PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با مودم DLINK adsl

pars56
26-02-2008, 15:27
سلام . من 4 روز پیش از صبا سرویس گرفتم ولی تا امروز نتونستم connect بشم.مودم من D-link DSL-200 هستش.مشکل اینه که وقتی تنطیم Modulation رو میزارم روی T1.413 چراغ ADSL چشمک زن میشه و Nosignal میشم.اما وقتی روی MultiMode میزارم چراغ ثابت میشه ولی این بار بعد از Verify کردن Errore 691 مربوط به درست نبودن User,Password رو میده ! به صبا گفتم تا حالا چند بار Pass رو عوض کردن ولی درست نشد. تو مخابرات هم آشنا داشتم از مرکز تلفن ما (زارعی) هم کنترل کردن Test Line انجام دادن port رو هم یه بار عوض کردن ولی باز هم نشد !!! Splitter گرفتم. تمام تلفن های خونه رو هم کشیدم.کسی راه حلی سراغ داره !!!!

golden111
26-02-2008, 16:19
من مودم D-link dsl322T دارم نصبش را هم خودم انجام دادم سخت نبود .. منتها گفتند باید حالت بریج bridge باشه و
vpi روی 0 و vci را روی 35 تنظیم کنیم

darvish1900
26-02-2008, 17:18
زمانیکه وارد تنظیمات مودم شدید بدنبال گزینه ای زیر بگردید و انها را تغییر دهید
بدلیل تنوع بیش از حد کنترل پنل مودمهای مختلف ما قائده کلی را به شما می گوئیم و وظیفه شما این است که بدنبال این موارد در مودمتان گشته و انها را تغییر دهید.
1- VPI را در مودمتان به صفر و VCI را به 35 تغییر دهید
2- نحوه وصل شدن به اینترنت را از حالت pppoe به bridge تغییر دهید ( bridge دارای دو حالت می باشد VCC و LLC که شما می بایستی حالت LLC را انتخاب نمائید

mamad_tk_pk
26-02-2008, 18:12
سلام . من 4 روز پیش از صبا سرویس گرفتم ولی تا امروز نتونستم connect بشم.مودم من D-link DSL-200 هستش.مشکل اینه که وقتی تنطیم Modulation رو میزارم روی T1.413 چراغ ADSL چشمک زن میشه و Nosignal میشم.اما وقتی روی MultiMode میزارم چراغ ثابت میشه ولی این بار بعد از Verify کردن Errore 691 مربوط به درست نبودن User,Password رو میده ! به صبا گفتم تا حالا چند بار Pass رو عوض کردن ولی درست نشد. تو مخابرات هم آشنا داشتم از مرکز تلفن ما (زارعی) هم کنترل کردن Test Line انجام دادن port رو هم یه بار عوض کردن ولی باز هم نشد !!! Splitter گرفتم. تمام تلفن های خونه رو هم کشیدم.کسی راه حلی سراغ داره !!!!

سلام دوست عزيز

نمي دانم گفتيد كه چراغ ADSL بر روي مودم شما روشن است يا خاموش . ولي اگر روشن است موارد زير را انجام بدهيد تا انشاالله مشكلتان حل شود .

ابتدا به بخش Configure كردن مودمتون برويد .

البته VCI , VPI رو حتما از ISP تون پرسيده ايد ، و اگر نپرسيده ايد اين كار را انجام بدهيد و وارد نماييد .

و در بخش Encapsulation گزينه ي آخر را انتخاب نماييد . يعني :
RFC 2516 PPPoE Encapsulation

و در بخش Modulation گزينه ي Multimode را انتخاب كنيد .

و دكمه ي NEXT را بزنيد و يك بار ري استارت نماييد .

و حال يوزر نيم و پسورد را بدرستي وارد كنيد .

به احتمال قوي بايد وصل بشويد .

موفق باشيد.