PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک ChildWebGuardian 3.6

S_A_E_I_D
03-03-2008, 14:38
با عرض سلام

نام نرم افزار: childwebguardian
ورژن: 3.6
لینک دانلود نرم افزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لینک upload شدش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت نرم افزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم فایل: 1.3Mb
محدودیت:نسخه trial
15 روزه
نرم افزار هم به صورت Online سریال وارد شده را چک می کنه
لینک تاپیک های گذاشته شده در این مورد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوستان عزیز من کرک این نرم افزار رو می خوام خیلی هم دنبالش گشتم ولی نبود که نبود تقریباً هر سایتی که در این مورد باشه من رفتم
خلاصه یکی فرشته نجات من بشه و کرک اینو بهم بده ، ثواب داره :11:

Morteza_SOS
03-03-2008, 15:17
يه سرچ كن كركش توي اينترنت هست ....
در ضمن برنامه ش فكر كنم از اونايي باشه كه بايد آنلاين ثبتش كرد ...

+
با ASProtect 2.1x SKE -> Alexey Solodovnikov پروتكت شده و ...

S_A_E_I_D
03-03-2008, 18:03
ای بابا امان از دست این روزگار

نمی دونم من اشتباه متوجه شدم یا اینکه راست نبوده که هر برنامه ای که لنگ موندی، برو بچ p30wold کمک می کنن مخصوصاً تو بخش کرک ولی خوب دیگه :sad:حالا ما اشتباه فهمیدم یا اشتباه بمون گفتن به هر حال کاریش نمی شه کرد:sad::41:

lvl@ster
03-03-2008, 18:36
دوست عزیز چرا داغ می کنی ؟ خودم حلش می کنم

Morteza_SOS
03-03-2008, 19:46
ای بابا امان از دست این روزگار

نمی دونم من اشتباه متوجه شدم یا اینکه راست نبوده که هر برنامه ای که لنگ موندی، برو بچ p30wold کمک می کنن مخصوصاً تو بخش کرک ولی خوب دیگه :sad:حالا ما اشتباه فهمیدم یا اشتباه بمون گفتن به هر حال کاریش نمی شه کرد:sad::41:

خداي من سودا ، پرشين كيت كت و ... كجاييد كه بازم مهندسي اجتماعي از نوع معكوس :31::31::31:
دوست من خواهش مي كنم چرا اين فكر را كردي كه اينطوري بيان كني توي نتيجه گرفتنت تاثير داره ... ولي مطمئن باش lvl@ster برات حلش مي كنه .
البته منم دارم روش كار مي كنم .

S_A_E_I_D
04-03-2008, 10:57
اقا ایشاالله که بتونی کرکش کنی حالا هرچند نرم افزارش یه کم خفن ولی هر چی باشه برو بچه p30world که خفن مفن حالیشون نیست:3ا1:
+++ ادغام شد
آفرین بچه های ، من می دونم دارین رو این برنامه کار می کنین حالا یه روز جواب ندادین چیزی نیست من بیشتر از اینا صبر می کنم :31:
+++ ادغام شد
آقا دلتون می یاد من اینهمه هندونه گذاشتم زیر بغلتون ولی شما انگار نه انگار که انگار
باشه ما که رفتیم ولی یادتون باشه بچه های P30world هم نتونستن کاری کنند:37:

Morteza_SOS
05-03-2008, 12:14
دوست من لطف كن ديگه پست نده تا نتيجه اعلام بشه ... در ضمن كار ما كه فقط كرك كردن برنامه ي شما نيست كه ... پس صبر كنيد... كمي صبر كنيد ...

S_A_E_I_D
05-03-2008, 13:25
مرتضی جان دوست عزیز از اینکه شما رو آزرده خاطر کردم بسیار ناراحتم .
Sorry, Sorry, Sorry

Mr.reCoder
05-03-2008, 13:37
با این دیال آپ گازوئیلی 10 دقیقه طول کشید دانلودش کردم!
اگه بخواهی یا پچ میکنم یا لودر براش مینویسم تا محدودیتاش بپره!!
خوب 12 ساعت صبر کن نتیجه رو اعلام میکنم!

Morteza_SOS
05-03-2008, 14:45
با این دیال آپ گازوئیلی 10 دقیقه طول کشید دانلودش کردم!
اگه بخواهی یا پچ میکنم یا لودر براش مینویسم تا محدودیتاش بپره!!
خوب 12 ساعت صبر کن نتیجه رو اعلام میکنم!

S_A_E_I_D جان برنامه را كرك شده حساب كن :46:

S_A_E_I_D
05-03-2008, 15:05
خیلی ممنون
دست آقا مرتضی و mr.recoder درد نکنه ما جز زحمت واسه شما چیزی نداشتیم ، کاش بشه از خجالتتون در بایام

Mr.reCoder
06-03-2008, 07:23
از تاخیرم واقعا عذر میخوام. بعد از دادن پست قبلی یه مشکلی پیش اومد که باید میرفتم. البته کمی روش کار کردم و فهمیدم که بسیار شبیه به ویروسهای کامپیوتریه!!(البته شبیهش نه خودش!:31:)

با توجه به اینکه برنامه با Asprotect محافظت شده نوشتن لودر کمی وقت میبره و میخوام اون مهلت را تمدید کنم و با توجه به مشکلات زیادش به 3 روز!!!:18: افزایشش بدم! امیدوارم بتونم کاری بکنم.

با تشکر Mr.reCoder

S_A_E_I_D
06-03-2008, 14:18
همین که وقت رو گذاشتی ممنون
آقا به هر حال خودت و اذیت نکن اگه نشده یه کاریش می کنم
بالاخره ما هم خدایی داریم:45:

lvl@ster
08-03-2008, 13:06
از تاخیرم واقعا عذر میخوام. بعد از دادن پست قبلی یه مشکلی پیش اومد که باید میرفتم. البته کمی روش کار کردم و فهمیدم که بسیار شبیه به ویروسهای کامپیوتریه!!(البته شبیهش نه خودش!:31:)

با توجه به اینکه برنامه با Asprotect محافظت شده نوشتن لودر کمی وقت میبره و میخوام اون مهلت را تمدید کنم و با توجه به مشکلات زیادش به 3 روز!!!:18: افزایشش بدم! امیدوارم بتونم کاری بکنم.

با تشکر Mr.reCoder

بابا این ویروسه به خدا

کل کامپیوترمو ریخته به هم

مشکلاتی سرم آورده که نگووووو

یه لودر واسش زدم

سیستم من خیلی قاطی کرده

لودر را به شما میدم تا تست کنی

S_A_E_I_D
08-03-2008, 13:18
دستت درد نکنه همین که زحمت کشیدی و وقت گذاشتی یه دنیا ممنون خیلی آقایی به هر حال اگه نشد باید دنبال نرم افزار مشابش بگردم

S_A_E_I_D
10-03-2008, 19:54
برادرهای عزیز ، مثل اینکه قسمت نشد این رو کرک کنیم فقط خواستم بگم از تمام بچه های که فقط گذاشتن واسه مشکل بنده بسیار سپاس گذارم .Tnak You Very Very Very MACH

Js0ner
12-03-2008, 20:29
من dl نکردم چون حرف Mr.regCoder منو نومید کرد :31:.اما فکر کنم یه سریال واسش گیر بیاری و از جایی واسه رجیستری واردش کنی دیگه از روی دیتابیس چک نشه, چون یه چند نمونه ازینا دیدم.

amirgooran
14-03-2008, 11:52
تنها محدودیت برنامه 15 روزه بودن اون هست.(فایل راهنما رو بخونین)که اون هم باید این کرک برطرف شده:

Js0ner
15-03-2008, 01:22
این برنامه دو تا فایل داره بنام dbnserc.exe و فایل اصلی برنامه که این دو باحمایت هم میان و همدیگرو پروسه میکنن. و همین هم باعث میشه که اگه بخوای لودر بسازی مشکل ایجاد میکنه. این دو هم با یه تابعی میانو اجرا میشن که با لوددر میشه پچ کرد. البته من دیگه بیشتر از این باهاش کار نکردم. :13:

S_A_E_I_D
12-04-2008, 10:19
amirgooranL خیلی ممنون ، واقعا که دستت درد نکنه خیلی آقایی نمی دونی چه کمک بزرگی کردی واقعاً که گل کاشتی، کار کرد . راستشو بخوای من دیگه نا امید شده بودم اصلا به این تاپیک دیگه سر نمی زدم ولی از اونجایی که کارم گیره این نرم افزار بود امروز یه نگاهی کردم دیدم ، دیدم که بچه های p30world دمشون گرم، گل کاشتن مخصوص امیر خان بازم تشکر می کنم

amirgooran
13-04-2008, 18:18
خواهش مي كنم،قابل شمارو نداشت.
من موندم چرا بعضي از دوستان مي خواستن لودر بسازن؟تنها محدوديت برنامه 15 روزه بودن اون بود كه البته از خود برنامه نبود،از Acprotect بود،آخه با لودر چي رو مي خواستين پچ كنين؟كافي بود كه فايل رو آنپك كنين اونوقت برنامه هميشه اجرا مي شد!منم هيچ كاري نكردم،فقط فايل رو با stripper آنپك كردم و گفتم اينم كرك:31:
در ضمن با برنامه تريال ريست هم مي شد از اين برنامه براي هميشه استفاده كرد.
يك چيز ديگه هم اينكه براي ساخت لودر براي ASprotect بهتره از abel استفاده كرد

Js0ner
14-04-2008, 23:08
من به تیر کرک نرفته بودم, قبلا هم اینو گفته بودم. می خواستم ببینم که چرا لودر کار نمی کرد.علت اینکه لودر کار نمی کرد به اوون دو پروسه ای که اجرا می شدند ربط داشت که خیلی راحت jump قبل از یک CloseHandle باید با لودر پچ می شد. من از یکی شنیده بودم که aspr ورژن آنتی لودر داره, این احتمالا همین بود. :46:

S_A_E_I_D
21-04-2008, 17:12
:41:آقا مثل اینکه این داستان تموم شدنی نیست، متاسفانه باید بگم این بعد از اتمام 15 روز این برنامه از کار می افته فقط این دفعه با این تفاوت که برنامه منوش قابل دسترسی هست. همین
من به شخصه از همه عذر خواهی می کنم ولی باید بگم، کُممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممک:41:

S_A_E_I_D
22-04-2008, 20:00
دوستان بعد از تمام شدن مهلت 15 روزه وقتی صفحه اینترنت رو باز می کنی اولش این صفحه می یاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش هم برنامه دیگه عمل نمی کنه ، هرچند که قابل دست رسی به منوهاش هست

amirgooran
23-04-2008, 10:53
راستش من که مشکلی توی برنامه ندیدم...اکثر قسمت هاشو تست کردم...عمل می کنه....با این حال اگه قسمتی از برنامه مشکل داره،با Instant Demo یک فیلم بگیرید...تا ببینم کجا کرک برنامه مشکل داره؟...در ضمن مطمئن بشید که کرک سرجاش هست

S_A_E_I_D
23-04-2008, 18:25
چشم امیر جان فقط ببخشید که دیر جواب می دم یه زره سرم شلوغه

S_A_E_I_D
24-04-2008, 20:14
امیر جان همانطور که گفتی عمل کردم ، ایشالله که کرک بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه باز نامفهموم بود زحمت بکش و بگو (ممنون از کمکت)

راستی من حدس می زنم فایل dbnserv.exe هم باید کرک به شه تا این مشکل رفع بشه

amirgooran
09-06-2008, 16:42
بابا اینو به فلش تبدیل کن!!من که نتونستم بازش کنم!خطا می ده:

The demo was created with a later version of instant demo
please upgrade this version of instant demo at

حوصله آپگرید ندارم!

S_A_E_I_D
11-07-2008, 11:42
امیر جان من نتونستم فلشش کنم یعنی فرمت فلش که می شه دیگه درست حسابی نشون نمی ده حالا من همینجوری می گم ایشالله که متوجه بشی ببین امیر جان این برنامه به غیر از فایل اصلی خودش یسری فایل دیگه هم باید کرک بشه چون وقتی 15 روز تمام میشه فایل کرک شده که شما زحمتشو کشیدی بدون هیچ مشکلی اجرا می شه و لی وقتی اینترنت اکسپلرر رو باز می کنی پیغام زیر می یاد ( که قرمز رنگ نوشته باید برنامه باید رجستر بشه) و با این حال که برنامه قابل دسترسی است اما دیگه کار نمی کنه . حالا اگه یه لطفی کنی و بیشتر وقت بزاری خیلی ممنونت می شم .

amirgooran
11-07-2008, 18:05
امیر جان من نتونستم فلشش کنم یعنی فرمت فلش که می شه دیگه درست حسابی نشون نمی ده حالا من همینجوری می گم ایشالله که متوجه بشی ببین امیر جان این برنامه به غیر از فایل اصلی خودش یسری فایل دیگه هم باید کرک بشه چون وقتی 15 روز تمام میشه فایل کرک شده که شما زحمتشو کشیدی بدون هیچ مشکلی اجرا می شه و لی وقتی اینترنت اکسپلرر رو باز می کنی پیغام زیر می یاد ( که قرمز رنگ نوشته باید برنامه باید رجستر بشه) و با این حال که برنامه قابل دسترسی است اما دیگه کار نمی کنه . حالا اگه یه لطفی کنی و بیشتر وقت بزاری خیلی ممنونت می شم .

بسيار خوب...بررسي مي كنم...من ويندوزم رو عوض كردم،بايد برم نرم افزار و كرك خودم رو از اول دانلود كنم...ببينم مشكلي هست يا نه:19:

پس از بررسي :

مشكلي يافت نشد...تمامي قسمت ها رو به نظرم تست كردم...بالاي ده بار اينترنت اكسپلورر رو باز كردم،اما اتفاقي نيفتاد.اين هم فيلمش :

S_A_E_I_D
12-07-2008, 12:03
اول باید ازت خیلی تشکر کنم که این همه وقت گذاشتی واقعاً ممنون اشاالله هر چی از خدا می خوای بهت بده
خوب من تونستم که مراحل رو ذخیره کنم و به دو تا فایل فلش که یکی قبل از اتمام 15 روز هست یکی بعد از اون
اینم لینکش هر کدوم که راحتی بگیر جفتش یک فایل هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای اینکه نشون بدم مشکل برنامه رو اول برنامه رو نصب کردم بعد اسم ایران رو ----- کردم ، همه چیز درست بود و اسم ایران ----- می شد ولی بعد برنامه رو از task بستم بعد تاریخ رو 1 ماه به جلو بردم که همون طور که ذخیره کردم و خواهی دید هنگاه باز کردن اکسپلرر یک پیغام مبنی بر اتمام وقت تریال هستش بعد هم دیگه اسم ایران رو فیلر نمی کنه
ایشالله که بتونی کاری کنی:42:

amirgooran
13-07-2008, 06:13
سلام...خوب،شما زودتر مي گفتي كه اين برنامه فقط تو Internet Explorer 7.0 كار مي ده،آقا من هي اين برنامه رو روي IE 6.0 تست مي كردم،مي ديدم مشكلي نداره،نگو اصلا روش جواب نمي داده:31:

بگذريم...

لينك دانلود كرك :

طريقه نصب كرك (چون برنامه در سيستم شما اجرا مي باشد،شما نمي توانيد فايل dll كرك شده را كپي كنيد،لذا اين كارها را براي كپي كردن فايل dll كرك شده انجام دهيد) :

1.ابتدا يك دور سيستم را ريست كنيد.
2.به پوشه C:\Program files\ ChildWebgurdian رفته
3.تسك منجر را باز كرده و سريع دو پروسه Dbnserv.exe و ChildWebgurdian.exe رو ببنديد.
4.فايل ChildWebGurdian.exe اسمش را تغيير دهيد،مثلا بذاريد : ChildWebGuradian21.exe
5.اگر صفحه اينترنت اكسپلورر باز داريد،آن را ببنديد
6.به C:\windows\system32 رفته و فايل كرك داده شده را جايگزين فايل dbnserv.dll كنيد.(اگر نتوانستيد،از برنامه Unlocker‌براي بستن پروسه هايي كه از اين فايل استفاده مي كنند،استفاده كنيد.)
7.اسم فايل ChildWebGurdian.exe رو دوباره مثل اولش كنيد و سيستم را ري استارت كرده تا برنامه بدون هيچ مشكلي اجرا شود:13:

الان گرفتيد چي شد؟:31:

موفق باشيد...:11:

S_A_E_I_D
14-07-2008, 22:00
امیر جان عزیز خیلی آقایی جواب داد دستت درد نکنه، حسابی دعات کردم ایشاالله هرچی از خدا می خوای بهت بده

amirgooran
14-07-2008, 22:26
ممنون...قابل شمارو نداشت،فقط خواستم بگم اگه جاي شما بودم،از اين برنامه استفاده نمي كردم،چون اصلا امنيت نداره‌،راه حل ها براي رد كردن پروتكشن برنامه :

1.از Internet Explorer without Addons استفاده كن،اين جوري مي توني وارد هر سايتي دلت خواست بشي
2.پسورد برنامه هم خيلي راحت لو مي ره،حتي مي شه عوضش كرد،اين فايل رو نگاه كن :

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\CWG\CWG.ini

اين قسمت كه مي بيني،MD5 پسورد برنامه هست كه كافيه جاي اين بذاري :

PString=d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e

و فايل رو ذخيره كني...البته برنامه CRC فايل رو چك مي كنه،و پيغامي مبني بر دستكاري شدن اين فايل مي ده،ولي هيچ مشكلي برات ايجاد نمي كنه و مي توني به همين راحتي پسورد رو حذف كني:13:

S_A_E_I_D
15-07-2008, 10:45
باز هم ممنون
ولی 99% مشتریام یا بهتر بگم کسانی که دنبال فیلم و عکس و هزار چرت و پرت غیر اخلاقی می گردند شعورشون به این چیزا نمی رسه
فقط یه مسئله این که من خودم خواستم کرک کردن رو یاد بگیرم ولی چون هم شاغلم هم اینکه از برنامه نویسی سر رشته ندارم یعنی دیدم باید زیاد وقت بزارم خواستم بگم اگه مقاله یا سایت آموزشی که از از سطح مبتدی تا حرفه ای پله به پله آموزش بده (یه مقاله که یادگیرش آسان باشه) که مورد تائید خودت هم باشه معرفی کنی ممنونت می شم

amirgooran
17-07-2008, 14:12
اگه با انگلیسی مشکلی ندارید...مقالات lena151 خیلی خوبه :

اگه هم مقاله فارسی می خواید...ترجمه مقاله Gabri3l رو توصیه می کنم :

مقالات آقای علیرضا شفائی رو هم توصیه می کنم :

S_A_E_I_D
12-09-2008, 16:28
اینم کرک نرم افزار یکجا که زحمتشو امیر جان کشیده