PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک خرابکاری کردم ( iphone )

the_god_of_3dsmax
01-03-2008, 23:59
سلام
جون من هر کی هر راهی از بردن پیش تعمیر کار گرفته تا ..... بگه
مشکل من اینجوری شروع شد
آیفون من 1.1.1 بود و راحت به itunes و ibrickr وصل می شد تا اینکه
امشب یه برنامه دانلود کردم به اسم : MODIFIED ZIPHONE FOR ACTIVATE AND JAILBREAK IPHONE V1.1.4
که ای کاش دستم می شکست نمی کردم
منم همین جوری اجراش کردم اینم عکسشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این عکسی که من گزاشتم پشتش عکس itunese که نگاش نکنین
بعد که دیدم کاری نمی کنه همین جوری بستمش
بعد از چند ساعت iphone ام رو زدم به pc تا توش خیر سرم آهنگ بریزم ولی یه دفعه دیدم تو آیفون یه عکس اومده که عکس این سیم سفیده رو کشیده که با یه فلش به عکس itunes وصل شده
بعدم یه دفعه عین وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنین :cryani:یه عالمه کلمات چرت پرت اینگیلیس سفید تو صفحه سیاه آیفون اومد پایین
منم هول کردم همین جوری دکمه کله آیفون رو می زدم
بعد دوباره گوشی ریست شد و اومد بالا خدا رو شکر خود گوشی ایرادی نداره فقط وقتی که وصلش می کنم به کامپیوتر itunes این ارور رو می ده :
وقتی هم که ibrickr رو اجرا می کنم اینو می نویسه :
هر کدوم از اون دکمه هایی که تو اون برنامه می بینین زدم ........ همون اتفاقات بالا 2 باره میفته اما درست نمی شه
ببخشید که هی مزاحم می شم ........ ولی این بار رو جون من کمک کنین :19::19::19:

metapex
02-03-2008, 00:29
تا جایی که من یادمه، شما آیفونت از اول با ibrickr مشکل داشت، یعنی نمیشناختش. حالا دلیلش نمیدونم چی بوده. اگه کاری باهاش نکرده باشی، احتمالا آنلاکش مشکل داشته. حالا به هر حال. الان بهترین کار اینه که به 1.1.4 آپدیت کنی و با Ziphone 2.5 نه 2.4 آنلاکش کنی. برو تاپیک آیفون اونجا لینکشو گذاشتم. اینی که الان داری 2.4 هست که به 1.1.4 نمیخوره. البته به ورژن دیگه هم میتونی آپدیت کنی، که غیر از 1.1.4 بهترین ورژن 1.1.2 هستش که با همین ورژن ziphone هم میشه آنلاکش کرد.
کاری که باید بکنی اینه که آیفون رو به کامپیوتر وصل کن. بعد ziphone رو اجرا کن و dfu mode رو اجرا کن و برو از itunes روی restore کلیک کن و شروع میکنه به دانلود یه فایل 162 مگی و بعد آپدیت آیفون... بعد که تموم شد گوشی میاد بالا و به صورت قفل شده هست که الان ziphone رو ببند و دوباره باز کن و دکمه do it all رو بزن و بعد از 3-4 دقیقه همه چی تمومه. یه 1.1.4 اکتیو و آنلاک داری. البته بهتره قبل از همه اینا اون فایل 162 مگی رو دانلود کنی و داشته باشی. یعنی وقتی itunes رو باز میکنی، برو help> check for update و وقتی گفت برای آیفون یه ورژن جدید هست، بزن download only. اینا برای 1.1.4 هست. برای ورژنهای دیگه اگه خواستی بگو تا بهت بگم. فقط شجاع باش:31:

the_god_of_3dsmax
02-03-2008, 15:07
تا جایی که من یادمه، شما آیفونت از اول با ibrickr مشکل داشت، یعنی نمیشناختش. حالا دلیلش نمیدونم چی بوده. اگه کاری باهاش نکرده باشی، احتمالا آنلاکش مشکل داشته. حالا به هر حال. الان بهترین کار اینه که به 1.1.4 آپدیت کنی و با Ziphone 2.5 نه 2.4 آنلاکش کنی. برو تاپیک آیفون اونجا لینکشو گذاشتم. اینی که الان داری 2.4 هست که به 1.1.4 نمیخوره. البته به ورژن دیگه هم میتونی آپدیت کنی، که غیر از 1.1.4 بهترین ورژن 1.1.2 هستش که با همین ورژن ziphone هم میشه آنلاکش کرد.
کاری که باید بکنی اینه که آیفون رو به کامپیوتر وصل کن. بعد ziphone رو اجرا کن و dfu mode رو اجرا کن و برو از itunes روی restore کلیک کن و شروع میکنه به دانلود یه فایل 162 مگی و بعد آپدیت آیفون... بعد که تموم شد گوشی میاد بالا و به صورت قفل شده هست که الان ziphone رو ببند و دوباره باز کن و دکمه do it all رو بزن و بعد از 3-4 دقیقه همه چی تمومه. یه 1.1.4 اکتیو و آنلاک داری. البته بهتره قبل از همه اینا اون فایل 162 مگی رو دانلود کنی و داشته باشی. یعنی وقتی itunes رو باز میکنی، برو help> check for update و وقتی گفت برای آیفون یه ورژن جدید هست، بزن download only. اینا برای 1.1.4 هست. برای ورژنهای دیگه اگه خواستی بگو تا بهت بگم. فقط شجاع باش:31:

آره .... اوایل نمی شناخت اما بعد درست شد ....... برنامه هم تنونستم توش بریزم که اینجوری شد
راستش ایت 162 مگ خیلی زیاده با اینترنت من نمی شه ورژنهای دیگه هم همین قدر حجیمن؟
ممنون از راهنماییت