PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگران شدم...

200020008
04-03-2008, 15:38
آيا اين امان داره كه هكري از طريق اينترنت وارد سيستم كامپيوتري فرد شود واطلاعاتي رو از هاردش بدزدد
دوستم فكر ميكنه كه عكسهايي كه از كامپيوترش پاك شده كار يك هكر باشه كه از كامپپيوترش دزديده. دوستم از dial up استفاده مي كنه.

mahdi7610
04-03-2008, 15:51
آيا اين امان داره كه هكري از طريق اينترنت وارد سيستم كامپيوتري فرد شود واطلاعاتي رو از هاردش بدزدد
دوستم فكر ميكنه كه عكسهايي كه از كامپيوترش پاك شده كار يك هكر باشه كه از كامپپيوترش دزديده. دوستم از dial up استفاده مي كنه.
سلام دوست عزیز

راستش امکان داشتنش امکان داره . توی دنیایی اینترنت هیچ چیز غیر ممکن نیست . اما اون چه ادم بیکاری بوده که اومده عکسهای دوستت را دزدیده این یه کم غیر منتظره و باور نکردنی هستش .

احتمال داره عکسها مخفی شده باشند یا به صورت سوپر هایدن در اومده باشند که اگه به ادرسی که توی امضاء من هستش رجوع کنی سه یا چهار روش برای فهمیدن اینکه ایا اطلاعات واقعا پاک شده اند یا اینکه به صورت سوپر هایدن در اومدن گفتم . می تونی از این طریق متوجه بشی .
این کار ، کار ویروس می باشد .
موفق باشی .

200020008
04-03-2008, 16:05
دوستم زياد به اينترنت وارد نميشه واگه وارد بشه بخاطر dial up بودن ارتباط زود قطع ميشه
راستي گفته بود يه موقعه هايي از فيل تر شكن استفاده مي كرده
راستي من مي خوام در مور د اين كه گفتهي امكان داره دزديده بشه اطلاعاتي ميخوام ....

mahdi7610
04-03-2008, 16:17
دوستم زياد به اينترنت وارد نميشه واگه وارد بشه بخاطر dial up بودن ارتباط زود قطع ميشه
راستي گفته بود يه موقعه هايي از فيل تر شكن استفاده مي كرده
راستي من مي خوام در مور د اين كه گفتهي امكان داره دزديده بشه اطلاعاتي ميخوام ....
شما دوست دارید اطلاعات دوستتون برگرده یا اینکه نحوه دزیدن اطلاعات دیگران را یاد بگیرید ؟

دزدین اطلاعات کسی که زیاد به اینترنت نمیاد امکان نداره . اصلا زیاد هم به اینترنت بیاد دزیدن اطلاعات دیگران کار هر کسی نیست .
وقتی می گید دوستتون از فیل تر شکن استفاده می کنه این دیگه معلومه که ایشون به سایتهایی می رن که وجود ویروس و تروجان توی این جور سایتها بسیار زیاد هستش .

کسی که ایدی یکی را می دزده و ایجور کارا را می کنه به اینا نمی گن هکر . به اینا می گن بچه بازی .

دزدیدن اطلاعات دیگران نیاز به دانش بسیار زیادی در زمینه برنامه نویسی داره .

موفق باشید .

omid.sarmad
04-03-2008, 18:26
نگران نباش،چون در صدش خیلی کمه.حدودا صفر.

KILLER_PANT
04-03-2008, 23:19
احتمال اینکه هک شده 2 درصده
شاید کامپیوترش ویروس گرفته ! و عکساش مخفی شده

C0nd@ct0r
04-03-2008, 23:43
کسی که ایدی یکی را می دزده و ایجور کارا را می کنه به اینا نمی گن هکر . به اینا می گن بچه بازی :

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::2 7::27::27::27::27::27::27::27::27::27: