PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ایمیل از طرف یاهو به چه معناست؟؟؟!

tahamtan111
27-02-2008, 03:15
با درود
این ایمیل ها که از طرف یاهو هست به چه معناست و دلیل آناه چی هست؟ تا پیش از این برای یک سری گروه یاهو که در اونها عضو بودم ایمیل گروه ی می فرستادم و مشکلی هم پیش نمیومد ولی چند وقتی هست که وقتی ایمیل ها رو می فرستم ایمیل ها به گروه ها نمیرسه و در جواب این ایمیل از یاهو میاد. مشکل از چی هست؟
با سپاس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tabriz-info
27-02-2008, 08:21
خوب معلومه یعنی deliver نمیشه یعنی به مقصد نرسیدن میلات شاید بستن گروهو شاید مدیرش اجازه نمیده

tahamtan111
27-02-2008, 17:09
ولی آیا همگی این گروه ها بسته شدن؟ به همگی گروه ها نمیرسه!
یا حتی همگی مدیراشون اجازه ی فرستادن نمیدن؟
هیچ کدوم از این دو گزینه نیست. آیا مشکل دیگه ای در تنظیمات درون ایمیل از سوی خودم میتونه وجود داشته باشه؟

shahab_f
27-02-2008, 17:20
متن خود ایمیل چیه؟ یاهو خوب خودش توضیح میده

tahamtan111
28-02-2008, 11:44
متن ایمیل این هست. ولی من متوجه نشدم:

Unable to deliver your message
..............................

We are unable to deliver the message from <.........>
to .......@yahoogroups.com.

Your email account has been bouncing mails. This means that emails
sent to your account over several days have been returned to us.
This is sometimes because mail boxes are filled up, or because of
configuration problems. To reset your Yahoo! Groups account, please go
to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

For further assistance, please visit
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahab_f
28-02-2008, 11:56
نوشته که ,ایمیل شما بعد از چند روز برگشت خورد به دلایلی مانند اینکه میل باکس مقصد پر شده یا اینکه بعضی مشکلات در تنظیمات , برای ریست کردن yahoo!groups به لینک اولی و برای اطلاعات بیشتر و استفاده از help یاهو به لینک دومی مراجعه کن.

tabriz-info
28-02-2008, 11:59
جوابتو همون اول دادم

به جای اینکه اسپم بدی برو ببین اون میل ها درست نوشته شده یا نه اصلا همچین میلهایی هست یا نه
اصلا گروه شر جاشه یا نه

tahamtan111
28-02-2008, 14:33
گویا هنوز معنی اسپم رو به درستی نمیدونید!!!
دوست گرامی همه ی نشانی ایمیل ها درست هستند و گروه ها هم سر جاشون هستن. یکی دوتا که نیست!!!

tahamtan111
01-03-2008, 17:29
جالبه که با یکی دیگه از آی دی هام در این گروه ها نام نویسی کردم و با همون فهرست آدرسها برای گروه ها ایمیل فرستادم و بدون مشکلی همه رسیدن به گروه ها!!!