PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Internet Explorer

hhhh_1360
01-03-2008, 23:06
سلام زمانی که از فی لتر U88 استفاده می کنم وقتی می خواهم مستقیم وارد Internet Explorer بشوم نمی شود باز نمی شود و ارور می دهد و مجبور می شوم یک Dial-up Connection جدید درست کنم که صفحه Internet Explorer باز شود باید چکار کنم

ملا نصرالدین
02-03-2008, 11:03
سلام زمانی که از فی لتر U88 استفاده می کنم وقتی می خواهم مستقیم وارد Internet Explorer بشوم نمی شود باز نمی شود و ارور می دهد و مجبور می شوم یک Dial-up Connection جدید درست کنم که صفحه Internet Explorer باز شود باید چکار کنم

مناز این فی لتر u88 سر در نمیارم ولی کلی میگم قید این IE رو بزن یه firefox یا opera بریز..این مشکلت هم اگه به IEحل بشه مشکلات دیگه ای واست درست میشه..من خودم یه firefox ریختم

hhhh_1360
02-03-2008, 13:13
سلام یعنی هیچ راهی ندارد که نخواهم firefox استفاده کنم من بیشتر با Internet Explorer حال می کنم مشکل من وقتی شروع می شود که من از فی لتر استفاده می کنم و فی لتر هم فرقی ندارد چه باشد چون باز من این مشکل را پیدا می کنم

nightmare
02-03-2008, 13:21
دلیلش اینه که وقتی شما U88 رو باز می کنید و میرید به سایت های مورد علاقه تون ، دیگه اون رو مستقیم Exit نمی کنید تا از طریق خود U88 صفحه های Internet Explorer بسته بشه و خودتون مستقیم صفحات رو می بندین .

راه حل : از منوی Tools در بالای Internet Explorer وارد Internet Option بشید ، بعد از بالا منوی Connection . حالا دو تا دکمه هست به نام های Settings و LAN Settings . اونا رو بزنید و در قسمت های Automatic Configuration و Proxy Server هرچی که هست رو پاک کنید و تیک هاشون رو بردارید .

تا بعد ....

tabriz-info
02-03-2008, 13:59
دلیلش اینه که وقتی شما U88 رو باز می کنید و میرید به سایت های مورد علاقه تون ، دیگه اون رو مستقیم Exit نمی کنید تا از طریق خود U88 صفحه های Internet Explorer بسته بشه و خودتون مستقیم صفحات رو می بندین .

راه حل : از منوی Tools در بالای Internet Explorer وارد Internet Option بشید ، بعد از بالا منوی Connection . حالا دو تا دکمه هست به نام های Settings و LAN Settings . اونا رو بزنید و در قسمت های Automatic Configuration و Proxy Server هرچی که هست رو پاک کنید و تیک هاشون رو بردارید .

تا بعد ....

تایید میشه

در ضمن با اون فیل تر شکن خیلی راحت میتونید با اتینترنت اکسپلورر کار کنید بعد از اجرا یک سایت چینی باز میشه بعد دیگه کار تمومه

javadshahvand
02-03-2008, 16:20

تا بعد ....

موافقم

این لینک هم به طور کامل توضیح داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید