PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيشنهاد شما چه مدل mp3 player هست؟ (لطفا کمک کنید.)

Pedram_IR
02-11-2005, 19:39
يکي از آشناهاي ما قراره تا يک ماه ديگه از کانادا بياد ، به همين خاطر قصد دارم بهش بگم که برام يه mp3 player بياره ولي در بين مارکها و حجم هاي مختلف موندم که چي رو انتخاب کنم ، اميدورام شما بتونيد بهم کمک کنيد.
تا الان که تحقيق کردم مدل هاي مختلف کريتيو به نظرم از بقيه بهتر اومدن(البته با توجه به شرایط ایران) . در حال حاضر اين مدل هاي کريتيو مد نظرمه:

Creative Zen Micro 5GB
Creative Zen Neeon اين مدل هم فکر کنم 5 گيگ باشه
Creative Zen Sleek 20GB
Creative Zen MicroPhoto 8GB
Creative Jukebox Zen Xtra 30GB or 40GB

من حالا از شما چند تا سوال دارم :
اول اينکه اين مدل ها رو مي شه به راحتي به عنوان کول ديسک هم استفاده کرد (توسط پورت يو اس پي و ايجاد درايو خارجي ) يا براي انتقال اطلاعات نياز به برنامه مخصوص دارن؟
دوم اينکه از نظر امکانات کدوم يکي از اين مدل ها بيشترين امکانات رو داره؟ هر کدوم چه مزايا و چه معايبي داره و...؟
همچنين ممنون مي شم اگر بهم بگيد هر کدوم از اين مدلها چقدر پام در مياد و اگر مدلها و مارکهاي ديگه اي هم به نظرتون مي رسه و فکر مي کنيد مناسب باشه ممنون مي شم که راهنماييم کنيد.(من حدودا 200 تومن مي تونم خرج کنم)

Rashidahwazian
02-11-2005, 22:15
دوست عزيز اول بايد به يه نكته اشاره كنم اونم اينه كه اصلا هيچ سودي براي شما نداره كه MP3 Player رو از کانادا براتون بیارن چون نهایتا 10 یا 15 تومن از لحاظ مالی سود می کنید (شاید) و گارانتی رو هم از دست میدید. شما بهتره MP3 Player رو از همین ایران بخرید که هم گارانتی داره و هم تقریبا همون قیمته و در ضمن هر مدلی هم بخوای گیرت میاد. فقط می مونه این که بگی چینیه یا ... که اون Creative هایی که تو بازار هست خوب جواب دادن.

حالا از اینها گذشته اگر نظر من رو می خوای بگو برات دوربین دیجیتال بیاره تا 200 یا 300 تومنی سود کنی. البته فقط بعضی مدل ها سودشون زیاده و بعضی ها با ایران هم قیمتن.

اگر سوالی بود در خدمتم.

hoseinquest
02-11-2005, 22:39
بسته به مدل ممکنه به درایور نیاز داشته باشه

Pedram_IR
05-11-2005, 22:51
در مورد قیمت ، یعنی واقعا اختلاف قیمت 10 - 15 هزار تومنه؟مگه قیمت زن میکرو 5 گیگ در کانادا چقدره ؟ من در اهواز 200 تومن قیمت کردم (در تهران نمی دونم قیمتش چنده ولی فکر کنم همین حدود باشه)
در ضمن کدوم یکی از این مدلها نیاز به درایور داره؟ چون یکی از مهمترین خصوصیاتی که مد نظرمه خاصیت کول دیسک بودنه .

ADK
05-11-2005, 23:32
دوست عزیز
من یک عدد از آنهائی که شما مد نظرتان است را از انگلستان آورده ام و بعد از تحقیق زیاد creative را خریدم
اکر می خواهید در حال رانندگی یا ورزش موزیک گوش دهید انتخاب اول در تمام دنیا creative است و اگر نه ]i-pod

Rashidahwazian
06-11-2005, 00:49
پدرام عزيز. همشون Cool disk هم هستن. نگران نباش. Cool disk بودن هم زیاد ربطی به درایور داشتن نداره عزیز جان.
من قیمت ها رو در آمریکا و تهران بررسی کردم. اصلا فرق نمی کرد.می دونی که آمریکا و کانادا هم کاملا هم بازارن. حالا اون 10 ، 15 تومن رو هم به خاطر خالی نبودن عریضه گفتم. چیزی بگو بیاره که بیارزه.

H3SAM
08-11-2005, 00:19
pedram جان مدل های Muvo هم خوب هستند که این لینک عکس یکی از مدل های Muvo هست که Muvo2 نام داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pedram_IR
08-11-2005, 17:08
حسام جان من مدل Muvo رو که بررسی کردم متاسفانه در صفحه lcd اون به راحتی نمیشه در فایلها و پوشه ها گشت(با توجه به حافظه زیادی که داره و فایلها و پوشه های زیادی که من قصد دارم در اون بریزم)

راستی یه سوال در مورد قیمت این مدلها داشتم که این دستگاهها در دوبی و سوریه هم به همین قیمت هستن؟ چون شنیدم این دستگاهها در کشورهای عربی بسیار ارزون تمام میشن.

H3SAM
08-11-2005, 21:33
البته من نمیتونم سما کدوم مدل MuVo رو میگید چون MuVo فقط همین مدل را نداره و حدود 20 مدل از این مدل وجود داره البته من از نمایندگی تهران Creative در باره این مدل (MuVo2) سوال کردم گفت: "من حتی اسمش رو هم نشنیدم " شرمنده من خودم هم قیمتشو نمی دونم بعد اون هم بستگی به حجم حافظه اش داره.

nazari
09-11-2005, 18:39
سلام دوستان قيمتها اينجا هست

Pedram_IR
10-11-2005, 00:15
سلام دوستان قيمتها اينجا هست
دوست عزیز من قیمت این محصولات رو در ایران دارم و بیشتر دنبال قیمت اونها در کشورهایی که ذکر کردم هستم تا اگر شد از اونجاها سفارش بدم و برام بیارن.
کسی از دوستان اطلاعاتی درباره قیمت این مدلهایی که ذکر کردم در دوبی و سوریه داره؟

(حسام جان شما هم کلیه اطلاعاتی که درباره ی mp3 player های کریتیو می خوای در این سایت می تونی پیدا کنی از جمله مدلهای MoVo )

pishy
10-11-2005, 01:08
من دقيقا همين مشكل رو دارم از اسپانيا مي خوان برام بفرستن قيمت muvo 2 دويست و ده دلار ظرفيت 5 گيگ ..... موندم بگم بفرستن يا نه ....چون مي خوام حتما چيني نباشه .... راستي اصلا كريتيو اصل كجاييه؟؟؟

Rashidahwazian
11-11-2005, 03:52
Pishy عزیز من قبلا هم تو این تاپیک اشاره کردم ولی مثل اینکه کسی گوش نکرد . شمکا می خوای 210 دلار بدی یه چیزی بخری که تو ایران 155 تومنه وتازه تو ایران 1 یا 2 سال گارانتی داره ولی چیزی که می خوای از کشور دیگه بخری گارانتیش غیر قابل استفاده است. به نظر خودتون این منطقیه؟
من احساس می کنم شما فکر می کنی که جنس چینی تقلبیه ولی این طور نیست. اکثر شرکت ها در چین هم یه شعبه زدن و اونجا تولید می کنن به این خاطر که قیمت کارگر در اونجا خیلی پایین تر از سایر نقاط جهانه. پس تقلبی نیست. در ضمن شما اطمینان داشته باش حتی در همون کشور های اروپایی هم خیلی از قطعات چینی هستن به خاطر قیمت پایین ترشون. اگر جنس رو براتون از اسپانیا آوردن و دیدی چینیه تعجب نکن.

پدرام عزیز شما هم اگر دنبال قیمت قطعات تو کانادا هستی یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن و قیمت ها رو ببین. البته باید وارد بخش کاناداش بشی. می تونی از تو سایت خود Creative هم وارد بشی و به بخش فروشش بری و اسم و سایت فروشگاههایی که در کانادا این قطعه رو می فروشن پیدا کنی و قیمت ها رو در بیاری.

موفق باشید.

Pedram_IR
11-11-2005, 14:33
پدرام عزیز شما هم اگر دنبال قیمت قطعات تو کانادا هستی یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن و قیمت ها رو ببین. البته باید وارد بخش کاناداش بشی. می تونی از تو سایت خود Creative هم وارد بشی و به بخش فروشش بری و اسم و سایت فروشگاههایی که در کانادا این قطعه رو می فروشن پیدا کنی و قیمت ها رو در بیاری.

موفق باشید.

دوست عزیز از جوابتون ممنونم ولی بعد از صحبتهایی که شد دیدم قیمتها در کانادا و ایران با هم تفاوت زیادی ندارن ولی اینطور که شنیدم قیمت این اجناس در کشورهای عربی پایینتره ، حالا اگر کسی از دوستان قیمت این اجناس رو در سوریه یا دوبی داره ازش ممنون میشم که بگه قیمت این اجناس در این کشورها چقدره؟

dsa
11-11-2005, 16:30
Creative zen micro تهشِ من اول تابستون 190 هزار تومان گرفتم کاملا هم راضیم اون امکاناتی رو که می خواستی هم داره .
از همین ایران بگیری خیلی بهتره، هم گارانتی داره هم تفاوت قیمتش از 10 تومن بیشتر نیست.

Rashidahwazian
12-11-2005, 18:00
پدرام عزيز فكر مي كني چقدر ارزون تره؟ 100 هزار تومن. آخه تو قيمت هاي حدود 200 هزار تومن انتظار چقدر سود داري كه مي خواي از گارانتي قطعه صرف نظر كني. تو قطعات ديجيتال احتمال اينكه به گارانتي نياز پيدا كني خيلي زياده. من اگر جاي شما بودم هيچ وقت حتي به خاطر 30 هزار تومن سود هم گارانتي رو بي خيال نمي شدم. فرض كن به جاي 200 هزار تومن تونستي از كشورهاي عربي 170 هزار تومن بخري. خداي نكرده اوردي اينجا بعد از 1 ماه سوخت مگه مي شه كاريش كرد؟؟ 170 هزار تومنت پريده ولي اگر از ايران بخري بعد از 1 سال هم بسوزه مي ري يه نوش رو مي گيري.

البته من نمي خوام عقيدم رو تحميل كنم. شما خودت بهتر مي دوني چه كار بايد بكني. موفق باشي ....

majidzm
15-11-2006, 15:43
سلام
من عضو جديد هستم
يه شركت به اسم رهپويان داره زير قيمت بازار mp3 va mp4 player مي فروشه

majidzm
15-11-2006, 15:52
سلام
من عضو جديد هستم
يه شركت به اسم رهپويان داره زير قيمت بازار mp3 va mp4 player مي فروشه

dj mahdi
01-12-2006, 22:45
خودمن انواع واقسام ام پي تري هاراامتحان كردم بهترين آن هاi-riverهستش كه پرفروشترين وباكيفيت ترين مارك دنيا هستش.

lovergod14paramourand
02-12-2006, 09:29
سونی و کرتیو بهترین هستند...