PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

omid_matrix3
11-04-2007, 02:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omid_matrix3
11-04-2007, 02:34

moj63
11-04-2007, 02:54
ba in chizaei keh too inja gozashti fekr nakonam besheh mashin hesab roo ham hak kard.
[/B]

omid_matrix3
11-04-2007, 02:57

humanhacker
11-04-2007, 13:30
آخه عزیز دل من که تو آیدی ننوشتم که 17 سالمه؟

amintnt
11-04-2007, 15:01
آخه عزیز دل من که تو آیدی ننوشتم که 17 سالمه؟
ننوشتی! درسته!

اما تاریخ تولدتو که دادی به یاهو! خوب از رو اون حساب میکنه! :happy:

ba in chizaei keh too inja gozashti fekr nakonam besheh mashin hesab roo ham hak kard
:eh:

amintnt
11-04-2007, 15:01
دوبار پست شد! ببخشید! :blush:

سالار داداشپور
11-04-2007, 15:05
درباره ی خانهی چت برای مبتدیان هم توضیهی بدهید.

alirezatz
11-04-2007, 17:15
ايول داداش
دمت گرم اگه بازم داري بزار ما حال كنيم

humanhacker
11-04-2007, 17:50
[quote=amintnt;998795]ننوشتی! درسته!

داداش من میگم اصلا تاریخ تولد و اینجور چیزا رو ندادم به یاهو

amintnt
11-04-2007, 18:21
[quote=amintnt;998795]ننوشتی! درسته!

داداش من میگم اصلا تاریخ تولد و اینجور چیزا رو ندادم به یاهو
دوست عزیز پس رو هوا رجیستر کردی؟؟؟؟؟:eh:!

تاریخ تولد یکی از سوالای امنیتی یاهو هست! بعد چطور شما ندادی اما رجیستر کردی؟؟؟؟

موقع ثبت نام از شما تاریخ تولد رو میخواد.............. که حتما هم باید وارد کنی تا بتونی ثبت نام کنی........

موفق باشی......... :happy:

Oracle_Eldorado
11-04-2007, 18:25
من برنامه ی Answering Mashin میخوام .
منظورم اینه که اگه کسی بهت پی ام داد خود به خود جوابش رو بده .
راستی اینجا شما آموزش هک میزارید ؟
خواستم ببینم چطوریه مثلا داری با یک نفر چت میکنی بعد یه دفعه پسوردتت رو واست میفرسته !!!!!!!!!!!
بدون ارسال هیچ فایلی .

ebrahimcloob
11-04-2007, 18:47
سلام
يه برنامه مي خوام براي تبليغ در رومهاي ياهو.
تاكيد مي كنم در رومهاي ياهو نه پي ام به افراد.
ترجيحا فارسي رو ساپورت كنه. چند تايي پيدا كردم ولي كار نميكرد.
ممنون ميشم كمك كنيد.

amintnt
11-04-2007, 19:27
من برنامه ی Answering Mashin میخوام .
منظورم اینه که اگه کسی بهت پی ام داد خود به خود جوابش رو بده .
راستی اینجا شما آموزش هک میزارید ؟
خواستم ببینم چطوریه مثلا داری با یک نفر چت میکنی بعد یه دفعه پسوردتت رو واست میفرسته !!!!!!!!!!!
بدون ارسال هیچ فایلی .
شما خودت تاحالا واست اینطوری شده؟؟؟ کسی پسوردتو فرستاده؟؟ به نظر من امکان همچین کاری کمتر از 2 درصده! یعنی اگه یکی هک بشه دلیلش خودشه که به صورت ناخود آگاه پسورد رو میفرسته!

به هر حال فک نمیکنم اینجا جای آموزش هک باشه!

در مورد اون نرم افزار Auto Reply که خواسته بودی باید بگم که چند جا برخورد داشتم اما چون به کارم نمیومد دانلود نکردم......... اگه پیدا کردم میدم خدمتت..............

موفق باشی :happy:

Behroooz
11-04-2007, 21:02
جالب بودن . ممنون

Alone_In_Hell
11-04-2007, 21:15
جالبه
خوبيش اينه كه مثل Html هم هست و ميشه درست كرد
ممنون

satttanism
11-04-2007, 23:48
اواهههههههههههه خیلی قدیمی این روش
یه راه بهتر استفاده از برنامه yahoofriend برای دانلود به سایت زیر برید

Oracle_Eldorado
13-04-2007, 02:16
شما خودت تاحالا واست اینطوری شده؟؟؟ کسی پسوردتو فرستاده؟؟ به نظر من امکان همچین کاری کمتر از 2 درصده! یعنی اگه یکی هک بشه دلیلش خودشه که به صورت ناخود آگاه پسورد رو میفرسته!

به هر حال فک نمیکنم اینجا جای آموزش هک باشه!

در مورد اون نرم افزار Auto Reply که خواسته بودی باید بگم که چند جا برخورد داشتم اما چون به کارم نمیومد دانلود نکردم......... اگه پیدا کردم میدم خدمتت..............

موفق باشی

آره بابا . من يه آي دي داشتم به اين اسم : Sorush_matrix
داشتم با يكي چت ميكردم بعد گفت چرا پسوردت رو رمز تانك GTA 4 گذاشتي ؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
همون Panzer
بعد گفتم عوضش نكن . اون هم گوش كرد و عوض كرد ! هست اينطور هكر هايي هم هست .
خداييش اينا هكرند نه اونايي كه با يه Magic PS فكر ميكنند چيكار كردند !
الآن هم من يكي رو ميشناسم . ميگه پس آي دي ميزنم اد ليست مال تو آي دي مال من قيمت : 5000 تومن !
اون هم جزو هكرها حساب ميشه . اصلا يه جونوريه دومي نداره .
راستي كسي برنامه رو براي ما نزاشت ؟

sama_65
13-04-2007, 13:36
ای ول
باحال بود کلی

بازم بده

shazdeh23
13-04-2007, 13:48
بابا اینا دیگه قدیمی شده.
خدا بیامرزدش....

pd2006
13-04-2007, 17:05
سلام

ظاهرا هر چی ورژن های یاهو بالاتر میره ، مشکلاتش بیشتر میشه .

وقتی وارد رومهای یاهو میشم پشت سر هم 50-60 پنجره باز میشه که : You can't ignore yiurself . وقتی اونا رو میبندم ، دوباره چند دقیقه بعد بازم هی میان .
کی گفته من میخوام خودم رو ایگنور کنم نمیدونم .

یا با اینکه ویس رو نصب کردم و در کامپیوتر میتونم صدامو ضبط کنم ولی یاهو میگه ویس فعال نیست .

یا گاهی چنان هنگ میکنه که سیستم رو باید ریست کنم .

خدا لعنت کنه این یاهو رو .
امین .

Jalal
13-04-2007, 17:37
سلام
1- چطوری می توم بفهمم که یه آی دی وجود داره یا نه یا یه جی میل ؟؟؟؟
2- cc تو فرستادن ایمیل چکار میکنه
ممنون

amintnt
13-04-2007, 18:26
سلام
1- چطوری می توم بفهمم که یه آی دی وجود داره یا نه یا یه جی میل ؟؟؟؟
2- cc تو فرستادن ایمیل چکار میکنه
ممنون

اون آیدی رو اد کن ببین اد میشه یا نه! اگه شد یعنی وجود داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، اگه نشد یعنی نداره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا اینکه میتونی یه ایمیل بدی به اون آیدی، بعد ببین Fail میشه یا نه........... اگه شد یعنی وجود نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، اگه نشد یعنی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

CC برای فرستادن کپی یه ایمیل به اشخاص دیگست.......... و BCC هم همینطور، اما با این تفاوت که نشون نمیده این کپی به چه ایمیل های دیگه ای فرستاده شده..............

Jalal
13-04-2007, 19:04

اون آیدی رو اد کن ببین اد میشه یا نه! اگه شد یعنی وجود داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، اگه نشد یعنی نداره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا اینکه میتونی یه ایمیل بدی به اون آیدی، بعد ببین Fail میشه یا نه........... اگه شد یعنی وجود نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، اگه نشد یعنی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

CC برای فرستادن کپی یه ایمیل به اشخاص دیگست.......... و BCC هم همینطور، اما با این تفاوت که نشون نمیده این کپی به چه ایمیل های دیگه ای فرستاده شده..............

مرسی از جوابتون

Free_swallow
13-04-2007, 21:10
چطوری می شه وارد رومهای پر یاهو شد! نرم افزار یاهو تونل عالی بود اما کسی سریال جدیدش نداره!
اگه کسی نرم افزاری چیزی می شناسه معرفی کنه لطفا

pedram_ashena
14-04-2007, 12:47
من خيلي وقت(چند سال)ياهو روم نميرم الان ايرانيها كجا جمع مي شوند؟؟

amintnt
14-04-2007, 14:52
من خيلي وقت(چند سال)ياهو روم نميرم الان ايرانيها كجا جمع مي شوند؟؟
قسمت Regional........ Asia.............

اینم هست........

Cultures and Community......... Countries and Cultures........ Persian Chat...........

مرسی از جوابتون

خواهش میکنم دوست عزیز :happy:

موفق باشید :happy:

pedram_ashena
14-04-2007, 16:42
ممنون.:10:

خواهش میکنم دوست عزیز :happy:

AZARYAZINY
15-04-2007, 09:06
سلام
من يه نفر رو قبلا ادد كردم ولي بعد حذفش كردم اما الان كه دوباره مي خوام اددش كنم اجازه نمي ده اسم ايديش تو قسمت آدرس ها هست حالا مي خوام ببينم ميشه اسمشو از قسمت آدرس ها به قسمت ادد برد يا نه
مرسي

omid_matrix3
15-04-2007, 09:10
با تشكر از نظرات و انتقادتان من يك سري ديگه هم دارم كه در اين پست قرار ميدم درستكه قديمي شده وتو ورزن هاي قديمي ياهو بهتر جواب ميده اما بازم جزابيت خودش رو داره
دوستمونsatttanism هم برنامه yahoofriend را پيشنهاد كردند كه برنامه جالبي هست ودوست ديگرمون Alone_In_Hell به html بودن ان اشاره كردند كه در نتيجه شما خودتون ميتونيد انهارو بسازيد 3 تا هم دستورhtml ياد ميگيريد font face براي انتخاب فونت font size اندازه فونت مورد نظر font color كه رنگ مورد نظر را شامل ميشود مثلFF00CC كه در ورزن هاي قديمي ياهو اين تغييرات بهتر نتيجه ميده

Oracle_Eldorado
15-04-2007, 11:08
سلام
من يه نفر رو قبلا ادد كردم ولي بعد حذفش كردم اما الان كه دوباره مي خوام اددش كنم اجازه نمي ده اسم ايديش تو قسمت آدرس ها هست حالا مي خوام ببينم ميشه اسمشو از قسمت آدرس ها به قسمت ادد برد يا نه
مرسي
خوب شاید پاک نشده . چه اروری میده ؟

سلام

ظاهرا هر چی ورژن های یاهو بالاتر میره ، مشکلاتش بیشتر میشه .

وقتی وارد رومهای یاهو میشم پشت سر هم 50-60 پنجره باز میشه که : You can't ignore yiurself . وقتی اونا رو میبندم ، دوباره چند دقیقه بعد بازم هی میان .
کی گفته من میخوام خودم رو ایگنور کنم نمیدونم .

یا با اینکه ویس رو نصب کردم و در کامپیوتر میتونم صدامو ضبط کنم ولی یاهو میگه ویس فعال نیست .

یا گاهی چنان هنگ میکنه که سیستم رو باید ریست کنم .

خدا لعنت کنه این یاهو رو .
امین .

متاسفانه مال من هم اینطوریه .

Jalal
15-04-2007, 11:57
سلام
مرسي
این مسیر رو برو و ایدی طرف رو از ignore List حذف کن

milad_jooooooon
15-04-2007, 15:19
سلام. از دوستان کسی میتونه راهنمائی کنه چه راه هائی برای ورود به رومهای پر هست؟ چند وقتیه امکان ساختن روم برداشته شده و من نمیتونم روم بسازم . از برنامه bust in هم استفاده کردم جواب نداد. حتی تو رومهای 25 نفری هم نمیره. برنامه یاهم تونل رو هم نتونستم پیدا کنم.
امیدوارم اولین پستم با جواب خوبی روبرو بشه.

Mr.K2
15-04-2007, 16:41
ایول یک نمره 20 به شما میدهیم

amintnt
15-04-2007, 23:22
این مسیر رو برو و ایدی طرف رو از ignore List حذف کن

دوست عزیز اینی که شما فرمودین چه ربطی داره به جواب دوستمون؟؟؟؟ :eh:

سلام
مرسي

آدرس بوک درواقع فقط یه لیست هست که آیدیا توش ذخیره میشن........ و شما نمیتونید دوباره اونو در لیست دوستانتون داشته باشید تا زمانی که اجازه اد بهتون بده............

برنامه هایی هستن که بدون اجازه اشخاص رو اد میکنن......... که متاسفانه الآن من برنامه ی به روزی ندارم که بدم خدمتتون..........

AZARYAZINY
16-04-2007, 09:01
پس نميشه
خوب ممنون كه كمكم كرديد

fashion_boy
17-04-2007, 18:48
سلام به دوستان خوبم.مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنین.من با یه اکانت به اینترنت وصل میشم که از Proxy server استفاده میکنه.وقتی برا مسنجر ازش استفاده میکنم امکان voice chat یا call فعال نیست.آیا راه حلی داره؟؟؟!!!

net2020
17-04-2007, 21:42
با عرض سلام خدمت همه عزیزان
اینم آدرس وبلاگ ما که یک هفته دیگه شروع به کار مکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که انشاءا... می خوایم یه سری پروژه و تحقیق قرار بدیم
موفق باشید قرارما 4/2/86

ALEX7610
20-04-2007, 18:23
سلام دوستان.من يه برنامه يا ترفند ميخوام كه وقتي توي نت نيستم بتونم متوجه شم كه مثلا يكي از افراد حاضر در ادد ليستم on شده يا نه؟يعني بتونم فعاليتش رو وقتي وارد ياهو مسنجر ميشه رو زير نظر داشته باشم.اينكه چت كرده يا نه ؟و كلا فعاليتش رو زير نظر دلشته باشم.
اگه كسي كمكي كنه منو هم در جريان بزاره و ايميل به من بده البته من سعي ميكنم ييام و سر بزنم.
ممنون از همه.ايميل من:
alex7610@gmail.com

amintnt
20-04-2007, 19:35
سلام دوستان.من يه برنامه يا ترفند ميخوام كه وقتي توي نت نيستم بتونم متوجه شم كه مثلا يكي از افراد حاضر در ادد ليستم on شده يا نه؟يعني بتونم فعاليتش رو وقتي وارد ياهو مسنجر ميشه رو زير نظر داشته باشم.اينكه چت كرده يا نه ؟و كلا فعاليتش رو زير نظر دلشته باشم.
اگه كسي كمكي كنه منو هم در جريان بزاره و ايميل به من بده البته من سعي ميكنم ييام و سر بزنم.
ممنون از همه.ايميل من:
alex7610@gmail.com
خیر دوست عزیز..... چنین چیزی امکان نداره........... به غیر از اینکه یه Key logger روی سیستم قربانی نصب کنید.......... و این هم روش مطمئنی نیست.........

شاد باشید :happy:

milad_jooooooon
21-04-2007, 10:54
كسي جواب سوال ما رو نداره؟

milad_jooooooon
21-04-2007, 11:13
كسي جواب سوال ما رو نداره؟

fashion_boy
22-04-2007, 21:38
سلام به دوستان خوبم.مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنین.من با یه اکانت به اینترنت وصل میشم که از Proxy server استفاده میکنه.وقتی برا مسنجر ازش استفاده میکنم امکان voice chat یا call فعال نیست.آیا راه حلی داره؟؟؟!!!

matin_blue
24-04-2007, 06:24
دوستان سلام
چه جوری میشه تعداد کاراکترها رو توی مسنجره یاهو شمرد؟
ممنون
فعلا

ALEX7610
24-04-2007, 10:43
خیر دوست عزیز..... چنین چیزی امکان نداره........... به غیر از اینکه یه Key logger روی سیستم قربانی نصب کنید.......... و این هم روش مطمئنی نیست.........

شاد باشید :happy:

دمت گرم و تشكر از راهنماييت عزيز.

mafiak
24-04-2007, 10:53
با سلام.
یاهو مسنجر من ورژن 8 است. من پسوردم همراه با مشخصات آیدی خود را فراموش کردم. اما پسوردم روی مسنجر سیو شده است. لطفا کمک کنید.

Jalal
24-04-2007, 18:23
سلام
اي دي رو چجوري بايد حذف كنم

amintnt
24-04-2007, 19:41
با سلام.
یاهو مسنجر من ورژن 8 است. من پسوردم همراه با مشخصات آیدی خود را فراموش کردم. اما پسوردم روی مسنجر سیو شده است. لطفا کمک کنید.
نرم افزارای password recovery میتونن این کارو کنن.......... گشتم اما اونایی که پیدا کردم درست کار نمیکردن.......... خودتون یه سرچ کنید پیدا میشه.............

سلام
اي دي رو چجوري بايد حذف كنم

اینجا:

موفق باشید :)

Jalal
24-04-2007, 20:04
ممنون از جوابتون

nimafire
25-04-2007, 14:26
اگه میشه برای یاهو 8 یک آی دی ساز معرفی کنید.
برای بوتر میخوام.

persian365
25-04-2007, 17:24
سلام دوستان من این تایپیک در مورد سئوالم رو جدا گانه زده بودم نم دونستم اینجا برای اهو هست دوستان رهنمایی هم کردن ولی به نتیجه نرسیدم . کعه تایپیک بسته شد اینجا رو معرفی کردند حالا سئوال من اینه ؟

سئوالی دارم که شاید خیلی قدیمی باشه و همه بلند . چون خودم هم قبلا انجام می دادم

من الان می خوام با چند تا ایدی لوگین بشم . اگهمیشه برنامه مورد نظر رو بگید . اگه توضیحی هم داره بگید . چون من یک برنامه در مورد همین رو دارم ولی نم دونم چرا با چند تا لوگین نمیشه
در ضمن یاهو مسنجرمن 7.5 هست
و این برنامه رو هم دارم Multy_yahoo و Magic Login Full ++
ولی باز نم دونم چرا لوگین نمیشه . اگه برنامه کامل تری هست بگید
اگه توضیحات کامل باشه ممنون میشم .. مرسی

H A M E D
25-04-2007, 17:53
سلام دوستان من این تایپیک در مورد سئوالم رو جدا گانه زده بودم نم دونستم اینجا برای اهو هست دوستان رهنمایی هم کردن ولی به نتیجه نرسیدم . کعه تایپیک بسته شد اینجا رو معرفی کردند حالا سئوال من اینه ؟

من الان می خوام با چند تا ایدی لوگین بشم . اگهمیشه برنامه مورد نظر رو بگید . اگه توضیحی هم داره بگید . چون من یک برنامه در مورد همین رو دارم ولی نم دونم چرا با چند تا لوگین نمیشه
من يه بار جوابتون رو دادم با Trillian وارد بشيد.

amintnt
25-04-2007, 19:30

سلام............

روی ورژن هشت که من دارم نرم افزار خاصی لازم نداره............. فقط باید توی رجیستری یه تغیراتی داده بشه.........

میتونید این فایلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید که به طور خودکار تغییرات رو اعمال میکنه............. و یا اینکه به صورت دستی با روش زیر رجیستری رو تغییر بدین...........

رجیستری رو باز کنید.......... به این آدرس برید: HKEY_CURRENT_USER --------> Software --->yahoo ----->pager---->Test

بعد مقداری از نوع Dword بسازید و نام اون رو به Plural تغییر بدید......... بعد روش دابل کلیک کنید و مقدار 1 رو واسش تعیین کنید......... رجیستری رو ببنید و بعد یاهو رو دوباره باز کنید............

توجه داشته باشید که روی ورژن هشت به خوبی جواب داده........... ممکنه روی ورژنی که شما دارید جواب نده......... اما از اونجایی که میفرمایید با برنامه های Magic Login و Multi Yahoo مشکل به قوت خودش باقی هست باید با روش گفته شده مشکلتون حل بشه..........

شاد باشید :)

amintnt
25-04-2007, 19:31
عذر میخوام.......... پست دوبار سند شد.......... :blushed:

ramin_007
25-04-2007, 22:45
سلام
كسي ميدونه ياهو مسنجر براي ويندوز ويستا كي مياد؟

ramin_007
25-04-2007, 22:46
سلام
كسي ميدونه ياهو مسنجر براي ويندوز ويستا كي مياد؟

nimafire
26-04-2007, 07:13
برای یاهو مسنجر 8 آی دی ساز میشه معرفی کنید؟

persian365
26-04-2007, 15:00
سلام............

روی ورژن هشت که من دارم نرم افزار خاصی لازم نداره............. فقط باید توی رجیستری یه تغیراتی داده بشه.........

میتونید این فایلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید که به طور خودکار تغییرات رو اعمال میکنه............. و یا اینکه به صورت دستی با روش زیر رجیستری رو تغییر بدین...........

رجیستری رو باز کنید.......... به این آدرس برید: HKEY_CURRENT_USER --------> Software --->yahoo ----->pager---->Test

بعد مقداری از نوع Dword بسازید و نام اون رو به Plural تغییر بدید......... بعد روش دابل کلیک کنید و مقدار 1 رو واسش تعیین کنید......... رجیستری رو ببنید و بعد یاهو رو دوباره باز کنید............

توجه داشته باشید که روی ورژن هشت به خوبی جواب داده........... ممکنه روی ورژنی که شما دارید جواب نده......... اما از اونجایی که میفرمایید با برنامه های Magic Login و Multi Yahoo مشکل به قوت خودش باقی هست باید با روش گفته شده مشکلتون حل بشه..........

دوست گرامی از راهنمایی شما ممنون از بقیه دوستانهم تشکر می کنم

Sokote-Gham
26-04-2007, 18:36
Booter برای Yahoo 8
اگر لطف کنین

saba-t
26-04-2007, 23:39
سلام
من یک مشکل با yahoo messenger دارم . وقتی که راست کلیک می کنم یا می خوام شکلک بذارم بسته می شه . یک سری راهنمایی کردین ولی هنوز درست نشده. باید چی کار کنم؟:41:

just_music_lover
26-04-2007, 23:49
anti booter برای یاهو مسنجر وجود داره؟؟؟؟ اگه هست می شه با لینک دانلود معرفی کنید

Oracle_Eldorado
28-04-2007, 19:41
با سلام دوستان .
من یه برنامه ی ID Creator میخوام . البته نه معمولی .
یعنی مثلا 100 تا آی دی بسازه ( واسه بوتر )
اگه کسی داره همین اینو بزاره هم یه بوتر برای مسنجر 8

ramin_007
29-04-2007, 01:13
ياهو مسنجر براي ويندوز ويستا؟؟؟

javadbka
02-05-2007, 00:47
با سلام
من ميخواستم جديد ترين ورژن برنامه sub 7-yahoofriend و برنامه اي كه باهاش ميشه آي دي و كلمات ايليگال نوشت(مثل اين (¯`·»¤ JaVaD¤«·´¯)) برام بذارين(فعلا همينا اگه چيز ديگه اي هم خوستم بهتون ميگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

amintnt
02-05-2007, 13:24
با سلام
من ميخواستم جديد ترين ورژن برنامه sub 7-yahoofriend و برنامه اي كه باهاش ميشه آي دي و كلمات ايليگال نوشت(مثل اين (¯`·»¤ JaVaD¤«·´¯)) برام بذارين(فعلا همينا اگه چيز ديگه اي هم خوستم بهتون ميگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
سلام......... اون برنامه ای که شما خواستین نیست..... اما مشابه همونه:

موفق باشی :)

javadbka
02-05-2007, 22:18
ممنون امين جون نرم افزار خاصي نداره؟

xman_dj
04-05-2007, 20:57
اگه میشه یه بوتر قوی (مثلا اونی که باهاش کار میکنین یعنی تست شده) همراه با آموزش استفاده (تازه کاریم دیگه)

و یک آنتی بوتر برام بفرستید یا معرفی کنید (لینک دانلودشون باشه)

یه دنیا ممنون
داود

amintnt
04-05-2007, 22:49
ممنون امين جون نرم افزار خاصي نداره؟
راستش جواد جان کافیه توی گوگل سرچ کنی: ASCII NICKNAME maker............ اکثرا سایتایی هستن که به صورت آنلاین این کارو انجام میدن.......... خودتونم یه سرچ کنید ان شالله نرم افزار مورد نظرتون پیدا میشه :)

afshin190
05-05-2007, 01:12
من با yahoo messengerیه مشکل دارم وقتی داخلش کلیک راست میکنم یا می خوام شکلک انتخاب کنم یا اندازه حروف کلا بسته می شه حتی آیکونش از
هر ورژنی هم نصب می کنم یا از خود yahooدانلود میکنم همین مشکلو داره .
جز ورژنای قدیمی.
کمک کنید لطفا دیوونم کرده

amintnt
05-05-2007, 01:16
من با yahoo messengerیه مشکل دارم وقتی داخلش کلیک راست میکنم یا می خوام شکلک انتخاب کنم یا اندازه حروف کلا بسته می شه حتی آیکونش از
جز ورژنای قدیمی.
میشه بیشتر توضیح بدین؟

ویندوز عوض کردین؟ احتمالا بر میگرده به ویندوزتون............

xman_dj
05-05-2007, 11:50
تو رو خدا یکی جواب بده HElp me help me help me
اگه میشه یه بوتر قوی (مثلا اونی که باهاش کار میکنین یعنی تست شده) همراه با آموزش استفاده (تازه کاریم دیگه)

و یک سوال با آیپی یکی چیکار ها میتونیم انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

یه دنیا ممنون
داود

afshin190
06-05-2007, 23:29
ویندوزم عوض کردم نشد.

mohsen1357
07-05-2007, 15:15
سلام
ما توی شبکه مان یاهو مسنجر بسته است راهی هست که بشه اونو باز کرد

shahin666
07-05-2007, 17:02
mohsen1357 دوست عزيز بله راهي هست شما مي تونيد از امكان جديد ياهو استفاده كنيد
شما از طريق اين سايت مي تونيد به اي دي خودتون سر بزنيد با افراد چت كنيد و كساني رو كه دوست داشتيد اد كنيد و... بدون اينكه ياهو مسنجر رو داشته باشيد فقط بايد حتما فلش 9 روي سيستم نصب كرده باشيد

sama_65
08-05-2007, 11:38
سلام به دوستان

من یه برنامه ای می خواستم ( در یاهو مسنجر ) که بدون اجازه آدی مو بتونم از لیست بقیه پاک کنم

کسی لینک برنامه رو داره برام بذاره؟

ممنون می شم هر چه سریعتر کمکم کنین

afshin190
08-05-2007, 15:40
جز ورژنای قدیمی.

کسی نیست مارو راهنمایی کنه آقا امین کمک کن
ویندوزم عوض کردم نشد

amintnt
08-05-2007, 16:38
سلام
ما توی شبکه مان یاهو مسنجر بسته است راهی هست که بشه اونو باز کرد

این سوال خیلی پرسیده شده...... یه بار تو یه تاپیک به طور مفصل توضیح دادم و کلی سایت واسه این کار معرفی کردم.............. تو همین فروم سرچ کنید راحت پیدا میکنید......... بهترین سایتی که میتونید استفاده کنید این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست که به فلش پلیر و چیز دیگه ای هم احتیاج نداره! فقط یه مرور گر نیاز دارید

کسی نیست مارو راهنمایی کنه آقا امین کمک کن
ویندوزم عوض کردم نشد

دوست من شما یاهوتون رو عوض کردین؟ آخرین ورژن یاهو رو دانلود کنید و اگه بازم مشکل پا بر جا بود مشکل از ویندوز هست........... یه ویندوز دیگه نصب کنید...........

j0l6
08-05-2007, 16:58
جز ورژنای قدیمی.
اگه windowsblinds رو سیستم شما نصب هست بگین تا بگم چی کار کنین تا این مشکل پیش نیاد
در غیر این صورت ممکنه انتی ویروس مثلا کاسپر این مشکل رو به وجود اورده باشه

amintnt
08-05-2007, 17:02
سلام به دوستان

من یه برنامه ای می خواستم ( در یاهو مسنجر ) که بدون اجازه آدی مو بتونم از لیست بقیه پاک کنم

کسی لینک برنامه رو داره برام بذاره؟

ممنون می شم هر چه سریعتر کمکم کنین
بفرمایید............ به خوبی عمل میکنه:

amintnt
08-05-2007, 17:12
تو رو خدا یکی جواب بده HElp me help me help me

و یک سوال با آیپی یکی چیکار ها میتونیم انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

یه دنیا ممنون
داود
این بوتر خدمت شما............. تست شده و جواب میده............. تا 500 آیدی میتونید لاگین کنید.............

برای کار با این بوتر شما نیاز به چندتا آیدی دارین.......... هر چه بیشتر بهتر.............. وقتی برنامه رو آنزیپ کردین، در فولدر برنامه فایلی به نام Bots.txt هست........... اونو باز کنید و آیدیهاتون رو زیر هم به صورت Username:Password بنویسید.............. بعد برنامه رو اجرا کنید و در فیلد # Bots هر تعداد آیدی هایی که میخواین لاگین کنید رو تعیین کنید.............. بعد دکمه ی لاگین رو بزنید........... وقتی آیدیها لاگین شدن میتونید از انواع بوت هایی که برنامه واستون فراهم کرده برای بوت کردن طرف استفاده کنید...............

sama_65
08-05-2007, 21:03
بفرمایید............ به خوبی عمل میکنه:

مرسی رفیق

یه برنامه شنیدم بنام ِDeny Buddy که همین کارو می کنه

با هم فرق دارن یا کودومشون بهتر تره ؟

amintnt
08-05-2007, 22:45
مرسی رفیق

یه برنامه شنیدم بنام ِDeny Buddy که همین کارو می کنه

با هم فرق دارن یا کودومشون بهتر تره ؟
سلام............

دوست من خیلی از این برنامه ها بود............ اسمها هم متفاوت بودن........... اما خوب وقتی یاهو در سرورش تغیراتی داد، بیشتر اونا از کار افتادن............ خوشبختانه این یکی اخیرا برنامه نویسی شده و با تغییراتی که در یاهو داده شده مشکلی نداره :).............

در ضمن، فرقی ندارن با هم............ همگی فقط آیدی شما رو از لیست دیگران پاک میکنن........... فقط بعضیاشون ممکنه که قابلیت فرستادن مسج هنگام Deny کردن رو نداشته باشن........... که خوشبختانه این یکی داره............... فقط سعی کنید که مسجی که فرستاده میشه برای طرف رو حتما ویرایش کنید! ( فحشه!)...........

javadbka
08-05-2007, 23:34
این بوتر خدمت شما............. تست شده و جواب میده............. تا 500 آیدی میتونید لاگین کنید.............

برای کار با این بوتر شما نیاز به چندتا آیدی دارین.......... هر چه بیشتر بهتر.............. وقتی برنامه رو آنزیپ کردین، در فولدر برنامه فایلی به نام Bots.txt هست........... اونو باز کنید و آیدیهاتون رو زیر هم به صورت Username:Password بنویسید.............. بعد برنامه رو اجرا کنید و در فیلد # Bots هر تعداد آیدی هایی که میخواین لاگین کنید رو تعیین کنید.............. بعد دکمه ی لاگین رو بزنید........... وقتی آیدیها لاگین شدن میتونید از انواع بوت هایی که برنامه واستون فراهم کرده برای بوت کردن طرف استفاده کنید...............

سلام امين جون خسته نباشي

آقا شما كه بوتر گذاشتي يه لطفي كن يه آي دي ميكر توپ هم بذار.(من آيدي ميكر دارم 2-3 تا ولي آدي هاش تو بوتر جواب نميده):31:

amintnt
08-05-2007, 23:45
سلام امين جون خسته نباشي

آقا شما كه بوتر گذاشتي يه لطفي كن يه آي دي ميكر توپ هم بذار.(من آيدي ميكر دارم 2-3 تا ولي آدي هاش تو بوتر جواب نميده):31:
خدمت شما جواد جان.......... خودم تست کردم و حدودا 30 تا آیدی باهاش ساختم..............

javadbka
08-05-2007, 23:52
ايول،مرسي امين جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadbka
09-05-2007, 00:06
امين جون اين فايل رو داري؟(0cx0000135)آخه ارور ميده و بايد اين فايل رو رجيستر كرد ظاهرا

amintnt
09-05-2007, 00:14
امين جون اين فايل رو داري؟(0cx0000135)آخه ارور ميده و بايد اين فايل رو رجيستر كرد ظاهرا
این فایل؟ جواد جان این که فایل نیست! نمیدونم مشکلش چیه؟ :eh:

میشه متن ارورو کامل بنویسی؟ یا اینکه یه عکس بگیری؟

ممنون :eh:

javadbka
09-05-2007, 00:32
امين جون اين اروره

amintnt
09-05-2007, 13:22
امين جون اين اروره

سلام.........

جواد جان این که فقط Thumbnail هست! چیزی دیده نمیشه! میشه هایپرلینکشو درست کنی که بزرگ ببینمش؟

ممنون :)

sama_65
09-05-2007, 13:26
سلام............

دوست من خیلی از این برنامه ها بود............ اسمها هم متفاوت بودن........... اما خوب وقتی یاهو در سرورش تغیراتی داد، بیشتر اونا از کار افتادن............ خوشبختانه این یکی اخیرا برنامه نویسی شده و با تغییراتی که در یاهو داده شده مشکلی نداره :).............

در ضمن، فرقی ندارن با هم............ همگی فقط آیدی شما رو از لیست دیگران پاک میکنن........... فقط بعضیاشون ممکنه که قابلیت فرستادن مسج هنگام Deny کردن رو نداشته باشن........... که خوشبختانه این یکی داره............... فقط سعی کنید که مسجی که فرستاده میشه برای طرف رو حتما ویرایش کنید! ( فحشه!)...........

مرسی از راهنمایی کاملت

اما از دیروز 2-3 بار لینکیو که دادی دانلود می کنم ، کامل نصب نمی کنه

مشکل چیه ؟:41:

در ضمن ، ویروسی هم هست !! ( مک آفی پیغام ویروسی بودن میده )

javadbka
09-05-2007, 13:46
سلام.........

جواد جان این که فقط Thumbnail هست! چیزی دیده نمیشه! میشه هایپرلینکشو درست کنی که بزرگ ببینمش؟

ممنون

آخ آره راست ميگي شرمنده ام امين جون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed jun
09-05-2007, 13:54
1 چطوري مي شه از تو يه گروپ كه عضوش هستي تو ياهو عضويتمونو لغو كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2 چطوري مي شه تو ميل زدن عكس و مطلب و هر گونه ديتاي ديگه رو فرستاد لطفا كل روال انواع ميل زدنو با جزئيات برام بگين
3 چطوري مي شه به همه اعضاي گروپي كه توش عضوي ميل زد تو يا هو

لطفا منو راهنمايي كنيد:19: :19: :19: :19:

619
09-05-2007, 16:03

ebrahimcloob
09-05-2007, 20:02
سلام
:41: آقا يكي به داد من برسه :13:
يه برنامه مي خوام براي تبليغ در رومهاي ياهو.
تاكيد مي كنم در رومهاي ياهو نه پي ام به افراد.
ترجيحا فارسي رو ساپورت كنه. چند تايي پيدا كردم ولي كار نميكرد.
ممنون ميشم كمك كنيد.

amintnt
09-05-2007, 21:38
1 چطوري مي شه از تو يه گروپ كه عضوش هستي تو ياهو عضويتمونو لغو كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2 چطوري مي شه تو ميل زدن عكس و مطلب و هر گونه ديتاي ديگه رو فرستاد لطفا كل روال انواع ميل زدنو با جزئيات برام بگين

سلام...........
در مورد گروپهای یاهو اطلاعات چندانی ندارم............ اما واسه ی میل زدن وقتی وارد میلتون شدین دکمه ی Compose رو کلیک کنید............... اگر نیاز دارین که فایلی رو همراه ایمیل بفرستین باید از دکمه ی Attachment استفاده کنید.......... اونجا فایل مورد نظرتون که میتونه عکس و یا هر چیز دیگه ای باشه رو انتخاب کنید و بعد اونو ضمیمه ی ایمیل کنید.................. فکر میکنم در یاهو تا سقف 10 مگ اجازه ی Attach کردن داشته باشید :)

---------------------------

جواد جان........... متاسفانه نمیدونم مشکل از کجا هست............ چون اگه به دی ال ال یا او سی ایکس خاصی نیاز داشت خودش میگفت............. برنامه ی خیلی خوبی بود............ واسه من خیلی خوب جواب داد............متاسفم :sad:

amintnt
09-05-2007, 22:16
سلام............. مشکلتون رو باید اینجا مطرح میکردین:

در مورد پیغام اول:

دلیلش این هست که شما سنتون زیر 18 ساله............. باید آیدیتون رو عوض کنید و وقتی تاریخ تولدتون رو وارد میکنید تاریخی بدین که نشون بده سنتون بالا ی 18 سال هست.......مثلا هر تاریخی زیر 1989 که باشه تایید میشه............

پیغام دوم:

مشکل از یاهو هست........... چندبار که امتحان کنید درست میشه..............

H3SAM
09-05-2007, 22:56
یکی به من بگه با این برنامه MTB که ماله بستن Voice تو Room های یاهو هست چجوری کار می کنن؟؟؟؟

javadbka
09-05-2007, 23:33
جواد جان........... متاسفانه نمیدونم مشکل از کجا هست............ چون اگه به دی ال ال یا او سی ایکس خاصی نیاز داشت خودش میگفت............. برنامه ی خیلی خوبی بود............ واسه من خیلی خوب جواب داد............متاسفم

موفق باشید

اوكي امين جون من يه كم باهاش ور ميرم شايد هدايت بشه و كار كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي اگه چيز بهتري گيرت اومد بهم خبر بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم ممنون امين جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كيا
10-05-2007, 03:32
salam man ye moshkel daram ye laptap kharidam ke rosh web dare vali webesh to yahoo javab nemide chikar konam

amintnt
10-05-2007, 10:24
salam man ye moshkel daram ye laptap kharidam ke rosh web dare vali webesh to yahoo javab nemide chikar konam
سلام........

شما درايور وبكمتون رو نصب كردين؟

persian365
10-05-2007, 11:19

اگر در نوشتن غلط املایی یا تایپی بود ببخشید چون خیلی سریع درست کردم

خارج شدن از عضویت گروه در یاهو : من آموزش این قسمت رو به صورت تصویری در 3 مرحله برای شما درست کردم

برای ایمیل زدن به اعضای گروه :
باید وارد members شوید اینجا اسامی همه اعضای گروه هست پایین هر اسم ایمل مورد نظر و ایدی هم هست

موفق باشید

Oxizhen
10-05-2007, 14:06
سلام

من یه آنتی بوتر قوی میخوام که واقعا" کارش درست باشه...

یه برنامه ی خوبم هم واسه گرفتن talk ...

اگه یه برنامه خوبم باشه که بشه تبلیغاته یاهو رو حذف کرد باهاش که دیگه خیلی با حالتر میشه...

البته آنتی بوتر از همه واجب تره

یه دنیا ممنون میشم کمکم کنید

amintnt
10-05-2007, 14:40
سلام

من یه آنتی بوتر قوی میخوام که واقعا" کارش درست باشه...

یه برنامه ی خوبم هم واسه گرفتن talk ...

اگه یه برنامه خوبم باشه که بشه تبلیغاته یاهو رو حذف کرد باهاش که دیگه خیلی با حالتر میشه...

البته آنتی بوتر از همه واجب تره

یه دنیا ممنون میشم کمکم کنید

سلام............ بهترین آنتی بوتر از نظر من یاهو تونل هست........... که اگه بتونید یه کد که واسه فعال کردنش گیر بیارید خیلی به دردتون میخوره............. البته میتونید از چت کلاینتای دیگه استفاده کنید که خیلی روش امن تریه.......... میتونید با Chat 2 یا جاوا با امنیت بیشتری وارد روم ها بشید که امکان بوت شدنتون رو به میزان قابل توجهی کاهش میده............ Yahelite و Yazak نمونه هایی از این کلاینتا هستن...............

واسه برداشتن تبلیغات یاهو هم میتونید از این برنامه استفاده کنید:

afshin190
10-05-2007, 18:42
اگه windowsblinds رو سیستم شما نصب هست بگین تا بگم چی کار کنین تا این مشکل پیش نیاد

آره آقا پیمان winblinde 4.5 رو سیستمم نصبه تا حالا هم از کاسپر استفاده نکردم من از norton 2004 که update استفاده می کنم

Ali Namdar
11-05-2007, 07:41
سلام من مدتیه با مسنجر یاهو 8.1 ام مشکل دارم هر بار لاگین میکنم چند درخواست اد میاید که همه رو میپذیرم ولی باز دوباره که لاگین میکنم همونها دوباره میان!
نمیدونم چیکار کنم؟ چند بار مسنجر از نو نصب کردم نشد.ویندوز هم نصب کردم نشد.
اصلا اون ایدیها هم نمیاد تو لیست!
گروپهای یاهویم اینطوریه :
friends:2/31
other:0/13
یکی بهم بگه چیکار کنم؟

afshin190
11-05-2007, 10:39

درسته آقا پیمان من رو سیستممwinblind4.5نصبه تا حالا هم از کاسپر استفاده نکردم و از نورتون2004که
خودم update کردم استفاده می کنم

Braveheart
11-05-2007, 11:20
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif من هر چند وقت یه بار ( 1-2 ماه یکبار) یاهوم گیر میکنه و دیگه هرکاری هم که میکنم نمیتونم واردش بشم و هر دفعه مجبور میشم ویندوز را کاملا عوض کنم تا مشکل حل بشه ... الان هم برام مجددا همین مشکل پیش اومده .... کسی میدونه مشکل از چیه ؟
اینم یه عکس از مشکل :

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

j0l6
11-05-2007, 14:39
درسته آقا پیمان من رو سیستممwinblind4.5نصبه تا حالا هم از کاسپر استفاده نکردم و از نورتون2004که
خودم update کردم استفاده می کنم[/QUOTE0]

اقا افشین windblind رو باز کن تو قسمت per aplication یاهو مسنجر رو ادد کن بعد apply and ok رو بزن باید مشکلت حل بشه

[QUOTE]سلام دوستان من هر چند وقت یه بار ( 1-2 ماه یکبار) یاهوم گیر میکنه و دیگه هرکاری هم که میکنم نمیتونم واردش بشم و هر دفعه مجبور میشم ویندوز را کاملا عوض کنم تا مشکل حل بشه ... الان هم برام مجددا همین مشکل پیش اومده .... کسی میدونه مشکل از چیه ؟
اینم یه عکس از مشکل :
شیر دل جان شما احتملا IE رو برای استفاده از ------ تنظیم کردی و ------ فعال نیست برا همین این پیغام رو می گیری یا ------ رو فعال کن یا تیک استفاده از ------ در IE رو بردار در قسمت conncetion setting

H A M E D
11-05-2007, 14:48
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif من هر چند وقت یه بار ( 1-2 ماه یکبار) یاهوم گیر میکنه و دیگه هرکاری هم که میکنم نمیتونم واردش بشم و هر دفعه مجبور میشم ویندوز را کاملا عوض کنم تا مشکل حل بشه ... الان هم برام مجددا همین مشکل پیش اومده .... کسی میدونه مشکل از چیه ؟
اینم یه عکس از مشکل :

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
فكر كنم اگر شما در تنظيمات خود ياهو از مسير Preferences>Connection تنظيمات رو روي no Network Detection قرار بدي مشكلت حل ميشه. البته اگر آي دي ديگه اي داري وقتي اين مشكل به وجود مياد اون رو وارد كن و ببين وارد ميشه يا نه بعد از خروج از اين آي دي مي توني با مال خودت وارد بشي و احتباجي به نصب ويندوز نيست.

Ship Storm
11-05-2007, 15:16
با سلام

دوستان چگونه میتونم Pm هایی رو که حدود 3 هفته پیش برام رسیده است رو دوباره بازگردانی کنم و ببینم خیلی

برام مهمه اگر کسی کمکی از دستش بر می آید دریغ نکند.

با تشکر از کلیه دوستان

كيا
11-05-2007, 17:37
[QUOTE=amintnt;1076437]سلام........

شما درايور وبكمتون رو نصب كردين؟[/QUOTE

bale man nasb kardam hata yahoo ham mishnase vali yek safhe mesh ki miyad to msn javab mide faghat to yahoo javab nemide merc az rahnamiuton

Braveheart
11-05-2007, 19:40
فكر كنم اگر شما در تنظيمات خود ياهو از مسير Preferences>Connection تنظيمات رو روي no Network Detection قرار بدي مشكلت حل ميشه. البته اگر آي دي ديگه اي داري وقتي اين مشكل به وجود مياد اون رو وارد كن و ببين وارد ميشه يا نه بعد از خروج از اين آي دي مي توني با مال خودت وارد بشي و احتباجي به نصب ويندوز نيست.
خیلی خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به همون روش اول که گفتی درست شد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M E D
11-05-2007, 19:45
خیلی خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به همون روش اول که گفتی درست شد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش مي كنم عزيزم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
11-05-2007, 20:31
خواهش مي كنم عزيزم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم همون مشکل پیش اومدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست شده بود اما نمیدونم چرا دوباره ایجوری شد .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadbka
11-05-2007, 23:53
يه مشكل جالب و عجيب :

من بعضي وقتا بعضي برنامه هايي كه در مورد بوت و هك هستند رو از سايت ها و وبلاگ هاي در پيت دانلود ميكنم از يه ساعت مشخص تا يه ساعتي هيچكدوم از آي دي هام لوگين نميشن(مثلا هر شب از 8 شب به بعد تا فردا صبح آي دي هام لوگين نميشن) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
12-05-2007, 00:10
فقط در صورتی ممکنه که ازآرشیو استفاده کنی

loyal
12-05-2007, 01:38
اگه تو قسمت : messenger+ Perferences+Archive

Do You Want To Save And Archive Of All The Messeges You Send And Recive On This Computer

گزینه :

Yes,Save All Of messege

رو زده باشی و تو این مدت هم یاهو جدید نصب نکرده باشی میتونی تو قسمت : Messege Archive تموم پی ام هاتو بخونی

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

Ship Storm
12-05-2007, 05:36
از همگی ممنون اگر در قسمت :
Do You Want To Save And Archive Of All The Messeges You Send And Recive On This Computer

گزینه وسطس را که بطور پیش فرض انتخاب شده است را انتخاب شده باشد نمیتوان PM های قبلی را خواند.

یعنی اصلا هیچ راه بازگشتی یا Recovery وجود ندارد.

با تشکر

Admiral
12-05-2007, 10:41
هیچ راهی نداری!
اگه گزینه Save رو هم زده باشی فقط روی همون کامپیوتری که برای بار اول PM رو خوندی می تونی بخونیش چون اونجا ذخیره میشه!

hosseintdk775
12-05-2007, 19:39
بیا عزیز اینم برنامه ای که میخواستی در مورد کار کردنشم اگه مشگلی داشتی از ناشناس بپرس .
برنامه بصورت ستاپ هستش و بایستی نصب بشه.موفق باشی ;)
ذاستی عزیز مشگل لاگین کردنت حل شد انشا... دیگه

از اینجا دانلود کن برنامه مولتی وبکم رو
دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نام خدا
با سلام
دوست عزيز لينك شما خراب است لطفا اگر ممكن است لينك را درست بفرماييد!
با تشكر:20:

MrPAPA
13-05-2007, 01:32
سلام من میخواهم ببینم که یک آیدی پروفایل یک آیدی دیگر هست یا نه خودش یک آیدی دیگه هست

آیا راهی وجدود داره من آیدی اصلی اون پروفایل رو پیدا کنم ؟؟؟:27: :20:

ممنونم

saeed jun
13-05-2007, 02:41
از همه اونايي كه برام وقت گذاشتن واقعا ممنونم اينم ابراز علاقم به شما عزيزان:10: :10: :10: :10: :10: :10:

Hamed_forum
13-05-2007, 20:06
Magic_PS جدید رو میخوام که یاهو مسنجر 8 هم کار کنه یا نرم افزاری مثل اون

Tornado2800
13-05-2007, 20:18
من یه راهی تستیدم که جوابیده هم :d
روی پروفایل مورد مورد نظر بزن view profile نشون میده اصله یا غیر اصله:D

MrPAPA
13-05-2007, 22:18
والا این جوری نمیشه فهمید عزیز؟؟؟

Tornado2800
14-05-2007, 00:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] morede nazar
من از اینجا چک می کردم اگه پروفایل بود میزد که چنین ایدی وجود نداره

metax
14-05-2007, 09:02
من یه مدت بایه نفرچت میکردم.آی دیش روهم ادکرده بودم.این ارتباط چتی یکدفه ازطرف مقابل بدون اینکه علتشو بفهمم قطع شد.حالا هرچی به اون آی دی پی ام میدم جواب نمیده وپیغام میده که چنین آی دی وجودنداره.اولا چطورهمچه چیزی ممکنه.ثانیا راهی هست که بفهمم آی دی واقعیش چی هست؟

saeed jun
14-05-2007, 18:23
اگر در نوشتن غلط املایی یا تایپی بود ببخشید چون خیلی سریع درست کردم

خارج شدن از عضویت گروه در یاهو : من آموزش این قسمت رو به صورت تصویری در 3 مرحله برای شما درست کردم

برای ایمیل زدن به اعضای گروه :
باید وارد members شوید اینجا اسامی همه اعضای گروه هست پایین هر اسم ایمل مورد نظر و ایدی هم هست

موفق باشید

چطوري بايد برم تو اين بخش گروپ ياهو از كجا كدوم منو كه بعدش اون تغييراتي كه گفتيو اعمال كنم:18: :18:

لطف كن دقيق توضيح بده:20:
بابا ما آماتوريم مثل شما حرفه ايها نمي تونيم كار كنيم

sholson
14-05-2007, 23:21
[img=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maxoud
15-05-2007, 11:19
آیا برنامه ای هست که باهاش بشه پسورد ID ای که on نمیشه رو در آورد؟
من پسورد IDقدیمی خودم رو که فراموش کردمو میخوام...

Oracle_Eldorado
15-05-2007, 12:10
آیا برنامه ای هست که باهاش بشه پسورد ID ای که on نمیشه رو در آورد؟
من پسورد IDقدیمی خودم رو که فراموش کردمو میخوام...

فقط در صورتی میتونی پسورد رو برگردونی که مشخصاتی که دادی مثل تاریخ تولد و ..... رو به یاد داشته باشی .

من یه مدت بایه نفرچت میکردم.آی دیش روهم ادکرده بودم.این ارتباط چتی یکدفه ازطرف مقابل بدون اینکه علتشو بفهمم قطع شد.حالا هرچی به اون آی دی پی ام میدم جواب نمیده وپیغام میده که چنین آی دی وجودنداره.اولا چطورهمچه چیزی ممکنه.ثانیا راهی هست که بفهمم آی دی واقعیش چی هست؟
شاید یکی پسش رو زده و آی دی رو بسته . یا شاید خودش این کار رو کرده .

Hazy
15-05-2007, 12:27
شايدم پروفايل بوده طرف حذفش كرده!!!

Oxizhen
15-05-2007, 18:18
سلام............ بهترین آنتی بوتر از نظر من یاهو تونل هست........... که اگه بتونید یه کد که واسه فعال کردنش گیر بیارید خیلی به دردتون میخوره............. البته میتونید از چت کلاینتای دیگه استفاده کنید که خیلی روش امن تریه.......... میتونید با Chat 2 یا جاوا با امنیت بیشتری وارد روم ها بشید که امکان بوت شدنتون رو به میزان قابل توجهی کاهش میده............ Yahelite و Yazak نمونه هایی از این کلاینتا هستن...............

واسه برداشتن تبلیغات یاهو هم میتونید از این برنامه استفاده کنید:

سلام

آقا مرسی به خاطر توضیح و اون برنامه ولی دوسته عزیز اگه خودم میحواستم چیزی پیدا کنم که اینجا درخواست نمیدادم...

sama_65
16-05-2007, 11:09
سلام دوستان

من یه مشکلی با مسنجر پیدا کردم:
آی دی یه نفری رو از لیستام پاک که می کنم ، هر بار وارد مسنجر می شم می بینم هنوزم هست ! اععععصابمو بهم ریخته. حتی ایگنور هم کردم، فایده نداشت.

باید چی کار کنم؟
تورو خدا زودتر کمکم کنین، ذله شدم .... !

sajad2000
19-05-2007, 18:59
آیا کسی میتونه به من این سوال را پاسخ دهد؟من یک آیدی ساختم در یاهو ووقتی آن را در یاهو مسنجرم می نویسم بالا هم می اد ولی وقتی می خوام وارد چت روم بشم وارد نمیشه ویک ارور مینویسه ولی اگر خودم بخوام با یک نفر ا چت کنم میتونم مشکل از چیست چرا واردچت روم نمی شوم چطور باید این مشکل را رفع کنم در ضمن آیدی دوستان را که میزنم وارد چت روم می شوم من در یاهوبرای ساخت آیدی برای تاریخ تولد به ترتیب:آپریل.1990.8و در پایینzipcode…را12345 میزارم لطفا من را راهنمایی کنید

aidin_navab2004
20-05-2007, 18:49
aidin_navab2004@yahoo.com

maxoud
20-05-2007, 19:48
آیا کسی میتونه به من این سوال را پاسخ دهد؟من یک آیدی ساختم در یاهو ووقتی آن را در یاهو مسنجرم می نویسم بالا هم می اد ولی وقتی می خوام وارد چت روم بشم وارد نمیشه ویک ارور مینویسه ولی اگر خودم بخوام با یک نفر ا چت کنم میتونم مشکل از چیست چرا واردچت روم نمی شوم چطور باید این مشکل را رفع کنم در ضمن آیدی دوستان را که میزنم وارد چت روم می شوم من در یاهوبرای ساخت آیدی برای تاریخ تولد به ترتیب:آپریل.1990.8و در پایینzipcode…را12345 میزارم لطفا من را راهنمایی کنید

سن زیر 18 سال نمیتونه تو رومهای مسنجر وارد بشه .شما باید وقتی میخوای ID بسازی تاریخ تولد رو حداقل سال 1987 بزاری.

dj_baba
21-05-2007, 03:38
سلام مرسي تاپيك خوبتون
من 2تا مشكل دارم يكي اين كه هيچ كس رو نمي تون add كنم هركسي هم مي خواد منو add كنه هرچي neXT و بعد fINISH مي زنم باز نمي ياد تو ليستم يا خودم هم نمي تون كسي Add كنم مشكل بعديم هم من هر وقت آي دي كسي دو جابجا مي كنم از گرئهي به گروه ديگه باز برمي گردم ميبينم كه اونجاست جاي قيليش
من حداقل 30 آي دي تو لستم دارم قبلا هم از اين مشكل نداشتم هرچي هم ياهو مسنجر رو عضو كردم تعثيري نداره

vorojax
21-05-2007, 17:17
سلام دوستان.
یه پس سندر برایه یاهو 8 می خاستم سراق دارین؟

vorojax
21-05-2007, 17:57
دوستان یه
یه ساعتی میشه دارم می گردم یه پس سندر برایه یاهو 8 پیدا کنم. نه این تو این تایپیک بود نه تو هیچ بلاگ بدرد بخور دیگه.
یعنی اصلا چنین چیزی موجود نیست؟

ReZa DN
21-05-2007, 20:00
سلام دوستان
از یاهو برام این ایمیل اومده==>HotJobs Presents: Win a $20,000 Caribbean Escape
منظورش چیه ؟
Enter now for a chance to win a trip
to the U.S. Virgin Islands.

Imagine 12 whole days away from work—full of rest, relaxation and shameless pampering.

stam
22-05-2007, 01:43
میخواستم ببینم اگه بخوام تو یاهو مسنجر آیدی یه نفر رو وارد کنم تا برام سرچش کنه ببینه تو کدوم رومه چنین کاری امکان پذیره؟

babakfx
23-05-2007, 10:12
اگر فردی را به اشتباه ادد کرده باشیم چطور میشه قبل از اینکه اون فرد درخواست ادد را ببینه حذفش کرد؟

vorojax
23-05-2007, 14:53
بابا ایول رفقا یه نفرم نیست واسه یاهو 8 پس سندر داشته باشه؟

maxoud
23-05-2007, 18:43
آقا یه سوال مبتدی:
بوت یعنی چی؟:19:

ReZa DN
23-05-2007, 19:13
سلام دوستان
منظورش چیه ؟

Imagine 12 whole days away from work—full of rest, relaxation and shameless pampering.

کسی نیست جواب بده؟

s-mc
24-05-2007, 02:49
سلام ببخشید من تازه کارم میخواستم ببینم میشه کسی رو که فقط آی دی یاهوشو میدونی و هیچ پی امی ازش نداری بوت کرد
یه سوال دیگه توی تالار گفتگو هم میشه یه همچین کاری کرد
احساس میکنم یکی همش ارتباط منو با اینترنت قطع میکنه لطفا برام توضیح بدید

s-mc
24-05-2007, 02:52
بعضی مواقع انقدر سرعت کم میشه که نمیتونم کاری کنم
خواهش میکنم راهنمایی کنید

Hazy
24-05-2007, 20:01
آقا یه سوال مبتدی:
بوت یعنی چی؟
بزار ساده برات بگم يعني اينكه طرف رو بندازي بيرون مثلا با باز كردن پنجره هاي زياد كه كاميوترش هنگ كنه!!

Hazy
24-05-2007, 20:02
سلام دوستان
منظورش چیه ؟

Imagine 12 whole days away from work—full of rest, relaxation and shameless pampering
سركاريه!!
از اين چيزا منم زياد دارم!!

javadbka
24-05-2007, 22:33
سلام؛

يه نفر يه ايميل بمبر بذاره + آموزشش

ممنون

zore
24-05-2007, 23:13
من می خوام پسورد یک نفر رو در بیارم اما اون معمولا آنلاین نمی شه که بتونم از مجیک استفاده کنم .راه حل عملیی وجود نداره؟حیاتیه بخدا...

ReZa DN
24-05-2007, 23:30
من می خوام پسورد یک نفر رو در بیارم اما اون معمولا آنلاین نمی شه که بتونم از مجیک استفاده کنم .راه حل عملیی وجود نداره؟حیاتیه بخدا...

سلام
ولی فکر نکنم اگه آنلاین هم بشه مجیک رو یا هو جدید کار کنه!!!
رو یاهو 7 کار میکرد

zore
24-05-2007, 23:44
پس من چیکار کنم؟ یعنی هیچ راهی وجود نداره؟ التماس می کنم

Oracle_Eldorado
25-05-2007, 12:09

دوست عزیز اگه یاهو به این الکی ها بود که باید تعطیل میشد .
خیالت راحت . هیچ راهی وجود نداره .
اگه کسی هم بلد باشه نمیگه .
خودت بلد باشی میای بگی ؟!

M.etallic.A
26-05-2007, 01:24
لینک دانلود مستقیم یه آنتی بوتر واسه یاهو 8.1 رو میخوام... مثل یاهو تونل . واسه ورژن جدید یاهو اومده ؟

lamer
26-05-2007, 05:32
salam azizan ....vaghti ba majic pc kar mikoni id va pass ghorbani be koja baraye shoma ersal mishe manzooram ine ke be che adresi ersal mishe....va soale badi ham .....man chetoori id boot besazam komakam konid lotfan......ba tashakoor ...............lamer:5:

pesar_tanha
28-05-2007, 18:37
سلام
سلام دوستان من يه نرم افزاري ميخام كه بشه باهاش تو ياهو مسنجر تبليغ كرد
مثلا" وقتي ميري تو يه رم ياهو
هر چي اي دي بود تو همون رم يدفعه به همه پي ام ميده
اگه گسي داره نرم افزارشو بي زحمت لينكشو بزاره منم دانلود كنم

من يه نرم افزار شنيده بودم كه اين كارا رو ميكرد اسمش نميدونم كرم ياهو بود ؟
تو همين مايه ها بود ممنون ميشم اگه لينك دانلودشو بزاريد

saeed jun
28-05-2007, 19:08
اقا سلام
من مي خوام تو سايت ياهو يه گروپ جديد تشكيل بدم

مي خوام روال كارو بدونم
توضيحاتو اگه مي شه دقيق بنويسيد تا بشه با اون راحت اين كارو كرد

jaberaghidat
29-05-2007, 01:15
آقا کسی نسخه خزنده یاهو مصطفی انصار فول ورژنش رو نداره البته نسخه 3.0 منظورمه ؟

javadbka
29-05-2007, 23:50
بازم سلام؛
كسي ايميل بمبر نداره در راه خدا بذاره برام؟

مرسي.

dj_baba
30-05-2007, 02:16
سلام من يه مشكلي كه حديدن پيدا كردم مشكل اين كه نمي تون كسي رو به ليستم ADD كنم هرچي كه ياهو عضوش مي كنم نمي شه علانم ورژني كه دارم 7.0.0.437 هستش نمي دون بايد چي كار كنم هر كارذي كردم نشود از طريق سايت ياهو add كردم بازم نشود

haroon
30-05-2007, 02:16
اينجا چي سوت كوره اصلا" كسي جواب نميده يعني چي

amintnt
30-05-2007, 08:59
اينجا چي سوت كوره اصلا" كسي جواب نميده يعني چي
سلام...........

دوست عزيز، من تا جايي كه بتونم جواب ميدم........... اما خوب فعلا درگير امتحاناتم........... انشاالله بعد از امتحان جواب ميدم............ احتمالا دوستان ديگه هم اين روزا سرشون شلوغ باشه و فرصت نداشته باشن جواب بدن............

موفق باشيد :)

maxoud
01-06-2007, 10:30
برنامه ای که پسورد ستاره ای رو میخونه.واسه messenger8رو اگه کسی بزاره ممنون میشم.

x-pass v2.2رو دارم ولی رو messenger8 کار نمیکنه.

مرسی

M.etallic.A
01-06-2007, 10:44
یه بوتر قوی که بدون مشکل رو یاهو 8 کار کنه. آنتی بوتر یاهو تونل هم برای یاهو 8 اگه کسی داره بزاره ممنون میشم/.

Mohsen6558
01-06-2007, 11:53
سلام
دوستان یه سوال یاهو اون سوالات امنیتی که می پرسه اول ثبت نام برای وقتی که طرف یادش می ره پسوردشو من یادم نیست حالا اگه یه روز آی دی من هک شد می تونم اونو برگردونم ؟ البته هنوز هک نشده
می شه کاری کرد که اون اطلاعات امنیتی رو الان ببینم و یادداشت کنم و یه رو مبادا؟

Hazy
01-06-2007, 12:03
سلام
دوستان یه سوال یاهو اون سوالات امنیتی که می پرسه اول ثبت نام برای وقتی که طرف یادش می ره پسوردشو من یادم نیست حالا اگه یه روز آی دی من هک شد می تونم اونو برگردونم ؟ البته هنوز هک نشده
می شه کاری کرد که اون اطلاعات امنیتی رو الان ببینم و یادداشت کنم و یه رو مبادا؟
اگه ميشد ديد كه هكرم مي تونست ببيندش!!!

Mohsen6558
01-06-2007, 12:05
می دونم راهی نداره
مثلا اکان رو پاک کنم و دوباره بسازم عین همون آی دی رو می شه ؟

Hazy
01-06-2007, 12:38
می دونم راهی نداره
مثلا اکان رو پاک کنم و دوباره بسازم عین همون آی دی رو می شه ؟
آره اين تنها راهشه البته قبلش ادد ليستتو كپي كن!!!

Mohsen6558
01-06-2007, 12:44
چطوری می تونم اکانتمو پاک کنم و بعدش می تونم دوباره عین همون آی دی رو درست کنم ؟

Hazy
01-06-2007, 14:32
اول يا يه آيدي ديگه اينو امتحان كن چون من باهاش كار نكردم نمي دونم چجوريه!!!

M.etallic.A
01-06-2007, 15:07
با این لینک پاکش نکن. چون دیگه نمیتونی بسازی. من تست کردم.

amintnt
01-06-2007, 19:56
چطوری می تونم اکانتمو پاک کنم و بعدش می تونم دوباره عین همون آی دی رو درست کنم ؟
سلام............

چنین چیزی ممکن نیست............... وقتی یه آیدی رو دلیت میکنید فقط اونو غیر فعال کردین............ آیدی هستش.............. فقط دیگه نمیشه ازش استفاده کرد............ حتی میتونید دوباره فعالش کنید............. فقط باید سوالای امنیتیو جوابا و غیره رو دوباره وارد کنید............. بعد آیدی دوباره فعال میشه...............

M.etallic.A
01-06-2007, 21:55
من ای دی مو پاک کردم به همون روش. تا 6 ماه بقول دوستمون امید غیرفعال بود. یعنی وقتی میخواستم ای دی درست کنم با همون اسم میگفت چنین ای دی وجود داره. اما بعد از 6 ماه به طور کامل پاک شد و الان دوباره همون ای دی رو درست کردم با یه پروفایل دیگه...

GHALEHNOEY
03-06-2007, 11:15
سلام
چند تا تروجان جدید میخوام کسی میتونه واسم بذاره

aa_160
03-06-2007, 11:26
راهي هست بفهميم يك آيدي چه زمانهايي on مي شه يعني چه وقت هايي از آيديش استفاده مي كنه.

Inkareeeeeeeeee
03-06-2007, 18:45
برنامه ای که پسورد ستاره ای رو میخونه.واسه messenger8رو اگه کسی بزاره ممنون میشم.

x-pass v2.2رو دارم ولی رو messenger8 کار نمیکنه.

مرسی

منهم همین مشکل رو دارم ... اگه پیدا کردی به منهم خبرشو بده !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen6558
03-06-2007, 19:02
منهم همین مشکل رو دارم ... اگه پیدا کردی به منهم خبرشو بده !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام هر نرم افزاری پیدا کنی این کارو برات می کنه

techno
04-06-2007, 11:42
وقتی می خوام با یاهو مسنجر 8 شطرنج بازی کنم هنگ می کنه و بسته میشه.تمام پیش نیازهاشو هم نصب کردم مثل فلش،جاوا...اما باز نمی تونم بازی کنم.کسی می دونه مشکل از چیه؟

Inkareeeeeeeeee
04-06-2007, 13:39
سلام هر نرم افزاری پیدا کنی این کارو برات می کنه

من الان 3 تا نرم افزار نصب کردم که هیچکدومشون پسورد یاهو مسنجر جدیده و پسورد مک آفی سکیوریتی رو نمیتونن نشون بدن

Mohsen6558
04-06-2007, 13:45
دانلود کن حالشو ببر :

xman_dj
04-06-2007, 15:37
یه بوتر خوب که با 100 آدی و بیشتر بوت کنه میخوام (تو یاهو 8 هم کار کنه)
لطفا........................................

sajad2000
04-06-2007, 16:24
سلام من نرم افزار بوتر برای یاهو مسنجر7می خواستم با راهنمایی آن در ضمن اگر تنضیماتی هم در کامپیوترم باید انجام بدم لطفن توضیح دهید
مرسی

Inkareeeeeeeeee
05-06-2007, 01:05
دانلود کن حالشو ببر :
دستت درد نکنه ، برنامه جالبی بودش ولی بازم نتونست کاری کنه ، این لپ تاپ من فضایی شده و دیگه هیچ پسوردی رو نشون نمیده:13:

S a f a 6 4
05-06-2007, 02:35
سلام دوستان

من در به در دنبال یه برنامه میگردم که بتونه آی پی کسی رو که دارم باهاش تو مسنجر چت میکنم نشون بده

کسی یه همچین برنامه ای یا برنامه های مشابه این نمیشناسه !!!؟؟؟

اگه بتونید راهنماییم کنید لطف بزرگی در حق من کردید

مرسی

maxoud
05-06-2007, 11:11
دستت درد نکنه ، برنامه جالبی بودش ولی بازم نتونست کاری کنه ، این لپ تاپ من فضایی شده و دیگه هیچ پسوردی رو نشون نمیده:13:

واسه منم کار نکرد...رو پسورد که میکشم جای اینکه پسورد رو بده مینویسه password !!

xman_dj
05-06-2007, 12:31
اگه یه بوتر که با 100 و بیشتر آیدی لوگون شه معرفی کنید(با لینک دانلود)ممنون میشم
کار کنه لطفا

xman_dj
05-06-2007, 12:34
سلام دوستان

من در به در دنبال یه برنامه میگردم که بتونه آی پی کسی رو که دارم باهاش تو مسنجر چت میکنم نشون بده

مرسی

تا اونجایی که من میدونم با داس(فرمانnetstat-n) آیپی شخص رو پیدا می کنند ولی برنامه رو نمی دونم اگه پیدا کردی به ما هم بگو:8:

xman_dj
05-06-2007, 12:39
واسه منم کار نکرد...رو پسورد که میکشم جای اینکه پسورد رو بده مینویسه password !!
آقا جون کار میکنه ما امتحان کردیم اگه منظور شما پسورد یاهو باشه کار میکنه

xman_dj
05-06-2007, 12:39
اگه یه بوتر که با 100 و بیشتر آیدی لوگون شه معرفی کنید(با لینک دانلود)ممنون میشم
کار کنه لطفا

Mohsen6558
05-06-2007, 12:42

آقا جون کار میکنه ما امتحان کردیم اگه منظور شما پسورد یاهو باشه کار میکنه

دوستان من تست کردم کار می کنه
احتمالا شما در استفاده ازش مشکل دارین

xman_dj
05-06-2007, 12:48
کار کنه لطفا

Eshghe_door
05-06-2007, 13:15
ورژن BootIran v1.0.2 با بوت پکت های جدید و اپدیت شده.... این نسخه با ۵۰ ایدی لوگین شده و قدرت نسبتا خوبی دارد.----> واسه بعضی ها:evil:

برای دانلود اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را کلیک کنید.

رای دانلود فایل actskn4 اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را کلیک کنید.

میشه بگی چجوری میتونم از حالت زیپ درش بیارم(با توضیح)

Eshghe_door
05-06-2007, 13:30
این توضیحی که نوشتین در مورد خارج کردن فایل از صورت زیپ
میشه کامل ترش کنین
و پسوردشو بدین ممنون

Mohsen6558
05-06-2007, 13:33
دیگه دانلود نمی شه نه ؟

S a f a 6 4
05-06-2007, 14:01
تا اونجایی که من میدونم با داس(فرمانnetstat-n) آیپی شخص رو پیدا می کنند ولی برنامه رو نمی دونم اگه پیدا کردی به ما هم بگو:8:

از بابت راهنماییت ممنونم:10:

amintnt
05-06-2007, 14:20
سلام دوستان

مرسی

سلام.................:20:

safa64 جان چنین چیزی فکر نکنم امکان پذیر باشه............... به این سادگیا نیست که دوستمون xman_dj فرمودن........... او آیپی که که netsate -n میده آیپی ای هست که یاهو به اون آیدی اختصاص داده و آیپی اصلی طرف نیست........... باید با فرستادن فایلی شخص رو وادار کنید که آیپیشو بده به شما............

فعلا نتونستن مسنجر جدیدو دور بزنن........... آخرین برنامه ای که حدود یه ماه پیش باهاش کار کردم فقط میتونست اطلاعات Save شده رو از سیستم برداره و به سیستم دیگه انتقال بده.............. اما پسوردو نمیتونست بازیابی کنه............... البته من تا یه ماه پیشو خبر دارم و اسم برنامه هم فعلا یادم نیست............... به سیستم خودمم دسترسی ندارم که اسمشو بگم خدمتتون...............

همگی موفق باشید :happy:

S a f a 6 4
05-06-2007, 14:33
جان چنین چیزی فکر نکنم امکان پذیر باشه............... به این سادگیا نیست که دوستمون xman_dj فرمودن........... او آیپی که که netsate -n میده آیپی ای هست که یاهو به اون آیدی اختصاص داده و آیپی اصلی طرف نیست........... باید با فرستادن فایلی شخص رو وادار کنید که آیپیشو بده به شما............

حتما یه همچین برنامه ای وجود داره
مثلا همین vBulletin این قابلیت رو به مدیران میده که بتونن آی پی کاربرانشون رو ببینن
یعنی یه برنامه وجود نداره که فقط آی پی خالی رو نشون بده !!!؟؟؟؟

Inkareeeeeeeeee
05-06-2007, 16:38
دوستان گرامی من 7 تا برنامه اینستال کردم که پسورد سیو شده یاهو مسنجر جدیده رو نشون بده ، ولی نمیشه که نمیشه ، آیا امکانش هست چون من از ویستا استفاده میکنم اینجوری بشه ؟!

sajad2000
05-06-2007, 22:05
سلام من روش کار این برنامه رامی خواستم big killer v5.1 از این چطور استفاده کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

GHALEHNOEY
06-06-2007, 09:53
چند تا تروجان جدید میخوام کسی میتونه واسم بذاره

xman_dj
06-06-2007, 11:59
:40:
سلام من روش کار این برنامه رامی خواستم big killer v5.1 از این چطور استفاده کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

عزیزم اولا ورژن 7 این برنامه رو من شخصا دیدم ولی نمیدونم شاید از 7 هم بیشترش اومده
روش کار ابتدا آدی های شما باید پسوردشان یکی باشد و در متن txt که اسمش name هست سیو میکنی
2-از قسمت load آیدی ها رو لود میکنی از قسمتی که 0 نوشته تعداد آیدی هایی که میخوای باهاشون بوت کنی رو انتخاب میکنی (معمولا تمام آیدی ها رو انتخاب میکنن)
3-از قسمت login آیدی ها رو لوگین میکنی از loginشدن شکلک ها زرد میشن
4-در قسمت victim آیدی طرف که میخوای بوت کنی رو مینویسی
5-از قسمت های boot 1 boot 2 ,pm d/c ...............نوع بوت رو انتخاب میکنی
6-طرف بوت شده

xman_dj
06-06-2007, 12:08
آقا جون یه بوتر که با 100 و بیشتر آیدی لوگین شه و کار کنه pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
لینک دانلود یادتون نره..............................
یه دنیا ممنون پیشاپیش

Oracle_Eldorado
06-06-2007, 12:31
ببخشید یه مشکل :
من چند وقتیه که آی دیم خاموش نمیشه !
هر وقت هم میرم Signed Out میزنم ولی مثلا بعد از چند رو میام چک میکنم میبینیم آف واسم گذاشتن که چرا جواب نمیدی !
کسی هست کمک کنه ؟!

amintnt
06-06-2007, 13:10
حتما یه همچین برنامه ای وجود داره
مثلا همین vBulletin این قابلیت رو به مدیران میده که بتونن آی پی کاربرانشون رو ببینن
یعنی یه برنامه وجود نداره که فقط آی پی خالی رو نشون بده !!!؟؟؟؟
سلام........ safa64 جان وی بولتین رو چیکار دارین شما؟؟؟ :eh:.......... بله....... تو ویبولتین کنار هر اکانت آخرین آی پی ای که اون اکانت باهاش وارد شده رو نشون میده.......... البته به Moderator ها و ادمین ها..............

من قبلا یه جایی خوندم که خودتون یه سایت راه بندازین......... بعد صفحه رو خالی بذارید........... لینک رو بدین به طرف و بگین ببین این واسه تو لود میشه؟ اونم که صفحه ی خالی رو میبینه شک نمیکنه.......... و شما میتونید آیپیشو در بیارید..............

فکر نکنم برنامه ای باشه که بتونه آیپی رو به همین سادگی بده به شما! دیگه یاهو اونقدرام پرت نیست!

شاد باشی :happy:

amintnt
06-06-2007, 13:18
دوستان گرامی من 7 تا برنامه اینستال کردم که پسورد سیو شده یاهو مسنجر جدیده رو نشون بده ، ولی نمیشه که نمیشه ، آیا امکانش هست چون من از ویستا استفاده میکنم اینجوری بشه ؟!
چندتا پست بالاتر جوابتونو دادم :)

amintnt
06-06-2007, 13:20
تکراری............ :blush:

sajad2000
06-06-2007, 13:26

عزیزم اولا ورژن 7 این برنامه رو من شخصا دیدم ولی نمیدونم شاید از 7 هم بیشترش اومده
روش کار ابتدا آدی های شما باید پسوردشان یکی باشد و در متن txt که اسمش name هست سیو میکنی
2-از قسمت load آیدی ها رو لود میکنی از قسمتی که 0 نوشته تعداد آیدی هایی که میخوای باهاشون بوت کنی رو انتخاب میکنی (معمولا تمام آیدی ها رو انتخاب میکنن)
3-از قسمت login آیدی ها رو لوگین میکنی از loginشدن شکلک ها زرد میشن
4-در قسمت victim آیدی طرف که میخوای بوت کنی رو مینویسی
5-از قسمت های boot 1 boot 2 ,pm d/c ...............نوع بوت رو انتخاب میکنی
6-طرف بوت شده
دوست عزیز چطور ایدی را در قسمت nameوارد کنم آیا تنها اسم آیدی کافی است لطفن برای این قسمت بیشتر توضیح دهید:8:

S a f a 6 4
06-06-2007, 14:04
سلام........ safa64 جان وی بولتین رو چیکار دارین شما؟؟؟ :eh:.......... بله....... تو ویبولتین کنار هر اکانت آخرین آی پی ای که اون اکانت باهاش وارد شده رو نشون میده.......... البته به Moderator ها و ادمین ها..............

من قبلا یه جایی خوندم که خودتون یه سایت راه بندازین......... بعد صفحه رو خالی بذارید........... لینک رو بدین به طرف و بگین ببین این واسه تو لود میشه؟ اونم که صفحه ی خالی رو میبینه شک نمیکنه.......... و شما میتونید آیپیشو در بیارید..............

فکر نکنم برنامه ای باشه که بتونه آیپی رو به همین سادگی بده به شما! دیگه یاهو اونقدرام پرت نیست!

شاد باشی :happy:

دستت در نکنه
بازم ممنون
پس به این راحتی ها نمیشه آی پی یه نفر رو بدست آورد

در مورد ویبولتین هم من فقط مثال زدم
فکر کنم باید برای طرف سیستم بریزم:10:

xman_dj
06-06-2007, 20:15
دوست عزیز چطور ایدی را در قسمت nameوارد کنم آیا تنها اسم آیدی کافی است لطفن برای این قسمت بیشتر توضیح دهید:8:

در همون فایل name.txt طریقه وارد کردن رو نوشته اول آیدی و بعد پسورد و آیدی و پسورد دیگه پایین به همین صورت
yahooid passwooord

xman_dj
06-06-2007, 20:22
جون داداش یه بوتر خوب که با 100 و بیشتر آیدی لوگین شه معرفی کنید تو رو خدا pleaseeeeeeeeeeeeeeee
ای خدا...................................(لینک دانلود یادتون نره و خواهشاً کار کنه)

amintnt
06-06-2007, 22:59
سلام...........

همونطور که xman_dj جان گفتن، توی فایل txt طریقه ی وارد کردن آیدیا رو نوشته.......... اما معمولا به این صورت هست................

ID:Pass

amintnt
06-06-2007, 23:12
جون داداش یه بوتر خوب که با 100 و بیشتر آیدی لوگین شه معرفی کنید تو رو خدا pleaseeeeeeeeeeeeeeee
ای خدا...................................(لینک دانلود یادتون نره و خواهشاً کار کنه)
دوباره سلام..........

اینم یه بوتر که تا 1000 آیدی میتونه لاگین کنه.............. به 8 طریق میتونه بوت کنه............... و همزمان میتونه دوتا آیدی رو بوت کنه............... یعنی دو Victim!

همین الآن امتحان کردم.............. کاملا درست کار میده...............

sajad2000
07-06-2007, 07:23
آیا حتمن بعد از loadکردن باید رویloginکلیک کنم و آیا loadحتمن باید بزنم

xman_dj
07-06-2007, 13:17
دوباره سلام..........

اینم یه بوتر که تا 1000 آیدی میتونه لاگین کنه.............. به 8 طریق میتونه بوت کنه............... و همزمان میتونه دوتا آیدی رو بوت کنه............... یعنی دو Victim!

با سلام
یه سوال داشتم
این بوتر ها تو کامپیوتر من کار نمیکنه یعنی کار میکنه ولی لوگین نمیکنه آیدی ها رو و یا اینکه بوت نمیکنه فکر کنم مشکل از زبان کامپیوتره یا میتونه مشکل از جای دیگه ای هم باشه(فایل های دیگه ای مورد نیاز هست یا نه)
برای اینکه کار کنن باید حتما زبان کامپیوتر رو به english تغییر دهم یا راه دیگه ای هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دنیا ممنون

amintnt
07-06-2007, 14:24
آیا حتمن بعد از loadکردن باید رویloginکلیک کنم و آیا loadحتمن باید بزنم

سلام............. بعضی از بوترا وقتی باز بشن به طور خودکار توی همون فولدری که هستن فایل txt به نام bots.txt رو لود میکنن............ و شما قبل از باز کردن بوتر باید آیدی ها رو توی همون فایل Bots.txt ذخیره کرده کنید............ اما چون بوتر شما دکمه ی Load داره میتونید خودتون آدرس فایل رو تعیین کنید......... بعد که لیست آیدیا رو لود کردین تعداد آیدیهایی که میخواین لاگین بشن رو انتخاب کنید........... بعد هم دکمه ی لاگین رو بزنید :20:

با سلام
یه سوال داشتم
این بوتر ها تو کامپیوتر من کار نمیکنه یعنی کار میکنه ولی لوگین نمیکنه آیدی ها رو و یا اینکه بوت نمیکنه فکر کنم مشکل از زبان کامپیوتره یا میتونه مشکل از جای دیگه ای هم باشه(فایل های دیگه ای مورد نیاز هست یا نه)
برای اینکه کار کنن باید حتما زبان کامپیوتر رو به english تغییر دهم یا راه دیگه ای هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دنیا ممنون

نه دوست من......... اگه به فایل دیگه ای نیاز داشت اصلا برنامه اجرا نمیشد............. فکر میکنم باید همون زبان ویندوز رو به انگلیسی تغییر بدین........... در واقع توی کنترل پنل در قسمت Regional and language options ، باید به سربرگ سوم یعنی Advanced برید و English (United States)l رو انتخاب کنید...........

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen6558
07-06-2007, 15:27
سلام............. بعضی از بوترا وقتی باز بشن به طور خودکار توی همون فولدری که هستن فایل txt به نام bots.txt رو لود میکنن............ و شما قبل از باز کردن بوتر باید آیدی ها رو توی همون فایل Bots.txt ذخیره کرده کنید............ اما چون بوتر شما دکمه ی Load داره میتونید خودتون آدرس فایل رو تعیین کنید......... بعد که لیست آیدیا رو لود کردین تعداد آیدیهایی که میخواین لاگین بشن رو انتخاب کنید........... بعد هم دکمه ی لاگین رو بزنید :20:

نه دوست من......... اگه به فایل دیگه ای نیاز داشت اصلا برنامه اجرا نمیشد............. فکر میکنم باید همون زبان ویندوز رو به انگلیسی تغییر بدین........... در واقع توی کنترل پنل در قسمت Regional and language options ، باید به سربرگ سوم یعنی Advanced برید و English (United States)l رو انتخاب کنید...........

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز چقدر از نقطه استفاده می کنی ؟
پست خودت رو زشت می کنی من که حوصلم نمی کشه اینو بخونم

sajad2000
07-06-2007, 22:10
من که هر کاری میکنم بوت نمی کنم آیاxman_dj میتونی آموزش کاملش را به صورتpdfدر این لینک بزاری
و چطور بدونم که طرف را بوت کردم در ضمن اگر تونستی با تصویر بزاری خیلی بهتر میشه
صمیمانه از لطفت متشکرم

Ali_p30
08-06-2007, 00:59
سلام دوستان
نرم افزاری هست که ای دی یاهو بهش بدی بهت پسورد بده؟
اگه هست معرفی کنید
ممنون

amintnt
08-06-2007, 01:06
سلام دوستان
اگه هست معرفی کنید
ممنون
سلام........... خیر نیست......... اگه بود که الآن یاهو ای وجود نداشت!

شاد باشی :)

M.etallic.A
08-06-2007, 01:07
سلام دوستان
اگه هست معرفی کنید
ممنون

دیگه چی ؟؟؟؟؟

Mohsen6558
08-06-2007, 08:04
سلام دوستان
اگه هست معرفی کنید
ممنون
دوست عزیز
به نظر شما اون متخصص های یاهو چیکار می کنن اونجا اونا کشکن؟

xman_dj
08-06-2007, 14:17
من که هر کاری میکنم بوت نمی کنم آیاxman_dj میتونی آموزش کاملش را به صورتpdfدر این لینک بزاری
و چطور بدونم که طرف را بوت کردم در ضمن اگر تونستی با تصویر بزاری خیلی بهتر میشه
صمیمانه از لطفت متشکرم
نوشته شده توسط amintnt
دوباره سلام..........

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق باشید

1-این بوترو دانلود کن کار میکنه و کارش هم حرف نداره دست amintnt درد نکنه

2-زبان کامپیوتر خودتو به english unitet states تبدیل کن (اگه این کارو نکنی آیدی ها لود نمیشه)

3-آیدی ها رو به صورت زیر در یک فایل txt قرار بده

ID:pass

4-برنامه رو اجرا و از قسمت load اون فایل txt که آیدی ها توشن رو انتخاب کن

5-بعد login رو بزن

6-در مربع سمت راست پایین scs.yahoo.com تعداد آیدی شما و در مربع سمت چپ تعداد آیدی های لوگین شده را نشان میده

7-در قسمت Victim آیدی طرفو بنویس

8-یکی از نوع های بوتو انتخاب کن که بیشتر نوع pm رو انتخاب میکنن

9-تمام (ولی فکر کنم فقط یک نفرو میتونی بوت کنی یعنی بعد بوت یکی نمیتونی اسم اونو پاک و اسم دیگه ای بنویسی فقط یک فکره)
:27:

xman_dj
08-06-2007, 18:45
یه سوال آیدی شما ها هم add نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و از لیست کسی رو پاک نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

xman_dj
08-06-2007, 18:57
amintnt جون دستت درد نکنه بوتر باحالیه و کار هم میکنه ولی یه مشکل ای که داره سرعتش پایینه

لطفا یک بوتر که با سرعت بالا بوت کنه معرفی کنید................................

sajad2000
09-06-2007, 08:03
نوشته شده توسط amintnt
دوباره سلام..........

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق باشید

1-این بوترو دانلود کن کار میکنه و کارش هم حرف نداره دست amintnt درد نکنه

2-زبان کامپیوتر خودتو به english unitet states تبدیل کن (اگه این کارو نکنی آیدی ها لود نمیشه)

3-آیدی ها رو به صورت زیر در یک فایل txt قرار بده

ID:pass

4-برنامه رو اجرا و از قسمت load اون فایل txt که آیدی ها توشن رو انتخاب کن

5-بعد login رو بزن

6-در مربع سمت راست پایین scs.yahoo.com تعداد آیدی شما و در مربع سمت چپ تعداد آیدی های لوگین شده را نشان میده

7-در قسمت Victim آیدی طرفو بنویس

8-یکی از نوع های بوتو انتخاب کن که بیشتر نوع pm رو انتخاب میکنن

9-تمام (ولی فکر کنم فقط یک نفرو میتونی بوت کنی یعنی بعد بوت یکی نمیتونی اسم اونو پاک و اسم دیگه ای بنویسی فقط یک فکره)
:27:
عزیز اینکه دانلود نمیشه هر کاری می کنم

amintnt
09-06-2007, 08:52
عزیز اینکه دانلود نمیشه هر کاری می کنم
سلام......... لینک با کلمه ی موفق قاطی شده! :happy:..............

درستش اینه:

qaderi
09-06-2007, 10:16
:19: :18: سلام به دوستان
من یک مشکل در یاهو مسنجر پیدا کردم دیروز هر کاری کردم نتونستم واردقسمتemailیاهو بشم(از من پسورد و ای دی می خواست می دادم اما واردش نمی شد قطع می شد اینترنت)من کمی دست کاریش کردم اما الان مثل اینکه پسوردم عوض شده و داخل یاهو مسنجر هم نمیتونم برم لطفا مرا راهنمایی کنید:45: :24: :42: :41:

qaderi
09-06-2007, 10:17
خیلی ضروری لطفا کمک کنید

jak_1300
09-06-2007, 10:20
شايد كسي هكتون كرده از كسي فايلي چيزي دريافت كرديد؟؟؟؟

qaderi
09-06-2007, 10:40
خیر کسی هکم نکرده

qaderi
09-06-2007, 10:43
وقتی واردmail میشم طبق معمول پسورد و id می خواست میدادم اما فقطبا هيمن اینترنت قطع میشد

jak_1300
09-06-2007, 10:44
اينترنتت قطع ميشه يا ارور ميده كدومش ؟

qaderi
09-06-2007, 10:47
الان هم مثل اینکه پسوردم عوض شده در ضمن من قسمت mail رو قبلا عوش کرده بودم و ضاهرش عوض شده بود الان 3 -4روز این مشکل دارم اما از دیشب تا حالا پسوردم رو نمی شناسه

qaderi
09-06-2007, 10:48
اینترنت قطه میشه

qaderi
09-06-2007, 10:52
:18: راه حلی هست یا باید یکidجدید درست کنم:42: :37:

jak_1300
09-06-2007, 10:53
خوب مشكلت از اينترنتت هست
در مورد اينكه گفتي ظاهره صفحه ميلتون عوض شده بايد بگم احتمالا ميله شما بتا شده

jak_1300
09-06-2007, 10:54
ببين آيدي از يه كارت اينترنت ديگه استفاده كن يا برو كافي نت يا آيدي پسوردت رو بده به يكي از دوستات كه قابله اعتماده
برات چك كنه

qaderi
09-06-2007, 10:55
:37: خوب چیکارش کنم و برای پسورم چی:42:

qaderi
09-06-2007, 10:56
من از کارت استفاده نمی کنم

qaderi
09-06-2007, 10:57
و در من الان ایران نیستم راه حل بهتری نیست

amintnt
09-06-2007, 12:41
و در من الان ایران نیستم راه حل بهتری نیست
سلام qaderi عزیز............ تعجب میکنم که میگین اینترنت قطع میشه! یعنی وقتی شما یوزر نیم و پسوردتون رو میدین از اینترنت دیسکانکت میشین؟ :eh:............. بعد یه سوال......... اگه وارد میلتون نشدین چطور تونستین پسوردتونو عوض کنید؟ از ------ استفاده میکنید؟ شکل میلتون چطوری شده؟ شاید همونطور که دوستمون گفتن به حالت بتا تغییرش دادین............ در ضمن........ واسه بازیابی پسوردتون برید به اینجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سری سوال هست که باید جواب بدین............. مثلا تاریخ تولد، سوال امنیتی که موقع ثبت نام جواب دادین و ....

بعد پسورد جدیدتون رو میده..............

xman_dj
09-06-2007, 13:14
اینم یه آیدی ساز باحال برای دوستان
davod7.persiangig.com/IR%20ID%20Maker.zip
amintntدستت درد نکنه خودم پیدا کردم(در ضمن هیچ یک از اون بوتر ها کار نمی کنن)

xman_dj
09-06-2007, 13:31
Magic_PS یا هر برنامه ی دیگه ای که بشه باهاش پسورد یاهو رو در آره( تو یاهو 8 کار کنه و اگه ممکنه آنتی ویروس (مثل نورتونیا کاسپی)نتونه پیداش کنه*)
اینم یه آیدی ساز باحال برای دوستان
amintntدستت درد نکنه خودم پیدا کردم(در ضمن هیچ یک از اون بوتر ها کار نمی کنن)

qaderi
09-06-2007, 14:29
amintntجان دستت درد نکنه لینکی که دادید کار نم کنه در ضمن من برای تغییر پسورد کاری انجام ندادم واز همین هم تعجب می کنم که چرا پسوردم رو نمی شناسه من قبلا از تو خود ایمیلم ظاهرش رو تغییر دادم (وقتی رو ایمیل ها کلیک میکردم در پایین صفحه اطلاعات ایمیل می یومد:37: :42:

qaderi
09-06-2007, 14:58
amintntجان دستت درد نکنه لینکی که دادید دیسکانکت میشه:19:

qaderi
09-06-2007, 15:09
amintntجان دستت درد نکنه لینکی که دادید دیسکانکت میشه

amintnt
09-06-2007, 17:04
سلام............ قادری جان منظورتون از دیسکانکت اینه که صفحه نمیاد؟:eh: شما مشخصاتی که موقغ ثبت نام وارد کردین یادتونه؟ اگه آره باید با این لینک بتونید پسوردتونو بگیرید

09113955907
09-06-2007, 18:21
با سلام دوست عزيز من حميد هستم يك بوتر خوب ميخواستم بي كلير با اموزش ادي لوگين كردن اگر بزاريد ممنون ميشم:20: