PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود از مایکرو سافت با ویندوز مدیا سانتر

shahbab
02-11-2005, 18:29
من ویندوز مدیا سنتر دارم و از هیچ یک از راه های پیش نهادی شما نتونستم از سایت مایکرو سافت چیزی دانلود کنم ، حتی نمی تونم MicroSoft AntiSpyware ام رو آپدیت کنم ...در دوستان pc world ی کسی هست MediaCenter داشته باشه و از MicroSoft بتونه دانلود کنه..؟؟
مارو هو در جریان بزارین.
مرسی

shahbab
09-11-2005, 08:47
یعنی هیچکی نبود یه کمکی به ما بکنه؟

M E H D I
10-11-2005, 10:46
سلام

ويندوز مدياسنتر هيچ راهي واسه اينكه از غير قانوني بودن درش بياري نيست. متاسفانه

Amin
10-11-2005, 11:11
سلام آقا مهدي گل
اما من ويندوز مديا سنتر دارم و هر ماه هم آپديت ميشه و از سايت مايكروسافت هم ميتونم دانلود كنم
اتفاقا من شنيده بودم ويندوز مديا سنتز رو جوري كرك كردن كه بدون هيچ كاري سايت مايكروسافت اووون رو قانوني تشخيص ميده !!!
احتمالا شما ويندوز رو درست كرك نكرديد
توجه داشته باشيد كه كرك رو بايد در حالت safe mode اجرا كنيد
موفق و پيروز باشيد

shahbab
10-11-2005, 12:24
مشکل من از آنجا شروع شد که برنامه ای معرفی شده در یکی از تاپیک های این سایت را بنام Active.Exeنصب کردم که مدعی شده بود مشکل ثبت ویندوز های غیر قانونی را حل میکند!!! حداقل تا قبل از آن می توانستم Microsoft Antispyware ام را آپدیت کنم ..ولی بعد از نصب این برنامه دیگر نمی توانم بهیجوجه از مایکرو سافت چیزی دشت کنم !؟
حالا حتی نمیتوانم این برنامه را Uninestall اش کنم...کسی هست چیزی را جع به این برنامه من در آوردی بدونه؟...و یا حداقل شیوه دانلود از مایکرو سافت با ورژن های دیگه XP رو توضیح بدین(بغیر از Media Center)
Amin101 خان تویعنی هیچ کرکی رو مدیا سنترت نصب نکرده براحتی از مایکرو سافت دانلود میکنی؟

Amin
10-11-2005, 13:29
سلام
آره عزيز
من بدون هيچ برنامه‌اي فقط با كرك خود ويندوز مديا سنتر از مايكروسافت دانلود ميكنم

'POP'
10-11-2005, 22:39
شیوه دانلود از مایکرو سافت با ورژن های دیگه XP (بغیر از Media Center)...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ;)

shahbab
12-11-2005, 17:40
سلام
آره عزيز
من بدون هيچ برنامه‌اي فقط با كرك خود ويندوز مديا سنتر از مايكروسافت دانلود ميكنم
امین خان میتونی کرک مدیا سنترتو برام بفرستی ؟ البته من هم از مدیا سنتر شرکت (سزمین-اهواز)استفاده میکنم که کرک هم داره ولی باهاش قادر به دانلود از مایکرو سافت نیستم ...آدرس من:
shabab43@hotmail.com

Amin
12-11-2005, 18:06
سلام شهاب جان
بيا عزيز
اينم كرك مديا سنتر براي شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كرك بايد در حالت safe mode اجرا بشه

shahbab
12-11-2005, 18:29
مرسی ،نتیجشو تا فردا بهت میگم..