PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سايت هاي عكس ماشين

mahdi70000
28-02-2008, 16:37
يك سايت جامع براي مشاهده ي انواع اتومبيل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:20:

Actros
29-02-2008, 02:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amiroo88
29-02-2008, 12:06

به نظر من این حرف نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه البته جفت اینا یه سایت هست:31:

hamid00009
01-03-2008, 08:24
دوستان برای ماشین سنگین سایت اینطوری هست؟؟؟

SAE
30-03-2008, 12:26
این سایت هست:

اما عکس ها ی زیادی نداره.

Master.Pooriya
10-06-2009, 12:29
سلام
لطف بکنید و اسم سایتهایی که عکس ماشین و اطلاعتشونو به صورت طبقه بندی شده میزارند رو بنویسید...

تاکید می کنم تنها عکس های طبقه بندی شده نه اینکه مثلا 4 تا والپیپر بنز داشته باشه 6 تا از پراید!

طبقه بندی شده یعنی اسم شرکت رو انتخاب سال و مدل رو انتخاب و عکسو اطلاعتشو بده...

خودم این سایتو که پارسال پیدا کردم میزارم... درمورد خودرو ساز های قدیمی عکس های خوبی داره مثلا موستانک 62 عمرا هیچ جا پیدا نمی کنید اما عکسشو داره... من آرشیو موستانگشو دانلود کردم...

اگه بخواید ماشینای سال مختلف و دقیقا فرق مدل ها رو بدونید خیلی خوبه...

درضمن عکس ها رو با 4 تا سایز میده 1600 و... و 800
کیفیت عکس های جدید هم عالیه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_diablo
04-07-2009, 13:57
سلام دوستان

در این تاپیک به معرفی سایتهای اینترنتی در مورد اتومبیل وموتور سیکلت میپردازیم

hamid_diablo
04-07-2009, 13:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrr1990
31-07-2009, 14:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین سایت (البته نظر شخصی )
1-عکس های با کیفیت
2-همراه با تاریخ خودرو ساز ها
3-اطلاعات جامع و کامل
4-به روز رسانی سریع
و ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این سایت هم اظافه کنم تقریبا تو مایه های قبلی است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid lp
06-08-2009, 22:48
اگه ميشه سايتي رو معرفي كنيد كه از بيشتر اتومبيل ها به صورت pdf كاتولوگ داشته باشه

Farshadd
08-08-2009, 22:57
اگه ميشه سايتي رو معرفي كنيد كه از بيشتر اتومبيل ها به صورت pdf كاتولوگ داشته باشه

والا کاتالوگ که چی بگم.
ولی یه نرم افزار هست که توی بخش خودمون هم یه بار براش تاپیک زدم و قرار دادم.
اطلاعات خیلی از ماشینا توشه.
ولی حدودای 1 گیگ هست.
بتونی دان کنی خوبه.