PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارائه‌ی Mms از اول فروردین ماه

mehdi_vsgh
28-02-2008, 10:48
سرویس MMS تلفن همراه از فرودین ماه ارائه می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، اپراتورهای تلفن همراه از فروردین ماه سال جاری می توانند به مشترکان خود سرویس MMS ارائه دهند.
به نقل از موبنا طبق ابلاغیه کمیته تخصصی شورای عالی انقلاب فرهنگی، ارائه سرويس ارسال صوت و تصوير توسط تلفن همراه از فروردين ماه سال آينده با رعایت شرايط مجاز خواهد بود. این در حالی است که بیش از 8 ماه از زمان توقف سرویس MMS برخی مشترکان تلفن همراه به منظور تدوین آیین نامه استفاده از این سرویس می گذرد.
گفته می شود نزدیک به سه هفته از تصویب این آیین نامه در کمیسیون تخصصی شورای عالی انقلاب فرهنگی می گذرد و این آیین نامه در زمان حاضر برای طی مراحل بعدی در دستور کار سازمان تنظیم مقررات قرار گرفته است.

قرار است این آیین نامه پس از ابلاغ به عنوان پیوست فرهنگی به پروانه اپراتور سوم ضمیمه و در آن شرایط و ضوابط حاکم بر ارایه این سرویس نیز تبیین شود.

ممنوعیت استفاده از سرویس MMS اپراتورهای تلفن همراه که از اواسط بهار امسال توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی و با انتشار ابلاغیه ای اعلام شد منوط به تدوین آیین نامه استفاده مدون ظرف مدت 3 ماه از سوی رگولاتوری بود.

طبق ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی با درخواست وزارت ارتباطات مقرر شد تا این وزارتخانه به منظور جلوگیری از تبادل داده‌ها و اطلاعات مغایر با قانون شرع و اخلاق عمومی در سیستم MMS، دستورالعمل تهیه سخت‌افزار ، نرم‌افزار ، تجهیزات لازم و سایر ساز و کارهای مقتضی برای صیانت از فضای شبکه‌های اطلاع‌رسانی را به شرکت‌های طرف قرارداد اعلام کند تا پس از فراهم آوردن تمهیدات فوق و تایید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرویس MMS ایجاد و فعال شود.
از این رو برخی تحلیلگران بر این باورند که یکی از انگیزه های مهم وزارت ارتباطات برای ارائه پیشنهاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی ، فراهم کردن فرصت کافی برای اپراتور اول بود تا بدون هیچ شتابی زمینه های ارائه خدمات GPRS و MMS از طریق شبکه خود را آماده کند. آن ها می گویند که آیین نامه MMS که قرار بود حدود 6ماه پیش از این نهایی و ابلاغ شود ، درست زمانی به نتیجه می رسد که اپراتور اول تلفن همراه امکان ارائه عمومی این سرویس را پیدا کند و بتواند باز هم سهم بیشتری از این بازار پر درآمد را به دست آورد. با استفاده از سرویس MMS امکان ارسال متن صوت و تصویر از طریق شبکه تلفن همراه فراهم خواهد شد.

aydin_eb7777
28-02-2008, 11:54
سلام.
دوستان عزیز شک نکنید تنها دلیلی که باعث شد Mms ایرانسل را قطع کنن و حتی با شکایت ایرانسل راه اندازی نشد این بود که اوپراتور همراه اول این قابلیت را نداشت و چون ترسیدن مشتریان خود را از دست بدن و چون دولتی بود از قدرت خودش استفاده کرد تا ایرانسل را مجبور به قطع کردن Mms کنن.
حالا سوال اینجاست که تو این چند سال همراه اول واقعاً چه خدماتی به مشتریان داد؟
غیر از اینه که کلی کلاه برداری و کارهای دیگه کرد؟
حتی گذینه احترام به حقوق مشتری را هم رعایت نکرد که مثل ایرانسل حداقل یک شماره بده که بشه سریع مشکل را با اوپراتور در میان بزاریم و مشکل رفع بشه !!!
امیدوارم سیاستها عوض بشه و واقعاً خدمت رسانی به مردم به صورت واقعی انجام بشه در همه زمینه ها .
با تشکر

Šepehr
28-02-2008, 12:39
خوب به سلامتی
فقط باید یه کم تعرفه ش رو بیارن پایین تا بشه استفاده کرد

با نظر آیدین هم کاملا موافقم

H M R 0 0 7
28-02-2008, 14:27
سلام.
دوستان عزیز شک نکنید تنها دلیلی که باعث شد Mms ایرانسل را قطع کنن و حتی با شکایت ایرانسل راه اندازی نشد این بود که اوپراتور همراه اول این قابلیت را نداشت و چون ترسیدن مشتریان خود را از دست بدن و چون دولتی بود از قدرت خودش استفاده کرد تا ایرانسل را مجبور به قطع کردن Mms کنن.
حتی گذینه احترام به حقوق مشتری را هم رعایت نکرد که مثل ایرانسل حداقل یک شماره بده که بشه سریع مشکل را با اوپراتور در میان بزاریم و مشکل رفع بشه !!!
امیدوارم سیاستها عوض بشه و واقعاً خدمت رسانی به مردم به صورت واقعی انجام بشه در همه زمینه ها .
با تشکر

تاييد ميشه. واقعا نميدونم چي بگم.آخه تا كي؟
خوب خوشحالم كه بالاخره دوباره MMS فعال ميشه حالا به هر شرايطي.

mehdi_vsgh
28-02-2008, 15:16
خوب به سلامتی
فقط باید یه کم تعرفه ش رو بیارن پایین تا بشه استفاده کرد

با نظر آیدین هم کاملا موافقم
دیگه از این ارزونتر؟؟؟

دونه‌ای 32 تومن؟؟

mehdi_vsgh
28-02-2008, 15:18
سلام.
با تشکر
کاملا صحبتای شما را تایید میکنم....

ولی بالاخره با هر مسخره بازی‌ای بود...فکر کنم امسال عید ایرانسل میترکونه با MMS هاش....

واییی چه حالی میده با W950 ام ام اس فرستادن

Masoud_kp
28-02-2008, 15:44
واقعا خیلی خوب میشه ایشالا که دیگه به تعویق نیفته که البته بعید هم نیست !

befermatooo
28-02-2008, 15:44
فکر کنم دیگه sms فاتحش خونده حالا دیگه دور دور MMS

اما امیدوارم جاسوسی MMS ها رو نکنن چون زمانی که ایرانسل خدمات MMS میداد تعدادی از آنها اول چک میشد بعد ارسال . مجلس اعتراض خودشو اعلام کرد و گفت که نباید وارد حریم خصوصی مردم شد
بعد هم که اونو قطع کردند

yoosef_st
28-02-2008, 15:48
پست دوم تایید میشه. اما من که بازم چشم آب نمیخوره که همراه اول اینترنت و این حرفها بده.

Šepehr
28-02-2008, 19:28
دیگه از این ارزونتر؟؟؟

دونه‌ای 32 تومن؟؟

جداً دونه ای 32 تومنه؟!
ربطی نداره به اینکه حجمش چقدر باشه؟

قبلا می گفتن که کیلو بایتیه، برا یه mms معمولی حساب میکردی حدود 200 تومنی میشد
شایدم من اشتباه می کنم

پست دوم تایید میشه. اما من که بازم چشم آب نمیخوره که همراه اول اینترنت و این حرفها بده.

نه بابا مثل اینکه اشتباه فهمیدی
اینجا کسی نگفت که همراه اول میخواد اینترنت و ... بده
چون اصلا در حد این حرفا نیستش

S0R3N4
28-02-2008, 19:44
من فقط به دو دلیل همراه اول دارم
یکی تو شهر ماه ایرانسل خوب آنتن نمیده
یکی دیگه اینه که کلاس همراه اول بالا تره

mehdi_vsgh
28-02-2008, 19:44
جداً دونه ای 32 تومنه؟!
ربطی نداره به اینکه حجمش چقدر باشه؟

قبلا می گفتن که کیلو بایتیه، برا یه mms معمولی حساب میکردی حدود 200 تومنی میشد
شایدم من اشتباه می کنم

بله دونه‌ای 32 تومن (بدون توجه به حجم اون)

برو تو سایت تعرفه‌هارو نگاه کن

mehdi_vsgh
28-02-2008, 19:46
من فقط به دو دلیل همراه اول دارم
یکی تو شهر ماه ایرانسل خوب آنتن نمیده
یکی دیگه اینه که کلاس همراه اول بالا تره
یه سوال

به نظر شما ارسال هر اس ام اس 22 تومن کلاس داره؟؟

تا کی میخواین قدیمی فکر کنین؟؟؟؟

این چیزی که کلاس داره اینه که شما با کمترین قیمت بیشترین امکانات را داشته باشین

samanajan
28-02-2008, 19:53
اول بگذارید وصل کنند بعد سر قیمت ها بحث کنید

mehdi_vsgh
29-02-2008, 13:21
اول بگذارید وصل کنند بعد سر قیمت ها بحث کنید
انشاءالله وصل میشه نگران نباش

بردیا
02-03-2008, 16:36
وصل میشه بعدش هزارتا بامبول سرش درمیارن قطع میشه.
وثوق جان:d آواتارت خطریه ها.