PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نفوذ به فایل های نصب Exe

Admiral
26-02-2008, 09:22
چطور میشه به فایل های نصب برنامه ها که غالبا یک فایل EXE هستند نفوذ کرد و فایل های داخلی اونها رو Extract کرد.
مثلا فایل Install.exe که برای نصب برنامه فلان هست شامل فایل اجرایی برنامه ، DLL ها و سایر ریسورس های مورد نیاز برنامه هست.وقتی با آنتی ویروس اون فایل رو چک می کنم کل فایل های داخلی اون رو میشناسه و جدا جدا بررسی میکنه.
آیا راهی هست که این فایل ها رو اکسترکت کنم؟
ممنون

Mr.reCoder
26-02-2008, 10:08
بستگی به نرم افزار تولید کننده ی برنامه ی Setup دارد. مثلا InstallShield و یا Inno Setup هرکدام Decompressor های مخصوص به خود را داراست.
اگر نرم افزار بخصوصی مد نظرت هست. اسمشو بگو شاید Decompressor ای برایش پیدا کردم.

xx750
26-02-2008, 10:55
آیا نمیشه مثلا فایل install.exe را که با Installshield ساخته شده را توی خود Installshield باز کزد و فایلهای مربوط به پروژه را Export کرد؟

SadeghPM
26-02-2008, 11:20
با Universal Extracter اکثر این گونه فایل ها رو میشه فایل هاشون رو استخراج کرد. البته بستگی به نوع برنامه ای که Setup رو باهاشون ساختن داره.

Admiral
27-02-2008, 08:26
بستگی به نرم افزار تولید کننده ی برنامه ی Setup دارد. مثلا InstallShield و یا Inno Setup هرکدام Decompressor های مخصوص به خود را داراست.
اگر نرم افزار بخصوصی مد نظرت هست. اسمشو بگو شاید Decompressor ای برایش پیدا کردم.

با Universal Extracter اکثر این گونه فایل ها رو میشه فایل هاشون رو استخراج کرد. البته بستگی به نوع برنامه ای که Setup رو باهاشون ساختن داره.

خیلی ممنون
نرم افزار خاصی مد نظرم نبود.
فقط میشه چندتا Decomprossor رایج دیگه رو معرفی کنید؟
ممنون

Js0ner
01-03-2008, 20:17
اگه مثلا مثل SFX rar باشه و پسورد بخواد چی؟ اینا کار نمی کنن. البته از سد SFX LZH که گذشتم. :13: