PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي باز كردن و ديدن يك فيلم مشكل دارم.چه كار كنم؟

nazifaraby
31-10-2005, 21:44
سلام
از تاپيك لينك فيلم هاي سينمايي يه فيلم به اسم Confessions of a Dangerous Mindدانلود كردم.اما نميتونم بازش كنم.چه كار كنم؟

mpsjavad
31-10-2005, 22:08
با سلام ..

محل مناسبي براي رفع مشكل خودتون انتخاب نكرديد !

در پست بعد نام پسوند ( فرمت ) فيلم مورد نظرتون رو بنويسيد .. و بگيد كه با چه برنامه اي اقدام به تماشاي فيلم كرديد كه موفق نشديد !

nazifaraby
01-11-2005, 02:31
شرمنده.فكر كردم چون مربوط به فيلمه اينجا مطرح كنم.اگر لازمه منتقلش كنيد جايي كه جاشه.
و اما بعد ...اسم كامل فايل اينه:
angerous.Mird.2003.AC3.DVDRip.DivX_SUM_cd1
باrealplayer,neromedia player,divx player وmedia player هم نتونستم بازش كنم.
در ضمن كمي در اين مورد در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صحبت كرديم.يكي از دوستان هم استفاده از code player را پيشنهاد كردن.

mpsjavad
01-11-2005, 03:06
با سلام ..

دوست عزيز angerous.Mird.2003.AC3.DVDRip.DivX_SUM_cd1 كه نام فيلم يا كليپ شماست من فكر كنم منظورم رو بد بيان كردم .. در اصل ميخواستم فرمت فيلمتون رو بدونم مثلا mpsjavad.avi كه منظور من همون Avi بود كه قالب يا ساختار يا پسوند فيلمتون هست ..

به تاپيك مورد اشاره شما رفتم شما هم لطف كنيد به اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه كنيد ببينيد مشكلتون حل ميشه يا نه !

موفق باشيد .

Badform
02-11-2005, 00:58
به نظر من مدیا پلیر کلاسیک را دانلود کن اگر باهاش نتونی بازش کنی.لینک دانلود کدک مورد نیاز را بهت می ده.