PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برندها در ارتباط با صداقت و وظیفه شناسی نسبت به مشتری در سال 2008 معرفی شدند

صفحه ها : [1] 2 3

S A M S U N G
07-03-2008, 12:33
نمیدونم این تاپیک منتقل میشه یا نه ولی به نظر من جای این تاپیک اینجا هستش ...

قبل از اعلام این خبر بهتره یکم در مورد این موسسه توضیح بدم :

Brand Keys Customer Loyalty Engagement Index یکی از معتبرترین موسسه های سرشماری آمریکا و انگلستان هر ساله بهترین برندها را از نگاه مشتری در همه زمینه ها معرفی میکند ....

Brand Keys, Inc در سال 1984 توسط دکتر Passikoff تاسیس شد و در زمینه سرشماری کار خودشو آغاز کرد ... در سال 1997 این موسسه تصمیم به اضافه کردن یک biz جدید در موسسه شد و اون چیزی جز : Brand Keys Customer Loyalty Engagement Index نبود ....

کارکنان این بخش با پرسش و پاسخ از افراد بین 18 تا 65 سال ( به طور درصد %50 مرد - %50 زن ) در 9 ایالت آمریکا بهترین برندها را ( از نظر صداقت و وظیفه شناسی در کار و رفع نیازهای مردم ) از نگاه مردم آمریکا و انگلستان اعلام میکنند ....

امسال حدود 382 برند در 57 گروه تقسیم شدند ...

چون این انجمن مخصوص گوشی هستش من فقط خبر مربوط به تکنولوژِی اینجا میزارم که کدوم برند اول شده ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2008-Brands Listed by Category

رنگ قرمز برندهای اول شده در گروه هستند ...

گروه اول : بهترین برند در زمیننه تلفن همراه ...

Cell Phones
Samsung
Blackberry
Treo
Motorola
Nokia
Sanyo
LG
Panasonic/Sony Ericsson (tie)
Siemens

گروه دوم : بهترین سروسی دهی اپراتورها :

Long Distance
Phone Service
AT& T/Verizon (tie)
MCI
Sprint
Qwest

گروه سوم : بهترین اپراتور در زمینه اینترنت بی سیم :

Wireless Phone Service
Verizon/ AT&T (tie)
Sprint PCS
T-Mobile

گروه های زیر جزء این انجمن نیستن ولی گفتنش خالی از لطف نیست ...

گروه چهارم : DVD Player :

DVD
Players
Samsung
Sony
Panasonic/Pioneer/Toshiba (tie)
JVC/Sharp (tie)

گروه پنجم : تلویزیونهای HDTV ال سی دی :

HDTV (LCD)
Samsung/Panasonic (tie)
RCA/Toshiba (tie)
Sharp
JVC/Hitachi (tie)

گروه ششم : تلویزیونهای HDTV پلاسما :

HDTV (Plasma)
Pioneer/Panasonic (tie)
Samsung
LG
Vizio
Sony/Toshiba (tie)
Dell/Philips/Hitachi (tie)

گروه هفتم : بهترین کامپیوترها :

Computer
Apple
Dell
Gateway/HP (tie)
Fujitsu/Toshiba (tie)
IBM-Lenovo/Sony VAIO (tie)
NEC/Panasonic/Compaq (tie)

گروه هشتم : بهترین خودروها :

Automotive
Toyota
BMW/Mercedes (tie)
Honda
Nissan
Saab
Chevrolet
Jeep
Volkswagen
Hyundai
Chrysler/Volvo (tie)
Ford
Kia
General Motors

*** این نظرسنجی توسط مردم آمریکا و انگلستان صورت گرفته ....

منابع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B L A S T E R
07-03-2008, 12:45
ممنون امیر جون....
جالب بود.دم سامسونگ گرم.

perjixen
07-03-2008, 12:48
سامی دستت مرسی!!
میبینم که بازم سامسونگ!!! جالبه ان ساله پیش گفتم یکی از دلایل موفقیت آیفون اپراتورش هست ، ان نفر پریدن بم!!
ولی به نظرم حق ال جی درست عدا نشده.

corey
07-03-2008, 12:52
سامسونگ جون دستت درد نکنه مثل همیشه عالی بود

Legend
07-03-2008, 13:16
ممنون دوست عزيز مفيد بود.
شاد باشي:40:

ali racer
07-03-2008, 13:28
جالبه که تو تلویزیون های ال سی دی
اصلا اسمی از سونی نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

seyyedi
07-03-2008, 14:55
دوستان سلام
منم تعجب میکنم
مگه تکنولوژی صفحات oled مال سونی نیست؟؟؟؟؟؟؟

saman65
07-03-2008, 15:01

آره.جالب ترین چیز تو این آمار همین بود!!!
خب شاید قیمت بالا یکی از دلایلش باشه
توی لپ تاپ ها هم اگه ببینی سونی رتبه خوبی نداره.سونی تو بعضی محصولاتش مثل TV یا Loptop علاوه بر امکانات یه پول هم بابت اسم و مارکش میگیره!!!
مثلا اگه یه لپ تاپ سونی با مشخصات N باشه 1 میلیون.همون لپ تاپ با یه مارک دیگه مثلا Dell یا HP با همون مشخصات N شاید بیشتر از 800 تومان نباشه
ولی دم سامسونگ گرم.تو تلویزیون و موبایل ترکونده

سامسونگ جان بابت خبر جالب هم ممنون:10:

Benygh
07-03-2008, 15:03
HDTV (LCD)
Samsung/Panasonic (tie)
RCA/Toshiba (tie)
Sharp
JVC/Hitachi (tie
دمش گرم اصلا سونی که تو همه چیز کرم میریزه حق نداره بیاد تو لیست ... :دی

B L A S T E R
07-03-2008, 16:27
ولی همه میگن سونی و سامسونگ بهترین لوازم خانگی رو دارن.سونی که اصلا خوب نبود.البته نظر مردم امریگا با ما زمین تا اسمون فرق میکنه.

R@R#M@N
07-03-2008, 16:49
سلام
ممنون امیر جان
راستی Mci , همون Ir-mci خودمونه :d:d:d
=))=))=))

vahid_civil
07-03-2008, 17:06
واسه ایران چه فرقی داره ؟ نهایت خدماتی که اینجا میدن تعویض 24 ساعتس!!

hussain
07-03-2008, 18:02
خوبه سامسونگ حرفی برای گفتن نزاشته

Apachi
07-03-2008, 18:36
ممنون از سامسونگ عزیز بابت مطلب قشنگشون

آره.جالب ترین چیز تو این آمار همین بود!!!
خب شاید قیمت بالا یکی از دلایلش باشه
توی لپ تاپ ها هم اگه ببینی سونی رتبه خوبی نداره.سونی تو بعضی محصولاتش مثل TV یا Loptop علاوه بر امکانات یه پول هم بابت اسم و مارکش میگیره!!!
مثلا اگه یه لپ تاپ سونی با مشخصات N باشه 1 میلیون.همون لپ تاپ با یه مارک دیگه مثلا Dell یا HP با همون مشخصات N شاید بیشتر از 800 تومان نباشه
ولی دم سامسونگ گرم.تو تلویزیون و موبایل ترکونده

سامسونگ جان بابت خبر جالب هم ممنون:10:
نه عزیزم اینطوری نیست
کاربرا معمولآ وقتی یک جنسی رو میان بخرن اول به شکلش نگاه می کنن و بعد امکانتش ولی کیفتش رو نمی تونن بفهمن و داخل دستگاه چیه
سونی رتبه اول رو تو نوت بوک ها داره
ال سی هاش XB هست که کیفت بسیار بالایی داره
مادربورد و ابزار جانبیش دستگاه رو خودش میسازه و وقتی بازش کنی هر جاش مونتاژ یک جا نیست
وقتی یک دستگاه HP ,DELL رو باز ببنی و سوین هم ببینی متوجه میشد که سونی و ت شیبا توی این ضمینه خیلی برتر هستند دستگاه هایی مثل Dell , HP واقعآ کیفت مطلوبی ندارند نه که بد باشند ولی در حد کیفت دستگاه های گرون تر نیستنند.
شما پول بیشتر ور به خاطر مدار بهتر مواد بهتر میدی نه مارک خیالت از بابت راحت باشه....

Nabakhshoode
07-03-2008, 19:27
نه عزیزم اینطوری نیست
کاربرا معمولآ وقتی یک جنسی رو میان بخرن اول به شکلش نگاه می کنن و بعد امکانتش ولی کیفتش رو نمی تونن بفهمن و داخل دستگاه چیه
سونی رتبه اول رو تو نوت بوک ها داره
ال سی هاش XB هست که کیفت بسیار بالایی داره
مادربورد و ابزار جانبیش دستگاه رو خودش میسازه و وقتی بازش کنی هر جاش مونتاژ یک جا نیست
وقتی یک دستگاه HP ,DELL رو باز ببنی و سوین هم ببینی متوجه میشد که سونی و ت شیبا توی این ضمینه خیلی برتر هستند دستگاه هایی مثل Dell , HP واقعآ کیفت مطلوبی ندارند نه که بد باشند ولی در حد کیفت دستگاه های گرون تر نیستنند.
شما پول بیشتر ور به خاطر مدار بهتر مواد بهتر میدی نه مارک خیالت از بابت راحت باشه....

تدر مورد Dell اصلا حرفتو قبول ندارم لپ تاپ هاش با سونی رقابت خیلی نزدیکی دران و وایو های سونی همواره با لپ تاپهای دل ( اسمشون رو یادم نیست فک کنم سری لتیتیود بود) مقایسه میشن... ! ولی از لحاظ قیمت همیشه پایینتر بودن از سونی ...
اما در مورد تلویزیون اصولا براویای سونی اگرم بهترین نباشه جزو 2-3 برند برتر جهانی ولی خوب این نظر مردم آمریکاست ( مرگ بر آمریکا :D )
همینطور در مورد PC ها آی بی ام رتبه ی چهارم رو داره و اپل اول شده که خیلی عجیبه!
در مورد خودرو ها هم رتبه ها عجیبه !
البته من نمیدونم این قضیه صداقت و وظیفه شناسی یعنی چی ؟ یعنی جنس خوب بدن به مشتری ؟ یا خدمات پس از فروششون خوب باشه ؟ یا رفتارشون و پاسخگوییشون به مشتری؟

Nabakhshoode
07-03-2008, 19:36
حالا که بحث از خرید و رضایت مشتری شد به نظر من خریدار ایرانی برتریش به آمریکایی اینه که بیشتر تحقیق میکنه و عمر دستگاه براش مهمه و کیفیتش ( به خصوص که گارانتی تو ایران معنی نداره و این مشتری رو مجبور میکنه دنبال بهترین و با ثبات ترین جنس باشه ) در صورتی که آمریکایی خیالش راحته از هر برندی خرید کنه در صورت معیوب بودن جنس یا پیش اومدن هر مشکلی گارانتی به دادش میرسه و خوب موقع خرید اینقدر نگران نیست ... ضمن اینکه اکثر خریدا تو اونجا قسطیه ( همه چی چه خونه چه لوازم خونگی و ... ) و خوب از نظر مالی هم راحتتر خرید میکنن و اینقدر نگرانی ندارن که حتما بهترین جنس رو با توجه به قیمت بخرن!
ولی خوبی مشتری آمریکایی اینه که اگه بیای و ازش راجع به یه مساله نظر سنجی کنی ( مثه نظر سنجی که تو این تاپیک اومده ) امکان نداره دروغ بگه و امکان نداره تعصبی رو یه برند داشته باشه چه ازون برند خرید کرده باشه چه نه واقعیت رو میگه ! چیزی که تو ما ایرانیا کمتر دیده میشه ! ما تعصب رو ترجیح میدیم !

aRThaS_08
07-03-2008, 20:16
به نظر من توی لپ تاپ Dell XPS Series بهترین هست راستی سامسونگ جان شستت درد نکنه خیلی باحال بود

ali racer
07-03-2008, 21:33
تا اونجایی که میدونم
تلویزیون براویای سونی
در ال سی دی تز لحاظ تکنولوژی و کیفیت اوله

B L A S T E R
07-03-2008, 21:39
منم تعریف زیادی از تلویزینای براویا خیلی تعریف شنیدم.اصلا به نظرم پاناسونیک بدرد نمیخوره.

S A M S U N G
07-03-2008, 22:03
سلام به همگی ....

به نظرتون براویا به این میرسه ؟ :دی

perjixen
07-03-2008, 23:21
چه قطری.......................................... ...!!!!
زاویه دید ، با کیفیتی داره!!!!!
طراحی ساده ولی شیک.
من براویا از نزدیک ندیدم ، ولی فکر نکنم به اندازه این با کیفیت باشه!! ( بازم میگم نظر شخصیم هست!! برای جواب نهایی باید دوستانی که براویا رو از نزدیک دیدن اظهار نظر کنن!!).

Nabakhshoode
08-03-2008, 00:37
سلام به همگی ....

به نظرتون براویا به این میرسه ؟

به کدوم به زنه یا ال سی دی ؟ :d

Nabakhshoode
08-03-2008, 00:53
تا جایی که یادمه سونی باریکترین ال سی دی دنیا رو چند ماه پیش معرفی کرد ( نمیدونم از تکنولوژی Oled استفاده کرده بود یا نه ) ...! البته در مورد تولید انبوه قطعا به این زودیا نخواهد بود ... که خوب تلویزیونهایی که با تکنولوژی اولد ساخته شن 3-4 میلیمتر بیشتر قطر ندارن !
اما در مورد براویا جدا رنگایه پر حرارت زاویه دید بالایی داره و خیلیم شیک هستن ... کافیه تو جمهوری نمونه های براویا رو با ال سی دی های برندهای دیگه مقایسه کنید ... البته خوب به هر حال سامسونگ بیشترین فروش رو تو این زمینه داره که البته خوب ال سی دی های سامسونگ علاوه بر کیفیت خوب قیمت مناسبیم دارن نسبتا ولی سونی معمولا قیمت اجناسش بالاتره ...! و براویای سونی تا جایی که میدونم از نظر فروش در جهان دومه !

Apachi
08-03-2008, 01:11
تدر مورد Dell اصلا حرفتو قبول ندارم لپ تاپ هاش با سونی رقابت خیلی نزدیکی دران و وایو های سونی همواره با لپ تاپهای دل ( اسمشون رو یادم نیست فک کنم سری لتیتیود بود) مقایسه میشن... ! ولی از لحاظ قیمت همیشه پایینتر بودن از سونی ...
اما در مورد تلویزیون اصولا براویای سونی اگرم بهترین نباشه جزو 2-3 برند برتر جهانی ولی خوب این نظر مردم آمریکاست ( مرگ بر آمریکا :D )
همینطور در مورد PC ها آی بی ام رتبه ی چهارم رو داره و اپل اول شده که خیلی عجیبه!
در مورد خودرو ها هم رتبه ها عجیبه !
البته من نمیدونم این قضیه صداقت و وظیفه شناسی یعنی چی ؟ یعنی جنس خوب بدن به مشتری ؟ یا خدمات پس از فروششون خوب باشه ؟ یا رفتارشون و پاسخگوییشون به مشتری؟

دوست خوب من کارم مدت زیادی همین داستان بوده
فقط با یک سوال جواب شما دوست عزیز رو میدم
اگه شما عکسی از کوچکترین چیپست یا حتی IC دید که روش نوشته بود Dell به من دادید حرفتون رو قبول میکنم
دل مونتاژ کننده تکنولوژی هستش ولی سونی سازنده تکنولوژی هستش
قیمت پایین نوت بوک های dell به خاطر کانکتور های ضعیفشون هستش
به خاطر ال سی دی که نور یک نواخت پخش نمیکنه و از نوع TB هستش
به خاطر سینکها ضعیف CPU که دارن و بعضآ هم فن ندان
شما یک نوت بوک سونی رو باز کند شاید 100 تا چیپست با نام سونی توش ببیند سونی خودش مادربرودش رو طراحی میکنه ولی Dell مادر بورد رو از یک جا میگیره
ال سی دی رو ازیک جای دیگه
و... حساب کنید حالا اینها رو با هم Match میکنه
توی این زمان با این بازار رقابتی که قیمت حرف اول رو میزنه و تمامی کارخانه های امریکای و آلمانی به چین میرند تا قیمت تولید محصولشون از طریق کارگر ارزون و .. بیاد پایین هیچ گرونی و ارزونی بی دلیل نیست....

Nabakhshoode
08-03-2008, 01:30
دوست خوب من کارم مدت زیادی همین داستان بوده
فقط با یک سوال جواب شما دوست عزیز رو میدم
اگه شما عکسی از کوچکترین چیپست یا حتی IC دید که روش نوشته بود Dell به من دادید حرفتون رو قبول میکنم
دل مونتاژ کننده تکنولوژی هستش ولی سونی سازنده تکنولوژی هستش
قیمت پایین نوت بوک های dell به خاطر کانکتور های ضعیفشون هستش
به خاطر ال سی دی که نور یک نواخت پخش نمیکنه و از نوع TB هستش
به خاطر سینکها ضعیف CPU که دارن و بعضآ هم فن ندان
شما یک نوت بوک سونی رو باز کند شاید 100 تا چیپست با نام سونی توش ببیند سونی خودش مادربرودش رو طراحی میکنه ولی Dell مادر بورد رو از یک جا میگیره
ال سی دی رو ازیک جای دیگه
و... حساب کنید حالا اینها رو با هم Match میکنه
توی این زمان با این بازار رقابتی که قیمت حرف اول رو میزنه و تمامی کارخانه های امریکای و آلمانی به چین میرند تا قیمت تولید محصولشون اط طریق کارگر ارزون و .. بیاد پایین هیچ گرونی و ارزونی بی دلیل نیست....

البته در مورد قطعات خوب نمیدونم چند درصد لپ تاپهای سونی و یا دل رو خودشون میزنن ولی طبیعتا تو ساخت وسیله ای مثه لپ تاپ فقط یه شرکت سهیم نیست و همین سونی یا دل خیلی از قطعاتشون رو از شرکتایی مثه اینتل و ای ام دی و یا سازنده های کارت گرافیکی مثه ان ویدیا و یا ای تی آی و رم رو از شرکتایی مثه کینگستون و هارد و ... رو از شرکتایه دیگه میگیرن ! البته در مورد این حرفتون که سونی تو ساخت قطعات خودش بیشتر عمل میکنه قبول دارم به هر حال شرکت سونی خیلی کارش وسیعتر از شرکت دل هست و فعالیتهای خیلی زیادی داره و اونقدر برند زیر مجموعش داره که شاید هیچ شرکتی تو این زمینه بهش نرسه ... ولی دست کم از لحاظ تئوریک و مقایسه ی قطعه به قطعه من یه مدت تو این کار بودم خیلیم مقایسه کردم که معمولا تو امکانات برابر ( پردازنده و رم و کارت گرافیک و هارد و ... ) قیمت لپ تاپهای دل کمتر بوده ... حتی از یه تعمیر کارم پرسیدم کیفیت کار دل رو تایید میکرد ( البته قطعا سونی هم دست کمی نداره )
البته شما تو عمل مقایسه کردی پردازنده و ال سی دیهاشون و... رو که خوب نظر شما محترمه و پستهات رو تو بخش گوشیهای موتورولا دیدم میدونم حرف الکی نمیزنی و حرفات رو حسابه...
البته یه موردیم که خوب به نظر من جالبه شیک بودن وایو های سونی در مقابل لپ تاپهای برندهای دیگه هست ! به نظر من تو این زمینه اوله ! از دیزاین مضخرف لپ تاپهای توشیبا هم شدیدا بدم میاد ! یه چیزی که همیشه سونی توش خوب عمل کرده حالا تو هر دستگاهی که ساخته طراحی اون دستگاه بوده ...!

ali racer
08-03-2008, 01:36
هر چند داریم از بحث دور میشیم
ولی در اندازه 40 اینچ بهترین ال سی دی ایران
براویا سری ایکس
هستش
با قیمت 3 میلیون تومان
با رزولوشن 2 مگا پیکسل بی رقیب !!

Apachi
08-03-2008, 01:50
البته در مورد قطعات خوب نمیدونم چند درصد لپ تاپهای سونی و یا دل رو خودشون میزنن ولی طبیعتا تو ساخت وسیله ای مثه لپ تاپ فقط یه شرکت سهیم نیست و همین سونی یا دل خیلی از قطعاتشون رو از شرکتایی مثه اینتل و ای ام دی و یا سازنده های کارت گرافیکی مثه ان ویدیا و یا ای تی آی و رم رو از شرکتایی مثه کینگستون و هارد و ... رو از شرکتایه دیگه میگیرن ! البته در مورد این حرفتون که سونی تو ساخت قطعات خودش بیشتر عمل میکنه قبول دارم به هر حال شرکت سونی خیلی کارش وسیعتر از شرکت دل هست و فعالیتهای خیلی زیادی داره و اونقدر برند زیر مجموعش داره که شاید هیچ شرکتی تو این زمینه بهش نرسه ... ولی دست کم از لحاظ تئوریک و مقایسه ی قطعه به قطعه من یه مدت تو این کار بودم خیلیم مقایسه کردم که معمولا تو امکانات برابر ( پردازنده و رم و کارت گرافیک و هارد و ... ) قیمت لپ تاپهای دل کمتر بوده ... حتی از یه تعمیر کارم پرسیدم کیفیت کار آی بی ام رو تایید میکرد ( البته قطعا سونی هم دست کمی نداره )
البته شما تو عمل مقایسه کردی پردازنده و ال سی دیهاشون و... رو که خوب نظر شما محترمه و پستهات رو تو بخش گوشیهای موتورولا دیدم میدونم حرف الکی نمیزنی و حرفات رو حسابه...
البته یه موردیم که خوب به نظر من جالبه شیک بودن وایو های سونی در مقابل لپ تاپهای برندهای دیگه هست ! به نظر من تو این زمینه اوله ! از دیزاین مضخرف لپ تاپهای توشیبا هم شدیدا بدم میاد ! یه چیزی که همیشه سونی توش خوب عمل کرده حالا تو هر دستگاهی که ساخته طراحی اون دستگاه بوده ...!

دوست خوبم یک قضیه خیلی ساده ماردبورد اینتل با چیپست 945 رو گیگا بایت میزنه 120 هزار تومان برای مثال با همون چیپست Asrock هم میاد مادربورد میزنه 50 هزار تومن
مادر برود گیگا از خازن جامد که عمرش 10 برابره خازن های عادی هستش استفاده کرده
از کانکتور های FOX که 20 مرحله کنترل کیفت دارن
و یا 10 رگالاتور برق داره که اگه اتصالی کرد مادربورد آسیب نبینه
ولی برند های متفرقه هیجکدام این تکنولوژی ها رون دارند نه این امکانات ذو
دلیل قیمت بالا تر همینه
کارت گرافیک G force 8800 با مارک های مختلف نزدیک 100 هزار تومان اختلاف قیمت داره در صورتی که چیپستش همونه.
البته باز خوبی داستان اینه ایرانی ها همیشه جنس خوب رو میخرن و سراغ مارک ها و چیز ها ناشناخته نمیرن.
در هر صورت منی که شاید علاقه شخصی به سونی نداشته باشم ولی هرگز نمیتونم بگم کیفتش اجناسش با برند های دیگه یکسان هستش سونی روبات میسازه و غولی هستش پس درست محصول سونی یا ..رو با Dell که مونتاژ میکنه مقایسه کنیم....
توشیبا که به قول خودت تانک و گوشکوب میزنه ولی بازم رمش مارکش توشیبا هستش یا سی دی رامش یا مادر بوردش ولی باورت میشه نوت بوک های دل 6400 همه مادر بوردشون Asus هستش
نمونه ساده ترش یک گوشی SE باز کن 90 درصد قطعاتش برای سونی یا اریکسون هست. آیا پنتک یا ساژم هم اینطوری هستن؟

Nabakhshoode
08-03-2008, 02:14
دوست خوبم یک قضیه خیلی ساده ماردبورد اینتل با چیپست 945 رو گیگا بایت میزنه 120 هزار تومان برای مثال با همون چیپست Asrock هم میاد مادربورد میزنه 50 هزار تومن
مادر برود گیگا از خازن جامد که عمرش 10 برابره خازن های عادی هستش استفاده کرده
از کانکتور های FOX که 20 مرحله کنترل کیفت دارن
و یا 10 رگالاتور برق داره که اگه اتصالی کرد مادربورد آسیب نبینه
ولی برند های متفرقه هیجکدام این تکنولوژی ها رون دارند نه این امکانات ذو
دلیل قیمت بالا تر همینه
کارت گرافیک G force 8800 با مارک های مختلف نزدیک 100 هزار تومان اختلاف قیمت داره در صورتی که چیپستش همونه.
البته باز خوبی داستان اینه ایرانی ها همیشه جنس خوب رو میخرن و سراغ مارک ها و چیز ها ناشناخته نمیرن.
در هر صورت منی که شاید علاقه شخصی به سونی نداشته باشم ولی هرگز نمیتونم بگم کیفتش اجناسش با برند های دیگه یکسان هستش سونی روبات میسازه و غولی هستش پس درست محصول سونی یا ..رو با Dell که مونتاژ میکنه مقایسه کنیم....
توشیبا که به قول خودت تانک و گوشکوب میزنه ولی بازم رمش مارکش توشیبا هستش یا سی دی رامش یا مادر بوردش ولی باورت میشه نوت بوک های دل 6400 همه مادر بوردشون Asus هستش
نمونه ساده ترش یک گوشی SE باز کن 90 درصد قطعاتش برای سونی یا اریکسون هست. آیا پنتک یا ساژم هم اینطوری هستن؟

آپاچی جان تو پست قبلی هم گفتم حرف شمارو کاملا قبول دارم هم در مورد لپ تاپهای سونی ... و هم در مورد دلیل بالاتر بودن قیمتش !

saman65
08-03-2008, 02:14
تا اونجایی که میدونم
تلویزیون براویای سونی
در ال سی دی تز لحاظ تکنولوژی و کیفیت اوله

درسته.ولی تو این نظر سنجی همه چیز در نطر گرفته شده.مطمئنن اگر فقط کیفیت بود براویای سونی حرف اول رو میزد

البته یه موردیم که خوب به نظر من جالبه شیک بودن وایو های سونی در مقابل لپ تاپهای برندهای دیگه هست ! به نظر من تو این زمینه اوله !

عزیز شما یه بار Dell XPS Series رو از نزدیک ببینین میفهمین شیک و قشنگ بودن چیه:دی
(البته خودم هم همین مدل رو دارما.ولی خب.خداییش قشنگتر از این تو بازار ندیدم.ولی به خاظر قشنگیش نگرفتمش.چون هم امکاناتش خوب بود هم قیمتش.محبوب ترین لپ تاپ در حال حاضر هم بین کاربرای دنیا Dell XPS 1530 هستش.به نقل از سایت نوت بوک ریویو)

Hossein-GMail
08-03-2008, 02:51
با اجازه اساتید گل...
به نظر من واقا سامسونگ لایق این مقام هست.چون واقا هوای مشتریاشو داره.
لپ تاپ های سونی هم خداییش مثل بنز میمونه و دل تویوتا.:31:

B L A S T E R
08-03-2008, 09:35
خداییش لب تاپ و نگاه کینید:

این cd هم میخوره؟
این دسته چیه؟

مشخصات كلي :
نوت بوك سبک وزن
پردازنده: Intel Core Solo 1.3 GHz - Cache MB - Bus 667 MHz
هارد ديسك: 40 گيگابايت 5400 RPM
حافظه : 1024 مگابايت
كارت گرافيكي: 224 مگابايت - Intel
صفحه نمايش: 4.5 اينچ - WXGA XBrite
قيمت: 1260000 تومان
یکم گرونه

ali racer
08-03-2008, 13:15
تو ایران موجود هست ؟؟

R@R#M@N
08-03-2008, 13:43
بله
از سایت دیجی کالا هست

Sasan Info
08-03-2008, 14:01
درسته اینم یکی از شاهکار های سونیه
ابعادش در حد پاکت پیسی هستش ولی ویندوز کامل روشه و چیزی به نام ویندوز موبایل و... روش نصب نیست

اتفاقا می ارزه
شما X7500 رو نگاه کنید از این گرونتره ولی در مقابل این چیزی نیست یعنی امکانات لپتاپ کامل رو نداره
ابعاد هم میشه گفت تقریبا یکی هستن ولی X7500 یکم بزرگتره

B L A S T E R
08-03-2008, 14:31
من تهران یدونه دیده بودم.

Sasan Info
08-03-2008, 15:02
بابا تو تهران که فراوونه
اینجا اگه بخوای نمایندگی ها دارن

S A M S U N G
08-03-2008, 15:29
تا جایی که یادمه سونی باریکترین ال سی دی دنیا رو چند ماه پیش معرفی کرد ( نمیدونم از تکنولوژی Oled استفاده کرده بود یا نه ) ...! البته در مورد تولید انبوه قطعا به این زودیا نخواهد بود ... که خوب تلویزیونهایی که با تکنولوژی اولد ساخته شن 3-4 میلیمتر بیشتر قطر ندارن !
اما در مورد براویا جدا رنگایه پر حرارت زاویه دید بالایی داره و خیلیم شیک هستن ... کافیه تو جمهوری نمونه های براویا رو با ال سی دی های برندهای دیگه مقایسه کنید ... البته خوب به هر حال سامسونگ بیشترین فروش رو تو این زمینه داره که البته خوب ال سی دی های سامسونگ علاوه بر کیفیت خوب قیمت مناسبیم دارن نسبتا ولی سونی معمولا قیمت اجناسش بالاتره ...! و براویای سونی تا جایی که میدونم از نظر فروش در جهان دومه !
بازم به نظر من سری براویا سونی نمیتونه با F8 سامسونگ رقابت کنه ...

سامسونگ اقدام به ارتقاء بيشتر تكنولوژي ساخت تلويزيون هاي HD LCD Full خود كرده است.در تلويزيون هاي LCD جديد سامسونگ، مجموعه اي از تكنولوژيهاي پيشرفته كه تماشاي برنامه هاي تلويزيوني را براي علاقه مندان جذاب تر مي كند ، بكار گرفته شده است. آنچه بر جاذبه و افسون تلويزيون هاي LCD جديد سامسونگ مي افزايد استفاده از تكنولوژي تصويرهاي متحرك 100HZ MOTIDN PLUS براي LCD اندازه 46 , 40 اينچ مدل F8 است كه وضوح و شفافيت تصاوير تلويزيوني را درسرعت بالا دو چندان مي كند ، آنچه كه تلويزيون هاي LCD جديد را از ساير تلويزيون هاي داراي تكنولوژي COHZ متمايز مي سازد اقدام شركت سامسونگ در بهره گيري از اين تكنولوژي با تكنولوژي تلويزيونهاي LCD مافوق شفاف HD1080P انحصاري خود سامسونگ است. اين تلويزيونها با درجه وضوح 1: 25000 تصاوير را تا دو برابر تلويزيون هاي HD واضح و شفاف نشان مي دهد ضمن آنكه در طراحي قاب و بدنه اين تلویزیون از حداكثر ظرافت و هنر زيبايي شناسي استفاده شده است.

سانگ هونگ شين معاون ارشد مدير عامل در بخش بازاريابي محصولات تصويري سامسونگ در توصيف مزيت هاي فوق العاده تلويزيون هاي LCD جديد ساخت اين شركت مي گويد ما به قدري به كيفيت نمايش تصاوير بر صفحه اين تلويزيونها اطمينان داريم كه به همراه هر دستگاه از اين تلويزيون ها يك صفحه نمايش مخصوص تلويزيوني به خريداران تحويل مي دهيم تا آنها تفاوت كيفيت تصاوير را با چشم خود مقايسه كنند.

كيفيت پخش صداي استريو فونيك اين تلويزيون ها نيز به خصوص براي بازي هاي كامپيوتري و فيلم هاي سينمايي بسيار جذاب و لذت بخش است همچنين استفاده از تكنولوژي تقويت كننده رنگ DE COLOR ENHANCER در تفكيك و تمايز رنگ ها به خصوص رنگ هاي سبز و آبي بسيار چشمگير بوده است. نصب سيستم تقويت كننده صدا و سيستم افزايش سرعت زمان ظاهر شدن تصاوير بر صفحه تلويزيون با وضوح و درخشندگي بسيار بالا و كيفيت ممتاز رنگ از ديگر ويژگي هاي تلويزيون هاي LCD جديد سامسونگ است.
تلويزيون LCD مدل F8 سامسونگ مجهز به سه ورودي HDMI است كه به كاربران امكان مي دهد تلويزيون خود را به آساني به جديد ترين قطعات HD خود از قبيل BLUE-RAY PLAYERS و كنسول بازي هاي كامپيوتري و دوربين هاي HD متصل كنند.

سری براویا سونی :

سامسونگ مدل F8 :

ali racer
08-03-2008, 16:03
اینو اضافه کنم
نسل قدیم براویا
همین تی وی خودمون سری دی سونی 40
100 هرتز هستش
و ورودی اچ دی ام ای هم داره

Benygh
08-03-2008, 16:32
ولی همه میگن سونی و سامسونگ بهترین لوازم خانگی رو دارن.سونی که اصلا خوب نبود.البته نظر مردم امریگا با ما زمین تا اسمون فرق میکنه.
همه اشتباه میکنن سونی به نظر من بهتره بشینه پای Ps3 خودش .. به جای اینکه بیاد تو همه کارها ... قبلا عاشقش بودم ولی از این سیاست مسخره اش بدم میاد .. با سامسونگ خیلی حال میکنم مخصوصا با Lcd هاش ...

Benygh
08-03-2008, 16:40
بزرگترین و بهترین انسانی که میشناسم:
میشه بگید این اقای محترم کیه ؟

B L A S T E R
08-03-2008, 17:11
فک کنم الهی قمشه ای باشه...بلد نیستم اسمشو بنویسم

Sasan Info
08-03-2008, 17:15
عزیز شما یه بار Dell XPS Series رو از نزدیک ببینین میفهمین شیک و قشنگ بودن چیه:دی
(البته خودم هم همین مدل رو دارما.ولی خب.خداییش قشنگتر از این تو بازار ندیدم.ولی به خاظر قشنگیش نگرفتمش.چون هم امکاناتش خوب بود هم قیمتش.محبوب ترین لپ تاپ در حال حاضر هم بین کاربرای دنیا Dell XPS 1530 هستش.به نقل از سایت نوت بوک ریویو)
ببینید تمام vaio های سونی که قشنگ نسیتن ما میگیم یکسریشون قشنگن
به نظر من سری fz رو میشه جز زیبا ترین ها گذاشت
یکی از دلایلی که من fz260 خریدم همین زیبایی بود(البته امکانات بالایی داره)

Sasan Info
08-03-2008, 17:27
فک کنم الهی قمشه ای باشه...بلد نیستم اسمشو بنویسم
درسته این الهی قمشه ای هستش
ماشالله خیلی معروفه

saman65
08-03-2008, 19:39
ببینید تمام vaio های سونی که قشنگ نسیتن ما میگیم یکسریشون قشنگن
به نظر من سری fz رو میشه جز زیبا ترین ها گذاشت
یکی از دلایلی که من fz260 خریدم همین زیبایی بود(البته امکانات بالایی داره)

حب من به دوستان پیشنهاد میکنم برن همین Sony vaio fz260 و dell xps 1530 رو از نزدیک ببینن و با هم مقایسه کنند.چه ظاهر.چه امکانات:دی

Sasan Info
08-03-2008, 20:59
ببین سامان جان همه ما میدونیم که زیبایی یه چیز سلیقه ای هستش
اما خیلی ها زیبایی این سیستم رو تایید کردن

S A M S U N G
08-03-2008, 23:23
سلام به همگی ...

ساسان جان فدای امضات .... P2 بهترین MP3 Player هستش ... بلوتوث 2 با قابلیت دریافت و انتقال دیتا به گوشی همراه ...

در مورد لپ تاپ به نظر من اول Dell بعد سامسونگ بعد Apple

موفق باشی ....

Sasan Info
09-03-2008, 00:10
سلام به همگی ...

ساسان جان فدای امضات .... P2 بهترین MP3 Player هستش ... بلوتوث 2 با قابلیت دریافت و انتقال دیتا به گوشی همراه ...

موفق باشی ....
قربونت
بابا تو که شخصیت این p2 رو خورد کردی کجاش mp3 پلیره
این از هزار تا mp3 player و mp4 player و pmp و... سرتره

در مورد لپتاپ ها هر کسی یه سلیقه داره
در ضمن apple رو بیشتر کاربرا نمیپسندند چون سیستم عاملش مک او اس هست و ویندوز روش نصب نیست
البته بد نیست ولی با بعضی کاربرا سازگاری نداره

amir2011
09-03-2008, 03:09
انجمن موبایل>>تلویزیون Lcd..! لپتاپ..! الهی قمشه ای...!
ولی مثل اینکه جای خالی انجمن لوازم خانگی هم داره احساس میشه.
اینم یک مقایسه درمورد تلویزیونهای LCD وپلاسما در 2007

البته در اینکه سامسونگ وقعا داره خوب پیشرفت میکنه شک ندارم ولی این نظر سنجیها اصلا معیار مناسبی برای برتری تکنولوژی نیست ولی میتونه معیار خوبی برای خرید باشه...
اگه بخوان بین مردم ایران هم نظر سنجی کنند مسلما گوشیهایی مثل K750 رای اول رو میارن..!
تازه اصلا نظر مردم آمریکا با توجه به فرهنگ و نوع امکاناتی که در اختیارشونه با ایرانیها زمین تا آسمون فرق داره اگه دقت کنین از 3 برند برتر گوشی 2 تاش رو اصلا خیلی از ایرانیها نشنیدن..!ولی بازم آفرین به سامسونگ که همه بازارها رو با هم داره...

saman65
09-03-2008, 09:00
سلام به همگی ...

موفق باشی ....

منم کیفیت صدای این P1 راضیم نکرد.باز میخواستم برم سراغ W960 که این P2 رو دیدم دیوونه شدم:18:.به جای اینکه 300 تومان بزارم رو گوشیم برم w960 بگیرم میشه همین P2 رو بگیرم.گوشی p1 ام رو هم داشته باشم و دیگه هیچ وقت هم کیفیت صدای هندفری موبایل واسم مهم نباشه.این واقعا محشره:8:
امیر جان میخواستم ببینیم بیشترین حافظش همون 8GB ه؟بعد قیمتهاش چنده؟ تو آلمان منظورمه.
تو کلوپش خوندم که 8GB اش تو ایران 260 تومانه فکر کنم.واقعا مناسبه
بعد یه سوال دیگه.میشه یا بلوتوسش از موبایل فایل گرفت یا بلوتوسش فقط واسه هندفریه؟

S A M S U N G
09-03-2008, 10:35
سلام سامان جان ...

اطلاعات بیشتر :

saman65
09-03-2008, 15:21
سلام سامان جان ...

اطلاعات بیشتر :

آره.رفته بودم اونجا.این قابلیت هاش واقعا محشره!!!

با استفاده از بلوتوث این دستگاه میتوان به 2 دستگاه بطور همزمان متصل بود (مثلا یک هدفون استریوی بلوتوث و یک اسپیکر بلوتوث) و یک نفر هم میتونه از طریق یک هدفون ساده (سیمی) از پلیر استفاده کنه !

در مورد سوالت هم باید بگم ، با استفاده از P2 میتونی موبایل تو کنترل کنی :
اگه کسی باهات تماس بگیره شمارش رو صفحه P2 نمایش داده میشه ( ID Caller ) و میتونی با P2 بهش جواب بدی یعنی صدا طرف رو از هدفون میشنویی و با صدای شما از طریق میکروفون P2 انتقال پیدا میکنه ، یه جور Handsfree میشه گفت در اصل ، همچنین با P2 میتونی شماره بگیری و تماس بگیری !
با P2 میتونی مثل موبایل فایل ها تو برای تمامی دستگاهای دیگر دارای بلوتوث ارسال کنی و بلعکس
بازم اگه سوالی بود در خدمتیم !

صبر میکنیم تا 16GB اش بیاد(البته به نظر من 1GB هم واسه موزیک بسه اما با این صفحه که این داره حال میده آدم باهاش میدیو ببینه):دی
فقط میخواستم بدونم با بلوتوسش میشه فایل فرستاد یا نه؟همین

S A M S U N G
09-03-2008, 15:51
سلام سامان جان ...

آره , هم میشه فرستاد و هم میشه دریافت کرد .... با هر گوشی همراه و وسایلی مانند ظبط صوت ماشین که همچین قابلیتی داشته باشن ...

البته اگه فریمور گوشی قدیمی باشه باید اونو حداقل به نسخه نوامبر آپدیت کنی تا بلتوثش همچین قابلیتی براش ایجاد بشه ...

من با G800 , D900 , G600 , U700 , Armani امتحان کردم خیلی عالی و بدون دردسر , انجام میده ...

موفق باشی ...

R@R#M@N
09-03-2008, 16:08
امیر جان نکنه نماینده سام سرویس توی آلمانی !!! :دی

saman65
09-03-2008, 19:24
سلام سامان جان ...

آره , هم میشه فرستاد و هم میشه دریافت کرد .... با هر گوشی همراه و وسایلی مانند ظبط صوت ماشین که همچین قابلیتی داشته باشن ...

البته اگه فریمور گوشی قدیمی باشه باید اونو حداقل به نسخه نوامبر آپدیت کنی تا بلتوثش همچین قابلیتی براش ایجاد بشه ...

من با G800 , D900 , G600 , U700 , Armani امتحان کردم خیلی عالی و بدون دردسر , انجام میده ...

موفق باشی ...

ممنونم.چند تا سوال دیگه!!!

صداش تو هندفری به اندازه کافی بلنده؟نمیخوام کر کننده باشه ولی اندازه ای که دیگه صدای اطراف رو نشنوم
دیگه اینکه Bas اش چجوره؟قویه؟در حد MP3 Player Walkman Sony هست؟

بازم ممنون:11:

Sasan Info
09-03-2008, 23:39
ممنونم.چند تا سوال دیگه!!!

صداش تو هندفری به اندازه کافی بلنده؟نمیخوام کر کننده باشه ولی اندازه ای که دیگه صدای اطراف رو نشنوم
دیگه اینکه Bas اش چجوره؟قویه؟در حد MP3 Player Walkman Sony هست؟

بازم ممنون:11:
من که خودم تا حالا صداشو نشنیدم ولی اینجوری که بوش میاد حتما خوبه چه باس و چه...
فقط نمیدونم اسپیکر داره یا نه

البته من تو کلوپ خودش سوالات مربوطه رو پرسیدم ولی هنوز جوابی نگرفتم

saman65
10-03-2008, 05:44
من که خودم تا حالا صداشو نشنیدم ولی اینجوری که بوش میاد حتما خوبه چه باس و چه...
فقط نمیدونم اسپیکر داره یا نه

البته من تو کلوپ خودش سوالات مربوطه رو پرسیدم ولی هنوز جوابی نگرفتم
حتما اسپیکر هم داره دیگه
منم میدونستم اونجا بپرسم به این زودی ها جواب نمیگیرم واسه همین اینجا پرسیدم

S A M S U N G
10-03-2008, 07:47
سلام به همگی ....

ساسان جان اونجا جواب شمارو دادم ...

سامان جان چون p2 از DNS که تقویت کننده صدا و نوعی آمپلی فایر و در انحصار سامسونگ هستش استفاده میکنه صداش عالی هستش ...

S A M S U N G
10-03-2008, 14:01
راستی سامان جان میتونی روی i70 هم فکر کنی !

امکانات:
1. صفحه نمایش 3 اینچ با قابلیت تاچ اسکرین
2. دوربین دیجیتال 7.2 مگاپیکسل با قابلیت زوم اپتیکال 3x و تشخیص چهره و فیلمبرداری با فرمت MPEG-4 و رزولوشن 480×640 پیکسل و 15 فریم در ثانیه ( امیدوارم در فریمورهای آینده بشه 30 فریم )
3. قابلیت پخش اکثر فرمتهای صوتی و تصویری

Sasan Info
10-03-2008, 14:04

امکانات:
2. دوربین دیجیتال 7.2 مگاپیکسل با قابلیت زوم اپتیکال 3x و تشخیص چهره و فیلمبرداری با فرمت MPEG-4 و رزولوشن 480×640 پیکسل و 15 فریم در ثانیه ( امیدوارم در فریمورهای آینده بشه 30 فریم )
وای سامسونگ جان این دیگه چیه؟
دوربینه یا mp4؟
تو ایران هست؟ قیمتش چنده؟

S A M S U N G
10-03-2008, 14:33
سلام ساسان جان ...

شما که با دیدن این مگی وای با دیدن این چیزی که من الان دارم باهاش عکس میگیرم چی میگی ! :دی

میشه گفت بیشتر دوربین دیجیتال هستش ولی فایل Mp3 و چندتا فایل تصویری هم ساپورت میکنه ..

فکر میکنم سام سرویس آورده باشه ...

موفق باشی ...

perjixen
10-03-2008, 15:36
چه خبر اینجا!!!!!
شده تاچپیک معرفی کلیه محصولات با بهترین برند ممکن!!
سامی منم کنجکاو شدم بدون پی 2 اسپیکر داره یا نه؟؟ ( البته تو ویدئوش که میخوره نداشته باشه!!).
یه سوال به نظرتون می ارزه آدم اینو با یه گوشی معمولی داشته باشه؟؟ یا نه یه گوشی خوب بهتر از این هست؟

seyyedi
10-03-2008, 15:59
دوستان سلام
عجیبا غریبا عجب تاپیکی شده
ادامه بدید داریم استفاده میکنیم
امیر خان زودتر بگو اسپیکر داره یا نه
ولی جدا من نمی دونم صدای به این بلندی و اینجور چیزا به چه کار میاد؟ (یعنی این همه صدا مهمه)

saman65
10-03-2008, 16:54

امکانات:

چیز توپیه.ولی من یه چیز میخوام که کیفیت صداش عالی باشه.که دیگه با موبایل نخوام آهنگ گوش کنم.صداش bass داشته باشه.بلوتوس داشته باشه.(که همش رو P2 داره)که فکر نکنم این i70 کیفیت صداش مثل P2 باشه و بلوتوس هم داشته باشه!!!

امیر جون شما که با P2 کار کردی تو اکولایزراش Bass هم داره؟اگه داشت Bass اش قوی بود؟

چه خبر اینجا!!!!!
سامی منم کنجکاو شدم بدون پی 2 اسپیکر داره یا نه؟؟ ( البته تو ویدئوش که میخوره نداشته باشه!!).
یه سوال به نظرتون می ارزه آدم اینو با یه گوشی معمولی داشته باشه؟؟ یا نه یه گوشی خوب بهتر از این هست؟

اتفاقا منم میخواستم همین رو بگم.به نظر من این P2 با یه گوشی 200 تومانی که رو هم میشه 400 تومان خیلی بهتره تا یه گوشی 400 تومانی نسیتا خوب.چون راحت میتونی گوشیت رو بزرای تو جیبت و با بلوتوسش به P2 وصل شی و از اون به بعد P2 میشه موبایل تو!!!

S A M S U N G
10-03-2008, 17:49
سلام به همگی ...

من زیاد با P2 کار نکردم .... باور کن فقط 1 ساعت باهاش کار کردم , اونم واسه تست صدا و بلوتوث ... ولی صداشو که گوش میدادم لذت میبردم ... مطمئن باش بگیری پشیمون نمیشی ...

رضا جان P2 واسه خودش یه گوشی کامل هستش فقط سیم کارت نمیخوره .... P2 اسپیکر نداره .. ولی میتونی با استفاده از بلوتوثش به ضبط ماشین یا هر دستگاهی که اسپیکر و قابلیت بلوتوث داره وصل کنی

به نظر من اینو با یه دوربین i7 با یه گوشی U600 بگیری بهتره :دی ...

گفتم i7 , امروز یه کم باهاش عکس گرفتم خیلی باحاله ! اصلا فکرشو نمیکردم اینطوری باشه ! صفحه نمایشش با یه اشاره آروم میچرخه ... خیلی حال کردن باهاش ...

طراحی سامسونگم معرکه هستا !

موفق باشین ...

B L A S T E R
10-03-2008, 18:54
سلام امیر جون..
این p2 قیمتش چنده؟؟
این i7 دوربینش چند مگاپیکسله؟؟

Tornado2800
10-03-2008, 19:33
با اجازه من ویرایش می کنم

Automotive
ایران خودرو
سایپا
Toyota
BMW/Mercedes (tie)
Honda
Nissan
Saab
Chevrolet
Jeep
Volkswagen
Hyundai
Chrysler/Volvo (tie)
Ford
Kia
General Motors

Sasan Info
10-03-2008, 20:33
سامسونگ جان نمیخوام ناراحتت کنم ولی با این i7 زیاد حال نمیکنم

بیشتر از i70 و p2 بگین

در ضمن قیمت i70 چنده و این که بلوتوث اسپیکر و... داره؟

S A M S U N G
11-03-2008, 00:55
سلام ساسان جان ...

قیمت i70 توی ایران نمیدونم ولی باید بین 230 تا 270 هزار تومان باشه ...

نه بلوتوث داره و نه اسپیکر ....

موفق باشی ....

saman65
11-03-2008, 01:49
آره.طراحی های سامسونگ معرکست

اگه P2 اسپیکر داشت که دیگه محشر بود.ولی بدون اسپیکر هم محشره:دی:27:

amir2011
11-03-2008, 03:28
چه خبر اینجا!!!!!
به نظر من این کار در آینده نزدیک که دستگاههایی مثل Mp4 ها و دوربینهای دیجیتال مجهز به بلوتوث رونق بیشتری پیدا کنه رونق بیشتری میگیره...
اینجوری میتونی با یک قیمت بهتر هر دستگاه رو با تفکیک عملکرد و کیفیت بهتر جداگانه داشت فقط مشکل برقراری ارتباط بین آنهاست که با مجهز شدن به بلوتوث حل میشه...

mahyarSAMSUNG
11-03-2008, 08:35
من این آی 70 رو خیلی وقت پیش قیمت کرده بودم 340 تومن . خیلی خوشگل از نزدیک . ولی وقتی فهمیدم 3 اینچ صفحه لمسی و تشخیص چهره هم داره خیلی تعجب کردم . فکر میکردم فقط سونی روی دوربینهاش داره .
ولی اون یکی که صفحش میچرخه طراحیش زیاد جالب نبود ولی حرفه ایه .

این جی ایکس 20 هم انگار تازه اومده . دوربینش 14.7 مگاپیسله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من جی ایکس 10 رو دیده بودم فکر کنم 10 مگاپیکسل

perjixen
11-03-2008, 21:42
آقا الان وقت خرید پی 2 هست!!!
سام سرویس به ازای خرید پی 2 ، 8 گیگ یه هدست استریو بلوتوث میده!!!! قیمتش هم 240 هست!!
به نظرم معرکس!!( مخصوصا برای کسی که پولش رو داشته باشه!!).
این سامسونگ هم عجب چیزایی میزنه!! میگن چشم بادومی ها یه جای دیگه سیر میکن!! جدا از اینکه محصولاتش طراحی قوی دارن! به اندازه کافی عجیب هستن ، تا آدم کنجکاو بشه!!
سامی تو هم هی دلمون رو آب کن!!

mahyarSAMSUNG
14-03-2008, 08:58
برای اولین بار از یه دوربین سونی خوشم اومد . مدل تی 200 عجب چیزیه . پشتش اصلا دکمه نداره و همیش ال سی دی لمسی . 3.5 اینچ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میشه یه جوری هم تنظیمش کرد که طرف وقتی خندید عکس بگیره !!!!!

mahyarSAMSUNG
14-03-2008, 08:59
برای اولین بار از یه دوربین سونی خوشم اومد . مدل تی 200 عجب چیزیه . پشتش اصلا دکمه نداره و همیش ال سی دی لمسی . 3.5 اینچ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میشه یه جوری هم تنظیمش کرد که طرف وقتی خندید عکس بگیره !!!!!

B L A S T E R
14-03-2008, 09:13
سلام مهیار جان.
اینو دوست من خریده.واقعا شیکه.باید ببینیش.
خب یه قسمت داره تو تنظیماتش به نام smile detection (فک کنم) باید فعالش کنی.انقدر دقت داره.هرجا بری کادر خنده رو صورت باهات میاد.ول نمیکنه.

seyyedi
14-03-2008, 15:02

دوستان سلام
عجب چیزییییییییییی:18:

perjixen
14-03-2008, 15:34
این دوربینه چیزه خفنی هست!!! به جز 3.5 اینچ ال سی دی تاچ ، تکنولوژِی تشخیص لبخند یعنی همه چی..........!

SAEED_BARCELONA
14-03-2008, 18:32
این دوربینه چیزه خفنی هست!!! به جز 3.5 اینچ ال سی دی تاچ ، تکنولوژِی تشخیص لبخند یعنی همه چی..........!

اه ه ه ه . من تبلیغ اینو دیده بودم ولی ال سی دیشو نشون نمیداد. چه قده باحاله!
فردا تشخیص گریه تشخیص عصبانیتو همه چی میاد. میترسم فکرمونم بخنن این دوربینا:31:

Sasan Info
14-03-2008, 18:55
منم اینو دیدم چیز جالبیه

پیشنهاد میکنم یه نگاهی به این بندازید:

mahyarSAMSUNG
21-03-2008, 19:56
این مدل سونی رو قیمت کردم . واقعا مفت . 390 تومن

aRThaS_08
22-03-2008, 15:05
بابا شما کجای کارید t200 قدیمیه t300 و w300 رو بچسب
t300

w300

seyyedi
22-03-2008, 16:13
دوستان سلام
من که این کاره نیستم ولی نزارین این تاپیک بسته بشه
تاپیک بسیار خوبی هست
مدتی پیش میخواستم یک دوربین بگیرم برا کسی اصلا نمیدونستم کجا برم
اگه میشه تنها در مورد دوربین بحث نکنید
فکر نمیکنم اگه دامنه وسایل گسترده تر باشه مشکلی پیش بیاد

rvin@
22-03-2008, 16:36
میگم حالا این سامسونگ کارش به اندازه تعریف و تبلیغی که براش می کنید خوب هست؟

Mr.K2
22-03-2008, 18:15
میگم حالا این سامسونگ کارش به اندازه تعریف و تبلیغی که براش می کنید خوب هست؟

به اختیار داری .. سامسونگ واقعا عالی هست ...

ali racer
22-03-2008, 21:11
فقط تو کشور ما
از نظر مشتری
یه برند درجه دوم هستش!
هر چند با سامسونگ حال نمیکنم
ولی کیفیت کارهاش خوبه

aRThaS_08
24-03-2008, 12:59
سلام ...
به نظر من
تلویزیون:سامسونگ
گوشی:سامسونگ
دوربین:سونی
کنسول بازی:مایکروسافت
یخچال:دوو
ماشین ظرفشویی:مجیک
لپ تاپ:اچ-پی
هرچی دیگه خواستید بگید بگم

mahyarSAMSUNG
31-03-2008, 01:34
ماشین مورد علاقت رو نگفتی فکر کنم زانتیا باشه ؟؟!!!

بچها درباره هدست بلوتوث هم اگه میشه توی این تاپیک بحث کرد درباره بی اچ 270 سامسونگ بهم بگین . که این یو اس بی که ته هدست میخوره برای چیه ؟؟ فروشنده های ایرانی که شاهکارن چون هنوز نمیدونن برای گوشی هم از این هدست های بلوتوث میخرن . طرف میگفت اینها فقط برای ام پی 4 . برای گوشی باید از این 1 دونه ای ها بخری !!!!

aRThaS_08
03-04-2008, 19:14
ماشین رو اگه از لحاظ برند بخوای تویوتا ولی اگه از لحاظ مدل بخوای ProtonGEN2

hossein31
13-04-2008, 00:24
سلام به همگی ....

ما که نگفتیم کارشناسهای الکترونیک گفته اند که براویا سونامی تلویزیون های ال سی دی است. سامسونگ چیه. خدا وکیلی وقتی توی مغازه ای میری که تلویزیون سونی روشنه چه احساسی به آدم دست می ده؟ احساس زندگی و طراوت و بازی رنگها به نظر من.

perjixen
13-04-2008, 12:59
احساس زندگی و طراوت و بازی رنگها به نظر من.
دوست عزیز میخوای احساسم رو درباره سونی به شما بگم؟؟؟؟
مهیار جان هدست استریو بلوتوث برای گوشیت گرفتی؟؟؟ چند؟؟؟ از کجا؟؟ چه طوره؟؟
اصلا گرفتی؟؟؟ من این همه سوال پرسیدم ، بازم سوال دارم.

mahyarSAMSUNG
13-04-2008, 17:00
اتفاقا الان جمهوری بودیم . عموم که اصلا نمیدونه سامسونگ چیه و سونی چیه . وقتی ال سی دی های سامسونگ رو دید حال میکرد میگفت فقط سامسونگ توی ال سی دی . بعد سونی ها رو که میدید میگفت چقدر ظاهر زشتی دارن !

برای هدست استریو هم راستش رو که بخوای پولشو داشتم . بابام نذاشت بگیرم . میگفت گرونه و ولی من قبلا کیفیتشونو شنیدم عالیه . از جمهوری توی این نمایندگیها پیدا میشه . بگو هدست استریو مدل بی اچ 270 . قیمت 69 تومن .

corey
13-04-2008, 21:49
اتفاقا الان جمهوری بودیم . عموم که اصلا نمیدونه سامسونگ چیه و سونی چیه . وقتی ال سی دی های سامسونگ رو دید حال میکرد میگفت فقط سامسونگ توی ال سی دی . بعد سونی ها رو که میدید میگفت چقدر ظاهر زشتی دارن !

.

قبول دارم که ال سی های سامسونگ حرف نداره ولی سری x سونی از همه نظر عالیه چه از نظر کیفیت تصویر و چه از طراحی و کیفیت ساخت

B L A S T E R
13-04-2008, 22:07
اون عکس که از مونیتر سامسونگ گزاشتین سونی هم به همون ضخامت داره.من دیدم

ali racer
13-04-2008, 22:47
اگه ال سی دی سامسونگ بهتره
چرا سری ایکس سونی در اندازه های یکسان
حدود یه میلیون تومن گرونتره ؟؟

SAEED_BARCELONA
14-04-2008, 14:08
سلام ...
به نظر من
تلویزیون:سامسونگ
گوشی:سامسونگ
دوربین:سونی
کنسول بازی:مایکروسافت
یخچال:دوو
ماشین ظرفشویی:مجیک
لپ تاپ:اچ-پی
هرچی دیگه خواستید بگید بگم
تی وی: سونی - توشیبا (برا گزینه دوم دلیل دارم. گزینه 1 که دیگه دلیل نمیخواد
گوشی: اس ای
دوربین: کنون - سونی
کنسول بازی: رجوع شود به آواتار
لپ تاپ: دل - سونی

خوشم میاد اول سونی میره تو کار نوآری بعد میگن سونی به این میسه؟!!!

دوست عزیز میخوای احساسم رو درباره سونی به شما بگم؟؟؟؟
بگو ببینیم!!

مگه آدم به خاطر ظاهر میره یه چیز به این مهمیو میگیره؟
خوبه خودت گفتی که چیزی سرش نمیشه از سامسونگو سونی
ال سی دیه سامسونگ فقط برای شبکه های ایران خوبه چون Up scaling خوبی داره. منوش بچه بازیه. آدم وقتی با منو سونی کار میکنه احساس میکنه با pc داره کار میکنه.
اگه ال سی دیه قشنگ با کاراییه فوق العاده میخوای باید برید سراغ سریه جدید توشیبا که از پردازنده سل برای آپ اسکلینگ استفاده میکنه

منظورم اینه. ببینید کدومش تصویر با کیفیت تری داره. اینا همش به خاطر وجود پردازنده سل هستش که شاهکار سونی و IBM هستش. بعد میگن سونی بده. الان 60% خط تولیدشو فروخته به توشیبا

S A M S U N G
14-04-2008, 15:26
سعید جان کسی که نگفت سونی بده عزیز ! مطمئنا سونی هم خوبه ... منم که عکس اون TV LED گذاشتم همینطوری بود وگرنه اصلا میشه تلویزیونهای LED با معمولی مقایسه بشن !

کی گفته LCD های سامسونگ فقط به درد ایران میخوره ؟ شما رفتی دیدی جاهای دیگه که با اطمینان اینو میگی ؟شما چقدر با منوی سامسونگ کار کردی ؟

حرف سامسونگ سادگی در نهایت تکنولوژی و زیبایی هست....

پس بزار آمار سامسونگو بزارم واست :

هفته نامه بيزينس (Business week) همانند هر سال اقدام به انتشار لیست 100 شرکت برتر جهان نموده است.در میان اسامی انتشار یافته تغییرات قابل توجهی در رتبهء چند شرکت الکترونیکی جهان به چشم می خورد. براساس این گزارش شرکت الکترونیکی سامسونگ توانسته است با بنحو چشمگیری ارتقاء سطح یافته و از رتبهء34 در سال 2002 میلادی به مقام 20 جدول ارتقاء پیدا کند. حال آنکه بسیاری دیگر از این کمپانیها تنزل رتبه پیدا نموده اند.
بر اساس اين گزارش سامسونگ كره با قرار گرفتن در فهرست صد مارك برتر تجاري جهان از جمله كوكاكوكا، ماكروسافت، اينتل وفورد آمريكا، از شرکتهای الکترونیکی دیگر همچون كانون، و سوني ژاپن و ال جی پیشی گرفته است.
گفتني است شاخص انتخاب مارك هاي تجاري در دنيا بر اساس دو گزينه 20 درصد فروش جهاني و عرضه با قيمت مناسب در بازار جهاني مي باشد.
عرضهء محصولات متنوع با قیمتهای رقابتی و همچنین ارائهءآخرین تکنولوژیهابه بازار، زودتر از سایرین از دلایل این رشد چشمگیر برآورد می شوند. این کمپانی با چنین ویژگیهایی امروزه به عنوان یکی از معدود تولید کنندگان پانل ال سی دی،رهبری فروش مانیتور و تلوزیون LCD را به دست دارد.

موفق باشی !

SAEED_BARCELONA
14-04-2008, 16:33
شما چقدر با منوی سامسونگ کار کردی ؟
دائیم یه r81 داره
اون یکی دائیم هم m88
همین طوری رو هوا نپروندمم.
بهترین گزینه برای کم خرج کردن و کیفیت خوب در اندازه 32اینچ r81 ولی m88 که با مدلای فول اچ دی مقایسه کردم ضعیف تر بود!
اینو یادم رفت بگم که هر چی ال سی دیهای سامسونگ خوبن بر عکس سینما خونگیاش بد. اصلا حال نمیده به آدم. چه از لحاظ قیافه و چه از لحاظ کارایی

S A M S U N G
14-04-2008, 16:38
به به میبینم که همه سامسونگی هستن :دی ...

چرا بد برداشت میکنی سعید جان ! منظورم این نبود که شما روی هوا پروندی عزیز ...

اینم به آمار دیگه :

بر اساس گزارشی از گروه ان پی دی، براي اولين باریک شرکت تولید کننده تلوزیون موفق شده است تا از لحاظ سهم بازار و تعداد فروش رتبه اول را در تمامی مدلهای تلوزیون یعنی تلويزيونهای ديجيتال، LCD و CRT صفحه صاف بدست آورد.

بر اساس گزارشی از گروه ان پی دی، براي اولين باریک شرکت تولید کننده تلوزیون موفق شده است تا از لحاظ سهم بازار و تعداد فروش رتبه اول را در تمامی مدلهای تلوزیون یعنی تلويزيونهای ديجيتال، LCD و CRT صفحه صاف بدست آورد. در سال 2006كل فروش تلوزیونهای دیجیتال، 54 درصد رشد كرده است وبه عبارتی سه ميليون تلويزيون ديجيتال بيشتر در سال 2006 نسبت به 2005 به فروش رفته اند و در سال 2006 سامسونگ بيشتر از هر برند ديگری تلويزيون ديجيتال به فروش رسانده به گفته استافان بكر، معاونت تجزيه و تحليل NPD. سامسونگ تنها سازنده تلويزيون مي باشد كه در هر چهار نوع تلويزيون ديجيتال ازجمله LCD ، پلاسما، ميكروديسپلي وصفحه صاف از خود قدرت نشان مي دهد. بر طبق گزارش ماهانه NPD سهم سامسونگ در بازار در سراسر سال و سهم آن از لحاظ دلاري و تعدادي در نيمه دوم سال رشد چشمگیری داشته است. با سهم 20 درصدي در تعداد تلويزيونهاي ديجيتال، سامسونگ انتخاب اکثر کشورها در اين نوع تلويزيونها در سال 2006 گرديد كه پيشتازي قابل توجهي است. بر طبق اطلاعات NPD ، سامسونگ با 5/21 درصد در تعداد و 1/25 درصد سهم دلاري پيش تازي مستحكمي در انواع تلويزيونهاي صفحه صاف از خود نشان داده است. از لحاظ سهم LCD در بازار (10 اينچ و بزرگتر) سامسونگ رتبه اول را (از رتبه چهارم در سال 2005) با سهمي 1/15 درصدي بدست آورد، قابل ذکر است این رتبه در سال 2005، رتبهءچهارم بوده است و خط Slim Fit TM توليد تلويزيونهاي CRT صفحه صاف سهم بزرگ 1/46 در تعداد و 7/43 درصد دلاري را در سال 2006 بدست آورد سامسونگ تنها توليد كننده اي است كه مقيد به پيش تازي در تكنولوژي توليد تمام چهار مدل تلويزيون ديجيتال من جمله LCD ، ميكرو ديسپلي، پلاسما و صفحه صاف مي باشد.

منبع: گروه NPD- سرويس اطلاعات خرده فروش

سامسونگ موفقيت خود را مرهون تركيبي از توانائي ساخت، مقيد بودن به تكنولوژي چهار گانه تلويزيون هاي ديجيتال و طرح هاي ايده آل محصولاتش مي داند.در بهار امسال، سامسونگ انقلابي را در طراحي تلويزيون با ارائه سري هاي LCD HDTV51/52 كه شركت آنرا بردو (BORDEAUX) ناميد.
سامسونگ يكي از بزرگترين توليد كنندگان پانل تلويزيون در جهان مي باشد.این شركت هر ساله هزینهء R&D (تحقيق و توسعه) خود را بطور مرتب افزایش داده و تنها در سال 2005، سرمايه گذاري تحقيق و توسعه سامسونگ به 41/5 تريليون وون کره رسيد.
اخيرا سامسونگ ظرفيت توليد تلويزيون پلاسماي خود را در كره افزايش داده ودرحال برنامه ریزی برای تاسیس كارخانهء جدیدی جهت ساخت نسل هشتم LCD است . بدليل اينكه اين شركت تمامي طرحها و ساخت قطعات را در اختيار دارد مي تواند كنترل كاملي در مورد كيفيت و هزينه ساخت داشته باشد كه اين امتيازي در بازار كار مي باشد.
حدود پنج سال پيش، سامسونگ تصميم گرفت كه انحصارا تمركز خود را روي خط توليد تلويزيون هاي ديجيتال متمركز نمايد. شركت متوجه شد كه هر يك از مدلهاي تلويزيون هاي چهارگانه مزاياي خود را دارد، و از لحاظ قيمت به نفع مصرف كننده است لذا تصميم به سرمايه گذاري در هر كدام از آنها را برگزيد. این شرکت معتقد است بدليل توانايي در توليد، قادر به ارائه تلويزيون هايي با قيمت هاي رقابت آميز است.

anti_girl
14-04-2008, 17:03
باز يه نظر سنجي اومد اينجا بحث راه افتاد:31:اما بايد قبول كرد كه سامسونگ پيشرفت زيادي در tv داشته من كه هر جا رفتم و lcd سامسونگ داشتن راضي بودن واقعا lcd هاش حرف نداره:10::11:

ali racer
14-04-2008, 18:21
یه مسئله مهم تو فروش مارک و برند یه محصول هستش
من اصلا علاقه ندارم
یه ست ال سی دی و سینمای خانگی بگیرم 4 تومن
و انوقت مارک سامسونگ روش باشه !
یه نکته ای که اشاره نکردین عمر پنل های سونی هستش
که دقیقا دو برابر رقیبانش هستند !!

S A M S U N G
14-04-2008, 18:44
دقیقا حرف شما یه چیز سلیقه ایی هستش ...

منم دوست ندارم چیزی که میخرم اسم سونی روش باشه چون خدا میدونه قطعاتش کدوم کشور میزنه و پشتش میزنه Made In Japan ....

دوره سونی سونی گفتن مردم دیگه تمام شده ... اینقدر کمپانیها پیشرفت کردن که سونی دیگه نمیتونه مقام اولو داشته باشه ... همین Pioneer , ال سی دی میزنه که من یکی شاخ درآوردم دیدم !

این حرفها که نمیدونم عمر این از اون بیشتره باز هم به نظر من بر میگرده به سلیقه ... من خودم از همه محصولات سامسونگ دارم استفاده میکنم ... بهترین لوازم خانگی و .... داره و هیج مشکلی هم تا حالا نداشتم ...

موفق باشی ....

corey
14-04-2008, 20:24
دقیقا حرف شما یه چیز سلیقه ایی هستش ...

منم دوست ندارم چیزی که میخرم اسم سونی روش باشه چون خدا میدونه قطعاتش کدوم کشور میزنه و پشتش میزنه Made In Japan ....

دوره سونی سونی گفتن مردم دیگه تمام شده ... اینقدر کمپانیها پیشرفت کردن که سونی دیگه نمیتونه مقام اولو داشته باشه ... همین Pioneer , ال سی دی میزنه که من یکی شاخ درآوردم دیدم !

این حرفها که نمیدونم عمر این از اون بیشتره باز هم به نظر من بر میگرده به سلیقه ... من خودم از همه محصولات سامسونگ دارم استفاده میکنم ... بهترین لوازم خانگی و .... داره و هیج مشکلی هم تا حالا نداشتم ...

موفق باشی ....
دقیقا این حرف درسته مثلا همین گوشی های سامسونگ من به دوستم میگم دوربین جی600 و 800 از ان95 و کا850 بهتره باور نمی کنن میگن سامسونگ بدرد نمی خوره و کیفیت نداره و این به خاطر تعصب و همین طور سابقه خیلی خوب سونی بین مردمه

pioneer نو ال سی دی هاش واقعا عالی هستن ولی پلاسماهاش واقعا عالی هستن و کیفیتشون واقعا عالیه البته نسبت به سایر برندها واقعا گرونتره

ali racer
14-04-2008, 21:48
بله من سلیق هام رو گفتم
ولی در مورد عمر پنل های ال سی دی
لینکشو میزارم براتون از مقایسه میزان عمر پنل ها
در ضمن بجز سری ایکس سونی که ژاپنی هستند
باقی سری ها پشتشون زده ساخته شده در مالزی !!!!

S A M S U N G
14-04-2008, 22:12
در مورد اینکه سری فلان کجا میزنه و سری فلان یه جای دیگه که بحثی نیست جون منم میتونم پشت قاب اصلی بزنم Made In USA !!! ... منظور من قطعات این LCD ها هست که خدا میدونه کی و کجا تولید میکنه ...

در مورد عمر هم شما اگه به جای یه لینک 100 لینک یا اصلا نوشته کتبی FCC بذارین من قبول ندارم که عمر محصول این برند از اون یکی بیشتره ...

دائیم رفته بود چین میگفت خیلی از کارخانه های شرکتها توی چین هستش از جمله سامسونگ ! ولی گفت سامسونگ کره به چین اجازه نمیده محصولاتی که توی چین تولید میشه بره توی بازار جهانی و مخصوص بازار چین هستش .... اخیرا شخصا با سام سرویس ملاقات داشتم و همین سوالو ازشون پرسیدم که گفتن درسته همچین موردی هستش و متاسفانه به صورت قاچاق هم وارد ایران میشه و به خاطر همین هست که ما میگیم سامسونگ شما بدون ضمانت سام سرویس سامسونگ نیست ولی مردم فکر میکنن ما به خاطر سود خودمون اینارو میگیم !

موفق باشی ....

ali racer
14-04-2008, 22:25
در مورد عمر هم شما اگه به جای یه لینک 100 لینک یا اصلا نوشته کتبی FCC بذارین من قبول ندارم که عمر محصول این برند از اون یکی بیشتره ...]
این شد حرف حساب... موفق باشین و حال کنین با سامسونگ:31:

SAEED_BARCELONA
15-04-2008, 00:10
دلیل نمیشه چون شما از سامسونگ خوشت میاد بگید دوره سونی گفتن تمام شده. چه سابق و چه الان سونی تو هر زمینه ای قدم گذاشته موفق بوده و همیشه ترس انداخته به جون رقبا!

همین Pioneer , ال سی دی میزنه که من یکی شاخ درآوردم دیدم !

pioneer نو ال سی دی هاش واقعا عالی هستن ولی پلاسماهاش واقعا عالی هستن و کیفیتشون واقعا عالیه البته نسبت به سایر برندها واقعا گرونتره
پایونیر در زمینه پلاسما به همراه پاناسونیک یکه تاز هستن. چون این دو شرکت تکنولوژیه پلاسمارو آوردن. اینا معتقدند که حداکثر 32 اینچ ال سی دی جواب میده و بالای 32 فقطط پلاسما. هم پایونیر و هم پاناسونیک پلاسما میزنن در حد تیم ملی! ما یه پاناسونیک داریم حرف نداره

در مورد اینکه سری فلان کجا میزنه و سری فلان یه جای دیگه که بحثی نیست جون منم میتونم پشت قاب اصلی بزنم Made In USA
داداش مگه فکر کردی الکیه که بزنی made in usa بعد جای دیگه ساخته شده باشه؟ فکر کردی ایرانه؟!!!
مطمئن باش اگه سونی و یا هر شرکت دیگه ای که توی ژاپن هستن پول کارگر و از اون مهمتر هزینه گمرک و این مسخره بازیا تو ژاپن ارزون بود مطمئن باش که توی ژاپن تولید میکردن!
در ضمن اینقد چینی چینی نکنید همه کالاهای معتبر لایسنس شدست

در مورد عمر هم شما اگه به جای یه لینک 100 لینک یا اصلا نوشته کتبی FCC بذارین من قبول ندارم که عمر محصول این برند از اون یکی بیشتره ...
به قول علی حرف حساب جواب نداره

Hossein-GMail
15-04-2008, 00:34
یه مسئله مهم تو فروش مارک و برند یه محصول هستش
من اصلا علاقه ندارم
یه ست ال سی دی و سینمای خانگی بگیرم 4 تومن
و انوقت مارک سامسونگ روش باشه !
یه نکته ای که اشاره نکردین عمر پنل های سونی هستش
که دقیقا دو برابر رقیبانش هستند !!

واسه چی اونوقت؟
لطف کن مثلS A M S U N G دلیل و مدرک بیار.

Hossein-GMail
15-04-2008, 00:43
داداش مگه فکر کردی الکیه که بزنی made in usa بعد جای دیگه ساخته شده باشه؟ فکر کردی ایرانه؟!!!
مطمئن باش اگه سونی و یا هر شرکت دیگه ای که توی ژاپن هستن پول کارگر و از اون مهمتر هزینه گمرک و این مسخره بازیا تو ژاپن ارزون بود مطمئن باش که توی ژاپن تولید میکردن!
در ضمن اینقد چینی چینی نکنید همه کالاهای معتبر لایسنس شدست

ببخشید اما همین لیسانسش منو کشته!:31:
منم بخاطر همین که از مارک سونی خوشم میومد یک با ضررشو دادم.چقدرم که خدماتش خوبه!!!:27:

mahyarSAMSUNG
15-04-2008, 00:55
پس بزار آمار سامسونگو بزارم واست :

هفته نامه بيزينس (Business week) همانند هر سال اقدام به انتشار لیست 100 شرکت برتر جهان نموده است.در میان اسامی انتشار یافته تغییرات قابل توجهی در رتبهء چند شرکت الکترونیکی جهان به چشم می خورد. براساس این گزارش شرکت الکترونیکی سامسونگ توانسته است با بنحو چشمگیری ارتقاء سطح یافته و از رتبهء34 در سال 2002 میلادی به مقام 20 جدول ارتقاء پیدا کند. حال آنکه بسیاری دیگر از این کمپانیها تنزل رتبه پیدا نموده اند.
بر اساس اين گزارش سامسونگ كره با قرار گرفتن در فهرست صد مارك برتر تجاري جهان از جمله كوكاكوكا، ماكروسافت، اينتل وفورد آمريكا، از شرکتهای الکترونیکی دیگر همچون كانون، و سوني ژاپن و ال جی پیشی گرفته است.

یادمه که این خبر رو توی روزنامه فکر کنم اقتصاد پویا صفحه اولش چاپ کرده بود با یه عکسی از برند سامسونگ که ال جی رتبه 97 رو اورده بود و سامسونگ 20 .

مگه آدم به خاطر ظاهر میره یه چیز به این مهمیو میگیره؟
خوبه خودت گفتی که چیزی سرش نمیشه از سامسونگو سونی

معمولا ادمی که چیزی نمیدونه بهتر و بدون تعصب نظر میده . این عموی من هم از اون ادمهاییه که میگه سامسونگ آنتن دهی نداره و عشق سونی اریکسون ولی گفت ال سی دی های سامسونگ حرف نداره . توی کف یه 32 اینچشه که بگیره !

SAEED_BARCELONA
15-04-2008, 10:16
معمولا ادمی که چیزی نمیدونه بهتر و بدون تعصب نظر میده . این عموی من هم از اون ادمهاییه که میگه سامسونگ آنتن دهی نداره و عشق سونی اریکسون ولی گفت ال سی دی های سامسونگ حرف نداره . توی کف یه 32 اینچشه که بگیره !
منم که گفتم کسی که نمیخواد زیاد خرج کنه و کاراییه خوبی داشته باشه tvش باید r81 بگیره. ولی من که نمیتونم از براویا انجین بگذرم. شمارو نمیدونم.
البته جدیدا شارپ و توشیبا فکر کنم که 32 اینچ Full HD زده باشن که این دیگه محشره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$medium_item$
این یه نمونه. شارپ

S A M S U N G
15-04-2008, 10:37
سلام به همگی ....

سعید جان من که همیشه گفتم سامسونگ اول و آخر .... ولی من قشنگ یادمه که مردم توی خیابون راه میرفتن چشمشون به تلویزیونهای WEGA سونی میافتاد تا 3 روز میگفتن فقط سونی ! من میگم دوره این حرفها تمام شده ... هر چیز گرونی دلیل خوب بودن اون محصول نیست ... سونی داره پول اسمشو میخوره وگرنه آنچنان چیز شاخی هم نیست در برابر برندهای دیگه .... والا من توی ایران خونه هرکسی میرفتم یا ال جی داشت یا سامسونگ یا پاناسونیک ! همه هم راضی ... ازشون سوال میکردم سونی چرا نگرفتین میگفتن سونی دیگه سونی سابق نیست ! ( حرف من نیست نپرین بهم :دی )

سعید جان فکر کردی چین کجاست ؟ 100 مرتبه از ایران بدتر ( البته از نظر فناوری :دی ) ... آنچنان Made In Japan واست بیرون میاره که خود کمپانی ژآپنی نمیوتنه تشخیص بده کدوم اصل هست !

منم که گفتم کسی که نمیخواد زیاد خرج کنه و کاراییه خوبی داشته باشه tvش باید r81 بگیره. ولی من که نمیتونم از براویا انجین بگذرم. شمارو نمیدونم.
البته جدیدا شارپ و توشیبا فکر کنم که 32 اینچ Full HD زده باشن که این دیگه محشره.

به نظر من جنس گرون دلیل خوب بودن اون جنس نیست ... ضرافتی که LCD های سامسونگ دارن توی هیچ برندی ندیدم ...

Full HD هم 70 اینچ عزیز هستش فکر کنم اواخر سال 2007 سامسونگ معرفی کرد ...

ali racer
15-04-2008, 12:00
3 تا مسئله رو اینجا بگم
1.تا پیک جالب شده !!
2. در جواب اون دوستمون که گفتن سامسونگ چشه برای یه سیستم 4 میلیون تومنی
عرض کنم (البته نظر شخصی منه) سامسونگ یه برند درجه دوم هستش تو ایران نسبت به اسم سونی !
3. اندازه 40 به بالا اصلا با تلویزیون ایران جواب نمیده
چه از لحاظ نو یز چه از لحاظ کیفیت!!!!
4.شنیدم پاناسونک داره ال سی دی 32 میزنه حقیقت داره ؟

S A M S U N G
15-04-2008, 12:45
علی جان سامسونگ از چه نظر توی ایران درجه 2 هستش ؟ از نظر فروش یا از نظر کیفیت ؟ منبع خاصی حرف شمارو تایید میکنه ؟

خیلی از مردم ایران توی خونه هاشون دیش و ----- دارن و فکر نکنم نویزی داشته باشه !!!

مگه پاناسونیک 32 اینچ LCD نداره ؟ تا اونجایی که یادمه این مدلش از 32 بیشتره و پروجکشن هست !

SAEED_BARCELONA
15-04-2008, 18:09
Full HD هم 70 اینچ عزیز هستش فکر کنم اواخر سال 2007 سامسونگ معرفی کرد ...
خسته نباشی. شارپ پارسال 108 اینچ فول اچ دی معرفی کرد. فکر کنم پاناسونیک 150 اینچ داشته باشه.

سونی داره پول اسمشو میخوره وگرنه آنچنان چیز شاخی هم نیست در برابر برندهای دیگه
والا ما تا حالا هر چی جنس از سونی گرفتیم پشیمون نشدیم نمیدونم چرا برا ما هنوز هم سونی همون سونیه!

3. اندازه 40 به بالا اصلا با تلویزیون ایران جواب نمیده
تائید میشه

4.شنیدم پاناسونک داره ال سی دی 32 میزنه حقیقت داره ؟
بله حقیقت داره. تو صفحه قبل گفتم که پاناسونی و پایونیر تا 32 اینچ ال سی دی میزنن و میگن از 32 بالاتر فقط پلاسما جواب میده.
این یه نمونه از ال سی دیهای پاناسونیک

ضرافتی که LCD های سامسونگ دارن توی هیچ برندی ندیدم ...
یه نگاه به اون و این توشیبا بنداز!

ali racer
16-04-2008, 01:57
حال کردین اسم تا پیک رو بزاریم تلویزیون ال سی دی ؟ لول !!!
من اعتبار مارک سامسونگ رو در برابر برند های دیگه گفتم که درجه 2 حساب میشه
نه از لحاظ فروش
چه بخوایم چه نخوایم مارک سونی از سامسونگ معتبر تر هستش
این علاوه بر سابقه به عوامل دیگه ای هم بستگی داره
شما نظر منو قبول ندارین در این مورد ؟

seyyedi
16-04-2008, 10:01
دوستان سلام
خدمت اساتید گرامی برندها یک چیز رو میخوام عرض کنم:
نمیشه دست از این تلویزیون ها بردارین برین سراغ چیز دیگه
شماها که استادید فرق زیادی میبینید
ولی من نوعی نه فقط یه چیز باشه که خوب نشون بده حالا این که کنتراست اونها 10000 تا فرق کنه یا اون یکم واضحتر باشه فرقی نمی کنه من که نمیخوام شب تا صبح تی وی ببینم که
یا اینکه نمیخوام برم از زاویه 150 درجه ببینم که
بحث روی دوربین های عکاسی و تجهیزات همراه که بود بهتر بود

SAEED_BARCELONA
16-04-2008, 11:30
سیدی جون برای دیدن تصویر Hd خیلی کنتراستو برایتنسو این خنزر پنزرا مهمه!
برای دیدن تصویر ایرانه که هیچی مهم نیست.
چشمم میریم سراغ دوربین.
خوب بچه ها شروع کنید!
کنون بهتره سونیه.
سامسونگ که اصلا قبولش ندارم در زمینه دوربین دیجیتال

R@R#M@N
16-04-2008, 20:05
من کنون رو خیلی قبول دارم
البته فقط توی دوربین دیجیتال (عکسایش)
حتی از سایبر شات ها هم بهتر هستن!!!
سایبر شاتهای سونی قسمتهایی از عکس که دارای پس زمینه ی سفید هستن رو بنفش میکنه !!!
نمونش همین ک850 ی خودمون یا H9 یا بقیه H ها !!
من بقیه عکسهای دوربین های سونی رو ندیدم !!
ولی کنون واقعآ غوغاست !!! مخصوصآ توی این رنج قیمت (500 تومن) G9 خدا عکس میگیره !!
S5Is هم دوربین خوبیه ولی کیفیتش به G9 نمیرسه ولی در عوض کلی امکانات بیشتر داره
Super Macro کنون هم واقعآ یه مود عالی هست واسه دوربیناش !!!
ولی توی فیلمبرداری سونی رو خیلی خیلی قبول دارم !!!

Hossein-GMail
17-04-2008, 01:03
من کنون رو خیلی قبول دارم
البته فقط توی دوربین دیجیتال (عکسایش)
حتی از سایبر شات ها هم بهتر هستن!!!
سایبر شاتهای سونی قسمتهایی از عکس که دارای پس زمینه ی سفید هستن رو بنفش میکنه !!!
نمونش همین ک850 ی خودمون یا H9 یا بقیه H ها !!
من بقیه عکسهای دوربین های سونی رو ندیدم !!
ولی کنون واقعآ غوغاست !!! مخصوصآ توی این رنج قیمت (500 تومن) G9 خدا عکس میگیره !!
S5Is هم دوربین خوبیه ولی کیفیتش به G9 نمیرسه ولی در عوض کلی امکانات بیشتر داره
Super Macro کنون هم واقعآ یه مود عالی هست واسه دوربیناش !!!
ولی توی فیلمبرداری سونی رو خیلی خیلی قبول دارم !!!

درسته اکثر دوربینهای سونی که من باهشون کار کردم خروجی رنگ درستی ندارن.اما دوربینهای Nikon هم از Canon بهتره.اگه ظاهرشم حساب کنیمPanasonic FZ50 با قیمت حدود500,000 تومن واقا بی نظیره.:31:

S A M S U N G
17-04-2008, 10:17
باز هم همکاری 2 کمپانی بزرگ سامسونگ و آرمانی .... SAMSUNG & Armani

46 و 52 اینچ با 1080p

دم سامسونگ گرم با خوب شرکتی داره همکاری میکنه ( Giorgio Armani )

perjixen
17-04-2008, 10:25
شاید وقتی دیگر......................................
ساده ، شکیل ، جذاب.....................................

B L A S T E R
17-04-2008, 11:48
کنون بیشتر دوربینای حفه ای و بزرگ میزنه..
ولی سونی همش تو کار زدن دوربینای کوچیک و بایکه که خیلی خوبه.
ولی در اینه کنون کیفیت بهتری داره شکی نیست

SAEED_BARCELONA
17-04-2008, 12:01
باز هم همکاری 2 کمپانی بزرگ سامسونگ و آرمانی .... SAMSUNG & Armani

46 و 52 اینچ با 1080p
قبول داری که tv زشتی درست کرده یا بازم میگی طراحیش حرف نداره؟

دم سامسونگ گرم با خوب شرکتی داره همکاری میکنه ( Giorgio Armani
اینو بخاطر پول به جیب زدن درست کرده. مطمئن باش قیمت نجومی داره!!!

S A M S U N G
17-04-2008, 13:00
قبول داری که tv زشتی درست کرده یا بازم میگی طراحیش حرف نداره؟

سعید جان میشه درباره شرکت آرمانی واسه من توضیح بدی ؟ ( در ضمن بله من میگم طراحیش حرف نداره چون دست یه کمپانی توپ بوده )

اینو بخاطر پول به جیب زدن درست کرده. مطمئن باش قیمت نجومی داره!!!

ببخشید P520 Armani واسه پول به جیب زدن بود که اینقدر فروش داشت و داره ؟ قیمتو سامسونگ تعیین میکنه که مطمئن باش اگه یه شرکت با انصاف توی دنیا باشه اون سامسونگ هستش ...

موفق باشی ...

R@R#M@N
17-04-2008, 13:10
باز که رفتین سره LCD TV
ول کنین
در مورد یه چیز قابل حمل (مثه دوربین . MP3 Player یا گوشی یا ...حرف بزنین !!!)

B L A S T E R
17-04-2008, 17:30
mp3 سامسونگ به نظر من بهتره..

SAEED_BARCELONA
17-04-2008, 17:41
سعید جان میشه درباره شرکت آرمانی واسه من توضیح بدی ؟ ( در ضمن بله من میگم طراحیش حرف نداره چون دست یه کمپانی توپ بوده )
تسلیم. بحث ما به هیچ جا نمیرسه

mp3 سامسونگ به نظر من بهتره..
تا زمانی که آی پاد هست چرا سامسونگ؟!

perjixen
17-04-2008, 17:53
تو زمینه پلیرها ، بدون شک شرکت اپل کوی سبقت از همه ربوده............هم بخاطر رابط گرافیکی هم به خاطره طراحی خود دستگاه و قیمت نسبتا خوب.
ولی نباید نوع ویژه فروش موزیک (ای تونز) توسط اپل رو در فروش پلیرهاش دسته کم گرفت.
مقام دوم بین ای ریور و سامسونگ هست............... ای ریور به خاطر نوع دیدگاهی که به فروش تو امریکا داره و سامسونگ به خاطر نوع آوریش.
بعدش شاید نوبت میکروسافت با زون هست.
(این نظرم منه!!!!!!!!).

S A M S U N G
17-04-2008, 18:04
تسلیم. بحث ما به هیچ جا نمیرسه

تازه بحث داشت داغ میشد ولی خب نظر شما هم متین !

MP3 Player فقط این 2 تا :

R@R#M@N
17-04-2008, 18:15
یعنی walkman جایی توی mp3 player ها نداره ؟؟؟

perjixen
17-04-2008, 21:26
خیلی وقته من واکمن جدید درخور توجه ندیدم.................... البته A2 که الان تو ایران هست!!! ولی در کل من چیزی ندیدم.
میشه لطف کنید آخرین مدلهای این رده پلیر معرفی کنید.

SAEED_BARCELONA
17-04-2008, 21:50
اینو حال کنید
فقط کافیه هدفوناشو بزارید تو گوشتون تا 75% صداهارو نشنوید (در حالت خاموش!) کف کنید سونیو دست کم گرفتی؟

S A M S U N G
17-04-2008, 21:59
سعید جان این جدیدترین هستش ؟ یکی هست که تازگیا تبلیغ میکنن اون چیه مدلش ؟

راستی توی عکس بالا بلوتوث هم داره میشه بگی با وسایل بلوتوث دار مثل موبایل هم کار میکنه یا فقط هدست ؟

پیشاپیش ممنون ...

...................

راستی فریمور جدید P2 هم حدود یک ماه دیگه میاد و 16 گیگ هم به زودی ...

B L A S T E R
17-04-2008, 22:25
ایول...
سونی هم رفته تو کار نازک کاری.

SAEED_BARCELONA
17-04-2008, 23:00
سعید جان این جدیدترین هستش ؟ یکی هست که تازگیا تبلیغ میکنن اون چیه مدلش ؟

اگه منظورت همونه که دختره دستشه باید بگم که اون زیاد چیزه مالی نیست.
تو سایت سونی استایل اینو در مورد بلوتوثش نوشته. فکر کنم مثل موبایل باشه کاراییه بولوتوثش. درسته؟
Built-in Bluetoot® Connectivity

Allows you to stream music wirelessly from your Walkman® Player to other Bluetooth® enabled devices.

16GB Built-in Memory

Store up to 3,800 Songs2 or up to 62H of video5 on your Walkman® video MP3 Player and never be without your entertainment again.

High Quality Video Playback

Playback your favorite videos right on the player using MPEG 4 and M4V profile at 30 frames per second.
Battery Life

With up to 36 hours of audio playback7 and up to 9 hours of video playback8 you don't have to worry about charging your player.
2.4" QVGA LCD Screen9

Easily view your movies, photos and music information on the high quality, 320x240 display.
Portrait and Landscape Mode LCD Display

Allows for easy viewing of your videos and photos in either a portrait or landscape position.
Compatible with Secure Windows Media Audio3

Giving you more options than ever for downloading and listening to music.
MP3/WMA/AAC Audio Codec Support3

Supports playback of MP3 and WMA DRM and non-DRM audio files downloaded from multiple sources. Also supports non-DRM AAC content, giving you multiple options for downloading music the way you want.
Clear Audio Technologies

Utilizes 4 Clear Audio Technologies to reproduce crystal clear, CD-quality audio: o Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) restores the higher sound frequency lost when creating compressed music files. o Clear Bass enhances the bass sound while minimizing distortion. o Clear Stereo reduces signal leakage from one channel to another. o EX Series headphones deliver deep bass sound from a closed design that's compact, lightweight and comfortable to wear thanks to changeable silicon rubber ear-buds that also help isolate outside sounds.
Time Machine Shuffle

Shuffle play among songs from a randomly selected year. (Information will come from CD information that is downloaded from the Gracenote CDDB®)
Music Search

Search for music on your Walkman® video player by All Songs, Album, Artist, Genre, Release Year, Folder and Playlists.
Initial Search

Use the first letter of the song, album or artist to easily find the music you are looking for.

این مدل 8 گیگشه که این هندز فری بلوتوثو داره همرا خودش

ali racer
17-04-2008, 23:07
سعید جان
قیمتش چقدره ؟

راستی بالاخره معلوم شد ال سی دی سونی بهتر از سامسونگه آره ؟ لول

SAEED_BARCELONA
17-04-2008, 23:20
سعید جان
قیمتش چقدره ؟
ناقابله. 319.99 دلار اون 16gb
8gb هم 269.99 دلار
من نمیدونم چرا قیمتاشون اینطوریه؟
خوب بگن 320 دلار یا 270 دلار!!!
کسی دلیلشو نمیدونه؟

rainysky50
17-04-2008, 23:25
بله!دلیلشون مشخصه!اگه دقت کنی بر فرض مثال قیمت یک جنسی 500 دلاره ولی برای اینکه این عدد سنگین نمایان نشه 499 وارد میکنند و کلا اینجوری مشتری به تور میزنند!!چون ممکنه شما 499 رو بخونید 400 یا اصلا حواستون نباشه که 499 فرقش با 500 فقط یه عدده!وقتی رفتی پای معامله دیگه مجبوری پول رو کامل بدی!!!

SAEED_BARCELONA
17-04-2008, 23:56
خودمم همین فکرو میکردم!
چه بیکارن اینا

ali racer
18-04-2008, 01:17
دوستان من دلیلش اون نیست...
تو ایالات متحده مالیات رو مصرف کننده پرداخت میکنه نه تولید کننده
واین روش برای جلوگیری از دادن مالیات بیشتر
وکه نسبت به قیمت تعیین میشه کاربرد داره

perjixen
18-04-2008, 15:28
سعید جان مرسی.
این واکمن که عکساش گذاشتی ، تاچ که نیست؟؟؟؟
این رو میشه تو ایران پیدا کرد؟؟؟؟

rainysky50
18-04-2008, 16:32
دوستان من دلیلش اون نیست...
تو ایالات متحده مالیات رو مصرف کننده پرداخت میکنه نه تولید کننده
واین روش برای جلوگیری از دادن مالیات بیشتر
وکه نسبت به قیمت تعیین میشه کاربرد داره

سلام!نخیر علی جان!توی هند هم قیمت اکثر اجناس به 99 ختم میشه!مثلا من هفته ی پیش یک کلاه خریدم 499 روپیه!!500 تا بهش دادم و اون 1 روپیه ی اخرش رو هم بهم برگردوند !!!:27::18:

S A M S U N G
18-04-2008, 19:03
خب بالاخره ویدیو یکی از شاهکارهای دیگه سامسونگ منتشر شد ...

SAMSUNG NV24HD Digital Camera

این دوربین دیجیتال که سری UI سامسونگ هستش خیلی باحاله ...

این دوربین علاوه بر گرفتن ویدیو 720p یک دوربین 10.2 مگاپیکسلی که دارای لنز 24 میلیمتری ultra-wide angle هستش که زاویه دیدو گسترش میده و نسیت به لنزهای دیگه بیش از معمول هستش ...

علاوه بر اینها یه صفحه نمایش 2.5 اینچ تاج داره از نوع AMOLED که کیفیت تصویرش معرکه هستش ...

خیلی ها این اعتقادو دارن با اومدن این دوربین به بازار زنگ خطری واسه تولیدکنندگان دیگه هستش ...

در مورد اون قسمتی که قرمز هستش اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بده ممنون میشم ....

حتما ویدیوی این دوربینو نگاه کنین :

ali racer
19-04-2008, 00:20
سلام!نخیر علی جان!توی هند هم قیمت اکثر اجناس به 99 ختم میشه!مثلا من هفته ی پیش یک کلاه خریدم 499 روپیه!!500 تا بهش دادم و اون 1 روپیه ی اخرش رو هم بهم برگردوند !!!:27::18:
امین جان این دقیقا سخن دوست صمیم بود
ونکور درس می خونه
درست و غلطش با خودش ولی من تا حالا حرف الکی ازش نشنیدم...:46:
راستی شما کدوم شهری ؟
چی می خونی ؟ اونجا ارزونتره یا دانشگاه آزاد ایران (جوابش که تابلوه اونجا !!):31:

S A M S U N G
19-04-2008, 11:32
سلام به همگی ....

تا حالا گوشیتونو با آبشارژ کردین ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif تا سال 2010 این امکان هم به وجود میاد !

سامسونگ مدعی تکنولوژِی برتر , امروز هم در زمینه الکترو ماشین یک پیل سوختی واقعا عجیب طراحی کرده ...

Oh Yong-soo سخنگوی مدیر ارشد بخش Samsung Electro-Mechanics اعلام کرد سامسونگ به یک تکنولوژی خارق العاده دست پیدا کرده که به وسیله آب باتری گوشی رو شارژ میکنه ...

Oh Yong-soo درباره چگونگی عملکرد این باتری توضح داده که وقتی گوشی روشنه , آب و فلز با همدیگه واکنش میدن و گاز هیدروژن رو در آب تولید مکنند ... این گاز هیدروژن که 3 ولت قدرت داره تنها چیزی هستش که میتونه این پیل سوختیو شارژ کنه .... همچنین توضیح داد که پیل های سوختی امروزی نیاز به الكل‌ متيليك‌ بفرمول‌CH3 OH دارن در حالی که پیل سوختی ساخته شده توسط سامسونگ فقط و فقط نیاز به آب داره ...

این باتری توانایی ذخیره کردن تاک تایم 10 ساعت داره و هر 2 روز یکبار هم نیاز به شارژ داره ...

این باتری در سال 2010 وارد بازار میشه و میشه خریداری کرد ....

SAEED_BARCELONA
19-04-2008, 12:41
این واکمن که عکساش گذاشتی ، تاچ که نیست؟؟؟؟
نه تاچ نیست

این رو میشه تو ایران پیدا کرد؟؟؟؟
معمولا تمام جنسای سونی تو ایران پیدا میشه.

ویدیو 720p
این یعنی فیلمی که میگیره HD ready هستش. فکر کنم سایزش 768*1366 باشه.
720p داریم و 720i که اولی بهتره چون اون P نشونه پروگرسیو بودنه.
1080p و 1080i هم هست که 720p از 1080i بهتره!

S A M S U N G
19-04-2008, 13:02
بابا دم سامسونگ گرم ترکونده خداییش .... اولین دوربین که اینطوریه و اونم از باتری ...

the NV24HD, which is the company's first HD still camera, a 10-megapixel shooter that also does 720p HD, and can send its juicy images via HDMI to your favorite HDTV

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 09:49
بابا دم سامسونگ گرم ترکونده خداییش .... اولین دوربین که اینطوری
چی چیو اولین دوربینه؟ اینو ببین حال کن. تازه این جدید جدید هم نیست!
HDR-SR12
1920x1080 Recording (1080p) Full HD
Face Detection for Video Footage and Digital Still Photos
5 Megapixel ClearVid™ CMOS Sensor (with Exmor™ Technology) and BIONZ™ Image Processor
12X Optical / 150X Digital Zoom
Dolby® Digital 5.1ch Recording
Tele Macro Function
Professional Quality Carl Zeiss® Vario-Sonnar® T Lens
HDMI™ Connection with BRAVIA® Sync™ (CEC) Technology
10.2 MP still image capture
3.2" touch panel
120GB HDD
عکس بزرگشو نتونستم گیر بیارم. اگه کسی پیدا کرد لطف کنه بزاره

aRThaS_08
20-04-2008, 10:23
شما اصلا خلاق نیستسد چرا فقط در مورد دوربین و موزیک پلیر حرف میزنید ؟؟؟ یه ذره در مورد لپ تاپ یا مثلا دیویدی رام یا اصلا از اینجور چیزا حرف بزنید

S A M S U N G
20-04-2008, 10:33
ای بابا تا ما یه چیزی میگیم سریع موضع میگیرن .... برادر من , من منظورم این بود که اولین دوربین سامسونگ هستش که این قابلیتو داره .... در ضمن من عمرا محصولات سامسونگو با برندهای دیگه مقایسه نمیکنم !

Carl Zeiss با Schneider قابل مقایسه نیستن ... نمونمشو خیلی واضح توی گوشیهای نوکیا داریم میبینیم

the NV24HD, which is the company's first HD still camera, a 10-megapixel shooter that also does 720p HD, and can send its juicy images via HDMI to your favorite HDTV

دیگه نخواستم پست بدم توی همین میزارم ...

این عکسو ببینید :

این همه ادعای سونی دارین فعلا عکس اینو ببینید تا خبرشو مفصل واستون بزارم ....

ببینم تکنولوژی دوربین بهتره یا این ...

فعلا ..

موفق باشی ....

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 12:00
شما اصلا خلاق نیستسد چرا فقط در مورد دوربین و موزیک پلیر حرف میزنید ؟؟؟ یه ذره در مورد لپ تاپ یا مثلا دیویدی رام یا اصلا از اینجور چیزا حرف بزنی
اینجا در مورد همه چی حرف میزنیم. شما بحثو شروع کن تا ادامه بدیم ما.

Carl Zeiss با Schneider قابل مقایسه نیست
قابا مقایسه نیستن؟
بزرگترین سازنده لنز در دنیا با اشنایدر قابل مقایسه نیست؟
فکر کردی از بهترین لنزاش تو گوشیای نوکیا استفاده میکنه؟ نه خیر جانم! سخت در اشتباهی
در ضمن اصلا سیستم دوربین دیجیتالو فیلمبرداری با گوشی یکی نیست که اینو میگید شما.

بابا دم سامسونگ گرم ترکونده خداییش .... اولین دوربین که اینطوریه

برادر من , من منظورم این بود که اولین دوربین سامسونگ هستش که این قابلیتو داره
دوستان بیان بگن. طرز بیان اون تیکه قرمز طوری نبود که ما اینطور استنباط کنیم که منظورتون اولین دوربینه سامسونگه که اینطوره.

در ضمن من عمرا محصولات سامسونگو با برندهای دیگه مقایسه نمیکنم !
تعصب بی جا. همینو میتونم بگم

S A M S U N G
20-04-2008, 12:19
قابا مقایسه نیستن؟
بزرگترین سازنده لنز در دنیا با اشنایدر قابل مقایسه نیست؟
فکر کردی از بهترین لنزاش تو گوشیای نوکیا استفاده میکنه؟ نه خیر جانم! سخت در اشتباهی
در ضمن اصلا سیستم دوربین دیجیتالو فیلمبرداری با گوشی یکی نیست که اینو میگید شما.

نه نیست !
میشه یه مدرک به من بدی که نوکیا از بهترین لنزها استفاده نمیکنه که من قبول کنم سخت در اشتباهم ؟
مگه من گفتم یکیه ؟ ... کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره ! اینم یه محصول مثل اون !

دوستان بیان بگن. طرز بیان اون تیکه قرمز طوری نبود که ما اینطور استنباط کنیم که منظورتون اولین دوربینه سامسونگه که اینطوره.

آره دوستان بیان بگن که من منظورم این بوده یا نه وقتی که من میام متن اصلی این مطلبو میزارم به من چه که شما انگلیسیت قوی نیست یا اصلا شاید ندیدی !

بابا دم سامسونگ گرم ترکونده خداییش .... اولین دوربین که اینطوریه و اونم از باتری ...

میشه این جمله رو واسه من ترجمه کنی ؟
دوستان خواهشا متن پست شماره 147 نگاه کنن !

تعصب بی جا. همینو میتونم بگم
قربون شکل ماهت برم من که میگم تعصب دارم حالا چه بی جا چه با جا ... این دیگه به خودم مربوطه دوست عزیزم ...

در مورد شکل هم به زودی میزارم فقط اینو بگم که multi-touch یاید پیشش خم و راست بشه ...

موفق باشین ...

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 12:42
آره دوستان بیان بگن که من منظورم این بوده یا نه وقتی که من میام متن اصلی این مطلبو میزارم به من چه که شما انگلیسیت قوی نیست یا اصلا شاید ندیدی !

میشه این جمله رو واسه من ترجمه کنی ؟
دوستان خواهشا متن پست شماره 147 نگاه کنن !
خوشکله که زبون انگلیسیت خیلی خوبه. اون تیکه قرمز توی پست خودم (پست 151) گفتم. نه اون تیکه قرمز خودتو!!!
کلمه سامسونگ جلو چشماتو گرفته هیچی نمیبینی!

نه نیست !
هر وقت قبول کردی که کارل زایس و اشنایدر با هم قابل مقایسه هستنو کارل زایس هم بهتره اونوقت منم برات مدرک میارم که از لنزهای خفنش تو گوشیای نوکیا استفاده نکرده. داداش انتظار نداشته باش n95 مثل یه دوربین SLR از سایبرشات عکس بگیره

S A M S U N G
20-04-2008, 13:03
سعید جان بابا چرا حرف میزاری توی دهن من ! من مگه گفتم شما اون تیکه قرمز حرف منو میگی !

کلمه سامسونگ جلو چشماتو گرفته هیچی نمیبینی!
آخ که زدی به هدف .... واقعیت جلو چشامو گرفته !

هر وقت قبول کردی که کارل زایس و اشنایدر با هم قابل مقایسه هستنو کارل زایس هم بهتره اونوقت منم برات مدرک میارم که از لنزهای خفنش تو گوشیای نوکیا استفاده نکرده. داداش انتظار نداشته باش n95 مثل یه دوربین SLR از سایبرشات عکس بگیره

شهریور ماه میتونی یه قرار بزاری همدیگرو بینیم ؟ قبلش جدی نمیتونم یعنی نیستم ...
شما بهترین دوربین سونی و بیار با لنز هرچی عشقت کشید با مگاپیکسل بازم هرچی دوست داری ... منم GX20 سامسونگو میارم ... یه مقایسه دوستانه انجام میدیم ! نظرت چیه ؟

راستی چند سالته شما ؟ میگم یه تاپیک بزنیم بچه ها بیشتر همدیگرو بشناسن ...

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 13:08
شهریور ماه میتونی یه قرار بزاری همدیگرو بینیم ؟ قبلش جدی نمیتونم یعنی نیستم ...
شما بهترین دوربین سونی و بیار با لنز هرچی عشقت کشید با مگاپیکسل بازم هرچی دوست داری ... منم Gx20 سامسونگو میارم ... یه مقایسه دوستانه انجام میدیم ! نظرت چیه ؟
خیلی دوست دارم ولی نمیتونم. سایبرشات ندارم. در ضمن من تو عکاسی کنون بیشتر قبول دارم تا سونی!
لینک داری از این Gx20؟

S A M S U N G
20-04-2008, 13:16
نه دیگه نشد که بشه ! شما این همه با من بحث کردی که لنز Carl Zeiss اینطوریه اونطوریه حالا میگی کنون !

لینک نمیخواد هرچی خواستی بگو خودم واست میزارم ...

راستی سنتو نگفتی ...

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 13:24
نه دیگه نشد که بشه ! شما این همه با من بحث کردی که لنز Carl Zeiss اینطوریه اونطوریه حالا میگی کنون !
هنوزم میگم که کارل زایس بزرگترین سازنده لنز تو دنیاست. کنون فکر کنم خودش لنزای دوربیناشو بزنه
دوربینای عکاسیه کنون قبول دارم. باحالن.
دوربین فیلمبردای: فقط سونی
2-3تا عکس ازش بزار. مشخصات، قیمت و...

S A M S U N G
20-04-2008, 13:41
ماشاالله جوونی :دی فکر نکنی من پیرم :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لنز 14.6 مگاپیکسلی با نسبت دید 3:2 ... حداکثر رزولوشن 3120×4688 پیکسل با فرمت RAW/DNG

لرزشگیر دست اپتیکال ( OIS ) ...

بالا بردن پرتوهای دیجیتال به وسیله High Dynamic Range & Pixel Mapping

لنزهای Schneider D-XENON, D-XENOGON, SAMSUNG lens و PENTAX DSLR

ISO تا 6400

قیمت هم 700 یورو که میشه حدود 1400 دلار

اطالاعات بیشتر خواستی بگو واست بزارم ...

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 13:47
ممنون. بقیشو خودم میرم تو dpreview میخونم.
حالا تو خودت اینو داری؟؟!!

S A M S U N G
20-04-2008, 13:52
حالا دارم یا ندارم زیاد فرقی نمیکنه شما بعد از شهریور بگی همین الان بیا بریم من میارم ...

حالا دیگه تصمیم با خودته ...

zhina_gian
20-04-2008, 14:13
من خودم طرفدار نیکون هستم اما واقعیت ها رو باید دید.

بهترین دوربین های عکاسی از دید عکاسان.

بهترین برندهای دوربین عکاسی.

منبع >

S A M S U N G
20-04-2008, 14:19
آمار جالبی هستش ...

فقط من هرچی گشتم از دید عکاسان ندیدم !

بلکه تعداد یازدیدکنندگان از برندها توی این سایت آمارش اینه !

اگه من اشتباه میکنم بگین !

مرسی ...

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 17:06
اینا مدرک معتبری نیستن.
فقط نشون دهنده پربیننده ترین دوربین و برند هستش تو 5روز گذشته. (تو سایت dpreview)

ali racer
20-04-2008, 19:01
دوستان سلام
3 روز نبودم چقدر دلم براتون تنگ شد...
سعید بازم چشم منو دور دیدی گیر دادی نوکیا ؟؟

لنز ها ان 95 از نوع tessar
هستش که بعذ لز رده
vario tessar
که تو دوربین های حرفه ای استفاده میشه
بالاترین کیفیت رو داره

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 19:29
لنز ها ان 95 از نوع tessar
هستش که بعذ لز رده
vario tessar
که تو دوربین های حرفه ای استفاده میشه
بالاترین کیفیت رو داره
علی من که نگفتم از مواد بازیافتی درست شده.
جناب سامسونگ گفتن که لنز کارل زایس و اشنایدر با هم قابل قیاس نیستن. نمونه کار کارل زایس تو گوشیهای نوکیا می بینیم. در صورتی که بحثمون سر دوربین عکاسیو فیلمبرداری بود. منم گفتم انتظار نداشته باش n95 مثل یه دوربین SLR سایبرشات برات عکس بگیره فقط به این دلیل که دوتاشون لنزشون کارل زایس هست
بد گفتم؟ بگو بد گفتی!!!

S A M S U N G
20-04-2008, 22:13
سعید چرا آتیش به پا میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif ...

اون دوستمون پستتو ویرایش کنی ثواب داره !

راستی شنیدین سامسونگ و پاناسونیک با هم دارن همکاری میکنن برای ساخت LCD و Plasma و ... Blu-ray

ali racer
20-04-2008, 23:44
اگه یه دوربین حرفهای مثل ان 95 عکس نمی گیره (آتیش کجا بود لول !!!)
فقط ماله لنز که نیست
حساسیت و جنس پیکسل های انکساری
فاصله کانونی
ضریب شکست نور لنز
پردازنده تصویر
سیستم های فوکاس مالتی پاینت
ضد لرزش
فلاش
سرعت شاتر و....
هم موثر اند !!

SAEED_BARCELONA
21-04-2008, 00:21
سعید چرا آتیش به پا میکنی
همین طوری. دور هم بودیم گفتیم یه خورده بخندیم

فقط ماله لنز که نیست
همه اینا تا لنز نباشه پشیزی ارزش ندارن!

راستی شنیدین سامسونگ و پاناسونیک با هم دارن همکاری میکنن برای ساخت LCD و Plasma و ... Blu-ray
مطمئنم که قرار دادشون اینطوریه:
سامسونگ به پاناسونیک حال بده برای ساخت ال سی دی
پاناسونیک حال بده به سامسونگ برای ساخت پلاسما
بلوری دیگه نمیدونم چیکارش میخوان بکنن.
ولب واقعا پلاسماهای پاناسونیک و پایونیر عالین.

B L A S T E R
21-04-2008, 17:47
blue ray هم سونی هست دیگه..سامسونگ زحمت نکشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
21-04-2008, 18:11
[quote=SAEED_BARCELONA;2326791]

همه اینا تا لنز نباشه پشیزی ارزش ندارن!

quote]
شاید اهمیت لنز بیشتر باشه
ولی همهی امکانات با هم نتیجه اش میشه یه عکس خوب
شما بهترین لنز رو هم وقت داشته باشین ولی با مجموعه ضیعف کاری از پیش نمیبرند
مثل لامبورگینی با گیربکس پیکان میشه !!:31:

ali racer
21-04-2008, 18:14
بهبه
عمو محمد بلاستر
تبریک میگم آقا فعال شدنت رو
راستی یه حالی سامسونگ داد با دادن سینمای خانگی به بعضی از مدل های ال سی دی اش
200 300 تومن قیمت ال سی دی های سونی روکم کرد

S A M S U N G
21-04-2008, 20:18
blue ray هم سونی هست دیگه..سامسونگ زحمت نکشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد جان من که نگفتم سونی نداره ... و اینو هم میدونم سونی و فیلیپس سال 2003 اختراع کرد ...

ولی خب حالا شما ببخشید اگه دارن با هم همکاری میکنن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه نمونه سامسونگ :

B L A S T E R
21-04-2008, 20:57
فعلا میبخشمت تا بعد ببینم چی میشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M S U N G
21-04-2008, 21:41
سامسونگ سری بعدی LCD های Bordeaux خودشو معرفی کرد ....

SAMSUNG Pavv Bordeaux 650

این LCD از سری 120Hz full-HD LCD TV هستش که با فروش 5.8 میلیونی خودش باعث شد سامسونگ باز هم به فکر تولید سری بعدی این LCD ها بیفته ...

این سری LCD ها که با تکنولوژی طراحی Crystal Rose شدن در اندازه 40 و 46 و 52 تولید میشن ...

سامسونگ اولین و بزرگترین تولیدکننده LCD تا کنون در دنیا شناخته شد و بعد از سامسونگ رقیبان ژاپنیش یعنی سونی و شارپ قرار دارن ...

اینم نظرات سامسونگ در مورد این LCD ها :

Samsung says 120Hz means 120 copies of full-HD image per second. Compared with the previous 60Hz technology, it can reduce afterimages, urging flat-panel TV makers to develop their technology and release similar products.

The strategic models, nicknamed ``Pavv Bordeaux 650,’’ applied ``Crystal Rose’’ design technology, which will revive a natural combination of black and rose colors inside transparent slim bezels, according to the company

SAEED_BARCELONA
21-04-2008, 22:00
تبریک میگم آقا فعال شدنت رو
علی تقریبا 1 ماه از فروم عقبی!!!

راستی یه حالی سامسونگ داد با دادن سینمای خانگی به بعضی از مدل های ال سی دی اش
200 300 تومن قیمت ال سی دی های سونی روکم کرد
آره کار خوبی کرد ولی من باشم اون سینما خانگیارو که اشانتیون میده رو میندازم تو دله آشغالی. چیز خفن که بت نمیده. نه فقط سامسونگ بلکه همه کمپانیا اینطورین!

سامسونگ سری بعدی LCD های Bordeaux خودشو معرفی کرد ....
مشخصاتشونو بمون نمیگی؟ فقط عکس که حال نمیده!

B L A S T E R
21-04-2008, 22:25
اقا یکی در مورد FULL HD و پلاسما و ... اینا توضیح بده من هیچی سرم نمیشه!

S A M S U N G
21-04-2008, 23:13
سلام محمد جان ...

واست مقاله کامل میزارم تا درست متوجه بشی ...

.................................................. ...

HDTV
HDTV High Definition Television به معنی تلویزیون با کیفیت بالا می باشد.
در حال حاضر سیستم HDTV به طور گسترده ای در جهان رو به پیشرفت است. این پیشرفت بیشتر در کشور ژاپن به چشم مي‌خورد و در ایالات متحده و اروپا نیز در حال گسترش است. بیشتر شبکه های بزرگ برنامه های پرطرفدار خود را به صورت HDTV هم پخش می کنند. در استرالیا نیز پیشرفت HDTV در ابتدا کند بود اما از سال 2003 به بعد سرعت گرفته است. سیستم HDTV یک سیستم ارسال و پخش تصاویر با کیفیت بالا می باشد که محصولات نمایشی جدید LG با اتصال به یک تیونر HDTV (یک گیرنده HDTV که بتواند کانالهای HDTV ارسال زمینی، کابلی و یا ماهواره ای را دریافت کند) قابلیت پخش آن را دارند.
سه مورد از خصوصیات بارز سیستم HDTV که باعث تفاوت آن با تلویزیون های استاندارد (یعنی با سیستمNTSC **** PAL **** SECAM )
می شود، عبارتند از :
1. افزایش وضوح (رزولوشن) تصویر
2. استفاده از تصویر عریض 16:9 (سینمایی) به عنوان استاندارد پخش
3. توانایی پشتیبانی از صدای چند کاناله مانند دالبی دیجیتال.
افزایش وضوح (رزولوشن) تصویر : مهمترین ویژگی HDTV و دلیلی که این نام از آن گرفته شده، وضوح بالای آن می باشد.
سیستم های پخش قدیمی NTSC-M دارای 525 خط افقی جهت پخش و جاروب (scan) تصاویر می باشند. در سیستم PAL-B تصاویر با کیفیت
اندکی بهتر و با 625 خط افقی پخش می گردند، در حالیکه سیستم پخش HDTV قابلیت پخش تا 1250 خط افقی را دارا می باشد.
سیستم‌های HDTV دو فرمت دارند: 720p و 1080i که این اعداد تعداد خطوط وضوح عمودی (خطوط جاروب تصویر) را نشان می دهند.
با توجه به افزایش تعداد خطوط جاروب تصویر، سیستم های HDTV به راحتی امکان دستیابی به بالاترین کیفیت پخش تصاویر را دارا می باشند.
کیفیت هر دوی این فرمت ها بسیار بهتر از سیستم های پخش قدیمی مانند PAL-B و NTSC-M است.
استفاده از تصویر عریض 16:9 به عنوان استاندارد پخش : با توجه به این نکته که مناسب ترین کادر جهت دیدن تصاویر برای چشم انسان یک کادر با نسبت طولی 16 به عرض 9 می باشد (که در سینما نیز استفاده می شود) در سیستم HDTV نیز از تصاویر عریض 16:9استفاده می گردد. بدین ترتیب تصاویر عریض (wide screen) به طور مناسب ارسال می شوندو اگر سیستم پخش امکان پخش تصاویر عریض را نداشته باشد و یا به صورت کادر 4:3باشد، تصاویر عریض به صورت letterboxed یا pan&scan نمایش داده می شوند:
Letterboxed = تصویر عریضی که در تلویزیون 4:3 پخش شود و نوارهای سیاه رنگی بالا و پایین آنرا پر می کند.
Pan & Scan= نمایش بخشی از تصویر عریض 16:9 روی تلویزیون استاندارد4:3 که گوشه های تصویر حذف می شود.
توانایی پشتیبانی از صدای چند کاناله مانند دالبی دیجیتال : صدای چند کاناله دالبی دیجیتال نیز می تواند به عنوان بخشی از سیگنال HDTV ارسال گردد و استفاده از آن دیگر محدود به DVD ها نخواهد بود .

تعریفی کوتاه از HDTV:
بطور خلاصه در مورد تکنولوژی HDTV میشه مطلب رو اینطور بیان کرد که کانالهای HD تصاویر رو با کیفیتی بسیار بالا و فراتر از حد مرسوم (با Resolution بسیار بالا! -Pixels 1080 × 1920) و فرمتی متفاوت (عموما" Mpeg4) بر روی ماهواره های مختلف Broadcast میکنند (اکثر کانال های HD تصاویر رو با فرمت Mpeg4 پخش میکنند و از Codec h264 استفاده می کنند) به همین خاطر پخش اونها نیازمند Process بسیار بالا و در نتیجه Hardware قدرتمند هست و با رسیورهای FTA معمولی (رسیورهای خانگی) قابل مشاهده نیستند،در حال حاضر تنها تعداد محدودی از این کانالها با برخی برنامه های Viewer کارتهای --- نظیر ProgDVB HD قابل مشاهده میباشند!

...............................................

تکنولوژی د رتلویزیونهای پلاسما و LCD وتفاوتهای آنها

تفاوت تکنولوژی د رتلویزیونهای پلاسما و LCD
تلویزیون پلاسما و LCD از نظر صفحه تصویر هر دو شبیه یکدیگرند اما از نظرمیزان تخت بودن صفحه و ضخامت با یکدیگر متفاوتند. همان طور که از اسم تلویزیون پلاسما مشخص است در هنگام تشکیل تصویر، سلولهای کوچک گاز توسط ولتاژ الکتریکی باردار می شوند.
طبق تعریف افراد عادی ، یک تلویزیون LCD مانند ساندویچی است که کریستالهای مایع بین دو صفحه شیشه ای قرار گرفته اند ، تصویر در نتیجه تغییر میزان بار الکتریکی روی کریستالها بوجود می آید .
تلویزیون های پلاسما و LCD هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی می باشند.

تفاوت کیفیت تصویردرتلویزیون پلاسما ، LCD و CRT ( تلویزیونهای معمولی )
مهمترین نکته از نظر بیننده در یک تلویزیون چگونگی تصویر است نه آنچه پشت صفحه در حال رخ دادن است و با توجه به این موضوع می توان گفت هر دو تلویزیونهای پلاسما و LCD دارای تصویر های خوبی هستند ولی کیفیت تصویر در یک سیستم LCD بهتر است.( اگر چه آخرین نسلهای تلویزیون پلاسما در سطح خوبی قرار دارند ) بهرحال هنوز بعضی از تماشاگران حرفه ای تلویزیون اعتقاد دارند تصویر CRT بهتر است.
رنگ مشکی درصفحه تلویزیون پلاسما دقیق ترنشان داده میشود.ضعف کیفی یک سیستم LCD در مورد نمایش رنگ مشکی مربوط به نوری می شود که دائما از عقب به لایه LCD می تابد و این نور تابشی مانع دریافت رنگ مشکی بسیار تیره می شود و نهایتا رنگ مشکی ارائه شده از صفحه کیفیت خوبی ندارد اما این ضعف در میان نسلهای جدید در حال بهبودی است .

مزیت تلویزیون پلاسما در مقایسه با LCD
گذشته از مزیتی که در بالا راجع به رنگ مشکی ذکر شد می توان به فاکتور دیگری با عنوان زاویه دید اشاره کرد زاویه دید تصویر به این معنا است که شما چه قدرمی توانید از طرفین صفحه نمایش دور شوید بدون آنکه کیفیت تصویر تغییر کند.از نظر بیننده ای که در فاصله دور از صفحه قرار دارد کیفیت رنگ و وضوح تصویر ،در تلویزیون LCD مناسب نیست درحالیکه ازهمین فاصله و زاویه تصاویرتلویزیون پلاسما کاملا سه بعدی است. (اما تصویردردستگاه LCD از نظر نمای تصویر در حال بهبودی است.)
وضوح و روشنی بیشتررنگها درتلویزیون پلاسما از دیگر مزیتهای آن است در حالیکه این ضعف در تلویزیون LCD ناشی از تابش نور از عقب است.
ضعف دیگر تلویزیون LCD در مقایسه با پلاسما مر بوط به حرکات سریع تصویر است ( مثلا حرکات ورزشی یا در یک فیلم ) که در سیستم LCD این تصاویر وضوح خوبی ندارند یا باصطلاح تیره نمایش داده می شوند این مورد نیز در نسلهای جدید LCD در حال بهبود است بنابراین قابل چشم پوشی است.
حال اگر برای خرید یک تلویزیون LCD تصمیم گرفته اید ،زمان پاسخگوئی Pixel را در نظر بگیرید و آن را بر حسب 1000/1 ( یک هزارم ) اندازه بگیرید ، هر چقدر این میزان کمتر باشد در زمان حرکت تند تصاویر کیفیت بهتری خواهید داشت.

مزیت تلویزیون LCD در مقایسه با پلاسما
دستگاههای LCD قیمت پائین تری نسبت به تلویزیون پلاسما دارند و علاوه بر این به مواردی دیگر نیز اشاره خواهیم داشت.
در مقایسه تلویزیون پلاسما و LCD در سایزهای مشابه می توان به این نتیجه رسید که وضوح به صورت منطقه ای در یک تلویزیون LCD بیش از یک تلویزیون پلاسما است و این مورد به دلیل تعداد بیشتر Pixel یک صفحه در تلویزیون LCD است.
تصویر در یک تلویزیون LCD بوسیله تمامی pixel ها و resolution به مقدار 1080 میباشد اما در نسلهای جدید از تلویزیون پلاسما نیز resolution به مقدار 1080 است که مقایسه را کمی مشکل می سازد.
در مقایسه مصرف انرژی می توان گفت که تلویزیونLCD کمتر از پلاسما انرژی مصرف می کند که این میزان تا 30% تخمین زده شده است.
در سایزهای مشابه تلویزیون پلاسما و LCD ، تلویزیون LCD سبک وزن تر است بنابراین حمل و نقل و نصب بر دیوار راحتتر صورت می گیرد.
در تلویزیون پلاسما و LCD ، با گذشت زمان از کیفیت تصویر کاسته می شود. تلویزیون LCD مدت زمان بیشتری کیفیت اولیه خودر را حفظ می کند ( در حدود 60000 ساعت ) اما در نسلهای اولیه تلویزیون پلاسما این میزان در حدود 20000 ساعت بود و در حال حاضر نیز بین 30000 تا 60000 ساعت است.
از موارد ضعف تلویزیون پلاسما پدیده ای است بنام " سوختگی تصویر ". این مسئله زمانی رخ می دهد که یک تصویر به مدت طولانی بر صفحه باقی بماند و به اصطلاح سوخته شود و از آن زمان به بعد این تصویر به صورت هاله ای کم رنگ دائما بر صفحه وجود دارد . در نسلهای جدید تلویزیون پلاسما سعی شده با استفاده از پبشرفت تکنولوژی و استفاده از screen saver این عیب تا حدودی رفع شود اما تصاویر همچنان سوخته می شوند ولی دیگر به صورت دائم ظاهر نمی شوند بلکه پس از مدتی از بین می روند اما سوختگی تصاویر همچنان به عنوان نقطه ضعفی در تلویزیون های پلاسما وجود دارد.

........................................

blu-ray
عملکرد Blu-Ray نسبت به DVD دقیقا مثل نسبت DVD به CD هستش! یعنیهمونطور که در CD اومدن و Track ها رو باریکتر کردن که حجم از 700MB به 4700MB افزایش پیدا کنه، در DVD هم اومدن باز Track ها رو باریکر کردن و حجم رو از حدود4.5GB به 25GB رسوندن! البته اینکار براحتی تبدیل CD به .DVD نبود! چون در این دولیزری برای خوندن Track ها استفاده میشد، از نوع قرمز با طول موج 780nm و 650nm بود. این لیزر به اندازه کافی باریک نبود که بتونه Track های فوق العاده باریک این Media جدید رو بخونه... در نتیجه اومدن لیزر جدیدی با نور آبی ساختن که چون طول موجآبی از قرمز کمتره طول موج لیزر آبی به 405nm کاهش پیدا کرد و این مشکل حل شد و این Media جدید، Blu-Ray نام گرفت!

Blu-Ray هم مثل DVD میتونه Dual-Layer باشه! در نتیجه Blu-Ray های Dual Layer که قراره به عنوان Media استاندارد فیلمهای مختلف باشه از 50GB فضا برخورداره!
لازمبذکر است شرکت معظم TDK جدیدا تکنولوژی ای رو معرفی کرد که تعداد لایه ها رو به ۶عدد و حجم هر لایه رو 33GB افزایش دادن! در نتیجه Blu-Ray با حجم 200GB (بیشتر ازحجم هارد خیلی از ماها!) تولید کردن!!!‌ و البته این Blu-Ray در تمامی دستگاه هایدارای BD-ROM قابل پخشه! فوق العاده نیست؟یکی از بزگتریناشکالات Blu-Ray پشتیبانی نکردن از CD و DVD بود! یعنی یه Blu-Ray Player قادر نیودکه CD یا DVD شما رو هم پخش کنه! و این واقعا داد همه رو در آورده بود!‌ (البته اینمال ۲ سال قبله که هنوز هیچ دستگاهی درنیومده بود!) Sony برای رفع این مشکل اومد یه Optic جدید طراحی کرد که Dual Lens بود و میتونست هر دو لیزر رو تولید کنه! قرمزبرای CD و DVD و آبی برای bluray همچنین از یه Protector یا قطر 0.8mm درلنزاستفاده شده که از آسیب رسیدن به خود لنز جلوگیری میکنه! (یه دستگاه Blu-Ray Player الان 1000$قیمت داره که 550$اش پول لنزه!!!!)
مشکلدیگه ی Blu-Ray نگهداری از خود دیسک بود! همونطور که DVD بخاطر ظریفتر بودنش نسبتبه CD همونقدر هم آسیب پذیر تره، Blu-Ray هم همونقدر نسبت به DVD آسیب پذیر تره! کهاین عملا نگهداری کامل دیسک رو غیر ممکن میکنه!‌(اینطور که میگفتن کشیدن یکباردستما کاغذی روی Blu-Ray مساوی نابود شدنش برای همیشه بود!!!) Sony راه حلی که برایاین قضیه داد، استفاده از کیس برای دیسکها بود، یعنی کاری که برای MD و UMD کردن! اینجوری:

ولی خب زیاد مورد توجه بقیه قرار نگرفت وهیچکس قولی نداد که Player اش رو بصورتی بسازه که این نوع Blu-Ray رو هم ساپورتکنه! (واقعا نمیدونم چرا... بنظر من راه خوبی بود!‌ همونطور که ۱۵ ساله MD همینجوریداره کار میکنه!) به هر حال Sony دست از این روش برداشت و در عوض TDK تکنولوژی جدیداز DURABIS رو ارائه داد که در واقع یه لایه پلیمری بود که روی دیسک رو کاملا میپوشونه و دیسک رو محافظت میکنه!

(چیزی که در Blu-Ray استفاده میشه DURABIS 2 هستش! DURABIS 1 الان داره توی DVD استفاده میشه ولی برای Blu-Ray جوابگو نبود! در ضمن HD-DVD که رقیب Blu-Ray باشه همچنان از DURABIS 1 استفاده میکنه!!!)

Blu-Ray از فرمت تصویری DVD یعنی Mpeg2 پشتیبانی میکنه، ولی همانند HD-DVD فرمت اصلی خودش Mpeg4/H.264 Codec هستش کهتوسط Apple اختراع شده و در HD-DVD هم استفاده میشه! یک Blu-Ray معمولی (Single Layer - 25GB) میتونه تا ۲ ساعت فیلم رو با این فرمت در خودش جای بده! (برو تو کار Bitrate!! یعنی چیزی حدود 36Mb/s !!)
رزولوشن فیلم میتونهاز 480i تا 1080p متغیر باشه! و حتی چند رزولوشن موجود باشه تا هرکدوم رو خواستینانتخاب کنین... و همونطور که گفتم بهترین شیوه دیدن Blu-Ray استفاده از رابط HDMI هستش!
فرمت های صدای هم عبارتند از: Dolby Digital - DTS - Dolby TrueHD !
Blu-Ray هم مثل DVD از Region Code استفادهمیکنه!‌منتها این دفعه فقط ۳ تا! A / B / C !
یک تحول خیلیخیلی بزرگ هم در مورد Menu هاست! توی menu ها از JAVA استفاده میشه که مسلما خیلیجذابترش میکنه!

................................

امیدوارم به کارت بیاد ....

موفق باشی ...

SAEED_BARCELONA
22-04-2008, 09:06
اینجارو دیگه کردید تاپیک Tv. تو انجمن سخت افزا بخش مشاوره جهت خرید یه تاپیک هست برای Tv. هرکی خواست بخره یا اطلاعات جمع کنه بره اونجا!!!
خودمم بعضی وقتا اونجام.

mahyarSAMSUNG
22-04-2008, 10:39
ki lcd samsung f9 ro dide ? to iran to jomhoori hast 43 milion toman !!!!!!!!!!!!! 70 inch

S A M S U N G
22-04-2008, 11:09
مهیار من عکسشو اوایل همین تاپیک گذاشتم کسی تحویل نگرفت !

اینم یه عکس دیگه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

SAEED_BARCELONA
22-04-2008, 11:37
ki lcd samsung f9 ro dide ? to iran to jomhoori hast 43 milion toman !!!!!!!!!!!!! 70 inch
43 میلیون آدم پول بده برا 70 اینچ؟ چه خبره؟ قیمت جهانیش چه قدره؟ آمارشو ندارید؟!

S A M S U N G
22-04-2008, 17:43
43 میلیون آدم پول بده برا 70 اینچ؟ چه خبره؟ قیمت جهانیش چه قدره؟ آمارشو ندارید؟!

سعید جان این یه LCD معمولی نیست ...

سامسونگ F9 یک Full HD LED LCD TV هستش که برای ساختش از LED backlight استفاده شده ... که به اصطلاح میشه LED Motion PlusTM

کنتراستش FULL HD هستش که میشه 500,000:1 ...

در طراحیش از اسپیکرهای استریو مخفی TruSurround XT استفاده شده که 2 تا subwoofers هم براش در نظر گرفتن ...

3 تا خروجی HDMI داره و از خروجی USB نسخه 2.0 هم ساپورت میکنه ...

حدود یک سال میشه معرفی شده درست یادمه قیمت اولیش 88,888 هزار دلار بود که میشه 81 میلیون تومان و بعد از چند ماه شد 65 میلیون تومان و الان هم که مهیار دیده 43 میلیون ...

.................................................. .................................................. ...

سامسونگ قیمت صفحات OLED را میشکند

امروز این عنوان خبر بیشتر سایتهای فناوری بود ...

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Woo-Jong Lee سخنگوی بخش SDI سامسونگ قول داد که این شرکت قیمتهای صفحات OLED که طرفدارهای زیادی داره رو حسابی پایین بیاره .... Woo-Jong Lee گفت سامسونگ در سال 2009 میتونه 3 میلیون صفحه OLED در اندازه های متوسط و بزرگ برای مانیتور و نوت بوک و تلویزیون تولید کنه و این آمار در سال 2010 به 6 میلیون تولید صفحات OLED میشه ... این تولید انبوه باعث میشه قیمت صفحات OLED پایین بیان ....

الان شما میخوای یه صفحه OLED به اندازه 11 اینچ سونی بخری 2500 دلار باید خرج کنی که سامسونگ با این کار قیمتهارو حسابی میاره پایین ...

ali racer
22-04-2008, 19:13
واقعا رقابت چه چیزه خوبیه !
کیفیت و فناوری رو میبره بالا و قیمت رو میاره پایین !

راستی شنیدم مدیر عامل شرکت سامسونگ بعلت اتهام به فساد مالی استفا
کرده ؟
حقیقت داره ؟

B L A S T E R
22-04-2008, 19:56
اقا ممنون از مقالت.حال دادی!

B L A S T E R
22-04-2008, 19:59
سامسونگ با این خانما چی کار داره>؟

S A M S U N G
22-04-2008, 21:01
واقعا رقابت چه چیزه خوبیه !
کیفیت و فناوری رو میبره بالا و قیمت رو میاره پایین !

راستی شنیدم مدیر عامل شرکت سامسونگ بعلت اتهام به فساد مالی استفا
کرده ؟
حقیقت داره ؟
آره علی جان درست شنیدی ...

Lee Kun-hee حدود 3 ماه بود که دولت داشت کارهاشو بررسی میکرد ولی خودش نمیدونست ...

به هر حال این وابستگی خانوادگی پس از سالها تمام شد .... Lee-Kun-hee سومین فرزند موسس شرکت سامسونگ بود که استعا داد ....

SAEED_BARCELONA
22-04-2008, 23:34
سونی هم داره از این تی وی های LED Back light اونم 70 اینچه ولی تو سایتش زده 33000$ یگه فکر نکنم اینجا 43 میلیون باشه. یعنی 10 میلیون میخورن رو این تی ویه؟!

S A M S U N G
22-04-2008, 23:37
شاید این مدل گرونتر از سونی باشه ....

اینها ویژگیهای F9 هستش .... جالبه با عکس ...

Full HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 Stein = 1 Pixel

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HD vs. Full HD

...........................................

Movie-Plus

Konventionell
Movie-Plus

.................................................. .......................

Movie-Mode

10.500K (Dynamic: shop mode)6.500K (Cinema mode

.................................................. .......

Wide Color Enhancer

KonventionellWide Color Enhancer

.......................................

3 HDMI™ Schnittstellen

Anynet+

............................................

Spiele-Modus

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tieferes Schwarz und intensivere Kontrastehorizontale SchärfeSchnelle ReaktionszeitSurround-Sound

.................................................. ......

DNIe™

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]™

........................................

SRS Trusurround XT™

Erweiterter Betrachtungswinkel 178º

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] horizontaler Blickwinkel 178º
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vertikaler

.................................................. .....

PC-Anschluß
.................................................. ........

Wiselink USB 2.0

.................................................. .........

----T

.................................................. ..........

ali racer
23-04-2008, 00:20
این جوری که می بینم استاندارد
اچ دی
داره همه گیر میشه حتی واسه دوربین های دیجیتال
چون وقتی عکس های غیر
اچ دی
رو تلویزیونمون میبینم بصورت فول در نمی آیند !

SAEED_BARCELONA
23-04-2008, 00:22
شاید این مدل گرونتر از سونی باشه ....
شاید
ولی بعیده از سامسونگ که یه محصولش که 98% جزئیایتش با یه مدل سونی یکی باشه گرونتر از اون باشه.
الان که نگاه فقط یه کوچولو با هم فرق دارن!

این جوری که می بینم استاندارد
اچ دی
داره همه گیر میشه
همین طوره
علی کافیه 10 ثانیه فیلم اچ دی ببینی بعد بری vox ببینی که آخر کیفیته تو ماهواره. اگه فحش به ایل و تباره vox ندادی هر چی خواستی بم بگو!

S A M S U N G
23-04-2008, 21:04
نظرتون در مورد این MP3 Player چیه ؟

خیلی باحاله خداییش ...

1 گیگابایت حافظه داره با رادیو FM !!!!!!!

از فرمتهای MP3 و WMA و OGG پشتیبانی میکنه ....

ali racer
23-04-2008, 22:23
جالبه...
1.ال سی دی نداره ؟
2.اسپیکر چی داره ؟
3.قیمتش چقدره (اصلا تولید شده ؟)

actooor
23-04-2008, 23:07
عجب چیزه توپیه...
قیمتش چنده؟؟؟

perjixen
23-04-2008, 23:37
چیزه ردیفی هست................... میبینم که بازم میپرسن اسپیکر داره؟؟؟
ایرانی جماعت برای موبایل اسپیکر ، در حد تیم ملی میخواد........... برای پلیرهای قابل حمل انتظار یه سیستم صوتی خوف آلود میخواد................. یخچال باید اسپیکر داشته باشه............... و........
البته علی جان یه کوتاه از پست جنابالی استفاده کردم ، تا نشون بدم توقع ما از وسایل چی هست!!!! که شاید شما به این بخش قضیه تا الان نگاه نکرده باشید.
جدا یه ام پی تری پلیر خوب به این میگن!!!! کوچیکه!!! سامسونگه!!!!قشنگه!!! البته شاید از بابت فضای موجودش کمی اذیت کنه!!!
و درنهایت قیمتش؟؟؟

ali racer
24-04-2008, 00:59
من به خاطر 2 تا سوراخی که رو بدنش
بود پرسیدم
که اولی مربوط یه ضبط کننده صدا میشد
گفتم شاید دومی
اسپیکر باشه

perjixen
24-04-2008, 07:35
علی جات:11:
من گفتم منظوره شما این نیست.......... ولی کلا ایرانی جماعت یه همیچین دیدی داره.
:10:

S A M S U N G
24-04-2008, 09:44
باز هم سامسونگ و بالاخره ورود مانيتور و LCD هاي Touch به بازار حهاني ....

سامسونگ پس از يك سال سري 750 و 650 LCD هاي Touch of Color رو در ماه مي وارد بازار ميكند ....

امكانات سري 750 سامسونگ :

- سايزهاي 39.9 اينچ تا 52 اينچ
- 1080P
- كنتراست 50,000:1
- با قابليت تمركزسازي تصوير تا 120Hz
- DLNA network access

قيمت سري 750 سامسونگ از 2599 دلار هستش تا 3499 دلار

امكانات سري 650 سامسونگ :

- 720P يا 1080P
- سايز 19 تا 52 اينچ
- RSS service

.................................................. ...........

سري تاچ مانيتورهاي سامسونگ هم به زودي وارد بازار ميشه ....

اين مانيتورها با به كارگيري از تكنولو‍‍ژي MagicColor, MagicBright, MagicTune داراي تصوير شفافي هستند ...

كنتراست اين مانيتورها 20,000:1 هستش ...

مدل T190 در اندازه 19 اينچ با قيمت 259 دلار
مدل T220 در اندازه 22 اينچ با قيمت 359 دلار
هر 2 مدل بالا داراي خروجي HDMI هستند ...

مدل T240 در اندازه 24 اينچ با قيمت 499 دلار
مدل T260 در اندازه 26 اينچ با قيمت 599 دلار

همه مدلها در ماه جوئن سال 2008 در بازار مجود هستند ...

perjixen
24-04-2008, 10:14
چه قدر کیف میده ، سونی و سامسونگ و پاناسونیک و............. میخوان حال همیدگرو بگیرن....!!!!!
مزیتش اینه تند و تند محصول جدید میاد....................!!! ولی واقعا ال سی دی تاچ تجربه متفاوتی هست ، که تا حالا فقط توی فیلمها می دیدیمش!!!!!
بازم سامسونگ........................ منتظر جواب سونی ها هستم.

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 10:32
ولی کلا ایرانی جماعت یه همیچین دیدی داره.
میشه بپرسم تو اهل کدوم ایالت آمریکا هست؟
این lcdهای تاچ به نظر من تو اندازه های کوچیک بهتره تا بزرگ.
اندازه های بزرگش که کنترل از راه درو داره.
آخه کی TV 52 میزاره تو خونش بعد بره جفتش با دست بزنه رو صفحش؟!!!!

seyyedi
24-04-2008, 10:39
دوستان سلام
جدا صفحه تاچ یه چیز دیگه هست
ولی حسابشو بکن هی باید تمیزش کنی
من این توقع رو توی لپ تاپ و ال سی دی برای کامپیوتر ها داشتم

perjixen
24-04-2008, 10:41
سعید جان من اهل همین مرز پر گوهرم.............(!------------!) ، ولی جان من کسایی که میرن گوشی بگیرن ، اول میپرسن بلوتوث داره؟؟؟؟ صداش چه طوره؟؟؟
بعد درباره گوشی حرف میزنن!!! البته این حرف من نشون دهنده دید اکثریت مردم به مقوله گوشی هست!! همون جور که گوشی های وایرلث دار تو آمریکا موفق هستن ، گوشی های با صدای بلند ( کیفیتش مهم نیست ، فقط روی این پسر قرطی تو کلاس رو کم کنه بسه!!) تو یران موفق هست.
در نهایت هم با هم دوست باشیم.

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 11:03
در نهایت هم با هم دوست باشیم.
با هم دوستیم.
من خودمم نظرم همینه. حتی میتونی بری تو تاپیک کدوم گوشی بلندترین صدارو داره ببینی. همون آخرا پستم هست
البته الان در اون تاپیکو گل گرفتن

S A M S U N G
24-04-2008, 11:07
هميشه گفتم بازم ميگم :

سامسونگ مدعي تكنولو‍ژي برتر

Hossein-GMail
24-04-2008, 11:21
ای کاش مدیران انجمن لطف کنند و اسم این تاپیک رو عوض کنند.
خداییش تاپیک باحالی شده.دم همگی گرم.:11::11:

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 13:14
آقای سامسونگ جان... صبر کن صبر کن. اول اسمتو بگو تا اینقد بهت نگیم آقای سامسونگ.
سامسونگ درسته همگی قبولش داریم که تقریبا تو اکثر زمینه ها رقیبه شاخیه برای بقیه برندها ولی:

کو؟ همچین تکنولوژیه خفنی نزده. میشه یکی دو موردشو بگی؟!

R@R#M@N
24-04-2008, 14:05
ولی جدآ سعید رسات میگه ها !!!
واقعآ کدوم آدمی ال سی دی 52 اینچ میذاره تو خونش بعد بره جلوش !!!
ولی اگه LCD Monitor تاچ باشه صفا داره
خوراک بازی میشه :دی

S A M S U N G
24-04-2008, 14:23
اولین تولیدکننده گوشی همراه با دوربین
اولین تولیدکننده گوشی همراه با دوربین 10 مگاپیکسل
اولین تولیدکننده گوشی همراه با دوربین 7 مگاپیکسل
اولین تولیدکننده گوشی همراه با جوی استیک نوری
اولین تولیدکننده گوشی همراه با ضخامت کم
اولین تولیدکننده دوربین 8 مگاپیکسل با ضخامت 8.5 میلیمتر
اولین تولیدکننده LCD با تکنولوژی DNIE
اولین تولیدکننده LCD با تکنولوژی SRS
اولین تولیدکننده مانیتور با 2 صفحه نمایش
اولین تولیدکننده صفحه نمایش 2 لایه برای گوشی
اولین تولیدکننده باتری گوشی شارژ با آب
اولبن تولیدکننده هاردهای نیمه هادی

................................

بهترین تولیدکننده LCD و Monitor در سال 2006 و 2007
بهترین تولیدکننده گوشی همراه در سال 2007 اروپا
بهترین برند سال 2008 در زمینه موبایل آمریکا از نگاه مردم
.........................

اولین سرمابه گذار برای شکستن قیمت صفحات OLED

خواستی بگو واست بذارم ....

راستی سعید جتم یادته گفتی منوهای LCD سامسونگ خیلی سادست ؟
فعلا بذار بحثمون سر این مورد تمام شه و منتظر عکسهای LCD های جدید سامسونگ باشین ....

S A M S U N G
24-04-2008, 15:08
راستی تا حالا برندی همچین شاهکاری تولید کرده ؟ ( ساخت 2006 هستش )

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 15:56
اولین تولیدکننده گوشی همراه با دوربین
اینو قبول دارم

اولین تولیدکننده گوشی همراه با دوربین 10 مگاپیکسل
هنوز جهانی نشده. فقط تو کره!

اولین تولیدکننده گوشی همراه با جوی استیک نوری
اینو قبول دارم

اولین تولیدکننده Lcd با تکنولوژی Dnie
خیلی چیزه شاخی نیست. سونی همینو به اسم دیگه داره. Bravia

samanajan
24-04-2008, 16:29
ولي موتورلا هم خوبه اگر آمريكايي باشه

samanajan
24-04-2008, 16:30
ولي از نظر تكنولوژي تلويزيون

فكر كنم تا حالا توشيبا را نديد اين مدل جديدش را تو انگليس ديدم حالا آمدم

مدلش فراموش كزدم اگر بخواهيد تو سايتش هست

واقعا عالي بد مي گفت با آممريك شركت Ibm با هم اين تلويزيون را درست كردن ديگه فكر توشيبا و Ibm غئل كامژيوتر و تكنولوژي را بشنايسد

S A M S U N G
24-04-2008, 16:56
دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم لطفا بدون اطلاع قبلی درباره برندی نظر قطعی ندین ...

سعید جان یعنی فقط اون 2 مورد رو قبول داری ؟ .... اگه سونی اون مانیتور با دو صفحه نمایشو زدن بود که دوستداران سونی تا حالا 1000 بار پزشو میدادن !

میبینم که درباره P9000 کسی نظری نداد .... خب شاید ایرانیان عزیز تا حالا اینو بعد از 2 سال ندیده بودن ...

سعید خان LCDهای سونی همچین طرح منویی دارن ؟

عکسهای بیشتر بعدا میزارم ...

perjixen
24-04-2008, 16:58
این قابه.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید دست چپ عکس رو ببینیم؟؟؟؟؟؟؟
عجب عکاسی بوده..............سوژه ردیفی در آورده.!!!! شایدهم عجب شرکتی ، چه طراحی..............!!!!

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 17:06
اگه سونی اون مانیتور با دو صفحه نمایشو زدن بود که دوستداران سونی تا حالا 1000 بار پزشو میدادن !

حواسم به اونا نبود. ببخشید
سامسونگ جان قبول داری این شرکت بهترین محصولاتشو برای کره میزنه؟

S A M S U N G
24-04-2008, 17:36
این قابه.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ � باید دست چپ عکس رو ببینیم؟؟؟؟؟؟؟
عجب عکاسی بوده..............سوژه ردیفی در آورده.!!!! شایدهم عجب شرکتی ، چه طراحی..............!!!!

رضا جان خداوکیلی سلیقه رو میبینی ؟ مثل اینکه توی محیط ویندوز ویستا داری میگردی ....
به خدا هنوز خیلی ها نمیدونن سامسونگ چه عظمتیه ....

سامسونگ جان قبول داری این شرکت بهترین محصولاتشو برای کره میزنه؟
مسلمه که اینطور هستش .... مگه کشورهای دیگه مثل ایرانن که بیاد پول نفت بی زبونو بده واسه من انرژی هسته ایی ! به خدا اگه این نفت نبود ملت ایران از گشنگی همدیگرو تیکه تیکه میکردن ...

...........................................

چند تا عکس استثنایی از S2 میذارم ... ببینین چقدر خوشگله این MP3 Player ....

پست بعدیم در مورد LCDهای سامسونگ سری PAVV Bordeaux

B L A S T E R
24-04-2008, 17:44
سلام ..لذت بردیم.تاپیک جالبیه.فقط اون دستگاهی که گفتید واسه ساله 2006 هست گوشیه یا pc?

perjixen
24-04-2008, 18:58
آقایون بحث رو سیاسی نکنید................!!!!
سامسونگ جان کلاس سامسونگ رو با ویستا یکی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میگفتی مک یه چیزی!!!! عکس دیگه ای ازش نیست؟؟؟؟
این پلیر عجب چیزی هست!!! البته دیدن عکسها یه مقدار حس آدم رو پر رنگ میکنه!!! خیلی خوشگلن!!! به نظر میاد ارزون هم باشن.

R@R#M@N
24-04-2008, 20:35
ولی بنظر من هیچ چیزی از نظر دوام و موندگاری به سونی نمیرسه !!!
هر چی هم دلیل بیاری برای من دلیل نمیشه !!چرا ؟؟ چون خودمون یه ظبط سی دی دار سامسونگ خریدیم 3 سال پیش 350 هزار تومن که اونموقع تک بود بعد از 6 ماه دیگه سی دی نمیخوند !!! بعد از 2 سال هم deck ش خراب شد !!!
ال سی دی داییم که 42 اینچه و 2800 خریده بعد از 1 سال خراب شده و الانم تعمیرگاهه و تا حالاش 800 900 تومن خرج واسش گذاشته !!!
ولی تلویزیون مادر بزرگم اینا (البته الان که عوض کردن ولی اونو هنوزم دارن) سونی ماله 50 سال پیشه هنوز داره کار میکنه !!!
.........

rainysky50
24-04-2008, 20:39
:19::19:شرکت بزرگی مثل الجی رو فراموش کردید!!!

biya2azizam
24-04-2008, 20:50
تجربه دوستان عالي بود ولي انتخاب يه برند كه بتونه مشتري پسند باشه به چند عوامل بستگي داره و سليقه اي ميباشد ولي تو كشور خودمون ايران به قول اساتيد بايد يه مدت صبر كني وقتي خوب امتحانش رو پس داد بخريش در مورد خدمات و گارانتي سامسونگ در آمريكا بايد بگم كه تاجر آمريكايي مثل ايراني نيست يعني اونا از يه برند درجه يكش رو وارد كشورشون ميكنن و ميبينيد كه صداقت از كارخونه شرو ميشه تا وارد كننده عمده فروش و خرده پا تا بحث گارانتي ولي تو كشور ما طرف ميره جنس درجه سه رو مياره با قيمت درجه يك ميده به مردم نظارتي هم نيست!اصلا جنس درجه سه چي هست كه گارانتي داشته باشه عمرش اونقدر كمه كه به اين چيزا نميكشه ولي در مورد بحث تي وي و صفحه نمايش سوني حرف اول رو ميزنه اگه تو فروشگاهها بريد كه چنتا دستگاه روشنه همه چيز مشخص ميشه خلاصه كشور جهان سوم كالاش هم درجه سه بايد باشه!!!

S A M S U N G
24-04-2008, 21:51
LCD های سری PAVV Bordeaux سامسونگ .... زیبایی در نهایت تکنولوژی

PAVV Bordeaux 750

این LCD از سری LCD های بسیار شیک سامسونگ هستش که ویژگیهای زیرو داره :

- 1 گیگابایت حافظه داخلی
- یک LCD کاملا full HD
- تمرکز تصویر تا 120Hz
- 'Contents TV' ( دربارش توضیح میدم )

اول از همه 'Contents TV' چیه .... این سری LCD ها دارای 6 برنامه پیش فرض هستند که اطلاعاتی رو ار قبیل Gallery, Cooking, Exercise, Children, Game and Living through میده ....

منوی این قسمت LCD :

گالری : شما به احتمال زیاد با دوربین دیجیتال کردین و میدونین که دوربینها قابلیتی از قبیل شطرنجی , سیاه و سفید و .... کردن عکسها رو داره ... با این سری LCD ها شما هم امکان همچین کاریو خواهید داشت ...

و اما کارکرد قسمت UCC یک ارتباط دهنده پر قدرت که شما رو به اینترنت وصل میکنه و میتونین هر لحظه به اینترنت برین و آخرین اخبار ... وضعیت آب و هوا ... و .... رو در زمانی کوتاه و تصویری فوق العاده مرور کنین ...

این LCD ها از Wiselink' enabling و USB 2.0 ساپورت میکنه ...

وقتی از طریق 2 تکنولوژی بالا به LCD داده هایی از قبیل عکس و فیلم و موزیک و ... میدین LCD این تصاویر و ودیوها و موزیکها رو به شکل گالریهای رایج در گوشی همراه نشون میده که میشه اونارو فول اسکرین .. زوم ... عقب و جلو و .... کنین ...

این LCD در اندازه 46 و 52 موجود هستش ....

و اما عشق من :

Pavv Bordeaux 690

در اندازه 52 اینچ و باریکی 44 میلیمتر :

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 23:49
واقعا عالي بد مي گفت با آممريك شركت Ibm با هم اين تلويزيون را درست كردن ديگه فكر توشيبا و Ibm غئل كامژيوتر و تكنولوژي را بشنايسد
عکسشو دو سه صفحه پیش گذاشتم. از پردازنده سل تو TVهاش استفاده کرده. سل هم ساخت سونی و IBM هستش

مسلمه که اینطور هستش .... مگه کشورهای دیگه مثل ایرانن که بیاد پول نفت بی زبونو بده واسه من انرژی هسته ایی ! به خدا اگه این نفت نبود ملت ایران از گشنگی همدیگرو تیکه تیکه میکردن ...

این چه ربطی داشت به نفت و انژیه هسته ای؟ فکر کردی خیلی خوبه که همه جنساش مختص به کره هست؟

ولی بنظر من هیچ چیزی از نظر دوام و موندگاری به سونی نمیرسه !!!
10000% تائید میشه. سونی جنس چینیو مالزیشم بهتره!

شرکت بزرگی مثل الجی رو فراموش کردید!!!
نه خیلی شرکت بزرگیه، دیگه اسمشو نیاوردیم!

S A M S U N G
25-04-2008, 01:05
من این تاپیکو خیلی دوست دارم چون درباره همه چیز بحث میشه ...

دوستان نوکیایی و سونی اریکسونی و بقیه برندها نظرتون چیه برگردیم به سالهای قبل ؟ ( البته شما هم معرفی کنین )

این خرف مهیار رو هیچ وقت یادم نمیره
توروخدا ببینید که سامسونگ توی سال 2004 چی داشته

دوربین 5 !!! زوم اپتیکال 3x !!!! فقط میشه گفت WOW

خب سال 2004 خیلی خوب یادمه سایتها فقط بحثشون این بود :

اولین گوشی با دوربین 5 مگاپیکسل یا ویندوز موبایل و صفحه نمایش 16 میلیون رنگ ...

چیزی نبود جز S250 سامسونگ :

بعد سامسونگ اولین گوشی 8 مگاپیکسلی دنیارو ساخت ...

رزولوشن فیلمبردازی VGA با 480×640 پیکسل ...

صفحه نمایش 16 میلیون رنگ ...

دوستان عزیز مدلهای بعدی هم میگم ولی شما هم لطف کنین از برند خودتون اگه چیزی ساخته شده و عرضه جهانی نشده نام ببرین ...

mahyarSAMSUNG
25-04-2008, 01:59
آقا سامسونگ فقط یه چیزی : سامسونگ سال 2004 اولین 5 مگاپیکسلیشو میزنه نه 2002 :d

که به ترتیب بخوام بگم اینطوری میشه :

اس 250 -5 مگاپیکسل - 16 میلیون رنگ . سال 2004
وی 7800 - 5 مگاپیسل - 16 میلیون رنگ - 3 ایکس زوم اپتیک - فلاش زنون - 2004
وی 770 - 7 مگاپیکسل - 16 میلیون رنگ - 3 ایکس زوم اپتیک - فلاش زنون -2005
بی 500 - 7.7 مگاپیکسل - 16 میلیون رنگ - 3 ایکس زوم اپتیک - فلاش زنون - 2005
وی 8200 - 8 مگاپیکسل - 16 میلیون رنگ - فیلم برداری وی جی آ - ال ئی دی فلاش . - لنز سی سی دی .2005
بی 600 - 10 مگاپیکسل - 3 ایکس زوم اپتیک - 16 میلیون رنگ - ماهواره . فیلم برداری 352 در 288 . فلاش زنون 2006

S A M S U N G
25-04-2008, 02:06
مهیار جان مرسی ... درستش کردم

راستی مهیار LCD هارو حال کردی ؟

سری تاج هم اومد .....

مهیار مدل W240 توی ایران دیدی ؟ میخواستم ببینم اگه دیدی آدرس بدی یکی از بچه ها میخواد بخره ....

mahyarSAMSUNG
25-04-2008, 02:43
خداییش ال سی دیهای سامسونگ رو من اصلا دوست ندارم دربارش بحث کنم . این سونی و دل و ال جی و .... به چه امیدی دارن ال سی دی میزنن ؟ واقعا اون ال سی دی که مدلش رو نمیدونم 1 گیگ حافظه داخلی داره ؟!!!

باشه حتما جمهوری رفتم این مدل رو سوال میکنم . البته نفهمیدم این دبلیو 240 مدل گوشی یا ال سی دی . فکر کنم گوشی منظورت بود . این مدل دبلیو 240 نیست . این گوشی مدل پی 930 . از همون سری گوشیای ماهواره داره سری پی . که ایران هم پیدا نمی کنی

ali racer
25-04-2008, 10:34
چرا کمرا فون های بالای 5 مگا پیکسلی سامسونگ
تولیده انبوه نمیشن و تو بازار های جهانی مثل گوشی های دیگه نیستن ؟
طوری که من حتی اسمشونم نشنیدم !

B L A S T E R
25-04-2008, 11:20
واقـــــــــعا چـــــــرا؟

seyyedi
25-04-2008, 12:36
چرا کمرا فون های بالای 5 مگا پیکسلی سامسونگ
تولیده انبوه نمیشن و تو بازار های جهانی مثل گوشی های دیگه نیستن ؟
طوری که من حتی اسمشونم نشنیدم !
دوستان سلام
دلیلش ساده هست
اگه بده بیرون بقیه هم مجبورن خودشون رو بکشونن به اون منظورم این نیست که نمی تونن
می تونن ولی باید زودتر این کارو بکنن
روال کلی بازار هم به هم میخوره
2 بعد 3.2 بعد 5 بعد 8 بعد 10
حالا الان بیاد زمانی که 10 توی دوربین ها رواج داره و حتی 7.2 رو بده بیرون خیلی ها چون نمی خوان عکاسی حرفه ای بکنن میگن این هم بسه برامون
ولی یک چیز رشد توی تککنولوژی موبایل بیشتر از بقیه هست
فکر می کنم آخرین مگا پیکسلی که زدن 80 بوده
حالا با این سرعت که الان 7.2 روال دوربین هاست و داره برا گوشیها هم 8 میشه
تا چند سال دیگه میبینیم که 80 مگا هم اومده روی دوربین های معمولی

perjixen
25-04-2008, 14:33
عجب تاپیکی شده.........................!!!!!!!!!
دوستان از سونی هم یه چیزی بزارید.

SAEED_BARCELONA
25-04-2008, 14:40
من تو سایت سونی ژاپن چیزای خفنی دیدم ولی همش ژاپنی بود نفهمیدم چین وگرنه میزاشتم

SAEED_BARCELONA
25-04-2008, 15:05
خوب او از همه باریک ترین نمایشگر oled دنیارو بزارم براتون
توضیخات:

which are 10x slimmer than the XEL-1 OLED TV.

The 3.5 inch display that is a mere 0.2mm thick

اینم اولین دوربین حرفه ای سونی با نمایشگر oled

SAEED_BARCELONA
25-04-2008, 15:12
World first full color flexible OLED from Sony:
ین ویدئو هستش. خودم ندیدم. شما ببینید تعریف کنید

دانلود با کیفیت پائین 3مگابایت:

R@R#M@N
25-04-2008, 20:17
مرسی از سامسونگ عزیز !!!
سعید این چیه ؟؟؟

من فک میکردم اینا فقط تو فیلماس!!!
ضخامتش 0.3 میلیمتره !!!

R@R#M@N
25-04-2008, 20:19
اینم سایت توووپ :دی :

اینم فیلم همین ال سی دی که سعید گذاشته !!! نبینید عمرتون بر فناست !!! (یارو ال سی دی رو با دستاش خم میکنه !!!) :

seyyedi
25-04-2008, 22:14

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم فیلم همین ال سی دی که سعید گذاشته !!! نبینید عمرتون بر فناست !!! (یارو ال سی دی رو با دستاش خم میکنه !!!) :

دوستان سلام
دستت درد نکنه بهراد جان
مطمدنی این همون فیلمیه که سعید گذاشته
مال تو 1.4 مگه مال اون 3 مگ
راستی این که خم میشه قبلا توسط یه ژاپنی اختراع شده بود که میشد روی طلق هم تلویزیون دید و حتما سونی این طرحو از اون خریده
توی صدا و سیما هم خبری راجع بهش دادن

من فک میکردم اینا فقط تو فیلماس!!!
ضخامتش 0.3 میلیمتره !!!
توی فیلم که میگه 2 میلی متر
این ضخامتی که نوشتی که یه ورق کاغذم نمیشه

S A M S U N G
25-04-2008, 22:19
امروز 2 خبر داغ داغ :

سود خالص شرکت سامسونگ در 4 ماه اول سال 2008 به 2.16 بیلیون دلار رسید !

Dr. Woosik Chu مدیر اجرایی شرکت سامسونگ امروز آمار فروش این شرکت رو در 4 ماه اول سال 2008 رسمی اعلام کرد ...

سامسونگ در این 4 ماه 17.12 بیلیون دلار فروش داشته ....

سود ناخالص 2.16 بلیون دلار و سود خالص 2.20 بیلیون دلار اعلام شد ...

در مقایسه با 4 ماه اول سال 2007 سامسونگ 0.4 بیلیون دلار افزایش فروش داشته ....

برنامه آینده سامسونگ هم سرمایه گذاری 12 بیلیون دلاری برای طرحهای سال 2008 هستش که این رقم در سال 2007 حدود 8 بیلیون دلار بود ... همچنین از این 12 بیلیون دلار حدود 3.8 بیلیون دلار مخصوص LCD هستش ...

.......................................

توافقنامه سامسونگ و سونی برای راه اندازی هشتمین کارخانه تولید TFT LCD و معروف به S-LCD

S اول اسم هر 2 کمپانی هستش و LCD هم که مشخصه ....

آقا امسال سامسونگ و سونی میخوان بازار LCD رو بترکونن با هم ....

به نظر شما این 2 کمپانی جه نوع LCD میخوان تولید کنن ... من فکر کنم خفن باشه ...

SAEED_BARCELONA
25-04-2008, 22:39
سعید این چیه ؟؟؟
این همون نمایشگرست. از گوشه نشونش داده. اصلا متوجه نمیشی که چیه، نه؟

منم اینارو از همین سایت گرفتمم

مطمدنی این همون فیلمیه که سعید گذاشته
مال تو 1.4 مگه مال اون 3 مگ
فکر کنمم همون باشه. ما که adsl نداریم مثل بعضیا که ببینن!:دی

ضخامتش 0.3 میلیمتره !!!
0.2 میلیمتر

به نظر شما این 2 کمپانی جه نوع LCD میخوان تولید کنن ... من فکر کنم خفن باشه ...
چی میشه. غوغا میکنن. البته بیشتر چون سونی هست موفق میشن!:دی (شوخی)

ali racer
25-04-2008, 22:57
رفتن تلویزیون تولید کردن 0.2 میلیمتر
که چی؟
باد بیاد میبردش با خودش لول !!!!

seyyedi
26-04-2008, 07:51
رفتن تلویزیون تولید کردن 0.2 میلیمتر
که چی؟
باد بیاد میبردش با خودش لول !!!!
دوستان سلام
نه دیگه اتفاقا بر عکس
میشه لولش کرد و به راحتی جا به جاش کرد
بعد هم به راحتی به دیوار نصب میشه و وزن کمی هم داره
باد هم که بیاد چون این به دیوار چسبیده طوریش نمیشه ولی اگه بزرگ بود باد مینداختش و با صفحه شکسته مواجه میشدی
حالا همه اینایی که گفتم لول

SAEED_BARCELONA
26-04-2008, 10:12
این اصلا فکر نکنم بشکنه.
منم تو این موندم که این فیش میشارو کجاش میخوان بزنن؟!!!

S A M S U N G
26-04-2008, 11:45
اين اولين گوشي دنيا با حافظه 8 گيگابايت ....

ويندوز موبايل هستش ...

R@R#M@N
26-04-2008, 15:44
توی فیلم که میگه 2 میلی متر
این ضخامتی که نوشتی که یه ورق کاغذم نمیشه

من از توی لینک خوندم که نوشته 0.3 میلیمتر
بعد که رفتم تو سایت دیدم نوشته 0.2 میلیمتر که دیگه حال نداشتم ویرایش کنم !!!

فکر کنمم همون باشه. ما که adsl نداریم مثل بعضیا که ببینن!:دی
((=

B L A S T E R
26-04-2008, 18:19
عجب چیزی بود.یارو خم میکرد هیچیش نمیشد.کف کردم.

mahyarSAMSUNG
27-04-2008, 02:32
سامسونگ و فیلیپس و سونی و ال جی از این ال سی دیهای باریک و قابل انعطاف دارن . که سامسونگ خیلی وقته زده البته ضخامت ماله سامسونگ 0.52 میلیمتر بود

mahyarSAMSUNG
27-04-2008, 02:39
اینم یه چیزی که خیلی تعجب میکنید . اولین هارد دیسک که این ابعاد رو داشت میدونید چقدر اطلاعات میگرفت ؟ فقط 5 مگابایت . ببینیدش باید قدر هارد دیسکهای 200 گیگی و فلش مموری هارو بدونیم :

perjixen
27-04-2008, 08:17
من دارم به ادغام سونی و سامسونگ در زمینه تولید ال سی دی فکر میکنم.....................!!! دوتا غول بی شاخ و دم ، دوتا رقیب بشن یکی؟؟؟؟؟؟

SAEED_BARCELONA
27-04-2008, 16:33
از این ال سی دیهای باریک و قابل انعطاف دارن
آقا مهیار این ال سی دی نیست. Oled هست.
تازه اومده رو کار!

ali racer
28-04-2008, 00:12
یه نکته جالب اینه که تو این صفحه بجز یه نفر فقط کاربران فعال پست دادن !!!

S A M S U N G
28-04-2008, 07:20
اینم یه چیزی که خیلی تعجب میکنید . اولین هارد دیسک که این ابعاد رو داشت میدونید چقدر اطلاعات میگرفت ؟ فقط 5 مگابایت . ببینیدش باید قدر هارد دیسکهای 200 گیگی و فلش مموری هارو بدونیم :

مهیار مرسی ... خیلی عکس توپیه ...

عالی بود ..