم اين پيغامو ميده مشكل از كجاست؟؟ ممنون:11:

kaveh1589
16-12-2007, 20:13
مي خواستم ببينم ميشه كل محتويات In Box رو يك مرتبه خالي كرد؟
اميدوارم سؤالم را بد جايي مطرح نكرده باشم

Oracle_Eldorado
17-12-2007, 05:41
سلام من وقتي ميخوام از ياهو بيرون برم اين پيغامو ميده مشكل از كجاست؟؟ ممنون
دوست عزیز !
خوب این پیغام یه تاییدیه هست برای خروج شما ! یعنی میخواد بگه که موافق هستی Sign Out کنی یا نه ؟!
این که دیگه سئوال نداره ! اگه میخوای Sign Out کنی Yes بزن .

میشه یکمی واضح تر بگید ؟

wordist
17-12-2007, 07:36
سلام

اگه منظورت خالي كردن inbox در ايميل ياهو است شما در ايميل بتا ياهو اگه نگا كني كنار هريك از ايميلها يه تيك داره كافيه تيك بالاي اونا رو يعني اوني كه روي قسمت عنوانها هست رو بزني تا همشون انتخاب بشن و سپس delete كن تا كارت حل بشه

Asalbanoo
17-12-2007, 10:55
سلام
ببخشید اگه سوالم تکراری هست
اگر ایدی کسی را از لیستت حذف کنی(delete) و همینجور از ادرس لیست
در صورت فرستادن پی امی به صورت send to all باز هم پی ام به اون ایدیهای حذف شده می رسه؟

m.r.s
17-12-2007, 13:45
سلام
ببخشید اگه سوالم تکراری هست
اگر ایدی کسی را از لیستت حذف کنی(delete) و همینجور از ادرس لیست
در صورت فرستادن پی امی به صورت send to all باز هم پی ام به اون ایدیهای حذف شده می رسه؟
سلام.نه sta ها واسه کسی که تو ادلیست نباشه نمیره.

robert
17-12-2007, 13:55
سلام به همگی :20:
آقا من یه مشکل با یاهو مسنجر داشتم و اون اینکه موقعی که از طریق نرم افزار یاهو مسنجری که نصب کردم sign in میکنم تعداد ایمیل های جدید رو نشون نمیده !!!:41::41:(( کنار ساعت ویندوز قبلا تو یه کادر کوچیک زرد رنگ تعداد ایمیل هارو نشون میداد !!!)) اما الان اینطور نیست !!!:13:
خودم فکر میکردم که ممکنه اصلا ایمیلی نیومده باشه ولی وقتی میل باکس رو چک کردم دیدم کلی ایمیل جدید اومده !!!!:18:
حالا نمیدونم این مشکل از چیه و چجوری میشه درستش کرد !!!
اگه ممکنه مارو راهنمائی بفرمائید ممنون میشم !!!:11:

wordist
17-12-2007, 14:07
سلام به همگی :20:
آقا من یه مشکل با یاهو مسنجر داشتم و اون اینکه موقعی که از طریق نرم افزار یاهو مسنجری که نصب کردم sign in میکنم تعداد ایمیل های جدید رو نشون نمیده !!!:41::41:(( کنار ساعت ویندوز قبلا تو یه کادر کوچیک زرد رنگ تعداد ایمیل هارو نشون میداد !!!)) اما الان اینطور نیست !!!:13:
خودم فکر میکردم که ممکنه اصلا ایمیلی نیومده باشه ولی وقتی میل باکس رو چک کردم دیدم کلی ایمیل جدید اومده !!!!:18:
حالا نمیدونم این مشکل از چیه و چجوری میشه درستش کرد !!!
اگه ممکنه مارو راهنمائی بفرمائید ممنون میشم !!!:11:
سلام

بد نبود ورژني رو هم كه نصب كردي مي‌گفتي ؟

و نيز اينكه از ايميل بتا استفاده مي‌كني يا كلاسيك ؟

robert
17-12-2007, 18:51
سلام

بد نبود ورژني رو هم كه نصب كردي مي‌گفتي ؟

و نيز اينكه از ايميل بتا استفاده مي‌كني يا كلاسيك ؟
ممنونم از توجهت :11:
از یاهو مسنجر بتا استفاده میکنم !!
ورژن 7.5

amin_rogh
17-12-2007, 20:05
سلام
پریروزا یه لب تاپ ایسر5313باویندوزویستاخریدم وبایاهومسنجرمشکل دارم.بخوبی تماس به کامپیوتربرقرارمیشه امابرای کنفرانس این پیامومیده"this computer does not support audio compression format"
یه جادیدم ازویستاهست.کسی میدونه چکارکنم؟
ممنون
کسی ازدوستان نظری نداره؟

y91z
17-12-2007, 20:13
آخرین نسخه یاهو مسنجر که مخصوص ویستاستو بگیر

amin_rogh
17-12-2007, 21:01
آخرین نسخه یاهو مسنجر که مخصوص ویستاستو بگیر
سلام
اگه منظورتون بتای 9هست امتحان کردمنشد .یانظوردیگه ای دارید؟

wordist
18-12-2007, 07:34
ممنونم از توجهت :11:
از یاهو مسنجر بتا استفاده میکنم !!
ورژن 7.5
سلام دوست عزيز

به نظر من به دليل مشكلات امنيتي كه مسنجر ياهو داره بهتره هميشه از آخرين نسخه‌هاي اون استفاده كني .

اينم لينك مستقيمش براي دانلود و سپس نصب

در ضمن منظور من اين بود كه شما از ايميل بتا استفاده مي‌كني يا كلاسيك نه مسنجر

آخه ميدوني كه ايميل دو حالت نمايشي و خصوصيات خودش رو داره : بتا و كلاسيك

موفق باشي

kaveh1589
22-12-2007, 22:21
ظاهراً براي add كردن ديگران بدون اجازه از نرم افزار Buddy Manager ميشه استفاده كرد
آيا لينك دانلود اين نرم افزار رو كسي داره؟

cell_phone
23-12-2007, 13:43
اونایی که تو لیست ادد هستن چه گلی به سرت زدن که می خوای زوری ادد کنی هااااااااااا

kaveh1589
23-12-2007, 18:17
اونایی که تو لیست ادد هستن چه گلی به سرت زدن که می خوای زوری ادد کنی هااااااااااا

دوست عزيز و عاقل من
همه چيز رو آدم كه براي گل بسر زدن كه ياد نميگيره !!!!!!!
:31: