PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يكي به من در خريد n95 8gig كمك كنه

naser_2006
24-02-2008, 18:50
من مي خوام يه گوشي ان 85 8 گيگ بخرم حالا از شما مي خوام كه به من كمك كنيد كه هنگامي كه گوشي رو از مغازه مي خرم به چه چيزهايي توجه كنم ؟(اجزاي داخل جعبه مال كجا باشند و چي داخل جعبه وجود داره)
با تشكر

Dj_Migren
24-02-2008, 18:56
از من میشنوی 8 گیگ نخر
خیلی هنگ میکنه اینو از خیلیا شنیدم
معمولیش خیلی بهتر از 8 گیگه

meha
24-02-2008, 19:15
از من میشنوی 8 گیگ نخر

نه خیر دوست عزیز اصلا این طور نیست من که خیلی وقته این گوشی را عوض می کنم و یکی از اینها را 3 یا 4 هفته دارم تا حالا یک بار هم هنگ نکرده!!!!

خب اینم اجزای داخل کارتون:
1:خود گوشی موبایل
2:شارژر
3:هندزفری البته باید دو تکه باشد و این دو تکه از هم جدا هستند!
4:کابل Usb
5:کابل برای اتصال به تلویزیون
6:Cd خود گوشی
7: دو دفترچه یکی راهنمای روشن کردن و استفاده از شارژ اولیه و دومی هم راهنمای استفاده از گوشی البته سری جدید این گوشی 4 دفترچه داره اون دوتای دیگه عربی هستند!البته یه چیز یادم رفت یک دفترچه کوچک دیگه هست که برای اجرا کردن فیلم مردعنکبوتی 3 هست!!

اگه خواستی یک عکس از اینها برات میگیرم

ehsan_iuc
24-02-2008, 19:53
از من میشنوی 8 گیگ نخر
دوست عزیز لطف کن از چیزی که اطلاع نداری اطلاعات اشتباه نده جایی هم نگو معمولیش خیلی بهتره چون احتمالا با خنده خیلی ها مواجه می شی من خودم که یه بارم هنگ نکرده برام باتری N95 معمولی خیلی ضعیفه یعنی اصلا جواب نمی ده..
اما شما دوست خوبم به انتخابت شک نکن که بهترین انتخاب رو کردی فقط حتما بایدMade in finland باشه حواست باشه توی بخش تخصصی N95 8GB می تونی اطلاعات کاملتری بدست بیاری

H M R 0 0 7
24-02-2008, 20:47
سلام.لطفا قبل از ايجاد تاپيك قوانين انجمن رو مطالعه كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پست شماره 4

با تشکر
موفق باشین

meha
24-02-2008, 21:16
سلام.لطفا قبل از ايجاد تاپيك قوانين انجمن رو مطالعه كنيد:

پست شماره 4

با تشکر
موفق باشین

درسته دوست عزیز ولی این دوستمون که نمی خواستند مشورت کنند ایشون می خواستند بدونند که وقتی گوشی که می خوان بخرند باید چه چیزهایی در کارتنش باشه!!!

H M R 0 0 7
24-02-2008, 22:34
درسته دوست عزیز ولی این دوستمون که نمی خواستند مشورت کنند ایشون می خواستند بدونند که وقتی گوشی که می خوان بخرند باید چه چیزهایی در کارتنش باشه!!!

دوست عزیز من در حدی نیستم که اینا رو بگم ولی اگه رعایت بشه برای خودمون خوبه:46:
سوال ایشونم یه جور مشاوره خرید بود دیگه.
به هر حال این کارم فقط به خاطر نظم انجمن بود چون توی این هفته این چندمین تاپیک مشابه بود که ایجاد میشد.:10:

شرمنده دیگه.
موفق باشین

Dj_Migren
24-02-2008, 22:56
دوست عزیز لطف کن از چیزی که اطلاع نداری اطلاعات اشتباه نده جایی هم نگو معمولیش خیلی بهتره چون احتمالا با خنده خیلی ها مواجه می شی من خودم که یه بارم هنگ نکرده برام باتری N95 معمولی خیلی ضعیفه یعنی اصلا جواب نمی ده..
اما شما دوست خوبم به انتخابت شک نکن که بهترین انتخاب رو کردی فقط حتما بایدMade in finland باشه حواست باشه توی بخش تخصصی N95 8GB می تونی اطلاعات کاملتری بدست بیاری

مبارکتون باشه انشاالله
چیزی نمی گم حالابعدا به این حرفم می رسید
آقا شما همون 8 گیگ رو بخر:31:

Nikolas_95
24-02-2008, 23:14
بحث در مورد N95 8G رو بهتر نیست تو تاپیک خودش انجام بدیم؟

naser_2006
25-02-2008, 10:58
با تشكر از دوستان گرامي
فقط يكي نگفت كه به غير از گوشي ساير اجزار مال كجاهستند
باطري؟
هندزفري؟

faceback2
25-02-2008, 12:38
با تشكر از دوستان گرامي
فقط يكي نگفت كه به غير از گوشي ساير اجزار مال كجاهستند
باطري؟
هندزفري؟
battery : cell made in japan,further processed in china
handsfree: made in china
حداقل مال من که اینارو نوشته

ninja3000sh
25-02-2008, 13:22
دوست عزیز n95 8gb فعلا بهترین گوشی بازار است. (از نظر امکانات و غیره).در ضمن اگه خواستی بخری پشته گوشی نوشته ساخت فنلاندی بگیر سایر لوازم جانبی هم که همانطوری که faceback2 نوشته اند مال من هم همانطوره.در مورد هنگ کردن هم وقتی من دو ماه پیش خریدم گوشی من فریمویوش 10 بود که کمی مشکل هنگ کردن داشت و تو add کردن موزیکها وغیره هنگ میکرد0 دو هفته پیش فریمویو 15 رو نصب کردم انصافا تا بحال اصلا هنگی نکرده و سرعتش حالا محشره و تو add کردن موزیکها هم که به هیچ وجه هنگ نمیکنه.در ضمن من n95 معمولی هم داشتم ولی 8gb از اون بهتره.

faceback2
25-02-2008, 13:54
در ضمن شما می تونید به چیزای مهمتری مثل یکسان بودن imei روی جعبه و پشت گوشی و داخل گوشی(#06#*) و غیره وهمچنین lable پشت گوشی که روش مدل گوشی رو نوشته باید ضمینه لوزی لوزی در برابر نور داشته باشه

seyyedi
25-02-2008, 14:54
دوستان سلام
این تاپیک بیاد توی کلوپ گوشی ها ایجاد میشد
البته اونجا راهنمایی برای خرید داره
نوکیا باز ها هم اونجا هستن و حتما کمکتون میکنن
8 گیگش بهتره ولی از اینم بهتر پیدا میشه

naser_2006
25-02-2008, 16:54
اي كاش يه دكمه تشكر بود تا از همتون كه سريع به سوالات جواب مي ديد يه تشكر خشك و خالي بدهم

battery : cell made in japan,further processed in china
يعني ساخت چينه؟
خيلي ممنون

meha
25-02-2008, 17:15
اي كاش يه دكمه تشكر بود تا از همتون كه سريع به سوالات جواب مي ديد يه تشكر خشك و خالي بدهم

يعني ساخت چينه؟
خيلي ممنون

آره در ضمن کابل USB هم ساخت تایوان هست!

Captain_Nemo
25-02-2008, 20:41
در ضمن مراقب باش نوع قلابی چينيش رو بهت نندازند... تازگی برادران عزیز کپی کار چينی عين اين گوشی رو وارد باز کرده اند و با کمال پررويي روش گنده نوشتن NOKIA (منظورم nokla نيستش) و در ضمن پشت گوشی هم نوشتن ساخت فنلاند. روی اين گوشی ها فقط برنامه های جاوا نصب ميشه و در ضمن صفحش هم لمسیه...

naser_2006
26-02-2008, 10:17
خيلي ممنون به خاط راهنمايي هايتان
فقط يه سوال ديگه داشتم وقتي *#06# رو بزنم بايد حتما رقم هاي هفت و هشت صفر باشه؟
با تشكر