PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

soooot
09-12-2006, 06:16
سلام :happy:
الان میخواستم وارد یاهو مسنجر بشم با این پیغام روبرو شدم :rolleye:
امروز تا ساعت هفت و نیم یاهو مسنجر رسما تعطیله ( البته به وقت اونوری ها ) :blink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saye
09-12-2006, 06:47
منم میخواستم همینو بگم !!! :blink:

nightmare
09-12-2006, 06:50
ساعت 7.30 Pm ( به وقت گرینویچ احتمالا ) این مشکل حل میشه . ظاهرا تغییراتی در سرور یاهو مسنجر در حال به وجود اومدنه.

تا بعد....

TEC
09-12-2006, 08:35
تو رو خدا بچه ها زودي كمكم كنيد..
نميدونم چرا ميخوام وارد مسنجر بشم اين مياد:

اصلا وارد هيچ آي دي نميشه!!

امروز 2 تا برنامه ريموو كردم.. بعد كه اومدم وارد مسنجر بشم اين پيغام اومد.. گفتم شايد به خاطر ريموو هام باشه.. كه سيستم ري استور كردم.

ولي هنوزم همونطوره

ميترسم ويروسي.. چميدونم يه زهره ماري باشه
تو رو خدا كمكم كنيد.. خيلي الآن به مسنجر نياز دارم! :sad:

TEC
09-12-2006, 08:37
آخي ترسيدم..
كلي سختي كشيدم تا اين پست رو زدم..
نميدونم چرا اينقدر پي سي ورد اومدن برا من سخته..
همش پيغام مشكل از سرور به من ميده..
حالا خدا كنه اين مسنجر حل بشه كه دارم ميميرم

nightmare
09-12-2006, 08:39
Tec نگران نباش ، اگه این ویروس باشه کل کاربرای مسنجر ویروسی هستن . این پیغام از خود یاهو هست ، که در حال انجام تغییراتی روی سرورش هست .
فعلا همه با این پیغام مواجه میشیم و منتظریم تا حل بشه .

تا بعد...

TEC
09-12-2006, 18:09
مرسي از توجهت دوست من:)

m00nes
10-12-2006, 05:22
دوستان سلام ! دو سه روزي هست نميتونم با مسنجر سند تو ال كنم كسي ميتونه كمكم كنه ؟ خيلي لطف بزرگي در حقم ميكنيد ! ممنونم

vahdat homayoun
10-12-2006, 09:03
سلام یه خورده به خودتون زحمت میدادین می رفتین سایت yahoo مفهمیدین

sina818
12-12-2006, 09:37
اين كار رو كردم ولي تو ليست دوستام عوض نمي شه چيكار كنم؟

j0l6
12-12-2006, 13:47
یه بار خودتو از لیستشون پاک کن بعد بگو ادت کنن

boy iran
12-12-2006, 20:30
این ورژن جدید با بعضی سیستمها هماهنگی نداره
میدونستید

Elfin-D
12-12-2006, 22:14
دوستان سلام ! دو سه روزي هست نميتونم با مسنجر سند تو ال كنم كسي ميتونه كمكم كنه ؟ خيلي لطف بزرگي در حقم ميكنيد ! ممنونم
سلام
همرو انتخاب کن و send an instant message رو بزن
بازم مشکلی هست؟
مخلصیم

Elfin-D
12-12-2006, 22:15
این ورژن جدید با بعضی سیستمها هماهنگی نداره
میدونستید
چه مشکلی ؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟

Free_swallow
13-12-2006, 03:33
سلام
کسی لینک ورژن جدید یاهو تونل همراه با سریال تست شده داره. من 2.5 build 420 دارم اما سریال جدیدا ارور می ده. ایا نرم افزار جایگزین داره بخصوص اگه در زمینه ورود به رومها باشه چون یه قابلیت جالب یاهو تونل این بود که اگه رومی پر بود شماره مینداخت تا بالاخره وارد روم بشه! ایا نرم افزاری هست که اینکار رو انجام بده

m00nes
13-12-2006, 11:13
دوستان عزیز من سه چهار روز نمیتونم برای اد لیستم سند تو ال بکنم یعنی هر پیامی میفرستم به هیچ کس نمیرسه مشکل از چیه ؟ لطف کنید کمکم کنید

spider703
14-12-2006, 01:10
آقا اميد امكانش هست يك نرم افزار براي حذف آيدي خودمان از ليست ديگران معرفي كنيد از صفحه 213 تا اينجا گشتم ولي نرم افزار خوبي براي اين كار نبودش و يكي هم كه بود كار نمي كرد

hamid7stick
16-12-2006, 19:38
toro khodaa ye booter salem bezarinke ehade aghal down she

Balrog
17-12-2006, 00:23
اين صداهاى نسخه‌ى 8.1 چقدر بيخوده!
براى كسايى كه صداهاى نسخه‌ى قبلى رو ترجيح مى‌دن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
18-12-2006, 20:36
چه مشکلی ؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟

به بعضی از رفقا جواب نداده
حتی گفتن نمیشه بزند تو اینترنت ولی وقتی این ورژن رو پاک میکنند درست میشه

Gladiator
19-12-2006, 03:13
براى كسايى كه صداهاى نسخه‌ى قبلى رو ترجيح مى‌دن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره راست ميگي من هم موافقم باهات ممنون بابت اين لينك :) :happy:

Balrog
20-12-2006, 07:54
آره راست ميگي من هم موافقم باهات ممنون بابت اين لينك :) :happy:
خواهش مى‌كنم! :)

mahyarSAMSUNG
22-12-2006, 03:29
ببخشید من تازه این تاپیگ رو دیدم و میبینم حدود 260 تا صفحه داره حالا میخوام برنامه های رو که برای پیدا کردن پسورد لازمه رو بمن بدید ممنون
حوصله ی گشتن نداشتم اون نرم افزارهای صفحههاییین هم که خرابه دانلود نمیشه

RooS
23-12-2006, 15:27
سلام

من به یه مشکلی بر خوردم که خیلی عجیبه.
من چند روز گذشته 2.3 نفر رو توی یاهوم ایگنور کردم . ولی نمیدونم چجوری از ایگنور در اومدن . یعنی password منو دارن ؟ آخه دیروز تازه عوضش کردم . ولی امروز باز مثل قبل بود.

Mohsen.yp
24-12-2006, 01:45
سلام

می خواستم بدونم چه جوری می شه تو ایمیل یاهو تاریخ تولدی رو که موقع ثبت ایمیل می نویسیم رو تغییر داد؟

با تشکر...

shahabamo
24-12-2006, 15:58
سلام به بر و بکس با حال پی سی ورد.
آقا این messengere ما چه مرگش شده هر چی تایپ میکنم موقع چت داخل text box پایینی می آد ولی وقتی اینتر میکنم که send بشه ، چیزی توی textbox بالایی نمیآد!!! نه تنها نوشته های خودم بلکه نوشته های طرف هم نشون نمیده! تا 2-3 روز پیش خوب بود! هر کاری کردم درست نشد که نشد!
در ضمن messenger رو هم عوض کردم!روی messenger 7.5 و 6 هم کار نداد!(ماله من ورژن 8 ه)

mr1482
29-12-2006, 05:03
کسی کد فعال سازی یاهو تونل رو داره؟

ممنون

S A M
31-12-2006, 14:48
بابا اين مديرا خوابن پتو هم براشون بياريم؟
بابا دوستم يه برنامه داشت به نام فكر كنم حسين پي اس تروجان كه برا يارو يه فايل ميفرستاد يارو روش كليك ميكرد پسش ميومد به ميل دوستم برنامش چيه براي دان بزارين

Gladiator
01-01-2007, 07:15

ممنون

Novan
01-01-2007, 19:23
سلام دوستان
یه سئوال دارم:
یکی از مقررات یاهو این هستش که وقتی تو یه روم 40 نفر هستند دیگه کسی نمی تونه وارد بشه
اما من می بینم که بعضی از روم ها 46 تا 50 نفر هم هستند
کسایه دیگه چه جوری وارد میشند؟
البته یه روش خوندم که باید یه روم جدید درست کرد و ... که حالا کاربرد نداره
ممنون میشم اگه کسی می دونه کمک راهنمایی کنه

Enter
02-01-2007, 00:08
بابا دوستم يه برنامه داشت به نام فكر كنم حسين پي اس تروجان كه برا يارو يه فايل ميفرستاد يارو روش كليك ميكرد پسش ميومد به ميل دوستم برنامش چيه براي دان بزارين

ممداقا خداییش واسه من و تو زشته دیگه بریم تو نخ پسورد زدن و بوت کردن و از این حرفا خداییش این برنامه ها همش چرته ملت رو ... میکنن

*NashenaS*
02-01-2007, 00:39
سلام به دوستانی که تاپیک رو زنده نگه داشتن...

مدتی بود وقت نمی کردم زیاد به تاپیک برسم ... سعی بر این بود که یک تاپیک جدید درباره یاهو زده بشه که اینجا رو در واقع بکنیم آرشیو... حالا بایستی به تصویب برسه توسط مدیران...

به هر صورت می رسیم به سوال دوستان:

سلام
می خواستم بدونم چه جوری می شه تو ایمیل یاهو تاریخ تولدی رو که موقع ثبت ایمیل می نویسیم رو تغییر داد؟
با تشکر...
تا اون جایی که من خبر دارم نمی شه...

آقای ناشناش که اون برنامه رو گذاشتی ( که پسورد آی دی رو عوض میکنه ) بابا به خدا پسورد منو پیدا کردن اونو اگه میشه دوباره آپلود کن یا اگه نمیشه یگو نمیشه که ما دیگه اینقدر مزاحمت نشیم
ببینید این کار می کنه براتون؟

1-Half Pass Changer. By:ATHLETIC. A simple Yet Effective Password Changer. Holla!
Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام به بر و بکس با حال پی سی ورد.
آقا این messengere ما چه مرگش شده هر چی تایپ میکنم موقع چت داخل text box پایینی می آد ولی وقتی اینتر میکنم که send بشه ، چیزی توی textbox بالایی نمیآد!!! نه تنها نوشته های خودم بلکه نوشته های طرف هم نشون نمیده! تا 2-3 روز پیش خوب بود! هر کاری کردم درست نشد که نشد!
در ضمن messenger رو هم عوض کردم!روی messenger 7.5 و 6 هم کار نداد!(ماله من ورژن 8 ه)
برای دوستان دیگه هم اتفاغ افتاده... گزرا هست نگران نباشید.

ممنون
دم دست ندارم... می گردم پیدا کردم می زارم. ببینید شاید لینکی که Gladiator عزیز دادند کار کنه براتون.

بابا دوستم يه برنامه داشت به نام فكر كنم حسين پي اس تروجان كه برا يارو يه فايل ميفرستاد يارو روش كليك ميكرد پسش ميومد به ميل دوستم برنامش چيه براي دان بزارين.
مرسی که پتو اوردین..
معمولا این اتفاقات با کیلی کردن بر روی لینک هایی که توسط افراد در یاهو پخش می شه می افته... برنامه جدیدی سراغ ندارم چون هر چند گاهی سرورهای یاهو عوض می شن تا این ها رو از کار بندازن..

خدائي اينو راست گفتي من نميدونم مدير اين بخش كيه كه اينقدر فعاله .
آقاي مدير دمت گرم خسته نباشي.
کاش دانش دوستان به قدری بود که یک نفر مجبور نبود پاسخ گوو در بعضی موارد شرمنده ی دوستان باشه...!

سلام دوستان
یه سئوال دارم:
یکی از مقررات یاهو این هستش که وقتی تو یه روم 40 نفر هستند دیگه کسی نمی تونه وارد بشه
هیج کاری نشد نداره... یک دستور ساده ای بود که قبلا هم گفته شده ... اما الان حضور ذهن ندارم ... اما اون رو موقع وارد شدن به روم قبل از اسم روم میزدید و درست می شه... در ضمن همیشه برنامه ای برای این کار ها پیدا می شه...

نکته: پست های تکراری دردی رو دوا نمی کنه! پس پست اضافه ندید چون باعث به هم ریختگی و بیشتر شدن بی مورد تعداد صفحات می شه! در ضمن پست های اضافه و بی ارزش حذف می شن!

موفق باشین. :happy:

*NashenaS*
02-01-2007, 00:45
سلام...

دوستانی که می خوان راجه به هک و نفوذ به شبکه چیزی یاد بگیرن به این لینک مراجعه کنن:

.. بحث ها و معرفی ها در مورد هک و نفوذ به شبکه و سیستم های عامل ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برنامه ای ظاهرا جالب رو دیدم که مخلوطی از کارهایی که دوستان می خواستند رو انجام می داد:

Attitude Adjustment v1.0

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==--==--==--==--==--==--==

سایت بدی نیست:

موفق باشین. :happy:

javadbka
02-01-2007, 13:34
آقا اين لينك كه دادي كار نميكنه لطفا يه نگاه بهش بنداز.:blush: :cool:

S A M
02-01-2007, 14:59
نوشته شده توسط Novan
سلام دوستان
یه سئوال دارم:
داداش بيا من خودم همش دزدكي ميرم تو روما بيا برا تو
تو بالاي روم يه همچين چيزي هست
Asia Global Chat:175
شمارش فرق ميكن اينكلمه رو كپي كردي برو سميت راستش اينو وارد كن / وبعد join حالا يه اسپيس بزن
يه همچين چيزي درمياد
/join Asia Global Chat:134
فقط اسلش ميره اونور سمت چپ كامل انجام بده اگه نشد به خودم بگو
شماره روم رو هم عوض كن

خواهش ميكنم پتو اوردن كاري نداشت
بابا يه نرم افزار پس زدن بده ديگه اين از من يه چي هم از شما

Novan
02-01-2007, 22:17
یکی از مقررات یاهو این هستش که وقتی تو یه روم 40 نفر هستند دیگه کسی نمی تونه وارد بشه[quote]
[quote/]ممنون میشم اگه کسی می دونه کمک راهنمایی کنه

ممنون میشم جواب سئوال بالا رو بدید
همچنین می خواستم بدونم با چه نرم افزاری می تونم جلوی بوت شدن رو تو یاهو مسنجر بگیرم اخه من تا حالا زیاد چت نکردم بعضی از دوستام تو چت اذیت می کنند

j0l6
02-01-2007, 22:32
جواب سوال قبلیتون رو که اقا محمد تو پست # 2603 دادن و در اضافه بگم که قبلا با messenger elite و با پروتکل chat2 میشد وارد روم های فول شد الان رو نمیدونم چون خیلی وقت چت نکردم
در جواب سوال دومتون هم ساده ترین راه اینکه میتونین pm ها تور رو ببندین البته بازم امکان بوت شدن شما هست ولی خوب کمتر
یه راه دیگه اینکه از مسنجر های دیگه مثل yahelite , yazak و غیره استفاده کنین که معمولا نصبت به یاهو مسنجر خیلی مقاومت بیشتری دارن در برابر بوت
یه چیز دیگه که خیلی مهمه سرعت کانکت شدن شما به اینترنت هستش اگه سرعتتون زیاد نباشه راحتر بود میشین
موفق باشی

Tornado2800
02-01-2007, 23:52
سلام

من به یه مشکلی بر خوردم که خیلی عجیبه.
من چند روز گذشته 2.3 نفر رو توی یاهوم ایگنور کردم . ولی نمیدونم چجوری از ایگنور در اومدن . یعنی password منو دارن ؟ آخه دیروز تازه عوضش کردم . ولی امروز باز مثل قبل بود.

با سلام طبق تجربه زیاد بودن ایگنور لیست و اینکه سرعتت پایین باشه
اینطوری می شه
که مال خودم الا هم همینطوری می شه گاهی اوقات

Novan
03-01-2007, 00:15
داداش بيا من خودم همش دزدكي ميرم تو روما بيا برا تو
تو بالاي روم يه همچين چيزي هست
Asia Global Chat:175
شمارش فرق ميكن اينكلمه رو كپي كردي برو سميت راستش اينو وارد كن / وبعد join حالا يه اسپيس بزن
يه همچين چيزي درمياد
/join Asia Global Chat:134
فقط اسلش ميره اونور سمت چپ كامل انجام بده اگه نشد به خودم بگو
شماره روم رو هم عوض كن

خواهش ميكنم پتو اوردن كاري نداشت
بابا يه نرم افزار پس زدن بده ديگه اين از من يه چي هم از شما

سلام محمد جان
دستت درد نکنه. تله پاتی داشتی ها !! زودتر از اینکه بنویسم جواب دادی
ممنون

Novan
03-01-2007, 00:16
جواب سوال قبلیتون رو که اقا محمد تو پست # 2603 دادن و در اضافه بگم که قبلا با messenger elite و با پروتکل chat2 میشد وارد روم های فول شد الان رو نمیدونم چون خیلی وقت چت نکردم
در جواب سوال دومتون هم ساده ترین راه اینکه میتونین pm ها تور رو ببندین البته بازم امکان بوت شدن شما هست ولی خوب کمتر
یه راه دیگه اینکه از مسنجر های دیگه مثل yahelite , yazak و غیره استفاده کنین که معمولا نصبت به یاهو مسنجر خیلی مقاومت بیشتری دارن در برابر بوت
یه چیز دیگه که خیلی مهمه سرعت کانکت شدن شما به اینترنت هستش اگه سرعتتون زیاد نباشه راحتر بود میشین
موفق باشی

خیلی ممنون دوست عزیز
نرم افزاری معرفی نمی کنید؟ مثلا یاهو تونل و ...

Novan
03-01-2007, 00:41
ببخشید یه سئوال دیگه هم داشتم
تو نسخه جدید یاهو هم میشه با چند Id چت کرد؟ آخه خوندم یاهو Ipها رو کنترل می کنه و اگه بفهمه که از یه Ip چند Id دارن چت می کنن حساب طرف رو مسدود می کنه
می خواستم بدونم روشی هست که یاهو نفهمه؟ اگه هست چطور؟
ممنون

Balrog
03-01-2007, 01:17
آقا اين لينك كه دادي كار نميكنه لطفا يه نگاه بهش بنداز.:blush: :cool:
لينك سالمه دوست من! دوباره امتحان كن!

amin-3d
03-01-2007, 02:24
حالا من موندم این ناشناس یعنی کی می تونه باشه فقط می دونم دوسش دارم (هیچ ربطی هم به تاپیک نداشت )

j0l6
03-01-2007, 02:48
ببخشید یه سئوال دیگه هم داشتم
تو نسخه جدید یاهو هم میشه با چند Id چت کرد؟ آخه خوندم یاهو Ipها رو کنترل می کنه و اگه بفهمه که از یه Ip چند Id دارن چت می کنن حساب طرف رو مسدود می کنه
می خواستم بدونم روشی هست که یاهو نفهمه؟ اگه هست چطور؟
ممنون

بعضی برنامه ها هستن که یاهو مسنجر رو پچ میکنن و بعد شما می تونین چندین مسنجر رو به طور هم زمان باز کنین و کانکت بشین بن هم نمیشین با این روش
معمولا در صورتیک ه شما با تعداد ای دی های زیاد ( 300 .4000 ای دی یا بیشتر ) به مدت طولانی انلانی باشین یاهو ممکنه شما رو بن کنه ویل با 3 یا 4 ای دی لاگین شدن بن نمیشین

DARKFALLER
03-01-2007, 09:46
سلام خسته نباشید

توی Yahoo Messenger 7 یه دکمه بود که با زدن اون میرفتیم تو لیست Room ها ولی الان این دکمه تو Yahoo Messenger 8 نیستش یعنی برای رفتن توی Room باید از گزینه Messenger بر روی گزینه Yahoo! Chat رفت و سپس گزینه ... Join a Room رو زد
چطوری میشه این دکمه رو به Yahoo! Messenger 8 اضافه کرد ؟؟؟؟

Novan
03-01-2007, 10:38
بعضی برنامه ها هستن که یاهو مسنجر رو پچ میکنن و بعد شما می تونین چندین مسنجر رو به طور هم زمان باز کنین و کانکت بشین بن هم نمیشین با این روش
معمولا در صورتیک ه شما با تعداد ای دی های زیاد ( 300 .4000 ای دی یا بیشتر ) به مدت طولانی انلانی باشین یاهو ممکنه شما رو بن کنه ویل با 3 یا 4 ای دی لاگین شدن بن نمیشین

ممنون پیمان جان
این روشش رو نگفتی چه جوریه؟ با چه برنامه ای؟
ID ها رو باید برم ثبت نام کنم یا اینکه برنامه هایی هستند که موقع چت ID درست می کنند؟

S A M
04-01-2007, 15:47
نوشته شده توسط Novan
سلام محمد جان
دستت درد نکنه. تله پاتی داشتی ها !! زودتر از اینکه بنویسم جواب دادی
ممنون
خوهش نوكرتيم
اقا كسي جواب مارو نداد؟

javadbka
05-01-2007, 02:40
[QUOTE=Balrog;783845]لينك سالمه دوست من! دوباره امتحان كن![/QUOTE

عزيزم من دوباره به خاطر شما تست كردم ولي باز كار نكرد.

Novan
06-01-2007, 19:42
سلام دوستان
یه نرم افزاری هستش که اسمش رو نمی دونم ولی می دونم برای مرتب کردن IM ها تو yahoo messenger هستش
که وقتی IM میاد دیگه پنجره های کوچیک صفحه رو پر نمی کنه و همه تو یه پنجره مرتب میشند
ممنون میشم اسم برنامه رو بگید. اگه لینکش هم که بدید عالی میشه

mehdi_vsgh
06-01-2007, 21:40
سلام تو یاهو 8 چطوری یه نفر را ایگنور میکنند؟؟؟

S A M
08-01-2007, 18:19
من دوتا مشكل داشتم
1_ من براي ياهوم يه اواتور زن گرفتم حالا ميخواهم كه مرد باشه بايد چي كار كنم؟
2_ تو نسخه ياهو 6 يه چي بود به نام ياهو هلپر كه همه نشته ها توش ميرفت الان تو ياهو هفت و نيم نيست بايد چي كار كنم؟
مرسي

metycpu
08-01-2007, 18:32
میشه یه کاری کرد که توی نسخ 8 دیگه حتی بعضی وقتا هم offline ها نپره؟

mehdi_vsgh
08-01-2007, 21:40

کسی نبید منو راهنمایی کنه؟؟

Balrog
09-01-2007, 01:46
عزيزم من دوباره به خاطر شما تست كردم ولي باز كار نكرد.
به مقدسات قسم لينك سالمه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از لود شدن كامل صفحه‌ى مربوط به لينك، داريم:

ok؟؟؟

البته براى رفاه حال شما، يه جاى ديگه هم آپ كردم!:

javadbka
09-01-2007, 03:40
به مقدسات قسم لينك سالمه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از لود شدن كامل صفحه‌ى مربوط به لينك، داريم:

ok؟؟؟

البته براى رفاه حال شما، يه جاى ديگه هم آپ كردم!:

مرسي عزيزم لينك اولي بخدا كار نميكنه ولي لينك دومي خوبه .بازم ممنون.:rolleye:

mehdi_vsgh
09-01-2007, 21:54
ای بابا پس یکی نیست سوال به این سادگی منو جواب بده؟؟؟

S A M
10-01-2007, 11:45
بابا يكي جواب بدي ديگه
چيجوري ميشه كسي كه اد كردي رو اينگور كني؟

j0l6
10-01-2007, 12:03
این ورژن از یاهو هم مثل ورژن قبلی ایگنور میکنه دیگه انطور نیست؟ رو ایگنور تو پنجره ی pm کلیک کن ایگنور میشه اگه بخوای تو روم ایگنور کنی رو ای دی طرف رایت کلیک کن یه گزینه ی ایگنور تو لیست اپشن ها باید باشه

فک کنم اول باید از اد لیستت پاکش کنی بعد دیگه فرقی نمی کنه مثل بقیه این هم ایگنور میشه ولی اگه تو اد لیستت باشه ایگنور نمیشه

mehdi_vsgh
10-01-2007, 12:09
اخه پیمان جان چنین دکمه ای وجود نداره !!!
فقط سه تا دگمه اون بالا هستش!
1- send sms
2- snd email
3- open/close display...
بعضی وقتها میاتش این گزینه ایگنور ولی همیشه نیست!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vizy-vizy
10-01-2007, 12:35
سلام . من آدرس میل سرورهای یاهو رو میخوام کسی هست اطلاعی داشته باشه . بعد از کجا بفهمم این سرورها

تغییر پیدا میکنن از کجا بفهمم میلم رو کدوم سرور هست.

javadbka
10-01-2007, 12:45
سلام . من آدرس میل سرورهای یاهو رو میخوام کسی هست اطلاعی داشته باشه . بعد از کجا بفهمم این سرورها

تغییر پیدا میکنن از کجا بفهمم میلم رو کدوم سرور هست.

منم ميخوام اگه كسي جواب داد منم خبر كنيد.:blush:

mehdi_vsgh
11-01-2007, 16:06
کسی نبود؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
11-01-2007, 16:29
لطفا يكي هرچه زود تر نرم افزار
1000bot bomber v2
رو سريع تر براي دانلود بده
مرسي

mehdi_vsgh
12-01-2007, 12:15
مثل اینکه کسی مارا تحویل نمیگیره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
12-01-2007, 12:58
سلام بالاخره فهمیدم چطوری ایگنورش کنم!!

اما الان یه مشکل دیگه برام بوجود اومده و اونم اینه که طرف 1000 ای دی دیگه داره تا یکیش رو ایگنور میکنم با ای دی دیگش میاد و روی اعصاب بنده پیاده روی میکنه !!!!

حالا راهی داره که بتونم به طور کامل طرف را اگنور کنم که اگه با 10000000000000000 آی دی دیگه هم نتونه برام پی ام بده؟؟؟

javadbka
12-01-2007, 13:40
بابا يكي جواب بدي ديگه

عزيزم اين منو ها رو دنبال كن:action\send an instatnt messageوقتي زدي يه پنجره باز ميشه از اون پنجره سربرگ دومي(other contact) رو ميزني.بعد تو كادر سمت راست ID طرف رو ميدي و OK ميزني.حالا ميتوني از اين پنجره اونو ايگنور كني:cool:
اميدوارم كارت راه افتاده باشه.;)

Honradez
12-01-2007, 14:35
آپدیتهای یاهو مسنجر کجا ریخته میشه؟

سلام.
دیروز یاهو مسنجر بمن گفت میخام آپدیت کنم؟ من گفتم باشه، و یک نسخه جدید یاهو مسنجر رو نصب کرد.
حالا میخام ببینم آیا میشه فایل Setup این نسخه جدید رو پیدا کرد؟

لطفا من را راهنمایی کنید.
با تشکر.
;)

piishii
12-01-2007, 15:48
سلام.
برای یکی از دوستای من یک مشکلی پیش اومده .
هم آیدیشو sing in میکنه خود بخود بسته میشه یدون هیچ گونه ارروری .
برای آیدیهای دیگش چنین مشکلی نیست.
چیکار کنه حالا ؟

korosh bozorg
12-01-2007, 15:48
درود بر دوستان
شَوَند(دلیل) این دشواری چیست؟

piishii
12-01-2007, 15:50
درود بر دوستان
شَوَند(دلیل) این دشواری چیست؟

سلام.
ممن نمیدونم اما شاید بخاطر سرعت نور اینترنت ایران باشه !

korosh bozorg
12-01-2007, 16:02
سلام.
ممن نمیدونم اما شاید بخاطر سرعت نور اینترنت ایران باشه !

نغز(جالب) هست که از سامانه ی adsl بهره ميبرد! حتی پایین ترین سرعت این یامانه به گمانم از هر دایال آپی بهتر و بالاتر باشد!
در واقع فکر نمیکنم مشکل از سرعت باشه!

nestor
13-01-2007, 05:02
بابا يكي جواب بدي ديگه

سلام
عزیزم کسیو که ادد کردی نمیتونی ایگنور کنی
اول باید ایدی اونو از اددت پاک کنی بعدش
میتونی ایگنورش کنی

bahal20
14-01-2007, 16:28
بابا يكي جواب بدي ديگه

با نرم افزار budycheck

kaveh1589
15-01-2007, 00:54
:sad: سلام
دوستان من از Adslاستفاده می کنم ولی هر وقت میخوام داخل رومهای یاهو برم دچار مشکل میشم و این که یا اصلا وارد نمیشم ویا اگر هم وارد میشم با 4 تا 5 دقیقه تاخیر وارد میشم لطفا منو راهنمایی کنید متشکرم:sad:

nestor
15-01-2007, 10:37
با نرم افزار budycheck

سلام
باحال جان budycheck واسه ایگنور کردن نیست با این نرم افزار میتونید
خودتونو ار توی ادد لیست دیگران خازج کنی

در ضمن اگه بخوایید کسی رو ایگنور کنی که توی ادد لیستته کافیه ای دی طرف رو دلیت کنی بعدش
از این مسیر یه pm به طرف بدی
action / send an instant message / other contact
بعد ای دی اون شخص رو وارد میکنی میبینی که بالای پنجره علامت ایگنور هست و اونو ایگنور میکنی

خوش و خرم باشید

amirwanted2000
15-01-2007, 20:55
اين برنامه براي گرفتن وب كم دزدي استفاده مي شه....

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!%20Cam%20Veiwer.zip)

سلام خوبی من امیرم این لینک دانلود وبکم دزدی خرابه اگه ممکنه درستش کن و برام به آدرس زیر ارسال کن ممنوونم
amirwanted2000@yahoo.com

Balrog
16-01-2007, 00:56
آيا برنامه‌اى هست كه به نوعى محدوديت تعداد پيام‌ها در قسمت Status Bar رو از بين ببره؟

cully_4u
16-01-2007, 01:50
یه نفر هست که با دو تا آی دی مختلف برای من پی ام میفرسته.
من چجوری میتونم مطمئن بشم از اینکه این 2 آی دی مال یک نفر هستش؟

میدونم که امکان پذیره...

*NashenaS*
16-01-2007, 02:31
همه چیز درباره Yahoo Messenger : ياهو مسنجر

cully_4u
16-01-2007, 03:29
hاگه میشه صفحه ش رو تو تاپیکت بگو چون اگه بخوام تو این 250 صفحه بگردم 1 روز طول میکشه.

AK1
18-01-2007, 22:09

Yahoo Messenger skin pack (80 skins) | 37 MB

و يا

و يا

Including:
A Lil Bit Girly
Alien.rar
All American
Apollo
Aqua
Aqua Blue.rar
Atlanta Falcons.rar
Baby Blue P ink.zip
Baby Blue.zip
Baby Doll
Baby Doll.zip
Base Blue.zip
Base Faces.zip
Battleship Gray.zip
Bio Hazard
Black and White
Black Widow
Black Widow 2
Black.zip
Blue
Blue Jeans
BlueSky
Bronze
Budweiser.zip
Care Bears
Celadon
Christmas Wreath.rar
Classic Christmas.zip
Coral Blue.rar
Corona
Crimson Night
D-Devil
December.zip
Dutch Treat
ENHigh Tech.rar
Gel LED (Blue).zip
Gel LED (Green)
Google Talk
Graphite
Gray&Orange
Green Bay Packers.rar
Half Life 2
Halloween.zip
Halloweenish
Halo 2
Hannelore's Skin
Heaven.zip
Hunter Green
Hunter Green.zip
Indigo
iTunes
iYahoo!
Jack Daniels.rar
Longhorns.rar
M&M's
MacOS X Tiger
Mango Italiano
Maverick Blue
Mechanized.zip
Metallic Black
Old Skool
OliveXP
Orange Insanity
Pepsi.rar
Pink
Pink Lilac.zip
Pipeline
Pretty in Pink
Purple Haze.zip
Purple Passion.zip
Queeeenz Blue
Queeeenz Dusty Rose
Queeeenz Forest
Queeeenz Purple
Teck
The Victorian.zip
Toe Bee's Dolphins
Toe Bee's Skins
Valentine.zip
Vortex Pink
Vortex Red
Windows Media 10.zip
XBOX 360
Xminimum
Xtreme XP (Blue)
XtremeXP (Blue).rar
Y! Vista

DARKFALLER
19-01-2007, 20:32
سلام
من نرم افزار Illegal ID Maker رو میخواستم یعنی بشه آیدی های غیرقانونی و ایلگال ساخت باهاش
اگه کسی داره لطف کنه بزاره ممنون

koochooloo
21-01-2007, 05:18
سلام
برای ساخت آیدی ایگال
به اینجا و دانلود این برنامه knight_Exploit_Maker ایدی ساز ایگالها

TEC
21-01-2007, 11:07
بچه ها تورو خدا اگه ميتونيد كمكم كنيد، ميخوام آي پي كسي كه برام آف گذاشته رو يه جوريي بدونم چيه؟
اصلا همچين چيزي هست؟
من فقط آي پي رو ميخوام بدست بيارم، فقط هم با لينك از من يا پاسخ آف از اون فرد .

S A M
21-01-2007, 13:56
میشه بگی چطوری می تونم صدای دینگ و تق و.... مسنجرو قطع کنم؟
اگه میشه می خواستم بدونم چطوری باید بعضی از نامه ها رو فیلتر کرد
مرسي

bahal20
21-01-2007, 16:43
سلام
باحال جان budycheck واسه ایگنور کردن نیست با این نرم افزار میتونید
خودتونو ار توی ادد لیست دیگران خازج کنی

در ضمن اگه بخوایید کسی رو ایگنور کنی که توی ادد لیستته کافیه ای دی طرف رو دلیت کنی بعدش
از این مسیر یه pm به طرف بدی
action / send an instant message / other contact
بعد ای دی اون شخص رو وارد میکنی میبینی که بالای پنجره علامت ایگنور هست و اونو ایگنور میکنی

خوش و خرم باشید
ممنون از راهنمايي خوبت

Ship Storm
23-01-2007, 20:47
کسی میتونه این نرم افزار ها رو برای من بگذارد :

1-برنامه وبکم دزدی

2-برنامه برای بدست آوردن تعداد زیادی Id

با تشکر

S A M
24-01-2007, 19:46
نه بابا منم از همينا خواسته بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گذاشتن ولي معلوم نبود كودوم صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چيزايي كه من خواستمو بدين ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

koochooloo
25-01-2007, 04:47
سلام عزیزان
قبلا 2 ورژن از این برنامه را برای شما گذاشتم که براحتی میتوانید
ایدی های ساخته شده توسط دیگران را که این برنامه ساپرت میکند را بدست بیاورید
فقط کافیه مشخصات را وارد برنامه کنید و برنامه ایدی ساز را انتخاب کنید و شروع.......
این برنامه فرقش با 2 ورژن دیگر این هست که من قبلا ورژنهای 3 و 4.1 را برای شما از کرکر معروف domino گذاشتم ولی این بار این ورژن را از یک گروه به نام کروه کرکهای عرب میگذارم
که کارشان در حد بقیه هست و دوستانی که کرکهای سازند قبلی را نمیتوانند باز کنند و برای
آنها باز نمیشود و یا خوب کار نمیکند این ورژن کرک شده توسط این گروه را امتحان کنند
البته همه تست شده و برای ما باز میشود و عالی هم کار میکنه

اول این فایل را که مکمل برنامه هست و برای ارورهاست دریافت کنید و نصب کنید

here RuntimeInstaller

حالا خود برنامه را دریافت و نصب کنید

برای دریافت تمامی ورژنهای برنامه به اینجا بروید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] متشکرم
بازم برای شما برنامه های جدید خواهم گذاشت :rolleye:

koochooloo
25-01-2007, 04:52
سلام
اینم بوتری دیگر برای شما

دریافت بوتر :

koochooloo
25-01-2007, 04:54
اینم بوتر دیگر برای شما
خداییش جایی این همه بوتر دیده بودید

LamerKiller Multi Bot Login With 14 options, Mic Locker, Profiler, Online Checker, Room Grabber, Pass Changer

Download Link :

koochooloo
25-01-2007, 05:47
سلام
اینم برنامه ای برای دست اوردن پروفایل آیدیهای شما
در مواقع ضروری و موقعی که ایدی شما را زده اند و میخواهید بدست بیاورید
با پروفایل و برای مواقعی که پروفایل آیدی خود را فراموش کردید

YahooWarez-Profiler

Download Link :

یا

koochooloo
25-01-2007, 05:51
Cold shoulder v2(anti booter)
ضد بوتر و انتی بوتر کوچک و جالب که در کنار یاهو شما میتواند
باشد و تا حدی جلوی بوت شدن را بگیرد

اینم عکس برنامه که با آنتیها تست شده و سالمه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دریافت برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AEED$
26-01-2007, 17:11
سلام میشه یه بوتر عالی برای ورژن اخر یاهو مسنجر(8.1) معرفی کنید؟
اگه یه برنامه ی تروجان ساز جدید هم معرفی کنید خیلی ممنون می شم

mehdi_vsgh
26-01-2007, 20:09
سلام آقا یه مشکل برام پیش اومده الان چند ساعته که نمیتونم آیدیم را باز کنم همش پیغام میده که یوز یا پسورد را اشتباه وارد کردی!!
در حالی که اینطورنیست

koochooloo
27-01-2007, 02:19
سلام دوست من این چند بوتر که من گداشتم همه جدید هستند
و برای یاهو 8 به بعد کار میکنند که تست شده و عالی یاهو را دی سی میکنند
در مورد شما هم باید بگوییم یا سرور شما مشکل دارد که با یک رفرش درست میشه
و یا آیدی شما زده شده است اگر به ایمیل این آیدی شما هم نرود و نتوانید باز کنید حتما آیدی شما زده شده
ولی اگر بتوانید در ایمیل بروید معلومه که سروره یاهو شما مشکلی دارد که یا از خط اتسال شماست و یا خود برنامه
یاهوی شما
موفق باشید
بزودی 2 عدد تروجان هم برای شما گذاشته میشود

mehdi_vsgh
27-01-2007, 10:00
سلام نسخه یاهو مسنجر را میخوام برای ویندوز ایکس پی

mehdi_vsgh
27-01-2007, 21:23
در مورد شما هم باید بگوییم یا سرور شما مشکل دارد که با یک رفرش درست میشه
و یا آیدی شما زده شده است اگر به ایمیل این آیدی شما هم نرود و نتوانید باز کنید حتما آیدی شما زده شده
ولی اگر بتوانید در ایمیل بروید معلومه که سروره یاهو شما مشکلی دارد که یا از خط اتسال شماست و یا خود برنامه
یاهوی شما
موفق باشید

ببین دوست عزیز یاهو مسنجر باز نمیشه!! اما وقتی از این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد میشم ایدیم خیلی خوب باز میشه!!

ویندوزم هم عوض کردم گفتم شاید مشکل پیدا کرده بازم نشده!!! یاهو را هم دوباره نصب کردم بازم نشد!
چکار کنم؟؟

ضمنا ایملیم باز میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vip.opera
29-01-2007, 04:32
من برنامه بوتر اي دی ساز میخواهم اون هم ایدی به تعداد زیاد ممنون میشم اگه برنامه رو بزارین

secret
29-01-2007, 12:14
دوستان ببخشيد يه دفعه پريدم وسطاول از همه تبريك ميگم گم تايپيك عالي هست ولي امروز اومدم من از اول نتونستم بخونم چون صفحات خيلي زياد هست من آي دي هك شده يه برنامه ميخوام كه آيديم را پس بگيرم

secret
30-01-2007, 00:54
دوستان ببخشيد يه دفعه پريدم وسطاول از همه تبريك ميگم گم تايپيك عالي هست ولي امروز اومدم من از اول نتونستم بخونم چون صفحات خيلي زياد هست من آي دي هك شده يه برنامه ميخوام كه آيديم را پس بگيرم

كسي نيست اينجا كمكمون كنه

S A M
30-01-2007, 11:59
فكر نكنم كسي به من جواب داده باشه نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
31-01-2007, 22:48
Yahoo! Messenger v8.1.0.239

نسخه جدید پیغام رسان فوری یاهو مسنجر (Yahoo Messneger) نگارش 8.1.0.239 ارائه شد.

پیغام رسان فوری شرکت یاهو برای شما این امکان را فراهم می آورد تا با دوستان خود در هر گوشه ای از دنیا به راحتی و بصورت آنلاین صحبت نمایید . برخلاف سیستم ایمیل ، مکالمات این گونه نرم افزارها بلافاصله پس از ارسال نمایش داده می شوند .

با نصب این نرم افزار بر روی سیستم خود همچنین به امکاناتی مانند گفتگوی صوتی ، امکان ارسال و دریافت فایل ، مشاهده وب کم و یا گوش دادن به اخبار گوناگون از طریق یک رادیوی اینترنتی دست خواهید یافت .

شرکت یاهو در رابطه با تغییرات صورت گرفته در این نگارش جدید مطلبی را منتشر نکرده است ، اما آنچه مسلم است آن است که نسخه 8.1.0.239 نسبت به نگارشهای پیشین خود در هنگام اجرا از ثبات بیشتری برخوردار خواهد بود.

حجم: 9.94 مگابایت
دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع: WinBeta.Net

milad_badboy
31-01-2007, 23:52
پسورد سندر براي نسخه 8 و 8.1 اگه كسي داره لطفا بذاره

milad_badboy
01-02-2007, 14:46
دوستان كسي ميدون من چطوري ميتونم به اطلاعات ايدم دسترسي پيدا كنم و اونا رو عوض كنم اطلاعات زيپ كد سال تولد و سوال امنيتي رو ميگم

mahdimdsoft
01-02-2007, 15:18
سلام
ببخشید یه سوال دارم
من در حدود 300 تا آی دی داشتم که اونارو تو بوتر لوگین میکردم
اما نمیدونم که چطور شد تو یه هفته روز به روز از تعداد آی دی هایی که لوگین میشد کم میشد
تا جایی که به بیست آی دی رسید در ضمن این رو هم بگم که یاهو بعضی وقت ها که من داشتم با آی دی میکر
آی دی میساختم یه پنجره ای برای من باز میکرد که نمیدونم دقیقا اسمش چی بود ولی یه چیزی تو مایه های
yahoo surve این بود
حالا من باید چیکار کنم یعنی برم دوباره آی دی بسازم یا نه راه حلی دارد
راستی این ساکس چیه میگن ساکس آبی یا قرمز یا سبز یا.. یعنی چی
چه ربطی با لوگین شدن آی دی ها داره
لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید چون من در نزدیکی ضایع شدن جلوی دوستام هستم
با تشکربسیار فراوان ............ مرسی

mahdimdsoft
01-02-2007, 15:19
سلام
ببخشید یه سوال دارم
من در حدود 300 تا آی دی داشتم که اونارو تو بوتر لوگین میکردم
اما نمیدونم که چطور شد تو یه هفته روز به روز از تعداد آی دی هایی که لوگین میشد کم میشد
تا جایی که به بیست آی دی رسید در ضمن این رو هم بگم که یاهو بعضی وقت ها که من داشتم با آی دی میکر
آی دی میساختم یه پنجره ای برای من باز میکرد که نمیدونم دقیقا اسمش چی بود ولی یه چیزی تو مایه های
yahoo syurve این بود
حالا من باید چیکار کنم یعنی برم دوباره آی دی بسازم یا نه راه حلی دارد
راستی این ساکس چیه میگن ساکس آبی یا قرمز یا سبز یا.. یعنی چی
چه ربطی با لوگین شدن آی دی ها داره
لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید چون من در نزدیکی ضایع شدن جلوی دوستام هستم
با تشکربسیار فراوان ............ مرسی
mahdimdsoft@gmail.com

milad_badboy
01-02-2007, 18:12
دوستان كسي ميدون من چطوري ميتونم به اطلاعات ايدم دسترسي پيدا كنم و اونا رو عوض كنم اطلاعات زيپ كد سال تولد و سوال امنيتي رو ميگم

milad_badboy
01-02-2007, 18:13
دوست عزيز ياهو طي اقدامي جديد ايديهاي رو كه با 1 آي پي وصل ميشن بن ميكنه بهتره از يه بوتر استفاده كني كه ------ بخوره تا ايديهات توسط ياهو نسوزن در ضمن ياهو ايدي هاي كه توش كلمه boot باشه رو بعد از يه مدت ميبنده

gentela
01-02-2007, 21:55
سلام
میخواستم بدونم آیا کسی که در حال چت کردن با منه میتونه contact list من رو ببینه
یا کسایی رو که add کردم مشاهده کنه
آیا ممکنه بتونه چنین کاری کنه
اگه جواب بدین ممنون میشم

milad_badboy
01-02-2007, 22:29
خير چنين چيزي امكان نداره مگه خودت contact list ليستتو براش بفرستي البته اگه طرف از سيستمت شل گرفته باشه ميتونه همچين كاري رو انجام بده

*hamedkhatar*
02-02-2007, 02:16
سلام دوستان
این یاهو 8.1 پچی نداره که با دوتا آی دی هم زمان وارد بشیم؟
ممنون
:)

koochooloo
03-02-2007, 02:42
دوست من جدید ترین پچ برای یاهو جدید در اینجاست
دریافت کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ===>injast dl aziz
balaye site zade

koochooloo
03-02-2007, 02:44
in barname be name info cheker ya profile cheker hast
ama soale amniati ro hich barname ey be shoma nemide
fonte farsi nabood :blush:

TheRaSMuS
03-02-2007, 16:15
سلام
ببخشید پا برهنه دویدم وسط بحث تون
من یه مشکلی با برنامه انفو کرکر دارم ؟؟
وقتی برنامه رو اماده میکنم و استارت رو میزنم برنامه ارور run-time5 میده :blink:
برنامه run-time رو هم گرفتم ولی کار نکرد :sad:

galaxy1362
03-02-2007, 23:11
سلام
اگر ممكنه يك پسورد ليست كامل ايراني - فارسي براي كراكر پسورد ياهو برام معرفي كنيد و اگر كراكر پر سرعتي سراغ داريد بذاريد براي دانلود.
موفق باشيد

zeynal
04-02-2007, 04:15
ــــــلام
عرض شود حضورتون که گاهی اوقات الحق و الانصاف تاپیکایی دیده میشه که بدردبخور هستن، منجمله همین که شما زحمت رو داری میکشی.
دستت بی بلا

hamidrz
04-02-2007, 09:44
میخوام یاهو رو باز کنم این اخطار رو میده :puke: :blink:

هر کاری میکنم نمیشه !!!!!

zendegi
04-02-2007, 12:02
دوست عزیز اینجور خطاها عادیه چیز مهمی نیست درست میشه...........مرسی...........

mohammadgame
04-02-2007, 12:47
سلام
دوستان من يه مشكل ضد حال دارم
يه موقع هايي تو ياهو on مي شم دارم offهامو مي خونم يه هو ياهو بسته مي شه همش مي پره ؟
دليلش چيه ؟
در ضمن يه سوال ديگه اگه off بپره ديگه نمي شه برشگردوند ؟;)
در ضمن ورژن ياهو م 7.5 هست

zendegi
04-02-2007, 16:45
اگه شما به قسمت تنظیمات یاهو مسنجرت بری و در قسمت آرشیو گزینه ای رو که مبنی بر سیو همه پیغامهاست رو انتخاب کنی اگه اون اتفاقی که گفتی برات بیفته بعدا میتونی بری به قسمت مسیج آرشیو و اونا رو ببینی....
Yahoo! Messenger>>Messenger>>Preferences>>Archive>>Yes, save all of my messages &&& Yes, save my call history

koochooloo
05-02-2007, 06:40
سلام با اجازه دوستان پیشکسوت من از بالا شروع میکنم
دوست عزیز در انجمن سایت من که شما هم عضو هستید جدید ترین کرکرها میباشد
ضمنا حدود 100000 تا پسورد هم در همان جاست
در مورد پسورد ایرانی که باید بگم اگر شما کاربر فعال باشید و امتیاز به 50 برسد به ایدی من در همان جا پی ام بدید
پسورد لیست ساخت خودم را که هم ایرانی هست و هم بهترین هاست و کلی معروف هم میباشد را من برای شما ارسال میکنم
سوال دوست بعدی باید بگویم این اخطار به دلیل سرعت پایین شما و یا اشتباه در ایدی و پسورد شماست
سوال بعدی دوست عزیز یاهو شما قدیمی هست و اگز جدید را دریافت کنید همه این مشکلات حل میشود
ضمنا دوستانی که یاهو تونل 488 به همراه پسورد جدید و قعال را میخواهند در اینجا بگویند برایشان ارسال میکنم
البته محدود و انها هم به کسی ندهند چون پسورد لو میره و تونل برای همه ما بسته میشود
اینجا اولین جایی است که بعد از 3 ماه این پسورد را میگذارم و هیچ سایتی تا الان این پسورد را ندارد
موفق باشید منتظر برنامه های جدید من باشید
متشکرم از مدیران انجمن که این محیط را فراهم کردند

koochooloo
05-02-2007, 06:45
بوتر جدید
مولتی لاگین و 6 آپشن برای بوت کردن تست شده و هنوز در سایت خودم نگذاشتم که برای شما میگذارم
ممنون و موفق باشید

CiCkLamer Multi Bot Login With 8 options

Download Link :

koochooloo
05-02-2007, 06:49
اینم بوتری دیگر
مولتی لاگین و سرعت بسیار بالا در زدن طرف و دیسی کردن
تست شده و با 100 ایدی براحتی همه را دیسی میکنه
دریافت برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم عکس تست برنامه با آنتی ویروسها که سالم میباشد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

koochooloo
05-02-2007, 06:52
سلام دوباره
بوتری دیگر برای شما آوردم مولتی لوگین
با گذینه های بسیار قوی و سریع و خود عکس نشان دهند قدرت برنامه میباشد

عکس تست برنامه با آنتی ویروسها که سالمه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

koochooloo
05-02-2007, 06:55

اینم یک کرکر بسیار خوب و جدید

CrackItDamn Cracker

Download Link :

koochooloo
05-02-2007, 06:57
بازم سلام من مزاحم همیشگی آمدم
اینبار یک بوتر جدید و خیلی خیلی قوی را زود تر از سایت خودم هم برای شما آوردم
دوستان هر چی از این بوتر بگم کم گفتم
رو دست نداره و بهترین هست و بروز شده ورژن قدیمی همین برنامه هست
Y!Bs Expert V2 Update Of Y!Bs V2 New Boot Packets and More option Made

Download Link :

koochooloo
05-02-2007, 07:02
بازم کرک بسیار جدید و سالم
که با یک پسورد لیست خوب میتوانید بهترین آیدی ها را با کم حوصله کرک کنید
آموزش کار با بوتر و کرک همه در سایت خود شما و من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Sharp-Cracker-2.0 Cracker

برای کرک کردن ایدی ها

Download Link :

koochooloo
05-02-2007, 07:13
سلام عزیزان
اینم کلی پسورد لیست برای کرکرهای عزیز که براحتی با این
پسوردها میتوانند آیدی مورد نظر را کرک کنند

dash_mehran
06-02-2007, 01:33
چطور میشه تو یاهو 360 همیشه خودمونو آنلاین نشون بدیم حتی وقتی آنلاین نیستیم؟

Armin62
06-02-2007, 14:45
چطور ميشه ليستي از تمام كاربران ياهو تهيه كرد

spider703
09-02-2007, 18:47
سلام دوستان
يك مشكلي براي آيدي مسنجرم پيش اومده
من پسوردم رو فراموش كردم ولي قبلا گزينه ذخيره پسورد رو توي مسنجر انتخاب مي كردم
حالا مي دونم اين پسورد يك جايي در سيستمم ذخيره شده هستش ولي نمي تونم با نرم افزار هاي بازيابي پسورد پيداش كنم
چون اكثر اين نرم افزار ها تا نسخه 7 ياهو مسنجر رو پشتيباني مي كنند و من مسنجرم نسخه 8 هستش
كسي مي تونه در اين مورد كمكم كنه؟پيشاپيش از راهنمايي همگي ممنونم

elshky
11-02-2007, 23:01
thank you my daer

elshky
11-02-2007, 23:12
تشكرات افندم

adameh_bahal
12-02-2007, 12:41
من نزديکه 7 8 تا denybuddy داشتم که الان هيچ کدوم کار نميکنه
يعنی يا connect نميشه يا error socket ميده
کسی برنامه تست شده که الان هم کار کنه داره؟

يه سؤال ديگه
من وقتی ياهو 8 نصب ميکنم ،ياهوم بالا نمياد يعنی اون error رو که وقتی به اينترنت وصل نيستی رو ميده
از 2 جای مختلف هم دانلود کردم ولی بازم فرقی نکرد
البته version های ديگه نصب ميکنم مشکلی نداره

pd2006
13-02-2007, 22:32
سلام
دوستان 2 تا سوال دارم :
اول اینکه چطور میشه کاری کرد که هر کس که به ID در یاهو مسنجر Pm میزنه بطور اتوماتیک یه جواب ثابت رو دریافت کنه .
دوم اینکه هر وقت با یاهو مسنجر 8 لوگین میشم و وارد صفحه چت میشم یهو 10-12 تا پیان نیاد که you can't ignor yourself (شما نمیتونید خودتون رو ایگنور کنین .
و این پیام هر 7-8 دقیقه یه بار و بصورت 10-12 تایی تکرار میشه میشه بگین مشکل چیه ؟
البته من یاهو رو عوض کردم و حتی ویندوز و سیستم رو عوض کردم ولی مشکل هنوزم هست .
لطفا راهنمایی کنید .
ممنونم

excalibur110
14-02-2007, 03:24
سلام
بچه ها من خیلی گشتم!
(بعد نگین نگشت سوال کرد!)
می خواستم کسی کسی سریال نرم افزار super yahoo archive decoder را کسی داره یا کرکشو (البته اگر برای ورژنایه قبلی دارین لینک دانلودشم بزارین!)
البته اگر کسی نرم افزار یا برنامه ای بدون مشکل و کامل مثل این می شناسه معرفی کنه، ولی در کل این خیلی برنامه عالی ایه
یا علـــی

HELLBOY_HP
15-02-2007, 10:36

Download Link :

ميشه لطف كني و آموزش اين برنامه رو بزاري ممنون ميشم

Mr.K2
16-02-2007, 10:50
بدين منظور در نرم افزار ياهو مسنجر :

کافي است در صفحه اصلي برنامه کليدهاي ترکيبي Ctrl+F را فشار دهيد.

خواهيد ديد که افراد آفلاين از ليست محو شده و تنها ID هاي حاضر باقي ميمانند.

براي بازگشت به ليست کامل باز هم از کليدهاي Ctrl+F استفاده کنيد.

mr_k2_jj@yahoo.com:)

MaFia
16-02-2007, 10:51
ضمن خوش آمد گویی به شما
پوووووووووووووووف
جالب بود
نمی دونستم من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ardalan_zapata
16-02-2007, 11:34
جالب بود :cool: :cool: :cool: :cool:

shahin666
16-02-2007, 12:51
ممنون دوست عزيز جالب بود

casper66m
17-02-2007, 16:31
سلام
یک برنامه می خوام که پسورد یاهو مسنجر 8 رو بهم نشون بده

mehdi yari
18-02-2007, 23:30
سلام خدمته همه ي اساتيد پي سي ورلد
ميخوام ببينم چنين روش يا ترفندي تو ياهو مسنجر وجود داره يا نه !
من هر چند وقت يه بار يه بحثي رو توي کنفرانس ياهو مسنجر برگزار ميکنم ميخواستم ببينم که روشي وجود داره که تنها کسايي که من اجازه ميدم يا به عبارتي من اينوايتشون ميکنم فقط حضور داشته باشن !؟
يني اون کسايي رو که من اينوايت کردم تو کنفرانس به شخصه خودشون کسي رو اينوايت نکنند... فقط اعضايي که تو اد ليست من حضور دارن جواز حضور داشته باشن !
همچين ترفندي خيلي براي من مهمه اگه ممکنه کمکم کنيد يا راهي بهتر بهم پيشنهاد بديد...
پيشاپيش ممنون از لطفتون...

liliputboy
20-02-2007, 00:20
سلام

بعد از 2تا روم عوض کردن دیگه ویس کار نمیکنه..
و ارور میده...

مشکل چیه؟

لطفا نگین عادیه....

خودم میدونم که عادیه

ولی دلیلش.....؟؟؟؟؟؟؟؟

و راه حلش؟؟؟؟

مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی:tongue:

liliputboy
20-02-2007, 00:27
اینم لینک برنامهای برای گرفتن لیست از اد لیست در یاهو مسنجر

دانلـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

casper66m
20-02-2007, 00:40
اقا کسی برنامه ای که پسورد رو تو یاهو مسنجر 8 نشون بده نداره؟

mohammadgame
22-02-2007, 18:50
سلام
دوستان من وقتي با آي دي مجازي مي خوام وارد روم بشم اين پيغام رو مي ده
بايد چي كار كنم

H3SAM
23-02-2007, 03:15
سلام دوستان MTB یه نرم افزار وابسته به Yahoo یعنی Yahoo Tool هست که به کمک اون می تونید Voice رو تو روم های یاهو به وسیله اشغال کردن حجم بگیرید.من هر جا پیداش کردم لینکش ف - ی - ل -ت - ر بود.

اگه میشه کمک کنید و این نرم افزار رو به من بدید ...

ممنون

mehdiney navaz
26-02-2007, 11:48
سلام من امروز هر کاری میکنم مسنجرم باز نمیشه .حتی مسنجر7 هم نصب کردم .با ایدی های دیگه ام امتحان کردم باز نمیشه

satttanism
27-02-2007, 20:00

فکر کنم همی چیز در عکس معلومه فقط کافیه که شما این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کنید

Hazy
27-02-2007, 22:11
فکر کنم همی چیز در عکس معلومه فقط کافیه که شما این فایل رو دانلود کنید
خراب آپلود كردي داداش!!!!!

D o l f i n
27-02-2007, 22:40
قربونتون من یه مشکل دارم با Yahoo! Messenger8 اصلا با این ورژن نمی تونم log in بشم نسخشم بتا نیست چند تا نسخه دیگه رو هم امتحان کردم بازم مشکل دارم ولی با ورژن 7 مشکلی ندارم میشه راهنمایی بفرمایید

MOH333EN
28-02-2007, 00:28
يكي يك برنامه براي گرفتن وبكم ديگران بگذاره

javadbka
01-03-2007, 01:13
اين برنامه هم براي قفل كردن اي دي و همچنين نشون دهنده زمان قفل هست...

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!PRO-AcCoUnT-LocK-2.zip)

NashenaS جان هنوزم اين جور برنامه ها كاريرد داره؟

در ضمن لينكشم خرابه.

javadbka
01-03-2007, 01:18

فکر کنم همی چیز در عکس معلومه فقط کافیه که شما این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کنید

ضمن عرض سلام
اين براي ياهو 8هست يا 7؟

درضمن كسي ميدونه محل ذخيره archive masage ياهو مسنجر كجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DARKFALLER
01-03-2007, 10:07

Download Link :

koochooloo جان سلام
توروخدا آموزش این بوتر رو بزار من هیچ از bot و Load Bots و چطور لاگین کردن آیدی ها نمیدونم توروخدا بگو چطوریه کار باهاش

amintnt
01-03-2007, 10:34
koochooloo جان سلام
توروخدا آموزش این بوتر رو بزار من هیچ از bot و Load Bots و چطور لاگین کردن آیدی ها نمیدونم توروخدا بگو چطوریه کار باهاش
شما باید مثلا یه 100 تا آیدی بسازی(حالا هرچی بیشتر بهتر).... بعد همرا با پسورد توی یه فایل txt سیوش کنی(بستگی داره بوتر چطوری آیدی ها رو بازخوانی کنه... مثلا ممکنه به این صورت آیدیها رو توی فایل txt قرار بدی: username:password یا مثلا username password یا خلاصه هر طوری که خود برنامه گفته باشه...)... بعد هم دیگه کار باهاش آسونه.... لاگین که کردی توی Victim آیدی قربانی رو میدی.... بعدم یه چند صدتایی پنجره رو مانیتور طرف ظاهر میشه!(چند حالت دیگه هم داره)

amintnt
01-03-2007, 10:36
درضمن كسي ميدونه محل ذخيره archive masage ياهو مسنجر كجاست؟

اون بالا Messenger>Preferences>Archive

ضمن عرض سلام
اين براي ياهو 8هست يا 7؟
روی 8 من الآن امتحان کردم شد....

amintnt
01-03-2007, 10:43
سلام
دوستان من وقتي با آي دي مجازي مي خوام وارد روم بشم اين پيغام رو مي ده
بايد چي كار كنم

سنت کمتر از 18 ساله......تنها راهش اینه که یه آیدی دیگه بسازی.... یا اینکه صبر کنی تا آیدیت به 18 سال برسه!

amintnt
01-03-2007, 10:47
اول اینکه چطور میشه کاری کرد که هر کس که به ID در یاهو مسنجر Pm میزنه بطور اتوماتیک یه جواب ثابت رو دریافت کنه .
اینم میتونی از یاهو تونل استفاده کنی.... فکر نکنم یاهو خودش چنین قابلیتی داشته باشه

D o l f i n
02-03-2007, 01:20
واسه مشکل ما راه حلی نیست

Metalzadeh
02-03-2007, 01:49

اوه پسر عجب چیزه مفیدی بود
دستت درد نکنه ;)

amintnt
02-03-2007, 08:33
واسه مشکل ما راه حلی نیست
خوب فعلا از همون ورژن 7 استفاده کن!

فکر کنم همی چیز در عکس معلومه فقط کافیه که شما این فایل رو دانلود کنید
راستی.... اینم به درد نمیخوره متاسفانه..... یه خورده که باهاش کار کنید میفهمید.... باید رو تب یاهو کار بشه.....

DARKFALLER
02-03-2007, 09:18
این تب کردن یاهو سرعتشو خیلی میاره پایین
لطفا رسیدگی شود

D o l f i n
02-03-2007, 22:12
خوب فعلا از همون ورژن 7 استفاده کن!
خب منم می خوام از نسخه جدید استفاده کنم حالا مشکل دارم میشه یه راهنمایی بهتر بفرمایید

javadbka
02-03-2007, 22:34
درضمن كسي ميدونه محل ذخيره archive masage ياهو مسنجر كجاست؟
اون بالا Messenger>Preferences>Archive

نقل قول:
ضمن عرض سلام
اين براي ياهو 8هست يا 7؟
روی 8 من الآن امتحان کردم شد....

با سلام،

عزيزم من منظورم فولدري هست كه آرشيو توش قرار داره.

دوما من اين برنام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه رو اجرا كردم اما وقتي اجرا كردم اصلا پنجره اي براي pm ها باز نميشه چه برسه به اين كه .........

taarzan
03-03-2007, 09:25
سلام بر دوستان

برای من مشکلی پیش آمده:blink: پورت مربوط به یاهو مسنجر را در اداره ای که کار می کنم بسته اند. :ohno: حال من شدیداً خراب شده :sad: کلکی، راهی چیزی هست؟

amintnt
06-03-2007, 01:56
:happy:
با سلام،

عزيزم من منظورم فولدري هست كه آرشيو توش قرار داره.

دوما من اين برنام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه رو اجرا كردم اما وقتي اجرا كردم اصلا پنجره اي براي pm ها باز نميشه چه برسه به اين كه .........
شاید با ورژن مسنجر شما همخونی نداره.....
آدرس اینجا هست:
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles
بعد که رفتی اینجا....... فولدر آیدی مورد نظرت رو وا کن... و بعد فولدر آرشیو...... در ضمن...... نمیتونی باز کنی فایلاشو....(با Archive Decoder فک کنم بشه):happy:

سلام بر دوستان

برای من مشکلی پیش آمده:blink: پورت مربوط به یاهو مسنجر را در اداره ای که کار می کنم بسته اند. :ohno: حال من شدیداً خراب شده :sad: کلکی، راهی چیزی هست؟

میتونی از مسنجر اسپکایپ استفاده کنی..... یه چیز دیگه..... برو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از اونجا هم امتحان کن.... اگه میشه نتیجش رو بگو....

javadbka
06-03-2007, 01:59
امين جان ممنون دستت درد نكنه.

dj_khalvat
06-03-2007, 19:19
سنت کمتر از 18 ساله......تنها راهش اینه که یه آیدی دیگه بسازی.... یا اینکه صبر کنی تا آیدیت به 18 سال برسه!
bebakhshid ke paridam vasata , vali fekr konam 1 rahe hale dige bashe , manam in moshkelo dashtam , raftam to profilam , mitoni vase idie aslitam intori koni , beri onja az 17 bokonish 18 ya harchi dige , faghad balaye 18 bashe , lazem nist id jadid besazi
misi
bye bye

amintnt
07-03-2007, 11:17
bebakhshid ke paridam vasata , vali fekr konam 1 rahe hale dige bashe , manam in moshkelo dashtam , raftam to profilam , mitoni vase idie aslitam intori koni , beri onja az 17 bokonish 18 ya harchi dige , faghad balaye 18 bashe , lazem nist id jadid besazi
misi
bye bye
عزيز تاريخ تولد جزو موارد امنيتيه كه نميشه عوضش كرد!

SILWESTER
08-03-2007, 00:48
سلام به همه. ببخشید اگه این پست تکراری باشه. من یه سرچی زدم تو انجمنا چیزی بالا نیومد. و اما..........
من قبلا یه برنامه دیده بودم که اسکینش مثل یاهو مسنجر بود و همه امکانات اون را ظاهرا داشت. چیزی که داشت یه گزینه بود که حتی اگر کسی invisible هم بود نشونش میداد. کسی میدونه اسمش چیه؟ یا برنامه مشابهی میشناسه که این کارو بکنه؟

amintnt
08-03-2007, 00:55
سلام به همه. ببخشید اگه این پست تکراری باشه. من یه سرچی زدم تو انجمنا چیزی بالا نیومد. و اما..........
من قبلا یه برنامه دیده بودم که اسکینش مثل یاهو مسنجر بود و همه امکانات اون را ظاهرا داشت. چیزی که داشت یه گزینه بود که حتی اگر کسی invisible هم بود نشونش میداد. کسی میدونه اسمش چیه؟ یا برنامه مشابهی میشناسه که این کارو بکنه؟
آون برنامه که شما دیدی دیگه کار نمیکنه.... اما آره.... مشابهش رو دارم که کار میده..... بفرما:
من خودم الآن از همین استفاده میکنم..... متاسفانه کلی گشتم که یه دونه که واقعا کار کنه پیدا کنم اما نبود..... اما این برنامه تقریبا کارش درسته...... اگه تو حالت Silent آنلاین بودن یک نفرو چک کنی بعضی موقع ها میگه که نمیتونه تشخیص بده..... اما اگه رو حالت PM چک کنی تشخیص میده.... اما رو این حالت یه پی ام خالی واسه طرف سند میشه..... پیشنهاد میکنم از یه آیدی ناشناس استفاده کنی......

یه چنتا دیگه هم دارم که درست کار میدن..... خودم از همینی که معرفی کردم استفاده میکنم......

خیلی از اینا (آنلاین چکر) داونلود کردم.... من یکی میخوام که یه لیست رو کامل چک کنه که متاسفانه به خاطر تغییرات اخیر یاهو فعلا اونایی که من داشتم از کار افتادن..... اگه پیدا کردم میذارم......
موفق باشی

SILWESTER
08-03-2007, 01:08
با تشکر از شما دوست عزیز

SILWESTER
09-03-2007, 01:58
آون برنامه که شما دیدی دیگه کار نمیکنه.... اما آره.... مشابهش رو دارم که کار میده..... بفرما:
من خودم الآن از همین استفاده میکنم..... متاسفانه کلی گشتم که یه دونه که واقعا کار کنه پیدا کنم اما نبود..... اما این برنامه تقریبا کارش درسته...... اگه تو حالت Silent آنلاین بودن یک نفرو چک کنی بعضی موقع ها میگه که نمیتونه تشخیص بده..... اما اگه رو حالت PM چک کنی تشخیص میده.... اما رو این حالت یه پی ام خالی واسه طرف سند میشه..... پیشنهاد میکنم از یه آیدی ناشناس استفاده کنی......

یه چنتا دیگه هم دارم که درست کار میدن..... خودم از همینی که معرفی کردم استفاده میکنم......

خیلی از اینا (آنلاین چکر) داونلود کردم.... من یکی میخوام که یه لیست رو کامل چک کنه که متاسفانه به خاطر تغییرات اخیر یاهو فعلا اونایی که من داشتم از کار افتادن..... اگه پیدا کردم میذارم......
موفق باشی
امین جان برنامه برای من که کار نکرد. در قسمت id -آی دی مو وارد کردم ولی همین طور در حالت connecting میمونه و پیغامی دال بر کانکت شدن کامل نمیاد. در این حالتم که هست هر چی id بدی میگه online مثلا من زدم
hhaljdhhdhdjhdjh
میگه آنلانه:ohno: چیکار کنم؟ چیزه بهتری نداری رفیق؟

amintnt
09-03-2007, 11:45
امین جان برنامه برای من که کار نکرد. در قسمت id -آی دی مو وارد کردم ولی همین طور در حالت connecting میمونه و پیغامی دال بر کانکت شدن کامل نمیاد. در این حالتم که هست هر چی id بدی میگه online مثلا من زدم
hhaljdhhdhdjhdjh
راستش اين برنامه خودم دارم استفاده ميكنم و كاملا درست كار ميكنه! اتفاقا خيلي هم سريع آيدي رو لاگين ميكنه! حالا از كافينتم رفتم خونه توضيح ميدم!

amintnt
09-03-2007, 18:04
hhaljdhhdhdjhdjh
دوباره سلام!
خوب شما گفتی که رو کانکتینگ میمونه؟ بعد تو همین حالت میزنی چک کنه آنلاین بودن یه آیدی رو؟؟ خوب وقتی لاگین نکرده چطور بفهمه؟:happy:...... اما خوب...... چندتا حالت داره....

اول یه چیزی رو بگو مطمئن شم..... با بوترای دیگه کار کردی شما؟؟ یعنی بوترای دیگه لاگین میشن؟؟؟ اگه لاگین نمیشن یه بحث دیگه داره...... یه بوتر پیدا کن جوابشو بگو بهم.....
ممنون.... موفق با شی

SILWESTER
10-03-2007, 00:22
دوباره سلام!
خوب شما گفتی که رو کانکتینگ میمونه؟ بعد تو همین حالت میزنی چک کنه آنلاین بودن یه آیدی رو؟؟ خوب وقتی لاگین نکرده چطور بفهمه؟:happy:...... اما خوب...... چندتا حالت داره....

اول یه چیزی رو بگو مطمئن شم..... با بوترای دیگه کار کردی شما؟؟ یعنی بوترای دیگه لاگین میشن؟؟؟ اگه لاگین نمیشن یه بحث دیگه داره...... یه بوتر پیدا کن جوابشو بگو بهم.....
ممنون.... موفق با شی
امین جان من تا این ساعت از عمرم بوتر نصب نکردم و لاگینم پس نکردم. فکر میکنید مشکل از کجان که اینو پرسیدی؟
در ضمن یه چیزه توپ پیدا کردم. همونیه که میخواستی. سریع و به صورت لیستی
100% ok

amintnt
10-03-2007, 01:20
امین جان من تا این ساعت از عمرم بوتر نصب نکردم و لاگینم پس نکردم. فکر میکنید مشکل از کجان که اینو پرسیدی؟
در ضمن یه چیزه توپ پیدا کردم. همونیه که میخواستی. سریع و به صورت لیستی
100% ok
دوست گلم واقعا ممنون......... راستش من اینو همون اول پیدا کرده بودم! اما وقتی کانکت میکردم نمیتونست چک کنه! خوب یادمه که میگفت یه مشکلی پیش اومده! الان که شما گفتی من دوباره نصبش کردم و دیدم که Trialش تمام شده! رفتم سریالشو پیدا کردم و خیلی تعجب کردم که کار میده! واقعا ممنون و دستت درد نکنه! اینم سریال این برنامه که دیگه محدودیت نداشته باشه:
User Name: Kunwar Soni
Serial : F021D2BAF52E4137

بازم ممنون...... موفق باشی

amintnt
10-03-2007, 01:25
راستی، منظورم از اون سوال این بود که اگه روی Connecting میمنونه و لاگین نمیشه مشکل از ویندوز هست..... که برای بر طرف کردنش باید بری توی کنترل پنل، Regional and language options، بعد سربرگ سوم به اسم Advanced، بعد Farsi رو به United States تغییر بدی......... فکر میکنم مشکلی که بوترا لاگین نمیشن مربوط میشه به این......
موفق باشی :happy:

Wisdom
10-03-2007, 01:26
دوباره نصبش کردم و دیدم که Trialش تمام شده! رفتم سریالشو پیدا کردم و خیلی تعجب کردم که کار میده!

buddycheck كار ميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنور روي سايتش نوشته كه :
Starting from 10 August 2006, due to Yahoo! Messenger server changes, BuddyCheck is unable to detect invisible users as easy as in the past. Now it can only detect invisible users which are added as a friend to the contact list of the account used by BuddyCheck.

amintnt
10-03-2007, 01:54
buddycheck كار ميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنور روي سايتش نوشته كه :
Starting from 10 August 2006, due to Yahoo! Messenger server changes, BuddyCheck is unable to detect invisible users as easy as in the past. Now it can only detect invisible users which are added as a friend to the contact list of the account used by BuddyCheck.
محمود جان کار میده! اینو ببین:

اما با توجه به این:
Now it can only detect invisible users which are added as a friend to the contact list of the account used by BuddyCheck

نتیجه میگیریم که نمیشه! البته واسه من به درد میخوره! یعنی کسانی که توی لیستم هستن رو میتونم با آیدی خودم چک کنم! هرچند که اگه میتونست کسایی که تو اد لیست نیستن رو چک کنه خیلی بهتر بود!

حالا منتظر میمونیم تا درستش کنن! ممنون از اطلاع رسانیت محمود آقا! کلی کمک کردی! آخه من دیدم قبلا یه ارور داد......... اما این دفعه که دیدم نداد کلی تعجب کردم!
بازم ممنون!

Wisdom
10-03-2007, 06:38
درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي يك مشكل خيلي بزرگ هستش
وقتي با با بادي چك وصل هستي ديگه با مسنجر و با همون آي دي وصل شدن امكان نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا منتظر میمونیم تا درستش کنن!

+ من ، بدجوري نياز هست
استخون درد گرفتم ديگه

امين جان مرسي

Wisdom
10-03-2007, 06:56
N2ROnlineChecker هم بزرگترين ضعفش اينه كه با ارسال پيغام مشخص ميكنه ولي همه رو ميشه چك كرد
بعد از يك مدت تابلو ميشه !

كاش ميشد سورس اين ها رو داشت اگه سوادمون ميرسيد يك كم دست كاري ميكرديم

alpha2008
10-03-2007, 20:03
با سلام به شما دوستان به نظر من كل اينبوتر خالي بندي
من كه تا حالا نتونستم نه لوگين كنم و نه استفاده كنم اصلا تا حالا كسي تونسته با ايتا كار كنه
تو تمامي مدل ها امتحان كردم با 5 تا اي دي تو تماي ويندوز ها حتي لينوك و سيستم هاي شبيه اين
به نظرم به جايي اينا Shell كنيم بهتر حالش بيشتر سه سوت سيستم رفته رو هوا
حال اگر كسيس بتوانه مشكل منو حل كنه واقعا ازش ممنون ميشم !

amintnt
10-03-2007, 21:45
با سلام به شما دوستان به نظر من كل اينبوتر خالي بندي
من كه تا حالا نتونستم نه لوگين كنم و نه استفاده كنم اصلا تا حالا كسي تونسته با ايتا كار كنه
تو تمامي مدل ها امتحان كردم با 5 تا اي دي تو تماي ويندوز ها حتي لينوك و سيستم هاي شبيه اين
به نظرم به جايي اينا Shell كنيم بهتر حالش بيشتر سه سوت سيستم رفته رو هوا
حال اگر كسيس بتوانه مشكل منو حل كنه واقعا ازش ممنون ميشم !
دوست عزیز من هم لاگین میکنم هم استفاده میکنم هم بوت میکنم هم آنلاین بودن افراد رو چک میکنم! کار میده! دلیل اینکه لاگین نمیشه رو چند پست بالاتر دادم....... البته مطمئن نیستم!

N2ROnlineChecker هم بزرگترين ضعفش اينه كه با ارسال پيغام مشخص ميكنه ولي همه رو ميشه چك كرد
بعد از يك مدت تابلو ميشه !
البته تو حالت Silent هم مشخص میکنه! اما زیاد دقیق نیست! یعنی بعضی مواقع Status هی آفلاین نشون میده بعد میشه آنلاین! که البته همین نشون دهنده ی آنلاین بودن طرف هست! چون اگه آفلاین باشه درست تشخیص میده که طرف آفلاینه!

اما رو حالت پی ام کاملا درست تشخیص میده!

SILWESTER
11-03-2007, 01:30
درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي يك مشكل خيلي بزرگ هستش
وقتي با با بادي چك وصل هستي ديگه با مسنجر و با همون آي دي وصل شدن امكان نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام! اگه میخوای با این برنامه کار کنی حواست باشه اول با مسنجر لاگین کن. بعد بیا بیرون. حالا با بودی چک لاگین کن. میدونی چرا؟ اگه اول با بودی لاگین کنی همه آف لایناتو قورت میده و دیگه تو مسنجر نمیاد:happy:

kingweb
13-03-2007, 00:22
سلام به همه دوستان عزیز

شرمنده ولی من یه برنامه می خوام که این متن های آیدی هست به صورت قلب یا حالت موجی داره اگه دارید بزارید

با سپاس

amintnt
13-03-2007, 01:03
سلام به همه دوستان عزیز

شرمنده ولی من یه برنامه می خوام که این متن های آیدی هست به صورت قلب یا حالت موجی داره اگه دارید بزارید

با سپاس
برنامش هست........ اما خوب بیا از این سایته اسفاده کن زود تر به نتیجه میرسی:

(¯`·._.·[AminA]·._.·´¯)

موفق باشی

j0l6
17-03-2007, 20:32
سلام
یه برنامه واسه اد کردن بی اجازه سراغ دارین که رو یاهو 8 هم جواب بده؟

Speedi
18-03-2007, 03:21
اقا من باید چی کار کنم که ایدم دیگه هک نشه و ننتون هک کنن ؟

amintnt
18-03-2007, 03:35
سلام
یه برنامه واسه اد کردن بی اجازه سراغ دارین که رو یاهو 8 هم جواب بده؟
من گشتم...... متاسفانه اجازه میگیره واسه اد کردن......

اقا من باید چی کار کنم که ایدم دیگه هک نشه و ننتون هک کنن ؟
کار خاصی نمیخواد....... وقتی آیدی میسازی مشخصاتی که وارد میکنیو به یاد داشته باش........
حالا منظورت چیه که هک نشی؟ مگه تا حالا شدی؟ اگه شدی چطور؟خوب هزار تا راه هست واسه هک!

Speedi
18-03-2007, 03:42
بله ادیه قبلیم هک شده ولی میخام اگر بزنامه ای چیزی میخاد که حتما میخا نصب کنم

اومدم اینجا ببنیم چی کار کنم

میگی مشخصات قبلیتو خاطر داشته باش اون راه فایده نداره

کسی برنامه ای چیزی سراغ داره ؟ انتی هکی چیزی?

amintnt
18-03-2007, 03:58
میگی مشخصات قبلیتو خاطر داشته باش اون راه فایده نداره
حداقل وقتی هک شدی میتونی دوباره آیدیت رو داشته باشی.........

اگه نمیری کافینت بهتره یه اینترنت سکیوریتی نصب کنی....... همچنین یه آنتی اسپای ور......... از کسی رو اینترنت فایل نگیر....... یا اگه میگیری قبل از باز کردن با آنتی ویروس اسکن کن..........
موفق باشی

Speedi
18-03-2007, 04:09
یه اینترنت سکیوریتی نصب کنی

chee hast?

amintnt
18-03-2007, 05:08
chee hast?
Internet Security دیگه! امنیتت روی نت رو تضمین میکنه......... Kaspersky internet security هم خیلی محبوبه......

Viren
18-03-2007, 17:30
سلام
بچه ها كمك.
من تو ياهو مسنجر وقتي كليك راست مي كنم يا دكمه شكلك ها رو ميزن ، بسته ميشه !!
چي كار كنم؟:19: :18:

Farbod_h
18-03-2007, 17:57
یه نرم افزار بود برای تغییر چهره ی ویندوز من ازون که استفاده می کردم این مشکل دلشتم پاکش کردم درس شد
windows maker ؟؟ یه همچین اسمی داشت

techno
18-03-2007, 18:34
دوستان خسته نباشید،:20:
من دیروز آخرین ورژن مسنجر یاهو رو دانلود کردم(با دایال-آپ،که خودتون می دونید چه زحمتی داره!)ولی از شانس بد من فایل نصب درست کار نمی کنه و وقتی به 25% میرسه ارور میده که "دیسک شما پر است و فایل نمی تواند نوشته شود!"با اینکه من فضای آزاد زیادی روی درایوهام دارم اما روی هر درایوی که نصب می کنم این ارور رو میده!:41:
حالا از شما خواهش می کنم این فایلو دانلود کنید و اگه مثل من همچین مشکلی پیش اومد بگید تا دیگه دوباره دانلودش نکنم و وقتم تلف نشه...البته این فقط یک خواهشه!
اگه میشه تا آخر امشب جواب بدید.
با تشکر،

Parnyan
18-03-2007, 19:55
سلام
راستش منم چند روز پیش داشتم دانلودش می کردم تا 57% هم رفت ولی از شانس بدم کامپیوترم خود به خود dc شد (البته بعد از 5 ساعت این اتفاق افتاد ,بین اون هم انواع ارور ها رو می داد).حالا اگه می شه یکی بهم بگه چه کار کنم که اینقدر وسط دانلود یه برنامه ها از اینترنت dc نشم و اینقدر کامپیوترم ارور نده!
ممنون

chovalier
18-03-2007, 22:02
سلام
راستش منم چند روز پیش داشتم دانلودش می کردم تا 57% هم رفت ولی از شانس بدم کامپیوترم خود به خود dc شد (البته بعد از 5 ساعت این اتفاق افتاد ,بین اون هم انواع ارور ها رو می داد).حالا اگه می شه یکی بهم بگه چه کار کنم که اینقدر وسط دانلود یه برنامه ها از اینترنت dc نشم و اینقدر کامپیوترم ارور نده!
ممنون
سلام عزیز دل ؛
خب متاسفانه راحی جز خریدن ADSL به نظر نمی یاد:19:

دوستان خسته نباشید،:20:
من دیروز آخرین ورژن مسنجر یاهو رو دانلود کردم(با دایال-آپ،که خودتون می دونید چه زحمتی داره!)ولی از شانس بد من فایل نصب درست کار نمی کنه و وقتی به 25% میرسه ارور میده که "دیسک شما پر است و فایل نمی تواند نوشته شود!"با اینکه من فضای آزاد زیادی روی درایوهام دارم اما روی هر درایوی که نصب می کنم این ارور رو میده!:41:
حالا از شما خواهش می کنم این فایلو دانلود کنید و اگه مثل من همچین مشکلی پیش اومد بگید تا دیگه دوباره دانلودش نکنم و وقتم تلف نشه...البته این فقط یک خواهشه!
اگه میشه تا آخر امشب جواب بدید.
با تشکر،
سلام گلم ؛ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
راستش منم همین الان چشمم به ورژن جدید یاهو مسنجر افتاد می گن خیلی خوبه که اگه دانلود نکنیم از دستمون می پره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
الان من دایل آپ نیستم "ADSL" هستم.فکر می کنم این لینکی که من دارم باهاش دانلود می کنم فرقی نمی کنه با اونی که شما گفتی :

Yahoo! Messenger 8.1.0.244 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مال من که خیلی خوبه تموم هم شد دانلودش . . . تقریبا هم 9.94MB هست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Viren
19-03-2007, 06:18
آره من از Window Blinds و Icon Packager استفاده می کنم.
پاکش کردم درست شد.
ممنون.

techno
19-03-2007, 20:06
ممنون از توجهتون.اما فایو دانلود کردم و بازم نصب نشد،ارور میداد.در هر صورت فایل اصلی نصب مسنجر رو گرفتم(700 کیلوبایت)و از همون طرویق با کلی زحمت نصبش کردم.

tazevared2006
20-03-2007, 02:33
آيا راهي يا برنامه خاصي وجود داره كه بتونيم تو ياهو مسنجر ادد ليست طرف مقابل رو ببينيم ؟؟؟

Speedi
20-03-2007, 02:44
Man Alan Zone Alarm Daram

Badeh ? ya KhoB

amintnt
20-03-2007, 04:05
آيا راهي يا برنامه خاصي وجود داره كه بتونيم تو ياهو مسنجر ادد ليست طرف مقابل رو ببينيم ؟؟؟
نه.......اما میشه با خود یاهو مسنجر ازش درخواست کنی که اگه طرف پرت باشه Accept کنه میتونی ببینی..........

Man Alan Zone Alarm Daram

Badeh ? ya KhoB
آره خوبه.......به روز نگهش دار..........در ضمن،فارسی تایپ کن لطفا! اخطارات زیاد شدن یه خورده!

سربلند باشید.........

chovalier
20-03-2007, 23:45
ممنون از توجهتون.اما فایو دانلود کردم و بازم نصب نشد،ارور میداد.در هر صورت فایل اصلی نصب مسنجر رو گرفتم(700 کیلوبایت)و از همون طرویق با کلی زحمت نصبش کردم.
خواهش می کنم ... چرا؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
آخ آخ ... از همون لینکی که من داده بودم دانلود کردی ؟ ... آخه من الان مشکلی ندارم و نصب هم شد خیلی عالیه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای کاش یه عکسی چیزی از ارورش داشتی ... به هرحال خوشحالم که دانلود شد (ولی کاش آسون تر می بود) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سال خوبی داشته باشید ...:5: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

adameh_bahal
26-03-2007, 19:54
من نميتونم yahoo messenger 8 رو نصب کنم ولی همه version های ديگه yahoo messenger رو ميتونم نصب کنم
وقتی yahoo messenger 8 رو نصب ميکنم و به اينترنت وصل ميشم و id pass ميدم اين error رو ميده:
البته هم version 8.1.0.239 رو نصب کردم هم version 8.1.0.244 ،هر 2 هم همين error
رو ميدن.
ويندوزم xp service pack 2 هستش,البته رو يه کامپيوتر ديگه هم که امتحان کردم بازم همين رو داد!

619
26-03-2007, 21:27
چرا من وقتی روی چت روم کلیک میکنم این پیغام رو میده
This request was refused

D o l f i n
27-03-2007, 00:09
اين ياهو مسنجر كه واسه ويستا هستش كي مياد

SajjadKAZ2003
27-03-2007, 04:35
اي بابا !
من اين پست رو ديدم بعد يه کم ياهومو دست کاري کردم ، همين مشکل براي منم پيش اومد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ياهوي من 7

adameh_bahal
27-03-2007, 10:20
اي بابا !
من اين پست رو ديدم بعد يه کم ياهومو دست کاري کردم ، همين مشکل براي منم پيش اومد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ياهوي من 7
شرمنده
يه مشکل ديگه اي هم که پيش ميآد اينه که وقتی ميخوام همون ياهو قبليمو نصب کنم و بيخيال version 8 ميشم ديگه اون version قديمی ها هم نصب نميشه,يعنی دقيقاً همون error رو ميده ،در نتيجه مجبورم ويندوز عوض کنم

H @ M I D
27-03-2007, 11:24
من یه مشکل توی یاهو مسنجرم دارم اونم اینه که مثلا وقتی چند نفر انلاین هستند
من مثلا برای یه نفر یه پیزی مینویسم و میفرسم با اینکه اون انلاین هستش ولی جواب نمیده یعنی اون منتی
یا هر چیزی که من نوشتم و فرستادم براش بهش نمیرسه و باید 10 یا 20 بار براش بفرستم تازه بفهمیه براش چیزی بفرستادم
میخوام ببینم دوستان میدونن مشکل از کجاست

Viren
29-03-2007, 06:46
سلام
لینک برنامه N2ROnlineChecker رو می خوام.
ممنون.

Oracle_Eldorado
30-03-2007, 02:43
چرا من وقتی روی چت روم کلیک میکنم این پیغام رو میده
This request was refused

چون سن رو زير 18 سال دادي موقع ثبت نام . بايد يه ID ديگه بسازي .

اين ياهو مسنجر كه واسه ويستا هستش كي مياد

والا به گفته خود Microsoft بايد روي خود ويندوز نصب باشه ولي منم نصب كردم نبود .

من یه مشکل توی یاهو مسنجرم دارم اونم اینه که مثلا وقتی چند نفر انلاین هستند
من مثلا برای یه نفر یه پیزی مینویسم و میفرسم با اینکه اون انلاین هستش ولی جواب نمیده یعنی اون منتی
یا هر چیزی که من نوشتم و فرستادم براش بهش نمیرسه و باید 10 یا 20 بار براش بفرستم تازه بفهمیه براش چیزی بفرستادم
میخوام ببینم دوستان میدونن مشکل از کجاست

عزيزم مشكل از خود ياهو هستش . مال منم اينطوريه . ميبيني يكي هستش ولي هرچي پيغام ميدي جوابت رو نميده . اين مشكل مال اين هستش كه وقتي كسي آي دي شو ميبنده يا خود به خود بسته ميشه به هر دليلي خود ياهو بعد از 15 دقيقه ميبندش . اون موقع ما فكر ميكنيم كه تازه رفته و با ما قهره ! من يه مدت اين مشكل رو داشتم تا اينكه يه بار براي خودم پيش اومد . توي Addlist دوستم ديدم خودم ON هستم ولي در اصل نبودم !

سلام
لینک برنامه N2ROnlineChecker رو می خوام.
ممنون.

براي شما :
لينك دانلود مستقيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nasim965
02-04-2007, 04:15
با سلام
می خواستم من چطور می تونم بفهم توی یک روز خاص آیا کسی با یک کامپیوتر دیگه بهmail box yahoo و اطلاعات yahoo messengeram وارد شده یا نه ؟
با تشکر

nasim965
02-04-2007, 04:34
با سلام
چطور می تونم بفهمم که کسی در یک روز خاص با یک کامپیوتر دیگه (غیر از کامپیوتر من ) mail box yahoo یا yahoo messengeramo باز کرده یا نه ؟( البته باید بگم که در اون تاریخ من اصلان login نداشتم و اینکه بفهمم login شده یا نه می تونه کافی باشه )
متشکرم

ملا نصرالدین
02-04-2007, 17:01
من حواسم نبود offهايي رو كه برام فرستاده بودن رو نخونده بستم
توي messenger archiveرفتم ولي بعضي هاش نبود ايا راهي هست كه بتونم اونا رو دوباره بخونم؟

Reza Shekarchi
02-04-2007, 17:37
خير
از نرم افزار هايی که ارشيو فايل هايی که در محل نصب ياهو ذخيره ميشند رو اجرا ميکنه به نام های افلاين ياهو ارشيو و چيز های مشابه استفاده کن شايد ذخيره شده باشه
امّا اگه تو ارشيوت نيست بعيد هست که باشه

Mr.K2
03-04-2007, 14:48
دیگه پرید باید فاتحه اش رو بخونی

Wisdom
03-04-2007, 14:52
همه چیز درباره Yahoo Messenger : ياهو مسنجر

shahin666
05-04-2007, 17:57
سلام
من يه برنامه ميخواستم براي ياهو مسنجر كه همه شكلك ها رو داشته باشه يعني يه Emotion Sender باشه
و ديگه راحت بدون نوشتن كد با استفاده از برنامه از شكلك هاي مخفي استفاده كرد
البته چند تا برنامه بود كه ديگه روي ياهو مسنجر 8.1 كار نميكنه
ممنون ميشم برنامه اي كه معرفي مي كنيد روي نسخه 8.1 تست شده باشه
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahdat86
05-04-2007, 17:59
با سلام
من تازه عضو این سایت شدم
یه سوال دارم
چرا من وب کم بقیه رو میتونم ببینم
ولی وقتی میخام به بقیه وب بدم برا طرف مقابلم پیغام ارور میده
ترو خدا زود کمکم کنید
متشکرم

shahrad
06-04-2007, 03:36
سلام خدمت دوستان
یه مشکل عجیب برام پیش اومده
از yahoo ورژن 7 استفاده میکنم انلاین که با کسی چت میکنم نوشته های طرف
مقابل رو نمیتونم ببینم البته نوشتههای خودم رو هم که مینویسم وقتی send میکنم هم
نمیبینم ورژن 8 رو نصب کردم دیگه اصلا نمیتونستم وارد ایدیم بشم
کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟
ممنون از توجه و لطف دوستان عزیز

armin_goooodboy
06-04-2007, 11:21
دوستان میشه کمکم کنید؟
یکی هست که دیگه نمیتونه با مسنجرش آنلاین شه
میگه وقتی آی دی شو میزنه این ارور میاد

Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to cloce. we are sorry for hte in convenience

جون هر کی دوست دارید کمکم کنید

Saeed kmss-D
06-04-2007, 20:15
آقا یه مشکل.
من نه پیغام هایی که برام میزارن میبینم نه پیغام هایی که خودم میفرستم.
اصلا فکر کنم پیغام فرستاده نمیشه.
کمک کنید.

amintnt
06-04-2007, 21:04
دوستان میشه کمکم کنید؟
یکی هست که دیگه نمیتونه با مسنجرش آنلاین شه
میگه وقتی آی دی شو میزنه این ارور میاد

Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to cloce. we are sorry for hte in convenience

جون هر کی دوست دارید کمکم کنید
این بر میگرده به بر نامه ی یاهو........... دو حالت داره........ یا یاهو ای که نصب شده مشکل پیدا کرده، یعنی فایلی از یاهو با مشکل مواجه شده، که نصب مجددش ممکنه کمکتون کنه........... اما دلیل دیگه ای که احتمالشو کم میبینم اینه که کسی بوتش میکنه........... وقتی که یه نفر بوت بشه، به علت فرستاده شدن پکیج های زیاد از طرف شخص بوت کننده به آیدی فرد، یاهو هنگ میکنه و در نتیجه این ارور رو میده............. البته احتمال این حالت دوم کم هست............

آقا یه مشکل.
من نه پیغام هایی که برام میزارن میبینم نه پیغام هایی که خودم میفرستم.
اصلا فکر کنم پیغام فرستاده نمیشه.
کمک کنید.

یه حدس میزنم اما مطمئن نیستم.......... یاهو در واقع از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنه............تنظیمات Internet Options رو اگر تغییر دادی به حالت اولیه برگردون........ اگر از پروکصی( با س بخون!) استفاده میکنی ------ رو وردار.......... ممکنه اینطوری درست بشه..........

موفق باشید

armin_goooodboy
06-04-2007, 23:42
ممنون امین جان
لطف کردی عزیزم

italianboy
07-04-2007, 09:59
بچه ها من يه مشكلي با مسنجر پيدا كردم كه با عوض كردن ورژن هم حل نشد اون هم اينه كه وقتي ميخوام وارد روم بشم ارور ميده كه روم پر هستش حتي روم هايي كه 1نفر توش هست ! البته بعشي وقتها هم اصلان ارورنميده ولي داخل روم نميشه ! ممنون ميشم كسي بتونه راهنماييم كنه :40:

erroring
07-04-2007, 11:44
دسستون درد نكنه ادامه بديد

Saeed kmss-D
07-04-2007, 16:45
این بر میگرده به بر نامه ی یاهو........... دو حالت داره........ یا یاهو ای که نصب شده مشکل پیدا کرده، یعنی فایلی از یاهو با مشکل مواجه شده، که نصب مجددش ممکنه کمکتون کنه........... اما دلیل دیگه ای که احتمالشو کم میبینم اینه که کسی بوتش میکنه........... وقتی که یه نفر بوت بشه، به علت فرستاده شدن پکیج های زیاد از طرف شخص بوت کننده به آیدی فرد، یاهو هنگ میکنه و در نتیجه این ارور رو میده............. البته احتمال این حالت دوم کم هست............

یه حدس میزنم اما مطمئن نیستم.......... یاهو در واقع از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنه............تنظیمات Internet Options رو اگر تغییر دادی به حالت اولیه برگردون........ اگر از پروکصی( با س بخون!) استفاده میکنی ------ رو وردار.......... ممکنه اینطوری درست بشه..........

موفق باشید

امین جان عمل نکرد.
راه دیگه ای نداره.؟

amintnt
07-04-2007, 21:49
امین جان عمل نکرد.
راه دیگه ای نداره.؟

سعید جان مشکلتون اینجا مطرح شده و پاسخشم به طور مفصل گذاشته شده:

فقط مشکل اینجاست که به انگلیسی هست............. اگر نتونستی کاری از پیش ببری بگو خودم واست فارسیشو توضیح بدم............ :happy:

موفق باشی

taarzan
08-04-2007, 16:55
سلام بر دوستان

هیچکس نبود ؟ :45:

humanhacker
08-04-2007, 19:17
بچه ها من يه مشكلي با مسنجر پيدا كردم كه با عوض كردن ورژن هم حل نشد اون هم اينه كه وقتي ميخوام وارد روم بشم ارور ميده كه روم پر هستش حتي روم هايي كه 1نفر توش هست ! البته بعشي وقتها هم اصلان ارورنميده ولي داخل روم نميشه ! ممنون ميشم كسي بتونه راهنماييم كنه :40:

منم نمی تونم وارد روم بشم از چند نفر پرسیدم گفتن رو برا ایران تعطیله یعنی روم بی روم:41:

amintnt
08-04-2007, 22:27
هیچکس نبود ؟ :45:
دوست عزیز من که توی پست بعد جواب شما رو دادم!

میتونید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید............ چندتا سایت دیگه هم هست که اگه خواستین در اختیارتون میذارم............. البته همین سایت معروف تره...........

موفق باشید

amintnt
08-04-2007, 22:30
منم نمی تونم وارد روم بشم از چند نفر پرسیدم گفتن رو برا ایران تعطیله یعنی روم بی روم:41:
هومن جان آخه یعنی چی واسه ایران تعطیله! خیر، بنده خودم وارد روم میشم و تعطیل هم نیست........... اما وقتی وارد روم میشم یا نمیره داخل، یا بعد از چند بار سعی کردن میره داخل..............

دوست عزیز پیغامی که به شما میده میگه که روم پر هست؟

italianboy
08-04-2007, 23:08
خیر، بنده خودم وارد روم میشم و تعطیل هم نیست........... اما وقتی وارد روم میشم یا نمیره داخل، یا بعد از چند بار سعی کردن میره داخل..............

آقا من متوجه نشدم ! يعني چي وقتي وارد روم ميشي نميره داخل ؟!!

من كلا وارد روم نميتونم بشم و فكر ميكنم يه مركزي تو ايران مامور شده روم ها رو تا جايي كه ميتونه پر كنه تا كسي نتونه داخل بشه :41: چند تا از دوستان من تو اروپا هم اين مشكل رو دارند در ضمن ما فقط روم هاي ايران رو نميتونم داخل بشيم بقيه روم ها مشكلي ندارند !

humanhacker
09-04-2007, 14:19
هومن جان آخه یعنی چی واسه ایران تعطیله! خیر، بنده خودم وارد روم میشم و تعطیل هم نیست........... اما وقتی وارد روم میشم یا نمیره داخل، یا بعد از چند بار سعی کردن میره داخل..............

یکم بیشتر توضیح بدی ممنونت می شیم!

amintnt
09-04-2007, 15:12
یکم بیشتر توضیح بدی ممنونت می شیم!
راستش جواب دوست عزیزمون Italian boy رو نمیدونم....... اما شما میگی روم ها واسه ایران تعطیله من اولین باره که میشنوم....... یعنی بعضی مواقع که میخوام وارد رومی بشم....... یه پیام میاد که انتظار واسه وارد شدن به روم بیش از اون چیزی که انتظار میرفته طول کشیده.......... مجددا سعی کنید............... بعد دفعات دیگه که امتحان کنم میره داخل............ اما بعضی مواقع نمیره داخل و پیام خاصی هم نمیده............ و بعد از یه مدت خود به خود همون روم باز میشه............

موفق باشی.......... :happy:

humanhacker
09-04-2007, 18:08
راستش جواب دوست عزیزمون Italian boy رو نمیدونم....... اما شما میگی روم ها واسه ایران تعطیله من اولین باره که میشنوم....... یعنی بعضی مواقع که میخوام وارد رومی بشم....... یه پیام میاد که انتظار واسه وارد شدن به روم بیش از اون چیزی که انتظار میرفته طول کشیده.......... مجددا سعی کنید............... بعد دفعات دیگه که امتحان کنم میره داخل............ اما بعضی مواقع نمیره داخل و پیام خاصی هم نمیده............ و بعد از یه مدت خود به خود همون روم باز میشه............

موفق باشی.......... :happy:

نه من وقتی می خوام برم روم دو تا پیغام می یاد که من حدود 12 13 بار هم همین کار رو می کنم بازم وارد روم نمی شه؟

amintnt
09-04-2007, 18:11
نه من وقتی می خوام برم روم دو تا پیغام می یاد که من حدود 12 13 بار هم همین کار رو می کنم بازم وارد روم نمی شه؟
میشه متن پیغام رو بذاری؟ :)

humanhacker
09-04-2007, 21:16
This request was refuset:41:

amintnt
10-04-2007, 22:03
This request was refuset:41:
خوب دوست عزیز این پیغام چه ارتباطی به ایرانو بسته بودن روم داره! این به خاطر اینه که سنت کمتر از 18 ساله......... و تنها راهش اینه که یه آیدی دیگه بسازی و سن رو بالای 18 سال تعیین کنی.......... و یا اینکه وایسی تا سن آیدیت به 18 سالگی برسه! :laughing:

موفق باشی :happy:

Hazy
10-04-2007, 22:38
ماجراي اين روم ها آخرش چيه!!!
دهن ما رو سرويس كردن اينا

omid_matrix3
11-04-2007, 01:17
با سلام خدمت همه مخصوصا mb_danger
براي ايجادشكل برنامه زير را كپي كرده و در قسمت pm يا chatroom بايستي paste كنيد . با استفاده از تنظيمات رنگ در ياهو مسنجر مي توانيد ايجاد تنوع كنيد

omid_matrix3
11-04-2007, 01:26

omid_matrix3
11-04-2007, 02:03

omid_matrix3
11-04-2007, 02:06