PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دوربین دیجیتال

afghantoday
24-02-2008, 03:33
درود بر تمامی دوستان
من می خوام اگر بشه یه دوربین دیجیتال برای فیلم برداری بگیرم که زیاد حرفه ای و گرون نباشه. ولی کیفیتش خوب و ماندگار باشه. می خوام از دوست و آشنا و شهر های ایران یه فیلم بگیرم که برام تا چند سالی یادگاری بمونه که دلم زیاد تنگ نشه! امکانتی مثل زوم خوب، ضبط صدای خوب، قابلیت ضبط در شب (داشتن فلاش)، لرزشگیر دست و ... هم داشته باشه. در رابطه با پولش فکر نکردم (!) ولی می دونم که بالای 500 تومن ندارم! اصلاً با این پول میشه چیزه خوبی گرفت؟
(ترجیحاً هارد داشته باشه)
ممنون میشم راهنماییم کنید.

afghantoday
24-02-2008, 10:55
درود بر تمامی دوستان
من می خوام اگر بشه یه دوربین دیجیتال برای فیلم برداری بگیرم که زیاد حرفه ای و گرون نباشه. ولی کیفیتش خوب و ماندگار باشه. می خوام از دوست و آشنا و شهر های ایران یه فیلم بگیرم که برام تا چند سالی یادگاری بمونه که دلم زیاد تنگ نشه! امکانتی مثل زوم خوب، ضبط صدای خوب، قابلیت ضبط در شب (داشتن فلاش)، لرزشگیر دست و ... هم داشته باشه. در رابطه با پولش فکر نکردم (!) ولی می دونم که بالای 500 تومن ندارم! اصلاً با این پول میشه چیزه خوبی گرفت؟
(ترجیحاً هارد داشته باشه)
ممنون میشم راهنماییم کنید.

؟؟؟
کسی چیزی نمی دونه؟

afghantoday
24-02-2008, 19:48
درود
بابا تو رو خدا زودتر بگید ببینم اگه چیزی می شه گرفت تا قبل از عید بگیرم...

smh1362
24-02-2008, 23:15
با سلام خدمت شما دوست عزیز. من سایت دی جی کالا رو به شما پیشنهاد می کنم. چرا که تو این سایت دوربینهای دیجیتال و فیلمبرداری متنوعی وجود داره که در مورد هر کدوم هم توضیحات کامل و تخصصی داده شده. ضمن اینکه قیمت محصولات هم مشخص شده است.
موفق باشید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shabzade
25-02-2008, 00:53
درود
ممنون از پاسختون. اتفاقاً به اون سایت سر زدم و چند تا مدل دیدم ولی نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم. مدل هایی از کنن و سونی و پاناسونیک بود. به همین دلیل بود که راهنمایی میخواستم.

shabzade
25-02-2008, 15:40
درود
مگه اینجا فروم دوربین دیجیتال نیست. خب بابا منم یه دوربین فیلمبرداری دیجیتال میخوام! هیچکس نمیتونه راهنماییم کنه؟!؟!