PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كامپيوتر ريستارت مي كند !!

dost1
23-11-2004, 22:20
به نام خدا
يه كامپيوتر است همش خود به خود ريستارت ميشه
يعني چند دقيقه با ويندوزش كار مي كني خود به خود ريستارت ميشه

M.R.M
24-11-2004, 10:00
سلام.
دوست عزيز اگر مشكل شما به ويروسهاي ساسر و بلستر مربوط نميشن ميتوني از مقاله زير كه در وبلاگ ويندوز وجود دارد استفاده كني :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر باز هم مشكلت حل نشد در همين جا مطرح كن تا با كمك دوستان اون رو بررسي كنيم ( البته كمي هم واضح تر سوالت رو مطرح كن )
موفق باشيد.

aliakbari
24-11-2004, 10:01
من هم يه زماني همين مشكل رو داشتم.
گفتن از مادربرده. رفتم عوضش كردم درست شد
ولي هيچ وقت نفهميدم چه اتفاقي افتاد...

M.R.M
24-11-2004, 10:15
سلام.
علي جان مشكل شما بايد خيلي حاد بوده كه مجبور شديد مادر برد رو عوض كنيد ! :!:
در هر حال دوست عزيز شما زياد نگران نباش. انشا الله كه مشكل شما با روشهاي معمول حل ميشه و كارت به اونجاها ( كه علي آقا گفتن ) نميكشه. :wink:
موفق باشيد.

pedramonline
25-11-2004, 01:39
dost 1 سلام
بابا جون يه توضيح كامل راجع به اين مشكلت بده
جامع باشه و با تمام جوانب در نظر گرفته شده
تا من هم يه توضيح جامع برات بدم
وسلام و عليكم و رحمه الله و بركاته

Amir_P30
25-11-2004, 16:18
سلام.
دوست عزيز اگر مشكل شما به ويروسهاي ساسر و بلستر مربوط نميشن ميتوني از مقاله زير كه در وبلاگ ويندوز وجود دارد استفاده كني :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر باز هم مشكلت حل نشد در همين جا مطرح كن تا با كمك دوستان اون رو بررسي كنيم ( البته كمي هم واضح تر سوالت رو مطرح كن )
موفق باشيد.

به احتمال 95٪ مشكل از همين جاييه كه محمد رضا گفت

samsaam
25-11-2004, 16:34
با سلام
1- حتما از ويروسي بودن يا نبودن كامپيوترت مطمئن شو
2-اگر ويروسي نبود يكبار ديگه و تر و تميز ويندوزت رو دوياره نصب كن
3- اگه باز درست نشد سخت افزار كامپيوترت مشكل داره :cry:

ولي 90 درصد مربوط به ويروس هستش.

Soso
25-11-2004, 19:49
blaster worm :mrgreen:

aliakbari
28-11-2004, 09:32
آخه اگه Blaster باشه يه پيغام بايد بده. حتما خودش ميفهمه كه ويروس داره.
شايد هم اين دوستمون كامل توضيح نداده.

veria
03-12-2004, 02:41
سلام من هم همين مشكل رو داشتم
مجبور شدم مادربورد رو عوض كنم

habibi
03-12-2004, 19:42
ايشون متاسفانه فقط سوال كردند يه سر كوچيك هم به اين تاپيك نزدند. بنابر اين فكر مي‌كنم جواب دادن به ايشان ديگر لازم نيست! :(

aliakbari
08-12-2004, 23:53
به نکته خوبی اشاره کرد Mr. Habibi :roll:

moslem.b
27-02-2005, 08:12
منم همين مشكل داشتم علتشم نصب نكردن بعضي از سخت افزارها بود رو my computer راست كليك كنبرو رو گزينهHardware
وگزينه ي Device Mananger اگر رو هر كدوم علامت ! زرد بود بايد نصبش كني

M.e.h.r.a.n_Swe
27-02-2005, 08:38
Hello ...........!!! کسی اینجا هست :roll:

ooje_asman
27-02-2005, 15:43
به نظر من و به احتمال بسیار قوی اشکال سخت افزاری است و بایس به تعمیر بره و قطعا اشکال از یکی از قطعات هست و من تا حالا با دو دسگاه مواجه شدم که چنین مشکلی داشتند یعنی ریست می شد زیاد و هنگ می کرد و گاهی نیز بایس سی پی یوش رو در میاوردی تا دوباره کار کنه اولی یه پی سی بود که با مراجعه فهمیدن که مادربرد اشکال داره و اونو عوضش کردن هر چند دسگا چن ماهه بود و دومی هم یه نوت بوک بود که این هم همین مشکل رو داشت و توصیه می کنم اگه گارانتیش مونده حتما ببرش تا مشکل بدتر نشده می بخشین پر چانگی کردم برای دیدن نظر دیگر دوستان به این ادرس هم سری بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
27-02-2005, 23:40
این بنده خدام مشکله منو داره.البته مشکل من حل شد :wink:

dost1
02-03-2005, 07:42
به نام خدا
سلام بچه واقعاٌ شرمنده كه توضيح ندادم دوستان عزيز ويروس نداره مطمين هستم ولي نمي دانم چرا بعد از چند هفته اي كه با ويندوز كار مي كني كامپيوتر يه دفعه خراب ميشه و شروع به رييستارت شدن مي كنه . فقط تا قسمت لود ميشه مياد قعد مي نويسه كامپيوتر استارت تو ريستارتينگ خلاصه اينطوري اصلا ٌ وارد ويندوز نميشه حتي از حالت سيف مود هم نشد چندين راه را امتحان كردم ولي جواب نداد خلاصه نمي دونم مشكل چي اس به نظر من مشكل از رمش است چون فقط يه بار كه ويندوز را عوض مي كردم همون صفحه آبي معروف با نوشته هاي سفيد صفر و يك ظاهر شد فكر مي كنم رمش با مادر برد همخواني نداره به هر حال تشكر از همه كه جواب داديد و شرمنده از اينكه زياد توضيح ندادم ببخشيد و خداحافظ :wink:

مهمان
02-03-2005, 08:45
عزيزم اين اشکال مشخص بود که از سخت افزار هست
اميدوارم گارانتي داشته باشي
اگر هم نداشتي اشکال نداره
:wink: