PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ فـــنـــی حـــرفـــه ای و کـــنـــکـــور کـــاردانـــی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

Sh-Meteor
28-02-2014, 01:21
سلام دوستای گلم...
از اونجا که وقتی خودم پشت کنکور کاردانی بودم، در به در دنبال چند تا کارنامه درست حسابی و رتبه بالا می گشتم ولی پیدا نمی کردم.
توی این پست کارنامه ی خودم رو میذارم، شاید به دردتون بخوره.
رشته ی کامپیوتر
رتبه 31 کشوری
دانشکده: شمسی پور
سال 91
کارنامه کامل من رو میتونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید.

Reza31001
09-04-2014, 20:37
دو سواله که ممنون یشم جواب بدید

1- الان فردی که خرداد درسش تو هنرستان تموم میشه برای ورود دانشگاه باید چیکار کنه؟
2- کلا این هترستانی ها که پیش دانشگاهی رو ندارن، دانشگاه پیام نور یا علمی کاربردی هم میتونن قبول بشن؟

E.G_band
09-04-2014, 21:01
دو سواله که ممنون یشم جواب بدید

1- الان فردی که خرداد درسش تو هنرستان تموم میشه برای ورود دانشگاه باید چیکار کنه؟
2- کلا این هترستانی ها که پیش دانشگاهی رو ندارن، دانشگاه پیام نور یا علمی کاربردی هم میتونن قبول بشن؟

1:هیچی......:n01:بعد از اینکه قبول شد بشینه درسش رو 2 ماه بخونه و کنکور شرکت کنه.
حدودای اردیبهشت هم ثبت نام هستش و آزمون هم حدودا بعد از ماه رمضون.

2:قبول شدن دانشگاه های دولتی خیلی راحته و خیلی سخت نیست ولی در عوضش وارد که میشی سخت گیر هستن.
ولی علمی کاربردی هم می شه رفتش.

موفق باشید.

Sh-Meteor
23-04-2014, 17:27
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره زمان ثبت نام و تاريخ برگزاري آزمون دوره هاي كارداني پيوسته نظام جديد (دانشگاه فني وحرفه اي وموسسات آموزش عالي غير انتفاعي) سال 1393

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون‌ دوره كارداني پيوسته نظام جديد (دانشگاه فني وحرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) سال 1393 مي‌رساند:

ثبت نام داوطلبان: نیمه اول خرداد ماه سال 1393

زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 24-05-93

جزئیات لازم درخصوص عناوين رشته‌هاي امتحاني و شرايط و ضوابط پذيرش دانشجو، از طريق اطلاعيه اين سازمان در تاريخ 15/2/93 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و نشريه پيك‌سنجش مورخ 15/2/1393 به اطلاع عموم داوطلبان خواهد رسيد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

منبع: سایت سازمان سنجش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IranianTools
26-06-2014, 23:50
سلام
من کاردانی پیوسته ( آزاد ) و کارشناسی ناپیوسته ( علمی و کاربردی ) دارم و فارغ التحصیل هستم.
اما الان به دلیل کارم و شرایطم میخواهم از دوباره کاردانی علمی و کاربردی بخونم و رشته ی جدیدی را انتخاب نمایم.
اما در دفترچه علمی و کاردانی نکته ای توجه مرا به خودش جلب کرد.

- فارغ التحصیلان مقطع کاردانی، مجاز به شروع به تحصیل مجدد در این مقطع ( کاردانی ) نمی باشند.

عکس دفترچه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا سوالم اینه من که مدرک کاردانی دارم و بعدش کارشناسی هم اخذ کردم، امکان شرکت در این آزمون را ندارم؟

hossein019940
25-07-2014, 06:56
میشه با تعهد دیپلم رو دوماه یا سه ماه دیرتر داد به دانشگاه؟
من اگه کنکور شرکت نکنم البته ثبتنام کردم ولی سر جلسه نیام میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

Sh-Meteor
06-08-2014, 16:31
سازمان سنجش، اطلاعیه ای در مورد زمان و نحوه پرینت کارت شرکت در آزمون توی خروجی اش قرار داده!
چون خیلی طولانیه نمی تونم کپی کنم و بزارم اینجا ( نظر تاپیک بهم میریزه )

لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein019940
11-09-2014, 23:51
سلام
من تو ثبتنام کاردانی قیمت کد نظام وظیفه رو اشتباه زدم به جای معافیت تحیلی تا پایان 22 سالگی یکی دیگه رو زدم
الان مشکلی تو ثبتنام برام ایجاد میکنه؟
یه سوال دیگه
من الان علمی کاربردی قبول شدم ولی ممکنه 31 شهریور دیپلم نیاد که خوب معمولا دانشگاه یه تعهد میگیرن که اگه تا این تاریخ نیاری اخراج میشه من اخراج بشم تو علمی کاربردی موقع ثبتنام سراسری مشکلی پیش میاد؟
اگه هر دو سوال رو پاسخ بدی ممنون میشم

aszpar
12-09-2014, 13:10
سلام
دوستان من همین شهریور سال سوم نظری رو تو مدرسه بزرگسالان پاس کردم و نمیخوام پیش دانشگاهی رو بخونم ایا میتونم تو رشته نقشه کشی معماری کاردانی پیوسته بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی برم دانشگاه های ازادی که بدون ازمون میگیرن ثبت نام کنم؟؟؟(رشته دبیرستانم هم تجربیه دوستان)

Sh-Meteor
17-09-2014, 19:22
دوستانی که امثال کنکور کاردانی دادن، امروز نتایجش اومده.
.
میتونید از سایت سازمان سنجش برید ببینید چه کردین.

supermax15
20-09-2014, 16:43
سلام

من شبانه لاهیجان قبول شدم ولی میخوام برم الویت بعدیم توی رشت سخت افزار

امروز رفتم دانشگان لاهیجان گفت باید از سازمان سنجش نامه بیاری

در حالی که توی سازمان سنجش گفته انتقال دانشجو به عهده دانشگاه مبدا و مقصد هست

خدایی کمک کنید چیکار کنم تا بتونم تا الویت بعدی برم

Sh-Meteor
20-09-2014, 16:51
سلام

من شبانه لاهیجان قبول شدم ولی میخوام برم الویت بعدیم توی رشت سخت افزار

امروز رفتم دانشگان لاهیجان گفت باید از سازمان سنجش نامه بیاری

در حالی که توی سازمان سنجش گفته انتقال دانشجو به عهده دانشگاه مبدا و مقصد هست

خدایی کمک کنید چیکار کنم تا بتونم تا الویت بعدی برم
سلام

اگه بری سازمان سنجش صد در صد اول از همه بهت میگن: اگه می خواستی رشت سخت افزار بری، چرا پایین تر زدیش؟
(( خوب حق هم دارن ))
طبق قانون سازمان سنجش،
وقتی شما یه اولویت رو بالاتر می زنی، یعنی مایل هستین توی اون مرکز قبول بشی تا اولویت پایین تریش.
.
.
شما دو راه دارید:

1. داشتن پارتی گردن کلفت :دی ( جدی میگم، یکی از دوستام داشت از تبریز اومد تهران )

2. یکی رو توی رشت سخت افزار پیدا کنید که مایل باشه بیاد لاهیجان. ( بتونید جا به جا بشید )

supermax15
20-09-2014, 17:23
سلام

اگه بری سازمان سنجش صد در صد اول از همه بهت میگن: اگه می خواستی رشت سخت افزار بری، چرا پایین تر زدیش؟
(( خوب حق هم دارن ))
طبق قانون سازمان سنجش،
وقتی شما یه اولویت رو بالاتر می زنی، یعنی مایل هستین توی اون مرکز قبول بشی تا اولویت پایین تریش.
.
.
شما دو راه دارید:

1. داشتن پارتی گردن کلفت :دی ( جدی میگم، یکی از دوستام داشت از تبریز اومد تهران )

2. یکی رو توی رشت سخت افزار پیدا کنید که مایل باشه بیاد لاهیجان. ( بتونید جا به جا بشید )
خیلی ممنون

راستش من اصلا موقع دقت نکردم کجا رو دارم میزنم فقط سخت افزار هارو گذاشتم اخر
این جایی که قبول شدم لاهیجان نرم افزاره
چون نمیتونم هر روز رفت و امد کنم میخوام اینکارو کنم
خود دانشگاه بهم گفت باید بری سنجش الویتت رو عوض کنی بزنی پایینی

فقط میترسم الکی فردا برم تهران بعدش جوابم کنن و مجبور بشم همونجا ثبت نام کنم
پارتی هم نداریم :n27:

Sh-Meteor
20-09-2014, 17:38
خیلی ممنون

راستش من اصلا موقع دقت نکردم کجا رو دارم میزنم فقط سخت افزار هارو گذاشتم اخر
این جایی که قبول شدم لاهیجان نرم افزاره
چون نمیتونم هر روز رفت و امد کنم میخوام اینکارو کنم
خود دانشگاه بهم گفت باید بری سنجش الویتت رو عوض کنی بزنی پایینی

فقط میترسم الکی فردا برم تهران بعدش جوابم کنن و مجبور بشم همونجا ثبت نام کنم
پارتی هم نداریم :n27:
نمیدونم سنجش چی جوابتو میده.
.
.
.
به نظر من مهم کیفیته محل تحصیل و رشته هستش.
من فکر میکنم که نرم افزار لاهیجان از سخت افزار رشت بهتر باشه. (( البته این نظر منه و شاید با هر کسی متفاوت باشه ))
کیفیت رو فدای مسافت نکن.
مثلا خود من هر روز از یکی از دور ترین شهرستان های تهران خودمو میرسونم شهر تهران تا دانشگامون.
(( برای کلاس های ساعت 7:30 صبح، ساعت 5:00 صبح راه میافتم، ولی الان اصلا پشیمون نیستم، چون می ارزه ))
.
.
راستی تو 2 تا گیر دیگه هم داری:

1. شبانه قبول شدی و این سختش کرده

2. از شهرستان های استان به مرکز استان انتقالی سخت میدن، مثلا از لاهیجان به رشت یا از لنگرود به رشت و ... ( مگر در صورت داشتن همون پارتی :دی )
.
.
.
حالا تو بازم پیگیر شو، اگه سازمان سنجش کاره تو راه انداخت که چه بهتر.

ولی در هر حال خود دانی، به قول معروف: " صلاح کار خویش - خسروان دانند. "

موفق باشی :n16:

supermax15
20-09-2014, 18:07
ممنون :n16:
من در خواست داده بودم ب سازمان سنجش امروز این جواب رو بهم داد

منظورش چی هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sh-Meteor
20-09-2014, 18:20
ممنون :n16:
من در خواست داده بودم ب سازمان سنجش امروز این جواب رو بهم داد

منظورش چی هست ؟

واضحه دیگه.
.
میگه به سازمان ما ربطی نداره.
.
.
شما برین دانشگاه خودتون یه پیگیری بکنین.
.
همون طوری که گفتم، شما میتونید با یه نفر که سخت افزار رشت قبول شده و دلش میخواد بیاد نرم افزار لاهیجان صحبت کنید، اگر قبول کرد، جا به جا بشین.
تازه اگر هم یه نفر رو پیدا کنید که مایل باشه، باید شانس بیارید که هر دو دانشگاه هم قبول کنن.
اگه حتی یکی شون قبول نکنن، کاری نمی تونی بکنی.
.
.
راستی تو میتونی ترم اول رو بری لاهیجان ولی ترم های بعدی رو مهمان بگیری شهر خودتون.
(( ترم اول و ترم آخر مهمان نمیدن ))

supermax15
20-09-2014, 19:20
واضحه دیگه.
.
میگه به سازمان ما ربطی نداره.
.
.
شما برین دانشگاه خودتون یه پیگیری بکنین.
.
همون طوری که گفتم، شما میتونید با یه نفر که سخت افزار رشت قبول شده و دلش میخواد بیاد نرم افزار لاهیجان صحبت کنید، اگر قبول کرد، جا به جا بشین.
تازه اگر هم یه نفر رو پیدا کنید که مایل باشه، باید شانس بیارید که هر دو دانشگاه هم قبول کنن.
اگه حتی یکی شون قبول نکنن، کاری نمی تونی بکنی.
.
.
راستی تو میتونی ترم اول رو بری لاهیجان ولی ترم های بعدی رو مهمان بگیری شهر خودتون.
(( ترم اول و ترم آخر مهمان نمیدن ))
داداش خیلی لطف کردی

میگم اگه ی ترم بخونم میتونم انتقالی بگیریرم بیام شهر خودم ؟

Amir-Rainman
20-09-2014, 19:47
داداش خیلی لطف کردی

میگم اگه ی ترم بخونم میتونم انتقالی بگیریرم بیام شهر خودم ؟

برادر من خودم کاردانی رو چمران خوندم، بنظر من نرم افزارُ یه ترم لاهیجان بخون، انتقالی بگیر بیا رشت ( اتفاقا یکی از دوستام اون موقع لاهیجان قبول شد، ترم دوم انتقالی گرفت اومد چمران ، البته بعد یه ترم رفت، دلیلشم این بود که کارمندای لاهیجان بیشتر از رشت به دانشجو ها احترام میزارن :n02:، البته چمرانم خوبه ولی حالا نمیدونم دیگه لاهیجان چی بود که اینو میگفت :n02: )

یه ترمه دیگه خلاصه، نصفه ترم که بین التعطیلینه :n02: اول و آخرشم که کلاس تشکیل نمیشه :n02:

بنظر من سطح نرم افزار رشت خیلی بهتر از سخت افزارشه

supermax15
20-09-2014, 20:19
برادر من خودم کاردانی رو چمران خوندم، بنظر من نرم افزارُ یه ترم لاهیجان بخون، انتقالی بگیر بیا رشت ( اتفاقا یکی از دوستام اون موقع لاهیجان قبول شد، ترم دوم انتقالی گرفت اومد چمران ، البته بعد یه ترم رفت، دلیلشم این بود که کارمندای لاهیجان بیشتر از رشت به دانشجو ها احترام میزارن :n02:، البته چمرانم خوبه ولی حالا نمیدونم دیگه لاهیجان چی بود که اینو میگفت :n02: )

یه ترمه دیگه خلاصه، نصفه ترم که بین التعطیلینه :n02: اول و آخرشم که کلاس تشکیل نمیشه :n02:

بنظر من سطح نرم افزار رشت خیلی بهتر از سخت افزارشه
دمت گرم :n16:

میگم میشه ی کاری کرد هفته ای 3 روز برم دانشگاه ؟:n13:

Sh-Meteor
20-09-2014, 20:26
دمت گرم :n16:

میگم میشه ی کاری کرد هفته ای 3 روز برم دانشگاه ؟:n13:
بله

ترم اول رو خوده دانشگاه براتون انتخاب واحد می کنه ( حدودا 17 الی 19 واحد میدن ) که اگه بد برنامه ریزی نکنن میشه سه روز.
.
من خودم تا الان چهار ترم خوندم، همیشه تو سه روز افتاده کلاسام.

hosin2a
04-01-2015, 16:40
سلام.....به همه.....:n01:
آقا من یه سوال دارم..:n13:....یه لطفی بکنید به دستی بهش بکشید :n27:..... کار ما را هم راه بندازی.:n16:......اجرتون با اباعبدلله..:n40:...پیر نشید انشاالله:n02:....همیشه جوون بمونید......انشاالله به خواسته هاتون برسید.:n31:....انشاالله به زودی ازدواج کنید اگر مجردید..:n19:...اگر هم متاهل....انشاالله برا دومی ما رو هم دعوت کنید.:36:...:10:....:n01:...
...............................
خواب بگذریم...برم سر اصل مطلب..:
آقا من الان میبایستی ترم اول دانشگاه بودم....ولی در سال سومم برام مشکلاتی بوجود و نتونستم سال سومم را تموم کنم....رشته ریاضی ...
یعنی حدود 3 ماه بیشتر مدرسه نرفتم......تا الان....حدود 2 سال میشه.....
الان که میخوام ادامه تحصیل بدم چند راه جلوم هست.....میخواستم بهترین راه را بهم معرفی کنید....با توجه به این که من هنوز دیپلم ریاضیم را نگرفتم ...و این که من هیچ چیز از دروس تخصصی یادم نیست ....میخوام مدرک دانشگاهیم معتبر باشه.....میخوام واقعا درس بخونم و سطح کلاس و دانشگاه میخوام بالا باشه....تا چیز بیشتری یاد بگیرم.....
راه ها:
1-گرفتن دیپلم ریاضی ... بعد رفتن به پیش دانشگاهی....بعد شرکت در کنکور سراسری......بعد شاید دانشگاه دلخواه در بیام....

2-گرفتن دیپلم ریاضی.....رفتن به دانشگاه علمی کاربردی در رشته مورد نظر....

3-گرفتن دیپلم ریاضی.....رفتن به دانشگاه آزاد در رشته مورد نظر.....

4-تغییر رشته به فنی و گرفتن دیپلم رشته مورد نظر .......بعد رفتن به دانشگاه فنی و حرفه ای..........البته نمیدونم میشه یا نه .....همینجوری گفتم....ولی بقیه را تا 90 درصد مطمئن هستم...

5-گرفتن دیپلم ریاضی.....گرفتن دیپلم کار و دانش******......بعد رفتن به دانشگاه فنی و حرفه ای توسط دیپلم کار و دانش........

پی نوشت:
****: برای گرفتن دیپلم کار و دانش....من میرم به سازمان فنی و حرفه ای ....در یکی از دوره های آنجا ثبت نام کرده و در پایان دوره یک گواهینامه بهم میدن....بعد میرم آموزش و پرورش....و با چند کار اداری...اون را برام تبدیل به دیپلم کار و دانش میکنن.......

بعد رشته مورد نظر من ....و رشته مورد علاقه من برق و الکترونیک میباشد.....ممکنه برم برق قدرت....
منتظر کمکتون هستم......متولد 75 هستم....خواهشا کمکم کنید....بهترین راه ....سریع ترین راه را معرفی کنید.....البته اگر راه بهتر دیگری میشناسید ...آن را نیز معرفی کنید....
.................................................. .............................

بعد من یه سوال دیگه هم داشتم.....
میگم این دانشگاه فنی و حرفه ای چجوریه؟؟؟؟
معتبره؟؟؟؟ ......سطح آموزشیش؟؟؟؟؟
مدرکش تحت نظارت کجاست؟؟؟؟ دیگر ارگان ها و سازمان ها مدرک آن را قبول دارند؟؟؟
بعد میگم من برای کاردانی و فوق دیپلم برم دانشگاه فنی و حرفه ای..........بعد میتونم برای کارشناسی و لیسانس....برم دانشگاه دولتی؟؟؟؟ ......منظورم از دانشگاه دولتی...همون دانشگاهی است که رشته های نظری میرن.....و کنکور سراسری میدن....

Amir-Rainman
04-01-2015, 17:05
سلام.....به همه.....:n01:
آقا من یه سوال دارم..:n13:....یه لطفی بکنید به دستی بهش بکشید :n27:..... کار ما را هم راه بندازی.:n16:......اجرتون با اباعبدلله..:n40:...پیر نشید انشاالله:n02:....همیشه جوون بمونید......انشاالله به خواسته هاتون برسید.:n31:....انشاالله به زودی ازدواج کنید اگر مجردید..:n19:...اگر هم متاهل....انشاالله برا دومی ما رو هم دعوت کنید.:36:...:10:....:n01:...
...............................
خواب بگذریم...برم سر اصل مطلب..:
آقا من الان میبایستی ترم اول دانشگاه بودم....ولی در سال سومم برام مشکلاتی بوجود و نتونستم سال سومم را تموم کنم....رشته ریاضی ...
یعنی حدود 3 ماه بیشتر مدرسه نرفتم......تا الان....حدود 2 سال میشه.....
الان که میخوام ادامه تحصیل بدم چند راه جلوم هست.....میخواستم بهترین راه را بهم معرفی کنید....با توجه به این که من هنوز دیپلم ریاضیم را نگرفتم ...و این که من هیچ چیز از دروس تخصصی یادم نیست ....میخوام مدرک دانشگاهیم معتبر باشه.....میخوام واقعا درس بخونم و سطح کلاس و دانشگاه میخوام بالا باشه....تا چیز بیشتری یاد بگیرم.....
راه ها:
1-گرفتن دیپلم ریاضی ... بعد رفتن به پیش دانشگاهی....بعد شرکت در کنکور سراسری......بعد شاید دانشگاه دلخواه در بیام....

2-گرفتن دیپلم ریاضی.....رفتن به دانشگاه علمی کاربردی در رشته مورد نظر....

3-گرفتن دیپلم ریاضی.....رفتن به دانشگاه آزاد در رشته مورد نظر.....

4-تغییر رشته به فنی و گرفتن دیپلم رشته مورد نظر .......بعد رفتن به دانشگاه فنی و حرفه ای..........البته نمیدونم میشه یا نه .....همینجوری گفتم....ولی بقیه را تا 90 درصد مطمئن هستم...

5-گرفتن دیپلم ریاضی.....گرفتن دیپلم کار و دانش******......بعد رفتن به دانشگاه فنی و حرفه ای توسط دیپلم کار و دانش........

پی نوشت:
****: برای گرفتن دیپلم کار و دانش....من میرم به سازمان فنی و حرفه ای ....در یکی از دوره های آنجا ثبت نام کرده و در پایان دوره یک گواهینامه بهم میدن....بعد میرم آموزش و پرورش....و با چند کار اداری...اون را برام تبدیل به دیپلم کار و دانش میکنن.......

بعد رشته مورد نظر من ....و رشته مورد علاقه من برق و الکترونیک میباشد.....ممکنه برم برق قدرت....
منتظر کمکتون هستم......متولد 75 هستم....خواهشا کمکم کنید....بهترین راه ....سریع ترین راه را معرفی کنید.....البته اگر راه بهتر دیگری میشناسید ...آن را نیز معرفی کنید....
.................................................. .............................

بعد من یه سوال دیگه هم داشتم.....
میگم این دانشگاه فنی و حرفه ای چجوریه؟؟؟؟
معتبره؟؟؟؟ ......سطح آموزشیش؟؟؟؟؟
مدرکش تحت نظارت کجاست؟؟؟؟ دیگر ارگان ها و سازمان ها مدرک آن را قبول دارند؟؟؟
بعد میگم من برای کاردانی و فوق دیپلم برم دانشگاه فنی و حرفه ای..........بعد میتونم برای کارشناسی و لیسانس....برم دانشگاه دولتی؟؟؟؟ ......منظورم از دانشگاه دولتی...همون دانشگاهی است که رشته های نظری میرن.....و کنکور سراسری میدن....

برق و الکترونیک دو رشته جدا هستن( برخلاف اینکه خیلی ها فک میکنن کاملا شبیه همن!)

مدارک دانشکده های فنی معتبر هستن و سطح آموزشیش بستگی داره به جایی که میخوایین درس بخونین !
سطح دانشگاه های مختلف با هم فرق داره( مثلاواسه الکترونیک دانشگاهای تهران - رشت - مشهد - تبریز - اصفهان سطحشون بالاست ! )
برای کارشناسی باید باز دانشکده فنی حرفه ای برین ، ولی برای ارشد میتونین هر دانشگاهی برین (البته اینک بگم که دانشکده های فنی دولتی پسرانه و دخترانه داره، تک جنسیتی :n02:)

مزیت دانشکده های فنی اینکه که مثلا واسه کارشناسی الکترونیک اگه 20 تا تست تخصصی درست بزنید روزانه رشت قبولید :n02:

hosin2a
04-01-2015, 21:21
برق و الکترونیک دو رشته جدا هستن( برخلاف اینکه خیلی ها فک میکنن کاملا شبیه همن!)

مدارک دانشکده های فنی معتبر هستن و سطح آموزشیش بستگی داره به جایی که میخوایین درس بخونین !
سطح دانشگاه های مختلف با هم فرق داره( مثلاواسه الکترونیک دانشگاهای تهران - رشت - مشهد - تبریز - اصفهان سطحشون بالاست ! )
برای کارشناسی باید باز دانشکده فنی حرفه ای برین ، ولی برای ارشد میتونین هر دانشگاهی برین (البته اینک بگم که دانشکده های فنی دولتی پسرانه و دخترانه داره، تک جنسیتی :n02:)

مزیت دانشکده های فنی اینکه که مثلا واسه کارشناسی الکترونیک اگه 20 تا تست تخصصی درست بزنید روزانه رشت قبولید :n02:
ازت ممنونم.....ولی چرا به همه ی سوالام پاسخ ندادی؟؟؟؟؟ آخه چرا؟؟؟ دلم و شکوندی.......حالا چسب از کجا بیارم......هان؟؟؟؟ تو پول چسب را میدی؟؟؟؟ :n11:

(البته اینک بگم که دانشکده های فنی دولتی پسرانه و دخترانه داره، تک جنسیتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لااله الا الله....این چه حرفیه شما میزنی؟؟:n24:؟؟استغفروالله..:42 :...........بابا ما یه پا آخوندیم برا خودمون:n38:......ما رو اینجور نبین......ما... لا اله الا الله....نمیشه همه چیز را بگم:n33:....میترسم بیان ترورم کنن.....:n05:
بعد من احتمال 90 درصد برم قدرت....
بعد ...
یعنی حتی برای کاردانی به کارشناسی نمیتونم برم دانشگاه دولتی؟؟؟؟
آخه چرا؟؟؟؟؟؟..........امیدم به دانشگاه دولتی بود......گفتم شاید اونجا به جایی برسم.......هی..هی.:45:....پس من چه کنم....خداااااااااااااااااا اااا.....:n14:
میگم اگه اینجوریه....که نمیشه...پس میمونه دانشگاه آزاد ....و دانشگاه علمی کاربردی.....
میگم شما کدوم را پیشنهاد میدید؟؟؟؟
من در دزفول هستم....استان خوزستان....توی شهرمون دانشگاه علمی کاربردی رشته برق قدرت نداره....باید برم اهواز.....150 کیلومتر دورتره.....و من نمیخوام برم خوابگاه ....پس هر روز من باید 300 کیلومتر مسیر حرکت کنم.......بعد دانشگاه آزاد.....توی شهرمون هست....رشته برق را هم داره.....ولی $$$$$.:n04::n04::n04:....بابت$$$$ نمیخوام به خوانواده فشار بیارم....آخه من پدرم خیلی وقته فوت کرده:37:....و مادرم سرپرستمون بوده..:45:.. برا همین سعی میکنم نرم دانشگاه آزاد..:23:...
یه راه جلوم بزارید....پیلیز:35:....لطفا....به خواسته دلتون برسید.:36:....به اون خواسته ای تا حالا به کسی نگفتیدش برسید.:7:....به اون خواسته ای که یک رویا میبینیدش برسید..:10:...بابا به من یه راه بدید...یعنی توی این مملکت....با این همه دانشگاه .....با این همه قانون....برای من بدبخت...راهی وجود نداره؟؟؟:n29:

Amir-Rainman
05-01-2015, 19:01
ازت ممنونم.....ولی چرا به همه ی سوالام پاسخ ندادی؟؟؟؟؟ آخه چرا؟؟؟ دلم و شکوندی.......حالا چسب از کجا بیارم......هان؟؟؟؟ تو پول چسب را میدی؟؟؟؟ :n11:

لااله الا الله....این چه حرفیه شما میزنی؟؟:n24:؟؟استغفروالله..:42 :...........بابا ما یه پا آخوندیم برا خودمون:n38:......ما رو اینجور نبین......ما... لا اله الا الله....نمیشه همه چیز را بگم:n33:....میترسم بیان ترورم کنن.....:n05:
بعد من احتمال 90 درصد برم قدرت....
بعد ...
یعنی حتی برای کاردانی به کارشناسی نمیتونم برم دانشگاه دولتی؟؟؟؟
آخه چرا؟؟؟؟؟؟..........امیدم به دانشگاه دولتی بود......گفتم شاید اونجا به جایی برسم.......هی..هی.:45:....پس من چه کنم....خداااااااااااااااااا اااا.....:n14:
میگم اگه اینجوریه....که نمیشه...پس میمونه دانشگاه آزاد ....و دانشگاه علمی کاربردی.....
میگم شما کدوم را پیشنهاد میدید؟؟؟؟
من در دزفول هستم....استان خوزستان....توی شهرمون دانشگاه علمی کاربردی رشته برق قدرت نداره....باید برم اهواز.....150 کیلومتر دورتره.....و من نمیخوام برم خوابگاه ....پس هر روز من باید 300 کیلومتر مسیر حرکت کنم.......بعد دانشگاه آزاد.....توی شهرمون هست....رشته برق را هم داره.....ولی $$$$$.:n04::n04::n04:....بابت$$$$ نمیخوام به خوانواده فشار بیارم....آخه من پدرم خیلی وقته فوت کرده:37:....و مادرم سرپرستمون بوده..:45:.. برا همین سعی میکنم نرم دانشگاه آزاد..:23:...
یه راه جلوم بزارید....پیلیز:35:....لطفا....به خواسته دلتون برسید.:36:....به اون خواسته ای تا حالا به کسی نگفتیدش برسید.:7:....به اون خواسته ای که یک رویا میبینیدش برسید..:10:...بابا به من یه راه بدید...یعنی توی این مملکت....با این همه دانشگاه .....با این همه قانون....برای من بدبخت...راهی وجود نداره؟؟؟:n29:

دانشگاه دولتی میتونید برید، دانشکده های فنی دولتی واسه کارشناسی هست منظورم دانشگاهی مثل دانشگاه چمران اهواز بود که واسه کارشناسی نمیتونین برین

فک کنم دانشکده فنی دزفول این دانشگاه دکتر عصاریان باشه که البته کارشناسی نداره، ولی حالا تا 2 سال دیگه که کاردانی تموم میشه شاید کارشناسی آوردن ( من خودم کاردانی رو شروع کردم دانشگام کارشناسی رو نداشت، ولی الان داره)

نظر من اینه که از فنی حرفه ای برید رشته برق چون هم به هر حال کنکور کاردانی از کنکور سراسری راحت تره هم دانشجو های فنی از لحاظ فنی و عملی نسبت به دانشجو های رشته نظری ، بهتر عمل میکنن ( این مورد رو خودم دیدم ! )

hosin2a
05-01-2015, 22:22
دانشگاه دولتی میتونید برید، دانشکده های فنی دولتی واسه کارشناسی هست منظورم دانشگاهی مثل دانشگاه چمران اهواز بود که واسه کارشناسی نمیتونین برین

فک کنم دانشکده فنی دزفول این دانشگاه دکتر عصاریان باشه که البته کارشناسی نداره، ولی حالا تا 2 سال دیگه که کاردانی تموم میشه شاید کارشناسی آوردن ( من خودم کاردانی رو شروع کردم دانشگام کارشناسی رو نداشت، ولی الان داره)

نظر من اینه که از فنی حرفه ای برید رشته برق چون هم به هر حال کنکور کاردانی از کنکور سراسری راحت تره هم دانشجو های فنی از لحاظ فنی و عملی نسبت به دانشجو های رشته نظری ، بهتر عمل میکنن ( این مورد رو خودم دیدم ! )
سلام....
یعنی من اگه برم دانشکده فنی حرفه ای شهرمون همون دکتر عصاریان.......و کاردانیم را در اونجا بگیرم...........برای کارشناسی نمیتونم برم دانشگاه دولتی مثلا دانشگاه جندی شاپور یا چمران اهواز.....درسته؟؟؟؟
یعنی من بین دانشگاه آزاد ....علمی کاربردی....فنی و حرفه ای.....باید یکی را انتخاب کنم.....
شما کدوم راه را پیشنهاد میدید؟؟؟؟

Amir-Rainman
05-01-2015, 22:54
سلام....
یعنی من اگه برم دانشکده فنی حرفه ای شهرمون همون دکتر عصاریان.......و کاردانیم را در اونجا بگیرم...........برای کارشناسی نمیتونم برم دانشگاه دولتی مثلا دانشگاه جندی شاپور یا چمران اهواز.....درسته؟؟؟؟
یعنی من بین دانشگاه آزاد ....علمی کاربردی....فنی و حرفه ای.....باید یکی را انتخاب کنم.....
شما کدوم راه را پیشنهاد میدید؟؟؟؟

سوال اول: بله درسته - شما فقط باید تو کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنید

سوال دوم: دانشگاه آزاد به هر حال خرجش بالاست، نظرم اینه که کاردانی رو دانشکده فنی و حرفه ای بخونید ، اگر یکی از دانشگاهای دزفول یا اهواز تا زمان تمام شدن کاردانی، کارشناسی رشته مورد نظرتون رو آوردن، کارشناسی رو هم باز برین دانشکده فنی ، در غیر اینصورت برای کارشناسی علمی کاربردی برین، باز به هر حال تصمیم نهایی با شماست

(دانشکده دولتی فنی حرفه ای روزانه و شبانه داره، روزانه رایگانه، شبانه شهریه داره (نسبت به سایر موسسه های شهریه دار، شهریه ش پایین تره))

hosin2a
06-01-2015, 19:08
سوال اول: بله درسته - شما فقط باید تو کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنید

سوال دوم: دانشگاه آزاد به هر حال خرجش بالاست، نظرم اینه که کاردانی رو دانشکده فنی و حرفه ای بخونید ، اگر یکی از دانشگاهای دزفول یا اهواز تا زمان تمام شدن کاردانی، کارشناسی رشته مورد نظرتون رو آوردن، کارشناسی رو هم باز برین دانشکده فنی ، در غیر اینصورت برای کارشناسی علمی کاربردی برین، باز به هر حال تصمیم نهایی با شماست

(دانشکده دولتی فنی حرفه ای روزانه و شبانه داره، روزانه رایگانه، شبانه شهریه داره (نسبت به سایر موسسه های شهریه دار، شهریه ش پایین تره))
جواب اول: یعنی چی؟؟؟؟کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته؟؟؟؟ مگه چند تا داریم؟؟؟؟ فرقشون چیه؟؟؟ دانشگاه دولتی مثل جندی شاپور شهرمون یا چمران اهواز ....کدوم را دارن؟؟؟

جواب دوم: یعنی من اگه برم برای کاردانی به دانشکده فنی شهرمون.......برای کارشناسی میتونم برم علمی کاربردی؟؟؟؟ یا آزاد ؟؟؟

.....................
سوال سوم : میگم من تا اونجایی که فهمیدم......کسی ازم نمیپرسه مثلا فوق دیپلمت را کجا گرفتی.........همیشه آخرین مدرک را میپرسن .........مثلا میگن طرف لیسانس از دانشگاه دولتی یا آزاد داره........درسته؟؟؟؟
اگه این جوریه......و فقط مدرک آخر مهمه......
پس چه فرقی میکنه مدرک کاردانیم را از کجا بگیرم................آزاد ....یا علمی کاربردی.......درسته؟؟؟؟؟
ولی اگه برم دانشکده فنی شهرمون ......نمیتونم برای کارشناسی برم دانشگاه دولتی........درسته؟؟؟؟
ولی اگه برم دانشگاه آزاد ....یا ..علمی کاربردی......برای کارشناسی میتونم برم دانشگاه دولتی......درسته؟؟؟؟
اگه این جوریه......
پس من برم دانشگاه آزاد شهرمون بهتره.......چرا؟؟؟
چون اولا توی شهره خودمه.......دوم پول رفت و آمد و غذا و خوابگاه و ......نمیدم.....
دوم ... میتونم در کنار درسم هم به کاری مرتبط با درسم مشغول بشم......
ولی دانشگاه علمی کاربردی....نه....چون :
باید برم اهواز.....و من نمیخوام برم خوابگاه.... پس باید هر روز 300 کیلومتر رفت و امد کنم.....دیگه وقتی برام نمیمونه.....4 ساعت فقط صرف رفت و آمدم میشه.....
بعد تازه میتونم در درسم در همین دانشگاه آزاد برای کاردانی .....بهترین نمرات را بگیرم.....و بعد برای کارشناسی .....برم دانشگاه جندی شاپور شهرمون......
فقط 2 ساله.....و فقط همین 2 سال را باید هزینه کنم........
به نظر شما می ارزه؟؟؟؟

Amir-Rainman
07-01-2015, 10:49
ببین، اگر کسی دیپلم یه رشته نظری داشته باشه، تو کنکور سراسری شرکت میکنه و مقطع لیسانس یه رشته ای رو تو دانشگاهی دولتی مثل شریف قبول میشه

کسی که دیپلم رشته فنی داره، اول باید تو کنکور کاردانی شرکت کنه، که 2 سال رو تا فوق دیپلم ( کاردانی ) تو یه دانشگاه دولتی فنی یا آزاد یا غیرانتفاعی یا علمی کاربردی میخونه

بعد فوق دیپلم، باید تو کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنه که 2 سال رو تا لیسانس تو یه دانشگاه دولتی فنی یا آزاد یا غیرانتفاعی یا علمی کاربردی میخونه

دانشگاه های دولتی، رشته فنی و رشته نظری تا مقطع کارشناسی با هم فرق دارن، از کارشناسی ارشد به بعد دیگه یکی هستن

معمولاً هم به آخرین مدرک کار دارن

aszpar
08-01-2015, 12:41
سلام
دوستان بنده یه سوال داشتم ببخشید اگه جاش اینجا نیست ممنون میشم جواب بدید....
دوستان مدرک لیسانسی که مستقیم بعد چهارسال میگیری با مدرک لیسانس که از طرف فنی میگیری فرقی دارن؟؟؟؟
یه بنده خدایی میگفت تو مدرک میخوره مهندسی بیولوژی از این حرفا......

movaghat123
08-01-2015, 17:23
سلام دوستان
من مدرک کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای دارم
برای کارشناسی خاستم بدونم کنکوری هست که بتونم توی دانشگاه های بزرگ دولتی درس بخونم یا بازم باید برم همین آموزشکده های فنی و غیر انتفاعی؟
توی دفترچه سراسری دیدم نوشته کسانی که مدرک کاردانی فنی و حرفه ای دارن هم میتونن شرکت کنن، خاستم ببینم اگه میشه پس این کنکور کارشناسی ناپیوسته چیه؟ یعنی من اگه کنکور سراسری شرکت کنم و قبول بشم باید از اول کاردانی رو هم بخونم؟!
یه خورده گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید

fanoos1
21-01-2015, 13:42
یادش بخیر من ورودی ۸۷ کاردانی پیوسته بودم.:n02:
زمان ما شهریه شبانه کامپیوتر حدودا ترمی ۲۰۰ تومن بود.....
الان واسه ورودی ۹۳ شهریه یه ترم سراسری شبانه حدودا چقدر درمیاد؟

aliartshow
21-01-2015, 14:56
دوستان من دیپلم ریاضی دارم و به دلیل علاقه می خوام برم رشته تاسیسات تو دانشکده های فنی مثل مهاجر! چه راه کاری برام وجود داره؟

E.G_band
21-01-2015, 18:26

20 واحدش حدودا 400-450 می شه

fanoos1
21-01-2015, 19:20
20 واحدش حدودا 400-450 می شه
عجب! اون موقع اختلاف شبانه و غیرانتفاعی صد تومن بود.الان غیرانتفاعی حدودا ترمی ۸۰۰ هست که چرا اینقدر اختلافشون زیاد شده:n13:

E.G_band
22-01-2015, 00:20
فکر می کنم غیر انتفاعی زیادی گرون شده......درسته حدود 700-800 تومن هستش غیرانتفاعی حالا اینا که باز هم قابل پرداخت هست....
دانشگاه آزاد چی که ترمی حدود 1.5 می گیرن آخرش هم طرف هنوز بلد نیست یه ویندوز نصب بکنه رو کامپیوتر....

Sh-Meteor
22-01-2015, 00:23
عجب! اون موقع اختلاف شبانه و غیرانتفاعی صد تومن بود.الان غیرانتفاعی حدودا ترمی ۸۰۰ هست که چرا اینقدر اختلافشون زیاد شده:n13:

الان شهریه ثابت غیر انتفاعی 400 هزار تومنه ...
شهریه های متغیر هم خیلی گرون شده.

متوسط 15 واحد برداری، زیر 800 هزار تومن نمیشه ...

fanoos1
22-01-2015, 21:19
فکر می کنم غیر انتفاعی زیادی گرون شده......درسته حدود 700-800 تومن هستش غیرانتفاعی حالا اینا که باز هم قابل پرداخت هست....
دانشگاه آزاد چی که ترمی حدود 1.5 می گیرن آخرش هم طرف هنوز بلد نیست یه ویندوز نصب بکنه رو کامپیوتر....
درسته ولی مربوط به همه واحد های دانشگاه آزاد نمیشه.واحدهای دانشگاه آزاد که در مراکز استانها هستند همه خوبن
ولی با این شهریه ۸۰ درصد موسسات غیرانتفاعی امکانات یه مدرسه رو هم ندارند

supermax15
22-01-2015, 21:35
من این ترم20 واحد 700 دادم با 2 تا تخصصی کارگاهی

fanoos1
23-01-2015, 10:03
من این ترم20 واحد 700 دادم با 2 تا تخصصی کارگاهی
سراسری شبانه هفتصد تومن یا غیرانتفاعی؟!
چه رشته ای هستین
یکی میگه شبانه الان شده ۴۰۰ یکی میگه ۶۰۰ الان شما هم گفتی ۷۰۰:n02:

supermax15
23-01-2015, 11:59
سراسری شبانه هفتصد تومن یا غیرانتفاعی؟!
چه رشته ای هستین
یکی میگه شبانه الان شده ۴۰۰ یکی میگه ۶۰۰ الان شما هم گفتی ۷۰۰:n02:
اره تازه بیترش عمومی بئد
رشته کامپیوتر

E.G_band
23-01-2015, 16:59
20 واحد 700 تومن برا غیر انتفاعیه.......

supermax15
23-01-2015, 17:34
20 واحد 700 تومن برا غیر انتفاعیه.......
این انتخاب واحد منه شبانه کامپیوتر
خیلی گرون شد از امسال کوفتشون بشه 40 تومن بیمه گرفت شد کلا 705 دادم

E.G_band
23-01-2015, 21:06
بیش از حد گرونه.........:n36:

من 20 تا بر داشتم شد 450

10 واحد هم تخصصی و اصلی داشتم که این قیمت شد.....ترم پیش شد حدودا 330 برا 16 واحدم.

عجیبه.....کدوم دانشگاه هستین؟؟؟این سیستم پنل کاربری دانشگاهتون عوض نشده؟؟؟

supermax15
24-01-2015, 01:24
بیش از حد گرونه.........:n36:

من 20 تا بر داشتم شد 450

10 واحد هم تخصصی و اصلی داشتم که این قیمت شد.....ترم پیش شد حدودا 330 برا 16 واحدم.

عجیبه.....کدوم دانشگاه هستین؟؟؟این سیستم پنل کاربری دانشگاهتون عوض نشده؟؟؟
دانشگاه ریجایی لاهیجان
مضخرف ترین دانشگاه دنیا حتی وای فای هم ندارن امکانات 0 غذشونم ب درد مرغ و اردک میخوره
استاد هاشم همه داغوون کاردانش درس میدن هیچی بلد نیستن از همه بدتر نمره نمیدن
lahijantc.edu.tvu.ac.ir این سایتشه نمیدونم عوض شده یا نه

E.G_band
24-01-2015, 19:11
دانشگاه ریجایی لاهیجان
مضخرف ترین دانشگاه دنیا حتی وای فای هم ندارن امکانات 0 غذشونم ب درد مرغ و اردک میخوره

اوه اوه این سایت که مال یه قرن پیشه.......2 بار بعد از این سایت عوض شده.

اشکال نداره بخون حداقل مدرکش سراسریه...کاریشم نمی تونی بکنی...باید این 2 سال رو بسازی باهاش.:n35:

fanoos1
24-01-2015, 21:56
دانشگاه ریجایی لاهیجان
من آستانه درس خوندم.۹۰درصد اساتید این دو دانشگاه یکی هستند.
میدونم چه زجری میکشی.اساتید بیشتریا لیسانیه و بیش از حد سخت گیر:n03:

albertxx
24-01-2015, 22:03
20 واحد 700 تومان ؟؟
کجا ؟؟ رجایی لاهیجان ؟؟

خب 300 تومان بیشتر میذاشتی 300 متر بالاتر آزاد ثبت نام میکردی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رجایی دوستام رفتن
با اون پولی که میگیرن ساختمونش از هنرستان صدر لاهیجان بدتره !!
امکاناتش هم با همون هنرستان برابر نیست چه برسه بهتر !!
کارگاه های صدر از کل رجایی بزرگتره !! :n02:

با این هزینه اگه یه ذره بیشتر میذاشتید آزاد لاهیجان میتونستید بیاید
سخت میگیرن ولی امکاناتش از رجایی صد در صد بهتر خواهد بود !!

fanoos1
24-01-2015, 22:41
20 واحد 700 تومان ؟؟
کجا ؟؟ رجایی لاهیجان ؟؟

خب 300 تومان بیشتر میذاشتی 300 متر بالاتر آزاد ثبت نام میکردی !:n02:
رجایی دوستام رفتن

تایید میکنم.آزاد لاهیجان بعد از دانشگاه گیلان بهترین دانشگاه استان از نظر هیات علمی و امکانات است

supermax15
25-01-2015, 00:34
20 واحد 700 تومان ؟؟
کجا ؟؟ رجایی لاهیجان ؟؟

خب 300 تومان بیشتر میذاشتی 300 متر بالاتر آزاد ثبت نام میکردی !:n02:
رجایی دوستام رفتن

اره ازاد لاهیجان چن بار با دوستام نزدیک بود رفتیم داخلش فقط حسرت خوردیم
امکانات هیچی لااقال قبول کنن استاداش همونم نمیکنن بهمون اس ام اس دادن ب دلیل مشکلات فنی امکان رویت نمره وجود ندارد باید حضوری بیاید
بعدش من از رشت بلند شم برم لاهیجان فقط واسه نمره دیدن ؟ ماشینم ندارم
خلاصه من اگه ترم اولم رو مشروط بشم اون نرکده(دانشکده) رجایی رو رو سرشون خراب میکنم :n34::n34::n34::n34::n34::n34:

fanoos1
25-01-2015, 09:21
یه استاد رجایی لاهیجان داره به نام عزیزالله غلامی! نمیدونم هنوز هست یا نه
بهتون بگم در حد دیپلم سواد نداره باور نمیکنید
اساتیدی مثل کوچکی و مودب خوبند اما حداقل نصف رو میندازند!

daniyak
24-02-2015, 12:11
سلام
ایا در دانشگاه دولتی قانون ترمیم معدل هست (کاردانی)

sansa
24-02-2015, 17:38
سلام
ایا در دانشگاه دولتی قانون ترمیم معدل هست (کاردانی)

سلام
خیر ، تنها دانشگاهی که قانون ترمیم معدل دارد دانشگاه ازاد است .:n16:

general geranger
02-03-2015, 21:05
سلام دوستان . با توجه به علایق و وضع خودم تصمیم دارم به جای ریاضی بیام فنی حرفه ای رشته :n12:کامپیوتر:n12: راستش تا اوایل ترم 1 راحت بودم ( یعنی برام راضی کننده بود چرت و پرتایی رو که به اسم درس به خوردمون میدن حفظ کنم) اما از الان که تصمیمم روی کامپیوتر قطعی شده دیگه علاقمو به رشته ی ریاضی و دانشگاهای معمول از دست میدم. ( یکی از آشنایان رفته هرررر چیییزییی میخونن الا چیزایی که مربوط به برنامه نویسی باشه:n27::n27:) جز اهداف اصلی زندگیم بازی سازی هست ( دوستان میدونید برای اینکار باید هرر نرم افزاریی تو کامپیوتر هستو آدم بلد باشه :n02:)
الان دیگه رغبتمو کلا دارم به ریاضی از دست میدم طوری که 3 نمره میانگینم داره میفته بعد ترم 1 . چون تا میرسم خونه بساط ویندوز داغون کنی ( در اصل با cmd :n10:) و c++ براهه تا شب خلاصه هدفم از هنرستان اومدن اینکه که بجای اینکه دزدکی درسمو ( یعنی کامپیوتر . نه چرتوپرتای مدرسه ک:n27:( درسای حفظی و overload علوم پایه)) بخونم کارای مدرسم بیشتر بشه برنامه نویسی و یادگیری سایر مهارت های سیستم . کلا به جز یه ته ذهنیت خیلی کم و چیزایی که از 10 صفحه این تایپک خوندم چیز دیگه ای از هنرستان نمیدونم. آ
یا واقعا جای تنبلاست ؟ (بعضیا میگن آخه) درسایی مثل عربی و دینی سختگیریشون چقده ؟ چند سال جلوتر از سالمون باید جزوه بنویسیم برای ریاضیو فیزیک؟ معمولا چند ساعت در روز کلاس هست ؟ پنجشنبه ها هم هست؟ بازار کارش چطوره ؟ برای سربازی؟ و اینکه امکان سوییچ کردن رو آزاد هست؟ دوستان geek یی که رفتین هنرستان راضی هستین؟
مدرکش معتبره؟ وضع دانشگاه ( مدرسه دوم نباشه :| در اون صورت همین ریاضی سنگین تره:n02:)
بعد مدارس کرمانشاهش چطوره؟ نکات دیگه ای هم اگه راجع هنرستان هست لطف میکنید ؟

راسته که vb درس میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ vb به درد لایه جرزم نمیخوره . :| تو دانشگاهش به ++ و اینا میرسن یا ز گهواره تا گور vb ?

CHAPTER
11-04-2015, 18:18
سلام دوستان دفنرچه فنی حرفه ایی کی میاد یه زمان یادمه اردیبهشت میومد ؟؟؟

YAHYA-PRO
04-08-2015, 14:24
دوستان داخل کارت ورود به جلسه دادشم نوشته بدون ازمون !
یعنی چی الان ؟ نره برای امتحان ؟:n02:

E.G_band
06-08-2015, 20:19
رشتش خب چی بوده؟؟؟

توی دفترچه می نویسه که فلان موارد بدون آزمون پذیرفته میشن....

hadi02122
24-02-2017, 17:30
بنظرتون بهترین دانشگاه کارداین کامپیوتر کئومه؟

E.G_band
25-02-2017, 15:34
بنظرتون بهترین دانشگاه کارداین کامپیوتر کئومه؟

هییییییییییچ تفاوتی بینشون نیست.....