PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه 90

ملا نصرالدین
25-02-2008, 21:49
سلام به همه برو بچز خوب و گل :11:p30world

دوستان من به خاطر دانشگاه فردا باید ساعت 5 صبح بیدار بشم امشب متاسفانه نمیتونم بر نامه 90 رو ببینم هرکسی که دید یه خلاصه ای ازش رو بذاره ممنون:46:

Honradez
25-02-2008, 22:31
سلام دوست عزیز.

من یک پیشنهاد دارم: شما می‌تونید چنین درخواستی رو در تاپیک مخصوص برنامه 90 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید. هر هفته دوستان زحمت می‌کشند و خلاصه‌ای از هر قسمت رو می‌ذارن، اما خب برای اطلاعات دقیقتر می‌تونید درخواستتون رو اونجا مطرح کنید.

شاد زی و مهر افزون ;)

borna66
25-02-2008, 22:46
سلام دوست عزیز.

من یک پیشنهاد دارم: شما می‌تونید چنین درخواستی رو در تاپیک مخصوص برنامه 90 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید. هر هفته دوستان زحمت می‌کشند و خلاصه‌ای از هر قسمت رو می‌ذارن، اما خب برای اطلاعات دقیقتر می‌تونید درخواستتون رو اونجا مطرح کنید.

شاد زی و مهر افزون ;)
با سلام
من هم با این ایده خیلی موافقم.
چون خیلی وقت های منم هم نمی تونم برنامه نود رو ببینم

vahid_civil
26-02-2008, 02:00
هیچ اتفاقی نیفتاد. بحث چرت و پرت.

آخرش هم هیچی!! بهتر که ندیدی

ملا نصرالدین
26-02-2008, 19:26
سلام دوست عزیز.

شاد زی و مهر افزون ;)

شرمنده این تاپیک برنامه نود خیلی معمولی بود من اصلا متوجه نشدم که چنین تاپیکی هست اگه میشه یه رنگ ولعابی بهش بدید که همه متوجه بشوند

Honradez
26-02-2008, 19:37
شرمنده این تاپیک برنامه نود خیلی معمولی بود من اصلا متوجه نشدم که چنین تاپیکی هست اگه میشه یه رنگ ولعابی بهش بدید که همه متوجه بشوند

اوکی! :46: