PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ فـــنـــی حـــرفـــه ای و کـــنـــکـــور کـــاردانـــی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

*IN*
12-09-2010, 11:01
فردا 22 برو به این ادرس کامل توضیح داده و همینطور می تونید از همین الان بفهمید صبح هستید یا عصر راستی ببخشید رشته شما چیه ؟
حسابداری...

ramin 69
12-09-2010, 19:48
سلام

دوستان خواهشا هر کسی آموزشگاه یا هنرستان خوبی توی تهران میشناسه برای کنکور کاردانی پیوسته رشته معاری برام پ.خ کنه . خیلی فوریه.

ممنون.

bandary
13-09-2010, 08:32
سلام دوستان
نمیخوام ناامیدتون کنم خودم فنی حرفه ای بودم و سال 82 کنکور کاردانی دادم و تا کارشناسی ناپیوسته ادامه دادم و تمام مشکلات این مقاطع رو میدونم
تا جایی که امکان داره از ورود به این مقطع پرهیز کنید و یک سره برید کارشناسی بخونید
شاید الان متوجه این حرف من نشید ولی در آینده پس از دریافت این مدرک متوجه منظور من میشید
این نصیحت رو از طرح یه دوست بزرگتر داشته باشید

samadsam
13-09-2010, 08:47
ممنونم bandary دعا کن من قبول شم حتما همین کارو می کنم :20:

دوستان ببخشید گرفتن مدرک از دانشگاه سراسری شغلش تضمین نیست بعدش با ید چیکار کرد :41:

امروز که 22 مه کارت های ورود به جلسه نیومد اگه یه رشته دیگه بود باید 2 ساعت قبل از موعد مقرر می یومد ولی هر وقت مال ماست سوا از دیگرونه...

masoud_bn
13-09-2010, 10:35
امسال هر بلایی بود سر ما فنی و حرفه ها آوردن
اول از همه می خواستن کنکور ما رو حذف کنن
بعدش اومدن گفتن ثبت نام کنید همون روز اول که کارت ثبت نام رو ساعت هشت گرفتم دیگه از ساعت 9 به هیچکس توی شهر ما ندادن بعد سرو تهشو هم آوردن ثبت ناممون کردن گفتن که امتحان 26 شهریور هست
حالا هم که اطلاعیه دادن همه حوزه های امتحانی توی مرکز استانها هست
(یعنی من که توی رامسر هستم باید 5 ساعت توی ماشین بشینم برسم به ساری حالا جای شکرش باقی هست که رشته کامپیوتر بعد از ظهر هست )
اینم لینک اطلاعیه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینا می خوان با این کار خرجاشون رو کم کنن
حالا اصلا با این مشکلات قبول شدیم رفتیم داخل اونقدر بدشانس هستیم که اون آموزشکده فنی رو می بندن
این وزیر آموزش و پرورش تا مارو دق نده ولکن نیست حالا با نسل های بعدی می خواد چکار کنه خدا میدونه
به نظر من که روی ما اسم نسل سوخته رو بزارن بهتره:32:
یا اصلا به ما می گفتم برین بمیرین بیشتر حال می کردیم:15:
از خدا می خوام وزیر آموزش و پرورش ... :thumbsdow
اونقدر اعصابم خورده که اینطوری شدم :22:شایدم اینطوری :24: یا شایدیم اینجوریم :34: خدا می دونه

Amirwwe619
13-09-2010, 11:50
سلام چرا كارت ها هنوز نيومده ؟ ؟؟
--

مسعود جان منم محمودآبادم بايد بيام ساري امتحان بديم؟؟؟!!!!
يعني هركي بايد بره مركز استان؟

masoud_bn
13-09-2010, 12:04
آره عزیزم
این سرنوشتی هست که باید قبول کنیم
کارتا هم که هنوز نیومده معلوم نیست می خوان دوباره چه افتضاحی به بار بیارن

*IN*
13-09-2010, 13:19
این کارتا نمیخواد بیاد؟؟؟

samadsam
13-09-2010, 13:20
اگه نیاد می دونم چیکار کنم من یکی که دیگه دیونه شدم بس ما رو انگل :2: کردن دارم ...

کشور هم قانون نداره هر جایی شکایت می کنیم همون همون می خوننش ...

ahriman323
13-09-2010, 13:55
برای مشاهده کارت شرکت در آزمون ورودي کارداني نظام جديد سال 1389 اینجا را کلیک نمایید

samadsam
13-09-2010, 14:22
برای مشاهده کارت شرکت در آزمون ورودي کارداني نظام جديد سال 1389 اینجا را کلیک نمایید

دوست عزیز ممنون خوب اینو چرا توی صفحه اول نزاشته :4:

*IN*
13-09-2010, 14:32
شما تونستید بگیرید؟؟؟من هرچی میزنم میگه موجود نیست!!!!!!!!!!

samadsam
13-09-2010, 14:36
شما تونستید بگیرید؟؟؟من هرچی میزنم میگه موجود نیست!!!!!!!!!!

:18: :19: بمیرم برات خیلی درد داره ادم واسه یه چیزی زحمت بکشه نشه
من از طریق شماره پرونده = نام = نام خانوادگی =شماره شناسنامه = تاریخ تولد رفتم
گرفتم :46:

*IN*
13-09-2010, 14:43
:18: :19: بمیرم برات خیلی درد داره ادم واسه یه چیزی زحمت بکشه نشه
من از طریق شماره پرونده = نام = نام خانوادگی =شماره شناسنامه = تاریخ تولد رفتم
گرفتم :46:
الان دوباره رفتم اومد...

mahdi7610
13-09-2010, 16:50
سلام بروبچس فنی حرفه ای و کاردانی

داداش کوچیکه من امسال دانشگاه ازاد کاردانی برق قبول شده حالا کی باید بره واسه ثبت نام ؟

مدارک مورد نیاز واسه ثبت نام چیه ؟

موفق باشید :)

Sub007
13-09-2010, 16:55
سلام بروبچس فنی حرفه ای و کاردانی

داداش کوچیکه من امسال دانشگاه ازاد کاردانی برق قبول شده حالا کی باید بره واسه ثبت نام ؟

مدارک مورد نیاز واسه ثبت نام چیه ؟

موفق باشید :)

شما به سایت دانشگاه آزاد یه سر بزن اونجا مدارک و تاریخ ثبت نام هر رشته رو گفته:20:
اینم نشانی سایت:

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

از دوستان یه سوالی داشتم حالا که شما ۲۶ شهریور کنکور میدین کی نتایج میاد؟
کی کلاسهاتون شروع میشه؟
اصلا ترم مهر پذیرش داره یا نه؟

*IN*
13-09-2010, 17:15
یکی میتونه بگه ثبت نام آزاد دقیقا چقدر خرجشه؟؟؟

samadsam
13-09-2010, 19:18
از دوستان یه سوالی داشتم حالا که شما ۲۶ شهریور کنکور میدین کی نتایج میاد؟
کی کلاسهاتون شروع میشه؟
اصلا ترم مهر پذیرش داره یا نه؟

جوابا نهایی اواخر ابان می یاد اصلا کلاسا برگزار بشه هم خوبه اینا معلوم نیست می خوان چیکار کنند

Sub007
13-09-2010, 19:58
یکی میتونه بگه ثبت نام آزاد دقیقا چقدر خرجشه؟؟؟

توی سایت دانشگاه آزاد دو تا جدول هست که شهریه ثابت هر رشته و هزینه دروس کارگاهی و ... رو زده از اونجا میتونین تقریبی یه مبلغی رو بدست بیارین:20:

آدرس سایت دانشگاه آزاد:

ramin 69
13-09-2010, 19:59
سلام

دوستان خواهشا هر کسی آموزشگاه یا هنرستان خوبی توی تهران میشناسه برای کنکور کاردانی پیوسته رشته معاری برام پ.خ کنه . خیلی فوریه.

ممنون.

اقا یعنی از بین این همه فنی حرفه ای هیچ کسی 1 آموزشگاه خوب تو تهران نمیشناسه ؟!!!!

*IN*
13-09-2010, 20:13
توی سایت دانشگاه آزاد دو تا جدول هست که شهریه ثابت هر رشته و هزینه دروس کارگاهی و ... رو زده از اونجا میتونین تقریبی یه مبلغی رو بدست بیارین:20:

آدرس سایت دانشگاه آزاد:

اینارو دیدم...این واحداش چه جوریه؟؟؟چنتا باید برداشت؟؟؟

hnjmk,l.
14-09-2010, 02:16
سلام
من آزاد قبول شدم و احتمال قبول شدنم تو سراسری پنجاه پنجاهه . میخواستم ببینم اگر الان آزاد ثبت نام کنم و بعد سراسری هم قبول بشم میتونم پولم رو از آزاد پس بگیرم ؟ اگر نمیتونم به کجا میشه به این وضعی که برای ما درست کردن اعتراض کرد چون احتمالآ مشکل خیلی هاست . ممنون

masoud_bn
14-09-2010, 11:48
سلام
میخواستم ببینم اگر الان آزاد ثبت نام کنم و بعد سراسری هم قبول بشم میتونم پولم رو از آزاد پس بگیرم ؟ اگر نمیتونم به کجا میشه به این وضعی که برای ما درست کردن اعتراض کرد چون احتمالآ مشکل خیلی هاست . ممنون

نمی تونی پس بگیری باید پول یک ترم رو بهشون بدی
به هیچ جایی هم نمی تونی اعتراض کنی چون هیچ کس مارو پشه هم حساب نمی کنه چه برسه به حرفامون گوش کنه
ما رو اینجوری می بینن :24:

ahriman323
14-09-2010, 14:05
باید شهریه ثابت را بدی...

Sub007
14-09-2010, 19:13
اینارو دیدم...این واحداش چه جوریه؟؟؟چنتا باید برداشت؟؟؟

یکی از دوستان که کاردانی رو دانشگاه آزاد خونده بود میگفت که ۸۶ واحد پاس کردند برای دوره کاردانی

vahid_vaezinia
16-09-2010, 21:16
بچه ها فردا کنکورمونه ! یعنی هیچکس هیچی نمیخواد بگه ؟! :31:
من ساعت 3 شروع میشه ... پیش دانشگاهی رافتی مشهد ...

*IN*
16-09-2010, 23:16
بچه ها فردا کنکورمونه ! یعنی هیچکس هیچی نمیخواد بگه ؟! :31:

با این وضعیتی که امسال واسه ما درست کردن من که کلا ناامیدم...
آزاد همین تهران قبول شدم همونو میرم...
انی هو،من آزمونم ساعت3 هنرستان امام صادقه تهرانه.

vahid_vaezinia
17-09-2010, 19:28
وایییییییییی چه سخت بود عمومی ها ! تخصصی ها رو خوب زدم ...
امیدوارم روزانه مشهد قبول شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samadsam
18-09-2010, 17:52
کلا مزخرف بود از هر سال سختر بود شیمی :41: اه به این درس گفتم 100 درصد می زنم تا نه

sara memar
19-09-2010, 11:56
سلام
من آزاد قبول شدم و احتمال قبول شدنم تو سراسری پنجاه پنجاهه . میخواستم ببینم اگر الان آزاد ثبت نام کنم و بعد سراسری هم قبول بشم میتونم پولم رو از آزاد پس بگیرم ؟ اگر نمیتونم به کجا میشه به این وضعی که برای ما درست کردن اعتراض کرد چون احتمالآ مشکل خیلی هاست . ممنون

سلام دوست عزیز
باید به عرضتون برسونم که شما میتونید تا 2 ترم بدون پرداخت شهریه رزرو باشید
من خودم سال 88 در کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی قبول شدم ولی چون تصمیم داشتم برای کنکور سراسری که مرداد ماه 89 برگزار شد شرکت کنم ، رفتم که 1 ترم آزاد رو رزرو کنم ( همه هم اون موقع بهم همین حرفایی که دوستان می گفتن رو می زدند) اما وقتی رفتم دانشگاه برای رزرور، خودشون گفتن که اسم شما رزرو هست و نیاز به پرداخت هیچ وجهی نیست!!

امیوارم تونسته باشم کمکی کنم:20::46:

D o l f i n
19-09-2010, 16:14
وایییییییییی چه سخت بود عمومی ها ! تخصصی ها رو خوب زدم ...
امیدوارم روزانه مشهد قبول شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که چند سال از کنکور دور بودم عمومی هاش واسم فاجعه بود ولی هر کی اومد بیرون پرسیدم همه عمومی ها رو نتونسته بودن بزنن
یکم بخودم امیدوار شدم که قبول بشم:19:

vahid_vaezinia
20-09-2010, 11:55
من که چند سال از کنکور دور بودم عمومی هاش واسم فاجعه بود ولی هر کی اومد بیرون پرسیدم همه عمومی ها رو نتونسته بودن بزنن
یکم بخودم امیدوار شدم که قبول بشم:19:

آره واقعا فاجعه بود ...
ادبیات افتضاح داده بود ... خیلی سخت بود
عربی هم حرفشو نمیزنم ...
ریاضی پایه هم 3 تا بیشتر نتونستم بزنم !!!:18:

samadsam
20-09-2010, 15:25
مگه کلید اش رو رو اینترنت نمی زارن
کسی ندارشون؟ سوالات کنکور کاردانی رو :41:

*Necromancer
21-09-2010, 08:08
می گم این "مجتمع فنی" هم مربوط به همین تاپیک می شه؟

Iranian boy10
29-09-2010, 11:35
مگه کلید اش رو رو اینترنت نمی زارن
کسی ندارشون؟ سوالات کنکور کاردانی رو :41:
سوالات كنكور كارداني 1389 فني و حرفه اي رشته كامپيوتر:
براي دانلود به لينك زير مراجعه كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفايل rar. كه بايد با نرم افزار winrar باز شود !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفايل pdf. كه بوسيله adobe reader باز ميشود!

موفق باشيد:40:

Benygh
29-09-2010, 23:42
سلام

يکي از دوستان من در فني حرفه اي گرافيک خونده و در کنکور کارداني اش قبول شده، ولي دو تا درس افتاده داره،​ميتونه ثبت نام کنه يا نه ؟

و البته اينکه آيا ميتونه بدون کنکور بره معماري ؟ از بهمن ماه ؟

يک سوال جدا از سوالات بالا، اين آزمون کارداني ورودي بهمن يا مهر بودنش رو از کجا ميشه فهميد ؟

*IN*
30-09-2010, 00:04
سلام

يکي از دوستان من در فني حرفه اي گرافيک خونده و در کنکور کارداني اش قبول شده، ولي دو تا درس افتاده داره،​ميتونه ثبت نام کنه يا نه ؟

فکر نکنم...
اگه بتونه مدرسرو راضی کنه دیپلم رو بگیره میشه ولی اگه بخواد بدون دیپلم بره نه...
من خودم پارسال همین بالا سرم اومد،من فقط یه درس داخلی داشتم بهم نمره ندادن نتونستم برم...

*IN*
30-09-2010, 09:27
جوابش معلوم نشده کی میاد؟؟؟

*IN*
02-10-2010, 13:16
براساس هماهنگي هاي بعمل آمده بين وزراي محترم علوم، تحقيقات و فناوري و آموزش و پرورش، فارغ التحصيلان فني و حرفه اي و كاردانش نظام جديد آموزش متوسطه از سال 1390 مجاز به شركت در آزمونهاي سراسري ورودي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي بوده و در صورت قبولي با تمهيد مقدمات لازم مجاز به ادامه تحصيل در رشته قبولي در دانشگاههاي كشور خواهند بود. ضمنا در صورت نياز براي اين دسته از عزيزان آزمون جداگانه اي نيز در نظر گرفته خواهد شد.
این یعنی چی؟؟؟

لینک خبر
noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=4&id=457

Iranian boy10
02-10-2010, 16:12
جوابش معلوم نشده کی میاد؟؟؟
اواخر مهرماه نتايج آزمون كارداني پيوسته فني و حرفه اي 1389 خواهد آمد !
موفق باشيد:11:

Warden
05-10-2010, 02:00
من شنيدم كه ورودي بهمنيم آره ؟؟

Iranian boy10
05-10-2010, 23:39
من شنيدم كه ورودي بهمنيم آره ؟؟
بله متاسفانه !!!!:41:
طبق نامه ي زير:2: :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كاش زودتر بود ! ولي با برداشتن واحد هاي تابستوني و معدل بالا تو دانشگاه ميشه جبران كرد كه اونم براي رشته هاي فني و حرفه اي امكانپذيره ! كاردانشي ها بايد چند واحد پيش نياز بردان !!:13:
آرزوي موفقيت دارم !:40:

m_pixel
17-10-2010, 16:11
دوستان عزیز نمیدونن این چواب کنکور فنی ها کی میاد؟
من الان چند بار اومدم برای یکی رو ببینم ولی تو سایتش هیچی نیست!
مگر آخرای مهر نباید بیاد؟

Amirwwe619
18-10-2010, 00:43
نتايج نهايي آزمون فني و حرفه‌اي تا هفته اول آبان اعلام مي‌شود

رييس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي آزمون آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي حداكثر تا هفته اول آبان ماه خبر داد.

رييس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي آزمون آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي حداكثر تا هفته اول آبان ماه خبر داد.
دكتر محمد حسين سرور الدين در گفت و گو با خبرنگار صنفي‌ آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي روز جمعه 26 شهريور با رقابت 396 هزار و 535 داوطلب در سه شهرستان و در 41 كد رشته امتحاني برگزار شد و طي آن بيش از 85 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته شدند.
وي در باره زمان شروع كلاس‌هاي پذيرفته شدگان اظهار كرد: سعي ما بر اين است كه هر چه زودتر نتايج اعلام شود تا كلاس‌هاي اين دانشجويان در همين نيمسال نخست تشكيل شود البته براي اين دسته از دانشجويان كلاس‌هاي جبراني برگزار مي‌شود .

كنكور امسال تكميل ظرفيت ندارد

نتايج نهايي تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد تا هفته آينده
سرورالدين در ادامه از عدم اعلام تكميل ظرفيت كنكور سراسري 89 در سال جاري خبر داد.
رييس سازمان سنجش در خاتمه با اشاره به اعلام نتايج نهايي تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد تا هفته آينده، اظهار كرد: حدود شش تا هفت هزار تن در مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد پذيرفته شده‌اند.

fanoos1
18-10-2010, 09:37
خب بچه ها من که سال 2 سال پیش از شر کاردانی به کارشناسی گذشتم ولی متاسفانه باز هم تبصره جدیدی برای شما(ما!)
کاردان های فنی حرفه ای گذاشتند که مسلما خیلی برای شماها در کاردانی به کارشناسی ازار دهنده است!

یادتون باشه ،درس بخونید تا حتما معدل کل کاردانیتون بالای 14 باشه و گرنه....

piroooz
18-10-2010, 09:45
خب بچه ها من که سال 2 سال پیش از شر کاردانی به کارشناسی گذشتم ولی متاسفانه باز هم تبصره جدیدی برای شما(ما!)
کاردان های فنی حرفه ای گذاشتند که مسلما خیلی برای شماها در کاردانی به کارشناسی ازار دهنده است!

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته و دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي متقاضي آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1389

تاریخ : 1389/02/21 - 11:33
بدين‌ وسيله به اطلاع كليه دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته و دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي كه درآزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال1389 ثبت‌نام نموده‌اند، مي‌رساند با توجه به مصوبه جلسه شماره 748 مورخ 17/11/88 شوراي برنامه‌ريزي آموزش عالي، چنانچه معدل دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته و دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي داراي مجوز رسمي از شوراي گسترش آموزش عالي بين 10 تا 99/13 باشد و درصورت قبولي در دوره كارشناسي ناپيوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالي، بايد 24 واحد درسي را طي دو نيمسال، مطابق سرفصل مصوب رشته قبولي، به عنوان دروس جبراني بگذرانند تا به جاي مدرك پيش دانشگاهي آنان ملاك عمل قرار گيرد. بديهي است مدت مذكور به سنوات مجاز تحصيل دانشجو افزوده خواهد شد

یادتون باشه ،درس بخونید تا حتما معدل کل کاردانیتون بالای 14 باشه و گرنه....
یعنی اگه معدل زیر 14 باشه دو ترم باید برای کارشناسی ناپیوسته پیش بخونیم!!!...
اینجوری که دهنمون آسفالته ...
کلا تا بیایم این کارشناسی را بگیریم پیرمون میکنن...
راستی مگه میشه معدل کل یه نفر تو کاردانی 10 یا زیر 12 بشه؟؟؟
خوب اینجوری مگه مشروط علمی حساب نمیشه...؟؟؟
یعنی اگه یارو 10 شده هم میتونه تو کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت کنه؟؟!!

fanoos1
19-10-2010, 09:42

دقیقا 1 سال از عمر گرانبهای شما رو خیلی راحت با یک تبصره نابود کردند!
جدیدا مثل اینکه اقای حاجی بابای لطفا کردند مردانگی به خرج دادند و گفتند که یه کاردان فنی حرفه ای باید به اندازه ی یه کارشناس ارشد فنی واحد پاس کند تا ما در مدرک وی عنوان مهندسی تکنولوژی را با 1000 منت ثبت برسانیم!!!!!!!!

یعنی اگه یارو 10 شده هم میتونه تو کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت کنه؟؟

البته این قانون جدید خوب نقطه ی مثبت هم داره و اونم برای کسایی هست که تا قبل از این قانون معدل کلشون زیر 12 بود و مدرک کاردانی اصلا بهشون تعلق نمیگرفت،ولی جناب حاجی بابایی اومدند و تر و خشک رو با هم به فنا دادند

piroooz
19-10-2010, 10:48
دقیقا 1 سال از عمر گرانبهای شما رو خیلی راحت با یک تبصره نابود کردند!
جدیدا مثل اینکه اقای حاجی بابای لطفا کردند مردانگی به خرج دادند و گفتند که یه کاردان فنی حرفه ای باید به اندازه ی یه کارشناس ارشد فنی واحد پاس کند تا ما در مدرک وی عنوان مهندسی تکنولوژی را با 1000 منت ثبت برسانیم!!!!!!!!

البته این قانون جدید خوب نقطه ی مثبت هم داره و اونم برای کسایی هست که تا قبل از این قانون معدل کلشون زیر 12 بود و مدرک کاردانی اصلا بهشون تعلق نمیگرفت،ولی جناب حاجی بابایی اومدند و تر و خشک رو با هم به فنا دادند
این حاجی بابایی کلا هر چی بلا بوده سر فنی و حرفه ای ها آورده...
خدا کنه هر چی زودتر استیضاح شه دهنش را سرویس کنند:2:
راستی دوست عزیز لینک این خبر را از سایت سنجش هم بزارید...(ممنون میشم)

David.Jn
19-10-2010, 11:27
یعنی اگه یارو 10 شده هم میتونه تو کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت کنه؟؟!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیادتون باشه ،درس بخونید تا حتما معدل کل کاردانیتون بالای 14 باشه و گرنه....
این بخش نامه یعنی ظلم به تمام معنا
خوب این بخش نامه اگه قراره اجرا بشه پس چرا دانشگاه ما هیچ اقدامی نکرده یا حتی هیچ اطلاعیه ای نداده؟؟
آخه معمولاً اینجور بخش نامه هارو از همون ترم اول اجرا میکنن
یه چیز جالب هم تو این بخش نامه هست
مثلاً فرض کنید تو ورودی های یک رشته در ترم جدید که کلاً 40 نفر بوده و بین این 40 نفر فقط 1 نفر معدلش زیر 14 بوده حالا دانشگاه باید چی کار کنه؟!:دی واسه اون یه نفر باید بره استاد گیر بیاره کلاس برگزار کنه هوههه:دی
کلهم این آقای نمیدونم چی سیستم آموزشو -180 درجه متحول کرده:27:

fanoos1
20-10-2010, 10:34
بفرمایید

یه چیز جالب هم تو این بخش نامه هست
مثلاً فرض کنید تو ورودی های یک رشته در ترم جدید که کلاً 40 نفر بوده و بین این 40 نفر فقط 1 نفر معدلش زیر 14 بوده حالا دانشگاه باید چی کار کنه؟!:دی
از اونجایی که اکثر مراکز فنی حرفه ای بجز اموزشکده هایی مانند شمسی پور تهران، از اساتید(؟!) بسیار ضعیفی و عقده ای استفاده میکنند بیشتر فارغ التحصیلان کاردانی پیوسته معدل زیر 14 دارند(مثل خودم)
البته جالبه که این تبصره فقط برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته(فنی) است و کاردانی ناپیوسته(نظری) رو شامل نمیشه!!!!

David.Jn
21-10-2010, 10:48
البته جالبه که این تبصره فقط برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته(فنی) است و کاردانی ناپیوسته(نظری) رو شامل نمیشه!!!!
عجب کاری بود رفتیم فنی حرفه ای خوندیما:41:
کسی هست که تو دانشگاهشون این ببخش نامه اجرا شده باشه؟؟

masoud_bn
21-10-2010, 12:31
جواب سه شنبه هفته بعد (4 آبان) روی سایت سنجش قرار می گیره
منبع : رادیو مازندران
تا حالا هر چی هم گفته درست در اومده مطمئن باشید درست هست

tiyam 01
23-10-2010, 12:46
سرورالدين: داوطلبان كنكور فني ـ حرفه‌اي كه در آزمون شركت كرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات غيرانتفاعي ثبت‌نام كنند
تمام داوطلبان آزمون سراسري 89 كه حتي اسامي‌شان جزو پذيرفته‌شدگان نبوده، مي‌توانند در مقطع كارداني در مؤسسات غيرانتفاعي تحصيل كنند

تمام داوطلبان كنكور فني و حرفه‌اي از هم اكنون قبولند
تمام داوطلبان كنكور فني و حرفه‌اي كه در آزمون شركت كرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات غيرانتفاعي ثبت‌نام كنند. محمدحسين سرورالدين، رئيس سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه تمام داوطلبان كنكور89 نيز در دانشگاه‌هاي كشور پذيرش مي‌شوند، گفت: داوطلباني كه در زمان اعلام نتايج كنكور 89 اسامي آنها جزو پذيرفته‌شدگان نبوده نيز مي‌توانند به مؤسسات غيرانتفاعي براي ثبت‌نام مراجعه كنند. وي افزود: داوطلباني كه اسامي آنها در ليست قبولي‌هاي كنكور89 نبوده است، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي در مقطع كارداني ادامه تحصيل دهند.

کاش امسال کنکور فنی حرفه ای شرکت میکردم. گفته همه امسال قبول میشن

مؤسسات غيرانتفاعي این منظورش همون موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غيردولتي هست که با دانشگاه های دولتی آزمون سراسری داره؟
هزینه شهریه اش چطوره؟
اسمم واسه کاردانی پودمانی آی تی در اومده. پودمانی بهتره یا این؟

farshidshd
23-10-2010, 13:48
کاش امسال کنکور فنی حرفه ای شرکت میکردم. گفته همه امسال قبول میشن

مؤسسات غيرانتفاعي این منظورش همون موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غيردولتي هست که با دانشگاه های دولتی آزمون سراسری داره؟
هزینه شهریه اش چطوره؟
اسمم واسه کاردانی پودمانی آی تی در اومده. پودمانی بهتره یا این؟

منظورش همون موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غيردولتي هست . هزینه هم ترمی حدود 400 تومن ممکنه بشه...
مسلما پودمانی بهتر از این نیست...

موفق باشید

tiyam 01
23-10-2010, 14:39
منظورش همون موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غيردولتي هست . هزینه هم ترمی حدود 400 تومن ممکنه بشه...

موفق باشید

ممنون.
400 تومان واسم زیاده. تازه با پودمانی خودم میتونم هزینه شهریه رو در بیارم اما غیر انتفاعی نمیشه. غر انتفاعی هر روز باید دانشگاه بود درسته؟

Sub007
23-10-2010, 20:05
الزاما هر روز نه.
بستگی به برنامه ریزی داره.

fanoos1
24-10-2010, 10:17
البته برای رشته ی ما(کامپیوتر) که بنده خودم در دانشگاه غیرانتفاعی در حال تحصیل هستم به طور متوسط ترمی 500 درمیافته!

farshidshd
24-10-2010, 10:42
ممنون.
400 تومان واسم زیاده. تازه با پودمانی خودم میتونم هزینه شهریه رو در بیارم اما غیر انتفاعی نمیشه. غر انتفاعی هر روز باید دانشگاه بود درسته؟

طبق انتخاب واحدت میتونی هر روز هم نباشی

.

tiyam 01
24-10-2010, 12:53
طبق انتخاب واحدت میتونی هر روز هم نباشی

بیشتر وقتا باید دانشگاه باشی دیگه

.

البته برای رشته ی ما(کامپیوتر) که بنده خودم در دانشگاه غیرانتفاعی در حال تحصیل هستم به طور متوسط ترمی 500 درمیافته!

اوه . دیگه بدتر.

همون پودمانی به نظرم بهتر باشه واسم

SNOW PATROL
24-10-2010, 13:06

موفق باشید

دوست عزیز یکم بیشتر توضیح میدید یعنی من اگر کنکور هیچ جا قبول نشم بازم میتونم برم غیرانتفاعی:18::18:

farshidshd
24-10-2010, 13:30
دوست عزیز یکم بیشتر توضیح میدید یعنی من اگر کننکور هیچ جا قبول نشم بازم میتونم برم غیرانتفاعی:18::18:

اگه قبول نشید چطور میتونید برید؟

منظورتون دقیقا چیه؟

چی رو بیشتر توضیح بدم؟؟

.

SNOW PATROL
24-10-2010, 13:59
منظورم این پسته :
سرورالدين: داوطلبان كنكور فني ـ حرفه‌اي كه در آزمون شركت كرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات غيرانتفاعي ثبت‌نام كنند
تمام داوطلبان آزمون سراسري 89 كه حتي اسامي‌شان جزو پذيرفته‌شدگان نبوده، مي‌توانند در مقطع كارداني در مؤسسات غيرانتفاعي تحصيل كنند

تمام داوطلبان كنكور فني و حرفه‌اي كه در آزمون شركت كرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات غيرانتفاعي ثبت‌نام كنند. محمدحسين سرورالدين، رئيس سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه تمام داوطلبان كنكور89 نيز در دانشگاه‌هاي كشور پذيرش مي‌شوند، گفت: داوطلباني كه در زمان اعلام نتايج كنكور 89 اسامي آنها جزو پذيرفته‌شدگان نبوده نيز مي‌توانند به مؤسسات غيرانتفاعي براي ثبت‌نام مراجعه كنند. وي افزود: داوطلباني كه اسامي آنها در ليست قبولي‌هاي كنكور89 نبوده است، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي در مقطع كارداني ادامه تحصيل دهند.

farshidshd
24-10-2010, 14:35
منظورم این پسته :

بله میتونید ادامه تحصیل بدید...
حتی اگه قبول نشدید

SNOW PATROL
25-10-2010, 13:25
دوستان سلام من تو قسمت پاسخگویی سایت سنجش این قضیه موسسات غیر انتفاعی رو پرسیدم گفت حقیقت نداره:18:

farshidshd
25-10-2010, 16:50
دوستان سلام من تو قسمت پاسخگویی سایت سنجش این قضیه موسسات غیر انتفاعی رو پرسیدم گفت حقیقت نداره:18:

بارها در بخش های مختلف خبری گفته شده . حالا سنجش میگه نه؟!!!!!

جالبه!

SNOW PATROL
25-10-2010, 20:19
البته سیستم پاسخگویی اش که عتیقه است هر چی ازش میپرسی جوابش یا بله است یا خیر انگار روبات پشتش نشسته حالا من چیکار کنم از کی باید بپرسم:42:

farshidshd
25-10-2010, 22:15
البته سیستم پاسخگویی اش که عتیقه است هر چی ازش میپرسی جوابش یا بله است یا خیر انگار روبات پشتش نشسته حالا من چیکار کنم از کی باید بپرسم:42:
تماس بگیر::

88802710-021 تا 19

88923595-021

موفق باشید

omid.7128
26-10-2010, 08:46
نتایج چی شدند؟ امروز میاد؟

SNOW PATROL
26-10-2010, 11:03
بله امروز میاد من پرسیدم اینجور جواب داد :داوطلب گرامی: بر اساس پیش بینی های بعمل امده اسامی پذیرفته شدگان نهایی و فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز تا اخر روز سه شنبه مورخ 4/8/89 از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی می باشد. در هر صورت من که قبول نمیشم اون قضیه غیر انتفاعی هم انگار درست نبوده منم هرچی زنگ میزنم جواب نمیده:37:

SNOW PATROL
26-10-2010, 11:06
اینم اخرین خبر در سایت سنجش:
قابل توجه داوطلبان آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد (آموزشكده هاي فني وحرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) سال 1389، برای مشاهده اعلام نتایج این آزمون از ساعت 20 چهارم آبان ماه به همین آدرس مراجعه نمایید

omid.7128
26-10-2010, 16:25
نتایج یر روی سایت سنجش قرار گرفت

vahid_vaezinia
26-10-2010, 18:02
انتخاب اولم قبول شدم بچه ها :دی
كامپيوتر-نرم افزاركامپيوتر - پسران شماره يك مشهد/شهيدمحمدمنتظري / 1333 72

D o l f i n
26-10-2010, 18:04
مبارک باشه :40:

m_pixel
26-10-2010, 18:54
ب- اصلاحات دفترچه راهنماي آزمون:
بر اساس اعلام مجتمع آموزش عالي پيامبر اعظم (ص) (دفتر امور مدارس فني و حرفه‌اي) وزارت آموزش و پرورش رشته‌هاي مندرج در جدول ذيل از رديف رشته‌هاي موجود در دفترچه راهنماي آزمون مذكور حذف گرديده و پذيرش دانشجو در رشته‌هاي تحصيلي ذيربط صورت نمي‌پذيرد.
رديف كد رشته محل آموزشكده موسسه 1 1106 دختران بجنورد الكترونيك عمومي 2 1123 پسران بيرجند الكترونيك عمومي 3 1141 پسران شهربابك الكترونيك عمومي 4 1154 پسران بهشهر الكترونيك عمومي 5 1158 پسران خمين الكترونيك عمومي 6 1148 پسران آستانه اشرفيه الكترونيك عمومي 7 1212 پسران مرودشت تاسيسات الكتريكي 8 1225 پسران علي آبادكتول برق صنعتي 9 1234 پسران بابل تاسيسات الكتريكي 10 1236 پسران بهشهر تاسيسات الكتريكي 11 1258 پسران جاجرم تعميرو نگهداري ماشين هاي الكتريكي 12 1259 پسران مرودشت تعميرو نگهداري ماشين هاي الكتريكي 13 1350 پسران قم نرم افزار كامپيوتر 14 1363 پسران رستم آباد رودبار نرم افزار كامپيوتر 15 1442 دختران بجنورد نقشه كشي و طراحي صنعتي 16 1459 پسران شهرضا مكانيك خودرو 17 1481 پسران بم مكانيك خودرو 18 1532 پسران بابل حرارت مركزي و تهويه مطبوع 19 1566 پسران گناباد كارهاي عمومي ساختمان 20 1580 پسران مرودشت اجراي ساختمان هاي بتني 21 1582 پسران ممسني كارهاي عمومي ساختمان 22 1598 پسران آستانه اشرفيه كارهاي عمومي ساختمان 23 1602 پسران دورود اجراي ساختمان هاي بتني 24 1603 پسران بابل اجراي ساختمان هاي بتني 25 1629 دختران بيرجند معماري 26 1632 دختران نيشاپور معماري 27 1641 دختران ياسوج معماري 28 1651 پسران اهر معماري 29 1652 پسران سراب معماري 30 1670 پسران استهبان معماري 31 1673 پسران قم معماري 32 2136 دختران آمل معماري 33 1674 پسران سقز معماري 34 1685 پسران بهشهر معماري 35 1701 پسران شماره يك شيراز نقشه برداري 36 1708 پسران بوشهر صنايع شيميايي 37 1724 پسران شماره 1 ساري صنايع شيميايي 38 1725 پسران شماره 2 همدان صنايع شيميايي 39 1765 كشاورزي پسران مراغه حسابداري 40 1842 پسران رستم آباد رودبار حسابداري 41 1850 پسران دورود حسابداري 42 1859 دختران بابل حسابداري 43 1877 پسران كاشان امور اداري 44 1932 دختران كاشان مديريت خانواده 45 1937 دختران سمنان مديريت خانواده 46 1982 دختران ملاير طراحي و دوخت 47 1994 پسران شماره 1 ساري تربيت بدني 48 2018 دختران بجنورد گرافيك – گرافيك 49 2026 دختران سنندج گرافيك – گرافيك 50 2034 پسران دورود گرافيك – گرافيك 51 2067 دختران مشهد قلم زني 52 2107 كشاورزي پسران ساري تكنولوژي توليدات باغي 53 2114 كشاورزي پسران مراغه مكانيك ماشين هاي كشاورزي 54 2120 كشاورزي پسران مانه و سملقان مكانيك ماشين هاي كشاورزي 55 2130 كشاورزي خاتم مكانيزاسيون كشاورزي

خاک برسرشون بکنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گند زدن تو سر نوشت این همه آدم!
الان رفیق من کاردانی کامپیوتر روزانه قم زده بود!
الان کی باید جوابگو باشه؟؟؟

من موندم کی به اینا اجازه میده همچین کارای بکنن؟
آخه این چه دشمنیه که با فنی ها دارند؟؟؟؟؟
اینم اطلاعیشونه!

masoud_bn
26-10-2010, 19:12
منم قبول شدم انتخاب سوم
كامپيوتر-نرم افزاركامپيوتر - پسران شماره يك مشهد/شهيدمحمدمنتظري /

*IN*
26-10-2010, 19:31
به نظرتون چی کارکنم؟؟؟
تهران آزاد یا غیر انتفاعی همدان؟؟؟
؟؟؟

vahid_vaezinia
26-10-2010, 19:39
منم قبول شدم انتخاب سوم
كامپيوتر-نرم افزاركامپيوتر - پسران شماره يك مشهد/شهيدمحمدمنتظري /

تبریک میگم مسعود جان :دی
رو من به عنوان یه هم دانشگاهی حساب کن :دی حال میده از 25 نفر دو تا پیسی ورلدی هستیما :31:

HELLBOY_HP
26-10-2010, 19:47
سلام مام به جمع سراسری ها پیوستیم انتخاب اول پسران محمود آباد قبول شدم به دوستان دیگه ام که قبول شدن تبریک میگم
درضمن یه سوالم داشتم تو مدارک لازم جهت ثبت نام بند5- نوشته : فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي . ایییییییی یعنی چه؟

*IN*
26-10-2010, 19:55
درضمن یه سوالم داشتم تو مدارک لازم جهت ثبت نام بند5- نوشته : فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي . ایییییییی یعنی چه؟
میری پست میگی تاییدیه تحصیلی میخوام بهت یه فرم میده پر میکنی...
البته یه کپی از اصل مدرک و اصل کارت ملی یا شناسنامه هم باید همراهت باشه...
بعد دوتا رسید بهت میده که یکی رو میبری دانشگاه یکی رو هم پیش خودت نگه میداری...

masoud_bn
26-10-2010, 20:13
تبریک میگم مسعود جان :دی
رو من به عنوان یه هم دانشگاهی حساب کن :دی حال میده از 25 نفر دو تا پیسی ورلدی هستیما :31:

به شما هم تبریک می گم راستی مال کدوم شهر هستی
این آموزشکده فنی خوابگاه هم داره

به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم :11:

سونامی
26-10-2010, 20:24
کسی از بچه های فنی حرفه ای شهید بهشتی قبول شده ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

من میتونم تو درس ها کمکش کنم :دی بالا خره ترم بالایی و از این حرفا :دی

HELLBOY_HP
26-10-2010, 20:28
میری پست میگی تاییدیه تحصیلی میخوام بهت یه فرم میده پر میکنی...
البته یه کپی از اصل مدرک و اصل کارت ملی یا شناسنامه هم باید همراهت باشه...
بعد دوتا رسید بهت میده که یکی رو میبری دانشگاه یکی رو هم پیش خودت نگه میداری...

ممنون دوست عزیز :20:
بچه ها کسی می دونه کارنامه ها و رتبه ها کی میاد رو سایت سنجش

vahid_vaezinia
26-10-2010, 20:50
به شما هم تبریک می گم راستی مال کدوم شهر هستی
این آموزشکده فنی خوابگاه هم داره

به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم :11:
من مشهدی هستم :31:
بیا اینجا خواب گاه هم واست جور میکنم :31:
بیا همه جوره در خدمتیم :31:

samadsam
26-10-2010, 22:04
سلام منم روزانه بوشهر قبول شدم نیم سال اولم هستم فقط 2 تا درس افتاده سال دوم دارم باید چیکارش کنم ؟لطفا یکی راهنماییم کنه

m_pixel
26-10-2010, 22:43
سلام منم روزانه بوشهر قبول شدم نیم سال اولم هستم فقط 2 تا درس افتاده سال دوم دارم باید چیکارش کنم ؟لطفا یکی راهنماییم کنه
باید دی ماه پاس کنی!!!
بعد اگه بزارن میتونی نیمسال بعد بری سر کلاس.
البته توی این اطلاعیه ای که تو پست قبلیم گذاشتم یه چیزایی نوشته بود یه نگاه بهش بنداز!

samadsam
26-10-2010, 22:46
دوست عزیز ممنونم با پارتی چی میشه درستش کرد؟؟؟

piroooz
26-10-2010, 23:07
دوست عزیز ممنونم با پارتی چی میشه درستش کرد؟؟؟
بهترین راه اینه که بری هنرستان هر جور شده دو درسی را که افتادی برات اوکی کنند

fanoos1
27-10-2010, 10:14
با عرض تبریک به همه ی دوستانی که به حقشون رسیدند....
و با ابراز ناراحتی از اطلاعیه ی اعجاب اور دیگری از سازمان سنجش در مورد ازمون کاردانی فنی حرفه ای.!

نیم سال اولی وجود نداره عزیزم!امسال همه ی شما بلاجبار ورودی نیمسال دوم هستید و تا اون هم موقع فرصت دیپلم گرفتن دارید!

Core
28-10-2010, 20:40
سلام
دوستان بنده امسال آزاد قبول شدم و ثبت نام کردم و در حال حاضر هم دانشجوی ترم 1 دانشگاه آزاد هستم.
دولتی هم انتخاب چهارم یعنی روزانه ساوه کامپیوتر قبول شدم. ( ساکن تهران هستم )
در حال حاضر هم نزدیک به 1 میلیون به حساب دانشگاه آزاد ریختم. به نظر دوستان از آزاد انصراف بدم و برم ساوه بخونم یا همین آزاد رو که بیشتر شبیه دانشگاه هست تو همین تهران ادامه بدم.
با توجه به اینکه تا ساوه 140 تا راه هست به نظر دوستان میشه صبح رفت و بعدازظهر اومد؟ ( ظاهرا 1 ساعت میشه با ماشین رفت )
ne555
29-10-2010, 01:44
بچه ها کسی می دونه کارنامه ها و رتبه ها کی میاد رو سایت سنجش
توی دفترچه نوشته آواخر آّبان

fanoos1
29-10-2010, 10:06
سلام
دوستان بنده امسال آزاد قبول شدم و ثبت نام کردم و در حال حاضر هم دانشجوی ترم 1 دانشگاه آزاد هستم.
دولتی هم انتخاب چهارم یعنی روزانه ساوه کامپیوتر قبول شدم. ( ساکن تهران هستم )
در حال حاضر هم نزدیک به 1 میلیون به حساب دانشگاه آزاد ریختم. به نظر دوستان از آزاد انصراف بدم و برم ساوه بخونم یا همین آزاد رو که بیشتر شبیه دانشگاه هست تو همین تهران ادامه بدم.
با توجه به اینکه تا ساوه 140 تا راه هست به نظر دوستان میشه صبح رفت و بعدازظهر اومد؟ ( ظاهرا 1 ساعت میشه با ماشین رفت )
چون روزانه قبول شدی، بله مسلما ارزش این کار رو داره

samadsam
29-10-2010, 10:48
سلام ببخشید یه سوال مهــــــــــم :
من دو تا درس افتاده دارم (از دوم متوسته) و روزانه هم قبول شدم
تمامی کلاس ها بهمن ماه شروع میشه که من قبل از اون یعنی دی ماه می تونم دیپلم بگیرم
آبان - آذر - دی - بهمن

سوال : من دی ماه دیپلم بگیرم می تونم بهمن ماه برم دانشگاه؟؟؟

اینم تبصره ی سنجش :

تبصره: در صورتي كه كد رشته قبولي آنها درهر دو نيمسال (اول - دوم) و يا فقط در نيمسال دوم پذيرش داشته باشد و تا پايان دي ماه سال 1389 موفق به دريافت گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه در رشته مورد نظر بشوند، اجازه ثبت نام درنيمسال دوم را خواهند يافت و درغير اينصورت قبولي آنان نيز ملغي است.

farshidshd
29-10-2010, 20:08
سلام ببخشید یه سوال مهــــــــــم :
من دو تا درس افتاده دارم (از دوم متوسته) و روزانه هم قبول شدم
تمامی کلاس ها بهمن ماه شروع میشه که من قبل از اون یعنی دی ماه می تونم دیپلم بگیرم
آبان - آذر - دی - بهمن

سوال : من دی ماه دیپلم بگیرم می تونم بهمن ماه برم دانشگاه؟؟؟

اینم تبصره ی سنجش :

بله با این شرایط اگه دی ماه دیپلم بگیرین میتونین ثبت نام کنین

hnjmk,l.
29-10-2010, 21:44
سلام دوستان
من ساکن تهرانم و دانشگاه آزاد سما در تهران قبول شدم و ثبت نام کردم . حالا که جوابها اومده غیر انتفاعی رشت هم قبول شدم
میخواستم ببینم از نظر سطح آموزشی ، بین آزاد سما و غیر انتفاعی کدومشون بالاتره ؟ چون دانشگاه آزاد که واقعآ هر کسی از دم در رد شده ثبت نام کرده و از همین الان معومه استادها میخوان یه نمره ای بدن و یه مدرک کشکی بگیریم . میخواستم ببینم غیر انتفاعی فرقی میکنه یا نه ؟ و در کل میرزه آدم از اینجا تا رشت بره و بیاد ؟
ممنون

parpar2010
30-10-2010, 17:35
سلام
می خواستم درمورد شهریه کاردانی نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه های غیرانتفاعی یه اطلاعاتی داشته باشم
ممنون

farshidshd
30-10-2010, 19:09
سلام دوستان
من ساکن تهرانم و دانشگاه آزاد سما در تهران قبول شدم و ثبت نام کردم . حالا که جوابها اومده غیر انتفاعی رشت هم قبول شدم
میخواستم ببینم از نظر سطح آموزشی ، بین آزاد سما و غیر انتفاعی کدومشون بالاتره ؟ چون دانشگاه آزاد که واقعآ هر کسی از دم در رد شده ثبت نام کرده و از همین الان معومه استادها میخوان یه نمره ای بدن و یه مدرک کشکی بگیریم . میخواستم ببینم غیر انتفاعی فرقی میکنه یا نه ؟ و در کل میرزه آدم از اینجا تا رشت بره و بیاد ؟
ممنون

سلام
دانشگاه آزاد الان مثل قبل نیست.

خیلی سخت گیر شدن و بد نمره. سطحشم خیلی بالاتر رفته

به نظرم دانشگاه آزاد شهر خودت می ا رزه به غیر انتفاعی شهرستان

سلام
می خواستم درمورد شهریه کاردانی نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه های غیرانتفاعی یه اطلاعاتی داشته باشم
ممنون

حدود 450 تومن به بالا ( کل شهریه )

fanoos1
01-11-2010, 10:38
سلام دوستان
ممنون
از اونجای که خودم بچه رشت هستم باید بهت بگم که همون تهران بمونی به نفعته!
حالا کجا قبول شدی؟احرار یا جابر؟

samadsam
02-11-2010, 10:25
سلام خدمت تمامی دوستان دیروز مدارکمو جمع کردم رفتم برا ثبت نام نزاشتن ثبت نام کنم کامپیوتر بوشهر(روزانه) آخه دو تا درس راحت دومو پاس نکریم ساعت 6:30 صبح تا 6 عصر موندم ریسش گفت اقدام کردیم حالا خبری بخشنامه از سنجش برا ما بیاد کارتونو درست می کنیم اما بیهوده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلاساشم بهمن ماه (نیم سال دوم) شروع میشه اما می گن سنجش گفته باید گواهی دیپلم شهریور داشته باشین.
حالا به من می گن برو بهمن ماه تماس بگیر 80 روز دیگه خیلی نامردیه مستقیم قبول نشده بودم بهتر بود
نمی دونم امسال می رم دانشگاه یا ...؟
خیلی زحمت کشیدم خیلی مایوس شدم خدا بزرگه ، ولی قبول نشدنم خیلی گرون برام تموم میشه.
اگه کسی اطلاعیه یی چیزی فهمید لطفا منو هم در جریان بذاره ممنونم

svb93
03-11-2010, 19:32
سلام

من تبریز دانشکده فنی 2 قبول شدم چه جوری می تونم به دانشکده فنی 1 یا دانشگاه تبریز منتقل بشم ؟

لطفا در مورد تکمیل ظرفیت هم یه کمی توضیح بدید

ممنون

fanoos1
04-11-2010, 11:02
فعلا که چیزی از تکمیل ظرفیت مشخص نیست.....
شما بعد از اتمام ترم اول باید تقاضای انتقالی موقت بدید به مقصد مورد نظرتون،در ترم بعد نیز تقاضای انتقالی دائم
البته ظرفیت محدودی داره،اولویت با دخترا است سپس متاهل،فرزند شهید یا جانباز،سرپرست خانواده (پارتی هم بگی نگی لازمه!)

n.s
05-11-2010, 13:12
لام

من تبریز دانشکده فنی 2 قبول شدم چه جوری می تونم به دانشکده فنی 1 یا دانشگاه تبریز منتقل بشم ؟

لطفا در مورد تکمیل ظرفیت هم یه کمی توضیح بدید

ممنوندانشگاه تبریز که اصلا نمیشه !!!
برای آموزشکده شماره 1 هم احتمالا بتونید بعضی از درسا رو مهمان بگیرید !!!

m_pixel
06-11-2010, 14:47
سلام
یکی از آشناهای ما کاردانی کامپیوتر آزاد قم و غیر انتفایی شهاب دانش قم قبول شده و خواسته که راهنماییش کنم!
من گفتم غیر انتفایی بهتره و فکر کنم معتبر تر باشه!
ولی حالا خودم به شک افتادم چون بعضیا هم از آزاد تعریف میکنن و میگن مدرک غیر انتفایی زیاد معتبر نیست و از این حرفا!
حالا اگه ممکنه دوستانی که اطلاع دارن یا دلیل یه راهنمایی بکنن!

اینطور که شنیدم غیر انتفایی کلاساش از 18 آبان شروع میشه! ولی آزاد از بهمن!
موندم چطور تو این نیم ترم میخوان بهشون درس بدن؟
راستی اگه بخواد برای کارشناسیش هم معافیت تحصیلی بگیره بهتره درسش کی تموم بشه؟(منظورم زودتر یا دیرترش هست!)
ممنون!

SNOW PATROL
06-11-2010, 14:51
دوست عزیز صد در صد غیر انتفاعی معتبر تره به حرف این و اون توجه نکن

ahriman323
06-11-2010, 17:20
سلام
یکی از آشناهای ما کاردانی کامپیوتر آزاد قم و غیر انتفایی شهاب دانش قم قبول شده و خواسته که راهنماییش کنم!
ولی حالا خودم به شک افتادم چون بعضیا هم از آزاد تعریف میکنن و میگن مدرک غیر انتفایی زیاد معتبر نیست و از این حرفا!

راستی اگه بخواد برای کارشناسیش هم معافیت تحصیلی بگیره بهتره درسش کی تموم بشه؟(منظورم زودتر یا دیرترش هست!)
ممنون!

همون غیر انتفایی بهتره!

sus2
06-11-2010, 18:29
سلام

من دیپلم برق دارم میتونم کنکور سال آینده برای کامپیوتر و یا هر رشته فنی دیگه شرکت کنم؟؟؟
ممنون

m_pixel
07-11-2010, 00:31
همون غیر انتفایی بهتره!

دوست عزیز صد در صد غیر انتفاعی معتبر تره به حرف این و اون توجه نکن
:11:
اگه ممکنه به سوالای دیگه هم که کردم جواب بدین
مخصوصا درمورد زود یا دیر رفتن برای معافیت تحصیلی!
ممنون ازتون

نادر1368
07-11-2010, 22:55
سلام

ممنون!
بعد دانشگاه ها که چه عرض کنم!اموزشکده های دولتی ازاد بهتر هست غیر انتفاعی بعد ایناست برای اونایی که میخوان مدرک داشته باشن!

baktatun
13-11-2010, 12:25
سلام خوبي
به نظر من كه فني خيلي بهتره و وقت ادم كمتر تلف ميشه و زود ت نتيجه ميگيزي

soroush20
15-11-2010, 22:09
منم باهش موافقم.
مخصوصا واسه پسرا خوبه که سربازیم دارن.
با رشته های فنی کار بیشتر یاد میگیرین تا رشته های نظری.

پس فردا میخوای به استخدام یه شرکت در بیای میگن چی بلدی.
من فکر میکنم فقط کار گاه های فنی کافی نیست.
اگه بتونیم برنامه ریزی یه کار نیمه وقت رو در مقام یک کاراموز کنیم خیلی عالی میشه.
(این از برنامه های خودم بود)

mahmoodtaker
16-11-2010, 14:20
بچه یکی از دوستان من دیپلم برق از کاروداش (تعمیرات قطعات) داره و تویه مدرکش نوشته کد152 ولی کد رایانه ای خاصی ذکر نشده!
حالا برای ثبته نام کاردانی علمی کاربردی به کد رایانه های(همه 4 رقمی هست) نیازه،باید از کجا بیار؟
کسی لینکی نداره؟:41:

soroush20
17-11-2010, 17:44
ببین برای رشته های فنی چند خورده؟

qmars200
18-11-2010, 20:32
رتبه هاي فني اعلام نشد؟

samadsam
04-12-2010, 09:41
رتبه هاي فني اعلام نشد؟
گفتن کارنامه ها 20 می یاد

qmars200
10-12-2010, 20:51
گفتن کارنامه ها 20 می یاد

يعني بيستم اذر ؟ پس كو؟ كجا بايد بگيرمش؟

vahid_vaezinia
20-12-2010, 14:35
بچه ها کارنامه ها اومد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم کارنامه ی من :40:

شهید منتظری مشهد

MohammadKingstar
21-12-2010, 16:13
بچه ها کارنامه ها اومد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم کارنامه ی من :40:

شهید منتظری مشهد

رشته تحصيلي تو چيه تو چه مقطعي قبول شدي اگه ميشه يه توضحي از روش هاي درسي خود بنويس

samadsam
29-12-2010, 21:22
رشته تحصيلي تو چيه تو چه مقطعي قبول شدي اگه ميشه يه توضحي از روش هاي درسي خود بنويس
رشته تحصیلی کامپیوتر فنی حرفه ای.
مقطع : کردانی پیوسته فوق دیپلم
ضریب دروس عمومی که بصورت متفاوته مثلا ریاضی ضریب 4 ، زبان انگلیسی 1، عربی 1 ، ادبیات 1 و 2 و زبان فارسی 1 و2 ضریب 2 ، فیزیک 1 ضریب 2 ، شیمی 1 ضریب 2 ، دین و زندگی (1،2،3) ضریب 1.5
دروس تخصص هم شامل 7 تایی کتاب میشه که تمامی ضریب 15 هستش...
برنامه نویسی پیشرفته (1،2،3)
شبکه های رایانه ای
بانک اطلاعات
سیستم عامل (جلد 1 و2 )
ریاضیات 3 پودمانی
مبانی کامپیوتر - سخت افزار

samadsam
30-12-2010, 14:14
کارنامه یکی از دوستان :

samadsam
31-12-2010, 09:02
بهترین انجمن برای کاردانی ها ( حتــــــــــمـــــــــا یـــــه ســــــر بـــزنـــیـــد ! )

omid.7128
31-12-2010, 20:14
ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد کیه؟

omid.7128
01-01-2011, 11:57
تقریبی هم بگین خوبه هااا

ahriman323
01-01-2011, 16:57
ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد کیه؟
آئين نامه آموزشي دوره هاي کارداني ، کارشناسي ، کارشناسي ناپيوسته و کارشناسي ارشد پيوسته

نيمسال دوم:

- نام نويسي در سومين هفته بهمن ماه
- آغاز درس از چهارمين هفته بهمن ماه
- نام نويسي با تاخير در چهارمين هفته بهمن ماه
- حذف و اضافه در هفته اول اسفند ماه
- حذف اضطراري در هفته آخر ارديبهشت ماه
- پايان درس، آخرين روز هفته آخر خرداد ماه
- امتحانات طي حداکثر دو هفته پس از پايان درس

omid.7128
01-01-2011, 17:06
آئين نامه آموزشي دوره هاي کارداني ، کارشناسي ، کارشناسي ناپيوسته و کارشناسي ارشد پيوسته

نيمسال دوم:

- نام نويسي در سومين هفته بهمن ماه
- آغاز درس از چهارمين هفته بهمن ماه
- نام نويسي با تاخير در چهارمين هفته بهمن ماه
- حذف و اضافه در هفته اول اسفند ماه
- حذف اضطراري در هفته آخر ارديبهشت ماه
- پايان درس، آخرين روز هفته آخر خرداد ماه
- امتحانات طي حداکثر دو هفته پس از پايان درس

ابن که برنامه ی دانشگاهه!!! و به درد کسایی میخوره که قبول شدن
ثبت نام برای کنکور سال بعد کیه؟

ahriman323
01-01-2011, 18:14
ابن که برنامه ی دانشگاهه!!! و به درد کسایی میخوره که قبول شدن
ثبت نام برای کنکور سال بعد کیه؟
مگه دانشگاه ازاد دو بار کنکور نداره؟!
نام نويسي در سومين هفته بهمن ماه

omid.7128
01-01-2011, 20:54
مگه دانشگاه ازاد دو بار کنکور نداره؟!
نام نويسي در سومين هفته بهمن ماه

یعنی تو یه هفته نام نویسی میکنن، کنکور هم برگذار میشه، نتایج رو هم اعلام میکنن ، هفته ی بعدش هم که هفته ی 4 بهمنه میرن سر کلاس؟

ahriman323
01-01-2011, 23:07
یعنی تو یه هفته نام نویسی میکنن، کنکور هم برگذار میشه، نتایج رو هم اعلام میکنن ، هفته ی بعدش هم که هفته ی 4 بهمنه میرن سر کلاس؟
اره درست میگن شما..

همیشه اخر اذر بود تا اواسط دی امتحان هم هفته اول بهمن ولی امسال که هنوز خبری نشده اگه بخواد بیاد همین روزها باید بیاد.

vahid_ba
07-01-2011, 17:02
یکی از دوستان متولد خرداد 71 هست

میتونه توی کنکور سال 90 شرکت کنه؟
واسه خدمتش به مشکل برنمیخوره؟

2 - زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ازاد و دولیتی تقریبا کی هست

ممنون

Dex
11-01-2011, 21:30
سلام

من دیپلم کار و دانش ( کامپیوتر ) دارم . البته بدون پیش دانشگاهی

الان میتونم فنی و حرفه ای کنکور بدم ؟
تاریخ های برگزاری کنکور فنی آزاد رو نیمه اول و نیمه دوم 90 رو کسی میدونه ؟
سپاس

vahid_ba
13-01-2011, 01:51
یکی از دوستان متولد خرداد 71 هست

میتونه توی کنکور سال 90 شرکت کنه؟
واسه خدمتش به مشکل برنمیخوره؟

2 - زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ازاد و دولیتی تقریبا کی هست

ممنون

کسی نبود؟:19:

DJ POLESTAR
13-01-2011, 20:36
من این پی دی اف کتاب اندیشه اسلامی رو از کدوم سایت میتونم پیدا کنم؟؟؟

vahid_ba
15-01-2011, 01:28
یکی جواب بده لطفا سوالات رو!

B.i.r.i.y.a
15-01-2011, 12:31
سلام
توزیع دفترچه ی نزدیکترین کنکور کاردانی دانشگاه آزاد فنی و حرفه ای چه زمانیه ؟
اصلا این رشته های کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد کنکور دارن یا بدون کنکورن ؟
رشته ی ماشین آلات صنعتی هم دارن ؟
(برای شهرستان دزفول.)
ممنون.

shahrooztt
28-01-2011, 21:19
سلام . من الان دارم واسه کنکور می خونم (کامپیوتر)
شنیدم از امسان کارشناسی هم اضافه شده ؟ درسته ؟
حدودا کی ثبت نام آزاد و سراسری میاد ؟ . امسال هم همون مرداد ؟
بعد اینکه می خواستم از دوستانی که الان دارن فنی می خونن و قبول شدن وضعیت تراز ها و قبولی و درصد دروس رو توی درسای عمومی و تخصصی لطف کنن ممنون می شم .

MohammadKingstar
04-02-2011, 17:25
کسی نبود؟:19:

سلام
قانون سن خدمت تا 18 سال 12 ماهو 30 روز است که قبل 19 سال باید دفترچه پست شود اگه میخواید اطلاع بیشتری داشته باشید میدان سپاه میتونید برید سوال کنید
یا این دفترچه رو قبل 19 سال پست کنه زمانی که کنکور قبول شد بره دنبال معافیت تحصیلی

fanii
14-02-2011, 16:08
سلام
زمان ثبت نام و گرفتن دفترچه کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد کی هست؟

rezapr2
19-02-2011, 18:55
يكي سالاتو جواب بده

MohammadKingstar
19-02-2011, 19:10
سلام
زمان ثبت نام و گرفتن دفترچه کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد کی هست؟

فکر کنم سال بعد تو ماه اردیبهشت میاد زیاد عجله نکنید

svb93
22-02-2011, 15:45
سلام
کسی خبر داره دانشکده ها از کی به دانشگاه تبدیل میشن (تبریز) ؟

farshidshd
22-02-2011, 17:15
سلام
توزیع دفترچه ی نزدیکترین کنکور کاردانی دانشگاه آزاد فنی و حرفه ای چه زمانیه ؟
اصلا این رشته های کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد کنکور دارن یا بدون کنکورن ؟
رشته ی ماشین آلات صنعتی هم دارن ؟
(برای شهرستان دزفول.)
ممنون.

الان دیگه معمولا دانشگاه آزاد در مفطع کاردانی کلا بدون کنکور میگیره ، این رشته ای که گفتین رو فکر نمیکنم بدون کنکور بگیره ، شهرای دیگه شاید باشه ، باید بگردی

سلام
کسی خبر داره دانشکده ها از کی به دانشگاه تبدیل میشن (تبریز) ؟

شاید هیچوقت!!

milad_d993
13-03-2011, 10:49
سلام
لطفا جزوه و سوالات امتحانی دروس زیر را لطف کنید. (برای مقطع کاردانی پیوسته- کامپیوتر)

* سیستم عامل 2 (جزوه مهندس پابخش -دانشگاه آزاد- رو دارم. اگه یکی دیگه که جدید تر باشه)
* مبانی اینترنت (جزوه وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دارم. یکی دیگه لطفاً)
* اصول سرپرستی
* مبانی برنامه سازی ویژوال بیسیک

نمونه سوالات چند سال پشت سر هم و مال 3 سال اخیر باشند.

با سپاس فراوان

milad_d993
13-03-2011, 10:56
اینم ایمیل: prince_m993 [at_] yahoo [_dot] com

Amirwwe619
10-04-2011, 20:18
دوستان کسی که داره تو روزانه کاردانی میخونه ، میتونه دوباره کنکور شرکت کنه؟

محمد رضا 6630
11-04-2011, 08:38
برای آزاد می دونم که میشه خودم شرکت کردم

Amirwwe619
11-04-2011, 19:15
برای آزاد می دونم که میشه خودم شرکت کردم

آزاد منظورم نبود

samadsam
12-04-2011, 10:20
سلام . من الان دارم واسه کنکور می خونم (کامپیوتر)
شنیدم از امسان کارشناسی هم اضافه شده ؟ درسته ؟
حدودا کی ثبت نام آزاد و سراسری میاد ؟ . امسال هم همون مرداد ؟
بعد اینکه می خواستم از دوستانی که الان دارن فنی می خونن و قبول شدن وضعیت تراز ها و قبولی و درصد دروس رو توی درسای عمومی و تخصصی لطف کنن ممنون می شم .

یه سر به این انجمن بزن منم دانشجو روزانه کاردانی هستم و من و تمامی دوستان کارنامه ها رو اونجا گذاشتیم می تونی از تمامی بخش ها مفیدش استفاده کنی.

spz
17-04-2011, 01:00
سلام
من دیپلم کاردانش دارم (برنامه نویسی)

چه جوری میتونم به دونه کنکور وارد دانشگاه بشم ؟
میشه کمک کنید

Tomas Angelos
18-04-2011, 16:01
سلام دوستان

دفترچه واسه آزاد و سراسری هنوز نیومده.

با تشکر:11:

farshidshd
26-04-2011, 11:18
تاريخ ثبت نام ، توزيع کارت ، برگزاري و ضوابط شرکت در آزمون دوره هاي کارداني آموزشکده هاي فني و حرفه اي اعلام شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4109729960.jpg&X=222&Y=148گروه آزمون وسنجش : جزئيات ثبت نام و ضوابط شرکت در آزمون ورودي دوره هاي کارداني نظام جديد شامل آموزشکده هاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غير دولتي - غيرانتفاعي در سال 90 اعلام شد. به گزارش خبرنگار آفرينش ، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد ثبت نام در اين آزمون از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 19 ارديبهشت ماه آغاز مي شود و در روز يکشنبه 25 ارديبهشت ماه پايان مي يابد.

هزينه ثبت نام به صورت اينترنتي و پستي
ثبت‌نام با يکي از دو روش اينترنتي و پستي انجام پذير است. داوطلبان براي ثبت نام با ورود به سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي قابل پرداخت است. هزينه ثبت نام 83 هزار ريال است و داوطلبان مي توانند با کارتهاي شتاب آن را پرداخت کنند. داوطلبان علاقمند به شرکت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غيردولتي ـ‌ غيرانتفاعي لازم است 22 هزار و 500 ريال ديگر نيز علاوه بر مبلغ ثبت نام پرداخت کنند.افرادي که از پست دفترچه هاي خود را دريافت مي کنند بايد مبلغ 7 هزار ريال بابت هزينه توزيع دفترچه ‌راهنما و کارت اعتباري ثبت‌نام نيز توسط دفتر پستي، پرداخت کنند. همچنين براي توزيع کارت اعتباري علاقمندي به گزينش رشته‌هاي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي، نيز پست مبلغ 3 هزار ريال ديگر دريافت مي کند.

زمان برگزاري و توزيع کارت آزمون فني حرفه اي ها
داوطلبان از تاريخ 3 تا 6 مرداد ماه 90 مي توانند با مراجعه به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به پرينت کارت و برگ راهنماي ورود به جلسه آزمون اقدام کنند.آزمون ورودي دوره هاي کارداني نظام جديد (آموزشکده هاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي) سال 1390 در صبح و بعدازظهر روز جمعه 7 مرداد برگزار مي شود.

شرايط عمومي داوطلبان و مقررات وظيفه عمومي
داوطلبان مرد نبايد از نظر مقررات وظيفه عمومي منعي نداشته باشند و از نظر شرايط عمومي هم بايد هيچ کدام از اين موارد را نداشته باشند. الف) نداشتن عناد با نظام جمهوري اسلامي ايران که مصاديق آن عبارتند از مبارزه مسلحانه با نظام جمهوري اسلامي ايران، داشتن وابستگي تشکيلاتي به گروهک‌هاي محارب، پرداخت کمک مالي به گروهک‌هاي محارب يا هواداري تشکيلاتي از آن گروهک‌ها و يا داشتن عضويت در آنها، تبليغ ماترياليسم و اديان ساختگي است.از ديگر شرايط عمومي عدم احراز فساد اخلاقي است که مصاديق آن شامل اعتياد به مواد مخدر و اشتهار به فحشا است. همچنين اعتقاد به يکي از اديان مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران شامل اسلام، مسيحيت، يهود و زرتشتي است.

شرايط اختصاصي داوطلبان
الف) دارا بودن‌ گواهينامه‌ پايان‌ تحصيلات‌ دوره متوسطه‌ نظام‌ جديد در يکي‌ از رشته‌هاي شاخه‌هاي‌ فني ‌و حرفه‌اي ‌و کاردانش و يا احراز شرايط فارغ‌التحصيلي در يکي‌ از رشته‌هاي مذکور تا پايان‌ شهريور سال 90 و يا ديپلم فني ‌و حرفه‌اي دوره‌ چهار ساله‌ نظام ‌قديم
ب) برخورداري از توانايي جسمي متناسب با رشته انتخابي.
شرکت دانشجويان در آزمون مجدد کارداني با رعايت مقررات وزارت علوم با شرايط ذيل، بلامانع خواهد بود. البته دانشجوياني که در مقطع کارداني حداکثر 2 نيمسال از شروع به تحصيل آنها سپري نشده باشد. دانشجويان مشمول مجاز به تحصيل در مقطع پايين‌تر از مقطع قبولي نخواهند بود و اين افراد در زمان شرکت در آزمون و اعلام نتايج داراي معافيت تحصيلي باشند.

تحصيل همزمان در دو رشته يا دو دانشگاه منعي ندارد
بر اساس اعلام سازمان سنجش، تحصيل همزمان در دو رشته يا دو دانشگاه به شرط موافقت وزارت علوم و اتمام تحصيل در سنوات مجاز از تاريخ شروع به تحصيل در دانشگاه اول از نظر سازمان وظيفه عمومي ناجا، منعي نخواهد داشت.سقف سنوات تحصيل در دوره کارداني حداکثر 3 سال است و دانشجوياني که در اين مدت موفق به اتمام دوره تحصيل نشوند، شرايط ادامه تحصيل را از دست خواهند داد. کليه ضوابط و مقررات وظيفه عمومي براي کليه داوطلبان اعم از متمرکز و نيمه‌متمرکز آزمون‌ ورودي دوره کارداني نظام جديد آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1390 معتبر و لازم‌الاجرا است.

ممنوعيت ثبت نام براي برخي از افراد
افرادي که داراي گواهينامه دوره پيش‌دانشگاهي و يا ديپلم کامل متوسطه نظام جديد يا قديم نظري هستند اجازه ثبت‌نام و شرکت در اين آزمون را ندارند و در صورت‌ شرکت متخلف شناخته شده و در هر مرحله از تحصيل ‌که باشند، قبولي‌ آنان لغو و از ادامه تحصيل‌ آنها ممانعت بعمل آمده و ملزم به پرداخت‌ غرامت‌ خواهند بود.همچنين پذيرفته‌شدگان دوره روزانه آزمون‌ کارداني‌ نظام‌ جديد آموزشکده‌هاي‌ فني‌ و حرفه‌اي‌ سال 1389 (اعم از متمرکز و نيمه‌متمرکز) اعم از اينکه ثبت‌نام‌ کرده و يا ثبت‌نام نکرده باشند، اجازه ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در اين‌ آزمون‌ را ندارند.

سهميه‌ داوطلبان شاهد و ايثارگر
هر يک‌ از داوطلبان ‌متقاضي‌ سهميه شاهد و ايثارگر مي‌توانند بر اساس‌ شرايط اعلام شده در دفترچه آزمون متقاضي‌ استفاده از سهميه‌ شوند.

شرايط و ضوابط ثبت‌نام اتباع خارجي
داوطلبان شرکت‌کننده اتباع غيرايراني، بايد علاوه بر شرايط عمومي و اختصاصي اين آزمون، داراي شرايط خاصي نيز باشند که بر اساس بند 15 تقاضانامه ثبت‌نام اينترنتي بايد آن را علامتگذاري و تکميل کنند. داوطلبان غيرايراني ملزم به مطالعه دقيق مندرجات دفترچه‌هاي راهنماي آزمون بوده و هيچ عذري مبني بر عدم اطلاع از مفاد دفترچه‌ها پذيرفته نيست.

ضوابط دوره‌هاي‌ نوبت دوم (شبانه)‌ آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي‌
ضوابط دوره‌هاي‌ نوبت دوم (شبانه)‌ آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي‌ نيز از سوي سازمان سنجش اعلام شده است. بر اساس‌ ضوابط اين دوره داوطلبان از طريق‌ آزمون‌ دوره‌هاي کارداني نظام جديد آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي سال‌ 1390 پذيرفته‌ مي‌شوند.دانشجويان‌ دوره‌ نوبت دوم (شبانه) آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي، در صورت‌ تمايل‌ مي‌توانند با سپردن‌ تعهد محضري‌ به‌ منظور تعيين‌ بازپرداخت‌ بدهي‌، از تسهيلات‌ رفاهي‌ استفاده‌ کنند. انتقال‌ دانشجويان‌ دوره‌هاي‌ نوبت دوم (شبانه‌) به‌ دوره‌هاي‌ روزانه‌ ممنوع‌ است.

ضوابط تحصيل‌ در مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيردولتي ـ غيرانتفاعي
در آزمون دوره‌هاي کارداني پيوسته نظام جديد موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي وغيردولتي سال 1390، موسسات غيرانتفاعي - غيردولتي در 27 رشته‌امتحاني دانشجو مي پذيرند. نظام‌ درسي‌ آن براساس‌ نظام‌ آموزشي‌ وزارت‌ علوم است و از پذيرفته‌شدگان براساس جدول مربوطه در دفترچه راهنما شهريه‌ اخذ مي شود.مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيردولتي ـ غيرانتفاعي‌ هيچگونه‌ تعهدي‌ در قبال‌ تهيه‌ و تأمين‌ مسکن‌، خوابگاه‌ و غذاي‌ دانشجويان‌ ندارند و دانشجويان‌ مي‌توانند از وام‌ تحصيلي‌ مطابق‌ با آيين‌نامه‌ وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌ و در صورت‌ تخصيص‌ بودجه‌ استفاده‌ کنند.انتقال و تغيير رشته دانشجويان در صورت موافقت اين موسسات آموزش عالي غيردولتي ـ غيرانتفاعي، منحصراً به مؤسسات غيرانتفاعي با رعايت ضوابط و آيين‌نامه‌هاي مربوط امکان‌پذير خواهد بود.

آفرینش

AMIRH21
27-04-2011, 09:01
دوستان دفتر چه شرکت در ازمون فنی حرفی ازاد کی میاد ؟ اکه کسی هم جزوری تستی چیزی به درد بخور رشتی معماری (نقشه کشی معماری ) داره بزاره ممنون میشم مرسی

ahriman323
10-05-2011, 11:19
سلام دوستان
برای معادلسازی واحد ها توی آموزشکده دولتی درس های بالای 15 را قبول میکنن؟! از آزاد هم قبول میکن؟! هم ازاد باشه و هم دولتی هر دو را قبول میکنن؟!

ahriman323
10-05-2011, 11:57
فصل يازدهم : پذيرش واحد هاي درسي

ماده 63
معادل سازي و پذيرش دروسي كه قبول شدگان آزمون سراسري قبلاً در دانشگاه ها با ديگر مقاطع تحصيلي گذرانده اند با رعايت شرايطي به شرح زير مجاز است .
1- دانشجو با توجه به سوابق تحصيلي خود مجاز به شركت در آزمون ورودي رشته جديد باشد .
2- دانشگاه قبلي و مدارك تحصيلي آن مورد تأييد وزارت علوم تحقيقات و فناوري يا وزرات بهداشت درمان وآموزش پزشكي باشد .
3- تحصيل دانشجو در دانشگاه قبلي مطابق برنامه مصوب شوراي عالي برنامه ريزي باشد .
4- محتواي آموزشي دروس گذرانده دانشجو با دروس رشته جديد به تشخيص گروه آموزشي اشتراك محتوايي داشته و نمره هر يك از دروس از 12 كمتر نباشد .

قبلا که 15 بود حالا شده 12؟

ifu
11-05-2011, 12:49
سلام

1 - کسی از این دوستان نمیدونه دفترچه فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد کی میاد؟
2 - اگر قبول بشیم تو آزمونش تا کی وقت داریم که مدرک دیپلم رو بهشون بدیم؟
3 - این قضیه دانشکده های سما یا همچین چیزی چیه؟ کسی در این باره اطلاعی داره؟

ممنون

Dex
11-05-2011, 14:28
دفترچه کی میاد ؟

معمولا توی چه ماهی ؟

Dex
11-05-2011, 15:36
افرادي که داراي گواهينامه دوره پيش‌دانشگاهي و يا ديپلم کامل متوسطه نظام جديد يا قديم نظري هستند اجازه ثبت‌نام و شرکت در اين آزمون را ندارند و در صورت‌ شرکت متخلف شناخته شده و در هر مرحله از تحصيل ‌که باشند، قبولي‌ آنان لغو و از ادامه تحصيل‌ آنها ممانعت بعمل آمده و ملزم به پرداخت‌ غرامت‌ خواهند بود
میشه یکی اینو واسه من توضیح بده ؟
من الان دیپلم کار و دانش ( برنامه نویسی کامپیوتر ) دارم
خدمتم تموم شده
پس نمیتونم ثبت نام کنم ؟

گیج شدم یکی راهنمایی کنه

ahriman323
11-05-2011, 15:57
سلام
3 - این قضیه دانشکده های سما یا همچین چیزی چیه؟ کسی در این باره اطلاعی داره؟

ممنون
سما بدرد نمیخوره ....:2:

میشه یکی اینو واسه من توضیح بده ؟
من الان دیپلم کار و دانش ( برنامه نویسی کامپیوتر ) دارم
خدمتم تموم شده
پس نمیتونم ثبت نام کنم ؟

گیج شدم یکی راهنمایی کنه

افرادي که داراي گواهينامه دوره پيش‌دانشگاهي و يا ديپلم کامل متوسطه نظام جديد يا قديم نظري هستند
این که نوشته منظورش کسانی هست که مدرک پیش دانشگاهی و یا دیپلم دبیرستان دارند هست
شما دیپلم نظری داری مگه؟! فکر نکنم کاردانش نظری حساب بشه!

Dex
11-05-2011, 21:14
شهریه تمام شده یه ترم کلا چقدر میشه ( رشته نرم افزار کامپیوتر )

فرض کنید بخواید هزینه هر 4 ترم رو تقسیم بر 4 کنید

و این شهریه رو باید کی پرداخت کرد .

بازم سوال

غیر انتفاعی فرقش با بقیه چیه ؟
راحتر قبول میشی توی شهر خودت ؟
شهریش چقدر بیشتره ؟

ممنون

Dex
12-05-2011, 21:29
شهریش چقدر بیشتره ؟

ممنون

لطفا یکی جواب بده
وقتی نمونده

DJ_EBI
13-05-2011, 10:59
شهریه تمام شده یه ترم کلا چقدر میشه ( رشته نرم افزار کامپیوتر )

فرض کنید بخواید هزینه هر 4 ترم رو تقسیم بر 4 کنید

و این شهریه رو باید کی پرداخت کرد .

بازم سوال

شهریش چقدر بیشتره ؟

ممنون

دوست عزیز دفترچه رو از سایت سنجش بگیر هزینه ها رو نوشته

غیر انتفاعی فرقش در اینه که 1- مختلط هستن 2 - شهریه دریافت میکنن 150 شهریه ثابت هر ترم شهریه متغیر هم بستگی به واحدهایی داره که هر ترم بر می داری که معمولا بین 300 تا 500 میشه

قبولی تو غیر انتفاعی خیلی آسونه به خاطر اینکه اکثرا ظرفیت بالایی میگیرن حدود 100 نفر

پیشنهاد میکنم اگه قصد درس خوندن دارید امثال حتما شرکت کنید که نسبت به پارسال ظرفیت خیلی زیاد شده

پارسال شبانه حذف شده بود ظرفیت روزانه هم به شدت کاهش پیدا کرده بود حدود 35 نفر ! ولی امسال مثال کرج 30 نفر نیمسال اول 30 نفر نیمسال دوم 80 نفر هم شبانه :31:

موفق باشید

Dex
13-05-2011, 16:51
ممنون بچه ها

من میتونم اولویت هامو هم آزاد ( روزانه و شبانه ) بزنم و هم غیر انتفاعی ؟

DJ_EBI
13-05-2011, 21:19
ممنون بچه ها

من میتونم اولویت هامو هم آزاد ( روزانه و شبانه ) بزنم و هم غیر انتفاعی ؟

بله دوست عزیز محدودیتی وجود نداره فقط باسه غیر انتفاعی باید یه کارت جدا که 2200 تومانه بگیری

پیشنهاد میکنم به این صورت بزنید

اول روزانه شهر خودتون (بومی)
دوم شبانه شهر خودتون
سوم غیر انتفاعی
الی آخر

AMIRH21
14-05-2011, 08:48
دوستان یکی هم جواب مارو میداد بد نبودها
کسی میدونه کتاب براب کنکور معماری چی هست ؟(نقشه کشی معماری)
الان ترم یک هستم من می خوام باز کنکور بدم دانشگاه ازاد شهریه شد حدود 600 هزار تومن با یه ترم مرخصی 230 شود 830هزار تومن (از نیمسال دوم رفتم)
حالا اگه کسی کتاب خوبی میشناسه معرفی کنه

sus2
14-05-2011, 15:04
سلام

این کد نظام وظیفه چیه ؟

ممنون اگه میشه سریع پاسخ بدید دیگه زیاد وقت نیست

DJ_EBI
14-05-2011, 21:29
سلام

این کد نظام وظیفه چیه ؟

ممنون اگه میشه سریع پاسخ بدید دیگه زیاد وقت نیست

کدی هست که وضعیت نظام وظیفه شما رو مشخص می کنه تو دفترچه توضیحات کاملش هست مثلا کد 1 - داوطلبان داراي كارت پايان خدمت

vahid_ba
15-05-2011, 09:06
کسی اطلاع داره دفترچه های ازاد کی میان؟

کسانی که متولد خرداد 71 هستن میتونن شرکت کنن در ازمون؟

DJ_EBI
15-05-2011, 11:21
کسی اطلاع داره دفترچه های ازاد کی میان؟

کسانی که متولد خرداد 71 هستن میتونن شرکت کنن در ازمون؟

7 2ا ردیبهشت

بله می تونید مشکلی نیست

دریا_دل
15-05-2011, 11:24
دانش آموزان رشته کامپیوتر فقط میتوانستن رشته ی کامپیوتر (نرم افزار) را انتخاب کنند؟ آیا؟

Dex
15-05-2011, 18:58
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره آخرين مهلت ثبت نام در آزمون‌ ورودي دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي سال 1390

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور بدين‌وسيله‌ به‌ اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي‌ ثبت نام و شركت‌ در آزمون‌ ورودي دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيردولتي – غيرانتفاعي سال 1390 مي رساند، به منظور فراهم آوردن تسهيلات لازم براي آندسته از داوطلباني كه تاكنون براي ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام ننموده اند با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده كه:
1- در روزهاي دوشنبه 26/2/90 ، سه‌شنبه 27/2/90 و چهارشنبه 28/2/90 منحصراً در باجه هاي مركزي شهرستانهاي مختلف كشور (بجز شهرستان تهران كه به شرح بند 2 ذيل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 هريك از روزهاي مذكور، نسبت به توزيع مدارك ثبت نام اينترنتي اقدام گردد.
2- در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 26/2/90 تا ساعت 19 روز چهارشنبه 28/2/90 منحصراً در مناطق پستي11، 13 ،14، 15، 16 ، 17، 18 و 19 نسبت به توزيع مدارك ثبت نام اينترنتي داوطلبان داوطلبان متقاضي ثبت نام، اقدام شود.
ضمناً به اطلاع مي رساند داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون مذكور كه كارت اعتباري ثبت نام اينترنتي را تا تاريخ 28/2/90 دريافت مي‌دارند، مي توانند تا ساعت 24 روز چهار‌شنبه 28/2/90 با مراجعه به نشاني پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور، نسبت به ثبت نام اينترنتي در آزمون مذكور اقدام نمايند.بديهي است به تقاضا هايي كه پس از اين تاريخ واصل گرديد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

من منظورشو نگرفتم

من از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کردم

کار دیگه ای تا آزمون باید انجام بدم ؟
چیکار باید کنم
مدارک باید تحویل بدیم ؟

بعد این دفترچه ای که توی سایت سنجشه بای اینی که دوستمون میگه ( دفترچه های ازاد) چه فرقی داره آخه

گیجیم دیگه

DJ_EBI
15-05-2011, 20:50
من منظورشو نگرفتم

من از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کردم

کار دیگه ای تا آزمون باید انجام بدم ؟
چیکار باید کنم
مدارک باید تحویل بدیم ؟

بعد این دفترچه ای که توی سایت سنجشه بای اینی که دوستمون میگه ( دفترچه های ازاد) چه فرقی داره آخه

گیجیم دیگه

نه کار دیگه ای نباید انجام بدی

یه کارت هست 8300 تومان با اون فقط می تونی الویت های دانشکده های دولتی رو بزنی اگه بخوای الویت های دانشکده های غیر انتفاعی رو هم بزنی باید یه کارت 2250 تومانی دیگه بگیری

اینجا رو ببین

دانشگاه ازاد هم که کلا بحثش جداست

ifu
16-05-2011, 10:52
سلام خواهشا دوستان لطف کنند سریع بنده را راهنمایی کنند که تا چهارشنبه بیشتر وقت نیست!

من متولد 69 هستم و الان دارم پیش دانشگاهی میخونم و همچنین دارم دیپلم کار و دانش میگیرم.
من رفتم توی سایت سنجش و دفترچه شو دانلود کردم و دیدم وضعیت نظام وظیفه من هیچ کدوم از موارد نیست!!
الان یعنی من نمی تونم ثبت نام کنم؟

ifu
16-05-2011, 10:57
براساس اعلام رسمي سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي داوطلبان مرد لازم است يكي از شرايط مشروحه ذيل را دارا باشند:
كد 1) داوطلبان داراي كارت پايان خدمت.
كد 2) داوطلبان داراي كارت معافيت كفالت ، پزشكي و موارد خاص.
كد 3) داوطلبان داراي كارت معافيت موقت در مد ت اعتبار آن.
كد 4) پرسنل شاغل رسمي در نيروها ي نظامي و انتظامي جمهوري اسلامي ايران با ارائه گواهي موافقت از يگا ن مربوط.
كد 5) فارغ التحصيلان و دانش آموزان سال آخر شاخ ه فني و حرفه اي و شاخه كاردانش متولد سال 1371 و بعد از آن.
تبصره : افراد مشمول بند 5 لازم است در تاريخي كه توسط سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي اعلام م ي گردد، نسبت به معرفي و اعزام به خدمت اقدام
نمايند. بديهي است در صور ت پذيرفته شدن در آزمون در هر مرحله اي از خدم ت وظيفه، ترخيص خواهند شد. در غير اين صورت غايب محسوب شده
و پذير ش آنها در آزمو ن سال 1390 ملغي مي گردد.
كد 6) متولدين سال 1354 و قبل از آن. اين قبيل مشمولان بايد پس از اعلام قبولي و در زمان ثبت نام، كارت معافيت دائم (معافيت رهبري) را ارائه نمايند.
1370 به بعد) كه به صورت حضوري گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه خود را در يكي از /7/1) كد 7) داوطلبان متولد نيمه دوم سال 1370
رشته هاي شاخه فني و حرف ه اي و يا شاخه كاردانش اخذ نمود ه اند، با اخذ برگ اعزام به خدمت بدون مهر غيبت كه تاريخ اعزام آنان در نيم ه دوم سال
1390 خواهد بود.
كد 8) فارغ التحصيلان ديپلم شاغل به خدمت در نيروهاي نظامي و انتظامي در هر مرحله از خدمت وظيفه كه باشند، به شرط نداشتن غيبت قبل از اعزام
به خدمت و نداشتن سابقه تحصيل در مقطع بالاتر از ديپلم.
تبصره: برگه هاي اعزام به خدمت بايد فاقد غيبت بوده و مهلت قانوني اعزام با تاريخ شروع به خدمت منطبق باش د . بديهي است مشمولاني كه با غيبت
اعزام شده باشند، در صورت قبولي ترخيص نخواهند شد و قبولي ايشان ملغي است.
كد 9) طلا ب علوم ديني داراي م ع افيت تحصيلي، به شرطي كه مركز م ديريت حوزه هاي علميه و يا شوراي مديريت حوزه علميه خراسا ن ت أييد نمايد كه
با همان معافيت تحصيلي حوز ه ، « طلبه قادر است ضمن اينكه در حوزه به تحصيل اشتغال دارد به موازات آن در دوره كارداني نيز تحصيل نماي د »
اشتغال به تحصيل وي در دوره كارداني پيوسته آموزشكده هاي فني و حرف هاي و يا مؤسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي بلامانع است. بديهي
است در هر موقع حوزه علميه معافيت تحصيلي طلبه را خاتمه يافته اعلام نماي د ، مشمول ديگر نم يتواند به عنوان دانشجو از معافيت تحصيلي استفاده
كند و بايد خود را به سازمان وظيفه عمومي محل معرفي نمايد.
تبصره: افراد مشمول بند 9 قبل از ثب ت نام در آزمون بايد موافقتنامه مذكور را از مركز مديريت حوزه هاي علميه و شوراي مديريت حوزه علميه خراسا ن
دريافت دارند و هنگام قبولي در دوره كارداني به آموزشكده فني و حرف هاي ارائه نمايند.
كد 10 ) متعهدين خدمت در وزارتخانه ها و سازما ن ها كه پس از انجا م تعهد خدمت معاف مي باشند، در صورت ارائه موافقت نامه از بالاترين مقام وزارت يا
سازمان متبوع . بديهي است با شروع تحصيل، تعهد آنان قطع شده و پس از اتمام تحصيلات بايد بقيه تعهدات خ ود را در وزارتخان ه و يا سازما ن متبوع
به اتمام برسانند.

من کدوم رو باید انتخاب کنم؟

DJ_EBI
16-05-2011, 21:09
دانش آموزان رشته کامپیوتر فقط میتوانستن رشته ی کامپیوتر (نرم افزار) را انتخاب کنند؟ آیا؟

بله تو دانشگاه دولتی و آزاد فقط می تونید رشته ی متناسب با دیپلم رو انتخاب کنید ولی تو دانشگاه علمی کاربردی محدودیت ندارید

ifu
19-05-2011, 00:35
این دو تا گزینه در دانشگاه آزاد رو چطور باید پر کنم؟
24 - معدل كتبي ديپلم يا آخرين وضعيت تحصيلي :
25 - نظام آموزشي متوسطه :

من الان دارم پیش میخونم و تا شهریور دیپلم کار و دانشم رو به صورت آزاد میگیرم.

خواهشا یکی جواب بده.

DJ_EBI
19-05-2011, 23:58
این دو تا گزینه در دانشگاه آزاد رو چطور باید پر کنم؟
24 - معدل كتبي ديپلم يا آخرين وضعيت تحصيلي :
25 - نظام آموزشي متوسطه :

من الان دارم پیش میخونم و تا شهریور دیپلم کار و دانشم رو به صورت آزاد میگیرم.

خواهشا یکی جواب بده.

1- معدل کتبی دیپلم یا گواهی موقت اگه ندارید اخرین معدلی که تو کارنامتون هست

2 - یا فنی حرفه ای یا کاردانش که شما کاردانش میشید

ifu
20-05-2011, 22:39
1- معدل کتبی دیپلم یا گواهی موقت اگه ندارید اخرین معدلی که تو کارنامتون هست

2 - یا فنی حرفه ای یا کاردانش که شما کاردانش میشید

داداش DJ_EBI واقعا دمت گرم به بچه ها کمک می کنی :40: :11:

1- من دیپلم تطبیقی هستم و هنوز دیپلمم رو نگرفتم که تطبیق بزنمش . میگم نمیشه یه معدل الکی بزنم و بعدا براشون توضیح بدم که من دیپلم تطبیقی هستم؟
- یا اینکه معدل کتبی دیپلم تجربی ام رو بزنم؟ اون موقع فکر نکنند از بچه های نظری هستم و اصلا برگه ام رو تصحیح نکنند؟!!
به نظرت کدومش بهتره؟ :18:

2- برای من که دیپلم تطبیقی هستم هم باید کار و دانش بزنم یا نظری؟
اگه کار و دانش زدم و بعدا گیر دادند میشه توضیح بدم که من دیپلم تطبیقی هستم؟

3- این دانشگاه آزاد یه مرکزی چیزی نداره برم مستقیم اونجا و از خودشون بپرسم؟ :18:

الان من توی کنکور دولتی که ثبت نام نکردم به خاطر اینکه اصلا وضعیت من مشخص نیست. توی آزاد هم نتونم دیگه بدبخت میشم. :41:

DJ_EBI
20-05-2011, 23:38
داداش DJ_EBI واقعا دمت گرم به بچه ها کمک می کنی :40: :11:

1- من دیپلم تطبیقی هستم و هنوز دیپلمم رو نگرفتم که تطبیق بزنمش . میگم نمیشه یه معدل الکی بزنم و بعدا براشون توضیح بدم که من دیپلم تطبیقی هستم؟
- یا اینکه معدل کتبی دیپلم تجربی ام رو بزنم؟ اون موقع فکر نکنند از بچه های نظری هستم و اصلا برگه ام رو تصحیح نکنند؟!!
به نظرت کدومش بهتره؟ :18:

2- برای من که دیپلم تطبیقی هستم هم باید کار و دانش بزنم یا نظری؟
اگه کار و دانش زدم و بعدا گیر دادند میشه توضیح بدم که من دیپلم تطبیقی هستم؟

3- این دانشگاه آزاد یه مرکزی چیزی نداره برم مستقیم اونجا و از خودشون بپرسم؟ :18:

الان من توی کنکور دولتی که ثبت نام نکردم به خاطر اینکه اصلا وضعیت من مشخص نیست. توی آزاد هم نتونم دیگه بدبخت میشم. :41:

1- والا نمیدونم ولی سعی کنید یه معدل بزنید که فکر میکنید مدرکتون هم همون حدودا می شه ولی به شخصه فکر کنم خیلی مهم نباشه این
2- :31: کاردانش دیگه! نظری ها که نمیتونن شرکت کنن

3- کلا ما فنی حرفه ای ها همیشه مظلوم واقع میشیم :2: یه باز زیر نظر آموزش پرورشیم فردا میگن نه وزارت علوم کلا وضعیتمون معلوم نیس سوالی داشتی بپرس اگه من یا دوستانم بلد بودیم جواب میدیم

چرا بدبخت دوست عزیز :31: کلا این وضعیت نظام وظیفه تو پر کردن دفترچه مهم نیست چی بزنید اصل اینه که قبول شدید تو دانشگاه موقع ثبت نام سوال می کنند اونجا میگید وضعیتتون رو که به احتمال زیاد قبول می کنند

امروز که سایت سنجش رو میدیدم هنوز لینک ثبت نام کاردانی بود اگه می تونید ثبت نام کنید همین جور که قبلا هم گفتم امسال ظرفیت زیاد شده و احتمال قبولی خیلی زیاد شده

موفق باشید :11:

ifu
20-05-2011, 23:59
1- والا نمیدونم ولی سعی کنید یه معدل بزنید که فکر میکنید مدرکتون هم همون حدودا می شه ولی به شخصه فکر کنم خیلی مهم نباشه این
2- :31: کاردانش دیگه! نظری ها که نمیتونن شرکت کنن

3- کلا ما فنی حرفه ای ها همیشه مظلوم واقع میشیم :2: یه باز زیر نظر آموزش پرورشیم فردا میگن نه وزارت علوم کلا وضعیتمون معلوم نیس سوالی داشتی بپرس اگه من یا دوستانم بلد بودیم جواب میدیم

چرا بدبخت دوست عزیز :31: کلا این وضعیت نظام وظیفه تو پر کردن دفترچه مهم نیست چی بزنید اصل اینه که قبول شدید تو دانشگاه موقع ثبت نام سوال می کنند اونجا میگید وضعیتتون رو که به احتمال زیاد قبول می کنند

امروز که سایت سنجش رو میدیدم هنوز لینک ثبت نام کاردانی بود اگه می تونید ثبت نام کنید همین جور که قبلا هم گفتم امسال ظرفیت زیاد شده و احتمال قبولی خیلی زیاد شده

موفق باشید :11:

1- به نظرتون قبولی در دانشگاه آزاد ربطی به معدل داره؟ میترسم یه معدل همینطوری بزنم توی قبول شدن تاثیر بگذاره فردا که معدل اصلی رو دادم اخراحم کنند!!

2- الان به نظر شما من اون بخش نظام آموزشي متوسطه رو چی بزنم؟ کار و دانش یا نظری؟ اگه نظری بزنم ممکنه اصلا من رو حذق کنند؟

3- نظام وظیفه رو هم میخوام شماره 7 رو بزنم. پس این وضعیت نظام وظیفه خیلی مهم نیست؟ خودم یه حدس هایی می زدم!

4- مگه هنوز وقت هست؟ اگه آره شرایط سربازی من توی اون لیستشون نیست میگم فردا شرکت نکنم قبول بشم محرومم کنند یا مشکلی برام ایجاد کنند؟ :41:

DJ_EBI
21-05-2011, 15:20
1- به نظرتون قبولی در دانشگاه آزاد ربطی به معدل داره؟ میترسم یه معدل همینطوری بزنم توی قبول شدن تاثیر بگذاره فردا که معدل اصلی رو دادم اخراحم کنند!!

2- الان به نظر شما من اون بخش نظام آموزشي متوسطه رو چی بزنم؟ کار و دانش یا نظری؟ اگه نظری بزنم ممکنه اصلا من رو حذق کنند؟

3- نظام وظیفه رو هم میخوام شماره 7 رو بزنم. پس این وضعیت نظام وظیفه خیلی مهم نیست؟ خودم یه حدس هایی می زدم!

4- مگه هنوز وقت هست؟ اگه آره شرایط سربازی من توی اون لیستشون نیست میگم فردا شرکت نکنم قبول بشم محرومم کنند یا مشکلی برام ایجاد کنند؟ :41:

نه دوست عزیز ربطی نداره :27: باسه چی اخراج کنند اونم دانشگاه آزاد :31: طوری نیست دوست عزیز

اصلا نظری نداره که ! اول دفترچه هم نوشته اگه نظری ها شرکت کنند و قبول شن قبولیشون باطل میشه و غرامت دریافت می کنند

3- همون 7 رو بزن موقع ثبت نام دانشگاه بخش نظام وظیفه دانشگاه سوال می کنه ازت توضیح بده باسشون

4- متاسفانه امروز لینک ثبت نام رو برداشتن تا دیشب بود :18:

Dex
21-05-2011, 20:43
دفنرچه های آزاد رو تا کی میشه تهیه و ارسال کرد ؟

ifu
22-05-2011, 11:41
نه دوست عزیز ربطی نداره :27: باسه چی اخراج کنند اونم دانشگاه آزاد :31: طوری نیست دوست عزیز

اصلا نظری نداره که ! اول دفترچه هم نوشته اگه نظری ها شرکت کنند و قبول شن قبولیشون باطل میشه و غرامت دریافت می کنند

3- همون 7 رو بزن موقع ثبت نام دانشگاه بخش نظام وظیفه دانشگاه سوال می کنه ازت توضیح بده باسشون

4- متاسفانه امروز لینک ثبت نام رو برداشتن تا دیشب بود :18:

دیروز دفترچه گرفتم و زنگ زدم. می گفتند برو از نظام وظیفه بپرس گفتم پرسیدن گفتن مشکلی نیست و بهتره از دانشگاه آزاد بپرسید. می گفت نه دوباره برو بپرس!!

خلاصه الان فقط توی انتخاب دانشگاه موندم کجا بزنم که 100% قبول بشم! بین شهرری و اسلام شهر مرددم. به نظر شما کدام پذیرشش بیشتره و احتمال قبولیش هم بیشتر؟ :11:

DJ_EBI
22-05-2011, 14:17
دیروز دفترچه گرفتم و زنگ زدم. می گفتند برو از نظام وظیفه بپرس گفتم پرسیدن گفتن مشکلی نیست و بهتره از دانشگاه آزاد بپرسید. می گفت نه دوباره برو بپرس!!

خلاصه الان فقط توی انتخاب دانشگاه موندم کجا بزنم که 100% قبول بشم! بین شهرری و اسلام شهر مرددم. به نظر شما کدام پذیرشش بیشتره و احتمال قبولیش هم بیشتر؟ :11:

هر کدوم رو بزنی با کمترین درصد ها مطمن باش 100% قبولی اگه باز شک داری هشتگرد یا دانشکده های سما رو بزن :21:

Dex
22-05-2011, 14:30
:13:
کسی این پستو جواب نمیده ؟

ifu
22-05-2011, 21:22
هر کدوم رو بزنی با کمترین درصد ها مطمن باش 100% قبولی اگه باز شک داری هشتگرد یا دانشکده های سما رو بزن :21:

هشتگرد؟ :31:
نه دیگه اونجا رفتن کار حضرت فیله!!

vahid_ba
23-05-2011, 10:52
دفنرچه های آزاد رو تا کی میشه تهیه و ارسال کرد ؟

7 خرداد

----------

omid.7128
24-05-2011, 18:53
1. دفترچه ی آزاد اومده؟
2. کنکور دولتی کیه؟
3. کنکور آزاد کیه؟

Mohammad247
27-05-2011, 14:17
من دیشب رفتم اولویت هامو ویرایش کردم
5 تای اول مشهد
بقیه شهر های اطراف
و در نهایت شهر های شمال کشور و اصفهان و ... :دی

رشته کامپیوترم از شنبه میشینم میخونم :20:

ifu
28-05-2011, 10:58
سلام

اگه دانشگاه آزاد قبول بشیم و تا شهریور نتونیم دیپلم بگیریم میشه یه ترم مرخصی گرفت یا نه؟

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

1. دفترچه ی آزاد اومده؟
2. کنکور دولتی کیه؟
3. کنکور آزاد کیه؟

1و3-اومده و تا 7 خرداد مهلت داری ثبت نام کنی.
2- دولتی هم مهلت ثبت نامش تموم شد.

DJ_EBI
29-05-2011, 22:24
سلام

اگه دانشگاه آزاد قبول بشیم و تا شهریور نتونیم دیپلم بگیریم میشه یه ترم مرخصی گرفت یا نه؟

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

1و3-اومده و تا 7 خرداد مهلت داری ثبت نام کنی.
2- دولتی هم مهلت ثبت نامش تموم شد.

بله تا هر چقدر خواستی می تونی مرخصی بگیری من 2 ترم مرخصی گرفتم :27:

MOHAMMAD2010
04-06-2011, 17:26
بچه ها دفترچه کاردانی پیوسته امسال دانشگاه آزاد رو کسی داره ؟ ( چند روز پیش اومده حالا تو نت اثری از دفترچش نیست :19:

DJ_EBI
04-06-2011, 19:17
بچه ها دفترچه کاردانی پیوسته امسال دانشگاه آزاد رو کسی داره ؟ ( چند روز پیش اومده حالا تو نت اثری از دفترچش نیست :19:

خدمت شما

masoudboy
04-06-2011, 19:56

Dex
08-06-2011, 12:38
سلام

همونطور که میدونید آزمون 7 مرداد شروع میشه ( برای نرم افزار ثبت نام کردم )

من واقعا نمیتونم روی درسام تمرکز کنم
در یک کلام : هیجی از درسای عمومی رو نخوندم و چندتا از درسای تخصصی هم نیمه بلدم

اولویتهام هم همه شیراز و اطراف شیرازه ( 3 تا غیر انتفاعی و 3 تا روزانه و 3 تا شبانه )

چند درصد احتمال داره که توی غیر انتفاعی ها قبول شم ؟
و چند درصد احتمال قبولیم هست
اصلا معیار قبولی چیه ؟

و به نظرتون چیکار میتونم کنم ؟

DJ_EBI
09-06-2011, 12:11
سلام

همونطور که میدونید آزمون 7 مرداد شروع میشه ( برای نرم افزار ثبت نام کردم )

من واقعا نمیتونم روی درسام تمرکز کنم
در یک کلام : هیجی از درسای عمومی رو نخوندم و چندتا از درسای تخصصی هم نیمه بلدم

اولویتهام هم همه شیراز و اطراف شیرازه ( 3 تا غیر انتفاعی و 3 تا روزانه و 3 تا شبانه )

چند درصد احتمال داره که توی غیر انتفاعی ها قبول شم ؟
و چند درصد احتمال قبولیم هست
اصلا معیار قبولی چیه ؟

و به نظرتون چیکار میتونم کنم ؟

سلام

پیشنهاد می کنم اون درسایی رو که بلدی تکمیلشون کنی مثل برنامه سازی که خیلی تاثیر داره تو قبولی و بعد شروع به تست زنی کنی درسهایی ام که بلد نیستی و شروع نکردی دیگه سمتشون نرو که هم وقتتو می گیره هم ممکنه قاطی کنی :31: غیر انتفاعی ها رو مطئمن باش با کمترین درصد ها قبولی امسال ظرفیت ها خیلی زیاد شده سعی کن دولتی قبول شی
معیار قبولی هم بستگی به تعداد شرکت کننده ها تو شهرتون داره

اینم چند تا از کارنامه های بچه های سایت کارشناسی برای سال های قبل
قبولی مشهد
قبولی انقلاب تهران

قبولی شمسی پور تهران

دیگه خودت درصد ها رو نگاه کن ببین راحت میشه بهترین دانشکده های فنی قبول شه فقط یکمقدار همت می خواد

Dex
10-06-2011, 09:39
ممنون از شما

کسی میدونی منابع کنکور کاردانی کامپیوتر برا امسال چیه ؟ ( همراه ضریب نمره ) ( آخه میگن نسبت به سالای پیش فرق کرده )
من حدود 4 سال پیش دیپلم کار و دانش کامپیوترو گرفتم ( 86 )
ریاضی 3 و چنتا از مباحث سخت افزار و برنامه نویسی رو نداشتیم ( الان یه کتاب کنکور گرفتم متوجه اینا شدم )

کسی نمونه سوال با کیفیت داره بزاره واسه دانلود ... !؟

---------- Post added at 09:39 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

یه سوال دیگه

ضریب منفی یعنی چی ؟ ( اونایی که بلد نیستیم رو جواب ندیم امتیازی کسر نمیشه ؟ )
اگه من تخصصی هارو خوب بزنم و عمومی هارو یکی دوتا درس رو اصلا جواب ندم چی میشه ؟

Dex
11-06-2011, 11:48
اوری وان کسی نیست به داد من بدبخت برسه ؟

پیلیس هلپ

DJ_EBI
11-06-2011, 12:35
ممنون از شما

کسی میدونی منابع کنکور کاردانی کامپیوتر برا امسال چیه ؟ ( همراه ضریب نمره ) ( آخه میگن نسبت به سالای پیش فرق کرده )
من حدود 4 سال پیش دیپلم کار و دانش کامپیوترو گرفتم ( 86 )
ریاضی 3 و چنتا از مباحث سخت افزار و برنامه نویسی رو نداشتیم ( الان یه کتاب کنکور گرفتم متوجه اینا شدم )

کسی نمونه سوال با کیفیت داره بزاره واسه دانلود ... !؟

---------- Post added at 09:39 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

یه سوال دیگه

ضریب منفی یعنی چی ؟ ( اونایی که بلد نیستیم رو جواب ندیم امتیازی کسر نمیشه ؟ )
اگه من تخصصی هارو خوب بزنم و عمومی هارو یکی دوتا درس رو اصلا جواب ندم چی میشه ؟

مباني كامپيوتر و سخت افزار 15 مباني كامپيوتر- سخت افزار

برنامه سازی 20 1و2و3

شبكه 10 شبكه

سیستم عامل 15 سیستم عامل جلد اول و دوم

بانک اطلاعاتی 10 بانک اطلاعاتی

ریاضی(ریاضی پودمانی باسه فنی حرفه ای ) 10

همه ی سوال ها از کتاب های فنی حرفه ای چاپ اخر میاد

ضریب منفی یعنی تو هر درس اگه 3 تا غلط بزنید یه تست درست رو که زدید باطل می کنه (پیشنهاد می کنم جواب هایی رو که بلد نیستید الکی نزنید!)

نمونه سوال هم پیدا کنم باسه سال های قبل رو میذارم

rezapr2
11-06-2011, 12:45
درساي تخصصي بالاي 50 درصد و نداشتن منفي تو ساير دروس 100درصد قبولي

Dex
11-06-2011, 16:06
ضریب منفی یعنی تو هر درس اگه 3 تا غلط بزنید یه تست درست رو که زدید باطل می کنه (پیشنهاد می کنم جواب هایی رو که بلد نیستید الکی نزنید!)

نمونه سوال هم پیدا کنم باسه سال های قبل رو میذارم

ممنون دوست عزیز

sinasafari
13-06-2011, 16:09
سلام میدونم جاش اینجا نیست ولی نمیدونستم کجا بپرسم
واسه کنکور کاردانی ازاد(کاردانش)
باید کد سوابق تحصیلی داشت؟
چون من یه جا خوندم میگن نه یکی میگه اره. ممنون میشم اگه سریع بهم جواب بدین

farshidshd
14-06-2011, 12:11
سلام میدونم جاش اینجا نیست ولی نمیدونستم کجا بپرسم
واسه کنکور کاردانی ازاد(کاردانش)
باید کد سوابق تحصیلی داشت؟
چون من یه جا خوندم میگن نه یکی میگه اره. ممنون میشم اگه سریع بهم جواب بدین

برای کاردانش و فنی حرفه ای فکر نمیکنم بخواد

senaps
14-06-2011, 21:18
سلام...
برا کنکور دولتی کامپیوتر، من رشته ام حسابداری بوده،ولی میخوام کامپیوتر میخونم.....البته الان دارم ترم 2 ی نرم افزار از علمی کاربردی پودمانی میخونم....
امکانش هست برام که برم به دولتی؟شرایطش چیه؟ کی باید ثبت نام کنم و اینکه چی باید بخونم؟!
من شی گرا،ساختمان،سی پلاس مقدماتی،کارگاه 1 و 2، زبان تخصصی و ریاضیات عمومی و علم کامپیوتر های 1و 2،ادبیات رو گذروندم که یعنی کل درس های تا الانم....ترم اول معدلم هم 16 و نیم شده و ترم دوم هنوز تموم نشده!!ولی خوب،مسلما کمتر از همین 16 و نیم خودم نمیشه....

DJ_EBI
15-06-2011, 00:35
سلام...
برا کنکور دولتی کامپیوتر، من رشته ام حسابداری بوده،ولی میخوام کامپیوتر میخونم.....البته الان دارم ترم 2 ی نرم افزار از علمی کاربردی پودمانی میخونم....
امکانش هست برام که برم به دولتی؟شرایطش چیه؟ کی باید ثبت نام کنم و اینکه چی باید بخونم؟!
من شی گرا،ساختمان،سی پلاس مقدماتی،کارگاه 1 و 2، زبان تخصصی و ریاضیات عمومی و علم کامپیوتر های 1و 2،ادبیات رو گذروندم که یعنی کل درس های تا الانم....ترم اول معدلم هم 16 و نیم شده و ترم دوم هنوز تموم نشده!!ولی خوب،مسلما کمتر از همین 16 و نیم خودم نمیشه....

بله امکانش هست از دانشگاهتون انصراف می دید و تو آزمون دولتی شرکت می کنید اگه قبول شدید می تونید ادامه تحصیل بدید (یکی از شروطش هم داشتن پایان خدمت هست) - ثبت نامش گذشت رفت باسه اردیبهشت سال 91
همون رشته ای که تو هنرستان بودید رو باید ادامه بدید

اگه بخواهید دولتی شرکت کنید درس های تخصصی کامپیوتر که پاس کردید به کارتون نمیاد عمومی ها اگه بالای 12 باشه با کلی دنگ و فنگ شاید بتونید معادل سای کنید

ms368
15-06-2011, 09:57
توی هر شهر تقریبا 3 الی چهار دانشگاه غیر انتفایی میشه انتخاب کرد که هر کدوم 100 نفر پذیرش دارن
رتبه ها چقدر توی قبول شدن در دانشگاه های غیر انتفایی تاثیر دارن ؟

تا چه رتبه ای قبول میشه ؟
اصلا معیار قبول شدن توی غیر انتفایی چیه

من هیچ اطلاعات و تجربه ای در این زمینه ندارم
لطفا راهنمایی کنید .

senaps
15-06-2011, 13:52
همون رشته ای که تو هنرستان بودید رو باید ادامه بدید
تو چه دانشگاهی میتونم از دست این لامصب خلاص بشم؟ رشته ام حسابداری بوده!! ولی باید به کدوم مسئول بگم که از 80 با کامپیوتر بزرگ شدم و کامپیوتر بیشتر حالیمه تا حسابداری؟!
اخه چرا نمیذارن؟
تخصصی ها رو چرا قبول نمیکنن؟
اصلا قبول نکنن!! هیچکدوم رو قبول نکنن!! فقط بذارن برم دولتی!!:41:

farshidshd
15-06-2011, 14:02
توی هر شهر تقریبا 3 الی چهار دانشگاه غیر انتفایی میشه انتخاب کرد که هر کدوم 100 نفر پذیرش دارن
رتبه ها چقدر توی قبول شدن در دانشگاه های غیر انتفایی تاثیر دارن ؟

تا چه رتبه ای قبول میشه ؟
اصلا معیار قبول شدن توی غیر انتفایی چیه

من هیچ اطلاعات و تجربه ای در این زمینه ندارم
لطفا راهنمایی کنید .

رتبه 100 درصد تاثی داره ،هرچی رتبه بهتر ، دانشگاه قبولی هم بهتر

واسه کاردانی الان دیگه 99 درصد جذب میشن چه غیرانتفاعی چه دولتی
آزاد هم که بدون کنکور میگیره
خیالتون از قبولی راحت باشه

ms368
15-06-2011, 16:36
رتبه 100 درصد تاثی داره ،هرچی رتبه بهتر ، دانشگاه قبولی هم بهتر

واسه کاردانی الان دیگه 99 درصد جذب میشن چه غیرانتفاعی چه دولتی
خیالتون از قبولی راحت باشه

ممنون رفیق
البته منظورم دانشکده های غیر انتفایی بود ( اینجا یعنی توی شیراز )

یعنی چی بدون کنکور ؟
الان ثبت نام میکنن ؟

DJ_EBI
16-06-2011, 12:23
تو چه دانشگاهی میتونم از دست این لامصب خلاص بشم؟ رشته ام حسابداری بوده!! ولی باید به کدوم مسئول بگم که از 80 با کامپیوتر بزرگ شدم و کامپیوتر بیشتر حالیمه تا حسابداری؟!
اخه چرا نمیذارن؟
تخصصی ها رو چرا قبول نمیکنن؟
اصلا قبول نکنن!! هیچکدوم رو قبول نکنن!! فقط بذارن برم دولتی!!:41:

همون علمی کاربری می تونید رشته ی مورد علاقتون رو ادامه بدید ! قانونه دیگه کاریش نمیشه کرد -البته یه راه دیگه دارید برید پیش دانشگاهی بگیرید و تو دانشگاه پیام نور تو رشته ی مورد علاقتون ادامه تحصیل بدید (البته اطلاع دقیقی ندارم دوستان دیگه اگه می دونند بگن)

دوست عزیز چرا می خوایید از علمی کاربردی بیایید بیرون؟ فوقش 3 ترم دیگه می خونید کاردانی رو که گرفتید باسه کارشناسی هر رشته و دانشگاهی که خواستید می تونید برید

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

ممنون رفیق
البته منظورم دانشکده های غیر انتفایی بود ( اینجا یعنی توی شیراز )

یعنی چی بدون کنکور ؟
الان ثبت نام میکنن ؟

بله بعضی از مراکز دانشگاه ازاد دانشجو (به شرط داشتن پایان خدمت ) می گیرند - ثبت نام هم نیمسال اول و دوم صورت میگیره که میشه همون مهر و اسفند

senaps
16-06-2011, 15:16
دوست عزیز چرا می خوایید از علمی کاربردی بیایید بیرون؟ فوقش 3 ترم دیگه می خونید کاردانی رو که گرفتید باسه کارشناسی هر رشته و دانشگاهی که خواستید می تونید برید

تو کل کلاس 63 نفری،شاید فقط 2 نفریم که درس رو بلدیم و بقیه هنوز تو اینکه موس کدومه کیبرد کدومه موندن!!
خوب سطح علمی میاد پایین و اونوقت برا کارشناسی،نیمتونم هیچ کاری بکنم!!!
کلا این دانشگاه نا امیدم کرده!!
حالا سطح علمی پودمانی دانشگاه سایر شهر ها بالاتره؟ چجوری میتونم برم یه شهر دیگه ادامه بدم؟

Dex
30-06-2011, 13:54
دوستان
من الان در وضعیت واقعا بدی قرار گرفته ام

من الان 70 درصد دروس تخصصی کامپیوتر رو به سادگی میتونم پاسخ بدم

ولی هیچ کدوم از درسای عمومی و پایه رو هنوز نخوندم و اگه توی این 3-4 هفته بتونم با حوصله بخونم شاید بتونم 10 درصدی رو بزنم

به نظرتون میتونم توی شهر خودم غیر انتفایی ها رو رتبه بیارم ؟
غیر انتفایی ها معمولا چه رتبه میخوان

من حدود 2 ماهه از خدمت اومدم و دیپلم کار و دانشم رو سال 86 گرفتم و الان مثل چند سال پیش حوصله درس خوندن و یادگیری رو ندارم

فقط میتونم درسای تخصصی رو خوب بزنم و حتی میتونم خودمو آماده کنم تا بهتر از 70 درصدم بزنم

با توجه به اولویت هام
سه تای اولو غیر انتفایی توی شهر خودم و بقیشو روزانه و شبانه توی شهر خودم و اطرافش

به نظرتون صبر کنم برم علمی کاربردی بدون کنکور یا دانشگاه آزاد بدون کنکور ؟

نمره آوردنش آسونتره نسبت به دانشکده ها و دانشگاه آزاد ؟

لطفا نظرتونو دربارش بگید
ممنون میشم

DJ_EBI
30-06-2011, 18:27
دوستان

ولی هیچ کدوم از درسای عمومی و پایه رو هنوز نخوندم و اگه توی این 3-4 هفته بتونم با حوصله بخونم شاید بتونم 10 درصدی رو بزنم

من حدود 2 ماهه از خدمت اومدم و دیپلم کار و دانشم رو سال 86 گرفتم و الان مثل چند سال پیش حوصله درس خوندن و یادگیری رو ندارم

فقط میتونم درسای تخصصی رو خوب بزنم و حتی میتونم خودمو آماده کنم تا بهتر از 70 درصدم بزنم

با توجه به اولویت هام
سه تای اولو غیر انتفایی توی شهر خودم و بقیشو روزانه و شبانه توی شهر خودم و اطرافش

لطفا نظرتونو دربارش بگید
ممنون میشم

سلام دوست عزیز

اگه اینجور که میگی تخصصی بالای 70% می زنی 100 درصد می تونی تو بهترین دانشکده های فنی قبول شی (البته عمومی هم باید میانگین 30 درصد بزنی )

معمولا تو کنکور فنی اکثر بچه ها عمومی رو کم می زنن اگه می تونی یه ذره مطالعه کن چون یه تست می تونه خیلی شما رو جلو بندازه

غیر انتفاعی که 100 در 1000 قبولی شک نکن حالا هر جا می خواد باشه :31:

با این درصد های بالا فقط به دولتی روزانه یا شبانه شهرتون فکر کن (مخصوصا که امثال ظرفیت خیلی زیاد شده)

بستگی به علاقت داره و وضع مالی دانشگاه آزاد ترمی حدود 500 تا 700 میشه

دقیقا نمی دونم نمره آوردنش چه جوریه بستگی به سطح دانشگاه داره مثلا دانشگاه ما (آزاد قزوین) خیلی سخت گیری می کنن :31:

در کل دوست من مدرک کاردانی خیلی مهم نیست کجا می گیری سعی کن باسه کارشناسی یه جای خوب قبول شی

موفق باشی

Dex
30-06-2011, 18:49
ممنون

بدبختیش اینجاست اولویتهامو زدم ( 1تا 3 غیر انتفاعی - 4 تا 6 روزانه - 7 تا 9 شبانه )

حالا به فرض که من رتبه خوبی اوردم

میتونم اولویت هامو تغییر بدم و از غیر انتفاعی بیاد روزانه ؟

نادر1368
30-06-2011, 20:43
ممنون

بدبختیش اینجاست اولویتهامو زدم ( 1تا 3 غیر انتفاعی - 4 تا 6 روزانه - 7 تا 9 شبانه )

حالا به فرض که من رتبه خوبی اوردم

میتونم اولویت هامو تغییر بدم و از غیر انتفاعی بیاد روزانه ؟

متاسفم که این رو میگم ولی شما الویت اول قبولید!نمی دونم رو چه حسابی دانشگاه غیر انتفاعی رو اولویت اول زدی:13:اگر رتبه 1 هم باشی نمی تونی الویتات رو عوض کنی البه بعد از کنکور قبلش انگار یک تغییراتی میشه انجام داد من هم شنیدم دقیق مطمئن نیستم.

Dex
30-06-2011, 22:28
غیر انتفاعی بده ؟

Dex
30-06-2011, 22:42
متاسفم که این رو میگم ولی شما الویت اول قبولید!نمی دونم رو چه حسابی دانشگاه غیر انتفاعی رو اولویت اول زدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگر رتبه 1 هم باشی نمی تونی الویتات رو عوض کنی البه بعد از کنکور قبلش انگار یک تغییراتی میشه انجام داد من هم شنیدم دقیق مطمئن نیستم.

دقیقا فرقشون چیه ؟ ( غیر انتفاعی با روزانه )
شهریه یا اعتبار مدرک ؟

من کلا اطلاعاتم زیر صفره

کمک

DJ_EBI
01-07-2011, 02:12
دقیقا فرقشون چیه ؟ ( غیر انتفاعی با روزانه )
شهریه یا اعتبار مدرک ؟

من کلا اطلاعاتم زیر صفره

کمک

غیر انتفاعی شهریه دریافت می کنن حدود 300 تا 500 هر ترم

مختلط هستن

مدرکشون فکر می کنم یکی باشه 2 تاشون زیر نظر وزارت علوم هستش

دوست عزیز اشتباه کردی الویت اول غیر انتفاعی زدی کاش قبلش از بچه های اینجا مشاوره می گرفتی :13: قبلا هم گفته بودم امسال ظرفیت روزانه و شبانه دولتی بسیار زیاد شده و درصد قبولی خیلی بالاست

اها یه خبر خوب الان یادم افتاد موقعی که کارت ورود به جلسه رو میدن یه قسمتی هست که می تونی الویت هاتو فکر کنم تا 2 یا 3 تا رو حذف یا تغییر بدی :8: شانس شماست یهو دیدی امسال از این خبرها نبود ایرانه دیگه :31:

Dex
01-07-2011, 07:24
پس اینجوری که بوش میاد هر ترم با واحدهایی که برمیدارم + کتاب یه چیزی تو مایه های 1 تومن در میاد.

غیر انتفاعی شهریه دریافت می کنن حدود 300 تا 500 هر ترم
پس روزانه شهریه دریافت نمیکنه
و سطح آموزششون هم یکیه
اگه تنها فرقش اینه که زیاد مهم نیست

ولی گند زدیم رفت

اها یه خبر خوب الان یادم افتاد موقعی که کارت ورود به جلسه رو میدن یه قسمتی هست که می تونی الویت هاتو فکر کنم تا 2 یا 3 تا رو حذف یا تغییر بدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شانس شماست یهو دیدی امسال از این خبرها نبود ایرانه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگ فقط تا 2-3 تارو بشه حذف کرد ( که همون غیر انتفاعی ها میشه ) ، یهو دیدی روزانه رو قبول نشدیم افتادیم برره :دی
کاش بشه تغییرشون داد

ممنون از شما

دوست عزیز اشتباه کردی الویت اول غیر انتفاعی زدی کاش قبلش از بچه های اینجا مشاوره می گرفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبلا هم گفته بودم امسال ظرفیت روزانه و شبانه دولتی بسیار زیاد شده و درصد قبولی خیلی بالاست

والا ما کسیو نداریم که ازش مشاوره بگیریم جز شما ( خودم فکر میکردم غیر انتفاعی خیلی بهتر از بقیه ست )
شما و بچه های اینجا هم خیلی لطف کردید- من به خاطر اطلاع رسانی یکی از دوستان توی همین انجمن تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم وگرنه کارم زار بود :دی

نادر1368
01-07-2011, 19:42
اره احسنت همین امروز داشتم تو خیابون در مورد کنکور سال اینده فکر میکردم به فکرم رسید مشکلت:27:با یه خودکار اولویتهات رو میتونی رو کارت تغییر بدی خود سنجش زمانی که کارتارو میزاره اطلاع میده چگونگی تغییرات رو در مورد دانشگاه غیر انتفاعی هم نمی دونم رشته شما چیه حالا هرچی باشه!ابدا نرو چون اولا ادمایی که میرن غیر انتفاعی اهداف کلانی دارن الا درس خوندن(قصد توهین ندارم ولی ماجراهای نبی اکرم تبریز!من رو به افشگری مجبور میکنه!):2: وضعیت رقت بار یکی از بهترین داشنگاه غیر انتفاعی ایران(فریب نده بهترین!)من رو مصمم میکنه با قاطعیت نظر بدم!بدترین اموزشکده فنی از بهترین بهترینان غیر انتفاعی بهتره فوقش یه ترم برره میخونی بعد انتقالی میگیری شمسی پور(مثلا!)هیچ محدودیتی نیست خصوصا رفته زیر نطر وزارت علوم دانشجو به حسابت میارن(شاید)!اموزشکده های بی درو پیکر بالاخر اموزشکده هستند!خلاصه بگم راحت میتونی انتقالی بگیری خصوصا اگه بومی نباشی.

Dex
03-07-2011, 07:48
ممنون دوستان

کسی لینک " مشاهده و پرینت " اطلاعات ثبت نامي داوطلبان آموزشكده هاي فني و حرفه اي و مؤسسات آموزش عالي روی سایت سنجش رو نداره ؟

اونایی که ثبت نام کردن و گزینه مشاهده و پرینت رو زدن 100 درصد باید توی تاریخچه مرورگرشون باشد

آخه من دقیقا نمیدونم اولویت هامو چیا زدم چون سیستمم ویروس گرفت و تمامی اطلاعاتم حذف شد

davood.2008
05-07-2011, 10:58
سلام دوستان گل یه سوال مبتدی داشتم

من خودم دیپلمم تجربیه و فوق دیپلم علوم ازمایشگاهی دارم. اما رفتم دوره های رایانه کار رو گذروندم و امروز رفتم مدرسه بزرگسال ثبت نام کردم و قراره واحد های باقی مونده رو شهریور امتحان بدم تا به امید خدا دیپلم کامیوترم رو بگیرم حالا میخوام بدونم چطور میتونم اینو تو دانشگاه ادامه بدم؟ این کنکور رو کی ثبت نام میکنن؟ کی هم امتحانشه؟
دانشگاه دولتی میشه باش رفت ادامه داد؟
یه کم توضیح بدین ممنون میشم

یا علی...

freeiran
06-07-2011, 08:26
سلام دوستان گل یه سوال مبتدی داشتم

من خودم دیپلمم تجربیه و فوق دیپلم علوم ازمایشگاهی دارم. اما رفتم دوره های رایانه کار رو گذروندم و امروز رفتم مدرسه بزرگسال ثبت نام کردم و قراره واحد های باقی مونده رو شهریور امتحان بدم تا به امید خدا دیپلم کامیوترم رو بگیرم حالا میخوام بدونم چطور میتونم اینو تو دانشگاه ادامه بدم؟ این کنکور رو کی ثبت نام میکنن؟ کی هم امتحانشه؟
دانشگاه دولتی میشه باش رفت ادامه داد؟
یه کم توضیح بدین ممنون میشم

یا علی...

دوست عزیز مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد و دولتی (فنی حرفه ای و کاردانش) به پایان رسیده
امتحان آزاد 1/5/90 و دولتی 7/5/90 هست ...

شما می تونی تو آبان برای (علمی کاربردی و پودمانی شرکت کنی)

freeiran
06-07-2011, 13:08
دوستان

با توجه به اولویت هام

لطفا نظرتونو دربارش بگید
ممنون میشم

70% ؟
به نظرم یا اشتباه محاسبه کردین یا تست ها ساده بودن یا مثلا تو درس سیستم عامل خودتون را تست کردین.

کمی تو تست های بانک اطلاعاتی و برنامه سازی خودتون را تست کنید ؟ با احتساب نمره منفی و سوالات درست درمون خودتون را چک کنید و از همه مهتر ریاضی تخصصی را تست زدین ؟

ولی به نظر من اگه 70% تخصصی میزنید نباید نگران قبولی باشید.

davood.2008
06-07-2011, 17:55
دوست عزیز مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد و دولتی (فنی حرفه ای و کاردانش) به پایان رسیده
امتحان آزاد 1/5/90 و دولتی 7/5/90 هست ...

شما می تونی تو آبان برای (علمی کاربردی و پودمانی شرکت کنی)

سلام مرسی دوست من

برای سال آینده چی ؟ کی میتونم ثبت نام کنم
علمی کاربردی و پودمانی یعنی چی؟ چی تفوتی با دولتی دارن؟ ( من علاقه ای به آزاد ندارم)

در ضمن من شهریور ماه قبول میشم چون بزرگسال ثبت نام کردم
حالا این رشته رو ( کامپیوتر ) ادامه دادن به این شکل در دانشگاه آینده داره؟
من خودم کاردانی علوم آزمایشگاهی دارم و الان دارم امریه رو میگذرونم

ممنون از راهنمایی...

freeiran
06-07-2011, 21:32
سلام مرسی دوست من

برای سال آینده چی ؟ کی میتونم ثبت نام کنم
علمی کاربردی و پودمانی یعنی چی؟ چی تفوتی با دولتی دارن؟ ( من علاقه ای به آزاد ندارم)

در ضمن من شهریور ماه قبول میشم چون بزرگسال ثبت نام کردم
حالا این رشته رو ( کامپیوتر ) ادامه دادن به این شکل در دانشگاه آینده داره؟
من خودم کاردانی علوم آزمایشگاهی دارم و الان دارم امریه رو میگذرونم

ممنون از راهنمایی...

شما اردیبهشت تا خرداد (منظور پیگیر باشید) فرصت ثبت نام دارید.
دولتی
روزانه داره
شبانه هم داره (شهریه ثابت 55 هزار تومنه - هر واحد هم از 7000 تومن شروع میشه)
غیرانتفاعی هم هست که اونم شهریه اش حدود 155 تومنه با هر واحدی بالای حدود 9 تومن

علمی کاربردی هم که معلومه
پودمانی هم که فکر کنم کارت پایان خدمت برای پسرا می خواد

ifu
07-07-2011, 12:08
کارت ورود به جلسه کاردانی های دانشگاه آزاد کی میاد؟ کسی خبر داره؟

freeiran
07-07-2011, 21:49
کارت ورود به جلسه کاردانی های دانشگاه آزاد کی میاد؟ کسی خبر داره؟

حدود 4 یا 5 روز قبل امتحان میاد رو سایتش

vahid_ba
10-07-2011, 19:12
اگه یه نقر تخصصی 70 درصد بزنه و عمومی هیچی نزنه
ازاد قبول میشه؟

freeiran
10-07-2011, 21:40
اگه یه نقر تخصصی 70 درصد بزنه و عمومی هیچی نزنه
ازاد قبول میشه؟

70% ?
من کارنامه خیلی ها را دیدم. حداکثر 45% زده بودن
شما چطوری از خودتون تست گرفتین ؟

behexen
11-07-2011, 01:30
سلام
دوستان با تراز 4000 به نظرتون احتمال داره جایی قبول شم ؟ رشتم برقه منطقه دو
روازانه یا شبانه یا غیر انتفاعیش فرقی نمی کنه
این تراز مال قلم چیه

freeiran
11-07-2011, 19:20
تا امتحان آزاد چیزی نمونده , یه هفته بعدشم که دولتیه ... ما که لحظه شماری می کنیم ببینم چیکار می کنیم

Dex
11-07-2011, 22:05
آزمون کاردانی دانشکده های فنی و حرفه ای که 7 آبانه ماله دانشگاه دولتیه ؟

یا حضرت عباس
من فکر نمیکردم دولیتیه
من تو اولویت هام غیر انتفاعی هم انتخاب کردم

اگه دولتیه که باید قید دانشگاه رو زد
یکی فندک بیاره مارو روشن کنه
کمککککککککککککککککککککککک کککک

DJ_EBI
11-07-2011, 23:01
آزمون کاردانی دانشکده های فنی و حرفه ای که 7 آبانه ماله دانشگاه دولتیه ؟

یا حضرت عباس
من فکر نمیکردم دولیتیه
من تو اولویت هام غیر انتفاعی هم انتخاب کردم

اگه دولتیه که باید قید دانشگاه رو زد
یکی فندک بیاره مارو روشن کنه
کمککککککککککککککککککککککک کککک

:31:

نه دوست عزیز اون فکر می کنم باسه علمی کاربری باشه

دولتی که اوایل مرداد ازمونشه

به جای اینکه بیای اینجا بشین دروس عمومی بخون :31: (شوخی) :10:

Dex
12-07-2011, 06:00
:31:

نه دوست عزیز اون فکر می کنم باسه علمی کاربری باشه

دولتی که اوایل مرداد ازمونشه

به جای اینکه بیای اینجا بشین دروس عمومی بخون :31: (شوخی) :10:
اوه ببخشید
منظورم 7 مرداد بود

این پست رو ببینید
برای آقای farshidshd

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن الان تو اختصاصی ها موندم
قید درسای عمومی هم زدم

freeiran
12-07-2011, 09:27
اوه ببخشید
منظورم 7 مرداد بود

این پست رو ببینید
برای آقای farshidshd

قید درسای عمومی هم زدم

بالاخره بدون خوندن که نمیشه کنکور داد
شما اگه تو اختصاصی ها مشکل دارید , عمومی بخونید بالاخره در رتبه شما خیلی تاثیر داره

امتحان دولتی 7 مرداده ...

farshidshd
12-07-2011, 12:45
اوه ببخشید
منظورم 7 مرداد بود

این پست رو ببینید
برای آقای farshidshd

قید درسای عمومی هم زدم

مننظورتونو متوجه نمیشم

gozine2
12-07-2011, 12:45
ثبت نامش کی هستش؟

freeiran
12-07-2011, 14:11
ثبت نامش کی هستش؟

عزیزم منظورتون ثبت نام دانشگاه است ؟

آزاد و دولی برج 2و3

ثبت نام تموم شده

Dex
12-07-2011, 15:43

مننظورتونو متوجه نمیشم سلام
منظورم از اون لینکه اینکه که - پست شما مربوط به کنکور دولتیه یا آزاد ؟ ( آزمون دوره هاي کارداني آموزشکده هاي فني و حرفه اي )
آخه من از طریق همون لینک ثبت نام کردم و هنوز نمیدونم که کنکوری که میخوام بدم چیه و هیجی هم درباره آزاد و دولتی بودنش توضیح نداده .

freeiran
12-07-2011, 17:24
سلام
منظورم از اون لینکه اینکه که - پست شما مربوط به کنکور دولتیه یا آزاد ؟ ( آزمون دوره هاي کارداني آموزشکده هاي فني و حرفه اي )
آخه من از طریق همون لینک ثبت نام کردم و هنوز نمیدونم که کنکوری که میخوام بدم چیه و هیجی هم درباره آزاد و دولتی بودنش توضیح نداده .

دوست عزیز لینک شما امتحانش 7 مرداده
یعنی بدون خوندن میاین سر جلسه؟

behexen
12-07-2011, 18:53
سلام
این تراز مال قلم چیه

سلام
این تراز مال قلم چیه

tradefx
12-07-2011, 19:07
سلام
دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم و راهنمایی از شما میخوام.

من در هنرستان فنی و حرفه ای و در رشته کامپیوتر درس خوندم.
پاسال قبول نشدم.امسال حتما میخوام کنکور بدم.

زمان گرفتن و ثبت نام برای کنکور فنی و حرفه ای چه تاریخی هست؟

و اینکه ایا بدون کنکور هم میشه وارد دانشگاه شد؟چطوری؟ لطفا توضیح دهید
ممنون

tradefx
12-07-2011, 19:37
سلام
این تراز مال قلم چیه

دوستان من تازه با این فروم اشنا شدم
لطفا راهنماییم کنید
دارم بیچاره میشم

تو روخدا بگید کی باید بریم دفترچه های فنی و حرفه ای را بگیرم ؟کی باید برای کنکور کاردانی ثبت نام کنم.....

نخندید من تازه 1 هفته ای میشه به خودم اومدم که کی کنکوره!!!!و الان زمانشو نمیدانم.....لطفا بگید

و اینکه بدون کنکور هم میشه برم داشنگاه ؟؟اصلا همچین چیزی میشه....

Dex
12-07-2011, 19:44
دوست عزیز لینک شما امتحانش 7 مرداده
یعنی بدون خوندن میاین سر جلسه؟

آخه من کی گفتم بدون خوندن میخوام بیام سر جلسه :31:
من اختصاصی ها رو فقط ریاضی 3 فقط نخوندم و برنامه نویسی هم یه چندتا مشکل کوچولو دارم و بقیو رو هم بد نیستم
سوالای کنکور سال قبلو هم گرفتم و چن روز دیگه شروع به تست میکنم .

میدونم 7 مرداده - ای بابا - من فقط میخوام بدونم این دانشکده که میگه برا آزاده یا دولتی ؟
ممنون :11:

behexen
12-07-2011, 20:13
لطفا راهنماییم کنید
دارم بیچاره میشم

تو روخدا بگید کی باید بریم دفترچه های فنی و حرفه ای را بگیرم ؟کی باید برای کنکور کاردانی ثبت نام کنم.....

نخندید من تازه 1 هفته ای میشه به خودم اومدم که کی کنکوره!!!!و الان زمانشو نمیدانم.....لطفا بگید

دفترچه فنی تو اردیبهشت ماه اومد کنکورم 7 مرداده
آره دانشگاه سما زیر نظر دانشگاه آزاد و بعضی از دانشگاه آزاد هام بدون کنکور دانشجو می پذیرن

tradefx
12-07-2011, 20:57
دفترچه فنی تو اردیبهشت ماه اومد کنکورم 7 مرداده
آره دانشگاه سما زیر نظر دانشگاه آزاد و بعضی از دانشگاه آزاد هام بدون کنکور دانشجو می پذیرن

چی؟؟؟مهلت ثبت نام گذشت...........اشتبه نمی کنید کنکور فنی و حرفه ای را میگم؟؟؟؟؟/پاسال 26 شهریور آزمون برگز ار شد و تو همون ماه شهریورم دفتر چه رو گرفتم!!!!!!

خدا کنه اشتباه کرده باشید اگرنه من سکته رو میزنم.:41:....چون دلم خوشه هنوز دفترچا نیومده و تلاش کردم که امسال قبول شوم.....

لطفا اگه اشتباه می کنم بگید.......

freeiran
12-07-2011, 21:40
لطفا راهنماییم کنید
دارم بیچاره میشم

خسته نباشید عزیزم
1 مرداد کنکور آزاده
7 مرداد هم کنکور دولتی

شما می تونی مهر و آبان برای علمی کاربردی - یا پودمانی ثبت نام کنی
البته شنیدم پودمانی کارت پایان خدمت می خواد

tradefx
13-07-2011, 07:33
خسته نباشید عزیزم
1 مرداد کنکور آزاده
7 مرداد هم کنکور دولتی

شما می تونی مهر و آبان برای علمی کاربردی - یا پودمانی ثبت نام کنی
البته شنیدم پودمانی کارت پایان خدمت می خواد
اعلام زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ا‌ی دولتی گذشت.؟؟؟؟؟؟اینقدر زود آخه پاسال 26 تیر زمان ثبت نام بود!!!!!!!:2::2:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

avator20002000
13-07-2011, 09:31
ثبت نامش کی هستش؟
تو اینجا ثبت نام کنید بهتون اعلام می کنن:

freeiran
13-07-2011, 13:45
اعلام زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ا‌ی دولتی گذشت.؟؟؟؟؟؟اینقدر زود آخه پاسال 26 تیر زمان ثبت نام بود!!!!!!!:2::2:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در متن خبر نوشته "تعلیق ثبت نام دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی – حرفه ای سال 89 برطرف شد. "
فقط پارسال تیرماه بود وگرنه همیشه اردیبهشت بوده

tradefx
13-07-2011, 14:43
در متن خبر نوشته "تعلیق ثبت نام دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی – حرفه ای سال 89 برطرف شد. "
فقط پارسال تیرماه بود وگرنه همیشه اردیبهشت بوده

من منظورم پودمانی نیستا!!!!!من منظورم گرفتن دفترچه و شرکت در آزمون برای ورود به دانشگاه.....از نوع فنی حرفه ای و دولتی.....

من امروز رفتم پرسجو کردم گفت هنوز دفترچش نیومده.......من نمیدونم ما چه گناهی کردیم رفتیم فنی حرفه ای ......آخه چرا فقط کنکورهای سراسری را توجه بهش میدند تو تلویزیون همش در مورد کنکور نمیدونم ادبیات,ریاضی,تجربی,......یکبا آلبوم به دل بودیم در مورد فنی و حرفه ای هم حرف بزنند........:13:

freeiran
13-07-2011, 18:11
من منظورم پودمانی نیستا!!!!!من منظورم گرفتن دفترچه و شرکت در آزمون برای ورود به دانشگاه.....از نوع فنی حرفه ای و دولتی.....

من امروز رفتم پرسجو کردم گفت هنوز دفترچش نیومده.......من نمیدونم ما چه گناهی کردیم رفتیم فنی حرفه ای ......آخه چرا فقط کنکورهای سراسری را توجه بهش میدند تو تلویزیون همش در مورد کنکور نمیدونم ادبیات,ریاضی,تجربی,......یکبا آلبوم به دل بودیم در مورد فنی و حرفه ای هم حرف بزنند........:13:

دوست عزیز شما فقط می تونی علمی کاربردی یا پودمانی بری . چیزی که من می دونم.
اگه هم آزاد یا دولتی بخوای بری باید تا سال آینده صبر کنی

البته شنیدم بعضی ها میرن سنجش ثبت نام می کنن. حالا یه پرس و جو بکن شاید تونستی تو سنجش ثبت نام کنی

freeiran
18-07-2011, 06:51
مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور جزييات توزيع كارت ورود به جلسه، آمار داوطلبان، ظرفيت پذيرش، تاريخ و نحوه برگزاري و اعلام نتايج آزمون كارداني پيوسته نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي سال 1390 را تشريح كرد.

حسين توكلي روز يكشنبه در گفتگو با ايرنا افزود: پس از اعلام زمان ثبت نام براي شركت در آزمون 41 كدرشته امتحاني دوره هاي كارداني پيوسته نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي سال 1390، تعداد 402 هزار و 32 نفر تقاضانامه الكترونيكي ثبت نام را تكميل كردند كه از اين تعداد، 134 هزار و 670 نفر زن و 267 هزار و 362 نفر مرد هستند.

وي يادآورشد: براساس ضوابط موجود، دارندگان گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه نظام جديد يكي از رشته هاي شاخه هاي فني وحرفه اي و كاردانش و يا دانش آموزان شاغل به تحصيل در يكي از اين رشته ها كه حداكثر تا شهريورماه 90 فارغ التحصيل مي شوند و همچنين دارندگان ديپلم فني و حرفه اي دوره چهارساله نظام قديم مي توانستند در اين آزمون ثبت نام كنند.

به گفته توكلي، هر داوطلب آزمون كارداني پيوسته نظام جديد مي توانست منحصرا رشته امتحاني متناسب با ديپلم خود را انتخاب و حداكثر 50 كدرشته امتحاني اعم از دوره هاي روزانه، شبانه و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي را در تقاضانامه الكترونيكي انتخاب رشته درج كند.

توزيع كارت ورود به جلسه داوطلبان كارداني پيوسته از 3 مردادماه

وي زمان توزيع كارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون كارداني پيوسته نظام جديد سال 90 را از روز دوشنبه، سوم مردادماه تا روز پنج شنبه، ششم مردادماه اعلام كرد و گفت: كارت ورود به جلسه داوطلبان به همراه برگ راهنماي شركت در آزمون از طريق پايگاه اينترنتي سازمان سنجش به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد.

توكلي يادآور شد: اطلاعيه مربوط به جزييات شركت در آزمون كارداني پيوسته نظام جديد سال 90 از فردا، 27 تيرماه بر روي پايگاه اينترنتي سازمان سنجش قرار داده مي شود و در نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه، 27 تير و سوم مردادماه نيز انتشار خواهد يافت.

آزمون كارداني پيوسته نظام جديد سال 90 روز هفتم مردادماه برگزار مي شود

مشاور عالي سازمان سنجش با بيان اينكه آزمون داوطلبان 21 كدرشته امتحاني از مجموع 41 كدرشته امتحاني آزمون كارداني پيوسته در نوبت صبح روز جمعه، هفتم مردادماه برگزار مي شود گفت كه 208 هزار و 674 نفر داوطلب شامل 24 هزار و 63 نفر زن و 184 هزار و 611 نفر مرد در آزمون اين رشته ها شركت مي كنند.

وي شمار شركت كنندگان در آزمون 20 رشته كارداني نوبت بعدازظهر را 193 هزار و 358 نفر ذكر كرد و توضيح داد: 110 هزار و 607 نفر از داوطلبان اين رشته ها را زنان و 82 هزار و 751 نفر را مردان تشكيل مي دهند.

توكلي افزود: آزمون داوطلبان هر يك از كدرشته هاي امتحاني كارداني پيوسته نظام جديد شامل درس هاي عمومي ، پايه و اختصاصي خواهد بود كه سوالات عمومي و پايه به منظور تشخيص ميزان آمادگي داوطلبان در زمينه درس هاي عمومي و پايه و از متن كتاب هاي دوره سه ساله متوسطه شاخه هاي فني و حرفه اي نظام جديد، طراحي شده است.

وي يادآورشد: آزمون درس هاي اختصاصي نيز به منظور تشخيص ميزان آشنايي داوطلبان با پايه هاي اساسي و اصولي رشته هاي موردنظر و در حد اطلاعات علمي كتاب هاي درسي در دوره سه ساله شاخه هاي فني و حرفه اي و يا كتاب ها و استانداردهاي مهارتي شاخه كاردانش نظام جديد طراحي شده است.

بيش از 125 هزار داوطلب در آزمون كارداني پيوسته نظام جديد پذيرفته مي شوند

توكلي درمورد نحوه گزينش داوطلبان آزمون كارداني پيوسته نظام جديد سال 90 توضيح داد: گزينش نهايي داوطلبان در هر يك از رشته هاي امتحاني ، براساس نمره كل حاصل از آزمون عمومي، پايه و اختصاصي از بين داوطلباني كه حدنصاب نمره علمي لازم را احراز كرده باشند و بر اساس اولويت كدرشته محل هاي انتخابي داوطلبان صورت خواهد گرفت.

مشاور عالي رييس سازمان سنجش آمار پذيرش داوطلبان آزمون كارداني پيوسته نظام جديد سال 1390 را 125 هزار و 92 نفر عنوان كرد و گفت: 34 هزار و 65 نفر از اين داوطلبان براي دوره هاي روزانه، 15 هزار و 27 نفر براي دوره هاي شبانه آموزشكده هاي فني و حرفه اي و تعداد 76 هزار نفر براي دوره هاي روزانه موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي پذيرفته مي شوند.

وي تصريح كرد: فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي متمركز كارداني پيوسته در دهه آخر شهريورماه 90 به همراه اسامي معرفي شدگان چندبرابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمركز از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

به گفته توكلي ، كارنامه نهايي آزمون ورودي دوره هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي سال 1390 نيز در هفته آخر مهرماه بر روي پايگاه اينترنتي سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.