PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ فـــنـــی حـــرفـــه ای و کـــنـــکـــور کـــاردانـــی

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

MOHAMMAD2010
29-09-2008, 11:29
سلام بچه ها کسی می دونه واسه کنکور کامپیوتر منابع چیه؟!

فکر کنم اینا باشن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فاطـمه
29-09-2008, 11:35
فکر کنم اینا باشن :

خیلی ممنون
مال امساله دیگه؟!
کسی نمی دونه از کجا میتونم سوالات کنکور سالهای پیش رو دانلود کنم؟

MOHAMMAD2010
29-09-2008, 11:40
خیلی ممنون
مال امساله دیگه؟!

فکر نکنم مال امسال باشه
سوال هم تو گوگل یه سرچ بکنین شاید پیدا شد اگه منم چیزی پیدا کردم میزارم

aaaammmm87
29-09-2008, 13:03
خیلی ممنون
مال امساله دیگه؟!

سلام توي اين سايت ميتوني سوالات سال 86 رو دانلود كني:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Love it
30-09-2008, 00:49
آقا جاتون سبز .. کلی طول کشید ثبت ناممون

من بهمن هستم و همه دوستام مهر !! کلی ضد حال البته من خوشحالم که بهمن هستم و هنوز وقت برای یللی تللی دارم .

اما حیف که با دوستام هستم ..

حالا فردا صبح باید بریم برای جابجایی ها ! مسئولش پارسال توی مدرسمون بود میشناستمون !

پارتی بازی !

این جابجایی دیگه چه صیغه ای ؟
یعنی از بهمن بری مهر ؟!

danial_crazy
30-09-2008, 02:52
جواب دانشگاه آزاد اعلام شد.........................

Ice Star
30-09-2008, 03:55
فکر کنم اینا باشن :

این موارد هستن + شبکه های کامپیوتری

ali.graphic
30-09-2008, 13:22
با سلام جواب دانشگاه آزاد کاردانی نمسال اول سال 87 اعلام شد

دوستان بنده قبول شدم ولی نمیخوام ثبت نام کنم؟

آیا کسی میدونه میتونم نیمسال دوم شرکت کنم؟
اطلاعاتی راجع نیمسال دوم کاردانی میخوام که کی هست و چه جوریاس؟

ممنون

Mr.K2
30-09-2008, 15:05
هرچی زور زدم که از ترم بهمن برم ترم مهر نشد که نشد .

همون بهمن هستم ..

n.s
30-09-2008, 16:02
هرچی زور زدم که از ترم بهمن برم ترم مهر نشد که نشد .

همون بهمن هستم ..

میشه یعنی اینجوری جابه جایی ؟؟؟
ترم بهمن خودش خوبه ...شما می تونی تو این مدت خودت رو از لحاظ درسی بیشتر تقویت کنی ...
فرصت خیلی خوبیه ...از دستش نده
براتون ارزوی موفقیت میکنم .

Mr.K2
30-09-2008, 16:23
میشه یعنی اینجوری جابه جایی ؟؟؟
ترم بهمن خودش خوبه ...شما می تونی تو این مدت خودت رو از لحاظ درسی بیشتر تقویت کنی ...
فرصت خیلی خوبیه ...از دستش نده
براتون ارزوی موفقیت میکنم .

حالا که نشد ! :31:

راستی میشه لطفا تفاوتهای مهر و بهمن رو برای من بگید ؟
یعنی اخرش که تموم میشه .. کنکور کارشناسی .. این چیزا ..

والا من که درس نمیخونم .. ! خوشحالم که میرم پی یللی تللی ! :31:

n.s
30-09-2008, 16:41
حالا که نشد ! :31:

راستی میشه لطفا تفاوتهای مهر و بهمن رو برای من بگید ؟
یعنی اخرش که تموم میشه .. کنکور کارشناسی .. این چیزا ..

والا من که درس نمیخونم .. ! خوشحالم که میرم پی یللی تللی ! :31:

تفاوت که فقط بیشتر آموزشکده ها شبانه ها رو ترم بهمن می گیرن و روزانه ها رو مهر
ولی این یه روش عمومی نیست . آخرشم هیچ تفاوتی ندارن ...
فقط ورودی مهر یه ترم زودتر می تونه تموم کنه ...

sobha
30-09-2008, 19:49
سلام بچه ها
من کنکور کاردانی فنی و حرفه ای آزاد، دو تا انتخابم رو تهران زده بودم که متاسفانه قبول نشدم. (تهران غرب و شرق)
اما انتخاب خود دانشگاه واحد آبهر زنجان است، به نظرتون همینو برم یا صبر کنم ترم دوم دوباره کنکور بدم تا جای بهتری قبول بشم؟
مثلا اگر همین کنکور رو یکی از انتخاب هامو دماوند میزدم قبول بودم. چون با چند تا از بچه هایی که انتخاب دوم اونها دماوند بود و قبول شدند چک کردم رتبه من بهتر بود.خلاصه این ترم گذشت.....
کلا اگر نظرتون رو بفرمایید ممنون میشوم.

در ضمن ساکن تهران هستم.

Mr.K2
30-09-2008, 22:50
تفاوت که فقط بیشتر آموزشکده ها شبانه ها رو ترم بهمن می گیرن و روزانه ها رو مهر
ولی این یه روش عمومی نیست . آخرشم هیچ تفاوتی ندارن ...
فقط ورودی مهر یه ترم زودتر می تونه تموم کنه ...

اره مثلا اموزشکده ما یه شبانه داره که بهمن هست ..

رشته ما هم ، روزانش هم مهر داره هم ورودی بهمن ..

SADEGH 7
07-10-2008, 19:04
سلام
من کنکور فنی حرفه ای رشته ی کامپیوتر شرکت کردم و متاسفانه مردود شدم.خواستم بپرسم امکان داره تو تکمیل ظرفیت قبول بشم یا نه؟ چون شنیدم در مورد رشته های نظری گفتن حتی کسانی که مردود شدن می تونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن.خواستم بپرسم در مورد رشته های فنی حرفه ای (از جمله کامپیوتر) هم همچین چیزی صدق می کنه؟سوال دیگه ای که دارم اینه که کارنامه ها کی میاد؟
با تشکر

STON-COLD
09-10-2008, 07:32
بچه ها من ازاد قبول شدم میگن ترم اول خودشون انتخاب واحد میکنن درسته؟

Mr.K2
09-10-2008, 12:16
بچه ها من ازاد قبول شدم میگن ترم اول خودشون انتخاب واحد میکنن درسته؟

اره درسته .

aaaammmm87
09-10-2008, 12:23
سلام بچه ها
من کنکور کاردانی فنی و حرفه ای آزاد، دو تا انتخابم رو تهران زده بودم که متاسفانه قبول نشدم. (تهران غرب و شرق)
اما انتخاب خود دانشگاه واحد آبهر زنجان است، به نظرتون همینو برم یا صبر کنم ترم دوم دوباره کنکور بدم تا جای بهتری قبول بشم؟
مثلا اگر همین کنکور رو یکی از انتخاب هامو دماوند میزدم قبول بودم. چون با چند تا از بچه هایی که انتخاب دوم اونها دماوند بود و قبول شدند چک کردم رتبه من بهتر بود.خلاصه این ترم گذشت.....
کلا اگر نظرتون رو بفرمایید ممنون میشوم.

در ضمن ساکن تهران هستم.

ترم اول رو برو زنجان درس بخون ترم بعد ميتوني انتقالي بگيري

djalix
09-10-2008, 13:38
سلام ...
می خواستم نظرتون رو در مورد رشته فنی و حرفه ای و کنکور کاردانی بدونم ...

من ترم 2 کاردانی نرم افزارم ... ولی روزی 1000 بار به خودم لعنت می فرستم که
ای کاش همون ریاضی رو میخوندم ...با بهترین معدل رفتم فنی:41:
هر چی میرم جلوتر میبینم درا به روم بسته ست ...:13:
میخواستیم مهندس بشیم ببین چی شد !!!:2:

خواهشا کمک بفرمایید ...هم اکنون نیازمند کمک های سبزتان هستیم :37:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

خواهشا نفرمایید از این تاپیکا بوده هااا کلی سرچ کردم هیچ کودومش به درد من نخورد ...

من فنی حرفه ای خوندم
کاردانی مو تموم کردم
بنظر منم فنی حرفه ای از ریاضی بهتره چون اخرش جفتشونم مهندس میشن
و هم یه سال پیش دانشگاهی نداره که از اون لحاظ جلو میافتی
و البته درساش نسبت به درسای ریاضی راحت تره
البته مشکلاتی هم داره مثلا کنکور کاردانی به کارشناسی که خیلی سخته

n.s
09-10-2008, 13:55
من فنی حرفه ای خوندم
کاردانی مو تموم کردم
بنظر منم فنی حرفه ای از ریاضی بهتره چون اخرش جفتشونم مهندس میشن
و هم یه سال پیش دانشگاهی نداره که از اون لحاظ جلو میافتی
و البته درساش نسبت به درسای ریاضی راحت تره
البته مشکلاتی هم داره مثلا کنکور کاردانی به کارشناسی که خیلی سخته

تو مدرکا که فرق میکنه ... برا اونا میشه مهندس ...برا ما می شه " مهندس تکنولوژی نرم افزار " ...اونم جدیدا اینطوری شده وگرنه قبلا اینم نبود ...
بله ما هم باید باهاش دست و پنجه نرم کنیم ...خدا خودش کمک کنه :20:
ممنون از شما

SADEGH 7
09-10-2008, 15:35
سلام
من کنکور فنی حرفه ای رشته ی کامپیوتر شرکت کردم و متاسفانه مردود شدم.خواستم بپرسم امکان داره تو تکمیل ظرفیت قبول بشم یا نه؟ چون شنیدم در مورد رشته های نظری گفتن حتی کسانی که مردود شدن می تونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن.خواستم بپرسم در مورد رشته های فنی حرفه ای (از جمله کامپیوتر) هم همچین چیزی صدق می کنه؟سوال دیگه ای که دارم اینه که کارنامه ها کی میاد؟
با تشکر

اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون می شم.

sobha
09-10-2008, 19:19
ترم اول رو برو زنجان درس بخون ترم بعد ميتوني انتقالي بگيري
سلام
ممنون دوست عزیز، حقیقت رفتم ثبت نام کردم و شروع کلاس ها ظاهرا یک شنبه یعنی 3 روز دیگر است. البته قرار شد تا 1 شنبه فکرامو بکنم. هنوز پولی به حساب دانشگاه نریختم.:31:
در مورد انتقالی هم صحبت کردم گفت شامل حال شما نمی شود. اما خود طرف میگفت میتونی انتقالی هم بگیری اگر یک ترم صبر کنی.
بازم ممنون.

STON-COLD
16-10-2008, 07:46
تو ازاد ترم اول میشه ساعت واحد ها رو تغییر داد.

Mohamma:D
16-10-2008, 12:09
سلام
يه سوال
تازيخ توزيع دفترچه كارداني علمي كاربردي كيه؟

naser_2006
16-10-2008, 23:04
کی کارنامه هارو میزارن کنکور فنی حرفه ای امسال

akbar_syberia
17-10-2008, 00:17
سلام
يه سوال
تازيخ توزيع دفترچه كارداني علمي كاربردي كيه؟

پارسال که اوایل بهمن بود
دهم اسفند هم امتحانش بود
بعد عید هم کلاس ها شروع می شد

YASBAHARY1
18-10-2008, 12:36
سلام عزیزان
من از کرمانم هنرستانو گرافیک خوندم الانم پیش دانشگاهی ام ولی کنکور کاردانی قبول شدم ونمیدانم چه کار کنم
امتحان عملی را میدهم ولی میخواستم بدونم کسی میدونه عملی گرافیک کاردانی چه سوالاتی میدن یا سوالات سالهای پیش را بگذارد؟
سوال دومم این است من چگونه پیش دانشگاهی را بخوانم آخه کنکور کارشناسی را میخواهم بدهم ولی میگویند اگه دانشگاه کاردانی میرویم نباید پیش دانشگاهی بخونیم
ولی برای امتحان کاردانی به کارشناسی میگویند مدرک پیش دانشگاهی الزامی است
و ایا من پیش دانشگاهی را حضوری بردارم یا غیر حضوری ؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدهید

sale2000
26-10-2008, 00:06
دوستان همگی رشتتون کامپیوتره؟برق نداریم؟

sale2000
26-10-2008, 00:13
در ضمن کسی خبر داره کارنامه های کی میاد قرار بود نیمه دوم مهر بزارن سایت ولی هنوز که هنوزه خبری نیست.

naser_2006
03-11-2008, 20:34
کارنامه ها اومدند

negar200
06-11-2008, 10:41
من با رتبه كشوري3000 هيچ جا قبول نشدم...............نه تهران نه كرج نه قم نه قزوين هم روزانه زده بودم هم شبانه..............تكميل ظرفيت هم كه معلوم نيست اعلام بشه يا نه

magical
06-11-2008, 12:41
تاریخ ثبت نام کاردانی علمی کاربردی (ترمی) کیه؟؟؟

sale2000
06-11-2008, 20:02
رتبه 3000 در قسمت مختص دختران رتبه خوبی نیست!البته با توجه به ظرفیت ,چقدر ظرفیت ازمون سختتر کیفیت علمی بهتر

SADEGH 7
10-11-2008, 03:55
سلام
کسی خبر نداره که اصلا تکمیل ظرفیتی وجود داره یا نه؟ چرا هیچ خبری از تکمیل ظرفیت نیست؟

behnam30
27-11-2008, 19:50
سلام
من رشته ام کامپیوتر هستش وسال پیش قیول نشدم یعنی اصلا
نخوندم ولی حالا دارم می رم کلاس کنکور فردانش که مخصوص فنی و حرفه ای
و کار و دانش هستش ولی این دفعه مطمئن هستم قبول می شم 90% :31:..
خوب سر تون رو درد نیارم من می خواستم از اساتید بپرسم که کتاب تست ریاضی و
فیزیک و ادبیات و زبان فارسی چی بگیرم در ضمن بگم که آموزشگاه ما کتاب داده
ولی بازم میخوام تست بزنم
راستی بچه ها به نضر شما باید چند درصد ریاضی و فیزیک زد تا تهران قبول شد
ممنون:11::11::40::40::40:

deluge28
02-12-2008, 18:08
editin........

نادر1368
13-12-2008, 17:26
بازار سراسری گرم است و چراغ پیوسته ها خاموش!!:31::13::19:

n.s
13-12-2008, 23:30
بازار سراسری گرم است و چراغ پیوسته ها خاموش!!:31::13::19:

ما همیشه فراموش شده ایم : دی
از این پس اسممون رو تغییر میدیم به فراموش شدگان :31:

نادر1368
14-12-2008, 22:33
ما همیشه فراموش شده ایم : دی
از این پس اسممون رو تغییر میدیم به فراموش شدگان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
خدا اخر عاقبتمونو به خیر کنه!!!

|f.kh0511|
15-12-2008, 07:57
سلام بچه ها میشه یکی لطفا بودجه بند هایه رشته کامپیوتر واسه ازمون امسال رو بزاره؟؟؟
ممنون میشم ازتون...

iammahdi
04-01-2009, 22:52
دوستان کنکور کاردانی پیوسته - دولتی کی برگزار می شه؟

mohamad23
13-01-2009, 19:22
جزئیات توزیع کارت کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 28 دی اعلام می شود

جزئیات مربوط به تاریخ و محل توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی پیوسته نیمسال دوم سال 87 دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه 28 دی ماه منتشر می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، جدول تاریخ و محل توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی پیوسته نیمسال دوم سال 87 این دانشگاه روز شنبه 28 دی ماه در روزنامه آفرینش و متعاقبا در روز سه شنبه یکم بهمن ماه در هفته نامه فرهیختگان منتشر می شود.
آزمون کلیه رشته های کاردانی پیوسته نیمسال دوم سال 87 راس ساعت هشت صبح روز جمعه چهارم بهمن به طور همزمان در واحدهای دانشگاهی منتخب برگزار می شود.

mohamad23
13-01-2009, 19:22
با تهیه لایحه ای در دولت؛ مدارک مهارت فنی و حرفه ای معادل مدارک دانشگاهی می شود

وزیر کار و امور اجتماعی از تدوین لایحه محاسبه مدارک مهارت فنی و حرفه ای معادل مدارک دانشگاهی کارشناسی تا مقطع دکترا در دولت خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد جهرمی امروز در حاشیه اولین کنفرانس برند در توسعه پایدار صنایع غذایی در جمع خبرنگاران از تنظیم لایحه ای در دولت خبرداد که طی آن قرار است مدارک مهارت فنی و حرفه ای معادل مدارک دانشگاهی کارشناسی تا دکترا محاسبه و اعمال شود.
وزیر کار و امور اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون این لایحه تنظیم شده و در اختیار دولت است و ما در آن بخش زیادی از رشته های مازاد را حذف کردیم و در آن تقویت استفاده از خدمات بخش خصوصی به شکل خرید خدمت مورد تقویت قرار گرفته است به نحوی که هم اکنون بخش خصوصی دو برابر بخش دولتی خدمت آموزشی ارائه می کند.
جهرمی درباره فارغ التحصیلان دانشگاهی نیز گفت: در این رابطه برنامه ریزی ها باید به نحوی باشد که علاوه بر تقویت آموزش های علمی و کاربردی و ایجاد مراکز فنی و حرفه ای و هنرستانها در زمان فارغ التحصیل شدن دانشگاهیان کار برای آن ها محیا شود.
وی در خصوص نرخ بیکاری 5/9 درصدی اعلام شده توسط مرکز آمار ایران برای فصل پاییز در اظهاراتی گفت: به نظر من کاهش نرخ بیکاری به دلیل پایین آمدن نرخ مشارکت است به نحوی که اگر نرخ مشارکت مردم مانند فصول دیگر سال بود هم اکنون نرخ بیکاری از 5/10 درصد نیز بیشتر می شد که در این بخش می توان به خشکسالی اتفاق افتاده در بخش کشاورزی و خانه نشین شدن بسیاری از بانوان شاغل اشاره کرد.
وزیر کار و امور اجتماعی در مورد تفاهمنامه هایی که با وزارتخانه های مختلف منعقد نمودند نیز بیان داشت: ما به نتیجه رسیدن تفاهمنامه ها را دنبال می کنیم ولی باید بدانیم که براوردهای سند اشتغال در هر بخش بستگی به سرمایه گذاری دارد و با توجه به اینکه خشکسالی در بسیاری از استان ها اتفاق افتاده است، نیروی کار در بخش کشاورزی رشد کمی داشته ولی انتظار می رود بهره وری در بخش کشاورزی که صنایع غذایی نیز جزء آن است افزایش یابد.
جهرمی در خصوص خوشه سازی برندها و واحدهای تولیدی کوچک بیان داشت: این بخشها می تواند با تشکیل هلدینگ و خوشه سازی خود را به برندهای بزرگ و اصلی صنعت مرتبط نمایند و از این طریق محصولات خود را به فروش رسانند.
به گفته وی در برنامه چهارم توسعه پیش بینی شده بود که نرخ بیکاری در پایان برنامه یاد شده باید 4/8 درصد باشد و با توجه به اقدامات انجام شده می توانستیم به این نرخ و حتی پایین تر از آن نیز دست یابیم.
وزیر کار و امور اجتماعی واردات بی رویه محصولات نهایی، مشکلات سیستم بانکی و برخی از تصمیم گیریهای خاص را در بخشهای مسکن، تولید و اشتغال باعث عدم دسترسی به پیش بینی های برنامه دانست و افزود: باید به این سمت برویم که با افزایش تولید نرخ تورم کاهش یابد و توسعه و اشتغال پایدار ایجاد شود.

mohamad23
13-01-2009, 19:26
عین اللهی به مهر خبر داد: حذف دوره های کاردانی گروه پزشکی از کنکور88/ پذیرش بومی در دوره کاردانی

معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه پذیرش در دوره های کاردانی دانشگاههای علوم پزشکی از این پس تنها به صورت بومی صورت می گیرد، گفت: دوره های کاردانی از چرخه کنکور حذف شده اند و تنها دو رشته در مقطع کاردانی در دفترچه های کنکور سراسری سال آینده درج می شود. دکتر بهرام عین اللهی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تنها دو رشته بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای در دوره کاردانی در دانشگاههای علوم پزشکی در سال آینده پذیرش وجود دارد.
واگذاری پذیرش در دوره های کاردانی به وزارت بهداشت
وی اضافه کرد: بر اساس قانون سنجش، دوره های کاردانی به وزارت بهداشت واگذار شده است و سعی داریم که این دو رشته باقیمانده نیز علاوه بر ارتقای آنها به کارشناسی به صورت بومی پذیرش شوند.
پذیرش غیرمتمرکز از سوی دانشگاههای علوم پزشکی در دوره های کاردانی
عین اللهی گفت: دوره های کاردانی که به صورت بومی پذیرش می شوند رشته هایی هستند که در بخش های درمانی و بهداشتی به آنها نیاز است و پذیرش بر اساس ضوابط اعلام شده از سوی معاونت سلامت وزارت بهداشت و به صورت غیرمتمرکز و از سوی دانشگاه های علوم پزشکی صورت می گیرد.
معاون وزیر بهداشت یادآور شد: وجود سابقه کاری، فعالیت در حوزه سلامت و نیاز محلی و منطقه ای بخشی از ضوابط پذیرش دانشجوی بومی در دوره های کاردانی است.
پذیرش دانشجو بومی بر اساس نیاز استانی
وی اظهار داشت: دانشگاههای علوم پزشکی بر اساس نیاز استانی دانشجویان را به صورت بومی و به ویژه بومی روستایی می پذیرند و بیش از ظرفیت مورد نظر نیز دانشجویی تربیت نمی شود.
عین اللهی گفت: این نوع پذیرش به پذیرش بهورزان شباهت دارد و در واقع از روستا افراد را می پذیرند و پس از تربیت نیروی انسانی آنها را به همان محلها باز می گردانند تا نیاز بهداشتی و درمانی منطقه رفع شود.
وی تاکید کرد: ضوابط به دانشگاه ها ابلاغ شده است و اختیار آن بر عهده معاونت سلامت قرار دارد. بهداشت مبارزه با بیماریها، بهداشت دهان و دندان، فوریت های پزشکی و بهداشت خانواده ها از جمله رشته های پذیرش بومی است.

mohamad23
13-01-2009, 19:27
تدوین آیین نامه مقررات ناظر بر تخلفات ناشی از پژوهشهای علوم پزشکی

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: آیین نامه مقررات و مواد قانونی ناظر بر تخلفات ناشی از پژوهشهای علوم پزشکی تدوین می شود. دکتر محمد واسعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص سرانجام طرح "تدوین مقررات و مواد قانونی ناظر بر تخلفات ناشی از پژوهشهای علوم پزشکی" یادآور شد: بر اساس فراخوان اعلام شده اعضای هیئت علمی می توانند طرحهای خود را در زمینه مقررات و مواد قانونی بر تخلفات ناشی از پژوهشهای علوم پزشکی به معاونت تحقیقات ارائه کنند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر 4 طرح برای جلوگیری از تخلفات به معاونت تحقیقات رسیده است و سعی می شود آیین نامه پیشگیرانه آن تا چند ماه آینده و با استفاده از نظرات محققان علوم پزشکی تدوین شود.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اظهار داشت: این قانون برای جلوگیری از آسیب خطاها و تخلفاتی که در تولید مقاله از شروع نوشتن طرح تا انتهای آن بوجود می آید تدوین می شود.
وی یادآور شد: سعی می کنیم در این قانون نوع تخلفات، همراه با میزان جریمه متناسب با آن را پیشنهاد کنیم تا هیئت های ممیزه دانشگاهها بر اساس قانون در این زمینه تصمیم گیری کنند.
واسعی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با تدوین این آیین نامه دیگر تخلفی صورت نگیرد. البته انتظار داریم که هیئت های ممیزه دانشگاهها نیز هیچگاه پرونده ای نداشته باشند چرا که این قانون قرار است قانون پیشگیرانه ای باشد.

BLACK-BLACK
13-01-2009, 21:19
سلام
من رشته ام کامپیوتر هستش وسال پیش قیول نشدم یعنی اصلا
نخوندم ولی حالا دارم می رم کلاس کنکور فردانش که مخصوص فنی و حرفه ای
و کار و دانش هستش ولی این دفعه مطمئن هستم قبول می شم 90% ..
خوب سر تون رو درد نیارم من می خواستم از اساتید بپرسم که کتاب تست ریاضی و
فیزیک و ادبیات و زبان فارسی چی بگیرم در ضمن بگم که آموزشگاه ما کتاب داده
ولی بازم میخوام تست بزنم
راستی بچه ها به نضر شما باید چند درصد ریاضی و فیزیک زد تا تهران قبول شد
ممنون

اصلا قبولی کنکور ربطی به این نداره که مثلا ریاضی و یا فیزیکتو چند بزنی یه اصلی وجود داره به اسم اصل مقبولیت تست که میگه مثلا اگه یه تست رو از درس عربی یا زبان بزنی میتونه به اندازه درس برنامه سازی برات مفید باشه
نحوه محاسبه مقبولیت تست رو الان یادم نیست ولی بعدا سعی میکنم بهت بگم چطوریه
ضمنا من ریاضیمو دوتا تست زدم ولی دولتی تو تهران قبول شدم
کتاب تستیم که برای دروس عمومی خوب باشه در درجه اول تستهای کنکورهای سالهای گذشته هستش چون تستهای تکراری تو عمومی ها خصوصا دینی و ادبیات زیاده و در درجه دوم اگه خیلی یه درس رو مشکل داری میتونی از کتابهای میکرو طبقه بندی گاج استفاده کنی من دینیشو دیدم چیز خوبی بود

سلام دوستان...یه سوال...کتابهای فنی حرفه ای (هنرستان) رو، از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟غیر از انقلاب و اون مسیرها....اگه حول و حوش منطقه 3 و 1 کتابفروشی ای رو سراغ دارید ممنون میشم راهنماییم کنید...

من جز پاساژ های خیابون انقلاب جای دیگه ایو بلد نیستم ولی میتونی به یه کتاب فروشی که تو اون مناطق خودتون هست بسپری بره برات از انقلاب بیاره

با تهیه لایحه ای در دولت؛ مدارک مهارت فنی و حرفه ای معادل مدارک دانشگاهی می شود

خدا کنه اینطور بشه ما دیگه جلو نظری ها کم نیاریم

farshidshd
18-01-2009, 18:03
نحوه پذيرش دانشجو در مرحله تكميل ظرفيت آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1387 اعلام شد
87/10/29 تاريخ درج خبر

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به كليه داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1387 شركت نموده اند، توصيه مي نمايد مطالب مندرج در اين اطلاعيه را به دقت مطالعه نموده و براساس شرايط وضوابط اعلام شده در دفترچه راهنما و اين اطلاعيه ، درصورت تمايل نسبت به انتخاب كد‌رشته محلهاي مورد‌علاقه خود به شرح جدول مندرج در اين اطلاعيه از روز يكشنبه 6/11/87 تا روز چهارشنبه 9/11/87 به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات كارت اعتباري ثبت‌نام (رمز ورود، شماره كاربر و شماره پرونده) برحسب مورد نسبت به انتخاب حداكثر(20) كد‌رشته محل از كد‌رشته‌محلهاي رشته امتحاني خود كه در اين‌ اطلاعيه درج شده‌است، اقدام نمايند.
داوطلباني كه متقاضي ثبت‌نام و شركت در مرحله تكميل ظرفيت آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1387مي‌باشند، لازم است قبل از ورود به سايت اينترنتي سازمان و انتخاب رشته، مبلغ 500/14 (چهارده هزار و پانصد) ريال به حساب 748 خزانه داري كل نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) واريز و شماره و تاريخ فيش واريزي را در محل مخصوصي كه در فرم ثبت‌نام اينترنتي در نظر گرفته شده است، وارد نمايند. بديهي است به درخواست‌هايي كه شماره فيش واريزي مبلغ آنان توسط بانك ملي ايران، مورد تأييد قرار نگيرد ترتيب اثر داده نخواهد شد.
تذكرات مهم :
1 - آن دسته از داوطلباني كه دريكي از رشته هاي متمركز آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1387 پذيرفته شده اند ، با رعايت ضوابط مربوط و در نظر گرفتن تبصره هاي ذيل مي توانند متقاضي شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه شوند.
تبصره 1- قبولي نهايي اين دسته از داوطلبان در اين مرحله، به منزله «كان لم يكن » تلقي شدن قبولي قبلي آنان مي‌باشد.
تبصره 2 - درصورت قبولي نهايي اين دسته از داوطلبان در اين مرحله ، نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي نمي‌باشد و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.
تبصره 3- كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون مذكور، به شرط اخذ ديپلم نظام جديد در رشته‌هاي فني و حرفه‌اي و يا كاردانش حداكثر تا پايان ديماه سال جاري (سال 1387)، مي‌توانند متقاضي رشته‌هاي اين مرحله شوند.

برای مشاهده جداول و اصلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

.

Core
26-01-2009, 13:31
سلام
دوستان برادر بنده مدرک پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک داشت و در کنکور سراسری هم رشته ریاضی محض قبول شد اما بنا به دلایلی نخوند. بعد از اون 2 تا مدرک درجه 1 و 2 از فنی حرفه ای گرفت و تطبیق زد و 5 تا درس هم پاس کرد تا بهش دیپلم کامپیوتر دادند تا بتونه تو کنکور کاردانی شرکت کنه.
سؤال بنده از دوستان این هست که باید چه درسهایی رو برای کنکور کاردانی بخونه و مدرک فنی حرفه ای با کاردانش تو کنکور درسهاش فرق میکنه یا خیر؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

s2010
26-01-2009, 13:36
نابرده رنج گنج میسرنمیشه
اتفاقا رشته خیلی خوبی رفتی.تلاش کن موفق میشی .انشاالله

s2010
26-01-2009, 13:37
سلام
دوستان برادر بنده مدرک پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک داشت و در کنکور سراسری هم رشته ریاضی محض قبول شد اما بنا به دلایلی نخوند. بعد از اون 2 تا مدرک درجه 1 و 2 از فنی حرفه ای گرفت و تطبیق زد و 5 تا درس هم پاس کرد تا بهش دیپلم کامپیوتر دادند تا بتونه تو کنکور کاردانی شرکت کنه.
سؤال بنده از دوستان این هست که باید چه درسهایی رو برای کنکور کاردانی بخونه و مدرک فنی حرفه ای با کاردانش تو کنکور درسهاش فرق میکنه یا خیر؟
نه هیچ فرقی نداره:8:

نادر1368
26-01-2009, 15:30
اقا من تو تکمیل انتخاب رشته کردم!امیدوارم قبول بشیم البته اونایی که من میخوام نبودنا!ولی در هر صورتی بیاین جلو حالمو بگیرین.

iammahdi
27-01-2009, 17:42
سلام

منابع آزمون کاردانی پیوسته ( کامپیوتر )
ادبيات فارسي 1 و2 ، زبان فارسي 1و 2( ض=2) ------- 20 سوال

زبان عربي 1و 2 ( ض=1 ) ------- 20 سوال

دين و زندگي و قرآن 1و2و3 (ض= 1.5 ) ------- 20 سوال

زبان انگليسي 1و2 (ض= 1) ------- 20 سوال

دروس پايه :

رياضي 1و2 ( ض=4 ) ------- 20 سوال

فيزيک 1 وآزمايشگاه (ض=2) ------- 15 سوال

شيمي 1 (ض=2 ) ------- 15 سوال

دروس تخصصي :

مباني كامپيوتر- سخت افزار ( ض = 15 ) ------- 15 سوال

برنامه سازي 1 و 2 و3 ( ض=15 ) ------- 20 سوال

شبکه هاي کامپيوتري ( ض=15 ) ------- 10 سوال

سيستم عامل 1 و 2 ( ض=15 ) ------- 15 سوال

بانک اطلاعاتی ( ض=15 ) ------- 10 سوال

SADEGH 7
28-01-2009, 18:42
من الآن اطلاعیه رو دیدم. ولی چون الآن بانک ها باز نیست نمی تونم مبلغی واریز کنم تا ثبت نام کنم. به نظر شما مهلت ثبت نام تمدید می شه؟ (سال های پیش تمدید شد؟ امکانش هست تمدید بشه؟)

mohamad23
02-02-2009, 17:50
در رشته های نیمه متمرکز / نتایج آزمون کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای اعلام شد

فهرست اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 1387 منتشر شد. به گزارش خبرگزاری مهر، فهرست اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز هنرهای تجسمی (نقاشی)، گرافیک و تربیت بدنی آزمون ورودی دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفهای سال 1387 به همراه برنامه زمانی و نحوه ثبت امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتشر شد.

mohamad23
03-02-2009, 17:57
ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي نيمه‌ متمركز آموزشكده‌هاي فني وحرفه‌اي 26 بهمن آغاز مي‌شود

ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي نيمه‌ متمركز آموزشكده‌هاي فني وحرفه‌اي 26 بهمن آغاز مي‌شود.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، كليه پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي نيمه‌متمركز هنرهاي تجسمي(نقاشي)، گرافيك و تربيت بدني آزمون‌ ورودي دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 87 ‌بايد با رعايت موارد لازم در يكي از روزهاي شنبه 26 بهمن و يا يكشنبه 27 بهمن با در دست داشتن مدارك لازم براي ثبت‌نام به آموزشكده محل قبولي خود مراجعه كنند.
كليه پذيرفته‌شدگان دانشكده تربيت دبير فني دختران دكتر شريعتي تهران ‌بايد منحصرا 27 بهمن براي ثبت‌نام مراجعه كنند.
كليه پذيرفته شدگان بايد در تاريخ تعيين شده براي ثبت‌نام مراجعه كنند، بديهي است عدم مراجعه در تاريخ مقرر براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از تحصيل تلقي خواهد شد.
كليه پذيرفته‌شدگان به شرطي مجاز به ثبت‌نام در آموزشكده‌ محل قبولي خود خواهند بود كه 96 واحد درسي دوره سه ساله در رشته مربوط را تا 30 بهمن با موفقيت طي كرده باشند.
گفتني است، ديپلمه‌هاي ‌نظام ‌قديم ‌بايد كليه دروس دوره چهار ساله خود را به انضمام كارورزي تا تاريخ مقرر گذرانده باشند.

gooogle
12-02-2009, 00:18
سلام
دوستان كسي نميدونه جواب تكميل ظرفيت كي مياد؟؟؟

asirbikasi
12-02-2009, 04:11
لطفا منابع كنكور كارداني پيوسته رو برام بفرستين

farshidshd
12-02-2009, 11:35
عجله نکن دوست عزیز
فعلا که سر سازمان سنجش خیلی شلوغه ...

نادر1368
12-02-2009, 12:14
سازمان سنجش کی به فکر فنی و حرفه ای ها بوده که امیدمون به خلوت بودن سرش باشه!خدا میدونه تکمیل ظرفیت کی میاد.

sale2000
14-02-2009, 11:10
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ فهرست‌ اسامي‌ پذيرفته‌شدگان‌ نهايي‌ مرحله تكميل ظرفيت آزمون ‌ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ ‌ نظام‌ جديد آموزشكده‌هاي‌ فني‌ و حرفه‌اي‌ سال‌ 1387
87/11/26 تاريخ درج خبر

باحمد و سپاس‌ به‌ درگاه‌ خداوند متعال‌ و با تبريك‌ و تهنيت‌ به‌ خواهران‌ و برادران‌ عزيزي‌ كه‌ در آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد آموزشكده‌هاي‌ فني ‌و حرفه‌اي‌ سال‌ 1387 پذيرفته‌ شده‌اند به اطلاع مِي‌رساند فهرست‌ اسامي ‌آنان به تعداد 9085 نفر پذيرفته‌‌شدگان‌ نهايي‌ رشته‌هاي‌ متمركز در سايت اين سازمان به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اعلام گرديده است .

ضمن‌ آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ يكايك‌ قبول‌ شدگان‌، بدين‌ وسيله‌ از كليه‌ پذيرفته‌ شدگان‌ رشته‌هاي‌ مختلف‌ تحصيلي ‌متمركز دعوت‌ مي‌نمايد كه‌ در يكي ازروزهاي شنبه مورخ3/12/87 و يا يك‌شنبه مورخ 4/12/ 87 با رعايت‌ موارد ذيل‌ با در دست‌‌ داشتن‌‌ مدارك ‌‌لازم‌، به‌ شرح‌ مندرج‌ دربند«ب‌» اين‌ اطلاعيه‌ براي‌ ثبت‌ نام‌ به‌ آموزشكده‌ فني‌ محل‌ قبولي‌ خود مراجعه‌ نمايند.
كليه‌ پذيرفته‌ شدگان‌ ملزم‌ مي‌باشند كه‌ در تاريخهاي تعيين‌ شده‌ براي‌ ثبت‌ نام‌ به‌ محل‌ آموزشكده‌ فني‌ مربوط مراجعه‌ و ثبت‌ نام‌ نمايند. عدم مراجعه در تاريخ مقرر، بمنزله انصرف از تحصيل تلقي‌ خواهد شد.
اگرتعداد پذيرفته‌ شدگان‌ در يك‌ رشته‌ تحصيلي‌ درهريك‌ از آموزشكده‌هاي‌ فني‌ به‌ حد نصاب‌ تشكيل‌ يك‌ كلاس‌ نرسد، محل‌ تحصيل‌ اين‌قبيل‌ پذيرفته‌ شدگان‌ در نزديكترين‌ آموزشكده‌فني‌ تعيين‌ خواهدشد.
مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌ نام‌ از پذيرفته‌شدگان
اصل ‌‌مدرك ‌‌ديپلم‌ متوسطه ‌‌نظام‌‌ جديد يا گواهي ‌‌موقت ‌‌پايان ‌‌تحصيلات‌ متوسطه‌ نظام‌ جديد در يكي‌ از شاخه‌هاي‌ كاردانش‌ يا فني‌ و حرفه‌اي ‌صادره ‌از محل‌ تحصيل‌ مبني ‌بر گذراندن96 واحد درسي‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، كارورزي و كارآموزي حداكثر تاپايان‌ نيمسال اول‌ سال تحصيلي88 - 1387 كه به تاييد اداره آموزش وپرورش منطقه رسيده باشد .
اصل‌ مدرك‌ ديپلم‌ متوسطه‌ نظام‌قديم‌ آموزش‌ متوسطه‌ يا گواهي‌ موقت‌ پايان‌ تحصيلات‌ نظام‌ قديم‌ ( هنرستان‌ ) مبني‌ بر گذراندن‌ كليه‌ دروس‌چهارساله حداكثر تا پايان نيمسال اول‌ سال تحصيلي88 - 1387 و يا ارائه گواهي‌نامه ديپلم دوره چهاره ساله هنرستان.
اصل‌ شناسنامه‌ و دوبرگ‌ فتوكپي‌ ازتمام‌ صفحات‌ آن .‌
6 قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ درسال‌جاري‌ .
فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي .
داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ راكه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 5 و 6 دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ كارداني‌ نظام‌ جديد آموزشكده هاي فني وحرفه اي سال‌ 1387 مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند.
داوطلباني‌ كه‌ با استفاده‌ از سهميه‌ ايثارگران‌ در آزمون‌ پذيرفته‌شده‌اند، بايد برابر ضوابط مربوط به‌ استفاده‌ از سهميه‌ مذكور فتوكپي‌ فرم‌ گواهي‌ تاييد شده‌ استفاده‌ از سهميه‌ ايثارگران‌ را كه‌ قبلاً اصل‌ آن‌ را به‌ همراه‌ مدارك‌ ثبت‌ نام‌ براي‌ شركت‌ در آزمون‌ ارسال‌ نموده‌اند، به‌ هنگام‌ ثبت‌ نام‌ در آموزشكده‌محل‌ قبولي‌ ارائه‌ نمايند.

farshidshd
14-02-2009, 11:26
اعلام نتايج تکميل ظرفيت آزمون کارداني پيوسته (فني و حرفه اي) سال 1387
به لینک زیر بروید

نادر1368
15-02-2009, 00:20
میگم هیچکس انگار از فنی و حرفه ای ها اینجا نیست!اینم سوال بود معلومه ما فنی ها کمیابیم:27::13:تکمیلا اومد همون نتیجه قبلی منو کپی کردن:21:

mshiraz.2009
15-02-2009, 07:43
راستی دفترچه کنکور 88 کی میاد؟ (فنی و حرفه ای)

نادر1368
15-02-2009, 11:12
آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 1388
ثبت نام از تاریخ 7/2/88 شروع میشود 14/2/88 پایان می پذیرد آزمون هم در تاریخ 2/5/88 برگزار می شود.

sale2000
15-03-2009, 19:49
کسی اطلاعی از تاثیر معدل داره؟کنکور کاردانی پیوسته رو میگم.

نادر1368
16-03-2009, 11:15
15% معدل کتبی نهایی برای رشته های نظری تصویب شده ولی تا حال برای فنی فقط ازمون ملاک هستش دفترچه ها که اومد معلوم میشه.

kiarash.b
21-03-2009, 13:53
میگن ریاضی 3 هم واسه کنکور88 میاد راسته

2299
21-03-2009, 14:00
سلام میشه بگین دفتر چه آزاد کی میاد و دولتی

farshidshd
22-03-2009, 09:59
آزمون كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1388

ثبت نام :: از 88/2/7 تا 88/2/14
کنکور:: 1388/5/2

skhammari
24-03-2009, 06:56
سلام
عزیزان من الان دیپلم ریاضی دارم و دارم با دروس پیش دانشگاهی ریاضی دست و پنجه نرم می کنم !
ولی تصمیم به تغییر رشته به کامپیوتر دارم حالا چند تا سوال دارم
1 - آیا کنکور فنی با کنکور ریاضی از لحاظ سختی یکیه ؟
2 - من متولد نیمه ی دوم سال 1369 هستم ، بعد میخواستم بپرسم با توجه به قانون جدید کی باید برم سربازی ؟
3 - چطوری میشه تغییر رشته داد ، منطورم اینه که میشه بدون اینکه دوباره از اول برم رشته کامپیوتر ، جهشی بخونم ، یعنی بدون کلاس خودم کتابارو بخونم و برم امتحان بدم ؟
4 - با توجه به تاریخ تولدم سال تحصیلی جدید 1388-89 رو وقت دارم دیپلمش رو بگیرم بدون رفتن به سربازی چون میخوام به امید خدا
سال بعد ( 1389 ) برای کنکور کاردانی همین رشته ثبت نام کنم ؟
ممنون ، اگه ممکنه تمام سوالارو پاسخ بدید . مرسی

farshidshd
24-03-2009, 17:52
سلام
عزیزان من الان دیپلم ریاضی دارم و دارم با دروس پیش دانشگاهی ریاضی دست و پنجه نرم می کنم !
ولی تصمیم به تغییر رشته به کامپیوتر دارم حالا چند تا سوال دارم
ممنون ، اگه ممکنه تمام سوالارو پاسخ بدید . مرسی

- آیا کنکور فنی با کنکور ریاضی از لحاظ سختی یکیه ؟
ج- همه ی کنکورها سخته و به نطر من فنی از ریاضی سخت تر نیست

- من متولد نیمه ی دوم سال 1369 هستم ، بعد میخواستم بپرسم با توجه به قانون جدید کی باید برم سربازی ؟
ج-شما اگه دانشگاه نرین باید تا اول مهر ماه سال 88 دفترچه رو بفرستین

- چطوری میشه تغییر رشته داد ، منطورم اینه که میشه بدون اینکه دوباره از اول برم رشته کامپیوتر ، جهشی بخونم ، یعنی بدون کلاس خودم کتابارو بخونم و برم امتحان بدم ؟
ج-شما میتونین تو همین رشته ای که هستین کارشناسی پیوسته کامپیوتر در دانشگاه ادامه بدین و برای کنکورش هم باید کتابای رشته کامپیوتر رو بخونین

- با توجه به تاریخ تولدم سال تحصیلی جدید 1388-89 رو وقت دارم دیپلمش رو بگیرم بدون رفتن به سربازی چون میخوام به امید خدا سال بعد ( 1389 ) برای کنکور کاردانی همین رشته ثبت نام کنم ؟
ج- میتونین این کار رو بکنین بدون هیچ نگرانی

skhammari
24-03-2009, 21:32
- آیا کنکور فنی با کنکور ریاضی از لحاظ سختی یکیه ؟
ج- همه ی کنکورها سخته و به نطر من فنی از ریاضی سخت تر نیست

- من متولد نیمه ی دوم سال 1369 هستم ، بعد میخواستم بپرسم با توجه به قانون جدید کی باید برم سربازی ؟
ج-شما اگه دانشگاه نرین باید تا اول مهر ماه سال 88 دفترچه رو بفرستین

- چطوری میشه تغییر رشته داد ، منطورم اینه که میشه بدون اینکه دوباره از اول برم رشته کامپیوتر ، جهشی بخونم ، یعنی بدون کلاس خودم کتابارو بخونم و برم امتحان بدم ؟
ج-شما میتونین تو همین رشته ای که هستین کارشناسی پیوسته کامپیوتر در دانشگاه ادامه بدین و برای کنکورش هم باید کتابای رشته کامپیوتر رو بخونین

- با توجه به تاریخ تولدم سال تحصیلی جدید 1388-89 رو وقت دارم دیپلمش رو بگیرم بدون رفتن به سربازی چون میخوام به امید خدا سال بعد ( 1389 ) برای کنکور کاردانی همین رشته ثبت نام کنم ؟
ج- میتونین این کار رو بکنین بدون هیچ نگرانی

اگه کنکور 88 رو قبول نشم مهلت دارم سال بعد شرکت کنم ( بدون سربازی ) ؟

farshidshd
25-03-2009, 12:10
اگه کنکور 88 رو قبول نشم مهلت دارم سال بعد شرکت کنم ( بدون سربازی ) ؟

بعد از فارغ التحصیلی فقط 6 ماه فرصت داری واسه کنکور دادن

خیر با شرایط شما . نمیتونین غیبت میخورین

lovely_fox
26-03-2009, 09:40
ببخشید میخواستم بدونم دفترچه کنکور آزاد و دولتی سال 88 کی میاد و زمان برگزاری آزمون چه موقع است؟
اگر هرچه سریعتر جواب بدهید ممنون میشم.

farshidshd
26-03-2009, 11:57
دوست عزیز اگه 6 پست قبل رو ببینین متوجه میشین

پست شماره 295

masih_m2000
27-03-2009, 23:51
سلام دوستان نظر یادتون نره. برای بهتر خواندن و تمرکز در خواندن مطالب درسی . الان مقدمه اش را می دم . اگر کسی دوست داشت . پیغام و نظر به من بدهد . تا من هم فصل اول و دوم هم بدهم .

مطالعه ی موفق با تمرکز
مؤلف: م. حورایی

دوستانه

ازیکی ازفیلسوفان و مرتاضان هندی پرسیدند: آیا پس ازاین همه دانش و فرزانگی و ریاضت هنوزهم به ریاضت مشغولی؟

گفت: آری. گفتند: چگونه؟

گفت: وقتی غذا می خورم صرفاً غذا می خورم و وقتی می خوابم فقط می خوابم.

این شاید بزرگ ترین ثمره ی تمرکز است. آیا شما هم هنگام غذا خوردن می توانید تمام توجهتان را روی غذا خوردن و لذت و مزه ی غذا معطوف کنید، یا اینکه معمولاً از افکار مربوط به گذشته و آینده آشفته اید و چون به خود می آیید می بینید غذایتان تمام شده و جز امتلا و پری معده هیچ نفهمیده اید.

تمرکز واقعی یعنی اینکه اگرشما درطول روزبه پنج فعالیت مختلف مشغولید، درهرفعالیت صرفاً به آن فکرکنید و از افکار مربوط به کارهای دیگرآسوده باشید.

موفقیت زندگی روزانه ی ما تماماًً به میزان تمرکز ما برامور روزانه ارتباط دارد. اگر شما قادر باشید به هنگام کار فقط روی کارخود، به هنگام ورزش صرفاً روی انجام حرکات، درهنگام مطالعه فقط روی موضوع کتاب و به هنگام انجام فعالیت هنری ازقبیل موسیقی، نقاشی، خطاطی و . . . به فعالیت هنری خود توجه و تمرکز کنید، عملاً موفقیت شما به میزان چشمگیری افزایش می یابد.

تمام نوابغ جهان کسانی بودند که از قدرت تمرکز فوق العاده ای برخوردار بودند. آشفتگی و شوریدگی ذهنی، عملاً شما را به هیچ عنوان موفق نمی کند. وقتی کارمی کنید به خانواده می اندیشید، وقتی درخانواده به سرمی برید ازشغل خود نگرانید و وقتی ورزش می- کنید در اندیشه ی تحصیل هستید و وقتی درس می خوانید فکرتان هزارسو می رود. این عملاً اتلاف وقت و مؤثر نبودن است.

موفقیت یعنی تمرکز، تمرکزو تمرکز.

خواننده ی عزیز

همه ی فعالیت های انسان برای توفیق، نیازمند تمرکزاست. اما ازسلسله فعالیت های نیازمند تمرکز، مطالعه جدی ترین فعالیتی است که تمرکزدرآن نقش اساسی و محوری دارد.

خود شما بارها متوجه شده اید که پس ازمدتی که ازمطالعه تان گذشت چشمانتان روی کلمات و خطوط می دود بی آنکه حواستان به آن باشد وهمین طورشاید چند خط و یا چند صفحه را دنبال کنید و یکباره متوجه شوید حرکت چشمانتان صرفاً از زوی غریزه و عادت بوده، فوراً به عقب برمی گردید و شروع به خواندن دوباره می کنید، اما کمی جلوترمشکل تکرار می شود. این موضوع شما را بسیارخسته و کسل می کند، وقت زیادی را ازشما می- گیرد و کم کم میل به مطالعه درشما کم می شود. گاهی اوقات هم به کلمه ای از کتاب خیره می شوید و درافکارخود غوطه می خورید. پیش ازهرچیزمطمئن باشید که این مشکل و مسئله ی شما نیست و همه ی افرادی که به نوعی با مطالعه و کتاب سروکاردارند ازاین موضوع دررنجند.

برهمین اساس بخش عمده ای ازاین کتاب به راه های بهبود تمرکز درهنگام مطالعه وهنگام حضوردرکلاس می پردازد که صد البته مطالعه و عمل به آن برای تمرکز، آرامش، و شادمانی و موفقیت به همراه خواهد داشت.

درآخرذکراین نکته ضروری است که تمرکزحواس یک مهارت بی چون و چراست که نیازبه فراگیری تکنیک ها و تمرین مستمر دارد.

اینکه شما روش های کاربردی این کتاب را چند روزی تمرین کنید و بعد رهایش کنید نتیجه همان می شود که اکنون به آن گرفتارید: " عدم تمرکزحواس". تمرینات را با صبر و حوصله و متانت کافی انجام دهید. شتاب زده عمل نکنید و منظم و آرام به پیش بروید.

" لرد بایرون" می گوید: برای پیشرفت و پیروزی سه چیزلازم است: اول پشتکار، دوم پشتکار و سوم پشتکار.

این کتاب را بخوانید اگر:

مصمم هستید و اراده ی راسخ کرده اید تمرکزتان بهترشود.

تمرین ها را انجام می دهید.

و به پیشرفت خود یقین دارید.

SADEGH 7
28-03-2009, 01:54
دوستان الآن یه خبر راجع به سربازی دیدم ولی چون انجمن متفرقه بستس، نمی تونم تو تاپیک خودش پست بدم و چون یه کم به این تاپیک هم مربوط می شه تو این تاپیک پست می دم. ممنون می شم راهنمایی کنید.
طبق این لینک:

متولدین 69 اعزام شدن و من هم متولد 69/08/18 هستم و پارسال قبول نشدم. حالا سوالم اینه که الآن من هم مشمولم؟ چون تا اونجایی که من می دونم، 2 بار می شه کنکور داد.یه کم گیج شدم. اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون می شم.

نادر1368
29-03-2009, 20:25
متولدین 69 اعزام شدن و من هم متولد 69/08/18 هستم و پارسال قبول نشدم. حالا سوالم اینه که الآن من هم مشمولم؟ چون تا اونجایی که من می دونم، 2 بار می شه کنکور داد.یه کم گیج شدم. اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون می شم.
حتما میتونی شرکت کنی بدون هیچ مشکلی متولدین نیمه دوم 68 هم اعزامشون میخوره بعد کنکور البته شما 69 هستی سال بعد اگر قبول نشدی بازم میتونی!دفترچه اینطور درج میکنند که متولدین 69 به بعد همین.

نادر1368
05-04-2009, 19:28
قابل توجه داوطلبان آزمون ورودي دوره­هاي كارداني پيوسته سال 1388 آموزشكده­هاي فني و حرفه­اي
به اطلاع كليه داوطلبان آزمون دوره­هاي كارداني پيوسته سال 1388 آموزشكده­هاي فني و حرفه­اي مي­رساند كه درس رياضي ‌«3» پودماني با كد 8/282 به عناوين دروس امتحاني آزمون رشته­هاي زير اضافه شده است:
1- الكتروتكنيك 2- الكترونيك 3- الكترونيك و مخابرات دريايي 4- ناوبري 5- مكانيك موتورهاي دريايي 6- ساختمان 7- نقشه­برداري 8- سراميك 9- صنايع شيميايي 10- صنايع نساجي 11- متالورژي 12- معدن 13- تأسيسات 14- چاپ 15- ساخت و توليد 16- صنايع چوب و كاغذ 17- صنايع فلزي 18- مكانيك خودرو 19- نقشه­كشي عمومي 20- كامپيوتر

نادر1368
05-04-2009, 19:29
یک ضد حال اساسی البته شایدم خوب شد!

SADEGH 7
08-04-2009, 10:20
از دوستان کسی می دونه منابع کنکور رو به طور کامل کی اعلام می کنن؟ چون ریاضی رو دوباره اضافه کردن امکانش هست ضریب یا تعداد سوالش تغییر کنه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

resident_evil
16-04-2009, 19:31
دفترچه ي سراسري رو كي ميدن ؟؟؟!! آزاد چي ؟؟؟

نادر1368
17-04-2009, 11:56
تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1388اعلام شد

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1388 مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 7/2/1388 آغاز و در پايان روز دوشنبه 14/2/1388 پايان مي پذيرد .
اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در روزهاي دوشنبه 31/1/88 و 7/2/88 در سايت سازمان و نشريه پيك سنجش منتشر مي شود .

دقیق یادم نیست ازاد پارسال دفترچه ها مرداد اومد؟امسال هم باید اینطور باشه.

نادر1368
18-04-2009, 18:05
تاريخ و نحوه ثبت نام اينترنتي و همچنين شرايط و ضوابط شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1388 اعلام شد

ثبت نام براي شركت در آزمون

هر داوطلب بايد بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 7/2/88 لغايت روز دو‌شنبه 14/2/88 با مراجعه به باجه هاي پستي توزيع كننده مدارك ثبت نامي آزمون ورودي دوره هاي كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1388 نسبت به خريد كارت اعتباري ثبت نام كه داراي نام كاربر و رمز عبور به منظور ورود به سيستم نرم افزاري ثبت نام اينتر نتي ، به مبلغ 000/48 ريال (چهل و هشت هزار ريال) و دريافت يك جلد دفترچه راهنماي ثبت نام در آزمون (علاوه بر كارت اعتباري) كه براي توزيع آن 5000 ريال (پنج هزار ريال) توسط پست از داوطلب دريافت مي‌شود، اقدام نمايد.

|f.kh0511|
20-04-2009, 18:34
بچه ها حذفیات کتابها رو نزده تو سایت چرا؟؟؟؟
من پیک سنجش نگرفتم شما ها ندیدین اون تو زده یا نه؟؟

mr47
21-04-2009, 02:22
سلام دوستان احتياج به كمكتون دارم.چندتا سوال ذهنم رو خيلي مشغول كرده.

من سوم دبيرستان هستم در رشته تربيت بدني كه فني حساب ميشه.امسال قراره ديپلم بگيرم.از طريق آزمون هاي ادواري

اقدام به گرفتن ديپلم كامپيوتر كردم كه 2 آزمون داره كه يكيش رو قبول شدم و يكيشم تو اواخر مرداد امتحانش هستش

كه مي دونم قبول ميشم.

الان مي خوام بدونم كه بايد همين امسال براي كنكور ثبت نام كنم يا سال ديگه ؟(چند نفر گفتن امسال مي رسي.شما وارد تريد)

سوال بعدم اينكه معدل من و نحوه گرفتن ديپلم ام روي قبوليم توي كنكور تاثير داره يا فرقي با بقيه كه از هنرستان كامپيوتر رفتن

نداره ؟

ممنون منتظر پاسختون هستم.

god girl
21-04-2009, 08:00
سلام دوست عزیز
اول بگو از دروس تخصصی کامپیوتر که 3 ترم هست تا حالا کدوماشو پاس کردی؟؟؟
ترم اول رایانه کار 2:(مباحث درسی:مبانی، win xp مقدماتی ،اینترنت ،dos، power ،access،word ،excel)
ترم دوم رایانه کار1 :(win xp پیشرفته،مفاهیم شبکه،nu ،الگوریتم و فلوچارت، ویژوال بیسیک مقدماتی)
ترم سوم گرایش (برنامه نویسی،طراحی صفحات وب،چند رسانه ای،تصویر سازی)
برنامه نویسی:(ویژوال بیسیک پیشرفته)
طراحی صفحات وب(برنامه نویسی به زبان html، flash mx،dream weaver،visual interdev)
چند رسانه ای:(متحرک سازی و تدوین و صدا گذاری فیلم، premier، sangit ،ssp،sound frog ،flash mx ،director mx)
اگه همه اینا رو پاس کردی میتونی تا مرداد که شهریور که ثبت نام ها هست دیپلمت رو بگیری
پس کنکور رو شرکت کن
موفق باشی:11:

نادر1368
27-04-2009, 12:38
سلام بروبچه های کمیاب فنی دفترچه ها امد.
ریاضی 3 جزء دروس تخصصی بود من نمی دونستم!

f.kh0511
27-04-2009, 12:58
اره منم گرفتم صبح
ریاضی 3 جزو دروسیه که اضافه شده از امسال
موفق باشین

نادر1368
27-04-2009, 13:16
پس با این حساب ریاضی رو هم جدی بگیریم!ماشاءا... ظرفیت ها چقدر زیاد شده فکر کنم ظرفیت ها اکثرا خالی بمونن من از اینکه انقدر به فکر فنی و حرفه ای و کاردانش هستند از صمیم قلب ناله میکنم!

f.kh0511
27-04-2009, 15:59
وای اره ظرفیت ها خیلی زیاد شده دمشون گرم امیدوارم قبول شیم هممون من که دیگه نمی تونم سال دیگه بخونم:( خدایی خیلی سخته

PNC
27-04-2009, 17:29
سلام بچه ها منم امروز دفترچه گرفتم
فقط الان تو انتخاب شهر هام یکم میترسم و نمیدونم چطوری انتخاب کنم که بعدم پشیمون نشم
بچه کرجم رشتمم کامپیوتر هست
یه کمک کوچولو میکنید که چطوری 20 تا اولویت رو خوب پر کنم که شانس انتخابم زیاد بشه ؟
ممنون
خداحافظ

f.kh0511
27-04-2009, 17:45
سلام بچه ها منم امروز دفترچه گرفتم
فقط الان تو انتخاب شهر هام یکم میترسم و نمیدونم چطوری انتخاب کنم که بعدم پشیمون نشم
بچه کرجم رشتمم کامپیوتر هست
یه کمک کوچولو میکنید که چطوری 20 تا اولویت رو خوب پر کنم که شانس انتخابم زیاد بشه ؟
ممنون
خداحافظ

سلام دوست عزیز
به نظر من اول شهر خودت رو روزانه و شبانه بزن این از 2تا اولویت اولت بعد شهر های نزدیک رو روزانه بزن و بعد بقیه رو شبانه بزن حتی شهر هایه دور رو جون شبانه اگه قبول شی و نری بعد واست محدودیت نداره
امیدوارم موفق باشی

نادر1368
27-04-2009, 18:24
ای وای ای گفتی!منم یه همچین مشکلی دارم به نظرم اینطور بزنیم خوبه که اول روزانه شهر های نزدیک بعد شبانه شهرهای نزدیک روزانه شهرهای دور شبانه شهرهای دور راستی دفترچه گفته قول خوابگاه نمی دیم!ایا برای روزانه هم اینطوریه؟یا فقط شبانه ها ؟

PNC
27-04-2009, 19:29
ممنون بابت رهنماییتون
اینا انتخاب های من هست به ترتیب اولویت گزاشتم به نظرتون خوبه ؟
دوباره میگم که من کرج هستم و کامپیوتر میخونم

1-شهید بهشتی کرج
2-شهید بهشتی شبانه
3-انقلاب اسلامی تهران
4-شهید شمسی پور تهران
5-قزوین
6-مازندران بابل
7-بهشهر
8-ساوه
9-همدان
10-سمنان
11-شهید شمسی پور شبانه
12-انقلاب اسلامی تهران شبانه
13-قزوین شبانه
14-محمود آباد شبانه
15-همدان شماره 2 شبانه
16-اصفهان شهید محسن مهاجر شبانه
17-زنجان شبانه
18-سمنان شبانه
19-گیلان لاهیجان شبانه
20-خوزستان شبانه

----
البته خودم احساس میکنم گیلان رو باید بالاتر بزنم
ممنون میشم نظرتون رو بگید
یا علی
خداحافظ

f.kh0511
28-04-2009, 06:51
ای وای ای گفتی!منم یه همچین مشکلی دارم به نظرم اینطور بزنیم خوبه که اول روزانه شهر های نزدیک بعد شبانه شهرهای نزدیک روزانه شهرهای دور شبانه شهرهای دور راستی دفترچه گفته قول خوابگاه نمی دیم!ایا برای روزانه هم اینطوریه؟یا فقط شبانه ها ؟
ببین نادر جان اول از همه شهر خودت رو هم روزانه بزن هم شبانه اگه شهر خودت باشه بهتره فرقی هم نمی کنه روزانه باشه یا شبانه این و مشاور بهم گفت بعد شهرای نزدیک رو روزانه بزن و بعد شبانه اشون رو بزن

f.kh0511
28-04-2009, 06:53
ممنون بابت رهنماییتون

1-شهید بهشتی کرج
2-شهید بهشتی شبانه
3-انقلاب اسلامی تهران
4-شهید شمسی پور تهران
5-قزوین
6-مازندران بابل
7-بهشهر
8-ساوه
9-همدان
10-سمنان
11-شهید شمسی پور شبانه
13-قزوین شبانه
14-محمود آباد شبانه
15-همدان شماره 2 شبانه
17-زنجان شبانه
18-سمنان شبانه
19-گیلان لاهیجان شبانه
20-خوزستان شبانه

----
یا علی
خداحافظ

اره به نظر من خوب زدی ببینم به ظرفیت ها هم دقت کردی؟؟؟
شهر های نزدیک رو اول ظرفیت بالا ها رو بزن که امکان قبولیت بیشتر باشه
شما هم موفق باشی

mr47
28-04-2009, 12:19
دوستان من فقط مي خوام تهران قبول شم و اگه شهرستان قبول بشم نمي رم اصلا.مي حواستم بدونم ايرادي داره فقط

دانشگاه هاي تهران رو انتخاب كنم و انتخاباي ديگرو خالي بزارم يا خالي گذاشتنشون تو قبوليم تو تهرانم تاثير داره‌؟

n.s
28-04-2009, 16:37
دوستان من فقط مي خوام تهران قبول شم و اگه شهرستان قبول بشم نمي رم اصلا.مي حواستم بدونم ايرادي داره فقط

دانشگاه هاي تهران رو انتخاب كنم و انتخاباي ديگرو خالي بزارم يا خالي گذاشتنشون تو قبوليم تو تهرانم تاثير داره‌؟

نه اشکال نداره.

نادر1368
29-04-2009, 20:54
سلام من هنوز ثبت نام نکردم یه سوال دارم اگه زحمتی نیست بی جواب نگذارید!نوشته ادرس دقیق اولش شهرستان برفرض ما سیستان و بلوچستان هستیم اولش این نام رو بنویسم بعدش شهرستانمون یا فقط همون شهرستانه رو درج کنم؟تشکر.

payam
29-04-2009, 21:08
نوشته شده توسط pnc [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون بابت رهنماییتون

1-شهید بهشتی کرج
2-شهید بهشتی شبانه
3-انقلاب اسلامی تهران
4-شهید شمسی پور تهران
5-قزوین
6-مازندران بابل
7-بهشهر
8-ساوه
9-همدان
10-سمنان
11-شهید شمسی پور شبانه
13-قزوین شبانه
14-محمود آباد شبانه
15-همدان شماره 2 شبانه
17-زنجان شبانه
18-سمنان شبانه
19-گیلان لاهیجان شبانه
20-خوزستان شبانه

----
یا علی
خداحافظ

انتخابات و درست زدي ؛ اما قبول شدن شهيد بهشتي سخته ها ! حواست باشه

sale2000
29-04-2009, 22:55
سلام من هنوز ثبت نام نکردم یه سوال دارم اگه زحمتی نیست بی جواب نگذارید!نوشته ادرس دقیق اولش شهرستان برفرض ما سیستان و بلوچستان هستیم اولش این نام رو بنویسم بعدش شهرستانمون یا فقط همون شهرستانه رو درج کنم؟تشکر.

نه برادر جان فکر کنم منظورش همون شهرستان مثلا تا اونجایی که میدونم شما تبریزی(فکر کردی فقط خودت نیو شدی!) همونو بزن اوکی!

mr47
30-04-2009, 00:33
سلام دوستان

تو بند 19 كد 4 رقمي رايانه اي ديپلم رو مي خواد.

ماله همه كامپيوترها 1 كد هست ؟

mr47
30-04-2009, 23:04
كسي نيست جواب سوالم رو يده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

f.kh0511
02-05-2009, 10:10
سلام دوستان

من هنوز ديپلم نگرفته ام يعني از طريق ادواري اقدام كردم ايشالا تا آخر شهريور مي گيرم.توي فرم تكميلي براي كنكور

تو بند 19 كد 4 رقمي رايانه اي ديپلم رو مي خواد.

من بايد چيكار كنم حالا‌؟ خالي بذارم ؟ من رشته كامپيوتر هستم شايد ماله همه كامپيوترها 1 كد هست. نميدونم.

لطفا راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز شما باید مدارکت و ببری یه دبیرستان برات تطبق واحد بدن و از همون جا کد دیپلم رو بگیر

2299
02-05-2009, 10:36
كسي نيست جواب سوالم رو يده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کد دیپلم مال همه یکی هست بروو یکی از کارنامه هاتو نگاه کن نوشته پهلوی رشته

mr47
02-05-2009, 18:30
دوست عزيز اگر اين كد يكي هست براي همه لطفا يكي ايم كد 4 رقمي رايانه اي ديپلم رو به من بده براي رشته كامپيوتر

در تهران.

نادر1368
02-05-2009, 21:25
اقا کی گفته کد یکی هست!دوتا کد برای فنی و حرفه ای چندتا کد برای رشته های مهارتی و چندین کد برای دیپلم کاردانش من چون دقیق اطلاعی ندارم نمی تونم کمک کنم شما باید از رو کارنامه و یا دیپلم کد رایانه ای رو مطلع شوی.برو از جایی که قرار دیپلم رو بگیری بپرس.

f.kh0511
03-05-2009, 16:06
من خودمم میخوام کد دیپلم رو هنوز وقت نکردم برم بگیرم هیشکی اینجا نگرفته؟؟
رشتم کامپیوتره:31:

resident_evil
03-05-2009, 16:47
دوستان وقت ثبت نام تا فردا هستش ؟؟؟
یادمه قبلا وقت بیشتر بود برای ثبت نام اینترنتی ...

نادر1368
03-05-2009, 17:15
بله تا فردا هستش کد دیپلم رو کارنامه ترم اول سوم هم نوشته شده.

f.kh0511
03-05-2009, 17:43
خوب کسانی که مثه من دیپلم مجدد هستند که کارنامه ندارند باید حضوری برن مدرسه

f.kh0511
04-05-2009, 16:38
سلام من کد دیپلمم رو گرفتم:31: بالاخره
برای دیپلم کامپیوتر با گرایش ویژوال بیسیک کدی که من زدم این بود 9854 :31:

nafas
04-05-2009, 20:01
مهلت ثبت­نام در آزمون ورودی دوره­های کاردانی نظام جدید آموزشکده­های فنی و حرفه­ای سال 1388 تمدید شد سازمان سنجش آموزش کشور -15/02/88 سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت­نام و شرکت در آزمون ورودی دوره­های کاردانی نظام جدید آموزشکده­های فنی و حرفه­ای سال 1388 می­رساند که به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت­نام در آزمون فوق اقدام ننموده­اند، با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ترتیبی اتخاذ گردیده که:

1ـ در روزهاي سه شنبه 15/2/88 چهارشنبه 16/2/88 و پنج شنبه 17/2/88 منحصراً در باجه­های مرکزی شهرستان­های مختلف کشور (به جز شهرستان تهران که به شرح بند 2 ذیل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغایت ساعت 19 هر یک از روزهای مذکور، نسبت به توزیع مدارک ثبت­نام اینترنتی اقدام گردد.

2ـ در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 15/2/88 تا ساعت 19 روز پنج شنبه 17/2/88 منحصراً در مناطق پستی 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 نسبت به توزیع مدارک ثبت­نام اینترنتی داوطلبان متقاضی ثبت­نام اقدام شود.

ضمناً به اطلاع می­رساند داوطلبان متقاضی ثبت­نام در آزمون مذکور که کارت اعتباری ثبت­نام اینترنتی را تا تاریخ 17/2/88 دریافت می­دارند، می­توانند تا ساعت 24 روز پنج شنبه 17/2/88 با مراجعه به نشانی پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) ، نسبت به ثبت­نام اینترنتی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

Masoud3d
04-05-2009, 20:56
سلام
میخواستم بدونم ترتیب انتخاب رشته چه جوریه. یعنی من حواسم نبود تهران که تراز بالایی داره رو اولویت آخر زدم! یکی میگفت که با این کار اولویت های قبلی میسوزه!! لطفا توضیح دهید که این قضیه صحت داره یا نه.

SADEGH 7
04-05-2009, 21:33
سلام
میخواستم بدونم ترتیب انتخاب رشته چه جوریه. یعنی من حواسم نبود تهران که تراز بالایی داره رو اولویت آخر زدم! یکی میگفت که با این کار اولویت های قبلی میسوزه!! لطفا توضیح دهید که این قضیه صحت داره یا نه.
سلام
دوست عزیز انتخاب های قبلیت نمی سوزه.فقط اون انتخاب آخرت یه انتخاب بی فایدس.یه مثال ساده می زنم (البته عددها رو همینجوری می گم اصلا بهش توجه نکن.):یرای مثال انتخاب اول شما محمود آباد باشه و برای قبولی تو محمود آباد هم شما باید ترازت 5000 باشه.و برای قبولی در تهران هم باید ترازت 7000 باشه.حالا فرض می کنیم تراز شما 7500 باشه.سیستم میاد انتخاب اول شما رو چک می کنه و شما تو محمود آباد قبول می شی و دیگه به انتخاب بیستم نمی رسه.به این قسمت توجه کنید که اگر تو هرکدوم از انتخاب هاتون قبول بشید دیگه انتخاب های بعدی چک نمی شن.پس نتیجتا اگه تراز انتخاب های اولیه کمتر از تراز انخاب های آخر باشه،انتخاب های آخر انتخاب هایی بی فایدس.
سعی کردم واضح توضیح بدم ولی فکر کنم یه کم گنگ شد. اگه متوجه نشدی بگو که بیشتر توضیح بدم.
موفق باشی

نادر1368
04-05-2009, 23:32
نه خیلی عالی توضیح دادین متشکریم چند تا سوال سهمیه بومی وقتی حساب میشه که اولویت اولمون شهر خودمون باشه؟سهمیه بومی 40% هست؟

kiarash.b
06-05-2009, 21:12
متاسفم ولی امسال از سهمیه بومی هیچ خبری نیست

SADEGH 7
08-05-2009, 20:29
نه خیلی عالی توضیح دادین متشکریم چند تا سوال سهمیه بومی وقتی حساب میشه که اولویت اولمون شهر خودمون باشه؟سهمیه بومی 40% هست؟
خواهش می کنم.فقط یه چند وقتی سرم شلوغ بود، به این تاپیک سر نزدم.معذرت به خاطر اینکه دیر جواب می دم:
تو صفحه ی 26 دفترچه راهنما تو بند (د) این رو نوشته:
40 درصد از ظرفیت هریک از کد رشته ها به داوطلبان بومی اختصاص خواهد یافت.(استان بومی داوطلب همان استان اخذ دیپلم او می باشد.)
تبصره 1: استفاده از سهمیه بومی منوط به کسب حد نصاب نمره علمی در کد رشته مربوطه خواهد شد.
تبصره 2: . . .
در مورد سوال دوم باید بگم اینطور که تو تبصره 1 اومده به نظر نمیاد اولویت تاثیری در سهمیه بومی داشته باشه.البته باز هم نمی گم 100 در 100 تاثیر داره یا نه.چون تو دفترچه چنین چیزی رو ندیدم به نظرم تاثیری نداره.
البته فکر می کنم تا الآن ثبت نام کرده باشی ولی شاید این سوال ها سوال کنکوری های سال بعد هم باشه و باتوجه به این که این تاپیک با سرعت خیلی کمی جلو می ره ممکنه بدردشون بخوره.

متاسفم ولی امسال از سهمیه بومی هیچ خبری نیست دوست عزیز ازت خواهش می کنم به سوالی که از جوابش اطلاعات کافی نداری جواب نده. چون می شه گفت با آینده ی شخص سوال کننده بازی می کنی.

Masoud3d
09-05-2009, 19:32
سلام
سوالی در اولین پست تاپیک مطرح شده بود و از پاسخ ها چنان پیدا بود که از فنی حرفه ای نمیشه مهندس شد (توی مدرک نمینویسند مهندسی) . لطفا اگر کسی اطلاع کامل دارد پاسخ بدهد. چون این موضوع ذهن من را خیلی مشغول کرده. از کسی شنیده بودم که به جای مهندسی(در مدرک لیسانس) کلمه کارشناسی درج می شود. من سال سوم الکترونیک هستم و برای مدرک هم درس نمیخوانم ولی برایم جالب است که بدانم...

brain
10-05-2009, 14:17
سلام.
بچه ها همینطور که میدونید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی تا 17 اردیبهشت بود ولی من شنبه رفتم تو سایت سنجش و از طریق اینترنتی یک دفترچه خریدم و ثبت نام کردم و در نهایت هم یک کد رهگیری و یک شماره پرونده داد ..... حالا برای من عجیبه ، چطور مهلت ثبت نام تموم شده بود ولی من ثبت نام کردم ....
به نظرتون اعتباری هم داره ؟؟!!!

mehrdadb3
10-05-2009, 16:24
سلام دوستان
یه سوال داشتم ازتون من دیپلم ریاضی دارم و میخوام دیپلم کامپیوتر رو هم بگیرم چه درسایی رو باید بخونم و اینکه واسه رفتن به دانشگاه تو همین رشته چه درسایی باید بخونم (باید ریاضی و فیزیک این چیزا که خوندم تو اینا هم هست واسه خوندن یا نه)
و داستان کاردانی بدون کنکور چجوریه /؟
ببخشید سوالا زیاد شد

n.s
10-05-2009, 17:24
سلام
سوالی در اولین پست تاپیک مطرح شده بود و از پاسخ ها چنان پیدا بود که از فنی حرفه ای نمیشه مهندس شد (توی مدرک نمینویسند مهندسی) . لطفا اگر کسی اطلاع کامل دارد پاسخ بدهد. چون این موضوع ذهن من را خیلی مشغول کرده. از کسی شنیده بودم که به جای مهندسی(در مدرک لیسانس) کلمه کارشناسی درج می شود. من سال سوم الکترونیک هستم و برای مدرک هم درس نمیخوانم ولی برایم جالب است که بدانم...

سلام .
از سال پیش قرار شد که تو مدرک ما هم بنویسن مهندس و اینم شامل ورودی های 87 به بعد هستش و البته 86 ولی فرضا برا کسایی که نرم افزار میخونن میشه " مهندسی تکنولوژی نرم افزار " (مدرک علمی کاربردی)

موفق باشین ...

نادر1368
13-05-2009, 01:23
سلام.
بچه ها همینطور که میدونید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی تا 17 اردیبهشت بود ولی من شنبه رفتم تو سایت سنجش و از طریق اینترنتی یک دفترچه خریدم و ثبت نام کردم و در نهایت هم یک کد رهگیری و یک شماره پرونده داد ..... حالا برای من عجیبه ، چطور مهلت ثبت نام تموم شده بود ولی من ثبت نام کردم ....
به نظرتون اعتباری هم داره ؟؟!!!

چرا نداره!کاملا معتبره تا دیروز هم تمدید شده بود البته دیگه اخرای کاره تا 7 صبح امروز تمدید شده فکر کنم دیگه تمدید نکنن.

Vallio
13-05-2009, 09:35
سلام دوستان
یه سوال داشتم ازتون من دیپلم ریاضی دارم و میخوام دیپلم کامپیوتر رو هم بگیرم چه درسایی رو باید بخونم و اینکه واسه رفتن به دانشگاه تو همین رشته چه درسایی باید بخونم (باید ریاضی و فیزیک این چیزا که خوندم تو اینا هم هست واسه خوندن یا نه)
و داستان کاردانی بدون کنکور چجوریه /؟
ببخشید سوالا زیاد شد

سلام .
منم همین کار رو کردم .
درسهایی رو که باید بگیری :
1. رایانه کار درجه 2
2. رایانه کار درجه 1
3. ویژوال بیسیک پیشرفته
4. کارورزی
5. قانون کار
6. بهداشت و ایمنی
7. کار آفرینی
که جمعا" میتونی همشونو توی 9 ماه تموم کنی !
و درسهای عمومی و تخصصی که قبلا" پاسشون کردی .
:11:

f.kh0511
13-05-2009, 14:44
سلام .
منم همین کار رو کردم .
درسهایی رو که باید بگیری :
1. رایانه کار درجه 2
2. رایانه کار درجه 1
3. ویژوال بیسیک پیشرفته
4. کارورزی
5. قانون کار
6. بهداشت و ایمنی
7. کار آفرینی
که جمعا" میتونی همشونو توی 9 ماه تموم کنی !
و درسهای عمومی و تخصصی که قبلا" پاسشون کردی .
:11:

اگه از فنی حرفه ای بخواد بخونه کارورزی نداره کارورزی ماله بچه های کارو دانش هست

iammahdi
24-05-2009, 21:45
زمان ثبت نام کاردانی پیوسته ، نیمسال اول دانشگاه آزاد 88 کی هست ؟

چرا سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دیگه بالا نمی یاد ؟

payam
24-05-2009, 21:53
سلام .دوستان زمان کنکور آزاد فنی ، کاردانی پیوسته کی هستش ؟دفترچه کی میاد اونوقت ؟

farshidshd
24-05-2009, 22:20
زمان ثبت نام کاردانی پیوسته ، نیمسال اول دانشگاه آزاد 88 کی هست ؟

چرا سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دیگه بالا نمی یاد ؟

سایت هم بالا میاد

سلام .دوستان زمان کنکور آزاد فنی ، کاردانی پیوسته کی هستش ؟دفترچه کی میاد اونوقت ؟

نیمسال اول توی تیر ماه هست
احتمالا از اول تیر هست تا 14 تیر ماه

iammahdi
25-05-2009, 15:58
سایت هم بالا میاد
بخونید ببینید چی نوشته ...کار این آنتی ویروسس ...

SADEGH 7
25-05-2009, 16:01
دوستان برای باز کردن سایت از آدرس :

یا:

ااستفاده کنید.البته اگه اولی رو باز کنید به صورت خودکار به سایت دوم منتقل می شید. ولی چون اولی آدرسش کوتاه تره هر دو رو نوشتم.
موفق باشید.

iammahdi
25-05-2009, 16:23
سایت آزمون . نت مثل سایت سازمان سنجش بود و خبر ها و ثبت نام ها رو می نوشت ، اما این سایت که هیچی ننوشته ...
این آنتی ویروسی که من نصب کردم می گه این Azemoon.net تروجان داره ،یعنی برای اینکه بفهمم کی ثبت نامه باید آنتی ویروس رو پاک کنم و ...

farshidshd
25-05-2009, 20:24
سایت آزمون . نت مثل سایت سازمان سنجش بود و خبر ها و ثبت نام ها رو می نوشت ، اما این سایت که هیچی ننوشته ...
این آنتی ویروسی که من نصب کردم می گه این Azemoon.net تروجان داره ،یعنی برای اینکه بفهمم کی ثبت نامه باید آنتی ویروس رو پاک کنم و ...

متاسفانه باید پاکش کنی

a1000a
25-05-2009, 20:50
سلام به همه
خوب هستین؟
چنتا سوال داشتم
می خواستم بدونم که کسی سوال های تخصصی کنکور 87 رو داره؟
و دانشگاه آزاد مال 88 کی ثبت نام داره؟

a1000a
25-05-2009, 20:51
البته یادم رفت بگم
رشته کامپیوتر
چرا انقدر ظرفیت ها کم هستش؟
کسی رشته کامپیوتر هست که قبول شده باشه؟
ازش چنتا سوال دارم

payam
25-05-2009, 22:01
البته یادم رفت بگم
رشته کامپیوتر
چرا انقدر ظرفیت ها کم هستش؟
کسی رشته کامپیوتر هست که قبول شده باشه؟
ازش چنتا سوال دارم

سلام ؛ نگران قبول شدن نباش ؛ ظرفیت کاردانی اونقدر هست که با درصد منفی هم قبول بشی ؛ دوستان خود من اینطوری شهر بومی قبول شدن !
سوالتون ؟

a1000a
26-05-2009, 13:58
راستش می خواستم بدونم که چه درصد هایی باید بزنیم تا قبول شیم که شما تقریبا گفتید
ولی به نظر من ظرفیت خیلی کم هستش
شما دقت کنید که ما قبولی در تمامی رشته ها اعم از زن ومرد 80 هزار نفر هستش
اگر ما بگیم که 700هزار نفر شرکت کنند به نظر من ظرفیت قبولی خیلی کم هستش
نظر شما چی هستش؟
راستی نمیدونید امسال چند نفر شرکت کردند؟
مرسی

farshidshd
27-05-2009, 09:56
سلام به همه
خوب هستین؟
چنتا سوال داشتم
می خواستم بدونم که کسی سوال های تخصصی کنکور 87 رو داره؟
و دانشگاه آزاد مال 88 کی ثبت نام داره؟

یه ذره زحمت بکشین بگردین جواب هر دوتا سوالتون رو پیدا میکنید
تو همین انجمن هست

راستش می خواستم بدونم که چه درصد هایی باید بزنیم تا قبول شیم که شما تقریبا گفتید
ولی به نظر من ظرفیت خیلی کم هستش
شما دقت کنید که ما قبولی در تمامی رشته ها اعم از زن ومرد 80 هزار نفر هستش
اگر ما بگیم که 700هزار نفر شرکت کنند به نظر من ظرفیت قبولی خیلی کم هستش
نظر شما چی هستش؟
راستی نمیدونید امسال چند نفر شرکت کردند؟
مرسی

ظرفیت کمه واقعا کمه ...
هرسال شرکت کننده ها بیشتر میشن

payam
27-05-2009, 10:29
فرشیدجان من یه دفعه قبلا پرسیدم ؛ اما درست متوجه نشدم . دفترچه ی کنکور آزاد-فنی ؛ اومده ؟ یا خواهد اومد ؟ کی میاد ؟

نادر1368
27-05-2009, 22:29
نه ازاد سال پیش مرداد اومد امسالم فکر کنم همینطور باشه.
در مورد اینکه میشود با منفی اوردن هم قبول شد من هم میگم خیر اینطور نیست دروس پایه فوق العاده مهمند تخصصی هم کلا یه درصد بالای 70 باشه خوبه بقیه عمومیا چندان اهمیت ندارن منفی هم بزنی فرقی نمیکنه اینطوری تقریبا میشه تضمین کرد.

farshidshd
28-05-2009, 10:54
فرشیدجان من یه دفعه قبلا پرسیدم ؛ اما درست متوجه نشدم . دفترچه ی کنکور آزاد-فنی ؛ اومده ؟ یا خواهد اومد ؟ کی میاد ؟

اینجا هم گفتم

احتمالا اول تیر ماه میاد...
کجاشو متوجه نشدی؟

resident_evil
29-05-2009, 17:46
بچه ها کتاب های عمومی باید مال چه سالی باشه ؟! یعنی از کتاب های چاپ کدوم سال سوال میاد ؟! ( عمومی )

farshidshd
29-05-2009, 20:38
بچه ها کتاب های عمومی باید مال چه سالی باشه ؟! یعنی از کتاب های چاپ کدوم سال سوال میاد ؟! ( عمومی )

آخرین چاپ ها ی کتابا ...

resident_evil
29-05-2009, 21:11
بعد برای فنی هم که همون چاپ 86 - 87 هستش دیگه ! ( اینطور که تو دفترچه خوندم ! )

masoudboy
06-06-2009, 09:32
نمونه سوالات سال های قبل را از کجا میشه پیدا کرد ؟

SADEGH 7
06-06-2009, 15:55
نمونه سوالات سال های قبل را از کجا میشه پیدا کرد ؟
برای عمومی ها می تونی کتاب زرد قلم چی رو بخری. از سال 77 تا 87 تو یه کتابه.در مورد اختصاصی ها هم نمی دونم. ولی تو انقلاب یه کم بگردی به احتمال زیاد پیدا می کنی.
=============================================
از دوستان کسی می دونه فصل آخر کتاب سیستم عامل جلد 2 (لینوکس) هم تو کنکور میاد یا نه؟ چون تا اونجایی که یادمه پارسال نیومد.

farshidshd
06-06-2009, 17:19
از دوستان کسی می دونه فصل آخر کتاب سیستم عامل جلد 2 (لینوکس) هم تو کنکور میاد یا نه؟ چون تا اونجایی که یادمه پارسال نیومد.

یونیکس میاد و لینوکس نمیااد...

mehran_286
21-06-2009, 12:13
سلام خدمت همه ی دوستان
من سال اول دبیرستان رو با معدل 18 تو مدرسه نمونه دولتی قبول شدم
رشته مد نظرم کامپیوتر از شاخه ی فنی بود ولی پدرم نگزاشت برم و به تجریه رفتم
بعد از 20 روز به پدر گفتم که دیگر درس نمیخوانم چون حالم از تجربی و ریاضی و ... بهم میخورد
به ناچار تغییر رشته دادم هر هنرستان فنی که میرفتم میگفتن ظرفیت پر هستش و بالاخره یه کارودانش قبولم کرد
الان سال سوم رو تموم کردم رشته ام هم برنامه نویسی کامپیوتره ولی الان که دارم برای کنکور مرور می کنم میبینم از فنی ها خیلی عقب هستم
برای جبران این عقب ماندگی تو این 1 ماه چه باید کرد؟
بشینم درس های خودمو بخونم ؟
یا بشینم کتاب های فنی رو هم مطالعه کنم ؟
الان کتاب های تست کانون رو دارم و مثلا تو درس سیستم عامل 2 تونستم 90% تست ها رو درست بزنم
اما تو ویژوال بیسیک موندم تست هاش خیلی سخته (شاید برای من )

دوستان فنی ایا شبکه سخت هستش ؟

اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه
خواهشا
دوستان 1 ماه بیشتر فرصت نیست من چجوری درس بخونم که قبول شم ؟
با تشکر دیگه اشکم در اومد

part gah
22-06-2009, 14:22
من می خوام کارت مربیگری بگیرم .خیلی جا ها سر زدم و پرسیدم و هر کی یه شرایطی رو عنوان می کنه. یکی شرایط سن 25 ساله و یکی هم مدرک حداقل لیسانس می باشد.خواهش می کنم این تایپیک مجدد راه بیفته و کسانی که در این زمینه اطلاعاتی رو دارند اینجا قرار بدن تا مشکل منم حل بشه.من خودم توی هنرستان درس خوندم اونم رشته گرافیک و در حال حاضر هم دانشجوی این رشتم و قصد گرفتن کارت مربیگری و تاسیس یه آموزشگاه و دارم .

PNC
22-06-2009, 21:58
بچه ها چرا دفترچه آزاد نمیاد ؟
من 4 ماه پیش به دانشگاه آزاد زنگ زدم گفتن خرداد میاد اما الان تیر شد :؟
کسی خبری داره ؟

BLACK-BLACK
22-06-2009, 22:29
الان سال سوم رو تموم کردم رشته ام هم برنامه نویسی کامپیوتره ولی الان که دارم برای کنکور مرور می کنم میبینم از فنی ها خیلی عقب هستم
برای جبران این عقب ماندگی تو این 1 ماه چه باید کرد؟
بشینم درس های خودمو بخونم ؟
یا بشینم کتاب های فنی رو هم مطالعه کنم ؟
الان کتاب های تست کانون رو دارم و مثلا تو درس سیستم عامل 2 تونستم 90% تست ها رو درست بزنم

من زیاد روی کاردانش اشنایی ندارم که تا چه حد یاد دادن ولی اگه همونی رو که بهت گفتن خوب یاد گرفته باشی از خیلی از فنی ها جلوتری.
اولن که اگه عمومیت خوب بوده یعنی درسهای سال اولت به اضافه درسهای سال دوم و سوم رو خوب بلد هستی ولی یادت رفته یه مرور بهشون بزن که دوباره یادت بیاد خصوصا درسهای سال اول و خصوصا عربی ، دینی ، زبان چون اکثرا این درسهارو مطالعه نمیکنن و همینطوری سفید میذارن یا منفی میزنن.خلاصه هر درسی رو که فکر میکنی اگه مرور کنی مطالب زیادی رو از اون درس به خاطر میاری و نمره بالاتری برات میاره حتما مرور کن.ماشالله بچه درس خونم که هستی دیگه.
اون درسهایی که عقب هستی سعی کن مرور خلاصه وار داشته باشی یعنی بشین و فصل به فصل خوب بخون بعد از اتمام هر فصل بشین خلاصه و مطالب مهم ورئوس مطالب رو یاد داشت کن و هر روز یه 10 -15 دقیقه روی اون خلاصه ها رو مرور کن.

یه چیزی میگم نا امید نشی ها ولی زیاد روی تستهای کانون نباید حساب باز کنی نهایت تستی که شبیه کتابای کانون بیاد 30 درصد هستش.بررو نکاتشو یاد بگیر .البته سیستم عامل نکته زیاد نداره ولی درس وی بی رو باید خوب کار کتی .پارسال خیلی نکته دار بود خصوصا نحوه استفاده از توابع در حالت خاص یعنی هر چی در رابطه با یه تابع به ذهنت میاد رو کار کن مثلا اگه به تابع abs یه رشته عددی بدیم چه اتفاقی میفته و از این جور چیزا.

دوستان فنی ایا شبکه سخت هستش ؟

پارسال که اب خوردن بود یعنی من راحتفکر میکنم 80 درصد زدم ولی امسال که کتابها عوض شده کتاب رو باید خوب مطالعه کنی به اضافه اینکه ممکنه چند تا تسن از کتاب پارسال بدن یعنی تستهای پارسالم یه نگاهی بکن

در اخر هم اصلا نگران قبول نشدن نباش مهم اینه که انسان سعیشو بکنه فوقش اینه که قبول نمیشی از امسال تا سال بعد درسهای پایتو قوی میکنی و بعد وارد دانشگاه میشی.

به امید موفقیت همه کنکوریها منجمله دوستهای خودم

mehran_286
23-06-2009, 11:24
من زیاد روی کاردانش اشنایی ندارم که تا چه حد یاد دادن ولی اگه همونی رو که بهت گفتن خوب یاد گرفته باشی از خیلی از فنی ها جلوتری.
اولن که اگه عمومیت خوب بوده یعنی درسهای سال اولت به اضافه درسهای سال دوم و سوم رو خوب بلد هستی ولی یادت رفته یه مرور بهشون بزن که دوباره یادت بیاد خصوصا درسهای سال اول و خصوصا عربی ، دینی ، زبان چون اکثرا این درسهارو مطالعه نمیکنن و همینطوری سفید میذارن یا منفی میزنن.خلاصه هر درسی رو که فکر میکنی اگه مرور کنی مطالب زیادی رو از اون درس به خاطر میاری و نمره بالاتری برات میاره حتما مرور کن.ماشالله بچه درس خونم که هستی دیگه.
اون درسهایی که عقب هستی سعی کن مرور خلاصه وار داشته باشی یعنی بشین و فصل به فصل خوب بخون بعد از اتمام هر فصل بشین خلاصه و مطالب مهم ورئوس مطالب رو یاد داشت کن و هر روز یه 10 -15 دقیقه روی اون خلاصه ها رو مرور کن.

یه چیزی میگم نا امید نشی ها ولی زیاد روی تستهای کانون نباید حساب باز کنی نهایت تستی که شبیه کتابای کانون بیاد 30 درصد هستش.بررو نکاتشو یاد بگیر .البته سیستم عامل نکته زیاد نداره ولی درس وی بی رو باید خوب کار کتی .پارسال خیلی نکته دار بود خصوصا نحوه استفاده از توابع در حالت خاص یعنی هر چی در رابطه با یه تابع به ذهنت میاد رو کار کن مثلا اگه به تابع abs یه رشته عددی بدیم چه اتفاقی میفته و از این جور چیزا.

پارسال که اب خوردن بود یعنی من راحتفکر میکنم 80 درصد زدم ولی امسال که کتابها عوض شده کتاب رو باید خوب مطالعه کنی به اضافه اینکه ممکنه چند تا تسن از کتاب پارسال بدن یعنی تستهای پارسالم یه نگاهی بکن

در اخر هم اصلا نگران قبول نشدن نباش مهم اینه که انسان سعیشو بکنه فوقش اینه که قبول نمیشی از امسال تا سال بعد درسهای پایتو قوی میکنی و بعد وارد دانشگاه میشی.

به امید موفقیت همه کنکوریها منجمله دوستهای خودم

مرسی رفیق
دروس عمومی رو بلدم فقط نیاز به یاد اوری داره
کتاب هاب تست کانون مثلا برای فصل 1 50 نکته داده بعد از همون ها تست داده من بیشتر نکات رو خوندم
ولی زیاد اعصاب و ذهنم رو برای کنکور خورد نمی کونم چون را های زیادی هستش
اگر سراسری نشد _ازاد_ مجتمع فنی تهران _ در غیر اینصورت میرم دنبال کار (با این که علاقه ی شدید به برنامه نویسی کامپیوتردارم )
راستی من سهمیه جانبازان دارم ایا تاثیر داره یا نه ؟

niloofar201
23-06-2009, 12:08
سلام . من رشته کامپيوتر توي کار و دانش درس خوندم . حالا ميخوام يه رشته ديگه غير از کامپيوتر کارداني ناپيوسته دانشگاه ازاد شرکت کنم. ايا ميشه يا نه؟ يا پيش دانشگاهي ميخواد؟ راستي اين کاداني ناپيوسته منابع اش چياست ؟ درساي تخصصي هم داره؟
(راستشو بخوايد من رشتم کار دانشه دوستم تجربي حالا ميخوايم يه رشته توي دانشگاه ازاد شرکت کنيم ميشه يا نه؟)
مرسي اگه راهنماي کنيد

PNC
25-06-2009, 11:30
دوستان یه سوال
کنکور کاردانی 87 آیا سوال های سخت افزار و مبانیش استاندارد بود ؟
چون من امروز سوال هاش رو دیدم افتضاح بود همش حل کردنی بود یکیشم بلد نبودم جز سوال هایی که جنبه حفظی داشت و در کتاب بود میخواستم ببینم سوال های سخت افزار از همین سخت افزار دو جلدی که الان بچه ها میخونن طرح شده بود ؟؟ یا از کتاب قدیمی بوده ؟
---
راستی کسی نفهمید چرا دفترچه کاردانی آزاد نمیاد ؟

farshidshd
25-06-2009, 13:29
سلام . من رشته کامپيوتر توي کار و دانش درس خوندم . حالا ميخوام يه رشته ديگه غير از کامپيوتر کارداني ناپيوسته دانشگاه ازاد شرکت کنم. ايا ميشه يا نه؟ يا پيش دانشگاهي ميخواد؟ راستي اين کاداني ناپيوسته منابع اش چياست ؟ درساي تخصصي هم داره؟
(راستشو بخوايد من رشتم کار دانشه دوستم تجربي حالا ميخوايم يه رشته توي دانشگاه ازاد شرکت کنيم ميشه يا نه؟)
مرسي اگه راهنماي کنيد

برای کاردانی نمیتونی چنین کاری بکنی
البته شاید پیام نور بشه مثلا آی تی شرکت کنی
ولی جاهای دیگه نمیتونی متاسفانه
حتما باید رشته ی مرتبط با دیپلمت باشه
یا اینکه بری دیپلم و پیش دانشگاهی رشته های نظری بگیری و این کار رو بکنی

راستی کسی نفهمید چرا دفترچه کاردانی آزاد نمیاد ؟

عجله نکن دفترچه هاش تو راهه

PNC
29-06-2009, 08:28
بچه ها دفترچه های آزاد اومد برید بگیرید
---
یه سوال از اساتید دارم
به نظرتون تو انتخاب اصلیمون آموزشکده های سما رو بزنیم یا واحد ها ؟
مثلا من کرج هستم واحد کرج رو بزنم که همون دانشگاه امیر المومنین هست یا سما کرج ؟ چون خودم واحد کرج رو بیشتر دوست دارم
ممنون میشم یه راهنمایی دوستان اساتید بکنن

masoudboy
29-06-2009, 14:24
کسانی که کنکور فنی الکتروتکنیک دارند به نظرشون بین درسهای اختصاصی رو کدام وقت بذاریم بهتره برا قبول شدن تو دولتی ؟
از این درس ها میاد تو کنکور برای این رشته :

مدارهاي الكتريكي - ماشین های الکتریکی AC , DC - تكنولوژي و كارگاه برق صنعتي و تكنولوژي و كارگاه سيم پيچي - الكترونيك كاربردي

resident_evil
29-06-2009, 14:37

تا کی وقت هست که بریم بگیریم ؟!

PNC
29-06-2009, 15:23
تا کی وقت هست که بریم بگیریم ؟!
سلام
تا 20 تیر مهلت ثبت نام هستش
کسی از بچه ها سوال ما رو جواب نداد:10:

ehsannirvana
29-06-2009, 16:08
کسانی که کنکور فنی الکتروتکنیک دارند به نظرشون بین درسهای اختصاصی رو کدام وقت بذاریم بهتره برا قبول شدن تو دولتی ؟

مدارهاي الكتريكي - ماشین های الکتریکی AC , DC - تكنولوژي و كارگاه برق صنعتي و تكنولوژي و كارگاه سيم پيچي - الكترونيك كاربردي
برادر,کلا" برا هیچ کدوم وقت نذار ! :دی
من پارسال کنکور دادم همین الکتروتکنیک رو,هیچی نخونده بودم پردیس قبول شدم !

sajednet
29-06-2009, 16:11
دوستان در بند 25 دفترچه ی دانشگاه آزاد که آمده نوشه (معدل کتبی دیپلم یا آخرین وضعیت تحصیلی ) باید آنجا چی بنویسم؟

farshidshd
29-06-2009, 20:53

برای دروس تخصصی هرچی بیشتر وقت بزار ی بهتره

نادر1368
29-06-2009, 22:24

ریاضی 3 هم هست فکر کنم بقیه راحت باشن!عمومی هم که ریاضی و شیمی فیزیک مهمترن.

masoudboy
29-06-2009, 23:52
بین این درس ها مدارهاي الكتريكي - ماشین های الکتریکی AC , DC - تكنولوژي و كارگاه برق صنعتي و تكنولوژي و كارگاه سيم پيچي - الكترونيك كاربردي کدام یک مطالب حفظی بیشتر داره ؟

masoudboy
29-06-2009, 23:53
برادر,کلا" برا هیچ کدوم وقت نذار ! :دی
من پارسال کنکور دادم همین الکتروتکنیک رو,هیچی نخونده بودم پردیس قبول شدم !

میشه بگید هر درس چند درصد زدید ؟

ehsannirvana
30-06-2009, 09:33
میشه بگید هر درس چند درصد زدید ؟
والا من وقتی رفتم کنکور بدم مسئول حوزه اومد گفت : خیالتون تخت باشه,همه قبولین!,شرط قبولی رو هم اون تیک معروف "من سر جلسه حضور داشتم" بیان کرد ! : دی
اون موقع گفتم مزخرف میگه که بچه ها زودتر پاشن برن اینم بره پی زندگیش
اما وقتی روزنامه گرفتم دیدم از هم کلاسیام هرکی کنکور داد قبول شده یه فاتحه واسه پدر مادرش فرستادم ! : دی

PNC
30-06-2009, 11:03
والا من وقتی رفتم کنکور بدم مسئول حوزه اومد گفت : خیالتون تخت باشه,همه قبولین!,شرط قبولی رو هم اون تیک معروف "من سر جلسه حضور داشتم" بیان کرد ! : دی
اون موقع گفتم مزخرف میگه که بچه ها زودتر پاشن برن اینم بره پی زندگیش
اما وقتی روزنامه گرفتم دیدم از هم کلاسیام هرکی کنکور داد قبول شده یه فاتحه واسه پدر مادرش فرستادم ! : دی
مطمعنی کنکور سراسری بوده ؟:27:

ehsannirvana
30-06-2009, 15:07
مطمعنی کنکور سراسری بوده ؟:27:
آره والا :دی
البته این نکته رو هم بگم که دیپلمم رو با معدلِ 19 گرفتم (;

mehran_286
30-06-2009, 21:12
---
یه سوال از اساتید دارم
به نظرتون تو انتخاب اصلیمون آموزشکده های سما رو بزنیم یا واحد ها ؟
مثلا من کرج هستم واحد کرج رو بزنم که همون دانشگاه امیر المومنین هست یا سما کرج ؟ چون خودم واحد کرج رو بیشتر دوست دارم
ممنون میشم یه راهنمایی دوستان اساتید بکنن

من چند تا از دوستان گفتن سما به درد نمیخوره عین یه خونه ی کوچیکه (عین مدرسه های غیر انتفایی)
واحد کرکزی رو بزنی بهتره

mehran_286
30-06-2009, 21:14
دوستان سهمیه جانبازان تاثیر داره ؟
راستی امکانش هست بچه های کارودانش تو سراسری قبول بشن ؟
با تشکر

نادر1368
30-06-2009, 21:49
من چند تا از دوستان گفتن سما به درد نمیخوره عین یه خونه ی کوچیکه (عین مدرسه های غیر انتفایی)
واحد کرکزی رو بزنی بهتره
اموزشگاه و کارگاه هنرستان ما متعلق به همه شماست بشتابید دانشگاه ازاد پذیرای شماست!حتی دانشگاه علمی کاربردی اونور خیابون هم تعلق خاطر داره راستی دانشگاه ازاد چی داره!البته قصد جسارت ندارم این نظر من که نرم ثبت نام کنم چون پول ندارم دلیل تراشی میکنم:biggrin:!

آره والا :biggrin:
البته این نکته رو هم بگم که دیپلمم رو با معدلِ 19 گرفتم (;
پس شما مارو گذاشتی سر کار.

دوستان سهمیه جانبازان تاثیر داره ؟
راستی امکانش هست بچه های کارودانش تو سراسری قبول بشن ؟
با تشکر

کجا تاثیر داره!سراسری؟سال بعد دفترچه رو بخون!
چرا نمیشه!یه کم سخته ولی نشد نداره اصلا نداره!
دروس تخصصی کلا مهم هستن هر چقدر بیشتر بهتر همه هم مهم هستن راستی 24 روز مونده تا کنکور چه زود پیداتون شد!خبریه:biggrin:از بس زیر سایه بودیما!

mehran_286
01-07-2009, 00:15
اموزشگاه و کارگاه هنرستان ما متعلق به همه شماست بشتابید دانشگاه ازاد پذیرای شماست!حتی دانشگاه علمی کاربردی اونور خیابون هم تعلق خاطر داره راستی دانشگاه ازاد چی داره!البته قصد جسارت ندارم این نظر من که نرم ثبت نام کنم چون پول ندارم دلیل تراشی میکنم:biggrin:!

پس شما مارو گذاشتی سر کار.

کجا تاثیر داره!سراسری؟سال بعد دفترچه رو بخون!
چرا نمیشه!یه کم سخته ولی نشد نداره اصلا نداره!
دروس تخصصی کلا مهم هستن هر چقدر بیشتر بهتر همه هم مهم هستن راستی 24 روز مونده تا کنکور چه زود پیداتون شد!خبریه:biggrin:از بس زیر سایه بودیما!

یعنی سهمیه تاثیر نداره !!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18:
من از خیلی وقت پیش میومدم سر میزدم ولی پست نزدم
تو همین 24 روز مونده میشه کلی درس خوند
مگه نه ؟

iammahdi
01-07-2009, 08:52
ویرایش شد ...

نادر1368
01-07-2009, 21:43
یعنی سهمیه تاثیر نداره !!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
من از خیلی وقت پیش میومدم سر میزدم ولی پست نزدم
تو همین 24 روز مونده میشه کلی درس خوند
مگه نه ؟
چرا نداره متوجه نشدی سراسری که دیگه کارش تموم شد ثبت نام ازاد شروع شده و اینجام تاثیر داره لابد صندلی خوشگلتر بهشون میدن:biggrin:شوخی کردم!اره 24 روز هم خوبه .انشاءا...قبول میشین توکل بر خدا تلاش رو بکن حتما نتیجه رو میگیریم.

sale2000
02-07-2009, 23:31
سلام بروبچه های فنی و حرفه ای!چقدر جمله خوشایندیست این فنی و حرفه ای:biggrin:منم برق میخونم خلاصه مدار و دی سی و ای سی عاشق کارگاه برق صنعتی و سیم پیچی و دلبرده الکترونیک کاربردی چشمی به ریاضی 3 هم دارم!اگه سوال داشتین یا اشکال داشتین در زمینه تمارین والمسائل بپرسین!بپرسم!؟:biggrin:

ali_gamer
03-07-2009, 22:08
تو رشته کامپیوتر ماشین حساب می شه استفاده کرد؟

farshidshd
03-07-2009, 22:14
تو رشته کامپیوتر ماشین حساب می شه استفاده کرد؟

تو همه رشته میشه استفاده کرد منتهی فقط ماشین حساب معمولی

نادر1368
04-07-2009, 21:40
نه ماشین حساب ها انچنان هم معمولی نبودن اصلا معمولی نبودن خودشون میگن کدوم مدلها رو بیارین البته پارسال کسی نبود که گیر بده.

BLACK-BLACK
04-07-2009, 22:04
سلام بروبچه های فنی و حرفه ای!چقدر جمله خوشایندیست این فنی و حرفه ای:biggrin:منم برق میخونم خلاصه مدار و دی سی و ای سی عاشق کارگاه برق صنعتی و سیم پیچی و دلبرده الکترونیک کاربردی چشمی به ریاضی 3 هم دارم!اگه سوال داشتین یا اشکال داشتین در زمینه تمارین والمسائل بپرسین!بپرسم!؟:biggrin:

تو همه دنیا برای فنی حرفه ایهای خودشون هیی کم نمیذارنولی ایران دقیقا برعکسه تابتونن برای فنی حرفه ایها کم میذارن.
ولی اگه زیردستشون دووم بیاری خیلی ادم بزرگی میشی و هر کشوری بری 3 سوته میگیرنت حتی فوق دیپلم فنی حرفه ای.

mehran_286
04-07-2009, 22:07
سلام دوستان
بین انتخاب شهر ها گیر کردم کمکم کنید
تهران میشینیم
3تا جای مد نظرم این هاست
تهران(قیام دشت) _ دماوند _ قم
قم خونه داریم ولی میگن دانشگاهش خوب نیست (میگن)
دماوند میگن زمستون ها بد مسیره !!!
قیام دشت هم اطلاعی ندارم
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید ؟
خدا رو چه دیدی شاید با سهمیه سراسری قبول شدیم و اصلا ازادذ نرفتیم ولی برام مهمه
با تشکر
مهران

farshidshd
06-07-2009, 10:31
سلام دوستان
بین انتخاب شهر ها گیر کردم کمکم کنید
تهران میشینیم
3تا جای مد نظرم این هاست
تهران(قیام دشت) _ دماوند _ قم
قم خونه داریم ولی میگن دانشگاهش خوب نیست (میگن)
دماوند میگن زمستون ها بد مسیره !!!
قیام دشت هم اطلاعی ندارم
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید ؟
خدا رو چه دیدی شاید با سهمیه سراسری قبول شدیم و اصلا ازادذ نرفتیم ولی برام مهمه
با تشکر
مهران

به نظر من
تهران
قم
دماوند

mehran_286
06-07-2009, 11:50
به نظر من
تهران
قم
دماوند

میشه بی زحمت دلیلش رو بگی ؟
شما تو کدومش درس خوندی یا اطلاعی داری ؟
چرا قم از دماوند بهتره ؟

ali_gamer
06-07-2009, 16:50
سلام
من رشتم کامپیوتره اگه درصد زدن درسام این شکلی باشه کجا قبولم به نظرتون؟
تخصصی 90%
فیزیک 90%
ریاضی 45% یا 50%
معارف 40 %
ادبیات 40%
عربی0%
انگلیسی 10% یا کمتر
تهرات می تونم قبول شم یا نزدیک تهران ( کرج , قزوین)

farshidshd
06-07-2009, 17:21
میشه بی زحمت دلیلش رو بگی ؟
شما تو کدومش درس خوندی یا اطلاعی داری ؟
چرا قم از دماوند بهتره ؟

تهران چون بومیه اونجایی
قم چون تعریفشو شندیم و چون از دماوند بهتره ( از لحاظ سختی راه که خودت گفتی )
دماوند چون یکی از دوستان اونجا بود و میگفت استادای خوبی نداره و همونطور که خودت هم گفتی تو زمستون خیلی مشکل میشه برات

سلام
من رشتم کامپیوتره اگه درصد زدن درسام این شکلی باشه کجا قبولم به نظرتون؟
تخصصی 90%
فیزیک 90%
ریاضی 45% یا 50%
معارف 40 %
ادبیات 40%
عربی0%
انگلیسی 10% یا کمتر
تهرات می تونم قبول شم یا نزدیک تهران ( کرج , قزوین)

به امید خدا...
90 درصد میتونی قبول شی

iammahdi
06-07-2009, 18:28
اگه یه نفر عمومی و پایه رو نزنه چی می شه ؟

mehran_286
06-07-2009, 21:25
دوستان
کسی دانشگاه قیام دشت درس نمیخونه ؟
دانشگاه و استادانش برای کامپیوتر یا در کل چجوریند؟
با تشکر

نادر1368
06-07-2009, 22:48
اگه یه نفر عمومی و پایه رو نزنه چی می شه ؟

چون اکثریت همه دروس تخصصی رو کم و بیش میزنن و درصدها هم اکثریت به هم نزدیکن دروس پایه و عمومی تاثیراتشون رو اونجا نشون میدن بخصوص دروس پایه.

ali_gamer
07-07-2009, 11:27
تو ازاد چند تا انتخاب شهر می کرد ؟

H A M A S
07-07-2009, 14:20
من دانشجوی ترم اول کاردانی کامپیوتر آموزشکده فنی هستم
متاسفانه با سهل انگاری خودم -نزدیک به 60 درصد احتمال مشروط شدنم هست با معدل 11 و خورده ای
البته هنوز نمراتم کامل نیومده و لی خب 60 درصد احتمال قوی هست
تنها امیدم دو تا استاد هستند که یکیشون که درس سه واحدی هست ضمنی توافق کرده یه 2 نمره ای بده
درس های ریاضی پیش و فیزیک پیش رو افتادم
================================================== ===========
حالا اگر خدای نکرده مشروط شدم ترم های بعد چه برنامه داشته باشم تا جبران عقب افتادگی تحصیلی ترم اول رو داشته باشم؟
ترم بعد به من بیشتر از 14 واحد یعنی نمیدن؟
تبصره یا استثنایی وجود نداره؟
هنوز میتونم چهار ترمه تموم کنم؟
حالا اگر بالفرض 5 ترمه شدم خیلی بده؟

================================================== =============
اینم چارت:
ترم اول=17 واحد
ترم دوم=20
ترم سوم=20
ترم چهارم =20
ترم تابستون=2 واحد
مجموع کل 79 واحد درسی

farshidshd
07-07-2009, 18:38
تو ازاد چند تا انتخاب شهر می کرد ؟

واسه کارشناسی که سه تا بود کاردانی رو نمیدونم دقیقا فکر کنم اونم 3تا باشه با یه انتخاب دانشگاه

farshidshd
07-07-2009, 19:05
دوست عزیز کسی که مشروط میشه ترم بعد بیشتر از 14 تا نمیدن بهش...
به نظر من ترم تابستون 6 واحد از واحدایی که افتادی رو بگیر
اگه بازم موند ترم مهر بگیر
ترم بعدیش یعنی بهمن دروس عمومی بیشتر بگیر تا معدلت بیاد بالا
انشاالله که مشروط نمیشی...
اگه ترم تابستونا رو بگیری میتونی 4 ترم تموم کنی
در ضمن کی گفته 5 ترمه بشی بد میشه؟؟
اتفاقا بهتر هم هست واسه کارشناسیت
کسای دیدم که 8 ترم هم با تبصره و ماده کاردانی رو تموم کردن

mahdi7610
07-07-2009, 19:12
به نظر من زیاد واحد گرفتن اصلا مهم نیست .

مهم اینه که شما هر تعداد واحدی که میگیری را پاس کنی . مثلا اگه 20 واحد بگیری و 6 واحد بیفتی بیشتر ضرر می کنی تا اینکه 14 واحد بگیری و همه را پاس کنی .

چون هم وقت کافی برای خوندن درسهات داری و هم میتونی معدلت را بالا ببری .

در ضمن توی رشته کامپیوتر پاس کردن 20 واحد توی یک ترم کار اسونی نیست .

از طرفی حتما نیاز نیست 4 ترمه تموم کنی . البته اگه تموم کنی که خیلی عالی میشه . اما اکثرا بخوان و نخوان کارشون به 5 ترم و بالاتر می کشه .

البته چون ترم اولی هستی یه خورده میترسی . اگه به ترم های بالاتر بیایی برات عادی می شه .

البته سعی کن از همین ترم اول سفت بچسبی به درس و گرنه ترم های بعد هم چوبش را میخوری هم دیگه پشیمونی فایده ای نداره

موفق باشی :)

sourena
07-07-2009, 19:22
اگر تابستونا برداري ميتوني اين عقب موندگي رو جبران كني!
به شرط اينكه ترمهاي بعد مشروط نشي و درسي رو هم نيفتي.....
تا دير نشده درسهاي عمومي مثل انديشه1 ، آيين زندگي ، يا تفسير موضوعي قرآن رو بردار! 6 واحد ميتوني برداري كه 100% جبران ميكنه عقب موندگي درساتو....

H A M A S
07-07-2009, 21:07
دوست عزیز کسی که مشروط میشه ترم بعد بیشتر از 14 تا نمیدن بهش...
به نظر من ترم تابستون 6 واحد از واحدایی که افتادی رو بگیر
اگه بازم موند ترم مهر بگیر
ترم بعدیش یعنی بهمن دروس عمومی بیشتر بگیر تا معدلت بیاد بالا
انشاالله که مشروط نمیشی...
اگه ترم تابستونا رو بگیری میتونی 4 ترم تموم کنی
در ضمن کی گفته 5 ترمه بشی بد میشه؟؟
اتفاقا بهتر هم هست واسه کارشناسیت
کسای دیدم که 8 ترم هم با تبصره و ماده کاردانی رو تموم کردن
از پاسختون خیلی ممنون!
من ورودی بهمن هستم
امسال ترم تابستون بازم با مشاوره غلط بعضی ها برنداشتم
فقط یه ترم تابستونی دارم
راستی واسه چی 5 ترمه برای کنکور کارشناسی خوبه؟

به نظر من زیاد واحد گرفتن اصلا مهم نیست .

مهم اینه که شما هر تعداد واحدی که میگیری را پاس کنی . مثلا اگه 20 واحد بگیری و 6 واحد بیفتی بیشتر ضرر می کنی تا اینکه 14 واحد بگیری و همه را پاس کنی .

چون هم وقت کافی برای خوندن درسهات داری و هم میتونی معدلت را بالا ببری .

در ضمن توی رشته کامپیوتر پاس کردن 20 واحد توی یک ترم کار اسونی نیست .

از طرفی حتما نیاز نیست 4 ترمه تموم کنی . البته اگه تموم کنی که خیلی عالی میشه . اما اکثرا بخوان و نخوان کارشون به 5 ترم و بالاتر می کشه .

البته چون ترم اولی هستی یه خورده میترسی . اگه به ترم های بالاتر بیایی برات عادی می شه .

البته سعی کن از همین ترم اول سفت بچسبی به درس و گرنه ترم های بعد هم چوبش را میخوری هم دیگه پشیمونی فایده ای نداره

موفق باشی :)
از محبتتون ممنونم خیلی زیاد!
الان دارم درسهای ترم بعد کلا همشون رو جلو جلو میخونم
فقط مشکلم درس اسمبلی هست که 3 واحده ب-پیش بینی کردم نمره حداقل 16 رو باید بگیرم-ولی میگن خیلی سخته -نمیونم نظر شما چیه -میشه از این درس 15 گرفت یا نه؟

farshidshd
08-07-2009, 10:58
از پاسختون خیلی ممنون!
من ورودی بهمن هستم
امسال ترم تابستون بازم با مشاوره غلط بعضی ها برنداشتم
فقط یه ترم تابستونی دارم
راستی واسه چی 5 ترمه برای کنکور کارشناسی خوبه؟

باید برنامه ریزی کنی ببینی زمان کنکور کارشناسیت کی هست

من خودم 4 ترمه تموم میکردم ولی 6 واحد رو گذاشتم واسه ترم 5 که هم درسا رو بخونم واسه کنکور هم اینکه تو محیط دانشگاه میشه با انگیزه تر درس خوند ...
اگه 4 ترمه تموم میشد تا کنکور خیلی فاصله بود و منم همه چیو فراموش میکردم...

بازم میگم شما ببین کنکور کارشناسیت کی میوفته
فکر کنم مهر 89 ترم 4 هستین
کنکور هم کیه؟؟ مرداد 90
با این اوصاف 5 ترمه بشین بهتره
البته این نظره منه
شاید شما بخواین 4 ترمه تموم کنین و برین کلاس کنکور...

البته یه چیزی هم هست
تا سال 90 احتمالا کنکور حذف میشه

n.s
08-07-2009, 22:01
فقط مشکلم درس اسمبلی هست که 3 واحده ب-پیش بینی کردم نمره حداقل 16 رو باید بگیرم-ولی میگن خیلی سخته -نمیونم نظر شما چیه -میشه از این درس 15 گرفت یا نه؟

اگه به گفتن باشه که اون موقع آدم نباید هیچ کاری بکنه و تلاشی بکنه که میگن فلان کار سخته !
همه چی بستگی به خود شما داره ...شما تلاشتو بکن ...حتما موفق میشی ...
با بیشتر از 15-16 هم میشه پاسش کرد ...اینقدرام که میگن سخت نیست :20:
موفق باشی .

mehran_286
09-07-2009, 12:01
دوستان کسی اطلاع در مورد دانشگاه قیام دشت نداره ؟
خوبه چجوریه ؟
دماوند چی؟
بابا یکی جواب بده 3 روز پیش یه پست عین همین دادم کسی جواب نداد
با تشکر
ناراحت نشید

mehran_286
11-07-2009, 23:48
سلام دوستان
از میان 4 انتخاب زیر برای آزاد کدوم از همه مناسب تره
4 روز دیگه نمونده بی زحمت کمک کنید هنوز تو کفش موندم
1.شهرقدس
2.شهر ری
3.پردیس
4.دماوند
5.قیام دشت

farshidshd
13-07-2009, 20:18
جزييات كنكور كارداني فني حرفه‌اي اعلام شد ، معاون سازمان سنجش: آزمون 2 مرداد با شركت 530 هزار داوطلب برگزار مي‌شود

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به برگزاري آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني حرفه‌اي سال88 در دوم مرداد ماه، گفت: اين آزمون با حضور532 هزار و132 داوطلب برگزار مي‌شود. دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه در اين آزمون 187هزار و 907 داوطلب زن و 344 هزار و 225 داوطلب مرد ثبت‌نام كردند، اظهار كرد: اين آزمون در41 كد رشته امتحاني در 317 شهرستان مختلف كشور برگزار مي‌شود. وي افزود: آزمون 22 كد رشته امتحاني با حضور 376 هزار و 65 داوطلب در صبح روز جمعه دوم مردادماه و آزمون 19 كد رشته ديگر با تعداد 156 هزار و 67 داوطلب بعد از ظهر همان روز برگزار خواهد شد. وي با اشاره به توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه 29 تير ماه، گفت: توزيع كارت ورود به جلسه اين آزمون تا روز چهارشنبه 31 تيرماه ادامه دارد، بر اين اساس داوطلبين مي‌توانند با ورود به سايت سازمان سنجش و با وارد كردن اطلاعات محرمانه كارت اعتباري و يا اطلاعات ديگري كه در اطلاعيه سازمان سنجش كه در روز دوشنبه 22 تيرماه توسط پيك سنجش منتشر مي‌شود نسبت به پرينت آن اقدام كنند. معاون سازمان سنجش در خاتمه از اعلام نتايج اين آزمون در شهريور ماه خبر داد

منبع::: پیک سنجش

Animators
14-07-2009, 01:20
با اجازه صاحب تاپیک....
می خواستم یه سوال فنی بپرسم.... من الان دوم هنرستانم (کاردانش) یعنی دارم می رم سوم... حالا می خواستم بپرسم که می شه یه جوری این سومم را آزاد بخونم بعد بیام همین امسال برم پیش هنر هم بخونم تا بتونم توی کنکور هنر شرکت کنم و مجبور نشم کاردانی امتحان بدهم.....یعنی سوم کاردانشم را با پیش تو یک سال به صورت آزاد بخونم و امتحان بدهم!

farshidshd
14-07-2009, 08:05
با اجازه صاحب تاپیک....
می خواستم یه سوال فنی بپرسم.... من الان دوم هنرستانم (کاردانش) یعنی دارم می رم سوم... حالا می خواستم بپرسم که می شه یه جوری این سومم را آزاد بخونم بعد بیام همین امسال برم پیش هنر هم بخونم تا بتونم توی کنکور هنر شرکت کنم و مجبور نشم کاردانی امتحان بدهم.....یعنی سوم کاردانشم را با پیش تو یک سال به صورت آزاد بخونم و امتحان بدهم!

خیر...
...

مصطفی چهاردولتی
14-07-2009, 15:02
سلام زمان آزمون برای گرفتن کارت مربی گری را اعلام نمائید .

با تشکر

majid_sp
17-07-2009, 10:23
سلام

من 2 سال پیش تو کنکور کاردانی پیوسته آزاد شرکت کردم با وجودی که خوب تست نزدم قزوین قبول شدم بعدا متوجه شدیم که ظرفیت ها بالا بود

می خواستم بدونم آیا امسال هم به همین صورته یا نه ؟ من امسال باید حتما قبول بشم به نظر شما نیاز هست درس بخونم واسه کنکور یا نه امسال هم ظرفیت پذیرش بالاست ؟

farshidshd
18-07-2009, 10:38
سلام

من 2 سال پیش تو کنکور کاردانی پیوسته آزاد شرکت کردم با وجودی که خوب تست نزدم قزوین قبول شدم بعدا متوجه شدیم که ظرفیت ها بالا بود

می خواستم بدونم آیا امسال هم به همین صورته یا نه ؟ من امسال باید حتما قبول بشم به نظر شما نیاز هست درس بخونم واسه کنکور یا نه امسال هم ظرفیت پذیرش بالاست ؟

امسال هم ضرفیت ها بالاست
ولی خی این دلیل نمیشه که شما هیچ تلاشی نکنین
شاید اینبار مثل دفه قبل شانس نیارین
پس شما تلاش کن

masoudboy
18-07-2009, 14:19
من شنیدم برخی از واحدهای دانشگاه آزاد اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید بدون کنکور در کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشجو می گیره. آیا صحت داره ؟

iammahdi
19-07-2009, 08:20
با سلام ...
من ساکن فزوین هستم ....

دوستان اگه من کاردانی پیوسته دولتی اولوبت اولم رو بزنم تهران بعدیش رو قزوین چطوره ...فوقش اگه اولویت اول قبول نشدم می یام اولویت های پایین تر دیگه ...

- امسال اصلا" دانشگاه آزاد واحد قزوین تو لیست نبود ...
زدم واحد تاکستان ، کسی می دونه دانشگاش چطوره ؟

ممنون ...

f.kh0511
19-07-2009, 08:43
بچه ها جمعه کنکور من استرس دارم:(
کسی نمی دونه رشته کامپیوتر صبح برگزار میشه یا عصر؟؟

iammahdi
19-07-2009, 16:29
بچه ها جمعه کنکور من استرس دارم:(
کسی نمی دونه رشته کامپیوتر صبح برگزار میشه یا عصر؟؟

صبح ، راس ساعت 7:30 .

farshidshd
19-07-2009, 19:08
من شنیدم برخی از واحدهای دانشگاه آزاد اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید بدون کنکور در کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشجو می گیره. آیا صحت داره ؟

بله صحت داره
بعد از کنکورش این کار رو انجام میده

Core
19-07-2009, 21:25
دوستان برادر من متأسفانه فراموش کرد دفترچه آزاد بگیره و مهلت ثبت نام هم تمام شد. میخواستم بدونم آیا برای کنکور کاردانی دانشگاه آزاد باید تا سال آینده همین موقع صبر کنه یا اینکه تو نیمه دوم سال هم دانشگاه آزاد دوباره آزمون برگزار میکنه؟

BLACK-BLACK
19-07-2009, 21:54
دوستان برادر من متأسفانه فراموش کرد دفترچه آزاد بگیره و مهلت ثبت نام هم تمام شد. میخواستم بدونم آیا برای کنکور کاردانی دانشگاه آزاد باید تا سال آینده همین موقع صبر کنه یا اینکه تو نیمه دوم سال هم دانشگاه آزاد دوباره آزمون برگزار میکنه؟

نیمه دوم برای تکمیل ظرفیت میتونه شرکت کنه.

mehran_286
20-07-2009, 09:47
دوستان
چجوری از سایت سنجش کارت رو بگیرم الان ساعت 10.46 دقیقه هستش ولی من چیزی نمی بینم
چیکار کنیم
؟؟

Masoud3d
20-07-2009, 09:53
دوستان
چجوری از سایت سنجش کارت رو بگیرم الان ساعت 10.46 دقیقه هستش ولی من چیزی نمی بینم
چیکار کنیم
؟؟

فکر کنم رفتن تعطیلات. فعلا که خبری نیست:18:

Masoud3d
20-07-2009, 10:16
کارت ها رسید! بچه ها برید سایت سنجش از کارت خودتون پرینت بگیرید.

PNC
20-07-2009, 12:51
سلام
یه سوال از بچه های کامپیوتر
البته صحبتم ربطی به کارت های اینا نداره من یه سوال درسی دارم
من درس مبنا ها رو اصلا نمیفهمم :(
البته قسمت تبدیل مبنا به 2 و بعد به فلان مثلا 16 رو به 8 بخواهیم ببریم اول میبریم رو 2 بعد میبریم به 8 این رو من نمیفهمم مثلا تو کتاب زده

مثلا مثال رو ببینید
این عدد در مبنا 2 هستش
111010101
بعد این رو برده به مبنای 8 شده
725
من مشکلم اینه که این 725 از کجا میاد چطوری به دست میاد
یا مثلا
101101111010
به مبنای 16
B7A
من این رو متوجه نمیشم
تو کتاب زده 3 رقم 3 رقم جدا میکنیم این رو میفهمم اما عدد ها از کجا میان
ممنون میشم یکی این رو دقیق توضیح بده چون همیشه یه سوال ازش تو کنکور میاد
خداحافظ

Sub007
20-07-2009, 13:13
شما برای تبدیل از مبنای ۲ به ۸ سه رقم سه رقم از سمت راست جدا میکنی بعد هر یک از ارقام رو با وزن ۱ ۲ ۴ بدست میاری.
مثلا:۱۰۱ از سمت راست بهش وزنهای ۱ ۲ ۴ رو بده میشه ۱×۱+۲×۰+۱×۴ که مجموعا میشه ۵.
برای ۱۶ هم ۴ رقم چهار رقم جدا میکنی و از سمت راست وزنهای ۱ ۲ ۴ ۸ رو بهش میدی.

برای مبنای ۲ به ۸ وزنها در هر دسته سه تایی تکرار میشه.
مثلا ۱۱۱/۰۱۰/۱۰۱ به اینصورت وزن میگیره: ۱ ۲ ۴/ ۱ ۲ ۴/ ۱ ۲ ۴
برای مبنای ۲ به ۱۶ هم وزنهای برای دسته های چهارتایی تکرار میشه.

Sub007
20-07-2009, 13:15
اگه باز هم متوجه نشدی از یکی از کسانی که کنکور کارشناسی ناپیوسته دارند کتاب مدار منطقی(دیجیتال) مدرسان شریف رو بگیر توی اونهم توضیح داده.

PNC
20-07-2009, 14:02
شما برای تبدیل از مبنای ۲ به ۸ سه رقم سه رقم از سمت راست جدا میکنی بعد هر یک از ارقام رو با وزن ۱ ۲ ۴ بدست میاری.
مثلا:۱۰۱ از سمت راست بهش وزنهای ۱ ۲ ۴ رو بده میشه ۱×۱+۲×۰+۱×۴ که مجموعا میشه ۵.
برای ۱۶ هم ۴ رقم چهار رقم جدا میکنی و از سمت راست وزنهای ۱ ۲ ۴ ۸ رو بهش میدی.

برای مبنای ۲ به ۸ وزنها در هر دسته سه تایی تکرار میشه.
مثلا ۱۱۱/۰۱۰/۱۰۱ به اینصورت وزن میگیره: ۱ ۲ ۴/ ۱ ۲ ۴/ ۱ ۲ ۴
برای مبنای ۲ به ۱۶ هم وزنهای برای دسته های چهارتایی تکرار میشه.
واقعا ازت تشکر میکنم تا خوندم فهمیدم در صورتی که 1000 بار قلم چی و کتاب رو خوندم نمیفهمیدم
ممنون:10::8:

mehran_286
20-07-2009, 14:38
دوستان کارت فقط یک رو داره ؟
من صفحه رو ذخیره کردم فقط همون یک تیکه جلو کارت باید پرینت بشه ؟
اگر اینجوری با پینت درش بیارم
با تشکر

farshidshd
20-07-2009, 14:50
دوستان کارت فقط یک رو داره ؟
من صفحه رو ذخیره کردم فقط همون یک تیکه جلو کارت باید پرینت بشه ؟
اگر اینجوری با پینت درش بیارم
با تشکر

بله
همومنو پرینت بگیر ...

PNC
20-07-2009, 16:21
خدا بگم چیکار کنه سنجش رو ریاضی 3 رو اضافه کرده من که هیچی بلد نیستم نه 1 نه 2 نه 3 عربی هم که صفر
بچه ها با این اوضاح امیدی هست ؟ :D

mehran_286
20-07-2009, 20:27
خدا بگم چیکار کنه سنجش رو ریاضی 3 رو اضافه کرده من که هیچی بلد نیستم نه 1 نه 2 نه 3 عربی هم که صفر
بچه ها با این اوضاح امیدی هست ؟ :D

امیدت به خدا باشه
میشه مثل امتحان هماهنگ ویژوال بیسیک 2 کارودانشی ها همه میگفتن خیلی سخته ولی تو مدرسه ی ما از 30 نفر 25 تا قبولی دادیم
اصل این هستش که تو تلاشت رو کردی
غصه نخور :20:

SADEGH 7
20-07-2009, 22:47
داشتم راهنمای شرکت در آزمون رو می خوندم یه نکته توش دیدم که به نظرم اومد بهتره اطلاع رسانی کنم:
داوطلبان لازم است معدل كتبي سال آخر، ميانگين معدل سه سال آخر تحصيلي وكد دانش‌آموزي خود را در پشت‌كارت ورود به ‌جلسه يادداشت تا در جلسه آزمون در پاسخنامه در محل مشخص شده درج نمايند.‌
موفق باشید.:11:

Sub007
20-07-2009, 23:22
واقعا ازت تشکر میکنم تا خوندم فهمیدم در صورتی که 1000 بار قلم چی و کتاب رو خوندم نمیفهمیدم
ممنون:10::8:

اگه تونسته باشم کمکی کرده باشم خوشحال میشم.
چون من خودم هم برای کنکور کاردانی به کارشناسی که ۵ شنبه دارم نیاز داشتم اینا رو بخونم حالا هم یه مروری شد برام.

Masoud3d
21-07-2009, 05:54
داشتم راهنمای شرکت در آزمون رو می خوندم یه نکته توش دیدم که به نظرم اومد بهتره اطلاع رسانی کنم:
داوطلبان لازم است معدل كتبي سال آخر، ميانگين معدل سه سال آخر تحصيلي وكد دانش‌آموزي خود را در پشت‌كارت ورود به ‌جلسه يادداشت تا در جلسه آزمون در پاسخنامه در محل مشخص شده درج نمايند.‌

یعنی معدل هم در کنکور تاثیر داره؟ به نظر من معنی دیگه ای نمیتونه داشته باشه. پس چرا در این مورد چیزی اعلام نکرده بودن؟

BLACK-BLACK
21-07-2009, 11:21
یعنی معدل هم در کنکور تاثیر داره؟ به نظر من معنی دیگه ای نمیتونه داشته باشه. پس چرا در این مورد چیزی اعلام نکرده بودن؟

بله که تاثیر داره حدود 25 درصد.

نادر1368
21-07-2009, 22:00
کجا گفتن 25% اصلا کی گفتن معدل تاثیر داره سال پیش هم این شرایط بوده.
اگرم تاثیر داشته باشه 15% هستش نه 25%.

H A M A S
22-07-2009, 08:13
سلام
من سه بار کنکور کاردانی کامپیوتر دادم آمارش کلا دستمه
پارسال هم قبول شدم-فقط یه چیز بگم به بچه های کامپیوتر
خاطرتون جمع کنکور امسال سوالات تخصصی اش آسونه بجاش سوالات عمومی خیلی سخته

نادر1368
22-07-2009, 22:26
انشاءا... که اینطور باشه.
از عزیزان کسی اطلاع دقیقی از نحوه تاثیر معدل داره چون گفتن فقط برای کنکوری های نظری معدل تاثیر داده میشه و برای فنی ها تصویب نشده.

SADEGH 7
23-07-2009, 07:15
سلام
یه نکته ای رو من تازه متوجه شدم:
هممون می دونیم که ریاضی 3 حذف شده بود و امسال دوباره اضافه شد. اما :
تو صفحه 8 و 9 دفترچه راهنما دو تا جدول هست که عناوین و ضرایب منابع آزمون رو نوشته. نکته ای که می خوام بگم اینه که متاسفانه ریاضی 3 رو تو جدول شماره 2 و به عنوان درس تخصصی با ضریب 15 قرار داده. پس حتما حواستون به این درس هم باشه.

نادر1368
23-07-2009, 18:04
سوال من پابرجاست ولی فکر نکنم جوابی بگیرم!خوب ما هم می دونستیم ریاضی 3 جزء تخصصی هاست از این بابت تشکر هم میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gifولی یکی اگه دقیق و قطعی اطلاع داره بگه که اگر معدل رو ننویسیم مثل پارسال اتفاق خاصی نمیفته یا چی!
این رو هم خوب بدانیم بهترین نتیجه حالت تعادل بین دروس عمومی و تخصصی خواهد بود.

farshidshd
23-07-2009, 18:50
سوال من پابرجاست ولی فکر نکنم جوابی بگیرم!خوب ما هم می دونستیم ریاضی 3 جزء تخصصی هاست از این بابت تشکر هم میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gifولی یکی اگه دقیق و قطعی اطلاع داره بگه که اگر معدل رو ننویسیم مثل پارسال اتفاق خاصی نمیفته یا چی!
این رو هم خوب بدانیم بهترین نتیجه حالت تعادل بین دروس عمومی و تخصصی خواهد بود.

اگه معدل رو وارد نکنی هیچ اتفاقی نمیوفته
فقط در صورت قبولی و موقع ثبت نام ازت میخوان ...

PNC
24-07-2009, 11:42
سلام
از کنکور میام
عمومی ها واقعا مسخره بود من که زیاد خوب نزدم
اما تخصصی ها سوالاش بد نبود

SADEGH 7
24-07-2009, 11:54
من هم یک ساعتی می شه رسیدم.
واقعا وقت زیادی واسه عمومی گذاشته بودن. سر جلسه همه یا خوابیده بودن یا تو توهم بودن. واقعا حوصلمون سر رفت.انقدر بیکار نشستیم فکر کردیم، که هرچی تخصصی خونده بودیم هم داشت از سرمون می پرید.
ولی در کل بد نبود.

PNC
24-07-2009, 12:01
من هم یک ساعتی می شه رسیدم.
واقعا وقت زیادی واسه عمومی گذاشته بودن. سر جلسه همه یا خوابیده بودن یا تو توهم بودن. واقعا حوصلمون سر رفت.انقدر بیکار نشستیم فکر کردیم، که هرچی تخصصی خونده بودیم هم داشت از سرمون می پرید.
ولی در کل بد نبود.
:laughing::laughing:
دمت گرم دقیقا عین حوزه ما
همه گرفته بودن خوابیده بودن یه چند نفر بودن میگفتن بزار تخصصی بیاد میترکونیم تخصصی اومد دو دقیقه ای دادن رفتن:27:
انشاالله که همه قبول شن:10:

iammahdi
24-07-2009, 12:09
از سخت افزار سوال اومده بود ، یا من فکر می کنم جا انداختم ...
از مدار منطقی و کد گری و مازاد 3 و اینا رو می گم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a1000a
24-07-2009, 12:13
سلام بچه ها
کنکور جالب بود
فیزیک سخت بود
ولی سیستم عامل و برنامه سازی و ریاضی خیلی آسون بود!@
انشاالله همه موفق شیم!@

farshidshd
24-07-2009, 12:17
امیدوارم همتون قبول بشین و جواب زحمات خودتون رو بگیرین...

a1000a
24-07-2009, 13:51
دوستان
انگار سازمان سنجش لطف کرده و کلید پاسخ نامه ها رو نداده!!!
چقدر به ما لطف دارن!@

SADEGH 7
24-07-2009, 15:20
از سخت افزار سوال اومده بود ، یا من فکر می کنم جا انداختم ...
از مدار منطقی و کد گری و مازاد 3 و اینا رو می گم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رفیق نگو که سخت افزار خوندی!!!!!!!!!
سخت افزار کتابش عوض شده و کلا مدارهاش حذف شده. کنکور صبح هم مبانی و سخت افزار باهم بود.
انشاا... هممون قبول شیم.

iammahdi
24-07-2009, 16:04
رفیق نگو که سخت افزار خوندی!!!!!!!!!
سخت افزار کتابش عوض شده و کلا مدارهاش حذف شده. کنکور صبح هم مبانی و سخت افزار باهم بود.
انشاا... هممون قبول شیم.

مگه سخت از سخت افزار سال 86 سوال نمی یومد ...
چطوریه یعنی ؟؟!!!
مدار منطقی حذف شده ...
Xor و ساده کردن و جدول کارنو ام چی !!!

تازه من سوال 1 و 2 و اون سی پی یوی دو هسته ایی بود ، چی بود نخونده بودم ...

SADEGH 7
24-07-2009, 16:38
چطوریه یعنی ؟؟!!!
مدار منطقی حذف شده ...

دوست عزیز تو صفحه ی 8 دفترچه راهنما نوشته:
لازم به ذکر است سوال های مربوط به عناوین آزمون، سال دوم از محتوی آموزشی کتاب های چاپ سال 86 و سال سوم از محتوی آموزشی کتاب های چاپ سال 87 نظام سالی واحدی طراحی خواهد شد.

iammahdi
24-07-2009, 17:13
دوست عزیز تو صفحه ی 8 دفترچه راهنما نوشته:
لازم به ذکر است سوال های مربوط به عناوین آزمون، سال دوم از محتوی آموزشی کتاب های چاپ سال 86 و سال سوم از محتوی آموزشی کتاب های چاپ سال 87 نظام سالی واحدی طراحی خواهد شد.

من کاردانشی ام ... نمی دونستم کدوم ساله دومه ، کدوم سال سوم ...
پس با این حساب سخت افزار و مبانی می شه سال دوم ...
حالا خیلی عوض شده ؟

راستی سوال اول ریاضی ، (سوال 61) چی می شد ، چون فقط من همون یه سوال ریاضی رو حل کردم : دی

SADEGH 7
24-07-2009, 17:19
من کاردانشی ام ... نمی دونستم کدوم ساله دومه ، کدوم سال سوم ...
پس با این حساب سخت افزار و مبانی می شه سال دوم ...
حالا خیلی عوض شده ؟

راستی سوال اول ریاضی ، (سوال 61) چی می شد ، چون فقط من همون یه سوال ریاضی رو حل کردم : دی
نه دیگه. مبانی سال دوم و سخت افزار سال سوم. در مورد تغییرات سخت افزار هم، کلا مدار ها حذف شده.
ریاضی،من هم یه دونه زدم. ولی یادم نیست کدوم رو زدم.:31:

iammahdi
24-07-2009, 17:43
ممنون ...
می شه یه زحمتی بکشین ، بگین این 9 تا کتاب ، کدومش ماله سال دومه ، کدومش مال سال سوم :
ببین اگه درسته بگو :
چون 23 مرداد امتحان آزاده ...

مبانی کامپیوتر که شد دوم . 86
سخت افزار هم که شد سوم .87
برنامه نویسی 1 : دوم 86 - البته باز من به اشتباه 87 رو گرفتم .
برنامه نویسی 2: فکر کنم دوم 86
برنامه سازی 3: سوم 87 - این یکی رو 86 گرفتم .
شبکه : سوم 87 - اینم ماله سال 86 رو گرفتم ...
بانک اطلا عاتی : سوم 87
سیتم عامل 1: دوم 86
سیستم عامل 2: 87 سوم

سخت افزار سال سوم. در مورد تغییرات سخت افزار هم، کلا مدار ها حذف شده.

:19::19::19:

a1000a
24-07-2009, 18:55
چطوریه یعنی ؟؟!!!
مدار منطقی حذف شده ...

دوست عزیز کتاب سخت افزار امسال تغییر کرده بود
اون بخش ها هم (خدا را شکر) تغییر کرده بود و امسال نمیومد!@
آموزش و پرورش گفته امسال هم (88-89) 8 تا کتاب تغییر می کنه
واسه سال آینده هواسمون باشه!@

a1000a
24-07-2009, 18:57
اگر اشتباه نکنم میشد 'گزینه 3

نادر1368
24-07-2009, 19:24
سلام گذشته رو بی خیال شین ولی میشد گزینه 3!فیزیکش خیلی سخت بودااااا

a1000a
24-07-2009, 20:03
فیزیک نگو بلا بگو!
خیلی سخت بودش!@
شیمیش هم خوبب بود
70 80 درصد زدم!@

mehran_286
24-07-2009, 20:27