PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیام خطا در نصب آپ دیت ویندوز

Sara Kia
25-02-2008, 07:42
با درود !
من در موقع نصب (NET Framework 1.1 security update[KB928366 ) با پیام عدم نصب "failed" مواجه میشم کسی راه حلی براش بلده؟ سپاسگذارمیشم بمن هم یاد بده .:11:

mahdi7610
25-02-2008, 09:31
با درود !

من در موقع نصب (NET Framework 1.1 security update[KB928366 ) با پیام عدم نصب "failed" مواجه میشم کسی راه حلی براش بلده؟ سپاسگذارمیشم بمن هم یاد بده .:11:

سلام دوست عزیز

تا جایی که اطلاع دارم NET Framework 1.1 security update[KB928366 برای ویندوز xp سرویس پک 2 در نظر گرفته شده است و ممکن است روی ورژنهای دیگه جواب ندهد و با عدم نصب مواجه گردد .

شما از چه ورژنی از ویندوز استفاده می کنید ؟

اگه متن کامل خطا را اینجا قرار دهید ممنون می شوم . چون بهتر می توان جواب داد .

موفق باشید .

Sara Kia
26-02-2008, 10:29
بادرود برشما!
ودر پاسخ پرسشتون , سیستم عامل دستگاه من : Windows XP Pro. SP2 هست و چون بلد نیستم عکس پیام خطا را بگذارم پس بااجازه مینویسم:

Automatic updates

Some updates could not be installed

The following update were not installed

Security update for Microsoft.NET Framework ,version 1.1 service pack 1 (KB928366

توی Add or remove این ورژن وجود داره ولی بدون مقدار حجم (MB )
با سپاس . سارا

mahdi7610
26-02-2008, 11:16
بادرود برشما!

ودر پاسخ پرسشتون , سیستم عامل دستگاه من : Windows XP Pro. SP2 هست و چون بلد نیستم عکس پیام خطا را بگذارم پس بااجازه مینویسم:

Automatic updates

Some updates could not be installed

The following update were not installed

Security update for Microsoft.NET Framework ,version 1.1 service pack 1 (KB928366

توی Add or remove این ورژن وجود داره ولی بدون مقدار حجم (MB )
با سپاس . سارا

سلام سارا جان
خوبی دوست عزیز

سارا جان با عزض معذرت من پست بالایی را ویرایش کردم . این ورژن از اپدیت مربوط به ویندوز xp سرویس پک 1 هستش دلیل عمده این خطا به همین دلیل هستش .

به خاطر این گفتم که متن کامل خطا را بزاری بهتر می شه جواب داد .

اگه دقت کنی خودش هم گفته که این ورژن اپدیت مربوط به ویندوز service pack 1 هستش . پس شما باید اپدیت مربوط به سرویس پک 2 را نصب کنید .

سعی کنید Microsoft.NET Framework ,version 2.0 service pack 2 را نصب کنید .
موقع نصب هم سعی کنید Firewall و Antivirus خودتون را غیر فعال کنید .

ok سارا
موفق باشی .

Sara Kia
26-02-2008, 11:47
با درود دوباره!
اینو اتوماتیک آپدیت ویندوز خودش آورده , یعنی مایکروسافت تشخیص نداده که OS دستگاه من SP2 هست؟
چرا مال SP1 را بعنوان آپدیت برای من فرستاده؟
یک شخصی در قسمت Q&A خود سایت مایکروسافت یک راه حلی برای این اشکال گذاشته که نام و نشانش اینه:
Patrick Philippot - Microsoft MVP mainsoft consulting services (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گفته که نمیدانم تا چه مقدار عملی است. عنوان نوشتار هم چنین است :
[SOLUTION] you can't install KB 928366

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پاینده باشی!

mahdi7610
26-02-2008, 12:09
با درود دوباره!

اینو اتوماتیک آپدیت ویندوز خودش آورده , یعنی مایکروسافت تشخیص نداده که OS دستگاه من SP2 هست؟
چرا مال SP1 را بعنوان آپدیت برای من فرستاده؟
یک شخصی در قسمت Q&A خود سایت مایکروسافت یک راه حلی برای این اشکال گذاشته که نام و نشانش اینه:
Patrick Philippot - Microsoft MVP mainsoft consulting services (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گفته که نمیدانم تا چه مقدار عملی است. عنوان نوشتار هم چنین است :
[SOLUTION] you can't install KB 928366

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پاینده باشی!

با سلام دوباره .

خوب سارا جان این هم از مشکلات اورجینال نبودن ویندوز هستش دیگه .
ماکروسافت اگه می خواست تشخیص بده که الان ما دیگه هیچ کدوممون ویندوز نداشتیم . البته خودش نمی خواد تشخیص بده به خاطر این که اگه بخواد می تونه در عرض چند ثانیه همه سیستم های ما را از کار بندازه .
پس باید همیشه ازش ممنون باشیم که این کار را نمی کنه .
اگه با اون راه حلی که گفته شده مشکلت حل می شه سعی کن راه حلش را انجام بدی .
سعی کن قبلش از add remove اونا پاک کنی .
اگه انتی ویروس یا فایروال هم داری اونا را هم غیر فعال کن

ok سارا
موفق باشی .