PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دانلود از rapidshare.com

Diego
27-02-2008, 09:41
سلام دوستان.من اشتراک ADSL گرفتم.توی دانلود فایلهای کوچک از rapidshare (در حد 5 مگابایت) مشکلی ندارم.ولی وقتی میخوام فایلهای بزرگ رو دانلود کنم دانلود شروع میشه ولی وسط دانلود یهو سرعت دانلود صفر میشه و فایلو ناقص دانلود میکنه....
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohsen6558
27-02-2008, 10:06
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

galiver60
28-02-2008, 04:44
اینجا من توضیح دادم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DrXoX
28-02-2008, 06:25
سلام

اگر adsl نامحدود داری که مشکلی نیست به راحتی با IDM می تونید فایل رو دانلود کنید من فایل های 100MB

رو با IDM از رپیدشیر دانلود می کنم مشکلی هم پیش نمیاد(آموزشش رو هم قبلا گذاشتم تو همین انجمن) ،

البته یه پیشنهاد دارم ، اگر می خوای فیلم دانلود کنی از رپید شیر و اکانت نداری یک کمی جستجو کن و

فیلم رو با لینک های دیگر که قابلیت رزیوم دارن پیدا کن ، مثل Sharedzilla و YASTORAGE و ... چند تا

دیگه که واقعا عالی هستن ، برای مثال من sharedzilla رو میگم: این سایت و سایت های مشابه ، وقتی شما

لینکی رو از این سایت ها داری ، وقتی وارد لینک می شی (لینک اصلی) ، به شما یک لینک میده (لینک

فرعی) که می تونید فیلم رو با قابلیت رزیوم دانلود کنی و شروع به دانلود میکنی ، بعد از 3 روز لینک Expire

میشه (لینک فرعی) و شما مثلا اگر از فیلم 700 مگی 600 مگ دانلود کرده باشی و لینک Expire بشه می

تونید دوباره وارد لینک اصلی بشید و لینک جدید(فرعی) بگیرید و این لینک فرعی رو جایگزین لینک فرعی اول که

Expire شده کنید و ادامه فیلم رو دانلود کنید

موفق باشید

Inkareeeeeeeeee
28-02-2008, 23:13
با برنامه دانلودر خودش دانلود کن ... از سایتش میتونی دانلود کنی

Diego
01-03-2008, 14:26
سلام

اگر adsl نامحدود داری که مشکلی نیست به راحتی با IDM می تونید فایل رو دانلود کنید من فایل های 100MB

رو با IDM از رپیدشیر دانلود می کنم مشکلی هم پیش نمیاد(آموزشش رو هم قبلا گذاشتم تو همین انجمن) ،

البته یه پیشنهاد دارم ، اگر می خوای فیلم دانلود کنی از رپید شیر و اکانت نداری یک کمی جستجو کن و

فیلم رو با لینک های دیگر که قابلیت رزیوم دارن پیدا کن ، مثل Sharedzilla و YASTORAGE و ... چند تا

دیگه که واقعا عالی هستن ، برای مثال من sharedzilla رو میگم: این سایت و سایت های مشابه ، وقتی شما

لینکی رو از این سایت ها داری ، وقتی وارد لینک می شی (لینک اصلی) ، به شما یک لینک میده (لینک

فرعی) که می تونید فیلم رو با قابلیت رزیوم دانلود کنی و شروع به دانلود میکنی ، بعد از 3 روز لینک Expire

میشه (لینک فرعی) و شما مثلا اگر از فیلم 700 مگی 600 مگ دانلود کرده باشی و لینک Expire بشه می

تونید دوباره وارد لینک اصلی بشید و لینک جدید(فرعی) بگیرید و این لینک فرعی رو جایگزین لینک فرعی اول که

Expire شده کنید و ادامه فیلم رو دانلود کنید

موفق باشید

با تشکر از همه.
DrXoX جان نرم افزار IDM رو دارم.ولی باهاش تا حالا از راپید دانلود نکردم.میشه لینک آموزشتو بدی؟

broken-home
02-03-2008, 15:42
منم همین مشکل برام پیش میاد این چند روزه .ائن تاپیکی که Mohsen6558 گفتن هم که خیلی بزرگه .چند جاشو گشتم پیدا نکردم. ممکنه isp قطع کنه وقتی داری دانلود میکنی ؟ و ربطی به راپید نداشته باشه ؟