PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ فـــنـــی حـــرفـــه ای و کـــنـــکـــور کـــاردانـــی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

majifff
18-07-2011, 15:30
كارت ورود به جلسه کنکور ازاد کی میاد؟

freeiran
19-07-2011, 13:36
كارت ورود به جلسه کنکور ازاد کی میاد؟

کارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد آومده.
دوستان بشتابند.

freeiran
23-07-2011, 11:32
:31:خوب دوستان کنکور آزاد که تموم شد.
چیکار کردین ؟
من که .... بیخیال . یه هفته وقت دارم برای دولتی بخونم

freeiran
24-07-2011, 23:05
ﺭﺋﯿﺲ ﻣﺮﮐﺰ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺯ ﺣﺬﻑ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺩﺭ ﻭﺍﺣﺪﻫﺎﯼ ﻏﯿﺮ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﺣﺬﻑ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.

به گزارش مهر ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ سجادی جاغرق ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﺮﺩ: ﻣﺘﻘﺎﺿﯿﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻭﺍﺣﺪﻫﺎﯼ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺩﺭ ﻣﻘﻄﻊ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﯾﺎ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺧﺪﻣﺖ ﻭ ﯾﺎ ﺍﮔﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺎ ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻭﺍﺣﺪﻫﺎ ﺩﺭ ﻣﻘﻄﻊ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﮐﻨﻨﺪ.

ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ: ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺣﮑﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﻼ‌ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻫﻨﺮﺳﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﻣﯽ ﺭﺳﺎﻧﻨﺪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻘﻄﻊ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﮐﻨﻨﺪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﻣﻘﻌﻄﯽ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﯼ ﻧﺒﻮﺩ ﮐﻪ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﺣﺬﻑ ﺷﻮﺩ.

ﺭﺋﯿﺲ ﻣﺮﮐﺰ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻋﺪﻡ ﺣﺬﻑ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺩﺭ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﮐﺮﺩ: ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺩﺭ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯼ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻘﻄﻊ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﺩﺳﺘﻪ ﺍﺯ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﺣﺬﻑ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ.

ﺳﺠﺎﺩﯼ ﺟﺎﻏﺮﻕ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩ: ﺩﺭ ﺣﺬﻑ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺷﺮﻁ ﻣﻌﺪﻟﯽ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﻭ ﭘﺎ ﮔﯿﺮ ﺑﺎﺷﺪ، ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺑﻠﮑﻪ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ.

ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻣﻬﺮ، ﮐﻨﮑﻮﺭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﺻﺒﺢ ﺭﻭﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺷﻨﺒﻪ ﺍﻭﻝ ﻣﺮﺩﺍﺩﻣﺎﻩ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻧﻮﺑﺖ ﺻﺒﺢ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ 142 ﻫﺰﺍﺭ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﺘﻘﺎﺿﯿﺎﻥ ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ.

mghaffari49
25-07-2011, 08:41
بابا کو این کارت سراسری؟ این برادر ما بنده خدا چه گناهی کرده آخه رفته کامپیوتر؟ آخه چرا؟

saeedking2012
25-07-2011, 09:17
شما باید خوشحال باشید که امید ی یه کنکور کاردانی به کارشناسی دارید من که خودم رشته برق هستم و ترم چهارم برای من که می خوام رشته برق قدرت ادامه بدهم تو کل کشور فقط120 نفر رو می گیرند بقیه هم رفته زیر دانشگا غیر انتفاعی چی غصه می خوری که این همه خودت رو اذیت می کنی تازه کسانی که در رشته های نظری درس می خوننن ارزو دارند که ای کاش ما هم می رفتیم هنرستان برای همین نمی خواد افسرده بشی فوق دیپلم هم چیزی ندارد فقط به فکر کارشناسی به بالا باش تو تا دکترا هم می تونی ادامه بدی ما یک استادی داریم که مثل ما از طریق هنرستان رفته برق خونده الان دکترای phd شو گرفته رفته کشور آمریکا ادامه تحصیل داده و الان هم چند کتاب هم نوشته که تو همه ای دانشکده های فنی تدریس میشه
بله
افتاد الان:47:

omid.7128
25-07-2011, 09:22
بابا کو این کارت سراسری؟ این برادر ما بنده خدا چه گناهی کرده آخه رفته کامپیوتر؟ آخه چرا؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

freeiran
25-07-2011, 11:08
کارتا اومد ...
بسه درس خوندین ..... هیچ کی تو این تاپیک نیست ؟؟؟

faded
25-07-2011, 21:58
اینجا در مورد آموزشگاه های فنی حرفه ایی ازاد در سطح شهر ها هم بحث میشه؟

matlabdoni
27-07-2011, 19:46
سلام
دوستان پاسال کنکور کاردانی شهریور بود اما امسال مرداد...امسالم فکر کردم شهریور برای همین از کنکور غقب موندم و زمانش اردیبهشت بوده.......آخه من کلی زحمت کشیدم تا امسال کنکور بدم........تلاش و زحماتم و از همه مهمتر آبروم تو فک و فامیل رفت....آخه چرا درست اطلاع رسانی نمی کنند....اخبار که نشد اول و آخر...

دوستان من یک سوال داشتم زمان ثیت نام کنکور فنی و حرفه ای گذشت!!!:41:(چه دولتی و چه ازاد)من رشتم کامپیوتره.
ایا میتونم بدون کنکور هم وارد دانشگاه علمی کاربردی شوم؟؟؟؟ایا هزینه اش از نسبت به کنکور زیاد تره؟؟؟؟و اینکه اینم باید آزمون بدم تا قبول شوم؟؟؟؟؟
من با دیپلم کامپیوتر هم می تونم وارد رشته نرم افزار در دانشگاه پیام نور شوم یا باید پیش دانشگاهی را هم بخونم؟؟؟؟

من تو بازار فارکس هستم همین شغل اول و آخرم هستد...فقط یک مدرک لیسانس داشتم باشیم نگند بیسوادهست.....به قول دوستان ایندوره یک گواهینامه ب2 هم که بخوای بگیری میگه دیپلمت کو؟:27:

راهنماییم کنید
ممنون

freeiran
29-07-2011, 19:53
اینم از امتحان دولتی ...
من که سردردم در حد تیم ملی ...

منتظر نتایج هستیم ببینیم چی میشه ...

Iranian boy10
29-07-2011, 20:18
سلام
دوستان پاسال کنکور کاردانی شهریور بود اما امسال مرداد...امسالم فکر کردم شهریور برای همین از کنکور غقب موندم و زمانش اردیبهشت بوده.......آخه من کلی زحمت کشیدم تا امسال کنکور بدم........تلاش و زحماتم و از همه مهمتر آبروم تو فک و فامیل رفت....آخه چرا درست اطلاع رسانی نمی کنند....اخبار که نشد اول و آخر...

دوستان من یک سوال داشتم زمان ثیت نام کنکور فنی و حرفه ای گذشت!!!:41:(چه دولتی و چه ازاد)من رشتم کامپیوتره.
ایا میتونم بدون کنکور هم وارد دانشگاه علمی کاربردی شوم؟؟؟؟ایا هزینه اش از نسبت به کنکور زیاد تره؟؟؟؟و اینکه اینم باید آزمون بدم تا قبول شوم؟؟؟؟؟
من با دیپلم کامپیوتر هم می تونم وارد رشته نرم افزار در دانشگاه پیام نور شوم یا باید پیش دانشگاهی را هم بخونم؟؟؟؟

من تو بازار فارکس هستم همین شغل اول و آخرم هستد...فقط یک مدرک لیسانس داشتم باشیم نگند بیسوادهست.....به قول دوستان ایندوره یک گواهینامه ب2 هم که بخوای بگیری میگه دیپلمت کو؟:27:

راهنماییم کنید
ممنون
سلام دوست عزیز !
جسارتاً شما دیپلم کامپیوتر دارید وکارتون با کامپیوتره ، یه سر نمیتونستید به سایت سنجش بزنید ؟! بلاخره گذشته ها گذشته دروس عمومی 3 سال متوسطه رو خوب بخونید و آبان ماه ثبت نام کنید و دی کنکور کاردانی ترمی علمی کاربردی بدید، انشاءالله که قبول میشید !
موفق باشید :11:

matlabdoni
29-07-2011, 20:55
سلام دوست عزیز !
جسارتاً شما دیپلم کامپیوتر دارید وکارتون با کامپیوتره ، یه سر نمیتونستید به سایت سنجش بزنید ؟! بلاخره گذشته ها گذشته دروس عمومی 3 سال متوسطه رو خوب بخونید و آبان ماه ثبت نام کنید و دی کنکور کاردانی ترمی علمی کاربردی بدید، انشاءالله که قبول میشید !
موفق باشید :11:
سلام
ممنون
یعنی بازم می تونم کنکور بدم مگه زمانش نگرشت؟؟؟؟؟میشه تفاوت این نوع کنکور با کنکوری که مهلتش گدشت را بگید؟؟؟/
و یک سوال دیگه این کنکورم که دی هست باید دیگه دفترچشو از مراکز بگیرم و از طریق اینترنت ثبت نام کنم؟؟؟(ببخیشد سوالات از پیش افتاده می پرسم اما من زیاد از کنکور پیز نمیدانم)

Iranian boy10
30-07-2011, 14:44
بله ميتونيد . فرقش اينه كه علمي كاربردي پولييه (300 تومن شهرييشه ) ميشه گفت نيمه دولتييه !
از مراكز پست منظورتونه ؟ بله ميتونيد از پست دفترچه و كارت اعتباريش رو بخريد و از طريق سايت سازمان سنجش ثبت نام كنيد. راه ديگش هم دانلود دفترچه از سنجش و خريد اينترنتي كارت اعتباري ثبت نام از سايت سنجش هست ! مثل همه كنكور ها !
براي راهنمايي بيشتر به تاپيك رو برو مراجعه كنيد :
موفق باشيد

A'khz
31-07-2011, 08:44
نتایج کی میاد؟

freeiran
31-07-2011, 11:55
نتایج کی میاد؟

اواسط شهریور به بعد

mghaffari49
01-08-2011, 15:16
تو اون پی‌دی‌اف ستجش نوشته "اعلام نتایج چند برابر ظرفیت و ... برای آزمون عملی".این آزمون عملی چیه دقیقاً؟

afshin50cent
08-08-2011, 15:01
سلام! بی مقدمه قضیه کاردانی چیه؟ دو سال میخونی بعد کنکور میدی میری کارشناسی؟ 4 سال هم بعد از اینکه قبول شی باید بخونی برا لیسانس؟ اینجوره که خیلی سخته؟ بعد کلا رشته های کاردانی خوبا یا نه؟ این کنکورش خیلی سخته یا نه؟ اقا هرکی یه چیزی به ما میگه دمتون گرم اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید مارو! کلا اگه کاردانی قبول شدیم بریم یا نه؟
کلا چه فرقی بین مقاطع کاردانی با کارشناسی هست؟ یعنی از لحاظ درسا و سطح علمی و این حرفا! مدرکی که بعد از 4 سال میگیرین اسم لیسانس هست یا نه روش؟ بعد برا ارشد کاردانی ها میتونن تو ارشد دولتی دانشگاههای تهران شرکت کنند یا نه؟ این کنکوری که بعد از 2 سال از کاردانی شرکت میکنید سخته یا نه؟ یعنی منظورم اینه که خیلی سخته یا میشه یه کاراییش کرد! اونوقت دانشگاهاش جدا از دانشگاهای دیگن یا نه؟ چه دانشگاهایی کاردانی ارایه میدن؟ فقط غیر انتفاعی ها؟!ببخشید اگه سوالا بعضیاشون مسخرن یا غیر عادی یا کمی عجیب چون من هیچی نمیدونم از این چیزا میخواستم انتخاب رشته کنم به این اطلاعات نیاز داشتتم! اگه جواب بدین ممنون میشم و در اخر اینکه رشته های خوبی داره و میرزه بریم یا نه؟ مرسی!

freeiran
08-08-2011, 17:49
سلام! بی مقدمه قضیه کاردانی چیه؟ دو سال میخونی بعد کنکور میدی میری کارشناسی؟ 4 سال هم بعد از اینکه قبول شی باید بخونی برا لیسانس؟ اینجوره که خیلی سخته؟ بعد کلا رشته های کاردانی خوبا یا نه؟ این کنکورش خیلی سخته یا نه؟ اقا هرکی یه چیزی به ما میگه دمتون گرم اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید مارو! کلا اگه کاردانی قبول شدیم بریم یا نه؟
کلا چه فرقی بین مقاطع کاردانی با کارشناسی هست؟ یعنی از لحاظ درسا و سطح علمی و این حرفا! مدرکی که بعد از 4 سال میگیرین اسم لیسانس هست یا نه روش؟ بعد برا ارشد کاردانی ها میتونن تو ارشد دولتی دانشگاههای تهران شرکت کنند یا نه؟ این کنکوری که بعد از 2 سال از کاردانی شرکت میکنید سخته یا نه؟ یعنی منظورم اینه که خیلی سخته یا میشه یه کاراییش کرد! اونوقت دانشگاهاش جدا از دانشگاهای دیگن یا نه؟ چه دانشگاهایی کاردانی ارایه میدن؟ فقط غیر انتفاعی ها؟!ببخشید اگه سوالا بعضیاشون مسخرن یا غیر عادی یا کمی عجیب چون من هیچی نمیدونم از این چیزا میخواستم انتخاب رشته کنم به این اطلاعات نیاز داشتتم! اگه جواب بدین ممنون میشم و در اخر اینکه رشته های خوبی داره و میرزه بریم یا نه؟ مرسی!

شما 2 سال 2 سال ارتقاء تحصیلی دارید
کاردانی - کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا ...

باید علاقه داشته باشی - مثلا دروس عمومی کنکور کاردانی ساده تر از کنکور بقیه رشته ها است اما !!!
دروس تخصصی سخت تر ...

دانشگاه ها هم جداست از دانشگاه های دیگه ...

meysampasdari
28-08-2011, 01:55
تو اون پی‌دی‌اف ستجش نوشته "اعلام نتایج چند برابر ظرفیت و ... برای آزمون عملی".این آزمون عملی چیه دقیقاً؟
این ازمون عملی مال رشته های گرافیک ، تربیت بدنی و یه رشته دیگه هست.

omid.7128
30-08-2011, 11:13
نتایج دولتی کی میاد؟

mghaffari49
30-08-2011, 20:47
نتایج دولتی کی میاد؟

دوشنبه 14 شهریور.الان اخبار گفت.

Iranian boy10
30-08-2011, 23:01
دوشنبه 14 شهریور.الان اخبار گفت.
نه عزيزم ، 14 شهريور نتايج كارداني پيوسته دانشگاه آزاد ميياد نه سراسري كارداني :31: !
سراسري كارداني يا دولتي 15 به بعد انشاءالله ! :12:
موفق باشيد :40:

matlabdoni
03-09-2011, 20:45
در ضمن من متولد سال 71 هستم ایا می تونم در کنکور ترمی کاردانی ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟هنوز سربازی نرفتم

همراه اول
03-09-2011, 22:32
رشته و مدرک من مهندسی عمران هست و رشته دیپلمم هم ریاضی بوده.
الان که میخوام معماری شرکت کنم و دانشگاه دولتی قبول شم، چه دروسی رو باید بخونم. هم تخصصی و هم عمومی

قبولی توی دانشگاه دولتی این رشته خیلی سخته!!؟

رشته فنی و حرفه ای کلاس کنکور هم داره!!؟ اکثرا مثلا نوشته کاردانی معماری، یعنی اول باید کاردانی شرکت کنم! مهندسی پیوسته نداره!

matlabdoni
04-09-2011, 09:15
سلام
دوستان من امروز رفتم دفترچه و کارت اعتباری ثبت نام کنکور کاردانی ترمی ÷یوسته را گرفتم!!!!حالا چیزی که میخوام بدونم ::::یعنی فقط از دروس عمومی سوال میاد تو ازمون؟؟؟؟؟

kamivh1
05-09-2011, 16:22
بچه ها الان تو سایت azmoon.com کارنامه ازاد رو گذاشته برید ببینید.

kamivh1
06-09-2011, 06:22
سلام
هنوز زمان اعلام نتایج کاردانی پیوسته فنی حرفه ای اموزشگاه های دولتی رو جایی رسما اعلام نکردن؟؟

freeiran
06-09-2011, 13:32
سلام
منم آزاد انتخاب اولم قبول شدم ...

بچه ها نمی دونید نتایج دولتی کی میاد ؟:8:

omid.7128
09-09-2011, 17:56
كسي از نتايج دولتي خبر نداره؟
١٥هم كه چيزي نزدن

freeiran
10-09-2011, 09:40
كسي از نتايج دولتي خبر نداره؟
١٥هم كه چيزي نزدن

عنوان درخواست : کارداني 90
تاريخ ارسال جواب : 1390/06/19-10:27

پاسخ : با سلام داوطلب گرامی: بر اساس پیش بینی های بعمل امده نتایج ازمون کاردانی پیوسته اموزشکده های فنی و حرفه سال 90 نیمه دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر

من که 2 با از سنجش پرسیدم - فقط میگن نیمه دوم شهریور
همیشه در حق ما ظلم کردن ...

freeiran
10-09-2011, 18:29
بالاخره تو خبر شبکه 1 زمان اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای را 27 یا 28 شهریور اعلام کردند...

خیلی جالبه ...

A'khz
11-09-2011, 00:17
چقدر دیر :19:

HRN
11-09-2011, 00:58
آقا منم انتخاب اولم قبول شدم
براي ثبت نام بايد چي كار كنم
چرا هيچي در مورد ثبت نام دانشگاه نگفتن
آخه اون داوطلب بدبخت كه اولين بارشه تو عمرش دانشگاه قبول شده بايد چي كار كنه.

freeiran
11-09-2011, 12:27
آقا منم انتخاب اولم قبول شدم
براي ثبت نام بايد چي كار كنم
چرا هيچي در مورد ثبت نام دانشگاه نگفتن
آخه اون داوطلب بدبخت كه اولين بارشه تو عمرش دانشگاه قبول شده بايد چي كار كنه.

کنکور فنی حرفه ای دانشگاه آزاد , دوم یا سوم مهر ثبت نامش است ...

بازم برای اطمینان بیشتر می تونی با دانشگاه تماس بگیری ... البته دوم و سوم مهر را من تو خبرها خوندم ...

HRN
11-09-2011, 23:29
کنکور فنی حرفه ای دانشگاه آزاد , دوم یا سوم مهر ثبت نامش است ...

بازم برای اطمینان بیشتر می تونی با دانشگاه تماس بگیری ... البته دوم و سوم مهر را من تو خبرها خوندم ...

يعني الان هيچ دانشگاهي ثبت نام نميكنه
چرا هيچ سايتي حتا خود سايت دانشگاه ها هيچي نميگن در مورد زمان ثبت نام؟
تو كارنامه من نوشته واحد قبولي آموزشكده فني حرفه اي سما تهران
اين يعني كدوم دانشگاه؟
دانشگاه خوبي هست؟
آدرسش كجاست؟

omniahd
12-09-2011, 13:56
با عرض سلام و خسته نباشید به بچه های این انجمن باحال.راهنمایی میخواستم:
رشتم مکانیکه(دختر نداره خوشبختانه) درصدامو حداقلشونو میگم چون بیشتر از اینا توقع دارم
ادبیات=33%
دینی=50%
فیزیک=یکی زدم که اونم شک دارم
شیمی=50%
تخصصی=38%
34هزار نفر تویه روزانه پذیرش میشه میخواستم بدونم با این درصدا اهوازو که بومیش هستم 50 نفرم میخواد و قبول میشم؟؟
انتخابایه دیگمم 44 شهر روزانه است که بدترین و کوچیکترین شهرها رو هم زدم و 5تا آخری رو هم شبانه زدم.
میخوام بدونم جایی روزانه میارم؟؟؟
لطفا کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن

behexen
14-09-2011, 10:15
با عرض سلام و خسته نباشید به بچه های این انجمن باحال.راهنمایی میخواستم:
رشتم مکانیکه(دختر نداره خوشبختانه) درصدامو حداقلشونو میگم چون بیشتر از اینا توقع دارم
ادبیات=33%
دینی=50%
فیزیک=یکی زدم که اونم شک دارم
شیمی=50%
تخصصی=38%
34هزار نفر تویه روزانه پذیرش میشه میخواستم بدونم با این درصدا اهوازو که بومیش هستم 50 نفرم میخواد و قبول میشم؟؟
انتخابایه دیگمم 44 شهر روزانه است که بدترین و کوچیکترین شهرها رو هم زدم و 5تا آخری رو هم شبانه زدم.
میخوام بدونم جایی روزانه میارم؟؟؟
لطفا کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن

تخصصی رو خیلی عالی زدی - احتمال قبولی تو شهر خودت زیاده

Iranian boy10
15-09-2011, 14:53
سلام . نوشته ی سازمان سنجش در جواب اعلام نتایج کنکور کاردانی پیوسته 1390 : نتایج کاردانی پیوسته 1390 اواخر شهریور اعلام میشود .
یعنی همون 27 یا 28 شهریور !
موفق باشید

behexen
17-09-2011, 04:02
سلام . نوشته ی سازمان سنجش در جواب اعلام نتایج کنکور کاردانی پیوسته 1390 : نتایج کاردانی پیوسته 1390 اواخر شهریور اعلام میشود .
یعنی همون 27 یا 28 شهریور !
موفق باشید

مگه محلت ثبت نام دانشگاه آزاد تا 28 نیست ؟ اینا چطور جواب ملی رو 28 میدن ؟!

Iranian boy10
17-09-2011, 08:38
مگه محلت ثبت نام دانشگاه آزاد تا 28 نیست ؟ اینا چطور جواب ملی رو 28 میدن ؟!
سلام. متاسفانه نتايج كنكور كارداني پيوسته بي حساب و كتابه مثلاً شايد امروز بدون اينكه اطلاعي بدن نتايج رو اعلام كنن! نميدونم مگه داوطلبا يا كنكور كارداني پيوسته چيش از كنكور سراسري كمتره ؟!
موفق باشيد:40:

Iranian boy10
17-09-2011, 12:47
گرچه این خبر گفته تا شنبه اما ممکن است زودتر هم اعلام شود.
رييس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي تا روز شنبه دوم مهر ماه خبر داد.
محمد حسين سرورالدين در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به اعلام نتايج نهايي آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي تا روز شنبه دوم مهر ماه، گفت: داوطلبان مي‌توانند براي مشاهده نتايج خود به سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه كنند.
رييس سازمان سنجش با اشاره به پذيرش 125 هزار و 92 داوطلب در آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد، اظهار كرد: از اين تعداد 34 هزار و 65 داوطلب در دوره روزانه، 15 هزار و 27 داوطلب در دوره شبانه و 76 هزار نفر در موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي پذيرفته مي‌شوند.
بر اساس اين گزارش، آزمون كارداني آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي با رقابت حدود 398 هزار داوطلب در روز جمعه 7 مرداد ماه برگزار شد.
=============
منبع :

freeiran
17-09-2011, 14:03
واقعا" متاسفم براشون ... اول که 27 یا 28 شهریور بود - حالا شد 2 مهر ؟

omid.7128
17-09-2011, 20:38
واقعا در حق شما کاردانیا ظلم میشه، اون از کنکور پارسالتون که زمان کنکور اصلا معلوم نبود!! اینم از اعلام نتایج

A'khz
17-09-2011, 23:34
شنبه که تعطیله احتمالا همین هفته میاد

HRN
18-09-2011, 00:22
آقا كسي فايل PDF دفترچه ثبت نام كنكور كارداني پيوسته سال90 دانشگاه آزاد رو نداره
براي يه كاري لازم دارم

freeiran
18-09-2011, 09:07
آقا كسي دفترچه ثبت نام كنكور كارداني پيوسته سال90 دانشگاه آزاد رو نداره
براي يه كاري لازم دارم

من دارم
مشهدم

Iranian boy10
18-09-2011, 12:05
سلام .
نتايج خيلي زودتر از 2 مهر اعلام ميشود !
من خودم از سايت سنجش پرسيدم ، در جواب گفت : اطلاع در اين خصوص بزودي از سايت سنجش اعلام ميشود !:40:

hooooooman
18-09-2011, 15:53
یعنی امکان داره تو این هفته معلوم بشه؟؟؟؟؟

HRN
18-09-2011, 23:56
من دارم
مشهدم

نه داداش مظورم فايل PDF دفترچه بود

freeiran
19-09-2011, 08:32
نه داداش مظورم فايل PDF دفترچه بود

خواهش می کنم :25:
در هر صورت خواستم مشکلت حل شه ...

freeiran
19-09-2011, 12:25
طبق گفته معاون سنجش :

نتایج کاردانی پیوسته (فنی حرفه ای - 27 یا 28 شهریور اعلام می شود).

freeiran
21-09-2011, 12:14
معاون سازمان سنجش از اعلام نتايج نهايي آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي تا روز يكشنبه خبر داد.

سید جلال طباطبایی با اشاره به اعلام نتايج آزمون كارداني نظام جديد تا روز يكشنبه سوم مهر ماه از طريق سايت سازمان سنجش گفت: در اين آزمون 125 هزار و92 داوطلب پذيرفته شده‌اند.

وي با اشاره به پذيرش 125 هزار و 92 داوطلب در آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد، گفت: از اين تعداد 34 هزار و 65 داوطلب در دوره روزانه، 15 هزار و 27 داوطلب در دوره شبانه و 76 هزار نفر در موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي پذيرفته مي‌شوند.
معاون سازمان سنجش در خصوص مهلت زمان ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان، اظهار كرد: پذيرفته‌شدگان بايد دو يا سه روز پس از اعلام نتايج نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام كنند.

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

خوبه ...
واقعا عالیه ...
اول که تا دوم مهر بود حالا شد سوم ؟؟؟

جای تاسف داره :21::21::21::21:

freeiran
21-09-2011, 13:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

freeiran
21-09-2011, 13:12
البته ناگفته نماند - به یکی از دوستان جواب دادن تا آخر همین هفته - یعنی فردا ...

freeiran
22-09-2011, 12:59
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور : ثبت نام برای شرکت در آزمون 41 کد رشته امتحانی دوره های کاردانی پیوسته نظام جدید آموزشکده های فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی سال 90 از طریق اینترنت انجام شد.
وی گفت: در آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید جمعا 402 هزار و 32 نفر تقاضا نامه الکترونیکی ثبت نام را تکمیل کردند که از این تعداد 134 هزار و 670 نفر را زنان و 267 هزار و 326 نفر را مردان تشکیل داده بودند و این آزمون در روز جمعه هفتم مراد برگزار شد.
توکلی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی پیش بینی شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی در روز یکشنبه سوم مهر سال جاری به همراه اطلاعیه سازمان سنجش بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود./

freeiran
22-09-2011, 15:50
خوب دوستان
بالاخره سازمان سنجش برای کسانی که در کاردانی پیوسته قبول شدن تبریک گفته و اطلاعیه ثبت نام داده ولی هنوز از نتایج خبری نیست :31: :31: :31: :31: :31:

اینم لینکش :

این کار از اون کارا بود --- البته حتما خواستن به اونایی که نمی دونن قبول شدن یا نه پیشاپیش تبریک بگن.

hooooooman
24-09-2011, 11:15
سلام
شمارش معکوس دیگه شروع شد
بچه ها امشب نتایج میاد دیگه؟؟؟ساعت 12 شب به بعد؟؟؟

Iranian boy10
24-09-2011, 11:23
سلام
شمارش معکوس دیگه شروع شد
بچه ها امشب نتایج میاد دیگه؟؟؟ساعت 12 شب به بعد؟؟؟

آره امشب 12 به بعد ... !

انشاءالله همه موفق باشن :11:

hooooooman
25-09-2011, 02:14
ساعت 2:11 دقیقه هست ولی هنوز خیری از نتایج نیست

freeiran
25-09-2011, 07:28
سلام
منم از دیشب تا صبح همش چک می کردم...

هنوز که خبری نیست ...
:41:

milad_gta
25-09-2011, 07:36
ظاهرا قراره 8 صبح بره رو سایت ...

freeiran
25-09-2011, 07:41
ظاهرا قراره 8 صبح بره رو سایت ...

امیدوارم .... منتظریم :5:

shs_micro2
25-09-2011, 08:01
سلام
الان 8 میشه
خدا کنه سر کار نباشیم
دوروزه امید برامون نمونده

freeiran
25-09-2011, 08:10
سلام
الان 8 میشه
خدا کنه سر کار نباشیم
دوروزه امید برامون نمونده

اینم جواب سنجش که چند دقیقه پیش پرسیدم :

با سلام برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به صفحه اصلی سایت سازمان تا پایان ساعت اداری مراجعه فرمایید.
با تشکر

shs_micro2
25-09-2011, 08:15
پس رسما سر کاریم
ساعت اداری ساعت 2تموم میشه
اونوقت ساعت 2 رو اینا چطوری جزو صبح گرفتن
کمکم دارم دلپیچه میگیرم

Iranian boy10
25-09-2011, 08:30
پس رسما سر کاریم
ساعت اداری ساعت 2تموم میشه
اونوقت ساعت 2 رو اینا چطوری جزو صبح گرفتن
کمکم دارم دلپیچه میگیرم
خدا بگم چيكارشون كنه ! ساعت 8:30 ولي نتايج نيوميده :19:

shs_micro2
25-09-2011, 08:32
اومد............

Iranian boy10
25-09-2011, 08:34
نتايج اومد.....................

shs_micro2
25-09-2011, 08:35
:41:.................

freeiran
25-09-2011, 08:46
من انتخاب اول - دولتی مشهد قبول شدم ...
:thumbsup::thumbsup:

hooooooman
25-09-2011, 08:53
این شماره داوطلبی چی هست؟؟

M E S S I
25-09-2011, 08:59
این شماره داوطلبی چی هست؟؟
شماره داوطلبیه دیگه!!:31:

shs_micro2
25-09-2011, 09:02
اولویت دوم
شبانه

M E S S I
25-09-2011, 09:02

hooooooman
25-09-2011, 09:10
برای من روی کد رشته قبولی زده مردود یعنی قبول نشدم؟؟

M E S S I
25-09-2011, 09:11
برای من روی کد رشته قبولی زده مردود یعنی قبول نشدم؟؟
متاسفانه خیر.

hooooooman
25-09-2011, 09:17
یعنی قبول شدم یا نه ؟؟
بخشید من استرس دارم هیچی تو سرم نمی ره

M E S S I
25-09-2011, 09:24
یعنی قبول شدم یا نه ؟؟
بخشید من استرس دارم هیچی تو سرم نمی ره
قبول نشدید!:41:

yeketaz.taz1
25-09-2011, 09:58
اولویت پنجم.کرج :thumbsup:

HOOSEIN 105
25-09-2011, 10:04
من که میتونستم روزانه قزوین قبول شم الان غیر انتفاعی قبول شدم.به خاطر اشتباه تو انتخاب اولویت
خودم کردم که لعنت بر خودم باد:2:

M E S S I
25-09-2011, 10:14
یه سوال شبانه با روزانه چه فرقی داره؟
(یعنی این که نوشتن شبانه شبها باید بره یا ...)
شبانه فقط باید یه مقدار شهریه بدی وگرنه کلاساش عین روزانه ست.

omidsarab
25-09-2011, 10:25
سلام دوستم نقشه كشي معماري -معماري -موسسه اموزش عالي غيردولتي -غيرانتفاعي ساريان -ساري قبول شده میخواستم بدونم شهریش ترمی تقریبا چه حدوده؟

HOOSEIN 105
25-09-2011, 10:25
دوستان غیر انتفاعی تفاوتش با دولتی چیه؟؟
دوستان بلیط ارزان غذا تو غیر انتفاعی میدن مثل دولتی یا نه؟؟

master12
25-09-2011, 10:29
سلام دوستان من غیر انفاعی قزوین قبول شدم فکر میکردم دولتی قبول شم اما دوستان قوی تر از ما بودن :11:
بعد یه چیز دیگه
1 - چیکار کنم برم ؟ یا بزارم برای سال بعد

2- آفای HOOSEIN 105 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما چیکار میکنید میرید ؟

Iranian boy10
25-09-2011, 10:48
شبانه فقط باید یه مقدار شهریه بدی وگرنه کلاساش عین روزانه ست.
ميشه بگيد شهريش چقدر ه؟ هزبنه خوابگاهي كه به دانشجوهاي شبانه ميدن بيشتر ه يا يك قيمت هست ؟!
:11::40:

omid.7128
25-09-2011, 11:01

غیر انتفاعی سطحش از دولتی پایین تره و باید هر ترم شهریه بدی. شهریه ی ثابتش 200 تومنه هر ترم و بر حسب درسهایی که انتخاب میکنی هر ترم باید یه مبلغی اضافه تر بدی هر درس بین 10 تا 100 تومن

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

زمان ثبت نام حدودا کیه؟ چه مدارکی لازمه؟

M E S S I
25-09-2011, 11:03
ميشه بگيد شهريش چقدر ه؟ هزبنه خوابگاهي كه به دانشجوهاي شبانه ميدن بيشتر ه يا يك قيمت هست ؟!
:11::40:
هر دانشگاهی بسته به خودش شهریه میگیره،(قطعی نمیدونم ولی فکر کنم:از 200 تومن تا300 تومن)
بله از شبانه ها بیشتر میگیرن.

نادر1368
25-09-2011, 11:42

غیر انتفاعی از نظر شهریه و امکانات با دولتی کمی فرق داره که بیشترین وجه تمایز رو در همون شهریه ببینی بهتره غذا که نمی دن من چندتا از غیر انتفاعی های شهرمون رو می شناسم که بوفه دارن ولی سلفی در کار نیست بوفه هم دو برابر قیمت خلق قهرمان رو ساپورت میکنه:31:

HOOSEIN 105
25-09-2011, 11:56
وای به حالمون.نیگاه دستی دستی خودمون روبدبخت کردیم.
حیف اون یه ماهی که درس خوندم.

behexen
25-09-2011, 14:32
غیر انتفاعی همدان (جهاد دانشگاهی ) وضعیتش چطوره ؟
برم ؟ نرم ؟
وضعیت کلاسا استاداش دانشجواش

freeiran
25-09-2011, 14:48
برم ؟ نرم ؟

دوست عزیز سلام
به نظر شما باید قبل از انتخاب به این مسایل فکر می کردید ...
الان اگه نرید فکر کنم محروم بشید.

shs_micro2
25-09-2011, 15:28
دوستان تا اونجایی که من خبر دارم غیر انتفائی ترمی 400تومن و شبانه تا ترم قبل ترمی 250تومن بوده الان دیگه معلوم نیستچقدر رفته بالا
فکرکنم شبانه ترمی تقریبا 280 باشه الان
7/5ثبت نامه
غیر انتفائی ها اکثرا خوابگاه ندارن( تو یزد که هیچکدوم خوابگاه ندارن)
اینی که گفتم سقف هست ایبته نه ترم تابستونه(اونگرونتر در میاد)
ترم اول رو خودشون واحد برمیدارم برامون (15واحد)که اگه بتونید شاید بیشتر هم اگه بخواهید بهتون بدن
دیگه به عرضتون برسونم که همون 4ترم رو باید برای کاردانی بگذرونیم

خیلی ببخشید (چیزایی که گفتم رو همه میدونن ولی محظ اطلاع گفتم)
فقط نقطه گنگ برای من اینه که این شبانه نوبت دوم یعنی چی ؟این نوبت دوم یعنی ترم بهمنی ؟

Sub007
25-09-2011, 18:33
فقط نقطه گنگ برای من اینه که این شبانه نوبت دوم یعنی چی ؟این نوبت دوم یعنی ترم بهمنی ؟

بله یعنی ترم بهمن.

omid.7128
25-09-2011, 18:34
دوست عزیز سلام
به نظر شما باید قبل از انتخاب به این مسایل فکر می کردید ...
الان اگه نرید فکر کنم محروم بشید.

محروم شدن فکر کنم فقط واسه روزانه ی دولتیه ، غیر انتفاعی شامل این قانون نمیشه

Sub007
25-09-2011, 18:37
محروم شدن فکر کنم فقط واسه روزانه ی دولتیه ، غیر انتفاعی شامل این قانون نمیشه

دقیقا همینه که میگین.

برم ؟ نرم ؟

جهاد دانشگاهی هر شهری باشه معمولا یه مقدار سخت‌گیریش بیشتره.هر چند نمیشه به همه جا عمومیت داد اما اکثرا همینطوره.

Kaptian Black
25-09-2011, 20:11
دوستان من از شبانه دولتی در اومدم اما یه درسم مونده واسه دی ! یه ترم عقب میفتم یا راه حلی داره ؟

milad_gta
25-09-2011, 20:40
بچه ها یکی از دوستای من غیر انتفاعی رشت ( مکانیک خودرو ) قبول شده ، الان باس چیکار کنه ؟ ثبت نام اینا خبری نیست !؟

Sub007
25-09-2011, 20:48
بچه ها یکی از دوستای من غیر انتفاعی رشت ( مکانیک خودرو ) قبول شده ، الان باس چیکار کنه ؟ ثبت نام اینا خبری نیست !؟

احتمال زیاد توی خود سایت سنجش اطلاعات لازم برای ثبت نام رو اعلام کردند.:20:

Iranian boy10
25-09-2011, 22:44
سلام . از دوستان كسي هست اطلاعاتي درمورد اين دانشگاه(دانشكده شماره يك تبريز) بده ؟!
ممنون ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظرم:46:!

shs_micro2
26-09-2011, 07:42
نمیشه اصلا
مگه میشه 230نفر مهر برن کلاس اونوقت 5 نفر بهمن برن؟!!!
نه بابا
بعید میدونم شبانه رو بهمنی کنن

Dex
26-09-2011, 11:18
سلام
من شیرازم
من دانشکده غیر انتفاعی زند شیراز قبول شدم ( وسط شهره و از خونمو تا اونجا فقط 15 دقیقس )
از طرفی هم دانشگاه آزاد داریون داره دانشجو بدون کنکور میگیره ( نیم ساعت اونطرف شیرازه که سرویس رفت و برگشت هم در اختیارمون گذاشته ++ فقط هم شیف عصر داره که این خوبه )

دانشکده های غیر انتفاعی شیفت عصر هم دارن ؟

به نظرتون کدومو برم ؟

هر دو مهلت ثبت نامشون تا 5 شنبه همین هفتس
تو دوراهی گیر کردم کدومو برم
لطفا راهنمایی کنید

این عکسو توی گوگل پیدا کردم برا داریون

ابن باغ ارم روبرو غیر انتفاعی زند

milad_gta
26-09-2011, 13:11
بچه ها سازمان سنجش زده ثبت نام چهارشنبه و پنج شنبه ، ما زنگ زدیم برا دوستم دانشکده گفتن چیزی بهشون گفته نشده و الان فقط ثبت نام کارشناسی صورت میگیره !!! اطلاعاتی چیزی ندارید ...

farshidshd
26-09-2011, 13:42
بچه ها سازمان سنجش زده ثبت نام چهارشنبه و پنج شنبه ، ما زنگ زدیم برا دوستم دانشکده گفتن چیزی بهشون گفته نشده و الان فقط ثبت نام کارشناسی صورت میگیره !!! اطلاعاتی چیزی ندارید ...

وقتی سنجش میگه 6 و 7 مهر یعنی همون دو روز

milad_gta
26-09-2011, 14:32
یعنی دانشکده چرت میگه ؟ :دی مریضین مگه !؟

A'khz
26-09-2011, 20:54
دانشگاه ما که سهمیه بندی کرده الف تا ش چهار شنبه ش تا ی هم پنج شنبه
یه سر به سایتشون بزن

milad_gta
26-09-2011, 21:09
سایتشون هم فقط درباره کارشناسی نوشته ...

behexen
27-09-2011, 08:43
كليه‌ پذيرفته‌ شدگان‌ رشته‌هاي‌ مختلف‌ تحصيلي‌متمركز ضرورت دارد با رعايت‌ موارد ذيل‌ منحصراً در يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 6/7/90 و يا پنجشنبه مورخ 7/7/90 با دردست ‌‌داشتن ‌‌مدارك‌‌ لازم‌، به‌ شرح‌ مندرج‌ در بند«ج» اين‌ اطلاعيه‌ براي‌ ثبت‌ نام‌ به‌ محل‌ قبولي‌ خود مراجعه‌ نمايند. بديهي است عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از تحصيل تلقي خواهد شد

مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌ نام‌ از پذيرفته‌شدگان
1- اصل‌‌مدرك ‌‌ديپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌جديد يا گواهي‌ ‌موقت‌ ‌پايان ‌‌تحصيلات‌ متوسطه‌ نظام‌ جديد دريكي‌ از شاخه‌هاي‌ كاردانش‌ يافني‌ و حرفه‌اي ‌صادره‌ از محل‌تحصيل‌ مبني‌ برگذراندن كليه واحدهاي درسي‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، كارورزي و كارآموزي حداكثر تاپايان‌ شهريورماه‌ 1390.
2- اصل‌ مدرك‌ ديپلم‌ متوسطه‌ نظام‌قديم‌ آموزش‌ متوسطه‌ يا گواهي‌ موقت‌ پايان‌ تحصيلات‌ نظام‌ قديم‌ ( هنرستان‌ ) مبني‌ بر گذراندن‌ كليه‌ دروس‌چهارساله.
3- اصل‌ شناسنامه‌ و دوبرگ‌ فتوكپي‌ ازتمام‌ صفحات‌ آن .‌
4- 6 قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ درسال‌جاري‌ .
5- فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي .
6- داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ راكه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 2 تا 3 دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد (آموزشكده‌هاي‌ فني‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) سال‌ 1390مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند.
7- داوطلباني‌ كه‌ با استفاده‌ از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران پذيرفته شده‌اند نيازي به ارائه تأئيديه سهميه محل قبولي ذيربط ندارند و همان عنوان سهميه درج شده در ليستهاي ارسالي به مراكز قبولي، ملاك تأئيد مي‌باشد.
8- داوطلباني كه با سهميه رزمندگان ستاد مشترك سپاه پاسداران(سازمان بسيج) و وزارت جهاد كشاورزي پذيرفته شده‌اند تأئيديه آنان براي ترم دوم از طريق ارگان ذيربط به مؤسسه محل قبولي ارسال مي‌گردد.

بند 6 یعنی چی ؟ لطفا دربارش توضیح بدید.

Sub007
27-09-2011, 10:48
6- داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ راكه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 2 تا 3 دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد (آموزشكده‌هاي‌ فني‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) سال‌ 1390مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند.
بند 6 یعنی چی ؟ لطفا دربارش توضیح بدید.

یعنی یا باید کارت معافیت یا پایان دوره سربازی داشته باشین یا اینکه اون برگه سبز که نظام وظیفه براتون ارسال کرده و تاریخ اعزامتون توش هست رو ببرین برای ثبت نام.(در صورتیکه دفترچه اعزام ارسال کرده باشین این برگه رو دارین)

اگه هم تازه دیپلم رو گرفتین که فکر نکنم نیازی به مدرک خاصی داشته باشین.(این مورد رو دقیق نمیدونم چطوریه:41:)

HRN
27-09-2011, 13:33
آقا این
دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد (آموزشكده‌هاي‌ فني‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) سال‌ 1390
کسی PDF رو داره؟
چون مثل اینکه این شهریه ها هم تو اون نوشته
من داشتم گم کردم

milad_gta
27-09-2011, 14:00
بفرما دوست عزیز :

Leyth
28-09-2011, 20:44
دوستان سلام.

یکی از دوستام امسال تو کنکور فنی قبول شده دانشگاه بابل و روزانه. رفته دیده جای جالبی نیست خوابگاه هم نداره خلاصه بدبختیش زیاده.

اگه نره ثبت نام، سال دیگه نمی تونه تو آزمون شرکت کنه؟

farshidshd
29-09-2011, 11:20
دوستان سلام.

یکی از دوستام امسال تو کنکور فنی قبول شده دانشگاه بابل و روزانه. رفته دیده جای جالبی نیست خوابگاه هم نداره خلاصه بدبختیش زیاده.

اگه نره ثبت نام، سال دیگه نمی تونه تو آزمون شرکت کنه؟

سلام

، یک یا دو سال محروم میشه و نمیتونه شرکت کنه

behexen
30-09-2011, 08:54
سلام

، یک یا دو سال محروم میشه و نمیتونه شرکت کنه

این مورد برای غیر انتفاعی هم صحت داره ؟
یعنی اگه غیرانتفاعی قبول شی و نری تا دو سال نمی تونی شرکت کنی؟

Sub007
30-09-2011, 11:31
این مورد برای غیر انتفاعی هم صحت داره ؟
یعنی اگه غیرانتفاعی قبول شی و نری تا دو سال نمی تونی شرکت کنی؟

این قانون فقط برای روزانه هست.

نادر1368
30-09-2011, 19:50
سلام . از دوستان كسي هست اطلاعاتي درمورد اين دانشگاه(دانشكده شماره يك تبريز) بده ؟!
ممنون ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظرم:46:!

شما اهل کجایی!؟رشتتون چیه!اینا رو بگو شاید دقیق تر راهنمایی کردم.
وارد میشی چندتا ساختمان میبنی نا منظم و ناهمگون!نگهبانی داره به هیچ چیزی گیر نمیده!اگه ساخت و تولید هستی جای خوبیه اگه کامپیوتر هستی هم خوب هست ولی انتظاری نداشته باش که...!آره از این انتظارات نداشته باش هنرستان کبیر هست استادای برق و الکترونیک در حد المپیک میان محله ای!داره که هیچ بارشون نیست اصلا فضای رقابتی احساس نمی کنی به همین خاطر معدل 14 سرنوشت همه ورودی هاست البته فرق هست بین کسی که می داند و نمی داند!خوب بخون آینده روشنی داری وگرنه متنفر می شی بهترین اموزشکده ایران هست شک نکن خودت منابع رو مطالعه کن به جزوه استاد اکتفا نکن.امید رمز موفقیت شماست در اموزشکده فنی شماره 1 تبریز:31::11:

B U L U T
02-10-2011, 18:46
سلام بچه ها
من ورودي معماري ناپيوسته 88 هستم
حالا تو اين واحد گير كردم انتخاب كنم يا نه بعضي ها ميگن اختياري بعضي ها ميگن اجباري
من انتخاب نكردم مشكل ساز نميشه با اينكه ترم اخرم
فردا ميگن بايد اين واحد رو پاس ميكردي؟؟؟؟

Sashi.God
02-10-2011, 20:57
سلام به دوستان

آیا راهی هست تو رشته کاردانی بدون پیش دانشگاهی ثبت نام کرد !

1 درس از پیش دانشگاهی رو موندم !

به نظرتون بهترین راه چیه ؟‌ تو آموزش پرورش آشنا دارم که بتونم ریز نمرات قبولی رو همراه با تاییدیه بگیرم به نظرتون اینجوری میشه ثبت نام کرد و سفته داد و بعد از مثلا چند ماه اصل مدرک رو ببرم ؟‌

ممنون میشم جواب بدین :40::11:

MeMri
02-10-2011, 21:20
سلام،

نمی دونم این آشنای شما تا چقدر نفوذ داره!ولی با ریز نمرات ثبت نامتون نمی کنند،باید گواهی موقت فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی رو تحویل بدید!اصلا از ما ریز نمرات رو نخواستند!بعد اگه دانشگاه آزاد هست شما می تونید از ترم بعد (بهمن ماه) سر کلاس برید ولی سراسری بدون گواهی موقت ثبت نامتون نمی کنند!

chartab
03-10-2011, 13:17
ظرفیت تکمیل داره کنکورسال 90 کاردانی یا ظرفیت تکمیل نمی کنن

مبلغ دوره کاردانی نرم افزار چنده؟

Ship Storm
05-10-2011, 19:04
آغاز مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي كارداني موسسات غيردولتي و غيرانتفاعي كنكور

سازمان سنجش آموزش كشور در اطلاعيه‌اي تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي دوره كارداني موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي در آزمون سراسري سال 90 را اعلام كرد.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي ايسنا، در اين اطلاعيه آمده است: كليه شركت كنندگان آزمون سراسري سال 1390 (اعم از داوطلبان مجاز و غيرمجاز به انتخاب رشته) كه در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون مذكور قرار نگرفته‌اند مي‌توانند با توجه به عدم تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي دوره كارداني موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي، در صورت تمايل براي ادامه تحصيل در رشته‌هاي ذيربط با ارائه كارنامه نتايج علمي (كارنامه اوليه داوطلبان كه از طريق سايت اينترتي اين سازمان به نشاني sanjesh.org قابل دريافت مي‌باشد) و اصل و كپي شناسنامه و كارت ملي و گواهينامه پيش‌دانشگاهي از روز شنبه 16تا دوشنبه 25 مهر شخصا به يكي از موسسات غيرانتفاعي پذيرنده رشته‌هاي تحصيلي مقطع كارداني (براساس مندرجات دفترچه راهنماي شماره دو انتخاب رشته آزمون مزبور) مراجعه و نسبت به ثبت نام خود به صورت مشروط در يك رشته تحصيلي كارداني اقدام كنند.

بر اساس اين اطلاعيه، نتايج نهايي اين مرحله از تكميل ظرفيت از سوي سازمان سنجش متعاقبا به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي ذيربط اعلام خواهد شد و اطلاعات كامل در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام برروي سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است.

KAHAKDAM
23-10-2011, 20:17
سلام خدمت دوستان گل
می خواستم اگه میشه ضرایب دروسی که توی کنکور کاردانی میاد رو معرفی کنید!!!
ممنون میشم!!!!

M0hsen3D
21-11-2011, 21:08
دوستان میخواستم منابع کنکور 91 فنی رشته کامپیوتر رو به طور دقیق بزارید ممنون.

farshidshd
22-11-2011, 12:29
دوستان میخواستم منابع کنکور 91 فنی رشته کامپیوتر رو به طور دقیق بزارید ممنون.

.

M0hsen3D
13-12-2011, 19:03
سلام
تازه ترین اخبار اینه که رشته های فنی نمیتونند تو کنکور سراسری 91 شرکت کنند و اگه ثبت نام کنند متخلف شناخته میشن!
دوستان این قضیش چجوریه؟پس ما چیکار کنیم پارسال چجوری بود؟ و اینکه برای ما کنکور جدا برگزار میشه؟

milad_gta
13-12-2011, 23:02
همینطوره دیگه ! این کنکور برا رشته های : ریاضی ، تجربی ، انسانی هست ! کنکور فنی ثبت نامش جداست .

ninabina
16-12-2011, 21:30
لیسانس گرفتم ولی ااااااااااااااااینقدر پشیمونم که چرا دنبال عشقم که نقاشی بود نرفتم و پی حرف مردم رو گرفتم!:41:با اینکه کار هم پیدا کردم ولی اصلا علاقه ندارم اطلاااااااااااااا!
حالا دارم کاردانش دیپلم نقاشی میگیرم.
کسی میدونه منابع عمومی برای کاردانی نقاشی دقیقا چی هستند. مال چه سالی هستند؟
ادبيات فارسي 1 و2 ، زبان فارسي 1و 2 پیش دانشگاهی؟ یا سال های اول و دوم؟
اگر بخوام کتاب گاج بگیرم کدوم نوعش خوبه؟طوری که لازم نباشه کتاب درسی رو بخرم!

alone_son
01-01-2012, 19:43
سلام دوستان گرامی
من رشته کامپیوتر می خوندم کنکور 90 شرکت کردم و یک دانشگاه غیره انتفایی قبول شدم
ولی چون دیپلمم را نگرفته بودم گفتند باید دی ماه امتحان بدی و اگه قبول شدی با طرح
تکمیل ظرفیت ورودی بهمن ماه بشی اما تا امروز که در سایت سازمان سنجش
چنین طرحی برای کاردانی نظام جدید رشته کامپیوتر نیامده است
اینم لینک کاردانی فنی حرفه ای
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fgroup.aspx%3Fgid%3D4)
آخرین تکمیل ظرفیت برای رشته های تربیت بدنی و گرافیک بوده

دوستان من اطلاعات کافی ندارم نمی دونم این طرح اجرا شده یا نه
اصلا نمی دونم کی قراره بیاد
کسی اگه اطلاعاتی داره لطفا بهم بده
ممنون

Royce
20-01-2012, 23:15
دوستان من راجع به دانشگاه فنی حرفه ای چندتا سوال دارم کسی هست مارو راهنمایی کنه؟
من دیپلم کارودانش دارم+کارت پایان خدمت+مدرک پیش دانشگاهی ندارم
1.با این توضیحات آیا من شرایط ورود به دانشگاه فنی حرفه ای و دارم؟
2.آیا این دانشگاه برای پذیرش کنکور برگذار میکنه یا نه؟
3.آیا مدرکش معتبره؟(از علمی کاربردی مدرکش معتبر تره؟)
4.آیا فقط توی رشته ای که دیپلمشو دارم میتونم به تحصیل ادامه بدم یا مثل علمی کاربردی میشه رشته ای متفاوت رو انتخاب کرد؟
ممنون میشم یه نفر راهنمایی کنه

farshidshd
21-01-2012, 12:27
دوستان من راجع به دانشگاه فنی حرفه ای چندتا سوال دارم کسی هست مارو راهنمایی کنه؟
من دیپلم کارودانش دارم+کارت پایان خدمت+مدرک پیش دانشگاهی ندارم
1.با این توضیحات آیا من شرایط ورود به دانشگاه فنی حرفه ای و دارم؟
2.آیا این دانشگاه برای پذیرش کنکور برگذار میکنه یا نه؟
3.آیا مدرکش معتبره؟(از علمی کاربردی مدرکش معتبر تره؟)
4.آیا فقط توی رشته ای که دیپلمشو دارم میتونم به تحصیل ادامه بدم یا مثل علمی کاربردی میشه رشته ای متفاوت رو انتخاب کرد؟
ممنون میشم یه نفر راهنمایی کنه

1- بله دارین
2-تا امسال که کنکور داشت، قرار بود کنکور واسه کاردانی رو حذف کنن و اصلا کلا کاردانی رو حذف کنن ولی فعلا که دارن دانشجو میگیرن
3-بله ، معتبره
4- بله فقط رشته ای که دیپلمش رو دارین/...

موفق باشید

Royce
21-01-2012, 23:06
آقا فرشید داداش من اگه در مورد تاریخ پذیرش و... این دانشگاه سوال داشتم از کجا باید بپرسم؟به همون سازمان فنی حرفه ای مربوط میشه؟یعنی برم فنی حرفه ای شهرمون راهنمایی میکنند؟

milad_gta
21-01-2012, 23:32
سایت سنجش اعلام میکنه ، فرشاد خان این موضوع جمع کردنش چیه ؟

Eliminal
07-02-2012, 14:48
سلام.آیا درسته اگر در هر ترم کمتر از 12 واحد پاس کنی مشروط حساب میشی؟

Sha7ab
08-02-2012, 00:52
سلام.آیا درسته اگر در هر ترم کمتر از 12 واحد پاس کنی مشروط حساب میشی؟
معدل زیر 12 مشروطه

Amir-Rainman
10-05-2012, 14:32
با سلام.
من کنکور کاردانی 90 شرکت کردم و در رشته الکترونیک (شبانه) قبول شدم، از بهمن سال 90 میرم دانشگاه و الآن ترم یکم!
الآن میخوام دوباره شرکت کنم تا روزانه قبول بشم،و فقط میخوام رشته الکترونیک روزانه همین دانشگاهی که دارم توش درس میخونم رو بزنم حالا یه چند تا سوال دارم:
1- اگه قبول بشم، میتونم تطبیق واحد بدم؟
2 اعلام نتایج هفته ی اول مهر 91 هست، بعد واسه ثبت نام به مشکل بر نمیخورم؟
3- در صورت قبول شدن باید از این رشته ای که دارم درس میخونم (الکترونیک - شبانه) انصراف بدم؟ چطوری؟
کلا میخواستم بدونم وقتی تویه آزمون شرکت کردم و قبول شدم، بعدش باید چیکار کنم؟؟!!
ممنون میشم پاسخ بدین :40:

مانی 22
17-05-2012, 18:52
سلام دوستان
کسی میدونه کنکور فنی و حرفه ای برای کاردانی چه زمانی برگزار می شه ؟ کی ثبت نامشه و اینکه دانشگاه های موسیقی فنی و حرفه ای تو تهران کجاها هستن ؟

milad_gta
17-05-2012, 20:08
چه زمانی برگزار می شه ؟

انشاالله سه شهریور

کی ثبت نامشه

مهلت ثبت نام اطلاعات تا پایان روز دو شنبه 25 اردیبهشت ماه 1391 می باشدو مهلت ویرایش تا پایان روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1391 می باشد ولی ظاهرا هنوز امکان ثبت نام هست ٬ به هر حال اگر قصد شرکت دارید سریع اقدام کنید .

Amin4All
30-05-2012, 11:45
سلام.
من کاردانی شبانه قبول شده بودم یک ترم خوندم بعدش روزانه قبول شدم و 4 ترم هم روزانه خوندم.
تو مدرکم زدن باید دو ونیم سال جایی کار کنی و تعهد بدی و بری اداره کار تا برات کار پیدا کنه .
الان که کارشناسی دارم میخونم موسسه ما به دانشگاه کاردانیم نامه زده که مدرک و نمرات رو میخایم
اونا گفتن باید تعهد محضری بده و یه فرم دادن ببرم محضر .
===============
===============

این بازیا رو یادمه دو تا داداشتم نداشتن .اونا هم روزانه دولتی درس میخوندن از کی در اوردن ؟
حالا من دو سال و نیم باید رایگان برم براشون کار کنم ؟بدون پول و پله ؟
راهی چاهی نداره اینو دور بزنم ؟

cool11
30-05-2012, 11:57
نه برا کسی نباید رایگان کار کنید ولی باید سابقه کار در ایران داشته باشید یا مثلا سربازی برید

می تونید از کاریابی ها هم گواهی عدم اشتغال بگیرید و مدرکتون رو مجانی آزاد کنید

یا پول بدید . مدرکتون رو آزاد کنید (تحصیل رایگان :27:)

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])همه چیز رو نوشته

Amin4All
30-05-2012, 21:52
نه برا کسی نباید رایگان کار کنید ولی باید سابقه کار در ایران داشته باشید یا مثلا سربازی برید

می تونید از کاریابی ها هم گواهی عدم اشتغال بگیرید و مدرکتون رو مجانی آزاد کنید

یا پول بدید . مدرکتون رو آزاد کنید (تحصیل رایگان :27:)

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])همه چیز رو نوشته

دقیقا نفهمیدم .
مسول اموزش کاردانیم هم میگفت میتونی به اداره کار بعد از 6 ماه بری اگر پیدا نکردن کار لغو میشه کرد .
حالا اگر کار پیدا کنن چی ؟باید برم مجانی 2 سال و نیم کار کنم ؟!
پول بدم مدرک رو ازاد کنم که میشه همون شبانه . زحمت کشیدم روزانه قبول شدم :31::41:
من کارت معافیت دارم . جایی هم مشغول کار نیستم .
دو سال هم از کاردانیم میگذره .
حالا دقیقا چیکار کنم ؟

m.beh
30-05-2012, 22:24
دقیقا نفهمیدم .
مسول اموزش کاردانیم هم میگفت میتونی به اداره کار بعد از 6 ماه بری اگر پیدا نکردن کار لغو میشه کرد .
حالا اگر کار پیدا کنن چی ؟باید برم مجانی 2 سال و نیم کار کنم ؟!
پول بدم مدرک رو ازاد کنم که میشه همون شبانه . زحمت کشیدم روزانه قبول شدم :31::41:
من کارت معافیت دارم . جایی هم مشغول کار نیستم .
دو سال هم از کاردانیم میگذره .
حالا دقیقا چیکار کنم ؟

اولا تعهد خدمت رایگان به معنی بدون حقوق کار کردن نیست. اگر زیر مردک موقتتو بخونی (البته مال من لیسانس بود) نوشته مثلا 2 سال خدمت در کشور یا یه همچین چیزایی یعنی اگر دویال کار کنی مدرکتو بدون پول آراد می کنند و در طی این دوسالم حقوقتو گرفتی
حالا شما دوتا راه دارید
1- در یک اداره کاریابی ثبت نام می کنید و 6 ماه بعد که کار براتون پیدا نکردند ازشون گواهی می گیرید و می برید وزارت کار و علوم و یک نامه می گیرید می برید دانشگاه بدون پول مدرکتونو آزاد می کنید. حالا چیزی که هست اکثر ادارات کاریابی بهشون بگی می خوام مدرکمو آزاد کنم خودشون دیگه دنبال کار برات نمی گردند. نکته دیگشم اینه که تو تهران خیلی از کاریابی ها و لاقال می دنم که اینجوریه ولی بدیش اینه که باید شما در محدوده محل سکونتتون اقدام کنید برای کاریابی ولی اگر فامیلی چیزی تهران دارید می تونید آدرس اونو بدیدو در کاریابی های تهران ثبت نام کنید هر چند من فکر کنم شهرستان ها هم به این نکته واقف هستند ولی تا به حال تجربه ای برای اونجا نداشتم. می تونید برید امتحان کنید اکر باهاتون کنار نیومدند اصلا از اون کاریابی اقدام نکیند برید یه جای دیگه. و در ضمن لازم نیست اگر براتون کار پیدا کردند حتما برید سر کار مثل اینکه می شه کارو قبول نکرد. نکته آخر اینه که چه دل خجسته ای دارید کار کجا بود که کاریابی پیدا کنه تو فرم های کاریابی حقوق بالا و کار بسیار تخصصی بنویسید ببینید پیدا می کنند اگر پیدا شد من می گم برید سرکار.
2- این یه ذره غیر قانونیه ولی خوب. این دوسالی رو که بعد کاردانیتون بوده از یکی آشنا گواهی کار بگیرید در دانشگاه ما لازم نبود بیمه رد بشه فقط یه گواهی روی سربرگی چیزی و حالا مدرک اینکه طرفی که براتون گواهی نوشته چی کارست کفایت می کنه اصلا هم لازم نیست شغل مرتبط با رشتتون باشه مثلا منشی پدرتون که شغل آزاد داره می شه ولی اینو ابتدا با دانشگاتون چک کنید. بدی این کار اینه که دیگه در مراحل بعی از اداره کا نمی تونید برای آزاد کردن مدرکتون استفاده کنید و البته این دوسالم نباید حین تحصیل باشه
3-پول می دید مدرکتونو می خرید
4- چرا مردکتونو می خواید؟ با همون مدرک موقت بسیاری از کارها راه می وفته و فکر کنم بعد5 الی 6 سال بدون هیچی مدرکتونو بهتون میدند
همین
پس نوشت الان خوندم برای چی می خوای
تو فرم تعهد محضریت چی نوشته فکر نکنم نوشته باشه مثلا مجنی بیا کار کن با مدرک موقت معمولا کارها راه میوفته اگر نعهد محضریت چیزی جر همون قوانین وزرت علوم نیست برو همونو بده فقط این چه دانشگاهیه خارجه که گفتند مدرک نمیدند بهت آخه تو ایران معمولا دانشگاه ها با هم مبادلات دارند از این چیزام نمی گند؟

senaps
30-05-2012, 23:45
این دیگه چه صیغه‌ایه؟! برا همه هست؟! یعنی اونایی که سراسری درس میخونن، بهشون مدرک نمی‌دن مگر اینکه دو سال کار کنن؟

Amin4All
31-05-2012, 11:35
دانشگاه کارشناسیم انگار ریز نمرات رو خواستن (یا شایدم مدرک اصلیم رو )
البته مدرک موقت کاردانیم رو همون موقع بهم دادن و توش درج شده بود 2.5 سال تعهد داری و ....
اینکارا فکر کنم بیشتر برا جلوگیری از خارج رفتن هستش یا اگر هم کسی بره همینجوری ولش نکنن .
==================
==================

توی فرم محضر چیز خاصی نیست .فقط نوشته تعهد بدین که باید جایی کار کنی .خارج نری .:31:
یا با پول مدرکت رو بخری و از این جور تعهدات ...
دانشگاه کاردانیم دولتیه فنی و حرفه ای .کارش
کارشناسی هم غیر انتفاعیه .
هر دوشون گو.ن.:31:
===================

کاریابی برام کار پیدا کنه از چه جور جاهایی کار پیدا میکنه ؟ امکانش هست جایی پیدا کنه بعد بعد از دوسال هم
همونجا بمونم با حقوق ؟
بعد تو این دوسال واقعا پول و پله میدن ؟

Amin4All
31-05-2012, 11:40
این دیگه چه صیغه‌ایه؟! برا همه هست؟! یعنی اونایی که سراسری درس میخونن، بهشون مدرک نمی‌دن مگر اینکه دو سال کار کنن؟

من فنی و حرفه ای ناپیوسته خوندم .
کادانیم هم روزانه بدون شهریه بود .:31:
روزانه غیر فنی ها رو نمیدونم چطوریه .

m.beh
01-06-2012, 13:42

بله این قاونو مال الان نیست از قبل انقلابم بوده و در حقیقت قانون تحصیل رایگانه یعنی برای شما امکانات تحصیلی رو با کمترین خرج فراهم می کنند شمام در قبلاش به مملکتتون کمک می کنیدو اگر دولتی درس خونده باشید مثلا پول غذا و خوابگاه و اینا رم ببینی خیلی کمه هم چنین مثلا کتا آفست و ما لیسانسمون می خریدیم 200 تا تک تومنی شهریه هم که نمی دادیم هر چند روز به روز خدمات دانشگاه ها پایین تر میاد. بنابراین اگر در دانشگاه دولتی درس بخونی بهت مدرک موقت می دند تا با توجه به خرجی که رو دست دولت می زاری یه مدتی رو به مملکت کمک کنی و این مدرک تنها در ایران ارزش داره. حالا محاسباتش بر حسب شرایط فرق داره ولی معمولا به تعداد سالی که درس خوندی باید کار کنی.

دانشگاه کارشناسیم انگار ریز نمرات رو خواستن (یا شایدم مدرک اصلیم رو )
توی فرم محضر چیز خاصی نیست .فقط نوشته تعهد بدین که باید جایی کار کنی .خارج نری .:31:
یا با پول مدرکت رو بخری و از این جور تعهدات ...
دانشگاه کاردانیم دولتیه فنی و حرفه ای .کارش
کارشناسی هم غیر انتفاعیه .
هر دوشون گو.ن.:31:
===================

کاریابی برام کار پیدا کنه از چه جور جاهایی کار پیدا میکنه ؟ امکانش هست جایی پیدا کنه بعد بعد از دوسال هم
همونجا بمونم با حقوق ؟
بعد تو این دوسال واقعا پول و پله میدن ؟

کاریابی که برای آزاد کردن مدرک نیست که کار دوساله پیدا کنه. برای شما کار پیدا می کنه مث هر آدم دیگه ای که به اونجا مراجعه می کنه. شمام می ری سر کار و دیگه بستگی به شرایط کارت داره که چه جوری باشه اونا با اینکه شما می خواید مدرکتونو بگیرید کاری ندارند.اگر واقعا دنبال کارید برید کاریابی ثبت نام اگ کار پیدا کرد که چه بهتر اگرم پیدا نکرد مدرکو آزاد می کنید. به دانشگاه لیسانستون بگید که خودشون اقدام کنند برای چزایی که می خواند شاید اینجوری بهشون بده یعنی نامه اداریو اینا.

ninabina
06-06-2012, 23:56
لطفا محض رضای خدا یکی بگه :
درسته که بخشنامه ی جدیدی آمده که کسانی که دیپلم نظام قدیم رو دارند باید برای گرفتن دیپلم کاردانش بعلت عوض شدن کتابها باز هم درسهای عمومی(دینی و عربی و .....) رو بگذرونند! :18:
چرا این رو از اول سال نگفتند!

Akbar"22"
25-06-2012, 12:03
سلام به همگی ...

هدف از ایجاد این تاپیک ، استفاده از تجربیات دوستانی است که قبلا در کنکور فنی و حرفه ایی کامپیوتر شرکت کردن و قبول شده اند

که این دوستان باید سال آزمون کنکور ، رتبه ، تراز کل ، درصد های کتاب های پایه(ریاضی - شیمی - فیزیک) ، درصد های کتاب های تخصصی (مبانی رایانه و سخت افزار - سیستم عامل 1.2 - برنامه سازی 1.2.3 - شبکه های رایانه ای - بانک اطلاعاتی - ریاضی 3 ) و دانشکده ای که قبول شده اند را ذکر کنند تا امثال من هم کار کسانی که جلوتر از ما بودند را ببینند . با تشکر

Akbar"22"
25-06-2012, 16:15
بیرون از اینجا تاپیک زدیم ، دیدیم انتفال دادن اینجا ... :44:

ravi m
30-06-2012, 22:46
همسر من دیپلم فنی حرفه ای داره و می خواد برای ادامه تحصیل در دانشگاه رشته زبان انگلیسی رو انتخاب کنه.محدودیتی داره؟باید حتما دوره پیش دانشگاهی رو بگذرونه؟ممنون می شم راهنمایی کنید. مرسی

amirw7
08-07-2012, 15:53
سلام این همه دارن میگن هر چی علاقه داری برو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حتی اگه جوشکاری باشه.................چون اگه با علاقه درس بخونی پیشرفت میکنی.....حالا مطمءنم چون تو علاقه نداری هرچی انرژی منفی و بدبختیه به سمت خودت میکشونی......با این حرف هم دیگران رو گمراه نکن چون فنی و حرفه ای بهترین گرایش است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان من صدها نفر را میشناسم که کاپیوتر فنی و حرفه ای رفته اند و بسیار بسیار راضی اند چون هم درآمد خوبی دارند هم با علاقه کار میکنند...........اصلا بحث درس با پول جداست.....حالا اگه واقعا علاقه نداری میتونی درس های رشته مورد نظرتو بخونی و امتحان بدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میتونی از این منبع هم استفاده کنی شبا 10 بزن رادیو

جوان یا 12 بزن رادیو فرهنگ...اگه خواستی بازم راهنماییت میکنم....amirgalaxy33@gmail.com

amirw7
08-07-2012, 15:59
لطفا یکی بگه چرا مخوام به یه نفر جواب بدم جوابم میاد آخرین صفحه؟

Akbar"22"
08-07-2012, 20:25
لطفا یکی بگه چرا مخوام به یه نفر جواب بدم جوابم میاد آخرین صفحه؟

چون تاریخی گفتند ، زمانی گفتند ، اون وقت کسی که از همه اول مطلب ارسال کرده چی میشه ! اون وقت نظم به هم میخوره !

واسه راه حل این مشکل خوب تو میتونی گفته کسی رو که میخوای به اون جواب بدیی "نقل قول" کنی مثل من که به تو جواب دادم قبل از جوابت گفتن بهت حرف تو رو نقل قول کردم ...

در ضمن اینجا تاپیک فنی و حرفه ای هستش نه مشکلات انجمنی شما . (جسارت نکردم ا)

amirw7
09-07-2012, 19:12
يك چيزي بهت بگم در كل اگر تو اين مغز تو چيزي بدرد بوخروي است

به نظر من اينجا رو نمايي نكن چون بهت مي گويند دزد آدمي بي ....... و غيره اگر فيلم نابغه كه همين ايران هم پخش كرد ديده باشي به خدا واقعيت دارد

و در كل اگر بابات مايعه دار باشد هيچ قصه نخور چه با سيكل و چه با فوق دكترا كار هست

اگر دنبال كاري درس را ول كن بچش به كار چون هر روز كار كردن مي تواند تو را با چيزي جديدي آشنا كند از شاگردي شروع كن

سلام ببین این فیلم نابغه که گفتی قضیش چیه؟ مضوعش درباره چیه؟به کامپیوتر ربط داره؟؟؟چون من خواستم دانلودش کنم فیلترش کرده بودن.

rootnt
12-07-2012, 10:02
سلام دوستان
من فوق دیپلم حسابداری فنی حرفه‌ای دارم
الان تصمیم دارم ادامه تحصیل بدم اما نه در همون رشته (رشته نرم افزار کامپیوتر دوست دارم) آیا امکانش هست؟
چی کار کنم؟
توضیحات کامل می‌خوام
مرسی

Iranian boy10
12-07-2012, 11:56
سلام دوستان
من فوق دیپلم حسابداری فنی حرفه‌ای دارم
الان تصمیم دارم ادامه تحصیل بدم اما نه در همون رشته (رشته نرم افزار کامپیوتر دوست دارم) آیا امکانش هست؟
چی کار کنم؟
توضیحات کامل می‌خوام
مرسی
سلام.
بنظرم رشته خودت رو تو دانشگاه معتبر بخونی خیلی خوبه تا بخوای الان تغییر رشته بدی...
فکر کنم تنها راه برای ادامه رشته در نرم افزار کامپیوتر شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ترمی یا پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی باشه ! (البته من خودم توصیه میکنم فقط علمی کاربردی تهران رو بزن ، چون سطح علمی تهران بهتره. شهرای دیگه نه دانشگاهی هست و نه استادی ...)

موفق باشید:11:

rootnt
12-07-2012, 14:07
ممنون
می شه بفرمایید منظورتون از کارشناسی ترمی چیه؟ تا حالا نشنیده بودم
مگه همشون ترمی نیستن؟
ویرایش:
متوجه شدم ممنون
یعنی واقعا هیچ راهی برای شرکت در دانشگاه آزاد یا سراسری نداره؟

Iranian boy10
13-07-2012, 10:06
ممنون
می شه بفرمایید منظورتون از کارشناسی ترمی چیه؟ تا حالا نشنیده بودم
مگه همشون ترمی نیستن؟
ویرایش:
متوجه شدم ممنون
یعنی واقعا هیچ راهی برای شرکت در دانشگاه آزاد یا سراسری نداره؟
سلام . باید منو ببخشید که بدون اطلاع قبلی جواب دادم.:11:
مثل اینکه تازه بخشنامه شده که کاردانی پیوسته ها هم میتونن در رشته ای غیر از رشته کاردانی ادامه تحصیل بدن ولی باید دروس جبرانی رو پاس کنن !
دفترچه کارشناسی ناپیوسته 1391 (آزاد و سراسری)رو دانلود کنید ، من دانلود کردم و خوندم که نوشته میشه شرکت کنید!
خدمت شما :
باز معذرت میخوام از این اشتباه.
امسال کنکور دانشگاه آزاد و سراسری تجمیع شد یعنی قبلا که دانشگاه آزاد کنکور جدا داشت دیگه امسال با کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته یکی شد!
در ضمن مهلت ثبت نام کارشناسی ناپیوسته 1391 تموم شده ...
موفق باشید:11:

hamidg1
13-07-2012, 10:40
سلام
من کاردانی پیوسته می خونم (یعنی بدون پیش دانشگاهی) بهار ترم 9 رو گذروندم ولی معدلم به 12 نرسید (شد 11 و نود و خورده ای). اگه 20 می گرفتم تازه می شدم 12/04!!!(یا همین حدودا).
می خواستم ببینم راهی داره که بازم بتونم واحد بردارم یا معرفی به استاد بشم یا هر راه دیگه ای؟:44:
یعنی همه ی این چند سالی که خوندم وقتمو تلف کردم؟:41:
تو رو خدا زودتر جواب بدین فردا باید برم دانشگاه

robert
13-07-2012, 11:00
خب ترمیم معدل بگیر.... بذار همه واحدها پاس بشن بعدش فکر کنم بتونی 14 واحد رو که زیر 12 گرفتی دوباره برداری تا معدل بره بالا.

hamidg1
13-07-2012, 11:42
خب ترمیم معدل بگیر.... بذار همه واحدها پاس بشن بعدش فکر کنم بتونی 14 واحد رو که زیر 12 گرفتی دوباره برداری تا معدل بره بالا.
همه ی واحدا رو پاس کردم. ترمیم معدلم گرفتم. مشکل معدلمه که به 12 نرسیده.

hamidg1
13-07-2012, 12:02
2 بار ترمیم معدل گرفتم ولی به 14 واحد نرسیده، می تونم بازم بگیرم؟
تعداد ترما محدودیت نداره؟ یعنی الان 9 ترم گذروندم بازم می تونم بگذرونم؟

Iranian boy10
13-07-2012, 13:01
این هم بخشنامه از سایت وزارت علوم:

rootnt
13-07-2012, 13:23
سلام
عالی
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی
حیف که متاسفانه وقتش گذشته
یعنی باید 1سال صبر کنم؟

hamidg1
13-07-2012, 14:17
معرفی به استاد چی؟ می تونم بگیرم؟:45:
خواهشاً کمک کنید.

نادر1368
13-07-2012, 17:00
سلام
عالی
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی
حیف که متاسفانه وقتش گذشته
یعنی باید 1سال صبر کنم؟
شما الان با مدرك فوق ديپلم هم كنكور سراسري هم كارداني به كارشناسي شركت كني البته براي سراسري تعداي از واحدها رو تطبيق مي دن بري علمي كاربردي هم ترمي هست هم پودماني فرقشون اينه كه پودماني بيشتر براي افراد شاغل خوبه هم تعداد واحداش كمتر هم زمان كلاسها هم مناسب احوال ترميش هم كه مثل دانشگاههاي ديگس روالش اغلب دفترچه هاش هم اواخر پاييز مياد كنكورش هم زمستون!التبه تا اونجايي كه اطلاع دارم و هنوز و قاطي سراسري ازاد نكردنش باشن!:31:سراسري هم همت بلند ميخواد و درس خوندن زياد!البته اگر خدمت نكردي بايد متناسب با رشته خودت قبول بشي!سوال داشته باشي و اطلاعاتي داشته باشم در خدمتم:11:

Akbar"22"
13-07-2012, 19:33
سلام ، خسته نباشید ...

استفاده از ماشین حساب تو کنکور آزاد هستش ؟

hamidg1
13-07-2012, 20:54
3 تا مشکل دارم:
معدلم کمه
مشروطیام زیاده
ترمای زیادی گذروندم(9 تا)
کمک کنین ثواب داره ها!!!!
یعنی اخراجم؟
هیچ راهی نیست؟؟؟؟؟

نادر1368
13-07-2012, 20:57
كدوم يكي؟!البته منظورتون بايد كنكور كارداني پيوسته باشه كه بله ازاد هست!كنترل نمي كنن ولي بهتره مدل پيشنهاديشون رو تهيه كنيد.

Akbar"22"
13-07-2012, 21:02
كدوم يكي؟!البته منظورتون بايد كنكور كارداني پيوسته باشه كه بله ازاد هست!كنترل نمي كنن ولي بهتره مدل پيشنهاديشون رو تهيه كنيد.

کاردانی فنی و حرفه ای سراسری (3 شهریور) - مدل شو شما میدونی ؟

rootnt
14-07-2012, 07:48
شما الان با مدرك فوق ديپلم هم كنكور سراسري هم كارداني به كارشناسي شركت كني البته براي سراسري تعداي از واحدها رو تطبيق مي دن بري علمي كاربردي هم ترمي هست هم پودماني فرقشون اينه كه پودماني بيشتر براي افراد شاغل خوبه هم تعداد واحداش كمتر هم زمان كلاسها هم مناسب احوال ترميش هم كه مثل دانشگاههاي ديگس روالش اغلب دفترچه هاش هم اواخر پاييز مياد كنكورش هم زمستون!التبه تا اونجايي كه اطلاع دارم و هنوز و قاطي سراسري ازاد نكردنش باشن!:31:سراسري هم همت بلند ميخواد و درس خوندن زياد!البته اگر خدمت نكردي بايد متناسب با رشته خودت قبول بشي!سوال داشته باشي و اطلاعاتي داشته باشم در خدمتم:11:

سلام ممنون
خدمت رفتم
الانم مشغول به کار هستم (برنامه نویسم) کارم هم خیلی خوبه
منظورم اینه که احتیاج به مدرک ندارم بیشتر برای کسب علم می‌خوام برم دانشگاه
شنیدم علمی کاربردی از لحاظ سطح علمی پایینه و اساتیدش زیاد خوب نیستن به خاطر همین دوست داشتم برم آزاد یا سراسری
اگر می‌شد یک سال صبر نکنم خیلی خوب بود. اصلا پشیمون شدم

amirw7
15-07-2012, 23:28
سلام کسی کتاب تست برای دروس عمومی و تخصصی فنی و حرفه ای رشته کامپیوتر(برای کنکور کاردانی) سراغ داره؟؟؟:13:...با تشکر:10:

amirw7
21-07-2012, 00:18
سلام.......:20: (به دلیل ضعف مشاوره مدرسه لطفا جواب بدید) 1-من رشتم کامپیوتره خواهشا یکی به من بگه اگه بخوام دکترا بگیرم چندسال طول میکشه:13:؟؟؟؟؟ 2-و میگن اگر رتبت از 1 تا فلان باشه تسهیلات ویژه ای بهت تعلق میگیره مثلا معافی از سربازی:26: !!!؟//میخواستم ببینم اون تسهیلات چیه و رتبت باید از چند تا چند بشه تا بهت تعلق بگیره:9:؟؟؟؟

3- و بهترین دانشگاه برای فنی و حرفه ای کامپیوتر چیه (راسته که فنی و حرفه ای هارو تو دانشگاه های نظری ها راه نمیدن مثل: امیرکبیر یا شریف؟) :46:؟؟؟؟..واقعا اگه جواب بدید ممنون میشم ...با تشکر فراوان :40::40::40::40:

kiar
21-07-2012, 12:52
مشکل حل شد

kiar
21-07-2012, 20:09
مشکل حل شد

ninabina
21-07-2012, 23:56
باید دوباره از نو شروع کنی و کنکور بدید! بهتره که اخراج بشی تا اینکه با همین وضع فارق التحصیل بشید. اگر میخوای کار گیربیاری حتما باید معدل بالا داشته باشی . حداقل 14 به بالا رو داشته باشی.که با این دو ترم مشروطی خیلی برات سخته که بتونی .
اگر تا زمان توزیع دفترچه مشمول نباشی میتونی شرکت کنی .....

ninabina
22-07-2012, 00:03
amirw7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره هنرجويان سال سوم فني و حرفه اي و كاردانش نظام جديد آموزش متوسطه

تاريخ درج خبر 26/04/89

براساس هماهنگي هاي بعمل آمده بين وزراي محترم علوم، تحقيقات و فناوري و آموزش و پرورش، فارغ التحصيلان فني و حرفه اي و كاردانش نظام جديد آموزش متوسطه از سال 1390 مجاز به شركت در آزمونهاي سراسري ورودي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي بوده و در صورت قبولي با تمهيد مقدمات لازم مجاز به ادامه تحصيل در رشته قبولي در دانشگاههاي كشور خواهند بود. ضمنا در صورت نياز براي اين دسته از عزيزان آزمون جداگانه اي نيز در نظر گرفته خواهد شد.

راست و دروغش رو نمیدونم! ضمنا اگر آرشیو نظرات رو بخونید شاید بیشتر دستگیرتون بشه

kiar
22-07-2012, 08:47
مشکل حل شد پست پاک شود

majifff
10-09-2012, 21:38
سلام
تکمیل ظرفیت کاردانی پیوسته کی اعلام میشه من دوستم تو سما واحد نور درس
میخونه میخواد بیاد دانشگاه ازاد واحد تهران شرق میتونه با تکمیل ظرفیت بیاد؟

نادر1368
10-09-2012, 22:28
amirw7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره هنرجويان سال سوم فني و حرفه اي و كاردانش نظام جديد آموزش متوسطه

تاريخ درج خبر 26/04/89

براساس هماهنگي هاي بعمل آمده بين وزراي محترم علوم، تحقيقات و فناوري و آموزش و پرورش، فارغ التحصيلان فني و حرفه اي و كاردانش نظام جديد آموزش متوسطه از سال 1390 مجاز به شركت در آزمونهاي سراسري ورودي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي بوده و در صورت قبولي با تمهيد مقدمات لازم مجاز به ادامه تحصيل در رشته قبولي در دانشگاههاي كشور خواهند بود. ضمنا در صورت نياز براي اين دسته از عزيزان آزمون جداگانه اي نيز در نظر گرفته خواهد شد.

راست و دروغش رو نمیدونم! ضمنا اگر آرشیو نظرات رو بخونید شاید بیشتر دستگیرتون بشه
با عرض معذرت اين خبري بود كه اصلا بازتاب انچناني نداشت!و تنها يك ايده در حرف بود كه البته اشكالات اساسي داشت!هدف بر اين بود كه اموزشكده هاي فني تبديل به تربيت دبير شده و دانش اموزان فني و حرفه اي در يك گروه ازمايشي جديد در كنكور سراسري شركت كنند!البته تنها در كنكور شركت كردن هدف تعيين شده بود و ابداع كننده اين ايده تنها فكر كرده بود دغدغه تنها شركت در كنكور هست!!بعد كه كمي شعور اين نعمت خدادادي رو به خرج دادن متوجه شدن كه نه همون بهتر كه همون باشه كه بوده!من چون دلم خيلي از اين خبر چرت اون موقع ها پر بود گفتم كه بگم!

سلام.......:20: (به دلیل ضعف مشاوره مدرسه لطفا جواب بدید) 1-من رشتم کامپیوتره خواهشا یکی به من بگه اگه بخوام دکترا بگیرم چندسال طول میکشه:13:؟؟؟؟؟ 2-و میگن اگر رتبت از 1 تا فلان باشه تسهیلات ویژه ای بهت تعلق میگیره مثلا معافی از سربازی:26: !!!؟//میخواستم ببینم اون تسهیلات چیه و رتبت باید از چند تا چند بشه تا بهت تعلق بگیره:9:؟؟؟؟

3- و بهترین دانشگاه برای فنی و حرفه ای کامپیوتر چیه (راسته که فنی و حرفه ای هارو تو دانشگاه های نظری ها راه نمیدن مثل: امیرکبیر یا شریف؟) :46:؟؟؟؟..واقعا اگه جواب بدید ممنون میشم ...با تشکر فراوان :40::40::40::40:
دكتري بگيري!؟خوب 2 سال كارداني 2 سال كارشناسي 2سال ارشد و 2 سال دكتري!البته دكتري رو مطمئن نيستم خيلي طول كشيد نفرينم كن:27:رتبه اول تا سوم معاف از خدمت هستن!شمسي پور و منتظري مشهد فكر كنم!كلا شهرهاي بزرگ!نه شريف و امير كبير نمي تونين برين!اگر نظري باشي يا كارداني داشته باشي يا ديپلم نظام قديم داشته باشي بلي وگرنه با ديپلم فني بايد و تنها مجاز هستيد كه در ازمون اموزشكده هاي فني و دانشگاه ازاد و علمي كاربردي شركت كنيد.

نادر1368
10-09-2012, 22:33
سلام ممنون
خدمت رفتم
الانم مشغول به کار هستم (برنامه نویسم) کارم هم خیلی خوبه
منظورم اینه که احتیاج به مدرک ندارم بیشتر برای کسب علم می‌خوام برم دانشگاه
شنیدم علمی کاربردی از لحاظ سطح علمی پایینه و اساتیدش زیاد خوب نیستن به خاطر همین دوست داشتم برم آزاد یا سراسری
اگر می‌شد یک سال صبر نکنم خیلی خوب بود. اصلا پشیمون شدم
خوب برو ازاد!منظورتون كارداني به كارشناسي هست؟به صلاحتونه برين ازاد چون دولتي بيشتر دانشگاههاي غير انتفاعي پذيرش ميكنن و كيفيتشون در كل از ازاد پايين تر هست.

amirw7
11-09-2012, 18:34
با عرض معذرت اين خبري بود كه اصلا بازتاب انچناني نداشت...

دكتري بگيري!؟خوب 2 سال كارداني 2 سال كارشناسي 2سال ارشد و 2 سال دكتري!البته دكتري رو مطمئن نيستم خيلي طول كشيد نفرينم كن:27:رتبه اول تا سوم معاف از خدمت هستن!شمسي پور و منتظري مشهد فكر كنم!كلا شهرهاي بزرگ!نه شريف و امير كبير نمي تونين برين!اگر نظري باشي يا كارداني..... .

میگم خلاف اون خبرو به صورت رسمی هم اعلام کردن؟؟؟.....واقعا مملکت تخیلی که میگن اینه:27:....99 درصد دانش آموزان از برداشتن کنکور ناراضین چون طبیعیه همه که معدلشون 20 نشده.پس باید قید رتبه ی درست و حسابی رو بزنن اما اگه کنکور باشه

آدم کلی امید داره... از اونور وزیر میاد میگه خبرخوش خبر خوش دوران بدبختی به پایان رسید از شر کنکور راحت خواهید شد:3:....البته بگم که من سخت با مدرسه رفتن مخالفم چون واقعا 80درصدش بیهوده و مزخرفه مثلا باید بشینی معلمت سوال بگه

بنویسی(که کلی کتاب سوال وجود داره با توضیح تازه خود آموزش و پروش هم میتونه کتاب سوال بزنه) اون معلم هم که ازخداخواسته هر سال سوالشو میگه تا یه جوری زنگو پر کنه نامرد(البته بعضیاشون که عده کمین اینطوری نیستن) نمیاد یه سوال چاپ کنه

هرسال اونو بده

به بچه ها :37: اونطوری لااقل اگه واسه خودشم استراحت کنه کلاس بیکار باشه بهتره چون اون موقع بعضیا لااقل استفاده مفید میکنن...یا معلم بیچاره که پای تخته کلی توضیح میده همش دود میشه میره هوا چون بچه ها باید دوباره برن بشینن خودشون بخونن

فقط به خاطر نخوردن یا کم خوردن صبحانه که میل ندارن و اونم به خاطر بیدار موندن تا 1 نصف شب طبیعیه و یا خواب کافی که 8الی9ساعته اما اکثرا 5الی6 ساعت میخوابن یا تو زمستون که سرماخوردی:6: و آب بینیت شرشر داره میریزه :2::2::2:و معلم هم اجازه نمیده بری

بیرون که اونوقت شونصدبار آیت الکرسی میخونی که معلم ازت سوال نپرسه یا پای تخته نبرتت و فقط زنگ بخوره تازه...توی آبخوری که اکثرا شلوغه من چند نفرو میشناختم که روشون نمیشد خودشونو خالی کنن:41:...یا دیر میرفتن سر کلاس یا یه جوری قورتش

میدادن:2::39::37:...در این جاست که بچه ها بزرگترین زجر زندگیشونو تجربه میکنن...یا اصلا کلا به خاطر فضای کلاس و شوخی و پارازیت بین بچه ها یادگیری درس یه چیز خنده داره...و یا نفرت از معلم یا از کسی از بچه ها یا ناظم و یا ناممکن بودن تغذیه کردن خود در زنگ

مثلا تفریح به خاطر هجوم افراد راه زن یا بیگانه:4: و خیلی چیزای دیگه که خودش یه کتابه....:19:.و مدرسه فقط به خاطر اون 20درصدشه که مفیده مثلا بحث تربیتی و آبدیت شدن و رد و بدل کردن اطلاعات مفید یا مستند های مفید یا آموزش های درسی و فراتر از آن از

طریق فلش(خداییش منظورم رد و بدل کردن بوووووووق و یاد گرفتن فوحش و بوووووق های روز دنیا نبودا!!!اون یه جورایی لازمه هر فردیه:27:) که این واقعا نکته ی مهمیه یا یادگیریه درس های غیر حفظی مثل ریاضی یا فیزیک(که البته اینم میشه با سی دی

آموزشی یا مدرسه مجازی مثل دانشگاه مجازی که معلم به طور زنده درس میده حل کرد که شدنش سخته ولی ممکنه) یا توضیح فراتر از درس ها یا خارج از آن

یا نصیحت معلم ها یا تعریف داستان های پند آموز.... که نکته مهم آمدن به مدرسه یا همون تعلیم و تربیت همینه....یا یاد گرفتن جک یا چیستان ها یا ضرب المثل های مفید از بچه ها یا تعامل با بچه ها و آشنا شدن با اخلاق های مختلف و شیوه رفتار و یا فوتبال

بازی کردن دسته جمعی یا اصلا کلا کنارهم بودن که خودش واقعا روحیه و نشاط خوبی به آدم میده....خداییش حساب کنید اگه اون وقتایی که تاحالا تلف شده کسی حتی تفریحی ازش استفاده میکرد نه تنها میتونست پروفوسوریه رشته خودشو بگیره

بلکه میتونست انواع و اقسام حرفه یا مدرکی که دوست داشت رو بگیره یا انواع کارها یا همه ی چیزهایی که تو خیالش میدید تجربه کنه...یا اصلا اگه این وقتارو کار میکرد حتی رفتگری،،،واسه خودش میلیارد میشد..:18::18::18:.پس نتیجه میگریم که وقت مدارس باید خیلی

خیلی کم بشه 2ساعت یا 3 ساعت تازه در آینده اینم زیادیه....!!!

مشکل ما اینه که فقط داریم از خارجی ها تقلید میکنیم...البته از فرهنگشون..:41:.تا اونا بستن کمربندو الزامی نکنن ما هم نمیکنیم یا تخته هاشونو وایت برد نکنن ما هم نمیکنیم یا ..................و یا تا اونا سیستم آموزشیشونو عوض نکنن ما هم نمیکنیم

البته تاخیر 10 20 ساله ی تقلید ما از اونا هم قابل توجهه....

وا..........................ی از کجا رسیدم به کجا...با عرض معذرت مثل این که دل پری داشتم.:24: :12:.بی خیال به ادامه بحث میپردازم

حالا اگه بخواد بر حسب معدلم بشه که دیگه واویلا... باید هر روز بیفتی دنبال معلما به خاطر 25صدم!!!:42:

و گفتی اگه زیاد طول کشید نفرینم کن.... یعنی چی؟؟؟؟؟

با عرض پوزش که این همه زیاد شد.....

نادر1368
11-09-2012, 19:31
كلاسي كه هر وقايع درش اتفاق ميفته جز انتقال دانش و اطلاعات هيچ ارزشي نداره كه در يك محوطه اي مزخرفي برگزار بشه برن كوه و دشت و دمن!فوق العاده مزيت بيشتره من كلا دركت ميكنم و خودم از اون دست نگون بخت هاي دانش اموخته فني و حرفه اي هستم!به ضرس قاطع ميتونم بگم دوسال هنرستان و دوسال اموزشكده بدترين دوران تحصيلي من بود!البته سيم كشي رو ياد گرفتم:31:كار با چندتا كنتاكتور و شناسايي موتورها و ترانسفورماتورها!كه اگر يك كتاب ميگرفتم ميخوندم بهترتر بيشتر تر ياد مي گرفتم!اموختن پي ال سي يكي از تنها مزيت ها ميتونست باشه مه به لطف اساتيد و امكانات ان هم به وقوع نپيوست!حيف كاش رياضي ميخوندم و دو سه سال پشت كنكور ميموندم من خودم به شخصه علاقه وافري به ياد گيري دارم و انگيزه فوق العاده اي تنها نگون بختي و من و هزاران يكي مثل من!كسي نبوده كه راه درست رو نشون بده من كه ميشينم كلاس خزعبلات و مزخرفات يك سري ادم رو گوش ميدم و انواع اقسام لوده گويي ها رو شاهد ميشم به سطح شعور هم قطارانم غبطه بخورم يا به معلمي كه عاجز در انتقال مفاهيم و البته دانش اموزي كه دنبال هلو ميگرده تا سرو كنه كار به چالش كشيدن مغز مباركش كه تبار تعالي بهنگام خلقت تصور نكرد كه ايشان كمتر ندارد از حيوان!چه بسا من خطا كردم:31:البته سيستم اموزشي كلا از هر لحاظي ما مشكل داريم!ملت ما مشكل دارن چينش افراد بنا به شايستگي و فهم و دركشان نبود نخواهد بود تنها كسي كه بيشتر سر سپرده باشد مقامش تنها مقامش عالي تر خواهد بود!
هر چند بيهوده گويي فايده اي نداره منظورم اين بود شما مراحل رو طي كن رسيدي دكتر خودت متوجه ميشي همه چي رو:31:شما انگار نصفه و نيمه اخبار رو تعقيب ميكني!اگر كنكور كه هنوز معلوم نيست كي برداشته بشه دانشگاهها خودشون معياري براي گزينش خواهند داشت!مسلم بدونيد!اگر قرار بود هركسي 20 باشه بره شريف الان اگهي ها نوشته بود ارائه ديپلم با معدل 20 به فارغ التحصيلان اكابر!يا يه همچين چيزي!شما نگران نباش هنوز كنكور هست اگه برش داشتنم يه معياري هست كه هركس بيشتر مطلب حفظ كرده بره دانشگاه!مويد باشيد:11:

amirw7
12-09-2012, 22:33
البته من منظورم فقط فنی و حرفه ای نبود..............نظری هم همین آش و همین کاسس..........فقط سعی کن این تفکر بسیار غلطتو بندازی دور.....فنی حرفه ای واقعا بهترین گرایشه.....البته برای کسایی که اهل پز دادن نیستن..یا به علاقشون اهمیت

میدن و یا دهن بین نیستن...هیچ وقت به حال نظری ها قبطه نخور......و مطمئن باش اونا...یعنی 90درصدشون که درس رو به نمره نمیدونن و برای 20 زندگیشونو تباه نمیکنن به حال تو دارن قبطه میخورن.....من خودم به خیلی ها بر خوردم.........

فقط مشکل اینجاس که فنی و حرفه ای بد جا افتاده......خود مهندس انیمیشنی که تو برنامه شبکه آموزش میاد(فکر کنم برنامه صفر و یک) یه بار که داشتم میدیدم مجری ازش پرسید از کدوم گرایش اومدی.....اون از ته دل گفت متاسفانه از ریاضی

بعد برای این که ریاضی ها ناراحت نشن گفت شایدم خوشبختانه....که خودشم بعد از اینکه مجری دلیل عوض کردن حرفشو پرسید اون گفت برای اینکه ریضی ها ناامید نشن.....

حالا اینا هیچی منظور اصلی من سیستم آموزش پرورش بود.....کاشکی این مجلسی ها هم مثل احمدی نژاد یه زره دل و جرات داشتن این ریسکو حتی برای یه ماهم که شده...حتی اختیاری هم که شده

عملی میکردن...البته قبلش فرهنگسازی بکنن.....قول میدم اگه بعد یه ماه نظرسنجی بزارن....قسمت نظر مثبتش سقف سایتو سوراخ کنه...

بعد یادت باشه علاقه ممکنه یه نمره تک کلاسو بکنه انیشتن.......ما یه نفرو داشتیم نمره هاش بالای 13 ندیده بود ولی تو قسمت فتوشاپ کامپیوتر همرو گذاشت تو جیبش و یه 20 کله گنده رفت تو کارنامه ترم1

وقتی کسی بدونه چیزی که یاد میگیره فایده داره.........غذا نمیخوره ولی اونو یاد میگیره....حتی کسی که که نفس کشیدن هم یادش میره !؟!؟

راستی اون چیزی که میگی راجع برداشتن کنکور میدونم....کنکور و بردارن بر هر حسابی که بخوان بزارن ضرره...چون هر حسابی بر میگرده به گذشته آدم..اما کنکور امید برای همس حتی آدمی که با صفر عقد

بسته بوده.....:20:

omidsarab
16-09-2012, 10:24
سلام نتایج کنکور فنی حرفه ای کی میاد؟
دو نفر از بچه ها کنکور دادن یکیشون هر روز زنگ میزنه به من ازم می پرسه نتایج اومده یا نه
مثل اینکه من سخنگوی سازمان سنجشم:9:

نادر1368
16-09-2012, 10:33
البته من منظورم فقط فنی و حرفه ای نبود..............نظری هم همین آش و همین کاسس..........فقط سعی کن این تفکر بسیار غلطتو بندازی دور.....فنی حرفه ای واقعا بهترین گرایشه.....البته برای کسایی که اهل پز دادن نیستن..یا به علاقشون اهمیت

میدن و یا دهن بین نیستن...هیچ وقت به حال نظری ها قبطه نخور......و مطمئن باش اونا...یعنی 90درصدشون که درس رو به نمره نمیدونن و برای 20 زندگیشونو تباه نمیکنن به حال تو دارن قبطه میخورن.....من خودم به خیلی ها بر خوردم.........

فقط مشکل اینجاس که فنی و حرفه ای بد جا افتاده......خود مهندس انیمیشنی که تو برنامه شبکه آموزش میاد(فکر کنم برنامه صفر و یک) یه بار که داشتم میدیدم مجری ازش پرسید از کدوم گرایش اومدی.....اون از ته دل گفت متاسفانه از ریاضی

بعد برای این که ریاضی ها ناراحت نشن گفت شایدم خوشبختانه....که خودشم بعد از اینکه مجری دلیل عوض کردن حرفشو پرسید اون گفت برای اینکه ریضی ها ناامید نشن.....

حالا اینا هیچی منظور اصلی من سیستم آموزش پرورش بود.....کاشکی این مجلسی ها هم مثل احمدی نژاد یه زره دل و جرات داشتن این ریسکو حتی برای یه ماهم که شده...حتی اختیاری هم که شده

عملی میکردن...البته قبلش فرهنگسازی بکنن.....قول میدم اگه بعد یه ماه نظرسنجی بزارن....قسمت نظر مثبتش سقف سایتو سوراخ کنه...

بعد یادت باشه علاقه ممکنه یه نمره تک کلاسو بکنه انیشتن.......ما یه نفرو داشتیم نمره هاش بالای 13 ندیده بود ولی تو قسمت فتوشاپ کامپیوتر همرو گذاشت تو جیبش و یه 20 کله گنده رفت تو کارنامه ترم1

وقتی کسی بدونه چیزی که یاد میگیره فایده داره.........غذا نمیخوره ولی اونو یاد میگیره....حتی کسی که که نفس کشیدن هم یادش میره !؟!؟

راستی اون چیزی که میگی راجع برداشتن کنکور میدونم....کنکور و بردارن بر هر حسابی که بخوان بزارن ضرره...چون هر حسابی بر میگرده به گذشته آدم..اما کنکور امید برای همس حتی آدمی که با صفر عقد

بسته بوده.....:20:
من تنها نظر خودم رو گفتم!وگرنه اصلا بحث سر فني و مقايسه با نظري نيست!تنها و تنها نظر خودم بود!فني و حرفه اي اينطور جا افتاده كه براي اونايي كه علاقه اي به درس خوندن ندارن!بهترين هنرستان تبريز كه اينطور بود!به هر حال فني و حرفه اي با بار علمي خوب!دانش اموزان مشتاق و البته مدرسان با دانش!ايده ال ترين سيستم اموزشي است ولي در حال حاضر اينطور نيست!من هم خيلي از اين حرفها شنيدم و خواهيم شنيد ولي اگر بر اساس و پايه رشته هاي فني و مهندسي نگاه كني بنياني ترين ضعف رو من دانش اموخته فني و حرفه اي داريم !:12:

golebeh
16-09-2012, 20:15
دیپلمش و جدیدا گرفته سال 90

نکنه واسه خاطر اونه

قبلا سربازی رفته

golebeh
16-09-2012, 20:16
تو رو خدا کمک

golebeh
16-09-2012, 20:17
برای همسرم می خوام

golebeh
16-09-2012, 20:19
الان کارت پایان خدمتش جلومه یه کد بلند بالا داره اما اون کادر کد نظام وظیفه اخطار می ده و فقط دو تا عدد می شه توش زد

golebeh
16-09-2012, 20:25
الان کارت پایان خدمتش جلومه یه کد بلند بالا داره اما اون کادر کد نظام وظیفه اخطار می ده و فقط دو تا عدد می شه توش زد

avril
16-09-2012, 20:39
سلام عزیز کدی که می خواد تو دفترچه راهنما نوشته
مثلا اگه معافی دارید باید بزنید 10
یا اگه معافیت مثلا کد 12
همش تو دفترچه هست اگه دفترچه ندارید مطما می تونید آنلاین دفترچه رو بخونید تو فهرست دفترچه دنبالش بگردید
منظورش اون کدی نیست که رو کارته فقط با این کد دو رقمی میخاد بدونه چه نوع کارتی دارید
موفق باشید

omidsarab
19-09-2012, 13:55
سلام نتایج کنکور فنی حرفه ای کی میاد؟
دو نفر از بچه ها کنکور دادن یکیشون هر روز زنگ میزنه به من ازم می پرسه نتایج اومده یا نه
مثل اینکه من سخنگوی سازمان سنجشم:9:

هیچ خبری نیست؟

Akbar"22"
19-09-2012, 14:16
هیچ خبری نیست؟

من پیام دادم به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اینو جواب فرستاد :

با سلام داوطلب گرامی: اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز و اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز برای انجام معاینه و آزمون عملی دهه آخر شهریورماه 1391 و استقرار کارنامه نهایی آزمون ورودی دوره های کاردانی پیوسته نظام جدید آموزشکده های تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای بر روی سایت سازمان هفته آخر مهرماه 1391 با تشکر

ahriman323
20-09-2012, 15:32
بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون دوره هاي كارداني پيوسته نظام جديد (آموزشكده هاي فني و حرفه اي و موسسات غيرانتفاعي و غيردولتي) سال 1391 مي رساند، اسامي پذيرفته ‌شدگان نهايي آزمون مذكور در رشته ‌هاي متمركز و نيز معرفي‌ شدگان چند برابر ظرفيت رشته ‌هاي نيمه متمركز در روز چهارشنبه مورخ 5/7/91 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل مشاهده مي‌باشد.

Akbar"22"
20-09-2012, 16:08
بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون دوره هاي كارداني پيوسته نظام جديد (آموزشكده هاي فني و حرفه اي و موسسات غيرانتفاعي و غيردولتي) سال 1391 مي رساند، اسامي پذيرفته ‌شدگان نهايي آزمون مذكور در رشته ‌هاي متمركز و نيز معرفي‌ شدگان چند برابر ظرفيت رشته ‌هاي نيمه متمركز در روز چهارشنبه مورخ 5/7/91 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل مشاهده مي‌باشد.

لینک منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

persian0
25-09-2012, 12:30
سلام
من دیپلم ریاضی دارم(پیش دانشگاهی هنوز نخوندم)
تازه از خدمت اومدم و میخوام لیسانس بگیرم:دی
میخواستم بدونم میتونم برم کاردانی بخونم و همزمان پیش دانشگاهی هم برم و بعد از دریافت پیش دانشگاهی کنکور بدم و تغییر رشته بدم به مهندسی و دروس را تطبیق بدم؟
مرسی:دی

xaxi
25-09-2012, 17:31
××× نتایج اعلام شد ×××

من تهرانم ولی البرز قزوین (غیر انتفاعی) قبول شدم !!

هیچی نخونده بودم البته !

:37:

Akbar"22"
25-09-2012, 19:03
××× نتایج اعلام شد ×××

من تهرانم ولی البرز قزوین (غیر انتفاعی) قبول شدم !!

هیچی نخونده بودم البته !

:37:

تبریک میگم بهت

من خودم ترکوندم

اولویت اولم قبولم

پسرانه شماره یک > تبریز > روزانه :34:

xaxi
25-09-2012, 19:14
من ک تا لحظه آخر کتابو باز نکردم !

حالا موندم برم ازاد شهرری یا اینجا !

E.G_band
04-10-2012, 13:40
سلام به هم فرومی های با تجربه:

من این سالی که میاد کنکور دارم و یه سری سوال برام پیش اومده که متاسفانه هرچی سرچ می کنم چیزی گیر نمیارم و مجبور شدم دیگه شما هارو تو زحمت بندازم .:10:

متاسفانه ما فنی و حرفه ای ها مثل بچه ی ناتنی هستیم و همه جا صحبت فقط از رشته های ریاضی و... هستش.:41:

خیلی خب:

1-بودجه بندی کنکور رشته کامپیوتر رو می خواستم.

2-کنکور در چه تاریخی انجام می شه؟؟؟؟

3-درصورت اطلاع:اسامی دانشگاه های واقع در تهران (دولتی-غیرانتفاعی-آزاد)

4-چند نفر حدودا در کنکور کامپیوتر شرکت می کنند و با چه رتبه ای می تونم تتوی تهران قبول بشم؟؟؟

5-مدرسه ما کلاس های تست و از این چیزا نداره.....کجا می تونم کلاس؟؟؟منظورم اینه که کدوم آموزشگاه....و اینکه اصلا آموزشگاه به درد می خوره؟؟؟

همچنین تجربه های خودتون رو از دانشگاه هایی که در اون تحصی کردین بزارید.

فعلا سوال دیگه ای به ذهنم نمی رسه .

هر کدوم رو که دونستید جواب بدین.و هرکدوم رو ندونستید فدای سرتون.:6:

یه سرم به اینجا بزنید:نرم افزار یا IT////////نظر شما چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])متشکرم:11:

E.G_band
04-10-2012, 21:43
مستر جان با یه لینک 7-8 تا نشون رو زدی تو وسط سیبل:دی

ولی مخ من چیزی سر در نیاورد:19:

E.G_band
05-10-2012, 22:10

من این سالی که میاد کنکور دارم و یه سری سوال برام پیش اومده که متاسفانه هرچی سرچ می کنم چیزی گیر نمیارم و مجبور شدم دیگه شما هارو تو زحمت بندازم .:10:

متاسفانه ما فنی و حرفه ای ها مثل بچه ی ناتنی هستیم و همه جا صحبت فقط از رشته های ریاضی و... هستش.:41:

خیلی خب:

4-چند نفر حدودا در کنکور کامپیوتر شرکت می کنند و با چه رتبه ای می تونم تتوی تهران قبول بشم؟؟؟

5-مدرسه ما کلاس های تست و از این چیزا نداره.....کجا می تونم کلاس؟؟؟منظورم اینه که کدوم آموزشگاه....و اینکه اصلا آموزشگاه به درد می خوره؟؟؟

یه سرم به اینجا بزنید:نرم افزار یا IT////////نظر شما چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متشکرم:11:

کسی واسه کمک نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

E.G_band
05-10-2012, 23:31
کسی سوالات کنکور 91 رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا کسی یه مرجع رایگان دانلود سوالات کنکور رو می شناسه؟؟؟؟

جون من سوالا رو جواب بدید الان اینقدر سوال می پرسم سایت می ترکه ها............!

Akbar"22"
06-10-2012, 12:32

اینو اردیبهشت ما زمان ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته خودت متوجه میشی .

اینو دانلود و مطالعه کنید >>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

برو سایت سنجش یا دانشگاه آزاد هر چی سوال داری بپرس .

رتبه هیچ وقت معلوم نمی کنه اگه ساکن تهران باشی شانست زیاده تا اونجایی که یادم 40 درصد غیربومی و مابقی بومی برمیدارند .

این سوالتو زیاد بهش نمی پردازم چون تبلیغ میشه واسه آموزشگاه ها ولی اینو بهت میگم هر کلاس کنکوری که بری تو هر آموزشگاهی ضرر نمی کنید . زمان شروع کلاس های برخی آموزشگاه ها نزدیکه پس عجله کن عقب نمونی . :sq_25:

کلا حوصله نداشتم زیاد بنویسم عذر میخوام که بعضی از سئوالات جواب داده نشد . :sq_11:

E.G_band
06-10-2012, 13:17
دستت درد نکنه..............................ایشالل ه بری سینما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی اگه امکانش هست تو پیام خصوصی با هم صحبت کنیم.

E.G_band
06-10-2012, 22:33
آقا هرکی نتیجش رو گرفت ، درصداش رو بزاره اینجا ببینیم.

ممنون.

DJ_EBI
07-10-2012, 22:08

خیلی خب:

یه سرم به اینجا بزنید:نرم افزار یا IT////////نظر شما چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])متشکرم:11:

سلام

آره واقعا در قبال ما فنی ها خیلی ظلم میشه در صورتی که یه دیپلم یا حداکثر فوق دیپلم فنی خیلی بیشتر بارشه از کسی که از رشته ی ریاضی اومده اینو به شخصه زیاد دیدم

1-اگه منظورت شهریست که فک کنم باسه دولتی ها حدود پنجاه و خورده ای میشه اطلاعات دقیق تر می خوای دفترچه امسال و بگیر زده

2- 2 سال پیش که 15 اردیبهست اومد دفترچه کنکورشم هر موقع حال کنند یه بار شهریور میشه یه بار مرداد (بد بختیم دیگه !!)

3-تهران = شمسی پور - انقلاب اسلامی اینا دولتین متاسفانه دیگه آموزشگاهی باسه کاردانی نداره چه آزاد چه غیر انتفاعی البته آزاد کرج داشت که اونم امسال جمع کردن دادن سما کرج یه دولتی هم داره (شهید یهشتی ) فکر کنم فقط بومی باشه

4- تعداد دقیق ندارم ولی رشته ی کامپیوتر داوطلب زیاد داره خودمم کامپیوتره رشتم دانشگاه شمسی پور که رتبه ی های تک رقمی فک کنم می تونن قبول شن مثل دانشگاه تهران باسه نظری ها میمونه!! زیاد خودتو درگیر نکن با یک ذره درس خوندن می تونی قبول شی حدود 60 درصد سیاهی لشگرن متاسفانه!!!

5- یه چیزی می گم اگه انجام دادی و قبول نشدی هر چی می خوای بگو هیچ آموزشگاهی نمیتونه اونجور که خودت درس می خونی کمکت کنه البته بی تاثیرم نیست مخصوصا بعضی آزموناش

قبول شدن تو کاردانی دولتی کار خیلی سختی نیست با 2 3 ماه وقت گذاشتن می تونی رتبه تک رقمی شی بشین از الان تا هر موقع خواستی درسای تخصصی بخون مخصوصا برنامه سازی و ریاضی پودمانی مطمن باش تخصصی ها رو خوب بزنی 90% راهو رفتی

در آخر مدرک کاردانی همچون ارزشی نداره که بخوای روش حساسیت خرج بدی سعی کن به فکر کارشناسی و ارشد باشی

هر دانشگاهی بری سعی کن 4 ترمه یا حداکثر 5 ترمه تموم کنی مثل من نباشی الان ترم 5 دانشگاه آزاد قزوینم 22 تا پاس کردم !!! اگه وضع مالیت خوبه برو آزاد ثبت نام کن حدود 600 هر ترم میشه کنکورم نمی خواد یا می تونی غیر انتفاعی بری که متاسفانه کرج و تهران نداره نزدیکترینش آبیک قزوینه !!!! ترمی 300 میشه فکر کنم

متاسفانه دانشگاه ما به خاطر اسمو رسمش خیلی سخت می گیره به دانشجوها استادای بسیار سخت گیری دارن

بازم سوال دیگه ای دارشتی بگو پاسخ می دم

راستی این لینکو ببین بچه ها کارنامهاشونو گذاشتن نگاه کن با چه درصدایی چه رتبه ای آوردن

موفق باشی

E.G_band
09-10-2012, 21:42
دوستان گرامی:

کسانی که امسال می خوان در رشته کامپیوتر در کنکور کاردانی پیوسته شرکت کنند،

و کسانی که در این کنکور شرکت کرده اند:

لطفا یه سر به این گروه بزنید تا ماهایی که کنکور داریم سوالامون رو بپرسیم و شما ها هم بتونید به هم نوعتون کمک کنید و ما رو که هزاران سوال توی ذهنمون هست رو راهنمایی کنید.

متاسفانه اگه ما خودمون به همدیگه کمک نکنیم به دلیل اطلاع رسانی 0 درصد آموزش و پرورش و سایر ارگان ها واقعا نمی تونیم ادامه بدیم.

ممنون می شم ما رو کمک کنید.

کنکور رشته کامپیوتر در سال 92 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منتظر همه تون هستیم.

milad_gta
22-10-2012, 21:58
بچه ها این ماجرای ادقام علمی کاربردی با آموزشکده های فنی چیه ؟

noproblem
29-11-2012, 15:01
با عرض ادب و احترام خدمت دوستان...
درباره کنکور فنی حرفه ای سوالی داشتم لطفا در صورتی که اطلاع دارین راهنمایی فرمایید:20:

میخواستم ببینم آیا اقدامی در خصوص قبولی در مقطع کارشناسی برای دارندگان دیپلم فنی حرفه ای صورت نگرفته؟ و همچنان قبولی دارندگان دیپلم فنی حرفه ای در مقطع کاردانی صورت میگیره؟

و ایا قرار نیست قانونی مبنی بر قبولی دارندگان دیپلم فنی در مقطع کارشناسی مطرح بشه؟
با تشکر :20:

E.G_band
10-01-2013, 23:15
ضمن اینکه سوال قبلی سوال بنده نیز می باشد یه راهنمایی هم می خواستم:

کسی اینجا هست که الان برای خوندن کنکور شروع کرده باشه؟؟؟؟

برنامه برای خوندن درس توی کنکور کسی داره که یا کسی می تونه در موردش راهنمایی کنه؟؟؟؟

خواهش می کنم ماهایی که کنکور داریم رو کمک کنید.

با تشکر....

farshidshd
11-01-2013, 15:33
با عرض ادب و احترام خدمت دوستان...
درباره کنکور فنی حرفه ای سوالی داشتم لطفا در صورتی که اطلاع دارین راهنمایی فرمایید:20:

میخواستم ببینم آیا اقدامی در خصوص قبولی در مقطع کارشناسی برای دارندگان دیپلم فنی حرفه ای صورت نگرفته؟ و همچنان قبولی دارندگان دیپلم فنی حرفه ای در مقطع کاردانی صورت میگیره؟

و ایا قرار نیست قانونی مبنی بر قبولی دارندگان دیپلم فنی در مقطع کارشناسی مطرح بشه؟
با تشکر :20:

سلام
سال های گذشته در این مورد یه سری حرفهایی زده بودن و قصد داشتن این کار رو انجام بدن
ولی هنوز تصمیمش گرفته نشده و ظاهرا هم حالا حالا ها خبری نخواهد شد!

.

hamed29
11-01-2013, 16:59
سلام، من برق الکترونیک روزانه (کارشناسی) میخونم. اگه بخوام کاردانی بگیرم و انصراف بدم ، چه واحدهایی رو باید پاس کرده باشم؟

E.G_band
11-01-2013, 17:00
متاسفانه همانطور که قبلا هم گفتم مثل فرزند ناتنی می مونیم ما فنی و حرفه ای ها....:n27:

hamid_diablo
11-01-2013, 17:29
سلام حامد جان....به نظرم 70 واحد پاس کنی کاردانی رو میگیری...نوع واحدها مهم نیست...حالا چرا میخوای انصراف بدی؟

hamed29
11-01-2013, 18:13
مگه میشه نوع درس ها مهم نباشه؟ ببین من همه ی درس های عمومی رو پاس کردم ولی همه ی درسهای تخصصی رو نه. مدرکی که میخوام بگیرم کاردانی برقه نه معارف! /#/ اوضاع درس اصلا میزون نیست، چند ترمه اصلا درس نخودم، همینطوری میرم سر جلسه امتحان میشینم و بعد ۹ ! / الان که حساب میکنم میبینم نمیتونم تو ۶ سال تموم کنم!!

Reza31001
11-01-2013, 18:23
در مورد سوالتون از آموزش دانشکدتون بپرسید تا جواب 100% رو بهتون بدن و کار به اما اگر نرسه

در مورد وضعیت خودتون پیشنهاد من تغییر رشته هست
به هر حال کسی که برق روزانه قبول شده پس یه چیزایی داره در مورد رشته هایی که ممکنه با علایقتون جور باشه یکم پرس و جو کنید
انصراف حیفه
ضمنا دانشجوهای با این شرایط شاید کم باشن ولی هستن انصراف آخرین راه حل و بدترینش هست

hamed29
11-01-2013, 18:54
فکر نمیکنم فرصت تغییر رشته داشته باشم؛ من الان ترم ۹ هستم ولی در عمل ترم ۵ ؛ یعنی به خاطر درس نخوندن ۲ سال عقب افتادم. شما راه گریزی به ذهنتون نمیرسه؟

Reza31001
12-01-2013, 00:27
پس یکم دیر شده
تو دانشگاه ما هست کسی که ترم 11 هست یا همین ترم اخیر تو درس تربیت یکی از بچه ها بود که سال چهارم تغییر رشته داده بود
از لحاظ ادامه همین رشته که خیلی سخته باز اگه رشته آسونی بود و میتونستین تو 6 سال تموم کنی میگفتم ادامه بدین ولی آخه برق ...:n02:
در مورد تغییر رشته نمیدونم دقیقا چه اتفاقی میفته چون همین موردی که گفتم شما حساب کن ترم 7 تغییر رشته داده بود (ورودی 87)

انصراف با این شرایط یعنی دیگه برای ادامه زندگی دور درس و دانشگاه رو باید خط بکشی
چون باید بلافاصله بری سربازی بعدشم تو دانشگاه دولتی که نمیتونی ادامه تحصیل بدی
برای همین گفتم حیفه

شما ببین شرایط زندگیت چطوره؟
اگه کاردانی رو بگیری و بری سربازی بعدش چیکاره ای
اگه میبینی اون مدلی میشه ادامه داد که خوب بی خیال شو
وگرنه همین که داری در مورد گرفتن مدرک معادل کاردانی تحقیق میکنی به تغییر رشته هم یه گریزی بزن
چون میدونم الان با این وضعیت احتمالا از رشته برق متنفر شدی!

hamed29
12-01-2013, 00:41
متنفر نشدم ، (از خودم متنفر شدم) درس هایی که الان دارم سخت نیستن. راستش برق یه طوریه که هر چی جلوتر میری راحت تر میشه! /#/ حال و حوصله ی درس خوندن نداشتم. ۲ سال همینطوری عمرم هدر رفت، بعضی درس ها رو ۴ ، ۵ بار افتادم! /#/ حرف من اینه که اینطوری تو ۱۲ ترم فکر نمیکنم بتونم تموم کنم. این ترم هم احتمالا مشروط بشم (محدودیت اخذ واحد) تغییر رشته هم بدم باز وضعم همینه.

Reza31001
12-01-2013, 00:53
متنفر نشدم ، (از خودم متنفر شدم)
lمیدونی اگه دو سال قبل میرفتی پیش مشاور و یه ترم مرخصی میگرفتی شاید الان داشتی خودت رو برای کنکور آماده میکردی؟

۲ سال همینطوری عمرم هدر رفت
برای اینکه بیشتر از این عمرت تلف نشه حتما پیش مشاور برو
حالا نمیدونم کدوم دانشگاه هستین ولی باید واحد مشاوره داشته باشین یا اگه بتونی تو دانشگاه بهتری از دانشگاه خودت بری پیش مشاور یا اصلا بیرون
یه نفر که کارش رو بلده خیلی کمکت میکنه برای انتخاب بهترین ادامه

hamed29
12-01-2013, 01:21
مشاوره زیاد رفتم ، معمولا پیش شرط مشاوره اینه که طرف عملا بخواد وضعیتش بهتر بشه ولی من انگار هیچی واسم مهم نیست نه درس نه آینده!! // ولی بازم میرم ، ضرری نداره. مشاورم رو عوض میکنم. از راهنمایی و همدردیت ممنونم!

ziba12
23-01-2013, 10:36
سلام
دوستان من برای کاردانی به کارشناسی شرکت کردم .

حال اگر ترم اخر یعنی ترم 6 کاردانی همه درس های چارت کاردانی پاس بشه به جز یکیش چی میشه ؟ دیگه مدرک نمیدن ؟:n24::n28:

تو رو خدا چی کار کنم کمکم کنید . (دانشگاه علمی کاربردی )

Soroush-S
23-01-2013, 11:26
یک درس اگه کارگاهی نباشه میتونی معرفی به استاد بگیری. البته اول با استاد صحبت کن شاید قبولت کرد.

ziba12
23-01-2013, 12:02
یعنی این درس 2 واحدی که کارگاهی نیست میره ترم 7 مشکلی پیش نمیاد ؟!

Soroush-S
23-01-2013, 12:50
ترم بعد نمیره باید معرفی به استاد بگیرین . به آموزش بگو واست انجام میدن. مثلا میگن دوهفته دیگه بیا واسه امتحان اون درس 2 واحدی

ziba12
23-01-2013, 15:59
ممنون از نگرانی دراومدم . دستت درد نکنه داداشی انشالله تو زندگیت موفق باشی .
خدا خیرت بده ممنونم.:n12::n17:

majifff
23-01-2013, 23:37
سلام
من الان ترم پنجم تو چنجا دیدم میگن اگه تو 6 ترم نتونیم تموم کنیم و بشیم 7 ترمه و یا سنوات تحصیلی بگیریم باید اول بریم سربازی
بعدش بریم کارشناسی بخونیم درسته این؟:n04:اگه معرفی استاد بگیریم هم یه ترم حساب میشه؟

E.G_band
23-01-2013, 23:58
کسی اینجا هست که الان برای خوندن کنکور شروع کرده باشه؟؟؟؟

برنامه برای خوندن درس توی کنکور کسی داره که یا کسی می تونه در موردش راهنمایی کنه؟؟؟؟

خواهش می کنم ماهایی که کنکور داریم رو کمک کنید.

با تشکر....

کسی نیست که تو رشته کامپیوتر درس بخونه؟؟؟؟

یکی بیاد کمک کنه..

khafan8288
11-08-2013, 21:14
سلام
دوستان دقیقا منظور از مشروط شدن چیه؟:n04:
آخه من معدلم 11 شد و دوتا از درس هام هم زیر 10 بود
الان من مشروط شدم باید از اول 18 واحد رو بخونم یا اون 14 واحد رو که پاس کردم حله و باید اون چهار واحد رو دوباره پاس کنم؟
کاردانی هستم و ترم 1

Amir Hossein
11-08-2013, 21:32
سلام
شما وقتی مشروط میشی که معدلت زیر 12 بشه که شده
وقتی هم که مشروط میشی اتفاق خاصی نمیوفته... فقط ترم بعد بیشتر از 14 واحد نمیتونی برداری
و نکته جالب اینجاس که اگه 3 بار مشروط بشی اخراجی :31:
البته اگه ترمی باشی و پودمانی نباشی

khafan8288
11-08-2013, 21:37
دانشگاه آزاد میخونم
خدا اون روزو نیاره:n02:
پس الان من چهارده واحد پاس کردم دیگه مشکلی نیست نه؟
ترم بعد هم 14 تا دیگه بهم میدن درسته؟

Amir Hossein
11-08-2013, 21:42
نه مشکلی تو درسهایی که پاس کردین نداره
ترم بعد هم میتونین 14 واحد بردارین , یعنی قانونش اینه... ولی من جاهایی رو که دیدم با پارتی بازی بیشتر برداشتن :31:

khafan8288
11-08-2013, 21:45
پس خداروشکر
فک کردم باید بشینم از اول بخونم:n02:
خدا خیره ت بده
خوشحالم کردی:n09:
پس کلمه مشروط یه چیزی تویه مایه های واحد مونده و تجدید هست دیگه درسته؟:n13:

SADEGH 7
26-08-2013, 19:09
سلام
یکی از دوستانم این مشکل رو داره.یعنی کاردانیش بیش از 7 ترم طول کشیده.حتی مرخصی هم داشته که اونا حساب نشده (برام توضیح داد ولی الآن تو ذهنم نیست چطوری).
حالا این ترم ترم آخرشه. از یک نفر شنیده که اگه کاردانی بیش از 7 ترم طول بکشه مدرک معادل می دن و واسه کارشناسی فقط درس های بالای 12 رو معادل سازی می کنن و بقیه درس ها رو باید از اول پاس کنه.
چنین قضیه ای صحت داره یا خیر؟
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

S!L3NT
26-08-2013, 21:01
سلام دوستان
یه سوال داشتم من اول ترم اول که ثبت نام کردم دیپلمم یه مشکل کوچیک اسمی داشت (مشکل پسوند)که مجبور شدم با سفته ثبت نام کنم
هنوز هم نرفتم دیپلمم رو درست کنم ! الان ترم 3 هستم
میخواستم بدونم که مشکلی پیش میاد ؟ اگر مشکلی پیش بیاد خودشون از طرف دانشگاه خبر میدن دیگه ؟ و سفته مشکلی نداره ؟
نمیخوام برم ترم اخر یهو یه مشکلات عجیب قریب برام پیش بیاد
فقط میخوام بزارم واسه همون موقع دیپلم رو درستش کنم اگه باز گیر دادن !

یه سوال دیگه من میتونم توی 6 ترم فوق رو بگیرم ؟ یا بایستی برم سربازی ؟ مثل اینکه نهایت تا 5 ترم جا داره نهایتش بعد بایستی رفت سربازی !

سوال بعدیم هم در مورد یکی از درساس ! من فنی حرفه ای هستم و یه درست داریم به اسم ویژوال بیسیک که جبرانی برای کاردانش هست ولی تو سایت دانشگاه قسمت دروس ارائه شده باز اومده تو لیست ! یعنی میشه انتخابش کرد ! چرا ایطوری شده ؟ من که تو هنرستان ویژوال بیسیک داشتم !

پیشاپیش تشکر

SADEGH 7
31-08-2013, 19:52
سلام
یکی از دوستانم این مشکل رو داره.یعنی کاردانیش بیش از 7 ترم طول کشیده.حتی مرخصی هم داشته که اونا حساب نشده (برام توضیح داد ولی الآن تو ذهنم نیست چطوری).
حالا این ترم ترم آخرشه. از یک نفر شنیده که اگه کاردانی بیش از 7 ترم طول بکشه مدرک معادل می دن و واسه کارشناسی فقط درس های بالای 12 رو معادل سازی می کنن و بقیه درس ها رو باید از اول پاس کنه.

از دوستان کسی در مورد این موضوع اطلاع نداره؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

hirad_g
03-09-2013, 00:52
مشروطی فقط با زیر 10:n05: صفا داره...

حیف که مشروط علمی رو برداشتن. وگرنه صفایی داشت...

meyn
03-09-2013, 09:20
در ادامه توضیحات دوستان اینو هم بگم که اینکه میگن اگه سه بار مشروط بشی اخراج میشی، کشکه! یکی از دوستانم البته در دوره ی کارشناسی دانشگاه آزاد سه بار پشت سر هم مشروط شد، اما فقط یه تعهد ازش گرفتن و اونم به تحصیلش ادامه داد. بنابراین زیاد از این حرف ها نترس که همش کشکه. این قضیه مثل قضیه ی دوره ی آموزشی سربازیه، که هی میگفتن اگه فلان کارو بکنی یا اگه نهست کنی تجدید دوره میشی، که آخرشم هیچی نمیشه!

payam
03-09-2013, 11:57
سلام

سلام رفیق

هر چه قدر طول بکشه شامل قانون مدرک معادل نمیشه . اگر معدل کل بعد از تموم شدن درس ها زیر 12 باشه مدرک معادل میدن .
یا باز واحد بهت میدن که معدل بیاد بالا .

E.G_band
27-09-2013, 17:13
سلام دوستان گل:

وظیفه خودم دونستم بعد از قبولی توی کنکور سال 92 در دانشگاه شهید شمسی پور تهران که لقب دانشگاه شریف فنی و حرفه ای ها رو یدک می کشه ، تجربه هام رو به دوستان عزیزم در این فروم نیز انتقال بدم.

هر سوال و هر درخواست مشاوره ای که در این مورد خواستید توی همین تاپیک ذکر کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ بدم.

موفق باشید دوستان.........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

E.G_band
18-10-2013, 13:51
چرا همه ی بچه های فنی و حرفه ای از بین رفتن؟؟؟؟توی هر فرومی می ریم سوت و کوره......:n04:

منا رسولی
14-01-2014, 13:21
سلام
آیا کسی که مدرک موقت کاردانی با معدل کل بالای 10 و زیر 12 داره میتونه برای ارشد ادامه بده ؟ چون میگن مدرک اصل کاردانی بهش نمیدن

behzad74
03-02-2014, 15:18
سلام دوستان اگه درس های زیر فقط ازمون مونده باشه و 4 ترممون هم تموم شده باشه و کارشناسی قبول شده باشیم آیا میشه درس های زیر رو معرفی به استاد گرفت ؟
برنامه نویسی مبتنی بر وب 2 واحد
اصول سرپرستی(ک پ کامپیوتر) 2 واحد

اخه بعضی ها میگن نباید درس عملی باشه حالا اینا عملی هستن؟ بعضیا هم میگن باید حتما درس رو افتاده باشی که معرفی به استاد بدن

:n26:

bivafa.va.man
03-02-2014, 15:26
اگه یک بار قبلاً از مبتنی بر وب افتاده باشی میتونی،اصول سرپرستی هم مشکلی نداره

Sent from my C6602 using Tapatalk

milad_gta
03-02-2014, 16:59
سلام دوستان اگه درس های زیر فقط ازمون مونده باشه و 4 ترممون هم تموم شده باشه و کارشناسی قبول شده باشیم آیا میشه درس های زیر رو معرفی به استاد گرفت ؟
برنامه نویسی مبتنی بر وب 2 واحد
اصول سرپرستی(ک پ کامپیوتر) 2 واحد

اخه بعضی ها میگن نباید درس عملی باشه حالا اینا عملی هستن؟ بعضیا هم میگن باید حتما درس رو افتاده باشی که معرفی به استاد بدن

:n26:

بستگی به آموزشکده ای که توش تحصیل میکنید داره شما باید برای اطمینان با مدیرگروه یا مسئولان آموزش صحبت کنید.

paranoid_android
03-02-2014, 18:24
عذر میخوام اشتباه شد.. پست حذف شه لطفا..

behzad74
03-02-2014, 21:19
فردا حذف و اضافه ی ترم 4 هست که میتونم 24 واحد بگیرم چون معدلم بالا 17 شده

درس های عملی ازم موندن که 4 واحدن (برنامه نویسی وب و گرافیک کامپیوتری) رو میگیرم
پروژه و کارآموزی هم ترم تابستونه دانشگاه ازاد ارائه میده

فقط درس اصول سرپرستی میمونه ازم ک تئوری هست و اگر معرفی به استاد بدن تموم میکنم . خدا کنه تا مهر ماه سال دیگه فارغ التحصیل بشم ...

milad_gta
03-02-2014, 21:43
فردا حذف و اضافه ی ترم 4 هست که میتونم 24 واحد بگیرم چون معدلم بالا 17 شده

درس های عملی ازم موندن که 4 واحدن (برنامه نویسی وب و گرافیک کامپیوتری) رو میگیرم
پروژه و کارآموزی هم ترم تابستونه دانشگاه ازاد ارائه میده

فقط درس اصول سرپرستی میمونه ازم ک تئوری هست و اگر معرفی به استاد بدن تموم میکنم . خدا کنه تا مهر ماه سال دیگه فارغ التحصیل بشم ...

حالت کلی به این صورت هست که اگر فقط 2 واحد تئوری باقی مونده داشته باشید بهتون معرفی به استاد میدن، تو تابستان هم درکنار کارآموزی ممکنه فقط اجازه برداشتن یک درس رو بهتون بدن.

behzad74
03-02-2014, 22:53
حالت کلی به این صورت هست که اگر فقط 2 واحد تئوری باقی مونده داشته باشید بهتون معرفی به استاد میدن، تو تابستان هم درکنار کارآموزی ممکنه فقط اجازه برداشتن یک درس رو بهتون بدن.

خب همون من فقط پروژه و کارآموزی رو میخوام تابستونه بگیرم ...دانشگاه سما ارائه میده پرسیدم...
دقیقا 2 واحد تئوری میمونه فقط