PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی جذاب و زیبای حسنی و لوبیای سحرآمیز

a.salireza
01-03-2008, 14:15
بازي رايانه‌اي حسني و لوبياي سحرآميز
بازي رايانه‌اي حسني و لوبياي سحرآميز ساخته گروه ‪ ۵‬نفره دانشجويي كوثرنگار توليد شد و روانه ی بازار گردید.
"حميد بيك مولايي" برنامه نويس اين گروه در نشست خبري روز دوشنبه در محل سازمان صدا و سيما با بيان اين مطلب افزود: ساخت اين بازي حدود يكسال به طول انجاميده است و كيفيت آن در حد قابل قبولي است.
وي اظهار داشت: اين بازي براي دوره سني كودكان و نوجوانان طراحي شده است و از تكنيك‌هاي روز ساخت بازي و برنامه‌هاي سه بعدي براي آن استفاده شده است.
وي با اشاره به اينكه هدف از توليد اين بازي آموزش و جذب كودكان به بازي‌هاي ايراني است، گفت: اگر امكانات و سرمايه در اختيار ما باشد و مورد حمايت قرار گيريم مي‌توانيم بازي‌هايي در حد رقابت با جهان توليد كنيم.
داستان اين بازي بدين گونه است كه حسني قبلا تنبل بود حالا بخاطر جمع كردن سيب‌ها از خانه بيرون آمده. مادر حسني چون مي‌داند كه حسني بسيار سيب دوست دارد، مسيري از سيب براي او مي‌چيند تا...
بيك مولايي افزود: به دليل اينكه كاربر در بازي نقش پيدا مي‌كند، محتواي بازي از اهميت بسياري برخوردار است.
وي در خصوص برنامه اين گروه كه همگي كارشناس كامپيوتر هستند، گفت: اين گروه قصد دارد يك بازي رايانه‌اي را در حد رقابت با جهان بسازد.:21::27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi30nema
01-03-2008, 16:57
چه سيستمي ميخاد ؟ گرافيك و رم ؟

end_of_world
01-03-2008, 20:37
مگه چقدر سنگينه نكنه اينا دويل مي كراي 5 ساختن :18:

rassool
02-03-2008, 01:12
من که فکرکنم با یه گرافیک 64 بتونید بهترین کیفیت بازی رو اجرا کنید رمم نداشته باشید مشکلی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]معلومه دیگه بازی که ایرانی ها درحال حاضر بسازن چی از اب درمیاد فکرنکنم بهتر از اون رانندگی درتهرانشون باشه که انقدرتبلیغش روکردن بعد هم... از اب در اومد .البته برای فعلنشون بسه تا بعد!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

MILIN3M
02-03-2008, 02:12
بازی در حد جهان میخوان بسازن!!!!!!!!!!!!
حتما با موتور cry engine میخوان بسازن

H M R 0 0 7
02-03-2008, 08:59
كيفيت آن در حد قابل قبولي است
ديگه تا تهش رو خودنم!!!

اين گروه قصد دارد يك بازي رايانه‌اي را در حد رقابت با جهان بسازد
اون بازي انرژي هسته اي شون هم قرار بود همينجوري باشه.ديديم چه از آب درامد!

a.salireza
02-03-2008, 12:57
بله حرف همه درسته ، ولی شما که با Rockstar یا EA طرف نیستید ، سازنده های این بازی یه چند تا دانشجو هستند که برای بار اول بد نیست. راستی فکر نکنید من از طرفدار های این بازیم ، ولی می گم بد نیست یه مقدار تشویق شون بکنیم تا شاید در آینده بتونن بازی در حد ماریو بسازند.:46::27:

H M R 0 0 7
02-03-2008, 13:18
بله حرف همه درسته ، ولی شما که با Rockstar یا EA طرف نیستید ، سازنده های این بازی یه چند تا دانشجو هستند که برای بار اول بد نیست. راستی فکر نکنید من از طرفدار های این بازیم ، ولی می گم بد نیست یه مقدار تشویق شون بکنیم تا شاید در آینده بتونن بازی در حد ماریو بسازند.:46::27:

100% كه تشويق ميكنيم. ولي در درجه اول تشويقشون ميكنم كه برن از يك موتور گرافيكي آماده استفاده كنن و وقت و پولشون رو صرف ساختن موتور گافيكي بازي نكنن.

a.salireza
02-03-2008, 13:30
100% كه تشويق ميكنيم. ولي در درجه اول تشويقشون ميكنم كه برن از يك موتور گرافيكي آماده استفاده كنن و وقت و پولشون رو صرف ساختن موتور گافيكي بازي نكنن.
موافقم. گرافیک بازی ضعیفه ولی بد نیست . این جمله ی ( عجله نکنید! حسنی برای همست.) توی تبلیغش منو کشته.:2::21::27:

soliman
02-03-2008, 14:10
راستی کسی از نبرد خیبر خبری نداره که چه جوری ها است؟

a.salireza
02-03-2008, 14:39
راستی کسی از نبرد خیبر خبری نداره که چه جوری ها است؟
اینجا که تاپیک بازی های ایرانی نیست. این تاپیک درباره ی بازی جذاب و زیبای حسنی و لوبیای سحرآمیزه که احتمالآ از نظر گرافیک اول و رتبه ای بیش از Crysis خواهد آورد.:27::46:

rassool
02-03-2008, 21:55
بفرما اینم تشویق ببینیم چیزی دریت میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بسه یا بازم تشویق کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

treason_boys
02-03-2008, 22:52
نوشته شده توسط mehdi30nema
دلت خوشه؟؟؟؟؟؟فکر کنم این بازی رو با ماشین حساب هم بشه بازی کرد

mehdi30nema
03-03-2008, 07:44
نوشته شده توسط mehdi30nema
دلت خوشه؟؟؟؟؟؟فکر کنم این بازی رو با ماشین حساب هم بشه بازی کرد

نه بابا ديگه اين جوريا هم نيست .
بازي نجات بندر كه تابستون اومد 128 گرافيك ميخاست 1 گيگ هم رم . باور ميكني 1 گيگ رم ميخاست . !

cyrus_ln
03-03-2008, 08:45
خوب این بازی هم که اومد
خوش اومد حالا چی ازآب در بیاد خدا می دونه
عکسی چیزی از این بازی ندارید؟؟؟

Amin Asterix
03-03-2008, 15:59
یک عکس از محیط بازی:

گرافیکو حال کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Only Pes
05-03-2008, 22:25
لینک عکس خرابه

end_of_world
06-03-2008, 21:21
یک عکس از محیط بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگرافیکو حال کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا مردمو سركار ميذاري
اين عكس كه مال Assassin هستش:41:

S a f a 6 4
06-03-2008, 21:33
بازی ایرانی «حسنی و لوبیای سحرآمیز» كه كاملا با فرهنگ ایرانی ساخته شده، رونمایی شد.
به نقل از روابط عمومی سیما، مراسم رونمایی از بازی ایرانی برگزیده جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال و نرم افزارهای چندرسانه‌ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیروز در ساختمان اداره كل روابط عمومی سازمان صدا و سیما برگزار شد.
بنابر این گزارش، محمد بیگ مولایی مدیر گروه طراحان بازی حسنی و لوبیای سحرآمیز در این نشست و درجمع خبرنگاران گفت: در طراحی بازی حسنی و لوبیای سحرآمیز سعی ما براین بود تا از حسنی كه در جامعه ایرانی به عنوان یك شخصیت تنبل نام برده شده است یك الگوی رفتاری كاملا سالم برای كودكان ساخته شود.
وی هدف از تولید این بازی را القاء فرهنگ و هویت یرانی در بین كودكان دانست و تصریح كرد: این بازی كاملا ۳ بعدی بوده و برای گروه سنی ۶تا ۱۲سال طراحی شده است.
كارگردان بازی «حسنی و لوبیای سحرآمیز» با اشاره به قابلیت استفاده از این بازی در ویندوز XP و ۹۷ گفت: حداقل سیستم برای این بازی ۷/۱CPU و كارت گرافیك ۶۴ است.
وی گفت:این بازی با رزولیشن ۸۰۰×۶۰۰ است و هزینه طراحی و تولید این بازی حدود ۷۰ میلیون تومان برآورد شده است.
همچنین آرش ایرجی مدیر روابط عمومی سروش رسانه در این نشست خبری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تاكید بر ساخت بازی ریانه‌ای در كشور گفت: اكثر CD هایی كه در قالب بازی وارد كشور می‌شود علاوه بر اینكه بار آموزشی ندارند، آرامش خاطر كودكان را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهند و كودكان پس از اتمام بازی‌ها عصبی و پرخاشگر می‌شوند.
وی با ابراز خرسندی از اینكه بازی حسنی و لوبیای سحرآمیز كاملا منطبق بر فرهنگ ایرانی است افزود: طراحان بازی های ریانه‌ای می‌توانند طرح خود را برای بررسی به كارشناسان سروش رسانه ارجاع دهند تا پس از بررسی اگر به درجه مطلوب رسید از حمایت ویژه سروش رسانه بهره‌مند شوند

منبع آفتاب:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
06-03-2008, 21:40
چرا مردمو سركار ميذاري
اين عكس كه مال Assassin هستش:41:
نه پس حسنی و لوبیای سحر آمیزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه همه دنبال یک عکس خفن میگشتن گفتم براشون بزارم.

--------
البته این عکسی که الان میبینم از انتظار من بالاتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Only Pes
06-03-2008, 21:45
یک عکس از محیط بازی:

گرافیکو حال کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیاد یه جا دیگه آپ کن

end_of_world
06-03-2008, 21:56
نه پس حسنی و لوبیای سحر آمیزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه همه دنبال یک عکس خفن میگشتن گفتم براشون بزارم.

--------
البته این عکسی که الان میبینم از انتظار من بالاتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كه بيش از اندازه خفنه:31:

Amin Asterix
06-03-2008, 22:04
نمیاد یه جا دیگه آپ کن
بابا عکس اساسین کریده.چه گیری دادین بهش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Only Pes
06-03-2008, 22:22
خیلی مسخره ای امیدوارم همه ی ستاره هاتو بگیرن

end_of_world
06-03-2008, 22:51
دوسته من زيا د سخت نگير
و شما هم نبايد ملتو سركار بذاري ديگه

Only Pes
06-03-2008, 22:55
من خیلی ضد حال خوردم یه روزی حالتو میگیرم

Amin Asterix
06-03-2008, 23:08
وقتی برا pes به امثال شما کمک میکردم خوب بودم حالا برا حسنی باید حالمونو بگیرن.
ما عادت داریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Only Pes
06-03-2008, 23:10
من جلوی یکی دیگه ضایع شدم هر جور شده حالتو میگیرم

end_of_world
06-03-2008, 23:30
بهتره ديگه بس كنيد
اشكال نداره آدم بايد گذشت داشته باشه:46:

Only Pes
06-03-2008, 23:38
اگه جای من بودی میفهمیدی چه قدر دردناکه خیلی 3 شدم

Carl Johnson
06-03-2008, 23:38
منبع آفتاب:

:18::18::18:70 milion toman ??

mage chi mikhan besazan??

end_of_world
06-03-2008, 23:44
دوست من فكر كنم فينگليش خلاف قوانينه لطفا رعايت كن
اما در مورد بازي ما بايد به ساخته شدن چنين بازي هايي افتخار كنيم
اين مبلغ كه چيزي نيست
ميدونيد واسه ساخته شدن بازي كرايسيس چقدر خرج شده

Only Pes
06-03-2008, 23:47
من بیخیال شدم ولی دیگه از این کارا نکن اینقدر زحمت میکشی دیگه این کارای اضافی واقعا مسخرست آرمین جان

end_of_world
06-03-2008, 23:51
من بیخیال شدم ولی دیگه از این کارا نکن اینقدر زحمت میکشی دیگه این کارای اضافی واقعا مسخرست آرمین جان

آفرين دوست عزيز
تو اين دنياي مجازي فقط رفاقت مهمه اين دوستمون هم يه شوخي كرده :11:

Saman.RS
06-03-2008, 23:54
داریم دان مینماییم

Saman.RS
06-03-2008, 23:55
فکر کردم لینک دانلود گذاشتی

Only Pes
06-03-2008, 23:58
قبول دارم ببخشید آقا آرمین

end_of_world
07-03-2008, 00:00
فکر کردم لینک دانلود گذاشتی

لينك دانلود چي رو ؟:31:
يه كمي بيشتر توجه كن عزيز :20:

Saman.RS
07-03-2008, 00:03
چشم ، خوب حواسم اصلا نبود فکر کردم باید لینک دانلود باشه!

J A V I D
07-03-2008, 00:06
اسم بازي رو مي ذاشتن حسني و اسپم دهندگان پي سي ورلد قشنگ تر بود !‌ كلا تو اين 38 تا پست شايد دو تاش مفيد بود !

rassool
07-03-2008, 01:26

ازاون چیزی که فکر میکردم گرافیکش بالاتر بود فکرشو بکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

end_of_world
07-03-2008, 01:26
شرمنده جاويدجان
در كل فكر كنم بهتر بود اين تاپيك در جاي ديگه زده ميشد بازم از طرف خود معذرت ميخوام

end_of_world
07-03-2008, 01:27

ازاون چیزی که فکر میکردم گرافیکش بالاتر بود فکرشو بکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من انتظار بيشتري داشتم :20:

Oracle_Eldorado
07-03-2008, 01:36
عزیزان دیگه چه توقعی دارید ؟!
این بازی رو که برای +17 نساختند !
این بازی تقریبا برای بچه ها هست که گرافیکش از این بهتر نمیشه !

end_of_world
07-03-2008, 01:54
مثلا چي ميشد گرافيكش رو بهتر مي كردند يا وسعت و قابليت هاي گيم پلي رو
درسته مثل Assassin نميشد اما بالاخره نقطه ي شروعي بود

Oracle_Eldorado
07-03-2008, 02:54
به نظر من هرکی توی ایران زحمت بکشه همش باد هوا هست !
چون به دلیل نبودن قانون کپی رایت همه یه کپی از روش میزنن .
مثلا همین بازی نجات بندر ! توی اینترنت لینک دانلودش پر هست .
حالا خودتون قضاوت کنید :
شما میرید 5 تومن ( یا بیشتر ) میدین بازی یا 150 مگابایت دانلود میکنید ؟
پس واقعا بیهوده هست ....
من اگه جای این سازنده ها بودم اصلا بیخیال بازی سازی میشدم و همین بازی های خارجی رو با بهترین کیفیت بازی میکردم !!!

Amin Asterix
07-03-2008, 10:44
به نظر من هرکی توی ایران زحمت بکشه همش باد هوا هست !
چون به دلیل نبودن قانون کپی رایت همه یه کپی از روش میزنن .
مثلا همین بازی نجات بندر ! توی اینترنت لینک دانلودش پر هست .
حالا خودتون قضاوت کنید :
شما میرید 5 تومن ( یا بیشتر ) میدین بازی یا 150 مگابایت دانلود میکنید ؟
پس واقعا بیهوده هست ....
من اگه جای این سازنده ها بودم اصلا بیخیال بازی سازی میشدم و همین بازی های خارجی رو با بهترین کیفیت بازی میکردم !!!
میتونستن مثله آدم متیاز پخش بازیای شرکتای خارجی رو بگیرن.اونوقت کپی رایت معنی پیدا میکرد و میتونستن بازیای خودشونم بفروشن.
وقتی بازیای خارجی رو میدزدن نباید انتظار داشته باشن به بازیه خودشون رحم کنن.
اینو کلا در مورد صنعت بازی تو ایران گفتم نه شرکت خاصی...

Oracle_Eldorado
07-03-2008, 10:56
درسته . اگه خودشون بازی های ارجینال میخریدند یه چیزی !!!
ولی وقتی خودشونم یه بازی اصلی ندارند ، حتی نرم افزارهای بازی سازیشون هم اصلی نیست ! پس باید همون کپی بشه ...

Amin Asterix
07-03-2008, 11:06
چیزی که عوض داره گله نداره.بهتره ما هم نگران صنعت بازی نباشیم.کارای مهمتری وجود داره.
بهتره اونا نگران باشن.الان در امد صنعت بازی تو امریکا از فیلم هم بالاتره.خاک تو سر ایرانیا که همینو نمی فهمن.
آخه 70 ملیونم پوله؟؟اگه 1 ملیارد پول بزارن راحت میشه یبازی در حد جهانی ساخت.مگه همه بازیای خوب ماله آمریکاس؟همین کرایسیس رو نمیدونم دانمارکیه ساخت.(شایدم یجا دیگه.)مکس پین و آلن ویک هم ماله یجا همون وراس.فقط این شرکتای کوچیک خودشونو بردن زیر پوشش شرکتی بزرگ مثه ea & ubi تا بتونن بازیاشونو تو دنیا بفروشن.ما هم میتونیم.فقط کافیه یبازی درست بسازیم .
خوشبحتانه تو ایران زیاد خرجش زیاد نمیشه.(نسبت به آمریکا که 50 ملیون دلار خرج میشه رو یک بازی)اما در آمد میتونه همونقدر باشه...

Only Pes
07-03-2008, 16:00
اگه پول بیشتری در این زمینه خرج میشد میتونستند هم در آمد زیادی از این راه کسب کنند هم اینکه مردم ایران بیشتر جذب بازی های ایرانی میشدند می تونستند به جای این که چند تا بازی مسخره بسازند به جاش فقط یه بازی خوب بسازند اینجوری خیلی بهتر بود
امیدوارم روزی برسه که همه بازی های ساخت ایرانو بازی کنن
راستی امین جان به خاطر اون مسئله معذرت می خوام

Oracle_Eldorado
07-03-2008, 16:58
چیزی که عوض داره گله نداره.بهتره ما هم نگران صنعت بازی نباشیم.کارای مهمتری وجود داره.
بهتره اونا نگران باشن.الان در امد صنعت بازی تو امریکا از فیلم هم بالاتره.خاک تو سر ایرانیا که همینو نمی فهمن.
آخه 70 ملیونم پوله؟؟اگه 1 ملیارد پول بزارن راحت میشه یبازی در حد جهانی ساخت.مگه همه بازیای خوب ماله آمریکاس؟همین کرایسیس رو نمیدونم دانمارکیه ساخت.(شایدم یجا دیگه.)مکس پین و آلن ویک هم ماله یجا همون وراس.فقط این شرکتای کوچیک خودشونو بردن زیر پوشش شرکتی بزرگ مثه ea & ubi تا بتونن بازیاشونو تو دنیا بفروشن.ما هم میتونیم.فقط کافیه یبازی درست بسازیم .
خوشبحتانه تو ایران زیاد خرجش زیاد نمیشه.(نسبت به آمریکا که 50 ملیون دلار خرج میشه رو یک بازی)اما در آمد میتونه همونقدر باشه...

حق با شماست ولی کسی اسم آمریکا رو آورد ؟!
بعدشم Crysis پایه و اساسش از 3 برادر شروع میشه که همیشه آرزوی بازی سازی داشتند و اولین بازیشون هم Far Cry بوده . البته با یه تیم 100 نفره !!!!
حالا کل ایران رو بیار جمع کن نمیتونند FarCry مال 3 ، 4 سال پیش رو بسازند . بهتون قول میدم !

ولی در کل ، انرژی هسته ای رو بچسب !!!!!!!

Amin Asterix
07-03-2008, 19:20
حق با شماست ولی کسی اسم آمریکا رو آورد ؟!
بعدشم Crysis پایه و اساسش از 3 برادر شروع میشه که همیشه آرزوی بازی سازی داشتند و اولین بازیشون هم Far Cry بوده . البته با یه تیم 100 نفره !!!!
حالا کل ایران رو بیار جمع کن نمیتونند FarCry مال 3 ، 4 سال پیش رو بسازند . بهتون قول میدم !

اصولا وقتی اسم بازی و صنعتش میاد همه یاد آمریکا میفتن.
کی میگه کل ایران جمع شن نمیتونن بسازن؟به خدا چنان مغزای برنامه نویسی و گرافیکی تو ایران هست که میتونن 6 تا اساسین کریدو درست کنن.فقط کو پول که اینا رو دور هم جمع کنه؟کو امکانت؟؟
میگم که اگه شرایط حرفه ای باشه همه کار میشه کرد.

راستی امین جان به خاطر اون مسئله معذرت می خوام
خواهش میشه.فک نمیکردم شوخیه من باعث ضایع شدن کسی بشه!!اگه اینجوریه منم معذرت می خوام

Carl Johnson
07-03-2008, 20:54

ahhahahaha , eyval agha oracle. bahal bod :D

Only Pes
08-03-2008, 00:31
اصولا وقتی اسم بازی و صنعتش میاد همه یاد آمریکا میفتن.
کی میگه کل ایران جمع شن نمیتونن بسازن؟به خدا چنان مغزای برنامه نویسی و گرافیکی تو ایران هست که میتونن 6 تا اساسین کریدو درست کنن.فقط کو پول که اینا رو دور هم جمع کنه؟کو امکانت؟؟
میگم که اگه شرایط حرفه ای باشه همه کار میشه کرد.

خواهش میشه.فک نمیکردم شوخیه من باعث ضایع شدن کسی بشه!!اگه اینجوریه منم معذرت می خوام

نمونش توی همین فروم خودمون زیاده خیلی طرح های خوبی میدن یکم باید به این موضوع بازی سازی اهمیت بدهند پول خرج کنند 100% می تونند یه بازی توپ بسازنند اگه همین ایرانی ها نبودند خارجی ها نمیتونستند چیزی بسازند خودتون که می دونید تاریخ هم که خوندید

ولی خیلی ضایع شدم:27::11:

a.salireza
11-03-2008, 09:09
عکس منو یاد Assassins Creed انداخت! خیلی شبیشه...:27:
راستی کسی لینک دانلود بازی رو نداره؟:46:

Amin Asterix
11-03-2008, 13:34
یک ساعته داریم برا خودمون بحث میکنیم.آا برو بخر.دنبال لینک میگردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی شبیهشه.با موتور اساسین کرید ساختن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a.salireza
11-03-2008, 18:23
یک ساعته داریم برا خودمون بحث میکنیم.آا برو بخر.دنبال لینک میگردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی شبیهشه.با موتور اساسین کرید ساختن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولآ که جایی رو پیدا نکردم که این بازی رو داشته باشه ، دومآ باید برم دو سه تومن بدم حسنی ؟ :21:دو سه تومن میدم اساسین کرید میخرم.:27::21:

end_of_world
11-03-2008, 20:13
عکس منو یاد Assassins Creed انداخت! خیلی شبیشه...:27:
راستی کسی لینک دانلود بازی رو نداره؟:46:

اين فقط معرفي بازي هستش
من لينكي رو براي دانلود نديدم:41:

Carl Johnson
11-03-2008, 22:36
linke download ham bedan kasi fek nakonam bere hamchin chizio download kone :D ino vase bache haye 7-12 sakhtan :D

S a f a 6 4
11-03-2008, 22:49
linke download ham bedan kasi fek nakonam bere hamchin chizio download kone :D ino vase bache haye 7-12 sakhtan :D

خداییش نباید لینک دانلود گذاشت

اگه لینک دیدید دانلود نکنید ,اون بنده خداها کلی وقت و انرژی و پول هزینه این بازی کردن ,حداقل بزارین اون بچه های

7-12 این بازی رو بخرن شاید حداقل هزینه یر به یر شه

a.salireza
12-03-2008, 08:01
خداییش نباید لینک دانلود گذاشت

اگه لینک دیدید دانلود نکنید ,اون بنده خداها کلی وقت و انرژی و پول هزینه این بازی کردن ,حداقل بزارین اون بچه های

7-12 این بازی رو بخرن شاید حداقل هزینه یر به یر شه
بابا اشتباهی گرفتید... :27: نکنه فکر کردید من این بازی رو میخوام تا خودم بازی کنم؟:18::21: من این بازی رو برای پسر عمم میخوام تا اینقدر دور و بر این گیم نت ها نگرده. :46: ولی حال کردم که هنوز لینک دانلود بازی پیدا نشده. ایول بهشون که اینقدر مواظبآ تا ضرر نبینن.:27:

end_of_world
12-03-2008, 10:37
بابا اشتباهی گرفتید... :27: نکنه فکر کردید من این بازی رو میخوام تا خودم بازی کنم؟:18::21: من این بازی رو برای پسر عمم میخوام تا اینقدر دور و بر این گیم نت ها نگرده. :46: ولی حال کردم که هنوز لینک دانلود بازی پیدا نشده. ایول بهشون که اینقدر مواظبآ تا ضرر نبینن.:27:

دوست عزيز به نظر شما حق ندارن؟:13:
باور كنيد شاختن يه بازي اونم در ايران و با اين امكانات چقدر سخته:41:
به نظر من بهتره به تصميمشون احترام بذاريم:11:
شايد شما اين بازي رو نخريد اما مطمئنا براي كودكان بازي خوبي هستش:10:

a.salireza
12-03-2008, 10:45
دوست عزيز به نظر شما حق ندارن؟:13:
باور كنيد شاختن يه بازي اونم در ايران و با اين امكانات چقدر سخته:41:
به نظر من بهتره به تصميمشون احترام بذاريم:11:
شايد شما اين بازي رو نخريد اما مطمئنا براي كودكان بازي خوبي هستش:10:
منظورم اینه که بازی هایی مثل Assassins Creed این هم لینک دانلود دارن اما این بازی یه لینک دانلود هم نداره.:27:

end_of_world
12-03-2008, 10:50
منظورم اینه که بازی هایی مثل Assassins Creed این هم لینک دانلود دارن اما این بازی یه لینک دانلود هم نداره.:27:

منم جوابتون رو دادم عزيز
شما ميري شركت سازنده Assassin رو با اين شركت ايراني مقايسه مي كني
در ضمن مثلا خارجي ميان اين بازي رو انجام بدن با وجود اين همه بازي خوب
دليل اينكه لينك Assassin وجود داره معروفيت بازيه:46:

Prince_ of _Persia
12-03-2008, 11:23
سلام

شما فكر كرديد بازيهاي خارجي همش همين معروفهاست كه مي بينيد واقعا كه....
اينقدر استوديو بازي سازي تو اروپا و آمريكا ريخته كه بازي توليد مي كنند و كلي هم خرجش مي كنند اخرش به لعنت خدا هم نمي ارزه يه سرج كوچولو بكنيد بعد انتقاد بكنيد.

نمونش سال 2006 بيش از 3000 تا بازي ساخته شد كه فقط 100 معروفه و ما مي شناسيم تازه اينايي كه گفتم همش گروهي و كار شركتي . شما فقط گير دادين به استديو هاي معروف و اساسين كرييد !!!

اينقدر بازي مزخرف تر از حتي رانندگي در تهران ريخته تو نت كه كار استاديوهاي تازه كاره.

end_of_world
12-03-2008, 11:26
سلام

شما فكر كرديد بازيهاي خارجي همش همين معروفهاست كه مي بينيد واقعا كه....
اينقدر استوديو بازي سازي تو اروپا و آمريكا ريخته كه بازي توليد مي كنند و كلي هم خرجش مي كنند اخرش به لعنت خدا هم نمي ارزه يه سرج كوچولو بكنيد بعد انتقاد بكنيد.

نمونش سال 2006 بيش از 3000 تا بازي ساخته شد كه فقط 100 معروفه و ما مي شناسيم تازه اينايي كه گفتم همش گروهي و كار شركتي . شما فقط گير دادين به استديو هاي معروف و اساسين كرييد !!!

اينقدر بازي مزخرف تر از حتي رانندگي در تهران ريخته تو نت كه كار استاديوهاي تازه كاره.

تاييد ميشه و اين دليل اصلي معروفيت اين بازي ها نسبت به بازي هاي نه چندان خوب داخلي هستن

roozbeh pes7
30-03-2008, 18:55
من برای حمایت از بازیسازان ایرانی هر بازی ایرانی که تا به حال تولید شده را خریده ام.
این بازی حسنی ولوبیای سحرآمیز هم تاحالا از همشون بهتر بوده
این بازی هم 64 گرافیک میخواد 256 رم میخواد و از 8 مرحله تشکیل شده
در ضمن این بازی هم 2 قسمتیه و قسمت بعدی آن با نام " حسنی و قلعه غول " بعدا به بازار خواهد آمد

amir_motevaledemeh
31-03-2008, 00:20
میگم آخر سر بازی رستم و سهرابم میسازن و میدن بیرون:31:
البته باید در داخل بازی از حرکات چند ضرب رستم برای کشتن غولهای بازی و سهراب استفاده کنید:31:
این بازی رو وقتی با روستم تموم می کنید با سهرابم میتونید از نو شروع کنید مثل evil :31:تا به بعضی ابهامات در مورد سهراب پی ببرید:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a.salireza
03-04-2008, 08:03
من برای حمایت از بازیسازان ایرانی هر بازی ایرانی که تا به حال تولید شده را خریده ام.
این بازی حسنی ولوبیای سحرآمیز هم تاحالا از همشون بهتر بوده
این بازی هم 64 گرافیک میخواد 256 رم میخواد و از 8 مرحله تشکیل شده
در ضمن این بازی هم 2 قسمتیه و قسمت بعدی آن با نام " حسنی و قلعه غول " بعدا به بازار خواهد آمد
خبر خوبيه. البته ناگفته نماند بازي جديد لطفعلي خان زند قشنگ تر از اينه.:27: در مورد حسني و قلعه غول اميدوارم كه بازي زودتر عرضه بشه. البته در صورت بر طرف شدن اشكالاتش.:46:

میگم آخر سر بازی رستم و سهرابم میسازن و میدن بیرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
البته باید در داخل بازی از حرکات چند ضرب رستم برای کشتن غولهای بازی و سهراب استفاده کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
این بازی رو وقتی با روستم تموم می کنید با سهرابم میتونید از نو شروع کنید مثل evil [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifتا به بعضی ابهامات در مورد سهراب پی ببرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
بازي عصر پهلوانان كه در حال ساخته مربوط به همين قصه است. :27:اينجا هم تاپيك حسني و لوبياي سحر آميزه. لطفآ اسپم نديد.:21: اون عكساي سم فيشر رو كه گذاشتي براي چيه ؟ امضات كه نيست.:27:

amir_motevaledemeh
03-04-2008, 23:00
خبر خوبيه. البته ناگفته نماند بازي جديد لطفعلي خان زند قشنگ تر از اينه.:27: در مورد حسني و قلعه غول اميدوارم كه بازي زودتر عرضه بشه. البته در صورت بر طرف شدن اشكالاتش.:46:

بازي عصر پهلوانان كه در حال ساخته مربوط به همين قصه است. :27:اينجا هم تاپيك حسني و لوبياي سحر آميزه. لطفآ اسپم نديد.:21: اون عكساي سم فيشر رو كه گذاشتي براي چيه ؟ امضات كه نيست.:27:
OH:18:نمی دونستم شاید شما دنبال جنس ایرانی باشید اما من نیستم چون هنوز مونده تا Pro بشن:27:خوب اونا هم جنس خارجیه دیگه واسه قشنگی:27:البته ببخشید دیگه نمیزارم:11: