PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

09113955907
09-06-2007, 18:24
باسلامي دوباره يك خواهشي كه دارم نرم افزار ميخواستم كه خودم 20ادي دارم براي لوگين كردن ادي بايد چه كار كنم ممنون ميشم كممكم كنيد با تشكر

xman_dj
09-06-2007, 19:34
--------------------------------------------------------------------------------

Magic_PS یا هر برنامه ی دیگه ای که بشه باهاش پسورد یاهو رو در آره( تو یاهو 8 کار کنه و اگه ممکنه آنتی ویروس (مثل نورتونیا کاسپی)نتونه پیداش کنه*)
اینم یه آیدی ساز باحال برای دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
amintntدستت درد نکنه خودم پیدا کردم(در ضمن هیچ یک از اون بوتر ها کار نمی کنن)

ملا نصرالدین
09-06-2007, 22:48
سلام

من داشتم sign in میشدم یه دفعه یه پیغام اومد که دقیق ندیدم فقط متوجه شدم که نوشته که از یه کامپیوتر دیگه sign in شده...پیغام رو بستم دوباره sign in شدم وقتی باز شد یه ای دی با چراغ روشن دیدم که اصلا من ادش نکرده بودم2 ثانیه بعد اون ای دی رفت ..انگار اصلا نبوده

حالا اینا یعنی چی؟ من چکار میتونم انجام بدم؟

Balrog
10-06-2007, 00:54
اينا يعنى اينكه هك شدى!

راستى، تاپيك براى ياهو مسنجر داريم...

qaderi
10-06-2007, 11:10
amintntجان دستت درد نکنه اطلاعات دادم اما فرقی نکردهبرای اینکه وارد قسمت:41: mail :41: نمیشه چکار کنم

amintnt
10-06-2007, 12:20
amintntجان دستت درد نکنه اطلاعات دادم اما فرقی نکردهبرای اینکه وارد قسمت:41: mail :41: نمیشه چکار کنم
سلام

همین الآن رفتم به همون لینکی که دادم........... و تونستم پسورد جدیدمو از یاهو بگیرم!

دوست من ببین............ اول میرین به همون صفحه.......... آیدیتون رو وارد میکنید.......... بعد "I have never used a credit card with Yahoo!" l رو انتخاب میکنید و دکمه ی Continue رو میزنید........... بعد تو صفحه ی جدیدی که میاد به ترتیب اطلاعات خواسته شده رو پر کنید............. اینا اطلاعاتی هستن که موقع ساختن آیدیتون وارد کردین........ مثلا تاریخ تولد، ZIP (or Postal) Code و کشور............... بعد از پر کردن اینا تو قسمت Security Image باید کدی که توی عکس به شما داده شده رو وارد کنید............. بعد هم روی دکمه ی Get New Password کلیک کنید........... اگه مشخصاتی که دادین درست باشه یه صفحه ی جدید میاد که ازتون یه سوال پرسیده.......... اون سوال هم در واقع همون سوالی هست که موقع ساخت آیدی بین چندتا سوال دیگه انتخاب کردین و جوابش رو هم دادین.......... بعد که جواب رو وارد کردین، پسورد جدیدتون رو میده!

اصلا شما اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد کردینو یاد دارین؟:eh:

qaderi
10-06-2007, 14:19
سلام دوست من بعد از وارد کردن id این قسمت باز میشه نه اون چیزی که شما میگید

amintnt
10-06-2007, 15:22
سلام دوست من بعد از وارد کردن id این قسمت باز میشه نه اون چیزی که شما میگید
سلام............... بفرمایید:
از همون لینکی که دادم برید اینجا:

اینجا هم پسوردم عوض شده!

qaderi
10-06-2007, 15:40
سلام دوست عزیز بعد و ارد کردن id این صفحه باز میشه[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qaderi
10-06-2007, 15:43
شما idزیر رو بزنید تا منظور من رو بفهمید عکس شو نتونستم بگزارم
ali_qaderi89

amintnt
10-06-2007, 15:55
شما idزیر رو بزنید تا منظور من رو بفهمید عکس شو نتونستم بگزارم
ali_qaderi89
بله....... امتحان کردم..........این پیغامو میده:
Sorry, we do not have enough information to proceed with password recovery for this account.
متاسفانه اطلاعات کافی برای بازیابی پسورد را نداریم...........

نمیدونم مشکل از کجاست؟ :eh:

qaderi
10-06-2007, 16:14
:10: من اطلاعات را برای شما در پیغام خصوصی فرستادم لطفا جواب را به من هم اطلاع دهید:11:

xman_dj
10-06-2007, 17:15
Magic_PS یا هر برنامه ی دیگه ای که بشه باهاش پسورد یاهو رو در آره( تو یاهو 8 کار کنه و اگه ممکنه آنتی ویروس (مثل نورتونیا کاسپی)نتونه پیداش کنه*)

ملا نصرالدین
10-06-2007, 21:38
خب حالا من چکار کنم؟ اره اون تاپیک رو میدونم ولی تعداد صفحه هاش خیلی زیاده همش هم در مورد هک کردنه..اگه میشه همین جا جواب بدید

Balrog
10-06-2007, 23:55
پسوردت رو عوض كن.

pillx
11-06-2007, 00:00
پست رو عوض کن

pillx
11-06-2007, 00:01
پسوردت رو عوض کن

qaderi
11-06-2007, 10:32
سلام به دوستان
من یک مشکل در یاهو مسنجر پیدا کردم دیروز هر کاری میکنم نمیتونم واردقسمتemailیاهو بشم(از من پسورد و ای دی می خواد می دام اما واردش نمی شه قطع می شده اینترنت)
من تازه یک روز هم نیست که این ایمیل ساختم_با ایمیل قدیمم این مشکل پیدا کردم دیشب یکی دیگه درست کردم با آی دی برادرم براحتی وارد میشم:19: :2:

M.etallic.A
11-06-2007, 10:39
احتمالا چون ایمیلت جدیده... داری از نسخه جدید و بتای یاهو میل استفاده میکنی. که برای سرعتهای پایین مشکل باز میشه. قبل از لوگین کردن یه صفحه ای میاد که اونجا باید حالت قدیمی میل رو انتخاب کنی.

xman_dj
11-06-2007, 10:49

xman_dj
11-06-2007, 11:09
با سلام
آقا جون آیدی ما نه add میکنه و نه کسی رو از addlist پاک میکنه
مشکل از کجای آیدی ماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.................................................. ....................................please help me

qaderi
11-06-2007, 12:17
m_ettalic_a میشه راهنمایی بیشتری کنی دستت درد نکنه:10:

amintnt
11-06-2007, 14:54
با سلام
.................................................. ....................................please help me
سلام.......... ورژن یاهوتون چنده؟ من قبلا یه همچین مشکلی با ادد کردن داشتم............ اما الآن با ورژن جدید ندارم............. شاید برمیگرده به ورژن یاهوتون...........

موفق باشید :)

vahid_shiraz
13-06-2007, 14:44
ba salam

aslan room nemishod en benevisam vali bavar konid majbor shodam :41:

vaghan motasefam ke farsi nemitonam benevisam baraye avalin bare ke toye yek anjoman en minevisam

man be donbale barnamei hastam ke beshe bahash be ye tedad id ke dakhele yek file txt zakhire shode pm ferestad

spammer hayi ke dakhele topic hast ro emtehan kardam yek be yek nashod

miakhastam bebinam kasi mitone ttoye in zamine be man komak kone

va chize dige inke agar font farsi ro nasb konam dige nemitonam az in spammer ha estefade konam shoma chetori inkaro mikonid

baz ham babate en neveshtan mazarat :11:

moafagh bashid

H A M E D
13-06-2007, 15:00
ba salam

aslan room nemishod en benevisam vali bavar konid majbor shodam :41:

vaghan motasefam ke farsi nemitonam benevisam baraye avalin bare ke toye yek anjoman en minevisam

man be donbale barnamei hastam ke beshe bahash be ye tedad id ke dakhele yek file txt zakhire shode pm ferestad

spammer hayi ke dakhele topic hast ro emtehan kardam yek be yek nashod

miakhastam bebinam kasi mitone ttoye in zamine be man komak kone

va chize dige inke agar font farsi ro nasb konam dige nemitonam az in spammer ha estefade konam shoma chetori inkaro mikonid

baz ham babate en neveshtan mazarat :11:

moafagh bashid
اين همه معذرت خواهي نداره! بعضي وقتا آدم مجبور ميشه.
ولي اين اسپمرهاي صفحات قبل ديگه منسوخ شدن بايد به دنبال جديدتر بگرديد.

vahid_shiraz
13-06-2007, 15:12
اين همه معذرت خواهي نداره! بعضي وقتا آدم مجبور ميشه.
ولي اين اسپمرهاي صفحات قبل ديگه منسوخ شدن بايد به دنبال جديدتر بگرديد.

yek rahnamayi mikonid ??

moafagh bashid

Lover_Football
13-06-2007, 22:44
سلام...

دوستان براى آفلاين هام يه مشكلى پيش اومده ... ميخواستم كمكم كنيد

من امروز 4شنبه ساعت 1 صبح آن شدم ولى هيچ آفى برام نيومده بود... در صورتيكه الآن آن شدم ديدم برام آف

اومده ولى زمانش رو نوشته بود ديروز 3شنبه ساعت 6 بعد از ظهر...

البته چند بار ديگه هم اين اتفاق رخ داده ...

يه موضوع ديگه هم اينكه چنتا از دوستام آيدى هاشون برام روشن هست در صورتيكه خودشون آن نيستند...

و بعد از مثلا يكى دو ساعت آيديشون خاموش ميشه ....

ميخواستم بدونم مشكل از ياهو منه يا مشكل از اوناست

Hazy
16-06-2007, 14:24
سلام...

دوستان براى آفلاين هام يه مشكلى پيش اومده ... ميخواستم كمكم كنيد

من امروز 4شنبه ساعت 1 صبح آن شدم ولى هيچ آفى برام نيومده بود... در صورتيكه الآن آن شدم ديدم برام آف

اومده ولى زمانش رو نوشته بود ديروز 3شنبه ساعت 6 بعد از ظهر...

البته چند بار ديگه هم اين اتفاق رخ داده ...

يه موضوع ديگه هم اينكه چنتا از دوستام آيدى هاشون برام روشن هست در صورتيكه خودشون آن نيستند...

و بعد از مثلا يكى دو ساعت آيديشون خاموش ميشه ....

ميخواستم بدونم مشكل از ياهو منه يا مشكل از اوناست
فكر كنم مشكل از سرور شما باشه!!
سرعت پائين!!

Hazy
16-06-2007, 14:27
با سلام
در پيوست حرف امين جا مشكل شما به احتمال زياد از سرعت پايين مي باشد!!!

amiroo88
16-06-2007, 21:43
سلام دوستان

من امروز 360 ياهو رو راه انداختم اما وقتی خواستم برم کسيرو اد کنم اين پيغام رو ميده:
Error: This invite cannot be sent because you have exceeded your Friends limit.

اصلاً صفحه quick comment هم نداره و به کسيم نميتونم بدم

راستشو بخوايد يه جورای قاتی داره همچيش مشکل داره چی کار کنم؟

تکنیک برتر
17-06-2007, 13:10
سلام دوستان عزیز و عرجمند یه نرم افزار می خواهم برای یاهو
که اگر ایمیل من در یاهو مسنجر اون add بود من اونو از add در بیارم
یه نفر ایمیل منو add کرده من می خواهم ایمیلمو از مسنجر اون حذف کنم
اگر می توانید سریع برایم بفرستید ممنون می شوم.

pesaremehraboun
17-06-2007, 13:45
سلام
خسته نباشید .
من یه برنامه میخوام که بشه با اون Ip کسی که داری باهاش چت میکنی با کشور و شهری که الان آن شدخ رو بگه .
ممنون .

Hazy
17-06-2007, 14:24
سلام دوستان عزیز و عرجمند یه نرم افزار می خواهم برای یاهو
که اگر ایمیل من در یاهو مسنجر اون add بود من اونو از add در بیارم
یه نفر ایمیل منو add کرده من می خواهم ایمیلمو از مسنجر اون حذف کنم
اگر می توانید سریع برایم بفرستید ممنون می شوم.
سلام!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

maxoud
17-06-2007, 18:14
سلام دوستان

من امروز 360 ياهو رو راه انداختم اما وقتی خواستم برم کسيرو اد کنم اين پيغام رو ميده:

من 360 دارمو میدونم اگه 300 نفر تو friend listet باشه اون موقع این پیغامو میده .شاید قاتی کرده به نظرم با یه Id دیگه امتحان کن.

saeed jun
21-06-2007, 02:06
اقا سلام
من مي خوام تو سايت ياهو يه گروپ جديد تشكيل بدم

مي خوام روال كارو بدونم
توضيحاتو اگه مي شه دقيق بنويسيد تا بشه با اون راحت اين كارو كرد

يه نفر مرحمت كنه يه جوابي به ما بده:11: :11: :11:

vistac
21-06-2007, 08:58
سلام
ايا ميشه وقتي كسي id مسنجر منو ايگنور كرد خودم از ايگنور درش بيارم؟؟؟

amintnt
21-06-2007, 14:36
سلام
ايا ميشه وقتي كسي id مسنجر منو ايگنور كرد خودم از ايگنور درش بيارم؟؟؟
خیر نمیشه، میتونید با یه پروفایل یا آیدی دیگه پی ام بدین.........

سلام دوستان

سیصد نفر بیشتر اجازه ندارین که توی لیست دوستانتون داشته باشید......

sedamorde
22-06-2007, 13:31
آقا یه برنامه هم به من معرفی کنید. چک بکنه کی online کی offline ! مرسی

amintnt
22-06-2007, 13:34
سلام.........

سرچ کنید توی همین تاپیک خیلی معرفی شده.........

سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم هست

M O H S E N
22-06-2007, 14:29
بچه ها تازگی ها من نمیتونم آواتارم رو عوض کنم ( توی یاهو مسنجر)

فقط میتونم از اشکال متحرک خود یاهو استفاده کنم و هر عکسی که به عنوان " Displaye Image " معرفی میکنم سیاه دیده میشه و عکس های دوستانم را نیز سیاه میبینم.

مشکل از کجاست؟

maxoud
22-06-2007, 16:51
تو کل این سایت کسی هست که بتونه پسورد Id کسی دیگه رو در بیاره؟

Hazy
22-06-2007, 16:55
به چه روشي؟
تو بخواي طرف رو ديفيك كني بايد يا تروجان بسازي يا كي لاگر نصب كني يا با فك پيج كار كني

H A M E D
22-06-2007, 17:15
بچه ها تازگی ها من نمیتونم آواتارم رو عوض کنم ( توی یاهو مسنجر)

فقط میتونم از اشکال متحرک خود یاهو استفاده کنم و هر عکسی که به عنوان " Displaye Image " معرفی میکنم سیاه دیده میشه و عکس های دوستانم را نیز سیاه میبینم.

مشکل از کجاست؟

اين بيشتر به خاطر عكس هاي حجيمي هست كه با فرمت هايي مثل bmp براي آواتار انتخاب مي كنيد.
سعي كنيد اول آواتار مورد نظر رو كوچيك تر كنيد و بعد از اون در ياهو استفاده كنيد.
چون قاعدتا اول بايد آواتار آپلود بشه و بعد به اندازه استاندارد دربياد و اين هم با سرعت هاي پايين كاري هست كه زياد طول ميكشه ..

روش هاي هك زياد هست.
ولي خوب هدفش خيلي مهمتره.

amintnt
22-06-2007, 17:22
به چه روشي؟
تو بخواي طرف رو ديفيك كني بايد يا تروجان بسازي يا كي لاگر نصب كني يا با فك پيج كار كني
یزدان جان منظورتون همون دیفیس Deface هست؟:eh: بعد دیفیس کردن اینجا چه کارست؟؟؟؟:blink:

Stream
22-06-2007, 18:58
معمولا سایت رو دیفیس میکنن!‌ طرف رو که دیفیس نمیکنن !

sedamorde
22-06-2007, 22:49
amintnt جان من جستجو کردم اما چیزی نیافتم , میشه حلا شما یه پارتی بازی بکنید و اسم چند تا برنامه را بگید!!
مرسی:43:

amintnt
22-06-2007, 23:01
amintnt جان من جستجو کردم اما چیزی نیافتم , میشه حلا شما یه پارتی بازی بکنید و اسم چند تا برنامه را بگید!!
مرسی:43:
سلام.........

اینجا رو ببینید:

kadkh0da
22-06-2007, 23:11

ميتوني اين روبوتkikeykoja_robot رو اد كني و هر ايدي رو كه بخواي با پسوند /o بهش بدي و اون آنلاين يا آفلاين بودنشو بهت ميگه !!!
مثلا
dadashi /o
اونم پاسخ ميده :
dadashi Is OffLine
dadashi Is Online
dadashi Is Invisible

kadkh0da
22-06-2007, 23:16
اين بيشتر به خاطر عكس هاي حجيمي هست كه با فرمت هايي مثل bmp براي آواتار انتخاب مي كنيد.
سعي كنيد اول آواتار مورد نظر رو كوچيك تر كنيد و بعد از اون در ياهو استفاده كنيد.
چون قاعدتا اول بايد آواتار آپلود بشه و بعد به اندازه استاندارد دربياد و اين هم با سرعت هاي پايين كاري هست كه زياد طول ميكشه ..

روش هاي هك زياد هست.
ولي خوب هدفش خيلي مهمتره.

:13: منم همين مشكل رو دارم ولي فكر نميكنم به خاطر سايز عكس يا فرمتش باشه چون همين عكسا رو قبلا نشون ميداد !!! :18:

sedamorde
22-06-2007, 23:18
مرسی از لطفت , نصبش کردم اما بازش که میکنم error میده :
Component 'MSWinSck.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
:13:

amintnt
22-06-2007, 23:24
مرسی از لطفت , نصبش کردم اما بازش که میکنم error میده :
Component 'MSWinSck.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
:13:
سلام..........

اسم MSWinSck.ocx فایل رو توی گوگل سرچ کنید و کلمه ی Download هم همراهش سرچ کنید، بعد بین سایتایی که واستون میاره یکی رو انتخاب کنید و اون فایلو دانلود کنید...........

برنامه به این فایل نیاز داره که شما ندارین، بعد از دانلود توی پوشه ی خود برنامه یا پوشه ی system32 کپی کنید.......

amintnt
22-06-2007, 23:27
ميتوني اين روبوتkikeykoja_robot رو اد كني و هر ايدي رو كه بخواي با پسوند /o بهش بدي و اون آنلاين يا آفلاين بودنشو بهت ميگه !!!
مثلا
dadashi /o
اونم پاسخ ميده :
dadashi Is OffLine
dadashi Is Online
dadashi Is Invisible
دوست عزیز روبات مشکل داره:
Amin: lonely_at_paradise /o
kikeykoja_robot: O<X
kikeykoja_robot: lonely_at_paradise Is Invisible . www KiKeyKoja com =_V
Amin: amintnt /o
kikeykoja_robot: amintnt Is Invisible . www KiKeyKoja com URV

sedamorde
22-06-2007, 23:37
amintnt جان دستت درد نکنه , کار کرد مرسی
حالا که این همه زحمت دادم یه سوال دیگه هم بپرسم! برای این کار برنامه ای مثل Y! Intai نیست؟
مرسی
موفق باشی:20:

amiroo88
22-06-2007, 23:40
سیصد نفر بیشتر اجازه ندارین که توی لیست دوستانتون داشته باشید......

سلام دوست من
ميدونم که 300 نفر بيشتر نميشه ادد کرد. اما خوب من اين 360 رو جديد باز کردم و توش حتی نميتونم 1 نفر هم ادد کنم:41:
کسی هم نميتونه برام کامنت بزاره

amintnt
23-06-2007, 14:00
amintnt جان دستت درد نکنه , کار کرد مرسی
حالا که این همه زحمت دادم یه سوال دیگه هم بپرسم! برای این کار برنامه ای مثل Y! Intai نیست؟
مرسی
موفق باشی:20:
سلام.........

در مورد این نرم افزار یه سرچ کردم.........
من تا حالا هیچ نرم افزاری رو ندیدم که بتونه وبکم رو بدون اجازه بگیره....یعنی اونایی که من امتحان کردم نتونستن کاری کنن.......... اگه هم باشه من اطلاعی ندارم........

گفته شده بود که میتونه بدون اجازه اد کنه..... باید بگم که هنوز نتونستن یاهو جدید رو دور بزنن....... معمولا همشون اجازه ی ادد میگیرن.............

همچنین خوندم که آنلاین چکر هم هست............... که مثل اینکه جوابتون رو گرفتین :)

سلام دوست من
ميدونم که 300 نفر بيشتر نميشه ادد کرد. اما خوب من اين 360 رو جديد باز کردم و توش حتی نميتونم 1 نفر هم ادد کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی هم نميتونه برام کامنت بزاره

متاسفانه من با 360 کار نکردم......... اما یه سرچ کردم.......... شما مطمئنید که اکانتتون رو فعال کردین؟ شاید مشکل از اینجا باشه...........

موفق باشید :happy:

m_behjoo
24-06-2007, 00:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
من پسورد آیدی یاهوم فراموش کردم از دوستان عزیز کسی نرم افزاری سراغ داره تا با اون بتونم پسوردن پیدا کنم

با تشکر

amintnt
24-06-2007, 01:01
با سلام خدمت دوستان عزیز
من پسورد آیدی یاهوم فراموش کردم از دوستان عزیز کسی نرم افزاری سراغ داره تا با اون بتونم پسوردن پیدا کنم

با تشکر
صفحات قبل رو یه نگاه بندازید.............

اگه اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد کردین یادتون باشه میتونید برگردونید.......... از لینکی که دادم استفاده کنید.........

m_behjoo
24-06-2007, 13:41
صفحات قبل رو یه نگاه بندازید.............

اگه اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد کردین یادتون باشه میتونید برگردونید.......... از لینکی که دادم استفاده کنید.........

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما ولی چون ایمیل من قدیمی یادم نیست تاریخ تولد و کد چی زدم یا هو قبلاً سیکوریتی کوسشن داشت الان دیگه نداره ممنون میشم منو راهنمایی کنید

amintnt
24-06-2007, 14:46
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما ولی چون ایمیل من قدیمی یادم نیست تاریخ تولد و کد چی زدم یا هو قبلاً سیکوریتی کوسشن داشت الان دیگه نداره ممنون میشم منو راهنمایی کنید
متاسفانه فکر نمیکنم راه دیگه ای برای بازیابی پسورد وجود داشته باشه :sad:

m_behjoo
24-06-2007, 19:27
از دوستان کسی نرم افزاری سراغ نداره برای هک کرد آیدی یاهو
Help me

اردلان
26-06-2007, 12:43
سلام. آقا يه مشكلي پيش اومده همين چند دقيقه پيش ديدم زير صفحه كامپيوترم يه آيدي انلاين شد ولي هرچي فكر ميكنم ميبينم همچين ايدي اي تو ي اد ليست من نيست(تو ياهومسنجر) كسي ميدونه اين چه معني اي داره؟!

amintnt
26-06-2007, 14:53
سلام. آقا يه مشكلي پيش اومده همين چند دقيقه پيش ديدم زير صفحه كامپيوترم يه آيدي انلاين شد ولي هرچي فكر ميكنم ميبينم همچين ايدي اي تو ي اد ليست من نيست(تو ياهومسنجر) كسي ميدونه اين چه معني اي داره؟!
سلام.........

درسته...... این برمگیرده به باگی که یاهو داره! معمولا من وقتی توی چت روم هستم اینطوری میشه! پیغامی میاد که کسی آنلاین شده در حالی که اصلا توی لیست شما نیست!

hojjat_game_carbon
26-06-2007, 14:59
منم همين مشكلو داشتم باهاش چت كردم ديدم كاناداييه!
من چرا به هر كي پي ام ميزنم بهشون نميرسه؟؟

Mr.K2
30-06-2007, 01:47
منم همين مشكلو داشتم باهاش چت كردم ديدم كاناداييه!
من چرا به هر كي پي ام ميزنم بهشون نميرسه؟؟

اره منم این مشکل رو دارم یه موقع طرف میگه هستی ؟؟؟؟ در صورتی که من چند تا پی - ام هم براش فرستاده بودم

Ali_k
01-07-2007, 17:15
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم چند وقته نمیتونم با یاهو ان بشم و هر بار هم این ارور زیر را میده
چیکار کنم؟
There Was a problem to signing into yahoo messanger
please try again a little bit later

SANR
01-07-2007, 23:56
plugin می خوام کسی داره؟

SANR
01-07-2007, 23:59
راستی توی باهو مسنجر نمی تونم عکسی بفرستم چرا اینجوری میشه؟

amintnt
02-07-2007, 00:22
plugin می خوام کسی داره؟
سلام............

پلاگین واسه چی؟

راستی توی باهو مسنجر نمی تونم عکسی بفرستم چرا اینجوری میشه؟

گاهی اوقات کلا یاهو قاطی میکنه و Photo Sharing و Send Fileش کار نمیکنه.......... یه بار لاگ آف کنید، و به دوستتون هم بگین لاگ آف کنن........ بعد دوباره برگردین........ سعی کنید از Photo Sharing استفاده کنید..........

nazanin_party
06-07-2007, 11:38
سلام
ببخشید یه سوال دارم
من در حدود 300 تا آی دی داشتم که اونارو تو بوتر لوگین میکردم
اما نمیدونم که چطور شد تو یه هفته روز به روز از تعداد آی دی هایی که لوگین میشد کم میشد
تا جایی که به بیست آی دی رسید در ضمن این رو هم بگم که یاهو بعضی وقت ها که من داشتم با idmaker
آی دی میساختم یه پنجره ای برای من باز میکرد که نمیدونم دقیقا اسمش چی بود ولی یه چیزی تو مایه های
yahoo surve این بود
حالا من باید چیکار کنم یعنی برم دوباره آی دی بسازم یا نه راه حلی دارد
راستی این ساکس چیه میگن ساکس آبی یا قرمز یا سبز یا.. یعنی چی? what is socks
چه ربطی با لوگین شدن آی دی ها داره خواهشاّ یه سری توضیحات کامل بدهید

با تشکربسیار فراوان ............ مرسی

amintnt
06-07-2007, 13:26
سلام
ببخشید یه سوال دارم
من در حدود 300 تا آی دی داشتم که اونارو تو بوتر لوگین میکردم
اما نمیدونم که چطور شد تو یه هفته روز به روز از تعداد آی دی هایی که لوگین میشد کم میشد
تا جایی که به بیست آی دی رسید در ضمن این رو هم بگم که یاهو بعضی وقت ها که من داشتم با idmaker
آی دی میساختم یه پنجره ای برای من باز میکرد که نمیدونم دقیقا اسمش چی بود ولی یه چیزی تو مایه های
yahoo surve این بود
حالا من باید چیکار کنم یعنی برم دوباره آی دی بسازم یا نه راه حلی دارد
راستی این ساکس چیه میگن ساکس آبی یا قرمز یا سبز یا.. یعنی چی? what is socks
چه ربطی با لوگین شدن آی دی ها داره خواهشاّ یه سری توضیحات کامل بدهید

با تشکربسیار فراوان ............ مرسی
سلام......... در مورد Socks اطلاعات جامعی ندارم..........

شاید دلیل اینکه آیدیها لاگین نمیشن این باشه که یاهو وقتی دیده شما با یه آیپی 300 ایدی رو لاگین کردین آیدیها رو بسته.......

یه سوال........ شما چند وقت بود که از آیدیها استفاده نکردین؟ یهو اینطوری شد؟

:)

Ali_k
06-07-2007, 18:09
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم چند وقته نمیتونم با یاهو ان بشم و هر بار هم این ارور زیر را میده
چیکار کنم؟
There Was a problem to signing into yahoo messanger
please try again a little bit later
سلام
از دوستان کسی تا به حال با این مشکل برخورد نکرده با هیچ کدام از آیدیهام نمیتونم آن بشم چیکار کنم؟ :18: :19: :37:

gama
07-07-2007, 01:33
منم چند روزه وقتي ميخوام وارد هر رومی بشم اين پيغام مياد:

Signing in to Chat took longer than expected.Please try again later
فكر كنم رومها ***** شدن.

snowy_winter
07-07-2007, 01:46

فكر كنم رومها ***** شدن.
برای منم همین پیغام میاد و وارد هیچ رومی نمیتونم بشم... چرا؟

pedram_ashena
07-07-2007, 01:53
۱۳ روش برای بالا بردن امنیت در یاهو

با رعایت نکات زیر امکان بسته شدن یا بدست اوردن پسورد در یاهو رو به حداقل برسونید.

۱) اینکه پسورد یاهو هک شه دیگه دورانش گذشته اونقدر یاهو امنیتش رو بالا برده که دیگه باید خواب بدست اوردن پسورد رو فقط ببینیم اگرم الان میگن فلانی پسورد یکی رو بدت اورده فقط به علت بی احتیاتی خودشه که دلایلش رو پایین نوشتم

۲) اقا جان وقتی کارتون با مسنجر یا mail box تموم میشه حتمآ sign out کنید این موضوع خیلی مهمه در مبحث استفاده از ردپاها یا همون cookies ها روشی هست که هر چند تعداد خیلی کمی میتونن ازش استفاده کنن ولی میتونن از همین ردپا ها استفاده کنن و ایمیل های شما رو بخونن ولی با این روش نمی تونن پسورد بدست بیارن

۳) حتمآ از پسورد های امن استفاده کنید مثلآ ورندارین شماره تلفن خونتون رو بزارین پسورید یا اسم دوست دختر یا دوست پسرتون رو سعی کنید از کارکترهایی مثل @ در پسورد خودتون استفاده کنید این موضوع به خاطر اینه که با پسورد یاب ها نتونن کلمه عبورتون رو بدست بیارن هر چند باز بخاطر بالا رفتن امنیت یاهو این کارم تخته شده!

۴) اقا یارو میگه میخواد واست فایل بفرسته مثلا عکس خودشو شما به سه شماره میگرید بعدم اجرا میکنید اخر سرم میگید error داد یارو هم میگه اشکال از سیستم خودت شما میگین بیخیال حالا بگو منو چندتا دوست داری!!!!!!!!!

۵) وقتی یه فایلی فرستاده میشه به پسوند اون دقت کنید دیگه تابلو که پسوند عکس چیزایی مثل gif/jpg و.... هست و فایل های اجرایی exe/com/bat که اکثرا تروجان ها در قالب exe فرستاده میشه

۶) بعضی ها میان زرنگی کنن ور میدارن بعد از پسوند فایل چند تا space میزنند همون طوری که میدونید در ویندوز نام فایل ها تا ۱۱ کاراکتر نشون داده میشه و اگه بیشتر بشه ....... میزاره به اینم هواستون باشه که طرف کلک رشتی نزنه

۷) این دیگه واقعا دورانش گذشته اونم استفاده از fake login هستش هر چند الان این راه بیشترین قربانی رو میده هواستون باشه تو هر صفحه که میرید تا لاگین دیدید ور ندارین پسوردتون رو بدید چون با اینکار پسورد خودتون رو دو دستی تقدیم به اون کسی کردین که این صفحه رو ساخته

۸) یه کلک رشتی که کمتر به فکر کسی میرسه گذاشتن یک تروجان به جای فونت مخصوص یک سایته که روشی که هنوز خیلی لو نرفته فرض کنید وارد یک صفحه میشید که اصلا نمیتونید فونتشو بخونید حالا یه لینک پایین گذاشته که گفته اقا جان این فایل رو دریافت کنید بعد از نصب میتونید متن صفحه رو بخونید حالا حساب کنید به جای فایل مربوط به فونت یک تروجان باشه!

۹) یه نکته ای هست اونم در مورد بسته شدن مسنجره ببینید یکی از دلایل اصلی که شما تو ایمیل میتونید برید ولی مسنجرتون باز نمیشه استفاده از بوترهاست که اینم بر میگرده به سیستم امنیتی جدید یاهو که ممکنه مسنجر شما رو برای چند روز ببنده میگن هیچ راهی نیست که خود ادم درستش کنه و باید منتظر موند تا یاهو دلش به رحم بیاد و مسنجر رو باز کنه ولی باز میگن در این حال استفاده از yahoo messenger ۵.۰ تونسته به یه عده ادم کمک کنه

۱۰) اگر نه تو مسنجر میرید نه تو یاهو میل و اون پیغام گند بسته شدن ID رو میبیند که متاسفانه راهی برای درست کردنش نیست به جز اینکه زنگ بزنید یاهو دو ساعت صحبت کنید تا راضی بشن که خوب این موضوع واسه کسایی که تو امریکان مثلآ برن دم در شرکت یاهو چهار تا داد بزنن یا چرخ ماشین اون دوتایی که یاهو رو ساختن پنچر کنن یا مثلا یه هزاری بزارن تو جیب یارو مثلآ بگن ما فامیل اقای پشکل پناهیان هستیم شاید یه کاری براتون کردن ولی کلآ اگه اینجوری شد دیگه باید به طور کامل و برای همیشه بیخیال id تون بشین

۱۱) یه سری password sender هست مثل k۲ps که تمام پسوردهای کامپیوتر شما مثل اشتراک یا یاهو رو برای طرف میفرسته که باز اینم باید فایل مربوطه رو سیستم قربانی اجرا بشه خوب اگه طرف هواسش باشه چی رو داره اجرا میکنه مشکلی براش پیش نمیاد

۱۲) شاید مهمترین نکته که خیلی ها بهش تاکید دارن استفاده از یک دیوار اتش مطمئن و همچنین یک انتی ویروس قوی هست که هر دویه این برنامه ها همیشه باید بروز باشن مثلآ برای دیوار اتش میتونین از zone alarm یا black ice استفاده کنید انتی ویروسم norton , pc-cillin , mcafee پیشنهاد میشه

۱۳) هیچ وقت cookies های اینترنت اکسپلور رو نگه ندارید و همیشه پاک کنید برای این کار در از منوهای بالایه صفحه گزینه Tools رو انتخاب کنید و بعد delete cookies رو بزنید یا کلا از setting گزینه never رو بزنید تا دیگه ردپایی از شما باقی نمونه .

amintnt
07-07-2007, 02:15

فكر كنم رومها ***** شدن.
سلام.......

چیز مهمی نیست........ چندبار وارد روم بشین......... بعد درست میشه...... :)

gama
07-07-2007, 06:54
سلام.......

چیز مهمی نیست........ چندبار وارد روم بشین......... بعد درست میشه...... :)

مثلاً 50 بار خوبه ؟ چون تا 30-40 بار كه من امتحان كردم وارد نشدم ولي خداييش بيشتر از اين ديگه امتحان نكردم.

amintnt
07-07-2007, 09:05
مثلاً 50 بار خوبه ؟ چون تا 30-40 بار كه من امتحان كردم وارد نشدم ولي خداييش بيشتر از اين ديگه امتحان نكردم.
سلام.......

واسه من وقتی این پیغامو میده کافیه دو الی سه بار وارد روم بشم......... بعد درست میشه........ :)

یاهوتونو آپدیت کنید........... و دوباره یه امتحان کنید.........

امیدوارم مشکلتون حل بشه.........

rafifar
08-07-2007, 23:07
یه برنامه برای اینکه بفهمی تو اد لیست یک نفر هستیم یا نه؟

amintnt
08-07-2007, 23:33
یه برنامه برای اینکه بفهمی تو اد لیست یک نفر هستیم یا نه؟
سلام........

احتیاجی به برنامه ندارین....... به شخص مقابل پی ام بدین....... وقتی جواب داد بالای پنجره رو ببینید......

به این عکسا توجه کنید:

حالا اینو ببینید:

اگه طرف شما رو ادد داشته باشه، باید دوتا خط تیره اون بالا باشه :)

rafifar
08-07-2007, 23:52
اینو بلد بودم اگه نخوام بهش پی ام بدم چی؟

sepehronin
10-07-2007, 14:51
سلام و خسته نباشید دوستان

توی اداره ما یاهو مسنجر مسدود هست و فقط ادمین و چند نفر دیگه دارند ازشون استفاده می کنند .

حالا می خوام بدونم چطوری اونها دارند از مسنجر استفاده می کنند ؟
ایا روشی وجود داره منم بتونم از مسنجر یاهو استفاده کنم ؟

اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم

amintnt
10-07-2007, 14:58

توی اداره ما یاهو مسنجر مسدود هست و فقط ادمین و چند نفر دیگه دارند ازشون استفاده می کنند .

سلام.......

یعنی اکانتی که ادارتون داره پورت یاهو رو بلاک کرده؟ همه ی اداره از یه اکانت استفاده میکنن؟ شما روی سیستمتون میتونید یاهو نصب کنید؟ اگه سوالات رو جواب بدین فکر میکنم بهتر بشه کمک کرد :)

به هر حال شما میتونید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید....... احتیاجی به برنامه ی یاهو ندارین.........

موفق باشید:)

mm_yaghoob
10-07-2007, 18:00
سلام سوال مهم
اقا من چطوري ميتونم ليست چت رومهاي ايراني را پيدا كنم
برام خيلي مهمه

doom3
11-07-2007, 22:31
سلام دوستان

من چطوری میتونم profile های ذخیره شده تو درایو c که مربوط به هر آی دی رو جدا میندازه ببینم؟

amintnt
11-07-2007, 23:59
سلام دوستان

من چطوری میتونم profile های ذخیره شده تو درایو c که مربوط به هر آی دی رو جدا میندازه ببینم؟
سلام......

اگه منظورتون جایی هست که پروفایل و Setting هر آیدی توش Save میشه......... این آدرسش هست:

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles

doom3
12-07-2007, 00:10
سلام......

اگه منظورتون جایی هست که پروفایل و Setting هر آیدی توش Save میشه......... این آدرسش هست:

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles

ممنون از جوابت
اما من میخواستم ببینم بدون اینکه آن بشم یا پسورد ای دی رو داشته باشم میتونم آرشیو رو از این طریق بخونم

amintnt
12-07-2007, 02:03
ممنون از جوابت
اما من میخواستم ببینم بدون اینکه آن بشم یا پسورد ای دی رو داشته باشم میتونم آرشیو رو از این طریق بخونم
سلام...... اگه آرشیوی ذخیره شده باشه، بله امکانش هست......... از نرم افزار Yahoo Archive Decoder استفاده کنید.......

M.etallic.A
12-07-2007, 11:39

احتمالا پورت 80 رو block کردن. شما میتونی با عوض کردن پورت تو تنظیمات یاهو ای دی تو باز کنی.

MOH333EN
13-07-2007, 03:24
سلام دوستان

یکی زحمت بکشه یک برنامه برای دیدن وبکم در یاهو رابزاره بدون اجازه قبلا یاهو اینتای این کارو میکرد کسی یک برنامه درست حسابی معرفی نمیکنه؟

sama_65
13-07-2007, 07:38
سلام
وقتی کسی برام آف میذاره میخوام اسمایل هاشم ببینم
ولی فقط کدهاش میاد. مثلن D: ): (: .....
چطور میشه که بتونم ببینم؟

nader_kashimotso
13-07-2007, 11:43
آيا در ليست دوستم هستم؟
وقتي با يك نفر Chat مي كنيد از كجا مي فهميد طرف مقابل شما را در ليست خود Add كرده است يانه! كافي است به طرف مقابل يك PM بدهيم و هنگامي كه جواب طرف مقابل رسيد به بالاي پنجره ي مخصوص PM نگاه كنيد. دو حالت ممكن است رخ دهد:

1.اگر طرف مقابل شما را در ليستش نداشته باشد، در بالاي صفحه به صورت زير اسم ها را مشاهده خواهيم كرد:
Yahoo Send ID Instant Messenger در اين صورت مي بينيد كه بين ID دوست شما و Instant Messenger فقط يك خط وجود دارد كه اين نشان مي دهد كه طرف مقابل شما را Add نكرده است.
2.اگر بين ID دوست شما و Instant Messenger دو خط ديده شود مانند:
Yahoo Send ID…Instant Messenger در اين صورت ID شما در ليست دوستان تان وجود دارد.

دوستم در كدام Room مشغول Chat كردن است؟
براي اين كار به راحتي بر روي اسم او در ليست خودتان كليك راست كرده و گزينه ي Join User in chat را انتخاب كنيد، سپس شما به راحتي به آن اتاق منتقل مي شويد

Wisdom
13-07-2007, 12:24
در مورد ياهو مسنجر تاپيك به چه عظمت دارم ...

همه چیز درباره Yahoo Messenger : ياهو مسنجر

faramoosh shode
13-07-2007, 12:40
سلام.
می خواستم بپرسم چه جوری میشه فهمید Id مورد نظر تو کدوم رومه؟؟؟؟؟؟؟؟

leilash
13-07-2007, 13:09
سلام دوستان تورو خدا يكي كمك كنه به من من ميخوام براي يه كاره ضروري از آد ليست ياهوم بكاپ بگيرم و همشون رو پاك كنم... چطوري اين كار رو بكنم؟؟؟

shahin666
13-07-2007, 13:13
سلام
ديگه اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه كار بچه هاي آشيانه هستش
كه ميشد بفهميم طرف مخفي هست يا نه انگار ديگه كار نميكنه
چون هر دفعه هي پيغام System is busy ) try again later ) ميده

amintnt
13-07-2007, 13:46
سلام
ديگه اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه كار بچه هاي آشيانه هستش
كه ميشد بفهميم طرف مخفي هست يا نه انگار ديگه كار نميكنه
چون هر دفعه هي پيغام System is busy ) try again later ) ميده
سلام...........

نه سایت هنوز کار میده........

شما از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید؟ چون وقتی شما یک بار به سیستم آیدی رو بدین و اون هر پیغامی بده به شما توی کش مرورگر ذخیره میشه و هر بار که شما بخواین اون آیدی رو چک کنید، همون پیغامی که اول داده شد رو بهتون میده........

میتونید تو قسمت Internet Options دکمه ی Delete Files رو بزنید و دوباره سایت رو لود کنید...........

من از فایر فاکس استفاده میکنم و چنین مشکلی ندارم. :)

leilash
13-07-2007, 16:03
سلام دوستان تورو خدا يكي كمك كنه به من من ميخوام براي يه كاره ضروري از آد ليست ياهوم بكاپ بگيرم و همشون رو پاك كنم... چطوري اين كار رو بكنم؟؟؟

بابا تورو خدا يكي جواب منو بده...
اينجا كسي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو اد ليستم 265 نفر دارم با گروههاي مختلف ميخوام همه اونهارو تو يه آيدي ديگه كپي كنم و يا ازشون يه بكاپ بگيرمخلاصه از اينها يه جوري كپي بگيرم. و همه ي اونهارو پاك كنم حالا من چكار كنم يكي منو لااقل راهنمائي كنه ثواب داره خيلي ضروريه... منتظره جوابتون هستم لحظه به لحظه...

snowy_winter
13-07-2007, 16:09
بابا تورو خدا يكي جواب منو بده...
اينجا كسي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو اد ليستم 265 نفر دارم با گروههاي مختلف ميخوام همه اونهارو تو يه آيدي ديگه كپي كنم و يا ازشون يه بكاپ بگيرمخلاصه از اينها يه جوري كپي بگيرم. و همه ي اونهارو پاك كنم حالا من چكار كنم يكي منو لااقل راهنمائي كنه ثواب داره خيلي ضروريه... منتظره جوابتون هستم لحظه به لحظه...

گزینه ی send my messenger list از منوی action یاهو مسنجر این کار رو نمیکنه؟

leilash
13-07-2007, 16:28
اين كار رو ميكنم اين كار آيديهارو به آيدي ديگه منتقل ميكنه ولي 88 تاشو ميكنه از اون بيشتر نميكنه... من 265 تا آيدي دارم حالا من چيكار كنم؟؟؟ تورو خدا يه راهنمائي كنين؟؟؟

amintnt
13-07-2007, 16:32
اين كار رو ميكنم اين كار آيديهارو به آيدي ديگه منتقل ميكنه ولي 88 تاشو ميكنه از اون بيشتر نميكنه... من 265 تا آيدي دارم حالا من چيكار كنم؟؟؟ تورو خدا يه راهنمائي كنين؟؟؟
اول آیدی جدیدتون رو اد کنید، بعد لیست رو سند کنید......... اینطوری میتونید همه رو بفرستین :)

faramoosh shode
13-07-2007, 17:39
یکی جواب ما رو بده!!!!!!!

amintnt
13-07-2007, 18:21
یکی جواب ما رو بده!!!!!!!
سلام دوست عزیز.........

فکر نمیکنم بشه فهمید شخص مقابل توی چه رومیه...... قبلا خود یاهو چنین قابلیتی رو واسه همین کار داشت........... اما چون تجاوز به حریم شخصی افراد بود توی نسخه های جدید اونو برداشت.........

الآن فقط میتونید تشخیص بدین طرف توی روم هست یا نه......

از این نرم افزار میتونید استفاده کنید:

Buddy Spy

leilash
13-07-2007, 18:41
اول آیدی جدیدتون رو اد کنید، بعد لیست رو سند کنید......... اینطوری میتونید همه رو بفرستین :)

همه ي اين كار هارو ميكنم نميشه اصلاً...

sama_65
13-07-2007, 19:18
سلام

amintnt
13-07-2007, 20:49
سلام
سلام.......

توی ورژن جدید اینطوری شده.. قبلا شکلکها نشون داده میشد......... متاسفانه راه حلی واسش پیدا نکردم :sad:

شاد باشید )

sama_65
14-07-2007, 01:25
یعنی هیچ راهی نداره ؟!

باشه

مرسی !

leilash
14-07-2007, 03:20
آقا تورو خدا يكي جواب بده تو اين انجمن به اين بزرگي به يه سوال كوچيك من يه جوابي بدين...
من 265 تو اَد ليست دارم چطوري از اونها بكاپ بگيرم ميخوام همشون رو پاك كنم. ميخوام از اونها بكاپ داشته باشم اون روش منتقل هم 2رست جواب نداد. 85 تاش به آيدي ديگه كپي ميشه بقيش نميشه حالا من چيكار كنم؟؟؟ تورو خدا يكي جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در موده سوال دوست عزيزمون هم بگم كه... كسانيكه برات آف گذاشتند روي آفشون دوبار چپ كليك كن كه آيدي طرف باز بشه تو پنجره ي باز شده ميتوني شكلكي كه فرستاده شده رو ببيني... من كه اينطوري ميكنم...

M.etallic.A
14-07-2007, 11:38
برو تو ایملت اونجا تو address book تمام add list هستن. میتون بک آپ بگیری.

amintnt
14-07-2007, 13:03
برو تو ایملت اونجا تو address book تمام add list هستن. میتون بک آپ بگیری.
سلام.......

میخواستم اینو بهشون پیشنهاد بدم....... منتها دیدم عرض کردن 200 -300 نفر رو ادد دارن! فکر کردم حتما Address Bookشون یه 1000-2000 تایی هست!
این روشی که شما فرمودین لیست دوستان نیست.......

M.etallic.A
14-07-2007, 13:55
درسته معمولا address book خیلی از اد لیست بیشتره. اما تمام اد لیستها هم توش هستن. من یه راه دیگه بهت پیشنهاد میکنم که خودم اینکارو کردم. از اد لیستت عکس بگیر...

hamedselection
14-07-2007, 15:48
salam man ye moshkel ba magic-ps 1.5 se daram,file ro misazam va baraye mail kardan be id meil shavande ,yahoo va gmail anra atach nemikone ,lotfan komakam konid mamnoon ,montazeram

leilash
14-07-2007, 17:07
بابا نميشه هر كاري ميكنم لطفاً يه نفر كامل واسم توضيح بده ببينم كه بايد چيكار كنم...

amintnt
14-07-2007, 18:31
بابا نميشه هر كاري ميكنم لطفاً يه نفر كامل واسم توضيح بده ببينم كه بايد چيكار كنم...
سلام......

دوستمون توضیح دادن که! اول وارد ایمیلتون بشید، روی سربرگ Address Book کلیک کنید........

یه سوال، شما نمیتونید 85 تا 85 تا آیدی ها رو بفرستین؟ امتحان کردین؟

chelsea2005
14-07-2007, 21:18
ببخشيد ميشه راجع به وب كم دزدي بيشتر توضيح بديد؟

hp980
14-07-2007, 23:18
با سلام

يكي از آدي هاي ياهوي من دچار مشكل شده وبه محض لوگين شدن خودش لو گاوت ميشه رو چند تا اي دي ديگه امتحان كردم مشكلي نبود

كسي ميتونه كمك كنه؟

خيلي ممنون

leilash
15-07-2007, 01:22
آره نميشه چيكار كنم كمك كمك كمك..............

SajjadKAZ2003
15-07-2007, 03:03
آره نميشه چيكار كنم كمك كمك كمك..............

به جز روشی که دوستان گفتند یعنی ( گزینه ی send my messenger list ) فکر نمی کنم راه دیگه ای باشه

یکی یکی برو تو " کانکت دیتیل " تک تک ایدیهات بعد ایدی ها رو تو به فایل تکست ذخیره کن، البته وقت گیره ! ولی کاریش نمیشه کرد!

SajjadKAZ2003
15-07-2007, 03:18
ببخشيد ميشه راجع به وب كم دزدي بيشتر توضيح بديد؟

برنامه هایی هستن که می تونی با استفاده از اونا وب کم طرف رو به صورت ناشناس دریافت کنی
یعنی درخواست ویت با اسم "Anonymous" برای طرف فرستاده میشه
این برنامه همین کار رو انجام میده:

SajjadKAZ2003
15-07-2007, 03:33
من یه آنتی بوتر قوی می خام
لطفا اگه کسی داره
بزاره اینجا
ممنون میشم

sama_65
15-07-2007, 07:04
برنامه هایی هستن که می تونی با استفاده از اونا وب کم طرف رو به صورت ناشناس دریافت کنی

من دانلود کردم برنامه رو
توی اون ستون افقی باید آی دی طرفو وارد کنم؟!

good_messi
15-07-2007, 10:10
با سلام

اقا تو اين تابپيك كسي هست كه بتونه پسورد يه ايدي رو برام پيدا كنه خيلي حياتي ممنون

sepehronin
15-07-2007, 10:23
سلام.......

یعنی اکانتی که ادارتون داره پورت یاهو رو بلاک کرده؟ همه ی اداره از یه اکانت استفاده میکنن؟ شما روی سیستمتون میتونید یاهو نصب کنید؟ اگه سوالات رو جواب بدین فکر میکنم بهتر بشه کمک کرد :)

به هر حال شما میتونید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید....... احتیاجی به برنامه ی یاهو ندارین.........

سلام دوست عزیز

شرکت ما خودش ماهواره داره و مستقیما شبکه داره و ما به صورت کابلی وصل هستیم بدون داشتن مودم .
بله همه از یه اکانت استفاده می کنند . بله الان نصب هست ولی نمی تونم لاگین بشم .
دوست عزیز سایت که گفتی و چند سایت دیگه همه ***** هستند حتی خود یا هو جدیدا یه سایت داد که مثل meebo هست اونهم ***** شده .

مرسی که کمکم کنی ؟

فرامرز

sepehronin
15-07-2007, 10:26
احتمالا پورت 80 رو block کردن. شما میتونی با عوض کردن پورت تو تنظیمات یاهو ای دی تو باز کنی.

سلام دوست عزیز

می تونید بیشتر توضیح بدی ؟ پورت شرکت ما 8080 هست من تغییرش دادم 80 کردم با لاگین نمیشه .

اگر بیشتر برام توضیح بدی ممنون میشم .

فرامرز

amintnt
15-07-2007, 11:36
سلام دوست عزیز

شرکت ما خودش ماهواره داره و مستقیما شبکه داره و ما به صورت کابلی وصل هستیم بدون داشتن مودم .
بله همه از یه اکانت استفاده می کنند . بله الان نصب هست ولی نمی تونم لاگین بشم .
دوست عزیز سایت که گفتی و چند سایت دیگه همه ***** هستند حتی خود یا هو جدیدا یه سایت داد که مثل meebo هست اونهم ***** شده .

مرسی که کمکم کنی ؟

فرامرز
سلام....

خوب پس به طور کلی پورت یاهو بلاک شده! گفتین که مسنجرای تحت وب هم ***** شده........ من چندتای دیگه میدم خدمت شما، ببینید اونا هم ***** شدن یا نه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این یکی اول باید یه فایل رو دانلود کنید، بعد با ------ سعی میکنه که کانکت بشه......

امیدوارم حداقل یکیشون جواب بده!

farhad200
16-07-2007, 04:38
این سایته هم خوبه تقریبا همه مسنجرا رو پشتیبانی میکنه.

sepehronin
16-07-2007, 09:33
سلام....

خوب پس به طور کلی پورت یاهو بلاک شده! گفتین که مسنجرای تحت وب هم ***** شده........ من چندتای دیگه میدم خدمت شما، ببینید اونا هم ***** شدن یا نه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این یکی اول باید یه فایل رو دانلود کنید، بعد با ------ سعی میکنه که کانکت بشه......

امیدوارم حداقل یکیشون جواب بده!

سلام دوست عزیز
بازازت تشکر می کنم که راهنمایی کردی منو .ولی مشکل من فقط با یاهو حل میشه این سایتهای که گفتی خوب هستند ولی وب کم نداره و خیلی چیز های دیگر.

من الان خودم دارم از نرم افزاری استفاده می کنم به اسم تریلیان که کارش مشابه یاهو مسنجر هست و تمام ای دی ها رو ساپورت می کنه .
ولی نه میشه از وب کم استفاده کرد نه از ویس.

ولی کارایش عالیه ولی با مسنجر یاهو مطابق نیست نمی تونم برای کسی سند فایل ارسال کنم.

مشکل من فقط با مسنجر حل میشه اگر تونستید کمکم کنید .

amintnt
16-07-2007, 14:31
سلام دوست عزیز
بازازت تشکر می کنم که راهنمایی کردی منو .ولی مشکل من فقط با یاهو حل میشه این سایتهای که گفتی خوب هستند ولی وب کم نداره و خیلی چیز های دیگر.

من الان خودم دارم از نرم افزاری استفاده می کنم به اسم تریلیان که کارش مشابه یاهو مسنجر هست و تمام ای دی ها رو ساپورت می کنه .

ولی کارایش عالیه ولی با مسنجر یاهو مطابق نیست نمی تونم برای کسی سند فایل ارسال کنم.

سلام.......

متاسفانه راه دیگه ای به نظرم نمیاد......... :sad: شاید از طریق ------ بشه....... اما مطمئن نیستم..........

good_messi
16-07-2007, 18:31
:8:
با سلام

اقا تو اين تابپيك كسي هست كه بتونه پسورد يه ايدي رو برام پيدا كنه خيلي حياتي ممنون

اقا تو اين سايت يه هكر واقعي نيست

واقعا حياتي
:5:

ms368
16-07-2007, 19:37
سلام

من امروز چند تا Mail برام رسیده بود توی قسمت Bulk .... وقتی بازش کردم بلافاصله سرعت کامپیوترم تا حد صفر اومد پایین ....

تازه هر کاری هم میکردم نمیتونستم دی سی شم ....

این ویروسه ؟

M.etallic.A
16-07-2007, 21:02
سلام دوست عزیز

برو تو تنظیمات conecction و use proxy رو انتخاب کن و بعد میتونی ip و پورت سرورهای ------ یاهو رو وارد کنی.

برو تو گوگل بنویس proxy server for yahoo messenger میتونی لیست Ip و port ها رو پیدا کنی.

maxoud
17-07-2007, 01:42
:8:

اقا تو اين سايت يه هكر واقعي نيست

واقعا حياتي
:5:

من می تونم.فقط
1.باید یاهو مسنجره طرف 7 به پایین باشه.
2.آنتی ویروس نداشته باشه.
!!!

mrmostafa
17-07-2007, 23:08
لینک برنامه های صفحه اول 1- عوض کردن ÷سورد یاهو 2- وب کم دزدی 3- dot id maker خراب هستش ممنون میشم برام بذارین.

من برنامه های خوبی داشتم سی دیش رو گم کردم یه برنامه داشتم مثل buddy check مسنجر مانند بودش و ای دی ها رو ادد میکردم چراغ آنلاین نشون میدادش زمان داشت خودش ریفرش میکردش اگه کسی داره ممنون میشم بزاره اسمش نمیدونم چی بود ولی ظاهرش شکل مسنجر 4 قدیمی های خود یاهو بودش

mrmostafa
18-07-2007, 10:07
بهترين آنتي ويروس KasperSky 7 هستش ديوار آتشين آنتي ويروس همه چي داره من همه آنتي ويروس ها رو كار كردم تو شبكه بودم جواب نميدن فقط kaspersky همه چي رو ميكشه بيرون من بدترين ويروس رو با اين از بين بردم 2 نوع ويروس خطرناك كه منتشر ميشد تو همه جا و آلوده ميكرد وار سيستم هاي ديگه ميشد.
Macafee هم به علت تحريم آي پي ايران نميشه آپديت كرد مگر مثل من يه VPN داشته باشين شهروند امريكايي بشين تا بتونين كامل آپديت كنيد من ويندوز خودم رو كامل آپديت كردم از microsoft

كسي vpn خواستش بگه ماهي 1500 هستش كه فقط شهروند امريكايي ميشين و 3500 هم هستش كه local هم هستش يعني براي استفاده از torrnet , rapidshare خوبه آي پي عوض ميكنه
اگه خواستين به اين آي دي پيغام بدين بگين Mr-MostafA معرفي كرده درخواست بدين اگه نگين نميده فكر ميكنم هزينه اي هم نداره ولي الان ديگه همه بايد VPN داشته باشن با اين اوضاي

من ديروز yahoo messenger وصل ميشد ولي صفحات وب قطع بود يعني ديتا نداشتم زنگ زدم گفتن به خاطر تحريمات امريكا هستش دوست خودم تو كار اينترنت ماهواره اي هستش گفت همه جا كشور اينجوري شده چون محل كار ما هم اينجوري شده بعد با VPN وصل شدم صفحات وب هم باز ميشد پس ديگه به غير از بازكردن ***** كلا احتياج داريم هم براي آپديت نرم افزارها چون همه تحريم كردن
موفق باشين

FerineFast
19-07-2007, 15:17
من می تونم.فقط
1.باید یاهو مسنجره طرف 7 به پایین باشه.
2.آنتی ویروس نداشته باشه.
!!!

با این شرایط که با یه بوتر ساده هم میشه هک کرد ؟ (الان اکثرا 8.11 دارن) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin666
20-07-2007, 11:49
سلام
ميخواستم بيبينم چه جوري ميشه هميشه از يه فونت خاص و يك سايز و يك رنگ براي نوشته هامون در روم استفاده كرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون هر بار كه روم عوض بشه دوباره خودمون بايد براي نوشته مون فونت رو انتخاب كنيم رنگ بهش بديم و سايز براش بزاريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته از طريق Preferences وبعد هم Appearance ميشه فونت و رنگ و سايز رو اننتخاب كرد ولي اين تغيير فقط
براي كساي هست كه باهاشون چت مي كنيم يعني فقط براي پنجره Instant Message هست و نه براي صفحه اصلي روم

mrmostafa
20-07-2007, 22:54
سلام.......

اقا اداره ما هم وصل نميشدش تو قسمت internet options - advanced- ye tik proxy رو ميذاشتيم وصل ميشد البته تو كانكشن ياهو بايد حتما ------ اداره رو ميزديم حالا انگاري كاري كردن ديگه وصل نميشه كارو كاسبي همه خوابيده نميشه كاري كردش باز بشهع با هر ------ تست كردم نشدش چون سرور هستش نميشه پورتا بستست راهي نداره؟؟؟ در ضمن از اتاق شبكه ميتونن چك كنن كي داره با ياهوكار ميكنه اگه مانيتور نكنن چون يه پورت هست فقط

amintnt
20-07-2007, 23:59
اقا اداره ما هم وصل نميشدش تو قسمت internet options - advanced- ye tik proxy رو ميذاشتيم وصل ميشد البته تو كانكشن ياهو بايد حتما ------ اداره رو ميزديم حالا انگاري كاري كردن ديگه وصل نميشه كارو كاسبي همه خوابيده نميشه كاري كردش باز بشهع با هر ------ تست كردم نشدش چون سرور هستش نميشه پورتا بستست راهي نداره؟؟؟ در ضمن از اتاق شبكه ميتونن چك كنن كي داره با ياهوكار ميكنه اگه مانيتور نكنن چون يه پورت هست فقط
سلام........

متاسفانه راه حلی به ذهنم نمیاد........... اگه فقط واسه چت هست بهتره از همون سایتهایی که معرفی کردم استفاده کنید :)

mrmostafa
21-07-2007, 01:24
سلام........

متاسفانه راه حلی به ذهنم نمیاد........... اگه فقط واسه چت هست بهتره از همون سایتهایی که معرفی کردم استفاده کنید :)

اگه بخواهيم تو رو مهاي ياهو بريم چي با سايت هم ميشه ؟؟؟؟؟

MeMri
21-07-2007, 03:33
دوستان من فکر کنم یاهوم (ورژن 8) ایراد داره! چون اصلا تو روم نمی ره (اصلا پیغام شلوغی نمی ده) بعد هم وقتی کسی Sign Out می شه بعد از حدود 10 دقیقه معلوم می شه که Sign Out شده

به نظر شما قابل حل هست؟

toadstool
21-07-2007, 05:24
این هم جدیدترین ورژن Yahoo Messenger

Yahoo! Messenger 8.1.0.413

Size : 9.95

nimafire
21-07-2007, 16:35
سلام.
من یه آی دی میکر میخوام که کار بده.

amintnt
21-07-2007, 18:30
اگه بخواهيم تو رو مهاي ياهو بريم چي با سايت هم ميشه ؟؟؟؟؟

سلام........ من امتحان نکردم....... اما بله میشه....... فقط باید اسم روم رو بلد باشین......... توی meebo.com یه امتحان کنید.......

دوستان من فکر کنم یاهوم (ورژن 8) ایراد داره! چون اصلا تو روم نمی ره (اصلا پیغام شلوغی نمی ده) بعد هم وقتی کسی Sign Out می شه بعد از حدود 10 دقیقه معلوم می شه که Sign Out شده

به نظر شما قابل حل هست؟

ورژنی که شما دارین Beta هست؟ اگه آره، بهتره که آپدیت کنید.......

سلام.
من یه آی دی میکر میخوام که کار بده.

قبلا معرفی کردم........ اما نمیدونم هنوز کار بده یا نه......... احتمالا میده......... همین تاپیکو یه سرچ کنید

nimafire
21-07-2007, 19:15
نه اون جواب نمیده.

XirowN
22-07-2007, 16:41
باز نمیکنه چرا ای ی منو وارد ایمیل میشه و باز نمیکنه ایدی رو

amintnt
22-07-2007, 20:58
باز نمیکنه چرا ای ی منو وارد ایمیل میشه و باز نمیکنه ایدی رو
سلام..... حالات مختلفی میتونه داشته باشه:

1.شما کانکشنتون رو دستکاری کرده باشین
2. آی اس پی تون فعلا پورت یاهو رو بسته(البته این احتمالش کمه)
3. کسی آیدیتون رو قفل کرده باشه که در این صورت توی ورژن جدید یاهو آیدی بالا نمیره در عوض یه صفحه ی وب یاهو باز میشه که اونجا باید آیدی و پسوردتون رو وارد کنید تا مشخص بشه که شما ربات نیستین.....
4. با استفاده از بوتر ها آیدیهای زیادی رو لاگین کردین و آی پی شما ضبط شده و بعد از لاگین کردن با آیدیتون، آیدی به مدت 30 روز قفل هست.......
6. سرعت شما پایینه.......
5. هیچ کدوم از احتمالات بالا درست نباشه و یه مشکل موقتی باشه که ممکنه با نصب مجدد یاهوتون درست بشه......

و شاید هم مورد دیگه ای هست که بنده اطلاعی ندارم........

javadbka
23-07-2007, 13:38
to ro khoda ye nafar ye Email bomber bede man ke mordam in vasat....(bebakhshid farsi nadaram)

slambovich
24-07-2007, 20:41
لطفا یه بوتر بدید که خودتون امنحان کرده باشید و یه توضیحم بدید خیلی نیاز دارم
با تشکر از شما slambovich

amintnt
24-07-2007, 20:44
لطفا یه بوتر بدید که خودتون امنحان کرده باشید و یه توضیحم بدید خیلی نیاز دارم
سلام.....

معرفی شده.......... یه سرچ کنید همین تاپیک رو :)

alimohammadi
24-07-2007, 20:57
برادر/خواهر ناشناس سلام

بنده سه تاسوال دارم که ممنون میشم کمک کنید:

1. من شدیدا احتیاج دارم که ایمیل های یه نفر رو (تو یاهو) چک کنم اما واسه اینکار باید پسوردشو داشته باشم. میشه لطفا بگید چه طوری میتونم اینو بدست بیارم. درضمن طرف از کامپیوتر هیچی حالیش نیست اما متاسفانه به کامپیوترش دسترسی ندارم (محض اطلاع).

2. از کجا میتونم بفهمم که یه یاهو اکانت کی ساخته شده؟

3. آیا راهی هست که بتونم او پروفایل قبلی فرد رو ببینم (قبل ازآخرین ادیت) ؟ منظورم اونی که توش سن و اینجور چیزا رو میزنن؟

دوست عزیز من اصلا تو زمینه هک اینا وارد نیستم پس بی زحمت یه راهی بده که اولا 100 % جواب بده ثانیا سخت و پیچیده نباشه.

دوستان دیگه هم اگه کمک کنن ممنون میشم.

بی صبرانه منتظر یه راه حلم

مرسی

faramoosh shode
24-07-2007, 21:47
سلام......
دو تا سول داشتم:
1:چه جوری میشه بدون اجازه طرف اون رو ادش کنیم؟؟؟
2:چه جوری میشه فهمید طرف ignor کرده ما رو یا نه؟؟؟

slambovich
25-07-2007, 01:27
دوستان من یه سوال دارم لطفا جواب بدید وقتی کسی رو میخوایم بوت کنیم باید پسورد اونو بلد باشم بعد یه سوال دیگه من هر وقت میخوام یه بوتر رو باز کنم این ارور میاد
component 'mswinsck.ocs'or one of dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
لطفا کمک کنید

slambovich
25-07-2007, 01:36
دوست عزیز من گشتم ولی چیز خوبی پیدا نکردم لطفا یه بوتر بدید که خودتون امنحان کرده باشید و یه توضیحم بدید خیلی نیاز دارم

دوستان من یه سوال دارم لطفا جواب بدید وقتی کسی رو میخوایم بوت کنیم باید پسورد اونو بلد باشم بعد یه سوال دیگه من هر وقت میخوام یه بوتر رو باز کنم این ارور میاد
component 'mswinsck.ocs'or one of dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
لطفا کمک کنید

amintnt
25-07-2007, 01:56
سلام......
دو تا سول داشتم:
1:چه جوری میشه بدون اجازه طرف اون رو ادش کنیم؟؟؟
2:چه جوری میشه فهمید طرف ignor کرده ما رو یا نه؟؟؟
سلام....
1. الآن دیگه نمیتونید بی اجازه کسی رو اد کنید.. قبلا برنامه هایی بودن که میشد باهاش این کارو کرد....... اما الآن همگی از کار افتادن و هنوز هم برنامه ای نتونستن بنویسن......

2. نمیتونید بفهمید تا زمانی که خودش به شما بگه..... یا هم یه چیزی واسش بفرستید که مطمئن باشید وقتی بخونش یه جوابی بهتون میده....... اگه نداد یعنی ایگنور هستین......

لطفا کمک کنید

سلام.......

خیر، احتیاجی به دونستن پسورد قربانی نیست...... اون پیغام هم به دلیل نبود فایل mswinsck.ocx یا رجیستر نشدن اون به وجود میاد........ عبارت mswinsck.ocx Download رو توی گوگل سرچ کنید و این فایل رو دانلود کنید و در پوشه ی Windows/System32 کپی کنید.......

دوست عزیز من گشتم ولی چیز خوبی پیدا نکردم لطفا یه بوتر بدید که خودتون امنحان کرده باشید و یه توضیحم بدید خیلی نیاز دارم

عزیزم من خودم چندتا بوتر خوب رو معرفی کردم.......

Ship Storm
25-07-2007, 08:13
دوستان آیا راهی برای Sign In شدن با چند تا ID برای یاهو مسنجر 8 وجود دارد یا خیر؟

amintnt
25-07-2007, 12:38
دوستان آیا راهی برای Sign In شدن با چند تا ID برای یاهو مسنجر 8 وجود دارد یا خیر؟
سلام......

بله میشه....... فقط باید یه مقدار رو توی رجیستری تغییر بدین........ متاسفانه وقت ندارم سرچ کنم....... توی همین انجمن هم هست........ یه سرچ کنید حتما پیدا میشه :)

slambovich
25-07-2007, 15:44
این بوتر خدمت شما............. تست شده و جواب میده............. تا 500 آیدی میتونید لاگین کنید.............

برای کار با این بوتر شما نیاز به چندتا آیدی دارین.......... هر چه بیشتر بهتر.............. وقتی برنامه رو آنزیپ کردین، در فولدر برنامه فایلی به نام Bots.txt هست........... اونو باز کنید و آیدیهاتون رو زیر هم به صورت Username:Password بنویسید.............. بعد برنامه رو اجرا کنید و در فیلد # Bots هر تعداد آیدی هایی که میخواین لاگین کنید رو تعیین کنید.............. بعد دکمه ی لاگین رو بزنید........... وقتی آیدیها لاگین شدن میتونید از انواع بوت هایی که برنامه واستون فراهم کرده برای بوت کردن طرف استفاده کنید...............

موفق باشید :happy:

دوست عزیز اون بالا شما نوشتید username:password در حالی که من پسورد طرف رو نمیدونم

وبسیار تشکر میکنم بخاطر جوابگویی شما

amintnt
25-07-2007, 16:29
دوست عزیز اون بالا شما نوشتید username:password در حالی که من پسورد طرف رو نمیدونم

وبسیار تشکر میکنم بخاطر جوابگویی شما
سلام........... عزیزم متن رو دوباره به دقت بخون...... شما خودتون باید برید آیدی بسازید........ و آیدی ای که شما میسازین پسوردش دست شماست............ بعد که ساختین به جای یوزر نیم و پسورد وارد کنید....... و آیدی قربانی رو توی قسمت Victim بنویسید..........

alimohammadi
25-07-2007, 18:17
برادر/خواهر ناشناس سلام

بنده سه تاسوال دارم که ممنون میشم کمک کنید:

1. من شدیدا احتیاج دارم که ایمیل های یه نفر رو (تو یاهو) چک کنم اما واسه اینکار باید پسوردشو داشته باشم. میشه لطفا بگید چه طوری میتونم اینو بدست بیارم. درضمن طرف از کامپیوتر هیچی حالیش نیست اما متاسفانه به کامپیوترش دسترسی ندارم (محض اطلاع).

2. از کجا میتونم بفهمم که یه یاهو اکانت کی ساخته شده؟

3. آیا راهی هست که بتونم او پروفایل قبلی فرد رو ببینم (قبل ازآخرین ادیت) ؟ منظورم اونی که توش سن و اینجور چیزا رو میزنن؟

دوست عزیز من اصلا تو زمینه هک اینا وارد نیستم پس بی زحمت یه راهی بده که اولا 100 % جواب بده ثانیا سخت و پیچیده نباشه.

دوستان دیگه هم اگه کمک کنن ممنون میشم.

بی صبرانه منتظر یه راه حلم

مرسی

جالبه اینجا همه جواب گرفتن الا من!!!:41::41:

slambovich
26-07-2007, 00:58
میتونم یکی وارد کنم و اون ایمیل اصلی من باشه چون من نمیتونم با مسنجر Yahoo! Messenger with Voice آیدی بسازم دوست عزیز
و بسیار تشکر میکنم از شما

slambovich
26-07-2007, 01:17
دوست عزیز شما که اینقدر زحمت کشید یه آموزشم واسه این دو بوتری که معرفی کردین بذارین لطفا با عکس باشه چه بهتر دوست عزیز اگه اگه هم دیدین وقتشو ندارین ننویسین ولی خیلی نیاز دارم دوست عزیز

golden111
26-07-2007, 12:50
سلام یاهو مسنجر شما الان کار میکنه؟ مال من ساین این نمیشه

mrmostafa
26-07-2007, 13:00
آره برايمنم اينجوريه گفتم حتما از ي اس پي من هستش ولي انگاري مشكل داره الان گذاشتم رو no firewall وصل شده ولي پيغام ميدم 1ساعت بد ميره

mrmostafa
26-07-2007, 13:02
بچه ها تو اين ياهو مسنجر جديد ميشه status رو ابي رنگ كردش من ديدم ميكنن نميدونم چطوري حتي يه نوشته مينويسن بهش آدرس ميدن. اينجا تو پستهاي قبلي گذاشته بودين چطوري ولي كار نكردش. برنامه خاصي هست در اين زمينه خوب باشه با كارايي بالا

mrmostafa
26-07-2007, 13:02
اين پستهاي اول تاپيك برنامه webcam hiddein و اكثرا لينك هاشون خرابه ممنون ميشم رسيدگي كنيد

golden111
26-07-2007, 13:03
اختلال ازخود سایت یاهو است؟

golden111
26-07-2007, 13:10
سلام یاهو مسنجر من قطع و وصل میشه مشکل از یاهو هست؟یا چیز دیگه

armin_goooodboy
26-07-2007, 13:18
آره
خیلی ها این مشکل رو دارن
یاهو باز نمیشه
مشکل سراسریه (لااقل تو ایران)

golden111
26-07-2007, 13:23
من گزینه firewall with no proxiesدر connection perefrence انتخاب کردم کانکت میشه اما دوباره بعد از چند دقیقه قطع مشه

Ship Storm
26-07-2007, 13:33
سلام......

بله میشه....... فقط باید یه مقدار رو توی رجیستری تغییر بدین........ متاسفانه وقت ندارم سرچ کنم....... توی همین انجمن هم هست........ یه سرچ کنید حتما پیدا میشه :)

عزیز من سرچ کردم ولی چیزی نیافتم
دوستان اگه در این زمینه اطلاعی دارند بنده را حتما در جریان بگذارند
با تشکر

amintnt
26-07-2007, 14:03
بچه ها تو اين ياهو مسنجر جديد ميشه status رو ابي رنگ كردش من ديدم ميكنن نميدونم چطوري حتي يه نوشته مينويسن بهش آدرس ميدن. اينجا تو پستهاي قبلي گذاشته بودين چطوري ولي كار نكردش. برنامه خاصي هست در اين زمينه خوب باشه با كارايي بالا
سلام....... آبی رنگ شدن واسه اینه که اون نوشته یه Hyper Link هست............ هر چی میخواین بنویسید و بعد بنویسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در واقع یاهو فکر میکنه شما یه لینک گذاشتین......... میتونید آدرس سایت رو کامل بدین که بعد از کلیک روی اون نوشته سایت مورد نظرتون باز بشه........

دوست عزیز شما که اینقدر زحمت کشید یه آموزشم واسه این دو بوتری که معرفی کردین بذارین لطفا با عکس باشه چه بهتر دوست عزیز اگه اگه هم دیدین وقتشو ندارین ننویسین ولی خیلی نیاز دارم دوست عزیز

دوست عزیز باور بفرمایید نمیتونم...... شما اگه توی گوگل یه سرچ کنید حتما جوابتون رو پیدا میکنید! خیلی وبلاگ هست که در این زمینه فعالن!

متاسفم :sad:

amintnt
26-07-2007, 14:14
عزیز من سرچ کردم ولی چیزی نیافتم
دوستان اگه در این زمینه اطلاعی دارند بنده را حتما در جریان بگذارند
با تشکر
سلام مجدد........

Ship Storm جان از این کپی بگیرید و توی Note Pad پست کنید........ بعد بالا روی File کلیک کنید و Save as رو انتخاب کنید و بعد از مشخص کردن اسم فایل پسوند رو به .reg تغیر بدین........ بعد بازش کنید........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا هم از رجیستری به آدرس HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager\Test برید و یه مقدار از نوع Dword بسازید و اسمش رو به Plural تغیر بدین......... بعد هم روش دابل کلیک کنید و مقدارش رو به 2 تغییر بدین :)

slambovich
26-07-2007, 15:36
میتونم یکی وارد کنم و اون ایمیل اصلی من باشه چون من نمیتونم با مسنجر Yahoo! Messenger with Voice آیدی بسازم دوست عزیز
و بسیار تشکر میکنم از شما

نگفتین دوست عزیز

slambovich
26-07-2007, 15:49
دوست عزیز من در Random Violence و read me رو load میکنم ولاگین میکنم این ارور میاد
run time error 9
subscript out of ranfe

Ship Storm
26-07-2007, 16:38
سلام مجدد........

Ship Storm جان از این کپی بگیرید و توی Note Pad پست کنید........ بعد بالا روی File کلیک کنید و Save as رو انتخاب کنید و بعد از مشخص کردن اسم فایل پسوند رو به .reg تغیر بدین........ بعد بازش کنید........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا هم از رجیستری به آدرس HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager\Test برید و یه مقدار از نوع Dword بسازید و اسمش رو به Plural تغیر بدین......... بعد هم روش دابل کلیک کنید و مقدارش رو به 2 تغییر بدین :)

آقا دمت گرم دستت دردنکنه کارم را افتاد
خیلی خیلی ممنون:10: :11::40:

mehdi_vsgh
26-07-2007, 21:41
دیگه اصابمو خورد کرده

مسنجرم ساین این نمیشه

هر کاری که فکرشو بکنین کردم

از نصب مجدد برنامه

تعویض Isp و سایر اعمال ممکنه

ولی فایده نداشته

یه چیزی روی همین سیستم ولی با یه اکانت دیگه (برای داداشم) برنامه راحت باز میشه

چرا؟

آخه چرا؟

amintnt
26-07-2007, 22:25
دیگه اصابمو خورد کرده

مسنجرم ساین این نمیشه

هر کاری که فکرشو بکنین کردم

از نصب مجدد برنامه

تعویض Isp و سایر اعمال ممکنه

ولی فایده نداشته

یه چیزی روی همین سیستم ولی با یه اکانت دیگه (برای داداشم) برنامه راحت باز میشه

چرا؟

آخه چرا؟

سلام......

مهدی جان شما میتونید وارد ایمیلتون بشید؟

amintnt
26-07-2007, 22:33
دوست عزیز من در Random Violence و read me رو load میکنم ولاگین میکنم این ارور میاد
run time error 9
subscript out of ranfe
دوست عزیز،

اول شما یه فایل نوت پد رو باز کنید....... توش آیدیتون رو به این صورت(دقیق) وارد کنید:

Username:Password

حالا بوتر رو باز کنید....... دکمه ی Load رو بزنید و فایل نوت پد رو انتخاب کنید........ بعد دکمه ی Login رو بزنید...... بعد که آیدی لاگین شد تو قسمت Victim آیدی قربانی رو وارد کنید........ بعد هم یکی از دکمه های بوت رو بزنید!

شما با کجای برنامه مشکل دارین؟:eh:

slambovich
27-07-2007, 00:59
من همه این کارا رو کردم ولی بوت نکرد لطفا میگید کدام دکمه بوت قربانی رو آفلاین میکنه

mehdi_vsgh
27-07-2007, 08:43
سلام......

مهدی جان شما میتونید وارد ایمیلتون بشید؟
آره عزیز وارد ایمیل هم میشم....

میگم فقط از روی کامپیوتر خودم نمی‌تونم مسنجرمو باز کنم

ولی دیروز از روی سیستم دوستم راحت مسنجرم باز شد...

soooot
27-07-2007, 12:02
آره عزیز وارد ایمیل هم میشم....

میگم فقط از روی کامپیوتر خودم نمی‌تونم مسنجرمو باز کنم

ولی دیروز از روی سیستم دوستم راحت مسنجرم باز شد...

سلام
از چه فایر والی استفاده میکنی ؟
احتمالا دسترسی یاهو مسنجر به اینترنت بوسیله فایر والت قطع شده
در صورتی که از فایر والهائی مثل کومودو استفاده میکنی حتی با دیزیبل کردن فایر وال باز هم مشکل وجود داره و باید کل حافظه فایر وال رو پاک کنی تا مشکلت برطرف بشه

faramoosh shode
27-07-2007, 13:35
سلام......
چه طور میشه تو Yahoo 360یکی رو پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم اینکه ID طرف رو دارم نمیدونم چه جوری صفحه Yahoo 360 رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
27-07-2007, 16:04
سلام
از چه فایر والی استفاده میکنی ؟
احتمالا دسترسی یاهو مسنجر به اینترنت بوسیله فایر والت قطع شده
در صورتی که از فایر والهائی مثل کومودو استفاده میکنی حتی با دیزیبل کردن فایر وال باز هم مشکل وجود داره و باید کل حافظه فایر وال رو پاک کنی تا مشکلت برطرف بشه
من فقط از اینترنت سکیوریتی کاسپرسکی 6 استفاد همکنم

دااشمم روی همین سیستم کار می‌کنه ولی به یه اکانت دیگه..

اون مشکلی نداره

ولی من فقط نمی‌تونستم ساین این بشم

amintnt
27-07-2007, 16:34
من همه این کارا رو کردم ولی بوت نکرد لطفا میگید کدام دکمه بوت قربانی رو آفلاین میکنهسلام.......

شما دوتا آیدی بساز یکیشو توی بوتر لاگین کن یکی دیگه رو با یاهو مسنجر....... بعد خودتون رو بوت کنید......... ببینید میشه یا نه!

faramoosh shode
27-07-2007, 17:25
سلام......
چه طور میشه تو Yahoo 360یکی رو پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم اینکه ID طرف رو دارم نمیدونم چه جوری صفحه Yahoo 360 رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟:

جوابم رو بدید..........خواهشن.

slambovich
27-07-2007, 21:35
دوست عزیز من بااین مسنجر نمیتونم ایدی بسایزم لطفا یه ایدی ساز میدین لطفا میگید کدام دکمه بوت قربانی رو آفلاین میکنه

mehdi_vsgh
27-07-2007, 21:47

اون مشکلی نداره

سلام مجدد

البته با نصب مجدد ویندوز مشکلم فعلا حل شده

ولی میخوام بدونم که آیا راه حل مناسب دیگری هم وجود داره که بدون نصب ویندوز بتونم مشکلمو حل کنم

چون بازم ممکنه این اتفاق برام بیافته؟

faramoosh shode
27-07-2007, 22:12
جوابم رو بدیییییییییییییدددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددد:19:

Ship Storm
27-07-2007, 22:47
سلام مجدد........

آقا من چنین کاری رو کردم وتونستم با 4 تا ID که میخواستم On بشم ولی یک مشکلی بود فقط چراغ ID اولیم برای طرف مقابل روشن میشد و 3 تا دیگه بکل خاموش بود.
به نظر شما مشکل کجاست؟
با تشکر

AaVaA
28-07-2007, 00:57
سلام مجدد

ولی میخوام بدونم که آیا راه حل مناسب دیگری هم وجود داره که بدون نصب ویندوز بتونم مشکلمو حل کنم

چون بازم ممکنه این اتفاق برام بیافته؟

اتفاقا من همین امروز ویندوز عوض کردم..ولی دوباره این مشکل برام پیش اومد..

amintnt
28-07-2007, 01:45
آقا من چنین کاری رو کردم وتونستم با 4 تا ID که میخواستم On بشم ولی یک مشکلی بود فقط چراغ ID اولیم برای طرف مقابل روشن میشد و 3 تا دیگه بکل خاموش بود.
به نظر شما مشکل کجاست؟
با تشکر
سلام...........

نمیدونم متاسفانه! :sad:

اتفاقا من همین امروز ویندوز عوض کردم..ولی دوباره این مشکل برام پیش اومد..

سلام مجدد

چون بازم ممکنه این اتفاق برام بیافته؟منم احتمال میدم یاهو مسنجر از طرف فایروالی چیزی بلاک شده باشه........ شما دوستان از نرم چه نرم افزارای امنیتی ای استفاده میکنید؟

دوست عزیز من بااین مسنجر نمیتونم ایدی بسایزم لطفا یه ایدی ساز میدین لطفا میگید کدام دکمه بوت قربانی رو آفلاین میکنهعزیز احتیاجی نیست که حتما با برنامه ی مسنجر آیدی بسازید! به سایت یاهو برید و از طریق سایت اقدام کنید! بعد از ساخت آیدی یه امتحان کنید........ امیدوارم این بار کارتون راه بیفته!

شب همگی بخیر :)

AaVaA
28-07-2007, 04:30
مشکل گاهی اوقات پيش مياد..ممکنه توی يه روز با چندبار امتحان کردن بتونم وارد شم!!..حتی رو سيستم های مختلف هم همين وضعه..اما ممکنه برای آی دی ديگه ام اينطور نباشه!..
يه سوال ديگه هم برام پيش اومده:
گاهی پيش مياد که يه نفر از اد ليستم خود به خود حذف ميشن در حاليکه من هنوز تو اد ليست اونا هستم!!!!!!!

mehdi_vsgh
28-07-2007, 09:04
منم احتمال میدم یاهو مسنجر از طرف فایروالی چیزی بلاک شده باشه........ شما دوستان از نرم چه نرم افزارای امنیتی ای استفاده میکنید؟

امین جان من که تو 2-3 پست قبل جواب داده بودم اینو!؟!

اون مشکلی نداره

AaVaA
28-07-2007, 11:17
منم از کاسپر6 استفاده میکنم...و میگم با کامپیوترهای مختلف باز هم این اتفاق میوفته

mehdi_vsgh
28-07-2007, 19:54
منم از کاسپر6 استفاده میکنم...و میگم با کامپیوترهای مختلف باز هم این اتفاق میوفته
پس چرا الآن هم که این کاسپر نصبه روی سیستمم!! ولی همچین مشکلی ندارم؟

چرا قبلا نداشتم

یه دفعه تو این یکی دوهفته اخیر این مشکل پیدا شد؟

AaVaA
28-07-2007, 20:30
منم فکر نمیکنم ربطی به این کاسپر داشته باشه..جون گفتم با سیستم ها ی مختلف هم این مشکلو داشتم..

Hamed_forum
28-07-2007, 23:00
سلام اول ايدي كسي رو ياد دارم بغيش رو يادم رفته ازكجا ميتونم پيدا كنم

mrmostafa
29-07-2007, 09:01
بچه ها مشكل ساين نشدن ياهو كلي بوده همه اين مشكل رو داشتن مشكل از خود ياهو بوده بعد از يه روز درست شد

mrmostafa
29-07-2007, 11:30
اگه یه وقت بخواید آی دی تونو ÷اک کنید میتونید از این استفاده کنید
No-Turning

download:

اين برنامه براي اين هستش كه كلا ايميلي كه در ياهو ساختيم رو پاك كنه؟؟؟ من برنامه اي ميخوام كه ايميل ياهو كه ساختم رو پاك كنه و از اون آي دي به جاي پروفايل استفاده كنم. امكانش هست؟؟؟

mrmostafa
29-07-2007, 11:46
آموزش انتقال add list از یک آی دی به آی دی دیگه بدون نرم افزار
برای انتقال add list از یک آیدی به آیدی دیگه باید ابتدا صفحه ÷یغام اون آیدی که میخواهید ادلیستتون رو در اون ذخیره کنید رو باز کرده ctrl+shift+m را زده بعد آیدی های اذ لیستتون رو انتخاب کنید و فینیش.س÷س ÷یغامی برای اون آیدیتون فرستاده میشه که با رفتن به اون آیدی و انتخاب اون هم زمان add list را در آیدی دیگرتون add کنید

ميشه اين روش رو با همراه عكس آموزش بدين متوجه نشدم درست. ممنون ميشم

mrmostafa
29-07-2007, 12:27
آخرین ارسال این سری برنامهای ظریف برای عوض کردن استاتوس به نام:Y!Buddy Annoyer میباشد
دوستان عزیز مارو با نظراتشون همیاری کنن. پیشاپیش ممنون

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لينك خرابه ممنون ميشم لينك جديد بزارين

mrmostafa
29-07-2007, 12:29
آخرین ارسال این سری برنامهای ظریف برای عوض کردن استاتوس به نام:Y!Buddy Annoyer میباشد
دوستان عزیز مارو با نظراتشون همیاری کنن. پیشاپیش ممنون

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لينك برنامه خرابه ممنون ميشم لينك جديد بزارين

yashar8000
29-07-2007, 17:18
سلام عرض ميشه خدمت دوستان

بابا يكي يه تروجان درست وحسابي براي ياهو 8 به بالا بزاره

هر چه قدر گشتم نبود

خواهشا ويروس نباشه

slambovich
29-07-2007, 21:22
لطفا میگید کدام دکمه بوت قربانی رو آفلاین میکنه

AaVaA
30-07-2007, 01:20
لطفا این سوالو جواب بدید

يه سوال ديگه هم برام پيش اومده:
گاهی پيش مياد که يه نفر از اد ليستم خود به خود حذف ميشن در حاليکه من هنوز تو اد ليست اونا هستم!!!!!!!

shazdeh23
30-07-2007, 22:59
سلام.
من یک Trojan واسه 8 Yahoo Messenger میخوام که Pass طرف رو پیدا کنم/
توی تاپیک گردیدم ولی چیزی پیدا نکردم.
ممنون

mrmostafa
31-07-2007, 09:06
سلام و خسته نباشيد:
چند تا برنامه ميخواستم ممنون ميشم برام بزاريد:

1- برنامه پرتابل ياهو مسنجر ميخواستم براي جايي كه نميشه نصب كرد از پرتابل استفاده كرد
2- بين اين همه برنامه آنلاين و آفلاين چك كردن بهترين رو لينك دانلودش رو بزاريد. من يدونه داشتم شبيه budyy check بود ولي اسمش يادم نيستش
3- بهترين برنامه در زمينه مديريت و تغيير استاتوس
4- بهترين برنامه در زمينه اتوماتيك جواب دادن به پي ام ها و غيره
5- بهترين برنامه در زمينه پاك كردن ايملي كه در ياهو ساختيم كه بتونيم اون آي دي رو به عنوان پروفايل يه آي دي ديگه استفاده كنيم
6- برنامه اي كه بشه آي دي پروفايل براي آيديمون بسازيم آخه ليست رو پر ميكنيم آي دي اشتباه باشه يا قبول نكنه دوباره بايد پر كنيم خيلي هم سخت ساخته ميشه.آي دي هاي مجازي خيلي بد ساخته ميشه :13:

7- برنامه hidden webcam كه وبكم مخفي بگيره من يدونهداشتم سوال ميكرد از طرف با همون اسم ياهو طرف ردميكرد اينقدر بايد ميزدي تا اشتباهي اكي كنه بشه برنامه اي باشه كه اصلا نپرسه از طرف وب بگيره ازش

در ضمن برنامه اي هستش همه اينا رو داشته باشه كه اين همه برنامه نصب نكنيم!!!!

با تشكر از همه دوستاي خوبم

mrmostafa
31-07-2007, 09:25
پيدا كردن شماره تلفن افراد در اينترنت

تلفن سندر برنامه اي است كه توسط تيم ديتا هكر نوشته شده است كه براي پيدا كردن شما تلفن افراد در اينترنت مي باشد.
اين برنامه از 3 ورژن تشكيل مي شود كه ورژن اول اين برنامه براي دانلود گذاشته شده است و100 % كار مي كند ولی باید برای اجرا حتما به اینترنت وصل باشید.
آموزش: برنامه را دانلود كنيد و سپس ان را از حالت zip شده در اوريد و فايل Edit - server را اجرا كنيد.

مطابق شكل در كادر اول شماره خودتان را وارد كنيد سپس روي دكمه make كليد كنيد كه يك پيغامي مي دهد كه فايل ساخته شد. سپس فايل server.exe را براي قرباني بفرستيد و وقتي قرباني ان را اجرا كرد و بعد از اينترنت قطع شد
با شماره تلفن خونه قرباني به شماره كه در edit - server داده ايد زنگ مي خورد و شماره قرباني براي شما مي افتد.

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا اين برنامه خرابه لينكش ميشه دوباره بزاريد ممنون ميشم

mrmostafa
31-07-2007, 10:05
یک برنامه برای اد کردن بدون اجازه

omid.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون ميشم لينك جديد بزاريد

mrmostafa
31-07-2007, 15:15

بديش همينه كه ميپرسه اگه نميپرسيد خوب بود همينطور ميگرفت آخه من يه سري اينقدر زدم تا طرف اشتباهي اكي كرد تونستم ببينم وگرنه سوال ميپرسه طرف ميبنده چون نميفهمه در كل ميدونه يكي وب ميخواد

anahita_jighool
01-08-2007, 00:05
شما فقط ابزار هک رو گذاشتین . میشه کمکم کنید که آی دی هک شده ام رو پس بگیرم؟؟

Viren
01-08-2007, 00:40

فقط بیخیالش شو:31:

amintnt
01-08-2007, 08:29
سلام......... اگه مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردین به یاد دارین خیلی راحت میشه پسورد رو بازیابی کرد....... در غیر این صورت........... پیشنهاد میکنم قیدشو بزنید :)

:)

mrmostafa
01-08-2007, 10:29
اين پست هاي ما رو هم يكي جواب بده ممنون ميشم . با تشكر از همه دوستان

anahita_jighool
01-08-2007, 10:31
حتی اگه ببینم طرف هر روز با ای دی ام آنه؟؟

amintnt
01-08-2007, 12:08
اين برنامه براي اين هستش كه كلا ايميلي كه در ياهو ساختيم رو پاك كنه؟؟؟ من برنامه اي ميخوام كه ايميل ياهو كه ساختم رو پاك كنه و از اون آي دي به جاي پروفايل استفاده كنم. امكانش هست؟؟؟
سلام.....

من فکر میکردم که وقتی یه آیدی رو پاک میکنیم در واقع اونو غیر فعال میکنیم........ والبته همینطور هم هست.......پس در این صورت نمیشه همون آیدی رو دوباره ساخت....... اما دوستان قبلا فرمودن که آیدی بعد از 6 ماه از بین میره و دوباره میشه اون آیدی رو ساخت......... در این مورد اطلاعی ندارم.......

ميشه اين روش رو با همراه عكس آموزش بدين متوجه نشدم درست. ممنون ميشم

واسه این کار با آیدیتون لاگین کنید...... بعد آیدی جدیدتون رو اد کنید...... بعد روش رایت کلیک کنید و گزینه ی "Send My Messenger List" رو بزنید...... بعد با آیدی جدید لاگین کنید....... میبینید که از طرف آیدی قدیمی چیزی واسه ی شما ارسال شده...... Accept کنید....... بعد لیست تمام آیدی ها رو میبینید....... یاهو به طور خودکار یکی یکی شروع به اد کردن میکنه.......

لينك خرابه ممنون ميشم لينك جديد بزارين

لطفا این سوالو جواب بدید
تا حالا با چنین موردی برخورد نداشتم..... اما شاید طرف مقابل با یکی از نرم افزاری Buddy Deny خودش رو از لیست شما پاک کرده........ که احتمالش خیلی کمه...... ..

لطفا میگید کدام دکمه بوت قربانی رو آفلاین میکنه
توی ورژن جدید یاهو نمیتونید به همین راحتیا طرف رو افلاین کنید........ البته منظورم آفلاین کردن بیصداست......... اما بعضی بوترا با فرستادن یه پی ام طرف رو آفلاین میکنن......... که معمولا چیزی که روی دکمش نوشته کلمه ی DC رو شامل میشه........

سلام و خسته نباشيد:
چند تا برنامه ميخواستم ممنون ميشم برام بزاريد:

1- برنامه پرتابل ياهو مسنجر ميخواستم براي جايي كه نميشه نصب كرد از پرتابل استفاده كرد
2- بين اين همه برنامه آنلاين و آفلاين چك كردن بهترين رو لينك دانلودش رو بزاريد. من يدونه داشتم شبيه budyy check بود ولي اسمش يادم نيستش
3- بهترين برنامه در زمينه مديريت و تغيير استاتوس
4- بهترين برنامه در زمينه اتوماتيك جواب دادن به پي ام ها و غيره
5- بهترين برنامه در زمينه پاك كردن ايملي كه در ياهو ساختيم كه بتونيم اون آي دي رو به عنوان پروفايل يه آي دي ديگه استفاده كنيم
6- برنامه اي كه بشه آي دي پروفايل براي آيديمون بسازيم آخه ليست رو پر ميكنيم آي دي اشتباه باشه يا قبول نكنه دوباره بايد پر كنيم خيلي هم سخت ساخته ميشه.آي دي هاي مجازي خيلي بد ساخته ميشه :13:

7- برنامه hidden webcam كه وبكم مخفي بگيره من يدونهداشتم سوال ميكرد از طرف با همون اسم ياهو طرف ردميكرد اينقدر بايد ميزدي تا اشتباهي اكي كنه بشه برنامه اي باشه كه اصلا نپرسه از طرف وب بگيره ازش

در ضمن برنامه اي هستش همه اينا رو داشته باشه كه اين همه برنامه نصب نكنيم!!!!

با تشكر از همه دوستاي خوبم
1.اطلاعی ندارم........
2.چند صفحه عقبتر رو یه نگاه بندازید........یا عبارت N2R Online Checker روی توی همین تاپیک سرچ کنید.......
3.دقیقا بفرمایید چی لازم دارید؟
4.از نرم افزار Yahoo Friends میتونید استفاده کنید......... اما نرم افزارای دیگه که به همین منظور ساخته شدن هم وجود دارن....... مثلا توی گوگل عبارت Yahoo Auto Reply رو سرچ کنید........
5.همون نرم افزارای دلیت کننده ی آیدی هستن........ فرقی نمیکنه........
6. ......
7.:blink: نیست!

آقا اين برنامه خرابه لينكش ميشه دوباره بزاريد ممنون ميشم
این فکر نمیکنم کار کنه...... من قبلا دانلود کردم..... اما کاری از پیش نبرد........

ممنون ميشم لينك جديد بزاريد
فعلا این برنامه ها از کار افتادن.........

بديش همينه كه ميپرسه اگه نميپرسيد خوب بود همينطور ميگرفت آخه من يه سري اينقدر زدم تا طرف اشتباهي اكي كرد تونستم ببينم وگرنه سوال ميپرسه طرف ميبنده چون نميفهمه در كل ميدونه يكي وب ميخواد
دیگه چی!:46:

حتی اگه ببینم طرف هر روز با ای دی ام آنه؟؟

عذر میخوام شما یادتون نیست تاریخ تولدتون چی بوده؟ یا مثلا زیپ کد؟ یا کشورتون؟ اینا سوالای کاملا شخصین! چطور نمیدونید؟؟؟؟:eh::blink:.........

یه سوال....... شما کافینت میرین؟ وقتی آیدیتون هک شد آخرین کافینتی که رفته بودین کجا بوده؟ میتونید برید و یه دعوای درست و حسابی راه بندازید....... اگه کار افراد اون کافینت باشه میگن ما سعیمونو میکنیم که پیداش کنیم........ بعد فرداش میگن بله تونستیم....... بفرمایید پسوردتون.......:46:

همچنین میتونید باهاش چت کنید و از در دوستی وارد بشید...... از نام کاربریتون به نظر میاد دختر باشید..... اگه اینطوره میتونید طوری وانمود کنید که ازش خوشتون اومده! بعد کم کم سرشو گول بمالید و پسوردتون رو بگیرید...... یا هم تروجای چیزی یفرستین واسش........اما فکر نمیکنم این روش جواب بده......سعی کنید مشخصاتی که وارد کردین رو به یاد بیارین...... اونوقت خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو کنید میتونید پسوردتون رو بگیرید!

همگی موفق باشید :)

AaVaA
01-08-2007, 12:50
باز دوباره دیروز این اتفاق افتاد..آی دی دوستم از لیست من و آی دی من از لیست اون پاک شده بود..بدون اینکه بخواهیم..چرا؟

amintnt
01-08-2007, 14:16
باز دوباره دیروز این اتفاق افتاد..آی دی دوستم از لیست من و آی دی من از لیست اون پاک شده بود..بدون اینکه بخواهیم..چرا؟
سلام...........

سرچ کردم........ اما مورد مشابهی پیدا نشد! متاسفم! تنها پیشنهادی که میتونم بدم اینه که اگه از ورژن بتای یاهو استفاده میکنید اونو Uninstall کنید و از آخرین ورژن یاهو استفاده کنید!

نظرات دوستان دیگه هم بدونیم خالی از لطف نیست :)

mrmostafa
02-08-2007, 23:26
اگه كسي با ياهو كاركرده بخواهيم پسورد اي ديش رو بفهميم چي كار بايد بكنيم؟؟؟ يه برنامه بودش اينجا كه آخرين نفري كه چت كرده پسوردش رو ميده كه لينكش خراب بودش. اكثر لينك ها از بين رفته

mrmostafa
02-08-2007, 23:41
[QUOTE=amintnt;1381429]سلام.....

من فکر میکردم که وقتی یه آیدی رو پاک میکنیم در واقع اونو غیر فعال میکنیم........ والبته همینطور هم هست.......پس در این صورت نمیشه همون آیدی رو دوباره ساخت....... اما دوستان قبلا فرمودن که آیدی بعد از 6 ماه از بین میره و دوباره میشه اون آیدی رو ساخت......... در این مورد اطلاعی ندارم.......

واسه این کار با آیدیتون لاگین کنید...... بعد آیدی جدیدتون رو اد کنید...... بعد روش رایت کلیک کنید و گزینه ی "Send My Messenger List" رو بزنید...... بعد با آیدی جدید لاگین کنید....... میبینید که از طرف آیدی قدیمی چیزی واسه ی شما ارسال شده...... Accept کنید....... بعد لیست تمام آیدی ها رو میبینید....... یاهو به طور خودکار یکی یکی شروع به اد کردن میکنه.......

مديريت استاتوس منظورم اينه كه هر پيغامي ميخواهيم بديم ابي رنگ و اينكه سر هر زمان معيني پيغامي كه ميديم رو بزاره يعني عوض كنه

mrmostafa
03-08-2007, 18:23
تنظيمات ياهو مسنجر رو كسي داره بزاره كلا بهترين تنظيماتي كه بايد داشته باشه من يه جا ديدم تو اين تاپيك گم كردم ممنون ميشمكسي داره بزاره

2- من پوسته ياهو رو عوض كردم skin رو همون مشكي كه vista بود رو گذاشتم هر يوزري آنلاين آفلاين ميشه سياه نشون ميده نميشه ديد درست . ميشه عوض كرد رنگش رو يا با خود اسكين هستش راهي نداره اون كسي كه اين اسكين درست كرده عقلش نرسيده رنگ اينو عوض كنه

mrmostafa
03-08-2007, 18:32
اين سايت رو ببينيد چه برنامه هاي خوبي داره فقط لينك همش خرابه اين برنامه ها رو نميتونين بزارين

XirowN
03-08-2007, 22:50
کمک
من از تو ادلیستم نمیتونم با هیچ کس بچتم روی ای دی هرکسی کلیک میکنم نمیاد

M.etallic.A
04-08-2007, 00:18
[QUOTE=amintnt;1381429]سلام.....

درسته . بعد از 6 ماه ای دی آزاد میشه. خودم تست کردم.

Viren
04-08-2007, 01:49
تو یاهو نوشته بعد از 9 ماه آزاد میشه

XirowN
04-08-2007, 13:22
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــک یکی به داد من برسه

javadbka
04-08-2007, 14:22
Email bomber [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

please [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XirowN
04-08-2007, 19:58
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــککمـــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــک

zeos
04-08-2007, 21:48
سلام.من یه مشکلی داشتم نمیدونم ینی مشکله یا نه ولی من با هر ایدی سازی ایدی میسازم برای هر ایدی که میخواد بسازه ازم یه کد امنینی میگیره که این طوری خیلی طول میکشه تا چندتا ایدی بسازه حالا نمیدونم مشکل از برنامست یا چیزه دیگه میشه یکی راهنمایی کنه و چندتا برنامه ایدی سازه قوی که این مشکل رو نداشته بان برام بزاره؟

M.etallic.A
04-08-2007, 21:51
تو یاهو نوشته بعد از 9 ماه آزاد میشه

نمیدونم دقیقا... ولی همین حدودا بود که آزاد شد.

davood6385
05-08-2007, 15:32
آقا ياهو مشكل داره ؟؟؟؟؟ من اهل چت كردن نيستم زياد ولي چند روز كه ميخوام روم باز كنم باز نميشه از كافينت هم نشد . يكي لطفا جواب مارو بده

XirowN
05-08-2007, 22:07
یکی کمک به من بدبخت کنه

amintnt
05-08-2007, 22:10
یکی کمک به من بدبخت کنه
سلام......

اگه خیلی ضروریه فعلا از یه Web Messenger مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنید........

بعد یاهو مسنجرتون رو آپدیت کنید!

davood6385
06-08-2007, 00:41
آقا ياهو مشكل داره ؟؟؟؟؟ من اهل چت كردن نيستم زياد ولي چند روز كه ميخوام روم باز كنم باز نميشه از كافينت هم نشد . يكي لطفا جواب مارو بده

جواب ما چي شد

Hazy
06-08-2007, 12:23
جواب ما چي شد
چه اروري ميده؟

mrmostafa
06-08-2007, 12:51
من خونه خالم ياهو مسنجر 8 رو ريختم براش وارد روم نميشه اين خطا رو ميده با 2تا آي اس پي هم تست كردم نشد باز همينجوره

slambovich
06-08-2007, 14:49
سلام دوستان من داشتم آیدی میساختم فرمو کامل کردم آخر این پیغامو لطفا بگید مشکل چیه
Sorry, Unable to process request at this time -- error 999.
FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=Yahoo!"
Unfortunately we are unable to process your request at this time. This error is usually temporary. Please try again later.
Unfortunately we are unable to process your request at this time. This error is usually temporary. Please try again later.
If you continue to experience this error, it may be caused by one of the following:
You may want to scan your system for spyware and viruses, as they may interfere with your ability to connect to Yahoo!. For detailed information on spyware and virus protection, please visit the Yahoo! Security Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
This problem may be due to unusual network activity coming from your Internet Service Provider. We recommend that you report this problem to them.
While this error is usually temporary, if it continues and the above solutions don't resolve your problem, please let us know ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Z2MHicg.ffudWuOZo6kt.02bVChXLqopI6Jju.NGagoERn8Gzt Md7NX_NEXiAxYT1Bt.oDmNV2mtdOq3bH1DrUJQAQyMKxJuCf2I GGlOS5T0msNhWZddofz5su4FsqgCrIrJQyR4_yURvw3BO9oXGO rOvkivEQbpev83aNiQRBG2ax8QdHPUwQwRloZAjO05ivkvfNt5 szoleqpkJT3pxTo6GJXURHnRcyj1Cj_Jt9MoK5df3gkKCc4Wor 9hM3VfOh21S9_QsEOPRpHmP2E9Hza0yrbTvUKUBAA60j0izi1C jMDXKLwz8oKkEQEQfnAuoBbQBmTbGubbppZNuIvTxgzPpyEJYJ xmON0Ev4M2A5y79BhsINy7hRs7dM.rDYw3dE8OW0Ap_s7BAn3J AL6YeHJxjfD7hNLayQ0GCqOdj.hhWAO&property=reg&srv=m2.member.scd.yahoo.com).
Return to Yahoo! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Please check the URL for proper spelling and capitalization. If you're having trouble locating a destination on Yahoo!, try visiting the Yahoo! home page ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or look through a list of Yahoo!'s online services ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Also, you may find what you're looking for if you try searching below.
مشکل چیه

MoJtaBa.R
07-08-2007, 10:56
آقايه سوال:

چطور ميشه برنامه بياد بالا ولي در حالت login بمونه و داخل نره مثل zone alarm عمل بشه

من از nod32 استفاده ميكنم به همين علت firewall عمل نميكنه

zeos
07-08-2007, 14:07
بابا یه نیکوکاری بیاد جواب بده به ما دیگه.من مشکلم رو کسی نبود حل کنه؟؟
در مورد یاهو هم اون مشکل سرور هاست باید چند بار سعی کنی تا باز بشه.چند وقته این طوری شده

LeBron
07-08-2007, 14:27
سلام لطفا یه برنامه معرفی کنین که آیدیمو از لیست طرف حذف کنم...چند تا برنامه تو صفحه های قبل دیدم هیچ کدوم کار نکرد.
ممنون

mrmmnb
09-08-2007, 05:38
به نفر اموزش یاهو مسنجر رو بزاره(اموزش کار با اون ویاد دادن و معنی اصطلاحات و...)
اخه من تازه وارد چت کردن شدم هیچی بلد نیستم
راستی اگه لینکی برای دانلود یاهو مسنجر فارسی یا فارسی ساز ان دارید بزارید(وبگید از نظر امنیتی مشکل داره یا نه؟

mrmmnb
10-08-2007, 10:57
به نفر اموزش یاهو مسنجر رو بزاره(اموزش کار با اون ویاد دادن و معنی اصطلاحات و...)
اخه من تازه وارد چت کردن شدم هیچی بلد نیستم
راستی اگه لینکی برای دانلود یاهو مسنجر فارسی یا فارسی ساز ان دارید بزارید(وبگید از نظر امنیتی مشکل داره یا نه؟

کسی نبود کمک کنه؟

davood6385
11-08-2007, 01:02
يعني الان شما ميتونين وارد روم شين و چت كنين؟ ياهو مشكل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

davood6385
11-08-2007, 01:11
من خونه خالم ياهو مسنجر 8 رو ريختم براش وارد روم نميشه اين خطا رو ميده با 2تا آي اس پي هم تست كردم نشد باز همينجوره

مال من هم همچين اروري ميده

secure
11-08-2007, 18:47
یه کد برای اینکه بفهمید کسایی که تو لیست شما نیستند یا شما رو ignore کردن Online هستند یا نه!

تو کد زیر به جای عبارت ID ای دی کسی رو که میخواین رو بدین.

بعد برین تو اون سایته.

rafifar
11-08-2007, 20:21
یه برنامه ای یه نفر داشت وقتی باهاش چت می کردی اگه با کس دیگه هم چت می کردی می فهمید. اسمه برنامه هه چیه؟کسی داره ش؟

shazdeh23
12-08-2007, 05:25
من برنامه Online Cheker رو گرفتم ولی برنامه اجرا نمیشه.
میخواستم ببینم توی فایل RAR یک فایلی هست با پسوند OCX.
این فایل رو باید کجا کپی کنم تا برنامه کار کنه؟

killerdeadlystar
12-08-2007, 06:43
سلامي به دوستان...

من هر چي در سايت نگاه كردم قسمتي راجه به هك و بوت و اين حرفا توي ياهو نديدم... گفتم خوب خودم اين كارو به عهده مي گيرم... :tongue:
از امروز مي خام براتون بهترين برنامه هارو بزارم در اين زمينه ... مي دونم كه ماشالا طرفدار هم زياد داره... پس Here You GO:

*بديهيه اگه دوستان چيزي داشتين كه جالب بود اضافه كنين.*

اها اينم بگم.... خاهشن از برنامه هايي كه مي زارم به منطور خوب استفاده كنين تا نفرين كسي نياد دنبالتون...مرسي!

خوب ديدم صفحات اين تاپيك داره به لطف هم اميد جان و هم شما دوستان هي زياد تر مي شه... و درخاست ها تقريبا همشون بارها معرفي شدن... و نظر به اين كه دوستان حوصله خودنم 150 و خورده اي صفحه رو ندارن... تصميم گرفتيم يه ليستي از چيز هاي كه در اين صفحات اومده رو بزاريم كه راحت تر بتونين پيدا كنين چيز هاي كه مي خاين رو...

شکلک های بسیار جالب و زیبای برای یاهوو

لینک دانلود ::

حجم فایل ::: 1 مگ

به وبلاگ من هم سری بزنید ::

killerdeadlystar
12-08-2007, 06:58
به وبلاگم سری بزینین

شکلک های بسیار جالب و زیبای برای یاهوو

دانلود ::: حجم 900 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم فایل ::: 1 مگ

به وبلاگ من هم سری بزنید ::

Braveheart
12-08-2007, 11:18
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

دوستان اين ويس ياهو مسنجرم خراب شده و وقتي تو کنفرانس وارد ميشن اين پيام خطا رو ميده :

Voice Chat could not be started.

کسي ميدونه دليلش چيه ؟

siavashjal
12-08-2007, 11:36
سلام بچه ها

من يه مدتي كه نمي تونم وارد هيچ رومي بشم!!!

جديد ترين نسخه ياهو رو هم نصب كردم ولي بازم نشد. وقتي ميخوام برم توي هر رومي پيام خطا مي ده با اين مضمون كه زمان انتظار براي ورود شما به داخل روم بيشتر از زمان معمول است.

چه جوري ميشه اين مشكل رو حل كرد؟

لطفا كمك كنيد.