PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیر نویس کردن فیلم های سایت های ایرانی

ramin_malek
06-03-2008, 11:55
سلام دوستان
من فیلم رامبو 4 رو از سایت دانلودها گرفتم
زیر نویس به صورت srt هست میخواستم فیلم رو بزارم روی دی وی دی با work shubtitle

برای adobe dvd encoder خروجی میگیرم ولی unicode error
میده

2-سئوال داشتم

1- نرم افزاری رو میخواهم که زیر نویس رو بندازه روی mpeg1
یا همون ویدئو سیدی
که میبینیم رو ی تصویر ثابت می آید مثل فیلم

2-نرم افزاری که بتونم باهاش دی ویدی رو زیر نویس دار کنم که بعد بتوانیم از توی منو دی ویدی

کاربر بتونه زیر نویس رو بزاره و برداره

اگر نرم افزاری مد نظرتون هست لطفات آموزش رو هم بگید

با تشکر
راستی سال نو مبارک

SHABAHPASHA
07-03-2008, 00:49
سلام دیدم بی جواب موندین ،البته بازم توی چند تا تاپیک بود دوسطر اول unicode رو روی arabic تنظیم کنید سئوال اولتون تنها برنامه ای که من دیدم روی mpeg زیر نویس بندازه و بدون اشکال ،برنامه total video convertor هستش وقتی فیلم امپگتون رو با برنامه لود کردین سمت چپ پایین برنیمه گزینه sub رو بزنید بعد فایل زیرنویستون رو لود کنین و بعد کانورت رو بزنید فقط یادتون باشه کیفیت فیلمتون رو روی high بزنین(سمت راست برنامه ) اگه مشکلی بود بگین سئوال دوم اگه منظورتون فایلهای امپگ تا حالا ندیدم بدون hard sub بشه زیرنویس رو توی پلیرها نشون بده ولی اگه منظورتون avi حالا divx یا xvid باشه با برنامه avisub همچین کاری میشه کرد البته با دکمه subtitle که روی کنترل پلیرها هست نه با منو، برای درست کردن منو برنامه dvdlab pro هست که میشه منورو هم درست کرد(یکی از دوستان avisub رو همراه با راهنماش آپلود کرده توی تاپیک movie player .....) تمام برنامه ها رو هم توی پستها می تونید پیدا کنید اگه نتونستین بگین تا براتون لینکاش رو قرار بدم

ramin_malek
07-03-2008, 18:19
من total video converter 3.02
دارم ولی جایش subtitle یا sub ندیدم

SHABAHPASHA
08-03-2008, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
با دوتا فلشی که می بینین مشخص کردم

ramin_malek
08-03-2008, 23:21
thank you....................