PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : UEFA Euro 2008

Masoud King
28-02-2008, 12:32
اطلاعات جدید از بازی یورو 2008

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
box shot

تصویر روی جلد و فیلمی از بازيه کامپیوتری Euro 2008 منتشر شد.

در این فیلم (تریلر) که توسط سایت Game Trailers عرضه شده، تا حدی خصوصیات گيم پلي، کنترل ها و دریبلزنی جدید بهمراه موضوعات حاشیه ای دیگر مثل نمایش سرمربی تیم در کنار زمین و محوطه فنی به چشم می خورند.

بازيه Euro 2008، در تاریخ 18 آوریل 2008 برابر با 22 فروردین 1387 برايبراي پلتفرم هاي PC ، XBOX360 ، Play Station 3 ، Play Station 2 و PSP در اروپا عرضه خواهد شد. تيم هاي حاضر در يورو ۲۰۰۸ و تمام استاديوم هاي برگزار كننده بازي ها در اتريش و سوئيس با دقت كامل شبيه سازي شده اند. البته در بازي پنجاه تيم ملي اروپايي حضور دارند كه شما مي توانيد رهبري يكي از تيم ها را بر عهده بگيريد و همانند تورنومنت واقعي اين بازي ها از شور و هيجان آن لذت ببريد بخش "‌Be A Pro" كه در يورو "‍Captain Your Country" نام گذاري شده است به خوبي فيفا 08 مي تواند انتظارات شما را بر آورده كند بنابراين شما مي توانيد رهبري يك تيم را البته با عنوان كاپيتان بر عهده بگيري

چندی پیش EA اعلام کرد که جواز ساخت این بازي را از يوفا گرفته و درصدد تولید آن است - متن كامل خبر را از اينجا بخوانيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همچنین تصویر روی جلد این بازی نیز توسط سایت GFO - FIFA Serie ارایه شد. البته این تصویر، از روی جلد نسخه آلمانی این بازی تهیه شده است.

برای مشاهده فیلم این بازی به لینکهای مربوطه مراجعه کنید.

حجم این trailer حدود 8.30 مگابایت است و در قالب رسانه ای MOV (قابل اجرا با Apple QuickTime) می باشد.
دانلود :

Oracle_Eldorado
29-02-2008, 10:16
خوب دوست من این چه فرقی با جدیده داره ؟

هم تیم های ملی داره و هم باشگاهی ؟

saiiddz
29-02-2008, 10:40
اطلاعات جدید از بازی یورو 2008

box shot

تصویر روی جلد و فیلمی از بازيه کامپیوتری Euro 2008 منتشر شد.

در این فیلم (تریلر) که توسط سایت Game Trailers عرضه شده، تا حدی خصوصیات گيم پلي، کنترل ها و دریبلزنی جدید بهمراه موضوعات حاشیه ای دیگر مثل نمایش سرمربی تیم در کنار زمین و محوطه فنی به چشم می خورند.

بازيه Euro 2008، در تاریخ 11 آوریل 2008 برابر با 22 فروردین 1387 برايبراي پلتفرم هاي PC ، XBOX360 ، Play Station 3 ، Play Station 2 و PSP عرضه خواهد شد. تيم هاي حاضر در يورو ۲۰۰۸ و تمام استاديوم هاي برگزار كننده بازي ها در اتريش و سوئيس با دقت كامل شبيه سازي شده اند. البته در بازي پنجاه تيم ملي اروپايي حضور دارند كه شما مي توانيد رهبري يكي از تيم ها را بر عهده بگيريد و همانند تورنومنت واقعي اين بازي ها از شور و هيجان آن لذت ببريد بخش "‌Be A Pro" كه در يورو "‍Captain Your Country" نام گذاري شده است به خوبي فيفا 08 مي تواند انتظارات شما را بر آورده كند بنابراين شما مي توانيد رهبري يك تيم را البته با عنوان كاپيتان بر عهده بگيري

چندی پیش EA اعلام کرد که جواز ساخت این بازي را از يوفا گرفته و درصدد تولید آن است - متن كامل خبر را از اينجا بخوانيد:

همچنین تصویر روی جلد این بازی نیز توسط سایت GFO - FIFA Serie ارایه شد. البته این تصویر، از روی جلد نسخه آلمانی این بازی تهیه شده است.

برای مشاهده فیلم این بازی به لینکهای مربوطه مراجعه کنید.

حجم این trailer حدود 8.30 مگابایت است و در قالب رسانه ای MOV (قابل اجرا با Apple QuickTime) می باشد.
دانلود :
عالی بود
ولی فرقش با جدیده چیه؟

Masoud King
29-02-2008, 17:09
خوب دوست من این چه فرقی با جدیده داره ؟

هم تیم های ملی داره و هم باشگاهی ؟

عالی بود
ولی فرقش با جدیده چیه؟
به گفته سازندگانش گيم بازي بهتر شده
تا اونجا ميدونم فقط 50 تيم ملي داره

saiiddz
29-02-2008, 17:15
به گفته سازندگانش گيم بازي بهتر شده
تا اونجا ميدونم فقط 50 تيم ملي داره
ok
thank
...............................................

mehdi30nema
29-02-2008, 20:32
من امسال نه با فيفا نه با pes 2088 براي كنسول psp حال نكردم . خدا كنه اين يكي باحال باشه .

saiiddz
01-03-2008, 13:07
من امسال نه با فيفا نه با pes 2088 براي كنسول psp حال نكردم . خدا كنه اين يكي باحال باشه .
pes 208 رو ول کن خیلی ضایع است

joey jordison
01-03-2008, 21:20
سلام
میشه یکی بگه برای pc نسل بعد هست یا نه؟؟

saiiddz
01-03-2008, 22:23
سلام
میشه یکی بگه برای pc نسل بعد هست یا نه؟؟
منظور از نسل بعد چیه؟

Masoud King
02-03-2008, 10:39
EA Sport اولين screenshhot هاي بازي يورو 2008 براي ورژن Next Gen رو ارائه كرد.

fifa4fans

ahmad08
02-03-2008, 15:02
بلاخره کسی به من بد بخت نگفت که این سازندگان نفهم فیفا اینبار یورو 2008 رو درست کردند منظور اینکه ادم شدن و بازی رو واس پی سی هم نسل بعد کرده اند یا نه؟

saiiddz
02-03-2008, 16:15
بلاخره کسی به من بد بخت نگفت که این سازندگان نفهم فیفا اینبار یورو 2008 رو درست کردند منظور اینکه ادم شدن و بازی رو واس پی سی هم نسل بعد کرده اند یا نه؟
چون هر سال اومده مطمئن باش میاد

ahmad08
03-03-2008, 23:53
نه سعید جان امدنش که حتمی هست واس پی سی ولی منظور اینه که نسل بعد است یا نه؟

treason_boys
04-03-2008, 01:43
جالبه توی عکسایه بازی. دستای یارو تو عکس اولی آدمو یاد اسمیگل تو فیلم ارباب حلقه ها می ندازه.
نمی دونم چرا ea تو طراحی بدن اصلا دقت نمی کنه . خداییش آدمای طراحی شده تو sims2 رو میزاشتن خیلی واقعی تر به نظر می رسید.:31:

treason_boys
04-03-2008, 01:44
جالبه توی عکسایه بازی. دستای یارو تو عکس اولی آدمو یاد اسمیگل تو فیلم ارباب حلقه ها می ندازه.
نمی دونم چرا ea تو طراحی بدن اصلا دقت نمی کنه . خداییش آدمای طراحی شده تو sims2 رو میزاشتن خیلی واقعی تر به نظر می رسید.

saiiddz
06-03-2008, 15:06
نمی دونم چرا ea تو طراحی بدن اصلا دقت نمی کنه . خداییش آدمای طراحی شده تو sims2 رو میزاشتن خیلی واقعی تر به نظر می رسید.:31:
منم کاملآ موافقم
مخصوصآ اگه از زاویه ی دور ببینی
خیلی ضایع است

Masoud King
08-03-2008, 12:44
الان تو سایته IRFO دیدم که نوشته این بازی برای PC به احتمال زیاد Next gen هستش!!!!!!!!

Masoud King
08-03-2008, 12:48
boxshots

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
08-03-2008, 15:01
الان تو سایته IRFO دیدم که نوشته این بازی برای PC به احتمال زیاد Next gen هستش!!!!!!!!
خیلی عالیه نه عالی نه بینظیره اگه اگه next gen باشه و اون وقت باید بگم که همه مهمون من هرچی بخوان.
ولی مسعود جان چرا تو خود سات ایرفو چیزی ننوشته؟

saiiddz
08-03-2008, 16:43
boxshots

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشکر ویژه
ما رو بی خبر نزار
از کجا بدونیم که عکس ها قلابی نیست

Only Pes
08-03-2008, 23:25
pes 208 رو ول کن خیلی ضایع است

ربطی به این تایپیک نداره ولی نمیتونستم نگم این حرفو
pes هرچی باشه از فیفا و این یورو 2008 بهتره
ea در زمینه فوتبال هیچوقت به konami نمیرسه:10:

djmd
09-03-2008, 08:57
خوب لطفا بحث مسخره کدوم بازی بهتره(که همش از نظر و عقیده و دل طرفین ناشی میشه) رو بزارین کنار وگر نه همتون سرو کارتون با aqua است (حالا خود دانی)
بعدش هم تو این سایته که پایین آدرس دادم می گن که بازی در تاریخ :
US: May 19, 2008
Europe: April 11, 2008
میاد .

Masoud King
09-03-2008, 09:49
خیلی عالیه نه عالی نه بینظیره اگه اگه next gen باشه و اون وقت باید بگم که همه مهمون من هرچی بخوان.
ولی مسعود جان چرا تو خود سات ایرفو چیزی ننوشته؟ __
منظورت رو نمي فهمم!!!!!!

Spaniuly
09-03-2008, 12:27
معلوم نميشه دموي اين بازي كي عرضه ميشه؟ مال 08 كه حدود 1 ماه قبل از انتشار نسخه نورديك اومد اميدوارم قبل از عيد آمادش كنن و البته تك زبانه. مال Fifa 07 سه زبانه بود شده بود 800 مگ اميدوارم اين دفعه ديگه تك زبانه باشه البته اگه بخواد قبل عيد منتشر بشه....

.: تجربه كردن فوتبال فقط با Fifa :.

saiiddz
09-03-2008, 12:46
ربطی به این تایپیک نداره ولی نمیتونستم نگم این حرفو
pes هرچی باشه از فیفا و این یورو 2008 بهتره
ea در زمینه فوتبال هیچوقت به konami نمیرسه:10:
من به نظر شما احترام میزارم
و بهتره دیگه در این مورد بحث نکنیم
اگرم ناراحت شدید عذر میخوام
یه خبری هم در مورد تریلر بدید بچه ها

ahmad08
09-03-2008, 14:45
منظورت رو نمي فهمم!!!!!!
رفتم گشتم دیدم و حال از شما عذر میخوام اخه خیلی هیجان زده بودم و تا انتها مطلب رو نخوندم!!!!
عذر میخوام

Masoud King
10-03-2008, 10:22
معلوم نميشه دموي اين بازي كي عرضه ميشه؟ مال 08 كه حدود 1 ماه قبل از انتشار نسخه نورديك اومد اميدوارم قبل از عيد آمادش كنن و البته تك زبانه. مال Fifa 07 سه زبانه بود شده بود 800 مگ اميدوارم اين دفعه ديگه تك زبانه باشه البته اگه بخواد قبل عيد منتشر بشه....

.: تجربه كردن فوتبال فقط با Fifa :.
از اين بازي فقط تريلرش منتشر شده
تريلر euro 2008:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن اين تريلر رو بايد با QuickTime ببيني....

رفتم گشتم دیدم و حال از شما عذر میخوام اخه خیلی هیجان زده بودم و تا انتها مطلب رو نخوندم!!!!
عذر میخواممنم همينطور چون يكم تند گفتم!!!!!!!!!

saiiddz
10-03-2008, 12:37
تريلر اين بازي 13 روز پبش منتشر شده و تو صفحات قبل هم هستش....
تريلر euro 2008:
در ضمن اين تريلر رو بايد با QuickTime ببيني....

منم همينطور چون يكم تند گفتم!!!!!!!!!
با سلام

ahmad08
10-03-2008, 18:16
یک خبر بد:(یک دریافت بد)
راستش اینو خودم کشف کردم و منبعش خودم هستم:
یورو 2008 در پی سی نسل بعد (next gen) نیست.
من رفتم تو یوتوبی و زدم یورو 2008 ولی دیدم که چند تریلر گذاشته که تو یکیش نوشته تریلر ما کنسولهای (ps3-xbox360) دیگه جای برای حرف نمیذاره و معلومه که بازی برای این دو کنسول نسل بعد است و نه پی سی.

Masoud King
10-03-2008, 18:43
یک خبر بد:(یک دریافت بد)
راستش اینو خودم کشف کردم و منبعش خودم هستم:
یورو 2008 در پی سی نسل بعد (next gen) نیست.
من رفتم تو یوتوبی و زدم یورو 2008 ولی دیدم که چند تریلر گذاشته که تو یکیش نوشته تریلر ما کنسولهای (ps3-xbox360) دیگه جای برای حرف نمیذاره و معلومه که بازی برای این دو کنسول نسل بعد است و نه پی سی.

Amin Asterix
10-03-2008, 18:54
خدا لعنت کنه EA رو.بدجور منتظر یک فیفای نکست ژن بودم.باز خوبه خدا pes رو نگرفته ازم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
10-03-2008, 20:57
راس میگی خدا لعنتش کنه این ابله هارو من که تو خماری فیفا نسل بعد موندم گرچه تو ایکس باکس داشتمش و هیچ روزی نبود که من 2 ساعت بازی نکنم اخه این لامصب ها بد جوری این بازی رو خوب درستش کردند خوب رو چی میگی یعنی بی نظیر درستش کردند من رو میگی به این بازی امتیاز 10 رو میدم.(منظور فیفا08 کنسول ایکس باکس و ps3 )است.

Spaniuly
10-03-2008, 21:15
من تريلر اين بازي رو با حداكثر كيفيت دارم حجم فايل 222 مگ هست (1 دقيقه) 1280x720 رزوليشن اين تريلر هست و از لارج دانلود خود ea دانلود كردم و نصف روز طول كشيد البته adsl

Spaniuly
10-03-2008, 21:18
خدا كنه وقتي بازي مياد ايران اولين كسي كه دانلود ميكنه نسخه Uk (انگليسي) يا Us (آمريكايي) رو دانلود كنه نه ورژن نورديك رو چون نورديك 2 زبانه هست و اين باعث ميشه حجمش زياد بشه خدا كنه طرف اروپايي رو دانلود نكنه چون 4 زبانه هست اروپايي.

Spaniuly
10-03-2008, 21:21
فيفا هاي 07 و 08 كه تو ايران موجود هست همگي نورديك هستند (زبان انگليسي و سوئدي) ببينيم يورو 2008 چي ميشه

Masoud King
11-03-2008, 09:47
خدا لعنت کنه EA رو.بدجور منتظر یک فیفای نکست ژن بودم.باز خوبه خدا pes رو نگرفته ازم
اگه تاسال ديگه صبركني فيفا 09 nextgen هستش!!!!!!!!!!!!

ahmad08
11-03-2008, 11:17
والا با این تفاسیر از این شرکت مسخره بعید نیست که فیفا 09 رو هم واس پی سی نکست جن نکنه!!!!
من که باور ندارم .

djmd
11-03-2008, 11:30
تا وقتی که برای Ps2 هم بیاد ما همین داستان رو خواهیم داشت . چون ماله Pc هم اگه دقت کنید گرافیکش تقریبا از سیستم Ps2 استفاده می کنه .

jak_1300
11-03-2008, 11:35
حالا کی قراره بیاد

Masoud King
11-03-2008, 11:37
والا با این تفاسیر از این شرکت مسخره بعید نیست که فیفا 09 رو هم واس پی سی نکست جن نکنه!!!!
من که باور ندارم .
_________نه ديگه اينو خود ea sport گفته!!!!!!!!

حالا کی قراره بیاد
22 فروردين 87

ahmad08
11-03-2008, 12:35
والا ما که از خدامونه که فیفا 09 نکست جن باشه ولی در زمینه اینکه یکی از دوستان گفته بودن که وقتی ps2 نکست جن بشه ما کامپیوترش هم میشه باید بگم خدمت ایشان که روی کنسول ps2 نکست جن نخواهد شد زیرا اولش که این کنسول توانایی اجرای بازیهای نکست رو نداره و دومآ که اگه قرار بود نکست بشه باید ساکر 2008 رو روی این کنسول نکست میکردند و خیلی از این بازیهای جدید که نسل بعد هستند خیلی که نه همشون روی کنسول ps2 نمی آیند.

Amin Asterix
11-03-2008, 13:39
حالا مطمئنا 09 نکست ژنه؟من که تا دستم نرسه باور نمیکنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djmd
11-03-2008, 19:41
والا ما که از خدامونه که فیفا 09 نکست جن باشه ولی در زمینه اینکه یکی از دوستان گفته بودن که وقتی ps2 نکست جن بشه ما کامپیوترش هم میشه باید بگم خدمت ایشان که روی کنسول ps2 نکست جن نخواهد شد زیرا اولش که این کنسول توانایی اجرای بازیهای نکست رو نداره و دومآ که اگه قرار بود نکست بشه باید ساکر 2008 رو روی این کنسول نکست میکردند و خیلی از این بازیهای جدید که نسل بعد هستند خیلی که نه همشون روی کنسول ps2 نمی آیند.

خوب اینکه چیز مشخصیه !!!
اگر منظورتون من بودم که من اصلا اون چیزی که شما برداشت کردید منظورم نبود .
منظورم این بود که تا وقتی که شرکت با 2 تا گرافیک و engine داره کار می کنه خوب حیفش می یاد که یکی از سیستم هاش که ضعیف تره و قدیمی تره فقط برای یه console باشه . برای همین هم از همه جا pc بد بخت رو انتخاب کرده . البته می تونست PC هر دو گرافیک رو باهم داشته باشه . که مثلا مثل tomb raider legend که هم گرافیک x360 بود توش هم PS2 .

Amin Asterix
11-03-2008, 19:55
خوب اینکه چیز مشخصیه !!!
اگر منظورتون من بودم که من اصلا اون چیزی که شما برداشت کردید منظورم نبود .
منظورم این بود که تا وقتی که شرکت با 2 تا گرافیک و engine داره کار می کنه خوب حیفش می یاد که یکی از سیستم هاش که ضعیف تره و قدیمی تره فقط برای یه console باشه . برای همین هم از همه جا pc بد بخت رو انتخاب کرده . البته می تونست PC هر دو گرافیک رو باهم داشته باشه . که مثلا مثل tomb raider legend که هم گرافیک x360 بود توش هم PS2 .
خوب تام رایدر بازی نسل بعد نبود.ps2 دیگه نمیتونه بازیای نسل بعدو بکشه.حتی پیسی هم بزور میکشه.
به نظر من ea برای فروش بیشتر این کارو میکنه.چون میدونه مشتریای ثابتشو داره.مثه خود من که هر سال میخرم با اینکه به نظرم بازیش به درد نمی خوره.به خاطر لیگش میخرم یک مدتی بازی میکنم

ahmad08
11-03-2008, 19:59
djmd جان منو ببخش اگه ناراحتت کردم عذر میخوام.

ahmad08
11-03-2008, 20:05
نه باور کن که همین مسعود جان انقدر پچ گذاشته که نگو من خیلیاشو تو بازی احمال کردم ولی باور کن که به یک صدم ساکر 2008 نمیرسه ولی تا جای که دلت بخواهد این بازی فیفا 08(کنسول ایکس باکس 360)از ساکر بهتره یعنی اگه کسایی که بازی کرده باشند میدونند که وقتی گل میزنی و یا یک تکنیک رو انجام دهی و کلآ بازی کردنش فوق العاده است و باور کنید موقعی که با دوستان تو ایکس باکس بازی میکردم از هیجان و شوق و طبیعی بودنش کف میکردیم.

Spaniuly
11-03-2008, 21:56
شما يه پاپاسي به EA منفعت نميدين بعد به اين شركت بزرگ گيم سازي ميگيد لعنتي و هر چي از زير دندونتون در مياد نثارش ميكنيد. والا هركي ندونه فكر ميكنه شما سهام داري چيزي هستيد تو اين شركت. سنگ Konami رو بزنيد به سينه كه براي ليسانس گرفتن هم به خودش زحمت نميده. كه واقعا جا داره Konami مفت گير بياد نه فيفا يا ساير بازي هايي كه EA ميسازه مطمئن باشيد مهندسين و تكنسين ها و ساير عوامل شركت بيشتر از من و شما حاليشون هست. و دلايل واضحي براي ارايه نكردن ورژن هاي نسل بعد براي پي سي دارن. عجيبه كه بعضي از شما اين دلايل رو نميدونيد. بازم اگه كسي مشكلي داره بگه تا ملتفت كنم چرا Next Gen نيست بازيهاي پي سي

Spaniuly
11-03-2008, 22:12
البته يكمي هم عصبي شدم كه معذرت ميخوام ولي نمك نشناسي هم قبول كنيد حدي داره. بازيهاي كه ما بدستمون ميرسه اسباي پيشكشي هستن جا نداره نمك بخوريم نمكدون بشكونيم الان يه آدرس اينترنتي ميدم بريد فقط نگاه كنيد الكترونيك آرتز چقدر بازي ساخته كه هركدوم واسه خودشون يه غول بازي محسوب ميشن. پيشنهاد ميكنم تريلر هاشون رو دانلود كنيد ببينيد فقط چقدر زحمت داره ساختن اين بازيها

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL/]

Masoud King
11-03-2008, 22:57
برای فروش بیشتر این کارو میکنه.چون میدونه مشتریای ثابتشو داره.مثه خود من که هر سال میخرم با اینکه به نظرم بازیش به درد نمی خوره.به خاطر لیگش میخرم یک مدتی بازی میکنم
منم كاملا باهات موافقم

البته يكمي هم عصبي شدم كه معذرت ميخوام ولي نمك نشناسي هم قبول كنيد حدي داره. بازيهاي كه ما بدستمون ميرسه اسباي پيشكشي هستن جا نداره نمك بخوريم نمكدون بشكونيم الان يه آدرس اينترنتي ميدم بريد فقط نگاه كنيد الكترونيك آرتز چقدر بازي ساخته كه هركدوم واسه خودشون يه غول بازي محسوب ميشن. پيشنهاد ميكنم تريلر هاشون رو دانلود كنيد ببينيد فقط چقدر زحمت داره ساختن اين بازيها

در مورد ea و بازياش هيچ بحثي نيستش ولي طرفدار يه بازي از هر نسخه جديد انتظار بيشتري داره
مثلا فيفا به نظر من بعد از فيفا 2005 كيفيت بازيش آمد پائين ولي باز تو08 جبران كرد!!!!!!!!
يا همين ساكر كه به نظر من ساكر 2006 ازبقيه اين جديده بهتر بود!!!!!!!!

Spaniuly
11-03-2008, 23:14
خوب معلوم هست كه هر بازي جديد يه اشكالاتي هم داره اگه يه سري به سايت فيف پلي بزنيد ميتونيد باگهاي فيفا 08 رو مشاهده كنيد ولي فقط همينا نيست خيلي مزيتهاي جديدي هم بهش اضافه شده كه بايد به اونا توجه كرد درسته انتظاراتي داريم ولي واسه ما ايرونيا داشتن چنين انتظاراتي بيجاست چون ما ايرونيا واسه هيچ شركت كامپيوتري اينترنشنال مانند گيم سازي يا شركت هاي نرم افزاري نفعي نميرسونيم. در مقابل چيزي كه نميديم قراره چي دريافت كنيم جالب اينجاست كه ماها بيشترين منتقدان بازيهاي كامپيوتري هستيم. در حاليكه اوناي كه خارج از ايران هستند و هميشه اورجينال تهيه مي كنند. بيشتر قدر مي دونن. من نميگم ما هم ميتونيم اورجينال تهيه كنيم نه. چون ايران فقد حقوق كپي رايت سي دي هست. و از وقتي ايرن تحريم شده هيچ بازي بصورت اورجينال وارد ايران نميشه(قبلا هم كم بود ولي حالا اصلا نيست) و هر بازي كه تو سي دي فروشيها وجود داره دانلود شده از اينترنت هست. حتي يك بازي 2007 يا 2008 نميشه پيدا كرد كه اورجينال بشه خريد. پس بهتره از بازي انتقاد كنيم نه شركت سازندشو تحقير كنيم. يادمون باشه فقط خداست كه بدون ايراد هست و هيچ اشكالي تو كارش نيست

jak_1300
12-03-2008, 08:33
اوکی 22 فروردینم مطمئنین میاد
به نظره شما فرقی با فیفا 08 میکنه یا همونه؟؟؟

Spaniuly
12-03-2008, 10:42
بله 22 فروردين 100% منتشر ميشه مطمئنن فرقش كه نميتونه خيلي زياد باشه مثله نسبت 06 به wc 2006 ميشه البته فكر ميكنم دريبلهاي جديدتري بهش اضافه بشه اينو از تريلر بازي ميشه فهميد. و ورزشگاههاي جديد هم بهش اضافه شده (اتريش و سوئيس) ظاهرا چمن بازي هم بد نيست. البته اميدوارم كه گفته هام درست باشه ولي در كل ميتونه برا خودش هيجان خاصي داشته باشه و التهاب يورو 2008 رو به مدت 1 ماه و نيم تا شروع مسابقات تو دلمون ببره بالا... چه حالي ميده اين EA ...دمش گرم

jak_1300
12-03-2008, 12:16
من که خیلی حال میکنم با فیفا لامتسب این 08 ترکونده سمی پرو بازی خیلی سخت شده چه برسه به پرفشنال تمامه تیمها شیوه بازی کردن و گل زدنشون با هم فرق میکنه و باید چن بار باه یه تیم بازی کنی تا راه و چاهش دستت بیاد

ahmad08
12-03-2008, 21:47
کراوسر جان میشه بگی که واس چی بازیهای نسل بعد رو واس پی سی نمزنن؟
مگه اساسین کرید و کرایسس و کال آف4 و اینهمه بازیهای دیگه که همشون مال ای شرکت که شما سنگشو به سینه میزنید نسل بعد نیستند؟

saiiddz
13-03-2008, 15:24
من یوفا های شرکت ea رو بیشتر از فیفاها دوست دارم
شما چی؟

Masoud King
14-03-2008, 23:01
خصوصیات و ورزشگاههای یورو 2008
خصوصیات کلیدی یورو 2008 بهمراه تصاویری از استادیومهای موجود در این بازی منتشر شدند.

همچنین برای مشاهده تصاویر مربوط به استادیومهای موجود در بازی EURO 2008 به این لینک بروید:

خصوصیات کلیدی یورو 2008
تورنمنت 2008 جام ملتهای اروپا - با این بازی می توانید از مرحله راهیابی این تورنمنت را شبیه سازی کنید و تیم مورد علاقه خود را برنده این جام کنید.

کاپیتان کشورتان شوید - به عنوان کاپیتان تیم مورد علاقه خود در زمین بازی و هم تیمیان خود را رهبری کنید.

بازیکن خلق کنید - بازیکن رویایی خود را بسازید و آنرا در زمین پرورش دهید.

جنگ ملتها - تیم خود را بصورت آنلاین با تیمهای دیگر به نبرد ببرید و نشان دهید که چقدر می توانید در فوتبال اینترنتی امتیاز کسب کنید.

ضربات پنالتی - تمرین ضربات پنالتی کنید.

شادی های کنترل شده - گل بزنید و بعد شادی پس از گل بازیکن خود را آن طور که می خواهید کنترل کنید.

باران و گل و لای - تغییرات آب و هوایی، بارش باران و تاثیر آن برروی زمین بازی.

استادیومهای اتریش و سویس - در هر 8 استادیوم این دو کشور بازی کنید.

موتور پیشرفته - موتور پیشرفته EA Sports به شما گیم پلی بهتری را در این بازی فوتبال ارایه می کند.

رتبه بندی پویای بازیکنان - رتبه بندی و امتیازات بازیکنان نسبت به بازی آنها مشخص و تغییر داده می شود

saiiddz
15-03-2008, 08:42
oh my god
عجب چیزیه
خداکنه هرچه زودتر وارد بازار بشه

Masoud King
15-03-2008, 10:34
oh my god
عجب چیزیه
خداکنه هرچه زودتر وارد بازار بشه
__
البته این عکس ها برای نسخه ی next-gen هستش!!!!!

saiiddz
15-03-2008, 10:38
البته این عکس ها برای نسخه ی next-gen هستش!!!!!
ای بابا
زودتر میگفتی
داشتم خودکشی میکردم

ahmad08
15-03-2008, 12:19
مسعود جان این قابلیت ها هم مال نسخه نکست جن هستش؟

Masoud King
15-03-2008, 14:30
مسعود جان این قابلیت ها هم مال نسخه نکست جن هستش؟

نه دیگه..............
ولی یه چیز باحال که تو تریلرش دیدم این بود که مربی هم کنار زمین هستش

joey jordison
15-03-2008, 15:27
سلام
دوستان اطلاعاتی از نسخه pc در دست هست؟؟؟

Masoud King
15-03-2008, 19:47
سلام
دوستان اطلاعاتی از نسخه pc در دست هست؟؟؟

خصوصیات و ورزشگاههای یورو 2008
خصوصیات کلیدی یورو 2008 بهمراه تصاویری از استادیومهای موجود در این بازی منتشر شدند.

همچنین برای مشاهده تصاویر مربوط به استادیومهای موجود در بازی EURO 2008 به این لینک بروید:
کد:

خصوصیات کلیدی یورو 2008
تورنمنت 2008 جام ملتهای اروپا - با این بازی می توانید از مرحله راهیابی این تورنمنت را شبیه سازی کنید و تیم مورد علاقه خود را برنده این جام کنید.

کاپیتان کشورتان شوید - به عنوان کاپیتان تیم مورد علاقه خود در زمین بازی و هم تیمیان خود را رهبری کنید.

جنگ ملتها - تیم خود را بصورت آنلاین با تیمهای دیگر به نبرد ببرید و نشان دهید که چقدر می توانید در فوتبال اینترنتی امتیاز کسب کنید.

شادی های کنترل شده - گل بزنید و بعد شادی پس از گل بازیکن خود را آن طور که می خواهید کنترل کنید.

موتور پیشرفته - موتور پیشرفته EA Sports به شما گیم پلی بهتری را در این بازی فوتبال ارایه می کند.

رتبه بندی پویای بازیکنان - رتبه بندی و امتیازات بازیکنان نسبت به بازی آنها مشخص و تغییر داده می شود

تريلر euro 2008:
کد:

در ضمن اين تريلر رو بايد با QuickTime ببيني....

ahmad08
15-03-2008, 23:35
با سلام خدمت دوستان یک چیزی به ذهنم اومد گفتم بگم:
توجه کردید که هیچ جا شما اثری از نسخه کورنت این بازی پیدا نمی کنید !!!!
به نظر شما این یه کم عجیب نیست؟
اگه هم باشه به نظر میرسه مال کامپیوتر نباشه .
ولی کلآ هیچ اثری از نسخه کورنت جن این بازی نیست.

ahmad08
15-03-2008, 23:38
منو ببخشید که دو تا پست دارم اخه این مطلب یادم رفته بود.
مسعود جان منظورت از اینکه نه دیگه چیه؟یعنی پی سی هم این امکانات رو داره؟

end_of_world
16-03-2008, 01:22
آره احمد جان براي PC هم داره:46:

Masoud King
16-03-2008, 07:55
با سلام خدمت دوستان یک چیزی به ذهنم اومد گفتم بگم:
توجه کردید که هیچ جا شما اثری از نسخه کورنت این بازی پیدا نمی کنید !!!!
به نظر شما این یه کم عجیب نیست؟
اگه هم باشه به نظر میرسه مال کامپیوتر نباشه .
ولی کلآ هیچ اثری از نسخه کورنت جن این بازی نیست.

راست میگی منم تو هر سایتی دیدم چیزی از نسخه کرنت جن ندیدم!!!!!!!!!
چون اگر بود حداقل 2 تا عکس ازش میدیدیم دیگه پس کمی امیدوار شدیم!!!!!!!

آره احمد جان pc هم این امکانات رو داره...

saiiddz
16-03-2008, 09:34
اگه این امکانات رو داشته باشه عالی میشه
راستی داور هم وسط زمین هست؟

Masoud King
16-03-2008, 10:46
اگه این امکانات رو داشته باشه عالی میشه
راستی داور هم وسط زمین هست؟

داور تو همین fifa08 هم وسط زمین بود و تو اینم هستش...

در ضمن یه سریscreenshot توسایتfifpayدیدم که خالی از لطف نبودن:
............
.................

ahmad08
16-03-2008, 12:38
اره ولا مسعود جان هیچ جا اثری نیس که نیس والا یا این شرکت میخواد سورپریزمون کنه یا کلآ میخواد تو همین خماری مارو نگه داره و آخر سر هم به ما بجای نکست همون کرنت رو بیندازه .
راستی در مورد عکسهای چند نکته میخواستم بگم :
1:نور پردازی رو دقت کردید خیلی معرکه این کار رو کردند واقعآ این رویایی است که به واقعیت رسیده.
2:زمین رو حال کنید عجب طبیعی درستش کردند این نامسلمونا خیلی دمشون گرم
3:و در آخر تماشاگرا هست که بی نظیر است دقیقآ دیشب که بازی من یونایتد با دربی رو نگاه میکردم شکل تماشاگرا از دور و کلآ ورزشگاه در حالت طبیعی با این تصاویر مو نمیزنه خیلی عالی کار کردند.

saiiddz
16-03-2008, 12:42
واقعآ عالیه

ahmad08
16-03-2008, 21:40
میگم این بازی واس کنسول ps2 است؟
راستی این کنسول میتونه بازیهای نکست رو اجرا کنه؟

Masoud King
17-03-2008, 20:22
میگم این بازی واس کنسول ps2 است؟
راستی این کنسول میتونه بازیهای نکست رو اجرا کنه؟
آره احمد جان ولی فکر نکنم این کنسول بازی های نسل جدید رو اجرا کنه

saiiddz
23-03-2008, 13:29
با سلام
دوستان خبر جدیدی ندارید؟

Spaniuly
25-03-2008, 17:40
با سلام همين امروز دمو بازي يورو 2008 قابل دانلود از سايت فيفا ميباشد و اين مساله خيلي دير اتفاق افتاد حجم اين فايل 650 مگابايت است و واقعا ديوانگيست دانلود اين دمو چون فقط 16 روز ديگه خود اين بازي مياد. به هر حال ما كه ADSL رو تمديد نكرديم هركي داره از لينك زير دانلود كنه:

Spaniuly
25-03-2008, 21:40
من يكي كه نمي ذارم اين تاپيك از تب و تاب بيفته تا فيفا 09 من اينجا هستم ظاهرا تو ايران اولين كسي شدم كه انتشار دمو رو باخبر شد. به ايرفو هم خبر دادم ولي انگار هنوز كسي پيدا نشده ايرفو رو آپ كنه. توي وبلاگم جزئيات خبر رو درج كردم. اي كاش Adsl داشتم دانلود ميكردم فردا برم بگيرم جهنم ضرر

saiiddz
26-03-2008, 09:13
من يكي كه نمي ذارم اين تاپيك از تب و تاب بيفته تا فيفا 09 من اينجا هستم ظاهرا تو ايران اولين كسي شدم كه انتشار دمو رو باخبر شد. به ايرفو هم خبر دادم ولي انگار هنوز كسي پيدا نشده ايرفو رو آپ كنه. توي وبلاگم جزئيات خبر رو درج كردم. اي كاش Adsl داشتم دانلود ميكردم فردا برم بگيرم جهنم ضرر
نه عزیزم شما اولین نفر نیستی فهمیدی
ماکروسافت خبرش رو برام فرستاد ولی هجمش خیلی زیاده
موفق باشی

djmd
26-03-2008, 09:37
آقا ما که هرچی رو انترنت گشتیم چیزی برای دانلود پیدا نکردیم . هیچ سایت رسمی هم خبری از demo این بازی نداده .

saiiddz
26-03-2008, 09:45
آقا ما که هرچی رو انترنت گشتیم چیزی برای دانلود پیدا نکردیم . هیچ سایت رسمی هم خبری از demo این بازی نداده .
من که تویه سایت ماکروسافت عضو شدم برام خبرش رو فرستاده یا من تویه ترجمه اشتباه کردم
نمیدونم

Masoud King
26-03-2008, 12:19
screenshot منتشر شده از يورو 2008(حدود200 تايي هستش)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تمام screenshot هاي بازي:

Masoud King
26-03-2008, 12:23
UEFA Euro 2008 Demo
تيم هاي قابل بازي در اين دمو فرانسه و آلمان هستن

يسيتم مورد نياز براي اين دمو:
Windows Vista)
-256 Megabytes of RAM (1 GB for Windows Vista)
-DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 64 MB video card or equivalent (see supported chipsets in section 9)
-683 MB free hard disk space (approx)
-DirectX 9.0c Compatible Sound Card
-MS compatible mouse
-Keyboard
-Please note that 16 bit colour is not supported

-Required Operating Systems: Windows XP SP2, Windows 2000 SP4 or Windows Vista Note that Windows 95, Windows 98, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported.

-Required Software: DirectX 9.0c

The following hot keys can be used in the game to access certain functions more quickly:

F2=Tele camera
F3=Action camera
F4=Broadcast camera
F5=End to End camera
F6=Sideline camera
F7=Dynamic camera
F8=Widescreen camera
F9=Radar Toggle

ESC - Pause Menu

File size: 630,2 MB

دانلود:

منبعfifa4fans

Armin 2008
26-03-2008, 19:49
دوستان من خودم عشق pes ام اما اینقدر تعریف fifa نکست جن رو شنیدم که واسه ایکس باکس خریدم .:31:
و لذت بردم اما بازی با pc یه چیز دیگست.:5:کسی دان نکرده ببینیم نکست جنه یا کارنت جن؟:37:

djmd
26-03-2008, 20:08
این لینک بهتره :

Spaniuly
27-03-2008, 16:26
كيا دانلود كردن دموي يورو 2008 رو؟

من لينك مستقيم رو از سورس خود سايت فيفا دارم و تو وبلاگ هم گذاشتم. قربون همتون...

Masoud King
27-03-2008, 22:50
به گفته الکترونیک آرتز، دارندگان PlayStation 3 و Xbox 360 نیز می توانند تا آخر هفته جاری این دمو را برای کنسولهای خود از شبکه های مربوطه دریافت کنند.

saiiddz
28-03-2008, 09:22
دوستان ببخشید ولی خبر تازه ای از این بازی نیست؟
بازی کی برای پی سی میاد؟

Spaniuly
28-03-2008, 09:40
سعيد جان 22 فروردين مياد انشالله

saiiddz
28-03-2008, 09:49
سعيد جان 22 فروردين مياد انشالله
دوست من یه دنیا ممنون:11:
خیلی خبر خوبی بود

ahmad08
29-03-2008, 13:09
سلام به همگی دوستان :
اولآ مسعود جان بابت عکسهای بینظیرت ممنون خیلی ممنون راستی هنوز خبر محکم از اینکه نسخه پی سی آن نکست هست یا نه داری یا نه؟

Masoud King
29-03-2008, 13:27
سلام به همگی دوستان :
اولآ مسعود جان بابت عکسهای بینظیرت ممنون خیلی ممنون راستی هنوز خبر محکم از اینکه نسخه پی سی آن نکست هست یا نه داری یا نه؟

سلام احمد جان
خواهش میکنم.....نه هنوز دقیق نمیدونم:41:

djmd
29-03-2008, 17:22
آقا امروز الان ea برای دانلود گزاشتش بالاخره ...
من دارم می گیرم ببینم چیه next-gen هست یا نه ...
ولی من که چشمم آب نمی خوره (نفوس بد نزن بچه)

Masoud King
29-03-2008, 18:31
آقا امروز الان ea برای دانلود گزاشتش بالاخره ...
من دارم می گیرم ببینم چیه next-gen هست یا نه ...
ولی من که چشمم آب نمی خوره (نفوس بد نزن بچه)
چی رو گذاشته؟؟؟؟!!!؟؟؟!!؟؟
منم فکر نکنم که next-gen باشه چون که ااگه اینجوری بود خیلی تبلیغش رو میکردن....

Masoud King
29-03-2008, 23:46
EURO 2008 Expander v1.0
با این برنامه میتونین تغییراتی رو از قبیل

- change the resolution
- change the difficuty
- change the details
- endless game on/off
- window mode on/off
- one on one on/off
- referee and linesmen visible / invisible
- Quickstart possibility
- anable substitutions
- kit selection (home/away)
- select the game speed (slower + normal)
در دموی بازی ایجاد کنید
دانلود:

ahmad08
30-03-2008, 11:46
سلام به همگی:
ااااااااااااااای ی ی ی ی ی بابا کجایید ما که مردیم خواهشن بگید که بلاخره این بازی نکست هست یا نه ؟
خواهشن اگه نیست طوری بگید که یه وقت ما اینجا تلف نشیم.

djmd
30-03-2008, 12:11
سلام به همگی:
ااااااااااااااای ی ی ی ی ی بابا کجایید ما که مردیم خواهشن بگید که بلاخره این بازی نکست هست یا نه ؟
خواهشن اگه نیست طوری بگید که یه وقت ما اینجا تلف نشیم.

خوب شما فعلا زیاد امیدوار نباش -- ea رو که میشناسی . فعلا 200mb دانلود کردم امشب هم میزارم تا صبح بینم چی میشه .. فعلا

ahmad08
30-03-2008, 12:31
djmd جان هر وقت که دانلود کردی در اولین فرصت خواهشن مارو خبر کن و عکسهای هم از دمو لطفآ بذار قربونت .بای

Mahiar0
30-03-2008, 13:49
به چه سيستمي ميخورد براي كامپيوتر؟
رم 512
گرافيك 128 مدل 6600
سي پي يو 3

jak_1300
30-03-2008, 13:51
بازیه یورو 2008 اومده مگه اگه اومده چقدر تفاوت داره با فیفا 08 لطفا جوابم رو بدین

Masoud King
30-03-2008, 14:15
ه چه سيستمي ميخورد براي كامپيوتر؟
رم 512
گرافيك 128 مدل 6600
سي پي يو 3
سیستم مورد نیاز برای این بازی هنوز ااعلام نشده ففقط سیستم مورد نیاز برای دموش ااعلام شده که در صفه قبل هستش...

بازیه یورو 2008 اومده مگه اگه اومده چقدر تفاوت داره با فیفا 08 لطفا جوابم رو بدین

هنوز این بازی منتشر نشده ولی دموش چرا...
و خود بازی هم 22 همین ماه میاد....

djmd
30-03-2008, 17:40
djmd جان هر وقت که دانلود کردی در اولین فرصت خواهشن مارو خبر کن و عکسهای هم از دمو لطفآ بذار قربونت .بای

به چه سيستمي ميخورد براي كامپيوتر؟
رم 512
گرافيك 128 مدل 6600
سي پي يو 3

1-خوب حتما عزیز (لا شک)
2-سیستم با این تفاسیر که من می بینم همون سیستم 08
3-آقا تا 1 یا 2 روز دیگه خودم که عملا با چشمام دیدم حتما می گم ...

ولی اگه Current Gen هم باشه ولی یه چهار تا افکت باحال بهش اضافه کرده باشن و چمن هم مثل (فیفا 05 بود . چند بود یادم نیست) داشته باشه . حرکت هم نرم تر و دریب هم راحتر بشه زد ... بازم چی ما رازی هستیم . (البته تا 09 بیاد)

Masoud King
30-03-2008, 20:09
screenshot هایی از دموی یورو 2008 :

من که بادیدن ای عکسا کلی ناامید شدم!!!!!!!!
برای دیدن تمام screenshot به لینک منبع بروید(44 تا هستش)

منبع:

ahmad08
30-03-2008, 21:15
هه هه هه هه میگم واقعآ ارزش داشت این همه ما واس این بازی اتاری خدمون رو خسته کردیم؟؟؟؟؟:31:
اخه چرا این شرکت مسخره که حالا یه بازی درست و حسابی زده رو واس کامپیوتر نمیاره؟؟؟؟؟:19::19:

ahmad08
30-03-2008, 21:21
ببخشید یه کم تند رفتم خیلی عصبی بودم نمیدونید که چقدر منتظر این بازی بودم حالا همگی بریم دعا کنیم که این شرکت عزیز واس خیلیها بیاد و فیفا09 رو نکست کنه واس کامپیوتر نمیدونم هنوز هم مطمئن نیستم که بازی واس کامپیوتر نکست خواهد بود!!!!

djmd
31-03-2008, 03:10
خوب بیا حالا اگه فوشش بدیم EA رو که می گن spam نده . . . .
اصلا به نظر من این بازیه ایندفه کلا اسپمه ساخته شده . خاک بر سر اون EA که به خاطر بعضی ها این کاراشو می کنه اگه تا چند وقت دیگه کار دسته خودش نداد . اون وعده ای هم که داده گفته fifa09 کامپیوتر از کنسول ها هم پیشرفته تر خواهد بود هم چرت هست . حتما همین نسخه هستش فقط ia کمی تغییر دادن . بعد می گن برای چی PES بازی می کنی . خوب fifa بره خودشو آدم کنه بعد . . . .
این یارو مرتیکه مسئول بخش Current-gen فیفا رو باید کشت (البته این بابا تا موقعی که بازی برای PS2 بیاد کار خواهد کرد و نه بیشتر ).
بریم همون AC:DC و R6Vegas 2 رو بازی کنیم حال کنیم که هر دوش ته next-gen هستش و توی PC مثل آب خردن میاد بالا .

saiiddz
31-03-2008, 09:23
هه هه هه هه میگم واقعآ ارزش داشت این همه ما واس این بازی اتاری خدمون رو خسته کردیم؟؟؟؟؟:31:
اخه چرا این شرکت مسخره که حالا یه بازی درست و حسابی زده رو واس کامپیوتر نمیاره؟؟؟؟؟:19::19:

ببخشید یه کم تند رفتم خیلی عصبی بودم نمیدونید که چقدر منتظر این بازی بودم حالا همگی بریم دعا کنیم که این شرکت عزیز واس خیلیها بیاد و فیفا09 رو نکست کنه واس کامپیوتر نمیدونم هنوز هم مطمئن نیستم که بازی واس کامپیوتر نکست خواهد بود!!!!

خوب بیا حالا اگه فوشش بدیم EA رو که می گن spam نده . . . .
اصلا به نظر من این بازیه ایندفه کلا اسپمه ساخته شده . خاک بر سر اون EA که به خاطر بعضی ها این کاراشو می کنه اگه تا چند وقت دیگه کار دسته خودش نداد . اون وعده ای هم که داده گفته fifa09 کامپیوتر از کنسول ها هم پیشرفته تر خواهد بود هم چرت هست . حتما همین نسخه هستش فقط ia کمی تغییر دادن . بعد می گن برای چی PES بازی می کنی . خوب fifa بره خودشو آدم کنه بعد . . . .
این یارو مرتیکه مسئول بخش Current-gen فیفا رو باید کشت (البته این بابا تا موقعی که بازی برای PS2 بیاد کار خواهد کرد و نه بیشتر ).
بریم همون AC:DC و R6Vegas 2 رو بازی کنیم حال کنیم که هر دوش ته next-gen هستش و توی PC مثل آب خردن میاد بالا .
واقعآ که
دوست من با نظر شما موافقم
همون آتاری خودمون خیلی بهتره

ahmad08
31-03-2008, 10:12
خبر خوشحال کننده :
با ساخته شدن کارت گرافیک nvidia 9800gtx که قدرت گرافیکی ان حتی از کنسولها هم قویتر است و توانایی پخش hd را دارد باعث خواهد شد که بازیهای نکست را بهتر از هر کنسولی اجرا کند و قیمت اون هم فعلآ 600 دلار است و باید بگم که ایشالا بعد از این دیگه هیچ شرکتی نمیتونه ادعا کنه که کامپیتر نمیتونه بازیهارو اجرا کنه و باید گفت که دیگه نگران نباشید ...ایشالا همه بازیهای بعدی نکست خوهد بود..

saiiddz
31-03-2008, 12:22
خبر خوشحال کننده :
با ساخته شدن کارت گرافیک nvidia 9800gtx که قدرت گرافیکی ان حتی از کنسولها هم قویتر است و توانایی پخش hd را دارد باعث خواهد شد که بازیهای نکست را بهتر از هر کنسولی اجرا کند و قیمت اون هم فعلآ 600 دلار است و باید بگم که ایشالا بعد از این دیگه هیچ شرکتی نمیتونه ادعا کنه که کامپیتر نمیتونه بازیهارو اجرا کنه و باید گفت که دیگه نگران نباشید ...ایشالا همه بازیهای بعدی نکست خوهد بود..
خیلی خبر خوبی بود
ولی این کارت گرافیک کی میاد ایران
البته واسه من خبر بدی بود چون کارت گرافیکم 512 هست
و شاید باید عوضش کنم

ahmad08
31-03-2008, 13:37
والا خبر اینکه کی میاد ایران دستم نیست ولی تابستان نشده حتمآ اومده از همین الان عیدیا رو جمع کنید که یه فیفا 09 واقعی ر و بازی کنید....

Masoud King
31-03-2008, 15:35
نسخه کم حجم!!!!!!!!
سایت FIFASoccer Russia نسخه سبکتر این دمو را به صورت فشرده شده با حجم 160 مگابایت در سایت خود قرار داده ااست. این نسخه برای طرفداران این بازی که سرعت اینترنت بالا ندارند کارایی دارد، به گفته FIFASoccer.ru کیفیت بازی در نسخه سبک شده افت نکرده است.

دانلود:
منبع: irfo.ir

Masoud King
07-04-2008, 11:41
مروری بر دموی یورو 2008
سايت IRFO نقدي بر دموي يورو 2008 نوشته كه در زير موجود است:
نسخه Next-Gen این بازی از نظرگيمپلي(بویژه طبیعی تر شدن سرعت حرکت توپ و بازیکنان نسبت به فيفا08، گرافیک، حرکات و کنترلها، مسایل حاشیه ای مثل بارش باران، مه و بخار هوا، عکس العمل مربیان در محوطه فنی، شادیهای قابل کنترل و … پیشرفت زیادی داشته و هیجان زیادی به بازیکن می دهد.

اما نسخه PC آن نیز گرچه رسما تحت ویرایش Next-Gen ارایه نشده ولی بهبود در گيمپلي، بالا رفتن گرافیک، سیستم کنترلی بهتر، سیستم هوشمند (AI) طبیعی تر و مسایل حاشیه ای چیزی کم از ویرایش Next-Gen ندارد.

همچنین رفع باگهایی در دروازه بان یا حرکات اضافه بازیکنان نیز این بازی را مهیج و طبیعی تر کرده.

البته نباید فراموش کرد که این پیشرفتها برای یک گيمر نسبتا گران تمام شده چون او باید سیستم سخت افزاری خود را ارتقا دهد تا بتواند از این بازی لذت کافی برد … گرچه یک گيمر حرفه ای می بایست همیشه دارای سیستمی با کارایی بالا باشد!

jak_1300
07-04-2008, 11:45
مروری بر دموی یورو 2008
سايت IRFO نقدي بر دموي يورو 2008 نوشته كه در زير موجود است:
نسخه Next-Gen این بازی از نظرگيمپلي(بویژه طبیعی تر شدن سرعت حرکت توپ و بازیکنان نسبت به فيفا08، گرافیک، حرکات و کنترلها، مسایل حاشیه ای مثل بارش باران، مه و بخار هوا، عکس العمل مربیان در محوطه فنی، شادیهای قابل کنترل و … پیشرفت زیادی داشته و هیجان زیادی به بازیکن می دهد.

اما نسخه PC آن نیز گرچه رسما تحت ویرایش Next-Gen ارایه نشده ولی بهبود در گيمپلي، بالا رفتن گرافیک، سیستم کنترلی بهتر، سیستم هوشمند (AI) طبیعی تر و مسایل حاشیه ای چیزی کم از ویرایش Next-Gen ندارد.

همچنین رفع باگهایی در دروازه بان یا حرکات اضافه بازیکنان نیز این بازی را مهیج و طبیعی تر کرده.

البته نباید فراموش کرد که این پیشرفتها برای یک گيمر نسبتا گران تمام شده چون او باید سیستم سخت افزاری خود را ارتقا دهد تا بتواند از این بازی لذت کافی برد … گرچه یک گيمر حرفه ای می بایست همیشه دارای سیستمی با کارایی بالا باشد!

مگه بازیه یورو 2008 اومده؟

Masoud King
07-04-2008, 11:54
مگه بازیه یورو 2008 اومده؟
نه دوست عزيز 21 همين ماه منتشر يشه احتمالا اوايل ارديبهشت ميشه گيرش آورد!!!!!!!!

ahmad08
07-04-2008, 14:21
مسعود جون میشه بگی که گرافیک بازی ایا بهتر شده چون از هرچیزی گرافیک مهمه و اینکه حرکات تکنیکی چیزی مث فیفا08 نکست داره یا نه؟
اگه میشه و اگه بازی کردی یه ذره طویل طوضیح بده (یه وقت اشتباه املای نگیرین مدلشه)

Masoud King
07-04-2008, 16:13
مسعود جون میشه بگی که گرافیک بازی ایا بهتر شده چون از هرچیزی گرافیک مهمه و اینکه حرکات تکنیکی چیزی مث فیفا08 نکست داره یا نه؟
اگه میشه و اگه بازی کردی یه ذره طویل طوضیح بده (یه وقت اشتباه املای نگیرین مدلشه)

من كه بازي نكردم ولي تو IRFO نوشته بود كه " نسخه PC آن نیز گرچه رسما تحت ویرایش Next-Gen ارایه نشده ولی بهبود در گيمپلي، بالا رفتن گرافیک، سیستم کنترلی بهتر، سیستم هوشمند (AI) طبیعی تر و مسایل حاشیه ای چیزی کم از ویرایش Next-Gen ندارد.

همچنین رفع باگهایی در دروازه بان یا حرکات اضافه بازیکنان نیز این بازی را مهیج و طبیعی تر کرده"

ahmad08
08-04-2008, 19:34
دست درد نکنه مسعود جان که جواب دادی ایول رفیق ...
راستی تو یورو تو طرفدار کدوم تیم هستی و دوست داری کدوم تیم قهرمان بشه؟

Masoud King
09-04-2008, 10:40
دست درد نکنه مسعود جان که جواب دادی ایول رفیق ...
راستی تو یورو تو طرفدار کدوم تیم هستی و دوست داری کدوم تیم قهرمان بشه؟

با اينكه ريطي به موضوع تاپيك نداره ولي
خوب من آلمان رو خيلي دوست دارم
و اميدوارم كه قهرمان بشه....

jak_1300
09-04-2008, 10:46
عمرا قهرمان بشه المان عمرانننننننننننننن

Masoud King
09-04-2008, 11:11
عمرا قهرمان بشه المان عمرانننننننننننننن

ادامه بحث اينجا........

ahmad08
09-04-2008, 23:15
سلام به همگی:
راستی میگم این بازی هنوز ریلیز نشده؟

Armin 2008
10-04-2008, 13:29
اخر سر كسي دان نكرد ببينيم گرافيك چه جوريه چون نظر ما ايراني ها با irfo كاملا متفاوته.البته شايد عكساي masoud king عزيز واسه ps2 باشه چون ps2 هم كارنت جنه.و من نديدم جايي تو عكسا بگه واسه پي سيه.

Masoud King
10-04-2008, 14:39
اخر سر كسي دان نكرد ببينيم گرافيك چه جوريه چون نظر ما ايراني ها با irfo كاملا متفاوته.البته شايد عكساي masoud king عزيز واسه ps2 باشه چون ps2 هم كارنت جنه.و من نديدم جايي تو عكسا بگه واسه پي سيه.

تمام عکس ها به غیر از اونایی که ماله دمو هستش بقیه مال نسخه next-gen هستش!!!!!!

ahmad08
10-04-2008, 23:22
مسعود جان بلاخره من نفهمیدم که این بازی نکست است نیست و اینکه مال پی سی نکست است و نیست و کلآ میشه یه توضیپح در این باره بدی؟

Masoud King
11-04-2008, 12:17
مسعود جان بلاخره من نفهمیدم که این بازی نکست است نیست و اینکه مال پی سی نکست است و نیست و کلآ میشه یه توضیپح در این باره بدی؟

این بازی برای PC نکست نیستش وبرای کنسول های نسل جدید (xbox..ps3...) هستش....

djmd
11-04-2008, 15:15
این بازی تورنتش برای دانلود اومده

ahmad08
13-04-2008, 13:48
سلام خدمت همه دوستان :
من یه چند سوال دارم خدمت دوستان درباره این بازی که اگه جواب بدن ممنون میشم...
1:این بازی کی میاد؟منظور تو ایرانه
2:بازی تیم ملی انگلیس رو داره یا نه؟
3:کسی میدونه این بازی مث ورلد کاپ 2006 دارای صحنهای جالب است یا نه؟
ممنون دوستان

linkin_park
13-04-2008, 17:22
من دموشو دانلود کردم ... بازی کردم .... Same Old Shit !

بهترین فوتبال قرن هنوزم PES 6 هست ...

Masoud King
13-04-2008, 19:19
سلام به همگی:
راستی میگم این بازی هنوز ریلیز نشده؟
اين بازي در Apr 18, 2008 در اروپا منتشر ميشه

سلام خدمت همه دوستان :
من یه چند سوال دارم خدمت دوستان درباره این بازی که اگه جواب بدن ممنون میشم...
1:این بازی کی میاد؟منظور تو ایرانه
2:بازی تیم ملی انگلیس رو داره یا نه؟
3:کسی میدونه این بازی مث ورلد کاپ 2006 دارای صحنهای جالب است یا نه؟
ممنون دوستان
احتمالا تا 2 يا 3 هفته ديگه (البته هدس ميزنم)
آره تيم انگليس رو داره ولي اون يكيه سومي رو كه پرسيدس رو منكه نمي دونم....

ahmad08
13-04-2008, 21:04
مسعود جان منظورم اون اطلاعاتی بود که تو لودینگ هر بازی میداد با تصاوی از اون کشورها و اینجور چیزها...

ahmad08
13-04-2008, 21:10
من دموشو دانلود کردم ... بازی کردم .... Same Old Shit !

بهترین فوتبال قرن هنوزم PES 6 هست ...

هر کسی نظر شخصی خودشو داره ولی دوست عزیز یه بار فیفا 09 رو امتحان کن میفهمی فوتبال چیه؟
راستی فیفا نکست جنش رو تو ایکس باکس 360 من دارم یعنی به تمام معنا فوتباله هر کاری که تو فوتبال واقعی میتونی انجام بدی اونجا هم میشه خلاصه به شما توصیه میکنم که اگه فیفا 09 نکست جن نبود واس کامپیوتر حتمآ یه بار نسخه نکستش رو تو هر کنسولی که میتونی امتحان کن اگه نمیتونی صبر کنی یه بار هم که شده فیفا08 ایکس باکس رو بازی کن....

Sam Fisher 11
18-04-2008, 01:14
این تریلر دیشب منتشر شد...

Exclusive Celebration Trailer

SD 22.3MB

HD 71.4MB

تیم های حاضر در جام رو نشون میده که هر کدوم یه حرکت تاکتیکی یا تکنیکی انجام میدن.

LARAMAHDICRAFT
19-04-2008, 14:56
یکی از شرکت ها این بازی رو ارائه کرده.
2تا سی دی هم بیشتر نیستش.

Masoud King
20-04-2008, 14:47
Germany Kit Pack!!!!
در حالیکه 3 روز دیگه این بازی در دسترس خواهد بود و گرافیک بازی هم خیلی خوب نیستش
گویا سایته fifa4fans پیش دستی کرده و یه پچ لباس برای تیم آلمان گذاشته!!!!
که شامل:
the white home kit
the red away kit
the black keeper kit
هستش در ضمن قراره برای این بازی پچ گرافیک و لباس های دیگه نیز درست کنند!!!

File size: 0,8 MB

File format: WinRar

دانلود:
منبع:

LARAMAHDICRAFT
20-04-2008, 23:23
Germany Kit Pack!!!!
در حالیکه 3 روز دیگه این بازی در دسترس خواهد بود(نه در ایران)
ببخشید پس این بازیی که توی این سایت برای عرضه 4روز پیش گذاشتن چیه؟

Masoud King
22-04-2008, 12:21
ببخشید پس این بازیی که توی این سایت برای عرضه 4روز پیش گذاشتن چیه؟
ويرايش شد.....

چند screenshot جديد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك عكس ها :
سه عكس دوم از چب به راست:
سه عكس سوم

اين عكس ها ماله نسخه PS2 هستش

mojtaba007
23-04-2008, 16:56
چرا این بازی طرفدار نداره یعنی کسی این بازی را انجام نداده
ایا میارزد که این باز را سفارش بدم یا نه

ahmad08
23-04-2008, 18:05
واس اینکه رفیق همه منتظر بودیم که این بازی نسل بعد باشه و یه جورایی مینمود که نسل بعد هست و نسل بعد این بازی که مال دو کنسول برتر است بسیار بسیار زیباتر بهتر باگرافیک رویایی و با امکانات معرکه هست ولی مال کامپیوتر نسل قبل ویا کورنت هست و هیچ فرقی از نظر گرافیک و تغییرات با فیفا08 تقریبآ نداره شاید توپهای جدید باشه و تورنمت ولی از لحاظ گرافیکی ناامید کننده است ......دلیل اینکه کسی دیگه دل به این بازی نمیده و کلآ منتظریم واس فیفا 09 کامپیوتر که احتمالآ البت احتمالآ نسل بعد هست که تحت اون شرایط نونمون تو روغن هست.

Masoud King
26-04-2008, 11:12
يورو 2008 منتشر شد....

اولين چيزي كه در اين بازي به چشم مياد اينه كه بازي خيلي شبيه به فيفا 08 هستش !!!!
بر روي PC,PS2,PSP شما با يه بازي شبيه به Pro Evolution Soccer رو به رو هستيد!!!!
با اين تفاوت كه سعي شده گيم پلي بازي رو به واقعيت نزديك كنن و من نظر گيمر هارو كه در اين مورد ميخوندم همشون از گيمپلي بازي رازي بودن.

(نسخه PS2)

در حاليكه نسخه Next-gen (كه گويا بيشتر مورد توجه EA بوده) بر روي دو كنسول Xbox,PS3 خيلي خوب كار
شده حتي بهتر از فيفا 08!!!!

(نسخه Xbox 360)

در اين بازي خبري از تيم هاي باشگاهي نيستش و شامل تيم اروپايي حاضر در يورو و اونايي كه نتونستن به اين مسابقات راه پيدا كنن مثه انگليس....

يكي از حات هاي بازي كه مورد توجه گيمر ها قرار خواهد گرفت Captain Your Country هستش كه شما به عنوان يكي از بازيكنان تيمتون هستين اين حالت مانند حالت Be a Pro در فيفا 08 كار شده است.....

Screenshots

PlayStation 3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Stadiums
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوصيات كليدي بازي:

امتياز videogamer به نسخه Next-gen:
Gameplay 8
Graphics 9
Sound 8

منبع: videogamer و fifplay

Masoud King
26-04-2008, 11:35
دانلود بازی فوتبال یوفا یورو 2008 - Download UEFA EURO 2008

حجم دانلود :
1.8 GB

pass:areg

ahmad08
26-04-2008, 14:09
مسعود جان امن اینبازی رو گرفتمش بلاخره هیچ فرقی با فیفا06 نداره همون گرافیک و همون چیزا واقعا تاسف باره ولی این extra هاش جالبه حال کسی سیو بازی رو نداره؟

Masoud King
26-04-2008, 18:03
مسعود جان امن اینبازی رو گرفتمش بلاخره هیچ فرقی با فیفا06 نداره همون گرافیک و همون چیزا واقعا تاسف باره ولی این extra هاش جالبه حال کسی سیو بازی رو نداره؟
درسته كه شبيه فيفا 08 هستش ولي اون جور كه من اونجور كه ظاهر امر پيداست گيمپلي بازي خيلي بهتر شده(سرعت بازي بيشتر شده و حركات دروازه بان بهتر شدهو شوت ها دقيق تر شده و ضربه سر هم راحت تر شده) و منو هاي بازي هم خيلي قشنگ كار شده و مزيكاش هم بيشتر راك هستن.

حالا سيو براي چي ميخواي!!!!!( آخه فوتبال كه سيو لازم نداره)

ولي در كل ميشه تا شهريور يا مهر باهاش سر كرد چون به احتمال زياد يعني 99.999% فيفا 09 Next-gen هستش!!!!

rghanei
27-04-2008, 13:16
دوستان من این بازی رو (ریپ شده اش) رو دانلود کردم برم نصب کنم ببینم چه جوریه خبرش و بهتون میگم....

ahmad08
27-04-2008, 13:42
مسعود جان سیو بازی رو واس اینکه اون یورو 2000و 2004 باز شن و ببینم چین میخوام که به نظر شخصی من فقط همین هاش جالبن و دیگه هم حضور تیم ملی انگلیس .........
والا چی بگم اینقدر این ea شایعه دور و برش هست و انقدر دروغ بوده که اگه گوش کنید که اگهea رسمآ اعلام کنه که شیر همان شیر که از گاو میگیرند سفید رنگ میباشد بنده تا خود نبینم باور نمیکنم و به شما دوستان هم میگم بشنوید ولی چی ها باور نکنید...حال هم تا فیفا رو خودم بازی نکنم باور نمیکنم

Masoud King
28-04-2008, 12:00
مسعود جان سیو بازی رو واس اینکه اون یورو 2000و 2004 باز شن
آها از اين جهت!!!!!
تا چند وقت ديكه بايد يه پچ آنلاكر بايد براش بياد......
در ضمن كمي خوش بين باش دوست عزيز!!!!!!

sasanjfr
30-04-2008, 14:52
من یه طرفدار قدیمی فیفا هستم.از 96 تا 2008 همه ی نسخه های PCشو بازی کردم ولی این اواخر کم کم دارم ازش نا امید میشم.2008 Euro اصلاٌ به من نچسبید درست مثل Fifa 2008.برای دوست داران fifa ناراحت کننده است که PES یک سیر صعودی رو داره طی میکنه و fifa یک سیر نزولی.من تو این یکی دو سال اخیر فوتبال های EA رو به این امید می گیرم که شاید دوباره برگشته باشه به روزگار اوجش یعنی بین 99 تا 2005،سال هایی که تو هر نسخه ی فیفا یه نو آوری دیده می شد.ولی افسوس:41:.Euro که نا امید کننده بود،امیدوارم fifa 2009 بتونه دوباره سری fifa رو احیا کنه:20:

saiiddz
30-04-2008, 14:59
این بازی به بازار اومده
ولی زیاد خوب نیست

Amin Asterix
30-04-2008, 15:01
البته فیفا احیا شده.حتی از pes هم جلو زده اما چه میشه کرد که واسه پیسی هنوز نسخه زیر خاکیشو میده بیرون!!شما باید به این امید بخری که نسخه نکست جن رو برای پیسی داده باشن.

sasanjfr
30-04-2008, 15:12
عجیبه fifa با pc یه چنین رفتاری می کنه.در طول سال های اخیر بهترین نسخه های این بازی نسخه های PCش بودن.امیدوارم fifa 2009 دیگه نسل جدید باشه.

Amin Asterix
30-04-2008, 18:30
وقتی GTA که ماله پیسی هست رو کلا کنسولی میکنن شما از EA چه انتظاری داری؟
چه ض حالی من خوردم.دو برابر Xbox پول سیستم دادم به هیچ دردیم نمی خوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sasanjfr
30-04-2008, 23:43
دوست عزیز غصه نخور.در مورد gta حق دارید.هر چند این تاپیک مربوط به gta نیست ولی بد نیست اینو بگم که خیلی از بازی ها خودشونو با pc مطرح می کنند و بعد از اینکه مطرح شدن میندازنش کنار:41:
در مورد Euro و به طور کلی fifa هم مثل اینکه قضیه همینه.اون طور که از سایت های نقد بازی پیداست این بازی رو کنسول ها بهتر بوده و نمره ی بهتری از دیدگاه user ها گرفته.
ولی این قدر بدبین نباش دوست من.درسته که یکی از بهترین های امسال روی pc عرضه نشده(شاید هم فعلاٌ) ولی خب به این فکر کن که پارسال ما crysis،world in conflict و the witcher رو داشتیم که فقط مخصوص pc بوده یا bioshock که برای ps3 عرضه نشد قبل تر از اون ps بازها یک سال منتظر oblivion بودند یا اینکه امسال mass effect برای pc منتشر میشه در حالی که برای ps3 منتشر نشده.Far cry 2 توی کوارتر سوم امسال واسه pc منتشر میشه در حالیکه برای ps3 و xbox 360 هنوز TBA هست.splinter cell:conviction تو کوارتر چهارم امسال واسه pc و xbox 360 منتشر میشه ولی برای ps3 نه و مثال های دیگر.به نیمه پر لیوان هم نگاه کن:46:

Spaniuly
03-05-2008, 00:11
من واقعا نميدونم شما چرا به نسخه پي سي فيفا ايراد ميگيريد بابا به پي سي , پي سي گفتن به كنسول هم كنسول تازه وقتي كيفيت رو رو هاي ميذاريد كه فوق العاده ميشه ديگه چي ميخواين. فوتباله ديگه به گيم پلي توجه كنيد به واقع گرايي در حركات فردي بازيكنان به دقت بازي اينقدر به گرافيك گير نديد الحمدلله همه شما بازيهاي گرافيكي خوبي بازي كردين فكر نكنم هيچ كدوم از ما عقده گرافيك داشته باشيم. من كه ميپرستم فيفا رو

Masoud King
03-05-2008, 11:57
من واقعا نميدونم شما چرا به نسخه پي سي فيفا ايراد ميگيريد بابا به پي سي , پي سي گفتن به كنسول هم كنسول تازه وقتي كيفيت رو رو هاي ميذاريد كه فوق العاده ميشه ديگه چي ميخواين. فوتباله ديگه به گيم پلي توجه كنيد به واقع گرايي در حركات فردي بازيكنان به دقت بازي اينقدر به گرافيك گير نديد الحمدلله همه شما بازيهاي گرافيكي خوبي بازي كردين فكر نكنم هيچ كدوم از ما عقده گرافيك داشته باشيم. من كه ميپرستم فيفا رو

حرفه شما درسته گيمپلي بلزي خيلي خيلي پيشرفت داشته تو 08 و حتي يورو 2008 ولي گرافيكش رو كه ميبيني نسبت به نسخه هاي قبلي تفاوت چنداني نداشته مثلا چمن فيفا08 بهتره يا چمن 2005؟؟؟؟!!!!!
معمولا بازيها هر ساله پيشرفت هاي زيادي ميكنن ولي اين فيفا ميلي متري پيشرفت ميكنه...
اما بايد منتظر فيفا 09 بود چون من كه خيلي بهش اميدوارم!!!!!!

sasanjfr
03-05-2008, 13:21
دوست عزیز.من به گرافیکه fifa اشکال نمی گیرم.گرافیکه این بازی خوبه و برای یک بازی فوتبال خیلی هم لازم نیست بهتر از این باشه.اتفاقاٌ مشکل من همون واقع گراییه.شما یه نگاهی به پرو 2008 بنداز ببین حرکات داور،کمک داور،خوشحالی بازیکنان بعد از گل،مراسم اهدای جام چه قدر طبیعیه بعد اونو مقایسه کن با Euro 2008.انگار تو euro و fifa داور و کمک داور وجود نداره.من 4 سال پیش از EA انتظار نداشتم که این مسایل رو به خوبی رعایت کنه اما حالا وقتی به PES 2008 نگاه می کنم این انتظار رو دارم.به هر حال امیدوارم که fifa 2009 در همه ی جنبه ها بتونه موفق باشه:31:

Spaniuly
03-05-2008, 15:10
من حر دفاعيه اي كه از اين بازي كردم رو پس ميگرم فكر ميكنم به عنوان افتضاح ترين گيم سال انتخاب شه البته اگه در حدي باشه كه بخوان بهش نظر بندازن. واقعا مزخرف بود امروز بعداز چند هفته كه از انتشار اين بازي ميگذره تهيه كردم اين بازي رو به عبارتي 1000 تومن رو ريختم دور گيم پلي بازي دقيقا همون 08 هست با اين تفاوت كه شبيه فيفا 2001 شده و شرايط پنالتي و دوربين به بدترين نحو ممكن طراحي شده واقعا اين بازي مورد دار هست Story بازي كه همون كمپينگ هست يه باگ بزرگ داره چون فرقي به حالش نميكنه كه مثلا ديفيكالتي رو رو آماتور بذاري يا بيگينر چون كاملا قره قاطيه بعضي از بازيها آسون و بعضي سخت هستن در كل خواسته به ما PC Game بازها بگه بيخيال بشيد!
تر زده تو ذوق همه من نميدونم چي تو كله اين EA گذشته كه اقدام به ساخت اين بازي شرم آور كرده. برادرانه ميگم هركي نخريده اين بازي رو پولش رو هدر نده منتظر 09 باشيد البته اميدوارم اون ديگه مثه يورو 08 گند نزنه!

LORD SCORPIAN
04-05-2008, 15:23
دوستان به نظر بنده Euro 2008 بازی فوق العاده ای هستش دوستان که میگن بازی مزخرفیه حتما از اول PES بازی کردن من که از سال 95 تا حالا FIFA بازی کردم باور کنید یه بار PES بازی کردم حالم به هم خورد در حالی که به نظر خیلی از دوستان PES بهترینه .

mehdi30nema
04-05-2008, 21:19
به نظر من هم كه fifa از pes بهتره . شايد pes گرافيكه بهتري داشته باشه ولي هيچوقت مثله fifa بازي هاي جانبي يا حالت منيجر مود نداره كه به آدم حال بده .

Masoud King
05-05-2008, 11:39
دوستان به نظر بنده Euro 2008 بازی فوق العاده ای هستش دوستان که میگن بازی مزخرفیه حتما از اول PES بازی کردن من که از سال 95 تا حالا FIFA بازی کردم باور کنید یه بار PES بازی کردم حالم به هم خورد در حالی که به نظر خیلی از دوستان PES بهترینه .

به نظر من هم كه fifa از pes بهتره . شايد pes گرافيكه بهتري داشته باشه ولي هيچوقت مثله fifa بازي هاي جانبي يا حالت منيجر مود نداره كه به آدم حال بده
منم با نظر شما موافقم و خودم اولين بازي كه باكامپيوتر كردم فيفا 98 بود كه خيلي باحال بود ....
ولي شما اگه دقت كنين انگار اينجور به نظر ميرسه كه فيفا از نظر گيم پلي خيلي خوب شده ولي بايد گرافيك رو هم مد نظر داشت بالاخره هركس يه توقهي از بازيه مورد علاقش داره ...
شماهمونجور كه توقع دارين تيم مورد علاقتون هر سال پيشرفت كنه انتظار پيشرفت براي فيفا توقع زيادي نيست.

sasanjfr
05-05-2008, 14:02
دوست عزیز من از fifa 96 به این ور همه ی fifa ها رو بازی کردم.اولین باری هم که pes بازی کردم 3 سال پیش بود(یعنی اول fifa بازی کردم بعد pes).
چند تا از اشکالات موجود در euro 2008 از نگاه من:
1)حرکات غیر طبیعی داور.چنانچه خطایی روی بازیکن حریف مرتکب شوید(و بالعکس) داور به جای اینکه به سمت شما حرکت کند در جای خود باقی می ماند اما بعد نشان می دهد که داور پیش شماست و به شما کارت نشان داده!
2)کمک داور در این بازی وجود دارد اما انگار که وجود ندارد چرا که نه هنگام خطا،نه هنگام آفساید و ... پرچم نمی زند.
3)صحنه ی خوشحالی بازیکنان بعد از گل همچنان کوتاه است.
در ضمن این که این بازی خوب نیست رو فقط من نمی گم.اگه تو سایت های بازی بگردی می بینی که این بازی از دیدگاه user ها نمره ی خوبی نیاورده(نسخه ی pc اش منظورمه)

ahmad08
05-05-2008, 14:05
سلام به همگی:
راستیتش بازی یورو 2008 و فیفا08 که هیچ حرفی جلوی pes2008 نمیتونن بزنن دقیقآ برعکس نسخه نکست فیفا که از نظر من بهترین بازی سال هستش ولی نسخه کامپیوترش خیلی خیلی گنده و گرافیکش هیچ فرقی با یورو2004 نداره شاید گیم پلیش تغییر کرده باشه و یا زمین چمنش یه ذره سبز تر باشه ویا اینکه چهره مبریا رو نشون بده ولی هیچ وقت به پای ساکر نمیرسه منکه از وردلد کاپ98 فیفا رو شروع کردم اون زمان یه روز نمیتونیستم که بازیش نکنم ولی حال باور کنید در ماه یه دقیقه هم حال بازی نه فیفا و نه یورو رو ندارم بر عکس فیفا 08 نسخه نکست که به خدا اگه 10 ساعتم پای بازی باشی باز هم جذاب هستش و یه چیز تازه داره بر عکس ساکر که ممکنه گرافیک خوب داشته باشه ولی جذاب نیست اما خوب فیفا و یورو مال کامپیوتر نه گرافیک داره نه جذابه و کلآ یه بازی مضحک به تمام معنا هستش و امیدوارم و باز هم میگم خیلی خیلی امیدوارم که فیفا09 نکست باشه ولی باور کنید که از این ea هیچ چی بعید نیست دیدی گفت ایشالا سال دیگه نکستش میکنیم....

Spaniuly
05-05-2008, 16:33
دوستاني كه فكر ميكنن من PES باز هستم اشتباه نكنن من يكي از فيفا خورهاي زمين و زمان هستم كه درست مثل خيلي از شما فيفا رو از ميكرو و سگا شروع كردم يعني فيفا 95 و جزو اونايي هستم كه معتقدم PES زمين بياد آسمون بره به گرد همين يورو 2008 فيفا هم نميرسه منظور من از پست قبليم اين بود كه بعد اين همه چشم انتظاري و هيجان قبل از انتشار بازي يورو وقتي آدم با همچين چيزي مواجه ميشه يه لحظه مغزش Eror ميده منم از حرصم اومدم و اون پست رو زدم البته يكمي هم كه بعد بازي كردم به نظر به اون بديا هم كه گفتم نيست ولي اگه تعصب رو بزاريم كنار فوق العاده سطح گيم پايين و آدم باورش نميشه كه اين گيم محصول سال 2008 باشه.متاسفانه به نظر ميرسه كه EA گيم هاي ساخت آگوست رو بيشتر مورد توجه قرار ميده (فيفا 06 و 07 و 08 و...) ولي گيم هاي يفا و ورلدكاپ رو خوب درست نميكنه نمونه اش همين ورلدكاپ 2006 و يوفا شامپيون 2006-2007 بود و بازي يورو 2008 مهر تاييد بر حرف منه اميد ميره 09 چچيز خوي باشه.
من از PES متنفرم از همه ورژنهاش...تا ابد...

Spaniuly
05-05-2008, 16:37
دوستان من استيكر بوك يورو رو رو كامل كردم و همه موارد رو آنلاك كردم اگه فكر ميكنيد با چيز سورپرايز كننده روبرو خواهيد شد بيخيال بشيد چون همش مزخرفه هركي ميخواد بگه براش بفرستم سيو رو

Amir_Ariamehr2003
09-05-2008, 22:21
منم یه فیفا باز هستم و هنوز فرصت نکردم یورو 2008 رو بگیرم ولی یه چیز رو میگم واسه کامپیوتر فقط فیفا واسه کنسول فقط ساکر
اونم 2008 چه حالی کردم من با این بازی رو پلی استیشن 2

ahmad08
09-05-2008, 23:21
دقیقآ بر عکس حرف شما من نظر دارم البت تو کنسول ایکس باکس 360 فقط

Rude Boy
10-05-2008, 15:11
بازی خیلی بهتر از فیفا08 کار شده و آدم صفا می کنه . (البته رو 360) ولی برای pc هنوز ساکر 2008 بهترین انتخاب هست ...

jak_1300
10-05-2008, 16:40
تو تک به تک رو ورلد کلاس چرا گل نمیخوره این گلراشون آه ه ه ه!!!

LORD SCORPIAN
11-05-2008, 17:55
دوست عزیز من از fifa 96 به این ور همه ی fifa ها رو بازی کردم.اولین باری هم که pes بازی کردم 3 سال پیش بود(یعنی اول fifa بازی کردم بعد pes).
چند تا از اشکالات موجود در euro 2008 از نگاه من:
1)حرکات غیر طبیعی داور.چنانچه خطایی روی بازیکن حریف مرتکب شوید(و بالعکس) داور به جای اینکه به سمت شما حرکت کند در جای خود باقی می ماند اما بعد نشان می دهد که داور پیش شماست و به شما کارت نشان داده!
2)کمک داور در این بازی وجود دارد اما انگار که وجود ندارد چرا که نه هنگام خطا،نه هنگام آفساید و ... پرچم نمی زند.
3)صحنه ی خوشحالی بازیکنان بعد از گل همچنان کوتاه است.
در ضمن این که این بازی خوب نیست رو فقط من نمی گم.اگه تو سایت های بازی بگردی می بینی که این بازی از دیدگاه user ها نمره ی خوبی نیاورده(نسخه ی pc اش منظورمه)
دوست عزیز فرمایشات شما درست اما تو fifa تا حالا دقت کردین اگه مثلا تو تیم بارسا deco شوت از راه دور بزنه چقدر می تونه خطرناک باشه اما این ضربه رو دقیقا از همون نقطه اگه valdes بزنه شاید با 20 متر اختلاف به بیرون بره این در حالیه که من یه دفه pes بازی کردم شوت valdes و deco یکی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و این یه ایراد خیلی بزرگ برای یه همچین گیمی هست شما امتحان کن ضربات سری که klose و مثلا valdes تو fifa می زنن با همون ضربات تو pes تو pes هر دو همیشه گل می شن ولی تو فیفا 30 تا کلوزه بزنه شاید یکی والدز بزنه دقت کنید که والدز دروازه بانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینم یه ایراد دیگه . بعدشم تو pes پاس های عمقی رو دقت کردین چقدر دقیق هستن و هر جا بزنی می رسه به بازیکن خودی اما تو فیفا اینطور نیست .
البته بهتره از این بحث های بی مورد بگذریم چون داره نظم تاپیک به هم می خوره.

Spaniuly
17-05-2008, 15:21
يكي بياد يه تاپيك ناب واسه فيفا 09 بزنه البته ميدونم از الان خيلي زوده ولي خداييش كيف فروم بازي به قبل انتشارشه نه؟

Spaniuly
19-05-2008, 00:36
بابا همه فراموش كردن اين تاپيك رو يكي چيزي بگه اي بابا همه مشغول بازي هستن يعني؟

mehdi30nema
19-05-2008, 14:44
براي psp توي پنالتي زدن نسبت به فيفا 08 صحنه عوض شده و تغيير كرده( مايل نشون ميده ) . براي pc يا كنسول هاي ديگه هم به همين ترتيبه ؟

sasanjfr
23-05-2008, 09:29
براي psp توي پنالتي زدن نسبت به فيفا 08 صحنه عوض شده و تغيير كرده( مايل نشون ميده ) . براي pc يا كنسول هاي ديگه هم به همين ترتيبه ؟
آره.برای pc که همین طوره

babak_zn88
03-07-2008, 18:13
من نسخه اوریجینال بازی ندارم و میخواستم online بازی کنم آیا راهی هست بشه code registration رو گیر آورد؟

toraj
03-07-2008, 21:40
بازی خیلی بهتر از فیفا08 کار شده و آدم صفا می کنه . (البته رو 360) ولی برای pc هنوز ساکر 2008 بهترین انتخاب هست ...

دقيقا همينطوره نسخه هايfifa pc,ps2 گرافيك نسل جديد رو ندارند ولي pes براي pc خيلي بهتره البته امكان داره

در نسخه هاي بعدي FIFA گرافيك نيل بعد براي pc هم بياد.ولي uero 2008 براي ps3,360 واقعا عاليه.

Spaniuly
08-07-2008, 06:57
نه ما ايرونيا (داخل ايران) نميتونم بازيهاي ساخت EA رو آنلاين بازي كنيم چون Select Country اصلا گزينه اي به نام ايران نداره و كد ريجستر براي هر دي وي دي استفاده منحصر به فرد هست بنابراين خيلي گرون تموم ميشه كه بخواي از خارج يه دي وي دي سفارش بدي و اين تنها راهه براي آنلاين بازي كردن

D.E.V.I.L
08-07-2008, 10:50
سلام دوستان میشه یکی بگه چه جوری میشه شادی بهد گل رو تعیین کرد؟!!!!!!!!

saiiddz
08-07-2008, 12:02
نه ما ايرونيا (داخل ايران) نميتونم بازيهاي ساخت EA رو آنلاين بازي كنيم چون Select Country اصلا گزينه اي به نام ايران نداره و كد ريجستر براي هر دي وي دي استفاده منحصر به فرد هست بنابراين خيلي گرون تموم ميشه كه بخواي از خارج يه دي وي دي سفارش بدي و اين تنها راهه براي آنلاين بازي كردن
بله درسته
از ایران نمیشه
البته نرم افزارهایی است که ip رو عوض میکنه و در واقع کلکی هست که میزنه و شما مثلآ با آی پیه آمریکا وارد اینترنت میشید

Spaniuly
08-07-2008, 13:41
بله منم اشاره كردم كه راههايي وجود داره ولي بايد آنلاين بازي كردن براي يه نفر خيلي حياتي باشه كه مثلا 30 40 هزار بده و از آمريكا يا اروپا دي وي دي اورجينال سفارش بده يا آي پيشو تغيير بده به نظر من در مورد بازيهاي ورزشي بازي كردن به صورت آنلاين خيلي جا نيفتاده توي كشورمون

saiiddz
08-07-2008, 13:46
بله منم اشاره كردم كه راههايي وجود داره ولي بايد آنلاين بازي كردن براي يه نفر خيلي حياتي باشه كه مثلا 30 40 هزار بده و از آمريكا يا اروپا دي وي دي اورجينال سفارش بده يا آي پيشو تغيير بده به نظر من در مورد بازيهاي ورزشي بازي كردن به صورت آنلاين خيلي جا نيفتاده توي كشورمون
موافقم
نه تویه بازی های ورزشی بلکه بیشتر بازیها به صورت آنلاین انجام نمیشه
به نظر من فیفا 2008 واقعآ پسرفت کرده به جای پیشرفت

Spaniuly
08-07-2008, 21:53
مطمئن باش حتي اگه اين ايرادات تو 09 هم برطرف نشه فيفا 10 استثنايي رو شاهد خواهيم بود كه گفته ميشه انقلابي در بازيهاي سري فيفا خواهد بود

EA-Game
09-07-2008, 13:27
به نظر من بازي يورو 08 با كيفيت دور از انتظار درست شد

Spaniuly
09-07-2008, 21:45
به نظر من بازي يورو 08 با كيفيت دور از انتظار درست شد

يعني بهتر شده يا بدتر؟

البته از من بپرسي ميگم شبيه فيفا 2005 شده فقط گرافيكش بالار رفته پنالتي زدنش هم مذخرفه من از طرفداراي 2 آتيشه EA هستم ولي معتقدم سري فيفا بهتر از يوفا هست يعني بازيهايي كه هر سال مهر ماه ميده بيرون بهتر از بازيهايي هست كه فروردين ميده

Spaniuly
10-07-2008, 05:37
نه تویه بازی های ورزشی بلکه بیشتر بازیها به صورت آنلاین انجام نمیشه
به نظر من فیفا 2008 واقعآ پسرفت کرده به جای پیشرفت

البته نميشه گفت پسرفت بهتره بگيم سرعت پيشرفتش پايينه

saiiddz
10-07-2008, 09:30
البته نميشه گفت پسرفت بهتره بگيم سرعت پيشرفتش پايينه
منظورم پسرفت بود
مثلآ تماشاچیان در سری های قبلی زنده بودن ولی در یورو 2008 عکس شده بودن

Spaniuly
10-07-2008, 09:54
منظورم پسرفت بود
مثلآ تماشاچیان در سری های قبلی زنده بودن ولی در یورو 2008 عکس شده بودن

همونطور كه گفتم كلا بازيهاي سري يوفا از EA به درد نخورن معمولا واسه كنسولها جالبتر از آب در ميان

Spaniuly
10-07-2008, 09:58
اين EA علاقه زيادي داره رو اعصاب ما PC Game بازها رژه بره چون واقعا انتظار رو برآورده نميكنه ولي چه كنم كه اصلا نميتونم PES رو به حتي فيفا 2000 هم ترجيح بدم. واقعا فضاي فيفا آدم به رويا مي بره

Spaniuly
10-07-2008, 10:00
وقتي Pes بازي ميكني انگار داري كوه ميكني واقعا حركت بازيكناش نفرت انگيز هست بخصوص وقتي ميخوان رو سانتر از جناحين ضربه سر بزنن غيرطبيعي ترين مورد تو بازي هست البته اگه سرعت بازيكنان رو نسبت به توپ بخواييم ناديده بگيريم

Professor Massoud
10-07-2008, 12:12
فیفا هیچ وقت به سوکر نمیرسه.

Prince Kourosh
10-07-2008, 13:17
من یکی از طرفدارا فیفام بد فورم

Spaniuly
10-07-2008, 13:21
فیفا هیچ وقت به سوکر نمیرسه.
تجربه نشون داده كل كل بر روي اينكه كدوم بهتره بي فايده بوده
چون هر كسي با يكي از اينها انس ميگيره. جالب اينجاست كسي كه با يكيش انس ميگيره به طور غريزي از اون يكي متنفر ميشه نميدونم دليلش چيه يه چيزي مثل تقابل استقلال و پرسپوليسه
اين كه كدوم بهتره بايد تو يه جاي منطقي تر بررسي بشه نه بين طرفين

Spaniuly
10-07-2008, 13:22
من یکی از طرفدارا فیفام بد فورم
حتما هم ضد PES درست نميگم؟

Prince Kourosh
10-07-2008, 13:25
حتما هم ضد PES درست نميگم؟
دقیقا عاشق فیفا ضد پی ای اس البته نه اونقدرا ولی خوب خوشم نمی یاد

Prince Kourosh
10-07-2008, 13:27
ولی این یورو 08 یکم بد تر از قبلی ها بود

3Dmajid
10-07-2008, 15:29
ببخشید این یورو با فیفا چه فرقی داره ؟

Prince Kourosh
10-07-2008, 16:46
ببخشید این یورو با فیفا چه فرقی داره ؟
منظورتون را متوجه نمی شم

3Dmajid
10-07-2008, 18:38
شرکتش مگه یکی نیست ؟
خوب من که فرقی توش ندیدم.
از لحاظ گیم پلی یکی هستن.

Spaniuly
10-07-2008, 22:15
ولی این یورو 08 یکم بد تر از قبلی ها بود
100% تاييد ميشه بازيش اصلا سخت شده بود لذت نبردم از بازي كردنش

شرکتش مگه یکی نیست ؟
خوب من که فرقی توش ندیدم.
از لحاظ گیم پلی یکی هستن.

شبيه هستن ولي تفاوتهايي هست كه فقط فيفا خورها درك ميكنن طبيعيي هست كه شما نتونيد تفاوت رو درك كنيد. البته يه جورايي حق دارين خيلي هم توفير ندارن ولي 08 جذاب تره به لحاظ فضاي بازي و رنگ و روي بازي
يورو 2008 انگار كارتونيه گيم پليش هم ناجوره مخصوصا دريبل زنيش واقعا اعصاب خورد كنه

من سيو آخر بازي رو دارم اگه خواستيد بگيد بذارم همينجا فول تموم شده

اينجا ديگه كسي پست نميزنه؟ نميزنه نيام ديگه خسته شدم بس كه هر روز ميام ميبينم جوابي نيست

Spaniuly
16-07-2008, 06:20
ما كه رفتيم اگه فعال شد تاپيك يكي پيام خصوصي بفرسته برام

Spaniuly
18-07-2008, 09:33
9 ماه ديگه تاپيك يوفا جام باشگاههاي اروپا فصل 2008-2009 رو ميتونين بزنيد توش شركت كنيم من كه بعد اين تاپيك نميزنم

Spaniuly
25-07-2008, 11:48
این تا÷یک به کل تعطیل شد من نمیدونم چرا من از هر تاپیک خوشم بیاد یا میبندنش یا کساد میشه

Masoud King
25-07-2008, 20:13
این تا÷یک به کل تعطیل شد من نمیدونم چرا من از هر تاپیک خوشم بیاد یا میبندنش یا کساد میشه

دلیلش افتضاحیه که Ea سر این بازی واسه Pc بالا آورده....
خداییش من وقتی بازی رو نصب کردمش و رفتم تو بازی یه لحظه با آتاری بازی رو اشتباه گرفتم...صد رحمت به فیفا 08

Spaniuly
26-07-2008, 22:34
دلیلش افتضاحیه که Ea سر این بازی واسه Pc بالا آورده....
خداییش من وقتی بازی رو نصب کردمش و رفتم تو بازی یه لحظه با آتاری بازی رو اشتباه گرفتم...صد رحمت به فیفا 08

آره مسعود واقعا صد رحمت به فیفا خیلی افتضاح بود یورو 2008

enamoured1985f19
29-07-2008, 11:59
سلام.
Registration Code بازی euro 2008 رو برای بازی آنلاین میخواستم.
کدی که تو کرک cd هست رو سایت قبول نمیکنه.

Spaniuly
29-07-2008, 12:35
سلام.
Registration Code بازی euro 2008 رو برای بازی آنلاین میخواستم.
کدی که تو کرک cd هست رو سایت قبول نمیکنه.

ببین دوست من قبلا هم گفته شد که توی ایران واقعا آنلاین بازی کردن محصولات کمپانی کانادایی الکترونیک آرتز به این راحتی نیست نه اینکه غیر ممکن باشه مشکلات زیادی داره واقعا کمترینش همین در دست نبودن کد سی دی کی هست من قبل از تو خیلی سعی کردم راهی پیدا کنم واقعا اونقدر سنگ هست زیر پای این کار که آدم ارزش نداره پا فشاری کنه براش از طرفی سرعت بالاترین ADSL2 ها تو ایران به اندازه سرعت های معمولی سایر کشورها نیست از طرفی کلا با آی پی ایران نمیتونی ثبت نام کنی و باید تقلب کنی...
ببین واقعا اینا یه نمونه و یه چشمه از اون مشکلات آنلاین بازی کردن محصولات EA هست
البته نا امید نمیکنم سعیتو بکن موفق باشی دوست من

franch
29-07-2008, 21:00
ميشه چند تا عكس از بازي fifa08 بزارين ببينيم گرافيكش چه جورياست.

Masoud King
29-07-2008, 23:36
چرا تو تاپیک خودش نگفتی!؟
اینم از تصاویر:

عکسای تمام ورژن ها تو پست اول هستش...

Spaniuly
30-07-2008, 08:29

اگه منظورت یورو 2008 باشه برو به صفحات آغازین تاپیک و اگه منظورت فیفا 08 هست همون تاپیکی که مسعود جان لطف کردند هست عکسها

Spaniuly
13-08-2008, 18:00
تا حالا دقت کردید ضربه آزاد زدن تو یورو 2008 بهبود پیدا کرده؟
حتی اولش هم این پیغام رو میده که Enhance شده

Retired User
18-08-2008, 23:14
تا حالا دقت کردید ضربه آزاد زدن تو یورو 2008 بهبود پیدا کرده؟
حتی اولش هم این پیغام رو میده که Enhance شده
آره نقطه ضعفش همينه اكثر ضربه ها پشت 18 با SHIFT گل مي شه:13:

mghaffari49
24-08-2009, 22:16
سلام

اول پست از همه معذرت میخواهم که این تاپیک قدیمی رو فعال کردم.

من یه مشکلی با این بازی دارم.قاعدتا بعد از انجام هر بازی باید امتیازات خاصی بده تا بشه آبجکت های بازی رو آنلاک کرد.ولی من حتی یوروکاپ رو هم بردم و هیچ امتیازی به من نداد.

این مشکل چه جوری حل میشه؟

با سپاس

Spaniuly
25-08-2009, 05:09
سلام

اول پست از همه معذرت میخواهم که این تاپیک قدیمی رو فعال کردم.

من یه مشکلی با این بازی دارم.قاعدتا بعد از انجام هر بازی باید امتیازات خاصی بده تا بشه آبجکت های بازی رو آنلاک کرد.ولی من حتی یوروکاپ رو هم بردم و هیچ امتیازی به من نداد.

این مشکل چه جوری حل میشه؟

با سپاس

شما باید Campain رو بری در واقع Story بازی اونه یه تیم بر می داری باهاش از اول شروع می کنی

mghaffari49
25-08-2009, 12:00
شما باید Campain رو بری در واقع Story بازی اونه یه تیم بر می داری باهاش از اول شروع می کنی
من تیم اسپانیا رو از اول انتخاب کردم و تا حالا هم فقط با همین تیم بازی کردم.فکر نکنم مشکل به این قسمت مربوط بشه:)