PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ فـــنـــی حـــرفـــه ای و کـــنـــکـــور کـــاردانـــی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

n.s
29-02-2008, 18:12
سلام ...
می خواستم نظرتون رو در مورد رشته فنی و حرفه ای و کنکور کاردانی بدونم ...

من ترم 2 کاردانی نرم افزارم ... ولی روزی 1000 بار به خودم لعنت می فرستم که
ای کاش همون ریاضی رو میخوندم ...با بهترین معدل رفتم فنی:41:
هر چی میرم جلوتر میبینم درا به روم بسته ست ...:13:
میخواستیم مهندس بشیم ببین چی شد !!!:2:

خواهشا کمک بفرمایید ...هم اکنون نیازمند کمک های سبزتان هستیم :37:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

خواهشا نفرمایید از این تاپیکا بوده هااا کلی سرچ کردم هیچ کودومش به درد من نخورد ...

Talabkar
29-02-2008, 18:21
مشكلت چيه؟
ميخواستي مهندس بشي چي شدي؟

n.s
29-02-2008, 18:30
مشكلت چيه؟
ميخواستي مهندس بشي چي شدي؟

کنکور کاردانی به کارشناسی خودش یه مشکل گندست دیگه ...
طرفای ما هم که خدا رو شکر یه دانشکده درست و حسابی نیست ...
غیر انتفایی و یه خراب شدم تو یکی از شهرای نزدیک که به درد لای جرزم نمی خوره ( نه خودش نه مدرکش)
تو مدرکشم که یه مهندس خشک و خالی نمی نویسن ظاهرا ...:45:
افسردگی از بیخ

saintly
29-02-2008, 18:33
لطفا" واضح تر بگو.......من که نفهمیدم در چه مورد راهنمایی میخوای.......

n.s
29-02-2008, 19:06
لطفا" واضح تر بگو.......من که نفهمیدم در چه مورد راهنمایی میخوای.......

فقط نظرتون در مورد رشته ی فنی و کاردانی
خوبه ؟ بده ؟ چطوریه اصلا ؟
ارزش داره یا نه ؟

peyman1987
29-02-2008, 19:54
رشته های فنی و حرفه ای هیچ ایرادی ندارن.
منم روزی هزار بار به خودم درود میفرستم که با بهترین معدل نرفتم ریاضی و اومدم کامپیوتر.
الانم ترم 5 کاردانیم. تابستون هم کنکور کارشناسی میدم.
شعار نمیدم ولی باید آدم کار بلد باشه. من مهندس کامپیوتر میشناسم که الان داره زیر دست خودم کار میکنه. من هنوز مدرک دیپلم فنیم رو از هنرستان نگرفتم و اون مدرک مهندسی نرم افزار داره ولی ببخشین اندازه قورباغه هم حالیش نیست.
مهم نیست که پای مدرکت بنویسن مهندسی کامپیوتر یا مدرک علمی و کاربردی یا کارشناسی کامپیوتر. مهم اینه که کار بلد باشی و خودت از خودت راضی باشی.

شما هم اگه رشته ت رو بخاطر مدرکش میخوای مطمدن باش که هیچ جوری نمیتونی توی این رشته موفق بشی. آدم چیزی رو که از روی اجبار انجام بده هیچوقت توش موفق نمیشه.
ولی اگه رشته ت رو دوست داری و فقط از موانع میترسی باید بگم نترس. به درسهای دانشگاه بسنده نکن. مطالعه آزاد داشته باش. یه شاخه از برنامه نویسی رو برای خودت انتخاب کن و روش کار کن. برای خودت برنامه بنویس. اینجوری کارت پیشرفت میکنه و با همون مدرک دیپلم هم میتونی موفق تر از به اصطلاح مهندسا باشی.
تازه دو ترم از دانشگاهت گذشته. الان اگه بخوای ناامید باشی که کلات پس معرکه س.

امیدوار باش و برو جلو

saintly
29-02-2008, 20:01
فقط نظرتون در مورد رشته ی فنی و کاردانی
خوبه ؟ بده ؟ چطوریه اصلا ؟
ارزش داره یا نه ؟
اولا" که بستگی داره شما ارزش رو توی چی بدونی!!!......دوما" از نظر من فوق العاده عالیه چون هم عملیه و هم این که چون یه مرحله دیگه باید کنکور بدی امادگیت برای مدارج بالاتر خیلی بیشتره.........

منم روزی هزار بار به خودم درود میفرستم که با بهترین معدل نرفتم ریاضی و اومدم کامپیوتر.
شعار نمیدم ولی باید آدم کار بلد باشه. من مهندس کامپیوتر میشناسم که الان داره زیر دست خودم کار میکنه. من هنوز مدرک دیپلم فنیم رو از هنرستان نگرفتم و اون مدرک مهندسی نرم افزار داره ولی ببخشین اندازه قورباغه هم حالیش نیست.
مهم نیست که پای مدرکت بنویسن مهندسی کامپیوتر یا مدرک علمی و کاربردی یا کارشناسی کامپیوتر. مهم اینه که کار بلد باشی و خودت از خودت راضی باشی.

شما هم اگه رشته ت رو بخاطر مدرکش میخوای مطمدن باش که هیچ جوری نمیتونی توی این رشته موفق بشی. آدم چیزی رو که از روی اجبار انجام بده هیچوقت توش موفق نمیشه.
ولی اگه رشته ت رو دوست داری و فقط از موانع میترسی باید بگم نترس. به درسهای دانشگاه بسنده نکن. مطالعه آزاد داشته باش. یه شاخه از برنامه نویسی رو برای خودت انتخاب کن و روش کار کن. برای خودت برنامه بنویس. اینجوری کارت پیشرفت میکنه و با همون مدرک دیپلم هم میتونی موفق تر از به اصطلاح مهندسا باشی.

امیدوار باش و برو جلو
100% تایید میشه..........:31:

khoshgelafi
29-02-2008, 20:28
من ترم 2 کاردانی نرم افزارم ... ولی روزی 1000 بار به خودم لعنت می فرستم که
ای کاش همون ریاضی رو میخوندم ...با بهترین معدل رفتم فنی:41:
میخواستیم مهندس بشیم ببین چی شد !!!:2:

کنکور کاردانی به کارشناسی میگن مشکله. ولی عزیزم کسی بود که فوق دیپلم قبول شد همه اَه و اوه کردن ، ولی از همون کاردانی رفت بالا تا دکترا. همت داشته باشی به همه چی میرسی فقط فوق دیپلم نمون :20:

bagher_mo68
29-02-2008, 20:40
بیخیال بابا خودتو سرزنش نکن اینجوری فقط وعضت بدتر میشه و از لحاض روحی داغون میشی

امیدوار باش و برو جلو

آفرین :11: احسنت احسنت ... :31:

موافقم

----------------------
ببین آقا پیمان چی میگه

منم ترم دوم ریاضیم خوشمم نمیاد درس خونم نیستم فقط بخاطره مدرکش دارم میخونم و سربازیو ... ولی بحث کار بلد بودن جداس اصلا دیگه به مدرک کسی اعتماد نداره

majid-ar
29-02-2008, 20:46
اتفاقا کار خیلی خوبی کردی رفتی هنرستان.

منم کار و دانش بودم.کامپیوتر.بعد فوق دیپلم گرفتم.الانم دانشجوی مهندسیم.

تا دکترا هم میشه ادامه تحصیل داد.

کنکور کارشناسی هم تا چند سال دیگه که شما بخوای کنکور بدی قبول شدنش راحت میشه.

پس نگران نباش...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

n.s
01-03-2008, 23:02

امیدوار باش و برو جلو

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون ...هم از شما هم از بقیه بچه های گل p30
کلی امیدوار شدم ...دست گلتون درد نکنه ...:11:
منم دیپلمم رو نگرفتم هنوز :46:
پس از این به بعد منم به خودم درود می فرستم ...چطوره ؟:7:

peyman1987
06-03-2008, 22:21
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون ...هم از شما هم از بقیه بچه های گل p30
کلی امیدوار شدم ...دست گلتون درد نکنه ...:11:
منم دیپلمم رو نگرفتم هنوز :46:
پس از این به بعد منم به خودم درود می فرستم ...چطوره ؟:7:

آفرین حالا شد!! :20:

حالا میشه بهتون گفت یه فنی و حرفه ای درست و حسابی :27:

مطمئن باش که این مملکت روی انگشت بچه های فنی و حرفه ای میچرخه. :10:

n.s
07-03-2008, 10:40

درسته ... درود بر فنی و حرفه ای ها :27:
ولی خوب هنوزم که هنوز زیاد جا نیفتاده
خوش باشین ...

ya30n
04-04-2008, 19:33
درد دل:
منم روی هزار بار به خودم لعنت میفرستم که چرا با بهترین معدل رفتم تجربی بعد هم مهندسی کشاورزی!!!
کاش از اول میرفتم فنی بعد هم کامپیوتر
کااااااااااااااش

یا حق ):

n.s
04-04-2008, 21:41
درد دل:
منم روی هزار بار به خودم لعنت میفرستم که چرا با بهترین معدل رفتم تجربی بعد هم مهندسی کشاورزی!!!
کاش از اول میرفتم فنی بعد هم کامپیوتر
کااااااااااااااش

یا حق ):

دوست عزیز ممنون از همدردیتون ... کم کم دارم امیدوار می شم بیشتر از وقتی ترم 2 شروع شده
امیدوام شماهم تو همین رشته ای که هستین موفق باشین :11:

ya30n
05-04-2008, 12:50
جدا؟
منم ترم دو هستم ):
شما هم موفق باشید
یا حق (:

samanajan
05-04-2008, 13:05
يك چيزي بهت بگم در كل اگر تو اين مغز تو چيزي بدرد بوخروي است

به نظر من اينجا رو نمايي نكن چون بهت مي گويند دزد آدمي بي ....... و غيره اگر فيلم نابغه كه همين ايران هم پخش كرد ديده باشي به خدا واقعيت دارد

و در كل اگر بابات مايعه دار باشد هيچ قصه نخور چه با سيكل و چه با فوق دكترا كار هست

اگر دنبال كاري درس را ول كن بچش به كار چون هر روز كار كردن مي تواند تو را با چيزي جديدي آشنا كند از شاگردي شروع كن

n.s
05-04-2008, 20:46
جدا؟
منم ترم دو هستم ):
شما هم موفق باشید
یا حق (:

بله جدا ...منم ترم دو هستم ...
خوب راهیه که انتخاب کردیم به امید خدا داریم خوب پیش می ریم ببینیم چی میشه :46:
ولی متاسفانه زیاد تو ایران اهمیت داده نمی شه ...خوب چی می شد مثلا اینم کارشناسی می شد یهو
فوقش اینه که که پیش می ذاشتن براش ... اهمیت نمی دن درست و حسابی بعد حالا میان یه روز ملی مهارت هم می ذارن :13:

n.s
05-04-2008, 21:08
يك چيزي بهت بگم در كل اگر تو اين مغز تو چيزي بدرد بوخروي است

به نظر من اينجا رو نمايي نكن چون بهت مي گويند دزد آدمي بي ....... و غيره اگر فيلم نابغه كه همين ايران هم پخش كرد ديده باشي به خدا واقعيت دارد

و در كل اگر بابات مايعه دار باشد هيچ قصه نخور چه با سيكل و چه با فوق دكترا كار هست

اگر دنبال كاري درس را ول كن بچش به كار چون هر روز كار كردن مي تواند تو را با چيزي جديدي آشنا كند از شاگردي شروع كن

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز ... ولی خوب به نظرم فعلا درس بخونم بهتره هر چند به گفته شما با کار می شه با چیزای جدید آشنا شد و بهتر تجربه کسب کرد ...فوق دیپلم رو بگیریم ببینیم چی می شه دیگه

negar20
09-04-2008, 15:34
منم رشتم فني حرفه اي/حسابداريه رشتم رو دوست دارم و الانم دارم واسه كارداني ميخونم.ولي اي كاش ظرفيتهاي دانشكده هاش اينقدر پايين نبود.هم براي كارداني و هم كارشناسي

farshidshd
09-04-2008, 16:28
:20:

:27:

کاملا تایید میشه

منم رشتم فني حرفه اي/حسابداريه رشتم رو دوست دارم و الانم دارم واسه كارداني ميخونم.ولي اي كاش ظرفيتهاي دانشكده هاش اينقدر پايين نبود.هم براي كارداني و هم كارشناسي

همین چیزاست که باعث میشه آدم تلاششو بیشتر بکنه دیگه

من خودم 2 بار کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی امتحان دادم 1 بار هم سراسریشو و هیچکدومشو قبول نشدم و الانم دارم تلاش میکنم که بتونم اینبار قبول بشم

دوره ی کاردانی خیلی دوره ی خوبیه
منم 5 ترمه کاردانی رو تموم کردم ولی خیلی بهم خوش گذشت

به هر حال آدم باید تلاش کنه و پشتکار داشته باشه

التماس دعا

Mohsen_design
17-04-2008, 11:06
سلام
- سلام !
دوستان من رشته الکتروتکنیک برق فنی و حرفه ای هستم
رشته ای که خوندم و از سال سوم بدم آمد و موندم سر پاس کردن واحدای تخصصیش که چند سالی میشه که الان به 2 تا رسوندمش که تک ماده استفاده نکردم - دارم برای این 2 تا می خونم که دیپلم پدر درآودنیمو بگیرم
لطفاً کسی نصیحت نکنه - این مدت داشتم به علایقم میرسیدم
خوب من می خواهم برم رشته گرافیک فنی و حرفه ای
یعنی اصلاً این همه خوندم که مدرک فنی گرافیک و بگیرم وگرنه می توانستم خیلی وقت پیش کاردانش برم
الان تقریباً وقت سربازیمم هست
حالا نمی دونم چیکار کنم
راهی برای دانشگاه مونده واسم ؟ یا نه
متولد 67.5.10 هم هستم
کسی می توانه شرایط شرکت در کنکور کاردانی و علمی کاربردی و سراسری و برام بگه ؟
و می توانم کنکور علمی کاربردی و یا موارد بالا رو بدهم یا نه لطفاً با توضیح کامل.
چطوری می توانم با مدرک دیپلم الکتروتکنیم برم رشته گرافیک فنی حرفه ای
فکر کنم کامل گفته باشم !؟

n.s
17-04-2008, 11:32
سلام
- سلام !
رشته ای که خوندم و از سال سوم بدم آمد و موندم سر پاس کردن واحدای تخصصیش که چند سالی میشه که الان به 2 تا رسوندمش که تک ماده استفاده نکردم - دارم برای این 2 تا می خونم که دیپلم پدر درآودنیمو بگیرم
یعنی اصلاً این همه خوندم که مدرک فنی گرافیک و بگیرم وگرنه می توانستم خیلی وقت پیش کاردانش برم
حالا نمی دونم چیکار کنم
متولد 67.5.10 هم هستم
و می توانم کنکور علمی کاربردی و یا موارد بالا رو بدهم یا نه لطفاً با توضیح کامل.

سلام
دوست عزیز شما چرا از همون اول رشته گرافیک رو انتخاب نکردید ؟
تو کنکور کاردانی ( سراسری ) باید همون رشته هنرستانیتون رو ادامه بدید
علمی کاربردی هم قبلا می شد رشته غیر مرتبط انتخاب کرد ولی الان اینجوری نیست
احتمالا فراگیر پیام نور بشه ولی بازم دقیق نمیدونم چون یکی از دوستان رشتش کامپیوتر بود اما الان داره فراگیر حسابداری می خونه ...
موفق باشین ...

farshidshd
17-04-2008, 11:48
سلام
- سلام !
حالا نمی دونم چیکار کنم
متولد 67.5.10 هم هستم

سلام دوست عزیز
بله همانطور که دستمون گفتن شما باید کاردانی رو همون رشته ی هنرستانتون انتخاب کنین

کاردانی علمی کاربردی هم همینطور شد
فقط کارشناسی هست که میتونین رشتتونو عوض کنین

اگه میخواین برین گرافیک باید دوباره از اول دوره ی دیپلم رو بگذرونین

متاسفانه نمیتونین با دیپلم الکترونیک برین کاردانی گرافیک

sarina_sh
17-04-2008, 11:59
سلام
- سلام !
حالا نمی دونم چیکار کنم
متولد 67.5.10 هم هستم
سلام دوست خوب
من خودم رشتم گرافیک هست
اگه خیلی به این رشته علاقه داری برو و تو موسسات آزاد دیپلمش رو بگیر و بعد واسه کنکور کاردانی شرکت کن
هم یه سری نرم افزار گرافیکی یاد گرفتی و هم می تونی تو کنکور شرکت کنی
راه دیگه ای هم که داری و خیلی سخته اینه که بری مدرک پیش دانشگاهی رو بگیری و بعد از طریق کنکور سراسری اقدام کنی ... که قبولیش یکم سخته

n.s
17-04-2008, 12:29
دوستان از طریق فراگیر پیام نور نمی شه ادامه بدن ؟

farshidshd
17-04-2008, 12:43
دوستان از طریق فراگیر پیام نور نمی شه ادامه بدن ؟

از طریق فراگیر میشه ولی باید کلی دردسر بکشی

دقیقا نمیدونم کاردانی گرافیک تو فراگیر هست یا نه ولی شدنش میشه

سارینای عزیز فکر کنم بدونه که هست یا نه

feefy
17-04-2008, 12:47
سلام دوست خوب
من خودم رشتم گرافیک هست
اگه خیلی به این رشته علاقه داری برو و تو موسسات آزاد دیپلمش رو بگیر و بعد واسه کنکور کاردانی شرکت کن
هم یه سری نرم افزار گرافیکی یاد گرفتی و هم می تونی تو کنکور شرکت کنی
راه دیگه ای هم که داری و خیلی سخته اینه که بری مدرک پیش دانشگاهی رو بگیری و بعد از طریق کنکور سراسری اقدام کنی ... که قبولیش یکم سخته

پس میشه اینکارو کرد آره ؟؟؟ خوب خوبه دیگه بیا از آموزشکده های آزاد مدرکتو بگیر

بعد یه چیزی چقدر طول میکشه تا ایشون مدرکشونو از موسسات آزاد بگیرن ؟؟

فکر نمیکنم گرافیک توی فراگیر پیام نور باشه

sarina_sh
17-04-2008, 13:02
همون طور که فرشید جان گفتن خیلی دردسر داره
و رشته گرافیک رو هم نداره
فکر می کنم کمتر از یکسال بتونن دیپلم آزادش را بگیرن
یکی از دوستان خودم همین کار رو کرد ... به نظرم بهترین راه براشون همینه

feefy
18-04-2008, 12:33
بعد این مدرکی که میگیرن واسه دانشگاه دولتی هم معتبره ؟

farshidshd
19-04-2008, 10:57

بله دوست عزیز معتبره

sarina_sh
19-04-2008, 13:46
بله دوست خوب معتبره و به عنوان مدرک دیپلم قابل قبوله

akbar_syberia
27-04-2008, 07:28
داداش من امسال كنكور ميدم سخته ؟ تو شهر ما 30 نفر شركت ميكنن يكيش منم !! بعد تو شهر خودمون هم هست كه ظرفيت پذيرشش 35 نفره ! به نظرتون چند درصد احتمال قبولي دارم ؟

40% سهميه منو ميگيره !!

farshidshd
27-04-2008, 08:57
داداش من امسال كنكور ميدم سخته ؟ تو شهر ما 30 نفر شركت ميكنن يكيش منم !! بعد تو شهر خودمون هم هست كه ظرفيت پذيرشش 35 نفره ! به نظرتون چند درصد احتمال قبولي دارم ؟

40% سهميه منو ميگيره !!

100درصد احتمال قبولیتونه

مطمئن باشین

negar20
27-04-2008, 10:07

40% سهميه منو ميگيره !!

توي تهران كه بالاي 3000نفر شركت ميكنن و ظرفيت پذيرشش 200 نفره . من خيلي اميدوارم كه قبول بشم . اونوقت شما كه كلا 30 نفريد حتما قبول ميشيد.
ميتونم بپرسم رشتتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n.s
27-04-2008, 18:40

40% سهميه منو ميگيره !!

ببخشید مگه رشته شما چیه که از تبریز فقط 30 نفر شرکت می کنن ؟
اینجوری که خیلی خوش به حالتونه ... موفق باشین ...

akbar_syberia
28-04-2008, 07:52
100درصد احتمال قبولیتونه

مطمئن باشین

خدا از دهنت بشنوه !! :31:

100توي تهران كه بالاي 3000نفر شركت ميكنن و ظرفيت پذيرشش 200 نفره . من خيلي اميدوارم كه قبول بشم . اونوقت شما كه كلا 30 نفريد حتما قبول ميشيد.
ميتونم بپرسم رشتتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ن

ايشالا من كامپيوتر
منظور از 30 نفر اينكه فقط 30 نفر سهميه 40% دارن . بقيه كه دانشگاه ما رو از شهر ديگعه ميزنن سهميه ندارن !

100ببخشید مگه رشته شما چیه که از تبریز فقط 30 نفر شرکت می کنن ؟
اینجوری که خیلی خوش به حالتونه ... موفق باشین .

من كامپيوترم ! تبريز نه سراب هستم ! ( اونجا رو بي خيال تبريز نوشتم چون زياد اومدم اونجا :31: )
از خود سراب 30 نفر شركت ميكنن ! كه سهميه 40درصدي دارن

samanajan
28-04-2008, 10:42
آيا مدرك فني و حرفه اي سابقه كار حساب مي شود/

--------------------------------------------------------------------------------

سلام من ديپلم الكترونيك فني و حرفه اي داشتم دو سال درس خواندم در هنرستان

و در كانرش مدرك ديپلم تعميرات موبايل را گرفتم

آيا اين مدرك سابقه كار حساب مي شوند اگر مي شوند چه مدت

آيا در سطح جهاني معتبر است اگر است در چه كشورهاي

samanajan
28-04-2008, 11:25
اگر فوق ديپلم الكترونيك در دانشگاه آزاد را بگيريم

چقدر سابقه حساب مي شود

sarina_sh
29-04-2008, 21:09
سامان جان من فکر نمی کنم به عنوان سابقه کار ازت قبول کنن تحصیلات با سابقه کار دو تا چیز جدا از هم هستن
ولی چون رشته فنی هستی به راحتی می تونی با معلوماتت در همین رشته الکترونیک کار کنی
من چند نفر را می شناسم که هم رشته تو هستن و الان دارن با همین فوق دیپلمشون کار می کنن

farshidshd
29-04-2008, 21:36
درسته
سابقه کار واست نمیشه
باید تو یکی از ادارات دولتی کار کنی و مدرک کارمندی داشته باشی تا سابقه کاری محسوب بشه
یا یه جا دیگه به هرحال مدرک کار باید داشته باشی

darya86
29-04-2008, 22:20
سلام .
اگر آموزشگاه رسمی فنی و حرفه رفته باشین با احتساب شرایطی دوره آموزشیتون معادل سابقه کار هست. آیین نامه اش رو دارم . تایپ می کنم براتون می ذارم.

darya86
29-04-2008, 22:45
من این آیین نامه رو حدود شش ماه پیش از فنی و حرفه ای گرفتم . این آیین نامه که 14 سال عوض نشده بوده بعید می دونم تو این شش ماه عوض شده باشه. اطلاعات دقیق تر رو می تونید از خود سازمان فنی و حرفه ای بپرسید:

مزایای گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای:

در اجرای تبصره ماده 10 آیین نامه ایجاد مراکز کارآموزی و جوار کارگاهی و بین کارگاهی موضوع تبصره 2 ماده 110 قانون کار جمهوری اسلامی ایران (مصوب 27/10/1371) هیئت محترم وزیران و آیین نامه اجرایی تبصده 1 ماده 49 قانون مذکورو بر اساس بخشنامه 4660/ن تاریخ 24/2/1373 معاونت نظارت بر روابط کار وزارت کار و امور اجتماعی ضوابط جایگزینی و احتساب دوره های آموزشی فنی و حرفه ای به جای تجربه شغلی (سوابق کار) در طرح های طبقه بندی مشاغل کارگاههای مشمول قانون کار به شرح ذیل می باشد:

1- مشخصات دوره ها و میزان حداکثر تجربه های معادل آنها:
الف) طی دوره آموزشی طرح 18 ماهه مهارت تخصصی (برابر 2800 ساعت) معادل 8 سال تجربه.
ب) طی دوره آموزشی طرح 18 ماهه مهارت تخصصی (برابر 2700 ساعت) معادل 7 سال تجربه.
ج) طی دوره آموزشی طرح 9 ماهه (برابر 1200 ساعت) مهارت درجه یک معادل 6 سال تجربه.
د) طی دوره آموزشی طرح 6 ماهه (برابر 900 ساعت) مهارت درجه دو معادل 4 سال تجربه.
ه)طی دوره آموزشی مراکز جوار و ضمن کار، آموزش ارتقاء مهارت کمتر از 6 ماه، به تناسب مدت دوره حداکثر 3 سال تجربه

2- شرایط جایگزینی :
الف) احتساب دوره های مذکور به جای تجربه شغلی مستلزم صدور گواهینامه تعیین درجه استاندارد مهارت توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای
ب) احتساب دوره های مذکور در یند 1 به جای تجربه شغلی مستلزم تناسب دوره با شغل بوده و بایستی با رعایت شرایط احراز پیش بینی شده برای شغل مورد نظر صورت گیرد.
ج)در صورت طی دوره آموزشی به ترتیب مندرج در بند 1 به شرط تناسب دوره آموزشی با شغل از تاریخ صدور گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای سوابق کسر شده بابت شرایط احراز تجربی یا تحصیلی حداکثر معادل سالهای تجربه ای که برای فرد مشخص شده به فرد ذیربط مسترد می گردد.
د) با توجه به ضوابط جایگزینی تجربه به جای کمبود مدرک تحصیلی دز طرح های طبقه بندی مشاغل در صورت تکمیل سابقه تجربه مورد نیاز ( از مجموعه سوابق عملی و آموزشهای جایگزین شده) باقیمانه تجربه اکتسابی ناشی از آموزش ( به ترتیب مقرر در یند 1 ) می تواند جایگزین کمبود مدرک تحصیلی (تا حد مقطع لیسانس شود)
ه) در احتساب دوره های آموزشی به جای تجربه یا تحصیل، هنگام ارتقاء شغل، ضوابط مندرج در طرح طبقه بندی مشاغل کارگاه در زمینه ارتقاء ضروری است.

muhammadinfo
30-04-2008, 18:10
اقایون سلام.
من چند وقت این موضوع شنیدم.
شماها تایید یا رد کنید.
یارو میگفت با مدرک دیپلم کامپیوتر میتونید مستقیم برای کارشناسی ارشد توی پیامنور (فراگیر ) ثبت نام کنید.
به نظر خودم که خیلی چرته اما یارو از این آموزشگاههای آمادگی فراگیر برای پیام نور داشت.

n.s
30-04-2008, 18:48
اقایون سلام.
شماها تایید یا رد کنید.
یارو میگفت با مدرک دیپلم کامپیوتر میتونید مستقیم برای کارشناسی ارشد توی پیامنور (فراگیر ) ثبت نام کنید.
به نظر خودم که خیلی چرته اما یارو از این آموزشگاههای آمادگی فراگیر برای پیام نور داشت.

والا فکر نمی کنم همچین چیزی صحت داشته باشه ...اگه اینجوری باشه اونایی که فراگیر میخونن یه ضرب برا کارشناسی ارشد ثبت نام می کردن دیگه بیکار نیستن که هی کنکور بدن

sarina_sh
30-04-2008, 19:11
اقایون سلام.
شماها تایید یا رد کنید.

نه دوست خوب همچین چیزی به هیچ عنوان امکان نداره
اینی که این نفر به شما گفته مثله اینکه یکی بدون اینکه دوره دبیرستان رو بخونه بره دانشگاه
پیش نیاز کارشناسی ارشد اینه که دوره کارشناسی گذرونده بشه

samanajan
30-04-2008, 19:23
من 130 ساعت براي تعميرات موبايل گرفتم

و دو سال هم هنرستان بودم كلا چقدر مي شود

muhammadinfo
30-04-2008, 23:46
خب منم همین فکر را میکردم.
اما یارو میگفت امتحانش سخته و فعلا چند تا رشته که یکیش همین کامپیوتره میشه این کار رو کرد.
راستی مگه با دیپلم کامپیوتر میشه مستقیم کارشناسی ثبت نام کرد!!
کاردانی پس چی میشه!!؟

H A M A S
01-05-2008, 07:06
اقایون سلام.
شماها تایید یا رد کنید.
کاملا درسته -صد در صد درسته
دوستان مثل اينکه زياد با پيام نور آشنايي زيادي ندارن من وقتي که ديپلک کامپيوتر رو گرفتم يکي از گزينه ها پيام نور بود کارداني ديگه نداشت ارگ اشتباه نکنم بعد از ثبت نام چند واحد درس بهت ميدن (اسمت هست دانش پذير نه دانشجو) بهد اگر اون در س ها رو قبول شدي ميشي دانشجو يک ضرب ميري براي کارشناسي

n.s
01-05-2008, 08:04
کاملا درسته -صد در صد درسته
دوستان مثل اينکه زياد با پيام نور آشنايي زيادي ندارن من وقتي که ديپلک کامپيوتر رو گرفتم يکي از گزينه ها پيام نور بود کارداني ديگه نداشت ارگ اشتباه نکنم بعد از ثبت نام چند واحد درس بهت ميدن (اسمت هست دانش پذير نه دانشجو) بهد اگر اون در س ها رو قبول شدي ميشي دانشجو يک ضرب ميري براي کارشناسي

منظور دوستمون کارشناسی ارشد بود نه کارشناسی
که یه ضرب ارشد نمی شه
برا فنی ها هم اینجوریه ؟

farshidshd
01-05-2008, 10:48
نمیشه یه دفه کارشناسی ارشد بخونی
حتما باید اول کارشناسی بخونی بعد ارشد
چنین چیزی ممکن نسیت

darya86
01-05-2008, 14:45
تا جایی که اطلاع دارم گذروندن دوره هنرستان سابقه کار حساب نمی شه.
اما دوره تعمیر موبایلتون اگر مستقیما زیر نظر فنی و حرفه ای باشیه و مدرکتون هم مدرک فنی و حرفه ای باشه باید شامل این قانون بشه. اما با توجه به اینکه ساعت دوره ای که گذروندید 130 ساعت بوده باید دقیقش رو از خود سازمان فنی و حرفه ای سوال کنید. چون با توجه به نوع دوره فرق می کنه.

darya86
01-05-2008, 14:57
راستی فکر می کنم مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه و ارائه به کشورهای دیگه هم هست.
چند سال پیش یکی رو می شناختم که فنی و حرفه ای در دو دوره الکترونیک و تعمیر وسایل برقی (هم مقدماتی و هم پیشرفته ) شرکت کرده بود و مدرکش رو ترجمه کرد و با خودش برد کویت. دیگه نمی دونم اونجا چه قدر به دردش خورد . ولی در خارج از کشور حداقل به عنوان این که شما یه دوره ی آموزشی رو تو ایران گذروندید قبول دارند.
باز هم تاکید می کنم که مدرکتون باید از خود سازمان فنی و حرفه ای باشه نه هر آموزشگاهی که مجوز فنی و حرفه ای داره.
موفق باشید.

samanajan
01-05-2008, 16:17
پس اينكه مي گويند بين الملي است پس چي هست

الكي است

darya86
01-05-2008, 21:28
نه الکی نیست. کشورهای دیگه قبولش دارند.
فقط باید ترجمه بشه.
من حداقلش رو خدمتتون عرض کردم که اگه یه کشوری اصلا هم نخواد قبول کنه نمی تونه بگه شما دوره رسمی رو نگذزوندید و نمی تونه مجبورتون کنه که دوباره تو همون کشور برید و دوره بگذرونید. و دوره شما رو باید قبول کنه.
نکته دیگه اینکه با مدرک فنی و حرفه ای در ایران میشه وام خوداشتغالی با بهره بانکی کم گرفت. فقط یه کم دوندگی داره.

samanajan
01-05-2008, 21:32
اولادر مورد وام

پشت گوشت را ديدي وام هم ديدي

در مورد اون مدرك كدام كشورها قبول مي كنند

darya86
01-05-2008, 21:48
وام رو میشه گرفت. خواهر من دوتا مدرک فنی و حرفه ای داره با هردوتاش هم وام گرفت. البته حرف چند سال پیشه.
در مورد دوم هم دقیقا اطلاع ندارم . بستگی به استاندردهای کشور مورد نظرتون و نوع مدرکتون داره. مثلا در زمینه کامپیوتر بعضی از کشورها فقط و فقط استانداردهای مایکروسافت رو قبول دارند .
در کل مدرک شما کمک می کنه که ازتون نخوان که دوباره دوره آموزشی رو بگذرونید و به گذروندن امتحان استاندارد خودشون کفایت کنن. به هر حال در خارج از کشور تو هر رشته ای که باشید چه برای ادامه و تکمیل دوره و چه برای کار یه سری مراحل مثل مصاحبه و گزینش و ... داره.

اما کشورهای عربی مثل سوریه مدرک رو قبول دارند.

graphmax
01-05-2008, 22:28
به نام خدا
سلام
من دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر رو تو ایران گرفتم.
الانم تو یکی از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم در خارج از کشور مشغول به تحصیلم.
تقریبا دو سال رو هم گذروندم(یک سال پیش دانشگاهی خود دانشگاه اینجا + یک سال هم رسما در دانشگاه)
الان میخواستم مدرکم رو منتقل کنم و تو ایران ادامه تحصیل بدم.
آیا برای کارشناسی مدرک پیش دانشگاهی ایران لازمه!!؟
اصلا بدون پیش میذارن برم دانشگاه!!؟
ممنون :11:

muhammadinfo
02-05-2008, 09:45
اسم آموزشگاهه هم برهان بود تو اصفهان

farshidshd
02-05-2008, 10:00
میشه گفت تقریبا بین المللی هنوز همه کشورها قبولش ندارن ولی خب هستن بعضی از کشورها مثل سوریه . امارات . پاکستان . و...
وام هم میشه گرفت ولی خیلی باید بدویی

farshidshd
02-05-2008, 10:05
اگه دیپلم فنی و حرفه هستین پیش دانشگاهی نیازی نیست

موفق باشی

muhammadinfo
02-05-2008, 23:13
بیشتر دانشگاهها اونور آب دوره ای به عنوان پیش نیاز یا مقدماتی دارند اگر اونو گزرونده باشید نیازی به پیش نیست

farshidshd
05-05-2008, 10:50
مهلت ثبتنام در آزمون ورودی دورههای کاردانی نظام جدید آموزشکدههای فنی و حرفهای سال 1387 تمدید شد
سازمان سنجش آموزش کشور -15/02/87

سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبتنام و شرکت در آزمون ورودی دورههای کاردانی نظام جدید آموزشکدههای فنی و حرفهای سال 1387 می­رساند که به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبتنام در آزمون فوق اقدام ننمودهاند، با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ترتیبی اتخاذ گردیده که:

1ـ در روزهای دوشنبه 16/2/87 و سهشنبه 17/2/87 منحصراً در باجههای مرکزی شهرستانهای مختلف کشور (به جز شهرستان تهران که به شرح بند 2 ذیل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغایت ساعت 19 هر یک از روزهای مذکور، نسبت به توزیع مدارک ثبتنام اینترنتی اقدام گردد.

2ـ در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 16/2/87 تا ساعت 19 روز سهشنبه 17/2/87 منحصراً در مناطق پستی 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 نسبت به توزیع مدارک ثبتنام اینترنتی داوطلبان متقاضی ثبتنام اقدام شود.

ضمناً به اطلاع میرساند داوطلبان متقاضی ثبتنام در آزمون مذکور که کارت اعتباری ثبتنام اینترنتی را تا تاریخ 17/2/87 دریافت میدارند، میتوانند تا ساعت 24 روز سه­شنبه 17/2/87 با مراجعه به نشانی پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) ، نسبت به ثبتنام اینترنتی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

muhammadinfo
05-05-2008, 17:50
آقا سلام.
یکی از دوستان داره برا دیپلم کامپیوتر میخونه!
شهریور دیپلم میگیره.
الان میتونه دانشگاه ثبت نام کنه بعد مدرکشا ارائه بکنه؟
من اینو از یکی دیگه شندیم که تا یک سال وقت دارند که مدرک دیپلم را ارائه کنند.
اگه میشه بگید چه رشته ای و کدوم مقطع میتونه بره!

861000310
05-05-2008, 19:02
من دی ماه دیپلم کامپیوتر گرفتم و همون ماه هم تو کنکور آزاد شرکت کردم و الان تو شهرک غرب دارم میخونم ولی خدا وکیلی بین کاردانی ها و کارشناسی ها تبعیض هستش..دولتیش که میگن مدرسه پسرونست!اینجا هم که اسمش دانشگاست برخورد خوبی ندارند حتی استاداشون..نمیدونم شاید چون ترم اول هسیم اینطوریه.درمورد درساش هم به هر حال جبرانی بهمون میندازند البته من کاردانشی بودم و فیزیک ریاضی و زبان جبرانی دادند..زبان رو تو کنکور خیلی بالا زدم ولی ...!!
فیزیک هم اسمش جبرانیه .درواقع فیزیک مکانیک هستش و بسیار سخت!!خصوصا برای ماها که تو دبیرستان فقط فیزیک 1 رو خوندیم.معارف اسلامی هم ترکیبی از فلسفه و منطق رشته علوم انسانیه!!!
مبانی مهندسی نرم افزار.سیستم عامل 2.مبانی وی بی و وی بی پیشرفته رو هم تو یه ترم بهمون دادند!!!شیوه ارائه هم هست!!!

graphmax
05-05-2008, 21:46
ممنون از جوابهاتون:)
من الان دوره پیش نیاز رو تو دانشگاههای اینجا گذروندم.
پس یعنی الان میتونم واسه کارشناسی انتقالی بگیرم!!؟
درباره قبول کردن تعداد واحد و دانشگاهی که میشه انتقال داد اطلاع دارید!؟

n.s
05-05-2008, 21:56
من دی ماه دیپلم کامپیوتر گرفتم و همون ماه هم تو کنکور آزاد شرکت کردم و الان تو شهرک غرب دارم میخونم ولی خدا وکیلی بین کاردانی ها و کارشناسی ها تبعیض هستش..دولتیش که میگن مدرسه پسرونست!اینجا هم که اسمش دانشگاست برخورد خوبی ندارند حتی استاداشون..نمیدونم شاید چون ترم اول هسیم اینطوریه.درمورد درساش هم به هر حال جبرانی بهمون میندازند البته من کاردانشی بودم و فیزیک ریاضی و زبان جبرانی دادند..زبان رو تو کنکور خیلی بالا زدم ولی ...!!
فیزیک هم اسمش جبرانیه .درواقع فیزیک مکانیک هستش و بسیار سخت!!خصوصا برای ماها که تو دبیرستان فقط فیزیک 1 رو خوندیم.معارف اسلامی هم ترکیبی از فلسفه و منطق رشته علوم انسانیه!!!
مبانی مهندسی نرم افزار.سیستم عامل 2.مبانی وی بی و وی بی پیشرفته رو هم تو یه ترم بهمون دادند!!!شیوه ارائه هم هست!!!

تبعیض که خیلیه ...دولتی هم مختلط نیست ...آزاد اینجام مختلط نیست
چرا باید برخورد خوبی نداشته باشن ؟
می گفتن اگه توکنکور هر کودوم از درسای فیزیک زبان ریاضی رو بالای 50 بزنی حذف می شه ولی ما که همچین قانونی ندیدیم ...
کامپیوترا فیزیک مغناطیس می خونن که ...چرا مکانیک پس ؟!؟!
من خودم ترم 2 ام ...ولی به ما ( چه فنی چه کار و دانش) فیزیک پیش ندادن و برا وی بی هم مبانی ندادن و همون به اصطلاح پیشرفته رو خوندیم ( همون مباحثی که تو هنرستانم خونده بودیم ):13:
مبانی وی بی پیشنیاز پیشرفته ست اما پیشنیاز ها رو همزمانم می شه خوند ...
در ضمن دوست عزیز حال و هوای ترم 1 خیلی بده انگارتازه اومدی مدرسه ولی ترمای بعد اینجوری نیست ...
موفق باشین ...

farshidshd
06-05-2008, 11:57
شما بهتره با یکی از دانشگاه های اینجا مشورت کنین
حالا یا تلفنی یا حضوری ...

rainysky50
06-05-2008, 12:01
اگه پیش نیاز رو گذروندی مشکلی نیست!ولی وای به حالت اگه پیش نیاز یا پیش دانشگاهی نداشته باشی!!!
من که الان کچل شدم با این پیش دانشگاهی!!برای پذیرش در دادگاه تعهد دادم که تا 3 ماه دیگه براشون میارم!تقریبا تمام کشورهای خارجی این جوریند به خصوص اونهایی که سبکشون در دانشگاهها انگلیسیه!!مثل هند!!!

farshidshd
06-05-2008, 19:25
آمار شرکت کنندگان در آزمون کاردانی پیوسته سال 1386 را میتوانید به صورت کامل و به تفکیک رشته، گرایش ( فنی یا کاردانش ) و جنسیت در لینک زیر مشاهده نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوالات عمومی سال 86 رو هم میتونین تو تاپیک ( سوال های امتحانی ) دانلود کنین

muhammadinfo
10-05-2008, 15:56
حالا کنکورش کی هست

n.s
10-05-2008, 19:16
حالا کنکورش کی هست

کنکور کاردانی 4 مرداد
و کاردانی به کارشناسی هم 21 تیر باید باشه

raptor22
10-05-2008, 22:25
و کاردانی به کارشناسی هم 21 تیر باید باشه

بله تاريختون درسته .....

akbar_syberia
10-05-2008, 23:11
بله تاريختون درسته .....

كجاش درسته ؟
چرا ملت رو گمراه ميكنين !!! :31:

دوستان آزمون كارداني به كارشناسي 20 تير هست
كارداني هم 4 مرداد ( اينو درست گفتيد فقط )

لينك معتبر از سازمان سنجش :

n.s
11-05-2008, 21:34
كجاش درسته ؟
چرا ملت رو گمراه ميكنين !!! :31:

دوستان آزمون كارداني به كارشناسي 20 تير هست
كارداني هم 4 مرداد ( اينو درست گفتيد فقط )

لينك معتبر از سازمان سنجش :

بله دوست عزیز ... من معذرت میخوام ..اشتباه شد ...
آخه ببینید اینجا چی نوشته :

آزمون ورودي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده انشاءالله در روز جمعه 21/4/86 برگزار خواهد شد.:5:

akbar_syberia
12-05-2008, 11:52
خواهش ميكنم :40:

فقط چيزي كه سازمان سنجش ميگه معتبره ! جاهاي ديگه رو بي خيال :21:

مثلا من ميگم 30 خرداده ! تو برو ببين 30 خرداد اگه ازت امتحان گرفتن بيا من اسممو عوض ميكنم :31:

n.s
12-05-2008, 21:01
خواهش ميكنم :40:

فقط چيزي كه سازمان سنجش ميگه معتبره ! جاهاي ديگه رو بي خيال :21:

مثلا من ميگم 30 خرداده ! تو برو ببين 30 خرداد اگه ازت امتحان گرفتن بيا من اسممو عوض ميكنم :31:

اتفاقا این تو خود سایت سنجش بود :31:

farhadm81
08-06-2008, 16:37
وام رو میشه گرفت. خواهر من دوتا مدرک فنی و حرفه ای داره با هردوتاش هم وام گرفت. البته حرف چند سال پیشه.
در مورد دوم هم دقیقا اطلاع ندارم . بستگی به استاندردهای کشور مورد نظرتون و نوع مدرکتون داره. مثلا در زمینه کامپیوتر بعضی از کشورها فقط و فقط استانداردهای مایکروسافت رو قبول دارند .
در کل مدرک شما کمک می کنه که ازتون نخوان که دوباره دوره آموزشی رو بگذرونید و به گذروندن امتحان استاندارد خودشون کفایت کنن. به هر حال در خارج از کشور تو هر رشته ای که باشید چه برای ادامه و تکمیل دوره و چه برای کار یه سری مراحل مثل مصاحبه و گزینش و ... داره.

اما کشورهای عربی مثل سوریه مدرک رو قبول دارند.

داريا جان تورو خدا بگو از چه طريقي اقدام كنم واسه وام
چون تو تهران پول ميگيرن تا وامرو جور كنن ممنونت ميشم

omid N72
08-07-2008, 15:00
سلام من یک سال ریاضی خوندم حالا میخوام رشتمو عوض کنم برم فنی الکترونیک از ریاضی خوشم نمیاد.کار درستی میکنم یا اشتباه؟

n.s
08-07-2008, 16:41
سلام من یک سال ریاضی خوندم حالا میخوام رشتمو عوض کنم برم فنی الکترونیک از ریاضی خوشم نمیاد.کار درستی میکنم یا اشتباه؟

سلام .
خوب اگه از ریاضی خوشتون نیومده و به الکترونیک علاقه دارین و می دونید که تو این رشته موفق می شین ،
چرا باید کار اشتباهی باشه !!!
البته رشته های فنی هم همچین بدون ریاضی نیستن ...
این نظر من بود .
موفق باشین ...

matius88
10-07-2008, 22:05
تو پست سب بحث کنکوری های 88 نظری بود چطوری میشه پیداش کرد؟ میخوام تو بحثاش شرکت کنم ممنونم اگه بگید

online-amir
10-07-2008, 22:35
بچه ها پسر بنده هم در ايران كنكور كارداني كامپيوتر داره... . رشته اش تجربي بوده اومده كامپيوتر...مدرك رو شهريور مي گيره...البته كنكور هم ثبت نام كرده...از اين لحاظ كه كنكور شركت كرده حضورش در دانشگاه قطعيه چنانچه قبول بشه (؟)

ممنون.

سونامی
10-07-2008, 22:50
شمسی پور بهترین دانشگاه کامپیوتر است

n.s
11-07-2008, 12:22
بچه ها پسر بنده هم در ايران كنكور كارداني كامپيوتر داره... . رشته اش تجربي بوده اومده كامپيوتر...مدرك رو شهريور مي گيره...البته كنكور هم ثبت نام كرده...از اين لحاظ كه كنكور شركت كرده حضورش در دانشگاه قطعيه چنانچه قبول بشه (؟)

ممنون.

اگه شهریور مدرکش رو بگیره ، مشکلی نیست .
"كليه دانش اموزان شركت كننده در ازمون بايد تا پايان شهريور ماه موفق به اخذ مدرك ديپلم شوند."

online-amir
15-07-2008, 10:28
قابل توجه شما عزيزان... .

نشريه پيك سنجش آدرس محلهاي توزيع كارت رو امروز چاپ كرده است. امروز برابر با 24 تيرماه... .

همچنين 31 تير ماه هم چاپ خواهد شد.

موفق و مويد باشين.

H A M A S
24-07-2008, 14:50
هر ساله موقع کنکور سراسری بچه های نظری
رادیو-تلوزیون –روزنامه و خلاصه همه و همه از این کنکور میگن –آقای روانشناس توی تلوزیون میاد توصیه های روانشناسانه به بچه های میکنه!-خانم کارشناس تغذیه به بچه ها میگه شب شام چی بخورید که موقع کنکور زرداب-سفیداب شما قاطی نکنه-
گزینه 3 هر روز پخش میشه و ریز درشت مطالب کنکور رو میگه
اما کنکور فنی و حرفه ای چی؟
حتی پشیزی هم برای این کنکور ارزش قائل نمیشن
در صورتی که بچه های فنی کارشون از رشته های نظری سخت تره چون باید دوبار کنکور بدن یه کنکور کاردانی-یه کنکور کارشناسی
خلاصه روزگار غریبی است نازنین اونی که بیشتر کار میکنه براش کمتر ارزش قائل میشن!

به امید توفیق بچه های کاردانش و فنی حرفه ای تو کنکور فردا

samanajan
24-07-2008, 14:59
آره خیلی نامرد هستند

DARKFALLER
24-07-2008, 15:20
راست میگی
من خودم رشته ام فنی و حرفه ای هست

ardalan_zapata
24-07-2008, 16:36
فک کنم بخاطر اینه که هنرستانی پوسشون کلفت اهل این قرتی بازیا نیستن :دی
الان 12 ساعت مونده به کنکور
بروبچ آماده اید ؟

H A M A S
24-07-2008, 16:46
بروبچ آماده اید ؟
آره ولی یه خوبی دانشکده فنی حرفه ای اینه که دختر -پسر ها از هم جدان!:21:

ardalan_zapata
24-07-2008, 17:08
میگم
با چه مدادی انجام بدیم ؟
B6 خوبه ؟

mahsa1469
24-07-2008, 17:10
نه اونقدر ها هم فراموش شده نیست مگه فردا امتحان نیست؟

mahsa1469
24-07-2008, 17:12
میگم
با چه مدادی انجام بدیم ؟
B6 خوبه ؟
آره عالیه!

raptor22
24-07-2008, 17:37
بروبچ آماده اید ؟

مگه كنكور فني و حرفه 21 تير نبيد....

MOHAMMAD2010
24-07-2008, 17:55
مگه كنكور فني و حرفه 21 تير نبيد....

نه کنکور فنی حرفه ای همیشه 5 مرداد بوده
------------------------------------------------------
در مورد این مساله که اصلا به فنی ها توجه نمیکنن واقعا حق با ماست تو اعلام نتایج هم همینطوره
پارسال یه تاپیک زدم توش خیلی بحثا شد .

n.s
24-07-2008, 18:26
نه کنکور فنی حرفه ای همیشه 5 مرداد بوده
------------------------------------------------------
در مورد این مساله که اصلا به فنی ها توجه نمیکنن واقعا حق با ماست تو اعلام نتایج هم همینطوره
پارسال یه تاپیک زدم توش خیلی بحثا شد .

کنکور فنی و حرفه ای همیشه مرداد و امسالم 4 مرداد چون جمعه ست ...پس کنکور همیشه جمعه هاست : دی
21 تیر ...کاردانی به کارشناسیه ...
اینا هیچ وقت به فنی ها ارزش نمی دن بعدش میان روز ملی مهارت می ذارن ...به چه درد می خوره ...
زمان کنکورشم اعلام نمیکنه ...
جای بسی تاسف است ...:13:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

برای همه کنکوریای فردا آرزوی موفقیت میکنم ...

x-ray
24-07-2008, 18:52
از طرفی هم اصلا بحث حذف کنکور رو برای کاردانی به کارشناسی نمیگن و هر سال اوضاع داره برای کاردانی به کارشناسی بدتر میشه

raptor22
24-07-2008, 20:08
از طرفی هم اصلا بحث حذف کنکور رو برای کاردانی به کارشناسی نمیگن و هر سال اوضاع داره برای کاردانی به کارشناسی بدتر میشه

شد تموم شد رفت......ميگن خرج داره.....

Mojtaba N87
25-07-2008, 03:13
4 ساعت به کنکور....

ما که نظری بودیم..

ولی به بکس فنی حق می دم

MOHAMMAD2010
25-07-2008, 11:52
دوستان چی کار کردین ؟ خوب بود ؟ سوالا سخت بودن ؟
ما پارسال از این سد گذاشتیم
امیدوارم همه اعضای p30 هم بگذرن

samanajan
25-07-2008, 12:05
من امید پیروزی برای تک تک شما دوستان عزیز دارم

ما هم ر جوری بود رفتیم تو این آموزش عالی کشور (دانشگاه) تا حالا که هیچی مفید یاد نگرفتیم فقط باید بخوانی پاسی کنی همین هنرستان خیلی بهتر بود از نظر امکانات و تجهیزات از دانشگاه خیلی بهتره حتی خیلی بهتره تو هنرستان یاد می گیری

w0rm
25-07-2008, 12:55
ميگم اين كنكور فني تا چه ساعتي طول ميكشه؟ (حداكثر)

H A M A S
25-07-2008, 13:02
ای پادشه خوبان داد از غم دیپلم فنی که شد دیپلم تکمیلی

کنکور کاردانی کامپیوتر
افتضاح-افتضاح
این کودن ها از کتاب قدیم سخت افزار که دوساله حذف شده سوال آورده بودن
برنامه سازی هم که...
کنکور امسال استاندارد نبود
ولی بازم امیدواریم...
==========================================

n.s
25-07-2008, 13:21
دوست منم می گفت کنکور پارسال از این آسون تر بود ( کامپیوتر)
چه شانسی آوردیم سال پیش قبول شدیم ...

Ice Star
25-07-2008, 17:11
دوستان چی کار کردین ؟ خوب بود ؟ سوالا سخت بودن ؟
ما پارسال از این سد گذاشتیم
امیدوارم همه اعضای p30 هم بگذرن

کامپیوتر برنامه سازی و بانک که خییلی سخت بودن
بقیه آسون بودن

ميگم اين كنكور فني تا چه ساعتي طول ميكشه؟ (حداكثر)
ساعت 12:10 اومدیم

ای پادشه خوبان داد از غم دیپلم فنی که شد دیپلم تکمیلی

کنکور کاردانی کامپیوتر
افتضاح-افتضاح
این کودن ها از کتاب قدیم سخت افزار که دوساله حذف شده سوال آورده بودن
برنامه سازی هم که...
کنکور امسال استاندارد نبود
ولی بازم امیدواریم...
==========================================
خدائی دیدی اون 4 تا سوال را من تو عمرم ندیده بودم
اونی که این سوال ها را داده بود فک کنم قاطی داشته

من که پارسال هیچی نشدم
خدا کنه امسال قبول بشم
فقط یه چیزی شما کجا قبول شدین

Ice Star
25-07-2008, 17:14
H A M A S عزیز شما چند تا برنامه سازی زدی
من از بیست تا فقط 5 تا زدم
در حالی که تو قلم چی همیشه بالای 50 درصد می زدم
یعنی الآن نصف زدم

Ice Star
25-07-2008, 17:15
بعد یه چیز دیگه سخت افزار 2 تا کتاب بود یعنی مبانی و سخت افزار
که از مبانی و بخش دوم سخت افزار هیچی سوال نداده بودند

H A M A S
25-07-2008, 17:36
پارسال کنکور نبود -امتحان دیکته بود-حیف که پارسال شرکت نکرده م

H A M A S عزیز شما چند تا برنامه سازی زدی
من از بیست تا فقط 5 تا زدم
در حالی که تو قلم چی همیشه بالای 50 درصد می زدم
یعنی الآن نصف زدم
من هم توی قلمچی بالای 60-70 میزدم ولی این دفعه 10 سوال برنامه سازی بیشتر نزدم کلا
7 سخت افزار
10 برنامه سازی
8 یا 9 تا شبکه
14 تا سیستم عامل
7 تا بانک
===========================
آقایون خانم ها طراح سوال رفته بود از کتاب قبلی سخت افزار که حذف شده بود سوال طرح کرده بود نه از کتاب جدید!
================================================== ===============
تو کجای دنیا منبع کنکور رو اعلام میکنن بعد موقع کنکور اونو تغییر میدن!
باید یک اعتراضی بشه همینجوری هم که نمیشه با آینده جوان های مملکت بازی کنند

n.s
25-07-2008, 19:12
من که پارسال هیچی نشدم
خدا کنه امسال قبول بشم
فقط یه چیزی شما کجا قبول شدین

ایشاا... امسال قبول می شین ...
من شهر خودم ...تبریز ...روزانه ...

پارسال کنکور نبود -امتحان دیکته بود-حیف که پارسال شرکت نکرده م

دوست عزیز پارسال چون سال اولی بود که کتابا عوض شده بود برا همین به نسبت سالهای قبلش آسون تر بود ...
در ثانی الان اون عده از دوستای من که پارسال قبول نشده بودن و امسال رفته بودن کلاس ...به سوالای سال پیش می خندیدن میگفتن اینا چیه که ما قبول نشدیم ...
با آرزوی موفقیت برا همتون ...

majid_sd2009
25-07-2008, 19:27
با با شماها دیگه کی هستین
من که تخصیص ها رو بیشترشو زدم فکر کنم قبولم
اگه منفی نزده باشم
لامصب عمومی خیل کم خونده بودم.
ما که تا اخرش موندیم نامردا فقط کیک دادن آبمیوه بهمون ندادن.
نمیدونم ساعت چند بود از جلسه اومدیم بیرون چون هیچ ساعتی دم دست نبود ولی وقتی رسیدم خونه ساعت یک و نیم ظهر بود

H A M A S
25-07-2008, 19:39
با با شماها دیگه کی هستین
من که تخصیص ها رو بیشترشو زدم فکر کنم قبولم
اگه منفی نزده باشم
لامصب عمومی خیل کم خونده بودم.
ما که تا اخرش موندیم نامردا فقط کیک دادن آبمیوه بهمون ندادن.
نمیدونم ساعت چند بود از جلسه اومدیم بیرون چون هیچ ساعتی دم دست نبود ولی وقتی رسیدم خونه ساعت یک و نیم ظهر بود
شما کجای مشهد امتحان دادی؟
در ضمن برنامه سازی چندتا زدی؟
ولی واقعا برنامه سازی سخت بود
یا مثلا فلیپ فلاپ و ثباتها مال کتاب قبلی سخت افزار بود
به نظر من کسی کنکور کامپیوتر امسال تراز تخصصی بشه 5500 از اونی که پارسال شده بود 6500 ارزشش بیشتره

mohsentanha
25-07-2008, 19:58
کنکور امسال خیلی سخت تر بود ولی خب از اون ور تغلب خیلی زدم گردنم درد می کنه الان چشمهام هم سیاهی میره
دیگه اخرش بود بچه ها از سر جلسه بلند میشدن میرفتن بیرون اب می خوردن دوباره بر میگشتن
من که 87 تا سوال رو جواب دادم اونم با تغلب انقدر سهمیه ای هستن که چیزی به ما نمیرسه

Ice Star
25-07-2008, 20:07
تو ساوه که کلا سطح اطلاعات دانش اموز ها کم هست
پارسال در حالی که 30 نفر روزانه خود ساوه می گرفت فقط یه نفر از خود ساوه قبول شد
تو شبانه هم 6 نفر جالبه نه ؟
بخاطر همین تقلب فایده نداره ؟
من 5 تا برنامه سازی زدم شاید هم یکی یا دو تا بیشتر دقیق یادم نیست
شبکه همه را به جز دو تا
سخت افزار 10 تا
بانک 3 تا
سیستم عامل 14 تا
عمومی ها هم افتضاح
شیمی 4 تا
فیزیک6 تا
ریاضی سفید

David.Jn
25-07-2008, 22:47
سلام بچه ها
پست هاتون دیدم حال و هوای اون روزی که از کنکور برگشته بودم بهم دست داد یعنی کنکور84 یادش بخیر انقدر اعصابم خورد بود که اومده بودم آهنگ فریدون فروغی گزاشته بودم (خنده داره نه ولی فریدون فروغی منو آروم میکنه)

اصلآ فکر نمی کردم که قبول بشم ولی هر چی بود همه هم مثل من بودن ولی من...
اون سال کلاس ما بعلاوه یه کلاس دیگه جمعآ14 تا قبولی به غیر از آزاد داد که تو تهران هنرستان دوم شد(تو قبولی برای کنکور) بماند...

حالا بگزریم امیدوام شما هم از این سد کنکور بگزرید ولی به فکر کنکور کارشناسی باشین که این کنکور پیش او.ن پشیزی بیش نیست(چه کتابی حرف زدم)

در ضمن در مورد دیپلم تکمیلی هم مواظب باشید به ما که نتوستن تحمیل کنن.
یه فکری به حذف کنکور کارشناسی باید بکنیم.
از بس که ما بچه های فنی ساکت موندیم که هر بلایی که سرمون بیاد حقمونه

حالا تلوزیون میاد میگه کسایی که فنی خوندن بی کار نمیمونن کو کار مرد مومن(چه ربطی داشت به تاپیک)

ardalan_zapata
25-07-2008, 23:03
خدایی عمومی خیلی سخت داده بودن
من صنایع شیمیایی هستم و تخصصی 30-35 تا زدم عمومی هم 35-40 تا
در کل سخت بود

zahedy2006
26-07-2008, 02:31
امتحان امروز بود؟!
من ميدون الغدير چنبره زده بودم منتظر دوستامون بريم فوتبال. هر 5 ثانيه يه ماشين رد مي شد مي گفت دانشگاه علم و صنعت كو؟

اميدوارم قبول بشيد

H A M A S
26-07-2008, 09:01
خدایی عمومی خیلی سخت داده بودن
من صنایع شیمیایی هستم و تخصصی 30-35 تا زدم عمومی هم 35-40 تا
در کل سخت بود
بر عکس عمومیاش بد نبود
برعکس پارسال بود
عمومی پارسال آسان بود- تخصصی ( کامپیوتر) خیلی خیلی آسون بود

از بس که ما بچه های فنی ساکت موندیم که هر بلایی که سرمون بیاد حقمونه
راست میگی.حالا ما چکار کنیم که از کتاب حذف شده دوسال پیش برامون سوال آورده بودن؟
همیشه حق بچه های فنی و کاردانش پامال شده

majid_sd2009
26-07-2008, 09:01
نه عزیز امتحان دیروز بود
در ضمن جواب اون دوستی که گفت کجا امتحان دادی بگم که امتحانمون تو خود دانشگاه فردوسی بود
و رشتمم کامپیوتر نیست.

negar20
26-07-2008, 09:23
كنكور امسال سولات عمومي سختي داشت . من اصلا عمومي رو خوب نزدم. ولي اختصاصي خوب بود. نميدونم تهران قبول ميشم يا نه. ولي اميدوارم. در مورد موضوع تاپيك هم موافقم.انشاالله همتون قبول بشين

zahedy2006
26-07-2008, 12:19
نه عزیز امتحان دیروز بود

ها با من بوديد؟!
ساعت پست منو نگا كنيد. فكر كردم جمعه هست! نگو از 12 گذشته

H A M A S
26-07-2008, 12:29
کسی سوال رو نتونسته دربیاره؟
سازمان نجس که دو ساعت بعد از کنکور سراسری کلید تست ها رو گذاشته بود
برای فنی که معلوم نیست کی وقت کنن

Ice Star
27-07-2008, 20:54

ممنون.

اگه شهریور مدرکش رو بگیره ، مشکلی نیست .
"كليه دانش اموزان شركت كننده در ازمون بايد تا پايان شهريور ماه موفق به اخذ مدرك ديپلم شوند."

اگه دانشکده ای قبول بشه که ترم دوم دانشجو بگیره می تونه تا دی ماه هم بره واحد های افتادش را پاس کنه

akbar_syberia
27-07-2008, 23:30
بچه ها یه سوال حیاتی !
من رشته تجربی بودم ، 3 تا مدرک فنی حرفه ای گرفتم تطبیق زدم قراره تا آخر این ماه دیپلم بدن !
جمعه تو امتحان در پاسخ نامه 2 تا معدل خواست ! من چون از اول تجربی خونده بودم مجبور شدم معدل کارنامه تجربیمو بذنم !
به نظر شما مشکل درست میکنه ؟
( در حالی که به امید خدا فکر کنم 80% قبولم ! )

ممنون

babi
27-07-2008, 23:57
بچه ها یه سوال حیاتی !
من رشته تجربی بودم ، 3 تا مدرک فنی حرفه ای گرفتم تطبیق زدم قراره تا آخر این ماه دیپلم بدن !
جمعه تو امتحان در پاسخ نامه 2 تا معدل خواست ! من چون از اول تجربی خونده بودم مجبور شدم معدل کارنامه تجربیمو بذنم !

ممنون

فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد . چون خودم که کنکور داشتم یادم رفته بود معدلم چند شده بود .!!! همینجوری یه چیزی نوشتم . خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد . الان هم که درسم تموم شده و اتفاق خاصی نیافتاده . ایشالله برای شما هم مسئلی پیش نمیاد . (گمان هم نمکنم که چیزی بشود . ) .

akbar_syberia
28-07-2008, 00:08
دوستان یکی از بچه ها که شاگرد اول بود درست کنار من نشته بود همشو از اون زدم !!!!!!!! :31:
ایشالا هر دومون قبولیم ! :10:

البته بگم فقط بخش سیستم عامل رو خودم زدم چون آسون بود بقیه رو ... :27:

اون حل میکرد جوابشو با 10000 بدبختی پیدا میکرد من فقط اون گزینه های پاسخ نامه رو سیاه میکردم ! :5:

بچه ها حروم که نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! :31:

akbar_syberia
28-07-2008, 00:12
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد . چون خودم که کنکور داشتم یادم رفته بود معدلم چند شده بود .!!! همینجوری یه چیزی نوشتم . خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد . الان هم که درسم تموم شده و اتفاق خاصی نیافتاده . ایشالله برای شما هم مسئلی پیش نمیاد . (گمان هم نمکنم که چیزی بشود . ) .

اخه ه ه ه ه ه
دلم خنک شد ممنون دادا
پس زیاد گیر بازار نیست !

نوکرتم :40:

H A M A S
28-07-2008, 08:13
دوستان یکی از بچه ها که شاگرد اول بود درست کنار من نشته بود همشو از اون زدم !!!!!!!! :31:

اون حل میکرد جوابشو با 10000 بدبختی پیدا میکرد من فقط اون گزینه های پاسخ نامه رو سیاه میکردم ! :5:

امیدوارم قبول شی.ولی توی آموزشکده میخوای چکارکنی؟

naser_2006
28-07-2008, 09:16
کسی می دونه از کجا میشه کلید سوالات رو بدست آورد

SP_LAX
28-07-2008, 09:29
بابا غصه نخورید من از همه شما بدتر زدم من کلا عمومی و تخصصی 45 تا زدم با اینکه میدونم

از من بدتر هم هستش ولی بازم امید دارم.خدا رو چه دیدی شاید یکی از استانا قبول شم.

H A M A S
28-07-2008, 09:32
کسی می دونه از کجا میشه کلید سوالات رو بدست آورد
بخشید ولی سازمان سنجش بچه های فنی وحرفه ای رو آدم حساب نمیکنه که بخواد براشون کلید تست ها رو بزاره

Ice Star
28-07-2008, 13:17

چرا حروم نیست
تو کارنامت می نویسن کوفتت بشه رات نمی دیم دانشگاه تا ادب بشی

شوخی کردم چرا حرو باشه
کلی تلاش کردی تا تقلب کنی

Devil_xxx2008
28-07-2008, 13:44
کسی مواد (دروس) کنکور کارشناسی کامپیوتر سال آینده (88) رو نداره

Ice Star
28-07-2008, 16:09
ایول من کد دانش آموزیم را ننوشتم و معدل ها را هم خوردش یادم رفته بود
پس نباید مشکلی پیش بیاد

H A M A S
28-07-2008, 16:33
کسی مواد (دروس) کنکور کارشناسی کامپیوتر سال آینده (88) رو نداره

در اینجا به طور کامل با تعداد ضریب مشخص شده.در ضمن الان شما دانشجوی کاردانی هستید؟
اگرهستید کارنامه پارسال که کاردانی قبول شدید چه جوری بود

Mr.ahad
28-07-2008, 17:04
منم پارسال الکی معدل دادم هیچ مشکلی پیش نیومد بعد که مشاوره رفتم گفتن که بهتر شد که معدلو نوشتی اونم بالا تر از واقعیت !
قابل توجه کنکوریا : در اعلام نتیجه ی ابتدایی کنکور فقط نام دانشگاه و روزانه یا شبانه بودن رشته قید میشود بعد از ورود به دانشگاه درصد های اخذ شده ی خود را می توانید از دانشگاه بگیرید ( روی برد می زنن ) بعد از مدتی ( حدودن 1 ماه ) می توانید با مراجعه به سایت سنجش رتبه ی خود و دیگر جا هایی که قبول شدید و ... ( کارنامه ی جامع خود را ) بگیرید !
مطالب بالا با توجه به تجربه ی خودم در کنکور 86 بود !

nakhle007
28-07-2008, 17:16
بچه ها یه سوال حیاتی !

ممنون

اخه ه ه ه ه ه
دلم خنک شد ممنون دادا
پس زیاد گیر بازار نیست !

نوکرتم :40:
بابا من پارسال کنکور دادم حتی پایین برگه یادم رفت اسم و فامیل و شماره شناسنامه و ... رو بنویسم(البته خودشون به صورت کامپیوتری تو هر پاسخنامه مینویسن ول ما هم باید مینوشتیم و امضا میکردیم ) اما خدا رو شکر هیچ مشکلی پیش نیومد و قبول هم شدم زیاد خودت رو نگران نکن

Devil_xxx2008
28-07-2008, 17:52
در اینجا به طور کامل با تعداد ضریب مشخص شده.در ضمن الان شما دانشجوی کاردانی هستید؟
اگرهستید کارنامه پارسال که کاردانی قبول شدید چه جوری بود

بله
یادم نیست
توی سایت سنجش زده ؟
:10:

deluge28
28-07-2008, 18:07
سلام دوستان..چند تا سوال؟؟

1-سوالات كنكور كارداني به كارشناسي رو از كجا ميشه گير اورد؟؟؟اصلا موجود هست؟

2-دانشگاههايي كه تو تهران الان كارداني مخصوص فني و حرفه اي رو دارن كدوما هستن؟(آزاد و سراسري)

3-موقع امتحان كارداني به كارشناسي ، سوالات بچه هاي پيوسته و ناپيوسته فرق ميكنه؟؟

4-چرا جديدا اينقدر تلويزيون داره تبليغ فني حرفه اي رو ميكنه؟؟

خيلي ممنون...

n.s
28-07-2008, 18:48
فکر نمیکنم اینقدرام الکی باشه ها ...یعنی هر کی معدل خواست بنویسه و هر کی هم نخواست ننویسه ...
مخصوصا که معدلم تاثیر گذار بود ...حتما یه خبری از مدرسه میگیرن ...یعنی استعلام میکنن ...

naser_2006
28-07-2008, 18:56
در این میلن که همه داشتند می نوشتن معدلشون رو من یادم رفت و کلا هیچ کدوم از معدل ها رو ننوشتم به نظرتون مشکل که پیش نمیآد
در ضمن هنگام ثبت نام معدل هم میخواست؟

n.s
29-07-2008, 18:26
سلام دوستان..چند تا سوال؟؟

1-سوالات كنكور كارداني به كارشناسي رو از كجا ميشه گير اورد؟؟؟اصلا موجود هست؟

2-دانشگاههايي كه تو تهران الان كارداني مخصوص فني و حرفه اي رو دارن كدوما هستن؟(آزاد و سراسري)

3-موقع امتحان كارداني به كارشناسي ، سوالات بچه هاي پيوسته و ناپيوسته فرق ميكنه؟؟

4-چرا جديدا اينقدر تلويزيون داره تبليغ فني حرفه اي رو ميكنه؟؟

خيلي ممنون...

سایت :

اطلاعات خوبی در این مورد داره ...البته اگه رشتتون کامپیوتره

دولتی شریعتی ،ولیعصر، انقلاب ،شمسی پور ...دوتای اولی دخترانه ...ادوتای دیگه هم پسرانه تو کاردانی ...

نباید فرقی داشته باشه چون یه کنکور کاردانی به کارشناسی داریم .

چون 6 مرداد روز ملی مهارته خیر سرمون ...ولی در اصل هیچ ارزشی برا فنی ها قائل نیستن :13:

n.s
01-08-2008, 14:00
در این میلن که همه داشتند می نوشتن معدلشون رو من یادم رفت و کلا هیچ کدوم از معدل ها رو ننوشتم به نظرتون مشکل که پیش نمیآد
در ضمن هنگام ثبت نام معدل هم میخواست؟

نه ،مشکلی پیش نمیاد ، وقتی میگن معدل تاثیر داره حتما باید پیگیریم بکنن دیگه ...
نه نمی خواست تو ثبت نام ...

S@l@m
05-08-2008, 17:37
کسی در مورد اعلام نتایج و زمانش و کلید اولیه سوالات اطلاعی داره

n.s
05-08-2008, 19:33
کسی در مورد اعلام نتایج و زمانش و کلید اولیه سوالات اطلاعی داره

سال پیش 21 شهریور اومد ...البته گفته بودن 19 ام میاد ...
برا فنی ها فکر نمیکنم کلید سوالاتی وجود داشته باشه !!!

akbar_syberia
05-08-2008, 22:53
سلام

ببخشید من اینقدر سوال میکنم .
اول اینکه بومی ها چند درصد بزنن قبولن ؟
دوم اینکه من همه کار واسه گرفتن دیپلم کردم مدارک و .... همه چی آماده هست ولی هنوز ندادن دیپلم رو ! طولش میدن
اگه قبول شم از کجا باید گواهی بگیرم که تا 1 ماه دیگه دیپلم رو میدن و آیا قبول میکنه دانشگاه ؟

ممنون

Mr.ahad
06-08-2008, 18:38
سلام

ببخشید من اینقدر سوال میکنم .
اول اینکه بومی ها چند درصد بزنن قبولن ؟
دوم اینکه من همه کار واسه گرفتن دیپلم کردم مدارک و .... همه چی آماده هست ولی هنوز ندادن دیپلم رو ! طولش میدن
اگه قبول شم از کجا باید گواهی بگیرم که تا 1 ماه دیگه دیپلم رو میدن و آیا قبول میکنه دانشگاه ؟

ممنون
سال گذشته 40 % بود توی دفترچه نوشته !
دیپلم رو هنرستان میدن خیلی هم طول نمیکشه میزنه کامپیوترو بهت میده ! بعد از گرفتن گواهی دیپلم باید بری دادگستری فتوکپی هایی که از دیپلمت گرفتیو برابر اصل کنی !

Javad_Rapid
09-08-2008, 11:01
سلام
کسی میتونه منو کمک کنه.

رشته ریاضی و فیزیک می خونم ودر حال حاضر پشت کنکوریم.
می خواستم بدونم برای گرفتن مدرک فنی وحرفه ای {وام خود اشتغالی برای کافی نت}میتونم به این عرصه وارد شوم.
اگر مشه چه شرایطی لازم هست.

راستی؟من دوباره باید کل کتابهای اون رشته رو یک بار دیگه پاس کنم.{چه کتاب هایی باید پاس بشه}
واما کارهایی عملیش چه چیزهایی هست که باید یاد بگیرم وحدودا چه مدت لازم هست وطول مکشد.

با تشکر از دوستان

SAEED_BARCELONA
09-08-2008, 11:52
سلام دوستان. شرمنده جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای مطرح کردن سوالم
یکی از آشناهای ما هنرستانیه یعنی بود. (گرافیک) دیپلمشو گرفته
این قضیه که میگن پیش دانشگاهی بخونه بعد برا کارشناسی بخونه درسته یا شایعه ای بیش نیست.
اینو که جئاب دادی بقیه سوالات رو هم میپرسم
پیشاپیش ممنون از توجهتون

farshidshd
09-08-2008, 12:09
سلام دوستان. شرمنده جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای مطرح کردن سوالم
یکی از آشناهای ما هنرستانیه یعنی بود. (گرافیک) دیپلمشو گرفته
این قضیه که میگن پیش دانشگاهی بخونه بعد برا کارشناسی بخونه درسته یا شایعه ای بیش نیست.
اینو که جئاب دادی بقیه سوالات رو هم میپرسم
پیشاپیش ممنون از توجهتون

سلام
بله درسته
رشته ی گرافیک پیش دانشگاهی داره...

behrooz-m
09-08-2008, 18:00
با سلام
مي خواستم ببينم كسي مي دوني براي گرفتن كارت مربيگري از فني حرفه اي چه دوره هايي رو بايد بگذرونيم
مثلا براي گرفتن مربيگري رايانه كار درجه يك و دو بايد چيكار كرد تا مربي شد
و چطور مي شه مجوز گرفت براي زدن يه موسسه آموزشي هر كي كمك كنه ممنون مي شم اگه كسي مي دونه بگه خدا خيرتون بده

آيا براي مربيگري حتما بايد ليسانس داشته باشيم يا با ديپلم هم مي شه مربيگري گرفت
ممنون

Javad_Rapid
10-08-2008, 08:41
سلام
کسی میتونه منو کمک کنه.

رشته ریاضی و فیزیک می خونم ودر حال حاضر پشت کنکوریم.
می خواستم بدونم برای گرفتن مدرک فنی وحرفه ای {وام خود اشتغالی برای کافی نت}میتونم به این عرصه وارد شوم.
اگر مشه چه شرایطی لازم هست.

راستی؟من دوباره باید کل کتابهای اون رشته رو یک بار دیگه پاس کنم.{چه کتاب هایی باید پاس بشه}
واما کارهایی عملیش چه چیزهایی هست که باید یاد بگیرم وحدودا چه مدت لازم هست وطول مکشد.

با تشکر از دوستان

خواهش میکنم کسی نیست جوابم را بده و یا راهنمایم کنه.

Mr.ahad
11-08-2008, 18:47
سلام
کسی میتونه منو کمک کنه.
.

با تشکر از دوستان

خواهش میکنم کسی نیست جوابم را بده و یا راهنمایم کنه.

فکر کنم شما فقط باید واحد های تخصصی کامپیوتر رو پاس کنی و لازم نباشه درس های مشترک رشتهی ریاضی و کامپیوتر رو بخونی باز من پیشنهاد میکنم با کسایی که تو کاره مشاوره هستن یه مشاوره بکن !

فاطـمه
24-08-2008, 17:27
دوست عزیز برای هر رشته ای مدرک خاصی لازمه
مثلا برای word کاردانی رشته مرتبط باید باشه
البته با توجه به اینکه قوانین سازمان فنی و حرفه ای خیلی به سرعت عوض میشه بهتره از خود سازمان سوال کنید

فاطـمه
24-08-2008, 17:29
راستی تو این سایت یه لینک هست که شرایط دریافت کارت مربیگری رو نوشته این رو دانلود کنید فکر کنم تا حدی کمکتون کنه

اینم لینک مستقیمش

Öracle
27-08-2008, 22:34
با سلام .
ببخشید نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی دارم میمیرم از استرس !!!
کی نتیجه ی کاردانی فنی و حرفه ای میاد ؟
گفتن 6 شهریور ولی تا الآن که خبری شده :41:

Öracle
28-08-2008, 04:16
مسخره ترین کنکوری که وجود داره !
توی درس سخت افزار پارسال یه مبحثی بود به اسم فلیپ فلاپ .
امسال از توی سخت افزار ما حذف شد ولی 3 تا سئوال از اون قسمت اومده بود .
خوب این یعنی چی ؟ از 100 تا فحش هم بدتره .
امسال هم که درس هایی نهایی کل بچه های کلاس نفری 2 درس افتادن .
چرا ؟
چون برگه های ما رو با رشته ی شبانه تصحیح کردن و رشته ی شبانه نمره ی عملی نداره و .....
دیگه خودتون ببینید چه بدبختیه .
ما هم خودمونو کشتیم هی رفتیم اداره و آموزش پرورش ، چند بار هم دعوا کردیم ، آخرش چی شد ؟
گفتن یه اعتراض بدین برگه ها رو دوباره تصحیح کنند .
ما هم اعتراض دادیم و بعضی از بچه نمرشون کمتر که شد هیچ !!!! یک صدم هم اضافه نشد .
درکل آموزش و پرورش از ناحیه فنی و حرفه ای خیلی افتضاحه .

حالا کسی نمیدونه نتیجه ی ما کی میاد ؟ گفتن 6 شهریور و تا الآن خبری نشده .

n.s
28-08-2008, 14:14
حالا کسی نمیدونه نتیجه ی ما کی میاد ؟ گفتن 6 شهریور و تا الآن خبری نشده .

سلام ...
سال پیش گفته بودن نتیجه ها 19 شهریور میاد ولی 21 ام شب اومد ...
هرسال بدتر از پارسال دیگه لابد

Öracle
29-08-2008, 23:51
میشه لینکش رو لطف کنید ؟

Öracle
29-08-2008, 23:54
امسال اخبار اعلام کرد 12 شهریور ...

n.s
30-08-2008, 15:57
امسال اخبار اعلام کرد 12 شهریور ...

چه جالب !!!
مگه اخبار این چیزا رو هم اعلام میکنه ؟!!!( منظورم خبرای مربوط به فنی ها ست )

ali_gamer
30-08-2008, 19:39
سلام
كسي از شرايط تك ماده دوم حرفه اي رشته كامپوتر اطلاعي داره؟

naser_2006
03-09-2008, 09:16
پس کی نتایج رو اعلام میکنند

H A M A S
05-09-2008, 10:01
پس کی نتایج رو اعلام میکنند

قرار است امروز جمعه 15 شهريور -ساعت 9 شب اعلام کنند ولي تا الان 11 صبح توي سايت چيزي نيومده
اگر دوستان اطلاعاتي درباره دارن بگن
ممنون

farshidshd
05-09-2008, 11:50
تاريخ و نحوه ثبت نام ازداوطلبان پذيرش دوره هاي كارداني علمي ـ كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي شهريور ماه سال 1387 اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور -10/06/87

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام در پذيرش دوره‌هاي كارداني علمي – كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي - كاربردي شهريور ماه 1387 مي رساند ، ثبت نام براي پذيرش دوره‌هاي مذكور از روز سه‌شنبه 19/6/87 به صورت اينترنتي آغاز و در روز دوشنبه 25/6/87 پايان مي پذيرد. هر يك از داوطلبان متقاضي ثبت نام لازم است با مراجعه به باجه هاي پستي توزيع كننده مدارك پذيرش دوره هاي مذكور و پس از پرداخت مبلغ 43000 ريال (چهل و سه هزار ريال ) ودريافت كارت اعتباري ثبت نام، يك جلد دفترچه راهنماي مربوط را نيز دريافت دارند و بديهي است هر داوطلب بايد پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه و نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمايد. برابر مقررات شركت پست جمهوري اسلامي ايران از هر يك از داوطلبان متقاضي پذيرش دوره‌هاي مذكور مبلغ 4000 ريال (چهارهزار ريال ) به عنوان هزينه توزيع مدارك توسط باجه پستي مربوط اخذ خواهد شد.
ضمناً اضافه مي نمايد كه دفترچه راهنماي ثبت نام در پذيرش دوره هاي كارداني علمي – كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي – كاربردي بر روي سايت سازمان قابل مشاهده و دريافت است.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور
.
.
.
.
.
.
.
.

naser_2006
05-09-2008, 13:38
واقعا اعصاب آدم رو خرد میکنند با این اعلام نتایجشون

farshidshd
05-09-2008, 14:14
امشب از ساعت 10 میزارن تو سایت
باید زرنگ باشی آدرسشو زودتر گیر بیاری تا ببینی چی کار کردی
اگه گیر نیاوردی باید تا 11:30 صبر کنی که خودشون اعلام میکنن
البته تا بخوان تو سایت بزارن میشه 8 صبح فردا

gooogle
07-09-2008, 08:53
کسی نمیدونه جوابا کی میاد امروز هفدهمه ولی هیچ خبری نیست اینا ما رو فراموش کردن اصلا یادشون رفته پاسخنامه ها رو اصلاح کنن بعد کنکور پاسخنامه ها رو بایگانی کردن و یادشون رفته که اصلا کنکور فنی و حرفه ای هم وجود داشته!!!

naser_2006
07-09-2008, 14:31
کم مونده تا فنی حرفه ای به تاریخ بپیونده! نتایج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

H A M A S
07-09-2008, 16:27
آخر هفته
20 يا 21 شهريور احتمالش هم کمه که زودتر بياد

Öracle
07-09-2008, 17:33
بابا مردیم از استرس .
بابام هی میگه نتیجه اومده و به من نمیگی !
خدا وکیلی هیچی به اندازه ی فنی حرفه ای بی درو پیکر نیست ......

neverhood66
09-09-2008, 08:05
بچه ها فکر میکنم الان دارت میزنن تو ساینشون چون سایت شون بالا نمیاد شاید دارن اپ میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aaaammmm87
09-09-2008, 08:20
پارسال اول رمضان اومد دي (دوستان خيال نكنيد من عربم ) من هم خوشبختانه قبول شدم روزانه نرم افزار حالا شما ها فعلا بمونيد تو كفش (اي چقدر استرس داشتيم ) !!!!!!!!!!!!!!!!!! ولي اصلا احتياجي به اين همه استرس نيست اگه هر رشته اي كه هستيد تخصصي بالاي 35 درصد و توي عمومي ها هي همچين دست برده باشد حداقل شبانه قبوليد ( من تضمين مي كنم) ولي بعد از قبولي حتما شيريني فراموش نشه و در اخر اين فني خيلي بي درو پيكره بزاريد بياييد دانشگاه(نه! نه! دانشكده) اونوقت ميفهميد من چي ميگم !! فعلا باي

gooogle
10-09-2008, 09:33
پارسال اول رمضان اومد دي (دوستان خيال نكنيد من عربم ) من هم خوشبختانه قبول شدم روزانه نرم افزار حالا شما ها فعلا بمونيد تو كفش (اي چقدر استرس داشتيم ) !!!!!!!!!!!!!!!!!! ولي اصلا احتياجي به اين همه استرس نيست اگه هر رشته اي كه هستيد تخصصي بالاي 35 درصد و توي عمومي ها هي همچين دست برده باشد حداقل شبانه قبوليد ( من تضمين مي كنم) ولي بعد از قبولي حتما شيريني فراموش نشه و در اخر اين فني خيلي بي درو پيكره بزاريد بياييد دانشگاه(نه! نه! دانشكده) اونوقت ميفهميد من چي ميگم !! فعلا باي

شما برو حرف زدنتو درست کن تضمینت باشه ماله خودت

BLACK-BLACK
10-09-2008, 12:55
پس کی میاد

هر موقع که موقع ثبت نام جامع علمی کاربردی تمومشد اونوقت جوابا میادو..

javadshahvand
10-09-2008, 17:20
مثل اینکه نتایج اومده..................

[کارنامه آزمون جامع دارندگان مدرک معادل کارداني سال 1387

SADEGH 7
10-09-2008, 17:57
مثل اینکه نتایج اومده..................

[کارنامه آزمون جامع دارندگان مدرک معادل کارداني سال 1387
این نتایج برای کنکور فنی و حرفه ای نیست.چون هم شماره داوطلبی و هم شماره پروندش ، یکی کمتر از شماره ای هست که من دارم.

برای جلوگیری از اشتباه ، برای مطمئن شدن از اعلام نتایج به این لینک برید :

red_star006
12-09-2008, 22:45
خوب کی میاد پس این جوابها
همه رفتن ثبت نام ولی هنرستانی ها هنوز تو صف منتظر ...........

danial_crazy
13-09-2008, 00:58
خوب کی میاد پس این جوابها
همه رفتن ثبت نام ولی هنرستانی ها هنوز تو صف منتظر ...........

خیلی خنده داره! ثبت نام دانشگاههای فنی و حرفه ایی از امروز شروع میشه ولی هنو جوابمونو ندادن :31::31::19:

mohammad110
13-09-2008, 10:42
سلام، من بعد از 5 ، 6 سال مي خوام ادامه تحصيل بدم. ثبت نام سراسري يا آزاد كي هست ؟ و در ضمن كلاس خوب كجاست؟ در ضمن فني حرفه اي خوندم. لطفا اگر جوابها قبلا داده شده لينك بديد چون تو اين شلوغي چيز خاصي يافت نكردم.
با تشكر

861000310
13-09-2008, 11:10
سلام، من بعد از 5 ، 6 سال مي خوام ادامه تحصيل بدم. ثبت نام سراسري يا آزاد كي هست ؟ و در ضمن كلاس خوب كجاست؟ در ضمن فني حرفه اي خوندم. لطفا اگر جوابها قبلا داده شده لينك بديد چون تو اين شلوغي چيز خاصي يافت نكردم.
با تشكر

امسال که دیگه گذشت!مگه این که دانشگاه ازاد مثل پارسال دی ماه هم کنکور کاردانی پیوسته بذاره.وگرنه باید صبر کنی تا اردیبهشت سال 88 و برای اموزشکده های فنی و حرفه ای ثبت نام کنی.

nakhle007
13-09-2008, 11:26
آقا من خودم پارسال کنکور دادم ولی کلی از رفیق و رفقام امسال کنکور کاردانی دادن
ظاهرا جوابش نیومده هنوز درسته ؟
چرا امسال اینجوری شده ؟ پارسال فکر کنم زودتر جوابا رو دادن
این سازمان سنجش هم به اندازه سر سوزن هم به فنی و حرفه ای ها اهمیت نمیده
بعدش میاد میگه فنی و حرفه ای پشتوانه محکمی برای صنعت و اقتصاد کشور و از اینجور حرفا...
پارسال یه قسمت سوال و جواب توی سایت سنجش بود که فکر کنم امسال برداشتن اونو:13:

danial_crazy
13-09-2008, 16:31
سایت سنجش بالا نمیاد! فک کنم داره جوابارو میزاره!!!!

Mahdi_Co_1368
13-09-2008, 23:31
امشب(شنبه - بیست و سوم) ، مسئول سازمان سنجش گفت که << تا اواخر شهریور امسال نتایج فنی حرفه ای را خواهیم زد>>>
حالا کی و چه روزی ، خدا علیمه....

danial_crazy
14-09-2008, 01:13
امشب(شنبه - بیست و سوم) ، مسئول سازمان سنجش گفت که << تا اواخر شهریور امسال نتایج فنی حرفه ای را خواهیم زد>>>
حالا کی و چه روزی ، خدا علیمه....
بابا اومدیم قبول نشدیم خواستیم یه غلطی بکنیم!!! دیگه وقتیییییییییینمیمونه که!!! من منتظرم که جوابا بیاد اگه قبول نشدم برم تو از این دانشگاهها که بدون کنکورن ولی دیگه مثل اینکه وقتی نمیمونه! :41::41:

861000310
14-09-2008, 09:29
دیروز توهمشهری نوشته بود با یه سری نتایج دیگه هفته اینده اعلام میشه!

BLACK-BLACK
14-09-2008, 10:03
بابا منم همینو میگم .اینقدر دیر اعلام میکنن تا ثبت نام جامع علمی کاربردی توم بشه .اینقدر امسال سر ازمون سراسری مسخره بازی دراوردند که دیگه اصلاحواسشون به فنی حرفه ای نیست.

aaaammmm87
14-09-2008, 10:20
بابا منم همینو میگم .اینقدر دیر اعلام میکنن تا ثبت نام جامع علمی کاربردی توم بشه .اینقدر امسال سر ازمون سراسری مسخره بازی دراوردند که دیگه اصلاحواسشون به فنی حرفه ای نیست.
اره من هم كاملا باهات موافقم راستي امسال روي سراسري شير تو شير بود فكر ميكنم براي فني خر تو خر باشه:31:

danial_crazy
14-09-2008, 17:26
معاون سازمان سنجش آموزش کشور زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای را اعلام کرد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش 9 صبح روز 5 شنبه 28 شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی&nbspsanjesh.org قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ... 0&nid=3130

nakhle007
14-09-2008, 18:25
28شهریور؟!!!
بابا گند بزنن به هر چی سازمانه
چرا اینقدر دیر ؟

danial_crazy
14-09-2008, 20:21
میزاشتن یدفه ترم دو جوابارو اعلام میکردن! خیلی زحمت کشیدن!!!

H.TiFuSi
14-09-2008, 20:30
این صفحه برای من باز نمیشه
میشه بگید ایشون دلیل این همه تا خیر را چی گفتن ؟

as3f3h
17-09-2008, 23:01
سلام
با آرزوي موفقيت براي شما بچه هاي فني
حس و حالتونو ميفهمم....................حس غريبيه حس انتظار:46:

n.s
18-09-2008, 13:25
نتایج اعلام شد ...
امیدوارم همه قبول شن :دی

ardalan_zapata
18-09-2008, 13:35
من که قبول نشدم
دوستان شما چکار کردید
یه سوال بعضی ها مثلا تجدیدی دارن یا انصراف میدن نمیان دانشگاه جاشون کی پر میکنه؟

Ice Star
18-09-2008, 16:47
من که هر کاری می کنم نمیره داخل سایت

مردم از اضطراب و استرس

nakhle007
18-09-2008, 17:39
آقا سایت بد جوری سنگینه
هر کاری میکنم نتیجه ها نمیاد
من که خدارو شکر پارسال قبول شدم
ولی بیچاره رفیقم الان منتظره جوابه
سایت هم که باز نمیشه:19:

Ice Star
18-09-2008, 18:44
یلام
من کامپیوتر ساوه قبول شدم
فقط نمی دونم روزانه هست یا شبانه

کد جائی که قبول شدم این هست2672 تو اموزشکده فنی پسران ساوه
کسی می دونه روزانه هست یا شبانه ؟

am2
18-09-2008, 18:59
چرا اين سايت لعنتي باز نميشه؟؟؟

merlin_7788
19-09-2008, 02:49
منم که قبول نشدم البته نبایدم چون اوشگول اباد رو نزدم و فقط تهران رو زدم
راستی بچه ها دانشگاه ازاد کامپیوتر نیمسال دوم هم ازمون داره شرکت کنم ترم دو برم دانشگاه چون نتونستم دانشگاه ازاد شرکت کنم

mohammad110
19-09-2008, 10:59
منم که قبول نشدم البته نبایدم چون اوشگول اباد رو نزدم و فقط تهران رو زدم
راستی بچه ها دانشگاه ازاد کامپیوتر نیمسال دوم هم ازمون داره شرکت کنم ترم دو برم دانشگاه چون نتونستم دانشگاه ازاد شرکت کنم

سلام؛
من بعد عمري ميخوام ادامه تحصيل بدم. نزديك ترين آزمون چي هست (آزاد يا سراسري) و ثبت نامش كي هست ؟ ممنون

Mr.K2
20-09-2008, 16:15
سامولیک !
تبری ک میگم ..

بنده هم قبول شدم خدا رو شکر ..

سوال : رتبه و یه جزییات و نمیرات و اینا رو کی میدن بهمون ؟ ؟

سوال 2 : از کجا بفهمیم ترم مهر هستیم یا بهمن ! ؟ ؟

Love it
21-09-2008, 23:03
از کجا بفمیم نیمسال اول هستیم یا دوم، از کجا بفهیم روزانه هست یا شبانه ؟
جواب ساده است، به دفترچه مراجعه کنید و کد قبولیتونو پیدا کنید اگر در قسمت روزانه بود که معلومه و اگر در قسمت شبانه ها هم بود که معلومه، در مورد نیمسال اول یا دوم بودن هم باید بگم که باید از دانشگاه بپرسید، در ضمن در مواردی هم مشخصه، مثلا شما شبانه یک دانشگاه قبول شدید و می بینید که در دفترچه فقط برای نیمسال دوم دانشجو می گیره که دراین صورت باید ترم بهمن بروید. ولی ثبت نامش همین 6و7و8 هستش ها.
راستی من شبانه تهران(انقلاب اسلامی قبول شدم) دانشکده اش خوبه یا نه ؟

Mr.K2
22-09-2008, 02:25
از کجا بفمیم نیمسال اول هستیم یا دوم، از کجا بفهیم روزانه هست یا شبانه ؟
جواب ساده است، به دفترچه مراجعه کنید و کد قبولیتونو پیدا کنید اگر در قسمت روزانه بود که معلومه و اگر در قسمت شبانه ها هم بود که معلومه، در مورد نیمسال اول یا دوم بودن هم باید بگم که باید از دانشگاه بپرسید، در ضمن در مواردی هم مشخصه، مثلا شما شبانه یک دانشگاه قبول شدید و می بینید که در دفترچه فقط برای نیمسال دوم دانشجو می گیره که دراین صورت باید ترم بهمن بروید. ولی ثبت نامش همین 6و7و8 هستش ها.
راستی من شبانه تهران(انقلاب اسلامی قبول شدم) دانشکده اش خوبه یا نه ؟

اره اینو میدونم ..

اما مثلا من شیراز روزانه قبول شدم .. اما روزانه شیراز 60 تا میگیره که 30 تاش مهر هست و 30 تاش بهمن !

Ice Star
22-09-2008, 02:47
ثبت نام کی هست ؟

قبول شدم حالا کی باید بریم ثبت نام کنیم ؟

Mr.K2
22-09-2008, 03:06
ثبت نام کی هست ؟

قبول شدم حالا کی باید بریم ثبت نام کنیم ؟

naser_2006
22-09-2008, 09:59
کسی اطلاعی در مورد آموزشکده فنی شماره 2 تبریز میدونه در کل چه جور آموزشکده ای است؟

Mr.ahad
22-09-2008, 10:23
کسی از پی سی ورلد رامسر قبول شده یا نه ؟!

naser_2006
22-09-2008, 13:25
لطفا این مورد رو که در مدارک ثبت نلم برای کاردانی ذکر شده استید توضیح دهند:
"فیش پستی درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی"
در ضمن برای متولدین 68 نیمه دوم هنگام ثبت نام از بابت وضعیت نظام وظیفه مشکلی پیش نیاد؟

Mr.K2
22-09-2008, 14:03
در ضمن برای متولدین 68 نیمه دوم هنگام ثبت نام از بابت وضعیت نظام وظیفه مشکلی پیش نیاد؟

توش مدارک مورد نیاز نوشته بود برای متولدین 67 به بعد نیازی به مدرک معافیت و خدمت از این چیزا نیست ..

reza_1357
22-09-2008, 14:04
بچه ها سلام... قبولیتون توی دانشگاه رو تبریک میگم... یه سوالی هست که مدت هاست فکرم رو به خودش مشغول کرده : البته خیلی هم تحقیق کردم ولی هنوز یه جواب درست و حسابی برش پیدا نکردم... میخواستم بدونم که اگر دیپلم و پیش تجربی داشته باشیم چه طوری میتوانیم توسط این آموزشگاههای کامپیوتر موفق به گرفتن لیسانس کامپیوتر بشیم. اگر مدرک icdl را گرفته باشیم و بخواهیم باز هم ادامه بدهیم باید چی کار کنیم؟...ایا کنکور باید بدیم؟...چه کنکوری؟
واقعا ممنون میشم اگه کسی چیزی در این مورد میدونه بهم بگه...
بچه ها خواهشا کمک کنید.

H A M A S
22-09-2008, 14:07
توش مدارک مورد نیاز نوشته بود برای متولدین 67 به بعد نیازی به مدرک معافیت و خدمت از این چیزا نیست ..
کجا نوشته؟

Mr.K2
22-09-2008, 14:39
کجا نوشته؟

توی سایت رجایی توی قسمت فایلها ..

afrajaee . . ir

n.s
22-09-2008, 15:45
کسی اطلاعی در مورد آموزشکده فنی شماره 2 تبریز میدونه در کل چه جور آموزشکده ای است؟

تبریز اموزشکده هاش خوبه ...مطمئن باشین ...
البته من تو آموزشکده دختران تبریز هستم ...

باید برین اداره پست اونجا یه سری فرم می دن پر می کنید بعد خودشون می ذارن تو پاکت پست میکنن ...
البته دقیق یادم نیست چی میدن بهتون که اونو موقع ثبت نام باید تحویل بدین ...
خلاصه باید برین اداره پست ...

naser_2006
22-09-2008, 16:11

باید برین اداره پست اونجا یه سری فرم می دن پر می کنید بعد خودشون می ذارن تو پاکت پست میکنن ...
البته دقیق یادم نیست چی میدن بهتون که اونو موقع ثبت نام باید تحویل بدین ...
خلاصه باید برین اداره پست ...
اولا بابت جوابتون تشکر میکنم
دوما من چی رو باید به اداره پست ببرم
ثانیا آدرس دقیق آموزشکده رو کسی داره آخه من توی نقشه پیداش نمیکنم در ضمن انتهای طالقانی به کجا ختم میشه؟

n.s
22-09-2008, 16:28
اولا بابت جوابتون تشکر میکنم
دوما من چی رو باید به اداره پست ببرم

خواهش می کنم ...
چیز خاصی لازم نیست ...فقط اون مدارک برا ثبت نام رو داشته باشین همراتون ...
تا اونجایی که یادمه یه کپی از اون دیپلم موقت (اصلی رو به ما نداده بودن از طرف مدرسه )خواستن ...
و البته مقداری پول :دی

راستی در مورد آموزشکده شماره 2 ....ظاهرا شماره 1 از این بهتره :دی
و شما باید تو سایت کارشناسی هم عضو باشین ناصر خان :46:

tohidkh
22-09-2008, 18:04
سلام.
ببخشید من حوصله نکردم تمام پست ها رو بخونم.
حالا شما کاردانی میخوانید؟ چه رشته ای؟ کجا؟
با تشکر.
موفق باشید

reza_1357
22-09-2008, 18:37
بچه ها سلام... قبولیتون توی دانشگاه رو تبریک میگم... یه سوالی هست که مدت هاست فکرم رو به خودش مشغول کرده : البته خیلی هم تحقیق کردم ولی هنوز یه جواب درست و حسابی برش پیدا نکردم... میخواستم بدونم که اگر دیپلم و پیش تجربی داشته باشیم چه طوری میتوانیم توسط این آموزشگاههای کامپیوتر موفق به گرفتن لیسانس کامپیوتر بشیم. اگر مدرک icdl را گرفته باشیم و بخواهیم باز هم ادامه بدهیم باید چی کار کنیم؟...ایا کنکور باید بدیم؟...چه کنکوری؟
بچه ها خواهشا کمک کنید.

Love it
23-09-2008, 00:29
ای کاش فقط آموزشکده هاش خوب بود !
چه رشته ای هستید ؟

D_z_z
23-09-2008, 02:12
جواب آزاد مشخص نشد کیه؟؟؟

Mr.K2
23-09-2008, 02:20
بچه ها خواهشا کمک کنید.

یعنی واقعا کسی اسنجا نیست که در این باره چیزی بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اموزشگاه های آزاد میرید یاد میگیرید یا پول میدید امتحان میدید و اگر قبول شدی مدرک مورد تایید فنی حرفه ای میدن ..

naser_2006
23-09-2008, 09:44
خواهش می کنم ...
چیز خاصی لازم نیست ...فقط اون مدارک برا ثبت نام رو داشته باشین همراتون ...
تا اونجایی که یادمه یه کپی از اون دیپلم موقت (اصلی رو به ما نداده بودن از طرف مدرسه )خواستن ...
و البته مقداری پول :دی

راستی در مورد آموزشکده شماره 2 ....ظاهرا شماره 1 از این بهتره :دی
و شما باید تو سایت کارشناسی هم عضو باشین ناصر خان :46:
:11::40::27:
حالا کی باید این مدارک ررو به پست تحویل دهیم

n.s
23-09-2008, 14:38
ای کاش فقط آموزشکده هاش خوب بود !
چه رشته ای هستید ؟

یعنی دیگه چه چیزاییش خوبن ؟:دی
نرم افزار

:11::40::27:
حالا کی باید این مدارک ررو به پست تحویل دهیم

ما روز ثبت نام صبح رفتیم پست بعدشم رفتیم آموزشکده برا ثبت نام ...
شما نباید تحویل بدی که .. گفتم که فقط فرم پر میکنید ...
بقیه کارارو خودشون راست و رست می کنن و میگن بهتون

موفق باشین ...

Mr.K2
23-09-2008, 15:21
نرم افزار

موفق باشین ...

مگه ثبت نام از شنبه شروع نمیشه ؟

naser_2006
23-09-2008, 16:50
من زنگ زدم یکی از آموزشکده ها گفتش شما هر وقت می خواهی بفرست یعنی امروز برم پست؟

n.s
23-09-2008, 20:24
مگه ثبت نام از شنبه شروع نمیشه ؟

من برا پارسال روگفتم دوست عزیز

Love it
24-09-2008, 01:12
نرم افزار

اون که بماند ولی در مورد رشته منم نرم افزار:31:، ایرادی نداره چند تا سوال در مورد دروس دانشگاهی بکنم ؟

mohammad110
24-09-2008, 13:12
من تا به حال اين سوال رو چند بار همينجا نوشتم اما لطف دوستان شامل حال من نشده. مثل اينكه بحث ثبت نام خيلي داغ هست.
دوستان من ميخوام براي سال ديگه كنكور فني شركت كنم. (ديپلم الكترونيك فني حرفه اي هستم) كدوم موسسه رو پيشنهاد مي كنيد.
خواهشا جواب بديد. ممنون

Mr.K2
24-09-2008, 13:47
من تا به حال اين سوال رو چند بار همينجا نوشتم اما لطف دوستان شامل حال من نشده. مثل اينكه بحث ثبت نام خيلي داغ هست.
دوستان من ميخوام براي سال ديگه كنكور فني شركت كنم. (ديپلم الكترونيك فني حرفه اي هستم) كدوم موسسه رو پيشنهاد مي كنيد.
خواهشا جواب بديد. ممنون

من 7 استاد بودم خیلی خوب بود عالی بود .. بیشتر شهرهای کشور هم شعبه داره ..
بیشتر اونایی که با من بودند اونجا ، روزانه شیراز (اولویت اول) قبول شدند ..

n.s
24-09-2008, 16:41
اون که بماند ولی در مورد رشته منم نرم افزار:31:، ایرادی نداره چند تا سوال در مورد دروس دانشگاهی بکنم ؟

خدا رو شکر که اون ایرادی نداره ...
بله بفرمایید ...در حد توان جواب میدیم :31:

خواهشا جواب بديد. ممنون

منم که کلاسی جایی نرفتم ...همینطوری خود به خودی قبول شدم :دی...شرمنده

mohammad110
24-09-2008, 20:37
منم که کلاسی جایی نرفتم ...همینطوری خود به خودی قبول شدم :دی...شرمنده
دوست من؛ من سال 80 ديپلم گرفتم و تقريبا اكثر درسها عوض شده. فكر كنم چاره اي جز كلاس نباشه...

من 7 استاد بودم خیلی خوب بود عالی بود .. بیشتر شهرهای کشور هم شعبه داره ..
بیشتر اونایی که با من بودند اونجا ، روزانه شیراز (اولویت اول) قبول شدند ..
ممنون از راهنماييت اما اين موسسه تو تهران مثل اينكه شعبه اي نداره (تو سايتش خبري از تهران نبود)
حالا مدرسان شريف، فارابي، فردانش كدومشون بهتر هستند؟
ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد.

n.s
25-09-2008, 13:43
دوست من؛ من سال 80 ديپلم گرفتم و تقريبا اكثر درسها عوض شده. فكر كنم چاره اي جز كلاس نباشه...

درسته ...تو رشته کامپیوتر تقریبا کل کتابا کنفیکون شد ... ما اولین گروهی بودیم که اونا رو می خوندیم ...
براتون آرزوی موفقیت میکنم ...

naser_2006
25-09-2008, 17:25
یه سوال:
هزینه مخارج خوابگاه و غذا برای کسی که می خواهد در خوابگاه بمونه چقدر است؟

Mr.K2
25-09-2008, 18:04
دوستان شنیدم هیچ شهریه ای نمیپردازیم .. درسته ؟ !؟؟!

H A M A S
26-09-2008, 09:31
دوستان کلاسها کي شروع ميشه؟
يک توصيه هم به کساني که سال بعد ميخوان شرکت کنند کانون فرهنگي آموزش رو پيشنهاد ميکنم و خصوصا خصوصا خصوصا آزمون هاي کانون
چون واقعا 60 درصد قبوليم رو مديون آزمون هاي کانونم

aaaammmm87
26-09-2008, 09:57
یه سوال:

دوست عزيز سلام هزينه خوابگاه ترمي حدود 50-70 تومن متغيره !! هزينه هر پرس غذا هم حدود 120تا150 تومن متغيره ( صبحانه نميدن فقط ناهار و شام) ديگه خودت حساب كن ببين چند ميشه . در كل هزينه هر ترمت اگه ادم ول خرجي نباشي بالاي 100 تومن نميره (البته بدون پول كرايه)

aaaammmm87
26-09-2008, 09:57
دوستان شنیدم هیچ شهریه ای نمیپردازیم .. درسته ؟ !؟؟!
اگه دانشجوي روزانه هستي نه هيچ هزينه اي رداخت نميكني(بجز هزينه خوابگاه و غذا)

aaaammmm87
26-09-2008, 10:00
يک توصيه هم به کساني که سال بعد ميخوان شرکت کنند کانون فرهنگي آموزش رو پيشنهاد ميکنم و خصوصا خصوصا خصوصا آزمون هاي کانون
كلاس ها واسه ترم اولي ها ميشه گفت همون هفته اول مهر ماه شروع ميشه (حتما از همون جلسات اول شركت كنيد):46: ولي حدود دو هفته بعد كلاس ها ديگه كاملا رسمي ميشه
در مورد توصيه دومت هم ميگم كه من توي اموزشگاه علوي درس ميخوندم رتبه ام اومد 1024 و رتبه يكي از دوستام هم اومد نزديك 400

mohammad110
26-09-2008, 11:19

فقط قلم چي ؟
بقيه چي ؟

Mr.K2
26-09-2008, 13:42
اگه دانشجوي روزانه هستي نه هيچ هزينه اي رداخت نميكني(بجز هزينه خوابگاه و غذا)

نهمن همین جا هتسم خوابگاه و غذا ندارم .. یعنی مجانی ؟ پول واحدها چی ؟ اونم مجانیه یا فقط شهریه ثابت نداریم /./. ؟ ؟

n.s
26-09-2008, 14:29
نهمن همین جا هتسم خوابگاه و غذا ندارم .. یعنی مجانی ؟ پول واحدها چی ؟ اونم مجانیه یا فقط شهریه ثابت نداریم /./. ؟ ؟

اگه روزانه باشین هیچ هزینه ای بابت واحدا پرداخت نمی کنین ...شهریه هم نداره ...
ولی شبانه شهریه داره ...

aaaammmm87
26-09-2008, 14:55
فقط قلم چي ؟
بقيه چي ؟
دوست عزيز سلام
علوي هم خوبه من كه علوي بودم ازش راضي هم اومديم بيرون (البته ناگفته نماند كه 25% از موفقيت مربوط به اساتيد اموزشگاه ميشه و 25% تست و در اخر 50% خود فرد )

H A M A S
26-09-2008, 22:48
آقايون نميخواهم کل کل کنم کدوم بهتره
ولي کانون وقف عامه و براي شهريه و تعداد جلسات کلاس زياد حساس نيست

Mr.ahad
27-09-2008, 00:34
من تا به حال اين سوال رو چند بار همينجا نوشتم اما لطف دوستان شامل حال من نشده
كدوم موسسه رو پيشنهاد مي كنيد.
دوست من ! من کانون میرفتم ( قلم چی ) خیلی خوب بود از مزایاش و معایبش هم می تونم بگم : ( البته این ها نظر شخصی بنده است )

* داشتن یک پشتیبان که از تمام درصد ها و نقاط قوت و ضعف شما آگاه هست و کمک می کنه که بیشتر درس خوند
* آزمون های دقیق ( از لحاظ زمانی ) !
* برگزاری جلسات مشاوره با شما !
* تعداد شرکت کننده ی زیاد در رشته ها و امکان رقابت بیشتر با دیگر شرکت کننده ها !
* کارنامه ی بسیار دقیق هر آزمون !
* ...
عیب ها :

* سوالات آزمون ها کمی با کنکور تفاوت داره !
* نداشتن کلاس های رفع اشکال به طور تخصصی روی هر درس یا حداقل روی درس های پایه !

در پایان باید بگم :
اگه می خوای قبول شی تست های کنکور در سالهای قبل رو حتمن مرور کن من در اواخر زمانی که مونده بود به کنکور تست های سال های قبل رو مرور کردم و حتی تونستم یه درس تخصصیم رو صد در صد بزنم !

ReZa DN
27-09-2008, 13:40
یه سوال
آیا ما کاردانی ناپیوسته داریم؟

tohidkh
27-09-2008, 14:35
یه سوال

بله دوست عزیز. داریم.

n.s
27-09-2008, 21:05
یه سوال:

دوست عزيز سلام هزينه خوابگاه ترمي حدود 50-70 تومن متغيره !! هزينه هر پرس غذا هم حدود 120تا150 تومن متغيره ( صبحانه نميدن فقط ناهار و شام) ديگه خودت حساب كن ببين چند ميشه . در كل هزينه هر ترمت اگه ادم ول خرجي نباشي بالاي 100 تومن نميره (البته بدون پول كرايه)

من امروز از بچه ها پرسیدم ...روزانه ها 65 تومن می دن که سال قبل 45 تومن بود ...
ولی شبانه 220 تومن می دن ...که نرخ رفته بالا ...اینا برا خوبگاه بود .

یه سوال

فنی و کار و دانشا میشن کاردانی پیوسته و کارشناسی شون میشه ناپیوسته .
رشته های نظری هم کاردانیشون ناپیوشته ست ، کارشناسیشون پیوسته .

Öracle
27-09-2008, 21:28
ببخشید نتیجه ی آزاد رو کسی نمیدونه کی میاد ؟

Love it
28-09-2008, 01:23
چه خبر از ثبت نام، شهریه ها رو کی می گیرن ؟ شروع کلاس ها کی هست ؟
من دوشنبه ثبت ناممه!

Mr.K2
28-09-2008, 21:54
آقا جاتون سبز .. کلی طول کشید ثبت ناممون

من بهمن هستم و همه دوستام مهر !! کلی ضد حال البته من خوشحالم که بهمن هستم و هنوز وقت برای یللی تللی دارم .

اما حیف که با دوستام هستم ..

حالا فردا صبح باید بریم برای جابجایی ها ! مسئولش پارسال توی مدرسمون بود میشناستمون !

پارتی بازی !

فاطـمه
29-09-2008, 11:15
سلام بچه ها کسی می دونه واسه کنکور کامپیوتر منابع چیه؟!