PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه گوشی موبایلت رو گم کردی امیدوارم با خوندن این مطلب پیدا کنی

eng2006
25-02-2008, 16:57
سلام
اگه گوشی موبایلت رو گم کردی امیدوارم با خوندن این مطلب پیدا کنی
من گوشیم رو حدود 3 ماه پیش همراه با کیف و مدارک ازم دزدیدن اما الن گوشیم رو پیدا کردم همچنین کیف و دیگر وسایلم
اول میرید دادسرای محل خودتون یه شکایت مینویسید که گوشی شما رو به شماره سریال .....دزدیدن بعد دادسرا شمارو به یه کلانتری (نزدیک به محل سرقت ) معرفی میکنه شما به همراه برگه شکایت که از دادسرا دریافت کرده اید به کلانتری مراجعه میکنید
سپس کلانتری به شما یه نامه میده که باید برید اداره مخابرات تلفن همراه شهرتون و احتملا میگن که 40 روز بعد نتیجش میاد
بعد اگه شانس بیارید و دزده گوشی شمارو اوراغ نکنه وازش با خط همراه اول استفاده کنه دیگه کارش تمومه
سپس از کلانتری به شما زنگ میزنن که گوشی شما ردیابی شده البته چون سارقی که از من سرقت کرده بود خونش شهرستان بود دوباره از دادسرا یه نامه ارجعی گرفتم و بردم کلانتری اونجا که کلانتری اونجا هم به من گفت که 1هته بعد بیا جوابش رو بگیر
بعد یه هفته یه اقایی به من زنگ زد (خود دزده) گفت اقا من تازه این وسایل رو پیدا کردم بیا تحویل بگیر منم رفتم گرفتم که البته دیگه حال نداشتم برم اون کلانتریه ببینم جوابش چی شده چون دیگه وسایلم رو پیدا کردم البته شاید بعدا حال طرف رو گرفتم
هر چند که همه مدارک رو المثنی گرفتم و بابام دراومد ولی مهم اینه که الان همه وسایلم پیدا شده

rezaete
25-02-2008, 17:26
که البته دیگه حال نداشتم برم اون کلانتریه ببینم جوابش چی شده چون دیگه وسایلم رو پیدا کردم البته شاید بعدا حال طرف رو گرفتم
هر چند که همه مدارک رو المثنی گرفتم و بابام دراومد ولی مهم اینه که الان همه وسایلم پیدا شده
کار اشتباهی کردی . باید پیگیرش میشدی تا دزد به سزای اعمالش برسه ( البته زیاد ناراحت نباش ، به سزای اعمالش نمیرسید ، فقط چند دقیقه وقتش تو پاسگاه تلف میشد )

majid_kntu
25-02-2008, 20:04
البته دزدي كار بديه!
ولي موضوع تاپيك رد يابي از طريق شماره سرياله يا از طريق سيم كارت؟

eng2006
25-02-2008, 20:18
کار اشتباهی کردی . باید پیگیرش میشدی تا دزد به سزای اعمالش برسه )
آخه دزده خدماتی دانشگاه خودمون بود اونجا همه باهم فامیل هستن حتی یکی از مسئول رشته ها بود که واسطه شد من هم نمیتونستم زیاد باهاشون درگیر شوم چون یه روز اومده بودن در خونه (مسئول رشته ادرس منو داده بود )من هم گفتم بدا شر میشه
ولی یه حالی کردم چون اینقدر ترسوندمشون حتی در اخر بهشون گفتم که همه حرفا رو ضبط کردم خیلی مسئول رشته ترسیده بود
تازه به دروغ گفتم که داداشم سرهنگ نیروی انتظامیه دیگه از ترس داشتن میمردن دی:

البته زیاد ناراحت نباش ، به سزای اعمالش نمیرسید ، فقط چند دقیقه وقتش تو پاسگاه تلف میشد )

این رو باهات موافقم 100%

البته دزدي كار بديه!
ولي موضوع تاپيك رد يابي از طريق شماره سرياله يا از طريق سيم كارت؟

از طریق شماره سریال گوشی (serial number)هست

شماره سریال گوشی هم روی جعبه گوشی هم روی فاکتور گوشی هم اگه با گوشی شماره *#06#(از راست به چپ)زیر رو وارد کنید نمایش داده میشود در موقع خرید دقت کنید که این شماره با شماره درج شده در روی جعبه یکی باشه

golmohammadi
25-02-2008, 23:00
نقل قول:البته زیاد ناراحت نباش ، به سزای اعمالش نمیرسید ، فقط چند دقیقه وقتش تو پاسگاه تلف میشد )
منم با اين مواقم
واقعا تو ايران هيچكس به سزاي كار خودش نميرسه

eng2006
25-02-2008, 23:32
نتیجه اخلاقی اینکه همیشه مواظب وسایلت باش تا تو دردسر نیوفتی
واسه من یکی که خوب تجربه ای شد دیگه تا اخر عمرم بی احتیاطی نمیکنم

bshahab
26-02-2008, 14:25
اتفاقا من هفته پیش گوشیمو گم کردم
ولی از این سریال چنج ها بود.فایده داره پیگیری کنم!؟

Masoud_kp
03-03-2008, 01:16
واقعا شانس اوردی!یعنی با ایرانسل نمیشه گوشی دزدی رو ردیابی کرد!چه بد الان چندمیلیون نفر ایرانسل دارن پس عملا 70درصد کارخراب میشه

amir2011
03-03-2008, 03:36
سلام
اگه گوشی موبایلت رو گم کردی امیدوارم با خوندن این مطلب پیدا کنی
من گوشیم رو حدود 3 ماه پیش همراه با کیف و مدارک ازم دزدیدن اما الن گوشیم رو پیدا کردم همچنین کیف و دیگر وسایلم
اول میرید دادسرای محل خودتون یه شکایت مینویسید که گوشی شما رو به شماره سریال .....دزدیدن بعد دادسرا شمارو به یه کلانتری (نزدیک به محل سرقت ) معرفی میکنه شما به همراه برگه شکایت که از دادسرا دریافت کرده اید به کلانتری مراجعه میکنید
سپس کلانتری به شما یه نامه میده که باید برید اداره مخابرات تلفن همراه شهرتون و احتملا میگن که 40 روز بعد نتیجش میاد
بعد اگه شانس بیارید و دزده گوشی شمارو اوراغ نکنه وازش با خط همراه اول استفاده کنه دیگه کارش تمومه
سپس از کلانتری به شما زنگ میزنن که گوشی شما ردیابی شده البته چون سارقی که از من سرقت کرده بود خونش شهرستان بود دوباره از دادسرا یه نامه ارجعی گرفتم و بردم کلانتری اونجا که کلانتری اونجا هم به من گفت که 1هته بعد بیا جوابش رو بگیر
بعد یه هفته یه اقایی به من زنگ زد (خود دزده) گفت اقا من تازه این وسایل رو پیدا کردم بیا تحویل بگیر منم رفتم گرفتم که البته دیگه حال نداشتم برم اون کلانتریه ببینم جوابش چی شده چون دیگه وسایلم رو پیدا کردم البته شاید بعدا حال طرف رو گرفتم
اتفاقا گوشی منم دزدیدند البته با جعبش...!
حالا شماره سریالش رو دارم میتونی کاری بکنم...!

tabriz-info
03-03-2008, 10:43
شماره سریال گوشی رو بده شکایت کن
هر خطی که روش بندازن معلوم میشه اگه تو مخابرات مرکز آشنا داشته باشی شمارشو میده زنگ بزن ببین از کی خریده برو یقشو بگیر

اگه تو شهر ما بودی برات پیدا میکردم تخصص پیدا کردن گوشی های گم شده رو دارم

jackhammer
03-03-2008, 15:29
چند تا نکته:
99 درصد کسایی که موبایل میدزدن میرن میفروشنش به موبایل فروشیها اونام گوشی رو تکه تکه میکنن میندازن به ملت.حالا این رفیق ما شانس آورده
2-اگه رو گوشی و سیم کارتت رمز باشه (مخصوصا روی گوشیت) که وقتی خاموش میشه برای روشن شدن رمز بخواد دیگه این کارا فایده نداره.

نتیجه :
اولا باید شانس بیاری که دزد به پستت نخوره. اگه خورد دیگه کاریش نمیشه کرد
ثانیا اگه گوشیت رفت دیگه رفته!

amir2011
04-03-2008, 02:16
هر خطی که روش بندازن معلوم میشه اگه تو مخابرات مرکز آشنا داشته باشی شمارشو میده زنگ بزن ببین از کی خریده برو یقشو بگیر

باشه حتما از طریق مراجع قانونی پیگیری میکنم...
یکم از تخصصت رو هم به من یاد بده تا به گوشیم برسم...!

majid0018
09-06-2009, 03:29
سلام
من گوشیمو هفته پیش زدن بعد از پیگیری از طریقه دادسرا تونستم دیروز پیداش کنم زنگ زدم رفتم کلانتری که دادسرا من رو به اونجا ارسال کرده بود یارو رو انقدر تو کلانتری زدم که دستاش شکست و کلیه چپش کلن از کار افتاد بهش گفتم شانس آوردی گوشیم رو دزدیدی اگه خسارت بزرگتر بود همچین میزدمت تا آخر عمر گوشه خونه بنشینی

دزدی و دروغ از دید من بزرگترین جرم است زحمت می کشی پول در میاری آخر یه نفر با یه دزدی ساده همه رو میبره

amir_shal
09-08-2009, 13:09
اگه طرف فقط از خط ايرانسل استفاده كند بازم قابل پيگيري هست ؟

benbok
14-09-2009, 17:11
با سلام.من2 روز پیش گوشیم رو گم کردم.الانم خاموشه.رفتم نامه دادم به همراه اول و ایرانسل وتالیا امیدی هست پیدا کنم؟؟گوشیم نوکیا ان79 بود

Diego
20-09-2009, 17:12
با سلام.من2 روز پیش گوشیم رو گم کردم.الانم خاموشه.رفتم نامه دادم به همراه اول و ایرانسل وتالیا امیدی هست پیدا کنم؟؟گوشیم نوکیا ان79 بود

اگه کسی برداره و توش سیم کارت بندازه...

tabassom
03-10-2010, 13:12
سلام من گوشیم 5800 بود گمش کردم مراحل قانونی شو انجام دادم ولی هنوز خبری نشده مموریم هم توش بود با عکسای شخصیم. دارم دیوونه میشم. کمکم کنید. از ارومیه هستم:41:

Diego
03-10-2010, 14:03
سلام من گوشیم 5800 بود گمش کردم مراحل قانونی شو انجام دادم ولی هنوز خبری نشده مموریم هم توش بود با عکسای شخصیم. دارم دیوونه میشم. کمکم کنید. از ارومیه هستم:41:

معمولاً بین 30 تا 40 روز طول میکشه.

mmiladd
03-10-2010, 14:53
سلام.. به راحتي ميشه كه همون شماره سريال رو عوض كرد و بعد...

mmiladd
03-10-2010, 14:54
سلام..

همون شماره سريال رو ميشه به راحتي عوض كرد و بعد...

milaaad
03-10-2010, 15:24
سلام
من گوشیمو هفته پیش زدن بعد از پیگیری از طریقه دادسرا تونستم دیروز پیداش کنم زنگ زدم رفتم کلانتری که دادسرا من رو به اونجا ارسال کرده بود یارو رو انقدر تو کلانتری زدم که دستاش شکست و کلیه چپش کلن از کار افتاد بهش گفتم شانس آوردی گوشیم رو دزدیدی اگه خسارت بزرگتر بود همچین میزدمت تا آخر عمر گوشه خونه بنشینی

دزدی و دروغ از دید من بزرگترین جرم است زحمت می کشی پول در میاری آخر یه نفر با یه دزدی ساده همه رو میبره

داداش زدی دستشو شکوندی و کلیش از کار افتاد؟ این باز از اون حرفا بوداااا...؟
پس واست متاسفم چون باید پول 5 تا این گوشیو خرج کنی تا خرج دیش کنی.خدا خدا کن شکایت نکنه و گرنه....:31:

AMIR_EVILPRINCE
03-10-2010, 17:04
داداش زدی دستشو شکوندی و کلیش از کار افتاد؟ این باز از اون حرفا بوداااا...؟
پس واست متاسفم چون باید پول 5 تا این گوشیو خرج کنی تا خرج دیش کنی.خدا خدا کن شکایت نکنه و گرنه....:31:

احتمالا کلیه اجزای دستش از کار افتاد:31:
دزد دیدین فقط پاشو بزنین که شر نشه.شکست هم فدای سرتون بگین داشت فرار میکرد پاش پیچ خورد سرو ته شد:31:

GAMELAIN
23-11-2010, 23:08
گوشی آیفون من را امشب دزدیدن باید چه کار کنم ؟
تورو خدا کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

red white
23-11-2010, 23:13
برو کلانتری شماره سریالشو بده
آیفون از نظر امنیتی خیلی بالاست اگز اوراق نشده باشه پیدا میشه

ABEL
24-11-2010, 23:29
خیلی بحث ها شده در رابطه با این که گوشی گم شده باشه یا دزدیده باشن .کلانتری نامه میده به مخابرات که ردیابی کنه.اما نمیخوام نا امیدت کنم خیلی کم گوشی ها پیدا میشه.
موفق باشید.

ehsan_
03-12-2010, 14:43
سلام

منم یک گوشی گم کردم ولی مشکل اینجاست که هر موقع بهش زنگ می زنم خاموشه
یعنی یا کسی پیداشت نکرده خاموشه یا طرف که گوشی پیدا کرده سیم کارت رو انداخته سطل آشقال و گوشی رو با سیم کارت خودش گذاشته جیبش

حالا راه حلی هست ؟؟؟؟
کلانتری میگه اگه با سیم کارت زنگ بزنن ما می تونیم پیدا کنیم...اینکه بدرد نمی خوره !!!!!!!!

Master89
05-10-2011, 13:58
شارژر، هندزفری، جعبه و كارت ضمانت‌گوشی جدیدم را مقابلم گذاشته ام و با افسوس به آنها نگاه می‌كنم. هنوز صدای زنگ گوشی‌ام در گوشم است.
چند روز است گوشی زیبایم را ربوده‌اند. تمام اقدامات لازم را نیز انجام داده ام؛ اما هنوز جای گوشی جدیدم خالی است.

اگر کار تو کشور بود.یک عده انسان سست اراده نمیرفتن پی دزدی و خفت گیری.
اگر مسعولین کلانتری و دولتی پیگیری میکردند ، همانند اوایل ریاست محمود احمدی نژاد ، الان به این وضع دچار نبودیم.
اگر هر جوان یک شغل داشت ، اگر هزینه ها و فشار اجتماعی انقدر زیاد نبود ، مجبور نبودند قهوه خانه ها را جمع کنند ، تفکیک جنسیتی قرار دهند و جوانان مردم را مورد ضرب و شتم قرار دهند .

به کجا پناه ببریم ؟ یه که اعتماد کنیم ؟
فقط میتوانیم یگوییم : آقا.. ظهور کن

چولک
27-11-2011, 19:02
باسلام نه اقای گل محمدی من موافق نیستم اگر ÷یگیر شوید نتیجه میگیرید علت به نتیجه نرسیدن عدم ÷یگیری است

AmirEzrail
07-02-2012, 16:04
خودتونو خسته نکنید امکانات ایران مثل فیلم های آمریکایی نیست این ا...مقا هیچ ...وهی نمیخورن من از k750 تا galaxy s plus گم کردم آخریشم چندروز پیش دزدین تاحالا یه پیچشم پیدا نشده :41: تصمیم گرفتم منم برم دزد بشم 10 تا که دزدیدم تازه با این دولت پاک و پوچ میشم به شما هم پیشنهاد میکنم همین کارو کنین فقط از مفتخرها(آ.ون. ها) بدزدین

nima_sadat
08-02-2012, 20:51
به احتمال 99% دزده فهمیده که ردیابی شده برای همین این کار رو کرد..

اگه رد یابی نمیشد بازم به شما پس میداد؟

من از شما خواهش میکنم که شکایتتون رو پیگیری کنید.. تا طرف هم خودش دیگه دزدی نکنه و هم اداستانش به گوش دزد های دیگه که توی اطرافیانش حتما پیدا میشه برسه..

اگه شکایت نکنید. دیگه ترسشون برای دزدی کردن کمتر میشه.. میگن فوقش که ردیابی شدیم ووگوشی رو به طرف پس میدیم..
تا اون موقع هم آتیش یارو سرد شده.. و بیخیال شکایت میشه..

SajjMeNt
23-02-2012, 21:58
سلام دوستان.چند وقت پیش گوشی من دزدیده شد میخواستم ببینم طرف با عوض کردن سریال نامبر میتونه مانع پیدا کردن رد گوشی بشه..(اصلا میتونه سریال نامبر رو عوض کنه..؟؟؟) با استفاده کردن از خط ایرانسل چی...؟؟؟؟ تورو خدا زود جواب بدید.بالاخره من اقدام قانونی کنم یا بیخیال بشم..؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

linkinpark20
23-02-2012, 22:11
من تا جایی که میدونم نمیتونی کسی سریال نامبر گوشی رو عوض کنه شما از مراجع قضایی پیگیری کنید هر چه سریعتر تا زودتر به جواب برسید

SajjMeNt
24-02-2012, 16:50
من اقدام کردم ولی صفحه ی قبلی گفته بودن که اگه طرف از خط ایرانسل استفاده کنه دیگه نمیشه ردگیری کرد حقیقت داره...؟!!!

SajjMeNt
24-02-2012, 22:44
اگه طرف از خط ایرانسل استفاده کنه دیگه نمیشه ردگیری کرد حقیقت داره...؟!!! کسی جواب نمیده...؟؟؟!! بابا من شب از فکرش خوابم نمیبره...زود تر بگید.در ضمن گوشیم iphone4s بودش.

Hadi King
25-02-2012, 15:47
من اقدام کردم ولی صفحه ی قبلی گفته بودن که اگه طرف از خط ایرانسل استفاده کنه دیگه نمیشه ردگیری کرد حقیقت داره...؟!!!

کسی جواب نمیده...؟؟؟!! بابا من شب از فکرش خوابم نمیبره...زود تر بگید.در ضمن گوشیم iphone4s بودش.
سَلام , هیچ چیزی غیر ممکن نیست , اگه پیگیر کاراش باشـی و ...
میتونی از طرف شرکت ایرانسل و مخـابرات پیگیری کنــی .,
موفق باشید!:40:

yashar2k
12-09-2012, 12:15
سلام. گوشیمو دزدیدن. اول برم کلانتری یا دادسرا!؟ میتونم مادرمو بفرستم دنبال کارام یا فقط باید خودم برم؟مدارک چیا میخوان

depot
12-09-2012, 15:39
من یه بار گوشیم رو تو مغازه بردن ..... طرف رفته بود گوشی فروشی محله خودمون که رفیقمه بفروشه ....... رفیقم گوشی رو گرفته بود روشن کرده بود دیده بود بعله !! عکس یادگاری من و خودش پشت صفحه هست .... یواشکی زنگ زد من اومدم کرکره رو دادم پایین به جان خودم پسره شلوارشو خیس کرده 2 تا چک ابدار هم زدیم بهش حالش جا بیاد ...... خلاصه شانسی بود دیگه

error00
09-02-2013, 11:38
سلام من گوشیمو دزدیدن ضد سرقت روش بوده جاشم تا دو روز اول تو ی خونه متروکه بوده الان دیگه نمیدونم هست یا نه کلانتری هم رفتم تا پارتی نداشته باششی کاری نمیکنن و منو پیچندن حتی ی پرونده هم برام درس نکرد
الان نمیدونم چکار کنم می تونی راهنماییم کنی در ضمن دادسرا هم رفتم و کاراشو انجام دادم

مملکته ما خیلی بی قانون تر از این حرف است بخدا:n03:

ipcis2007
02-03-2013, 22:56
یه سوالی داشتم گفتم اینجا مطرح کنم:
اگه باطری موبایل رو موقعیکه گوشی روشنه دربیاریم و سیم کارتش رو در یه جایی (مثلا" یه وسیله نقلیه) قرار بدیم از طریق مخابرات میشه محل سیم کارت رو پیدا کرد؟

775e
02-03-2013, 23:16
یه سوالی داشتم گفتم اینجا مطرح کنم:
اگه باطری موبایل رو موقعیکه گوشی روشنه دربیاریم و سیم کارتش رو در یه جایی (مثلا" یه وسیله نقلیه) قرار بدیم از طریق مخابرات میشه محل سیم کارت رو پیدا کرد؟
نه سیم کارت باید روی گوشی باشه گوشی هم باید روشن باشه

amir.orc
02-03-2013, 23:16
این ضد سرقت که میگن چیه؟چه جوری باید نصب کرد یعنی نسخه مجانیش برای آندروید و کامپیوترم هست؟

Ramin987
03-03-2013, 09:02

نه، تا اونجایی که من اطلاع دارم این موردی که میگین واسیه اوایلی بود که ایرانسل تازه اومده بود و نمی شد رهگیری کرد اما با توجه به همین مشکلات ایرانسل جدیدا این قابلیت رو اضافه کرده که این مشکل برطرف میشه
و فقط کافیه که به دادسرای عمومی مراجعه کنید
مدارک مورد نیاز هم فقط و فقط کارتون گوشیتون هست که نیاز دارین حالا یه کارت شناسایی هم همراهتون بود بد نیست ...

Ramin987
03-03-2013, 09:07
این ضد سرقت که میگن چیه؟چه جوری باید نصب کرد یعنی نسخه مجانیش برای آندروید و کامپیوترم هست؟

اسم برنامه مورد نظر برای ضد سرقت! mGuard هست که به دلیل رعایت قوانین فروم نمیتونم لینک دانلود بدم اما سرچ کن پیدا میکنی
یکی دیگه از برنامه های قوی و هوشمند KillerMobile SecureMe هست که توضیحات برنامه :
این برنامه یکی از برنامه های بسیار قوی در جهت جلوگیری از سرقت گوشی و
یا حفاظت از اطلاعات شما در هنگام سرقت گوشی می باشد.

این فعال کردن این برنامه هنگامی که سیم کارت گوشی شما عوض شود و یا
از سیم کارتی استفاده کنید که توسط برنامه شناسایی نشده باشد برنامه گوشی شما
را قفل کرده (صفحه کلید و صفحه اسکرین) به طوری که دیگر گوشی شما قابل استفاده نباشد.
این برنامه همچنین توانایی کنترل گوشی از راه دور و از طریق SMS را نیز دارا می باشد.
به این طریق که همگامی که گوشیتون رو گم کردید و یا هنگامی که گوشی دزدیده شد, با ارسال
SMS به گوشی میتوانید گوشی را قفل کرده و یا اطلاعات شخصی خود از قبیل:
عکس ها , پیام ها , ویدئو های و ... رو مخفی یا حذف کنید.
این برنامه قابلیت های بسیار متنوع دیگری نیز دارا می باشد که با نصب اون متوجه انها خواهید شد.

befermatooo
03-03-2013, 13:34
اسم برنامه مورد نظر برای ضد سرقت! mGuard هست که به دلیل رعایت قوانین فروم نمیتونم لینک دانلود بدم اما سرچ کن پیدا میکنی

ببخشید ، چرا قوانین فروم اجاره نمیده ؟ قانون جدید اومده که نباید لینک نرم افزار بدی ؟

xomrrod
06-03-2013, 22:22
سلام.
گوشی منو از تو شلوارمتو رختکن باشگاه دزدیدن.
حالا من باید چه کار کنم گوشیم پیدا کنم؟؟؟
اطلاعات داخلش مهمه

tehran corner
31-03-2013, 01:58
گوشیم گم کردم حالا هرچی زنگ می زنم خاموش است
آیا می شود سیم کارت ایرانسل را هم ردیابی کرد؟

m.prodigy
31-03-2013, 10:27
گوشیم گم کردم حالا هرچی زنگ می زنم خاموش است
آیا می شود سیم کارت ایرانسل را هم ردیابی کرد؟

سلام آره میشه.
فقط باید بری یه نامه از دادگاه بگیری ببری مخابرات

supermax15
31-03-2013, 10:40
من یه برنامه میخوام که بشه با شماره سریال گوشی طرف رو رد یابی کرد

tehran corner
31-03-2013, 23:17
سلام آره میشه.
فقط باید بری یه نامه از دادگاه بگیری ببری مخابرات

توی شهر دارند سیم کارت ایرانسل بدون سند می‌فروشند
یعنی آدرس طرف پر

سینا92
24-06-2013, 04:49
دوستان گوشی من داره پیدا میشه...پپیدا که شد نتیجشو همین جا اعلام میکنم...

سینا92
24-06-2013, 04:52
فک کنم از رو پرینت مکالمات جد و اباشو درمیارن و از طریق اون پیداش میکنن...فقط امیدوار باش چون مال منو آبان 91 تو استادیوم آزادی دزدیدن...ولی خرداد 92 فهمیدم که سیمکارت انداختن توش...پیگیری کن فقط...ول نکن...نذار گوشیت سالم تو شهر بچرخه...

سینا92
24-06-2013, 10:25
توی شهر دارند سیم کارت ایرانسل بدون سند می‌فروشند
یعنی آدرس طرف پر

نخیر...از رو پرینت مکالمات شاید بتونی پیداش کنی...

سینا92
12-07-2013, 01:48
دوستان کی تو مخابرات آشنا داره؟اگه کسی هست شیرینی اش محفوظه به کمکش برای رسیدن به گوشیم احتیاج دارم.

سینا92
12-07-2013, 02:01

سلام دوست من...میگی تخصص داری...یعنی چی؟یعنی تو مخابرات تبریز آشنا داری؟اگه داشته باشی که کمک خیلی بزرگی به من خواهی کرد...راستشو بخوای من تهرانم گوشیم رو هم همین جا دزدیدن...اما الان رد دزد گوشیمو تو تبریز زدم(قصه اش مفصله اگه بشه بتونم به صورت ایمیل یا پیغام خصوصی بهت بگم یه شماره موبایل با کد تبریز)...الان فقط یه آشنا تو مخابرات تبریز نیاز دارم....میتونی کمکم کنی؟

جنت گلی
12-07-2013, 09:25
برای سیم کارت ایرانسل باید ازطریق مخابرات پیگیری کنی:n25:

ugur1
18-07-2013, 17:13

سلام، من که تو تبریز گم کردم گوشی مو ، دو بار هم شکایت کردم ولی پیدا نشد! گوشی گرون نبودا فقط میخواستم ببینم میتونن پیدا کنن یانه ولی 90 درصد پیدا نمیشه چون کلانتری نامه که میده می بری دیگه مخابرات جستجو نمیکنه بنظز من چون حیلی خیلی کم و از هر صد گوشی یکی پیدا میشه!! شاید به قید قرعه :n13:
شایدم 90 تا از هر صد گوشیه سرقتی رو سریالشو عوض میکنن :n19:
اگه گم کردی گوشیتو نگرد! گشتیم! نیست! :34:
ولی شکایت کنین خواهشن تا آمار واقعی جرایم کشور مشخص بشه حداقل :26::7:

ugur1
18-07-2013, 17:29
70 ، 80 درصد تعمیرکارای موبایل بلدن سریال گوشیرو عوض کنن... اونایی هم که بلد نیستن تکه تکه میکنن و... تا کلانتری اینا هم کارا خوب پیش میره ولی مخابرات و ایرانسل یا رسیدگی نمیکنن فک کنم :n04: یا اینکه تالیا و رایتل و ... میندازن که تو تبریز فقط ایرانسل و همراه اول رو نامه دادن ببرم واسه پیگیری! بعد 5 ماه رفتم هنوز جوابش نیومده بود به کلانتری :n04: :n19:

PSYCHO_MAN
18-07-2013, 22:56
گوشی منم زورگیر برد دیگه پیدا نشد .شماره سریال و این جور چیزاشم دادم آگاهی ولی مطمئن بودم پیدا نمیشه خیلیم پیگیری نکردم.
البته خدا رو شکر زورگیراش رو گرفتن الان گوشه حلف دونی آب خنک میخورن (اگه بی رضایت آزادشون نکرده باشن )

aryna
19-07-2013, 00:27
سلام

خوب منم گوشی ان 72 داشتم 4 سال قبل از توی مغازه دزدید

اما رفتم شکایت کردم و پیگیری کردم بعد از کارهای اداریش(مثل دادسرای -بردن نامه به مخابرات و ایرانسل) بعد از سه چهار ماه رفتم دادسرا دیدم بله اسمم جز گوشی های پیدا شده است

که باز هم طبق اون نامه دادسرا مرا فرستاد به کلانتری محل اون دزده

که ادرسش تو نامه بود

کلانتری سرباز فرستاد با من برای ابلاغیه به اون یارو دزده

که اونم خانه نبود به خانواده هاش ابلاغ کردو وبعد در تاریخ موعد در کلانتری همدیگر را دیدیم

یارو کلا منکر دزدی شد و گفته گوشی را از جای تو جمعه بازار(در مشهد در جمعه بازار از شیر مرغ تا جون ادمی زاد پیدا میشه) خریده

منم گفتم داره یارو دروغ میگه خلاصه اون گوشی را نداشت و داشت از گوشی دیگه استفاده میکرد ولی برای من گوشی مدل گوشی خودم اورد ولی من قبول نکردم گفتن این فنلاند اصل نیست

خلاصه یاور پولش را داد تا منم رضایت دادم و تمام شد ماجرا

البته چند هفته بعدش نامه دادسرا بدستم رسد مبنی برای خاتمه شدن این پرونده

خلاصه یک چیز توی این کار مهمه اونم پیگیر مدام

نه یک ماه دو ماه...

من اولش فکر میکردم شاید با عوض کردن شماره سریال نشه پیدا کرد ولی سربازه تو دادسرا گفت کسی نمیتونه عوض کنه سریال را (البته اون موقع الان نمیدونم)

البته اینکه دوستان میگه نوددرصد پیدا نمیشه منم قبول دارم

چون همون دادسرا که اسمم را جز پیداشدگان دیدم (تو لیست شون)کارمند دادسرا گفت برو خوشحال باش که پیدا شده از صد نفر یکنفر بزور پیدا میشه

اول شکایت
دوم پیگیر بودن

سوم شانس داشتن باشین اوراق نکنه و یا تو ویترین مغازه خاک نخوره(یعنی گوشی را روشن کنه) تموم

(چون ایرانسل و مخابرات فقط مدت محدودی اون شماره سریال را ردیابی میکنن اما مدت دقیق اش را نمیدونم)

اما اگه پیدا شد به هیج عنوان کوتاه نیایین

حتی باید هزینه این الافی ها

وبیکار شدن ها

هزینه مصرفی در دادسرا

هزینه مموری وسیم کارت المثنی

و .....

را باید از یارو بگیرین

حالا یارو شاید خود دزد باشه شاید مال خر شاید استفاده کننده و ...

فقط کوتاه نیاین

aalinori
10-08-2013, 13:44
سلام داداش وقتی یارو جعبش داره نمیشه ثابت کرد

mh_rayaneh
14-08-2013, 15:56
سلام.دوستان /وشی دوست من ace بوده همین شنبه ای که گذشت ازش دزدیدن.قفل گوشیش پترن بوده.میخواستم ببینم راهی هست که بدون فلش یا پاک شدن اظلاعات گوشی.بتونن قفل گوشی رو باز کنن؟
و تو گوشی برنامه ی smart lock free نصب بوده و بنده ی خدا کلی عکس از خونوادش و ... داشته.میخوام ببینم میتونه به اون عکسا دسترسی پیدا کنه یا نه؟؟؟
ممنون میشم سریع تر جواب بدید :)

nima_2011
17-02-2014, 00:48

داداش گوشی من آیفون 4s میتونی برام ردیابیش کنی؟ از خجالتت هم در میام. بنده زنجان هستم.