PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : A Video Touterial Of Cracking: Internet Download Manager

SadeghPM
25-02-2008, 18:27
بسم رب الشهدا

با سلام خدمت دوستان...
گفتم توی این اوضاعی که همه به فکر Crack Me و رو کم کنی و ... هستن و کمتر به فکر چیز یاد دادن ، یه فیلم از کرک Internet Download Manager بذارم . امیدوارم مورد مقبول دوستان واقع بشه.... اگه اشتباهات گرامری داشتم دوستان به بزگواری خودشون ببخشن...:46:

یه درخواست:
لطفا بدون دیدن فیلم کرک ، از تعارفات معمول خودداری کنید. و از این جمله " آموزش رو ندیدم ولی به هر حال ممنون" جدا" خودداری کنید. البته این یه درخواسته....:46::46::10:

لینک دانلود:
حجم 2.6 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک کرک: IDM 5.xx
8 KB

hakhamanesh
25-02-2008, 21:17
لطفا بدون دیدن فیلم کرک ، از تعارفات معمول خودداری کنید.
والا من كه وقت ديدن ندارم اما نميتونم تشكر نكنم بايد ببخشيد
به هر حال از زحمتي كه كشيديد ممنون

Js0ner
25-02-2008, 23:36
چون قبلا کرکش کردمو تو همین فروم گذاشتمش. دیگه وقت نکردم ببینم.
به هر حال ممنونم. :10:

lvl@ster
26-02-2008, 17:11
آقا من فیلم را دیدم . واقعا با حوصله و تمیز کرک کردی ممنونم

SadeghPM
26-02-2008, 19:17
آقا من فیلم را دیدم . واقعا با حوصله و تمیز کرک کردی ممنونم

با تشکر از نظرات دوستان.......
آیا این سوال براتون پیش نیومد که من چرا پسورد رو به صورته:XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX وارد کردم؟:13:

z7sa5
28-02-2008, 13:11
سلام

کلیپ و اموزشت خیلی خوب و کامل بود ، نشون میده دانش خوبی در این زمینه دارین :)
فقط انگلیسیت ضعیفه !
اشکال گرامری در کامنت ها داشتی

Now,we in Bad Message!

Now We in call Line , that go to Bad Message

یا تو خوده توضیحات پچ ساخته شده هم همینطور

Use this patch with own risk...!!!
درستش اینه :

Use this patch AT YOUR OWN RISK...!!!

============================

در مورد کلیپ که گذاشته بودی ، برام سوال پیش اومده که گیر کردم و نفهمیدم

حقیقتش شیوه تریس برنامه خیلی طولانی بود ، نمی دونم قاعده خاصی داره یا نه ...

به هرحال اینا رو متوجه نشدم :

1- این پسورد و سریال رو از کجا فهمیدی باید اینجوری وارد کنی و چرا 23 حرف؟ => XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

2-خیلی پیدا کردن روتین پچ طولانی بود ،
راه سریع تری هم برا پیدا کردن روتین چک شدن شرط قفل نیست ؟ در اخر هم اینکه از راه مجیک بایت هم میشه کرکش کرد ؟

از کجا فهمیدی که سریال 23 رقمی هست ؟

بیشتر این قسمت برام سواله که نوشتی :

این 0AH=10D یعنی چه ؟ نفهمیدم چه ربطی به اون رجیستره ECX داشت ؟ جز معلومات اسمبلی محسوب میشه ؟ تو اسمبلی یعنی چی ؟

بعد نوشتی idm این رو با 17h یعنی 23D مقایسه می کنه که باز هم منظور از این 17h یا 23ِD رو نفهمیدم !

این 17h , 23D یعنی چه ؟

من متاسفانه تو کرکینک بنیه ضعیفی دارم ! :)

بعد این 0AH=10D مربوط به معلومات اسمبلی میشه و در اموزشی اسمبلی که وحید نصیری
ترجمه کرده هست ؟
کلا توی کتابهای اسمبلی هست یا خیر ؟

من این idm لعنتی رو رو سیستم نصب کردم اگه جواب سوالم رو بگیرم پاکش می کنم

ممنونم :)

SadeghPM
01-03-2008, 13:55
اتفاقا همینو می خواستم.... یکی بشینه و کامل فیلم رو ببینه.... من هم حالا به تمام سوالاتت جواب کامل می دم.... البته من توی کرک تازه کارم و دارم فعلا" تجربه کسب می کنم:46:

فقط انگلیسیت ضعیفه !
اشکال گرامری در کامنت ها داشتی
درسته اشکالات گرامی داره ...من هم گوش زد کردم...
آیا برای آموزش های بعدی میتونی توی گرامرش کمک کنی؟
البته تنها دلیلی که باعث شد اینو انگلیسی بنویسم این بود که لپتاپم کیبورد فارسی نداشت :31: همین:46:

در مورد آموزش هم من فرض رو بر این گذاشتم که کسایی که آموزش رو می بینند حداقل با Olly و Assembly و دستگاه اعداد :) آشنایی دارن.... که البته با اون چیزی که من از شما توی پست هاتون دیدم بعید میدونم اینطور نباشه:46:
در مورد این که چرا 23 حرف، من که دقیقا توی فیلم نشون دادم....

Number of digit(input serial)=0AH=10D
این یعنی تعداد رقم هایی که وارد کرده ایم 10 تا می باشد (10D ده در مبنای دسیمال یا همون سیستم عددی که به طور روزمره باهاش سرو کار داریم و 0AH میشه همین 10 توی مبنای 16 : که توی کرکینگ تمام عددهایی که میبینیم توی مبنای 16 هستند) این تبدیل ها رو میتونی با ماشین حساب ویندوز انجام بدی.

توی یک خط برنامه میومد و تعداد رقم هایی که ما وارد کردیم ( 0A ) رو توی رجیستر ECX می ریخت و بعدش اینو با 17 (هگز) (23 دسیمال) مقایسه می کرد و اگه با هم برابر نبودن به آخر روتین چک سریال می پرید خب من برای نمونه 10 رقم وارد کردم و دیدم که برنامه اینو با 23 رقم مقایسه میکنه . خب نتیجه گرفتم که باید سریال ما 23 رقم باشه.

XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
این کاراکتر "-" رو هم اینجوری بدست آوردم که بازهم توی یک خط برنامه که یادم نیست، میومد و رقم 6 و سپس 12 و سپس 18 رو با کاراکتر "-" مقایسه می کرد و اگه برابر نبودن دوباره به آخر روتین چک سریال می پرید ، نتیجه گرفتم که این کاراکتر ها باید برابر "-" باشند. البته این قسمت رو فقط بهش اشاره کردم توی فیلم و توضیح در موردش ندادم.

در ضمن درسته روتین چک سریالش خیلی طولانیه ولی بسیار ساده و قابل فهمه.

z7sa5
01-03-2008, 14:41
ممنون که توضیح دادین

باید خیلی بیشتر مطالعه کنم ...
فقط این دو روزه که idm رو سیستمم نصب بود ...سریال برنامه هم بلاک شده بود و کلی منو اذیت کرد
اخر از رجیستری سریال رو پاک کردم

این برنامه خیلی حرفه ای هست و به محض اتصال به اینترنت از نظر اپدیت و سریال برنامه چک میشه
و اگه سریال کرک شده باشه و ثبتی نباشه از رجیستر خارج میشه واسه من که اینجوری شد ...
به من پیغام فیک بود سریال رو داد...

به هر حال ممنونم از اموزشتون :)

salman rez
23-03-2010, 10:47
قربون دست گلتون

torist
25-03-2010, 02:02
آقآ صادق دمت گرم
ولی فارسی بذار ما زبانمون زیر صفره به فکر ما مشتاقان علم کرک بی سوادم باش
یا علی

torist
25-03-2010, 02:21
سلام
اقا صادق ممنون از آموزشت
ولی خواهشا فارسی بنویس من زبانم زیر صفره یه فکریم به حال ما مشتاقان علم کرک بی سواد کن
یا علی