PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا استادهاش كمك كنند vb

farhadm81
31-10-2005, 11:04
آقا يه نفر اوستاي ويژوال بيسيك به من بگه چطور ميتونم فايل اكسسي كه بهش پسورد داده شده در ويژوال بيسيك باز كنم آخه فايلش ارور ميده ممنون ميشم :tongue:

bithiah
31-10-2005, 12:04
دوست عزیز بهتر بود سوالتون رو در زیرانجمن مخصوص Visual Basic مطرح می کردید؛

شما کافیه در ConnectionString شیء DAO یا ADO که برای اتصال به بانکتون از اون استفاده می کنین Password فایل mdb رو قرار بدین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در بالا PATH_OF_YOUR_DATABASE مسیر کامل فایل اکسس هست و YOUR_PASSWORD پسورد اون فایله.

*توجه داشته باشین که ممکن Provider شما فرق داشته باشه.

تکنیک برتر
01-11-2005, 01:49
با سلام خوش آمدید.
خوب جوابتون را که خانم دادن. اگر بگردی یه مطلب از همین مضوع در داخل تایپک هایی که گزاشتم بوده ممنون.

black_storm
23-11-2006, 14:43
در ثاني اگه كلمه عبور را نداريد با برنامه هاي مختلفي مي تونيد پسورد اكسس را حذف كرده يا بدست آوريد !

تکنیک برتر
23-11-2006, 15:17
black_storm عزيز جان ايشون مي خواهد به وسيله ويژوال بیسیک این کا رو انجام دهد نه برنامه ای دیگر اگر می خواست با برنامه دیگر انجام دهد در این قسمت تاپیک نمی زد بعد هم این دوست ما جوابشو گرفته به تاریخش نگاه کنید.

mehrdad-xvc
23-11-2006, 15:52
تكنيك برتر به نظر من شما منظور black را درست متوجه نشدی!!!
نگاه کنید برنامه ای مثل database art به همین منظور استفاده میشود...این برنامه صرفا مکمل ویژوال بیسیک است ...این برنامه کامپوننتی در اختیار کاربر قرار میدهد که کاربر به را حتی میتواند به ان ها دست رسی داشته باشد...از جمله این موارد پیدا کردن و بازکزدن رمز های پایگاه داده ها است که این برنامه با شناسایی نیاز شما کامپوننتی در اختیار شما قرار میدهد که نیاز شما را برطرف کند

تکنیک برتر
27-11-2006, 09:11
عزیز من این دوست ما می خواهد دیتا بیسی که قفل شده را داخلش بنویسد خودش هم پسورد را دارد فقط نمیدونند که چجوری
دیتا بیسی که برایش پسورد گزاشته را از طریق ویبی داخلش بنویسد یا اطلاعات بگیرد.
که خانم بیتا جواب ایشون را دادن.
"Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source= " & PATH_OF_YOUR_DATABASE & ";Persist Security Info=False;Jet OLEDB:Database Password=YOUR_PASSWORD"
در قسمت YOUR_PASSWORD پسور خود را مي نويسد