PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ فـــنـــی حـــرفـــه ای و کـــنـــکـــور کـــاردانـــی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

a1000a
24-07-2009, 20:53
سلام دوستان
کنکور رو چیکار کردید ؟
من اصلا عمومی خوب نزدم ولی تخصصی بدک نبود
شما چیکار کردید؟
عمومی خوب یکم سخت بودش مثل فیزیک
ولی تخصصی ها رو من خیلی خوب زدم

نادر1368
24-07-2009, 21:13
رشته ها همه کامپیوتره؟

a1000a
24-07-2009, 22:17
رشته ها همه کامپیوتره؟

من که کامپیوترم
ولی انگار بیتشتریها کامپیوترن!@

SADEGH 7
25-07-2009, 04:55
ممنون ...
می شه یه زحمتی بکشین ، بگین این 9 تا کتاب ، کدومش ماله سال دومه ، کدومش مال سال سوم :
ببین اگه درسته بگو :
چون 23 مرداد امتحان آزاده ...

مبانی کامپیوتر که شد دوم . 86
سخت افزار هم که شد سوم .87
برنامه نویسی 1 : دوم 86 - البته باز من به اشتباه 87 رو گرفتم .
برنامه نویسی 2: فکر کنم دوم 86
برنامه سازی 3: سوم 87 - این یکی رو 86 گرفتم .
شبکه : سوم 87 - اینم ماله سال 86 رو گرفتم ...
بانک اطلا عاتی : سوم 87
سیتم عامل 1: دوم 86
سیستم عامل 2: 87 سوم

:19::19::19:
خواهش می کنم.
همش درسته به جز سیستم عامل 2 که مال دومه. البته من کتاب ها رو چک کردم. بین کتاب های 86 و 87 فرق چندانی موجود نیست. مثلا شبکه غلط تایپی هاش تصحیح شده و یه جا شماره ی عکس ها درست نبود که اون هم درست شده. یا بانک اطلاعاتی هم کلا 1 صفحش تغییر کرده که اون هم تغییر محتوی نیست و تغییر ویرایشیه.در کل فقط سخت افزار تغییر کرده که شده 2 تا کتاب.
در مورد کنکور آزاد هم زیاد نگرانش نباش. پارسال یکی از دوستام همه ی درصد هاش زیر 10 بود.فقط یه 25 درصد داشت. چند تا هم 0 درصد. دانشگاه رودهن قبول شد. یکی دیگه هم تو سراسری 60,000 شد ولی دانشگاه آزاد، نزدیک شهریار قبول شد.البته اگه بخوای تهران قبول شی باید یه مقدار بیشتر بخونی.
موفق باشی:11:

iammahdi
27-07-2009, 17:47
نتایج کاردانی پیوسته کی می یاد ، کسی خبر نداره ...
می دونین چرا سوالات کاردانی ها رو بیرون نمی دن ، در عوض ناپیوسته هارو ، نظری ها، دفترچه هاش اومده بیرون ؛ من سوالات کارشناسی ناپیوسته رو دیدم ، سوالات کنکور سراسری هم که تیر برگزار شد بیرون هم می فرختن ؛

چرا اینا این کار را رو می کنن ، خب اگه قراره سوالات رو بدن بیرون واسه همه یکی باشه دیگه ...

در ضمن خیلی ممنون از magas-vizz عزیز ...

Sub007
27-07-2009, 18:47
باید اواخر شهریور منتظر نتایج باشید.

saeedtahami
28-07-2009, 22:02
سلام دوستان واقعا که خسته نباشید (یه خاطر کنکور میگم)
دوستان میشه بگید پاسخنامه کنکور رو از کجا میشه پیدا کرد؟ (کنکور کاردانی کامپیوتر)

iammahdi
29-07-2009, 21:39
سرانجام حذف کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره سرانجام حذف کنکور کاردانی پیوسته گفت: در رابطه با حذف آزمون کاردانی پیوسته باید با ستاد نیروهای مسلح هماهنگ شود که در این زمینه مذاکراتی میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد کل نیروهای مسلح صورت گرفته است.

عبدالله جاسبی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: قانونی برای حذف آزمون کاردانی به کارشناسی نداریم و در مورد کارشناسی پیوسته هم قانون این است که تا سال 90 حذف شود و اگر ما نتوانیم این کار را تا سال 90 انجام بدهیم لازم است که مجلس متممی برای این قانون به تصویب برساند.

وی اضافه کرد: در مورد حذف آزمون کاردانی پیوسته بر اساس قانون مجلس شورای اسلامی که در کمیته مربوط به آزمون تصویب شد مشکلی برای حذف نداریم و تنها اشکالی که وجود دارد این است که باید با ستاد نیروهای مسلح هماهنگی شود چون به ما اعلام کرده اند افرادی که مشکل سربازی داشته باشند نمی توانند بدون آزمون معاف شوند.

رئیس دانشگاه آزاد ادامه داد: در حال حاضر مکاتباتی میان وزارت علوم و ستاد کل نیروهای مسلح صورت گرفته است که این مسئله حل شود. در صورت ایجاد توافق اجرای قانون مجلس هیچ مشکلی نخواهد داشت.

mahmoodtaker
31-07-2009, 16:21
سلام بر همه
سوالی داشتم که جوابش برام خیلی مهمه.
من پسری هستم 17 ساله که خرداد امسال دیپلمم رو گرفتم(فنی حرفه ای) و تاکنون کنکور سراسری رو دادم. و فکر کنم حدود 2 هفته ی دیگه هم کنکور ازاد دارم.ولی من میخواستم دانشگاه علمی کاربردی هم شرکت کنم باید کی اقدام کنم؟
حالا چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که مگه کنکور علمی کاربردی اواسط پاییز نیست؟بعد اگه من فرضا من کنکور سراسری یا ازاد رو قبول شدم باید از اول مهر برم سر کلاس دانشگاه دیگه نه؟پس چطور ازمون علمی کاربردی رو گذاشتن اواخر پاییز!!!
بعد اخه چجوری میشه رفت علمی کاربردی؟!!!
یعنی در حین تحصیل در دانشگاه دیگر میشه بعد از قبولی در علمی کاربردی تغییر دانشگاه داد؟اخه چرا این قدر کنکور علمی کاربردی رو دیر میزارن؟!
:10:

mahmoodtaker
31-07-2009, 18:07
کسی نیست مارو از این ابهام خارج کنه؟؟؟

PNC
01-08-2009, 11:01
سلام بر همه
سوالی داشتم که جوابش برام خیلی مهمه.
من پسری هستم 17 ساله که خرداد امسال دیپلمم رو گرفتم(فنی حرفه ای) و تاکنون کنکور سراسری رو دادم. و فکر کنم حدود 2 هفته ی دیگه هم کنکور ازاد دارم.ولی من میخواستم دانشگاه علمی کاربردی هم شرکت کنم باید کی اقدام کنم؟
حالا چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که مگه کنکور علمی کاربردی اواسط پاییز نیست؟بعد اگه من فرضا من کنکور سراسری یا ازاد رو قبول شدم باید از اول مهر برم سر کلاس دانشگاه دیگه نه؟پس چطور ازمون علمی کاربردی رو گذاشتن اواخر پاییز!!!
بعد اخه چجوری میشه رفت علمی کاربردی؟!!!
یعنی در حین تحصیل در دانشگاه دیگر میشه بعد از قبولی در علمی کاربردی تغییر دانشگاه داد؟اخه چرا این قدر کنکور علمی کاربردی رو دیر میزارن؟!
سلام در همین حد که میدونم کمکت میکنم
علمی کاربردی دفترچش فکر کنم برج 9 بیاد شما هفته بعد سه شنبه پیک سنجش بگیر صفحه اول اون زیر یه جدولی هست که دقیقا توضیح داده دفترچه ها کی میاد آزمون ها کی هست
آزمونشم فکر کنم آخر زمستان باشه دقیق نمیدونم
خوب شما اگر ازاد شهر خودت قبول شدی یا سراسری جای خوب قبول شدی چرا میخوای بری علمی کاربردی ؟:18:
من دوستم در حین تحصیل در دانشگاه آزاد کنکو سراسری داد قبول شد رفت سراسری پس انتقال وجود داره اما خوب از اول شروع میکنی
-------
بچه ها کارت های ازاد کی میاد ؟ سایت آزمون که خرابه از کجا بفهمیم کارت ها کی میاد:9:

mehran_286
02-08-2009, 23:03
سلام دوستان
جواب کنکور ما کی میاد ؟
اگر قبول شدیم کی میریم سر کلاس ؟(نخندید)

farshidshd
03-08-2009, 09:55
سلام دوستان
جواب کنکور ما کی میاد ؟
اگر قبول شدیم کی میریم سر کلاس ؟(نخندید)

نیمه دوم شهریور ماه
مهر ماه هم میرین سره کلاس

mehran_286
05-08-2009, 16:31
سلام به همه
کی کارت های ازاد رو یمدن ؟
از کجا بفهمیم ؟
با تشکر

majid_sp
05-08-2009, 17:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو خبر بالا گفته که159 هزار و 941 نفر تو آزمون امسال ثبت نام کردن که 100 هزار نفر پذیرفته میشن اگر ظرفیت پذیرش اینقدر پایینه پس چطوری می خواستند بدون آزمون دانشجو بگیرن ؟؟؟؟؟؟

iammahdi
05-08-2009, 22:37
جزئیات توزيع اینترنتی كارت آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد :

آزمون كارداني پيوسته نيمسال اول 88 دانشگاه آزاد صبح روز جمعه 23 مرداد در تهران و 205 حوزه امتحاني در سطح كشور برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهندس مهرادفر در نشستي مطبوعاتي، گفت: اين آزمون براي دانش‌آموختگان دوره‌هاي فني و حرفه‌اي، كار و دانش نظام جديد و هنرستان نظام قديم در 32 رشته امتحاني برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينكه 429 محل دانشگاهي شامل 192 واحد، 120 مركز آموزش و 117 آموزشكده فني حرفه‌اي سما مجري دوره كارداني پيوسته هستند، اظهار كرد: اين آزمون با ثبت‌نام 159 هزار و 941 نفر در دو هزار و 485 رشته محل برگزار مي‌شود.

وي افزود: از تعداد شركت كنندگان 37 هزار و 138 نفر برابر با 23 درصد داوطلبان زن و 122 هزار و 803 نفر برابر با 77 درصد داوطلبان مرد هستند.

وي با اشاره به توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه آزمون كارداني پيوسته براي اولين از طريق سايت مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از روز 20 مرداد ماه گفت: اين توزيع اينترنتي كارت آزمون تا يك ساعت قبل از آغاز آزمون ادامه دارد، بنابراين داوطلبان اين آزمون مي‌توانند با وارد كردن شماره پرونده و كد رهگيري كه در هنگام ثبت‌نام دريافت كرده‌اند نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه خود اقدام كنند.

وي افزود: همچنين دو برگ راهنماي شركت در آزمون مذكور از طريق اين پايگاه قابل دريافت است كه داوطلبان بايد پس از تهيه اين برگ راهنما مطالب مندرج در آن را با دقت مطالعه و مفاد آن را اجرا كنند.

وي با بيان اينكه اطلاعات فردي و آزمون شخص داوطلب به همراه عكس وي در كارت ورود به جلسه درج شده است، اظهار كرد: داوطلبان در صورت وجود هرگونه مشكل در اطلاعات مندرج در كارت بايد در طي روزهاي20 تا 22 مرداد ماه با مراجعه به باجه رفع نقص پيش‌بيني شده در واحد دانشگاهي كه آن را به عنوان حوزه انتخابي خود در فرم ثبت نام اينترنتي درج كرده‌اند نسبت به موارد مغايرت اقدام كنند.

معاون مركز آزمون دانشگاه آزاد، افزود: براي داوطلباني كه محل آزمون خود را شهر تهران انتخاب كرده 4 باجه جهت رفع نقايص احتمالي در كارت ورود به جلسه پيش بيني شده است كه بايد طي روزهاي اعلام شده به محل‌هاي در نظر گرفته شده مراجعه كنند.

وي با اشاره به نحوه تعيين سهميه براي داوطلبان شركت كننده، گفت:‌ سهميه مندرج در كارت ورود به جلسه داوطلبان اين آزمون بر اساس اظهار فرد در فرم ثبت‌نام اينترنتي آزمون درج شده است كه اعمال اين سهميه منوط به تاييد مراجع مربوطه خواهد بود.

وي در خصوص بيشترين داوطلبان رشته‌هاي اين آزمون، گفت: از ميان 32 رشته آزمون كارداني پيوسته رشته كامپيوتر با 38 هزار و 505 نفر بيشترين داوطلب را داراست و پس از آن رشته‌هاي الكترونيك، حسابداري و نقشه كشي معماري در رده‌هاي بعدي قرار دارند به گونه‌اي كه 67 درصد كل داوطلبان اين آزمون متقاضي تحصيل در اين 4 رشته مي‌باشند.

مهرادفر از اعلام نتايج آزمون كارداني پيوسته در هفته آخر شهريور ماه خبر داد و افزود:‌100 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته مي‌شوند.

وي در خصوص چگونگي توزيع كارت آزمون‌هاي اين مركز، گفت: از اين پس كارت ورود به جلسه همه آزمون‌هاي دانشگاه آزاد به صورت اينترنتي توزيع مي‌شود.

وي در خصوص نحوه توزيع سهميه، گفت: بر اساس قانون40 درصد از ظرفيت اين آزمون به ايثارگران و در دوره‌هاي تحصيلات تكميلي 20 درصد از ظرفيت به اين دسته افراد تعلق دارد.

مهرادفر در خاتمه با اشاره به برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد در اواخر آبان ماه، اظهار كرد: ثبت نام اين آزمون در اواخر شهريور ماه آغاز مي‌شود.

light
05-08-2009, 22:53
كسي نميدونه علمي كاربردي و سماء دانشگاه آزاد دفترچه اش كي مياد ؟‌

a1000a
07-08-2009, 15:12
تعداد شرکت کننده گان سراسری چقدر هست؟
یا بهتر بگم
چقدر بود؟

a1000a
07-08-2009, 20:33
سلام
کسی اینجا جواب نمیده؟!@
راستی اگه امسال کنکور آزاد قبول شم
و نرم
میشه سال دیگه شرکت کنم؟
مر30

PNC
07-08-2009, 20:48
خیلی خوب شد که توضیح اینترنتی شد کی حال داشت بره تو سف
جناب light سما که دفترچش همین دفترچه ازاد بود که اومد و رفت علمی کاربردی هم فکر کنم آذر میاد
a1000aتعداد شرکت کنندگام 534 هزار نفر بود که 81 هزار نفر در روزانه و شبانه قبول میشن

shahrzad20
07-08-2009, 21:06
سلام
کسی اینجا جواب نمیده؟!@
راستی اگه امسال کنکور آزاد قبول شم
و نرم
میشه سال دیگه شرکت کنم؟
مر30

بله می شه هر چند بار که می خوای شرکت کنی

a1000a
09-08-2009, 18:56
سلام دوستان
کارت دانشگاه ازاد کی میاد؟>
توروخدا بگین

mahmoodtaker
09-08-2009, 19:56
بچه ها باورکردنی نیست یعنی چی؟!!!!!الان 5 ساله که دانشگاه ازاد تو کنکور کاردانی پیوسته اصلا ظرفیتش 100% بود،چرا امسال یهو این طوری شد؟میگن 160000 نفر ثبت نام کردند که فقط 100000 ظرفیت داریم!!! یعنی 60000 میمونن بدون دانشگاه؟!!!
خودشون میگفتن سال به سال ظرفیت رو بالا میبریم تا کنکور کاردانی پیوسته رو حذف کنیم که چطور شد؟؟؟

PNC
09-08-2009, 23:09
سلام
a1000a عزیز کارت ها از سه شنبه روی سایت azmoon.org میاد میتونی بری پرینت بگیری

resident_evil
10-08-2009, 22:34
بچه ها کنکور آزاد همین جمعه هستش که میاد ؟! 23 مرداد ؟!

نادر1368
10-08-2009, 22:37
سایت دانلود سوالات کنکور کاردانی پیوسته سال 88

s2010
10-08-2009, 22:39
کارت آزمون روفردا میدن

PNC
10-08-2009, 23:07
بچه ها من شانسی آدرس دریافت کارت رو حدس زدم

:D:D برید کارتاتون رو بگیرید

SADEGH 7
10-08-2009, 23:20
سایت دانلود سوالات کنکور کاردانی پیوسته سال 88

مرسی بابت معرفی سایت.
پاسخنامه هم روی سایت هست.

mahmoodtaker
12-08-2009, 18:34
بچه های که هیچی برای کنکور ازاد نخوندن بدونن که امسال مثل کنکور های دانشگاه ازاد پارسال و سال های پیش نیست،رسما بدبخت شدن،امسال 65000 نفر میمونن اصلا بدون دانشگاه!!!

iammahdi
14-08-2009, 10:57
چقدر واسه کنکور آزاد ( تخصصی) وقت کم داده بودن ، همش 90 دیقه بود ، واسه همین مورد اون پایین من اومدم به جا این که وسط امضا کنم ، سمت چپ رو ، اثر انگشت امضا کردم ، اشکال که نداره ؟

قورا" کارت جواب ها رو گرفتن ...

farshidshd
14-08-2009, 12:00
چقدر واسه کنکور آزاد ( تخصصی) وقت کم داده بودن ، همش 90 دیقه بود ، واسه همین مورد اون پایین من اومدم به جا این که وسط امضا کنم ، سمت چپ رو ، اثر انگشت امضا کردم ، اشکال که نداره ؟

قورا" کارت جواب ها رو گرفتن ...

نه مشکلی نیست

iammahdi
14-08-2009, 18:25
تاريخ اعلام نتایج کنکور کاردانی پیوسته آزاد 88

کنکور کاردانی دانشگاه آزاد صبح امروز جمعه برگزار شد و بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد نتایج این آزمون هفته آخر شهریور ماه اعلام می شود.

آزمون کاردانی در 205 حوزه امتحانی در&nbsp32 رشته امتحانی برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کاردانی پیوسته نیمسال اول سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز جمعه 23 مرداد در 205 حوزه امتحانی در سطح کشور برای دانش آموختگان دوره های فنی و حرفه ای، کاردانش نظام جدید و هنرستان نظام قدیم در 32 رشته امتحانی برگزار شد.

429 محل دانشگاهی شامل 192 واحد، 120 مرکز آموزشی و 117 آموزشکده فنی و حرفه ای سما مجری دوره کاردانی پیوسته هستند که در مجموع دو هزار و 485 رشته - محل این آزمون را تشکیل می دهند.

رقابت 159 هزار و 941 نفر داوطلب در آزمون کاردانی

159 هزار و 941 نفر در این آزمون شرکت کردند که از این تعداد 37 هزار و 138 نفر معادل 23 درصد زن و 122 هزار و 803 نفر معادل&nbsp77 درصد مرد هستند.

رشته کامپیوتر با 38 هزار و 505 داوطلب دارای بالاترین میزان شرکت کننده

به گزارش مهر، از میان رشته های اعلام شده این آزمون، رشته کامپیوتر با 38 هزار و 505 داوطلب بالاترین میزان شرکت کننده را به خود اختصاص داده است و پس از آن نیز رشته های الکترونیک، حسابداری و نقشه کشی معماری به ترتیب با 25 هزار و 938 داوطلب، 23 هزار و 445 داوطلب و 21 هزار و 118 داوطلب در رده های بعدی قرار دارند.

67 درصد کل داوطلبان آزمون کاردانی پیوسته متقاضی تحصیل در چهار رشته کامپیوتر، الکترونیک، حسابداری و نقشه کشی معماری هستند.

اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی پیوسته در هفته آخر شهریورماه و پذیرش 100 هزار نفر

بر اساس اعلام مرکز آموزش دانشگاه آزاد، نتایج نهایی آزمون کاردانی پیوسته در هفته آخر شهریورماه سال جاری اعلام می شود و 100 هزار نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

mahmoodtaker
16-08-2009, 19:47
پارسال ظرفیت پذیرشش 100% بود! ولی نمیدونم چرا امسال این قدر کاهش دادند!!!

a1000a
28-08-2009, 16:27
سالم دوستان
1 سوال
رشته کامپیوتر
در کنکور سراسری چند نفر شرکت کرده بودند؟
کسی میدونه؟
و تاریخ اعلام نتایج سراسری کی هستش؟
مر30

BLACK-BLACK
28-08-2009, 16:42
سالم دوستان
1 سوال
رشته کامپیوتر
کسی میدونه؟
مر30

مشدی سراسری ها که کاری به فنی ها ندارند(و بالعکس!) ممکنه تو یه دانشگاه هردوتاشون باشن ولی ظرفیت پذیرش براید هر کدوم جداس

PNC
28-08-2009, 17:10
سالم دوستان
1 سوال
رشته کامپیوتر
کسی میدونه؟
مر30
سلام
100 هزار نفر شرکت کردن که 8 هزار نفر قبول میشن
آخر شهریور هم نتایج میاد

mehran_286
29-08-2009, 09:23
سلام دوستان
جواب سراسری و آزاد کی میاد ؟
از دلهره و استرس دارم میمیرم

Masoud3d
30-08-2009, 04:44
سلام دوستان
جواب سراسری و آزاد کی میاد ؟
از دلهره و استرس دارم میمیرم

برای دولتی نیمه دوم شهریور و برای آزاد آخرای شهریور.

naser_2006
30-08-2009, 12:44
از هفته ي 3 شهريور به بعد امكان داره نتايج رو اعلام كنند سال پيش كه 26 -25 شهريور اعلام كردند و سال قبل اونم فكر كنم 14-15 اعلام كردند

PNC
02-09-2009, 11:17
بچه ها نتایج اومد
من گیلان آستانه اشرفیه قبول شدم
خوبه به نظرتون ؟
اما اینجا هیچی نزده نگفته چند درصد زدم یا ورودی مهر یا دی از کجا بفهمم ؟

mehran_286
02-09-2009, 14:44
سلام دوستان
من هم بابل قبول شدم
در پوست خود نمی گنجم
حالا مراحل ثبت نام چجوریه ؟ تا کی وقت ثبت نام هستش ؟
کارنامه ی کنکور رو کی میدن ؟
از کسانی که تجربه دارن تمنا دارم راهنمایی کنند

a1000a
02-09-2009, 16:24
سلام بچه ها
من هم قبول شدم
مشهد
آخخخخخخخخخخخخخخخخخ جون

حالا مراحل ثبت نام چجوریه ؟ تا کی وقت ثبت نام هستش ؟
از آخر دفترچه
شماره محل قبولیت رو بردار
و زنگ بزن و بپرس
موفق باشین

a1000a
02-09-2009, 16:27
بچه ها نتایج اومد
خوبه به نظرتون ؟
واسه هیچ کس نزده چند درصد
باید از دفترچه ببینی
در دفترچه نوشته

محمد رضا 6630
02-09-2009, 16:29
من بابل 3035 قبول شدم
چه جوری ثبت نام کنیم؟
خواهشاً جواب بدید !!!!!!

a1000a
02-09-2009, 18:08
من بابل 3035 قبول شدم
چه جوری ثبت نام کنیم؟
خواهشاً جواب بدید !!!!!!
سلام
مبارکه
اطلاعات تکمیلی شنبه میاد
آخر دفترچه محل قبولی شما رو نوشته
زنگ بزنید بپرسید:18:

vahid78
02-09-2009, 18:15
منم یزد اونم روزانه قبول شدم ...

vahid78
02-09-2009, 18:18
ببینید....

نادر1368
02-09-2009, 19:59
اینم نتیجه من چه فکر می کردیم چه شد!منم که نیمسال اولم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_gamer
02-09-2009, 19:59
سلام
منم گرگان قبول شدم:5:

Life24
02-09-2009, 20:02
هر کس دیدم امسال قبول شده.

masoudboy
02-09-2009, 20:54
تكميل ظرفيت هم داره كه بعدا اعلام بشه ؟

MnX_2009
03-09-2009, 00:26
دوستان من هم قبول شده ام
اون هم دانشگاه باهنر شیراز

دوستان کسی میدونه کی باید ثبت نام کنیم

cescjoon
03-09-2009, 02:37
دوستان من هم قبول شده ام
اون هم دانشگاه باهنر شیراز

دوستان کسی میدونه کی باید ثبت نام کنیم

بابا ایول تبریک میگم منم همینجا قبول شدم

خبری شد به ما هم بگو

SADEGH 7
03-09-2009, 05:06
سلام
من هم امسال قبول شدم. ساوه. انتخاب هشتم. از موقعی که جواب رو دیدم دارم لذت می برم. خدا رو شکر انگار خیلی از بچه های فروم امسال قبول شدن. البته من که سال دومم بود.
دوستانی هم که قبول نشدن نا امید نشن و حتما تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن. واسه اینکه از دست ندینش، چند روز یه بار به سایت سنجش سر بزنید. پارسال ثبت نام تکمیل ظرفیت 6 تا 9 بهمن بود که من 9 بهمن متوجه شدم ولی چون از ساعت اداری گذشته بود، نتونستم پول رو واریز کنم و در نتیجه نتونستم تکمیل ظرفیت شرکت کنم.
درکل برای همه آرزوی موفقیت می کنم و به دوستانی که امسال قبول شدن تبریک می گم.
موفق باشید:11:

MnX_2009
03-09-2009, 10:12

mahmoodtaker
03-09-2009, 11:52
بچه ها نتایج اومد
خوبه به نظرتون ؟
منم این اموزشکده قبول شدم.منم موندم چجور جایی هست اساتید عقده ای داره یا نه؟برم یا نه؟
لطفا هرکی اطلاعاتی از این اموزشکده بده تا ما از دلشوره دربیایم...

والا من گیج میزنم
باید شهریور بریم حضوری اون دانشگاهی که قبول شدیم ثبت نام کنیم؟
عین ثبت نام مدارس؟!
اونا از کجا بدونن که ما این دانشگاه اونا قبول شدیم؟
سنجش خودش لیست رو برا اونا مینویسه؟
ا

mahmoodtaker
03-09-2009, 12:38
بچه ها نتایج اومد
خوبه به نظرتون ؟

خدا پدرت رو بیامرزه منم همین اموزشکده استانه اشرفیه قبول شدم.کسی نیست بهم بگه اصلا جای خوبی هست یا نه!
معلوم نیست ورودی مهر هستم یا دی!!!
معلوم نیست چجوری باید برم اونجا ثبت نام!!! یعنی خودم حضوری باید برم؟

SADEGH 7
03-09-2009, 13:50
منم این اموزشکده قبول شدم.منم موندم چجور جایی هست اساتید عقده ای داره یا نه؟برم یا نه؟
لطفا هرکی اطلاعاتی از این اموزشکده بده تا ما از دلشوره دربیایم...

والا من گیج میزنم
باید شهریور بریم حضوری اون دانشگاهی که قبول شدیم ثبت نام کنیم؟
عین ثبت نام مدارس؟!
اونا از کجا بدونن که ما این دانشگاه اونا قبول شدیم؟
سنجش خودش لیست رو برا اونا مینویسه؟
ا
در مورد دانشگاه من اطلاعی ندارم.
اما در مورد ثبت نام، شما آخر دفترچه راهنما رو ببین، به ترتیب شهر، اسم آموزشکده ها رو به همراه تلفن و آدرس نوشته. می تونی تماس بگیری و در مورد نحوه ی ثبت نام ازشون سوال کنی. البته شنبه.
حتما قبل از ثبت نام تماس بگیر تا بدونی باید چه مدارکی رو برای ثبت نام ببری و چه روزی بری.

خدا پدرت رو بیامرزه منم همین اموزشکده استانه اشرفیه قبول شدم.کسی نیست بهم بگه اصلا جای خوبی هست یا نه!
معلوم نیست ورودی مهر هستم یا دی!!!
معلوم نیست چجوری باید برم اونجا ثبت نام!!! یعنی خودم حضوری باید برم؟
در مورد ورودی مهر یا دی هم تو دفترچه نوشته.شما کد رشتت رو ببین و با کد رشته ای که تو دفترچس مطابقت بده. اگه نیمسال اول باشه، شما ورودی مهر هستی و اگه نیمسال دوم باشه دی.
برای ثبت نام هم تو سوال قبل توضیح دادم
موفق باشید.:11:

vahid78
03-09-2009, 14:07
مدارکی که میخواد :

اصل‌ شناسنامه‌ و دوبرگ‌ فتوكپي‌ ازتمام‌ صفحات‌ آن .‌
6 قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ درسال‌جاري‌ .
فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي .
داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ راكه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 3 تا 5 دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ كارداني‌ نظام‌ جديد آموزشكده هاي فني وحرفه اي سال‌ 1388 مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند.
داوطلباني‌ كه‌ با استفاده‌ از سهميه‌ ايثارگران‌ در آزمون‌ پذيرفته‌شده‌اند، بايد برابر ضوابط مربوط به‌ استفاده‌ از سهميه‌ مذكور فتوكپي‌ فرم‌ گواهي‌ تاييد شده‌ استفاده‌ از سهميه‌ ايثارگران‌ را كه‌ قبلاً اصل‌ آن‌ را به‌ همراه‌ مدارك‌ ثبت‌ نام‌ براي‌ شركت‌ در آزمون‌ ارسال‌ نموده‌اند، به‌ هنگام‌ ثبت‌ نام‌ در آموزشكده‌ محل‌ قبولي‌ ارائه‌ نمايند

اصلا خودتون ببینید

SADEGH 7
03-09-2009, 15:10
مدارکی که میخواد :

اصل‌ شناسنامه‌ و دوبرگ‌ فتوكپي‌ ازتمام‌ صفحات‌ آن .‌
6 قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ درسال‌جاري‌ .
داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ راكه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 3 تا 5 دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ كارداني‌ نظام‌ جديد آموزشكده هاي فني وحرفه اي سال‌ 1388 مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند.
داوطلباني‌ كه‌ با استفاده‌ از سهميه‌ ايثارگران‌ در آزمون‌ پذيرفته‌شده‌اند، بايد برابر ضوابط مربوط به‌ استفاده‌ از سهميه‌ مذكور فتوكپي‌ فرم‌ گواهي‌ تاييد شده‌ استفاده‌ از سهميه‌ ايثارگران‌ را كه‌ قبلاً اصل‌ آن‌ را به‌ همراه‌ مدارك‌ ثبت‌ نام‌ براي‌ شركت‌ در آزمون‌ ارسال‌ نموده‌اند، به‌ هنگام‌ ثبت‌ نام‌ در آموزشكده‌ محل‌ قبولي‌ ارائه‌ نمايند

اصلا خودتون ببینید

دوست عزیز این لینک که شما دادید برای کاردانی به کارشناسی هستش. بالای صفحه هم نوشته شده.

iammahdi
03-09-2009, 16:59
ّبچه ها آموزشکده ی شهید بابایی قزوین چه جوریه ؟؟؟
کسی خبر نداره ؟

آهان راستی من صبجی به همین آموزشکده زنگ زدم گفتم کی ثبت نامه و اینا ، گفت تو پیک سنجش نوشته ...

SADEGH 7
03-09-2009, 17:10
کسی خبر نداره ؟

آهان راستی من صبجی به همین آموزشکده زنگ زدم گفتم کی ثبت نامه و اینا ، گفت تو پیک سنجش نوشته ...
نگفت پیک سنجش چه روزی؟:18::18::18:

mahmoodtaker
03-09-2009, 17:45
در مورد دانشگاه من اطلاعی ندارم.
اما در مورد ثبت نام، شما آخر دفترچه راهنما رو ببین، به ترتیب شهر، اسم آموزشکده ها رو به همراه تلفن و آدرس نوشته. می تونی تماس بگیری و در مورد نحوه ی ثبت نام ازشون سوال کنی. البته شنبه.
حتما قبل از ثبت نام تماس بگیر تا بدونی باید چه مدارکی رو برای ثبت نام ببری و چه روزی بری.

در مورد ورودی مهر یا دی هم تو دفترچه نوشته.شما کد رشتت رو ببین و با کد رشته ای که تو دفترچس مطابقت بده. اگه نیمسال اول باشه، شما ورودی مهر هستی و اگه نیمسال دوم باشه دی.
برای ثبت نام هم تو سوال قبل توضیح دادم
موفق باشید.:11:
متوجه نمیشم چی میگید...
اون کد دانشگاه رو من رفتم تو دفترچه دیدم فقط تونستم بفهمم که دوره ی شبانه هست.
برای ورودی مهر یا دی دیگه کد اختصاصی نزده که.زده ورودی مهر 40 نفر دی 80 نفر همین.
من از کجا باید بفهمم؟؟؟

SADEGH 7
03-09-2009, 17:49
متوجه نمیشم چی میگید...
اون کد دانشگاه رو من رفتم تو دفترچه دیدم فقط تونستم بفهمم که دوره ی شبانه هست.
برای ورودی مهر یا دی دیگه کد اختصاصی نزده که.زده ورودی مهر 40 نفر دی 80 نفر همین.
من از کجا باید بفهمم؟؟؟
متاسفانه دقت نکرده بودم. چون یه نگاه سطحی به دفترچه کردم و دیدم اکثر آموزشکده ها یا نیمسال اول دارن یا نیمسال دوم، ولی به این موضوع که بعضی آموزشکده ها هردو نیمسال رو دارن توجه نکرده بودم.

41134100
03-09-2009, 17:51
سلام به همه
من هم آستانه اشرفيه قبول شدم.(كامپيوتر)
اما هيچي از اين شهر نميدونم.
چه جور شهريه چه امكاناتي چه بيمارستاني
اگه كسي اهل اونجاست يا .... چند تا عكس و كليپ از كوچه بازار و خيابوناش و .... بزاره تا استفاده كنيم

راستي من پرسيدم تكليف ما چيه. بلاخره نيمه اول بايد بريم يا دوم(آ×ه هردوتا برميداره شبانه) بهم گفتن اونا موقع ثبت نام معلوم ميشه

vahid78
03-09-2009, 18:01
دوست عزیز این لینک که شما دادید برای کاردانی به کارشناسی هستش. بالای صفحه هم نوشته شده.

اوه شرمنده اصلا دقت نکرده بودم ...

نادر1368
03-09-2009, 20:05
سلام خواهشمندم!
فیش پستی تاییدیه تحصیلی چیست؟(باید بریم پست؟دیپلم و سایر موارد رو هم باید برد؟)
دوره روزانه چه خصوصیاتی داره؟

iammahdi
03-09-2009, 21:51
نگفت پیک سنجش چه روزی؟:18::18::18:

یه جور حرف می زد که انگار سرش خیلی شلوغ بود ، منم ولش کردم ...
نمی دونم هفته ایی یه بار می یاد دیگه ...
به من فقط همینو گفت ، حالا چرا با تغحب نگاه می کنی :20:
حالا بفیم خواستن تماس بگیرن ، جوابش رو بزارن اینجا ...

Masoud3d
04-09-2009, 02:35
به گزارش روز چهارشنبه ايرنا از روابط عمومي سازمان سنجش، پذيرفته‌شدگان‌ نهايي‌ آزمون ‌ورودي‌ دوره‌هاي‌ کارداني‌ ‌ نظام‌ جديد آموزشکده‌هاي‌ فني‌ و حرفه‌اي‌ سال‌ 1388 بايد منحصراً در يکي از روزهاي دوشنبه و يا سه شنبه (30 و 31 شهريورماه) با دردست ‌‌داشتن ‌‌مدارک‌‌ لازم‌، براي‌ ثبت‌ نام‌ به‌ آموزشکده‌ فني‌ و حرفه‌اي محل‌ قبولي‌ خود مراجعه‌ کنند.
پذيرفته‌ شدگان‌ هريک‌ از کد رشته‌ محل هاي‌ اعلام‌ شده‌ ضرورت‌ دارد با مطالعه دفترچه ‌راهنماي‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ کارداني‌‌ نظام‌ جديد آموزشکده‌هاي‌ فني‌ و حرفه‌اي‌ سال‌ 1388، نسبت‌ به‌ شناسايي‌ آموزشکده‌ فني‌ محل‌ قبولي‌ خود اقدام ‌کنند.
دانش‌آموزاني‌ که‌ در اين آزمون‌ پذيرفته‌ شده‌اند، به‌ شرطي‌ مجاز به‌ ثبت‌نام‌ در آموزشکده‌هاي ‌فني‌ خواهند بود، که‌ تمامي واحد‌هاي درسي‌ دوره‌ سه‌ ساله‌ ، کارورزي و کارآموزي خود را در رشته‌ مربوط حداکثر تا پايان شهريورماه‌ 1388 با موفقيت‌ طي‌ کرده‌ باشند و يا داراي ديپلم نظام قديم (دوره چهارساله) باشند.
اگرتعداد پذيرفته‌ شدگان‌ در يک‌ رشته‌ تحصيلي‌ درهريک‌ از آموزشکده‌هاي‌ فني‌ به‌ حد نصاب‌ تشکيل‌ يک‌ کلاس‌ نرسد، محل‌ تحصيل‌ اين ‌قبيل‌ پذيرفته‌ شدگان‌ در نزديک ترين‌ آموزشکده‌ فني‌ تعيين‌ خواهد شد.
پذيرفته شدگان در اين آزمون لازم است اصل ‌‌مدرک ‌‌ديپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌ جديد يا گواهي‌ ‌موقت‌ ‌پايان ‌‌تحصيلات‌ متوسطه‌ نظام‌ جديد دريکي‌ از شاخه‌هاي‌ کاردانش‌ يا فني‌ و حرفه‌اي ‌صادره‌ از محل‌تحصيل‌ مبني‌ برگذراندن کليه واحدهاي درسي‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، کارورزي و کارآموزي را حداکثر تا پايان‌ شهريورماه‌ 1388 در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
پذيرفته شدگان در اين آزمون همچنين بايد اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوکپي‌ از تمام‌ صفحات‌ آن،6 قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌ و فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم را به موسسه محل قبولي به همراه داشته باشند.

SADEGH 7
04-09-2009, 02:42
یه جور حرف می زد که انگار سرش خیلی شلوغ بود ، منم ولش کردم ...
نمی دونم هفته ایی یه بار می یاد دیگه ...
به من فقط همینو گفت ، حالا چرا با تغحب نگاه می کنی :20:
حالا بفیم خواستن تماس بگیرن ، جوابش رو بزارن اینجا ...
آخه شما گفتی:

من فکر کردم قبلا چاپ شده.:46:
من دیروز صبح زنگ زدم (آموزشکده ساوه)، یه بنده خدایی تازه از خواب بیدار شده بود، گفت شنبه زنگ بزن با خودشون صحبت کن.
حالا شنبه که زنگ زدم خبرشو اینجا می دم.
موفق باشی :11:

mahmoodtaker
04-09-2009, 10:57
سوالی مهم ولی عجیب

گیریم ما اومدیم تمام این مدارک رو اماده کردیم....
اون دانشگاه مربوطه از کجا باید بدون که ما تو کنکور دانشگاه اونا رو قبول شدیم؟!!!
باید یه پرینت از صفحه ی اعلام نتایج سنجش نشونشون بدیم؟
!!!!!!

post98
04-09-2009, 15:49
با سلام
دوستان من بهشهر (مازندران) قبول شدم روزانه دانشکده امام خمینی من رشته ام
کامپیوتر هستش کسی میدونه دانشگاهش چطوریه یا شهرش کسی اینجا قبول شده
ممنون

a1000a
04-09-2009, 19:07
با سلام
دوستان من بهشهر (مازندران) قبول شدم روزانه دانشکده امام خمینی من رشته ام
کامپیوتر هستش کسی میدونه دانشگاهش چطوریه یا شهرش کسی اینجا قبول شده
ممنون سلام
منم رشتم کامپیوتره
ولی از اون دانشگاه خبری ندارم
هرچی باشه از آزاد بهتره

سوالی مهم ولی عجیب

اون دانشگاه مربوطه از کجا باید بدون که ما تو کنکور دانشگاه اونا رو قبول شدیم؟!!!
!!!!!! سلام
دوست من یا به اونا اعلام میکنن
یا اینکه اونا از سایت سنجش نگاه میکنن
برای اطمینان شما یه فتو از قبولیت ببر

کسی خبر نداره ؟

آهان راستی من صبجی به همین آموزشکده زنگ زدم گفتم کی ثبت نامه و اینا ، گفت تو پیک سنجش نوشته ... ثبت نام: 30 و 31 شهریور ماه
اگه ثبت نام نکنید به منزله انصراف هست

چه جور شهريه چه امكاناتي چه بيمارستانيحالا این همه جا
چرا بیمارستانشو میپرسی
بپرس پارک
وسایل ورزشی
کافی شاپ و...........!!!!!!!!خخخخخخخ

نادر1368
04-09-2009, 20:43
سوالی مهم ولی عجیب

!!!!!!

اینم از اون سوالاست!شما چرا شک نمی کنی این سیاه کاری های روی کاغذ اخر سر میشه مدرک برای احراز!عصر حجر که نیست از قبلتر اموزشکده ها اطلاع پیدا کردن فتوکپی ببر یه کم بخندن!
راستی یه سوال متولدان چه سالی مشکلی برای ثبت نام ندارن؟69 به بعد یا نیمه دوم 68 به بعد؟(خودم میرم فردا نظام وظیفه ته تو شو در میارم!)

mahmoodtaker
05-09-2009, 13:33
لطفا یکی بگه که منظور از "فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي ."
چیه؟؟ توضیح بدید که چگونه باید تهیه کرد!!!

(لطفا هر کی اطلاعاتی درباره ی امکانات دانشکده استانه اشرفیه داره بگه چون خیلی اونجا قبول شدن و نمیدونن که برن یا نه!)

a1000a
05-09-2009, 13:52
لطفا یکی بگه که منظور از "فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي ."

(لطفا هر کی اطلاعاتی درباره ی امکانات دانشکده استانه اشرفیه داره بگه چون خیلی اونجا قبول شدن و نمیدونن که برن یا نه!)
من زنگ زدم پرسیدم
ولی میترسم اشتباه بگم
بهتره خودتون تماس بگیرین

داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌هاي 99-88923595-021 يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در ميان بگذارند.

موفق باشید

iammahdi
05-09-2009, 14:58

من تو یه فروم دیگه این رو خوندم ، اما خودم هنوز اقدام نکردم و نمی دونم چطوریه ...
عین جمله رو می زارم ...

باید بری پست بگی برگه تائیدیه تحصیلی .
از رو کپی اصل دیپلمت پرش کنی مشخصات دانشگاه قبولیت رو هم بنویس همون آموزشکده
بعد پستش کنی.
میره ناحیه آموزش پرورشی که توش درس خوندی
تائیدیه اش هم میره داشنگاهت.
اون رسیدی که پست می ده رو باید ببری دانشگاه تحویل بدی.

اینم اطلاعاتی از آستانه اشرفیست که sina-graphنوشته ، تو همون قروم ...

دوستان گرامی با توجه به اینکه من خودم شخصا این آموزشکده در گیلان را از نزدیک ندیده ام اما اطلاعاتی مختصر در مورد این مرکز آموزش عالی دارم که به اطلاع شما می رسانم.

اطلاعاتی مختصر در مورد آموزشکده امام صادق آستانه اشرفیه :

آموزشکده امام صادق آستانه اشرفیه از سال 1381 تاسیس شده و از 2 رشته کامپیوتر و حسابداری رشته هایش را تا به امروز ارتقای خوبی بخشیده است ، تا جاییکه هم اکنون رشته های زیادی را پذیرش می کند...

بصورت کلی آموزشکده های دولتی ای که رشته کامپیوتر پسران را در سطح گیلان پذیرش می کنند از نطر سطح علمی و امکانات بصورت زیر طبقه بندی می شوند :
1.آموزشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
2.آموزشکده شهید رجایی لاهیجان
3.دانشکده تربیت دبیر صومعه سرا
4.آموزشکده امام صادق آستانه اشرفیه

باید توجه داشته باشید که این اولویت بندی به موارد مختلفی مثل سطح علمی ، امکانات و... مربوط می شود ، معمولا بومی های استان هم این ترتیب را برای انتخاب شهر هایشان انتخاب می کنند ، البته این به معنای ضعیف نشان دادن آموزشکده آستانه نیست ، علل مختلفی مانند مسافت ، زیاد بودن مراکز سما دانشگاه آزاد در سطح شهر ها ، امکانات ، سطح علمی و خصوصا مرکزیت دارد ، مثلا خیلی از دوست های من که به راحتی می توانستند در شهر خودشان به دانشکده تربیت دبیر صومعه سرا که خیلی هم از شهید چمران بزرگ تر بود بروند ولی به شهید چمران رشت آمدند چون به چیز دیگری اعتقاد داشتند ، یا همین طور برای آستانه ، به همین سادگی نمی توان هیچ چیزی را قضاوت کرد...

و اما اساتید : تا جاییکه من اطلاع دارم تعدادی از اساتید این آموزشکده وابسته به آموزش و پرورش از هنرستان های سطح استان به این مرکز آمده و درس می دهند که بعضی هایی که من می شناسم مثل مهندس کالوخ و آقا محمدی استاد های خوبی هستند. البته استاد های آموزشکده های استان گیلان معمولا در همه این آموزشکده ها در رفت و آمد هستند. از رشت به صومعه سرا ، از رشت به لاهیجان و... در هر صورت تا جاییکه من اطلاع دارم سخت گیر ترین استاد های آموزشکده های استان گیلان مربوط به آموزشکده های شهید چمران و لاهیجان است. یک نکته دیگر هم این است که معمولا سطح دانشگاه نیز تاثیر زیادی در روش های تدریس و برخورد اساتید دارد.

آستانه اشرفیه که در شرق گیلان واقع شده تا مرکز استان (رشت) فاصله ای حدود 30 دقیقه و تا بندرانزلی (غرب گیلان) فاصله 60 دقیقه ای دارد که مطمئنا این شهر دارای طبیعتی مناسب و آب و هوای دلپذیر می باشد ، این شهر به عنوان یکی از شهرهای زیارتی استان گیلان با بناهای دیدنی شناخته می شود ، سوغات های معروف این شهر بادام زمینی ، سوهان و سفال (گمج) می باشد.

سایت رسمی این مرکز آموزش عالی :

توجه : اطلاعات فوق صرفا بصورت کلی بوده و معیار خوبی برای شناخت آموزشکده امام صادق آستانه نیست ، برای آشنایی هر چه بیشتر توصیه می شود در گام اول اقدام به ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با این آموزشکده از طریق سایت رسمی فوق و یا امکانات ارتباطی دیگر نموده و در گام دوم در صورت امکان شخصا از آموزشکده بازدید نمایید.
راستی کارنامه ها پس کی می یاد ؟

a1000a
05-09-2009, 16:39
راستی کارنامه ها پس کی می یاد ؟
تلویزیون گفتش شننبه میاد(امروز)
ولی خبری نیست که نیست

mahmoodtaker
05-09-2009, 22:50
لطفا یکی برای من توضیح بده.
دانشکده هایی مثل استانه ی اشرفیه در رشته ی کامپیوتر هم نیمسال اول دارن و هم دوم.
1=انتخاب دانشجویان برچه اساسی هست؟
2=کدام ورودی بهتر هست؟
3=اگر فرضا نیمسال دوم افتادیم در ازمون کاردانی به کارشناسی 1 سال عقب میافتیم؟!

BLACK-BLACK
06-09-2009, 00:13

لطفا یکی برای من توضیح بده.
دانشکده هایی مثل استانه ی اشرفیه در رشته ی کامپیوتر هم نیمسال اول دارن و هم دوم.
1=انتخاب دانشجویان برچه اساسی هست؟
2=کدام ورودی بهتر هست؟
3=اگر فرضا نیمسال دوم افتادیم در ازمون کاردانی به کارشناسی 1 سال عقب میافتیم؟!

حالا که قبول شدی برو دیگه چونکه اگه نری خودتو مسخره کردی (البته بی ادبی نشه ها) فوقش اینه که 1 ترم میخونی بعد انتقالی میگیری یا به عنوان مهمان میای یه دانشگاه بهتر.

انتخاب دانشجو شاید بر هیچ اساسی نباشه(خیلی ها که پارسال رتبشون از من بالاتر بود افتادن ورودی بهمن)

فرقی نمیکنه مهم اینه که ادم بره دانشگاه چه مهر بره چه بهمن

اگه بخای به صورت نرمش که 4 ترمه تموم کنی اره باید وایسی سال بعد امتحان بدی ولی تحت یه شرایطی میتونی اگه فقط 1 ترم به پایان تحصیلت مونده باشه کنکور کارشناسی شرکت کنی و 1 ترم باقی مونده کاردانیتو هم بخونی و برای مدت 1 ترم جات در کارشناسی تو اون دانشگاهی که قبول شدی رزرو میشه برات محفوظ میمونه

adel_s
06-09-2009, 07:38
سلام

یه توضیح درباره شرایط، گروه آموزشی،انتخاب رشته،و...
:46:

SADEGH 7
06-09-2009, 12:29
چه كساني مجاز به ثبت نام در دانشگاهها مي باشند ؟
سردار زاده كمند :مشمولانيكه بدون غيبت اوليه به خدمت اعزام شده اند و در حال گذراندن خدمت هستند در صورت پذيرفته شدن در دانشگاهها بدون مشكل از خدمت ترخيص خواهند شد سردار زاده كمند در گفتگو با باشگاه خبر نگاران صدا و سيما گفت: كسانيكه مجازندچنانچه در آزمون پذيرفته شونددر دانشگاهها ثبت نام نمايند عبارتند از:
دسته اول:‌مشمولان متولد 1369 كه ديپلم فني حرفه اي،كاردانش و پيش دانشگاهي را بصورت حضوري و يا غير حضوري اخذ نموده اند.
دسته دوم : مشمولان متولد 1368 كه اين افراد چنانچه به شكل حضوري ديپلم فني حرفه اي،كاردانش و پيش دانشگاهي را اخذ نموده باشند.
دسته سوم:‌مشمولان سالهاي قبل با رعايت حداكثر سن 24 سال كه به شكل حضوري در حال تحصيل بودند و تا پايان شهريور ماه سال جاري ديپلم فني حرفه اي،كاردانش يا پيش دانشگاهي را اخذ نمايند.
دسته چهارم: مشموليني كه برگه اعزام بخدمت بدون غيبت گرفتند اما هنوز زمان اعزام آنها فرا نرسيده است.
دسته پنجم: مشموليني كه بدون غيبت اوليه به خدمت اعزام شده اندو در حال گذراندن خدمت هستند كه در صورت پذيرفته شدن در دانشگاهها بدون مشكل از خدمت ترخيص خواهند شد.
دسته آخر:‌مشمولان دانشجوي ورودي سال 1385 به بعد كه با اخذ معافيت تحصيلي در حال حاضر در حال تحصيل در دانشگاه هستند و كمتر از 4 نيمسال را سپري كرده اند كه در صورت شركت در آزمون و قبولي در رشته يا دانشگاه بهتر مجاز هستند از رشته يا دانشگاه قبلي انصراف و با احتساب مدت تحصيل قبلي در رشته يا دانشگاه جديد ثبت نام نمايند.
ايشان در ادامه افزودند:
مشمولان دارنده ديپلم فني حرفه اي،كاردانش و پيش دانشگاهي كه متولد نيمه دوم سال 68مي باشند مجازند با دريافت برگه اعزام تاريخ اعزام خودشان را تا 18/07/1388 تمديد نمايند.
همچنين در ادامه گفت:‌تعدادي از مشمولان شركت كننده در آزمونهاي سراسري به دليل واجد شرايط نبودن مجاز به ثبت نام در دانشگاهها نيستند كه اين افراد عبارتند از:
دسته اول : مشمولان انصرافي داراي غيبت هستنديا دانشجوياني كه بيش از 4 نيمسال تحصيلي از تحصيل قبليشان گذشته باشد اين افراد حتي اگر مجدداً در آزمون شركت كنند و پذيرفته شوند مجاز به ثبت نام در دانشگاه نيستند.
دسته دوم: مشمولان اخراجي از دانشگاه هستند.
دسته سوم سربازان وظيفه اي كه در حال خدمت هستند اما در ابتداي خدمت دفترچه داراي غيبت داشتند اين افراد هم مجاز به ثبت نام در دانشگاهها نمي باشند.
دسته چهارم: مشمولانيكه برگه اعزام بدون غيبت دريافت كرده اند لكن در موعد تعيين شده به خدمت اعزام نشده اند در واقع اين افراد هم وارد غيبت شده اند.
دسته پنجم :‌مشمولانيكه يكبار از معافيت تحصيلي در همان مقطع تحصيلي استفاده كردند .
دسته آخر : مشمولانيكه تا پايان شهريور ماه سال جاري موفق به اخذ ديپلم فني حرفه اي،كاردانش و يا پيش دانشگاهي نشوند.
ايشان همچنين گفت:
با تلاش مامورين نيروي انتظامي ، از ابتداي سال، 11 باند كه اقدام به جعل مدارك مربوط به خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت مي كردند را شناسايي كرده ايم. كه با اخذ حكم قضايي اقدام به دستگيري تعداد 35 نفر افرادي كه مرتبط با اين باندها بودند كرده ايم كه همه آنها تحويل مقامات قضايي شده اند.
ايشان در خصوص جعل كارت پايان خدمت و معافيت اعلام نمودند: با توجه به ضريب هاي امنيتي كه در كارت هاي پايان خدمت و كارت هاي معافيت وجود دارد جاعلان كمتر مي توانند اقدام به جعل اين مدارك نمايند و اگر جاعلي اقدام به جعل نمايد يقيناً در اولين مراجعه در مجموعه هاي انتظامي مثل گذرنامه كاملاً قابل شناسايي هستند و جاعلان و استفاده كنندگان از كارت جعلي ، دستگير مي شوند . لذا اين افراد اقدام به جعل مدارك پزشكي و مداركي كه از اين طريق معافيت هاي پزشكي يا كفالت را اخذ كنند مي نمايند كه الحمدلله با اتخاذ تدابيري كه صورت گرفته در همين مدت كوتاه با شناسايي جاعلين اقدام به دستگيري تعدادي از آنها كرده ايم. كه توصيه مي كنم به پزشكان عزيز و مسئولين بيمارستان ها كه مراقبت لازم را از مهرهاي پزشكي و سربرگ هاي خودشان داشته باشند چرا كه بيشترين جعليات را در اين زمينه داريم.
سردار زاده‌كمند در خصوص بكارگيري سربازان در استانهاي محل زندگي آنهاگفتند:
اينكه قطعاً بگوييم تمام مشمولين هرا ستان در استان مربوطه خدمت خواهند كرد اين كار امكان پذير نيست علت اين است كه پارامترهاي مختلف در اين امر موثر هستند. آمايش نيروهاي مسلح، نيازمنديهاي اين نيروها،تعداد مشمولين هر استان، اينها عواملي هستند كه در تعيين مكان خدمتي و رده خدمتي مشمولين تعيين كننده هستند.
ولي ما بطور كلي دنبال اين امر هستيم و در نيروهاي مسلح اين بحث وجود دارد با رعايت اين نكات و اين موضوع كه نبايد اقدامي صورت بگيرد كه به تضعيف امنيت و دفاع نيروهاي مسلح منجر شود با رعايت اين نكته سعي مي كنيم افراد را در نزديكترين رده خدمتي به محل زندگيشان بكار بگيريم
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنحوه محاسبه تاريخ اعزام به خدمت مشمولان

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپرسش و پاسخ
12 - سال اعزام مشمول چه سالي است ؟ مشمولاني كه جهت انجام خدمت دوره ضرورت بلامانع تشخيص داده شوند در طي سالي كه به سن 19 سال تمام مي رسند به خدمت دوره ضرورت اعزام خواهند شد.
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید:11:

mehran_286
06-09-2009, 15:45
سلام دوستان
اموزشکده فنی و حرفه ای بابل چجوریه ؟
دانشگاهه ؟
کسی اطلاعی نداره ؟
با تشکر

a1000a
06-09-2009, 17:31
سلام دوستان
اموزشکده فنی و حرفه ای بابل چجوریه ؟
دانشگاهه ؟
کسی اطلاعی نداره ؟
با تشکر
دانشگاه هستش دیگه
به نظر من همه دانشگاه های سراسری خوبن
یا از آزاد بهترن

mehran_286
06-09-2009, 20:07
دانشگاه هستش دیگه
به نظر من همه دانشگاه های سراسری خوبن
یا از آزاد بهترن

راستی شرایط دادن خوابگاه چجوریه ؟
همه میتونن بگیرن
کسی از بچه های بابل قبول شده ؟ :31:

a1000a
06-09-2009, 20:42
راستی شرایط دادن خوابگاه چجوریه ؟
همه میتونن بگیرن
کسی از بچه های بابل قبول شده ؟ :31:
تو دفترچه نوشته بود که برای خوابگاه هیچ جا ساپورت نمیشه
ولی خود من میشناسم که در شهرهای مختلف خوابگاه داشته
ولی بابل رو نمیدونم

farhad_realmadrid
06-09-2009, 21:06
نمیندونم اینو باید کجا مطرح کرد!!

دوست من کاردانش نرم افزار،نمیدونه کنکور آزاد کی برگزار میشه،

کنکور آزاد کاردانش نرم افزار کی شروع میشه؟وثبت نامش کی هست؟

a1000a
06-09-2009, 21:24

سلام دوست من
کنکور فنی و حرفه ای و کاردانش باهم هستش
برادرشما رشتش کامپیوتر باید باشه
رشته من هم کامپیوتره
امسال ساله چندم هستن؟
سوم؟
میشه بگین

s2010
06-09-2009, 22:09
باسلام .مدرک دنشگاه سما ازنظراعتباربادانشگاههای دیگه فرق داره یانه

a1000a
06-09-2009, 23:04
باسلام .مدرک دنشگاه سما ازنظراعتباربادانشگاههای دیگه فرق داره یانه
سلام
اگه منظورتون سما دانشگاه آزاده
از نظر دانشگاه آزاد نه
ولی از نظر شرکت ها و... بله فرقی میکنه

farhad_realmadrid
07-09-2009, 01:15
سلام دوست من
کنکور فنی و حرفه ای و کاردانش باهم هستش
برادرشما رشتش کامپیوتر باید باشه
رشته من هم کامپیوتره
امسال ساله چندم هستن؟
سوم؟
میشه بگین
بردار من نیست دوست منه :دی.

نمیدونم امسال تازه میخواد کنکور بده،یعنی اصلا تازه میخواد وارد دانشگاه بشه!!

a1000a
07-09-2009, 03:51
خوب
خلاصه کنکوره 88 که تموم شدش
باید صبر کنه برای کنکور 89
خبر ثبت نام رو بهتون میگم

SADEGH 7
07-09-2009, 05:11

همونطور که a1000a گفتن، کنکور سراسری و آزاد 88 برگزار شده ولی دانشگاه آزاد یه کنکور هم تو دی ماه برگزار می کنه. اگه دوستتون الآن دیپلمش رو گرفته، می تونه واسه دی ماه شرکت کنه.

a1000a
07-09-2009, 17:41
سلام بچه ها
فیش تادییه پستی رو پرسیدم
گفتن هنگام ثبت نام باید بگیری
حالا هرکی از دانشگاه خودش بپرسه
دانشگاه من اینو گفت

Core
07-09-2009, 20:21
دوستان من بعد از 7 سال کنار گذاشتن درس تو کنکور شرکت کردم و شهید چمران رشت ( شبانه ) رشته کامپیوتر قبول شدم. با این حساب فکر کنم اگر بخونم سال آینده تهران قبول میشم چون تو این 7 سال 1 دقیقه هم درس نخوندم. سؤال من از دوستان این هست که اگر من امسال ثبت نام نکنم با توجه به اینکه شبانه شهید چمران قبول شدم برای کنکور سال آینده مشکلی نخواهم داشت؟ یعنی انصراف از ثبت نام مشکلی برای کنکور سال آینده من ایجاد میکنه یا نه؟
و سؤال دیگه اینکه اگر بخوام برم رشت و ثبت نام کنم در هفته چند روز باید رشت باشم؟

a1000a
08-09-2009, 00:37
دوستان من بعد از 7 سال کنار گذاشتن درس تو کنکور شرکت کردم و شهید چمران رشت ( شبانه ) رشته کامپیوتر قبول شدم. با این حساب فکر کنم اگر بخونم سال آینده تهران قبول میشم چون تو این 7 سال 1 دقیقه هم درس نخوندم. سؤال من از دوستان این هست که اگر من امسال ثبت نام نکنم با توجه به اینکه شبانه شهید چمران قبول شدم برای کنکور سال آینده مشکلی نخواهم داشت؟ یعنی انصراف از ثبت نام مشکلی برای کنکور سال آینده من ایجاد میکنه یا نه؟
و سؤال دیگه اینکه اگر بخوام برم رشت و ثبت نام کنم در هفته چند روز باید رشت باشم؟
سلام
نه چون شما شبانه هستین میتونید ساله دیگه هم شرکت کنید
به نظر من حتما برین
چون امسال 8 کتاب رشته کامپیوتر تغییر میکنه(رشته خود من کامپیوتر)
تعداد کلاسهاتون هم بستگی به درسهاتون داره که چقدر بردارین و در چه روزایی باشه

Core
08-09-2009, 08:36
سلام
نه چون شما شبانه هستین میتونید ساله دیگه هم شرکت کنید
به نظر من حتما برین
چون امسال 8 کتاب رشته کامپیوتر تغییر میکنه(رشته خود من کامپیوتر)
تعداد کلاسهاتون هم بستگی به درسهاتون داره که چقدر بردارین و در چه روزایی باشه

از بابت پاسخ ممنونم.
دوست عزیز این تغییرات در چه حدی هست و اگر لینکی در این مورد هست ممنون میشم اعلام بفرمایید.

SADEGH 7
08-09-2009, 10:23
سلام بچه ها
فیش تادییه پستی رو پرسیدم
گفتن هنگام ثبت نام باید بگیری
حالا هرکی از دانشگاه خودش بپرسه
دانشگاه من اینو گفت

من از دانشگاه نپرسیدم. ولی رفتم پست دیدم یه باجه داره واسه تاییدیه تحصیلی. رفتم اونجا یه فرم و دو تا پاکت پر کردم. یه کپی هم از گواهی دیپلمم ضمیمه کرد و تمام.
تو فرم هم مشخصات خودم رو وارد کردم و از آموزش پرورش خواستم که یه تاییدیه تحصیلی بفرسته دانشگاهی که قبول شدم.بعد هم یه فیش به من داد که نشون می ده من این فرم رو پر کردم.

iammahdi
08-09-2009, 11:11
این تاییدیه دیپلم که گرفتم چرا دو تا معدل می خواد ، یه دونش که معدله کله که اون رو نوشتم اما اون یکیش معدله کله دروس رو می خواد ...
منظورش کدومه ؟

شرمنده عکس خرابه ...

همینطور اون قسمتی رو که نوشته "دانش آمور / داوطلب آزاد کلاس " ، رو خالی بزارم دیگه ، چون دیپلمم رو گرفتم ...

فقط اگه می شه قورا" جواب بدین ...

ممنون ...

s2010
08-09-2009, 11:43
یعنی ازنظرشرکتهااعتبارش پایین تره

سلام
اگه منظورتون سما دانشگاه آزاده
از نظر دانشگاه آزاد نه
ولی از نظر شرکت ها و... بله فرقی میکنه

a1000a
08-09-2009, 13:04
یعنی ازنظرشرکتهااعتبارش پایین تره
بله اعتبار پایین تری دارد

این تاییدیه دیپلم که گرفتم چرا دو تا معدل می خواد ، یه دونش که معدله کله که اون رو نوشتم اما اون یکیش معدله کله دروس رو می خواد ...
منظورش کدومه ؟

شرمنده عکس خرابه ...

همینطور اون قسمتی رو که نوشته "دانش آمور / داوطلب آزاد کلاس " ، رو خالی بزارم دیگه ، چون دیپلمم رو گرفتم ...

فقط اگه می شه قورا" جواب بدین ...

ممنون ...
یدونه معدله کله که فک کنم همون معدله دیپلم شه
یه دونه هم معدل سال سوم باید باشه

PNC
08-09-2009, 13:31
برادر a1000a شما یه طوری حرف میزنی که انگار کاردانی خیلی ارزش داره که از کجا بگیریش
شما برو اصلا شمسی پور تهران کاردانی بگیر ببینم جایی کاری بهت میدن
تو این ممکلت فقط کارشناسی ارشد به بالا
نه عزیز شما از سما بگیری هم فرقی نداره فقط خرجش بالاس اگرم فقط میخوایی کاردانیت رو بگیری که نه نرو

iammahdi
08-09-2009, 13:48
بله اعتبار پایین تری دارد

یدونه معدله کله که فک کنم همون معدله دیپلم شه
یه دونه هم معدل سال سوم باید باشه

فکر کنم چون من کاردانشیم معدل کتبی ندارم ، الان که دیدم توی کارنامه چند تا فاصله گذاشته ...

a1000a
08-09-2009, 15:30
برادر a1000a شما یه طوری حرف میزنی که انگار کاردانی خیلی ارزش داره که از کجا بگیریش
نه عزیز شما از سما بگیری هم فرقی نداره فقط خرجش بالاس اگرم فقط میخوایی کاردانیت رو بگیری که نه نرو
عزیزم
من کاردانی رو اصلا مدرک خوبی نمیدونم
ولی اگه شما کاردانی و کارشناسیتو از سراسری بگیری
میدونید چقدر با دانشگاه های دیگه داره؟
من نظر شخصیمو دادم

PNC
08-09-2009, 15:59
باهات موافقم
اما کاردانی رو به نظرم فرقی نمیکنه از کجا بگیری لیسانس و فوق رو قبول دارم سراسری بسیار بهتره

BLACK-BLACK
08-09-2009, 18:12

کار میدن خوبشم میدن حتی با کار دانی درضمن مدرک شمسی پور اعتبار بین المللی داره

SADEGH 7
08-09-2009, 21:09
رفیق شما برای مثال 2 نفر رو تصور کن:
یکی از دانشگاه آزاد کاردانی گرفته، یکی از یه دانشگاه دولتی(البته شمسی پور که جای خود دارد.)
حالا اونی که از دانشگاه آزاد مدرک گرفته واسه کارشناسی چقدر باید بخونه؟ اونی که از دولتی گرفته چقدر باید بخونه؟
قضیه آزاد و دولتی تو هنرستان مثل فنی و حرفه و کارودانشه. کار و دانشیا دردسرشون کمتره ولی واسه کنکور قبول شدن بیشتر باید تلاش کنن، برعکس فنی و حرفه ای ها یه کم درساشون سخت تره ولی واسه دانشگاه قبول شدن راحت ترن.
در ضمن ممنون می شم اگه لحنتون رو یه کم دوستانه تر کنین. اینجا همه سعی می کنن به هم دیگه کمک کنن، نه اینکه با هم بحث کنن.

iammahdi
09-09-2009, 14:12

کمتر کسی دانش آموزی پیدا می شود که برای آینده خود برنامه نداشته باشد. اکثر دانش آموزان چه آن کسی که اول ابتدایی است برای خود آرزوهایی دارد و چه آن فردی که دوره پیش دانشگاهی را می گذارند برای آینده خود هدف شخصی را در نظر گرفته است و دوست دارد در دانشگاه و رشته ای که علاقه مند است قبول شود. اما در دانشگاه قوانین خاصی باید رعایت شود. حذف و اضافه ، شرایط ثبت نام ، موارد انضباطی ، شرایط مهمان شدن در دانشگاه دیگر ، دروس پیشنیاز و ... که برای هر دانشجویی لازم است تا تمامی این موارد رعایت شود.
نرم افزاری آموزشی در مورد همین قوانین توسط یکی از دانشجویان و همچنین کاربران سایت آسان دانلود طراحی و اماده شده است تا همه عزیزان بتوانند به سادگی از قوانین آموشی دانشگاه ها مطلع گردند . این نرم افزار به صورت فلش بوده و به همراه راهنما آن که به صورت کاملا فارسی می باشد به کاربران و علاقه مندان این امکان را فراهم سازد تا به سادگی قوانین مورد نیاز خود را مشاهده نماید.

قابليتهاي كليدي نرم افزار Chamran v1.0.5:
- محیطی ساده و زیبا
- امکان جستجو کلمات و نوشته ها
- امکان جستجو به صورت حرف اول کلمات
- امکان پرینت از صفحه
- دارایه فایلهایه PDF جهت راهنمایی
- لود به صورت دینامیک
- حجم کم و نصب آسان
- و...

دانلود :

لینک کمکی :

پسورد فايل زيپ :

post98
09-09-2009, 18:47
سلام دوستان
من رشته ام کامپیوتره می خواستم ببینم درسهای تخصصی در مقطع کاردانی در دانشگاه چه درسهایی تدریس میشه
ممنون

mehran_286
09-09-2009, 23:07
سلام دوستان شرایط مهمان شدن چیه ؟

میشه از همون اول مهمان گرفت ؟

فردا هم جواب ازاد میاد (اخبار گفت)

mehran_286
10-09-2009, 00:02
راستی دوستان
یک برگه از مدرسه گرفتم که برای دانشگاه ازاد بود
و در ابتدا نوشته بود سر فصل رشته ی کامپیوتر (کاردانش) و یه توضیحاتی در مورد دروس پیش نیاز تعداد واحد ها و..... داده
حالا برای دانشگاه سراسری رو کسی داره؟
با تشکر

a1000a
10-09-2009, 00:31
راستی دوستان
یک برگه از مدرسه گرفتم که برای دانشگاه ازاد بود
و در ابتدا نوشته بود سر فصل رشته ی کامپیوتر (کاردانش) و یه توضیحاتی در مورد دروس پیش نیاز تعداد واحد ها و..... داده
حالا برای دانشگاه سراسری رو کسی داره؟
با تشکر

سلام دوستان
من رشته ام کامپیوتره می خواستم ببینم درسهای تخصصی در مقطع کاردانی در دانشگاه چه درسهایی تدریس میشه
ممنون سلام دوست من
منم رشتم کامپیوتره
بفرما
البته برای دانشگاه سراسری و دروس تخصصی برای رشته کامپیوتره
عمومی ها احتمالا برای همه رشته ها یکی هستش
دوستان دیگه اگر خواستن بگن تا من درس هاشون رو بزارم
این ماله رشته کامپیوتره - سراسری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قسمتی که علامت سوال هستش از خود سایت بود
من بی گناهم!:8:

n.s
10-09-2009, 00:58
سلام دوستان
ممنون
سلام
سیستم عامل و کارگاه
برنامه سازی پیشرفته 1و2 ( بستگی داره به دانشگاه که چه زبانی رو تدریس کنن)
ذخیره و بازیابی اطلاعات
ساختمان داده
پایگاه داده
مباحث ویژه
سخت افزار
مبتنی بر وب
مباني مهندسي نرم افزار
مبانی اینترنت
شبکه های محلی
اسمبلی
یه چند تا هم زبان تخصصی،ریاضی کاربردی و الکترونیک ، گرافیک و... دیگه اینا یادم بود
ــــــــــ
ببخشید الان متوجه پست بالایی شدم ... به هر حال بعضی از دروس اونجا نبود

mehran_286
10-09-2009, 10:20
سلام دوست من
منم رشتم کامپیوتره
بفرما
البته برای دانشگاه سراسری و دروس تخصصی برای رشته کامپیوتره
عمومی ها احتمالا برای همه رشته ها یکی هستش
دوستان دیگه اگر خواستن بگن تا من درس هاشون رو بزارم
این ماله رشته کامپیوتره - سراسری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قسمتی که علامت سوال هستش از خود سایت بود
من بی گناهم!:8:

سلام ایا مال شما مثل این هستش
یه کم نگاه کنید
شرمنده بی کیفیت اسکن کردم

mehran_286
10-09-2009, 10:23
کسی از دوستان از شرایط مهمان شدن اطلاع نداره ؟

MnX_2009
10-09-2009, 10:54
سلام خدمت تمامی دوستان
من خودم اموزشکده شهید باهنر شیراز قبول شده ام ( کامپیوتر)

برای ثبت نام در این اموزشکده حتما این را بخوانید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MnX_2009
10-09-2009, 11:11
دوستانی که در این اموزشکده قبول شده اند میتوانند ببینند که ایا خوابگاه گیرشان امده است یا نه ؟ همچنین می توانند ببینند که ایا مهر افتادن یا دی

اینم درس های دوره کاردانی کامپیوتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 48FA0316D79E56C322DF

a1000a
10-09-2009, 13:15
سلام ایا مال شما مثل این هستش
یه کم نگاه کنید
شرمنده بی کیفیت اسکن کردم
آره درس ها تقریبا همونهه
فقط شاید بعضی از درس ها اسمش فرق داشته باشه
در مورد میهمان هم بهتره از خود آموزشکده سوال کنید

a1000a
10-09-2009, 14:22
بچه ها آزاد هم قبول شدم
رتب شده 30
فکر کن

iammahdi
10-09-2009, 14:50
این کارنامه های دولتی کی می یاد ؟؟؟؟

a1000a
10-09-2009, 16:39
این کارنامه های دولتی کی می یاد ؟؟؟؟
معلوم نیست
دعا کن که بدن......

PNC
10-09-2009, 18:53
من کرج قبول شدم 100 تا میخواست رتبه 50
من که همین کرج میرم هم دانشگاه فوق العاده عالی هست هم نزدیک تر هست

mahmoodtaker
10-09-2009, 21:15
بچه های کاردانی کامپیوتر خواهشا یه سری به این تایپیک بزنید.

بابا من از ناراحتی دلم ترکید

forum.p30world.com/showthread.php?t=348860

منتظرم

post98
10-09-2009, 23:36
سلام به دوستان گل
دوستان می خواستم ببینم درس برنامه نویسی توی دانشگاه چی تدریس میشه مثلآ : C یا C# و .....
چون من خودم دارم سی شارپ یاد می گیرم بخاطر همون می خواستم تا موقع دانشگاه
یه پیش زمینه داشته باشم
ممنون میشم

a1000a
11-09-2009, 00:40
سلام به دوستان گل
دوستان می خواستم ببینم درس برنامه نویسی توی دانشگاه چی تدریس میشه مثلآ : C یا C# و .....
چون من خودم دارم سی شارپ یاد می گیرم بخاطر همون می خواستم تا موقع دانشگاه
یه پیش زمینه داشته باشم
ممنون میشم
دوست من تا اونجایی که من خبر دارم
++c
c#
delphi
من اینا رو میدونم

Masoud3d
11-09-2009, 01:31
من کرج قبول شدم 100 تا میخواست رتبه 50
من که همین کرج میرم هم دانشگاه فوق العاده عالی هست هم نزدیک تر هست

شما واحد کرج قبول شدید یا آموزشگاه سما؟

PNC
11-09-2009, 08:37
سلام
واحد کرج قبول شدم

mehran_286
11-09-2009, 12:49
دوستان من آزاد قبول نشدم

چون اصلا براش تلاش نکردم

به نظر من سراسری خیلی بهتر از آزاد هستش حتی مدرکش

ولی اگر ازاد نزدیک به شهر محل سکونت قبول شید عالیه
حالا نظراون چیه ؟

piroooz
11-09-2009, 16:13
ملت برا همین آزاد میرن دیگه ...
آره واقعا آزاد تو شهر خودت باشه بهتره!!.
راستی منم شبانه شهید مهاجر اصفهان(کامپیوتر) قبول شدم ...
میگم شهریه اش چنده؟؟؟ کسی خبر داره!!!
برای هر نیمسال چقدر باید بدیم

a1000a
11-09-2009, 19:53
شهریه ثابت که 50 تومن هستش
بستگی به درس ها و عمومی و تخصصی داره
ولی ترم اول من که زنگ زدم
گفتن 100 توم علی الحساب بریزیم
روزانه هم که پول نمیخواد:19:

kermooo
11-09-2009, 23:53
این تاپیک را ایجاد کردم برای کسانی که سوالاتی برای مشاوره و ادامه تحصیل دارند

سلام به همه دوستان ممنون میشم کمکم کنید؟
من میخوام بدونم دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی هست که بدون آزمون در رشته کاردانی حسابداری ثبت نام کنه؟
البته بنده پیش دانشگاهی تجربی هستم و دارای کارت پایان خدمت امکان دارد
آیا دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی برای ماها که رشته نظری هستیم آزمونی جداگانه دارد؟چه زمانی؟(کاردنی پیوسته آزاد را میدونم که برای دیپلمه هاب رشته های فنی و کاردانش و هنر هست ((اما من برای رشته نظری را میخوام))

دوستانی که تجربه دارند لطف کنند زودتر جوابمو بدهند ضروریه
با آرزوی موفقیت برای همه جوانان کشور

BLACK-BLACK
12-09-2009, 07:14

این حرف کاملا درسته الان رفیق من که شمسی پور قبول شده و برای قمه میگه ای کاش رفته بودم همون دانشگاه ازاد قم چون الان شبانس و به احتساب شهریه و هزینه رفت و امد همون پول دانشگاه ازاد قم رو پرداخت میکنه منم بهتون پیشنهاد میکنم اگه شبانه شهرستان افتادید یا برید ازاد شهر خودتون شرکت کنید یا دنبال یه جای اقامت باشید یا پول ایاب و ذهاب رو بی چون و چرا پرداخت کنید!

سونات
12-09-2009, 12:28
فراگير پيام نور و علمي كاربردي بدون كنكور دانشجو ميگيره.
اما دانشگاه آزاد تا جايي كه من مي دونم از طريق آزمونه. دانشگاه غيرانتفاعي هم كه از طريق كنكور سراسريه:23:

majid_sp
12-09-2009, 18:10
من آزاد سما قزوین قبول شدم به نظرتون به درد می خوره ؟؟

piroooz
12-09-2009, 18:15
من آزاد سما قزوین قبول شدم به نظرتون به درد می خوره ؟؟

چه رشته ای ؟؟
بومی یا غیر بومی؟؟

19316633688
13-09-2009, 14:22
من دانشگاه تهران واحد فومن مهندسی صنایع قبول شدم ازاد هم معماری تهران جنوب کدوما رو برم

mehran_286
13-09-2009, 14:32
سلام بچه ها زمان ثبت نام تغییر کرده
بابام گفت تو اخبار گفته 24 و 25 زمان ثبت نام هستش
حقیقت داره
پس چرا تو سنجش چیزی نگفته
منتظرم

mehran_286
13-09-2009, 14:36
راستی این مدرک رو از کجا تهیه کنم
شرمنده

BLACK-BLACK
13-09-2009, 15:01
حقیقت داره
منتظرم

مطمئنی که زمان ثبت نام تغییر کرده؟

mehran_286
13-09-2009, 15:18
مطمئنی که زمان ثبت نام تغییر کرده؟

آره بابام یه چیزهایی می گفت دیگه بابام که به من دروغ نمی گه
تو سنجش گشتم هیچ چی نبود :41:

SADEGH 7
13-09-2009, 15:54
راستی این مدرک رو از کجا تهیه کنم
شرمنده
شما این پست رو بخونی مشکلت حل می شه:

آره بابام یه چیزهایی می گفت دیگه بابام که به من دروغ نمی گه
تو سنجش گشتم هیچ چی نبود :41:
زمان ثبت نام رشته های ریاضی و تجربی 24 و 25 هستش. احتمالا پدرتون زمان ثبت نام رو شنیدن ولی اینکه قبلش اخبار گفته واسه رشته های ریاضی و . . . نشنیدن. این هم واسه اطمینان:

تاحالا کی شده اخبار یه خبری راجع به فنی و حرفه ای ها اعلام کنه. تو این 2 سال که پشت کنکور بودم یه بار نشد تو تلویزیون یه خبری از فنی و حرفه ای بشنوم.:41:

نادر1368
13-09-2009, 19:39
شما این پست رو بخونی مشکلت حل می شه:

من از دانشگاه نپرسیدم. ولی رفتم پست دیدم یه باجه داره واسه تاییدیه تحصیلی. رفتم اونجا یه فرم و دو تا پاکت پر کردم. یه کپی هم از گواهی دیپلمم ضمیمه کرد و تمام.
تو فرم هم مشخصات خودم رو وارد کردم و از آموزش پرورش خواستم که یه تاییدیه تحصیلی بفرسته دانشگاهی که قبول شدم.بعد هم یه فیش به من داد که نشون می ده من این فرم رو پر کردم.
موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
کامل توضیح دادی ولی......
میری پست مرکز شهرتون بعد یه باجه هست مخصوص همونطور که گفتن یه فرم هست اون رو پر میکنی یه نمونه بود که ما از رو اون پر کردیم بعد دو تا پاکت میگیری روشون رو پر میکنی بعد یه 100 تومنی میگیرن ضمیمه پاکت میکنن!اون پاکت دیگه رو فقط همراه با فرم میزارن تو پاکت بعدش فکر کنم 3900 تومن پول میدی یه فیش میدن تمام دیگه هیچ کاری لازم نیست.

تاحالا کی شده اخبار یه خبری راجع به فنی و حرفه ای ها اعلام کنه. تو این 2 سال که پشت کنکور بودم یه بار نشد تو تلویزیون یه خبری از فنی و حرفه ای بشنوم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
چرا 15 همین ماه اعلام کرد شبکه خبر منم تصادفی شنیدم!ولی در کل هیچی!

2299
13-09-2009, 20:21
سلام
میگم آزاد کی میاد ؟؟؟
30 و 31 نوشته برای ثبت نام میگم
من بهمن قبول شدم میشه یک کاری کرد بیفتم مهر :41:

mehran_286
13-09-2009, 21:52
سلام دوستان اصل مدرک دیپلم رو چجوری بگیرم ؟
مدرسه فقط گواهی موقت داده

2299
13-09-2009, 22:18

والله اینی که میگم از یکی شنیدم نمیدونم چقدر درست باشه یا کارت پایان خدومتو هم خانوادش یا قبولی دانشگاه شما با همون موقت کارت راه میفته

PNC
13-09-2009, 22:19
فکر کنم منظور از اصل مدرک اینه که کپی شدش نباشه
چون الان که مدرسه دیپلم اصلی رو نمیده موقت رو داده:10:

isbn
13-09-2009, 22:31
سلام
میگم آزاد کی میاد ؟؟؟
30 و 31 نوشته برای ثبت نام میگم
من بهمن قبول شدم میشه یک کاری کرد بیفتم مهر :41:

والا من که تو اخبار داشت زیر نویس میکرد زده بود ثبت نام دانشگاه آزاد کاردانی 1-2 مهر هست آخر نفهمیدیم کیه هرکی یه چیز میگه:13:

piroooz
13-09-2009, 22:48
توی سنجش که گفته بود اصل مدرک دیپلم یا گواهی ...
ولی بهتره یه سری به سایت دانشگاهت بزنی چون تو سنجش کلی گفته بود ×××

a1000a
14-09-2009, 00:35
حقیقت داره
منتظرم
حتما بخونید
دوستان اون تاریخی که اعلام شد ماله بچه های نظری بودش
ما همون 30 و 31 هستیم
لطفا اشتباه نکنید:13::46:

اداره پست!

در خود سایت سازمان سنجش هم نوشته
یا اصل مدرک
یا گواهی
فعلا اصل مدرک رو نمیدن
باید گواهی رو بگیریم(واسه اونایی که سال اوله شرکت میکنن) بعد باید اصل مدرک رو بدیم

mehran_286
14-09-2009, 16:41
سلام دوستان در پر کردن یه قسمت از تاییدیه گیر کردم
اینجا باید چی بنویسم
دانش اموز / داوطلب آزاد کلاس .............................

MnX_2009
15-09-2009, 00:33
اینجا باید چی بنویسم

مهران شما باید سال تحصیلی خود را بنویسید مثلا باید بنویسی : سوم هنرستان

voorspoed
15-09-2009, 02:07
:46::46: :46::46:

BLACK-BLACK
15-09-2009, 14:29
اینجا باید چی بنویسم

شماره کلاست تو هنرستان رو بنویس

بیزحمت دفعه بعد تا کاملا از یه چیز مطمئن نشدی تو سایت عنوان نکن.
نزدیک بود سر خبر تغییر ثبت نام که شما عنوان کردی کلی مچل شیم.

مهران شما باید سال تحصیلی خود را بنویسید مثلا باید بنویسی : سوم هنرستان

بابا شما خیلی باحالی .همه کسایی که میان کنکور کاردانی بدن اخرین مقطعشون سوم هنرستان بوده!

iammahdi
15-09-2009, 15:04
من جاش رو خالی گذاشتم ، آخه دیپلم دومم بود ...
اشکال نداره ؟

BLACK-BLACK
15-09-2009, 17:20
من جاش رو خالی گذاشتم ، آخه دیپلم دومم بود ...
اشکال نداره ؟

مشکلی نداره فقط اطلاعات اصلی مهم بودن

mehran_286
15-09-2009, 23:04
از بچه های سایت کسی هست که شمسی پور درس بخونه ؟

BLACK-BLACK
16-09-2009, 08:20
اگه خدا قبول کنه من شمسی پورم.پسرعمومم امسال شمسی پور قبول شده.

mehran_286
16-09-2009, 10:13
اگه خدا قبول کنه من شمسی پورم.پسرعمومم امسال شمسی پور قبول شده.

تبریک میگم

مدرکش بین المللی هستش ؟

دانشگاهش چجوریه ؟

با تشکر :11:

*IN*
16-09-2009, 10:44
من حسابداری محمود آباد قبول شدم کسی اونجا درس نخونده؟
برای ثبت نام باید سیم سیو یکم برم؟

iammahdi
16-09-2009, 11:14
تبریک میگم

مدرکش بین المللی هستش ؟

دانشگاهش چجوریه ؟

آره ، من یه جا خوندم مدرکش بین المللیه ؛ اما کسی خبر نداره که فقط شمسی پور و انقلاب اسلامی که تو تهران هستن مدرکشون بین المللیه ؟
یعنی کسایی که دانشگاشون تو شهرستانه ، مدرکه بین المللی بهشون نمی دن ؟

piroooz
16-09-2009, 17:41
من حسابداری محمود آباد قبول شدم کسی اونجا درس نخونده؟
برای ثبت نام باید سیم سیو یکم برم؟
سلام
کلا کسانی که آزمون کاردانی پذیرفته شدند ثبت نام 30 و 31 شهریور هست
آقا قضیه این مدرک چیه؟
دانشگاه مهاجر اصفهان چطوریه؟

BLACK-BLACK
16-09-2009, 19:18
تبریک میگم

مدرکش بین المللی هستش ؟

دانشگاهش چجوریه ؟

متشکرم

بد نیست ولی خیلی مونده تا بشه بش گفت دانشگاه

مدرکش فوق العادس خارجی ها خیلی قبولش دارن

حتی ایرانی ها هم بگی مدرکمو از شمسی پور گرفتم میفهمن که طرف کلیی حالیشه

Sub007
16-09-2009, 21:04
سلام
کلا کسانی که آزمون کاردانی پذیرفته شدند ثبت نام 30 و 31 شهریور هست
آقا قضیه این مدرک چیه؟
دانشگاه مهاجر اصفهان چطوریه؟

به نظر من بهترین دانشگاه فنی در استان اصفهان همین دانشگاه مهاجر هست.
البته سخت گیری های خاص خودش رو در مورد نمره داره اما هر کسی هم توی این دانشگاه درس بخونه فکر نکنم که پشیمون بشه.

piroooz
16-09-2009, 22:42
به نظر من بهترین دانشگاه فنی در استان اصفهان همین دانشگاه مهاجر هست.
البته سخت گیری های خاص خودش رو در مورد نمره داره اما هر کسی هم توی این دانشگاه درس بخونه فکر نکنم که پشیمون بشه.
البته در رتبه بندی دانشگاه های فنی کشور اول انقلاب اسلامی بعد مهاجر و شمسی پور هست

SADEGH 7
16-09-2009, 22:57
البته در رتبه بندی دانشگاه های فنی کشور اول انقلاب اسلامی بعد مهاجر و شمسی پور هست
رفیق می شه منبعی معرفی کنی که بتونیم رتبه بندی همه ی دانشگاه های فنی کشور رو بر اساس رتبه بندی توش ببینیم؟
ممنون می شم اگه راهنمایی کنی.:11:

piroooz
17-09-2009, 06:33
رفیق می شه منبعی معرفی کنی که بتونیم رتبه بندی همه ی دانشگاه های فنی کشور رو بر اساس رتبه بندی توش ببینیم؟
ممنون می شم اگه راهنمایی کنی.:11:
ببینید این به دردتون میخوره:

PNC
17-09-2009, 09:12
سلام
برای اینکه بچه ها اشتباه نکنم بگم:
ثبت نام دانشجویان کاردانی دانشگاه های دولتی روز 30 و 31 شهریور هست
ثبت نام دانشجویان کاردانی دانشگاه آزاد 1 و 2 مهر خواهد بود

نادر1368
17-09-2009, 19:29
اقا برا ثبت نام خودمون تنها بریم کفایت میکنه؟یه سوال دیگه شروع کلاس ها از کدوم تاریخ خواهد بود؟هفته ای چند روز کلاس داریم من روزانه قبول شدم استان خودم البته نه شهر خودم ایا خوابگاه بهم میدن یا باید یه کارتون یخچال ساید بای ساید ببرم!؟
کلا میخوام بدونم شبیه دانشگاه های دیگس یا اینجا اموزشکدس؟

mr47
17-09-2009, 20:57
تبریک میگم

مدرکش بین المللی هستش ؟

دانشگاهش چجوریه ؟

سلام دوستان

خواستم بهتون بگم تو لیست رنکینگ جهانی دانشگا ه های دنیا هیچ دانشگاه فنی از ایران وجود نداره. :8:

WORLD RANK
UNIVERSITY

1373
UNIVERSITY OF TEHRAN

2255
SHARIF UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

2470
TEHRAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

2723
AMIR KABIR UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

2752
ISFAHAN UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

2785
IRAN UNIVERSITY OF SCIENCE & TECHNOLOGY

2859
TARBIAT MODARES UNIVERSITY

2894
KHAJE-NASSIR-TOOSI UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

2904
SHIRAZ UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

2912
IMAM SADIQ UNIVERSITY

2982
FERDOWSI UNIVERSITY OF MASHHAD

3055
SHIRAZ UNIVERSITY

3166
UNIVERSITY OF ISFAHAN

3236
UNIVERSITY OF TABRIZ

3367
ISFAHAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

3398
SHAHID BEHESHTI UNIVERSITY TEHRAN

3596
TABRIZ UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

3597
IRAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

3824
URMIA UNIVERSITY

4087
SHAHEED BEHESHTI UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

4094
ALZAHRA UNIVERSITY OR AZZAHRA UNIVERSITY

4306
PAYAME NOOR UNIVERSITY

4325
SHAHID CHAMRAN UNIVERSITY OF AHVAZ

4543
UNIVERSITY OF KASHAN

4804
BU ALI SINA UNIVERSITY

4995
HADITH SCIENCE COLLEGE TEHRAN

پس دلتون به دانشگاهش خوش نکنین زیاد.تو خود کشور ما شاید فرق باشه بین ازاد و سراسری و ... ولی ...

اما باز هرکی یه نظری داره که محترم هست.به نظرمن کار بلد باشیم همه جای دنیا کار هست برامون.

اما جدای این من خودم آزاد تهران قیامدشت نرم افزار که انتخاب اولم بود قبول شدم.

می خواستم نظرتون بدونم راجبش ؟

piroooz
17-09-2009, 22:56
اقا برا ثبت نام خودمون تنها بریم کفایت میکنه؟یه سوال دیگه شروع کلاس ها از کدوم تاریخ خواهد بود؟هفته ای چند روز کلاس داریم من روزانه قبول شدم استان خودم البته نه شهر خودم ایا خوابگاه بهم میدن یا باید یه کارتون یخچال ساید بای ساید ببرم!؟
کلا میخوام بدونم شبیه دانشگاه های دیگس یا اینجا اموزشکدس؟

اول از همه پیشنهاد میکنم یه سری به سایت دانشگاهی که قبول شدی بزنی ...
نیازی به حضور اولیاء نیست
شروع کلاس من زنگ زدم گفتن همون 30 شهریور(احتمالا کشکیه)
ساعتی چند روز کلاس دارید بستگی به انتخاب واحد داره و اینکه درس کارآموزی را انتخاب واحد کنید یا نه!!!
روزانه را تا اونجایی که من اطلاع دارم خوابگاه میدن ...
بازم حتما سایت را برو و اگه تونستی یه تماس هم با دانشگاه بگیر

mehran_286
18-09-2009, 22:01
سلام دوستان
6 تا عکس واسه ثبت نام کافیه !
یه بنده خدایی گفت 6 تا هم واسه نظام وظیفه میخوان
راستی عکس ها باید پشت نویسی شوند؟
از همه خواهش میکنم مدارکشون رو حاضر کنند تا الاف نشن
تو سریال مسافران یارو میخواست کارت ملی بگیره زنه دید مدارکش کامله گفت خلافی ماشین بیار دی :

.German.
19-09-2009, 05:31
ثبت نام در دوره های کاردانی علمی کاربردی از امروز آغاز می شود

معاون سازمان سنجش گفت: ثبت نام در دوره ‌های کاردانی علمی ـ کاربردی پودمانی از روز ‌شنبه 28 شهریورماه به صورت اینترنتی آغاز و در روز جمعه 3 مهرماه پایان می ‌پذیرد. حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: هر یک از داوطلبان متقاضی ثبت نام در این دوره ها لازم است با مراجعه به باجه‌ های پستی توزیع کننده مدارک پذیرش دوره‌ های مذکور و پس از پرداخت مبلغ چهل و هشت هزار ریال و دریافت کارت اعتباری ثبت نام، یک جلد دفترچه راهنمای مربوط را نیز دریافت کنند.
وی افزود: هر داوطلب باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برابر مقررات شرکت پست از هر یک از داوطلبان متقاضی پذیرش دوره‌ های مذکور مبلغ 5 ‌هزار ریال به عنوان هزینه توزیع مدارک توسط باجه پستی مربوط دریافت می شود.
وی افزود: اطلاعیه حاوی شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌ نام از داوطلبان در نشریه پیک ‌سنجش روز دوشنبه 30 شهریورماه منتشر می شود.
توکلی اظهار داشت: دفترچه راهنمای ثبت نام در پذیرش دوره‌ های کاردانی علمی ـ کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بر روی سایت سازمان قابل مشاهده و دریافت است.
وی اضافه کرد: در این دوره ها در حدود 118هزار نفر پذیرش می شوند و نتیجه نهایی در مهرماه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

.German.
19-09-2009, 05:39

معاون سازمان سنجش گفت: ثبت نام در دوره ‌های کاردانی علمی ـ کاربردی پودمانی از روز ‌شنبه 28 شهریورماه به صورت اینترنتی آغاز و در روز جمعه 3 مهرماه پایان می ‌پذیرد. حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: هر یک از داوطلبان متقاضی ثبت نام در این دوره ها لازم است با مراجعه به باجه‌ های پستی توزیع کننده مدارک پذیرش دوره‌ های مذکور و پس از پرداخت مبلغ چهل و هشت هزار ریال و دریافت کارت اعتباری ثبت نام، یک جلد دفترچه راهنمای مربوط را نیز دریافت کنند.
وی افزود: هر داوطلب باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برابر مقررات شرکت پست از هر یک از داوطلبان متقاضی پذیرش دوره‌ های مذکور مبلغ 5 ‌هزار ریال به عنوان هزینه توزیع مدارک توسط باجه پستی مربوط دریافت می شود.
وی افزود: اطلاعیه حاوی شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌ نام از داوطلبان در نشریه پیک ‌سنجش روز دوشنبه 30 شهریورماه منتشر می شود.
توکلی اظهار داشت: دفترچه راهنمای ثبت نام در پذیرش دوره‌ های کاردانی علمی ـ کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بر روی سایت سازمان قابل مشاهده و دریافت است.
وی اضافه کرد: در این دوره ها در حدود 118هزار نفر پذیرش می شوند و نتیجه نهایی در مهرماه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

.German.
19-09-2009, 05:52

.German.
19-09-2009, 05:54
لطفا پست های 653 و 654 پاک شود به علت سرعت پایین سایت 3 بار فرستاده شد.

a1000a
19-09-2009, 19:32
خوب امروز رفتم و فرم تادییه دیپلم (گواهی دیپلم) رو گرفتم
اگه فردا عید نباشه
میرم تادییه پستی رو هم میگیرم تا تمام شه

*IN*
19-09-2009, 19:51
من چنتا سوال داشتم:
برای ثبت نام باید کارت خرید؟
باید اینترنتی ثبت نام کرد یا باید بریم اون دانشگاه؟
یکی کامل مراحل ثبت نامو بگه من گیج شدم

a1000a
20-09-2009, 00:15
من چنتا سوال داشتم:
برای ثبت نام باید کارت خرید؟
باید اینترنتی ثبت نام کرد یا باید بریم اون دانشگاه؟
یکی کامل مراحل ثبت نامو بگه من گیج شدم
سلام دوست من
نه نیاز به کارت هستش
نه ثبت نام اینترنتی
شما روز 30 و 31 شهریور
میرین محل قبولی دانشگاه
و ثبت نام میکنید:8:
به این صفحه مراجعه کنید

نادر1368
20-09-2009, 12:02
اقا برای چه کسانی خوابگاه تعلق می گیره من که یکی از شهرستانهای استان قبول شدم و تا شهر خودم سه ساعت راه روزانه هم هستم چرا به من خوابگاه نمی دن!؟ایا شاید بدن؟

*IN*
20-09-2009, 12:32
اقا برای چه کسانی خوابگاه تعلق می گیره من که یکی از شهرستانهای استان قبول شدم و تا شهر خودم سه ساعت راه روزانه هم هستم چرا به من خوابگاه نمی دن!؟ایا شاید بدن؟

به روزانه ها خوابگاه میدن
_____
من یه درس(ریاضی2) دارم میتونم ثبت نام کنم؟

نادر1368
20-09-2009, 20:11
به روزانه ها خوابگاه تعلق میگیره؟پس من که تبریزم و سراب قبول شدم بهم خوابگاه میدن؟
یه سوال دیگه بالاخره 6 تا عکس یا 12 یا 10 یا 8 ؟!

a1000a
20-09-2009, 21:42
به روزانه ها خوابگاه تعلق میگیره؟پس من که تبریزم و سراب قبول شدم بهم خوابگاه میدن؟
یه سوال دیگه بالاخره 6 تا عکس یا 12 یا 10 یا 8 ؟!
سلام
اگه زنگ بزنی به محل قبولی اطلاعات بهتری میدن
(یکی از دوستان گفته بود که به روزانه های میدن)

من یه درس(ریاضی2) دارم میتونم ثبت نام کنم؟
باید فارغ التحصیل شین
یه جوری با معلم صحبت کنید که نمرشو بده

*IN*
21-09-2009, 13:00
سلام
اگه زنگ بزنی به محل قبولی اطلاعات بهتری میدن
(یکی از دوستان گفته بود که به روزانه های میدن)

باید فارغ التحصیل شین
یه جوری با معلم صحبت کنید که نمرشو بده
تودفترچه کنکور نوشته بود دانشگاهها در قبال اسکان دانش آموزان شبانه هیچ مسئولیتی نداره یعنی به روزانه ها میدن

mohsen_gh1991
21-09-2009, 13:07
یه سوال دیگه بالاخره 6 تا عکس یا 12 یا 10 یا 8 ؟!به روزانه ها فکر کنم تعلق بگیره.من برای پبت نام دانشگاه آزاد 12 قطعه عکس بردم.

mahmoodtaker
21-09-2009, 21:38
بچه منو انداختن نیمسال دوم!!!
کسی نمیدونه کلاس های نیم سال دوم از کی شروع میشه؟و ایا بستگی به اموزشکده ی مربوطه داره یا نه فرقی نداره!

a1000a
21-09-2009, 21:50
بچه منو انداختن نیمسال دوم!!!
کسی نمیدونه کلاس های نیم سال دوم از کی شروع میشه؟و ایا بستگی به اموزشکده ی مربوطه داره یا نه فرقی نداره!
بستگی به روزانه و شبانه بودن قبولی شما داره
کلاسهای نیمسال دوم از بهمن شروع میشه

راستی بچه ها
من ساعت 8 صبح رفتم
ساعت 16 کارم تموم شد
همه مدارکم هم اماده بودش
خیلی لفط میدادن
شما چی؟

نادر1368
21-09-2009, 23:12
من اواخر ساعت 11 اونجا بودم 3 بود تموم شد خوابگاه هم اسم نویسی کردم!گفتن نمی دونم چهارشنبه زنگ بزن تا بگیم
بعد یکی گفت شنبه میاین یه کاغذ دادن تا 7 مهر کارت بگیریم کی کلاس ها شروع میشه اقا چرا اموزشکده حال و هوای هنرستان داره تا دانشگاه!

a1000a
21-09-2009, 23:22
من اواخر ساعت 11 اونجا بودم 3 بود تموم شد خوابگاه هم اسم نویسی کردم!گفتن نمی دونم چهارشنبه زنگ بزن تا بگیم
بعد یکی گفت شنبه میاین یه کاغذ دادن تا 7 مهر کارت بگیریم کی کلاس ها شروع میشه اقا چرا اموزشکده حال و هوای هنرستان داره تا دانشگاه!
چون توش دختر نداره:18::19:
اگه دختر داشت حال و هواش میشود مثل دانشگاه:8:

PNC
22-09-2009, 09:29
آقا چرا اموزشکده حال و هوای هنرستان داره تا دانشگاه!
متاسفانه همه آموزشکده های فنی این شکلی هستن:13:

mahmoodtaker
22-09-2009, 13:53
تو محوطه ی اموزشکده فنی استانه اشرفیه دانشگاه پیام نور هم هست!!!! تا دلتون بخواد دختر!!!

کلاس های نیمسال دوم دقیقا از 1 بهمن اغاز میشه؟

mehran_286
22-09-2009, 22:25
سلن دوستان سطح کیفی و اموزشی علمی کاربردی چه جوریه ؟
مدرکش چی ؟
راستی اگر کسی ورودی بهمن باشد پایان ترم چه موقع می باشد ؟ چه ماهی ؟ منظورم ترم اول وردی بهمنی ها پایانش کی هست ؟
با تشکر

Sub007
23-09-2009, 00:04
بستگی داره چند ترمه درست رو تموم کنی ۴ ترمه اگه باشی برات ۱۱/۳۰ فارغ التحصیلی میخوره.
اگه ۵ ترمه تموم بشه ۶/۳۱

DJ_EBI
23-09-2009, 01:42
با سلام دوستان من دانشگاه ازاد قبول شدم دانشكده ي فني حرفه اي سما قزوين من كرجم اين دانشكدش خوبه؟اصلا بدرد مي خوره ؟ راستي اگه كسي سايتشو ميدونه تو رو خدا بگه كله نتو زيرو رو كردم پيدا نشد كه نشد:((((

PNC
23-09-2009, 13:25
با سلام دوستان من دانشگاه ازاد قبول شدم دانشكده ي فني حرفه اي سما قزوين من كرجم اين دانشكدش خوبه؟اصلا بدرد مي خوره ؟ راستي اگه كسي سايتشو ميدونه تو رو خدا بگه كله نتو زيرو رو كردم پيدا نشد كه نشد:((((
سلام دوست خوب
والا منم سایتش رو نمیدونم اما تنها کار اینه که دفترچه رو باز کنی بری آدرسش رو پیدا کنی زود هم برو دنبالش چون از امروز ثبت نام شروع شده تا 2 مهر
سراسری قبول نشدی ؟ آخه من زیاد تعریف این اموزشکده های سما رو نشنیدم اما حالا یه پرسجو بکن اگر مشمول نیستی به نظرم بخون برای سال بعد
ما امروز رفتیم واحد کرج 8 تا 11 برای ثبت نام کارمون طول کشید
بعضی از این دانشجو ها هم هی به ما تیکه مینداختن:13:انگار خودشون مثل ما ترم اولی نبودن:44:

seacoast
23-09-2009, 17:06
سلام دوست خوب
والا منم سایتش رو نمیدونم اما تنها کار اینه که دفترچه رو باز کنی بری آدرسش رو پیدا کنی زود هم برو دنبالش چون از امروز ثبت نام شروع شده تا 2 مهر
سراسری قبول نشدی ؟ آخه من زیاد تعریف این اموزشکده های سما رو نشنیدم اما حالا یه پرسجو بکن اگر مشمول نیستی به نظرم بخون برای سال بعد
ما امروز رفتیم واحد کرج 8 تا 11 برای ثبت نام کارمون طول کشید
بعضی از این دانشجو ها هم هی به ما تیکه مینداختن:13:انگار خودشون مثل ما ترم اولی نبودن:44:

سیستم دانشگاه آزاد کلاً اینجوریه به ورودی های جدید تیکه میندازند ولی بعد یکی دو هفته آدم میشند ...
منم سما کرج خوندم اما ادامه ندادم و رفتم خدمت ...

ولی تو اشتباه منرو تکرار نکن و برو بخون .

حالا از من گفتم بود .

PNC
23-09-2009, 20:59
سیستم دانشگاه آزاد کلاً اینجوریه به ورودی های جدید تیکه میندازند ولی بعد یکی دو هفته آدم میشند ...
منم سما کرج خوندم اما ادامه ندادم و رفتم خدمت ...

ولی تو اشتباه منرو تکرار نکن و برو بخون .

حالا از من گفتم بود .
میشه دلیل عدم ادامه تحصیلت رو بگی ؟
البته من واحد کرج هستم نه اموزشکده سما
ممنون

نادر1368
24-09-2009, 00:14
متاسفانه همه آموزشکده های فنی این شکلی هستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

چون توش دختر نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
اگه دختر داشت حال و هواش میشود مثل دانشگاه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
من میگم چرا من هنوز حسش نیست!نگو واسه خاطر ان بوده فکر کنم!

تو محوطه ی اموزشکده فنی استانه اشرفیه دانشگاه پیام نور هم هست!!!! تا دلتون بخواد دختر!!!

کلاس های نیمسال دوم دقیقا از 1 بهمن اغاز میشه؟

این رو چرا نقل قول کردم!ولی خوب ما هم روبرومون پشتمون چپ و راستمون بالا یا شاید پایین(خوب دانشگاه ازاد!) دانشگاه ازاد دایر هست قربانت بانی.
اقا گفتن شنبه وسائل شخصی رو بیار البته با کلی ناز و افاده منم گفتم از شانس من شما چقدر خوبی!

*IN*
24-09-2009, 10:29
بخواطر 1 درس ثبت نام نشدم رفتم سال بعد:41:

DJ_EBI
24-09-2009, 12:41
سلام دوستان كسي مي دونه نيمسال دوم دانشگاه ازاد تكميل ظرفيت ثبت نامش از كي شروع مي شه؟

fanoos1
24-09-2009, 16:05
بروبکس زمان تشکیل کلاس های دانشگاه علمی کاربردی همزمان با سراسری نیم سال دوم هست نه؟

AmirIliya
24-09-2009, 18:45
کارنامه واسه ما فنی های مظلوم نمیاد؟! عجب اوضاعی شده به خدا

راستی درسهای ریاضی و زبان و فیزیک را باید بالای چند درصد میزدی تا دیگه درس پیش را بهت ندن؟

sajad
24-09-2009, 19:27
ثبت نام از اواخر مهر ماه . اعلام ميشه . azmoon.net

majid_sd2009
24-09-2009, 21:12

سما که زیاد جالب نیست. ولی اگه واحد شهرش شهر قبول میشدی خیلی خوب بود. امکاناتش خیلی بالاتر از بعضی از دانشکده های سراسری هست( البته قزوین رو نمیدونم ولی دانشگاهای دیگه که اینجوری بوده).خوابگاه هم به پسرا میدن ولی نه اونی که شما فکر میکنید. یعنی پول میگیرن ازتون یک آپارتمان رو کامل کرایه میکنن و بعد هر شیش نفر یا کمتر یا بیشتر رو میندازن تو یک واحدش.

a1000a
25-09-2009, 07:02

راستی درسهای ریاضی و زبان و فیزیک را باید بالای چند درصد میزدی تا دیگه درس پیش را بهت ندن؟

خودت میگی مظلوم دیگه:31:
احتمالا خود دانشگاه بده
اون درس ها ماله همه پیش خورده
حد اقل تو مشهد که اینطوریه

a1000a
25-09-2009, 07:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسما که زیاد جالب نیست. ولی اگه واحد شهرش شهر قبول میشدی خیلی خوب بود. امکاناتش خیلی بالاتر از بعضی از دانشکده های سراسری هست( البته قزوین رو نمیدونم ولی دانشگاهای دیگه که اینجوری بوده).خوابگاه هم به پسرا میدن ولی نه اونی که شما فکر میکنید. یعنی پول میگیرن ازتون یک آپارتمان رو کامل کرایه میکنن و بعد هر شیش نفر یا کمتر یا بیشتر رو میندازن تو یک واحدش.

مکاناتش خیلی بالاتر از بعضی از دانشکده های سراسری هست
ببخشید ببخشید
چی شد؟
من الان پس شما رو خوندم
کی گفته امکاناتش بالاتره؟
نکنه منظورتون از امکانات پولشه؟:46:

BLACK-BLACK
25-09-2009, 07:55

در این مورد هیچ قانونی وجود نداره من پارسال فیزیکمو 70 زدم ولی بازم فیزیک بهم دادن!
البته شاید باقی دانشگاها فرق بکنه

ببخشید ببخشید
چی شد؟
من الان پست شما رو خوندم
کی گفته امکاناتش بالاتره؟
نکنه منظورتون از امکانات پولشه؟:46:

راس میگه بعضی از ازاد ها از بعضی از فنی حرفه ای ها امکاناتشون بالاتره.

PNC
25-09-2009, 10:39
دوستان دیگه شوخی نکنید دیگه
دانشگاهی مثل تهران جنوب یا قزوین یا کرج یا مرکز اصلا قابل مقایسه نیستن با آموزشکده های فنی و حرفه ای

iammahdi
25-09-2009, 18:18
دوستان دیگه شوخی نکنید دیگه
دانشگاهی مثل تهران جنوب یا قزوین یا کرج یا مرکز اصلا قابل مقایسه نیستن با آموزشکده های فنی و حرفه ای

یعنی می گی امکانات دانشگاه آزاد از دولتی بهتره ؟

AmirIliya
25-09-2009, 18:32

منظور ایشون همه دانشگاه آزادها نبود ... بعضیاشون:40:

PNC
25-09-2009, 19:16
بله دانشگاه هایی که در پست قبلیم گفتم بهترن
میتونید خودتون تشریف ببرید ببینید :46:

majid_sd2009
25-09-2009, 22:32
بیشتر دانشگاه آزاد ها از دانشکده های فنی حرفه ای بهتره( البته بعضی از دانشکده ها امکانات خوبی دارن)
دلیل اصلیشم اینه که تو دانشگاه آزاد دختر و پسر قاطی هستن و اینکه کاردانی و کارشناسی و ارشد تو یک دانشگاه هست به خاطر همون امکاناتش بیشتره . یعنی به جای اینکه چند تا دانشکده جدا از هم درست کنن یکی درست کردن با بهترین امکانات. بیشتر دانشکده ها بخصوص شهرستانهای کوچیک خیلی جالب نیستن و حتی بعضیهاش از هنرستان هم کوچیکتره، ولی بعضی ها هم خیلی خوبه. در کل فرق اصلیش همون دانشگاه و دانشکده بودنه. ایشالله برا کارشناسی به بالا برین دانشگاه سراسری امکاناتش خیلی بهتره و اونجاس که فرق دانشکده با دانشگاه رو میفهمید.

a1000a
26-09-2009, 01:36
در این مورد هیچ قانونی وجود نداره من پارسال فیزیکمو 70 زدم ولی بازم فیزیک بهم دادن!
البته شاید باقی دانشگاها فرق بکنه

راس میگه بعضی از ازاد ها از بعضی از فنی حرفه ای ها امکاناتشون بالاتره.

بیشتر دانشگاه آزاد ها از دانشکده های فنی حرفه ای بهتره( البته بعضی از دانشکده ها امکانات خوبی دارن)
دلیل اصلیشم اینه که تو دانشگاه آزاد دختر و پسر قاطی هستن و اینکه کاردانی و کارشناسی و ارشد تو یک دانشگاه هست به خاطر همون امکاناتش بیشتره . یعنی به جای اینکه چند تا دانشکده جدا از هم درست کنن یکی درست کردن با بهترین امکانات. بیشتر دانشکده ها بخصوص شهرستانهای کوچیک خیلی جالب نیستن و حتی بعضیهاش از هنرستان هم کوچیکتره، ولی بعضی ها هم خیلی خوبه. در کل فرق اصلیش همون دانشگاه و دانشکده بودنه. ایشالله برا کارشناسی به بالا برین دانشگاه سراسری امکاناتش خیلی بهتره و اونجاس که فرق دانشکده با دانشگاه رو میفهمید.
پس بحث بحثه دختر و پسره؟
حالا دختر و پسر قاطی باشن چی میشه؟
هیچی!
دانشگاه آزاد هم کاردانی هستش
در ضمن بسیاری از دانشگاه های سراسری تو خودشون هم کارشناسی داره
و باز هم چی فرقی میکنه که بگیم دانشگا! یا دانشکده!؟!@

iammahdi
26-09-2009, 16:49
یعنی می گین برای کارشناسی بالاتر دیگه مثله این آموزشکده ها نیست و همون دانشگاههایی که نظری ها می رن ، فنی ها هم می رن ؟
البته اگه تا اون جا برسم ...

a1000a
27-09-2009, 08:07
یعنی می گین برای کارشناسی بالاتر دیگه مثله این آموزشکده ها نیست و همون دانشگاههایی که نظری ها می رن ، فنی ها هم می رن ؟
البته اگه تا اون جا برسم ...
چرا
الان تو دانشکده خودم(منتظری)
کارشناسی هم داره
البته جاهای دیگه رو هم دارن
غیر انتفاعی و....

AmirIliya
28-09-2009, 16:08
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با كارنامه نتيجه آزمون كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1388

سازمان سنجش آموزش كشور، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1388 مي‌رساند كه كارنامه نتيجه آزمون مذكور از ساعت 16 (4 بعدازظهر) روز چهارشنبه 8/7/88 در سايت اين سازمان قابل رويت و بهره‌برداري خواهدبود.
داوطلبان گرامي مي‌توانند با مراجعه به سايت اين سازمان به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و با درج شماره داوطلبي و مشخصات شناسنامه ‌اي شامل نام خانوادگي، نام ، شماره شناسنامه و سال تولد و يا شماره پرونده و مشخصات شناسنامه‌اي ضمن مشاهده كارنامه خود ، از آن پرينت تهيه نمايند.
ضمناً داوطلبان گرامي مي‌‌توانند سوال يا سوالات خود را با شماره تلفن‌هاي 99-88923595-021 يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني

mehran_286
28-09-2009, 21:25
سلام دوستان
برای کارودانش
دروس پیش نیاز برای رشته کامپیوتر در دانشگاه سراسری به چه صورتی هستش ؟
با تشکر

piroooz
28-09-2009, 21:28
سلام دوستان
برای کارودانش
دروس پیش نیاز برای رشته کامپیوتر در دانشگاه سراسری به چه صورتی هستش ؟
با تشکر
دروس پیش نیازش یکی هست با فنی حرفه ای ...
ریاضی و فیزیک و برنامه سازی پیشرفته

vahid_vaezinia
29-09-2009, 16:51
سلام دوستان !

من سال سوم کامپیوتر هستم و به زودی کنکور دارم !

گفتم بیام اینجا از شما ها که تجربه دارین سوال بپرسم !

شاید یکم دیر شروع کردم به درس خوندن ولی خوب حالا شروع کردم دیگه :دی

جالا چند تا سوال دارم :دی

ضریب درس های مختلف تو کنکور چنده؟

آیا ازرش داره برای درسی مثل عربی وقتمو تلف کنم ؟

الان از چه درس هایی شروع کنم ؟

چه کتاب های کمک آموزشی رو پیشنهاد میکنین ؟

مرسی

PNC
29-09-2009, 19:35
سلام دوستان !

مرسی
سلام دوست خوب
دیر نشده از همین الان شروع کن من خودم از اواسط بهمن شروع کردم(البته من دیر شروع کردم)
ضریب درس ها متفاوت هستش درس های تخصصی مثل برنامه نویسی ضریب 15 داره درس ریاضی ضریب 4 داره عربی دینی زبان ضریب 1 داره ادبیات و زبان فارسی شیمی و فیزیک هم ضریب 2 داره
سعی کن همه درس ها رو بخونی مطمعن باش اگر تو عربی رو بخونی از کلی از رقیبات جلو میوفتی چون خیلی ها درس عربی رو نمیخونن زبان هم همینطور
برای درس تخصصیت وقت بیشتری بزار اما حتما عمومی بخون اینطوری فکر نکن که اگر من 1 تست تخصصی بزنم اندازه 15 تا تست عربی زدم به اینم فکر کن که یه نفر شاید اون تست رو بزنه یه تست عربی هم بزنه اون موقع اون میزنه جلو
الان هم بشین تخصصی بخون به نظرم عمومی هم درسی مثل ریاضی و فیزیک رو بخون
من بهت دین و زندگی گاج رو معرفی میکنم ریاضی هم گاج بقیه درس ها قلم چی
خداحافظ

piroooz
29-09-2009, 21:55
سلام دوستان !

مرسی
سلام برادر وحید ...
من خودم هم بعد عید شروع کردم ولی باتلاش و کلاس کنکور موفق شدم
به نظر من 2 تا کتاب بگیر یکی برا تخصصی و یکی برا عمومی و پایه ...
من خودم کتاب کنکور کامپیوتر (گستره علم و فن ) هم تخصصی و هم عمومی را گرفتم
یکی از ویژگی های این کتاب اینه که فقط تست نیست و خلاصه و مختصر و مفید درس را هم داره
دیگه حالا خود دانید ... البته تکی هم قلم چی بد نیست

mehran_286
29-09-2009, 23:34

همین 3 تا
مطمئنی ؟

a1000a
30-09-2009, 08:35
سلام دوستان !

مرسی

100 در 100 تایید میشه
راستی هنوز دیر نیست
حتی برای عربی هم وقت بزار
اگه یه سوال عربی بزنی
از اونایی که نزدی هم جلو میفتی
امیدوارم سال دیگه خبر قبولیت رو بشنوم:8::40::11:

a1000a
30-09-2009, 08:38
برنامه سازی پیشرفته که پیش نیاز نیستش
ریاضی - فیزیک - زبان انگلیسی

piroooz
30-09-2009, 22:02
برنامه سازی پیشرفته که پیش نیاز نیستش
ریاضی - فیزیک - زبان انگلیسی
چطور پیش نیاز نیست ...
تا پیشرفته یک را پاس نکنی مگه میشه برنامه سازی پیشرفته دو را گرفت ...
برا ما که اینجوریه ...

SADEGH 7
30-09-2009, 22:48
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با كارنامه نتيجه آزمون كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1388

سازمان سنجش آموزش كشور، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1388 مي‌رساند كه كارنامه نتيجه آزمون مذكور از ساعت 16 (4 بعدازظهر) روز چهارشنبه 8/7/88 در سايت اين سازمان قابل رويت و بهره‌برداري خواهدبود.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و با درج شماره داوطلبي و مشخصات شناسنامه ‌اي شامل نام خانوادگي، نام ، شماره شناسنامه و سال تولد و يا شماره پرونده و مشخصات شناسنامه‌اي ضمن مشاهده كارنامه خود ، از آن پرينت تهيه نمايند.
ضمناً داوطلبان گرامي مي‌‌توانند سوال يا سوالات خود را با شماره تلفن‌هاي 99-88923595-021 يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
از دوستان کسی نمی دونه چرا هنوز نیومده؟ :19:

نادر1368
30-09-2009, 23:20
سلام
چرا به مشکلات بسیار فراوان ما رسیدگی نخواهی کرد!حیف که اومدم فنی و حرفه ای!(البته ببخشیدا من تعصب فراوانی دارم ولی...........تا کی!)
من میخوام روزانه شهر سراب رو با شبانه تبریز عوض کنم ارزشش رو داره؟

mehran_286
01-10-2009, 00:13

سلام اقا
چرا تا الان چیزی نیومده
سنجش هم گند زده با این سایتش

a1000a
01-10-2009, 07:07
چطور پیش نیاز نیست ...
تا پیشرفته یک را پاس نکنی مگه میشه برنامه سازی پیشرفته دو را گرفت ...
برا ما که اینجوریه ...
منظور من از پیش نیاز
پیش نیاز دانشگاهی بودش( همون درس هایی که اگه تو کنکور کم بزنی بهت میدن دوباره بگزرینی)
بله ماله من هم برنامه سازی پیش نیاز هستش

سلام
چرا به مشکلات بسیار فراوان ما رسیدگی نخواهی کرد!حیف که اومدم فنی و حرفه ای!(البته ببخشیدا من تعصب فراوانی دارم ولی...........تا کی!)
من میخوام روزانه شهر سراب رو با شبانه تبریز عوض کنم ارزشش رو داره؟

مگه میشه؟
چی جالب!!!!

سلام اقا
چرا تا الان چیزی نیومده
سنجش هم گند زده با این سایتش

هنوز هم تو سایت نزاشتن:2:

نادر1368
01-10-2009, 09:45
مگه میشه؟
چی جالب!!!!
خوب میشه که دارم میگم تو مملکت گل و بلبل میشه نمیشه چی جالب نداریم برو دعا کن نگفتم روزانه تهران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifوقتی روابط بر ضوابط حکم می کند!

AmirIliya
01-10-2009, 11:07
اومــــــــــد!

m_h_s4u
01-10-2009, 15:00
سلام.من تا سال سوم دوره متوسطه ریاضی خوندم.بعد به جای پیش دروس تخصصی کامپیوتر و پاس کردم و دیپلم کامپیوتر گرفتم.البته کارو دانش!!!
بعد وارد دانشگاه شدم و فوق دیپلم کامپیوتر گرفتم.اما الان مایلم که برای لیسانس تغییر رشته بدم.ایا برای دانشگاه سراسری و تغییر رشته نیاز به گذروندن پیش دارم؟مثلا اگه بخوام انسانی شرکت کنم:2::13::41:

masoudboy
01-10-2009, 16:35
تكميل ظرفيت دولتي معلوم نيست كي اعلام ميشه ؟

a1000a
09-10-2009, 06:56
تكميل ظرفيت دولتي معلوم نيست كي اعلام ميشه ؟

نه
معلوم نیست

Nymphetamine
11-10-2009, 00:07
دولتی؟مگه فنی ها هم می تونن دولتی شرکت کنن؟

a1000a
13-10-2009, 20:43
دولتی؟مگه فنی ها هم می تونن دولتی شرکت کنن؟

واسه چی نداشته باشیم؟؟؟؟؟
-----------------------------------
دوستان یه سوال از کسانی که روزانه قبول شدند و از مهر میرم دارم
کسی هستش؟؟؟

SADEGH 7
13-10-2009, 21:31
-----------------------------------
دوستان یه سوال از کسانی که روزانه قبول شدند و از مهر میرم دارم
کسی هستش؟؟؟
بفرمایید دوست عزیز

Nymphetamine
13-10-2009, 21:53

من دارم میخونم برای سال دیگه... ولی از هرکس پرسیدم گفتن فنی ها نمی تونن دولتی شرکت کنن!... فقط در صورتی که پیش دنشگاهی هم بخونن...شما هم با پیش دانشگاهی میگید؟

a1000a
13-10-2009, 22:47
بفرمایید دوست عزیز
آیا شما هم شب کلاس دارین
مثلا 18 تا 19:30
یا16 تا 18؟
آخه من به هرکی میگم شب کلاس دارم
میگه مگه شبانه ای؟
من میگم آقا جان روزانه ها هم شب کلاس دارن
اونا میگن نه!!!!
شما چی؟

من دارم میخونم برای سال دیگه... ولی از هرکس پرسیدم گفتن فنی ها نمی تونن دولتی شرکت کنن!... فقط در صورتی که پیش دنشگاهی هم بخونن...شما هم با پیش دانشگاهی میگید؟

نه نیازی به پیش دانشگاهی نداره
اون پیام نوره که نیاز به پیش دانشگاهی داره

PNC
14-10-2009, 07:14
شبانه ها مگه شب درس میخونن ؟ شبانه فقط اسمش شبانه هستش وگرنه همه چیزش مثل روزانه هستش فقط پول میگیرن
اینکه تایم شما اون موقع هستش ربطی به این نداره این رو دانشگاه تعیین میکنه رو تایم هایی که استاد ها هستن
خیلی از بچه ها تا 8 شب کلاس دارن این دلیل بر شبانه بودن نمیشه که

a1000a
14-10-2009, 11:28
شبانه ها مگه شب درس میخونن ؟ شبانه فقط اسمش شبانه هستش وگرنه همه چیزش مثل روزانه هستش فقط پول میگیرن
اینکه تایم شما اون موقع هستش ربطی به این نداره این رو دانشگاه تعیین میکنه رو تایم هایی که استاد ها هستن
خیلی از بچه ها تا 8 شب کلاس دارن این دلیل بر شبانه بودن نمیشه که

ای خدا خیرت بده
منم به همه همین رو میگم
ولی اونا دیوانن
من اصلا صبح هم کلاس دارم
حالا خواستم مطمئن شم
تنکس الات

SADEGH 7
14-10-2009, 13:16
آیا شما هم شب کلاس دارین
مثلا 18 تا 19:30
یا16 تا 18؟
آخه من به هرکی میگم شب کلاس دارم
میگه مگه شبانه ای؟
من میگم آقا جان روزانه ها هم شب کلاس دارن
اونا میگن نه!!!!
شما چی؟

همونطور که PNC گفتن، با توجه به تایم استاد ها ساعت ها رو تنظیم می کنن و ساعات کلاس شبانه ها با روزانه ها فرقی نداره.(آخه کدوم استاد میاد وقتش رو می ذاره که از بعد از ظهر تا شب بیاد درس بده.)
این قضیه ی شبانه فقط برای تامین کردن بودجه های لازم برای دانشگاه هستش.

M i L @ D
20-10-2009, 19:22
دوستان چرا کسی دیگه اینجا چیزی نمینویسه ؟

خب بیاید در مورد رشته ی کامپیوتر و کنکور امسال بحث کنیم ... امسال واسه رشته ی کامپیوتر این درسا میاد :

عمومی:

1- زبان فارسی 1 و 2
2- ادبیات فارسی 1 و 2
3- عربی 1 و 2
4- دین و زندگی 1 و 2 و 3
5- انگلیسی 1 و 2
6- ریاضیات 1 و 2 و 3
7- فیزیک 1
8- شیمی 1

تخصصی:

1- مبانی و سخت افزار
2- برنامه سازی 1 و 2 و 3
3- شبکه
4- سیستم عامل 1 و 2
5- بانک اطلاعاتی

IVAN
23-10-2009, 18:05
دوستان چرا کسی دیگه اینجا چیزی نمینویسه ؟

خب بیاید در مورد رشته ی کامپیوتر و کنکور امسال بحث کنیم ... امسال واسه رشته ی کامپیوتر این درسا میاد :

عمومی:

1- زبان فارسی 1 و 2
2- ادبیات فارسی 1 و 2
3- عربی 1 و 2
4- دین و زندگی 1 و 2 و 3
5- انگلیسی 1 و 2
6- ریاضیات 1 و 2 و 3
7- فیزیک 1
8- شیمی 1

تخصصی:

1- مبانی و سخت افزار
2- برنامه سازی 1 و 2 و 3
3- شبکه
4- سیستم عامل 1 و 2
5- بانک اطلاعاتی
مطمئنی؟ اینا رو از کجا نوشتی؟ و اینکه از بسته های نرم افزاری(2،1و3) تو کنکور نمیاد؟

M i L @ D
23-10-2009, 19:31
مطمئنی؟ اینا رو از کجا نوشتی؟ و اینکه از بسته های نرم افزاری(2،1و3) تو کنکور نمیاد؟

آره بابا ... مطمئنم بسته نمیاد ( ! )

خود مدرسه این لیست رو بهمون داد ( ! )

اگه خواستی بگو ضریب درس های عمومی و تعداد سوال هاشون رو بنویسم ( ! )

IVAN
24-10-2009, 17:32

آره حتما. اگه میتونی ضرایب تمام دروس ( عمومی، پایه و تخصصی) رو بنویس. اینطوری کاملتره. ممنون

DJ_EBI
24-10-2009, 18:35

سلام ساله ديگه رياضي 3 پودماني نمياد؟

IVAN
24-10-2009, 18:45
این تغییرات کتب خدمت دوستان کنکوری کامپیوتر:

کتاب ریاضی 3 با کد 482/8 جزو دروس تخصصی کامپیوتره و طبعا از منابع کنکور به شمار میاد.

fanoos1
26-10-2009, 10:32
حالا به نظر شما کاردانی به کارشناسی تا 2 سال اینده اسان تر میشه و یا سخت تر؟!

piroooz
26-10-2009, 12:26
به نظر من که اگه این وضعیت فعلی ادامه پیدا کنه ... و فکری به حال ظرفیت این مراکز نشه ...
دیگه قبول شدن کار حضرته فیله...
دیگه توکل به خدا...